Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/10/2019 03:02 PM
             2019 NC TYDE Be My Valentine - 2/8/2019 to 2/10/2019              
                              Sanction #: NC19036                              
                                    Results                                    
 
Event 101  Girls 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Brown, Lexi               10 SSS-NC               3:46.82         DQ  
 
Event 101  Girls 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Eggleston, Lucy           11 SGSA-NC              2:50.30    2:49.52  
  2 Brown, Keegan             12 TYDE-NC              2:43.41    2:53.85  
  3 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC              3:02.12    2:55.04  
  4 Doyle, Eva                11 HPSC-NC              3:15.44    3:03.79  
  5 Freigo, Brianna           12 SSS-NC               3:32.25    3:20.81  
 -- Freigo, Kaitlyn           11 SSS-NC               4:00.00         DQ  
 
Event 102  Boys 11-12 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frondoza, Ethan           11 TYDE-NC              2:27.46    2:25.62  
  2 Trowbridge, J.T.          11 TYDE-NC              2:29.38    2:31.62  
  3 Creep, Kyle               11 TYDE-NC              2:53.74    2:48.64  
 
Event 103  Girls 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hawkins, Abi              15 TYDE-NC              6:34.88    6:35.85  
 
Event 104  Boys 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 ReVille, Jac              15 SSS-NC               4:31.93    4:42.16  
 
Event 105  Girls 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frondoza, Audrey          13 TYDE-NC              5:58.54    5:46.59  
  2 Wiles, Morgan             13 TYDE-NC              6:13.55    6:02.37  
  3 Moehrke, Taylor           13 TYDE-NC              5:57.30    6:02.83  
  4 Cooper, Amy               14 SSS-NC               6:02.95    6:04.97  
  5 Everhart, Madeline        16 Unattached           6:15.14    6:17.32  
  6 Smith, Ella               13 TYDE-NC                   NT    6:25.59  
  7 Fullmer, Maddie           14 SSS-NC               6:12.41    6:31.26  
  8 Van Horn, Mia             14 SSS-NC               6:31.71    6:41.76  
  9 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC              6:48.98    6:56.41  
 10 Hawkins, Abi              15 TYDE-NC              6:56.54    6:59.15  
 11 Eggleston, Lucy           11 SGSA-NC              6:59.24    7:00.40  
 12 Garza, Katie Beth         12 TYDE-NC                   NT    7:11.40  
 13 Doyle, Eva                11 HPSC-NC              8:00.71    7:23.56  
 
Event 106  Boys 500 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dempsey, Nolan            16 SSS-NC               5:18.96    5:31.31  
  2 Creep, Kyle               11 TYDE-NC                   NT    6:52.37  
  3 Fullagar, Keegan          11 SGSA-NC                   NT    7:31.47  
 
Event 107  Girls 1000 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McChesney, Karly          17 TYDE-NC                   NT   11:33.08  
  2 Leinbach, Teagan          12 TYDE-NC                   NT   14:24.06  
 
Event 201  Girls 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Shorter, Olivia           17 RACY-NC              2:21.34    2:23.93  
  2 Wiles, Morgan             13 TYDE-NC              2:29.60    2:27.52  
  3 Moehrke, Taylor           13 TYDE-NC              2:35.79    2:32.69  
 
Event 202  Boys 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Northington, James        14 TYDE-NC                   NT    2:27.54  
  2 Potts, Charlie            13 HPSC-NC              3:03.15    2:52.70  
  3 Wuwert, Jacob             17 TYDE-NC                   NT    2:53.23  
 
Event 203  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nelson, Avery             13 TYDE-NC              1:22.41    1:21.74  
  2 Fox, Caroline             14 SGSA-NC              1:19.98    1:22.64  
  3 Horner, AnnaClaire        13 WST-NC               1:24.06    1:23.42  
  4 Cooper, Amy               14 SSS-NC               1:20.25    1:24.52  
  5 Van Horn, Mia             14 SSS-NC               1:23.76    1:25.29  
  6 Hamilton, Sami            16 TYDE-NC              1:25.53    1:27.51  
  7 Hudson, Katherine         14 TYDE-NC              1:28.88    1:28.14  
  8 Fullmer, Maddie           14 SSS-NC               1:33.28    1:28.61  
  9 Brechko, Elena            13 TYDE-NC              1:28.18    1:29.86  
 10 Smith, Lauren             14 TYDE-NC              1:31.91    1:30.59  
 11 Davis, Bethany            13 TYDE-NC              1:28.81    1:31.01  
 12 Smith, Ella               13 TYDE-NC              1:35.19    1:32.31  
 13 Darby, Taylor             15 RACY-NC              1:34.31    1:35.96  
 14 Thiel, Sarah Brian        14 HPSC-NC              1:36.89    1:36.57  
 15 Van Noy, Jaylin           13 TYDE-NC              1:41.93    1:42.73  
 
Event 204  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greene, Jonah             14 TYDE-NC              1:12.97    1:07.78  
  2 Cooper, Will              17 SSS-NC               1:03.73    1:07.97  
  3 Williams, Josh            14 TYDE-NC              1:14.02    1:11.56  
  4 Northington, James        14 TYDE-NC              1:10.10    1:12.32  
  5 Kafitz, Chris             14 RACY-NC              1:13.60    1:12.54  
  6 Farrell, Michael          14 TYDE-NC              1:16.03    1:13.92  
  7 MacDermott, Maddux        16 RACY-NC              1:19.23    1:16.91  
  8 Wood, Ryan                13 WST-NC               1:18.21    1:18.05  
  9 Cory, Nathan              18 SGSA-NC              1:18.83    1:18.81  
 10 Wuwert, Jacob             17 TYDE-NC              1:18.08    1:21.10  
 11 Snow, Troy                13 TYDE-NC              1:24.32    1:21.78  
 12 Warrick, Carter           13 SGSA-NC              1:20.47    1:24.19  
 13 Matthews, Wes             14 TYDE-NC              1:31.77    1:24.46  
 14 Gage, Henry               13 TYDE-NC              1:27.68    1:25.09  
 15 Murali, Preeth            15 TYDE-NC              1:28.78    1:25.57  
 16 Huang, Ryan               14 TYDE-NC              1:28.57    1:27.45  
 17 Potts, Charlie            13 HPSC-NC              1:29.62    1:34.82  
 18 Goehle, Jonathan          13 TYDE-NC              1:38.60    1:39.44  
 19 Gaillard, Alston          15 TYDE-NC              1:30.99    1:39.69  
 20 Hayden, Landen            13 HPSC-NC              1:38.43    1:41.01  
 21 Gladden, Rowan            13 TYDE-NC              1:56.51    1:43.80  
 -- Aguilar, Willy            13 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 205  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McGonigal, Maeren         13 GCY-NC               2:01.46    2:02.32  
  2 Frondoza, Audrey          13 TYDE-NC              2:12.37    2:05.26  
  3 St. Clair, Virginia       14 WST-NC               2:18.79    2:13.15  
  4 Wiles, Morgan             13 TYDE-NC              2:14.59    2:13.95  
  5 Moehrke, Taylor           13 TYDE-NC              2:12.97    2:15.64  
  6 Jackson, Kylah            16 WST-NC               2:20.18    2:17.72  
  7 Horner, AnnaClaire        13 WST-NC                    NT    2:17.77  
  8 Everhart, Madeline        16 Unattached           2:14.46    2:18.50  
  9 Cooper, Amy               14 SSS-NC               2:19.62    2:20.40  
 10 Smith, Ella               13 TYDE-NC              2:26.74    2:21.47  
 11 Volitis, Faithlyn         13 SSS-NC               2:26.67    2:21.66  
 12 Van Horn, Mia             14 SSS-NC               2:25.02    2:21.74  
 13 Fullmer, Maddie           14 SSS-NC               2:20.59    2:24.12  
 14 Burton, Kate              14 RACY-NC                   NT    2:24.52  
 15 Fox, Caroline             14 SGSA-NC              2:19.65    2:25.00  
 16 Nelson, Avery             13 TYDE-NC              2:28.09    2:26.44  
 17 Brechko, Elena            13 TYDE-NC              2:31.26    2:35.05  
 18 Spicer, Jada              13 SSS-NC               2:41.18    2:36.08  
 19 Abner, Chloe              13 SSS-NC               2:34.28    2:38.49  
 20 Van Noy, Jaylin           13 TYDE-NC              2:32.89    2:38.89  
 21 Davis, Georgia            13 TYDE-NC              2:37.16    2:39.39  
 22 Hamilton, Sami            16 TYDE-NC              2:42.61    2:39.78  
 23 Thiel, Sarah Brian        14 HPSC-NC              2:47.21    2:44.09  
 
Event 206  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cooper, Will              17 SSS-NC               1:51.18    1:56.21  
  2 ReVille, Jac              15 SSS-NC               1:51.61    1:57.04  
  3 Solvason, Connor          13 Nomad-NC             2:03.04    2:05.01  
  4 Dempsey, Nolan            16 SSS-NC               1:55.89    2:05.22  
  5 Williams, Josh            14 TYDE-NC              2:05.46    2:06.30  
  6 Northington, James        14 TYDE-NC              2:05.89    2:09.47  
  7 Murali, Preeth            15 TYDE-NC              2:05.81    2:10.30  
  8 MacDermott, Maddux        16 RACY-NC              2:11.84    2:10.93  
  9 Farrell, Michael          14 TYDE-NC              2:14.85    2:11.64  
 10 Wood, Ryan                13 WST-NC               2:14.09    2:18.06  
 11 Matthews, Wes             14 TYDE-NC                   NT    2:20.41  
 12 Cory, Nathan              18 SGSA-NC              2:20.49    2:24.65  
 13 Gaillard, Alston          15 TYDE-NC              2:16.93    2:26.09  
 14 Goehle, Jonathan          13 TYDE-NC              2:37.17    2:29.67  
 15 Cline, Ayden              13 TYDE-NC              2:36.17    2:29.83  
 16 Huang, Ryan               14 TYDE-NC              2:34.86    2:30.78  
 17 Gladden, Rowan            13 TYDE-NC              2:40.61    2:39.98  
 18 Hayden, Landen            13 HPSC-NC              2:55.19    2:54.39  
 
Event 207  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Evans, Tori               14 GCY-NC               1:04.74    1:03.70  
  2 Osborne, Hadley           13 GCY-NC               1:04.56    1:04.64  
  3 Frondoza, Audrey          13 TYDE-NC              1:06.71    1:05.83  
  4 Wiles, Morgan             13 TYDE-NC              1:09.36    1:08.33  
  5 St. Clair, Virginia       14 WST-NC               1:09.98    1:10.24  
  6 Volitis, Faithlyn         13 SSS-NC               1:12.45    1:11.12  
  7 Fullmer, Maddie           14 SSS-NC               1:14.75    1:12.80  
  8 Horner, AnnaClaire        13 WST-NC               1:11.32    1:13.08  
  9 Hudson, Katherine         14 TYDE-NC              1:17.04    1:13.26  
 10 Smith, Ella               13 TYDE-NC              1:17.65    1:14.27  
 11 Fox, Caroline             14 SGSA-NC              1:10.05    1:14.62  
 12 Moehrke, Taylor           13 TYDE-NC              1:10.69    1:14.66  
 13 Davis, Bethany            13 TYDE-NC              1:13.71    1:15.04  
 14 Jackson, Kylah            16 WST-NC               1:14.38    1:16.17  
 15 Davis, Georgia            13 TYDE-NC              1:14.59    1:17.40  
 16 Nelson, Avery             13 TYDE-NC              1:18.65    1:17.90  
 17 Van Noy, Jaylin           13 TYDE-NC              1:15.77    1:17.99  
 18 Burton, Kate              14 RACY-NC              1:20.45    1:18.00  
 19 Everhart, Madeline        16 Unattached           1:15.04    1:18.28  
 20 Smith, Lauren             14 TYDE-NC              1:18.49    1:18.55  
 21 Hamilton, Sami            16 TYDE-NC              1:21.82    1:21.03  
 22 Cooper, Amy               14 SSS-NC               1:16.89    1:21.11  
 23 Brechko, Elena            13 TYDE-NC              1:18.23    1:21.67  
 24 Abner, Chloe              13 SSS-NC               1:21.71    1:23.76  
 25 Thiel, Sarah Brian        14 HPSC-NC              1:23.00    1:25.32  
 26 Darby, Taylor             15 RACY-NC              1:22.66    1:26.28  
 27 Spicer, Jada              13 SSS-NC               1:26.21    1:28.39  
 
Event 208  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 ReVille, Jac              15 SSS-NC                 55.25      58.03  
  2 Greene, Jonah             14 TYDE-NC              1:00.63      59.02  
  3 Dempsey, Nolan            16 SSS-NC                 55.46    1:02.77  
  4 Solvason, Connor          13 Nomad-NC             1:05.78    1:03.89  
  5 Murali, Preeth            15 TYDE-NC              1:04.94    1:06.55  
  6 MacDermott, Maddux        16 RACY-NC              1:11.27    1:09.76  
  7 Wood, Ryan                13 WST-NC               1:10.68    1:10.15  
  8 Williams, Josh            14 TYDE-NC              1:11.36    1:10.26  
  9 Huang, Ryan               14 TYDE-NC              1:14.43    1:12.27  
 10 Wuwert, Jacob             17 TYDE-NC              1:04.54    1:12.32  
 11 Farrell, Michael          14 TYDE-NC              1:14.09    1:13.18  
 12 Aguilar, Willy            13 TYDE-NC              1:17.00    1:15.86  
 13 Gladden, Rowan            13 TYDE-NC              1:17.92    1:16.12  
 14 Cline, Ayden              13 TYDE-NC              1:18.36    1:17.52  
 15 Cory, Nathan              18 SGSA-NC              1:19.62    1:18.67  
 16 Matthews, Wes             14 TYDE-NC              1:18.29    1:18.86  
 17 Warrick, Carter           13 SGSA-NC              1:16.04    1:19.42  
 18 Potts, Charlie            13 HPSC-NC              1:24.11    1:20.52  
 19 Goehle, Jonathan          13 TYDE-NC              1:22.80    1:21.32  
 20 Gage, Henry               13 TYDE-NC              1:30.52    1:33.37  
 21 Hayden, Landen            13 HPSC-NC              1:39.04    1:36.61  
 
Event 209  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McGonigal, Maeren         13 GCY-NC               2:19.18    2:18.27  
  2 Osborne, Hadley           13 GCY-NC               2:18.51    2:20.91  
  3 Frondoza, Audrey          13 TYDE-NC              2:25.77    2:23.24  
  4 Horner, AnnaClaire        13 WST-NC               2:35.08    2:36.94  
  5 St. Clair, Virginia       14 WST-NC               2:41.13    2:38.48  
  6 Fox, Caroline             14 SGSA-NC              2:41.13    2:39.22  
  7 Van Horn, Mia             14 SSS-NC               2:40.23    2:39.61  
  8 Everhart, Madeline        16 Unattached           2:41.46    2:43.87  
  9 Nelson, Avery             13 TYDE-NC              2:48.64    2:45.38  
 10 Volitis, Faithlyn         13 SSS-NC               2:49.16    2:47.83  
 11 Smith, Lauren             14 TYDE-NC              2:54.58    2:49.21  
 12 Wilson, Addison            9 WST-NC               2:53.67    2:49.24  
 13 Hudson, Katherine         14 TYDE-NC              2:49.64    2:49.62  
 14 Smith, Ella               13 TYDE-NC              2:51.75    2:49.89  
 15 Burton, Kate              14 RACY-NC              2:47.92    2:53.74  
 16 Brechko, Elena            13 TYDE-NC              2:57.96    3:00.31  
 17 Thiel, Sarah Brian        14 HPSC-NC              3:04.38    3:03.51  
 18 Darby, Taylor             15 RACY-NC              3:07.78    3:06.29  
 19 Abner, Chloe              13 SSS-NC               3:07.99    3:07.98  
 20 Spicer, Jada              13 SSS-NC               3:02.49    3:08.48  
 
Event 210  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cooper, Will              17 SSS-NC               2:04.52    2:10.08  
  2 ReVille, Jac              15 SSS-NC               2:08.60    2:12.66  
  3 Greene, Jonah             14 TYDE-NC              2:17.20    2:14.99  
  4 Northington, James        14 TYDE-NC              2:19.66    2:20.84  
  5 Williams, Josh            14 TYDE-NC              2:23.69    2:22.61  
  6 Solvason, Connor          13 Nomad-NC             2:28.45    2:23.23  
  7 Farrell, Michael          14 TYDE-NC              2:30.56    2:25.69  
  8 Dempsey, Nolan            16 SSS-NC               2:12.30    2:27.02  
  9 Murali, Preeth            15 TYDE-NC              2:29.56    2:27.63  
 10 MacDermott, Maddux        16 RACY-NC              2:31.27    2:30.74  
 11 Wuwert, Jacob             17 TYDE-NC              2:22.47    2:35.14  
 12 Wood, Ryan                13 WST-NC               2:32.97    2:35.52  
 13 Cory, Nathan              18 SGSA-NC              2:37.24    2:39.01  
 14 Warrick, Carter           13 SGSA-NC              2:41.68    2:43.31  
 15 Matthews, Wes             14 TYDE-NC                   NT    2:44.54  
 16 Potts, Charlie            13 HPSC-NC              2:47.54    2:52.17  
 16 Huang, Ryan               14 TYDE-NC              2:52.21    2:52.17  
 18 Gladden, Rowan            13 TYDE-NC                   NT    3:12.90  
 19 Hayden, Landen            13 HPSC-NC              3:17.89    3:19.55  
 -- Gage, Henry               13 TYDE-NC                   NT         DQ  
 -- Aguilar, Willy            13 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 301  Girls 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Addison            9 WST-NC               1:19.93    1:19.21  
  2 Wright, Lilly             10 SGSA-NC              1:24.49    1:27.02  
  3 Najera, Lindsay            8 HPSC-NC              1:37.12    1:27.37  
  4 Wilkinson, Presley        10 TYDE-NC              1:26.96    1:28.11  
  5 Guo, Maggie               10 TYDE-NC              1:23.46    1:28.92  
  6 Patterson, Reese           9 TYDE-NC              1:34.45    1:29.01  
  7 Vargas, Hanna              9 TYDE-NC                   NT    1:30.88  
  8 Brown, Lexi               10 SSS-NC               1:45.44    1:31.93  
  9 DeLoreto, Alice            9 SGSA-NC              1:47.12    1:34.38  
 10 Moore, Mary                9 TYDE-NC              1:37.46    1:34.72  
 11 Waters, Zoey              10 RACY-NC                   NT    1:35.03  
 12 Nichols, Aaliyah          10 WST-NC               1:44.77    1:38.77  
 13 LaRue, Bailey             10 HPSC-NC              1:34.82    1:39.34  
 14 Stout, Kaidy               9 TYDE-NC              1:43.80    1:41.17  
 15 Morris-Belcher, Cadence    9 TYDE-NC                   NT    1:42.24  
 16 Ball, Caty Van             8 TYDE-NC                   NT    1:42.50  
 17 Buchanan, Addy            10 TYDE-NC              1:50.36    1:43.31  
 18 Beekman, Eva               9 TYDE-NC              1:49.42    1:43.65  
 19 Pace, Clemmie              8 TYDE-NC              1:49.50    1:46.59  
 20 Bell, Makenzie            10 TYDE-NC                   NT    1:47.09  
 21 Prifti, Elin              10 TYDE-NC              1:50.44    1:48.22  
 22 Knable, Lilliana          10 HPSC-NC              2:01.80    1:49.51  
 23 Garner, Pilar              8 TYDE-NC                   NT    1:54.24  
 -- Richards, Anjali          10 TYDE-NC                   NT         DQ  
 -- Steele, Lily              10 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 301  Girls 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perdue, Katherine         11 TYDE-NC              1:09.70    1:08.61  
  2 High, MaryDasher          12 TYDE-NC              1:14.13    1:12.89  
  3 Herring, Lola             11 WST-NC               1:12.45    1:13.22  
  4 McDonald, Anna            12 TYDE-NC              1:15.65    1:14.59  
  5 Cook, Greyson             12 HPSC-NC              1:16.69    1:14.62  
  6 Farrell, Claire           11 TYDE-NC              1:18.48    1:14.97  
  7 Hall, Sydney              12 HPSC-NC              1:19.47    1:16.91  
  8 Cheves, Maggie            11 WST-NC               1:19.20    1:18.32  
  9 Steele, Ava               12 TYDE-NC              1:17.49    1:18.46  
 10 Walsh, Ayden              12 SGSA-NC              1:18.92    1:18.56  
 11 Sheek, Brady              11 TYDE-NC              1:24.79    1:19.44  
 12 Davis, Addison            11 TYDE-NC              1:21.18    1:20.17  
 13 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC              1:22.11    1:20.81  
 14 Sizemore, Lauren          12 HPSC-NC              1:22.14    1:21.87  
 15 Harris, Angelea           11 TYDE-NC              1:21.97    1:22.73  
 16 Milan, Cali               11 TYDE-NC              1:25.28    1:23.40  
 17 Najera, Aileen            11 HPSC-NC              1:32.78    1:24.22  
 18 Day, Lauren               11 HPSC-NC              1:28.54    1:24.78  
 19 Collins, Taylor           11 HPSC-NC              1:32.54    1:26.32  
 20 Koontz, Berkley           11 TYDE-NC              1:42.88    1:27.20  
 21 Bontrager, Allie          12 TYDE-NC              1:54.96    1:28.22  
 22 Wilkinson, Reese          11 TYDE-NC              1:41.06    1:32.70  
 23 Barnett, Lucy Kate        11 HPSC-NC              1:35.51    1:33.23  
 24 Freigo, Kaitlyn           11 SSS-NC               1:52.58    1:35.88  
 25 Williams, Abi             12 HPSC-NC              1:41.76    1:36.80  
 26 Freigo, Brianna           12 SSS-NC               1:34.72    1:36.88  
 27 Hall, Kirsten             11 TYDE-NC              1:35.43    1:41.37  
 28 Ezerman, Alena            12 SGSA-NC                   NT    1:45.89  
 -- Fritz, Isabelle           11 TYDE-NC              1:40.80         DQ  
 -- Pettie, Jillian           12 HPSC-NC                   NT         DQ  
 -- Grove, Tinsley            11 SGSA-NC              1:43.02         DQ  
 -- Reynolds, Makayla         11 TYDE-NC              1:31.08         DQ  
 
Event 302  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wehe, Isaiah               9 GCY-NC               1:22.58    1:22.88  
  2 Patterson, Carter         10 TYDE-NC              1:24.72    1:23.06  
  3 O'Donnell, Colin          10 TYDE-NC              1:36.83    1:34.60  
  4 Sheek, Ben                 9 TYDE-NC              1:46.11    1:37.39  
  5 Schwenke, Braden          10 HPSC-NC              1:55.77    1:40.10  
  6 Burns, Christian           9 TYDE-NC                   NT    1:47.16  
  7 Gaillard, Parker          10 TYDE-NC              1:39.62    1:47.73  
  8 Meck, Wyatt                9 SGSA-NC              1:44.14    2:00.79  
  9 Seamon, Julian            10 HPSC-NC              2:12.86    2:05.13  
 10 Strumpf, Michael           9 TYDE-NC                   NT    2:06.21  
 -- Campbell, Jance           10 HPSC-NC                   NT         DQ  
 -- Rummage, Wes              10 HPSC-NC                   NT         DQ  
 -- Ebert, Adric              10 TYDE-NC              1:48.48         DQ  
 
Event 302  Boys 11-12 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frondoza, Ethan           11 TYDE-NC              1:07.21    1:05.68  
  2 Trowbridge, J.T.          11 TYDE-NC              1:07.98    1:06.37  
  3 Shaw, Casey               12 GCY-NC               1:10.82    1:07.93  
  4 Vargas, Connor            12 TYDE-NC              1:13.82    1:12.97  
  5 Creep, Kyle               11 TYDE-NC              1:14.38    1:13.37  
  6 Greenfield, Daniel        12 TYDE-NC              1:17.25    1:16.45  
  7 Stieber, Jack             11 TYDE-NC              1:18.38    1:17.97  
  8 Sheffield, Chase          12 HPSC-NC              1:26.14    1:18.20  
  9 Grimshaw, Alex            12 SSS-NC               1:28.13    1:21.83  
 10 Fullagar, Keegan          11 SGSA-NC              1:32.52    1:29.78  
 11 Santillan, Julio          11 HPSC-NC              1:50.13    1:41.81  
 12 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC              1:45.35    1:44.21  
 13 Schofield, Bear           11 RACY-NC              2:01.56    1:51.74  
 -- Gakwaya, Clyde            12 HPSC-NC                   NT         DQ  
 -- Yalcinkaya, Derin         11 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 303  Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moore, Mary                9 TYDE-NC              1:42.99    1:41.09  
  2 Guo, Maggie               10 TYDE-NC              1:43.70    1:41.89  
  3 Waters, Zoey              10 RACY-NC                   NT    1:45.19  
  4 Vargas, Hanna              9 TYDE-NC                   NT    1:46.32  
  5 Najera, Lindsay            8 HPSC-NC              1:55.56    1:50.75  
  6 Stout, Kaidy               9 TYDE-NC                   NT    1:51.19  
  7 Steele, Lily              10 TYDE-NC              1:53.96    1:53.74  
  8 Testa, Maddie             10 SGSA-NC              1:52.57    1:57.43  
  9 Nichols, Aaliyah          10 WST-NC               1:58.20    1:58.17  
 10 Pace, Clemmie              8 TYDE-NC              1:56.93    2:01.79  
 11 Morris-Belcher, Cadence    9 TYDE-NC                   NT    2:02.46  
 12 Buchanan, Addy            10 TYDE-NC                   NT    2:03.08  
 13 Beekman, Eva               9 TYDE-NC              2:02.86    2:03.59  
 14 DeLoreto, Alice            9 SGSA-NC                   NT    2:05.04  
 15 Prifti, Elin              10 TYDE-NC                   NT    2:05.21  
 16 Bell, Makenzie            10 TYDE-NC                   NT    2:09.75  
 17 Ball, Caty Van             8 TYDE-NC                   NT    2:11.06  
 18 Richards, Anjali          10 TYDE-NC                   NT    2:14.27  
 19 Knable, Lilliana          10 HPSC-NC              2:24.33    2:18.77  
 20 Swinteck, Brynley          9 SGSA-NC                   NT    2:19.01  
 -- LaRue, Bailey             10 HPSC-NC              1:45.20         DQ  
 -- Garner, Pilar              8 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 303  Girls 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kennedy, Katie            12 TYDE-NC              1:20.40    1:20.10  
  2 Steele, Ava               12 TYDE-NC              1:24.61    1:23.51  
  3 Post, Allie Maria         12 TYDE-NC              1:26.78    1:24.06  
  4 Eggleston, Lucy           11 SGSA-NC              1:24.81    1:25.98  
  5 Perdue, Katherine         11 TYDE-NC              1:33.77    1:28.99  
  6 Leinbach, Teagan          12 TYDE-NC              1:31.91    1:29.88  
  7 Davis, Addison            11 TYDE-NC              1:30.99    1:30.26  
  8 Farrell, Claire           11 TYDE-NC              1:32.02    1:30.35  
  9 Harris, Angelea           11 TYDE-NC              1:30.54    1:30.86  
 10 Sheek, Brady              11 TYDE-NC              1:34.28    1:31.31  
 11 Sizemore, Lauren          12 HPSC-NC              1:37.17    1:34.95  
 12 Milan, Cali               11 TYDE-NC                   NT    1:35.01  
 13 Cheves, Maggie            11 WST-NC               1:33.51    1:35.57  
 14 Walsh, Ayden              12 SGSA-NC              1:35.96    1:35.84  
 15 Hartwick, Millie          11 SGSA-NC                   NT    1:40.06  
 16 Koontz, Berkley           11 TYDE-NC              2:02.39    1:41.18  
 16 Najera, Aileen            11 HPSC-NC              1:47.20    1:41.18  
 18 Sheek, Ava                12 TYDE-NC              1:43.98    1:44.17  
 19 Grove, Tinsley            11 SGSA-NC              1:42.88    1:46.38  
 20 Williams, Abi             12 HPSC-NC              1:43.78    1:46.46  
 21 Pettie, Jillian           12 HPSC-NC              1:46.91    1:47.21  
 22 Reynolds, Makayla         11 TYDE-NC              2:10.58    1:48.27  
 23 Day, Lauren               11 HPSC-NC              1:51.69    1:48.78  
 24 Wilkinson, Reese          11 TYDE-NC              1:54.26    1:52.29  
 25 Brilliant, Lizzie         11 RACY-NC                   NT    1:57.10  
 26 Ezerman, Alena            12 SGSA-NC              2:03.25    2:07.77  
 -- Harris, Cassiah           11 TYDE-NC                   NT         DQ  
 -- Bateson, Halena           11 HPSC-NC              2:03.23         DQ  
 -- Barnett, Lucy Kate        11 HPSC-NC              1:44.82         DQ  
 
Event 304  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patterson, Carter         10 TYDE-NC              1:36.61    1:38.01  
  2 Wehe, Isaiah               9 GCY-NC               1:36.54    1:38.53  
  3 O'Donnell, Colin          10 TYDE-NC              1:52.85    1:46.26  
  4 Schwenke, Braden          10 HPSC-NC              1:52.67    1:51.38  
  5 Sheek, Ben                 9 TYDE-NC              2:09.71    1:54.28  
  6 Campbell, Jance           10 HPSC-NC              2:04.51    1:55.38  
  7 Gaillard, Parker          10 TYDE-NC              1:50.87    1:55.83  
  8 Rummage, Wes              10 HPSC-NC                   NT    2:01.13  
  9 Meck, Wyatt                9 SGSA-NC              2:01.10    2:01.34  
 10 Burns, Christian           9 TYDE-NC                   NT    2:27.84  
 -- Ebert, Adric              10 TYDE-NC                   NT         DQ  
 -- Strumpf, Michael           9 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 304  Boys 11-12 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenfield, Daniel        12 TYDE-NC              1:21.95    1:18.16  
  2 Trowbridge, J.T.          11 TYDE-NC              1:21.44    1:23.51  
  3 Stieber, Jack             11 TYDE-NC              1:28.38    1:27.45  
  4 Creep, Kyle               11 TYDE-NC              1:35.57    1:32.86  
  5 Sheffield, Chase          12 HPSC-NC              1:37.03    1:36.99  
  6 Pirkle, Maddox            11 TYDE-NC              1:38.88    1:37.44  
  7 Yalcinkaya, Derin         11 TYDE-NC              1:43.96    1:41.91  
  8 Santillan, Julio          11 HPSC-NC              1:33.49    1:45.90  
  9 Vargas, Connor            12 TYDE-NC              1:51.03    1:47.82  
 10 Fielden, Sam              11 HPSC-NC                   NT    1:47.86  
 11 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC              1:57.95    1:50.47  
 -- Gakwaya, Clyde            12 HPSC-NC                   NT         DQ  
 
Event 305  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Adekoya, Kankan            9 GCY-NC               2:45.91    2:38.07  
  2 Vargas, Hanna              9 TYDE-NC                   NT    2:53.88  
  3 Moore, Mary                9 TYDE-NC                   NT    2:55.06  
  4 Patterson, Reese           9 TYDE-NC              3:23.23    3:05.69  
  5 Stout, Kaidy               9 TYDE-NC              3:29.48    3:16.23  
  6 Steele, Lily              10 TYDE-NC                   NT    3:21.06  
  7 Testa, Maddie             10 SGSA-NC                   NT    3:27.61  
 
Event 305  Girls 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Herring, Lola             11 WST-NC               2:24.28    2:22.95  
  2 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC              2:27.15    2:26.28  
  3 Farrell, Claire           11 TYDE-NC              2:33.75    2:26.40  
  4 Cook, Greyson             12 HPSC-NC              2:55.01    2:32.69  
  5 Najera, Aileen            11 HPSC-NC              2:46.04    2:35.28  
  6 Eggleston, Lucy           11 SGSA-NC              4:12.35    2:37.18  
  7 Steele, Ava               12 TYDE-NC              2:35.24    2:37.26  
  8 Walsh, Ayden              12 SGSA-NC              2:47.80    2:39.89  
  9 Bontrager, Allie          12 TYDE-NC              2:41.45    2:41.04  
 10 Sheek, Brady              11 TYDE-NC              2:55.67    2:50.77  
 11 Fritz, Isabelle           11 TYDE-NC              3:15.20    2:56.26  
 12 Reynolds, Makayla         11 TYDE-NC              3:01.88    2:56.48  
 13 Collins, Taylor           11 HPSC-NC              3:04.26    2:57.62  
 14 Williams, Abi             12 HPSC-NC              2:59.58    2:58.40  
 15 Hall, Kirsten             11 TYDE-NC              3:14.60    3:12.65  
 16 Freigo, Kaitlyn           11 SSS-NC               3:45.00    3:20.11  
 
Event 306  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Guthrie, Reade            10 SGSA-NC              2:25.94    2:26.20  
  2 Patterson, Carter         10 TYDE-NC              2:42.72    2:41.19  
  3 Seamon, Julian            10 HPSC-NC                   NT    3:33.75  
 
Event 306  Boys 11-12 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Creep, Kyle               11 TYDE-NC              2:32.76    2:25.62  
  2 Vargas, Connor            12 TYDE-NC              2:35.76    2:30.32  
  3 Yalcinkaya, Derin         11 TYDE-NC              3:05.23    3:06.37  
  4 Fielden, Sam              11 HPSC-NC              3:26.98    3:09.21  
  5 Schofield, Bear           11 RACY-NC              3:44.80    3:45.05  
 
Event 307  Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilkinson, Presley        10 TYDE-NC                39.03      36.54  
  2 McMasters, Sophie         10 Swim Fanatics-NC       35.93      36.92  
  3 Adekoya, Kankan            9 GCY-NC                 40.41      38.33  
  4 Guo, Maggie               10 TYDE-NC                37.95      38.46  
  5 Wright, Lilly             10 SGSA-NC                39.06      39.51  
  6 Brown, Lexi               10 SSS-NC                 41.54      41.06  
  7 Najera, Lindsay            8 HPSC-NC                46.46      42.02  
  8 Ball, Caty Van             8 TYDE-NC                   NT      42.13  
  9 Vargas, Hanna              9 TYDE-NC                41.17      43.81  
 10 DeLoreto, Alice            9 SGSA-NC                44.56      44.08  
 11 Waters, Zoey              10 RACY-NC                   NT      46.48  
 12 Patterson, Reese           9 TYDE-NC                45.68      47.22  
 13 Steele, Lily              10 TYDE-NC                47.27      48.17  
 14 Pace, Clemmie              8 TYDE-NC                49.89      50.19  
 15 LaRue, Bailey             10 HPSC-NC                47.81      50.20  
 16 Richards, Anjali          10 TYDE-NC                47.03      50.53  
 17 Nichols, Aaliyah          10 WST-NC                    NT      52.86  
 18 Bell, Makenzie            10 TYDE-NC              1:02.12      55.46  
 19 Morris-Belcher, Cadence    9 TYDE-NC                52.11      56.51  
 20 Knable, Lilliana          10 HPSC-NC              1:05.61      57.66  
 21 Prifti, Elin              10 TYDE-NC                58.11      57.82  
 22 Beekman, Eva               9 TYDE-NC                   NT      58.51  
 23 Balfour, Gen               8 SGSA-NC              1:04.85    1:00.20  
 24 Testa, Maddie             10 SGSA-NC                48.41    1:00.99  
 25 Garner, Pilar              8 TYDE-NC              1:12.04    1:05.87  
 -- Fontanella, Joslyn         8 SGSA-NC                   NT         DQ  
 -- Swinteck, Brynley          9 SGSA-NC                   NT         DQ  
 
Event 307  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 High, MaryDasher          12 TYDE-NC                31.87      31.22  
  2 Post, Allie Maria         12 TYDE-NC                31.66      31.25  
  3 Milan, Cali               11 TYDE-NC                32.59      33.61  
  4 Cook, Greyson             12 HPSC-NC                33.90      33.81  
  5 McDonald, Anna            12 TYDE-NC                34.12      34.17  
  6 Davis, Addison            11 TYDE-NC                36.07      34.78  
  7 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC                34.84      34.82  
  8 Eggleston, Lucy           11 SGSA-NC                34.90      35.30  
  9 Harris, Angelea           11 TYDE-NC                35.33      35.44  
 10 Herring, Lola             11 WST-NC                 35.86      35.53  
 11 Cheves, Maggie            11 WST-NC                 37.10      36.33  
 12 Bontrager, Allie          12 TYDE-NC                38.11      37.05  
 13 Leinbach, Teagan          12 TYDE-NC                39.13      37.44  
 14 Hall, Sydney              12 HPSC-NC                37.43      37.54  
 15 Walsh, Ayden              12 SGSA-NC                36.52      38.71  
 16 Sheek, Ava                12 TYDE-NC                39.72      39.89  
 17 Day, Lauren               11 HPSC-NC                40.11      40.78  
 18 Koontz, Berkley           11 TYDE-NC                51.01      41.25  
 19 Sizemore, Lauren          12 HPSC-NC                41.32      41.39  
 20 Hartwick, Millie          11 SGSA-NC                   NT      42.02  
 21 Freigo, Brianna           12 SSS-NC                 42.48      42.60  
 22 Barnett, Lucy Kate        11 HPSC-NC                48.00      44.24  
 23 Collins, Taylor           11 HPSC-NC                43.79      44.41  
 24 Grove, Tinsley            11 SGSA-NC                47.60      46.83  
 25 Fritz, Isabelle           11 TYDE-NC                47.14      47.29  
 26 Pettie, Jillian           12 HPSC-NC                43.53      47.42  
 27 Bateson, Halena           11 HPSC-NC                55.76      48.28  
 28 Ezerman, Alena            12 SGSA-NC                53.70      52.33  
 29 Williams, Abi             12 HPSC-NC                47.92      53.86  
 -- Brilliant, Lizzie         11 RACY-NC                53.22         DQ  
 -- Harris, Cassiah           11 TYDE-NC                   NT         DQ  
 -- Wilkinson, Reese          11 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 308  Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gaillard, Parker          10 TYDE-NC                39.96      40.81  
  2 O'Donnell, Colin          10 TYDE-NC                41.57      44.34  
  3 Schwenke, Braden          10 HPSC-NC                49.48      45.90  
  4 Sheek, Ben                 9 TYDE-NC                50.26      52.68  
  5 Meck, Wyatt                9 SGSA-NC                49.28      54.78  
  6 Burns, Christian           9 TYDE-NC                   NT      59.63  
  7 Ebert, Adric              10 TYDE-NC                58.94    1:01.04  
  8 Bush, Reid                10 TYDE-NC              1:00.48    1:01.84  
 -- Strumpf, Michael           9 TYDE-NC                   NT         DQ  
 -- Rummage, Wes              10 HPSC-NC                   NT         DQ  
 -- Seamon, Julian            10 HPSC-NC              1:01.67         DQ  
 -- Campbell, Jance           10 HPSC-NC                55.29         DQ  
 
Event 308  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frondoza, Ethan           11 TYDE-NC                29.80      29.71  
  2 Trowbridge, J.T.          11 TYDE-NC                31.17      30.53  
  3 Shaw, Casey               12 GCY-NC                 31.68      31.90  
  4 Greenfield, Daniel        12 TYDE-NC                34.64      34.10  
  5 Stieber, Jack             11 TYDE-NC                34.30      34.65  
  6 Fullagar, Keegan          11 SGSA-NC                35.71      36.18  
  7 Sheffield, Chase          12 HPSC-NC                38.71      40.39  
  8 Grimshaw, Alex            12 SSS-NC                 43.32      40.79  
  9 Pirkle, Maddox            11 TYDE-NC                   NT      43.27  
 10 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC                49.10      47.44  
 11 Santillan, Julio          11 HPSC-NC                58.06      48.43  
 12 Schofield, Bear           11 RACY-NC              1:06.55    1:07.58  
 -- Fielden, Sam              11 HPSC-NC                50.25         DQ  
 -- Miller, Peter             12 GCY-NC                 31.95         DQ  
 
Event 309  Girls 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wilson, Addison            9 WST-NC               1:20.92    1:22.16  
  2 Wilkinson, Presley        10 TYDE-NC              1:24.52    1:23.63  
  3 Adekoya, Kankan            9 GCY-NC               1:27.72    1:26.07  
  4 Wright, Lilly             10 SGSA-NC              1:24.53    1:27.40  
  5 Guo, Maggie               10 TYDE-NC              1:25.28    1:29.46  
  6 Najera, Lindsay            8 HPSC-NC              1:33.08    1:30.67  
  7 Moore, Mary                9 TYDE-NC              1:31.39    1:33.72  
  8 Patterson, Reese           9 TYDE-NC              1:38.96    1:36.30  
  9 Brown, Lexi               10 SSS-NC               1:48.96    1:36.91  
 10 DeLoreto, Alice            9 SGSA-NC              1:41.80    1:42.15  
 11 Ball, Caty Van             8 TYDE-NC                   NT    1:43.40  
 12 Buchanan, Addy            10 TYDE-NC              1:45.77    1:43.74  
 13 Nichols, Aaliyah          10 WST-NC                    NT    1:43.80  
 14 LaRue, Bailey             10 HPSC-NC              1:38.72    1:44.23  
 15 Stout, Kaidy               9 TYDE-NC              1:45.30    1:45.63  
 16 Pace, Clemmie              8 TYDE-NC              1:49.33    1:47.88  
 17 Testa, Maddie             10 SGSA-NC              1:51.42    1:51.24  
 18 Beekman, Eva               9 TYDE-NC              1:54.87    1:52.02  
 19 Knable, Lilliana          10 HPSC-NC              2:01.52    1:52.39  
 20 Dooly, Caroline           10 TYDE-NC                   NT    1:52.71  
 21 Morris-Belcher, Cadence    9 TYDE-NC              1:47.19    1:52.74  
 22 Balfour, Gen               8 SGSA-NC              1:52.76    1:55.97  
 23 Garner, Pilar              8 TYDE-NC              2:05.90    2:10.24  
 24 Fontanella, Joslyn         8 SGSA-NC              2:30.60    2:21.02  
 -- Bell, Makenzie            10 TYDE-NC                   NT         DQ  
 -- Prifti, Elin              10 TYDE-NC              1:56.54         DQ  
 
Event 309  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 High, MaryDasher          12 TYDE-NC              1:12.89    1:10.20  
  2 Kennedy, Katie            12 TYDE-NC              1:13.74    1:14.14  
  3 Post, Allie Maria         12 TYDE-NC              1:16.36    1:16.02  
  4 Farrell, Claire           11 TYDE-NC              1:16.66    1:16.82  
  5 McDonald, Anna            12 TYDE-NC              1:17.92    1:17.91  
  6 Steele, Ava               12 TYDE-NC              1:17.99    1:17.97  
  7 Cook, Greyson             12 HPSC-NC              1:19.00    1:18.49  
  8 Eggleston, Lucy           11 SGSA-NC              1:18.61    1:19.05  
  9 Davis, Addison            11 TYDE-NC              1:22.54    1:19.34  
 10 Harris, Angelea           11 TYDE-NC              1:20.88    1:21.15  
 11 Cheves, Maggie            11 WST-NC               1:19.70    1:21.51  
 12 Milan, Cali               11 TYDE-NC              1:19.42    1:22.03  
 13 Leinbach, Teagan          12 TYDE-NC              1:23.85    1:22.79  
 14 Sheek, Brady              11 TYDE-NC              1:26.26    1:22.83  
 15 Bontrager, Allie          12 TYDE-NC              1:27.64    1:23.91  
 16 Sizemore, Lauren          12 HPSC-NC              1:26.76    1:24.68  
 17 Hall, Sydney              12 HPSC-NC              1:27.16    1:25.57  
 18 Najera, Aileen            11 HPSC-NC              1:33.23    1:25.93  
 19 Koontz, Berkley           11 TYDE-NC              1:52.72    1:27.17  
 20 Sheek, Ava                12 TYDE-NC              1:32.86    1:31.10  
 21 Reynolds, Makayla         11 TYDE-NC              1:30.80    1:31.51  
 22 Fritz, Isabelle           11 TYDE-NC              1:32.36    1:31.59  
 23 Pettie, Jillian           12 HPSC-NC                   NT    1:33.17  
 24 Wilkinson, Reese          11 TYDE-NC              1:39.28    1:36.60  
 25 Hartwick, Millie          11 SGSA-NC                   NT    1:37.33  
 26 Freigo, Brianna           12 SSS-NC               1:41.23    1:37.47  
 27 Bateson, Halena           11 HPSC-NC              1:47.50    1:41.31  
 28 Grove, Tinsley            11 SGSA-NC              1:38.08    1:44.44  
 29 Brilliant, Lizzie         11 RACY-NC                   NT    1:45.46  
 30 Harris, Cassiah           11 TYDE-NC                   NT    1:46.48  
 31 Hall, Kirsten             11 TYDE-NC              1:48.35    1:48.46  
 32 Ezerman, Alena            12 SGSA-NC              1:51.71    1:52.40  
 -- Barnett, Lucy Kate        11 HPSC-NC              1:39.02         DQ  
 -- Freigo, Kaitlyn           11 SSS-NC               2:10.72         DQ  
 -- Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC              1:21.09         DQ  
 
Event 310  Boys 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Guthrie, Reade            10 SGSA-NC              1:18.54    1:17.01  
  2 Patterson, Carter         10 TYDE-NC              1:30.15    1:25.13  
  3 Wehe, Isaiah               9 GCY-NC               1:22.69    1:25.66  
  4 O'Donnell, Colin          10 TYDE-NC              1:39.82    1:35.78  
  5 Schwenke, Braden          10 HPSC-NC              1:46.49    1:37.93  
  6 Gaillard, Parker          10 TYDE-NC              1:34.09    1:38.27  
  7 Sheek, Ben                 9 TYDE-NC              1:41.68    1:42.63  
  8 Ebert, Adric              10 TYDE-NC              1:51.74    1:46.68  
  9 Meck, Wyatt                9 SGSA-NC              1:47.06    1:52.80  
 10 Burns, Christian           9 TYDE-NC              2:23.05    2:04.21  
 11 Rummage, Wes              10 HPSC-NC                   NT    2:07.55  
 -- Bush, Reid                10 TYDE-NC              2:01.55         DQ  
 -- Seamon, Julian            10 HPSC-NC                   NT         DQ  
 -- Campbell, Jance           10 HPSC-NC              1:50.12         DQ  
 -- Strumpf, Michael           9 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 310  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frondoza, Ethan           11 TYDE-NC              1:09.30    1:08.32  
  2 Trowbridge, J.T.          11 TYDE-NC              1:10.86    1:10.33  
  3 Greenfield, Daniel        12 TYDE-NC              1:14.62    1:12.73  
  4 Stieber, Jack             11 TYDE-NC              1:17.96    1:15.27  
  5 Vargas, Connor            12 TYDE-NC              1:30.87    1:20.86  
  6 Sheffield, Chase          12 HPSC-NC              1:29.11    1:22.20  
  7 Grimshaw, Alex            12 SSS-NC               1:26.80    1:22.86  
  8 Fullagar, Keegan          11 SGSA-NC              1:24.03    1:25.27  
  9 Pirkle, Maddox            11 TYDE-NC                   NT    1:27.17  
 10 Yalcinkaya, Derin         11 TYDE-NC              1:32.82    1:31.61  
 11 Santillan, Julio          11 HPSC-NC              1:43.95    1:37.47  
 12 Fielden, Sam              11 HPSC-NC                   NT    1:42.10  
 13 Schofield, Bear           11 RACY-NC              2:01.15    2:02.14  
 -- Gakwaya, Clyde            12 HPSC-NC                   NT         DQ  
 
Event 401  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McChesney, Shelby         15 TYDE-NC                56.25      57.39  
  2 Frondoza, Audrey          13 TYDE-NC                59.14      58.59  
  3 Evans, Tori               14 GCY-NC                 58.08      59.17  
  4 St. Clair, Virginia       14 WST-NC               1:01.49      59.89  
  5 Wiles, Morgan             13 TYDE-NC              1:01.89    1:00.20  
  6 Ramseur, Reece            12 Swim Fanatics-NC     1:00.52    1:00.46  
  7 Moehrke, Taylor           13 TYDE-NC              1:01.25    1:03.69  
  8 Jackson, Kylah            16 WST-NC               1:04.19    1:04.16  
  9 Gleason, Riley            13 RACY-NC              1:08.46    1:04.23  
 10 Nelson, Avery             13 TYDE-NC                   NT    1:04.72  
 11 Burton, Kate              14 RACY-NC              1:07.35    1:05.02  
 12 Smith, Ella               13 TYDE-NC                   NT    1:05.06  
 13 Hudson, Katherine         14 TYDE-NC              1:05.87    1:05.46  
 14 Smith, Lauren             14 TYDE-NC              1:08.59    1:06.62  
 15 Manor, Bethany            14 HPSC-NC              1:07.47    1:09.42  
 16 Hamilton, Sami            16 TYDE-NC              1:10.96    1:10.13  
 17 Lewis, Piper              13 TYDE-NC              1:19.37    1:12.03  
 18 Thiel, Sarah Brian        14 HPSC-NC              1:12.30    1:12.20  
 
Event 402  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Esposito, Patty           15 GCY-NC                 51.73      51.17  
  2 Ramos, John               15 Swim Fanatics-NC       51.41      51.28  
  3 McGuire, Dylan            16 TYDE-NC                54.60      53.81  
  4 Greene, Jonah             14 TYDE-NC                55.28      54.65  
  5 Solvason, Connor          13 Nomad-NC               55.38      54.78  
  6 Hall, Spencer             14 HPSC-NC                56.10      55.87  
  7 Williams, Josh            14 TYDE-NC                57.21      57.89  
  8 Northington, James        14 TYDE-NC                55.43      58.53  
  9 Harris, Earnhardt         13 TYDE-NC              1:00.01      58.56  
 10 Dalton, Jackson           14 TYDE-NC                58.07      58.76  
 11 MacDermott, Maddux        16 RACY-NC                58.79      58.95  
 12 Murali, Preeth            15 TYDE-NC              1:00.67      59.38  
 13 Smelzer, Luke             14 SGSA-NC              1:01.15      59.67  
 14 Farrell, Michael          14 TYDE-NC              1:02.07    1:00.38  
 15 Wood, Ryan                13 WST-NC               1:01.95    1:00.65  
 16 Cory, Nathan              18 SGSA-NC              1:02.96    1:01.57  
 17 Matthews, Wes             14 TYDE-NC              1:07.53    1:02.01  
 18 Conklin, Brandt           12 Swim Fanatics-NC     1:01.27    1:02.11  
 19 Aguilar, Willy            13 TYDE-NC              1:03.96    1:02.22  
 20 Warrick, Carter           13 SGSA-NC              1:04.83    1:02.52  
 21 Gaillard, Alston          15 TYDE-NC              1:02.47    1:03.80  
 22 Goehle, Jonathan          13 TYDE-NC              1:09.55    1:05.13  
 23 Huang, Ryan               14 TYDE-NC              1:09.75    1:06.56  
 24 Miner, Jason              13 TYDE-NC              1:11.77    1:09.28  
 25 Bell, Jacob               13 TYDE-NC              1:14.05    1:10.27  
 26 Hayden, Landen            13 HPSC-NC              1:21.20    1:23.74  
 
Event 403  Girls 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Whitt, Jadyn              13 SGSA-NC              2:40.27    2:40.51  
  2 Kohrt, Lucy               15 TYDE-NC              2:54.46    2:50.74  
  3 Moehrke, Taylor           13 TYDE-NC              2:58.55    2:54.61  
  4 Gleason, Riley            13 RACY-NC              2:55.66    2:58.20  
  5 Nelson, Avery             13 TYDE-NC                   NT    3:01.74  
  6 Beauchamp, Maggie         13 TYDE-NC              3:27.49    3:11.39  
  7 Hamilton, Sami            16 TYDE-NC                   NT    3:15.04  
  8 Manor, Bethany            14 HPSC-NC              3:18.86    3:17.04  
  9 Lewis, Piper              13 TYDE-NC              3:42.95    3:28.75  
 10 Thiel, Sarah Brian        14 HPSC-NC              3:33.92    3:32.03  
 11 Spaulding, Halleigh       13 TYDE-NC                   NT    3:55.48  
 
Event 404  Boys 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jones, Griffin            12 Swim Fanatics-NC          NT    2:34.99  
  2 Kafitz, Chris             14 RACY-NC              2:39.03    2:38.13  
  3 Northington, James        14 TYDE-NC              2:39.88    2:40.27  
  4 Farrell, Michael          14 TYDE-NC                   NT    2:42.67  
  5 Warrick, Carter           13 SGSA-NC              2:59.94    2:49.78  
  6 Cory, Nathan              18 SGSA-NC              2:52.64    2:50.26  
  7 Wood, Ryan                13 WST-NC               3:00.91    2:50.75  
  8 MacDermott, Maddux        16 RACY-NC              2:58.26    2:56.67  
  9 Murali, Preeth            15 TYDE-NC              3:16.03    3:02.63  
 10 Bell, Joshua              13 TYDE-NC                   NT    3:08.24  
 11 Harris, Earnhardt         13 TYDE-NC                   NT    3:08.61  
 12 Matthews, Wes             14 TYDE-NC              3:13.80    3:09.58  
 13 Huang, Ryan               14 TYDE-NC              3:13.63    3:11.73  
 14 Miner, Jason              13 TYDE-NC                   NT    3:16.39  
 15 Hayden, Landen            13 HPSC-NC              3:25.99    3:37.83  
 16 Gaillard, Alston          15 TYDE-NC              3:25.18    3:52.52  
 
Event 404S  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Northington, James        14 TYDE-NC                   NT    1:10.79  
 
Event 405  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frondoza, Audrey          13 TYDE-NC              1:02.98    1:03.32  
  2 Wiles, Morgan             13 TYDE-NC              1:05.85    1:03.75  
  3 Shorter, Olivia           17 RACY-NC              1:03.78    1:06.28  
  4 Moehrke, Taylor           13 TYDE-NC              1:05.70    1:07.94  
  5 McChesney, Shelby         15 TYDE-NC              1:03.77    1:08.05  
  6 Hudson, Katherine         14 TYDE-NC              1:16.15    1:12.33  
  7 Burton, Kate              14 RACY-NC                   NT    1:17.35  
  8 Smith, Lauren             14 TYDE-NC              1:22.39    1:22.29  
  9 Hamilton, Sami            16 TYDE-NC              1:26.10    1:25.78  
 10 Darby, Taylor             15 RACY-NC              1:27.31    1:30.91  
 11 Beauchamp, Maggie         13 TYDE-NC                   NT    1:35.27  
 12 Spaulding, Halleigh       13 TYDE-NC                   NT    1:42.28  
 
Event 406  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reilly, Jack              15 Swim Fanatics-NC       57.10      57.22  
  2 Northington, James        14 TYDE-NC              1:01.38    1:03.11  
  3 Solvason, Connor          13 Nomad-NC             1:08.51    1:05.12  
  4 Farrell, Michael          14 TYDE-NC              1:07.43    1:06.76  
  5 Harris, Earnhardt         13 TYDE-NC                   NT    1:08.30  
  6 Smelzer, Luke             14 SGSA-NC              1:05.28    1:09.01  
  7 Hall, Spencer             14 HPSC-NC              1:05.70    1:09.84  
  8 MacDermott, Maddux        16 RACY-NC              1:09.49    1:10.69  
  9 Dalton, Jackson           14 TYDE-NC              1:15.38    1:10.74  
 10 Wood, Ryan                13 WST-NC               1:14.00    1:14.35  
 11 Aguilar, Willy            13 TYDE-NC              1:17.45    1:15.30  
 12 Warrick, Carter           13 SGSA-NC              1:18.16    1:17.65  
 13 Goehle, Jonathan          13 TYDE-NC              1:29.97    1:23.29  
 14 Bell, Jacob               13 TYDE-NC              1:22.78    1:23.88  
 15 Bell, Joshua              13 TYDE-NC                   NT    1:28.86  
 16 Huang, Ryan               14 TYDE-NC              1:26.38    1:33.69  
 17 Hayden, Landen            13 HPSC-NC              1:41.91    1:49.94  
 
Event 407  Girls 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Evans, Tori               14 GCY-NC               2:17.17    2:18.81  
  2 Frondoza, Audrey          13 TYDE-NC              2:23.09    2:20.07  
  3 Kohrt, Lucy               15 TYDE-NC              2:24.15    2:26.82  
  4 Wiles, Morgan             13 TYDE-NC              2:31.93    2:29.33  
  5 St. Clair, Virginia       14 WST-NC               2:30.16    2:30.47  
  6 Moehrke, Taylor           13 TYDE-NC              2:34.46    2:40.62  
  7 Lewis, Piper              13 TYDE-NC              3:06.68    2:52.75  
  8 Darby, Taylor             15 RACY-NC              3:07.06    3:09.18  
  9 Spaulding, Halleigh       13 TYDE-NC                   NT    3:34.15  
 
Event 408  Boys 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mohorn, Kieran            14 Swim Fanatics-NC     2:10.32    2:07.78  
  2 Murali, Preeth            15 TYDE-NC              2:24.12    2:19.05  
  3 Northington, James        14 TYDE-NC                   NT    2:22.07  
  4 Williams, Josh            14 TYDE-NC              2:32.92    2:23.89  
  5 Hall, Spencer             14 HPSC-NC              2:50.42    2:29.45  
  6 Dalton, Jackson           14 TYDE-NC                   NT    2:40.94  
  7 Aguilar, Willy            13 TYDE-NC                   NT    2:50.70  
  8 Matthews, Wes             14 TYDE-NC                   NT    2:54.05  
  9 Miner, Jason              13 TYDE-NC              3:00.20    2:55.37  
 10 Cory, Nathan              18 SGSA-NC              2:56.38    2:58.38  
 -- Gaillard, Alston          15 TYDE-NC              2:38.42         DQ  
 
Event 409  Girls 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cranford, Aurora          14 GCY-NC                 26.45      26.63  
  2 McChesney, Shelby         15 TYDE-NC                26.00      26.81  
  3 Evans, Tori               14 GCY-NC                 26.60      26.84  
  4 Wiles, Morgan             13 TYDE-NC                27.68      27.48  
  5 Frondoza, Audrey          13 TYDE-NC                27.02      27.73  
  6 Whitt, Jadyn              13 SGSA-NC                27.50      28.04  
  7 Kohrt, Lucy               15 TYDE-NC                27.24      28.37  
  8 St. Clair, Virginia       14 WST-NC                 28.16      28.52  
  9 Gleason, Riley            13 RACY-NC                29.56      28.84  
 10 Hudson, Katherine         14 TYDE-NC                30.15      28.98  
 11 Burton, Kate              14 RACY-NC                30.35      29.40  
 12 Jackson, Kylah            16 WST-NC                 29.31      29.65  
 13 Smith, Ella               13 TYDE-NC                   NT      30.47  
 14 Smith, Lauren             14 TYDE-NC                31.02      31.93  
 15 Lewis, Piper              13 TYDE-NC                33.67      33.11  
 16 Beauchamp, Maggie         13 TYDE-NC                32.04      33.39  
 17 Thiel, Sarah Brian        14 HPSC-NC                32.59      33.48  
 18 Darby, Taylor             15 RACY-NC                32.22      33.86  
 
Event 410  Boys 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Esposito, Patty           15 GCY-NC                 23.69      23.95  
  2 Greene, Jonah             14 TYDE-NC                24.73      24.62  
  3 McGuire, Dylan            16 TYDE-NC                25.65      24.96  
  4 Solvason, Connor          13 Nomad-NC               25.43      25.28  
  5 Dalton, Jackson           14 TYDE-NC                25.30      25.90  
  6 Harris, Earnhardt         13 TYDE-NC                25.68      26.74  
  7 MacDermott, Maddux        16 RACY-NC                25.97      26.92  
  8 Murali, Preeth            15 TYDE-NC                27.52      27.36  
  9 Williams, Josh            14 TYDE-NC                26.61      27.49  
 10 Farrell, Michael          14 TYDE-NC                28.24      27.56  
 11 Smelzer, Luke             14 SGSA-NC                26.71      27.57  
 12 Cory, Nathan              18 SGSA-NC                26.80      27.85  
 13 Matthews, Wes             14 TYDE-NC                27.96      28.06  
 14 Wood, Ryan                13 WST-NC                 28.30      28.96  
 15 Gaillard, Alston          15 TYDE-NC                28.93      29.10  
 16 Huang, Ryan               14 TYDE-NC                29.16      29.43  
 17 Aguilar, Willy            13 TYDE-NC                29.20      29.74  
 18 Miner, Jason              13 TYDE-NC                29.89      29.93  
 19 Goehle, Jonathan          13 TYDE-NC                31.14      30.33  
 20 Bell, Jacob               13 TYDE-NC                31.22      31.03  
 21 Bell, Joshua              13 TYDE-NC                32.86      33.66  
 22 Hayden, Landen            13 HPSC-NC                34.33      33.87  
 
Event 501  Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Adekoya, Kankan            9 GCY-NC               1:12.56    1:09.42  
  2 Jorgenson, Brooke         10 Swim Fanatics-NC     1:15.48    1:12.88  
  3 Wright, Lilly             10 SGSA-NC              1:13.19    1:13.48  
  4 Najera, Lindsay            8 HPSC-NC              1:14.67    1:16.95  
  5 Moore, Mary                9 TYDE-NC              1:17.34    1:17.58  
  6 Vargas, Hanna              9 TYDE-NC              1:19.38    1:18.10  
  7 Brown, Lexi               10 SSS-NC               1:19.88    1:19.00  
  8 Spencer, Addie            10 HPSC-NC              1:18.58    1:19.42  
  9 Higgins, Evie             10 SGSA-NC              1:21.77    1:21.82  
 10 Waters, Zoey              10 RACY-NC                   NT    1:23.01  
 11 Vest, Sadie               10 SGSA-NC              1:23.98    1:23.99  
 12 DeLoreto, Alice            9 SGSA-NC              1:27.59    1:24.86  
 13 Hoopingarner, Josie       10 TYDE-NC              1:31.98    1:26.44  
 14 Dinkins, Natalie           9 TYDE-NC              1:35.95    1:28.98  
 15 Farmer, Gabby             10 TYDE-NC                   NT    1:30.21  
 16 Almond, Reece             10 HPSC-NC              1:31.78    1:34.35  
 17 Knable, Lilliana          10 HPSC-NC              1:41.97    1:34.50  
 18 Gregory, Samantha         10 TYDE-NC              1:36.51    1:38.33  
 19 Holmes, Melynn             8 TYDE-NC              1:47.20    1:38.79  
 20 Gregory, Elizabeth        10 TYDE-NC                   NT    1:40.78  
 21 Beekman, Eva               9 TYDE-NC              1:42.49    1:41.54  
 22 Wheeler, Alyssa            9 TYDE-NC                   NT    1:42.50  
 23 Herlocker, Patterson       8 RACY-NC              2:04.27    1:44.33  
 24 Balfour, Gen               8 SGSA-NC                   NT    1:44.93  
 25 Amazon, Addison            9 TYDE-NC                   NT    1:51.55  
 26 Fontanella, Joslyn         8 SGSA-NC                   NT    2:09.99  
 
Event 501  Girls 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 High, MaryDasher          12 TYDE-NC              1:01.55      59.62  
  2 Ramseur, Reece            12 Swim Fanatics-NC     1:00.52      59.75  
  3 Post, Allie Maria         12 TYDE-NC              1:05.73    1:04.26  
  4 Everhart, Isabelle        11 Unattached           1:06.33    1:04.78  
  5 Farrell, Claire           11 TYDE-NC              1:09.81    1:05.64  
  6 McDonald, Anna            12 TYDE-NC              1:06.76    1:05.65  
  7 Herring, Lola             11 WST-NC               1:07.50    1:06.19  
  8 Yonce, Claire             12 SGSA-NC              1:05.26    1:07.69  
  9 Hall, Sydney              12 HPSC-NC              1:10.82    1:08.51  
 10 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC              1:07.69    1:08.74  
 11 Garza, Katie Beth         12 TYDE-NC              1:12.30    1:09.69  
 12 Najera, Aileen            11 HPSC-NC              1:13.08    1:09.89  
 13 Cheves, Maggie            11 WST-NC               1:14.00    1:10.08  
 14 Eggleston, Lucy           11 SGSA-NC              1:14.26    1:10.84  
 15 Walsh, Ayden              12 SGSA-NC              1:13.02    1:11.00  
 16 York, Victoria            12 SSS-NC               1:07.21    1:11.01  
 17 Harris, Angelea           11 TYDE-NC              1:19.16    1:12.51  
 18 Robertson, Emma           11 TYDE-NC              1:18.54    1:14.72  
 19 Sizemore, Lauren          12 HPSC-NC              1:16.44    1:15.36  
 20 Pettie, Jillian           12 HPSC-NC              1:16.63    1:15.55  
 21 Leinbach, Teagan          12 TYDE-NC                   NT    1:16.75  
 22 Reynolds, Makayla         11 TYDE-NC              1:24.28    1:17.46  
 23 Day, Lauren               11 HPSC-NC              1:15.04    1:19.24  
 24 Simpson, Alyson           11 SSS-NC               1:19.94    1:19.30  
 25 Freigo, Brianna           12 SSS-NC               1:24.19    1:20.73  
 26 Barnett, Lucy Kate        11 HPSC-NC              1:22.58    1:21.13  
 27 Williams, Abi             12 HPSC-NC              1:24.02    1:21.54  
 28 Doud, Charlotte           11 TYDE-NC                   NT    1:21.59  
 29 Reese, Emily              12 TYDE-NC              1:22.81    1:22.53  
 30 Hartwick, Millie          11 SGSA-NC                   NT    1:23.06  
 31 Collins, Taylor           11 HPSC-NC              1:25.89    1:23.61  
 32 Malanowski, Kate          11 TYDE-NC                   NT    1:26.07  
 33 Bateson, Halena           11 HPSC-NC              1:36.31    1:30.54  
 34 Grove, Tinsley            11 SGSA-NC              1:26.28    1:30.75  
 35 Freigo, Kaitlyn           11 SSS-NC               1:47.36    1:39.29  
 
Event 502  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wehe, Isaiah               9 GCY-NC               1:13.11    1:12.79  
  2 Patterson, Carter         10 TYDE-NC              1:15.32    1:14.31  
  3 Campbell, Jance           10 HPSC-NC                   NT    1:20.36  
  4 Nicolay, Colin             9 TYDE-NC                   NT    1:21.37  
  5 Nicolay, Aidan            10 TYDE-NC                   NT    1:21.97  
  6 Gaillard, Parker          10 TYDE-NC              1:20.85    1:23.96  
  7 O'Donnell, Colin          10 TYDE-NC              1:27.97    1:27.74  
  8 Latyshenko, Max           10 SSS-NC               1:29.98    1:28.25  
  9 Coltrane, Chasen           9 SGSA-NC              1:27.12    1:28.91  
 10 Burghart, Jax             10 SGSA-NC              1:29.74    1:29.02  
 11 Neel, Carden              10 TYDE-NC                   NT    1:33.37  
 12 Hawkins III, Rodney       10 RACY-NC              1:38.52    1:34.97  
 13 Everhart, Jackson          8 Unattached           1:29.00    1:35.99  
 14 Williams, Henry            7 TYDE-NC                   NT    1:36.87  
 15 Meck, Wyatt                9 SGSA-NC              1:40.59    1:39.47  
 16 Seamon, Julian            10 HPSC-NC              1:40.83    1:41.93  
 17 Burns, Christian           9 TYDE-NC                   NT    1:42.47  
 18 Branscome, Cameron         9 TYDE-NC                   NT    1:45.98  
 
Event 502  Boys 11-12 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frondoza, Ethan           11 TYDE-NC              1:01.07    1:01.04  
  2 Greenfield, Daniel        12 TYDE-NC              1:08.39    1:05.43  
  3 Creep, Kyle               11 TYDE-NC              1:09.34    1:05.50  
  4 Vargas, Connor            12 TYDE-NC              1:09.62    1:06.21  
  5 Stieber, Jack             11 TYDE-NC              1:07.06    1:06.62  
  6 Sheffield, Chase          12 HPSC-NC              1:08.75    1:09.60  
  7 Grimshaw, Alex            12 SSS-NC               1:14.84    1:11.16  
  8 Fullagar, Keegan          11 SGSA-NC              1:11.91    1:11.43  
  9 Williams, Jack            12 TYDE-NC              1:11.43    1:12.22  
 10 Pirkle, Maddox            11 TYDE-NC                   NT    1:20.94  
 11 Williams, Hudson          11 TYDE-NC              1:23.00    1:21.05  
 12 Spaulding, Keaton         11 TYDE-NC              1:28.48    1:25.52  
 13 Eshleman, Carson          12 TYDE-NC                   NT    1:25.61  
 14 Fielden, Sam              11 HPSC-NC                   NT    1:28.57  
 15 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC              1:35.30    1:28.88  
 -- Nichols, Jona             11 TYDE-NC              2:07.00         DQ  
 
Event 503  Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Adekoya, Kankan            9 GCY-NC                 45.13      44.44  
  2 Moore, Mary                9 TYDE-NC                46.06      46.94  
  3 Vest, Sadie               10 SGSA-NC                47.29      48.03  
  4 Patterson, Reese           9 TYDE-NC                   NT      48.57  
  5 Vargas, Hanna              9 TYDE-NC                50.25      49.04  
  6 Dinkins, Natalie           9 TYDE-NC                48.26      49.07  
  7 Hoopingarner, Josie       10 TYDE-NC                51.64      49.22  
  8 Spencer, Addie            10 HPSC-NC                49.86      49.44  
  9 Clayton, Lea              10 TYDE-NC                59.16      51.94  
 10 Najera, Lindsay            8 HPSC-NC                54.57      52.32  
 11 Almond, Reece             10 HPSC-NC                55.07      52.34  
 12 DeLoreto, Alice            9 SGSA-NC                54.90      54.73  
 13 Beekman, Eva               9 TYDE-NC                59.09      56.62  
 14 Herlocker, Patterson       8 RACY-NC                52.80      56.71  
 15 Higgins, Evie             10 SGSA-NC                53.32      56.96  
 16 Gregory, Elizabeth        10 TYDE-NC                56.91      57.30  
 17 Balfour, Gen               8 SGSA-NC              1:01.68      58.72  
 18 Knable, Lilliana          10 HPSC-NC              1:02.49    1:00.27  
 19 Gregory, Samantha         10 TYDE-NC                57.20    1:01.59  
 20 Holmes, Melynn             8 TYDE-NC                59.89    1:03.08  
 21 Swinteck, Brynley          9 SGSA-NC              1:07.55    1:04.22  
 22 Fontanella, Joslyn         8 SGSA-NC                   NT    1:14.13  
 23 Amazon, Addison            9 TYDE-NC              1:13.97    1:15.38  
 
Event 503  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Keegan             12 TYDE-NC                36.42      36.36  
  2 Kennedy, Katie            12 TYDE-NC                37.63      36.48  
  3 Eggleston, Lucy           11 SGSA-NC                38.17      38.63  
  4 Davis, Addison            11 TYDE-NC                45.17      40.19  
  5 Harris, Angelea           11 TYDE-NC                39.30      40.86  
  6 Walsh, Ayden              12 SGSA-NC                41.80      41.28  
  7 Cheves, Maggie            11 WST-NC                 43.00      41.90  
  8 Farrell, Claire           11 TYDE-NC                43.75      42.05  
  9 Leinbach, Teagan          12 TYDE-NC                45.17      42.63  
 10 Hartwick, Millie          11 SGSA-NC                   NT      43.19  
 11 Najera, Aileen            11 HPSC-NC                47.14      45.08  
 12 Doud, Charlotte           11 TYDE-NC                49.36      48.01  
 13 Pettie, Jillian           12 HPSC-NC                47.53      48.05  
 14 Malanowski, Kate          11 TYDE-NC                50.59      48.62  
 15 Barnett, Lucy Kate        11 HPSC-NC                49.96      48.95  
 16 Bateson, Halena           11 HPSC-NC                49.07      49.06  
 17 Day, Lauren               11 HPSC-NC                48.68      49.29  
 18 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC                49.19      49.57  
 18 Simpson, Alyson           11 SSS-NC                 48.26      49.57  
 20 Williams, Abi             12 HPSC-NC                50.36      49.78  
 21 Grove, Tinsley            11 SGSA-NC                49.01      50.31  
 22 Reese, Emily              12 TYDE-NC                49.07      51.15  
 23 Collins, Taylor           11 HPSC-NC                52.19      53.82  
 
Event 504  Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patterson, Carter         10 TYDE-NC                45.41      44.42  
  2 Nicolay, Aidan            10 TYDE-NC                50.25      47.99  
  3 O'Donnell, Colin          10 TYDE-NC                50.22      49.63  
  4 Nicolay, Colin             9 TYDE-NC                   NT      50.22  
  5 Gaillard, Parker          10 TYDE-NC                51.14      50.34  
  6 Neel, Carden              10 TYDE-NC                54.82      50.86  
  7 Everhart, Jackson          8 Unattached             52.70      51.79  
  8 Latyshenko, Max           10 SSS-NC                 52.06      53.23  
  9 Campbell, Jance           10 HPSC-NC                   NT      53.28  
 10 Meck, Wyatt                9 SGSA-NC                51.82      57.56  
 11 Branscome, Cameron         9 TYDE-NC                59.88      57.80  
 12 Coltrane, Chasen           9 SGSA-NC                57.44      58.03  
 13 Hawkins III, Rodney       10 RACY-NC                58.11      58.26  
 14 Burghart, Jax             10 SGSA-NC              1:02.00    1:02.11  
 15 Williams, Henry            7 TYDE-NC                   NT    1:02.48  
 16 Bush, Reid                10 TYDE-NC              1:08.09    1:06.69  
 17 Burns, Christian           9 TYDE-NC                   NT    1:08.36  
 -- Reynolds, Conner           8 TYDE-NC                   NT         DQ  
 -- Seamon, Julian            10 HPSC-NC              1:02.83         DQ  
 -- Volynets, Max              8 HPSC-NC                   NT         DQ  
 
Event 504  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greenfield, Daniel        12 TYDE-NC                39.12      34.92  
  2 Conklin, Brandt           12 Swim Fanatics-NC       39.14      37.23  
  3 Schilling, Christopher    12 SGSA-NC                36.01      37.65  
  4 Turner, Grant             12 TYDE-NC                39.86      38.96  
  5 Stieber, Jack             11 TYDE-NC                41.76      41.36  
  6 Williams, Jack            12 TYDE-NC                46.44      42.56  
  7 Sheffield, Chase          12 HPSC-NC                44.05      45.46  
  8 Weatherly, Keaton         11 RACY-NC                49.63      45.72  
  9 Ekstein, Ben              11 TYDE-NC                   NT      46.07  
 10 Williams, Hudson          11 TYDE-NC                48.91      46.69  
 11 Fielden, Sam              11 HPSC-NC                51.79      49.05  
 12 Vargas, Connor            12 TYDE-NC                51.31      49.80  
 13 Eshleman, Carson          12 TYDE-NC                53.39      51.89  
 14 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC                53.50      53.85  
 15 Smits, Cooper             11 TYDE-NC                56.66    1:00.68  
 16 Schofield, Bear           11 RACY-NC              1:06.29    1:04.33  
 -- Fullagar, Keegan          11 SGSA-NC                43.28         DQ  
 -- Nichols, Jona             11 TYDE-NC              1:14.68         DQ  
 
Event 505  Girls 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Najera, Lindsay            8 HPSC-NC              1:47.02    1:37.75  
  2 Patterson, Reese           9 TYDE-NC                   NT    1:47.34  
 -- Spencer, Addie            10 HPSC-NC              2:09.08         DQ  
 
Event 505  Girls 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Post, Allie Maria         12 TYDE-NC              1:11.04    1:06.96  
  2 High, MaryDasher          12 TYDE-NC              1:12.50    1:11.24  
  3 Everhart, Isabelle        11 Unattached           1:16.69    1:18.67  
  4 Davis, Addison            11 TYDE-NC              2:00.47    1:19.92  
  5 Cheves, Maggie            11 WST-NC               1:26.08    1:24.41  
  6 Leinbach, Teagan          12 TYDE-NC              1:25.07    1:26.77  
  7 Hall, Sydney              12 HPSC-NC              1:34.37    1:27.08  
  8 Sizemore, Lauren          12 HPSC-NC              1:30.55    1:33.29  
  9 Najera, Aileen            11 HPSC-NC              1:43.04    1:36.97  
 10 Reynolds, Makayla         11 TYDE-NC              1:42.76    1:37.43  
 11 Collins, Taylor           11 HPSC-NC              1:40.73    1:38.02  
 12 Herlocker, Bella          12 RACY-NC              2:01.29    1:38.64  
 
Event 506  Boys 11-12 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frondoza, Ethan           11 TYDE-NC              1:07.43    1:05.78  
  2 Shaw, Casey               12 GCY-NC               1:11.09    1:14.74  
  3 Vargas, Connor            12 TYDE-NC                   NT    1:19.48  
  4 Creep, Kyle               11 TYDE-NC              1:25.29    1:26.13  
  5 Turner, Grant             12 TYDE-NC                   NT    1:27.29  
  6 Smits, Cooper             11 TYDE-NC                   NT    1:40.20  
  7 Schofield, Bear           11 RACY-NC              2:28.75    2:26.55  
 -- Spaulding, Keaton         11 TYDE-NC                   NT         DQ  
 -- Fielden, Sam              11 HPSC-NC                   NT         DQ  
 
Event 507  Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McMasters, Sophie         10 Swim Fanatics-NC       37.85      37.01  
  2 Jorgenson, Brooke         10 Swim Fanatics-NC       38.36      37.80  
  3 Wright, Lilly             10 SGSA-NC                37.48      38.82  
  4 Clayton, Lea              10 TYDE-NC                43.47      41.82  
  5 Moore, Mary                9 TYDE-NC                42.30      42.03  
  6 Brown, Lexi               10 SSS-NC                 44.21      42.06  
  7 Waters, Zoey              10 RACY-NC                   NT      42.78  
  8 Patterson, Reese           9 TYDE-NC                42.66      42.95  
  9 Najera, Lindsay            8 HPSC-NC                45.04      43.62  
 10 Farmer, Gabby             10 TYDE-NC                   NT      43.91  
 11 Higgins, Evie             10 SGSA-NC                43.88      44.11  
 12 Vest, Sadie               10 SGSA-NC                44.28      44.43  
 13 Hoopingarner, Josie       10 TYDE-NC                47.46      44.73  
 14 DeLoreto, Alice            9 SGSA-NC                46.12      45.10  
 15 Gregory, Samantha         10 TYDE-NC                   NT      45.55  
 16 Wheeler, Alyssa            9 TYDE-NC                   NT      47.02  
 17 Almond, Reece             10 HPSC-NC                45.29      47.43  
 18 Beekman, Eva               9 TYDE-NC                47.01      49.00  
 19 Knable, Lilliana          10 HPSC-NC                51.40      50.21  
 20 Herlocker, Patterson       8 RACY-NC                46.12      50.47  
 21 Holmes, Melynn             8 TYDE-NC                48.40      50.86  
 22 Dinkins, Natalie           9 TYDE-NC                55.06      51.12  
 23 Amazon, Addison            9 TYDE-NC                53.01      51.99  
 24 Swinteck, Brynley          9 SGSA-NC              1:03.95    1:03.14  
 -- Gregory, Elizabeth        10 TYDE-NC                50.46         DQ  
 -- Vargas, Hanna              9 TYDE-NC                41.99         DQ  
 -- Balfour, Gen               8 SGSA-NC                52.68         DQ  
 -- Fontanella, Joslyn         8 SGSA-NC                   NT         DQ  
 
Event 507  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ramseur, Reece            12 Swim Fanatics-NC       32.68      32.56  
  2 Perdue, Katherine         11 TYDE-NC                32.21      32.60  
  3 Farrell, Claire           11 TYDE-NC                33.52      33.94  
  4 Herring, Lola             11 WST-NC                 35.26      34.54  
  5 McDonald, Anna            12 TYDE-NC                35.20      34.73  
  6 Kennedy, Katie            12 TYDE-NC                35.48      35.25  
  7 Hall, Sydney              12 HPSC-NC                37.31      36.30  
  8 Eggleston, Lucy           11 SGSA-NC                36.41      36.35  
  9 Garza, Katie Beth         12 TYDE-NC                37.11      37.37  
 10 Davis, Addison            11 TYDE-NC                37.25      37.38  
 11 York, Victoria            12 SSS-NC                 37.07      37.47  
 12 Post, Allie Maria         12 TYDE-NC                37.58      37.63  
 13 Walsh, Ayden              12 SGSA-NC                37.41      37.67  
 14 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC                36.82      38.15  
 15 Harris, Angelea           11 TYDE-NC                38.39      38.17  
 16 Sizemore, Lauren          12 HPSC-NC                38.39      38.60  
 17 Yonce, Claire             12 SGSA-NC                37.45      38.99  
 18 Leinbach, Teagan          12 TYDE-NC                42.52      39.08  
 19 Pettie, Jillian           12 HPSC-NC                39.57      39.16  
 20 Day, Lauren               11 HPSC-NC                42.26      39.57  
 21 Reese, Emily              12 TYDE-NC                39.36      40.84  
 22 Robertson, Emma           11 TYDE-NC                41.99      40.94  
 23 Najera, Aileen            11 HPSC-NC                42.15      41.12  
 24 Hartwick, Millie          11 SGSA-NC                   NT      41.45  
 25 Herlocker, Bella          12 RACY-NC                40.06      41.62  
 26 Doud, Charlotte           11 TYDE-NC                41.05      42.09  
 27 Reynolds, Makayla         11 TYDE-NC                45.51      42.12  
 28 Barnett, Lucy Kate        11 HPSC-NC                43.37      43.92  
 29 Freigo, Brianna           12 SSS-NC                 42.08      44.42  
 30 Freigo, Kaitlyn           11 SSS-NC                 48.28      44.43  
 31 Simpson, Alyson           11 SSS-NC                 42.97      44.79  
 32 Williams, Abi             12 HPSC-NC                43.93      46.48  
 33 Bateson, Halena           11 HPSC-NC                49.19      46.49  
 34 Malanowski, Kate          11 TYDE-NC                45.46      47.19  
 35 Grove, Tinsley            11 SGSA-NC                46.59      52.10  
 
Event 508  Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lackey, Baxter            10 Swim Fanatics-NC       38.49      36.53  
  2 Patterson, Carter         10 TYDE-NC                38.16      37.96  
  3 Nicolay, Colin             9 TYDE-NC                   NT      41.93  
  4 O'Donnell, Colin          10 TYDE-NC                44.38      42.19  
  5 Nicolay, Aidan            10 TYDE-NC                46.28      44.79  
  6 Gaillard, Parker          10 TYDE-NC                45.13      45.26  
  7 Hawkins III, Rodney       10 RACY-NC                44.59      46.24  
  8 Burghart, Jax             10 SGSA-NC                45.78      46.73  
  9 Latyshenko, Max           10 SSS-NC                 49.71      47.87  
 10 Coltrane, Chasen           9 SGSA-NC                46.37      48.70  
 11 Campbell, Jance           10 HPSC-NC                   NT      50.36  
 12 Williams, Henry            7 TYDE-NC                   NT      51.36  
 13 Burns, Christian           9 TYDE-NC              1:00.92      52.93  
 14 Branscome, Cameron         9 TYDE-NC                57.83      54.86  
 15 Meck, Wyatt                9 SGSA-NC                50.17      55.66  
 16 Neel, Carden              10 TYDE-NC                50.18      55.98  
 17 Reynolds, Conner           8 TYDE-NC              1:04.04      56.92  
 18 Everhart, Jackson          8 Unattached             49.40      57.14  
 19 Volynets, Max              8 HPSC-NC              1:15.23      57.36  
 -- Seamon, Julian            10 HPSC-NC                54.29         DQ  
 -- Bush, Reid                10 TYDE-NC                55.54         DQ  
 
Event 508  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schilling, Christopher    12 SGSA-NC                30.73      31.70  
  2 Jacobs, Will              12 Swim Fanatics-NC       32.41      32.57  
  3 Shaw, Casey               12 GCY-NC                 32.63      32.67  
  4 Greenfield, Daniel        12 TYDE-NC                39.26      34.48  
  5 Creep, Kyle               11 TYDE-NC                38.40      34.62  
  6 Conklin, Brandt           12 Swim Fanatics-NC       33.38      34.74  
  7 Weatherly, Keaton         11 RACY-NC                37.21      35.92  
  8 Sheffield, Chase          12 HPSC-NC                38.35      36.61  
  9 Stieber, Jack             11 TYDE-NC                36.23      37.19  
 10 Turner, Grant             12 TYDE-NC                37.95      37.77  
 11 Grimshaw, Alex            12 SSS-NC                 38.41      39.74  
 12 Williams, Hudson          11 TYDE-NC                44.30      42.22  
 13 Fielden, Sam              11 HPSC-NC                49.07      42.98  
 14 Ekstein, Ben              11 TYDE-NC                   NT      43.43  
 15 Pirkle, Maddox            11 TYDE-NC                   NT      44.07  
 16 Spaulding, Keaton         11 TYDE-NC                50.67      44.88  
 17 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC                46.01      49.49  
 18 Schofield, Bear           11 RACY-NC                51.64      52.28  
 19 Nichols, Jona             11 TYDE-NC                57.06      56.25  
 
Event 509  Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wright, Lilly             10 SGSA-NC                32.36      33.22  
  2 Jorgenson, Brooke         10 Swim Fanatics-NC       33.33      33.41  
  3 McMasters, Sophie         10 Swim Fanatics-NC       33.65      34.72  
  4 Brown, Lexi               10 SSS-NC                 36.59      35.34  
  5 Moore, Mary                9 TYDE-NC                34.15      35.50  
  6 Vest, Sadie               10 SGSA-NC                36.03      35.79  
  7 Vargas, Hanna              9 TYDE-NC                35.69      35.82  
  8 Spencer, Addie            10 HPSC-NC                35.46      36.00  
  9 Clayton, Lea              10 TYDE-NC                37.17      37.21  
 10 Hoopingarner, Josie       10 TYDE-NC                39.35      38.43  
 11 Waters, Zoey              10 RACY-NC                   NT      38.83  
 12 DeLoreto, Alice            9 SGSA-NC                39.60      39.10  
 13 Higgins, Evie             10 SGSA-NC                36.69      39.33  
 14 Farmer, Gabby             10 TYDE-NC                   NT      40.37  
 15 Patterson, Reese           9 TYDE-NC                43.16      40.96  
 16 Almond, Reece             10 HPSC-NC                41.85      42.20  
 17 Dinkins, Natalie           9 TYDE-NC                40.84      42.41  
 18 Knable, Lilliana          10 HPSC-NC                43.06      42.84  
 19 Holmes, Melynn             8 TYDE-NC                40.76      43.06  
 20 Beekman, Eva               9 TYDE-NC                41.54      43.09  
 21 Gregory, Samantha         10 TYDE-NC                   NT      43.70  
 22 Wheeler, Alyssa            9 TYDE-NC                   NT      45.01  
 23 Gregory, Elizabeth        10 TYDE-NC                43.99      45.80  
 24 Balfour, Gen               8 SGSA-NC                44.36      46.50  
 25 Herlocker, Patterson       8 RACY-NC                45.95      50.98  
 26 Amazon, Addison            9 TYDE-NC                51.25      52.27  
 27 Swinteck, Brynley          9 SGSA-NC              1:00.36      58.75  
 28 Fontanella, Joslyn         8 SGSA-NC                   NT    1:01.39  
 
Event 509  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 High, MaryDasher          12 TYDE-NC                28.31      28.46  
  2 Brown, Keegan             12 TYDE-NC                28.42      29.60  
  3 Kennedy, Katie            12 TYDE-NC                29.88      29.86  
  4 Post, Allie Maria         12 TYDE-NC                29.14      30.22  
  5 Farrell, Claire           11 TYDE-NC                30.32      30.33  
  6 Everhart, Isabelle        11 Unattached             30.14      30.40  
  7 McDonald, Anna            12 TYDE-NC                29.37      30.70  
  8 Herring, Lola             11 WST-NC                 31.04      31.38  
  9 Garza, Katie Beth         12 TYDE-NC                31.28      31.54  
 10 Davis, Addison            11 TYDE-NC                31.57      31.77  
 11 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC                30.76      31.82  
 12 Yonce, Claire             12 SGSA-NC                29.82      31.84  
 13 Walsh, Ayden              12 SGSA-NC                32.28      31.92  
 14 Eggleston, Lucy           11 SGSA-NC                32.68      32.34  
 15 Hall, Sydney              12 HPSC-NC                31.81      32.38  
 16 Harris, Angelea           11 TYDE-NC                31.71      32.81  
 17 Cheves, Maggie            11 WST-NC                 33.34      33.12  
 18 York, Victoria            12 SSS-NC                 32.63      33.33  
 19 Pettie, Jillian           12 HPSC-NC                34.59      33.84  
 20 Robertson, Emma           11 TYDE-NC                34.71      34.37  
 21 Reynolds, Makayla         11 TYDE-NC                32.50      34.58  
 22 Sizemore, Lauren          12 HPSC-NC                34.62      35.03  
 23 Herlocker, Bella          12 RACY-NC                32.91      36.00  
 24 Malanowski, Kate          11 TYDE-NC                37.22      37.15  
 25 Simpson, Alyson           11 SSS-NC                 38.34      37.32  
 26 Freigo, Brianna           12 SSS-NC                 34.06      37.42  
 27 Hartwick, Millie          11 SGSA-NC                   NT      37.56  
 28 Williams, Abi             12 HPSC-NC                37.42      37.79  
 29 Reese, Emily              12 TYDE-NC                35.94      38.50  
 30 Bateson, Halena           11 HPSC-NC                39.80      39.61  
 31 Grove, Tinsley            11 SGSA-NC                38.91      41.62  
 32 Freigo, Kaitlyn           11 SSS-NC                 44.66      42.39  
 
Event 510  Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patterson, Carter         10 TYDE-NC                34.40      34.04  
  2 Lackey, Baxter            10 Swim Fanatics-NC       33.65      34.18  
  3 Campbell, Jance           10 HPSC-NC                   NT      34.52  
  4 Gaillard, Parker          10 TYDE-NC                34.81      35.45  
  5 Nicolay, Colin             9 TYDE-NC                43.43      36.39  
  6 Nicolay, Aidan            10 TYDE-NC                38.26      37.84  
  7 O'Donnell, Colin          10 TYDE-NC                36.89      38.27  
  8 Williams, Henry            7 TYDE-NC                   NT      38.73  
  9 Neel, Carden              10 TYDE-NC                37.07      38.88  
 10 Latyshenko, Max           10 SSS-NC                 37.51      39.64  
 11 Bush, Reid                10 TYDE-NC                40.13      39.89  
 12 Coltrane, Chasen           9 SGSA-NC                36.71      40.39  
 13 Burghart, Jax             10 SGSA-NC                40.33      40.85  
 14 Everhart, Jackson          8 Unattached             44.59      42.40  
 15 Seamon, Julian            10 HPSC-NC                41.82      42.83  
 16 Meck, Wyatt                9 SGSA-NC                42.39      46.74  
 17 Volynets, Max              8 HPSC-NC              1:09.39      48.20  
 18 Reynolds, Conner           8 TYDE-NC                   NT      49.14  
 19 Branscome, Cameron         9 TYDE-NC                48.70      49.53  
 20 Burns, Christian           9 TYDE-NC                   NT      50.16  
 
Event 510  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schilling, Christopher    12 SGSA-NC                26.95      27.27  
  2 Frondoza, Ethan           11 TYDE-NC                28.00      27.83  
  3 Siler, Zak                12 GCY-NC                 28.92      28.42  
  4 Greenfield, Daniel        12 TYDE-NC                29.72      29.22  
  5 Vargas, Connor            12 TYDE-NC                31.85      29.61  
  6 Creep, Kyle               11 TYDE-NC                30.99      30.82  
  7 Stieber, Jack             11 TYDE-NC                30.54      30.87  
  8 Fullagar, Keegan          11 SGSA-NC                30.52      31.50  
  9 Turner, Grant             12 TYDE-NC                32.81      32.86  
 10 Sheffield, Chase          12 HPSC-NC                33.13      32.90  
 11 Weatherly, Keaton         11 RACY-NC                34.28      33.33  
 12 Grimshaw, Alex            12 SSS-NC                 32.02      33.57  
 13 Williams, Jack            12 TYDE-NC                33.67      34.63  
 14 Smits, Cooper             11 TYDE-NC                34.93      35.15  
 15 Williams, Hudson          11 TYDE-NC                35.80      35.33  
 16 Pirkle, Maddox            11 TYDE-NC                35.63      35.71  
 17 Ekstein, Ben              11 TYDE-NC                   NT      37.42  
 18 Spaulding, Keaton         11 TYDE-NC                52.02      39.42  
 19 Eshleman, Carson          12 TYDE-NC                40.29      39.63  
 20 Rivas, Bruno              11 SGSA-NC                42.65      40.70  
 21 Schofield, Bear           11 RACY-NC                43.71      47.25  
 22 Nichols, Jona             11 TYDE-NC                50.27      50.34