Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 3/3/2019 06:51 PM
              2019 NC HPSC B/C State Meet - 3/2/2019 to 3/3/2019               
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Steuart, Giulianna M       8 EAC-NC                 17.92      17.05  
  1 Starkey, Kristen N         7 EAC-NC                 22.14      17.05  
  3 Braden, Evelyn A           8 Swim Fanatics-NC          NT      17.19  
  4 Holmes, Kylie Grace L      7 Swim Fanatics-NC       18.20      17.73  
  5 Balfour, Gen J             8 SGSA-NC                19.34      19.85  
  6 Jorgenson, Emily A         7 Swim Fanatics-NC       21.62      20.00  
  7 Willis, Mary Elizabeth E   8 Swim Fanatics-NC       20.72      20.37  
  8 Abraham, Kendall M         6 SGSA-NC                22.17      21.33  
  9 Morgan, Eve K              8 Swim Fanatics-NC       21.35      22.27  
 10 Walsh, Allanah M           7 SGSA-NC                23.78      23.96  
 11 Hutchison, Paityn R        8 PAST-NC                   NT      23.97  
 12 Cady, Tara M               7 SGSA-NC                27.79      26.46  
 13 Jorgenson, Ella A          5 Swim Fanatics-NC       32.21      30.69  
 14 Lowe, Caroline M           6 SGSA-NC              1:00.00      31.55  
 15 Binder, Abby K             7 Swim Fanatics-NC       34.13      32.81  
 16 Braden, Madeline J         5 Swim Fanatics-NC          NT      40.95  
 -- Najera, Lindsay L          8 HPSC-NC                16.45     X15.92  
 
Event 2  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Volynets, Max E            8 HPSC-NC                32.89      19.59  
  2 Cady, Zuri C               8 SGSA-NC                23.42      20.44  
  3 Borden, Max W              8 Swim Fanatics-NC       18.70      21.02  
  4 Hicks, Liam P              8 PAST-NC                23.41      21.62  
  5 Truskowski, Bowen T        7 EAC-NC                 28.00      22.51  
  6 Thompson, Charlie M        8 SGSA-NC                25.55      25.19  
  7 Price, Liam R              7 SGSA-NC                27.14      27.36  
  8 Davis, Kaden M             5 SGSA-NC                35.38      35.10  
  9 Liera, Nicolas R           5 SGSA-NC                40.78      37.78  
 10 Balfour, Xavier Z          5 SGSA-NC                47.88      43.56  
 11 Colantuono, Nicholas N     6 SGSA-NC                43.44      55.34  
 12 Eggleston, Henry R         5 SGSA-NC              1:00.00    1:01.51  
 
Event 3  Girls 11 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Howards, Nina P           11 EAC-NC               2:43.48    2:36.06  
  2 Doyle, Eva                11 HPSC-NC              2:45.07    2:37.65  
  3 Schilling, Abigail R      11 SGSA-NC              2:59.14    2:41.75  
  4 Collins, Taylor E         11 HPSC-NC              2:57.62    2:57.71  
  5 O'Sullivan, Morgan S      11 EAC-NC               3:00.00    3:04.74  
 
Event 3  Girls 12 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lackey, Elle W            12 Swim Fanatics-NC     2:38.11    2:28.59  
  2 Hall, Sydney N            12 HPSC-NC              2:51.67    2:43.41  
  3 Sizemore, Lauren D        12 HPSC-NC              2:50.18    2:45.64  
  4 Pettie, Jillian G         12 HPSC-NC                   NT    2:53.10  
 -- White, Brea O             12 HPSC-NC              2:45.71   X2:45.39  
 
Event 3  Girls 13 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davenport, Sydney O       13 EAC-NC               2:21.06    2:20.10  
  2 King, Georgie L           13 Swim Fanatics-NC     2:52.68    2:34.15  
 
Event 3  Girls 14 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parks, Ella F             14 EAC-NC               2:09.08    2:18.30  
  2 Rhodes, Lauren N          14 HPSC-NC              2:19.64    2:19.55  
 
Event 3  Girls 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hall, Elizabeth W         16 EAC-NC               2:39.20    2:16.92  
  2 Sever, Taylor C           17 TWA-NC               2:19.10    2:17.45  
  3 Austin, Gwen G            17 EAC-NC               2:38.55    2:21.01  
 
Event 4  Boys 11 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mitchell, Micah J         11 EAC-NC               2:34.16    2:39.26  
  2 Morgan, Noah S            11 Swim Fanatics-NC     2:54.09    2:44.61  
  3 Santillan, Julio C        11 HPSC-NC                   NT    3:12.19  
 
Event 4  Boys 13 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Charlie P          13 HPSC-NC              2:28.99    2:31.54  
  2 Chen, Max H               13 EAC-NC               2:41.09    2:42.48  
  3 Hayden, Landen R          13 HPSC-NC                   NT    2:57.54  
 
Event 4  Boys 15 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cory, Nathan J            18 SGSA-NC              2:20.49    2:20.62  
 
Event 5  Girls 9 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Starkey, Rachel E          9 EAC-NC               2:58.67    2:54.28  
  2 Howards, Sage L            9 EAC-NC               3:10.63    3:08.02  
  3 Moore, Drew L              9 HPSC-NC                   NT    3:45.63  
  4 Chamberlain, Anna C        9 TWA-NC               3:40.55    3:49.02  
 
Event 5  Girls 10 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRue, Bailey A           10 HPSC-NC              3:08.95    3:07.60  
  2 Richardson, Sabina R      10 Swim Fanatics-NC          NT    3:12.14  
  3 Knable, Lilliana M        10 HPSC-NC                   NT    3:28.71  
 -- Spencer, Addie M          10 HPSC-NC              2:57.91   X2:43.04  
 -- Jorgenson, Brooke A       10 Swim Fanatics-NC          NT   X2:44.68  
 -- McMasters, Sophie R       10 Swim Fanatics-NC          NT   X2:52.35  
 
Event 6  Boys 9 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Williams, Davis F          9 HPSC-NC              2:58.60   X2:52.43  
 
Event 6  Boys 10 Year Olds 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papaioannou, Stefanos     10 EAC-NC               2:55.88    2:53.50  
  2 Schwenke, Braden L        10 HPSC-NC              3:31.36    3:22.55  
  3 Seamon, Julian C          10 HPSC-NC              3:33.75    3:35.62  
 -- Lackey, Baxter B          10 Swim Fanatics-NC     3:09.13   X2:49.19  
 
Event 7  Girls 11 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Doyle, Eva                11 HPSC-NC              1:22.96    1:17.80  
  2 Schilling, Abigail R      11 SGSA-NC              1:20.78    1:22.83  
  3 Wolff, Amelia N           11 Swim Fanatics-NC          NT    1:23.35  
  4 Day, Lauren E             11 HPSC-NC              1:24.78    1:23.77  
  5 Najera, Aileen F          11 HPSC-NC              1:24.22    1:26.81  
  6 Collins, Taylor E         11 HPSC-NC              1:26.32    1:27.44  
  7 Hartwick, Millie L        11 SGSA-NC              1:30.00    1:30.59  
  8 Kornatz, Maeve D          11 EAC-NC               1:46.83    1:40.20  
  9 Grove, Tinsley T          11 SGSA-NC              1:43.02    1:43.34  
 10 Bateson, Halena M         11 HPSC-NC                   NT    1:45.13  
 -- Coleman, Denise M         11 EAC-NC               1:16.49   X1:20.02  
 -- Proco, Chloe A            11 EAC-NC               1:45.00         DQ  
 
Event 7  Girls 12 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walsh, Ayden E            12 SGSA-NC              1:18.56    1:16.92  
  2 Lackey, Elle W            12 Swim Fanatics-NC     1:22.51    1:21.52  
  3 Pettie, Jillian G         12 HPSC-NC                   NT    1:26.00  
  4 Barnett, Lucy Kate        12 HPSC-NC              1:33.23    1:26.83  
  5 Miller, Catherine F       12 HPSC-NC              1:32.15    1:27.10  
 -- White, Brea O             12 HPSC-NC              1:19.14   X1:20.72  
 
Event 7  Girls 13 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davenport, Sydney O       13 EAC-NC               1:14.68    1:09.88  
  2 King, Georgie L           13 Swim Fanatics-NC     1:13.58    1:14.96  
  3 Patel, Jiya J             13 Swim Fanatics-NC     1:16.12    1:15.94  
  4 Williams, Georgia C       13 Swim Fanatics-NC          NT    1:25.70  
  5 Yates, Arden C            13 HPSC-NC              1:40.00    1:31.48  
 
Event 7  Girls 14 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neighbors, Kaylie E       14 Swim Fanatics-NC     1:16.25    1:10.96  
  2 Thiel, Sarah Brian Y      14 HPSC-NC              1:23.00    1:19.91  
  3 Gualteros, Rose M         14 PAST-NC              1:22.38    1:22.50  
 
Event 8  Boys 11 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mitchell, Micah J         11 EAC-NC               1:17.64    1:22.36  
  2 Fullagar, Keegan H        11 SGSA-NC              1:29.78    1:26.29  
  3 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC              1:44.21    1:38.82  
  4 Santillan, Julio C        11 HPSC-NC              1:41.81    1:43.09  
 -- Currin, James A           11 HPSC-NC              1:55.70         DQ  
 
Event 8  Boys 13 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chen, Max H               13 EAC-NC               1:22.74    1:29.20  
  2 Hayden, Landen R          13 HPSC-NC                   NT    1:37.06  
 
Event 9  Girls 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pritchard, Ava K           8 TWA-NC                 58.46      45.66  
  2 Lowe, Michaela E           7 TWA-NC                 55.55      50.27  
  3 Morgan, Eve K              8 Swim Fanatics-NC       52.65      52.30  
  4 Willis, Mary Elizabeth E   8 Swim Fanatics-NC       48.09      52.61  
  5 Braden, Evelyn A           8 Swim Fanatics-NC          NT      52.94  
  6 Balfour, Gen J             8 SGSA-NC                52.68      54.98  
 -- Najera, Lindsay L          8 HPSC-NC                43.62     X42.22  
 
Event 9  Girls 9 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeLoreto, Alice A          9 SGSA-NC                45.10      44.02  
  2 Faucher, Audrey D          9 Swim Fanatics-NC       45.36      44.20  
  3 Garcia, Celena R           9 EAC-NC                 47.34      44.67  
  4 Binder, Lilian J           9 Swim Fanatics-NC       45.34      46.41  
  5 Liera, Mia F               9 SGSA-NC                58.81      47.14  
  6 Ault, Serenity E           9 Swim Fanatics-NC       46.66      47.18  
  7 Starkey, Rachel E          9 EAC-NC                 47.31      47.88  
  8 Colantuono, Arianna A      9 SGSA-NC                51.78      47.92  
  9 Moore, Drew L              9 HPSC-NC                51.04      50.31  
 10 Beckham, Addy G            9 TWA-NC                 59.45      52.09  
 11 Atkins, Avery E            9 PAST-NC                53.77      52.69  
 -- Jones, Eloise E            9 Swim Fanatics-NC       42.35     X41.08  
 
Event 9  Girls 10 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Strasser, Morgan G        10 Swim Fanatics-NC       41.90      40.71  
  2 Wright, Lily K            10 EAC-NC                 48.00      41.46  
  3 Higgins, Harper A         10 Swim Fanatics-NC       43.15      43.27  
  4 Fridinger, Cassidy H      10 Swim Fanatics-NC       47.54      44.69  
  5 Almond, Reece             10 HPSC-NC                45.29      45.20  
  6 Krumroy, Ainsley E        10 Swim Fanatics-NC       46.24      46.66  
  7 Testa, Maddie C           10 SGSA-NC                46.50      47.39  
  8 Holmes, Aliza M           10 Swim Fanatics-NC       49.81      47.93  
  9 Nelson, Zoe K             10 SGSA-NC                54.75      49.13  
 10 Knable, Lilliana M        10 HPSC-NC                50.21      51.16  
 11 Matthis, Madison          10 PAST-NC                53.43      51.62  
 12 Granata, Ellisa J         10 PAST-NC                54.13      51.84  
 -- Spencer, Addie M          10 HPSC-NC                39.13     X39.15  
 -- Richardson, Sabina R      10 Swim Fanatics-NC     1:00.89         DQ  
 
Event 10  Boys 8 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Borden, Max W              8 Swim Fanatics-NC       46.12      45.81  
  2 Volynets, Max E            8 HPSC-NC                57.36      53.63  
  3 Truskowski, Bowen T        7 EAC-NC               1:00.68    1:05.34  
 
Event 10  Boys 9 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Muir, Vaughn K             9 EAC-NC                 41.10      38.49  
  2 Willis, Berkley S          9 EAC-NC                 45.49      40.86  
  3 Meck, Wyatt D              9 SGSA-NC                50.17      47.56  
  4 Leone, Peter N             9 EAC-NC                 53.88      51.60  
 -- Williams, Davis F          9 HPSC-NC                40.33     X38.24  
 -- Eggleston, Cannon S        9 SGSA-NC              1:15.00         DQ  
 
Event 10  Boys 10 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Borden, Spencer M         10 Swim Fanatics-NC       46.16      38.36  
  2 Martin, Cody S            10 PAST-NC                45.50      43.96  
  3 Campbell, Jance B         10 HPSC-NC                50.36      45.99  
  4 Abraham, Luke D           10 SGSA-NC                49.12      47.33  
  5 Seamon, Julian C          10 HPSC-NC                54.29      58.91  
 -- Hicks, Ian M              10 PAST-NC                44.48     X39.82  
 -- Lowe, Thomas W            10 SGSA-NC              1:15.00         DQ  
 
Event 11  Girls 9 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeLoreto, Alice A          9 SGSA-NC              1:34.38    1:34.17  
 -- Chamberlain, Anna C        9 TWA-NC               1:50.55         DQ  
 
Event 11  Girls 10 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRue, Bailey A           10 HPSC-NC              1:34.82    1:37.03  
  2 Almond, Reece             10 HPSC-NC              1:44.47    1:42.04  
  3 Testa, Maddie C           10 SGSA-NC              2:00.00    1:45.32  
 -- McMasters, Sophie R       10 Swim Fanatics-NC     1:40.95   X1:26.72  
 -- Wright, Lily K            10 EAC-NC               1:50.00         DQ  
 
Event 12  Boys 9 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Muir, Vaughn K             9 EAC-NC               1:32.10    1:27.28  
  2 Willis, Berkley S          9 EAC-NC               1:37.14    1:28.27  
  3 Meck, Wyatt D              9 SGSA-NC              1:44.14    1:40.59  
  4 Leone, Peter N             9 EAC-NC               2:00.00    1:54.14  
 -- Williams, Davis F          9 HPSC-NC              1:29.66   X1:25.93  
 
Event 12  Boys 10 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papaioannou, Stefanos     10 EAC-NC               1:35.67    1:30.16  
  2 Abraham, Luke D           10 SGSA-NC              1:45.47    1:41.22  
 -- Schwenke, Braden L        10 HPSC-NC              1:40.10         DQ  
 
Event 13  Girls 11 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hartwick, Millie L        11 SGSA-NC                43.19      43.15  
  2 Doyle, Eva                11 HPSC-NC                45.39      44.10  
  3 Schilling, Abigail R      11 SGSA-NC                44.39      44.59  
  4 Najera, Aileen F          11 HPSC-NC                45.08      44.76  
  5 O'Sullivan, Morgan S      11 EAC-NC                 46.59      45.32  
  6 Proco, Chloe A            11 EAC-NC                 45.05      46.26  
  7 Wolff, Amelia N           11 Swim Fanatics-NC       46.75      47.05  
  8 Bateson, Halena M         11 HPSC-NC                49.06      47.92  
  9 Day, Lauren E             11 HPSC-NC                48.68      48.46  
 10 Grove, Tinsley T          11 SGSA-NC                49.01      48.84  
 11 Kornatz, Maeve D          11 EAC-NC                 53.59      51.24  
 12 Collins, Taylor E         11 HPSC-NC                52.19      52.95  
 13 Coleman, Rori K           11 PAST-NC                57.47      58.07  
 14 Hutchison, Ella A         11 PAST-NC                   NT    1:01.21  
 -- Coleman, Denise M         11 EAC-NC                 43.15     X40.61  
 
Event 13  Girls 12 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walsh, Ayden E            12 SGSA-NC                41.28      41.75  
  2 Kern, Paige L             12 PAST-NC                43.13      42.57  
  3 Miller, Catherine F       12 HPSC-NC                45.20      43.64  
  4 Sizemore, Lauren D        12 HPSC-NC                45.31      43.88  
  5 Curran, Callie J          12 HPSC-NC                46.50      44.01  
  6 Pettie, Jillian G         12 HPSC-NC                47.53      46.14  
  7 Barnett, Lucy Kate        12 HPSC-NC                48.95      47.78  
  8 Hall, Sydney N            12 HPSC-NC                48.03      48.63  
 -- Ramseur, Reece E          12 Swim Fanatics-NC       41.22     X38.80  
 
Event 13  Girls 13 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Austin, Hope E            13 EAC-NC                 38.90      38.36  
  2 Yates, Arden C            13 HPSC-NC                   NT      48.92  
 
Event 13  Girls 14 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Edmonds, Mary Ann E       14 Swim Fanatics-NC       37.47      37.02  
  2 Hicks, Sarah C            14 PAST-NC                38.14      37.30  
  3 Parks, Ella F             14 EAC-NC                 44.99      43.93  
  4 Tillman, Sophia R         14 Swim Fanatics-NC          NT      52.01  
 
Event 13  Girls 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Austin, Gwen G            17 EAC-NC                 38.50      40.66  
  2 Hicks, Hannah E           17 PAST-NC                   NT      43.57  
  3 Gualteros, Claire M       16 PAST-NC                   NT      44.32  
  4 Coffer, Ashlynn N         15 TWA-NC                 50.55      57.77  
 
Event 14  Boys 11 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fullagar, Keegan H        11 SGSA-NC                43.28      42.90  
  2 Morgan, Noah S            11 Swim Fanatics-NC       45.23      44.70  
  3 Neighbors, Arthur J       11 Swim Fanatics-NC       46.01      46.82  
  4 Santillan, Julio C        11 HPSC-NC                52.17      48.57  
  5 Mitchell, Micah J         11 EAC-NC                 50.75      50.21  
  6 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC                53.50      51.55  
 -- Currin, James A           11 HPSC-NC              1:47.13         DQ  
 
Event 14  Boys 13 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Charlie P          13 HPSC-NC                45.99      41.05  
  2 Hayden, Landen R          13 HPSC-NC                   NT      50.41  
 
Event 14  Boys 15 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Drake, Tharon A           26 TWA-NC                 35.08      31.37  
  2 Cory, Nathan J            18 SGSA-NC                36.41      35.85  
 
Event 15  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Starkey, Kristen N         7 EAC-NC                 25.11      23.26  
  2 Willis, Mary Elizabeth E   8 Swim Fanatics-NC       24.81      24.92  
  3 Holmes, Kylie Grace L      7 Swim Fanatics-NC       27.24      26.34  
  4 Balfour, Gen J             8 SGSA-NC                28.21      27.14  
  5 Steuart, Giulianna M       8 EAC-NC                 29.81      27.55  
  6 Hutchison, Paityn R        8 PAST-NC                   NT      29.33  
  7 Jorgenson, Emily A         7 Swim Fanatics-NC       30.07      30.05  
  8 Walsh, Allanah M           7 SGSA-NC                37.52      32.76  
  9 Abraham, Kendall M         6 SGSA-NC              1:00.00      37.61  
 -- Najera, Lindsay L          8 HPSC-NC                23.13     X23.53  
 
Event 16  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Borden, Max W              8 Swim Fanatics-NC       25.75      23.06  
  2 Hicks, Liam P              8 PAST-NC                30.51      29.66  
  3 Volynets, Max E            8 HPSC-NC                   NT      31.25  
  4 Truskowski, Bowen T        7 EAC-NC                 36.00      34.33  
  5 Price, Liam R              7 SGSA-NC              1:00.00      42.32  
 -- Cady, Zuri C               8 SGSA-NC              1:00.00         DQ  
 -- Thompson, Charlie M        8 SGSA-NC              1:00.00         DQ  
 
Event 17  Girls 12 Year Olds 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hall, Sydney N            12 HPSC-NC                   NT    3:51.96  
 
Event 18  Boys 14 Year Olds 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sever, Cooper A           14 TWA-NC               2:29.99    2:28.05  
 
Event 18  Boys 15 & Over 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cory, Nathan J            18 SGSA-NC              2:50.26    2:47.70  
 -- Hicks, Jackson C          15 PAST-NC              2:23.06   X2:23.97  
 
Event 19  Girls 9 Year Olds 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Howards, Sage L            9 EAC-NC               3:20.00    3:29.59  
 
Event 20  Boys 9 Year Olds 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Truskowski, Logan R        9 EAC-NC               3:12.00    3:17.98  
 
Event 21  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swim Fanatics Swim Club-NC  'A'                   1:21.89    1:26.44  
     1) Willis, Mary Elizabeth E 8      2) Jorgenson, Emily A 7           
     3) Morgan, Eve K 8                 4) Holmes, Kylie Grace L 7        
  2 Swim Gsa-NC  'A'                                  1:30.00    1:34.97  
     1) Abraham, Kendall M 6            2) Cady, Tara M 7                 
     3) Walsh, Allanah M 7              4) Balfour, Gen J 8               
  3 Swim Fanatics Swim Club-NC  'B'                        NT    2:27.41  
     1) Binder, Abby K 7                2) Braden, Madeline J 5           
     3) Braden, Evelyn A 8              4) Jorgenson, Ella A 5            
 
Event 22  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swim Gsa-NC  'A'                                  1:40.00    2:05.53  
     1) Thompson, Charlie M 8           2) Price, Liam R 7                
     3) Davis, Kaden M 5                4) Cady, Zuri C 8                 
 
Event 23  Girls 11 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Najera, Aileen F          11 HPSC-NC                32.90      32.38  
  2 Doyle, Eva                11 HPSC-NC                31.88      32.39  
  3 Schilling, Abigail R      11 SGSA-NC                32.38      33.27  
  4 Wolff, Amelia N           11 Swim Fanatics-NC       36.16      33.83  
  5 Day, Lauren E             11 HPSC-NC                34.48      34.19  
  6 Hartwick, Millie L        11 SGSA-NC                37.56      35.32  
  7 Collins, Taylor E         11 HPSC-NC                38.49      37.47  
  8 O'Sullivan, Morgan S      11 EAC-NC                 37.31      37.58  
  9 Bateson, Halena M         11 HPSC-NC                39.61      38.33  
 10 Proco, Chloe A            11 EAC-NC                 40.00      38.40  
 11 Grove, Tinsley T          11 SGSA-NC                38.91      38.53  
 12 Kornatz, Maeve D          11 EAC-NC                 39.07      38.74  
 13 Coleman, Rori K           11 PAST-NC                40.87      43.86  
 14 Hutchison, Ella A         11 PAST-NC                   NT      50.70  
 
Event 23  Girls 12 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Curran, Callie J          12 HPSC-NC                31.54      30.78  
  2 Hall, Sydney N            12 HPSC-NC                31.81      31.30  
  3 Walsh, Ayden E            12 SGSA-NC                31.92      31.73  
  4 Pettie, Jillian G         12 HPSC-NC                33.84      32.09  
  5 Kern, Paige L             12 PAST-NC                32.41      33.00  
  6 Sizemore, Lauren D        12 HPSC-NC                34.62      33.57  
  7 Miller, Catherine F       12 HPSC-NC                34.61      33.94  
  8 Barnett, Lucy Kate        12 HPSC-NC                36.99      37.28  
 -- White, Brea O             12 HPSC-NC                29.69     X29.87  
 
Event 23  Girls 13 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Austin, Hope E            13 EAC-NC                 27.54      27.16  
  2 Davenport, Sydney O       13 EAC-NC                 28.84      29.43  
  3 Patel, Jiya J             13 Swim Fanatics-NC       30.86      30.28  
  4 Williams, Georgia C       13 Swim Fanatics-NC          NT      34.28  
  5 Yates, Arden C            13 HPSC-NC                35.93      35.32  
 
Event 23  Girls 14 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parks, Ella F             14 EAC-NC                 26.77      28.30  
  2 Hicks, Sarah C            14 PAST-NC                28.83      29.62  
  3 Neighbors, Kaylie E       14 Swim Fanatics-NC       30.71      30.99  
  4 Gualteros, Rose M         14 PAST-NC                32.62      32.69  
  5 Thiel, Sarah Brian Y      14 HPSC-NC                32.59      32.91  
  6 Tillman, Sophia R         14 Swim Fanatics-NC          NT      42.14  
 
Event 23  Girls 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Austin, Gwen G            17 EAC-NC                 28.00      28.28  
  2 Hall, Elizabeth W         16 EAC-NC                 28.33      28.53  
  3 Gualteros, Claire M       16 PAST-NC                30.58      30.63  
  4 Hicks, Hannah E           17 PAST-NC                30.83      31.57  
  5 Coffer, Ashlynn N         15 TWA-NC                 37.55      37.53  
 
Event 24  Boys 11 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fullagar, Keegan H        11 SGSA-NC                30.52      31.51  
  2 Morgan, Noah S            11 Swim Fanatics-NC       32.61      32.75  
  3 Mitchell, Micah J         11 EAC-NC                 32.24      33.14  
  4 Santillan, Julio C        11 HPSC-NC                37.82      38.38  
  5 Neighbors, Arthur J       11 Swim Fanatics-NC       37.36      38.57  
  6 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC                40.53      39.16  
  7 Currin, James A           11 HPSC-NC                46.89      44.03  
 
Event 24  Boys 13 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chen, Max H               13 EAC-NC                 33.89      33.83  
  2 Hayden, Landen R          13 HPSC-NC                   NT      34.29  
 
Event 24  Boys 15 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hicks, Jackson C          15 PAST-NC                25.86      26.11  
  2 Drake, Tharon A           26 TWA-NC                 25.80      27.22  
  3 Cory, Nathan J            18 SGSA-NC                26.80      27.94  
 
Event 25  Girls 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pritchard, Ava K           8 TWA-NC                 39.55      37.04  
  2 Steuart, Giulianna M       8 EAC-NC                 40.00      38.93  
  3 Balfour, Gen J             8 SGSA-NC                44.36      45.50  
  4 Braden, Evelyn A           8 Swim Fanatics-NC          NT      46.18  
  5 Starkey, Kristen N         7 EAC-NC                 46.53      46.87  
  6 Holmes, Kylie Grace L      7 Swim Fanatics-NC       40.56      47.05  
  7 Lowe, Michaela E           7 TWA-NC                 56.48      47.69  
  8 Jorgenson, Emily A         7 Swim Fanatics-NC       50.85      49.83  
  9 Abraham, Kendall M         6 SGSA-NC                51.86      50.25  
 10 Morgan, Eve K              8 Swim Fanatics-NC       45.34      51.75  
 11 Walsh, Allanah M           7 SGSA-NC                58.14      56.67  
 12 Hutchison, Paityn R        8 PAST-NC                   NT    1:07.33  
 -- Najera, Lindsay L          8 HPSC-NC                36.67     X35.84  
 
Event 25  Girls 9 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Binder, Lilian J           9 Swim Fanatics-NC       35.52      35.00  
  2 Starkey, Rachel E          9 EAC-NC                 37.24      36.92  
  3 DeLoreto, Alice A          9 SGSA-NC                39.10      40.49  
  4 Ault, Serenity E           9 Swim Fanatics-NC       41.44      41.05  
  5 Garcia, Celena R           9 EAC-NC                 43.78      41.60  
  6 Faucher, Audrey D          9 Swim Fanatics-NC       41.80      42.03  
  7 Moore, Drew L              9 HPSC-NC                44.33      42.31  
  8 Liera, Mia F               9 SGSA-NC                45.85      44.42  
  9 Colantuono, Arianna A      9 SGSA-NC                45.63      45.08  
 10 Chamberlain, Anna C        9 TWA-NC                 45.12      45.64  
 11 Atkins, Avery E            9 PAST-NC                49.32      48.27  
 12 Beckham, Addy G            9 TWA-NC                 56.63      57.18  
 -- Jones, Eloise E            9 Swim Fanatics-NC       34.88     X34.47  
 
Event 25  Girls 10 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Strasser, Morgan G        10 Swim Fanatics-NC       35.38      33.74  
  2 LaRue, Bailey A           10 HPSC-NC                36.65      36.60  
  3 Fridinger, Cassidy H      10 Swim Fanatics-NC       36.64      36.81  
  4 Higgins, Harper A         10 Swim Fanatics-NC       37.05      37.39  
  5 Wright, Lily K            10 EAC-NC                 40.00      37.66  
  6 Holmes, Aliza M           10 Swim Fanatics-NC       41.42      38.92  
  7 Krumroy, Ainsley E        10 Swim Fanatics-NC       40.80      39.15  
  8 Nelson, Zoe K             10 SGSA-NC                41.66      40.77  
  9 Almond, Reece             10 HPSC-NC                41.85      41.45  
 10 Testa, Maddie C           10 SGSA-NC                40.05      41.66  
 11 Richardson, Sabina R      10 Swim Fanatics-NC       40.43      41.70  
 12 Knable, Lilliana M        10 HPSC-NC                42.84      43.19  
 13 Granata, Ellisa J         10 PAST-NC                49.88      45.59  
 14 Matthis, Madison          10 PAST-NC                47.46      47.15  
 -- Spencer, Addie M          10 HPSC-NC                35.46     X33.92  
 
Event 26  Boys 8 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Volynets, Max E            8 HPSC-NC                48.20      47.34  
  2 Hicks, Liam P              8 PAST-NC                50.98      48.16  
  3 Cady, Zuri C               8 SGSA-NC              1:00.00      53.65  
  4 Truskowski, Bowen T        7 EAC-NC                 58.77      55.99  
  5 Thompson, Charlie M        8 SGSA-NC              1:00.94      58.04  
  6 Price, Liam R              7 SGSA-NC                57.56    1:04.77  
 
Event 26  Boys 9 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Muir, Vaughn K             9 EAC-NC                 35.57      34.87  
  2 Willis, Berkley S          9 EAC-NC                 34.72      35.77  
  3 Meck, Wyatt D              9 SGSA-NC                42.39      41.56  
  4 Leone, Peter N             9 EAC-NC                 47.64      45.88  
  5 Eggleston, Cannon S        9 SGSA-NC                51.37      51.08  
 -- Williams, Davis F          9 HPSC-NC                34.73     X33.58  
 
Event 26  Boys 10 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Borden, Spencer M         10 Swim Fanatics-NC       36.42      32.56  
  2 Campbell, Jance B         10 HPSC-NC                34.52      33.68  
  3 Papaioannou, Stefanos     10 EAC-NC                 35.73      35.11  
  4 Abraham, Luke D           10 SGSA-NC                38.39      39.86  
  5 Martin, Cody S            10 PAST-NC                40.52      40.53  
  6 Schwenke, Braden L        10 HPSC-NC                39.42      40.83  
  7 Seamon, Julian C          10 HPSC-NC                41.82      45.41  
  8 Lowe, Thomas W            10 SGSA-NC              1:00.00      53.34  
 -- Hicks, Ian M              10 PAST-NC                33.97     X32.66  
 
Event 27  Girls 11 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Day, Lauren E             11 HPSC-NC              1:39.20    1:28.46  
  2 Howards, Nina P           11 EAC-NC               1:45.00    1:41.25  
 -- Coleman, Denise M         11 EAC-NC               1:27.15   X1:27.64  
 
Event 27  Girls 12 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Curran, Callie J          12 HPSC-NC              1:28.96    1:25.37  
  2 Sizemore, Lauren D        12 HPSC-NC              1:30.55    1:33.17  
  3 Miller, Catherine F       12 HPSC-NC              1:37.47    1:33.19  
  4 Barnett, Lucy Kate        12 HPSC-NC                   NT    1:55.68  
 -- White, Brea O             12 HPSC-NC              1:27.18   X1:24.93  
 
Event 27  Girls 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gualteros, Claire M       16 PAST-NC              1:23.07    1:19.85  
 
Event 28  Boys 11 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fullagar, Keegan H        11 SGSA-NC              1:24.07    1:30.52  
 
Event 28  Boys 13 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Charlie P          13 HPSC-NC              1:19.56    1:19.39  
 
Event 28  Boys 14 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sever, Cooper A           14 TWA-NC                 59.76    1:01.90  
 
Event 28  Boys 15 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cory, Nathan J            18 SGSA-NC              1:14.71    1:17.38  
 
Event 29  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pritchard, Ava K           8 TWA-NC                 42.33      37.84  
  2 Lowe, Michaela E           7 TWA-NC               1:00.55    1:14.93  
 -- Najera, Lindsay L          8 HPSC-NC                42.02     X41.45  
 
Event 29  Girls 9 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Binder, Lilian J           9 Swim Fanatics-NC       42.73      40.54  
  2 DeLoreto, Alice A          9 SGSA-NC                44.08      47.47  
  3 Ault, Serenity E           9 Swim Fanatics-NC       47.58      47.66  
  4 Moore, Drew L              9 HPSC-NC                59.21      50.22  
  5 Colantuono, Arianna A      9 SGSA-NC                52.63      50.54  
  6 Garcia, Celena R           9 EAC-NC                 50.00      52.14  
  7 Liera, Mia F               9 SGSA-NC                56.01      52.65  
  8 Faucher, Audrey D          9 Swim Fanatics-NC       51.79      53.74  
 -- Jones, Eloise E            9 Swim Fanatics-NC          NT     X41.16  
 
Event 29  Girls 10 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Strasser, Morgan G        10 Swim Fanatics-NC       44.16      39.75  
  2 Almond, Reece             10 HPSC-NC                46.18      46.85  
  3 Fridinger, Cassidy H      10 Swim Fanatics-NC       45.15      47.24  
  4 Krumroy, Ainsley E        10 Swim Fanatics-NC       48.94      47.51  
  5 LaRue, Bailey A           10 HPSC-NC                47.81      49.11  
  6 Wright, Lily K            10 EAC-NC                 45.00      49.42  
  7 Nelson, Zoe K             10 SGSA-NC                50.91      50.32  
  8 Matthis, Madison          10 PAST-NC                51.87      52.28  
  9 Testa, Maddie C           10 SGSA-NC                48.41      54.19  
 10 Knable, Lilliana M        10 HPSC-NC                57.66    1:04.55  
 
Event 30  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Volynets, Max E            8 HPSC-NC                   NT         DQ  
 
Event 30  Boys 9 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Willis, Berkley S          9 EAC-NC                 43.47      39.58  
  2 Muir, Vaughn K             9 EAC-NC                 45.35      43.90  
  3 Meck, Wyatt D              9 SGSA-NC                49.28      45.65  
  4 Leone, Peter N             9 EAC-NC                 59.37      58.19  
  5 Eggleston, Cannon S        9 SGSA-NC              1:05.22    1:00.90  
 -- Williams, Davis F          9 HPSC-NC                39.16     X43.45  
 
Event 30  Boys 10 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schwenke, Braden L        10 HPSC-NC                45.90      36.66  
  2 Borden, Spencer M         10 Swim Fanatics-NC       46.23      43.38  
  3 Papaioannou, Stefanos     10 EAC-NC                 46.72      45.36  
  4 Martin, Cody S            10 PAST-NC                55.26      49.25  
  5 Campbell, Jance B         10 HPSC-NC                55.29      53.71  
  6 Abraham, Luke D           10 SGSA-NC                46.00      54.09  
 -- Lowe, Thomas W            10 SGSA-NC              1:15.00         DQ  
 -- Seamon, Julian C          10 HPSC-NC              1:01.67         DQ  
 
Event 31  Girls 10 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Spencer, Addie M          10 HPSC-NC              2:09.08   X1:35.59  
 
Event 32  Boys 9 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Willis, Berkley S          9 EAC-NC               1:44.53    1:30.32  
  2 Truskowski, Logan R        9 EAC-NC               1:42.04    1:32.61  
 
Event 32  Boys 10 Year Olds 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Lackey, Baxter B          10 Swim Fanatics-NC          NT   X1:30.22  
 
Event 33  Girls 11 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swim Fanatics Swim Club-NC  'A'                   1:54.61    1:59.37  
     1) King, Georgie L 13              2) Edmonds, Mary Ann E 14         
     3) Lackey, Elle W 12               4) Ramseur, Reece E 12            
  2 Pinehurst Area Swim Team-NC  'A'                  2:02.65    2:06.20  
     1) Hicks, Sarah C 14               2) Gualteros, Claire M 16         
     3) Hicks, Hannah E 17              4) Kern, Paige L 12               
  3 High Point Swim Club-NC  'B'                      2:11.21    2:08.78  
     1) Rhodes, Lauren N 14             2) Curran, Callie J 12            
     3) Day, Lauren E 11                4) Sizemore, Lauren D 12          
  4 High Point Swim Club-NC  'C'                      2:19.64    2:10.15  
     1) Thiel, Sarah Brian Y 14         2) Miller, Catherine F 12         
     3) Hall, Sydney N 12               4) White, Brea O 12               
  5 High Point Swim Club-NC  'A'                      2:03.51    2:15.27  
     1) Collins, Taylor E 11            2) Najera, Aileen F 11            
     3) Yates, Arden C 13               4) Doyle, Eva 11                  
  6 Swim Fanatics Swim Club-NC  'B'                   2:11.57    2:16.38  
     1) Neighbors, Kaylie E 14          2) Wolff, Amelia N 11             
     3) Tillman, Sophia R 14            4) Patel, Jiya J 13               
  7 Swim Gsa-NC  'A'                                  2:20.00    2:19.13  
     1) Schilling, Abigail R 11         2) Hartwick, Millie L 11          
     3) Grove, Tinsley T 11             4) Walsh, Ayden E 12              
 
Event 34  Boys 11 & Over 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swim Fanatics Swim Club-NC  'A'                   2:08.15    2:19.53  
     1) Morgan, Noah S 11               2) Borden, Spencer M 10           
     3) Neighbors, Arthur J 11          4) Lackey, Baxter B 10            
 
Event 35  Girls 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swim Fanatics Swim Club-NC  'A'                   2:12.11    2:16.85  
     1) Jorgenson, Brooke A 10          2) Jones, Eloise E 9              
     3) Fridinger, Cassidy H 10         4) Ramseur, Riley G 9             
  2 High Point Swim Club-NC  'A'                      2:33.59    2:27.61  
     1) Najera, Lindsay L 8             2) LaRue, Bailey A 10             
     3) Almond, Reece 10                4) Spencer, Addie M 10            
  3 Swim Fanatics Swim Club-NC  'B'                   2:28.38    2:33.17  
     1) Binder, Lilian J 9              2) Richardson, Sabina R 10        
     3) Higgins, Harper A 10            4) Strasser, Morgan G 10          
  4 Swim Fanatics Swim Club-NC  'C'                   2:45.46    2:47.16  
     1) Holmes, Aliza M 10              2) Faucher, Audrey D 9            
     3) Ault, Serenity E 9              4) Krumroy, Ainsley E 10          
  5 Swim Gsa-NC  'A'                                  2:45.00    2:50.80  
     1) Testa, Maddie C 10              2) Liera, Mia F 9                 
     3) Colantuono, Arianna A 9         4) DeLoreto, Alice A 9            
  6 Tidal Wave Aquatics-NC  'A'                            NT    3:14.68  
     1) Beckham, Addy G 9               2) Chamberlain, Anna C 9          
     3) Lowe, Michaela E 7              4) Pritchard, Ava K 8             
 
Event 36  Boys 9-10 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 High Point Swim Club-NC  'A'                      2:30.49    2:39.06  
     1) Schwenke, Braden L 10           2) Seamon, Julian C 10            
     3) Campbell, Jance B 10            4) Williams, Davis F 9            
  2 Swim Gsa-NC  'A'                                  2:55.00    3:05.35  
     1) Meck, Wyatt D 9                 2) Lowe, Thomas W 10              
     3) Eggleston, Cannon S 9           4) Abraham, Luke D 10             
 
Event 37  Girls 11 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Doyle, Eva                11 HPSC-NC              1:24.30    1:21.57  
  2 Schilling, Abigail R      11 SGSA-NC              1:21.54    1:26.25  
  3 Day, Lauren E             11 HPSC-NC              1:28.53    1:28.52  
  4 Howards, Nina P           11 EAC-NC               1:23.88    1:30.57  
  5 Najera, Aileen F          11 HPSC-NC              1:25.93    1:31.01  
  6 Hartwick, Millie L        11 SGSA-NC              1:37.33    1:31.52  
  7 O'Sullivan, Morgan S      11 EAC-NC               1:33.86    1:34.28  
  8 Collins, Taylor E         11 HPSC-NC              1:36.18    1:35.31  
  9 Grove, Tinsley T          11 SGSA-NC              1:38.08    1:38.54  
 10 Kornatz, Maeve D          11 EAC-NC               1:42.06    1:39.99  
 11 Bateson, Halena M         11 HPSC-NC              1:41.31    1:42.54  
 -- Coleman, Denise M         11 EAC-NC               1:17.77   X1:19.97  
 -- Proco, Chloe A            11 EAC-NC               1:38.14         DQ  
 
Event 37  Girls 12 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lackey, Elle W            12 Swim Fanatics-NC     1:19.58    1:19.41  
  2 Walsh, Ayden E            12 SGSA-NC              1:21.81    1:20.64  
  3 Curran, Callie J          12 HPSC-NC              1:22.73    1:20.65  
  4 Hall, Sydney N            12 HPSC-NC              1:25.57    1:23.39  
  5 Kern, Paige L             12 PAST-NC              1:26.03    1:23.54  
  6 Miller, Catherine F       12 HPSC-NC              1:28.16    1:27.50  
  7 Pettie, Jillian G         12 HPSC-NC              1:33.17    1:31.19  
  8 Barnett, Lucy Kate        12 HPSC-NC              1:39.02    1:34.14  
 -- White, Brea O             12 HPSC-NC              1:20.34   X1:20.54  
 
Event 37  Girls 13 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Austin, Hope E            13 EAC-NC               1:23.79    1:12.15  
  2 King, Georgie L           13 Swim Fanatics-NC     1:22.50    1:19.64  
  3 Patel, Jiya J             13 Swim Fanatics-NC     1:21.85    1:21.27  
  4 Yates, Arden C            13 HPSC-NC                   NT    1:31.02  
  5 Williams, Georgia C       13 Swim Fanatics-NC          NT    1:34.20  
 
Event 37  Girls 14 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hicks, Sarah C            14 PAST-NC              1:16.75    1:15.71  
  2 Neighbors, Kaylie E       14 Swim Fanatics-NC     1:16.24    1:18.75  
  3 Gualteros, Rose M         14 PAST-NC              1:30.77    1:32.00  
  4 Tillman, Sophia R         14 Swim Fanatics-NC          NT    1:46.01  
 
Event 37  Girls 15 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sever, Taylor C           17 TWA-NC               1:11.55    1:13.34  
  2 Gualteros, Claire M       16 PAST-NC              1:25.15    1:22.31  
  3 Hicks, Hannah E           17 PAST-NC                   NT    1:27.32  
  4 Coffer, Ashlynn N         15 TWA-NC               2:00.55    1:50.15  
 
Event 38  Boys 11 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fullagar, Keegan H        11 SGSA-NC              1:24.03    1:24.08  
  2 Mitchell, Micah J         11 EAC-NC               1:27.09    1:28.92  
  3 Neighbors, Arthur J       11 Swim Fanatics-NC     1:43.33    1:31.84  
  4 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC              1:41.46    1:37.34  
  5 Currin, James A           11 HPSC-NC                   NT    2:07.24  
 
Event 38  Boys 13 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Charlie P          13 HPSC-NC              1:20.10    1:16.16  
  2 Chen, Max H               13 EAC-NC               1:27.76    1:24.90  
  3 Hayden, Landen R          13 HPSC-NC                   NT    1:28.98  
 
Event 38  Boys 15 & Over 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hicks, Jackson C          15 PAST-NC              1:02.66    1:02.33  
 
Event 39  Girls 9 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Howards, Sage L            9 EAC-NC               3:27.68    3:23.07  
  2 Chamberlain, Anna C        9 TWA-NC               4:10.55    4:08.90  
 -- Ramseur, Riley G           9 Swim Fanatics-NC          NT   X1:54.08  
 
Event 39  Girls 10 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Jorgenson, Brooke A       10 Swim Fanatics-NC          NT   X3:07.28  
 -- Spencer, Addie M          10 HPSC-NC              3:21.54   X3:15.54  
 
Event 40  Boys 10 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schwenke, Braden L        10 HPSC-NC                   NT    3:38.74  
 -- Campbell, Jance B         10 HPSC-NC                   NT         DQ  
 
Event 41  Girls 12 Year Olds 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Ramseur, Reece E          12 Swim Fanatics-NC     5:58.00   X5:27.26  
 
Event 41  Girls 14 Year Olds 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Rhodes, Lauren N          14 HPSC-NC              6:12.36    6:02.17  
 
Event 41  Girls 15 & Over 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hall, Elizabeth W         16 EAC-NC               5:30.00    5:34.11  
 
Event 42  Boys 14 Year Olds 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sever, Cooper A           14 TWA-NC               5:01.74    4:58.01  
 
Event 43  Girls 11 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schilling, Abigail R      11 SGSA-NC              3:00.00    2:53.87  
  2 Najera, Aileen F          11 HPSC-NC                   NT    2:59.43  
 
Event 43  Girls 12 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Ramseur, Reece E          12 Swim Fanatics-NC     2:45.00   X2:33.97  
 -- White, Brea O             12 HPSC-NC                   NT   X2:56.86  
 
Event 43  Girls 14 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Edmonds, Mary Ann E       14 Swim Fanatics-NC     2:45.05    2:41.79  
  2 Rhodes, Lauren N          14 HPSC-NC              2:44.75    2:44.74  
 
Event 44  Boys 11 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Mitchell, Micah J         11 EAC-NC               3:19.05         DQ  
 
Event 44  Boys 12 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Jones, Griffin D          12 Swim Fanatics-NC          NT   X2:20.75  
 
Event 44  Boys 13 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Potts, Charlie P          13 HPSC-NC              2:44.69    2:47.46  
 
Event 45  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Steuart, Giulianna M       8 EAC-NC                 22.44      21.90  
  2 Starkey, Kristen N         7 EAC-NC                 25.04      22.66  
  3 Holmes, Kylie Grace L      7 Swim Fanatics-NC       23.62      23.50  
  4 Braden, Evelyn A           8 Swim Fanatics-NC          NT      23.95  
  5 Willis, Mary Elizabeth E   8 Swim Fanatics-NC       22.32      24.11  
  6 Balfour, Gen J             8 SGSA-NC                24.30      24.74  
  7 Jorgenson, Emily A         7 Swim Fanatics-NC       25.44      24.87  
  8 Morgan, Eve K              8 Swim Fanatics-NC       25.71      24.97  
  9 Abraham, Kendall M         6 SGSA-NC                27.79      25.03  
 10 Walsh, Allanah M           7 SGSA-NC                29.01      27.86  
 11 Fontanella, Joslyn R       8 SGSA-NC                28.76      30.31  
 12 Hutchison, Paityn R        8 PAST-NC                   NT      30.92  
 13 Lowe, Caroline M           6 SGSA-NC              1:00.00      32.68  
 14 Jorgenson, Ella A          5 Swim Fanatics-NC       35.38      33.93  
 15 Braden, Madeline J         5 Swim Fanatics-NC          NT      40.12  
 -- Najera, Lindsay L          8 HPSC-NC                20.87     X20.85  
 
Event 46  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Borden, Max W              8 Swim Fanatics-NC       20.63      20.87  
  2 Volynets, Max E            8 HPSC-NC                38.04      22.35  
  3 Hicks, Liam P              8 PAST-NC                25.20      23.54  
  4 Abraham, Carter J          8 SGSA-NC                23.13      25.74  
  5 Thompson, Charlie M        8 SGSA-NC                27.72      25.89  
  6 Price, Liam R              7 SGSA-NC                27.43      33.11  
  7 Liera, Nicolas R           5 SGSA-NC                42.04      37.04  
  8 Balfour, Xavier Z          5 SGSA-NC              1:00.00      46.17  
  9 Colantuono, Nicholas N     6 SGSA-NC              1:00.00    1:13.00  
 -- Eggleston, Henry R         5 SGSA-NC              1:00.00         DQ  
 
Event 47  Girls 11 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Doyle, Eva                11 HPSC-NC                37.78      35.46  
  2 Schilling, Abigail R      11 SGSA-NC                36.55      36.08  
  3 Day, Lauren E             11 HPSC-NC                39.57      37.02  
  4 Wolff, Amelia N           11 Swim Fanatics-NC       38.98      38.51  
  5 Najera, Aileen F          11 HPSC-NC                41.12      39.64  
  6 Bateson, Halena M         11 HPSC-NC                46.49      46.59  
  7 Coleman, Rori K           11 PAST-NC                51.15      50.33  
  8 Grove, Tinsley T          11 SGSA-NC                46.59      51.16  
  9 Hutchison, Ella A         11 PAST-NC                   NT      58.47  
 -- Coleman, Denise M         11 EAC-NC                 35.41     X37.35  
 
Event 47  Girls 12 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Curran, Callie J          12 HPSC-NC                36.87      35.90  
  2 Walsh, Ayden E            12 SGSA-NC                37.41      36.72  
  3 Sizemore, Lauren D        12 HPSC-NC                38.39      37.64  
  4 Kern, Paige L             12 PAST-NC                38.17      38.91  
  5 Pettie, Jillian G         12 HPSC-NC                39.16      39.36  
  6 Miller, Catherine F       12 HPSC-NC                41.68      40.24  
 -- White, Brea O             12 HPSC-NC                35.72     X34.46  
 
Event 47  Girls 13 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Williams, Georgia C       13 Swim Fanatics-NC          NT         DQ  
 
Event 47  Girls 14 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parks, Ella F             14 EAC-NC                 32.84      32.94  
  2 Gualteros, Rose M         14 PAST-NC                47.30      38.55  
  3 Tillman, Sophia R         14 Swim Fanatics-NC          NT      49.66  
 
Event 48  Boys 11 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mitchell, Micah J         11 EAC-NC                 37.04      36.99  
  2 Fullagar, Keegan H        11 SGSA-NC                40.37      38.73  
  3 Morgan, Noah S            11 Swim Fanatics-NC       39.67      39.28  
  4 Vogt, Jonathan M          11 EAC-NC                 41.75      42.06  
  5 Neighbors, Arthur J       11 Swim Fanatics-NC       43.13      42.62  
  6 Fielden, Sam C            11 HPSC-NC                42.98      45.10  
  7 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC                46.01      46.02  
 -- Currin, James A           11 HPSC-NC                52.61         DQ  
 
Event 48  Boys 13 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hayden, Landen R          13 HPSC-NC                   NT      42.97  
 
Event 49  Girls 9 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Howards, Sage L            9 EAC-NC                    NT    3:20.71  
 
Event 49  Girls 10 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Jorgenson, Brooke A       10 Swim Fanatics-NC          NT   X2:59.09  
 
Event 50  Boys 9 Year Olds 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Truskowski, Logan R        9 EAC-NC               3:00.00    2:43.61  
 
Event 51  Girls 11 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Howards, Nina P           11 EAC-NC               1:26.57    1:32.42  
  2 Doyle, Eva                11 HPSC-NC              1:41.42    1:34.60  
  3 Schilling, Abigail R      11 SGSA-NC              1:37.35    1:38.32  
  4 Day, Lauren E             11 HPSC-NC              1:48.78    1:45.47  
  5 Grove, Tinsley T          11 SGSA-NC              1:42.88    1:49.24  
  6 Wolff, Amelia N           11 Swim Fanatics-NC          NT    1:50.18  
  7 Bateson, Halena M         11 HPSC-NC              2:03.23    1:51.14  
  8 Coleman, Rori K           11 PAST-NC              2:31.13    2:03.54  
  9 Hutchison, Ella A         11 PAST-NC                   NT    2:08.26  
 
Event 51  Girls 12 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Walsh, Ayden E            12 SGSA-NC              1:35.84    1:33.47  
  2 Miller, Catherine F       12 HPSC-NC              1:37.43    1:34.18  
  3 Curran, Callie J          12 HPSC-NC              1:37.61    1:39.11  
  4 Pettie, Jillian G         12 HPSC-NC              1:46.91    1:45.37  
 -- Ramseur, Reece E          12 Swim Fanatics-NC     1:30.00   X1:26.19  
 -- White, Brea O             12 HPSC-NC              1:35.88   X1:33.62  
 
Event 51  Girls 13 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davenport, Sydney O       13 EAC-NC               1:28.95    1:27.62  
  2 King, Georgie L           13 Swim Fanatics-NC     1:30.06    1:32.50  
  3 Patel, Jiya J             13 Swim Fanatics-NC          NT    1:40.67  
 
Event 51  Girls 14 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hicks, Sarah C            14 PAST-NC              1:18.98    1:21.33  
  2 Neighbors, Kaylie E       14 Swim Fanatics-NC     1:34.89    1:32.65  
  3 Thiel, Sarah Brian Y      14 HPSC-NC              1:36.57    1:36.47  
 
Event 51  Girls 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hicks, Hannah E           17 PAST-NC              1:29.02    1:34.81  
  2 Gualteros, Claire M       16 PAST-NC              1:44.55    1:39.08  
 
Event 52  Boys 11 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vogt, Jonathan M          11 EAC-NC               1:40.49    1:36.99  
  2 Fullagar, Keegan H        11 SGSA-NC              1:38.89    1:38.43  
  3 Neighbors, Arthur J       11 Swim Fanatics-NC     1:58.60    1:40.55  
  4 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC              1:50.47    1:52.22  
 -- Currin, James A           11 HPSC-NC                   NT         DQ  
 -- Fielden, Sam C            11 HPSC-NC              1:47.86         DQ  
 
Event 52  Boys 13 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papaioannou, Christo      13 EAC-NC               1:13.39    1:11.97  
 
Event 52  Boys 15 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hanna, Isaac D            18 EAC-NC               1:12.21    1:09.07  
  2 Cory, Nathan J            18 SGSA-NC              1:18.81    1:16.92  
 -- Hicks, Jackson C          15 PAST-NC              1:05.15   X1:04.42  
 
Event 53  Girls 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Starkey, Kristen N         7 EAC-NC                 52.58      51.67  
  2 Holmes, Kylie Grace L      7 Swim Fanatics-NC       55.37      53.86  
  3 Willis, Mary Elizabeth E   8 Swim Fanatics-NC       54.65      55.32  
  4 Balfour, Gen J             8 SGSA-NC                58.72      56.53  
  5 Walsh, Allanah M           7 SGSA-NC              1:14.73    1:13.81  
  6 Fontanella, Joslyn R       8 SGSA-NC              1:13.95    1:17.49  
 -- Najera, Lindsay L          8 HPSC-NC                52.32     X51.99  
 -- Steuart, Giulianna M       8 EAC-NC               1:05.00         DQ  
 
Event 53  Girls 9 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ault, Serenity E           9 Swim Fanatics-NC       49.43      47.54  
  2 Starkey, Rachel E          9 EAC-NC                 51.60      51.42  
  3 DeLoreto, Alice A          9 SGSA-NC                54.19      54.25  
  4 Faucher, Audrey D          9 Swim Fanatics-NC     1:00.57      56.91  
  5 Garcia, Celena R           9 EAC-NC               1:00.00      57.59  
  6 Colantuono, Arianna A      9 SGSA-NC                59.63      57.71  
  7 Moore, Drew L              9 HPSC-NC              1:01.87      58.55  
  8 Swinteck, Brynley C        9 SGSA-NC              1:04.22    1:03.07  
  9 Liera, Mia F               9 SGSA-NC              1:15.00    1:05.94  
 -- Jones, Eloise E            9 Swim Fanatics-NC       43.22     X42.30  
 
Event 53  Girls 10 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRue, Bailey A           10 HPSC-NC                46.66      46.89  
  2 Holmes, Aliza M           10 Swim Fanatics-NC       48.54      47.46  
  3 Testa, Maddie C           10 SGSA-NC                50.79      49.96  
  4 Richardson, Sabina R      10 Swim Fanatics-NC       59.74      53.64  
  5 Granata, Ellisa J         10 PAST-NC                55.52      55.07  
  6 Higgins, Evie C           10 SGSA-NC                53.32      55.60  
  7 Krumroy, Ainsley E        10 Swim Fanatics-NC       57.24      55.64  
  8 Knable, Lilliana M        10 HPSC-NC              1:00.27      59.59  
  9 Lammonds, Bessanny        10 HPSC-NC              1:04.25    1:00.42  
 -- Isaac, Claire R           10 EAC-NC                 44.82     X43.48  
 -- Spencer, Addie M          10 HPSC-NC                49.44     X45.85  
 
Event 54  Boys 8 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Borden, Max W              8 Swim Fanatics-NC       53.67      52.93  
  2 Abraham, Carter J          8 SGSA-NC              1:01.99    1:02.35  
  3 Volynets, Max E            8 HPSC-NC                   NT    1:09.32  
 -- Hicks, Liam P              8 PAST-NC              1:12.08         DQ  
 
Event 54  Boys 9 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Willis, Berkley S          9 EAC-NC                 48.90      47.11  
  2 Muir, Vaughn K             9 EAC-NC                 54.17      49.50  
  3 Meck, Wyatt D              9 SGSA-NC                51.82      53.17  
  4 Eggleston, Cannon S        9 SGSA-NC              1:00.86    1:02.22  
 
Event 54  Boys 10 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schwenke, Braden L        10 HPSC-NC                48.45      48.20  
  2 Campbell, Jance B         10 HPSC-NC                53.28      49.78  
  3 Borden, Spencer M         10 Swim Fanatics-NC          NT      55.33  
  4 Abraham, Luke D           10 SGSA-NC                55.22      57.43  
  5 Lammonds, Hunter H        10 HPSC-NC              1:00.94    1:00.12  
  6 Lowe, Thomas W            10 SGSA-NC              1:15.00    1:08.10  
  7 Seamon, Julian C          10 HPSC-NC              1:02.83    1:15.12  
 -- Hicks, Ian M              10 PAST-NC                40.27     X39.50  
 
Event 55  Girls 9 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeLoreto, Alice A          9 SGSA-NC              2:05.04    1:55.68  
  2 Moore, Drew L              9 HPSC-NC                   NT    2:12.23  
  3 Swinteck, Brynley C        9 SGSA-NC              2:19.01    2:19.99  
 -- Ramseur, Riley G           9 Swim Fanatics-NC          NT   X1:26.76  
 -- Jones, Eloise E            9 Swim Fanatics-NC     1:41.32   X1:35.39  
 
Event 55  Girls 10 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 LaRue, Bailey A           10 HPSC-NC              1:45.20    1:44.95  
  2 Holmes, Aliza M           10 Swim Fanatics-NC     1:51.08    1:49.06  
  3 Testa, Maddie C           10 SGSA-NC              1:52.57    1:55.06  
  4 Granata, Ellisa J         10 PAST-NC              2:11.91    1:58.25  
  5 Knable, Lilliana M        10 HPSC-NC              2:18.77    2:06.13  
  6 Lammonds, Bessanny        10 HPSC-NC                   NT    2:10.87  
 -- Isaac, Claire R           10 EAC-NC               1:37.76   X1:34.27  
 -- Jorgenson, Brooke A       10 Swim Fanatics-NC          NT   X1:35.28  
 -- Spencer, Addie M          10 HPSC-NC              1:57.69   X1:42.64  
 
Event 56  Boys 9 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Willis, Berkley S          9 EAC-NC               1:45.54    1:37.80  
  2 Muir, Vaughn K             9 EAC-NC               2:01.73    1:54.97  
  3 Meck, Wyatt D              9 SGSA-NC              2:01.10    1:55.85  
 
Event 56  Boys 10 Year Olds 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papaioannou, Stefanos     10 EAC-NC               1:46.89    1:38.97  
  2 Schwenke, Braden L        10 HPSC-NC              1:51.38    1:46.67  
  3 Campbell, Jance B         10 HPSC-NC              1:55.38    1:51.11  
  4 Lammonds, Hunter H        10 HPSC-NC              2:22.70    2:10.14  
 
Event 57  Girls 11 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Day, Lauren E             11 HPSC-NC              3:21.78    3:08.59  
  2 Bateson, Halena M         11 HPSC-NC                   NT    3:49.78  
 -- Howards, Nina P           11 EAC-NC               3:04.58         DQ  
 
Event 57  Girls 12 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sizemore, Lauren D        12 HPSC-NC              3:02.48    2:57.58  
  2 Pettie, Jillian G         12 HPSC-NC                   NT    3:13.96  
 
Event 57  Girls 13 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davenport, Sydney O       13 EAC-NC               2:45.07    2:41.01  
  2 King, Georgie L           13 Swim Fanatics-NC     3:30.00    2:55.29  
 
Event 57  Girls 14 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Thiel, Sarah Brian Y      14 HPSC-NC              3:03.51    3:01.55  
 
Event 58  Boys 11 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mitchell, Micah J         11 EAC-NC               3:09.75    3:17.93  
 -- Currin, James A           11 HPSC-NC                   NT         DQ  
 -- Fullagar, Keegan H        11 SGSA-NC              3:05.40         DQ  
 
Event 58  Boys 13 Year Olds 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papaioannou, Christo      13 EAC-NC               2:31.12    2:30.05  
  2 Potts, Charlie P          13 HPSC-NC              2:47.54    2:44.27  
 -- Hayden, Landen R          13 HPSC-NC                   NT         DQ  
 
Event 58  Boys 15 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hanna, Isaac D            18 EAC-NC               2:17.02    2:17.71  
  2 Cory, Nathan J            18 SGSA-NC              2:37.24    2:40.64  
 
Event 59  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holmes, Kylie Grace L      7 Swim Fanatics-NC     1:43.05    1:45.15  
  2 Balfour, Gen J             8 SGSA-NC              1:52.76    1:52.09  
 -- Najera, Lindsay L          8 HPSC-NC              1:30.67   X1:28.49  
 -- Fontanella, Joslyn R       8 SGSA-NC              2:21.02         DQ  
 
Event 59  Girls 9 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 DeLoreto, Alice A          9 SGSA-NC              1:41.11    1:35.12  
  2 Ault, Serenity E           9 Swim Fanatics-NC     1:40.12    1:35.95  
  3 Starkey, Rachel E          9 EAC-NC               1:44.22    1:44.33  
  4 Colantuono, Arianna A      9 SGSA-NC              2:15.00    1:46.52  
  5 Faucher, Audrey D          9 Swim Fanatics-NC          NT    1:48.05  
  6 Moore, Drew L              9 HPSC-NC              2:03.88    1:50.77  
  7 Swinteck, Brynley C        9 SGSA-NC              2:18.12    2:24.14  
 -- Jones, Eloise E            9 Swim Fanatics-NC     1:31.62   X1:28.41  
 -- Liera, Mia F               9 SGSA-NC              2:10.84         DQ  
 
Event 59  Girls 10 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Strasser, Morgan G        10 Swim Fanatics-NC     1:34.12    1:24.80  
  2 Higgins, Evie C           10 SGSA-NC              1:32.74    1:33.50  
  3 LaRue, Bailey A           10 HPSC-NC              1:38.72    1:40.04  
  4 Krumroy, Ainsley E        10 Swim Fanatics-NC     1:46.61    1:40.55  
  5 Testa, Maddie C           10 SGSA-NC              1:51.24    1:48.98  
  6 Knable, Lilliana M        10 HPSC-NC              1:52.39    1:50.82  
  7 Richardson, Sabina R      10 Swim Fanatics-NC     1:52.48    1:52.68  
  8 Lammonds, Bessanny        10 HPSC-NC                   NT    1:57.91  
 -- Spencer, Addie M          10 HPSC-NC              1:34.92   X1:29.37  
 -- Isaac, Claire R           10 EAC-NC               1:32.41   X1:29.70  
 
Event 60  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Volynets, Max E            8 HPSC-NC                   NT         DQ  
 
Event 60  Boys 9 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Willis, Berkley S          9 EAC-NC               1:31.49    1:31.77  
  2 Muir, Vaughn K             9 EAC-NC               1:34.02    1:32.91  
  3 Meck, Wyatt D              9 SGSA-NC              1:47.06    1:40.05  
  4 Eggleston, Cannon S        9 SGSA-NC              2:15.00    2:04.53  
 
Event 60  Boys 10 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papaioannou, Stefanos     10 EAC-NC               1:34.18    1:30.28  
  2 Borden, Spencer M         10 Swim Fanatics-NC          NT    1:33.77  
  3 Schwenke, Braden L        10 HPSC-NC              1:37.93    1:36.94  
  4 Campbell, Jance B         10 HPSC-NC              1:50.12    1:44.59  
  5 Abraham, Luke D           10 SGSA-NC              1:40.97    1:48.67  
 -- Hicks, Ian M              10 PAST-NC              1:28.19   X1:24.15  
 -- Seamon, Julian C          10 HPSC-NC                   NT         DQ  
 -- Lowe, Thomas W            10 SGSA-NC              2:15.00         DQ  
 -- Lammonds, Hunter H        10 HPSC-NC              2:01.06         DQ  
 
Event 61  Girls 11 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schilling, Abigail R      11 SGSA-NC              1:09.32    1:08.52  
  2 Doyle, Eva                11 HPSC-NC              1:11.49    1:09.93  
  3 Najera, Aileen F          11 HPSC-NC              1:09.89    1:12.12  
  4 Day, Lauren E             11 HPSC-NC              1:15.04    1:17.25  
  5 Wolff, Amelia N           11 Swim Fanatics-NC     1:28.20    1:20.15  
  6 Grove, Tinsley T          11 SGSA-NC              1:26.28    1:29.41  
  7 Bateson, Halena M         11 HPSC-NC              1:30.54    1:34.16  
  8 Coleman, Rori K           11 PAST-NC              1:46.33    1:40.85  
 -- Coleman, Denise M         11 EAC-NC               1:05.63   X1:06.81  
 -- Hutchison, Ella A         11 PAST-NC                   NT        DNF  
 
Event 61  Girls 12 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Curran, Callie J          12 HPSC-NC              1:09.81    1:06.84  
  2 Walsh, Ayden E            12 SGSA-NC              1:11.00    1:10.18  
  3 Kern, Paige L             12 PAST-NC              1:15.18    1:13.62  
  4 Miller, Catherine F       12 HPSC-NC              1:14.78    1:15.39  
  5 Pettie, Jillian G         12 HPSC-NC              1:15.55    1:15.89  
  6 Sizemore, Lauren D        12 HPSC-NC              1:15.36    1:17.39  
 -- White, Brea O             12 HPSC-NC              1:07.66   X1:11.98  
 
Event 61  Girls 13 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Davenport, Sydney O       13 EAC-NC               1:03.39    1:04.90  
  2 Patel, Jiya J             13 Swim Fanatics-NC     1:06.19    1:08.16  
  3 Williams, Georgia C       13 Swim Fanatics-NC          NT    1:19.91  
 
Event 61  Girls 14 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parks, Ella F             14 EAC-NC                 59.71    1:01.80  
  2 Hicks, Sarah C            14 PAST-NC              1:03.71    1:04.44  
  3 Rhodes, Lauren N          14 HPSC-NC              1:04.69    1:05.41  
  4 Neighbors, Kaylie E       14 Swim Fanatics-NC     1:07.82    1:09.03  
  5 Thiel, Sarah Brian Y      14 HPSC-NC              1:12.20    1:12.25  
  6 Gualteros, Rose M         14 PAST-NC              1:11.09    1:12.48  
  7 Tillman, Sophia R         14 Swim Fanatics-NC          NT    1:34.30  
 
Event 61  Girls 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hall, Elizabeth W         16 EAC-NC               1:01.79    1:01.29  
  2 Gualteros, Claire M       16 PAST-NC              1:09.13    1:10.50  
  3 Hicks, Hannah E           17 PAST-NC              1:08.79    1:16.85  
 
Event 62  Boys 11 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mitchell, Micah J         11 EAC-NC               1:11.39    1:10.74  
  2 Morgan, Noah S            11 Swim Fanatics-NC     1:15.00    1:13.54  
  3 Fullagar, Keegan H        11 SGSA-NC              1:11.43    1:13.72  
  4 Vogt, Jonathan M          11 EAC-NC               1:19.24    1:22.29  
  5 Neighbors, Arthur J       11 Swim Fanatics-NC     1:28.91    1:25.30  
  6 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC              1:28.88    1:26.49  
  7 Fielden, Sam C            11 HPSC-NC              1:28.57    1:34.69  
  8 Currin, James A           11 HPSC-NC              1:50.99    1:46.13  
 
Event 62  Boys 13 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Papaioannou, Christo      13 EAC-NC                 59.27      59.59  
  2 Potts, Charlie P          13 HPSC-NC              1:12.38    1:04.73  
 
Event 62  Boys 15 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hicks, Jackson C          15 PAST-NC                55.10      53.85  
  2 Hanna, Isaac D            18 EAC-NC                 55.83      56.15  
  3 Cory, Nathan J            18 SGSA-NC              1:01.57    1:00.80  
 
Event 63  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Starkey, Kristen N         7 EAC-NC               1:40.12    1:47.95  
 -- Najera, Lindsay L          8 HPSC-NC              1:14.67   X1:15.58  
 
Event 63  Girls 9 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Starkey, Rachel E          9 EAC-NC               1:21.30    1:22.79  
  2 DeLoreto, Alice A          9 SGSA-NC              1:24.86    1:24.03  
  3 Ault, Serenity E           9 Swim Fanatics-NC     1:37.01    1:34.40  
  4 Moore, Drew L              9 HPSC-NC              1:37.56    1:36.94  
  5 Colantuono, Arianna A      9 SGSA-NC              1:45.88    1:37.54  
  6 Garcia, Celena R           9 EAC-NC               1:53.18    1:38.30  
  7 Faucher, Audrey D          9 Swim Fanatics-NC          NT    1:39.83  
  8 Liera, Mia F               9 SGSA-NC              1:48.21    1:45.02  
 
Event 63  Girls 10 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Higgins, Evie C           10 SGSA-NC              1:21.77    1:25.22  
  2 Krumroy, Ainsley E        10 Swim Fanatics-NC     1:32.49    1:26.08  
  3 LaRue, Bailey A           10 HPSC-NC              1:24.19    1:27.33  
  4 Richardson, Sabina R      10 Swim Fanatics-NC     1:35.41    1:30.61  
  5 Knable, Lilliana M        10 HPSC-NC              1:34.50    1:33.22  
  6 Holmes, Aliza M           10 Swim Fanatics-NC     1:44.61    1:33.51  
  7 Testa, Maddie C           10 SGSA-NC              1:32.69    1:38.89  
  8 Granata, Ellisa J         10 PAST-NC              1:53.95    1:45.68  
  9 Lammonds, Bessanny        10 HPSC-NC              1:59.74    1:53.39  
 -- Isaac, Claire R           10 EAC-NC               1:19.22   X1:16.23  
 -- Spencer, Addie M          10 HPSC-NC              1:18.58        XDQ  
 
Event 64  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Volynets, Max E            8 HPSC-NC              1:58.14         DQ  
 
Event 64  Boys 9 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Muir, Vaughn K             9 EAC-NC               1:23.23    1:22.13  
  2 Willis, Berkley S          9 EAC-NC               1:28.15    1:28.86  
  3 Meck, Wyatt D              9 SGSA-NC              1:39.47    1:41.66  
  4 Eggleston, Cannon S        9 SGSA-NC              2:00.00    1:50.15  
 
Event 64  Boys 10 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Borden, Spencer M         10 Swim Fanatics-NC     1:29.50    1:13.61  
  2 Campbell, Jance B         10 HPSC-NC              1:20.36    1:25.07  
  3 Schwenke, Braden L        10 HPSC-NC              1:33.41    1:32.59  
  4 Abraham, Luke D           10 SGSA-NC              1:28.29    1:33.21  
  5 Seamon, Julian C          10 HPSC-NC              1:40.83    1:40.50  
  6 Lammonds, Hunter H        10 HPSC-NC              1:43.52    1:40.52  
 -- Hicks, Ian M              10 PAST-NC              1:13.35   X1:12.11  
 -- Papaioannou, Stefanos     10 EAC-NC               1:19.85         DQ  
 
Event 65  Girls 11 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Doyle, Eva                11 HPSC-NC                38.57      35.75  
  2 Schilling, Abigail R      11 SGSA-NC                36.14      36.84  
  3 Day, Lauren E             11 HPSC-NC                40.11      39.61  
  4 Najera, Aileen F          11 HPSC-NC                39.83      39.82  
  5 Wolff, Amelia N           11 Swim Fanatics-NC       40.07      40.91  
  6 Howards, Nina P           11 EAC-NC                 42.63      43.51  
  7 Grove, Tinsley T          11 SGSA-NC                46.83      49.26  
  8 Bateson, Halena M         11 HPSC-NC                48.28      53.74  
 -- Coleman, Denise M         11 EAC-NC                 35.18     X36.64  
 
Event 65  Girls 12 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kern, Paige L             12 PAST-NC                37.05      24.11  
  2 Curran, Callie J          12 HPSC-NC                36.43      34.66  
  3 Miller, Catherine F       12 HPSC-NC                38.25      39.45  
  4 Sizemore, Lauren D        12 HPSC-NC                41.32      40.16  
  5 Pettie, Jillian G         12 HPSC-NC                43.53      48.85  
 -- White, Brea O             12 HPSC-NC                33.04     X32.47  
 
Event 65  Girls 13 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 King, Georgie L           13 Swim Fanatics-NC       31.07      32.24  
  2 Patel, Jiya J             13 Swim Fanatics-NC       37.64      35.64  
  3 Williams, Georgia C       13 Swim Fanatics-NC          NT      40.27  
 
Event 65  Girls 14 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Edmonds, Mary Ann E       14 Swim Fanatics-NC       36.92      33.69  
  2 Hicks, Sarah C            14 PAST-NC                35.14      34.04  
  3 Thiel, Sarah Brian Y      14 HPSC-NC                45.22      36.12  
  4 Rhodes, Lauren N          14 HPSC-NC                43.91      37.03  
  5 Gualteros, Rose M         14 PAST-NC                42.59      41.87  
 
Event 65  Girls 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hall, Elizabeth W         16 EAC-NC                 36.80      31.96  
  2 Gualteros, Claire M       16 PAST-NC                   NT      33.97  
  3 Hicks, Hannah E           17 PAST-NC                   NT      39.84  
 
Event 66  Boys 11 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Fullagar, Keegan H        11 SGSA-NC                35.71      36.05  
  2 Morgan, Noah S            11 Swim Fanatics-NC       37.72      37.83  
  3 Mitchell, Micah J         11 EAC-NC                 36.97      40.61  
  4 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC                47.44      43.62  
  5 Fielden, Sam C            11 HPSC-NC                50.25      49.02  
 -- Vogt, Jonathan M          11 EAC-NC                 45.75         DQ  
 
Event 66  Boys 13 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hayden, Landen R          13 HPSC-NC                   NT      45.04  
 
Event 66  Boys 15 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hicks, Jackson C          15 PAST-NC                38.82      28.48  
  2 Cory, Nathan J            18 SGSA-NC                35.01      33.81  
 
Event 67  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holmes, Kylie Grace L      7 Swim Fanatics-NC       18.72      19.31  
  2 Steuart, Giulianna M       8 EAC-NC                 23.45      20.56  
  3 Willis, Mary Elizabeth E   8 Swim Fanatics-NC       21.69      21.76  
  4 Balfour, Gen J             8 SGSA-NC                26.67      26.14  
  5 Braden, Evelyn A           8 Swim Fanatics-NC          NT      27.73  
  6 Jorgenson, Emily A         7 Swim Fanatics-NC       27.78      28.87  
  7 Fontanella, Joslyn R       8 SGSA-NC                27.24      30.85  
  8 Walsh, Allanah M           7 SGSA-NC                31.86      34.53  
 -- Najera, Lindsay L          8 HPSC-NC                19.54     X19.23  
 -- Abraham, Kendall M         6 SGSA-NC                29.63         DQ  
 -- Morgan, Eve K              8 Swim Fanatics-NC       24.31         DQ  
 -- Jorgenson, Ella A          5 Swim Fanatics-NC          NT         DQ  
 
Event 68  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Borden, Max W              8 Swim Fanatics-NC       22.06      21.37  
  2 Abraham, Carter J          8 SGSA-NC                23.23      24.81  
  3 Thompson, Charlie M        8 SGSA-NC                35.79      34.21  
  4 Price, Liam R              7 SGSA-NC                39.67      49.62  
 -- Volynets, Max E            8 HPSC-NC                   NT         DQ  
 -- Hicks, Liam P              8 PAST-NC                   NT         DQ  
 
Event 71  Girls 12 Year Olds 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Ramseur, Reece E          12 Swim Fanatics-NC     2:50.00   X2:32.20  
 
Event 72  Boys 12 Year Olds 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Jones, Griffin D          12 Swim Fanatics-NC          NT   X2:35.67  
 
Event 73  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swim Fanatics Swim Club-NC  'A'                   1:30.32    1:35.46  
     1) Jorgenson, Emily A 7            2) Willis, Mary Elizabeth E 8     
     3) Holmes, Kylie Grace L 7         4) Morgan, Eve K 8                
  2 Swim Gsa-NC  'A'                                  1:50.00    1:54.78  
     1) Walsh, Allanah M 7              2) Balfour, Gen J 8               
     3) Fontanella, Joslyn R 8          4) Abraham, Kendall M 6           
 
Event 74  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swim Gsa-NC  'A'                                  2:00.00    2:38.96  
     1) Price, Liam R 7                 2) Abraham, Carter J 8            
     3) Thompson, Charlie M 8           4) Liera, Nicolas R 5             
 
Event 75  Girls 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swim Fanatics Swim Club-NC  'A'                   2:27.20    2:39.89  
     1) Jorgenson, Brooke A 10          2) Jones, Eloise E 9              
     3) Ramseur, Riley G 9              4) Ault, Serenity E 9             
  2 Swim Fanatics Swim Club-NC  'B'                   2:49.80    3:01.28  
     1) Faucher, Audrey D 9             2) Holmes, Aliza M 10             
     3) Krumroy, Ainsley E 10           4) Richardson, Sabina R 10        
  3 Swim Gsa-NC  'A'                                  3:30.00    3:11.96  
     1) Liera, Mia F 9                  2) Testa, Maddie C 10             
     3) DeLoreto, Alice A 9             4) Higgins, Evie C 10             
  4 High Point Swim Club-NC  'A'                      3:05.86    3:12.69  
     1) Lammonds, Bessanny 10           2) Spencer, Addie M 10            
     3) LaRue, Bailey A 10              4) Moore, Drew L 9                
 
Event 76  Boys 9-10 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 High Point Swim Club-NC  'A'                      3:15.65    3:12.58  
     1) Lammonds, Hunter H 10           2) Campbell, Jance B 10           
     3) Schwenke, Braden L 10           4) Seamon, Julian C 10            
  2 Swim Gsa-NC  'A'                                  3:30.00    3:30.79  
     1) Eggleston, Cannon S 9           2) Meck, Wyatt D 9                
     3) Abraham, Luke D 10              4) Lowe, Thomas W 10              
 
Event 77  Girls 11 & Over 200 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Swim Fanatics Swim Club-NC  'A'                   2:08.62    2:12.27  
     1) King, Georgie L 13              2) Edmonds, Mary Ann E 14         
     3) Ramseur, Reece E 12             4) Neighbors, Kaylie E 14         
  2 High Point Swim Club-NC  'B'                      2:34.31    2:27.27  
     1) Day, Lauren E 11                2) Sizemore, Lauren D 12          
     3) Curran, Callie J 12             4) Rhodes, Lauren N 14            
  3 High Point Swim Club-NC  'A'                      2:25.19    2:30.06  
     1) Pettie, Jillian G 12            2) Doyle, Eva 11                  
     3) Najera, Aileen F 11             4) White, Brea O 12               
  4 High Point Swim Club-NC  'C'                      2:44.95    2:47.58  
     1) Miller, Catherine F 12          2) Bateson, Halena M 11           
     3) Thiel, Sarah Brian Y 14         4) Najera, Lindsay L 8            
  5 Swim Fanatics Swim Club-NC  'B'                   2:25.40    2:55.64  
     1) Wolff, Amelia N 11              2) Williams, Georgia C 13         
     3) Patel, Jiya J 13                4) Tillman, Sophia R 14           
 
Event 79  Girls 9 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Howards, Sage L            9 EAC-NC               8:00.00    8:17.96  
 
Event 80  Boys 9 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Truskowski, Logan R        9 EAC-NC               6:45.00    7:02.79  
 
Event 81  Girls 11 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Howards, Nina P           11 EAC-NC               7:30.00    6:53.05  
  2 Najera, Aileen F          11 HPSC-NC              7:12.83    7:06.12  
  3 Doyle, Eva                11 HPSC-NC              7:23.56    7:24.22  
 
Event 81  Girls 12 Year Olds 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Catherine F       12 HPSC-NC              8:05.86    7:21.04  
  2 Sizemore, Lauren D        12 HPSC-NC                   NT    7:23.59  
 
Event 81  Girls 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hall, Elizabeth W         16 EAC-NC               6:20.00    6:09.89  
 
Event 82  Boys 15 & Over 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hanna, Isaac D            18 EAC-NC               5:52.58    5:38.41  
  2 Cory, Nathan J            18 SGSA-NC              6:24.19    6:28.73