Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 10/15/2018 11:31 AM
                   2018 NC SwimMAC SC 12U Meet - 10/14/2018                    
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 10 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Krupinski, Harlow M       10 MAC-NC                    NT    1:52.44  
                  50.76   1:52.44 (1:01.68)                                        
 
Event 1  Girls 11 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eldreth, Madison G        11 Unattached-NC             NT    1:29.45  
                  42.38     1:29.45 (47.07)                                        
  2 Shields, Shaelyn G        11 MAC-NC                    NT    1:30.76  
                  40.90     1:30.76 (49.86)                                        
  3 Davis, Addie C            11 MAC-NC                    NT    1:39.45  
                  48.13     1:39.45 (51.32)                                        
  4 Bailey, Payton C          11 MAC-NC                    NT    1:53.22  
                  49.84   1:53.22 (1:03.38)                                        
  5 Thakral, Shreya H         11 MAC-NC                    NT    2:09.67  
 -- Darwish, Danielle E       11 MAC-NC                    NT         DQ  
                  54.62          DQ (58.68)                                        
 
Event 2  Boys 9 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malecki, Julian B          9 MAC-NC               1:42.97    1:36.10  
                  41.95     1:36.10 (54.15)                                        
 
Event 2  Boys 11 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Braden T          11 MAC-NC                    NT    1:25.70  
                  42.40     1:25.70 (43.30)                                        
 -- Allebach, Asher M         11 MAC-NC               1:44.62         DQ  
                  43.06          DQ (50.07)                                        
 
Event 2  Boys 12 Year Olds 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Philipp, Roger D          12 MAC-NC                    NT    1:39.96  
                  44.19     1:39.96 (55.77)                                        
 
Event 3  Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bok, Kayden E              8 Unattached-NC             NT      16.80  
  2 Simms, Alexandria R        8 MAC-NC                 18.74      17.40  
  3 Harrison, Lily G           8 MAC-NC                    NT      17.47  
  4 Moran, Alexis N            8 MAC-NC                    NT      17.98  
  5 Greathouse, Erin L         7 MAC-NC                    NT      18.43  
  6 McHaffie, Mary Ellis E     7 MAC-NC                    NT      18.55  
  7 Jones, Ansley K            7 MAC-NC                    NT      18.76  
  8 Milheim, Anna G            8 MAC-NC                    NT      18.84  
  9 George, Maya M             8 MAC-NC                 25.02      19.21  
 10 Berl, Elise V              7 MAC-NC                    NT      19.79  
 11 Michael, Delaney G         7 Unattached-NC          24.41      20.08  
 12 Wooten, Kaitlyn E          7 MAC-NC                    NT      20.23  
 13 DeWaele, Kennedy D         8 MAC-NC                    NT      20.27  
 14 Michael, Emma K            7 Unattached-NC          22.69      20.31  
 15 Lindauer, Livi L           7 MAC-NC                    NT      20.46  
 16 Malecki, Maya O            7 MAC-NC                    NT      20.49  
 17 Lankford, Emma K           7 MAC-NC                    NT      20.65  
 18 Bass, Merritt J            7 MAC-NC                    NT      21.06  
 19 Markham, Adelyn B          8 MAC-NC                    NT      21.11  
 20 Alvarez, Isabella N        8 MAC-NC                    NT      24.11  
 21 Meacham, Piper M           8 MAC-NC                    NT      24.24  
 22 Magner, Ella B             8 MAC-NC                    NT      26.09  
 -- Atmakuru, Nidhi            8 Unattached-NC             NT         DQ  
 
Event 4  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cooler, Banks B            5 MAC-NC                    NT      20.78  
  2 Cowles, Elijah C           6 MAC-NC                    NT      24.55  
 -- Denton, Aiden T            6 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 4  Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aris, Adam                 8 MAC-NC                 23.13      17.39  
  2 Haywood, Todd C            7 MAC-NC                 19.08      17.42  
  3 Schiffern, Logan R         7 MAC-NC                 19.77      17.82  
  4 Laws, Colton R             8 MAC-NC                 18.77      17.83  
  5 Zhang, Nathan R            8 MAC-NC                 20.41      17.87  
  6 Cole, Lawren L             8 MAC-NC                    NT      17.99  
  7 Klein, Charlie A           8 MAC-NC                    NT      18.44  
  8 Carlson, Samuel B          8 MAC-NC                    NT      18.83  
  9 McCammon, Luke T           8 MAC-NC                 23.01      18.85  
 10 Shall, Drennan K           8 MAC-NC                    NT      19.22  
 11 Lotz, Robbie C             8 MAC-NC                    NT      19.53  
 12 Jacoby, Luca B             8 MAC-NC                    NT      19.83  
 13 Kothe, Sullivan J          8 MAC-NC                    NT      20.55  
 14 Rutledge, Chase T          7 MAC-NC                    NT      20.59  
 15 Kutsak, Charlie M          8 MAC-NC                 26.80      20.63  
 16 Hull, Julien D             8 MAC-NC                    NT      20.76  
 17 Spurgeon, Mason C          8 MAC-NC                    NT      20.86  
 18 Knox, Chase G              7 MAC-NC                    NT      20.92  
 19 Smith, Harrison M          7 MAC-NC                    NT      21.69  
 20 Akula, Avanish N           8 Unattached-NC          26.59      21.78  
 21 Vandekar, Landon C         7 Unattached-NC          23.77      21.79  
 22 Scharsu, Ben G             8 MAC-NC                    NT      21.99  
 23 Cain, Nathan C             7 MAC-NC                    NT      22.22  
 24 Edwards, James D           8 MAC-NC                    NT      22.25  
 25 Degner, Grant M            7 MAC-NC                    NT      22.67  
 26 Beatty, Miles O            7 MAC-NC                    NT      23.80  
 27 Akula, Abhi S              8 Unattached-NC          31.25      26.01  
 28 Tolan, Hunter F            7 MAC-NC                    NT      28.55  
 29 Bayzer, Martin M           8 MAC-NC                    NT      32.39  
 
Event 7  Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kolano, Alana X            8 MAC-NC                 25.96      20.27  
  2 Moran, Alexis N            8 MAC-NC                    NT      20.59  
  3 Searight, Sloan R          8 MAC-NC                 22.78      20.66  
  4 Short, Grace J             8 MAC-NC                 23.99      20.84  
  5 Harrison, Lily G           8 MAC-NC                    NT      21.09  
  6 Bok, Kayden E              8 Unattached-NC             NT      21.33  
  7 Berl, Elise V              7 MAC-NC                    NT      21.46  
  8 Simms, Alexandria R        8 MAC-NC                 23.09      21.64  
  9 Greathouse, Erin L         7 MAC-NC                    NT      21.79  
 10 Jones, Ansley K            7 MAC-NC                    NT      21.91  
 11 Bennett, Addison R         8 Unattached-NC             NT      21.92  
 12 Milheim, Anna G            8 MAC-NC                    NT      22.03  
 13 Gayle, Dakota A            8 MAC-NC                 27.83      22.22  
 13 McHaffie, Mary Ellis E     7 MAC-NC                    NT      22.22  
 15 Cleary, Shea V             8 MAC-NC                 21.64      22.25  
 16 DeWaele, Kennedy D         8 MAC-NC                    NT      22.43  
 17 Burdulis, Megan W          8 MAC-NC                 23.56      22.66  
 18 George, Maya M             8 MAC-NC                 30.08      23.73  
 19 Prince, Keelan or KeeKe    8 MAC-NC                    NT      24.32  
 20 Malecki, Maya O            7 MAC-NC                    NT      24.44  
 21 Michael, Delaney G         7 Unattached-NC          24.30      24.82  
 22 Lindauer, Livi L           7 MAC-NC                    NT      25.17  
 23 Michael, Emma K            7 Unattached-NC          25.52      25.92  
 24 Delmar, June E             8 MAC-NC                    NT      26.08  
 25 Markham, Adelyn B          8 MAC-NC                    NT      26.27  
 26 Lankford, Emma K           7 MAC-NC                    NT      26.30  
 27 Bass, Merritt J            7 MAC-NC                    NT      27.19  
 28 Featherston, Alexis J      7 MAC-NC                    NT      28.20  
 29 Alvarez, Isabella N        8 MAC-NC                    NT      29.95  
 30 Atmakuru, Nidhi            8 Unattached-NC             NT      31.48  
 31 Magner, Ella B             8 MAC-NC                    NT      31.74  
 32 Meacham, Piper M           8 MAC-NC                    NT      32.89  
 -- Wooten, Kaitlyn E          7 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 8  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cooler, Banks B            5 MAC-NC                    NT      25.10  
 -- Cowles, Elijah C           6 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 8  Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Raniszeski, Cooper L       8 MAC-NC                 23.78      19.20  
  2 Haywood, Todd C            7 MAC-NC                 21.56      20.21  
  3 Vandenstockt, Andy M       8 Unattached-NC          23.76      20.99  
  4 Cole, Lawren L             8 MAC-NC                    NT      21.87  
  5 Csuy, Dillon A             8 MAC-NC                    NT      22.11  
  6 Carlson, Samuel B          8 MAC-NC                    NT      22.43  
  7 Akula, Avanish N           8 Unattached-NC          25.29      22.55  
  8 McCarthy, Connor F         8 MAC-NC                 26.97      22.57  
  9 Aris, Adam                 8 MAC-NC                 26.50      22.63  
 10 Beale, Logan P             8 MAC-NC                 23.65      23.05  
 11 Jacoby, Luca B             8 MAC-NC                    NT      23.41  
 12 Schiffern, Logan R         7 MAC-NC                 24.36      23.42  
 13 Spurgeon, Mason C          8 MAC-NC                    NT      23.55  
 14 McCammon, Luke T           8 MAC-NC                 24.72      23.56  
 15 Kothe, Sullivan J          8 MAC-NC                    NT      23.92  
 16 Lotz, Robbie C             8 MAC-NC                    NT      23.94  
 17 Knox, Chase G              7 MAC-NC                    NT      23.98  
 18 Laws, Colton R             8 MAC-NC                 24.82      24.11  
 19 Degner, Grant M            7 MAC-NC                    NT      24.86  
 20 Kutsak, Charlie M          8 MAC-NC                 25.68      25.55  
 21 Zhang, Nathan R            8 MAC-NC                 24.12      25.75  
 22 Smith, Harrison M          7 MAC-NC                    NT      25.91  
 23 Klein, Charlie A           8 MAC-NC                    NT      26.18  
 24 Hull, Julien D             8 MAC-NC                    NT      26.78  
 25 Shall, Drennan K           8 MAC-NC                    NT      27.29  
 26 Rutledge, Chase T          7 MAC-NC                    NT      27.31  
 27 Beatty, Miles O            7 MAC-NC                    NT      27.78  
 28 Cain, Nathan C             7 MAC-NC                    NT      28.31  
 29 Vandekar, Landon C         7 Unattached-NC          27.38      28.79  
 30 Akula, Abhi S              8 Unattached-NC          27.41      29.08  
 31 Edwards, James D           8 MAC-NC                    NT      30.68  
 32 Tolan, Hunter F            7 MAC-NC                    NT      34.15  
 -- Bayzer, Martin M           8 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 9  Girls 9 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Calhoun, Leah R            9 MAC-NC                 20.48      19.73  
  2 Kern, Elizabeth N          9 MAC-NC                    NT      21.02  
  3 Schiffern, Taylor G        9 MAC-NC                 22.34      22.64  
  4 Dann, Sidney P             9 MAC-NC                 25.41      22.91  
  5 Hart, Grace E              9 MAC-NC                    NT      23.87  
  6 Ezratty, Vanessa J         9 MAC-NC                    NT      25.35  
 
Event 9  Girls 10 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Akula, Pragy              10 Unattached-NC             NT      22.19  
  2 Landrum, Aubrey K         10 MAC-NC                    NT      22.42  
  3 Autrey, Maggie C          10 MAC-NC                    NT      22.83  
  4 Rounds, Jadan B           10 MAC-NC                    NT      23.66  
  5 Riddle, Taylor M          10 MAC-NC                    NT      24.57  
 
Event 10  Boys 9 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kieffer, TJ J              9 MAC-NC                 28.03      23.47  
  2 Kroh, Jackson E            9 MAC-NC                    NT      24.00  
  3 Fittz, Declan R            9 MAC-NC                    NT      25.12  
  4 Weis, Brady M              9 MAC-NC                    NT      25.18  
  5 Stewart, Carson M          9 MAC-NC                    NT      26.19  
  6 Shukhnov, Phillip A        9 MAC-NC                 25.36      27.77  
 
Event 10  Boys 10 Year Olds 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hart III, Neil J          10 MAC-NC                    NT      20.29  
  2 Miles, Parker B           10 MAC-NC                    NT      21.37  
  3 Pritchard, Nick G         10 MAC-NC                 24.54      21.83  
  4 Mashburn, Tallon J        10 MAC-NC                    NT      22.53  
  5 Short, Colten J           10 MAC-NC                 22.47      23.09  
  6 Maysonet, Anthony N       10 MAC-NC                    NT      23.23  
  7 Clair, Cooper P           10 MAC-NC                    NT      23.98  
 -- Thakral, Vikram H         10 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 11  Girls 9 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Claudy, Julia A            9 Unattached-NC          43.00      40.97  
  2 Steier, Jayne C            9 MAC-NC                    NT      44.26  
  3 Bass, Lillian C            9 MAC-NC                 48.39      44.72  
  4 Lindsay, Ann Marshall M    9 MAC-NC                 50.63      45.32  
  5 Johns, Whitney G           9 MAC-NC                    NT      46.19  
  6 Mosiashvili, Eva E         9 MAC-NC                    NT      46.91  
  7 Lee, Bella                 9 MAC-NC                 49.84      47.02  
  8 Degner, Nora A             9 MAC-NC                 51.53      47.15  
 
Event 11  Girls 10 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lynch, Berkeley C         10 MAC-NC                    NT      45.73  
  2 Krupinski, Harlow M       10 MAC-NC                    NT      49.90  
 -- Royal, Emilia I           10 MAC-NC                 51.38         DQ  
 
Event 11  Girls 11 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shields, Shaelyn G        11 MAC-NC                    NT      39.02  
  2 Eldreth, Madison G        11 Unattached-NC             NT      41.50  
  3 Davis, Addie C            11 MAC-NC                    NT      46.82  
  4 Darwish, Danielle E       11 MAC-NC                    NT      47.55  
  5 Bailey, Payton C          11 MAC-NC                    NT      55.46  
 -- Thakral, Shreya H         11 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 12  Boys 9 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desmond, Will F            9 MAC-NC                    NT      41.59  
  2 Malecki, Julian B          9 MAC-NC                 45.49      43.34  
  3 Beatty, Mason A            9 MAC-NC                 45.47      43.77  
  4 Chen, Lucas S              9 Unattached-NC             NT      44.06  
  5 Hardy, Gabe G              9 Unattached-NC             NT      45.64  
  6 Bruck, Max Jr J            9 MAC-NC                    NT      50.37  
  7 Schiffman, Jack W          9 MAC-NC                 55.48      57.04  
 
Event 12  Boys 10 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schwarzkopf, Connor A     10 MAC-NC                 44.86      40.88  
  2 Bruck, Landon W           10 MAC-NC                    NT      47.89  
 -- Nelson, Webb W            10 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 12  Boys 11 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Braden T          11 MAC-NC                    NT      42.19  
  2 Allebach, Asher M         11 MAC-NC                 47.85      44.63  
 
Event 12  Boys 12 Year Olds 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Philipp, Roger D          12 MAC-NC                    NT      48.17  
 
Event 13  Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Short, Grace J             8 MAC-NC                 24.02      22.66  
  2 Bennett, Addison R         8 Unattached-NC             NT      23.31  
  3 Burdulis, Megan W          8 MAC-NC                 25.99      23.99  
  4 Kolano, Alana X            8 MAC-NC                 26.39      25.32  
  5 Delmar, June E             8 MAC-NC                    NT      25.62  
  6 Michael, Delaney G         7 Unattached-NC          29.97      25.67  
  7 Michael, Emma K            7 Unattached-NC          31.02      26.13  
  8 Prince, Keelan or KeeKe    8 MAC-NC                    NT      26.49  
  9 Cleary, Shea V             8 MAC-NC                 27.62      26.58  
 10 Searight, Sloan R          8 MAC-NC                 28.37      26.73  
 11 Lindauer, Livi L           7 MAC-NC                    NT      26.87  
 12 Greathouse, Erin L         7 MAC-NC                    NT      27.18  
 13 Gayle, Dakota A            8 MAC-NC                 26.60      27.37  
 14 Bok, Kayden E              8 Unattached-NC             NT      27.39  
 15 McHaffie, Mary Ellis E     7 MAC-NC                    NT      27.69  
 16 Harrison, Lily G           8 MAC-NC                    NT      28.40  
 16 DeWaele, Kennedy D         8 MAC-NC                    NT      28.40  
 18 Moran, Alexis N            8 MAC-NC                    NT      28.64  
 19 Malecki, Maya O            7 MAC-NC                    NT      29.42  
 20 Bass, Merritt J            7 MAC-NC                    NT      29.60  
 21 Berl, Elise V              7 MAC-NC                    NT      29.65  
 22 Jones, Ansley K            7 MAC-NC                    NT      30.11  
 23 Milheim, Anna G            8 MAC-NC                    NT      30.45  
 24 George, Maya M             8 MAC-NC                 30.36      30.46  
 25 Featherston, Alexis J      7 MAC-NC                    NT      31.15  
 26 Lankford, Emma K           7 MAC-NC                    NT      31.72  
 27 Wooten, Kaitlyn E          7 MAC-NC                    NT      33.54  
 28 Magner, Ella B             8 MAC-NC                    NT      33.87  
 29 Meacham, Piper M           8 MAC-NC                    NT      33.92  
 30 Markham, Adelyn B          8 MAC-NC                    NT      35.42  
 31 Atmakuru, Nidhi            8 Unattached-NC             NT      40.90  
 -- Simms, Alexandria R        8 MAC-NC                 31.64         DQ  
 -- Alvarez, Isabella N        8 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 14  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cowles, Elijah C           6 MAC-NC                    NT      32.74  
  2 Denton, Aiden T            6 MAC-NC                    NT      56.00  
 -- Cooler, Banks B            5 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 14  Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Raniszeski, Cooper L       8 MAC-NC                 25.74      25.11  
  2 Vandenstockt, Andy M       8 Unattached-NC          28.18      25.78  
  3 Schiffern, Logan R         7 MAC-NC                 26.68      26.77  
  4 Kutsak, Charlie M          8 MAC-NC                 25.46      27.03  
  5 Laws, Colton R             8 MAC-NC                 27.77      27.64  
  6 Carlson, Samuel B          8 MAC-NC                    NT      28.12  
  7 McCammon, Luke T           8 MAC-NC                 30.47      28.71  
  8 Degner, Grant M            7 MAC-NC                    NT      28.87  
  9 Smith, Harrison M          7 MAC-NC                    NT      28.92  
 10 Kothe, Sullivan J          8 MAC-NC                    NT      29.18  
 11 Cole, Lawren L             8 MAC-NC                    NT      29.95  
 12 Csuy, Dillon A             8 MAC-NC                    NT      30.02  
 13 Klein, Charlie A           8 MAC-NC                    NT      30.10  
 14 Beale, Logan P             8 MAC-NC                 32.18      30.40  
 15 Scharsu, Ben G             8 MAC-NC                    NT      30.46  
 16 Vandekar, Landon C         7 Unattached-NC          27.63      30.61  
 17 Knox, Chase G              7 MAC-NC                    NT      31.05  
 18 Spurgeon, Mason C          8 MAC-NC                    NT      31.18  
 19 Rutledge, Chase T          7 MAC-NC                    NT      31.75  
 20 McCarthy, Connor F         8 MAC-NC                 32.45      31.87  
 21 Tolan, Hunter F            7 MAC-NC                    NT      31.96  
 22 Akula, Avanish N           8 Unattached-NC          31.38      32.16  
 23 Akula, Abhi S              8 Unattached-NC          37.00      32.30  
 24 Cain, Nathan C             7 MAC-NC                    NT      32.62  
 25 Hull, Julien D             8 MAC-NC                    NT      35.49  
 26 Lotz, Robbie C             8 MAC-NC                    NT      35.63  
 27 Beatty, Miles O            7 MAC-NC                    NT      36.69  
 28 Shall, Drennan K           8 MAC-NC                    NT      37.72  
 -- Zhang, Nathan R            8 MAC-NC                 28.33         DQ  
 -- Aris, Adam                 8 MAC-NC                 24.23         DQ  
 -- Haywood, Todd C            7 MAC-NC                 30.13         DQ  
 -- Bayzer, Martin M           8 MAC-NC                    NT         DQ  
                  13.98          DQ (41.44)                                        
 -- Edwards, James D           8 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 15  Girls 9 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bass, Lillian C            9 MAC-NC                 22.88      22.53  
  2 Claudy, Julia A            9 Unattached-NC          23.81      22.68  
  3 Mosiashvili, Eva E         9 MAC-NC                    NT      23.33  
  4 Calhoun, Leah R            9 MAC-NC                 26.38      23.96  
  5 Lee, Bella                 9 MAC-NC                 28.25      24.62  
  6 Johns, Whitney G           9 MAC-NC                    NT      24.65  
  7 Lindsay, Ann Marshall M    9 MAC-NC                 24.84      24.90  
  8 Kern, Elizabeth N          9 MAC-NC                    NT      24.96  
  9 Steier, Jayne C            9 MAC-NC                    NT      24.98  
 10 Degner, Nora A             9 MAC-NC                 28.74      26.03  
 11 Schiffern, Taylor G        9 MAC-NC                 29.52      28.46  
 12 Ezratty, Vanessa J         9 MAC-NC                    NT      29.30  
 13 Hart, Grace E              9 MAC-NC                    NT      30.26  
 -- Dann, Sidney P             9 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 15  Girls 10 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Akula, Pragy              10 Unattached-NC             NT      25.63  
  2 Autrey, Maggie C          10 MAC-NC                    NT      25.82  
  3 Landrum, Aubrey K         10 MAC-NC                    NT      26.00  
  4 Lynch, Berkeley C         10 MAC-NC                    NT      26.06  
  5 Rounds, Jadan B           10 MAC-NC                    NT      26.28  
  6 Royal, Emilia I           10 MAC-NC                 29.98      26.69  
  7 Riddle, Taylor M          10 MAC-NC                    NT      27.28  
  8 Krupinski, Harlow M       10 MAC-NC                    NT      29.24  
 
Event 15  Girls 11 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shields, Shaelyn G        11 MAC-NC                    NT      21.44  
  2 Thakral, Shreya H         11 MAC-NC                    NT      22.11  
  2 Eldreth, Madison G        11 Unattached-NC             NT      22.11  
  4 Davis, Addie C            11 MAC-NC                    NT      22.13  
  5 Darwish, Danielle E       11 MAC-NC                    NT      28.42  
 -- Bailey, Payton C          11 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 16  Boys 9 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desmond, Will F            9 MAC-NC                    NT      24.02  
  2 Chen, Lucas S              9 Unattached-NC             NT      24.21  
  3 Shukhnov, Phillip A        9 MAC-NC                 26.34      25.06  
  4 Beatty, Mason A            9 MAC-NC                 26.53      25.32  
  5 Bruck, Max Jr J            9 MAC-NC                    NT      26.45  
  6 Stewart, Carson M          9 MAC-NC                    NT      27.81  
  7 Fittz, Declan R            9 MAC-NC                    NT      28.64  
  8 Schiffman, Jack W          9 MAC-NC                 30.14      30.37  
  9 Weis, Brady M              9 MAC-NC                    NT      30.46  
 10 Kroh, Jackson E            9 MAC-NC                    NT      30.87  
 -- Kieffer, TJ J              9 MAC-NC                 26.52         DQ  
 -- Hardy, Gabe G              9 Unattached-NC             NT         DQ  
 
Event 16  Boys 10 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schwarzkopf, Connor A     10 MAC-NC                    NT      20.48  
  2 Hart III, Neil J          10 MAC-NC                    NT      22.64  
  2 Pritchard, Nick G         10 MAC-NC                 29.31      22.64  
  4 Short, Colten J           10 MAC-NC                 28.92      24.35  
  5 Mashburn, Tallon J        10 MAC-NC                    NT      24.78  
  6 Bruck, Landon W           10 MAC-NC                    NT      26.53  
  7 Nelson, Webb W            10 MAC-NC                    NT      27.41  
  8 Maysonet, Anthony N       10 MAC-NC                    NT      27.43  
  9 Miles, Parker B           10 MAC-NC                    NT      29.79  
 10 Thakral, Vikram H         10 MAC-NC                    NT      31.62  
 11 Clair, Cooper P           10 MAC-NC                    NT      35.60  
 
Event 16  Boys 11 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Braden T          11 MAC-NC                    NT      20.36  
 
Event 16  Boys 12 Year Olds 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Philipp, Roger D          12 MAC-NC                    NT      24.28  
 
Event 17  Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Short, Grace J             8 MAC-NC                 22.06      20.77  
  2 Searight, Sloan R          8 MAC-NC                 20.52      20.88  
  3 Cleary, Shea V             8 MAC-NC                 23.39      21.05  
  4 Greathouse, Erin L         7 MAC-NC                    NT      21.24  
  5 Kolano, Alana X            8 MAC-NC                    NT      22.18  
  6 Bennett, Addison R         8 Unattached-NC             NT      22.55  
  7 Moran, Alexis N            8 MAC-NC                    NT      22.63  
  8 Wooten, Kaitlyn E          7 MAC-NC                    NT      22.64  
  9 Bok, Kayden E              8 Unattached-NC             NT      22.68  
 10 Milheim, Anna G            8 MAC-NC                    NT      22.71  
 11 Burdulis, Megan W          8 MAC-NC                    NT      23.06  
 12 Delmar, June E             8 MAC-NC                    NT      23.08  
 13 Harrison, Lily G           8 MAC-NC                    NT      23.34  
 14 Simms, Alexandria R        8 MAC-NC                 24.74      23.41  
 15 Malecki, Maya O            7 MAC-NC                    NT      24.00  
 16 DeWaele, Kennedy D         8 MAC-NC                    NT      24.03  
 17 Jones, Ansley K            7 MAC-NC                    NT      24.66  
 18 McHaffie, Mary Ellis E     7 MAC-NC                    NT      24.98  
 19 George, Maya M             8 MAC-NC                 28.11      25.30  
 20 Gayle, Dakota A            8 MAC-NC                 24.53      26.50  
 21 Michael, Delaney G         7 Unattached-NC          32.04      26.54  
 21 Lankford, Emma K           7 MAC-NC                    NT      26.54  
 23 Bass, Merritt J            7 MAC-NC                    NT      26.70  
 24 Prince, Keelan or KeeKe    8 MAC-NC                    NT      27.28  
 25 Michael, Emma K            7 Unattached-NC          29.00      27.35  
 26 Meacham, Piper M           8 MAC-NC                    NT      30.05  
 27 Alvarez, Isabella N        8 MAC-NC                    NT      31.40  
 28 Markham, Adelyn B          8 MAC-NC                    NT      31.46  
 29 Magner, Ella B             8 MAC-NC                    NT      32.99  
 30 Featherston, Alexis J      7 MAC-NC                    NT      33.14  
 31 Lindauer, Livi L           7 MAC-NC                    NT      35.72  
 -- Atmakuru, Nidhi            8 Unattached-NC             NT         DQ  
 -- Berl, Elise V              7 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 18  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Cowles, Elijah C           6 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Denton, Aiden T            6 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Cooler, Banks B            5 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 18  Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Raniszeski, Cooper L       8 MAC-NC                 20.30      18.98  
  2 Carlson, Samuel B          8 MAC-NC                    NT      21.48  
  3 Haywood, Todd C            7 MAC-NC                 22.52      21.53  
  3 Vandenstockt, Andy M       8 Unattached-NC          22.41      21.53  
  5 McCarthy, Connor F         8 MAC-NC                 31.54      21.60  
  6 McCammon, Luke T           8 MAC-NC                 30.11      22.59  
  7 Schiffern, Logan R         7 MAC-NC                 24.09      22.79  
  8 Aris, Adam                 8 MAC-NC                 31.58      23.11  
  9 Beale, Logan P             8 MAC-NC                 23.19      23.21  
 10 Cole, Lawren L             8 MAC-NC                    NT      23.51  
 11 Csuy, Dillon A             8 MAC-NC                    NT      24.10  
 12 Zhang, Nathan R            8 MAC-NC                 22.56      24.39  
 13 Rutledge, Chase T          7 MAC-NC                    NT      25.09  
 14 Lotz, Robbie C             8 MAC-NC                    NT      26.04  
 15 Degner, Grant M            7 MAC-NC                    NT      26.61  
 16 Klein, Charlie A           8 MAC-NC                    NT      27.96  
 17 Vandekar, Landon C         7 Unattached-NC          33.21      28.38  
 18 Smith, Harrison M          7 MAC-NC                    NT      28.64  
 19 Hull, Julien D             8 MAC-NC                    NT      28.67  
 20 Scharsu, Ben G             8 MAC-NC                    NT      30.35  
 21 Laws, Colton R             8 MAC-NC                 28.95      30.52  
 22 Shall, Drennan K           8 MAC-NC                    NT      30.65  
 23 Kutsak, Charlie M          8 MAC-NC                 26.26      31.24  
 24 Beatty, Miles O            7 MAC-NC                    NT      32.32  
 25 Cain, Nathan C             7 MAC-NC                    NT      32.72  
 26 Kothe, Sullivan J          8 MAC-NC                    NT      33.72  
 27 Knox, Chase G              7 MAC-NC                    NT      34.77  
 -- Edwards, James D           8 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Jacoby, Luca B             8 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Akula, Avanish N           8 Unattached-NC          27.83         DQ  
 -- Akula, Abhi S              8 Unattached-NC          27.46         DQ  
 -- Tolan, Hunter F            7 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Spurgeon, Mason C          8 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Bayzer, Martin M           8 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 19  Girls 9 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Claudy, Julia A            9 Unattached-NC          22.94      21.35  
  2 Lindsay, Ann Marshall M    9 MAC-NC                 23.83      21.52  
  3 Schiffern, Taylor G        9 MAC-NC                 24.02      21.58  
  4 Bass, Lillian C            9 MAC-NC                 21.97      21.62  
  5 Kern, Elizabeth N          9 MAC-NC                    NT      21.96  
  6 Lee, Bella                 9 MAC-NC                 25.48      22.16  
  7 Degner, Nora A             9 MAC-NC                 22.85      22.70  
  8 Johns, Whitney G           9 MAC-NC                    NT      22.80  
  9 Steier, Jayne C            9 MAC-NC                    NT      22.99  
 10 Ezratty, Vanessa J         9 MAC-NC                    NT      24.33  
 11 Mosiashvili, Eva E         9 MAC-NC                    NT      25.06  
 12 Dann, Sidney P             9 MAC-NC                 27.90      25.24  
 13 Hart, Grace E              9 MAC-NC                    NT      27.05  
 -- Calhoun, Leah R            9 MAC-NC                 21.83         DQ  
 
Event 19  Girls 10 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Royal, Emilia I           10 MAC-NC                 27.65      20.12  
  2 Landrum, Aubrey K         10 MAC-NC                    NT      22.06  
  3 Autrey, Maggie C          10 MAC-NC                    NT      23.52  
  4 Krupinski, Harlow M       10 MAC-NC                    NT      24.25  
  5 Lynch, Berkeley C         10 MAC-NC                    NT      24.44  
  6 Riddle, Taylor M          10 MAC-NC                    NT      26.69  
  7 Akula, Pragy              10 Unattached-NC             NT      30.63  
 -- Rounds, Jadan B           10 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 19  Girls 11 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Davis, Addie C            11 MAC-NC                    NT      22.51  
  2 Bailey, Payton C          11 MAC-NC                    NT      24.82  
  3 Darwish, Danielle E       11 MAC-NC                    NT      24.89  
  4 Thakral, Shreya H         11 MAC-NC                    NT      29.27  
 
Event 20  Boys 9 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desmond, Will F            9 MAC-NC                    NT      17.34  
  2 Malecki, Julian B          9 MAC-NC                 19.86      18.64  
  3 Chen, Lucas S              9 Unattached-NC             NT      20.68  
  4 Hardy, Gabe G              9 Unattached-NC             NT      20.71  
  5 Kieffer, TJ J              9 MAC-NC                 28.80      22.43  
  6 Beatty, Mason A            9 MAC-NC                 21.76      22.84  
  7 Bruck, Max Jr J            9 MAC-NC                    NT      23.12  
  8 Shukhnov, Phillip A        9 MAC-NC                 25.64      26.52  
  9 Kroh, Jackson E            9 MAC-NC                    NT      26.87  
 10 Schiffman, Jack W          9 MAC-NC                 35.71      33.13  
 -- Stewart, Carson M          9 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Weis, Brady M              9 MAC-NC                    NT         DQ  
 -- Fittz, Declan R            9 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 20  Boys 10 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schwarzkopf, Connor A     10 MAC-NC                    NT      16.17  
  2 Hart III, Neil J          10 MAC-NC                    NT      19.69  
  3 Clair, Cooper P           10 MAC-NC                    NT      21.17  
  4 Pritchard, Nick G         10 MAC-NC                 25.31      21.47  
  5 Short, Colten J           10 MAC-NC                 23.70      22.77  
  6 Bruck, Landon W           10 MAC-NC                    NT      22.89  
  7 Nelson, Webb W            10 MAC-NC                    NT      25.47  
  8 Mashburn, Tallon J        10 MAC-NC                    NT      27.15  
  9 Miles, Parker B           10 MAC-NC                    NT      27.75  
 10 Maysonet, Anthony N       10 MAC-NC                    NT      29.11  
 
Event 20  Boys 11 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Allebach, Asher M         11 MAC-NC                 20.65      18.67  
 
Event 20  Boys 12 Year Olds 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Philipp, Roger D          12 MAC-NC                    NT      18.77  
 
Event 21  Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Short, Grace J             8 MAC-NC                 40.26      38.02  
  2 Searight, Sloan R          8 MAC-NC                 40.55      40.24  
  3 Cleary, Shea V             8 MAC-NC                 44.13      42.19  
  4 Kolano, Alana X            8 MAC-NC                 42.60      42.58  
  5 Delmar, June E             8 MAC-NC                    NT      43.42  
  6 Bennett, Addison R         8 Unattached-NC             NT      43.53  
  7 Burdulis, Megan W          8 MAC-NC                 46.74      45.32  
  8 Gayle, Dakota A            8 MAC-NC                 47.18      47.55  
  9 Featherston, Alexis J      7 MAC-NC                    NT      49.59  
 10 Prince, Keelan or KeeKe    8 MAC-NC                    NT      49.72  
 
Event 22  Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Raniszeski, Cooper L       8 MAC-NC                 38.23      37.93  
  2 Vandenstockt, Andy M       8 Unattached-NC          43.03      41.19  
  3 McCarthy, Connor F         8 MAC-NC                 55.92      42.21  
  4 Csuy, Dillon A             8 MAC-NC                    NT      45.45  
  5 Beale, Logan P             8 MAC-NC                 50.19      49.43  
 
Event 23  Girls 9 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Claudy, Julia A            9 Unattached-NC          37.81      38.11  
  2 Calhoun, Leah R            9 MAC-NC                 40.35      38.47  
  3 Mosiashvili, Eva E         9 MAC-NC                    NT      39.15  
  4 Kern, Elizabeth N          9 MAC-NC                    NT      39.84  
  5 Johns, Whitney G           9 MAC-NC                    NT      40.48  
  6 Lindsay, Ann Marshall M    9 MAC-NC                 41.65      41.53  
  7 Dann, Sidney P             9 MAC-NC                 43.52      42.55  
  8 Lee, Bella                 9 MAC-NC                 43.21      42.70  
  9 Degner, Nora A             9 MAC-NC                 42.98      42.72  
 10 Steier, Jayne C            9 MAC-NC                    NT      42.81  
 11 Schiffern, Taylor G        9 MAC-NC                 43.97      43.00  
 12 Bass, Lillian C            9 MAC-NC                 42.76      44.22  
 13 Ezratty, Vanessa J         9 MAC-NC                    NT      47.25  
 14 Hart, Grace E              9 MAC-NC                    NT      49.31  
 
Event 23  Girls 10 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Landrum, Aubrey K         10 MAC-NC                    NT      40.53  
  2 Royal, Emilia I           10 MAC-NC                 40.27      42.09  
  3 Autrey, Maggie C          10 MAC-NC                    NT      43.69  
  4 Rounds, Jadan B           10 MAC-NC                    NT      43.85  
  5 Lynch, Berkeley C         10 MAC-NC                    NT      44.70  
  6 Riddle, Taylor M          10 MAC-NC                 47.74      45.90  
  7 Akula, Pragy              10 Unattached-NC             NT      47.91  
 
Event 23  Girls 11 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shields, Shaelyn G        11 MAC-NC                    NT      34.68  
  2 Eldreth, Madison G        11 Unattached-NC             NT      36.97  
 
Event 24  Boys 9 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Desmond, Will F            9 MAC-NC                    NT      37.30  
  2 Malecki, Julian B          9 MAC-NC                 38.58      37.50  
  3 Chen, Lucas S              9 Unattached-NC             NT      39.28  
  4 Hardy, Gabe G              9 Unattached-NC             NT      40.21  
  5 Beatty, Mason A            9 MAC-NC                 38.39      41.02  
  6 Bruck, Max Jr J            9 MAC-NC                    NT      41.22  
  7 Kroh, Jackson E            9 MAC-NC                    NT      41.63  
  8 Fittz, Declan R            9 MAC-NC                    NT      43.80  
  9 Kieffer, TJ J              9 MAC-NC                 46.65      44.94  
 10 Stewart, Carson M          9 MAC-NC                    NT      49.74  
 11 Shukhnov, Phillip A        9 MAC-NC                 52.07      50.59  
 12 Weis, Brady M              9 MAC-NC                    NT      50.87  
 13 Schiffman, Jack W          9 MAC-NC                 48.70      55.57  
 
Event 24  Boys 10 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schwarzkopf, Connor A     10 MAC-NC                 35.60      34.59  
  2 Hart III, Neil J          10 MAC-NC                    NT      37.30  
  3 Bruck, Landon W           10 MAC-NC                    NT      37.96  
  4 Pritchard, Nick G         10 MAC-NC                 43.24      39.40  
  5 Clair, Cooper P           10 MAC-NC                    NT      41.62  
  6 Miles, Parker B           10 MAC-NC                    NT      41.94  
  7 Nelson, Webb W            10 MAC-NC                    NT      43.66  
  8 Short, Colten J           10 MAC-NC                 43.02      44.39  
  9 Mashburn, Tallon J        10 MAC-NC                    NT      45.75  
 10 Maysonet, Anthony N       10 MAC-NC                    NT      47.55  
 11 Thakral, Vikram H         10 MAC-NC                    NT      50.47  
 
Event 24  Boys 11 Year Olds 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Braden T          11 MAC-NC                    NT      34.11  
  2 Allebach, Asher M         11 MAC-NC                 37.28      38.76