Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 11/19/2018 04:36 PM
               2018 NC SwimMAC Thanksgiving Classic - 11/17/2018               
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 12 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 SwimMAC Carolina-NC  'A'                          2:27.90    2:22.44  
     1) Daniell, Kaylee F 10            2) Pero, Sophia I 10              
     3) Nair, Navami K 10               4) Yampolsky, Skye A 10           
                  35.18     1:10.51 (35.33)     1:47.27 (36.76)     2:22.44 (35.17)
 -- SwimMAC Carolina-NC  'B'                          2:31.48   x2:30.28  
     1) Light, Maddie C 10              2) Short, Grace J 8               
     3) Cankurtaran, Alara M 10         4) Holden, Ainsley M 9            
                  37.08     1:15.57 (38.49)     1:52.02 (36.45)     2:30.28 (38.26)
 -- SwimMAC Carolina-NC  'C'                          2:34.75   x2:32.51  
     1) Argenta, Molly A 10             2) Baucom, Kylie G 9              
     3) O'Dell, Sarah G 9               4) Calhoun, Leah R 9              
                  38.74     1:17.53 (38.79)     1:55.50 (37.97)     2:32.51 (37.01)
 -- SwimMAC Carolina-NC  'D'                          2:37.58   x2:32.53  
     1) Berl, Ava K 9                   2) Mosiashvili, Eva E 9           
     3) Connors, Emily R 10             4) Smith, Karlin G 10             
                  36.76     1:16.74 (39.98)     1:57.70 (40.96)     2:32.53 (34.83)
 -- SwimMAC Carolina-NC  'H'                          2:50.43   x2:39.62  
     1) Steier, Jayne C 9               2) Lee, Bella 9                   
     3) Harrison, Lily G 8              4) Bass, Lillian C 9              
                  45.64     1:23.41 (37.77)     2:03.48 (40.07)     2:39.62 (36.14)
 -- SwimMAC Carolina-NC  'E'                          2:40.42   x2:41.25  
     1) Searight, Sloan R 8             2) Johns, Whitney G 9             
     3) Kern, Elizabeth N 9             4) Royal, Emilia I 10             
                  38.30     1:30.51 (52.21)     2:08.11 (37.60)     2:41.25 (33.14)
 -- SwimMAC Carolina-NC  'F'                          2:43.34   x2:41.51  
     1) Simms, Alexandria R 8           2) Degner, Nora A 9               
     3) Eller, Kendall E 9              4) Landrum, Aubrey K 10           
                  41.66     1:18.14 (36.48)     2:00.43 (42.29)     2:41.51 (41.08)
 -- SwimMAC Carolina-NC  'G'                          2:46.24   x2:43.53  
     1) Lindsay, Ann Marshall M 9       2) Kolano, Alana X 9              
     3) Cleary, Shea V 8                4) Bahr, Sophia K 10              
                                1:26.30 ( )     2:04.16 (37.86)     2:43.53 (39.37)
 
Event 2  Boys 12 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
 -- SwimMAC Carolina-NC  'B'                          2:32.85   x2:24.45  
     1) Hamid, Dean N 9                 2) West, Carson J 10              
     3) Beatty, Mason A 9               4) Chiu, Ryan L 10                
                  35.68                             1:53.37 ( )     2:24.45 (31.08)
 -- SwimMAC Carolina-NC  'D'                          2:44.24   x2:40.02  
     1) Fittz, Declan R 9               2) Evans, Greyson H 10            
     3) Vandenstockt, Andy M 9          4) Hardy, Gabe G 9                
                  43.53                             2:00.84 ( )     2:40.02 (39.18)
 -- SwimMAC Carolina-NC  'C'                          2:37.26   x2:40.06  
     1) Dheel, Gage E 10                2) Pritchard, Nick G 10           
     3) Haywood, Todd C 7               4) Roman, Vlad M 9                
                  38.64     1:17.46 (38.82)     2:00.32 (42.86)     2:40.06 (39.74)
 -- SwimMAC Carolina-NC  'E'                          2:47.93   x2:42.31  
     1) Clair, Cooper P 10              2) Kroh, Jackson E 9              
     3) Lotakis, Hunter G 10            4) Biswas, Ankit 10               
                                                    1:16.41 ( )         1:54.00 ( )
        2:42.31 (48.31)                                                            
 -- SwimMAC Carolina-NC  'F'                          2:53.74   x2:42.47  
     1) Aris, Adam 8                    2) McCarthy, Connor F 8           
     3) Cowles, Isaiah W 8              4) Miles, Parker B 10             
                  40.89     1:27.44 (46.55)     2:02.70 (35.26)     2:42.47 (39.77)
 -- SwimMAC Carolina-NC  'A'                          2:29.75         DQ  
     1) Desmond, Will F 9               2) Hart III, Neil J 10            
     3) Raniszeski, Cooper L 8          4) Muller, Arkasha M 10           
                  37.17     1:12.70 (35.53)     1:49.87 (37.17)          DQ (34.89)
 
Event 3  Girls 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Searight, Sloan R          8 MAC-NC               1:47.40    1:36.74  
                  44.92     1:36.74 (51.82)                                        
  2 Short, Grace J             8 MAC-NC               1:46.07    1:37.15  
                  43.86     1:37.15 (53.29)                                        
  3 Bennett, Addison R         8 MAC-NC                    NT    1:40.79  
                  49.60     1:40.79 (51.19)                                        
  4 Cleary, Shea V             8 MAC-NC               1:52.96    1:44.29  
                  49.62     1:44.29 (54.67)                                        
  5 George, Maya M             8 MAC-NC               2:03.27    1:56.21  
                  53.41   1:56.21 (1:02.80)                                        
  6 Featherston, Alexis J      7 MAC-NC                    NT    2:15.72  
 
Event 4  Boys 7-8 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haywood, Todd C            7 MAC-NC               1:53.65    1:41.36  
                  45.30     1:41.36 (56.06)                                        
  2 Csuy, Dillon A             8 MAC-NC                    NT    1:47.22  
                  50.79     1:47.22 (56.43)                                        
  3 McCammon, Luke T           8 MAC-NC                    NT    1:53.55  
                  56.74     1:53.55 (56.81)                                        
  4 McCarthy, Connor F         8 MAC-NC                    NT    2:02.23  
                  53.60   2:02.23 (1:08.63)                                        
 -- Aris, Adam                 8 MAC-NC               2:00.27         DQ  
                  49.71          DQ (51.87)                                        
 -- Raniszeski, Cooper L       8 MAC-NC               1:40.75         DQ  
                  40.27          DQ (52.91)                                        
 
Event 5  Girls 9 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holden, Ainsley M          9 MAC-NC               1:34.00    1:31.73  
                  42.69     1:31.73 (49.04)                                        
  2 O'Dell, Sarah G            9 MAC-NC               1:36.31    1:32.10  
                  42.52     1:32.10 (49.58)                                        
  3 Baucom, Kylie G            9 MAC-NC               1:35.69    1:33.04  
                  43.08     1:33.04 (49.96)                                        
  4 Bass, Lillian C            9 MAC-NC               1:43.02    1:35.06  
                  44.99     1:35.06 (50.07)                                        
  5 Delmar, June E             9 MAC-NC                    NT    1:35.28  
                  46.26     1:35.28 (49.02)                                        
  6 Berl, Ava K                9 MAC-NC               1:37.70    1:35.61  
                  43.19     1:35.61 (52.42)                                        
  7 Calhoun, Leah R            9 MAC-NC               1:42.01    1:38.16  
                  45.85     1:38.16 (52.31)                                        
  8 Steier, Jayne C            9 MAC-NC                    NT    1:38.80  
                  45.48     1:38.80 (53.32)                                        
  9 Mosiashvili, Eva E         9 MAC-NC                    NT    1:40.07  
                  47.58     1:40.07 (52.49)                                        
 10 Lee, Bella                 9 MAC-NC               1:47.75    1:40.47  
                  48.70     1:40.47 (51.77)                                        
 11 Kern, Elizabeth N          9 MAC-NC                    NT    1:43.86  
                  48.29     1:43.86 (55.57)                                        
 12 Schiffern, Taylor G        9 MAC-NC               1:57.08    1:44.72  
                  47.99     1:44.72 (56.73)                                        
 13 Kolano, Alana X            9 MAC-NC               1:50.88    1:45.65  
                  50.79     1:45.65 (54.86)                                        
 14 Johns, Whitney G           9 MAC-NC                    NT    1:46.71  
                  50.05     1:46.71 (56.66)                                        
 15 Lindsay, Ann Marshall M    9 MAC-NC               1:44.66    1:49.20  
                  49.59     1:49.20 (59.61)                                        
 16 Hart, Grace E              9 MAC-NC                    NT    2:05.44  
                  58.24   2:05.44 (1:07.20)                                        
 -- Kuchimanchi, Vaishnavi     9 LTNC-NC                   NT         DQ  
 -- Eller, Kendall E           9 MAC-NC               1:37.09         DQ  
                  44.17          DQ (51.30)                                        
 
Event 5  Girls 10 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Magner, Caragh M          10 MAC-NC               1:33.73    1:28.33  
                  39.44     1:28.33 (48.89)                                        
  2 Yampolsky, Skye A         10 MAC-NC               1:34.05    1:29.82  
                  41.41     1:29.82 (48.41)                                        
  3 Cankurtaran, Alara M      10 MAC-NC                    NT    1:30.05  
                  43.34     1:30.05 (46.71)                                        
  4 Light, Maddie C           10 MAC-NC               1:32.81    1:30.69  
                  41.66     1:30.69 (49.03)                                        
  5 Smith, Karlin G           10 MAC-NC               1:35.14    1:31.26  
                  44.63     1:31.26 (46.63)                                        
  6 Landrum, Aubrey K         10 MAC-NC                    NT    1:32.86  
                  44.68     1:32.86 (48.18)                                        
  7 Daniell, Kaylee F         10 MAC-NC               1:44.44    1:35.20  
                  44.46     1:35.20 (50.74)                                        
  8 Royal, Emilia I           10 MAC-NC               1:47.69    1:37.67  
                  43.93     1:37.67 (53.74)                                        
  9 Pero, Sophia I            10 MAC-NC               1:44.33    1:37.70  
                  45.54     1:37.70 (52.16)                                        
 10 Bahr, Sophia K            10 MAC-NC               1:38.01    1:38.04  
                  45.10     1:38.04 (52.94)                                        
 11 Connors, Emily R          10 MAC-NC               1:39.09    1:42.92  
                  47.30     1:42.92 (55.62)                                        
 12 Mohapatra, Anika          10 MAC-NC                    NT    1:46.06  
 13 Autrey, Maggie C          10 MAC-NC                    NT    1:47.00  
                  49.10     1:47.00 (57.90)                                        
 14 Mahoney, Katie Ann A      10 MAC-NC                    NT    1:47.48  
                  48.99     1:47.48 (58.49)                                        
 15 Lynch, Berkeley C         10 MAC-NC                    NT    1:48.36  
                  53.81     1:48.36 (54.55)                                        
 -- Payne, Savannah K         10 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Riddle, Taylor M          10 MAC-NC               2:00.90         DQ  
                  52.99          DQ (56.89)                                        
 -- Akula, Pragy              10 MAC-NC                    NT         DQ  
                  55.44          DQ (56.68)                                        
 
Event 6  Boys 9 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hamid, Dean N              9 MAC-NC               1:36.29    1:31.09  
                  41.83     1:31.09 (49.26)                                        
  2 Hardy, Gabe G              9 MAC-NC                    NT    1:33.09  
                  47.40     1:33.09 (45.69)                                        
  3 Fitz, Austin D             9 MAC-NC               1:37.83    1:35.17  
                  44.11     1:35.17 (51.06)                                        
  4 Niemoller, Leo P           9 MAC-NC               1:37.30    1:36.35  
                  45.28     1:36.35 (51.07)                                        
  5 Roman, Vlad M              9 MAC-NC               1:32.78    1:37.93  
                  44.96     1:37.93 (52.97)                                        
  6 Beatty, Mason A            9 MAC-NC               1:41.29    1:41.32  
                  46.78     1:41.32 (54.54)                                        
  7 Kroh, Jackson E            9 MAC-NC                    NT    1:42.42  
                  48.17     1:42.42 (54.25)                                        
  8 Vandenstockt, Andy M       9 MAC-NC               1:51.78    1:45.61  
                  50.90     1:45.61 (54.71)                                        
  9 Hetzel, Sam J              9 MAC-NC               2:03.94    1:46.18  
                  46.69     1:46.18 (59.49)                                        
 10 Shukhnov, Phillip A        9 MAC-NC               2:11.72    1:48.48  
                  52.22     1:48.48 (56.26)                                        
 -- Desmond, Will F            9 MAC-NC                    NT         DQ  
                  41.65          DQ (49.85)                                        
 -- Harding, Cullan W          9 MAC-NC                    NT         DQ  
                  44.62          DQ (54.79)                                        
 
Event 6  Boys 10 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiu, Ryan L              10 MAC-NC               1:32.73    1:28.27  
                  40.99     1:28.27 (47.28)                                        
  2 West, Carson J            10 MAC-NC               1:32.11    1:32.55  
                  43.76     1:32.55 (48.79)                                        
  3 Hart III, Neil J          10 MAC-NC                    NT    1:36.19  
                  44.53     1:36.19 (51.66)                                        
  4 Evans, Greyson H          10 MAC-NC               1:51.36    1:40.85  
                  46.36     1:40.85 (54.49)                                        
  5 Lotakis, Hunter G         10 MAC-NC               1:56.71    1:41.21  
                  50.08     1:41.21 (51.13)                                        
 -- Nelson, Webb W            10 MAC-NC                    NT         DQ  
                  47.55          DQ (58.65)                                        
 -- Pritchard, Nick G         10 MAC-NC               1:55.68         DQ  
                  50.70          DQ (48.69)                                        
 
Event 6  Boys 12 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Surface, Alexander C      12 LTNC-NC                   NT         DQ  
                  40.95          DQ (42.32)                                        
 
Event 7  Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Titherington, Abigail L    8 LTNC-NC                   NT      16.97  
  2 Stone, Skyler A            7 MAC-NC                    NT      19.45  
  3 Szostek, Allison E         7 MAC-NC                    NT      22.26  
  4 Atmakuru, Nidhi            8 MAC-NC                    NT      30.10  
 
Event 8  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Denton, Aiden T            6 MAC-NC                    NT      23.29  
 
Event 8  Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Waruiru, Eden J            7 LTNC-NC                   NT      21.59  
  2 Scharsu, Ben G             8 MAC-NC                 21.99      22.23  
  3 Dickison, Cole G           7 LTNC-NC                   NT      24.02  
  4 Tolan, Hunter F            7 MAC-NC                 28.55      26.66  
 
Event 9  Girls 9 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holden, Ainsley M          9 MAC-NC                 37.55      36.57  
  2 Berl, Ava K                9 MAC-NC                 42.39      37.03  
  3 O'Dell, Sarah G            9 MAC-NC                 39.59      37.29  
  4 Calhoun, Leah R            9 MAC-NC                 38.47      37.43  
  5 Baucom, Kylie G            9 MAC-NC                 38.65      37.72  
  6 Schiffern, Taylor G        9 MAC-NC                 43.00      42.07  
  7 Eller, Kendall E           9 MAC-NC                 41.26      43.12  
  8 Cankurtaran, Tuana D       9 MAC-NC                 49.44      45.39  
  9 Ezratty, Vanessa J         9 MAC-NC                 47.25      49.53  
 10 Kuchimanchi, Vaishnavi     9 LTNC-NC                   NT      50.22  
 
Event 9  Girls 10 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nair, Navami K            10 MAC-NC                 37.21      33.96  
  2 Daniell, Kaylee F         10 MAC-NC                 37.25      34.67  
  3 Yampolsky, Skye A         10 MAC-NC                 36.33      35.11  
  4 Smith, Karlin G           10 MAC-NC                 39.80      36.72  
  5 Payne, Savannah K         10 MAC-NC                    NT      36.92  
  6 Titherington, Anna M      10 LTNC-NC                   NT      37.06  
  6 Pero, Sophia I            10 MAC-NC                 37.11      37.06  
  8 Argenta, Molly A          10 MAC-NC                 38.63      37.20  
  9 Light, Maddie C           10 MAC-NC                 39.04      37.42  
 10 Mann, Phoebe M            10 MAC-NC                    NT      38.23  
 11 Dickison, Lauren T        10 LTNC-NC                   NT      38.28  
 12 Bahr, Sophia K            10 MAC-NC                 41.26      39.98  
 13 Mahoney, Katie Ann A      10 MAC-NC                    NT      40.82  
 14 Lumbanbatu Solano, Andre  10 MAC-NC                    NT      41.85  
 15 Rounds, Jadan B           10 MAC-NC                 43.85      42.66  
 16 Riddle, Taylor M          10 MAC-NC                 45.90      42.82  
 17 Connors, Emily R          10 MAC-NC                 40.07      43.00  
 
Event 9  Girls 11 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shannon, Maggie G         11 LTNC-NC                   NT      36.80  
 
Event 10  Boys 9 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hamid, Dean N              9 MAC-NC                 38.16      34.10  
  2 Kroh, Jackson E            9 MAC-NC                 41.63      36.29  
  3 Desmond, Will F            9 MAC-NC                 37.30      37.09  
  4 Niemoller, Leo P           9 MAC-NC                 42.80      38.24  
  5 Harding, Cullan W          9 MAC-NC                    NT      38.47  
  6 Fitz, Austin D             9 MAC-NC                 42.45      38.87  
  7 Vandenstockt, Andy M       9 MAC-NC                 41.19      39.68  
  8 Hetzel, Sam J              9 MAC-NC                 44.83      41.85  
  9 Fittz, Declan R            9 MAC-NC                 43.80      43.27  
 10 Shukhnov, Phillip A        9 MAC-NC                 50.59      45.52  
 11 Gray, Harrison H           9 MAC-NC                    NT      48.01  
 12 Stewart, Carson M          9 MAC-NC                 49.74      50.69  
 13 Waldrop, Caiden            9 LTNC-NC                   NT      50.72  
 14 Weis, Brady M              9 MAC-NC                 50.87      51.18  
 
Event 10  Boys 10 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiu, Ryan L              10 MAC-NC                 38.06      33.25  
  2 Muller, Arkasha M         10 MAC-NC                 37.22      34.47  
  3 West, Carson J            10 MAC-NC                 38.24      35.77  
  5 Dheel, Gage E             10 MAC-NC                 38.95      38.87  
  6 Evans, Greyson H          10 MAC-NC                 41.11      39.11  
  7 Pritchard, Nick G         10 MAC-NC                 39.40      39.27  
  8 Miles, Parker B           10 MAC-NC                 41.94      41.56  
  9 Clair, Cooper P           10 MAC-NC                 41.62      41.87  
 10 Biswas, Ankit             10 MAC-NC                    NT      50.71  
 11 Maysonet, Anthony N       10 MAC-NC                 47.55      50.94  
 
Event 10  Boys 12 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Titherington, Daniel C    12 LTNC-NC                   NT      29.61  
  2 Surface, Alexander C      12 LTNC-NC                   NT      33.00  
 
Event 11  Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moran, Alexis N            8 MAC-NC                 20.59      19.78  
  2 Jones, Ansley K            7 MAC-NC                 21.91      20.66  
  3 McHaffie, Mary Ellis E     7 MAC-NC                 22.22      21.44  
  4 Wooten, Kaitlyn E          8 MAC-NC                    NT      21.92  
  5 Milheim, Anna G            8 MAC-NC                 22.03      22.43  
  6 Titherington, Abigail L    8 LTNC-NC                   NT      22.93  
  7 Steiner, Madeline L        8 MAC-NC                    NT      22.97  
  8 Stone, Skyler A            7 MAC-NC                    NT      23.12  
  9 Malecki, Maya O            7 MAC-NC                 24.44      23.61  
 10 Castonguay, Sophia H       7 MAC-NC                    NT      24.03  
 11 Markham, Adelyn B          8 MAC-NC                 26.27      24.24  
 12 Bass, Merritt J            7 MAC-NC                 27.19      25.05  
 13 Magner, Ella B             8 MAC-NC                 31.74      25.89  
 14 Szostek, Allison E         7 MAC-NC                    NT      26.37  
 15 Atmakuru, Nidhi            8 MAC-NC                 31.48      33.16  
 -- Alvarez, Isabella N        8 MAC-NC                 29.95         DQ  
 
Event 12  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Denton, Aiden T            6 MAC-NC                    NT      29.37  
 
Event 12  Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schiffern, Logan R         8 MAC-NC                 23.42      22.63  
  2 Glassner, Gus G            7 MAC-NC                    NT      23.20  
  3 Beatty, Miles O            7 MAC-NC                 27.78      23.45  
  4 Jacoby, Luca B             8 MAC-NC                 23.41      23.62  
  5 Degner, Grant M            7 MAC-NC                 24.86      24.18  
  6 Akula, Avanish N           8 MAC-NC                 22.55      24.58  
  7 Kutsak, Charlie M          8 MAC-NC                 25.55      24.75  
  8 Knox, Chase G              7 MAC-NC                 23.98      24.84  
  9 Cain, Nathan C             8 MAC-NC                 28.31      25.45  
 10 Akula, Abhi S              8 MAC-NC                 27.41      27.72  
 11 Dickison, Cole G           7 LTNC-NC                   NT      29.19  
 12 Scharsu, Ben G             8 MAC-NC                    NT      30.01  
 13 Tolan, Hunter F            7 MAC-NC                 34.15      30.15  
 
Event 13  Girls 9 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Dell, Sarah G            9 MAC-NC                 42.09      43.33  
  2 Bass, Lillian C            9 MAC-NC                 44.72      44.12  
  3 Delmar, June E             9 MAC-NC                    NT      44.82  
  4 Calhoun, Leah R            9 MAC-NC                 46.83      45.62  
  5 Kern, Elizabeth N          9 MAC-NC                    NT      45.90  
  6 Steier, Jayne C            9 MAC-NC                 44.26      45.92  
  7 Degner, Nora A             9 MAC-NC                 47.15      46.54  
  8 Lindsay, Ann Marshall M    9 MAC-NC                 45.32      46.74  
  9 Mosiashvili, Eva E         9 MAC-NC                 46.91      46.78  
 10 Kolano, Alana X            9 MAC-NC                 52.54      47.32  
 11 Lee, Bella                 9 MAC-NC                 47.02      48.67  
 12 Schiffern, Taylor G        9 MAC-NC                 55.61      49.63  
 13 Hart, Grace E              9 MAC-NC                    NT      51.49  
 14 Ezratty, Vanessa J         9 MAC-NC                    NT    1:01.39  
 -- Cankurtaran, Tuana D       9 MAC-NC                 57.52         DQ  
 
Event 13  Girls 10 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Magner, Caragh M          10 MAC-NC                 45.25      41.23  
  2 Daniell, Kaylee F         10 MAC-NC                 44.00      41.72  
  3 Cankurtaran, Alara M      10 MAC-NC                 45.54      42.19  
  4 Pero, Sophia I            10 MAC-NC                 45.01      42.57  
  5 Light, Maddie C           10 MAC-NC                 43.57      42.80  
  6 Payne, Savannah K         10 MAC-NC                    NT      43.42  
  7 Argenta, Molly A          10 MAC-NC                 47.03      43.70  
  8 Dickison, Lauren T        10 LTNC-NC                   NT      43.77  
  9 Bahr, Sophia K            10 MAC-NC                 44.95      44.08  
 10 Landrum, Aubrey K         10 MAC-NC                    NT      44.64  
 11 Connors, Emily R          10 MAC-NC                 44.73      45.04  
 12 Yampolsky, Skye A         10 MAC-NC                 50.57      45.24  
 13 Royal, Emilia I           10 MAC-NC                 51.38      47.26  
 14 Mann, Phoebe M            10 MAC-NC                 47.22      47.70  
 15 Mahoney, Katie Ann A      10 MAC-NC                    NT      48.26  
 16 Titherington, Anna M      10 LTNC-NC                   NT      49.40  
 17 Autrey, Maggie C          10 MAC-NC                    NT      49.48  
 18 Rounds, Jadan B           10 MAC-NC                    NT      49.59  
 19 Lumbanbatu Solano, Andre  10 MAC-NC                    NT      50.97  
 20 Mohapatra, Anika          10 MAC-NC                    NT      53.77  
 21 Akula, Pragy              10 MAC-NC                    NT      54.50  
 22 Riddle, Taylor M          10 MAC-NC               1:06.29      55.58  
 -- Lynch, Berkeley C         10 MAC-NC                 45.73         DQ  
 
Event 13  Girls 11 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Shannon, Maggie G         11 LTNC-NC                   NT         DQ  
 
Event 14  Boys 9 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hamid, Dean N              9 MAC-NC                 44.44      40.55  
  2 Fitz, Austin D             9 MAC-NC                 43.97      43.09  
  3 Hardy, Gabe G              9 MAC-NC                 45.64      43.27  
  4 Beatty, Mason A            9 MAC-NC                 43.77      43.77  
  5 Roman, Vlad M              9 MAC-NC                 42.83      45.14  
  6 Harding, Cullan W          9 MAC-NC                    NT      46.67  
  7 Hetzel, Sam J              9 MAC-NC                 58.14      49.10  
  8 Gray, Harrison H           9 MAC-NC                    NT      57.24  
  9 Stewart, Carson M          9 MAC-NC                    NT    1:06.51  
 -- Fittz, Declan R            9 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Kroh, Jackson E            9 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Vandenstockt, Andy M       9 MAC-NC                 49.06         DQ  
 -- Shukhnov, Phillip A        9 MAC-NC                 50.18         DQ  
 -- Waldrop, Caiden            9 LTNC-NC                   NT         DQ  
 -- Weis, Brady M              9 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 14  Boys 10 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lotakis, Hunter G         10 MAC-NC                 47.74      42.12  
  2 West, Carson J            10 MAC-NC                 45.38      44.56  
  3 Hart III, Neil J          10 MAC-NC                    NT      44.83  
  4 Evans, Greyson H          10 MAC-NC                 50.93      45.28  
  5 Nelson, Webb W            10 MAC-NC                    NT      48.37  
  6 Miles, Parker B           10 MAC-NC                    NT      48.91  
  7 Clair, Cooper P           10 MAC-NC                    NT      49.51  
  8 Lumbanbatu Solano, Andre  10 MAC-NC                    NT      50.21  
  9 Pritchard, Nick G         10 MAC-NC                 55.16      52.79  
 10 Biswas, Ankit             10 MAC-NC                    NT      54.82  
 11 Maysonet, Anthony N       10 MAC-NC                    NT      56.26  
 
Event 14  Boys 12 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Titherington, Daniel C    12 LTNC-NC                   NT      36.91  
 
Event 15  Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Searight, Sloan R          8 MAC-NC                 49.89      42.63  
  2 Short, Grace J             8 MAC-NC                 50.44      43.50  
  3 Bok, Kayden E              8 MAC-NC                 49.62      44.18  
  3 Simms, Alexandria R        8 MAC-NC                 48.12      44.18  
  5 Greathouse, Erin L         7 MAC-NC                    NT      44.33  
  6 Harrison, Lily G           8 MAC-NC                    NT      45.06  
  7 Cleary, Shea V             8 MAC-NC                 53.93      45.67  
  8 DeWaele, Kennedy D         8 MAC-NC                    NT      49.13  
  9 Bennett, Addison R         8 MAC-NC                    NT      49.21  
 10 Lindauer, Livi E           7 MAC-NC                    NT      50.55  
 11 LaBue, Ashlyn E            8 MAC-NC                    NT      50.62  
 12 Michael, Delaney G         7 MAC-NC                 54.86      50.87  
 13 Lankford, Emma K           7 MAC-NC                    NT      50.98  
 14 George, Maya M             8 MAC-NC                 59.23      51.10  
 15 Berl, Elise V              7 MAC-NC                    NT      51.53  
 16 Michael, Emma K            7 MAC-NC                 51.68      53.06  
 17 Gayle, Dakota A            8 MAC-NC                 53.35      54.19  
 18 Featherston, Alexis J      7 MAC-NC                    NT    1:02.28  
 
Event 16  Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Raniszeski, Cooper L       8 MAC-NC                 43.27      42.25  
  2 Haywood, Todd C            7 MAC-NC                 50.20      44.62  
  3 Carlson, Samuel B          8 MAC-NC                    NT      45.55  
  4 Cowles, Isaiah W           8 MAC-NC                 46.33      46.70  
  5 Aris, Adam                 8 MAC-NC                 51.83      48.23  
  6 McCammon, Luke T           8 MAC-NC                    NT      48.39  
  7 Cole, Lawren L             8 MAC-NC                    NT      49.31  
  8 Beale, Logan P             8 MAC-NC                 53.11      49.44  
  9 Zhang, Nathan R            8 MAC-NC                 58.12      49.46  
 10 Csuy, Dillon A             8 MAC-NC                    NT      49.50  
 11 Smith, Harrison M          8 MAC-NC                    NT      53.40  
 12 Martinson, Nathan J        8 MAC-NC                    NT      53.44  
 13 Kothe, Sullivan J          8 MAC-NC                    NT      53.60  
 14 Laws, Colton R             8 MAC-NC               1:02.51      54.09  
 15 Rutledge, Chase T          7 MAC-NC                    NT      54.42  
 16 Vandekar, Landon C         7 UN-NC                1:09.12      54.52  
 17 Hull, Julien D             8 MAC-NC                    NT      54.91  
 18 McCarthy, Connor F         8 MAC-NC                    NT      54.97  
 19 Klein, Charlie A           8 MAC-NC                    NT      55.38  
 20 Shall, Drennan K           8 MAC-NC                    NT      57.08  
 -- Tolan, Hunter F            7 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 17  Girls 9 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Johns, Whitney G           9 MAC-NC                    NT    1:48.02  
 
Event 17  Girls 10 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nair, Navami K            10 MAC-NC               1:39.99    1:33.20  
                  46.30     1:33.20 (46.90)                                        
 
Event 18  Boys 10 Year Olds 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dheel, Gage E             10 MAC-NC               1:36.58    1:28.06  
                  42.64     1:28.06 (45.42)                                        
  2 Muller, Arkasha M         10 MAC-NC               1:37.09    1:30.59  
 
Event 19  Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Titherington, Abigail L    8 LTNC-NC                   NT      23.85  
  2 Moran, Alexis N            8 MAC-NC                 28.64      25.33  
  3 Michael, Emma K            7 MAC-NC                 26.13      25.61  
  4 Bok, Kayden E              8 MAC-NC                 27.39      25.66  
  5 Steiner, Madeline L        8 MAC-NC                    NT      26.14  
  6 McHaffie, Mary Ellis E     7 MAC-NC                 27.69      26.86  
  7 Berl, Elise V              7 MAC-NC                 29.65      27.44  
  8 Bass, Merritt J            7 MAC-NC                 29.60      27.94  
  9 Malecki, Maya O            7 MAC-NC                 29.42      28.09  
 10 Jones, Ansley K            7 MAC-NC                 30.11      28.56  
 11 DeWaele, Kennedy D         8 MAC-NC                 28.40      28.65  
 12 Magner, Ella B             8 MAC-NC                 33.87      29.37  
 13 Szostek, Allison E         7 MAC-NC                    NT      29.72  
 14 Wooten, Kaitlyn E          8 MAC-NC                 33.54      31.02  
 15 Stone, Skyler A            7 MAC-NC                    NT      31.63  
 16 Markham, Adelyn B          8 MAC-NC                 35.42      32.78  
 17 Alvarez, Isabella N        8 MAC-NC                    NT      34.77  
 -- Castonguay, Sophia H       7 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Atmakuru, Nidhi            8 MAC-NC                 40.90         DQ  
 -- Milheim, Anna G            8 MAC-NC                 30.45         DQ  
 
Event 20  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Denton, Aiden T            6 MAC-NC                 56.00         DQ  
 
Event 20  Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carlson, Samuel B          8 MAC-NC                 28.12      25.49  
  2 Schiffern, Logan R         8 MAC-NC                 26.68      25.66  
  3 Spurgeon, Mason C          8 MAC-NC                 31.18      26.65  
  4 Degner, Grant M            7 MAC-NC                 28.87      29.12  
  5 Scharsu, Ben G             8 MAC-NC                 30.46      29.54  
  6 Cain, Nathan C             8 MAC-NC                 32.62      29.73  
  7 Akula, Avanish N           8 MAC-NC                 31.38      30.42  
  8 Jacoby, Luca B             8 MAC-NC                    NT      30.64  
  9 Kothe, Sullivan J          8 MAC-NC                 29.18      30.79  
 10 Knox, Chase G              7 MAC-NC                 31.05      31.59  
 11 Hull, Julien D             8 MAC-NC                 35.49      32.50  
 12 Martinson, Nathan J        8 MAC-NC                    NT      33.52  
 13 Dickison, Cole G           7 LTNC-NC                   NT      35.04  
 14 Beatty, Miles O            7 MAC-NC                 36.69      35.81  
 15 Glassner, Gus G            7 MAC-NC                    NT      40.13  
 -- Cole, Lawren L             8 MAC-NC                 29.95         DQ  
 -- Akula, Abhi S              8 MAC-NC                 32.30         DQ  
 -- Shall, Drennan K           8 MAC-NC                 37.72         DQ  
 
Event 21  Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Short, Grace J             8 MAC-NC                 53.51      48.85  
  2 Bennett, Addison R         8 MAC-NC                    NT      49.38  
  3 Searight, Sloan R          8 MAC-NC                    NT      54.88  
  4 Michael, Delaney G         7 MAC-NC                 58.79      56.47  
  5 Greathouse, Erin L         7 MAC-NC                    NT      57.83  
  6 Cleary, Shea V             8 MAC-NC               1:04.72      58.32  
  7 LaBue, Ashlyn E            8 MAC-NC                    NT      58.87  
  8 Lindauer, Livi E           7 MAC-NC                    NT      59.04  
  9 Simms, Alexandria R        8 MAC-NC               1:00.04      59.65  
 10 Harrison, Lily G           8 MAC-NC                    NT      59.97  
 11 George, Maya M             8 MAC-NC               1:07.09    1:03.48  
 12 Lankford, Emma K           7 MAC-NC                    NT    1:04.45  
 13 Featherston, Alexis J      7 MAC-NC                    NT    1:11.25  
 -- Gayle, Dakota A            8 MAC-NC                 57.49         DQ  
 
Event 21  Girls 9 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bass, Lillian C            9 MAC-NC                 50.13      48.35  
  2 O'Dell, Sarah G            9 MAC-NC                 51.34      49.81  
  3 Delmar, June E             9 MAC-NC                    NT      49.90  
  4 Holden, Ainsley M          9 MAC-NC                 50.95      50.47  
  5 Baucom, Kylie G            9 MAC-NC                 52.49      50.76  
  6 Eller, Kendall E           9 MAC-NC                 49.39      50.79  
  7 Mosiashvili, Eva E         9 MAC-NC                    NT      51.10  
  8 Lee, Bella                 9 MAC-NC                 56.14      52.94  
  9 Kolano, Alana X            9 MAC-NC                 58.25      53.41  
 10 Lindsay, Ann Marshall M    9 MAC-NC                 53.35      54.24  
 11 Degner, Nora A             9 MAC-NC                 55.94      55.65  
 12 Steier, Jayne C            9 MAC-NC                    NT      56.32  
 13 Berl, Ava K                9 MAC-NC                 56.54      56.56  
 14 Kern, Elizabeth N          9 MAC-NC                    NT      56.79  
 15 Cankurtaran, Tuana D       9 MAC-NC                    NT      57.09  
 16 Calhoun, Leah R            9 MAC-NC               1:00.78      57.48  
 17 Johns, Whitney G           9 MAC-NC                    NT      57.79  
 18 Schiffern, Taylor G        9 MAC-NC               1:06.35    1:00.50  
 19 Hart, Grace E              9 MAC-NC                    NT    1:07.35  
 -- Ezratty, Vanessa J         9 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 21  Girls 10 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pero, Sophia I            10 MAC-NC                 55.99      46.63  
  2 Smith, Karlin G           10 MAC-NC                 49.48      48.76  
  3 Titherington, Anna M      10 LTNC-NC                   NT      48.85  
  4 Dickison, Lauren T        10 LTNC-NC                   NT      50.50  
  5 Cankurtaran, Alara M      10 MAC-NC                 54.46      50.75  
  6 Nair, Navami K            10 MAC-NC                 51.39      50.89  
  7 Argenta, Molly A          10 MAC-NC                 53.27      51.97  
  8 Connors, Emily R          10 MAC-NC                 52.21      52.23  
  9 Mann, Phoebe M            10 MAC-NC                 57.36      52.49  
 10 Akula, Pragy              10 MAC-NC                    NT      53.40  
 11 Royal, Emilia I           10 MAC-NC                 55.61      54.17  
 12 Mohapatra, Anika          10 MAC-NC                    NT      56.38  
 13 Autrey, Maggie C          10 MAC-NC                    NT      56.41  
 14 Lynch, Berkeley C         10 MAC-NC                    NT      56.63  
 15 Riddle, Taylor M          10 MAC-NC               1:02.00      59.70  
 16 Payne, Savannah K         10 MAC-NC                    NT    1:00.38  
 17 Mahoney, Katie Ann A      10 MAC-NC                    NT    1:05.10  
 -- Rounds, Jadan B           10 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Landrum, Aubrey K         10 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Lumbanbatu Solano, Andre  10 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 21  Girls 11 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shannon, Maggie G         11 LTNC-NC                   NT      45.49  
 
Event 21  Girls 12 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ilamparithi, Iniya        12 LTNC-NC                   NT      54.34  
 
Event 22  Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cowles, Isaiah W           8 MAC-NC                 51.53      51.04  
  2 Raniszeski, Cooper L       8 MAC-NC                 55.33      51.60  
  3 Laws, Colton R             8 MAC-NC                 57.64      54.10  
  4 Kutsak, Charlie M          8 MAC-NC                    NT      55.44  
  5 Aris, Adam                 8 MAC-NC                    NT      55.66  
  6 McCammon, Luke T           8 MAC-NC                    NT      55.94  
  7 Vandekar, Landon C         7 UN-NC                1:02.01      59.18  
  8 Csuy, Dillon A             8 MAC-NC                    NT    1:02.22  
  9 Haywood, Todd C            7 MAC-NC                    NT    1:02.48  
 10 Zhang, Nathan R            8 MAC-NC               1:02.32    1:04.45  
 11 Smith, Harrison M          8 MAC-NC                    NT    1:04.59  
 12 Beale, Logan P             8 MAC-NC               1:07.83    1:06.35  
 13 Rutledge, Chase T          7 MAC-NC                    NT    1:09.66  
 14 McCarthy, Connor F         8 MAC-NC                    NT    1:09.77  
 -- Klein, Charlie A           8 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 22  Boys 9 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hardy, Gabe G              9 MAC-NC                    NT      43.07  
  2 Roman, Vlad M              9 MAC-NC                 50.06      50.91  
  3 Desmond, Will F            9 MAC-NC                    NT      51.56  
  4 Niemoller, Leo P           9 MAC-NC                 54.67      52.95  
  5 Harding, Cullan W          9 MAC-NC                    NT      54.34  
  6 Beatty, Mason A            9 MAC-NC                 56.47      55.62  
  7 Shukhnov, Phillip A        9 MAC-NC                 54.49      56.53  
  8 Vandenstockt, Andy M       9 MAC-NC                 56.62      57.44  
  9 Kroh, Jackson E            9 MAC-NC                    NT      58.35  
 10 Gray, Harrison H           9 MAC-NC                    NT    1:00.43  
 11 Fittz, Declan R            9 MAC-NC                    NT    1:01.83  
 12 Hetzel, Sam J              9 MAC-NC                 58.73    1:02.08  
 13 Stewart, Carson M          9 MAC-NC                    NT    1:11.73  
 -- Weis, Brady M              9 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 22  Boys 10 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 West, Carson J            10 MAC-NC                 47.07      47.65  
  2 Chiu, Ryan L              10 MAC-NC                 51.79      49.36  
  3 Hart III, Neil J          10 MAC-NC                    NT      49.63  
  4 Dheel, Gage E             10 MAC-NC                 51.12      50.75  
  5 Lotakis, Hunter G         10 MAC-NC                 54.35      52.14  
  6 Evans, Greyson H          10 MAC-NC                 58.60      53.90  
  7 Nelson, Webb W            10 MAC-NC                    NT      57.82  
  8 Maysonet, Anthony N       10 MAC-NC                    NT    1:01.42  
  9 Biswas, Ankit             10 MAC-NC                    NT    1:10.06  
 -- Lumbanbatu Solano, Andre  10 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Miles, Parker B           10 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Pritchard, Nick G         10 MAC-NC                 58.83         DQ  
 -- Clair, Cooper P           10 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 22  Boys 12 Year Olds 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Surface, Alexander C      12 LTNC-NC                   NT      42.15  
  2 Titherington, Daniel C    12 LTNC-NC                   NT      45.27  
 
Event 23  Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moran, Alexis N            8 MAC-NC                 22.63      19.95  
  2 Titherington, Abigail L    8 LTNC-NC                   NT      20.31  
  3 Greathouse, Erin L         7 MAC-NC                 21.24      20.42  
  4 Wooten, Kaitlyn E          8 MAC-NC                 22.64      21.36  
  5 Milheim, Anna G            8 MAC-NC                 22.71      21.73  
  6 Bok, Kayden E              8 MAC-NC                 22.68      22.48  
  7 Malecki, Maya O            7 MAC-NC                 24.00      22.98  
  8 Harrison, Lily G           8 MAC-NC                 23.34      23.04  
  9 Jones, Ansley K            7 MAC-NC                 24.66      23.50  
 10 DeWaele, Kennedy D         8 MAC-NC                 24.03      23.69  
 11 Berl, Elise V              7 MAC-NC                    NT      24.19  
 12 McHaffie, Mary Ellis E     7 MAC-NC                 24.98      24.50  
 13 Michael, Emma K            7 MAC-NC                 27.35      25.65  
 14 Simms, Alexandria R        8 MAC-NC                 23.41      26.07  
 15 Stone, Skyler A            7 MAC-NC                    NT      26.09  
 16 Michael, Delaney G         7 MAC-NC                 26.54      27.29  
 17 LaBue, Ashlyn E            8 MAC-NC                    NT      27.33  
 18 Markham, Adelyn B          8 MAC-NC                 31.46      28.37  
 19 Lankford, Emma K           7 MAC-NC                 26.54      28.55  
 20 Magner, Ella B             8 MAC-NC                 32.99      31.53  
 21 Lindauer, Livi E           7 MAC-NC                 35.72      32.37  
 22 Szostek, Allison E         7 MAC-NC                    NT      32.91  
 23 Steiner, Madeline L        8 MAC-NC                    NT      38.97  
 -- Alvarez, Isabella N        8 MAC-NC                 31.40         DQ  
 -- Castonguay, Sophia H       7 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Atmakuru, Nidhi            8 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Bass, Merritt J            7 MAC-NC                 26.70         DQ  
 
Event 24  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Denton, Aiden T            6 MAC-NC                    NT      36.15  
 
Event 24  Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carlson, Samuel B          8 MAC-NC                 21.48      20.87  
  2 Schiffern, Logan R         8 MAC-NC                 22.79      21.43  
  3 Zhang, Nathan R            8 MAC-NC                 22.56      24.22  
  4 Rutledge, Chase T          7 MAC-NC                 25.09      24.34  
  5 Martinson, Nathan J        8 MAC-NC                    NT      25.94  
  6 Kothe, Sullivan J          8 MAC-NC                 33.72      26.08  
  7 Cole, Lawren L             8 MAC-NC                 23.51      26.50  
  8 Smith, Harrison M          8 MAC-NC                 28.64      26.66  
  9 Hull, Julien D             8 MAC-NC                 28.67      27.33  
 10 Degner, Grant M            7 MAC-NC                 26.61      28.29  
 11 Waruiru, Eden J            7 LTNC-NC                   NT      28.69  
 12 Shall, Drennan K           8 MAC-NC                 30.65      28.72  
 13 Kutsak, Charlie M          8 MAC-NC                 26.26      28.76  
 14 Cain, Nathan C             8 MAC-NC                 32.72      29.41  
 15 Akula, Avanish N           8 MAC-NC                 27.83      29.53  
 16 Laws, Colton R             8 MAC-NC                 28.95      30.54  
 17 Knox, Chase G              7 MAC-NC                 34.77      30.64  
 18 Klein, Charlie A           8 MAC-NC                 27.96      30.67  
 19 Scharsu, Ben G             8 MAC-NC                 30.35      32.99  
 20 Glassner, Gus G            7 MAC-NC                    NT      37.67  
 21 Dickison, Cole G           7 LTNC-NC                   NT      37.97  
 22 Tolan, Hunter F            7 MAC-NC                    NT      39.05  
 23 Akula, Abhi S              8 MAC-NC                 27.46      39.43  
 -- Vandekar, Landon C         7 UN-NC                  28.38         DQ  
 -- Jacoby, Luca B             8 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Spurgeon, Mason C          8 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 25  Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Short, Grace J             8 MAC-NC                 59.54      46.59  
  2 Cleary, Shea V             8 MAC-NC                    NT      47.97  
  3 Searight, Sloan R          8 MAC-NC                    NT      50.24  
  4 Bennett, Addison R         8 MAC-NC                    NT      52.99  
 -- Gayle, Dakota A            8 MAC-NC               1:02.44         DQ  
 
Event 25  Girls 9 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holden, Ainsley M          9 MAC-NC                 41.81      41.64  
  2 Baucom, Kylie G            9 MAC-NC                 42.52      42.53  
  3 Berl, Ava K                9 MAC-NC                 45.04      48.12  
  4 Steier, Jayne C            9 MAC-NC                    NT      48.45  
  5 Delmar, June E             9 MAC-NC                    NT      48.48  
  5 Eller, Kendall E           9 MAC-NC                 45.65      48.48  
  7 Degner, Nora A             9 MAC-NC                 51.00      48.77  
  8 Lee, Bella                 9 MAC-NC                    NT      49.44  
  9 Bass, Lillian C            9 MAC-NC                 50.01      50.05  
 10 Lindsay, Ann Marshall M    9 MAC-NC                 54.62      54.23  
 11 Johns, Whitney G           9 MAC-NC                    NT      56.03  
 12 Cankurtaran, Tuana D       9 MAC-NC                    NT      56.41  
 13 Mosiashvili, Eva E         9 MAC-NC                    NT      56.43  
 14 Kolano, Alana X            9 MAC-NC                 59.36      58.29  
 15 Hart, Grace E              9 MAC-NC                    NT    1:09.53  
 -- Kuchimanchi, Vaishnavi     9 LTNC-NC                   NT         DQ  
 -- Kern, Elizabeth N          9 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Ezratty, Vanessa J         9 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 25  Girls 10 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Magner, Caragh M          10 MAC-NC                 38.79      37.52  
  2 Nair, Navami K            10 MAC-NC                 41.02      43.23  
  3 Light, Maddie C           10 MAC-NC                 43.42      44.49  
  4 Cankurtaran, Alara M      10 MAC-NC                 49.37      44.60  
  5 Yampolsky, Skye A         10 MAC-NC                 45.06      44.98  
  6 Daniell, Kaylee F         10 MAC-NC                 50.81      46.37  
  7 Royal, Emilia I           10 MAC-NC                 55.43      47.32  
  8 Dickison, Lauren T        10 LTNC-NC                   NT      48.16  
  9 Titherington, Anna M      10 LTNC-NC                   NT      48.25  
 10 Bahr, Sophia K            10 MAC-NC                 48.82      48.51  
 11 Landrum, Aubrey K         10 MAC-NC                    NT      50.16  
 12 Smith, Karlin G           10 MAC-NC                 49.32      50.55  
 13 Mohapatra, Anika          10 MAC-NC                    NT      50.89  
 14 Lynch, Berkeley C         10 MAC-NC                    NT      58.91  
 15 Autrey, Maggie C          10 MAC-NC                    NT    1:02.54  
 16 Akula, Pragy              10 MAC-NC                    NT    1:03.31  
 17 Rounds, Jadan B           10 MAC-NC                    NT    1:05.05  
 -- Lumbanbatu Solano, Andre  10 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 25  Girls 12 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ilamparithi, Iniya        12 LTNC-NC                   NT      56.34  
 
Event 26  Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cowles, Isaiah W           8 MAC-NC                 42.88      43.74  
  2 Raniszeski, Cooper L       8 MAC-NC                 43.95      44.18  
  3 Beale, Logan P             8 MAC-NC                 57.66      54.05  
  4 McCarthy, Connor F         8 MAC-NC                    NT      57.20  
  5 Csuy, Dillon A             8 MAC-NC                    NT    1:04.60  
 
Event 26  Boys 9 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desmond, Will F            9 MAC-NC                    NT      41.05  
  2 Fitz, Austin D             9 MAC-NC                 44.71      43.23  
  3 Hamid, Dean N              9 MAC-NC                 42.55      44.07  
  4 Niemoller, Leo P           9 MAC-NC                 45.28      46.52  
  5 Roman, Vlad M              9 MAC-NC                 40.80      46.75  
  6 Hardy, Gabe G              9 MAC-NC                    NT      46.98  
  7 Beatty, Mason A            9 MAC-NC                    NT      49.43  
 -- Fittz, Declan R            9 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Gray, Harrison H           9 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Weis, Brady M              9 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Stewart, Carson M          9 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 26  Boys 10 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiu, Ryan L              10 MAC-NC                 43.06      42.77  
  2 Dheel, Gage E             10 MAC-NC                 43.40      45.28  
  3 Hart III, Neil J          10 MAC-NC                    NT      47.37  
  4 Muller, Arkasha M         10 MAC-NC                 46.21      49.18  
  5 Clair, Cooper P           10 MAC-NC                    NT      52.09  
  6 Miles, Parker B           10 MAC-NC                    NT      55.22  
  7 Lotakis, Hunter G         10 MAC-NC                    NT    1:02.93  
  8 Biswas, Ankit             10 MAC-NC                    NT    1:12.43  
  9 Maysonet, Anthony N       10 MAC-NC                    NT    1:14.88  
 -- Nelson, Webb W            10 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Lumbanbatu Solano, Andre  10 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 26  Boys 12 Year Olds 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Titherington, Daniel C    12 LTNC-NC                   NT      35.12  
 
Event 27  Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Moran, Alexis N            8 MAC-NC                    NT      36.02  
  2 Simms, Alexandria R        8 MAC-NC                 41.20      40.35  
  3 Harrison, Lily G           8 MAC-NC                    NT      40.36  
  4 Bok, Kayden E              8 MAC-NC                 39.00      40.48  
  5 Milheim, Anna G            8 MAC-NC                    NT      41.52  
  6 McHaffie, Mary Ellis E     7 MAC-NC                    NT      41.74  
  7 Greathouse, Erin L         7 MAC-NC                    NT      43.13  
  8 Jones, Ansley K            7 MAC-NC                    NT      43.92  
  9 LaBue, Ashlyn E            8 MAC-NC                    NT      44.47  
 10 Berl, Elise V              7 MAC-NC                    NT      44.48  
 11 Michael, Emma K            7 MAC-NC                 47.09      46.01  
 12 Wooten, Kaitlyn E          8 MAC-NC                    NT      46.07  
 13 Malecki, Maya O            7 MAC-NC                    NT      46.72  
 14 Gayle, Dakota A            8 MAC-NC                 47.18      47.42  
 15 George, Maya M             8 MAC-NC                 53.95      47.60  
 16 Lankford, Emma K           7 MAC-NC                    NT      48.14  
 17 Michael, Delaney G         7 MAC-NC                 50.23      48.34  
 18 DeWaele, Kennedy D         8 MAC-NC                    NT      48.44  
 19 Steiner, Madeline L        8 MAC-NC                    NT      49.30  
 20 Lindauer, Livi E           7 MAC-NC                    NT      49.81  
 21 Magner, Ella B             8 MAC-NC                    NT      50.17  
 22 Markham, Adelyn B          8 MAC-NC                    NT      51.51  
 23 Bass, Merritt J            7 MAC-NC                    NT      52.33  
 24 Featherston, Alexis J      7 MAC-NC                 49.59      54.76  
 25 Castonguay, Sophia H       7 MAC-NC                    NT      54.87  
 26 Alvarez, Isabella N        8 MAC-NC                    NT      58.36  
 
Event 28  Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carlson, Samuel B          8 MAC-NC                    NT      40.38  
  2 Haywood, Todd C            7 MAC-NC                 39.49      41.08  
  3 Cole, Lawren L             8 MAC-NC                    NT      41.12  
  4 Zhang, Nathan R            8 MAC-NC                 48.19      41.37  
  5 Aris, Adam                 8 MAC-NC                 42.11      42.18  
  6 Schiffern, Logan R         8 MAC-NC                 45.86      43.69  
  7 McCammon, Luke T           8 MAC-NC                    NT      44.03  
  8 Hull, Julien D             8 MAC-NC                    NT      44.96  
  9 Vandekar, Landon C         7 UN-NC                  50.00      45.52  
 10 Glassner, Gus G            7 MAC-NC                    NT      45.62  
 11 Smith, Harrison M          8 MAC-NC                    NT      45.95  
 12 Klein, Charlie A           8 MAC-NC                    NT      46.37  
 13 Laws, Colton R             8 MAC-NC                 48.05      46.50  
 14 Jacoby, Luca B             8 MAC-NC                    NT      46.93  
 15 Spurgeon, Mason C          8 MAC-NC                    NT      47.12  
 16 Knox, Chase G              7 MAC-NC                    NT      47.91  
 17 Kutsak, Charlie M          8 MAC-NC                 45.08      47.95  
 18 Shall, Drennan K           8 MAC-NC                    NT      48.61  
 19 Beale, Logan P             8 MAC-NC                 49.43      49.52  
 20 Rutledge, Chase T          7 MAC-NC                    NT      50.16  
 20 Kothe, Sullivan J          8 MAC-NC                    NT      50.16  
 22 Beatty, Miles O            7 MAC-NC                    NT      50.47  
 23 Degner, Grant M            7 MAC-NC                    NT      51.74  
 24 Cain, Nathan C             8 MAC-NC                    NT      52.19  
 25 Martinson, Nathan J        8 MAC-NC                    NT      52.63  
 26 Akula, Avanish N           8 MAC-NC               1:16.65      55.97  
 27 Akula, Abhi S              8 MAC-NC               1:12.21    1:00.30  
 
Event 29  Girls 9 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Degner, Nora A             9 MAC-NC               1:40.90    1:33.00  
                  43.60     1:33.00 (49.40)                                        
 
Event 29  Girls 10 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Magner, Caragh M          10 MAC-NC               1:33.08    1:24.40  
                  40.37     1:24.40 (44.03)                                        
  2 Argenta, Molly A          10 MAC-NC               1:32.88    1:29.70  
                  42.58     1:29.70 (47.12)                                        
  3 Mann, Phoebe M            10 MAC-NC                    NT    1:32.56  
                  43.23     1:32.56 (49.33)                                        
 
Event 29  Girls 11 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shannon, Maggie G         11 LTNC-NC                   NT    1:26.85  
                  42.83     1:26.85 (44.02)                                        
 
Event 30  Boys 7-8 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cowles, Isaiah W           8 MAC-NC               1:41.65    1:33.47  
                  44.96     1:33.47 (48.51)                                        
 
Event 30  Boys 10 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Muller, Arkasha M         10 MAC-NC               1:27.68    1:24.99  
                  40.39     1:24.99 (44.60)                                        
 
Event 30  Boys 12 Year Olds 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Surface, Alexander C      12 LTNC-NC                   NT    1:13.77  
                  35.40     1:13.77 (38.37)