Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 1/18/2019 12:45 PM
               2019 NC TYDE Sat Morning at the Races - 1/12/2019               
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Little, Allison K         17 TYDE-NC                   NT    2:23.88  
  2 Farrell, Claire K         11 TYDE-NC              2:34.25    2:33.75  
  3 Hepler, Ellie E           14 TYDE-NC              2:46.24    2:40.88  
  4 Bontrager, Allie N        12 TYDE-NC                   NT    2:41.45  
  5 Hamilton, Sami N          16 TYDE-NC              2:43.85    2:42.61  
  6 Lewis, Piper A            13 TYDE-NC              2:55.96    2:57.72  
 
Event 2  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Murali, Preeth N          15 TYDE-NC              2:09.30    2:05.81  
  2 McGuire, Dylan J          16 TYDE-NC              2:02.92    2:08.06  
  3 Farrell, Michael E        14 TYDE-NC              2:18.02    2:14.85  
  4 Lyles, Wynston F          15 TYDE-NC              2:21.65    2:17.22  
  5 Aguilar, Willy B          12 TYDE-NC              2:27.56    2:24.53  
  6 Creep, Kyle D             11 TYDE-NC              2:32.90    2:36.78  
  7 Goehle, Jonathan D        13 TYDE-NC              2:51.21    2:37.17  
  8 Williams, Jack P          12 TYDE-NC              2:42.10    2:39.28  
  9 Miner, Jason N            13 TYDE-NC              2:42.51    2:39.71  
 10 Patterson, Carter J       10 TYDE-NC                   NT    2:42.72  
 11 Gaillard, Parker J        10 TYDE-NC              3:06.43    2:56.00  
 12 Smits, Cooper J           11 TYDE-NC              2:58.03    3:02.11  
 13 Yalcinkaya, Derin H       11 TYDE-NC              3:06.02    3:05.23  
 -- Greenfield, Daniel J      12 TYDE-NC              2:30.98        DNF  
 
Event 3  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ball, Caty Van V           8 TYDE-NC                20.85      18.05  
  2 Beekman, Eva L             8 TYDE-NC                18.55      18.35  
  3 Roberts, Alexis C          8 TYDE-NC                29.15      28.65  
 
Event 4  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Simon, Eli T               8 TYDE-NC                19.54      19.15  
  2 Reynolds, Conner R         8 TYDE-NC                21.13      19.34  
  3 Lee, Jack V                7 TYDE-NC                20.27      19.97  
  4 Simon, Caleb J             7 TYDE-NC                22.54      23.97  
  5 Holmes, Callen C           7 TYDE-NC                23.59      26.77  
 
Event 5  Girls 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Little, Allison K         17 TYDE-NC                36.14      39.17  
  2 Harris, Angelea E         11 TYDE-NC                41.02      39.30  
  3 Bergelin, Katie E         16 TYDE-NC                39.30      40.05  
  4 Hudson, Katherine J       14 TYDE-NC                51.08      41.33  
  5 Sheek, Brady W            11 TYDE-NC                42.41      41.91  
  6 Rudnicke, Hannah G        12 TYDE-NC                42.16      43.04  
  7 Wilkinson, Presley B      10 TYDE-NC                45.71      44.55  
  8 Wang, Ashley              12 TYDE-NC                48.26      45.09  
  9 Moore, Mary A              9 TYDE-NC                49.06      46.06  
 10 Sheek, Ava D              12 TYDE-NC                46.20      46.50  
 11 Tang, Yutonia L           11 TYDE-NC                   NT      47.08  
 12 Zhu, Jasmine J            11 TYDE-NC                48.25      47.35  
 13 Leahy, Brenna A           12 TYDE-NC                47.52      47.81  
 14 Dinkins, Natalie L         9 TYDE-NC                50.66      48.26  
 15 Wilkinson, Reese M        11 TYDE-NC                48.73      49.35  
 16 Lyles, Salem-Grace V      11 TYDE-NC                53.83      52.20  
 17 Stout, Kaidy A             9 TYDE-NC                   NT      52.50  
 18 Roberts, Isabel A         11 TYDE-NC                55.51      52.64  
 19 Inamdar, Mahika C         10 TYDE-NC                   NT      53.64  
 20 McDowell, Maddie K         9 TYDE-NC                55.84      54.72  
 21 Buchanan, Addy G          10 TYDE-NC                   NT      56.58  
 22 Gregory, Elizabeth        10 TYDE-NC                   NT      56.91  
 23 Gregory, Samantha         10 TYDE-NC                   NT      57.20  
 24 Bell, Makenzie A          10 TYDE-NC              1:02.73      59.32  
 25 Holmes, Melynn C           8 TYDE-NC              1:04.08      59.89  
 26 Gale, Gwyneth V           10 TYDE-NC              1:03.08    1:00.49  
 27 Richards, Anjali G        10 TYDE-NC                   NT    1:00.93  
 28 Agrawal, Moksha            9 TYDE-NC                   NT    1:12.77  
 29 Amazon, Addison L          9 TYDE-NC                   NT    1:13.97  
 -- Petruzzi, Analise C        7 TYDE-NC              1:02.60         DQ  
 -- Anderson, Isabelle G      11 TYDE-NC                49.19         DQ  
 -- Garner, Pilar A            8 TYDE-NC              1:07.46         DQ  
 
Event 6  Boys 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Turner, Grant T           12 TYDE-NC                40.53      39.86  
  2 Petruzzi, Cooper J        10 TYDE-NC                41.21      41.36  
  3 Zuleger, Logan B          11 TYDE-NC                42.82      41.78  
  4 Pirkle, Maddox M          11 TYDE-NC                   NT      43.72  
  5 Patterson, Carter J       10 TYDE-NC                47.04      45.41  
  6 Yalcinkaya, Derin H       11 TYDE-NC                47.30      47.27  
  7 Benedict, Austin J        10 TYDE-NC                54.81      53.04  
  8 Sheek, Ben L               9 TYDE-NC                53.28      53.39  
  9 Neel, Carden S            10 TYDE-NC                54.82      54.95  
 10 Branscome, Cameron C       9 TYDE-NC                   NT      59.88  
 11 Hansen, Ethan R            9 TYDE-NC              1:17.39    1:16.09  
 -- Booth, Wyatt C            10 TYDE-NC              1:35.67         DQ  
 
Event 7  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McChesney, Karly M        17 TYDE-NC              1:07.11    1:10.97  
  2 Van Noy, Jaylin L         13 TYDE-NC              1:15.77    1:16.32  
  3 Farrell, Claire K         11 TYDE-NC              1:20.24    1:18.48  
  4 Everhart, Molly E         15 TYDE-NC              1:20.83    1:18.54  
  5 Hamilton, Sami N          16 TYDE-NC              1:24.58    1:21.82  
  6 Hepler, Ellie E           14 TYDE-NC              1:34.62    1:25.24  
  7 Harris, Angelea E         11 TYDE-NC              1:21.97    1:25.42  
  8 Bell, Kerith J            12 TYDE-NC                   NT    1:26.30  
  9 Hall, Kirsten S           11 TYDE-NC              1:39.36    1:35.43  
 10 Regan, Emma K             11 TYDE-NC                   NT    1:50.15  
 -- Guo, Maggie Y             10 TYDE-NC              1:23.46         DQ  
 -- Patterson, Reese K         9 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 8  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Young, CT T               16 TYDE-NC              1:05.22    1:03.24  
  2 Murali, Preeth N          15 TYDE-NC              1:07.01    1:04.94  
  3 Lyles, Wynston F          15 TYDE-NC              1:12.49    1:09.40  
  4 McGuire, Dylan J          16 TYDE-NC              1:08.17    1:12.83  
  5 Gaillard, Alston M        15 TYDE-NC                   NT    1:13.76  
  6 Huang, Ryan               14 TYDE-NC              1:17.38    1:14.43  
  7 Farrell, Michael E        14 TYDE-NC              1:14.09    1:14.58  
  8 Snow, Troy D              13 TYDE-NC              1:16.52    1:17.52  
  9 Aguilar, Willy B          12 TYDE-NC              1:21.79    1:20.89  
 10 Bell, Jacob M             13 TYDE-NC              1:26.42    1:24.99  
 11 Gage, Henry F             13 TYDE-NC                   NT    1:30.52  
 12 Smits, Cooper J           11 TYDE-NC              1:34.53    1:38.11  
 
Event 9  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zuleger, Skylar B          8 TYDE-NC                20.63      20.41  
  2 Pace, Clemmie S            8 TYDE-NC                25.48      24.34  
 
Event 10  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Simon, Caleb J             7 TYDE-NC                31.58      29.36  
  2 Reynolds, Conner R         8 TYDE-NC                   NT      40.46  
 
Event 11  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whitworth, Maggie E       13 TYDE-NC                29.84      29.73  
  2 Little, Allison K         17 TYDE-NC                27.67      30.31  
  3 Smith, Ella F             13 TYDE-NC                30.40      30.34  
  4 Holst, Kristine K         13 TYDE-NC                32.65      30.59  
  5 Carroll, Kaitlyn P        14 TYDE-NC                31.01      30.87  
  6 Davis, Addison F          11 TYDE-NC                33.09      31.57  
  7 Hawkins, Abi R            15 TYDE-NC                30.38      31.69  
  8 Rudnicke, Hannah G        12 TYDE-NC                32.62      31.73  
  9 Seats, Lilli G            12 TYDE-NC                34.21      31.79  
 10 Reynolds, Makayla M       10 TYDE-NC                34.62      32.50  
 11 Leinbach, Teagan R        12 TYDE-NC                33.61      34.02  
 12 Inamdar, Ayushi C         13 TYDE-NC                41.36      34.45  
 13 Altman, Kaleigh B         11 TYDE-NC                34.73      34.52  
 14 Robertson, Emma J         11 TYDE-NC                36.51      34.71  
 15 Wilkinson, Reese M        11 TYDE-NC                37.75      34.87  
 16 Sheek, Ava D              12 TYDE-NC                35.47      35.08  
 17 Moore, Mary A              9 TYDE-NC                34.69      35.14  
 18 Lyles, Salem-Grace V      11 TYDE-NC                36.00      36.52  
 19 Knight, Norah R           11 TYDE-NC                52.10      36.54  
 20 Zhu, Jasmine J            11 TYDE-NC                   NT      36.55  
 21 Roberts, Isabel A         11 TYDE-NC                39.77      36.81  
 22 Hoskins, Rachel E          9 TYDE-NC                   NT      38.65  
 23 Richards, Anjali G        10 TYDE-NC                   NT      39.41  
 24 Buchanan, Addy G          10 TYDE-NC                   NT      39.95  
 25 Holmes, Melynn C           8 TYDE-NC                40.90      40.76  
 26 Dinkins, Natalie L         9 TYDE-NC                41.41      40.84  
 27 Stout, Kaidy A             9 TYDE-NC                41.14      41.95  
 28 Prifti, Elin               9 TYDE-NC                46.41      43.24  
 29 Gregory, Elizabeth        10 TYDE-NC                   NT      43.99  
 30 McDowell, Maddie K         9 TYDE-NC                44.54      45.56  
 31 Gale, Gwyneth V           10 TYDE-NC                45.81      46.01  
 32 Garner, Pilar A            8 TYDE-NC                   NT      46.03  
 33 Bell, Makenzie A          10 TYDE-NC                   NT      47.90  
 34 Amazon, Addison L          9 TYDE-NC                53.83      51.25  
 35 Agrawal, Moksha            9 TYDE-NC                57.95      59.49  
 
Event 12  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Earnhardt E       13 TYDE-NC                25.68      26.11  
  2 Kincaid, Ricky B          14 TYDE-NC                27.63      27.05  
  3 Oghalai, Aidan M          13 TYDE-NC                29.52      28.12  
  4 Chadha, Aditya M          15 TYDE-NC                29.19      29.06  
  5 Gaillard, Alston M        15 TYDE-NC                28.93      29.63  
  6 Greenfield, Daniel J      12 TYDE-NC                30.65      29.72  
  7 Miner, Jason N            13 TYDE-NC                30.87      29.89  
  8 Creep, Kyle D             11 TYDE-NC                32.16      30.99  
  9 Bell, Jacob M             13 TYDE-NC                31.22      31.49  
 10 Zuleger, Logan B          11 TYDE-NC                34.15      32.75  
 11 Gale, Bobby J             12 TYDE-NC                38.46      35.27  
 12 Pirkle, Maddox M          11 TYDE-NC                   NT      35.63  
 13 O'Donnell, Colin J        10 TYDE-NC                44.02      36.89  
 14 Neel, Carden S            10 TYDE-NC                40.64      37.07  
 15 Blackwell, Brett T        11 TYDE-NC                39.09      37.39  
 16 Rudnicke, Will E          10 TYDE-NC                39.72      37.47  
 17 Smits, Cooper J           11 TYDE-NC                34.93      38.48  
 18 Bush, Reid B              10 TYDE-NC                   NT      40.13  
 19 Ebert, Adric C            10 TYDE-NC                42.20      42.59  
 20 Hansen, Ethan R            9 TYDE-NC                47.98      46.18  
 21 Booth, Wyatt C            10 TYDE-NC                46.64      46.19  
 22 Branscome, Cameron C       9 TYDE-NC                48.70      50.13  
 
Event 13  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nelson, Avery L           13 TYDE-NC              1:23.37    1:22.41  
  2 McChesney, Karly M        17 TYDE-NC              1:20.63    1:22.76  
  3 Bergelin, Katie E         16 TYDE-NC              1:26.72    1:27.53  
  4 Beauchamp, Maggie G       13 TYDE-NC              1:31.47    1:28.46  
  5 Hinshaw, Taylor K         10 TYDE-NC                   NT    1:30.95  
  6 Davis, Addison F          11 TYDE-NC              1:53.58    1:31.00  
  7 Altman, Kaleigh B         11 TYDE-NC              1:36.70    1:33.34  
  8 Bontrager, Allie N        12 TYDE-NC              2:06.62    1:38.05  
  9 Lewis, Piper A            13 TYDE-NC              1:45.33    1:40.33  
 10 Leahy, Brenna A           12 TYDE-NC                   NT    1:43.78  
 11 Malanowski, Kate R        10 TYDE-NC                   NT    1:53.02  
 12 Pace, Clemmie S            8 TYDE-NC              2:02.20    1:56.93  
 13 Hoopingarner, Josie D     10 TYDE-NC                   NT    1:59.74  
 -- Doud, Charlotte G         11 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 14  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barlow, Cameron R         16 TYDE-NC              1:10.35    1:09.06  
  2 Farrell, Michael E        14 TYDE-NC              1:16.63    1:16.03  
  3 Snow, Troy D              13 TYDE-NC              1:24.97    1:26.39  
  4 Gage, Henry F             13 TYDE-NC              1:27.75    1:27.68  
  5 Chadha, Aditya M          15 TYDE-NC              1:31.56    1:28.37  
  6 Huang, Ryan               14 TYDE-NC              1:28.98    1:28.57  
  7 Pirkle, Maddox M          11 TYDE-NC                   NT    1:38.88  
  8 Rudnicke, Will E          10 TYDE-NC              1:58.65    1:51.06  
  9 Gaillard, Parker J        10 TYDE-NC              2:08.26    1:59.03  
 
Event 15  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ball, Caty Van V           8 TYDE-NC                21.50      20.48  
  2 Beekman, Eva L             8 TYDE-NC                21.09      21.03  
  3 Zuleger, Skylar B          8 TYDE-NC                21.24      21.04  
  4 Petruzzi, Analise C        7 TYDE-NC                25.27      24.17  
  5 Garner, Pilar A            8 TYDE-NC                24.50      24.93  
  6 Roberts, Alexis C          8 TYDE-NC                33.56      35.62  
 
Event 16  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Simon, Caleb J             7 TYDE-NC                27.72      23.78  
  2 Holmes, Callen C           7 TYDE-NC                28.80      26.63  
  3 Simon, Eli T               8 TYDE-NC                36.62      27.21  
  4 Reynolds, Conner R         8 TYDE-NC                26.63      27.35  
  5 Lee, Jack V                7 TYDE-NC                26.91      29.68  
 
Event 17  Girls 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carroll, Kaitlyn P        14 TYDE-NC                   NT      35.13  
  2 Anderson, Isabelle G      11 TYDE-NC                34.84      36.39  
  3 Everhart, Molly E         15 TYDE-NC                33.47      37.15  
  4 Robertson, Emma J         11 TYDE-NC                42.03      39.45  
  5 Reynolds, Makayla M       10 TYDE-NC                39.32      41.02  
  6 Moore, Mary A              9 TYDE-NC                43.33      42.37  
  7 Sheek, Ava D              12 TYDE-NC                39.72      42.45  
  8 Malanowski, Kate R        10 TYDE-NC                48.21      44.20  
  9 Dinkins, Natalie L         9 TYDE-NC                49.03      50.52  
 -- Zhu, Jasmine J            11 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 18  Boys 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Young, CT T               16 TYDE-NC                   NT      28.98  
  2 Creep, Kyle D             11 TYDE-NC                37.69      38.43  
  3 Turner, Grant T           12 TYDE-NC                39.47      39.11  
  4 Petruzzi, Cooper J        10 TYDE-NC                39.11      44.14  
  5 Sheek, Ben L               9 TYDE-NC                50.90      50.26  
 
Event 19  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McChesney, Karly M        17 TYDE-NC                   NT    1:01.22  
  2 Whitworth, Maggie E       13 TYDE-NC              1:04.32    1:04.11  
  3 Nelson, Avery L           13 TYDE-NC              1:07.45    1:05.66  
  4 Smith, Ella F             13 TYDE-NC              1:07.78    1:06.49  
  5 Farrell, Claire K         11 TYDE-NC              1:11.61    1:09.81  
  6 Wilkinson, Presley B      10 TYDE-NC              1:12.97    1:10.53  
  7 Beauchamp, Maggie G       13 TYDE-NC              1:13.20    1:10.65  
  8 Hamilton, Sami N          16 TYDE-NC              1:10.96    1:11.96  
  9 Holst, Kristine K         13 TYDE-NC                   NT    1:13.41  
 10 Hepler, Ellie E           14 TYDE-NC              1:21.38    1:13.83  
 11 Seats, Lilli G            12 TYDE-NC              1:29.69    1:15.94  
 12 Leinbach, Teagan R        12 TYDE-NC              1:20.04    1:16.02  
 13 Guo, Maggie Y             10 TYDE-NC              1:16.94    1:16.67  
 14 Wang, Ashley              12 TYDE-NC              1:15.99    1:17.48  
 15 Inamdar, Ayushi C         13 TYDE-NC                   NT    1:17.56  
 16 Bell, Kerith J            12 TYDE-NC              1:17.51    1:18.77  
 17 Sheek, Brady W            11 TYDE-NC              1:21.99    1:19.40  
 18 Roberts, Isabel A         11 TYDE-NC              1:29.97    1:23.19  
 19 Lyles, Salem-Grace V      11 TYDE-NC                   NT    1:25.50  
 20 Knight, Norah R           11 TYDE-NC                   NT    1:29.00  
 21 Leahy, Brenna A           12 TYDE-NC                   NT    1:30.62  
 22 Hall, Kirsten S           11 TYDE-NC              1:33.39    1:34.00  
 23 Pace, Clemmie S            8 TYDE-NC              1:54.02    1:36.20  
 24 Gregory, Samantha         10 TYDE-NC                   NT    1:36.51  
 25 Patterson, Reese K         9 TYDE-NC                   NT    1:40.41  
 26 Beekman, Eva L             8 TYDE-NC                   NT    1:42.49  
 
Event 20  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barlow, Cameron R         16 TYDE-NC                56.90      54.44  
  2 McGuire, Dylan J          16 TYDE-NC                56.39      59.31  
  3 Harris, Earnhardt E       13 TYDE-NC              1:00.36    1:00.01  
  4 Gaillard, Alston M        15 TYDE-NC              1:02.47    1:02.99  
  5 Kincaid, Ricky B          14 TYDE-NC              1:04.74    1:03.24  
  6 Oghalai, Aidan M          13 TYDE-NC              1:08.07    1:03.89  
  7 Snow, Troy D              13 TYDE-NC              1:10.02    1:06.67  
  8 Goehle, Jonathan D        13 TYDE-NC              1:12.73    1:09.55  
  9 Miner, Jason N            13 TYDE-NC              1:12.38    1:11.77  
 10 Williams, Jack P          12 TYDE-NC              1:11.43    1:11.91  
 11 Gage, Henry F             13 TYDE-NC                   NT    1:14.19  
 12 Blackwell, Brett T        11 TYDE-NC                   NT    1:21.71  
 13 Gale, Bobby J             12 TYDE-NC              1:22.35    1:22.02  
 14 O'Donnell, Colin J        10 TYDE-NC              1:40.07    1:27.97  
 15 Benedict, Austin J        10 TYDE-NC              1:56.27    1:41.71  
 
Event 21  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zuleger, Skylar B          8 TYDE-NC                17.91      17.58  
  2 Ball, Caty Van V           8 TYDE-NC                23.90      18.82  
  3 Holmes, Melynn C           8 TYDE-NC                22.31      24.34  
  4 Roberts, Alexis C          8 TYDE-NC                   NT      46.62  
 
Event 22  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holmes, Callen C           7 TYDE-NC                29.40      29.67  
  2 Lee, Jack V                7 TYDE-NC                32.06      30.89  
 
Event 23  Girls 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hudson, Katherine J       14 TYDE-NC                52.11      33.88  
  2 Anderson, Isabelle G      11 TYDE-NC                36.82      37.20  
  3 Rudnicke, Hannah G        12 TYDE-NC                40.49      37.83  
  4 Altman, Kaleigh B         11 TYDE-NC                37.06      38.10  
  5 Tang, Yutonia L           11 TYDE-NC                42.09      38.93  
  6 Doud, Charlotte G         11 TYDE-NC                   NT      41.05  
  7 Leinbach, Teagan R        12 TYDE-NC                45.56      42.52  
  8 Wilkinson, Reese M        11 TYDE-NC                   NT      43.01  
  9 Robertson, Emma J         11 TYDE-NC                44.19      44.35  
 10 Malanowski, Kate R        10 TYDE-NC                55.09      45.46  
 11 Inamdar, Mahika C         10 TYDE-NC              1:05.39      50.18  
 12 Prifti, Elin               9 TYDE-NC                54.89      50.22  
 13 Regan, Emma K             11 TYDE-NC                57.71      50.33  
 14 Stout, Kaidy A             9 TYDE-NC                   NT      50.34  
 15 Gregory, Elizabeth        10 TYDE-NC                   NT      50.46  
 16 McDowell, Maddie K         9 TYDE-NC                52.40      52.46  
 17 Buchanan, Addy G          10 TYDE-NC                   NT      53.30  
 18 Gale, Gwyneth V           10 TYDE-NC                54.47      53.54  
 19 Bell, Makenzie A          10 TYDE-NC                   NT      56.66  
 20 Agrawal, Moksha            9 TYDE-NC              1:06.86    1:00.93  
 21 Richards, Anjali G        10 TYDE-NC                   NT    1:01.67  
 -- Hoskins, Rachel E          9 TYDE-NC                   NT         DQ  
 -- Hoopingarner, Josie D     10 TYDE-NC                47.46         DQ  
 
Event 24  Boys 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zuleger, Logan B          11 TYDE-NC                38.03      37.26  
  2 Patterson, Carter J       10 TYDE-NC                44.35      39.71  
  3 Petruzzi, Cooper J        10 TYDE-NC                41.01      41.03  
  4 Yalcinkaya, Derin H       11 TYDE-NC                44.80      42.56  
  5 Gale, Bobby J             12 TYDE-NC                58.05      44.29  
  6 Blackwell, Brett T        11 TYDE-NC                50.50      46.46  
  7 Neel, Carden S            10 TYDE-NC                54.84      50.18  
  8 Ebert, Adric C            10 TYDE-NC                54.03      50.23  
  9 Hansen, Ethan R            9 TYDE-NC                52.08      55.18  
 10 Bush, Reid B              10 TYDE-NC                   NT      55.54  
 11 Branscome, Cameron C       9 TYDE-NC                   NT      57.83  
 -- Booth, Wyatt C            10 TYDE-NC              1:15.43         DQ  
 
Event 25  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bontrager, Allie N        12 TYDE-NC                   NT    1:28.20  
  2 Hawkins, Abi R            15 TYDE-NC              1:22.89    1:28.97  
 
Event 26  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greenfield, Daniel J      12 TYDE-NC              1:18.23    1:13.32  
  2 Aguilar, Willy B          12 TYDE-NC              1:17.45    1:18.30  
  3 Bell, Jacob M             13 TYDE-NC              1:22.78    1:23.26  
  4 Chadha, Aditya M          15 TYDE-NC                   NT    1:26.72  
  5 Williams, Jack P          12 TYDE-NC                   NT    1:29.93  
  6 Rudnicke, Will E          10 TYDE-NC                   NT    1:55.30  
  7 O'Donnell, Colin J        10 TYDE-NC                   NT    1:57.14  
 
Event 27  Girls 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hudson, Katherine J       14 TYDE-NC              1:35.20    1:15.71  
  2 Nelson, Avery L           13 TYDE-NC              1:20.45    1:16.58  
  3 Carroll, Kaitlyn P        14 TYDE-NC                   NT    1:19.91  
  4 Holst, Kristine K         13 TYDE-NC                   NT    1:21.05  
  5 Everhart, Molly E         15 TYDE-NC              1:19.48    1:21.49  
  6 Seats, Lilli G            12 TYDE-NC              1:33.08    1:24.90  
  7 Tang, Yutonia L           11 TYDE-NC                   NT    1:25.44  
  8 Wang, Ashley              12 TYDE-NC              2:03.26    1:26.50  
  9 Lewis, Piper A            13 TYDE-NC              1:52.27    1:27.16  
 10 Inamdar, Ayushi C         13 TYDE-NC                   NT    1:29.12  
 11 Bell, Kerith J            12 TYDE-NC              1:28.52    1:29.17  
 12 Reynolds, Makayla M       10 TYDE-NC              1:47.22    1:30.80  
 13 Doud, Charlotte G         11 TYDE-NC                   NT    1:41.23  
 14 Patterson, Reese K         9 TYDE-NC              1:49.00    1:42.89  
 15 Knight, Norah R           11 TYDE-NC                   NT    1:45.90  
 16 Hoskins, Rachel E          9 TYDE-NC                   NT    1:46.71  
 17 Hoopingarner, Josie D     10 TYDE-NC              1:44.40    1:47.48  
 18 Regan, Emma K             11 TYDE-NC                   NT    1:49.30  
 19 Inamdar, Mahika C         10 TYDE-NC                   NT    1:50.14  
 20 Gregory, Samantha         10 TYDE-NC                   NT    1:51.44  
 21 Prifti, Elin               9 TYDE-NC              2:02.59    1:57.41  
 22 Petruzzi, Analise C        7 TYDE-NC              2:11.32    1:57.54  
 23 Amazon, Addison L          9 TYDE-NC                   NT    2:05.28  
 -- Hawkins, Abi R            15 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 28  Boys 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Huang, Ryan               14 TYDE-NC              1:28.73    1:17.26  
  2 Goehle, Jonathan D        13 TYDE-NC              1:24.61    1:23.86  
  3 Gaillard, Parker J        10 TYDE-NC              1:34.29    1:34.95  
  4 Sheek, Ben L               9 TYDE-NC              1:46.68    1:41.68  
  5 Simon, Eli T               8 TYDE-NC              1:55.37    1:50.00  
  6 Ebert, Adric C            10 TYDE-NC                   NT    1:51.74  
  7 Benedict, Austin J        10 TYDE-NC                   NT    1:54.80  
 -- Bush, Reid B              10 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 29  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whitworth, Maggie E       13 TYDE-NC              2:40.48    2:36.53  
  2 Bergelin, Katie E         16 TYDE-NC                   NT    2:51.31  
  3 Smith, Ella F             13 TYDE-NC              2:55.26    2:51.75  
  4 Davis, Addison F          11 TYDE-NC                   NT    2:52.36  
  5 Harris, Angelea E         11 TYDE-NC                   NT    2:55.62  
  6 Wilkinson, Presley B      10 TYDE-NC                   NT    3:01.90  
  7 Sheek, Brady W            11 TYDE-NC                   NT    3:04.37  
  8 Guo, Maggie Y             10 TYDE-NC                   NT    3:05.82  
  9 Beauchamp, Maggie G       13 TYDE-NC                   NT    3:10.24  
 10 Hall, Kirsten S           11 TYDE-NC              3:39.20    3:45.30  
 
Event 30  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Barlow, Cameron R         16 TYDE-NC              2:17.55    2:17.47  
  2 Young, CT T               16 TYDE-NC              2:29.96    2:25.60  
  3 Murali, Preeth N          15 TYDE-NC              2:49.13    2:29.56  
  4 Lyles, Wynston F          15 TYDE-NC              2:47.00    2:35.56  
  5 Harris, Earnhardt E       13 TYDE-NC                   NT    2:39.32  
  6 Oghalai, Aidan M          13 TYDE-NC                   NT    2:45.09  
  7 Turner, Grant T           12 TYDE-NC              2:49.12    2:50.55