Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 10/4/2018 11:58 AM
                   2018 NC NCAC Intrasquad Meet - 9/29/2018                    
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 11 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Manning, Gillian E        23 Team White             50.95      54.98   20  
  2 Baca, Paloma I            17 Team Blue              53.40      55.73   17  
  3 Carpenter, Emily G        14 Team Blue              55.26      55.97   16  
  4 Costley, Audrey E         18 Team Blue              54.38      56.32   15  
  5 Boehlke, Eva V            14 Team White           1:00.34      57.76   14  
  6 Bilden, Lindy C           15 Team White             57.32      58.24   13  
  7 Dolan, Maya A             12 Team Blue              58.31      59.36   12  
  8 Cinque, Karissa L         13 Team White           1:00.94      59.40   11  
  9 Lee, Tricia C             16 Team White             56.40      59.45    9  
 10 Johns, Morgan J           16 Team Blue              58.85      59.50    7  
 11 Burton, Lilly H           12 Team White           1:01.74      59.52    6  
 12 Eward, Aly C              14 Team Blue              56.57    1:00.01    5  
 13 Georgallis, Sofia C       13 Team Blue            1:00.20    1:00.19    4  
 14 Kent, Emma N              13 Team Blue            1:04.29    1:00.43    3  
 15 Kornstein, Olivia N       14 Team White           1:00.48    1:00.82    2  
 16 Sperry, Maggie D          17 Team White           1:01.11    1:01.07    1  
 17 Wolk, Isabel H            11 Team White           1:00.80    1:01.15  
 18 Holmes, Mary E            14 Team White           1:03.53    1:01.74  
 19 Febre, Kirsten M          16 Team Blue              58.01    1:01.87  
 20 Carroll, Lucy G           16 Team Blue              58.37    1:02.46  
 21 Gaur, Tanvi               12 Team Blue            1:06.42    1:02.91  
                  30.61     1:04.24 (33.63)     1:38.86 (34.62)         1:02.91 ( )
 22 Eward, Ellery L           11 Team Blue            1:05.74    1:04.00  
                  31.05     1:04.34 (33.29)     1:39.28 (34.94)         1:04.00 ( )
 23 Emrich, Abby G            11 Team White           1:04.14    1:04.74  
 24 O'Brien, Annie E          16 Team White           1:02.93    1:05.11  
 25 McCallion, Eve R          14 Team White           1:21.94    1:05.91  
 26 McCormick, Hadley K       17 Team Blue              59.54    1:06.33  
 27 Luo, Grace L              11 Team White           1:14.02    1:07.93  
                  33.24     1:09.81 (36.57)     1:46.84 (37.03)         1:07.93 ( )
 28 Li, Jessica               13 Team Blue            1:08.42    1:08.81  
                  31.79     1:06.94 (35.15)     1:43.36 (36.42)         1:08.81 ( )
 29 Emrich, Lauren E          13 Team White           1:11.00    1:09.59  
                  31.68     1:06.22 (34.54)     1:42.20 (35.98)         1:09.59 ( )
 30 Conger, Elizabeth N       14 Team White           1:05.66    1:09.98  
 31 Brown, Avery R            12 Team Blue            1:12.39    1:14.27  
                  32.26     1:08.16 (35.90)     1:44.35 (36.19)         1:14.27 ( )
 32 Pohl, Maggie G            14 Team Blue            1:19.07    1:14.32  
 33 Coady, Claire M           12 Team White           1:18.00    1:14.97  
 34 Martens, Raina A          12 Team Blue            1:13.50    1:15.19  
                  32.09     1:06.61 (34.52)     1:41.97 (35.36)         1:15.19 ( )
 
Event 2  Boys 11 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hollis, Brian W           17 Team Blue              48.12      49.07   20  
  2 Charboneau, Duncan T      17 Team White             47.77      49.20   17  
  3 Cairns, Zac D             16 Team White             49.78      51.31   16  
  4 Mu, Andy L                16 Team Blue              51.02      51.46   15  
  5 Nally, Ben C              16 Team Blue              49.40      51.55   14  
  6 Collins, Joshua H         14 Team Blue              51.68      51.87   13  
  7 Poteat, Max W             16 Team White             51.42      52.07   12  
  8 Jong, Ethan D             14 Team Blue              57.54      53.35   11  
  9 Lim, Alex C               14 Team White             53.41      53.84    9  
 10 Cameron, Ian J            14 Team Blue              52.62      53.86    7  
 11 Moore, Mackenzie M        14 Team White             54.24      54.51    6  
 12 Honore, Alfred N          14 Team Blue              55.16      54.64    5  
 13 McCallion, Max R          15 Team Blue            1:11.85      55.05    4  
 14 Chang, Austin W           15 Team Blue              51.27      55.25    3  
 15 Dunson, Peter A           13 Team White             56.10      55.41    2  
 16 Seelbach, Zach R          17 Team White             52.96      55.59    1  
 17 Gaudette, Andrew W        16 Team Blue              54.29      55.63  
 18 Hagen, Jackson S          14 Team Blue              55.84      55.83  
 19 Roessler, Stewart S       14 Team White             56.92      56.23  
 20 Liang, Jonathan *         13 Team Blue              55.81      56.57  
 21 Nicholson, Graham T       15 Team White             58.40      57.06  
 22 Peck, Mason A             15 Team Blue              56.05      57.78  
 23 Simon III, Jack F         14 Team White           1:00.14      58.30  
 24 Commins, Andy F           12 Team Blue              59.30      59.34  
 25 Sullivan, Eric B          13 Team White           1:06.23    1:00.41  
 26 He, Ken T                 13 Team Blue            1:06.15    1:01.62  
 27 Askar, Danyar             12 Team White           1:02.84    1:01.66  
 28 Parks, Jason              12 Team White           1:04.00    1:01.92  
 29 Mu, Jett Y                11 Team White           1:03.92    1:02.85  
 30 Klein, Daniel R           14 Team Blue            1:02.69    1:02.88  
 31 Lim, Andrew C             12 Team Blue            1:03.63    1:03.39  
 32 Li, Kevin Z               14 Team White           1:05.94    1:04.01  
 33 Hill, Alex G              11 Team Blue            1:04.05    1:05.59  
 34 Nelson, Ben G             13 Team White                NT    1:06.26  
 35 Cinque, Matt R            11 Team White           1:08.96    1:07.42  
 36 Lloyd, Scott J            13 Team Blue            1:08.13    1:07.48  
 37 McCallion, Sam J          13 Team White           1:29.50    1:10.97  
 38 Strada, Matt I            12 Team White           1:13.41    1:13.06  
 39 Fine, Noah T              11 Team White           1:13.94    1:13.36  
 40 Holmes, Robert C          11 Team Blue            1:17.48    1:13.69  
 41 Li, Ethan K               11 Team White           1:13.08    1:14.03  
 42 Wulff, Nolan J            12 Team Blue            1:17.72    1:15.20  
 
Event 3  Girls 12 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wolk, Audrey J            12 Team Blue              28.76      27.61   20  
  2 Lambert, Maya F           12 Team White             29.52      28.66   17  
  3 Shuping, Avery E          11 Team Blue              30.09      28.87   16  
  4 Su, Alicia                11 Team White             30.77      29.38   15  
  5 Sipper, Maya K            12 Team Blue              30.02      30.03   14  
  6 Collins, Mackenzie K      10 Team Blue              32.08      30.72   13  
  7 Jang, Julia Y             10 Team White             34.52      31.48   12  
  8 Giovanello, Aurora J      11 Team Blue              31.73      31.49   11  
  9 Hill, Ellie E             10 Team White             32.55      32.08    9  
 10 Thomas, Arianna M         10 Team Blue              33.41      32.13    7  
 11 Martens, Raina A          12 Team Blue              35.08      32.67    6  
 12 Collins, Daisy B           9 Team White             34.69      33.36    5  
 13 Napravnik, Sophia         11 Team Blue              37.45      33.47    4  
 14 Kim, Kenzie A             10 Team White             34.59      33.73    3  
 15 Brock, Yari E              8 Team White             37.33      34.54    2  
 16 Dever, Emerson B          11 Team White             36.64      35.06    1  
 17 Chen, Ruoyan D            11 Team Blue                 NT      35.95  
 18 Yuan, Alyssa F            11 Team Blue                 NT      36.24  
 19 Taub, Anna J              11 Team Blue              41.90      36.62  
 20 Appelbaum, Layla N        11 Team White             42.84      36.87  
 21 Werley, Ella D             9 Team White             49.17      38.26  
 22 Locklear, Marissa N        9 Team Blue              41.51      39.42  
 23 Biswas, Emma A             9 Team White             38.68      39.59  
 24 Burton, Chloe G           10 Team White             41.70      39.61  
 25 Li, Angela                10 Team White             42.81      39.73  
 26 DeVrieze, Kira M          11 Team White                NT      40.75  
 27 Li, Joie N                10 Team Blue              44.70      41.02  
 28 Brav, Sapir               11 Team Blue              44.14      42.25  
 29 Wilber, Elizabeth N        8 Team Blue              43.76      42.30  
 30 Kent, Macie A              9 Team Blue              42.99      42.96  
 31 Siler, Kaitlyn G           9 Team White                NT      43.01  
 32 Penaskovic, Elizabeth A    8 Team White                NT      47.01  
 33 Fine, Chloe S              7 Team Blue                 NT      47.85  
 34 Chen, Guanyan D            9 Team Blue                 NT      47.94  
 35 Tisch, Lily C              7 Team White             53.05      47.96  
 36 Roberts, Sofia B           7 Team White                NT      51.72  
 
Event 4  Boys 12 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nicholson, Cooper D       12 Team White             27.85      27.19   20  
  2 Liang, Ethan W            10 Team Blue              30.26      28.09   17  
  3 Peck, Connor B            12 Team Blue              29.12      28.70   16  
  4 McGee, Connor J           12 Team Blue              29.86      28.90   15  
  5 Li, Lucas Z               11 Team Blue              31.90      29.91   14  
  6 Li, Jason N               10 Team White             32.01      30.51   13  
  7 Liu, Alan S               12 Team White             31.14      30.56   12  
  8 Wu, Ames H                10 Team Blue              32.95      30.91   11  
  9 Tao, Jason J              10 Team Blue              33.88      31.64    9  
 10 Colacito, Leonardo B      10 Team Blue              32.04      31.77    7  
 11 Sha, Cody L                9 Team Blue              32.64      31.92    6  
 12 Patkar, Aneesh A          11 Team White             33.47      32.06    5  
 13 Biller, Lukas A           10 Team White             49.13      32.75    4  
 14 Wilber, Nathaniel G       10 Team White             35.12      33.68    3  
 15 Luo, Kevin L               9 Team White             36.71      34.63    2  
 16 Podgoreanu, sam M         11 Team White                NT      34.89    1  
 17 Wulber, Fletcher D         9 Team Blue              36.49      34.91  
 18 Napravnik, Lukas           8 Team Blue              35.56      35.53  
 19 Brock, Ben G              10 Team White             36.83      36.38  
 20 Locklear, Devin C         10 Team White             38.52      36.94  
 21 Yang, Leo Y               10 Team Blue              39.73      37.03  
 22 Guan, Junhao H            10 Team Blue                 NT      37.53  
 23 Xing, William B            7 Team White                NT      39.47  
 24 Moore, Ori C              11 Team Blue              41.65      39.58  
 25 Appelbaum, Moxy Q          8 Team White             39.45      39.90  
 26 Boehlke, Noah G            8 Team Blue              43.69      40.58  
 27 Podgoreanu, joe O         10 Team White                NT      41.87  
 28 Wolk, Max A                8 Team White             46.67      43.20  
 29 Moore, Valen H             9 Team White             50.46      44.33  
 30 Cao, Vincent R            10 Team Blue              47.06      45.40  
 31 Lim, Holden C              9 Team Blue              57.53      53.89  
 32 Mody, Holt S              10 Team White                NT      54.00  
 
Event 5  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCowen, Sarah E           8 Team White                NT      17.25   20  
  2 Kent, Annie S              8 Team Blue                 NT      23.77   17  
  3 Biswas, Anna A             6 Team Blue                 NT      26.85   16  
  4 Charles, Marie L           6 Team White                NT      26.88   15  
 
Event 6  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Collins, Jack E            6 Team Blue                 NT      21.82   20  
  2 Buckley, Gavin R           8 Team Blue                 NT      24.58   17  
  3 Siler, Calvin J            7 Team White                NT      25.99   16  
  4 Fine, Asher S              7 Team Blue                 NT      26.71   15  
  5 Chen, Kingsley P           7 Team Blue                 NT      26.87   14  
  6 wu, Eric H                 7 Team White                NT      28.35   13  
  7 Finnegan, Sam T            6 Team White                NT      31.75   12  
 
Event 7  Girls 11 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carpenter, Emily G        14 Team Blue            1:01.59    1:01.29   20  
  2 Rose, Mia G               16 Team White             59.68    1:04.67   17  
  3 Georgallis, Sofia C       13 Team Blue            1:05.97    1:05.81   16  
  4 Bilden, Lindy C           15 Team White           1:06.01    1:06.34   15  
  5 Kent, Emma N              13 Team Blue            1:05.88    1:06.96   14  
  6 Boehlke, Eva V            14 Team White           1:04.50    1:07.52   13  
  7 Kornstein, Olivia N       14 Team White           1:08.40    1:08.17   12  
  8 Johns, Morgan J           16 Team Blue            1:07.30    1:08.38   11  
  9 Febre, Kirsten M          16 Team Blue            1:03.82    1:08.83    9  
 10 Lee, Tricia C             16 Team White           1:09.01    1:09.33    7  
 11 Wolk, Audrey J            12 Team Blue            1:14.62    1:10.01    6  
 12 Sperry, Maggie D          17 Team White           1:07.16    1:10.21    5  
 13 Cinque, Karissa L         13 Team White           1:09.35    1:10.59    4  
 14 Shuping, Avery E          11 Team Blue            1:18.57    1:12.72    3  
 15 Sipper, Maya K            12 Team Blue            1:13.03    1:13.02    2  
 16 Su, Alicia                11 Team White           1:16.90    1:13.09    1  
 17 Gaur, Tanvi               12 Team Blue            1:20.06    1:13.13  
 18 Li, Jessica               13 Team Blue            1:11.23    1:13.36  
 19 Holmes, Mary E            14 Team White           1:14.09    1:13.37  
 20 McCallion, Eve R          14 Team White           1:30.53    1:13.49  
 21 Lambert, Maya F           12 Team White           1:17.99    1:15.24  
 22 Carroll, Lucy G           16 Team Blue            1:12.89    1:16.21  
 23 O'Brien, Annie E          16 Team White           1:10.45    1:17.41  
 24 McCormick, Hadley K       17 Team Blue            1:10.82    1:18.09  
 25 Emrich, Lauren E          13 Team White           1:18.29    1:19.69  
 26 Giovanello, Aurora J      11 Team Blue            1:19.84    1:21.71  
 27 Conger, Elizabeth N       14 Team White           1:14.13    1:23.97  
 28 Martens, Raina A          12 Team Blue            1:31.46    1:27.91  
 29 Pohl, Maggie G            14 Team Blue            1:28.40    1:29.48  
 30 Brown, Avery R            12 Team Blue            1:29.05    1:33.17  
 
Event 8  Boys 11 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Charboneau, Duncan T      17 Team White             55.24      55.28   20  
  2 Lockhart, Kevon D         16 Team White             54.97      56.96   17  
  3 Bretzmann, Peter R        15 Team Blue              59.03      57.61   16  
  4 Cameron, Ian J            14 Team Blue              58.95      57.99   15  
  5 Charles, Miles L          15 Team White             57.20      58.53   14  
  6 Qaqish, Danny A           15 Team White             58.16      58.88   13  
  7 Lim, Alex C               14 Team White             57.96      59.33   12  
  8 Moore, Mackenzie M        14 Team White           1:00.42    1:00.46   11  
  9 Collins, Joshua H         14 Team Blue            1:01.03    1:01.04    9  
 10 Jong, Ethan D             14 Team Blue            1:04.37    1:01.96    7  
 11 Honore, Alfred N          14 Team Blue            1:01.49    1:01.99    6  
 12 Liang, Jonathan *         13 Team Blue            1:04.82    1:02.73    5  
 13 Dunson, Peter A           13 Team White           1:01.79    1:02.86    4  
 14 Gaudette, Stephen J       16 Team White             58.72    1:02.88    3  
 15 Hagen, Jackson S          14 Team Blue            1:05.55    1:04.19    2  
 16 Nicholson, Graham T       15 Team White           1:07.73    1:04.46    1  
 17 Roessler, Stewart S       14 Team White           1:05.53    1:04.70  
 18 McCallion, Max R          15 Team Blue            1:20.58    1:05.84  
 19 Seelbach, Zach R          17 Team White           1:07.32    1:06.55  
 20 Commins, Andy F           12 Team Blue            1:07.40    1:07.17  
 21 Peck, Mason A             15 Team Blue            1:05.04    1:07.35  
 22 Sullivan, Eric B          13 Team White           1:06.97    1:08.18  
 23 Peck, Connor B            12 Team Blue            1:07.27    1:08.74  
 24 Liu, Alan S               12 Team White           1:16.60    1:09.09  
 25 Nicholson, Cooper D       12 Team White           1:14.59    1:09.49  
 26 Simon III, Jack F         14 Team White           1:12.87    1:09.87  
 27 Klein, Daniel R           14 Team Blue            1:09.31    1:10.68  
 28 He, Ken T                 13 Team Blue            1:12.19    1:11.62  
 29 Lloyd, Scott J            13 Team Blue            1:12.94    1:14.52  
 30 Li, Lucas Z               11 Team Blue            1:19.18    1:15.17  
 31 Lim, Andrew C             12 Team Blue            1:13.78    1:15.37  
 32 Li, Kevin Z               14 Team White           1:18.32    1:16.29  
 33 McGee, Connor J           12 Team Blue            1:17.45    1:16.92  
 34 Patkar, Aneesh A          11 Team White           1:23.96    1:17.19  
 35 Nelson, Ben G             13 Team White                NT    1:18.41  
 36 Strada, Matt I            12 Team White           1:22.65    1:21.25  
 37 Wulff, Nolan J            12 Team Blue            1:26.60    1:22.06  
 38 Li, Ethan K               11 Team White           1:28.36    1:25.89  
 39 Fine, Noah T              11 Team White           1:21.33    1:28.55  
 
Event 9  Girls 12 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dolan, Maya A             12 Team Blue              30.83      30.89   20  
  2 Burton, Lilly H           12 Team White             32.98      31.36   17  
  3 Wolk, Isabel H            11 Team White             33.01      33.10   16  
  4 Eward, Ellery L           11 Team Blue              35.27      34.34   15  
  5 Emrich, Abby G            11 Team White             33.96      34.56   14  
  6 Collins, Mackenzie K      10 Team Blue              34.92      35.80   13  
  7 Jang, Julia Y             10 Team White             39.22      36.34   12  
  8 Thomas, Arianna M         10 Team Blue              38.69      37.49   11  
  9 Hill, Ellie E             10 Team White             38.86      38.20    9  
 10 Martens, Raina A          12 Team Blue              41.60      39.86    6.5
 10 Collins, Daisy B           9 Team White             40.39      39.86    6.5
 12 Napravnik, Sophia         11 Team Blue              43.09      40.12    5  
 13 Kim, Kenzie A             10 Team White             39.55      40.62    4  
 14 Chen, Ruoyan D            11 Team Blue                 NT      41.27    3  
 15 Brock, Yari E              8 Team White             44.13      42.37    2  
 16 Werley, Ella D             9 Team White             44.69      43.95    1  
 17 Dever, Emerson B          11 Team White             44.43      44.02  
 18 Burton, Chloe G           10 Team White             45.96      45.03  
 19 Locklear, Marissa N        9 Team Blue              47.46      45.36  
 20 Taub, Anna J              11 Team Blue              49.35      45.89  
 21 Yuan, Alyssa F            11 Team Blue                 NT      47.27  
 22 Li, Joie N                10 Team Blue              51.32      47.65  
 23 Kallepalli, Anya           9 Team Blue              49.32      48.12  
 24 Wilber, Elizabeth N        8 Team Blue              47.61      48.38  
 25 DeVrieze, Kira M          11 Team White                NT      48.44  
 26 Brav, Sapir               11 Team Blue              54.18      49.23  
 27 Biswas, Emma A             9 Team White             47.78      49.31  
 28 Li, Angela                10 Team White             53.43      50.55  
 29 Kent, Macie A              9 Team Blue              50.97      50.85  
 30 Penaskovic, Elizabeth A    8 Team White                NT      51.33  
 31 Chen, Guanyan D            9 Team Blue                 NT      52.58  
 32 Cao, Kayla V               8 Team Blue                 NT      56.47  
 33 Tisch, Lily C              7 Team White             59.03      58.23  
 34 Roberts, Sofia B           7 Team White                NT    1:08.07  
 -- Khandani, Hannah R         8 Team White                NT         DQ  
 -- Siler, Kaitlyn G           9 Team White             56.64         DQ  
 -- Fine, Chloe S              7 Team Blue                 NT         DQ  
 -- Appelbaum, Layla N        11 Team White             51.28         DQ  
 
Event 10  Boys 12 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Liang, Ethan W            10 Team Blue              32.45      32.65   20  
  2 Mu, Jett Y                11 Team White             32.37      32.83   17  
  3 Askar, Danyar             12 Team White             37.97      33.41   16  
  4 Li, Jason N               10 Team White             34.85      34.02   15  
  5 Wu, Ames H                10 Team Blue              37.76      34.71   14  
  6 Parks, Jason              12 Team White             35.81      34.89   13  
  7 Cinque, Matt R            11 Team White             35.99      35.78   12  
  8 Hill, Alex G              11 Team Blue              34.69      35.82   11  
  9 Colacito, Leonardo B      10 Team Blue              36.29      36.02    9  
 10 Sha, Cody L                9 Team Blue              37.09      37.22    7  
 11 Tao, Jason J              10 Team Blue              44.47      38.57    6  
 12 Biller, Lukas A           10 Team White             55.96      40.40    5  
 13 Luo, Kevin L               9 Team White             40.48      40.41    4  
 14 Lim, Henry C              11 Team Blue              46.56      41.38    3  
 15 Wilber, Nathaniel G       10 Team White             41.75      41.71    2  
 16 Podgoreanu, sam M         11 Team White                NT      42.25    1  
 17 Wulber, Fletcher D         9 Team Blue              45.00      42.82  
 18 Napravnik, Lukas           8 Team Blue              44.14      43.45  
 19 Wolk, Max A                8 Team White             52.24      44.10  
 20 Yang, Leo Y               10 Team Blue              47.37      44.29  
 21 Brock, Ben G              10 Team White             41.21      45.10  
 22 Appelbaum, Moxy Q          8 Team White             49.56      46.82  
 23 Boehlke, Noah G            8 Team Blue              48.91      47.18  
 24 Locklear, Devin C         10 Team White             47.01      47.99  
 25 Podgoreanu, joe O         10 Team White                NT      51.44  
 26 Cao, Vincent R            10 Team Blue              54.60      52.29  
 27 Xing, William B            7 Team White                NT      53.02  
 28 Moore, Valen H             9 Team White             57.78      53.27  
 29 Lim, Holden C              9 Team Blue            1:05.19      55.77  
 -- Moore, Ori C              11 Team Blue              53.09         DQ  
 -- Guan, Junhao H            10 Team Blue                 NT         DQ  
 -- Mody, Holt S              10 Team White                NT         DQ  
 
Event 11  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCowen, Sarah E           8 Team White                NT      22.13   20  
  2 Biswas, Anna A             6 Team Blue                 NT      27.07   17  
  3 Charles, Marie L           6 Team White                NT      31.10   16  
 -- Kent, Annie S              8 Team Blue                 NT         DQ  
 
Event 12  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Collins, Jack E            6 Team Blue                 NT      25.23   20  
  2 Finnegan, Sam T            6 Team White                NT      29.75   17  
  3 wu, Eric H                 7 Team White                NT      30.26   16  
  4 Buckley, Gavin R           8 Team Blue                 NT      32.19   15  
  5 Siler, Calvin J            7 Team White                NT      33.11   14  
 -- Chen, Kingsley P           7 Team Blue                 NT         DQ  
 -- Fine, Asher S              7 Team Blue                 NT         DQ  
 
Event 13  Girls 11 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Baca, Paloma I            17 Team Blue            1:12.34    1:14.21   20  
  2 Eward, Aly C              14 Team Blue            1:16.93    1:14.47   17  
  3 Boehlke, Eva V            14 Team White           1:14.15    1:16.22   16  
  4 Lee, Tricia C             16 Team White           1:11.77    1:16.59   15  
  5 Georgallis, Sofia C       13 Team Blue            1:18.76    1:16.94   14  
  6 Holmes, Mary E            14 Team White           1:20.10    1:17.14   13  
  7 Carpenter, Emily G        14 Team Blue            1:21.49    1:17.33   12  
  8 Gaur, Tanvi               12 Team Blue            1:16.03    1:17.64   11  
  9 Kornstein, Olivia N       14 Team White           1:15.34    1:17.66    9  
 10 Johns, Morgan J           16 Team Blue            1:18.84    1:18.95    7  
 11 Su, Alicia                11 Team White           1:26.41    1:19.95    6  
 12 Bilden, Lindy C           15 Team White           1:16.67    1:20.37    5  
 13 Luo, Grace L              11 Team White           1:24.66    1:20.47    4  
 14 Emrich, Lauren E          13 Team White           1:23.23    1:22.24    3  
 15 Carroll, Lucy G           16 Team Blue            1:24.07    1:24.81    2  
 16 Li, Jessica               13 Team Blue            1:24.08    1:25.04    1  
 17 Lambert, Maya F           12 Team White           1:32.93    1:25.17  
 18 Cinque, Karissa L         13 Team White           1:26.49    1:26.53  
 19 Febre, Kirsten M          16 Team Blue            1:21.26    1:26.67  
 20 O'Brien, Annie E          16 Team White           1:19.76    1:28.61  
 21 McCormick, Hadley K       17 Team Blue            1:29.53    1:31.82  
 22 Kim, Riley S              12 Team White           1:35.17    1:31.96  
 23 Conger, Elizabeth N       14 Team White           1:23.54    1:36.31  
 24 Brown, Avery R            12 Team Blue            1:38.77    1:40.47  
 25 Pohl, Maggie G            14 Team Blue            1:52.07    1:44.04  
 26 Coady, Claire M           12 Team White           2:21.64    1:53.85  
 
Event 14  Boys 11 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Charboneau, Duncan T      17 Team White           1:04.39    1:04.10   20  
  2 Lim, Alex C               14 Team White           1:03.94    1:05.37   17  
  3 Jong, Ethan D             14 Team Blue            1:10.03    1:06.24   16  
  4 Cairns, Zac D             16 Team White           1:03.62    1:07.11   15  
  5 Nally, Ben C              16 Team Blue            1:09.53    1:08.48   14  
  6 Poteat, Max W             16 Team White           1:10.88    1:08.82   13  
  7 Hollis, Brian W           17 Team Blue            1:12.76    1:08.92   12  
  8 Mu, Andy L                16 Team Blue            1:09.49    1:09.58   11  
  9 Cameron, Ian J            14 Team Blue            1:13.94    1:09.80    9  
 10 Honore, Alfred N          14 Team Blue            1:05.96    1:10.06    7  
 11 Nicholson, Graham T       15 Team White           1:11.37    1:11.73    6  
 12 Gaudette, Andrew W        16 Team Blue            1:13.45    1:11.92    5  
 13 Seelbach, Zach R          17 Team White           1:07.64    1:12.14    4  
 14 Moore, Mackenzie M        14 Team White           1:12.15    1:12.32    3  
 15 Roessler, Stewart S       14 Team White           1:20.84    1:12.85    2  
 16 McCallion, Max R          15 Team Blue            1:32.72    1:12.92    1  
 17 Chang, Austin W           15 Team Blue            1:12.01    1:13.82  
 18 Dunson, Peter A           13 Team White           1:15.10    1:14.55  
 19 Liang, Jonathan *         13 Team Blue            1:15.20    1:15.06  
 20 Collins, Joshua H         14 Team Blue            1:16.01    1:16.59  
 21 Peck, Mason A             15 Team Blue            1:17.18    1:17.42  
 22 Hagen, Jackson S          14 Team Blue            1:22.21    1:18.27  
 23 Parks, Jason              12 Team White           1:22.35    1:19.25  
 24 Peck, Connor B            12 Team Blue            1:19.73    1:20.67  
 25 Simon III, Jack F         14 Team White           1:22.12    1:21.23  
 26 Liu, Alan S               12 Team White           1:27.01    1:21.29  
 27 He, Ken T                 13 Team Blue            1:24.81    1:22.51  
 28 Li, Lucas Z               11 Team Blue            1:27.60    1:24.08  
 29 Commins, Andy F           12 Team Blue            1:31.08    1:24.39  
 30 Klein, Daniel R           14 Team Blue            1:25.62    1:24.69  
 31 Li, Kevin Z               14 Team White           1:28.03    1:24.96  
 32 Sullivan, Eric B          13 Team White           1:27.45    1:25.73  
 33 Lloyd, Scott J            13 Team Blue            1:27.95    1:28.74  
 34 Holmes, Robert C          11 Team Blue            1:35.66    1:33.21  
 35 Nelson, Ben G             13 Team White                NT    1:33.56  
 36 Patkar, Aneesh A          11 Team White           1:35.43    1:35.54  
 37 Strada, Matt I            12 Team White           1:39.18    1:35.61  
 38 Fine, Noah T              11 Team White           1:33.46    1:36.50  
 39 Wulff, Nolan J            12 Team Blue            1:43.66    1:39.45  
 40 Li, Ethan K               11 Team White           1:47.90    1:41.86  
 
Event 15  Girls 12 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wolk, Audrey J            12 Team Blue              33.59      33.76   20  
  2 Wolk, Isabel H            11 Team White             32.98      34.20   17  
  3 Dolan, Maya A             12 Team Blue              35.93      36.10   16  
  4 Burton, Lilly H           12 Team White             35.60      36.11   15  
  5 Kim, Kenzie A             10 Team White             40.15      38.98   14  
  6 Emrich, Abby G            11 Team White             39.29      39.17   13  
  7 Giovanello, Aurora J      11 Team Blue              39.93      39.29   12  
  8 Jang, Julia Y             10 Team White             43.50      40.94   11  
  9 Shuping, Avery E          11 Team Blue              41.41      41.03    9  
 10 Thomas, Arianna M         10 Team Blue              40.23      41.38    7  
 11 Sipper, Maya K            12 Team Blue              45.29      41.58    6  
 12 Eward, Ellery L           11 Team Blue              47.24      42.27    5  
 13 Napravnik, Sophia         11 Team Blue              44.21      42.80    4  
 14 Appelbaum, Layla N        11 Team White             57.19      45.26    3  
 15 Collins, Daisy B           9 Team White             45.32      45.31    2  
 16 Taub, Anna J              11 Team Blue              45.33      45.45    1  
 17 Hill, Ellie E             10 Team White             46.76      46.26  
 18 Locklear, Marissa N        9 Team Blue              47.20      46.29  
 19 Collins, Mackenzie K      10 Team Blue              44.30      47.16  
 20 Li, Joie N                10 Team Blue              54.13      48.15  
 21 Brock, Yari E              8 Team White             53.34      49.29  
 22 Martens, Raina A          12 Team Blue              55.59      50.63  
 23 Kallepalli, Anya           9 Team Blue              50.37      50.88  
 24 Yuan, Alyssa F            11 Team Blue                 NT      52.06  
 25 Werley, Ella D             9 Team White             54.49      53.27  
 26 Biswas, Emma A             9 Team White             50.42      53.38  
 27 DeVrieze, Kira M          11 Team White                NT      53.68  
 28 Burton, Chloe G           10 Team White             54.12      54.01  
 29 Brav, Sapir               11 Team Blue              58.66      54.36  
 30 Li, Angela                10 Team White                NT      54.39  
 31 Dever, Emerson B          11 Team White             57.22      55.82  
 32 Kent, Macie A              9 Team Blue                 NT      59.66  
 33 Khandani, Hannah R         8 Team White                NT    1:00.61  
 34 Fine, Chloe S              7 Team Blue                 NT    1:01.37  
 35 Penaskovic, Elizabeth A    8 Team White                NT    1:05.46  
 36 Tisch, Lily C              7 Team White           1:13.18    1:06.38  
 37 Cao, Kayla V               8 Team Blue            1:09.94    1:08.85  
 -- Siler, Kaitlyn G           9 Team White           1:05.39         DQ  
 -- Chen, Guanyan D            9 Team Blue                 NT         DQ  
 -- Wilber, Elizabeth N        8 Team Blue              58.07         DQ  
 -- Roberts, Sofia B           7 Team White                NT         DQ  
 -- Chen, Ruoyan D            11 Team Blue                 NT         DQ  
 
Event 16  Boys 12 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nicholson, Cooper D       12 Team White             38.29      35.07   20  
  2 Askar, Danyar             12 Team White             37.20      36.79   17  
  3 Liang, Ethan W            10 Team Blue              37.63      36.99   16  
  4 Mu, Jett Y                11 Team White             40.21      38.03   15  
  5 Li, Jason N               10 Team White             42.61      38.56   14  
  6 McGee, Connor J           12 Team Blue              44.74      39.42   13  
  7 Lim, Andrew C             12 Team Blue              43.44      40.31   12  
  8 Hill, Alex G              11 Team Blue              39.76      40.83   11  
  9 Tao, Jason J              10 Team Blue              45.53      43.18    9  
 10 Cinque, Matt R            11 Team White             45.16      43.45    7  
 11 Wu, Ames H                10 Team Blue              49.52      45.55    6  
 12 Luo, Kevin L               9 Team White             51.64      46.15    5  
 13 Wulber, Fletcher D         9 Team Blue              49.36      46.72    4  
 14 Colacito, Leonardo B      10 Team Blue              54.31      46.84    3  
 15 Lim, Henry C              11 Team Blue              50.18      47.22    2  
 16 Podgoreanu, sam M         11 Team White                NT      48.33    1  
 17 Yang, Leo Y               10 Team Blue              50.55      49.04  
 18 Appelbaum, Moxy Q          8 Team White             52.26      49.63  
 19 Sha, Cody L                9 Team Blue              48.00      49.85  
 20 Biller, Lukas A           10 Team White                NT      50.19  
 21 Moore, Ori C              11 Team Blue              51.73      50.91  
 22 Wilber, Nathaniel G       10 Team White             49.78      51.41  
 23 Cao, Vincent R            10 Team Blue              52.64      51.92  
 24 Locklear, Devin C         10 Team White             51.45      52.13  
 25 Napravnik, Lukas           8 Team Blue              54.92      52.44  
 26 Boehlke, Noah G            8 Team Blue              56.40      52.80  
 27 Wolk, Max A                8 Team White                NT      54.32  
 28 Brock, Ben G              10 Team White             52.41      55.50  
 29 Xing, William B            7 Team White                NT      57.40  
 30 Moore, Valen H             9 Team White                NT      57.82  
 31 Guan, Junhao H            10 Team Blue                 NT    1:05.84  
 32 Lim, Holden C              9 Team Blue                 NT    1:07.97  
 33 Podgoreanu, joe O         10 Team White                NT    1:08.52  
 34 Mody, Holt S              10 Team White                NT    1:31.68  
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCowen, Sarah E           8 Team White                NT      26.25   20  
  2 Biswas, Anna A             6 Team Blue                 NT      36.33   17  
 -- Kent, Annie S              8 Team Blue                 NT         DQ  
 -- Charles, Marie L           6 Team White                NT         DQ  
 
Event 18  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Buckley, Gavin R           8 Team Blue                 NT      32.66   20  
  2 Finnegan, Sam T            6 Team White                NT      37.55   17  
  3 Fine, Asher S              7 Team Blue                 NT      45.45   16  
  4 Siler, Calvin J            7 Team White                NT      51.44   15  
  5 wu, Eric H                 7 Team White                NT      54.05   14  
 -- Chen, Kingsley P           7 Team Blue                 NT         DQ  
 -- Collins, Jack E            6 Team Blue                 NT         DQ  
 
Event 19  Girls 11 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Manning, Gillian E        23 Team White             56.06    1:01.12   20  
  2 Carpenter, Emily G        14 Team Blue            1:03.99    1:02.79   17  
  3 Costley, Audrey E         18 Team Blue              59.53    1:02.86   16  
  4 Bilden, Lindy C           15 Team White           1:01.19    1:03.50   15  
  5 Dolan, Maya A             12 Team Blue            1:04.85    1:07.54   14  
  6 Rose, Mia G               16 Team White             59.79    1:07.79   13  
  7 Boehlke, Eva V            14 Team White           1:04.94    1:08.45   12  
  8 Febre, Kirsten M          16 Team Blue            1:08.72    1:08.82   11  
  9 Lee, Tricia C             16 Team White           1:04.09    1:08.83    9  
 10 Kornstein, Olivia N       14 Team White           1:05.23    1:09.27    7  
 11 Sperry, Maggie D          17 Team White           1:14.58    1:09.54    6  
 12 Cinque, Karissa L         13 Team White           1:10.77    1:09.99    5  
 13 Emrich, Abby G            11 Team White           1:09.04    1:11.31    4  
 14 Burton, Lilly H           12 Team White           1:06.60    1:11.59    3  
 15 McCormick, Hadley K       17 Team Blue            1:05.33    1:12.34    2  
 16 Kent, Emma N              13 Team Blue            1:08.76    1:12.86    1  
 17 Georgallis, Sofia C       13 Team Blue            1:09.60    1:12.88  
 18 Wolk, Audrey J            12 Team Blue            1:21.95    1:15.10  
 19 Holmes, Mary E            14 Team White           1:16.12    1:15.52  
 20 Gaur, Tanvi               12 Team Blue            1:13.13    1:15.70  
 21 McCallion, Eve R          14 Team White                NT    1:16.02  
 22 Eward, Ellery L           11 Team Blue            1:17.30    1:16.25  
 23 Johns, Morgan J           16 Team Blue            1:06.88    1:16.69  
 24 Wolk, Isabel H            11 Team White           1:21.17    1:16.90  
 25 Sipper, Maya K            12 Team Blue            1:17.61    1:20.12  
 26 Carroll, Lucy G           16 Team Blue            1:17.72    1:20.24  
 27 Brown, Avery R            12 Team Blue            1:23.10    1:25.09  
 28 O'Brien, Annie E          16 Team White           1:17.78    1:25.91  
 29 Coady, Claire M           12 Team White           1:30.56    1:26.63  
 30 Emrich, Lauren E          13 Team White           1:40.65    1:27.72  
 31 Giovanello, Aurora J      11 Team Blue            1:43.99    1:30.38  
 32 Kim, Riley S              12 Team White           1:48.12    1:42.34  
 -- Shuping, Avery E          11 Team Blue            1:32.26         DQ  
 
Event 20  Boys 11 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Charboneau, Duncan T      17 Team White             53.03      53.49   20  
  2 Lockhart, Kevon D         16 Team White             52.35      55.22   17  
  3 Charles, Miles L          15 Team White             55.36      56.48   16  
  4 Bretzmann, Peter R        15 Team Blue              57.01      56.88   15  
  5 Jong, Ethan D             14 Team Blue            1:03.20      59.26   14  
  6 Qaqish, Danny A           15 Team White             56.54      59.52   13  
  7 Honore, Alfred N          14 Team Blue              58.14      59.55   12  
  8 Collins, Joshua H         14 Team Blue              57.73      59.56   11  
  9 Moore, Mackenzie M        14 Team White           1:04.82    1:02.94    9  
 10 Gaudette, Stephen J       16 Team White             59.54    1:03.48    7  
 11 Liang, Jonathan *         13 Team Blue            1:04.63    1:03.81    6  
 12 Dunson, Peter A           13 Team White           1:01.36    1:04.22    5  
 13 Roessler, Stewart S       14 Team White           1:04.49    1:04.30    4  
 14 Hagen, Jackson S          14 Team Blue            1:14.22    1:04.47    3  
 15 Lim, Alex C               14 Team White           1:02.95    1:04.78    2  
 16 Nicholson, Graham T       15 Team White           1:06.27    1:05.90    1  
 17 McCallion, Max R          15 Team Blue                 NT    1:06.11  
 18 Simon III, Jack F         14 Team White           1:07.68    1:07.20  
 19 Commins, Andy F           12 Team Blue            1:06.75    1:07.44  
 20 Seelbach, Zach R          17 Team White           1:03.87    1:07.68  
 21 Askar, Danyar             12 Team White           1:06.19    1:08.36  
 22 Mu, Jett Y                11 Team White           1:07.90    1:08.94  
 23 Peck, Mason A             15 Team Blue            1:12.03    1:09.22  
 24 Sullivan, Eric B          13 Team White           1:09.39    1:09.83  
 25 Klein, Daniel R           14 Team Blue            1:09.63    1:11.30  
 26 He, Ken T                 13 Team Blue            1:19.42    1:13.10  
 27 Nicholson, Cooper D       12 Team White           1:22.84    1:14.62  
 28 Cinque, Matt R            11 Team White           1:22.64    1:24.41  
 29 Nelson, Ben G             13 Team White                NT    1:24.82  
 30 Li, Ethan K               11 Team White           1:22.17    1:25.81  
 31 Strada, Matt I            12 Team White                NT    1:26.58  
 32 McCallion, Sam J          13 Team White                NT    1:27.90  
 33 Wulff, Nolan J            12 Team Blue            1:32.33    1:32.05  
 34 Holmes, Robert C          11 Team Blue            1:45.23    1:35.18  
 -- Fine, Noah T              11 Team White                NT         DQ  
 -- Hill, Alex G              11 Team Blue            1:17.75         DQ  
 -- Li, Kevin Z               14 Team White           1:33.85         DQ  
 
Event 21  Girls 12 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lambert, Maya F           12 Team White             33.34      32.32   20  
  2 Su, Alicia                11 Team White             35.89      34.39   17  
  3 Luo, Grace L              11 Team White             37.96      34.65   16  
  4 Hill, Ellie E             10 Team White             33.42      34.84   15  
  5 Jang, Julia Y             10 Team White             35.45      35.11   13.5
  5 Collins, Mackenzie K      10 Team Blue              36.27      35.11   13.5
  7 Kim, Kenzie A             10 Team White             42.05      39.04   12  
  8 Collins, Daisy B           9 Team White             40.50      39.70   11  
  9 Thomas, Arianna M         10 Team Blue              39.87      40.24    9  
 10 Napravnik, Sophia         11 Team Blue              48.77      40.97    7  
 11 Brock, Yari E              8 Team White             43.60      41.13    6  
 12 Appelbaum, Layla N        11 Team White             51.00      43.52    5  
 13 Chen, Ruoyan D            11 Team Blue                 NT      44.36    4  
 14 Yuan, Alyssa F            11 Team Blue                 NT      46.11    3  
 15 Li, Joie N                10 Team Blue              51.48      46.39    2  
 16 Taub, Anna J              11 Team Blue              48.67      47.61    1  
 17 Kallepalli, Anya           9 Team Blue              46.23      49.19  
 18 Dever, Emerson B          11 Team White             56.53      49.64  
 19 Burton, Chloe G           10 Team White             45.94      49.81  
 20 Biswas, Emma A             9 Team White             48.25      51.66  
 21 Li, Angela                10 Team White             56.69      52.89  
 22 Locklear, Marissa N        9 Team Blue              52.30      54.34  
 23 Werley, Ella D             9 Team White             53.17      56.56  
 24 Wilber, Elizabeth N        8 Team Blue              59.82      58.20  
 -- Brav, Sapir               11 Team Blue                 NT         DQ  
 -- DeVrieze, Kira M          11 Team White                NT         DQ  
 
Event 22  Boys 12 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Parks, Jason              12 Team White             33.50      31.22   20  
  2 Peck, Connor B            12 Team Blue              33.69      32.05   17  
  3 Liang, Ethan W            10 Team Blue              33.64      32.11   16  
  4 McGee, Connor J           12 Team Blue              39.54      32.64   15  
  5 Li, Jason N               10 Team White             35.49      33.37   14  
  6 Liu, Alan S               12 Team White             36.30      34.07   13  
  7 Li, Lucas Z               11 Team Blue              35.18      34.36   11.5
  7 Lim, Andrew C             12 Team Blue              33.30      34.36   11.5
  9 Colacito, Leonardo B      10 Team Blue              35.53      34.89    9  
 10 Wu, Ames H                10 Team Blue              43.06      35.02    7  
 11 Tao, Jason J              10 Team Blue              36.49      36.08    6  
 12 Patkar, Aneesh A          11 Team White             37.69      36.36    5  
 13 Sha, Cody L                9 Team Blue              43.40      39.06    4  
 14 Luo, Kevin L               9 Team White             42.22      39.94    3  
 15 Brock, Ben G              10 Team White             40.68      41.47    2  
 16 Wilber, Nathaniel G       10 Team White             51.08      45.05    1  
 17 Podgoreanu, sam M         11 Team White                NT      46.43  
 18 Wulber, Fletcher D         9 Team Blue              44.34      47.76  
 19 Yang, Leo Y               10 Team Blue              52.53      48.27  
 20 Appelbaum, Moxy Q          8 Team White             52.06      48.84  
 21 Xing, William B            7 Team White                NT      49.28  
 22 Boehlke, Noah G            8 Team Blue                 NT      50.68  
 23 Moore, Ori C              11 Team Blue              56.26      50.88  
 24 Napravnik, Lukas           8 Team Blue              48.48      51.22  
 25 Guan, Junhao H            10 Team Blue                 NT      51.62  
 26 Locklear, Devin C         10 Team White             59.05      55.31  
 27 Wolk, Max A                8 Team White                NT      57.11  
 -- Podgoreanu, joe O         10 Team White                NT         DQ  
 -- Moore, Valen H             9 Team White                NT         DQ  
 -- Cao, Vincent R            10 Team Blue              54.57         DQ  
 -- Biller, Lukas A           10 Team White                NT         DQ  
 
Event 23  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCowen, Sarah E           8 Team White                NT      25.79   20  
  2 Penaskovic, Elizabeth A    8 Team White                NT      27.92   17  
  3 Cao, Kayla V               8 Team Blue                 NT      29.21   16  
  4 Kent, Annie S              8 Team Blue                 NT      31.23   15  
  5 Tisch, Lily C              7 Team White                NT      32.50   14  
  6 Roberts, Sofia B           7 Team White                NT      33.51   13  
 -- Charles, Marie L           6 Team White                NT         DQ  
 -- Biswas, Anna A             6 Team Blue                 NT         DQ  
 -- Khandani, Hannah R         8 Team White                NT         DQ  
 -- Fine, Chloe S              7 Team Blue                 NT         DQ  
 
Event 24  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- wu, Eric H                 7 Team White                NT         DQ  
 -- Fine, Asher S              7 Team Blue                 NT         DQ  
 -- Siler, Calvin J            7 Team White                NT         DQ  
 -- Collins, Jack E            6 Team Blue                 NT         DQ  
 -- Buckley, Gavin R           8 Team Blue                 NT         DQ  
 -- Chen, Kingsley P           7 Team Blue                 NT         DQ  
 -- Finnegan, Sam T            6 Team White                NT         DQ  
 
Event 25  Girls 11 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Manning, Gillian E        23 Team White           2:07.74    2:16.76   20  
  2 Baca, Paloma I            17 Team Blue            2:12.13    2:17.45   17  
  3 Boehlke, Eva V            14 Team White           2:22.56    2:20.82   16  
  4 Eward, Aly C              14 Team Blue            2:15.75    2:20.87   15  
  5 Carpenter, Emily G        14 Team Blue            2:19.14    2:21.97   14  
  6 Costley, Audrey E         18 Team Blue            2:10.07    2:23.60   13  
  7 Georgallis, Sofia C       13 Team Blue            2:26.02    2:27.13   12  
  8 Lee, Tricia C             16 Team White           2:19.84    2:28.60   11  
  9 Bilden, Lindy C           15 Team White           2:22.89    2:29.54    9  
 10 Kornstein, Olivia N       14 Team White           2:21.10    2:30.14    7  
 11 Cinque, Karissa L         13 Team White           2:29.63    2:31.92    6  
 12 Febre, Kirsten M          16 Team Blue            2:28.96    2:32.67    5  
 13 Rose, Mia G               16 Team White           2:15.15    2:32.97    4  
 14 Kent, Emma N              13 Team Blue            2:32.29    2:33.09    3  
 15 Johns, Morgan J           16 Team Blue            2:22.71    2:33.47    2  
 16 Holmes, Mary E            14 Team White           2:34.29    2:34.51    1  
 17 Gaur, Tanvi               12 Team Blue            2:31.25    2:35.55  
 18 Sperry, Maggie D          17 Team White           2:33.68    2:38.04  
 19 Luo, Grace L              11 Team White           2:48.25    2:41.12  
 20 Carroll, Lucy G           16 Team Blue            2:35.73    2:43.33  
 21 McCallion, Eve R          14 Team White           3:13.85    2:43.75  
 22 McCormick, Hadley K       17 Team Blue            2:31.00    2:45.16  
 23 Emrich, Lauren E          13 Team White           2:50.52    2:46.10  
 24 Li, Jessica               13 Team Blue            2:43.92    2:48.73  
 25 Conger, Elizabeth N       14 Team White           2:35.67    2:52.67  
 26 O'Brien, Annie E          16 Team White           2:38.10    2:56.11  
 27 Brown, Avery R            12 Team Blue            2:55.31    3:03.94  
 28 Kim, Riley S              12 Team White           3:08.20    3:07.91  
 29 Pohl, Maggie G            14 Team Blue            3:24.64    3:11.48  
 30 Coady, Claire M           12 Team White           3:32.59    3:11.93  
 
Event 26  Boys 11 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cairns, Zac D             16 Team White           1:56.42    2:01.41   20  
  2 Poteat, Max W             16 Team White           2:00.75    2:02.85   17  
  3 Bretzmann, Peter R        15 Team Blue            1:58.12    2:03.20   16  
  4 Lockhart, Kevon D         16 Team White           2:00.47    2:06.20   15  
  5 Mu, Andy L                16 Team Blue            2:08.50    2:08.01   14  
  6 Hollis, Brian W           17 Team Blue            1:57.95    2:08.17   13  
  7 Charboneau, Duncan T      17 Team White           2:01.65    2:08.75   12  
  8 Lim, Alex C               14 Team White           2:08.99    2:09.20   11  
  9 Charles, Miles L          15 Team White           2:09.86    2:10.80    9  
 10 Qaqish, Danny A           15 Team White           2:03.89    2:10.91    7  
 11 Chang, Austin W           15 Team Blue            2:07.37    2:11.23    6  
 12 Nally, Ben C              16 Team Blue            2:02.42    2:11.85    5  
 13 Cameron, Ian J            14 Team Blue            2:08.88    2:13.71    4  
 14 Honore, Alfred N          14 Team Blue            2:11.93    2:13.93    3  
 15 Jong, Ethan D             14 Team Blue            2:16.45    2:14.09    2  
 16 Gaudette, Stephen J       16 Team White           2:01.53    2:14.77    1  
 17 Gaudette, Andrew W        16 Team Blue            2:03.74    2:15.14  
 18 Collins, Joshua H         14 Team Blue            2:10.02    2:16.47  
 19 Liang, Jonathan *         13 Team Blue            2:21.22    2:18.39  
 20 Moore, Mackenzie M        14 Team White           2:13.35    2:18.86  
 21 Nicholson, Graham T       15 Team White           2:21.39    2:20.15  
 22 Roessler, Stewart S       14 Team White           2:22.49    2:20.77  
 23 Dunson, Peter A           13 Team White           2:18.64    2:20.95  
 24 Seelbach, Zach R          17 Team White           2:11.82    2:23.55  
 25 McCallion, Max R          15 Team Blue            2:57.53    2:24.50  
 26 Peck, Mason A             15 Team Blue            2:22.41    2:26.63  
 27 Hagen, Jackson S          14 Team Blue            2:23.01    2:27.77  
 28 Simon III, Jack F         14 Team White           2:29.78    2:29.95  
 29 Sullivan, Eric B          13 Team White           2:27.32    2:32.49  
 30 He, Ken T                 13 Team Blue            2:38.96    2:33.62  
 31 Klein, Daniel R           14 Team Blue            2:30.43    2:37.18  
 32 Commins, Andy F           12 Team Blue            2:28.30    2:37.46  
 33 Lloyd, Scott J            13 Team Blue            2:38.65    2:45.80  
 34 Nelson, Ben G             13 Team White                NT    2:52.03  
 35 McCallion, Sam J          13 Team White                NT    2:55.35  
 36 Li, Ethan K               11 Team White                NT    3:08.00  
 37 Wulff, Nolan J            12 Team Blue            3:03.47    3:13.72  
 -- Strada, Matt I            12 Team White           2:58.40         DQ  
 -- Holmes, Robert C          11 Team Blue            3:03.49         DQ  
 -- Fine, Noah T              11 Team White           3:03.15         DQ  
 -- Li, Kevin Z               14 Team White           2:43.12         DQ  
 
Event 27  Girls 12 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burton, Lilly H           12 Team White           1:07.01    1:07.75   20  
  2 Dolan, Maya A             12 Team Blue            1:06.92    1:09.33   17  
  3 Wolk, Audrey J            12 Team Blue            1:11.61    1:10.78   16  
  4 Wolk, Isabel H            11 Team White           1:07.96    1:12.15   15  
  5 Su, Alicia                11 Team White           1:14.99    1:12.75   14  
  6 Emrich, Abby G            11 Team White           1:12.80    1:13.14   13  
  7 Eward, Ellery L           11 Team Blue            1:17.34    1:13.73   12  
  8 Lambert, Maya F           12 Team White           1:18.68    1:14.87   11  
  9 Shuping, Avery E          11 Team Blue            1:21.14    1:14.98    9  
 10 Sipper, Maya K            12 Team Blue            1:16.60    1:17.17    7  
 11 Jang, Julia Y             10 Team White           1:20.36    1:17.85    6  
 12 Giovanello, Aurora J      11 Team Blue            1:19.27    1:19.89    5  
 13 Collins, Mackenzie K      10 Team Blue            1:22.36    1:22.70    4  
 14 Thomas, Arianna M         10 Team Blue            1:22.68    1:22.85    3  
 15 Napravnik, Sophia         11 Team Blue            1:29.35    1:23.89    2  
 16 Collins, Daisy B           9 Team White           1:25.04    1:24.03    1  
 17 Hill, Ellie E             10 Team White           1:18.81    1:24.63  
 18 Brock, Yari E              8 Team White           1:36.46    1:34.20  
 19 Taub, Anna J              11 Team Blue            1:41.56    1:34.73  
 20 Dever, Emerson B          11 Team White           1:42.66    1:36.77  
 21 Appelbaum, Layla N        11 Team White           1:50.35    1:38.77  
 22 Locklear, Marissa N        9 Team Blue            1:40.23    1:39.05  
 23 Li, Joie N                10 Team Blue            1:52.25    1:40.76  
 24 Burton, Chloe G           10 Team White           1:37.13    1:41.29  
 25 Yuan, Alyssa F            11 Team Blue                 NT    1:41.95  
 26 Kallepalli, Anya           9 Team Blue            1:38.50    1:42.57  
 27 Li, Angela                10 Team White           1:50.75    1:45.81  
 28 DeVrieze, Kira M          11 Team White                NT    1:48.69  
 29 Biswas, Emma A             9 Team White           1:43.47    1:52.65  
 30 Wilber, Elizabeth N        8 Team Blue            1:50.56    1:53.40  
 31 Kent, Macie A              9 Team Blue                 NT    1:55.21  
 32 Khandani, Hannah R         8 Team White                NT    2:06.06  
 33 Penaskovic, Elizabeth A    8 Team White                NT    2:10.85  
 34 Cao, Kayla V               8 Team Blue                 NT    2:12.58  
 -- Fine, Chloe S              7 Team Blue                 NT         DQ  
 -- Roberts, Sofia B           7 Team White                NT         DQ  
 -- Kim, Kenzie A             10 Team White           1:24.98         DQ  
 -- Brav, Sapir               11 Team Blue            2:16.11         DQ  
 -- Siler, Kaitlyn G           9 Team White           2:20.14         DQ  
 -- Chen, Ruoyan D            11 Team Blue                 NT         DQ  
 -- Chen, Guanyan D            9 Team Blue                 NT         DQ  
 
Event 28  Boys 12 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nicholson, Cooper D       12 Team White           1:15.90    1:09.58   20  
  2 Liang, Ethan W            10 Team Blue            1:14.19    1:10.86   17  
  3 Peck, Connor B            12 Team Blue            1:11.09    1:11.02   16  
  4 Askar, Danyar             12 Team White           1:13.39    1:11.46   15  
  5 McGee, Connor J           12 Team Blue            1:24.37    1:12.38   14  
  6 Parks, Jason              12 Team White           1:14.69    1:13.04   13  
  7 Liu, Alan S               12 Team White           1:17.60    1:13.73   12  
  8 Hill, Alex G              11 Team Blue            1:13.16    1:14.98   11  
  9 Li, Jason N               10 Team White           1:18.51    1:15.03    9  
 10 Lim, Andrew C             12 Team Blue            1:16.10    1:15.58    7  
 11 Li, Lucas Z               11 Team Blue            1:18.31    1:16.25    6  
 12 Colacito, Leonardo B      10 Team Blue            1:19.53    1:17.97    5  
 13 Cinque, Matt R            11 Team White           1:18.31    1:19.40    4  
 14 Wu, Ames H                10 Team Blue            1:21.84    1:19.58    3  
 15 Tao, Jason J              10 Team Blue            1:21.80    1:20.49    2  
 16 Patkar, Aneesh A          11 Team White           1:24.02    1:20.66    1  
 17 Sha, Cody L                9 Team Blue            1:26.41    1:27.37  
 18 Wilber, Nathaniel G       10 Team White           1:27.05    1:31.60  
 19 Luo, Kevin L               9 Team White           1:32.48    1:32.00  
 20 Podgoreanu, sam M         11 Team White                NT    1:34.94  
 21 Brock, Ben G              10 Team White           1:28.27    1:36.30  
 22 Wulber, Fletcher D         9 Team Blue            1:35.78    1:37.63  
 23 Napravnik, Lukas           8 Team Blue            1:35.02    1:38.61  
 24 Yang, Leo Y               10 Team Blue            1:49.67    1:39.12  
 25 Moore, Ori C              11 Team Blue            1:44.71    1:39.61  
 26 Appelbaum, Moxy Q          8 Team White           1:42.56    1:41.82  
 27 Locklear, Devin C         10 Team White           1:45.20    1:41.85  
 28 Boehlke, Noah G            8 Team Blue            1:59.17    1:44.16  
 29 Wolk, Max A                8 Team White                NT    1:47.81  
 30 Cao, Vincent R            10 Team Blue            1:47.70    1:50.54  
 31 Guan, Junhao H            10 Team Blue                 NT    1:51.57  
 32 Xing, William B            7 Team White                NT    1:51.94  
 -- Podgoreanu, joe O         10 Team White                NT         DQ  
 -- Biller, Lukas A           10 Team White                NT         DQ  
 -- Mu, Jett Y                11 Team White           1:11.54         DQ  
 -- Moore, Valen H             9 Team White                NT         DQ  
 -- Lim, Holden C              9 Team Blue                 NT         DQ  
 -- Lim, Henry C              11 Team Blue            1:40.51         DQ  
 
                    Combined Team Scores - Through Event 28                    
 
  1. Ncac - Team White                  1874   2. Ncac - Team Blue                   1750
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 28                    
 
  1. Ncac - Team White                   960   2. Ncac - Team Blue                    843
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 28                     
 
  1. Ncac - Team White                   914   2. Ncac - Team Blue                    907