Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 6/12/2018 03:30 PM
            2018 NC GCY Sprint and Distance - 6/8/2018 to 6/10/2018            
                              Sanction #: NC18100                              
                                    Results                                    
 
Event 103  Girls Under 11 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lickfold, Katelyn         10 RSA-NC               3:13.55    3:03.77  
                1:31.46   3:03.77 (1:32.31)                                        
  2 Mahland, Avery            10 LY-VA                3:12.82    3:10.48  
                1:32.23   3:10.48 (1:38.25)                                        
  3 Richey, Ruby               9 YOTA-NC              3:59.30    3:18.58  
                1:35.58   3:18.58 (1:43.00)                                        
  4 Irvin, Isobel              9 TYDE-NC              4:02.77    3:19.71  
                1:35.25   3:19.71 (1:44.46)                                        
  5 Hadsell, Meghan           10 RSA-NC               3:23.03    3:26.08  
                1:38.39   3:26.08 (1:47.69)                                        
  6 Volpe, Alena              10 YOTA-NC              3:48.96    3:30.69  
                1:42.43   3:30.69 (1:48.26)                                        
  7 Schoenagel, Lauren        10 RSA-NC               3:39.87    3:33.74  
                1:44.05   3:33.74 (1:49.69)                                        
  8 Reaves, Camren Grace      10 WOW-NC               3:35.95    3:33.81  
                1:40.42   3:33.81 (1:53.39)                                        
  9 Brown, Makena             10 SGSA-NC                   NT    3:45.64  
                1:45.36   3:45.64 (2:00.28)                                        
 10 Schilling, Abigail        10 SGSA-NC              3:47.14    3:46.57  
                1:51.54   3:46.57 (1:55.03)                                        
 11 Ciancanelli, Isabella      9 GFSC-NC              4:21.88    4:02.33  
                2:05.57   4:02.33 (1:56.76)                                        
 12 Stevens, Katherine         8 STAR-NC              4:33.70    4:03.72  
                2:01.45   4:03.72 (2:02.27)                                        
 13 Grove, Tinsley            10 SGSA-NC              4:03.68    4:04.37  
                2:06.43   4:04.37 (1:57.94)                                        
 -- Creek-Anderson, Mya        9 YOTA-NC              3:43.00         DQ  
 
Event 103  Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rydzewski, Sami           12 RSA-NC               2:48.72    2:42.37  
                1:14.02   2:42.37 (1:28.35)                                        
  2 Lickfold, Megan           12 RSA-NC               2:47.16    2:45.59  
                1:21.15   2:45.59 (1:24.44)                                        
  3 Kwong, Yasmine            12 YOTA-NC              2:48.81    2:46.26  
                1:19.02   2:46.26 (1:27.24)                                        
  4 Osborne, Hadley           12 GCY-NC               2:44.58    2:46.78  
                1:17.59   2:46.78 (1:29.19)                                        
  5 Malley, Delaney           12 RSA-NC               3:01.92    2:47.55  
                1:20.01   2:47.55 (1:27.54)                                        
  6 Teague, Helena            12 STAR-NC              2:49.67    2:50.53  
                1:16.61   2:50.53 (1:33.92)                                        
  7 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC              2:58.53    2:51.47  
                1:19.02   2:51.47 (1:32.45)                                        
  8 Yang, Angela              11 YOTA-NC              2:51.16    2:51.80  
                1:21.80   2:51.80 (1:30.00)                                        
  9 Jackson, Alyssa           12 YOTA-NC              2:50.37    2:52.91  
                1:23.62   2:52.91 (1:29.29)                                        
 10 Moehrke, Taylor           12 UN-1-NC              3:00.36    2:52.97  
                1:22.28   2:52.97 (1:30.69)                                        
 11 Joy, Madi                 12 WOW-NC               2:52.39    2:54.58  
                1:20.19   2:54.58 (1:34.39)                                        
 12 Holloway, Blythe          12 RSA-NC               3:10.55    2:58.16  
                1:25.85   2:58.16 (1:32.31)                                        
 13 Mitchell, Elodie          12 YOTA-NC              3:12.62    3:00.58  
                1:21.81   3:00.58 (1:38.77)                                        
 14 Weigand, Hailey           12 WOW-NC               3:06.37    3:01.30  
                1:30.01   3:01.30 (1:31.29)                                        
 15 Lines, Josephine          12 YOTA-NC              3:28.96    3:05.06  
                1:27.47   3:05.06 (1:37.59)                                        
 16 Schell, Gabbie            11 GCY-NC                    NT    3:06.10  
                1:28.17   3:06.10 (1:37.93)                                        
 17 Morris, MacKenna          12 YOTA-NC              3:17.92    3:06.69  
                1:28.18   3:06.69 (1:38.51)                                        
 18 Anderson, Kate            12 YOTA-NC              3:12.31    3:08.15  
                1:29.82   3:08.15 (1:38.33)                                        
 19 Hill, Tessa               12 YOTA-NC              3:08.23    3:08.72  
                1:29.53   3:08.72 (1:39.19)                                        
 20 McQueen, Liza             12 WOW-NC               3:10.07    3:09.60  
                1:32.42   3:09.60 (1:37.18)                                        
 21 Perdue, Katherine         11 TYDE-NC              3:56.04    3:11.82  
                1:29.33   3:11.82 (1:42.49)                                        
 22 Speerschneider, Ella      11 YOTA-NC              3:34.29    3:13.53  
                1:33.08   3:13.53 (1:40.45)                                        
 23 Baysden, Riley            11 YOTA-NC              3:04.03    3:13.64  
                1:34.32   3:13.64 (1:39.32)                                        
 24 Williams, Lexi            11 WOW-NC               3:19.45    3:15.56  
                1:32.66   3:15.56 (1:42.90)                                        
 25 Mitchell, Lily            11 GFSC-NC              3:14.52    3:18.04  
                1:37.32   3:18.04 (1:40.72)                                        
 26 Smith, Jillian            12 YOTA-NC              3:49.51    3:21.03  
                1:34.22   3:21.03 (1:46.81)                                        
 27 Post, Allie Maria         12 TYDE-NC                   NT    3:23.33  
                1:36.18   3:23.33 (1:47.15)                                        
 28 Rountree, Finley          11 WOW-NC                    NT    3:25.96  
                1:37.52   3:25.96 (1:48.44)                                        
 29 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC                   NT    3:38.64  
                1:45.64   3:38.64 (1:53.00)                                        
 
Event 104  Boys Under 11 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Frondoza, Ethan           10 TYDE-NC              3:04.24    2:55.35  
                1:21.26   2:55.35 (1:34.09)                                        
  2 Jennings, Curry           10 YOTA-NC              3:06.09    3:00.40  
                1:25.24   3:00.40 (1:35.16)                                        
  3 Barritt, Tyler            10 YOTA-NC              3:12.17    3:10.71  
                1:33.12   3:10.71 (1:37.59)                                        
  4 Hipps, Eamon              10 GCY-NC                    NT    3:28.93  
                1:44.89   3:28.93 (1:44.04)                                        
  5 Walcott, Noah              9 GFSC-NC              3:35.82    3:35.87  
                1:41.03   3:35.87 (1:54.84)                                        
  6 Zhang, John               10 YOTA-NC              3:44.05    3:39.03  
                1:45.72   3:39.03 (1:53.31)                                        
  7 Petruzzi, Cooper           9 TYDE-NC              4:18.77    3:43.70  
                1:52.48   3:43.70 (1:51.22)                                        
  8 Wehe, Isaiah               9 GCY-NC                    NT    3:45.26  
                1:51.95   3:45.26 (1:53.31)                                        
  9 Drake, Liam                9 RSA-NC                    NT    3:55.67  
 
Event 104  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ayres, Maxwell            12 YOTA-NC              2:41.58    2:40.55  
                1:19.75   2:40.55 (1:20.80)                                        
  2 Hadsell, Ethan            12 RSA-NC               2:51.51    2:48.93  
                1:19.21   2:48.93 (1:29.72)                                        
  3 Petruzzi, Erik            12 TYDE-NC              3:07.39    2:49.33  
                1:23.47   2:49.33 (1:25.86)                                        
  4 Brown, Mark               12 GCY-NC               2:56.48    2:49.80  
                1:22.86   2:49.80 (1:26.94)                                        
  5 Hughes, Jackson           11 WOW-NC               2:51.41    2:50.16  
                1:20.42   2:50.16 (1:29.74)                                        
  6 Covington, Bailey         11 GCY-NC               2:51.03    2:50.45  
                1:19.21   2:50.45 (1:31.24)                                        
  7 Castillo, Andrew          12 YOTA-NC              2:55.06    2:50.93  
                1:23.44   2:50.93 (1:27.49)                                        
  8 Poush, Joren              11 SFY-VA               2:50.28    2:54.13  
                1:25.55   2:54.13 (1:28.58)                                        
  9 Ison, Luka                12 RSA-NC               2:58.90    2:55.49  
                1:23.84   2:55.49 (1:31.65)                                        
 10 Harding, Michael          12 SGSA-NC              2:58.75    2:58.33  
                1:21.40   2:58.33 (1:36.93)                                        
 11 Mann, Spencer             12 GCY-NC               3:01.75    2:59.33  
                1:24.61   2:59.33 (1:34.72)                                        
 12 Volpe, Andrew             12 YOTA-NC              3:22.61    3:04.36  
                1:30.60   3:04.36 (1:33.76)                                        
 13 Lajoie, Ben               11 YOTA-NC              3:37.11    3:06.11  
                1:30.01   3:06.11 (1:36.10)                                        
 14 Malone, Sam               12 RSA-NC                    NT    3:08.56  
                1:31.71   3:08.56 (1:36.85)                                        
 15 Splawski, Peyton          11 SGSA-NC              3:29.72    3:24.35  
                1:45.89   3:24.35 (1:38.46)                                        
 
Event 105  Girls 13-14 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Colaneri, Martina         14 YOTA-NC              5:35.94    5:29.36  
                1:10.97   2:38.01 (1:27.04)   4:12.66 (1:34.65)   5:29.36 (1:16.70)
  2 Wilson, Peyton            14 GCY-NC               5:24.84    5:30.40  
                1:15.79   2:38.26 (1:22.47)   4:17.06 (1:38.80)   5:30.40 (1:13.34)
  3 Hicks, Hailey             14 YOTA-NC              5:43.77    5:30.99  
                1:17.17   2:42.03 (1:24.86)   4:15.68 (1:33.65)   5:30.99 (1:15.31)
  4 Ciancanelli, MaKayla      14 GFSC-NC              5:34.04    5:34.16  
                1:14.88   2:39.60 (1:24.72)   4:21.83 (1:42.23)   5:34.16 (1:12.33)
  5 Corrado, Mia              14 YOTA-NC              6:30.09    5:35.67  
                1:18.57   2:40.08 (1:21.51)   4:20.67 (1:40.59)   5:35.67 (1:15.00)
  6 Alexander, Reece          14 TYDE-NC              5:26.54    5:40.57  
                1:11.06   2:38.11 (1:27.05)   4:22.95 (1:44.84)   5:40.57 (1:17.62)
  7 Day, Keenan               13 YOTA-NC              5:41.01    5:42.46  
                1:18.94   2:45.69 (1:26.75)   4:23.16 (1:37.47)   5:42.46 (1:19.30)
  8 Bezuidenhout, Chrisna     13 YOTA-NC              5:52.29    5:42.75  
                1:13.60   2:45.03 (1:31.43)   4:27.62 (1:42.59)   5:42.75 (1:15.13)
  9 Chan, Chloe               13 RSA-NC                    NT    5:50.01  
                1:21.61   2:53.01 (1:31.40)   4:29.74 (1:36.73)   5:50.01 (1:20.27)
 10 Groce, April              14 RSA-NC               5:44.79    5:51.79  
                1:19.88   2:43.99 (1:24.11)   5:51.79 (3:07.80)                    
 11 Bezuidenhout, Clarissa    13 YOTA-NC              5:47.81    5:53.68  
                1:22.00   2:53.91 (1:31.91)   4:34.15 (1:40.24)   5:53.68 (1:19.53)
 12 Faber, Rebecca            13 YOTA-NC              5:51.07    5:55.08  
                1:20.98   2:45.43 (1:24.45)   4:34.08 (1:48.65)   5:55.08 (1:21.00)
 13 Falwell, Caroline         13 LY-VA                6:10.80    5:56.73  
                1:18.77   2:48.99 (1:30.22)   4:35.16 (1:46.17)   5:56.73 (1:21.57)
 14 Greene, Bebe              13 GCY-NC                    NT    6:03.21  
                1:25.92   3:00.90 (1:34.98)   4:42.47 (1:41.57)   6:03.21 (1:20.74)
 15 Prather, Caroline         14 GFSC-NC                   NT    6:05.08  
                1:23.01   2:54.71 (1:31.70)   4:43.05 (1:48.34)   6:05.08 (1:22.03)
 16 Hughes, Bailey            14 WOW-NC                    NT    6:13.79  
                1:23.21   3:00.97 (1:37.76)   4:50.77 (1:49.80)   6:13.79 (1:23.02)
 17 Humbert, Ella             13 YOTA-NC              6:32.89    6:26.99  
                1:32.70   3:13.36 (1:40.66)   4:57.31 (1:43.95)   6:26.99 (1:29.68)
 18 Dunzo, Grace              13 YOTA-NC                   NT    6:29.70  
                1:28.11   3:06.10 (1:37.99)   5:03.37 (1:57.27)   6:29.70 (1:26.33)
 19 Templeton, Lindsay        13 YOTA-NC                   NT    6:30.80  
                1:25.29   3:07.72 (1:42.43)   5:04.10 (1:56.38)   6:30.80 (1:26.70)
 20 Baysden, Kaley            13 YOTA-NC              5:58.53    6:32.73  
                1:36.83   3:13.06 (1:36.23)   5:11.69 (1:58.63)   6:32.73 (1:21.04)
 21 Baysden, Becca            13 YOTA-NC              6:16.64    6:35.78  
                1:35.21   3:13.50 (1:38.29)   5:10.75 (1:57.25)   6:35.78 (1:25.03)
 
Event 105  Women 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ruiz Buceta, Sara         16 WOW-NC               5:20.00    5:17.75  
                1:08.49   2:31.84 (1:23.35)   4:01.83 (1:29.99)   5:17.75 (1:15.92)
  2 Bergstrom, Nora           15 YOTA-NC              5:28.19    5:27.85  
                1:16.64   2:40.54 (1:23.90)   4:16.54 (1:36.00)   5:27.85 (1:11.31)
  3 Walker, Alexis            16 YOTA-NC              5:27.97    5:27.97  
                1:10.75   2:38.13 (1:27.38)   4:14.15 (1:36.02)   5:27.97 (1:13.82)
  4 Ally, Emily               15 GCY-NC               5:29.01    5:32.66  
                1:12.46   2:36.37 (1:23.91)   4:16.27 (1:39.90)   5:32.66 (1:16.39)
  5 Burton, Piper             16 GCY-NC               5:36.31    5:35.50  
                1:13.58   2:44.45 (1:30.87)   4:15.91 (1:31.46)   5:35.50 (1:19.59)
  6 Maloy, Jenna              15 YOTA-NC              5:37.73    5:36.25  
                1:11.52   2:39.41 (1:27.89)   4:17.82 (1:38.41)   5:36.25 (1:18.43)
  7 Welsh, Lily               12 YOTA-NC              5:39.20    5:38.34  
                1:14.81   2:40.28 (1:25.47)   4:23.61 (1:43.33)   5:38.34 (1:14.73)
  8 Bunting, Meredith         16 TYDE-NC              6:01.46    5:49.05  
                1:18.06   2:49.27 (1:31.21)   4:28.18 (1:38.91)   5:49.05 (1:20.87)
  9 Pennington, Isabel        15 TYDE-NC              5:39.69    5:51.97  
                1:17.61   2:47.96 (1:30.35)   4:34.58 (1:46.62)   5:51.97 (1:17.39)
 10 Tapper, Abbie             15 YOTA-NC              5:59.06    6:04.08  
                1:22.63   2:55.11 (1:32.48)   4:37.68 (1:42.57)   6:04.08 (1:26.40)
 11 Tuenker, Claire           15 YOTA-NC              6:22.74    6:07.06  
                1:29.16   2:56.42 (1:27.26)   4:42.08 (1:45.66)   6:07.06 (1:24.98)
 12 Konopka, Ava              15 YOTA-NC              6:05.04    6:19.81  
                1:28.29   3:01.68 (1:33.39)   4:57.28 (1:55.60)   6:19.81 (1:22.53)
 13 Martin, Cady              16 ASTF-NC              6:35.11    6:38.13  
                1:13.61   2:49.29 (1:35.68)   5:03.95 (2:14.66)   6:38.13 (1:34.18)
 
Event 106  Boys 13-14 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Drake, Patrick            14 RSA-NC               5:14.04    5:06.00  
                1:11.05   2:34.64 (1:23.59)   3:56.69 (1:22.05)   5:06.00 (1:09.31)
  2 Tars, Robert              14 GCY-NC                    NT    5:15.42  
                1:09.58   2:27.16 (1:17.58)   4:01.97 (1:34.81)   5:15.42 (1:13.45)
  3 Harris, Dax               13 GCY-NC               5:22.50    5:15.52  
                1:11.93   2:32.80 (1:20.87)   4:07.03 (1:34.23)   5:15.52 (1:08.49)
  4 Congiusta, Matthew        14 YOTA-NC              5:10.88    5:15.84  
                1:08.87   2:27.77 (1:18.90)   4:01.36 (1:33.59)   5:15.84 (1:14.48)
  5 Sterrett, Will            14 WOW-NC               5:57.46    5:17.69  
                1:08.52   2:31.71 (1:23.19)   4:04.31 (1:32.60)   5:17.69 (1:13.38)
  6 Taylor, John Reese        13 YOTA-NC              5:36.66    5:19.34  
                1:18.70   2:43.09 (1:24.39)   4:10.44 (1:27.35)   5:19.34 (1:08.90)
  7 Walcott, David            13 GFSC-NC              5:43.60    5:26.65  
                1:10.48   2:36.55 (1:26.07)   4:12.47 (1:35.92)   5:26.65 (1:14.18)
  8 Whitfield, Brendan        13 LY-VA                5:27.50    5:29.05  
                1:13.11   2:36.94 (1:23.83)   4:16.34 (1:39.40)   5:29.05 (1:12.71)
  9 Sikes, Wiley              13 YOTA-NC              5:29.52    5:34.79  
                1:16.83   2:42.44 (1:25.61)   4:18.66 (1:36.22)   5:34.79 (1:16.13)
 10 Rock, Noah                13 GCY-NC                    NT    5:36.07  
                1:08.56   2:41.18 (1:32.62)   4:22.08 (1:40.90)   5:36.07 (1:13.99)
 11 Volpe, Michael            14 YOTA-NC              5:40.88    5:36.94  
                1:12.89   2:43.36 (1:30.47)   4:21.80 (1:38.44)   5:36.94 (1:15.14)
 12 Muir, Avery               14 RSA-NC               5:47.77    5:48.00  
                1:17.26   2:44.40 (1:27.14)   4:28.99 (1:44.59)   5:48.00 (1:19.01)
 13 Yang, Raymond             13 YOTA-NC              6:07.19    5:57.31  
                1:23.19   4:33.81 (3:10.62)   5:57.31 (1:23.50)                    
 14 Anderson, Nick            14 YOTA-NC              5:53.92    6:01.93  
                1:25.23   2:57.74 (1:32.51)   4:33.84 (1:36.10)   6:01.93 (1:28.09)
 15 Sharpe, Sterling          13 GCY-NC               6:29.99    6:10.24  
                1:22.52   2:58.47 (1:35.95)   4:53.21 (1:54.74)   6:10.24 (1:17.03)
 16 Navarro, Sebas            14 SAIL-NC              7:05.46    6:36.35  
                1:35.31   3:17.79 (1:42.48)   5:10.13 (1:52.34)   6:36.35 (1:26.22)
 
Event 106  Men 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carroll, AJ               17 YOTA-NC              4:49.59    4:53.60  
                1:10.15   2:24.02 (1:13.87)   3:47.40 (1:23.38)   4:53.60 (1:06.20)
  2 Satterfield, Shaw         16 YOTA-NC              5:15.67    5:03.24  
                1:05.24   2:25.34 (1:20.10)   3:56.46 (1:31.12)   5:03.24 (1:06.78)
  3 Berkowitz, Jeremy         17 YOTA-NC              5:13.56    5:09.23  
                1:06.98   2:24.28 (1:17.30)   3:59.27 (1:34.99)   5:09.23 (1:09.96)
  4 Forgrave, Zack            18 YOTA-NC              5:05.59    5:13.92  
                1:08.88   2:25.88 (1:17.00)   4:01.15 (1:35.27)   5:13.92 (1:12.77)
  5 Bezuidenhout, Gideon      16 YOTA-NC              5:13.93    5:14.62  
                1:09.23   2:34.47 (1:25.24)   4:05.00 (1:30.53)   5:14.62 (1:09.62)
  6 Faber, Samuel             15 YOTA-NC              5:09.03    5:20.63  
                1:08.46   2:30.14 (1:21.68)   4:07.09 (1:36.95)   5:20.63 (1:13.54)
  7 Curran, Garrett           15 RSA-NC               5:35.87    5:23.45  
                1:09.36   2:31.40 (1:22.04)   4:11.54 (1:40.14)   5:23.45 (1:11.91)
  8 Ansede, Lucas             15 YOTA-NC              5:43.87    5:23.53  
                1:09.22   2:34.13 (1:24.91)   4:11.25 (1:37.12)   5:23.53 (1:12.28)
  9 Smith, Ben                17 TYDE-NC              5:14.42    5:24.68  
                1:11.13   2:36.38 (1:25.25)   4:09.52 (1:33.14)   5:24.68 (1:15.16)
 10 Miroshnichenko, Alex      15 GCY-NC               5:27.46    5:24.76  
                1:10.97   2:36.10 (1:25.13)   4:09.43 (1:33.33)   5:24.76 (1:15.33)
 11 Vye, Nicholas             15 TYDE-NC              5:13.26    5:28.71  
                1:18.81   2:40.28 (1:21.47)   4:12.82 (1:32.54)   5:28.71 (1:15.89)
 12 Rendon, Kolby             16 RSA-NC               5:16.22    5:28.96  
                1:10.45   2:36.80 (1:26.35)   4:16.24 (1:39.44)   5:28.96 (1:12.72)
 13 Nouchi, Noah              16 TYDE-NC              5:50.37    5:29.07  
                1:10.88   2:40.31 (1:29.43)   4:08.17 (1:27.86)   5:29.07 (1:20.90)
 14 Rettammel, Connor         17 YOTA-NC              5:07.26    5:32.23  
                1:13.35   2:39.42 (1:26.07)   4:16.32 (1:36.90)   5:32.23 (1:15.91)
 15 Masneri, David            12 GCY-NC                    NT    5:39.21  
                1:17.34   2:46.78 (1:29.44)   4:21.80 (1:35.02)   5:39.21 (1:17.41)
 16 Esposito, Ben             18 GCY-NC               5:20.54    5:42.22  
                1:11.47   2:42.07 (1:30.60)   4:21.84 (1:39.77)   5:42.22 (1:20.38)
 17 Schoenagel, Matthew       12 RSA-NC               5:40.69    5:44.41  
                1:18.90   2:47.57 (1:28.67)   4:26.26 (1:38.69)   5:44.41 (1:18.15)
 18 Tuenker, Felix            16 YOTA-NC              5:41.57    5:47.17  
                1:20.99   2:47.48 (1:26.49)   4:31.51 (1:44.03)   5:47.17 (1:15.66)
 19 Day, Collin               15 YOTA-NC                   NT    5:58.93  
                1:18.63   2:47.33 (1:28.70)   4:39.24 (1:51.91)   5:58.93 (1:19.69)
 20 Eickhoff, CJ              11 GFSC-NC              6:05.36    6:02.06  
                1:24.88   2:53.80 (1:28.92)   4:48.86 (1:55.06)   6:02.06 (1:13.20)
 21 Esposito, Patty           15 GCY-NC               5:43.91    6:03.98  
                1:21.45   2:56.27 (1:34.82)   4:42.45 (1:46.18)   6:03.98 (1:21.53)
 22 LeFevre, Ben              16 TYDE-NC              6:35.34    6:22.45  
                1:27.36   3:15.06 (1:47.70)   4:54.65 (1:39.59)   6:22.45 (1:27.80)
 -- Walcott, Ben              11 GFSC-NC              6:05.81         DQ  
                1:24.30   2:55.78 (1:31.48)   4:46.28 (1:50.50)        DQ (1:17.10)
 -- Vye, Benjamin             15 TYDE-NC                   NT         DQ  
                1:20.02   2:53.17 (1:33.15)   4:32.80 (1:39.63)        DQ (1:23.21)
 
Event 107  Girls Under 11 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rendon, Kalle             10 RSA-NC               6:07.28    5:22.21  
                1:19.06   2:42.27 (1:23.21)   4:03.63 (1:21.36)   5:22.21 (1:18.58)
  2 Pawa, Anika               10 TYDE-NC              6:22.81    5:34.86  
                1:19.03   2:45.24 (1:26.21)   4:12.14 (1:26.90)   5:34.86 (1:22.72)
  3 Lickfold, Katelyn         10 RSA-NC               5:56.05    5:42.15  
                1:20.99   2:48.57 (1:27.58)   4:17.02 (1:28.45)   5:42.15 (1:25.13)
  4 Mahland, Avery            10 LY-VA                6:20.80    5:58.81  
                1:25.12   2:55.71 (1:30.59)   4:29.07 (1:33.36)   5:58.81 (1:29.74)
  5 Mitchell, Aubrey          10 YOTA-NC                   NT    6:22.16  
                1:33.71   3:13.49 (1:39.78)   4:52.47 (1:38.98)   6:22.16 (1:29.69)
  6 Weigand, Kelsey           10 WOW-NC                    NT    6:22.60  
                1:28.99   3:10.63 (1:41.64)   4:51.32 (1:40.69)   6:22.60 (1:31.28)
  7 Teague, Avalon             9 STAR-NC              6:09.67    6:24.93  
                1:33.77   3:15.15 (1:41.38)   4:52.92 (1:37.77)   6:24.93 (1:32.01)
  8 Reaves, Camren Grace      10 WOW-NC                    NT    6:30.33  
                1:28.88   3:10.68 (1:41.80)   4:53.42 (1:42.74)   6:30.33 (1:36.91)
  9 Ciancanelli, Isabella      9 GFSC-NC                   NT    7:35.96  
                1:46.61                             5:44.03 ( )   7:35.96 (1:51.93)
 
Event 107  Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rydzewski, Sami           12 RSA-NC               5:15.74    5:08.69  
                1:13.82   2:33.61 (1:19.79)   3:52.86 (1:19.25)   5:08.69 (1:15.83)
  2 Osborne, Hadley           12 GCY-NC               5:12.83    5:12.06  
                1:11.48   2:30.89 (1:19.41)   3:51.45 (1:20.56)   5:12.06 (1:20.61)
  3 Mitchell, Elodie          12 YOTA-NC                   NT    5:14.49  
                1:14.75   2:36.68 (1:21.93)   3:57.18 (1:20.50)   5:14.49 (1:17.31)
  4 Lickfold, Megan           12 RSA-NC               5:22.86    5:15.51  
                1:17.64   2:40.11 (1:22.47)   3:59.98 (1:19.87)   5:15.51 (1:15.53)
  5 Healey, Caroline          11 YOTA-NC                   NT    5:16.82  
                1:14.59   2:36.52 (1:21.93)   3:58.45 (1:21.93)   5:16.82 (1:18.37)
  6 O'Keefe, Paige            12 YOTA-NC                   NT    5:17.33  
                1:15.25   2:37.16 (1:21.91)   3:58.44 (1:21.28)   5:17.33 (1:18.89)
  7 Malley, Delaney           12 RSA-NC               5:19.61    5:19.54  
                1:16.20   2:38.18 (1:21.98)   3:59.33 (1:21.15)   5:19.54 (1:20.21)
  8 Moehrke, Taylor           12 UN-1-NC              5:19.98    5:20.40  
                1:16.62   2:38.29 (1:21.67)   4:00.10 (1:21.81)   5:20.40 (1:20.30)
  9 Hill, Tessa               12 YOTA-NC              6:05.59    5:22.35  
                1:18.71   2:41.97 (1:23.26)   4:03.90 (1:21.93)   5:22.35 (1:18.45)
 10 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC              5:48.90    5:27.83  
                1:19.05   2:42.70 (1:23.65)   4:05.76 (1:23.06)   5:27.83 (1:22.07)
 11 Jackson, Alyssa           12 YOTA-NC              5:55.66    5:31.64  
                1:19.58   2:45.07 (1:25.49)   4:09.83 (1:24.76)   5:31.64 (1:21.81)
 12 Weigand, Hailey           12 WOW-NC               5:45.91    5:42.29  
                1:19.81   2:47.52 (1:27.71)   4:15.96 (1:28.44)   5:42.29 (1:26.33)
 13 Joy, Madi                 12 WOW-NC                    NT    5:42.50  
                1:20.01   2:48.64 (1:28.63)   4:17.91 (1:29.27)   5:42.50 (1:24.59)
 14 Morris, MacKenna          12 YOTA-NC                   NT    5:44.32  
                1:21.80   2:52.02 (1:30.22)   4:20.61 (1:28.59)   5:44.32 (1:23.71)
 15 Anderson, Kate            12 YOTA-NC              7:25.08    5:44.83  
                1:21.85   2:52.04 (1:30.19)   4:19.56 (1:27.52)   5:44.83 (1:25.27)
 16 Fowler, Lizzie            12 YOTA-NC              6:04.70    5:48.88  
                1:24.35   2:54.17 (1:29.82)   4:25.24 (1:31.07)   5:48.88 (1:23.64)
 17 Schell, Gabbie            11 GCY-NC                    NT    5:49.76  
                1:24.03   2:55.08 (1:31.05)   4:24.72 (1:29.64)   5:49.76 (1:25.04)
 18 Baysden, Riley            11 YOTA-NC              6:46.15    5:54.56  
                1:22.80   2:52.63 (1:29.83)   4:20.08 (1:27.45)   5:54.56 (1:34.48)
 19 Rountree, Rori            12 GCY-NC               6:37.48    5:55.65  
                1:20.74   2:53.75 (1:33.01)   4:27.11 (1:33.36)   5:55.65 (1:28.54)
 20 McQueen, Liza             12 WOW-NC                    NT    5:57.50  
                1:24.11   2:56.16 (1:32.05)   4:29.27 (1:33.11)   5:57.50 (1:28.23)
 21 Teague, Estelle           11 STAR-NC              5:54.95    5:58.71  
                1:23.86   2:56.47 (1:32.61)   4:30.66 (1:34.19)   5:58.71 (1:28.05)
 22 Speerschneider, Ella      11 YOTA-NC              6:18.66    6:01.36  
                1:24.12   2:58.10 (1:33.98)   4:31.53 (1:33.43)   6:01.36 (1:29.83)
 23 Mitchell, Lily            11 GFSC-NC              6:01.63    6:05.81  
                1:24.00   2:59.65 (1:35.65)   4:34.47 (1:34.82)   6:05.81 (1:31.34)
 24 Post, Allie Maria         12 TYDE-NC              6:14.93    6:06.33  
                1:28.96   3:04.50 (1:35.54)   4:34.47 (1:29.97)   6:06.33 (1:31.86)
 25 Williams, Lexi            11 WOW-NC                    NT    6:10.14  
                1:24.08   2:57.96 (1:33.88)   4:35.22 (1:37.26)   6:10.14 (1:34.92)
 26 Smith, Jillian            12 YOTA-NC                   NT    6:17.09  
                1:28.71   3:05.50 (1:36.79)   4:43.11 (1:37.61)   6:17.09 (1:33.98)
 27 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC                   NT    6:20.39  
                1:25.18   3:02.57 (1:37.39)   4:43.25 (1:40.68)   6:20.39 (1:37.14)
 -- Slattery, Letty           12 GCY-NC                    NT         DQ  
 -- Malzahn, Ella             12 YOTA-NC              6:38.68         DQ  
                1:21.25   2:52.42 (1:31.17)   4:22.64 (1:30.22)        DQ (1:26.74)
 
Event 108  Boys Under 11 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jennings, Curry           10 YOTA-NC              5:43.82    5:38.86  
                1:16.90   2:44.85 (1:27.95)   4:13.15 (1:28.30)   5:38.86 (1:25.71)
  2 Powell, Alex              10 STAR-NC              6:53.04    6:42.93  
                1:37.85   3:21.78 (1:43.93)   5:05.03 (1:43.25)   6:42.93 (1:37.90)
 
Event 108  Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ayres, Maxwell            12 YOTA-NC              4:58.78    4:59.10  
                1:11.69   2:29.45 (1:17.76)   3:46.13 (1:16.68)   4:59.10 (1:12.97)
  2 Schoenagel, Matthew       12 RSA-NC               5:03.17    5:00.19  
                1:12.98   2:30.51 (1:17.53)   3:46.52 (1:16.01)   5:00.19 (1:13.67)
  3 Eickhoff, CJ              11 GFSC-NC              5:09.57    5:09.24  
                1:13.25   2:33.29 (1:20.04)   3:52.69 (1:19.40)   5:09.24 (1:16.55)
  4 Kempf, Mason              12 RSA-NC               5:23.53    5:15.80  
                1:15.32   2:37.82 (1:22.50)   3:57.15 (1:19.33)   5:15.80 (1:18.65)
  5 Hughes, Jackson           11 WOW-NC               5:21.49    5:17.37  
                1:15.76   2:38.06 (1:22.30)   4:00.31 (1:22.25)   5:17.37 (1:17.06)
  6 Hadsell, Ethan            12 RSA-NC               5:19.84    5:17.54  
                1:15.08   2:38.30 (1:23.22)   3:58.56 (1:20.26)   5:17.54 (1:18.98)
  7 Walcott, Ben              11 GFSC-NC              5:16.09    5:18.96  
                1:17.22   2:39.27 (1:22.05)   4:00.72 (1:21.45)   5:18.96 (1:18.24)
  8 Zhang, Collin             12 YOTA-NC              5:50.09    5:26.82  
                1:14.35   2:39.19 (1:24.84)   4:04.11 (1:24.92)   5:26.82 (1:22.71)
  9 Malone, Sam               12 RSA-NC               5:33.10    5:28.72  
                1:21.06   2:47.19 (1:26.13)   4:10.62 (1:23.43)   5:28.72 (1:18.10)
 10 Castillo, Andrew          12 YOTA-NC              5:45.66    5:30.53  
                1:17.04   2:42.45 (1:25.41)   4:08.85 (1:26.40)   5:30.53 (1:21.68)
 11 Petruzzi, Erik            12 TYDE-NC              5:56.06    5:36.84  
                1:20.52   2:45.86 (1:25.34)   4:12.84 (1:26.98)   5:36.84 (1:24.00)
 12 Lajoie, Ben               11 YOTA-NC              6:26.66    5:42.62  
                1:20.81   2:48.66 (1:27.85)   4:16.17 (1:27.51)   5:42.62 (1:26.45)
 13 Mann, Spencer             12 GCY-NC               5:48.19    5:47.35  
                1:17.71   2:48.24 (1:30.53)   4:20.82 (1:32.58)   5:47.35 (1:26.53)
 14 Newman, Cole              11 YOTA-NC              6:38.18    6:04.74  
                1:27.10   3:02.15 (1:35.05)   4:36.65 (1:34.50)   6:04.74 (1:28.09)
 15 Barton, John Burke        11 GCY-NC               6:50.25    6:23.69  
                1:29.84   3:08.86 (1:39.02)   4:48.38 (1:39.52)   6:23.69 (1:35.31)
 16 Mejouev, Maxim            11 WOW-NC                    NT    6:38.11  
                1:34.57   3:18.67 (1:44.10)   5:03.04 (1:44.37)   6:38.11 (1:35.07)
 
Event 109  Girls 13-14 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ciancanelli, MaKayla      14 GFSC-NC             18:36.28   18:26.45  
                1:08.60   2:22.51 (1:13.91)   3:36.94 (1:14.43)   4:50.77 (1:13.83)
      6:05.04 (1:14.27)   7:19.15 (1:14.11)   8:33.37 (1:14.22)   9:47.76 (1:14.39)
     11:01.99 (1:14.23)  12:15.89 (1:13.90)  13:30.28 (1:14.39)  14:44.49 (1:14.21)
     15:59.12 (1:14.63)  17:13.36 (1:14.24)  18:26.45 (1:13.09)                    
  2 Kinlaw, Abby              13 YOTA-NC             20:39.66   19:41.53  
                1:13.60   2:32.80 (1:19.20)   3:52.89 (1:20.09)   5:12.70 (1:19.81)
      6:33.45 (1:20.75)   7:52.77 (1:19.32)   9:13.55 (1:20.78)  10:35.61 (1:22.06)
     11:56.38 (1:20.77)  13:16.68 (1:20.30)  14:35.70 (1:19.02)  15:53.14 (1:17.44)
     17:09.23 (1:16.09)  18:25.79 (1:16.56)  19:41.53 (1:15.74)                    
  3 Bezuidenhout, Clarissa    13 YOTA-NC                   NT   19:42.34  
                1:14.78   2:34.41 (1:19.63)   3:53.21 (1:18.80)   5:11.76 (1:18.55)
      6:31.30 (1:19.54)   7:49.38 (1:18.08)   9:07.87 (1:18.49)  10:26.88 (1:19.01)
     11:45.87 (1:18.99)  13:04.60 (1:18.73)  14:25.06 (1:20.46)  15:44.13 (1:19.07)
     17:04.68 (1:20.55)  18:24.81 (1:20.13)  19:42.34 (1:17.53)                    
  4 Speerschneider, Kate      14 YOTA-NC             21:03.00   19:55.80  
                1:13.46   2:32.40 (1:18.94)   3:52.42 (1:20.02)   5:12.24 (1:19.82)
      6:32.50 (1:20.26)   7:50.58 (1:18.08)   9:11.04 (1:20.46)  10:31.12 (1:20.08)
     11:51.80 (1:20.68)  13:12.17 (1:20.37)  14:32.72 (1:20.55)  15:52.31 (1:19.59)
     17:12.17 (1:19.86)  18:34.23 (1:22.06)  19:55.80 (1:21.57)                    
  5 Kondratick, Morgan        14 RSA-NC                    NT   19:59.78  
                                2:34.22 ( )   3:54.37 (1:20.15)   5:14.57 (1:20.20)
      6:33.47 (1:18.90)   7:53.41 (1:19.94)   9:13.55 (1:20.14)  10:34.61 (1:21.06)
     11:55.73 (1:21.12)  13:16.67 (1:20.94)  14:37.68 (1:21.01)  15:59.53 (1:21.85)
     17:20.91 (1:21.38)  18:42.33 (1:21.42)  19:59.78 (1:17.45)                    
  6 Rose, Charlotte           14 RSA-NC              22:31.53   20:31.24  
                1:15.44   2:36.58 (1:21.14)   3:57.86 (1:21.28)   5:19.34 (1:21.48)
      6:40.85 (1:21.51)   8:02.64 (1:21.79)   9:24.66 (1:22.02)  10:47.21 (1:22.55)
     12:10.31 (1:23.10)  13:33.90 (1:23.59)  14:56.99 (1:23.09)  16:21.12 (1:24.13)
     17:44.51 (1:23.39)  19:08.16 (1:23.65)  20:31.24 (1:23.08)                    
  7 Heeden, Sydney            13 YOTA-NC             24:00.00   21:22.82  
                1:18.94   2:43.02 (1:24.08)   4:08.93 (1:25.91)                    
            6:59.40 ( )   8:25.88 (1:26.48)   9:52.11 (1:26.23)  11:18.10 (1:25.99)
     12:44.29 (1:26.19)  14:11.25 (1:26.96)  15:37.74 (1:26.49)  17:04.98 (1:27.24)
     18:31.37 (1:26.39)  19:57.65 (1:26.28)  21:22.82 (1:25.17)                    
  8 Mann, Haley               14 GCY-NC              22:49.10   23:17.65  
                1:21.59   2:52.81 (1:31.22)   4:22.98 (1:30.17)   5:54.68 (1:31.70)
      7:27.59 (1:32.91)   9:00.54 (1:32.95)  10:34.87 (1:34.33)  12:08.80 (1:33.93)
     13:45.61 (1:36.81)  15:21.84 (1:36.23)  16:58.55 (1:36.71)  18:35.69 (1:37.14)
     20:11.98 (1:36.29)  21:46.28 (1:34.30)  23:17.65 (1:31.37)                    
  9 Mann, Kenzie              13 GCY-NC                    NT   26:09.05  
                1:30.80   3:13.38 (1:42.58)   4:55.89 (1:42.51)   6:40.91 (1:45.02)
      8:27.62 (1:46.71)  10:16.62 (1:49.00)  12:02.01 (1:45.39)  13:50.76 (1:48.75)
     15:35.05 (1:44.29)  17:23.07 (1:48.02)  19:15.69 (1:52.62)  21:02.62 (1:46.93)
     22:46.84 (1:44.22)  24:28.90 (1:42.06)  26:09.05 (1:40.15)                    
 
Event 109  Women 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jewell, Brynn             17 WOW-NC              18:16.25   18:27.91  
                1:09.77   2:23.46 (1:13.69)   3:37.18 (1:13.72)   4:51.11 (1:13.93)
      6:05.15 (1:14.04)   7:19.30 (1:14.15)   8:33.47 (1:14.17)   9:47.94 (1:14.47)
     11:02.48 (1:14.54)  12:16.77 (1:14.29)  13:31.07 (1:14.30)  14:46.25 (1:15.18)
     16:00.48 (1:14.23)  17:15.89 (1:15.41)  18:27.91 (1:12.02)                    
  2 Miller, Kayla             17 YOTA-NC             18:30.00   19:03.43  
                1:09.88   2:23.50 (1:13.62)   3:37.63 (1:14.13)   4:52.28 (1:14.65)
      6:09.01 (1:16.73)   7:26.89 (1:17.88)   8:44.98 (1:18.09)  10:03.02 (1:18.04)
     11:21.13 (1:18.11)  12:38.95 (1:17.82)  13:56.15 (1:17.20)  15:13.91 (1:17.76)
     16:31.08 (1:17.17)  17:48.18 (1:17.10)  19:03.43 (1:15.25)                    
  3 Rydzewski, Amber          15 RSA-NC              20:20.89   19:08.81  
                1:12.02   2:28.41 (1:16.39)   3:45.30 (1:16.89)   5:02.97 (1:17.67)
      6:21.22 (1:18.25)   7:38.36 (1:17.14)   8:56.00 (1:17.64)  10:12.72 (1:16.72)
     11:29.24 (1:16.52)  12:45.62 (1:16.38)  14:02.78 (1:17.16)  15:20.51 (1:17.73)
     16:37.95 (1:17.44)  17:55.23 (1:17.28)  19:08.81 (1:13.58)                    
  4 Dennis, Morgan            16 TYDE-NC             18:48.24   19:11.72  
                1:12.43   2:31.13 (1:18.70)   3:49.25 (1:18.12)   5:07.23 (1:17.98)
      6:24.07 (1:16.84)   7:41.17 (1:17.10)   8:58.26 (1:17.09)  10:14.48 (1:16.22)
     11:30.94 (1:16.46)  12:47.66 (1:16.72)  14:04.11 (1:16.45)  15:21.18 (1:17.07)
     16:38.32 (1:17.14)  17:55.26 (1:16.94)  19:11.72 (1:16.46)                    
  5 Pape, Caroline            15 TYDE-NC             18:28.18   19:16.12  
                1:08.76   2:22.99 (1:14.23)   3:39.32 (1:16.33)   4:55.97 (1:16.65)
      6:14.08 (1:18.11)   7:32.21 (1:18.13)   8:50.37 (1:18.16)  10:08.38 (1:18.01)
     11:26.88 (1:18.50)  12:45.58 (1:18.70)  14:04.11 (1:18.53)  15:22.64 (1:18.53)
     16:41.53 (1:18.89)  18:00.47 (1:18.94)  19:16.12 (1:15.65)                    
  6 Bergstrom, Grace          18 YOTA-NC             19:24.50   19:53.15  
                1:12.86   2:31.60 (1:18.74)   3:51.18 (1:19.58)   5:11.28 (1:20.10)
      6:31.54 (1:20.26)   7:52.08 (1:20.54)   9:12.87 (1:20.79)  10:33.20 (1:20.33)
     11:54.00 (1:20.80)  13:15.03 (1:21.03)  14:35.96 (1:20.93)  15:55.16 (1:19.20)
     17:15.68 (1:20.52)  18:35.53 (1:19.85)  19:53.15 (1:17.62)                    
  7 Ortiz, Elaine             16 GFSC-NC             20:06.33   20:29.94  
                1:15.60   2:35.40 (1:19.80)   3:55.66 (1:20.26)   5:16.58 (1:20.92)
      6:38.85 (1:22.27)   8:01.87 (1:23.02)   9:24.53 (1:22.66)  10:47.23 (1:22.70)
     12:10.39 (1:23.16)  13:33.37 (1:22.98)  14:57.51 (1:24.14)  16:21.47 (1:23.96)
     17:44.65 (1:23.18)  19:08.95 (1:24.30)  20:29.94 (1:20.99)                    
  8 Malley, Makenna           16 RSA-NC                    NT   22:02.73  
                1:24.86   2:55.19 (1:30.33)   4:24.16 (1:28.97)   5:52.23 (1:28.07)
      7:21.47 (1:29.24)   8:50.71 (1:29.24)  10:19.49 (1:28.78)  11:48.55 (1:29.06)
     13:18.63 (1:30.08)  14:46.92 (1:28.29)  16:15.15 (1:28.23)  17:42.95 (1:27.80)
     19:10.42 (1:27.47)  20:38.50 (1:28.08)  22:02.73 (1:24.23)                    
 
Event 110  Boys 13-14 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Brandon           14 RMY-NC              17:29.28   17:46.32  
                1:06.93   2:18.06 (1:11.13)   3:28.93 (1:10.87)   4:40.48 (1:11.55)
      5:52.20 (1:11.72)   7:03.88 (1:11.68)   8:15.31 (1:11.43)   9:27.14 (1:11.83)
     10:39.17 (1:12.03)  11:51.19 (1:12.02)  13:03.25 (1:12.06)  14:15.10 (1:11.85)
     15:26.57 (1:11.47)  16:37.98 (1:11.41)  17:46.32 (1:08.34)                    
  2 Noble, Ross               13 YOTA-NC             19:15.87   18:25.59  
                1:11.40   2:27.72 (1:16.32)   3:42.82 (1:15.10)   4:58.81 (1:15.99)
      6:14.34 (1:15.53)   7:28.78 (1:14.44)   8:43.79 (1:15.01)   9:58.81 (1:15.02)
     11:12.80 (1:13.99)  12:27.28 (1:14.48)  13:40.46 (1:13.18)  14:52.92 (1:12.46)
     16:05.48 (1:12.56)  17:16.62 (1:11.14)  18:25.59 (1:08.97)                    
  3 McGovern, Camden          14 YOTA-NC             18:16.37   19:05.79  
                1:09.16   2:23.87 (1:14.71)   3:40.94 (1:17.07)   4:57.67 (1:16.73)
      6:14.92 (1:17.25)   7:31.21 (1:16.29)   8:47.72 (1:16.51)  10:04.74 (1:17.02)
     11:21.90 (1:17.16)  12:38.93 (1:17.03)  13:56.41 (1:17.48)  15:14.87 (1:18.46)
     16:32.59 (1:17.72)  17:50.43 (1:17.84)  19:05.79 (1:15.36)                    
  4 Pearce, Daniel            13 YOTA-NC             19:30.87   19:20.70  
                1:12.21   2:30.58 (1:18.37)   3:49.18 (1:18.60)   5:07.68 (1:18.50)
      6:26.31 (1:18.63)   7:45.58 (1:19.27)   9:02.59 (1:17.01)  10:19.43 (1:16.84)
     11:36.50 (1:17.07)  12:53.65 (1:17.15)  14:11.32 (1:17.67)  15:29.10 (1:17.78)
     16:46.68 (1:17.58)  18:04.98 (1:18.30)  19:20.70 (1:15.72)                    
  5 St. Clair, Cameron        14 LY-VA               19:43.87   19:25.33  
                1:14.21   2:34.12 (1:19.91)   3:52.11 (1:17.99)   5:10.64 (1:18.53)
      6:29.71 (1:19.07)   7:48.31 (1:18.60)   9:06.59 (1:18.28)  10:25.49 (1:18.90)
     11:44.65 (1:19.16)  13:02.79 (1:18.14)  14:21.82 (1:19.03)  15:41.09 (1:19.27)
     16:58.08 (1:16.99)  18:14.88 (1:16.80)  19:25.33 (1:10.45)                    
  6 Giffel, Ian               14 YOTA-NC             21:16.78   19:25.35  
                1:15.61   2:35.36 (1:19.75)   3:55.00 (1:19.64)   5:13.88 (1:18.88)
      6:32.75 (1:18.87)   7:52.12 (1:19.37)   9:11.49 (1:19.37)  10:30.99 (1:19.50)
     11:49.78 (1:18.79)  13:07.65 (1:17.87)  14:25.96 (1:18.31)  15:43.06 (1:17.10)
     16:59.68 (1:16.62)  18:15.56 (1:15.88)  19:25.35 (1:09.79)                    
  7 Hyldahl, Cooper           14 WOW-NC                    NT   20:16.53  
                1:12.78   2:32.26 (1:19.48)   3:52.31 (1:20.05)   5:14.05 (1:21.74)
      6:35.90 (1:21.85)   7:58.15 (1:22.25)   9:20.61 (1:22.46)  10:43.17 (1:22.56)
     12:06.04 (1:22.87)  13:28.93 (1:22.89)  14:50.95 (1:22.02)  16:13.02 (1:22.07)
     17:35.21 (1:22.19)  18:57.93 (1:22.72)  20:16.53 (1:18.60)                    
  8 Olson, Sammy              13 YOTA-NC             22:00.00   20:21.91  
                1:13.16   2:35.04 (1:21.88)   3:55.62 (1:20.58)   5:16.85 (1:21.23)
      6:37.57 (1:20.72)   8:01.17 (1:23.60)   9:22.22 (1:21.05)  10:45.95 (1:23.73)
     12:09.93 (1:23.98)  13:32.98 (1:23.05)  14:56.68 (1:23.70)  16:20.95 (1:24.27)
     17:44.57 (1:23.62)  19:03.27 (1:18.70)  20:21.91 (1:18.64)                    
 
Event 110  Men 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hubbard, Tom              17 RSA-NC              16:42.86   17:31.54  
                1:06.16   2:16.57 (1:10.41)   3:27.67 (1:11.10)   4:38.61 (1:10.94)
      5:49.68 (1:11.07)   7:00.00 (1:10.32)   8:11.49 (1:11.49)   9:21.82 (1:10.33)
     10:32.11 (1:10.29)  11:42.14 (1:10.03)  12:52.35 (1:10.21)  14:03.07 (1:10.72)
     15:13.16 (1:10.09)  16:23.19 (1:10.03)  17:31.54 (1:08.35)                    
  2 Washburn, David           17 RSA-NC              17:10.50   17:40.34  
                1:05.86   2:16.45 (1:10.59)   3:27.33 (1:10.88)   4:38.29 (1:10.96)
      5:49.28 (1:10.99)   6:59.77 (1:10.49)   8:11.41 (1:11.64)   9:22.10 (1:10.69)
     10:33.05 (1:10.95)  11:44.15 (1:11.10)  12:55.74 (1:11.59)  14:08.30 (1:12.56)
     15:19.93 (1:11.63)  16:31.75 (1:11.82)  17:40.34 (1:08.59)                    
  3 Baker, Jay                15 YOTA-NC             18:06.35   17:42.72  
                1:07.03   2:18.25 (1:11.22)   3:29.18 (1:10.93)   4:40.58 (1:11.40)
      5:51.69 (1:11.11)   7:02.75 (1:11.06)   8:14.24 (1:11.49)   9:25.50 (1:11.26)
     10:36.82 (1:11.32)  11:48.43 (1:11.61)  13:00.04 (1:11.61)  14:11.97 (1:11.93)
     15:22.92 (1:10.95)  16:33.80 (1:10.88)  17:42.72 (1:08.92)                    
  4 Horman, Elijah            15 RSA-NC              17:57.19   17:45.01  
                1:07.27   2:18.59 (1:11.32)   3:30.45 (1:11.86)   4:41.44 (1:10.99)
      5:53.62 (1:12.18)   7:04.08 (1:10.46)   8:14.49 (1:10.41)   9:25.28 (1:10.79)
     10:36.04 (1:10.76)  11:47.16 (1:11.12)  12:59.06 (1:11.90)  14:10.90 (1:11.84)
     15:23.06 (1:12.16)  16:34.55 (1:11.49)  17:45.01 (1:10.46)                    
  5 Carson, Davis             15 YOTA-NC             18:41.88   17:55.11  
                1:08.13   2:21.33 (1:13.20)   3:34.77 (1:13.44)   4:48.22 (1:13.45)
      6:01.84 (1:13.62)   7:14.58 (1:12.74)   8:27.16 (1:12.58)   9:39.78 (1:12.62)
     10:51.78 (1:12.00)  12:03.97 (1:12.19)  13:15.67 (1:11.70)  14:27.01 (1:11.34)
     15:38.19 (1:11.18)  16:49.07 (1:10.88)  17:55.11 (1:06.04)                    
  6 Lynch, Ryan               15 RSA-NC              18:33.27   17:55.48  
                1:09.39   2:22.93 (1:13.54)   3:36.44 (1:13.51)   4:49.36 (1:12.92)
      6:02.34 (1:12.98)   7:14.67 (1:12.33)   8:27.57 (1:12.90)   9:40.26 (1:12.69)
     10:52.34 (1:12.08)  12:04.75 (1:12.41)  13:16.42 (1:11.67)  14:27.84 (1:11.42)
     15:38.57 (1:10.73)  16:49.29 (1:10.72)  17:55.48 (1:06.19)                    
  7 Davis, Collin             15 YOTA-NC             18:16.07   18:03.87  
                1:07.27   2:18.74 (1:11.47)   3:30.45 (1:11.71)   4:42.97 (1:12.52)
      5:55.66 (1:12.69)   7:08.15 (1:12.49)   8:21.22 (1:13.07)   9:34.46 (1:13.24)
     10:47.27 (1:12.81)  12:00.69 (1:13.42)  13:13.83 (1:13.14)  14:27.51 (1:13.68)
     15:41.41 (1:13.90)  16:54.07 (1:12.66)  18:03.87 (1:09.80)                    
  8 Ansede, Logan             17 YOTA-NC             17:43.50   18:21.82  
                1:07.25   2:19.32 (1:12.07)   3:32.04 (1:12.72)   4:45.23 (1:13.19)
      5:59.32 (1:14.09)   7:13.67 (1:14.35)   8:27.76 (1:14.09)   9:42.82 (1:15.06)
     10:57.37 (1:14.55)  12:13.70 (1:16.33)  13:28.74 (1:15.04)  14:44.18 (1:15.44)
     15:57.71 (1:13.53)  17:10.74 (1:13.03)  18:21.82 (1:11.08)                    
  9 Lawton, Nick              18 YOTA-NC             18:50.85   18:45.28  
                1:06.81   2:20.33 (1:13.52)   3:34.21 (1:13.88)   4:47.65 (1:13.44)
      6:01.51 (1:13.86)   7:13.33 (1:11.82)   8:26.64 (1:13.31)   9:40.90 (1:14.26)
     10:57.04 (1:16.14)  12:14.92 (1:17.88)  13:33.18 (1:18.26)  14:52.16 (1:18.98)
     16:10.99 (1:18.83)  17:28.86 (1:17.87)  18:45.28 (1:16.42)                    
 10 Humbert, William          17 YOTA-NC             18:14.63   19:02.68  
                1:08.33   2:20.15 (1:11.82)   3:34.20 (1:14.05)   4:50.28 (1:16.08)
      6:06.36 (1:16.08)   7:24.02 (1:17.66)   8:42.67 (1:18.65)  10:01.39 (1:18.72)
     11:21.00 (1:19.61)  12:39.19 (1:18.19)  13:57.04 (1:17.85)  15:15.28 (1:18.24)
     16:32.21 (1:16.93)  19:02.68 (2:30.47)                                        
 11 Bodine, Joshua            16 LY-VA               19:33.73   19:06.44  
                1:13.16   2:30.25 (1:17.09)   3:47.04 (1:16.79)   5:04.23 (1:17.19)
      6:21.89 (1:17.66)   7:38.82 (1:16.93)   8:56.07 (1:17.25)  10:12.21 (1:16.14)
     11:28.78 (1:16.57)  12:45.29 (1:16.51)  14:01.60 (1:16.31)  15:18.50 (1:16.90)
     16:34.80 (1:16.30)  17:51.62 (1:16.82)  19:06.44 (1:14.82)                    
 12 Lesko, Cameron            15 WOW-NC                    NT   19:13.29  
                1:12.15   2:31.80 (1:19.65)   3:50.24 (1:18.44)   5:08.21 (1:17.97)
      6:26.28 (1:18.07)   7:44.73 (1:18.45)   9:02.34 (1:17.61)  10:20.38 (1:18.04)
     11:38.74 (1:18.36)  12:56.11 (1:17.37)  14:13.93 (1:17.82)  15:30.38 (1:16.45)
     16:46.36 (1:15.98)  18:00.83 (1:14.47)  19:13.29 (1:12.46)                    
 13 Tuenker, Felix            16 YOTA-NC             19:05.63   19:32.20  
                1:12.28   2:29.32 (1:17.04)   3:46.49 (1:17.17)   5:04.59 (1:18.10)
      6:22.94 (1:18.35)   7:41.93 (1:18.99)   9:01.19 (1:19.26)  10:19.75 (1:18.56)
     11:37.78 (1:18.03)  12:56.34 (1:18.56)  14:15.70 (1:19.36)  15:34.38 (1:18.68)
     16:54.06 (1:19.68)  18:13.58 (1:19.52)  19:32.20 (1:18.62)                    
 
Event 201  Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Colaneri, Martina         14 YOTA-NC              2:38.14    2:36.21  
                                1:16.41 ( )   2:36.21 (1:19.80)                    
  2 Kondratick, Morgan        14 RSA-NC               2:37.86    2:36.69  
                                1:13.88 ( )   2:36.69 (1:22.81)                    
  3 Medins, Delaney           13 YOTA-NC              2:42.74    2:40.06  
                                1:17.52 ( )   2:40.06 (1:22.54)                    
  4 Alexander, Reece          14 TYDE-NC              2:45.05    2:41.21  
                                1:13.73 ( )   2:41.21 (1:27.48)                    
  5 Day, Keenan               13 YOTA-NC              2:43.37    2:42.97  
                                1:18.03 ( )   2:42.97 (1:24.94)                    
  6 Johnson, Emma             14 WOW-NC               2:43.23    2:43.25  
                                1:19.33 ( )   2:43.25 (1:23.92)                    
  7 Chan, Chloe               13 RSA-NC               2:45.50    2:45.35  
                                1:19.74 ( )   2:45.35 (1:25.61)                    
  8 Falwell, Caroline         13 LY-VA                2:46.26    2:45.92  
                                1:16.52 ( )   2:45.92 (1:29.40)                    
B - Final
  9 Speerschneider, Kate      14 YOTA-NC              2:46.98    2:37.24  
                                1:14.15 ( )   2:37.24 (1:23.09)                    
 10 Bezuidenhout, Clarissa    13 YOTA-NC              2:48.73    2:39.15  
                                1:16.61 ( )   2:39.15 (1:22.54)                    
 11 Bezuidenhout, Chrisna     13 YOTA-NC              2:51.42    2:39.23  
                                1:15.34 ( )   2:39.23 (1:23.89)                    
 12 Gyure, Keenan             14 YOTA-NC              2:46.31    2:40.80  
                                1:15.58 ( )   2:40.80 (1:25.22)                    
 13 Cross, Caroline           14 GCY-NC               2:46.89    2:44.46  
                                1:17.42 ( )   2:44.46 (1:27.04)                    
 14 McChesney, Shelby         14 TYDE-NC              2:47.30    2:46.46  
                                1:18.13 ( )   2:46.46 (1:28.33)                    
 15 Fritz, Katie              14 GCY-NC               2:50.22    2:47.49  
                                1:18.19 ( )   2:47.49 (1:29.30)                    
 16 Greene, Bebe              13 GCY-NC               2:47.44    2:47.55  
                                1:21.15 ( )   2:47.55 (1:26.40)                    
 
Event 201  Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kondratick, Morgan        14 RSA-NC               2:41.94    2:37.86  
                1:14.05   2:37.86 (1:23.81)                                        
  2 Colaneri, Martina         14 YOTA-NC              2:36.80    2:38.14  
                1:16.24   2:38.14 (1:21.90)                                        
  3 Medins, Delaney           13 YOTA-NC              2:46.70    2:42.74  
                1:18.00   2:42.74 (1:24.74)                                        
  4 Johnson, Emma             14 WOW-NC               2:42.84    2:43.23  
                1:19.20   2:43.23 (1:24.03)                                        
  5 Day, Keenan               13 YOTA-NC              2:40.15    2:43.37  
                1:16.26   2:43.37 (1:27.11)                                        
  6 Alexander, Reece          14 TYDE-NC              2:37.75    2:45.05  
                1:16.66   2:45.05 (1:28.39)                                        
  7 Chan, Chloe               13 RSA-NC               2:43.33    2:45.50  
                1:18.66   2:45.50 (1:26.84)                                        
  8 Falwell, Caroline         13 LY-VA                2:49.33    2:46.26  
                1:19.25   2:46.26 (1:27.01)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Gyure, Keenan             14 YOTA-NC              2:50.71    2:46.31  
                1:18.09   2:46.31 (1:28.22)                                        
 10 Cross, Caroline           14 GCY-NC               2:38.26    2:46.89  
                1:19.57   2:46.89 (1:27.32)                                        
 11 Speerschneider, Kate      14 YOTA-NC              2:39.08    2:46.98  
                1:18.83   2:46.98 (1:28.15)                                        
 12 McChesney, Shelby         14 TYDE-NC              2:44.77    2:47.30  
                1:18.50   2:47.30 (1:28.80)                                        
 13 Greene, Bebe              13 GCY-NC               2:51.37    2:47.44  
                1:22.16   2:47.44 (1:25.28)                                        
 14 Bezuidenhout, Clarissa    13 YOTA-NC              2:42.52    2:48.73  
                1:21.60   2:48.73 (1:27.13)                                        
 15 Fritz, Katie              14 GCY-NC               2:53.37    2:50.22  
                1:18.68   2:50.22 (1:31.54)                                        
 16 Preisach, Ella            14 RSA-NC               2:49.45    2:51.42  
                1:22.88   2:51.42 (1:28.54)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Bezuidenhout, Chrisna     13 YOTA-NC              2:44.20   J2:51.42  
                1:19.95   2:51.42 (1:31.47)                                        
 18 Shannon, Abbie            14 YOTA-NC              2:49.90    2:51.99  
                1:22.84   2:51.99 (1:29.15)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 19 Wilson, Grace             13 SAIL-NC              2:53.83    2:54.34  
                1:27.05   2:54.34 (1:27.29)                                        
 20 Poteat, Devin             14 SAIL-NC                   NT    2:56.95  
                1:22.13   2:56.95 (1:34.82)                                        
 21 Kinlaw, Abby              13 YOTA-NC              3:03.52    2:57.00  
                1:24.99   2:57.00 (1:32.01)                                        
 22 Bishop, Avery             14 WOW-NC                    NT    2:58.91  
                1:25.60   2:58.91 (1:33.31)                                        
 23 Coburn, Zoe               13 GCY-NC               4:09.14    2:59.55  
                1:20.71   2:59.55 (1:38.84)                                        
 24 Hawthorne, Morgan         13 WOW-NC               3:33.26    3:02.41  
                1:24.79   3:02.41 (1:37.62)                                        
 25 Long, Sasha               14 RSA-NC               3:04.52    3:03.04  
                1:26.11   3:03.04 (1:36.93)                                        
 26 Dontino, Mia              14 SAIL-NC              3:04.75    3:03.32  
                1:27.15   3:03.32 (1:36.17)                                        
 27 Templeton, Lindsay        13 YOTA-NC              3:00.54    3:04.52  
                1:27.76   3:04.52 (1:36.76)                                        
 28 McKinney, Courtney        13 SAIL-NC                   NT    3:06.79  
                1:25.69   3:06.79 (1:41.10)                                        
 29 Iannucci, Lyndsey         13 SAIL-NC                   NT    3:06.91  
                1:27.32   3:06.91 (1:39.59)                                        
 30 Fleming, Tally            13 SAIL-NC                   NT    3:11.65  
                1:32.11   3:11.65 (1:39.54)                                        
 31 Jenkins, Jaedyn           13 SFY-VA               3:36.55    3:16.17  
                1:36.37   3:16.17 (1:39.80)                                        
 
Event 201  Women 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Ruiz Buceta, Sara         16 WOW-NC               2:33.05    2:32.02  
                                1:12.57 ( )   2:32.02 (1:19.45)                    
  2 Ally, Emily               15 GCY-NC               2:38.13    2:32.51  
                                1:10.77 ( )   2:32.51 (1:21.74)                    
  3 Miller, Kayla             17 YOTA-NC              2:37.48    2:34.27  
                                1:14.26 ( )   2:34.27 (1:20.01)                    
  4 Bergstrom, Nora           15 YOTA-NC              2:38.51    2:35.71  
                                1:14.19 ( )   2:35.71 (1:21.52)                    
  5 Maloy, Jenna              15 YOTA-NC              2:37.31    2:36.83  
                                1:15.45 ( )   2:36.83 (1:21.38)                    
  6 Murtaugh, Emma            15 YOTA-NC              2:37.54    2:36.94  
                                1:13.65 ( )   2:36.94 (1:23.29)                    
  7 Walker, Alexis            16 YOTA-NC              2:37.63    2:41.78  
                                1:15.34 ( )   2:41.78 (1:26.44)                    
B - Final
  9 Rydzewski, Amber          15 RSA-NC               2:39.56    2:37.84  
                                1:13.96 ( )   2:37.84 (1:23.88)                    
 10 Adams, Mackenzie          15 YOTA-NC              2:45.51    2:43.62  
                                1:17.68 ( )   2:43.62 (1:25.94)                    
 11 Earnshaw, Suzanne         15 YOTA-NC              2:44.82    2:45.36  
                                1:18.40 ( )   2:45.36 (1:26.96)                    
 12 Wolf, Annie               16 TYDE-NC              2:46.04    2:45.68  
                                1:19.25 ( )   2:45.68 (1:26.43)                    
 13 Clack, Carrington         17 RSA-NC               2:47.85    2:47.50  
                                1:21.27 ( )   2:47.50 (1:26.23)                    
 14 Jean, Ashley              15 YOTA-NC              2:46.77    2:47.53  
                                1:19.63 ( )   2:47.53 (1:27.90)                    
 15 Potter, Laurin            16 TYDE-NC              2:46.74    2:47.57  
                                1:18.30 ( )   2:47.57 (1:29.27)                    
 -- Holland, Mimi             15 RSA-NC               2:41.06         DQ  
                                1:15.94 ( )        DQ (1:22.07)                    
C - Final
 17 Ortiz, Elaine             16 GFSC-NC              2:50.10    2:47.18  
                                1:19.94 ( )   2:47.18 (1:27.24)                    
 18 Myhrvold, Amelia          15 YOTA-NC              2:54.59    2:48.98  
                                1:17.38 ( )   2:48.98 (1:31.60)                    
 19 Denton, Emma              16 GFSC-NC              2:52.04    2:49.33  
                                1:21.15 ( )   2:49.33 (1:28.18)                    
 20 Tapper, Abbie             15 YOTA-NC              2:59.10    2:50.65  
                                1:20.23 ( )   2:50.65 (1:30.42)                    
 21 Mondo, Molly              15 YOTA-NC              2:56.84    2:55.46  
                                1:23.99 ( )   2:55.46 (1:31.47)                    
 22 Malley, Makenna           16 RSA-NC               3:02.04    2:57.90  
                                1:27.44 ( )   2:57.90 (1:30.46)                    
 23 Norris, Maddie            16 YOTA-NC              2:59.35    2:58.74  
                                1:25.20 ( )   2:58.74 (1:33.54)                    
 24 Howard, Maren             15 WOW-NC               3:00.34    3:01.00  
                                1:24.26 ( )   3:01.00 (1:36.74)                    
 
Event 201  Women 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Ruiz Buceta, Sara         16 WOW-NC               2:37.77    2:33.05  
                1:12.53   2:33.05 (1:20.52)                                        
  2 Cunningham, Victoria      15 RSA-NC               2:34.60    2:34.09  
                1:13.21   2:34.09 (1:20.88)                                        
  3 Maloy, Jenna              15 YOTA-NC              2:37.66    2:37.31  
                1:14.18   2:37.31 (1:23.13)                                        
  4 Miller, Kayla             17 YOTA-NC              2:30.09    2:37.48  
                1:17.02   2:37.48 (1:20.46)                                        
  5 Murtaugh, Emma            15 YOTA-NC              2:41.45    2:37.54  
                1:13.79   2:37.54 (1:23.75)                                        
  6 Walker, Alexis            16 YOTA-NC              2:31.36    2:37.63  
                1:14.12   2:37.63 (1:23.51)                                        
  7 Ally, Emily               15 GCY-NC               2:30.46    2:38.13  
                1:11.97   2:38.13 (1:26.16)                                        
  8 Bergstrom, Nora           15 YOTA-NC              2:34.89    2:38.51  
                1:15.79   2:38.51 (1:22.72)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Rydzewski, Amber          15 RSA-NC               2:39.42    2:39.56  
                1:15.44   2:39.56 (1:24.12)                                        
 10 Holland, Mimi             15 RSA-NC               2:50.01    2:41.06  
                1:17.58   2:41.06 (1:23.48)                                        
 11 Schimmoller, Jennifer     15 SAIL-NC              2:41.39    2:43.56  
                1:17.80   2:43.56 (1:25.76)                                        
 12 Bunting, Meredith         16 TYDE-NC              2:34.10    2:43.98  
                1:15.91   2:43.98 (1:28.07)                                        
 13 Earnshaw, Suzanne         15 YOTA-NC              2:38.34    2:44.82  
                1:19.21   2:44.82 (1:25.61)                                        
 14 Adams, Mackenzie          15 YOTA-NC              2:43.09    2:45.51  
                1:17.94   2:45.51 (1:27.57)                                        
 15 Bergstrom, Grace          18 YOTA-NC              2:37.20    2:45.62  
 16 Wolf, Annie               16 TYDE-NC              2:49.70    2:46.04  
                1:19.77   2:46.04 (1:26.27)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Pennington, Isabel        15 TYDE-NC              2:38.87    2:46.16  
                1:17.37   2:46.16 (1:28.79)                                        
 18 Potter, Laurin            16 TYDE-NC              2:40.75    2:46.74  
                1:17.93   2:46.74 (1:28.81)                                        
 19 Jean, Ashley              15 YOTA-NC              2:50.54    2:46.77  
                1:20.94   2:46.77 (1:25.83)                                        
 20 Clack, Carrington         17 RSA-NC               2:40.00    2:47.85  
                1:20.64   2:47.85 (1:27.21)                                        
 21 McChesney, Karly          17 TYDE-NC              2:46.78    2:48.37  
                1:17.94   2:48.37 (1:30.43)                                        
 22 Ortiz, Elaine             16 GFSC-NC              2:48.87    2:50.10  
                1:21.92   2:50.10 (1:28.18)                                        
 23 Denton, Emma              16 GFSC-NC              2:55.98    2:52.04  
                1:22.56   2:52.04 (1:29.48)                                        
 24 Parks, Lizzie             17 TYDE-NC              2:38.25    2:53.15  
-------------------------------------------------------------------------
 25 Myhrvold, Amelia          15 YOTA-NC              2:51.56    2:54.59  
                1:19.82   2:54.59 (1:34.77)                                        
 26 Mondo, Molly              15 YOTA-NC              2:51.87    2:56.84  
                1:23.39   2:56.84 (1:33.45)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 27 Tapper, Abbie             15 YOTA-NC              2:50.01    2:59.10  
                1:25.99   2:59.10 (1:33.11)                                        
 28 Norris, Maddie            16 YOTA-NC              2:59.14    2:59.35  
                1:25.73   2:59.35 (1:33.62)                                        
 29 Howard, Maren             15 WOW-NC               3:02.49    3:00.34  
                1:22.17   3:00.34 (1:38.17)                                        
 30 Malley, Makenna           16 RSA-NC               2:53.12    3:02.04  
                1:29.04   3:02.04 (1:33.00)                                        
 31 Bayle, Lauren             16 YOTA-NC              2:58.19    3:05.15  
                1:25.54   3:05.15 (1:39.61)                                        
 32 Sorjonen, Taika           16 GCY-NC               3:03.17    3:08.66  
                1:31.49   3:08.66 (1:37.17)                                        
 33 Chando, Carin             15 YOTA-NC              3:05.41    3:13.38  
                1:35.57   3:13.38 (1:37.81)                                        
 
Event 202  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Miller, Brandon           14 RMY-NC               2:23.82    2:21.42  
                1:07.74   2:21.42 (1:13.68)                                        
  2 Taylor, John Reese        13 YOTA-NC              2:26.61    2:21.62  
                1:08.76   2:21.62 (1:12.86)                                        
  3 Drake, Patrick            14 RSA-NC               2:20.78    2:21.67  
                1:09.74   2:21.67 (1:11.93)                                        
  4 Rock, Noah                13 GCY-NC               2:36.54    2:32.45  
                1:11.06   2:32.45 (1:21.39)                                        
  5 Whitfield, Brendan        13 LY-VA                2:33.50    2:32.66  
                1:11.36   2:32.66 (1:21.30)                                        
  6 Walcott, David            13 GFSC-NC              2:33.28    2:33.00  
                1:13.03   2:33.00 (1:19.97)                                        
  7 Sikes, Wiley              13 YOTA-NC              2:35.13    2:33.65  
                1:12.17   2:33.65 (1:21.48)                                        
  8 McDonald, Logan           14 TYDE-NC              2:33.66    2:33.98  
                1:14.04   2:33.98 (1:19.94)                                        
B - Final
  9 Bock, Michael             14 YOTA-NC              2:37.48    2:35.55  
                1:12.64   2:35.55 (1:22.91)                                        
 10 Liang, Jonathan           13 YOTA-NC              2:41.28    2:38.07  
                1:13.92   2:38.07 (1:24.15)                                        
 11 Insixiengmay, Steven      14 TYDE-NC              2:38.44    2:38.98  
                1:19.71   2:38.98 (1:19.27)                                        
 12 Johnson, Blake            14 SAIL-NC              2:39.73    2:39.52  
                1:15.76   2:39.52 (1:23.76)                                        
 13 Stoner, Reese             13 YOTA-NC              2:41.43    2:40.32  
                1:17.03   2:40.32 (1:23.29)                                        
 14 Ranier, Harrison          14 SAIL-NC              2:46.99    2:42.85  
                1:17.68   2:42.85 (1:25.17)                                        
 15 Anderson, Nick            14 YOTA-NC              2:45.55    2:45.17  
                1:22.45   2:45.17 (1:22.72)                                        
 -- Valliere, Alex            14 TYDE-NC              2:39.45         DQ  
                1:14.23        DQ (1:19.74)                                        
 
Event 202  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Drake, Patrick            14 RSA-NC               2:23.78    2:20.78  
                1:08.36   2:20.78 (1:12.42)                                        
  2 Miller, Brandon           14 RMY-NC               2:23.59    2:23.82  
                1:07.56   2:23.82 (1:16.26)                                        
  3 Taylor, John Reese        13 YOTA-NC              2:32.92    2:26.61  
                1:11.56   2:26.61 (1:15.05)                                        
  4 Sterrett, Will            14 WOW-NC               2:32.10    2:29.64  
                1:09.96   2:29.64 (1:19.68)                                        
  5 Walcott, David            13 GFSC-NC              2:37.41    2:33.28  
                1:11.85   2:33.28 (1:21.43)                                        
  6 Whitfield, Brendan        13 LY-VA                2:39.37    2:33.50  
                1:10.83   2:33.50 (1:22.67)                                        
  7 McDonald, Logan           14 TYDE-NC              2:41.13    2:33.66  
                1:13.22   2:33.66 (1:20.44)                                        
  8 Sikes, Wiley              13 YOTA-NC              2:35.22    2:35.13  
                1:14.38   2:35.13 (1:20.75)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Rock, Noah                13 GCY-NC               2:36.97    2:36.54  
                1:11.81   2:36.54 (1:24.73)                                        
 10 Bock, Michael             14 YOTA-NC              2:38.64    2:37.48  
                1:14.50   2:37.48 (1:22.98)                                        
 11 Insixiengmay, Steven      14 TYDE-NC              2:42.75    2:38.44  
                1:18.56   2:38.44 (1:19.88)                                        
 12 Valliere, Alex            14 TYDE-NC              2:59.84    2:39.45  
                1:15.04   2:39.45 (1:24.41)                                        
 13 Johnson, Blake            14 SAIL-NC              2:45.13    2:39.73  
                1:16.47   2:39.73 (1:23.26)                                        
 14 Liang, Jonathan           13 YOTA-NC              2:49.77    2:41.28  
                1:16.85   2:41.28 (1:24.43)                                        
 15 Stoner, Reese             13 YOTA-NC              2:48.06    2:41.43  
                1:17.69   2:41.43 (1:23.74)                                        
 16 Anderson, Nick            14 YOTA-NC              2:45.91    2:45.55  
                1:21.51   2:45.55 (1:24.04)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Ranier, Harrison          14 SAIL-NC              2:41.39    2:46.99  
                1:16.83   2:46.99 (1:30.16)                                        
 18 Yang, Raymond             13 YOTA-NC              3:02.93    2:47.36  
                1:20.55   2:47.36 (1:26.81)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 19 Seeber, Andrew            13 GCY-NC               2:47.96    2:49.44  
                1:20.93   2:49.44 (1:28.51)                                        
 20 Delcambre, Avery          13 YOTA-NC              3:28.19    2:52.29  
                1:21.73   2:52.29 (1:30.56)                                        
 21 Gray, Brooks              13 GCY-NC               2:53.82    2:53.43  
                1:19.78   2:53.43 (1:33.65)                                        
 22 Quaresma, David           13 GFSC-NC              2:49.30    2:54.63  
                1:23.87   2:54.63 (1:30.76)                                        
 23 Hyldahl, Cooper           14 WOW-NC                    NT    2:54.69  
                1:23.62   2:54.69 (1:31.07)                                        
 24 Atkins, Eric              14 SAIL-NC              3:09.17    2:59.99  
                1:21.65   2:59.99 (1:38.34)                                        
 25 Hua, James                13 GCY-NC               3:05.68    3:05.34  
                1:29.08   3:05.34 (1:36.26)                                        
 26 Bell, Jacob               13 TYDE-NC                   NT    3:28.80  
                1:38.66   3:28.80 (1:50.14)                                        
 
Event 202  Men 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Baker, Jay                15 YOTA-NC              2:22.38    2:21.52  
                1:06.02   2:21.52 (1:15.50)                                        
  2 Wagner, Matt              18 TYDE-NC              2:26.79    2:23.43  
                1:06.00   2:23.43 (1:17.43)                                        
  3 Vlahos, Luke              16 TYDE-NC              2:26.18    2:28.49  
                1:08.61   2:28.49 (1:19.88)                                        
  4 Butner, Logan             15 WOW-NC               2:31.40    2:29.58  
                1:14.98   2:29.58 (1:14.60)                                        
  5 Wyatt, Trevor             16 TYDE-NC              2:31.63    2:30.40  
                1:09.54   2:30.40 (1:20.86)                                        
  6 Vye, Nicholas             15 TYDE-NC              2:31.95    2:31.76  
                1:11.84   2:31.76 (1:19.92)                                        
  7 Roten, Landon             15 TYDE-NC              2:32.02    2:33.64  
                1:11.00   2:33.64 (1:22.64)                                        
 -- Bezuidenhout, Gideon      16 YOTA-NC              2:32.50         DQ  
                1:11.33        DQ (1:17.86)                                        
B - Final
  9 Kirby, Evan               15 WOW-NC               2:33.77    2:32.14  
                1:12.09   2:32.14 (1:20.05)                                        
 10 Davis, Austen             15 RSA-NC               2:33.84    2:32.96  
                1:10.74   2:32.96 (1:22.22)                                        
 11 Burgess, Keenan           18 SAIL-NC              2:33.52    2:33.56  
                1:12.37   2:33.56 (1:21.19)                                        
 12 Rettammel, Connor         17 YOTA-NC              2:34.04    2:34.55  
                1:11.39   2:34.55 (1:23.16)                                        
 13 Carson, Davis             15 YOTA-NC              2:33.78    2:35.57  
                1:13.23   2:35.57 (1:22.34)                                        
 13 McKenna, Patrick          15 TYDE-NC              2:36.90    2:35.57  
                1:14.47   2:35.57 (1:21.10)                                        
 15 Mejouev, Feodor           15 WOW-NC               2:38.25    2:39.73  
                1:16.70   2:39.73 (1:23.03)                                        
C - Final
 17 Pierce, Tomas             16 RSA-NC               2:44.35    2:45.80  
                1:18.74   2:45.80 (1:27.06)                                        
 18 Miles, James              16 SFY-VA               2:46.98    2:52.75  
                1:19.99   2:52.75 (1:32.76)                                        
 19 Otero, Santiago           16 LTNC-NC              2:59.18    2:59.90  
                1:27.04   2:59.90 (1:32.86)                                        
 
Event 202  Men 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Dyck, Brandon             18 YOTA-NC              2:16.56    2:12.80  
                1:00.23   2:12.80 (1:12.57)                                        
  2 Carroll, AJ               17 YOTA-NC              2:16.06    2:20.47  
                1:08.39   2:20.47 (1:12.08)                                        
  3 Baker, Jay                15 YOTA-NC              2:22.57    2:22.38  
                1:06.80   2:22.38 (1:15.58)                                        
  4 Wright, Hunter            19 YOTA-NC              2:18.53    2:22.68  
                1:05.70   2:22.68 (1:16.98)                                        
  5 Vlahos, Luke              16 TYDE-NC              2:19.21    2:26.18  
                1:06.88   2:26.18 (1:19.30)                                        
  6 Wagner, Matt              18 TYDE-NC              2:14.08    2:26.79  
                1:07.42   2:26.79 (1:19.37)                                        
  7 Butner, Logan             15 WOW-NC               2:32.80    2:31.40  
                1:13.44   2:31.40 (1:17.96)                                        
  8 Wyatt, Trevor             16 TYDE-NC              2:30.89    2:31.63  
                1:09.15   2:31.63 (1:22.48)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Vye, Nicholas             15 TYDE-NC              2:28.90    2:31.95  
                1:12.39   2:31.95 (1:19.56)                                        
 10 Roten, Landon             15 TYDE-NC              2:33.25    2:32.02  
                1:10.75   2:32.02 (1:21.27)                                        
 11 Smith, Ben                17 TYDE-NC              2:27.88    2:32.06  
                1:11.55   2:32.06 (1:20.51)                                        
 12 Bezuidenhout, Gideon      16 YOTA-NC              2:26.39    2:32.50  
                1:12.50   2:32.50 (1:20.00)                                        
 13 Nouchi, Noah              16 TYDE-NC              2:26.92    2:32.79  
                1:13.10   2:32.79 (1:19.69)                                        
 14 Burgess, Keenan           18 SAIL-NC              2:24.20    2:33.52  
                1:11.83   2:33.52 (1:21.69)                                        
 15 Kirby, Evan               15 WOW-NC               2:37.91    2:33.77  
                1:12.84   2:33.77 (1:20.93)                                        
 16 Carson, Davis             15 YOTA-NC              2:37.37    2:33.78  
                1:13.08   2:33.78 (1:20.70)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Davis, Austen             15 RSA-NC               2:26.62    2:33.84  
                1:08.96   2:33.84 (1:24.88)                                        
 18 Gleason, Declan           15 YOTA-NC              2:41.71    2:34.00  
                1:15.18   2:34.00 (1:18.82)                                        
 19 Rettammel, Connor         17 YOTA-NC              2:23.97    2:34.04  
                1:11.63   2:34.04 (1:22.41)                                        
 20 McKenna, Patrick          15 TYDE-NC              2:34.64    2:36.90  
                1:15.34   2:36.90 (1:21.56)                                        
 21 Prucha, Ben               15 YOTA-NC              2:26.87    2:37.94  
                1:11.07   2:37.94 (1:26.87)                                        
 22 Mejouev, Feodor           15 WOW-NC               2:47.89    2:38.25  
                1:15.42   2:38.25 (1:22.83)                                        
 23 Pierce, Tomas             16 RSA-NC               2:47.23    2:44.35  
                1:14.68   2:44.35 (1:29.67)                                        
 24 Miles, James              16 SFY-VA               2:41.79    2:46.98  
                1:17.71   2:46.98 (1:29.27)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 25 Otero, Santiago           16 LTNC-NC              3:14.48    2:59.18  
                1:26.85   2:59.18 (1:32.33)                                        
 26 Abernathy, Harris         10 GCY-NC                    NT    3:03.79  
                1:27.76   3:03.79 (1:36.03)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 27 Simmons, Roman             8 GCY-NC               4:18.24    4:06.41  
                2:02.39   4:06.41 (2:04.02)                                        
 
Event 203  Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Hicks, Hailey             14 YOTA-NC              1:10.37    1:09.05  
  2 Wilson, Peyton            14 GCY-NC               1:15.19    1:11.48  
  3 Xu, Savannah              13 YOTA-NC              1:12.03    1:11.49  
  4 Mohr, Katie               14 TYDE-NC              1:14.08    1:13.34  
  5 Faber, Rebecca            13 YOTA-NC              1:14.54    1:15.48  
  6 Pierce, Camila            13 RSA-NC               1:14.89    1:15.64  
  7 Falwell, Caroline         13 LY-VA                1:16.80    1:15.74  
  8 Groce, April              14 RSA-NC               1:16.22    1:17.54  
B - Final
  9 Bezuidenhout, Clarissa    13 YOTA-NC              1:17.88    1:11.25  
 10 Cranford, Aurora          13 GCY-NC               1:19.89    1:17.26  
 11 Heeden, Sydney            13 YOTA-NC              1:20.06    1:18.00  
 12 Hickey, Dillan            14 YOTA-NC              1:20.83    1:18.47  
 13 Evans, Tori               13 GCY-NC               1:20.56    1:20.36  
 14 Kilgallen, Emily          13 YOTA-NC              1:21.78    1:21.10  
 15 Prather, Caroline         14 GFSC-NC              1:20.83    1:21.58  
 16 Cross, Caroline           14 GCY-NC               1:21.68    1:22.21  
 
Event 203  Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Hicks, Hailey             14 YOTA-NC              1:06.78    1:10.37  
  2 Xu, Savannah              13 YOTA-NC              1:12.21    1:12.03  
  3 Mohr, Katie               14 TYDE-NC              1:14.73    1:14.08  
  4 Faber, Rebecca            13 YOTA-NC              1:11.13    1:14.54  
  5 Pierce, Camila            13 RSA-NC               1:09.14    1:14.89  
  6 Wilson, Peyton            14 GCY-NC               1:10.28    1:15.19  
  7 Groce, April              14 RSA-NC               1:13.20    1:16.22  
  8 Falwell, Caroline         13 LY-VA                1:18.69    1:16.80  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Bezuidenhout, Clarissa    13 YOTA-NC              1:16.06    1:17.88  
 10 Cranford, Aurora          13 GCY-NC               1:18.10    1:19.89  
 11 Heeden, Sydney            13 YOTA-NC              1:18.38    1:20.06  
 12 Evans, Tori               13 GCY-NC               1:20.96    1:20.56  
 13 Hickey, Dillan            14 YOTA-NC              1:15.17    1:20.83  
 13 Prather, Caroline         14 GFSC-NC              1:19.88    1:20.83  
 15 Cross, Caroline           14 GCY-NC               1:32.69    1:21.68  
 16 Kilgallen, Emily          13 YOTA-NC              1:21.75    1:21.78  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Mann, Haley               14 GCY-NC               1:25.31    1:22.29  
 18 Hall, Adrianna            13 SFY-VA               1:30.90    1:23.09  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Speerschneider, Kate      14 YOTA-NC              1:17.47    1:23.33  
 20 Thomasson, Anna           13 GFSC-NC              1:27.21    1:25.73  
 21 Aparicio, Analiyah        14 RSA-NC               1:26.67    1:26.48  
 22 Kinlaw, Abby              13 YOTA-NC              1:28.73    1:29.29  
 23 Shannon, Abbie            14 YOTA-NC              1:25.04    1:29.73  
 24 Fleming, Tally            13 SAIL-NC              1:29.05    1:29.94  
 25 Mann, Kenzie              13 GCY-NC               1:28.14    1:31.22  
 26 Plant, Victoria           13 RSA-NC               1:36.12    1:34.22  
 27 Smith, Lauren             14 TYDE-NC              1:37.15    1:34.31  
 28 Hubard, Riley             13 WOW-NC               1:38.26    1:35.61  
 -- Brechko, Elena            13 TYDE-NC              1:34.23         DQ  
 
Event 203  Women 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Sigmon, Heather           19 UN-VA                1:09.17    1:06.33  
  2 Pinnix, Omega             16 GCY-NC               1:12.79    1:09.18  
  3 Hoover, Maddie            16 WOW-NC               1:10.60    1:10.21  
  4 Campbell, McKenzie        16 GCY-NC               1:12.55    1:11.05  
  5 Martin, Cady              16 ASTF-NC              1:14.03    1:13.87  
  6 Dryden, Ellie             16 YOTA-NC              1:14.27    1:14.71  
  7 Ogren, Virginia           15 YOTA-NC              1:15.93    1:16.13  
  8 Thomas, Cam               15 GCY-NC               1:17.17    1:18.80  
B - Final
  9 Howard, Maren             15 WOW-NC               1:18.55    1:17.67  
 10 Lin, Jennings             15 GCY-NC               1:19.91    1:18.31  
 11 Posse, Madeline           17 YOTA-NC              1:17.69    1:19.43  
 12 Reynolds, Sara            16 GCY-NC               1:20.40    1:19.85  
 13 Overton, Sam              15 RSA-NC               1:20.59    1:20.45  
 14 Everett, Sophia           17 YOTA-NC              1:21.44    1:21.47  
 -- Kluepfel, Valerie         16 GCY-NC               1:20.26         DQ  
C - Final
 17 Konopka, Ava              15 YOTA-NC              1:22.99    1:17.39  
 18 Link, Madison             16 RSA-NC               1:21.80    1:20.89  
 19 Grubb, Sarah              15 GCY-NC               1:22.35    1:21.41  
 20 Andrews, Stella           12 RSA-NC               1:24.38    1:21.89  
 21 Malley, Makenna           16 RSA-NC               1:31.84    1:31.87  
 
Event 203  Women 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Sigmon, Heather           19 UN-VA                1:03.42    1:09.17  
  2 Hoover, Maddie            16 WOW-NC               1:11.76    1:10.60  
  3 Campbell, McKenzie        16 GCY-NC               1:08.72    1:12.55  
  4 Pinnix, Omega             16 GCY-NC               1:08.16    1:12.79  
  5 Martin, Cady              16 ASTF-NC              1:23.43    1:14.03  
  6 Dryden, Ellie             16 YOTA-NC              1:11.60    1:14.27  
  7 Ogren, Virginia           15 YOTA-NC              1:22.15    1:15.93  
  8 Whiteman, Molly           17 YOTA-NC              1:11.70    1:16.91  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Thomas, Cam               15 GCY-NC               1:13.66    1:17.17  
 10 Maxwell, Angela           18 YOTA-NC              1:10.60    1:17.61  
 11 Posse, Madeline           17 YOTA-NC              1:18.52    1:17.69  
 12 Howard, Maren             15 WOW-NC               1:18.06    1:18.55  
 13 Battaglini, Gabi          15 YOTA-NC              1:16.97    1:19.08  
 14 Lin, Jennings             15 GCY-NC               1:19.87    1:19.91  
 15 Kluepfel, Valerie         16 GCY-NC               1:16.85    1:20.26  
 16 Reynolds, Sara            16 GCY-NC               1:20.76    1:20.40  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Overton, Sam              15 RSA-NC               1:22.96    1:20.59  
 18 Jones, Paige              17 TYDE-NC              1:12.23    1:21.03  
 19 Everett, Sophia           17 YOTA-NC              1:19.12    1:21.44  
 20 Link, Madison             16 RSA-NC               1:24.01    1:21.80  
 21 Grubb, Sarah              15 GCY-NC               1:17.76    1:22.35  
 22 Konopka, Ava              15 YOTA-NC              1:16.39    1:22.99  
 23 Fyler, Liz                15 TYDE-NC              1:22.20    1:23.60  
 24 Holloway, Blythe          12 RSA-NC               1:26.15    1:23.70  
-------------------------------------------------------------------------
 25 Bayle, Lauren             16 YOTA-NC              1:23.42    1:23.76  
 26 Andrews, Stella           12 RSA-NC               1:25.39    1:24.38  
-------------------------------------------------------------------------
 27 Trowbridge, Erin          16 TYDE-NC              1:23.19    1:26.09  
 28 Malley, Makenna           16 RSA-NC               1:26.97    1:31.84  
 29 Harmon, Katelin           15 ASTF-NC                   NT    1:44.85  
 -- Cunningham, Victoria      15 RSA-NC               1:09.18         DQ  
 
Event 204  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Congiusta, Matthew        14 YOTA-NC              1:06.39    1:04.88  
  2 Noble, Ross               13 YOTA-NC              1:05.38    1:05.15  
  3 Giffel, Ian               14 YOTA-NC              1:08.68    1:08.05  
  4 Sterrett, Will            14 WOW-NC               1:09.87    1:09.15  
  5 Coppedge, Tommy           14 YOTA-NC              1:10.89    1:09.80  
  6 Beasley, Basha            14 YOTA-NC              1:12.79    1:12.54  
  7 Johnson, Blake            14 SAIL-NC              1:13.41    1:13.47  
  8 Taylor, John Reese        13 YOTA-NC              1:13.77    1:14.69  
B - Final
  9 Smith, Ben                13 YOTA-NC              1:14.00    1:13.18  
 10 Stoner, Reese             13 YOTA-NC              1:14.18    1:13.99  
 11 St. Clair, Cameron        14 LY-VA                1:14.16    1:14.16  
 12 Muir, Avery               14 RSA-NC               1:15.32    1:14.19  
 13 Brooks, Sam               14 SAIL-NC              1:15.67    1:14.97  
 14 Liang, Jonathan           13 YOTA-NC              1:16.94    1:16.11  
 15 Luo, Matthew              14 WOW-NC               1:18.21    1:17.21  
 16 Murali, Preeth            14 TYDE-NC              1:18.52    1:17.42  
 
Event 204  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Noble, Ross               13 YOTA-NC              1:11.41    1:05.38  
  2 Congiusta, Matthew        14 YOTA-NC              1:06.60    1:06.39  
  3 Giffel, Ian               14 YOTA-NC              1:08.68    1:08.68  
  4 Sterrett, Will            14 WOW-NC               1:09.32    1:09.87  
  5 Coppedge, Tommy           14 YOTA-NC              1:10.00    1:10.89  
  6 Beasley, Basha            14 YOTA-NC              1:15.84    1:12.79  
  7 Johnson, Blake            14 SAIL-NC              1:12.29    1:13.41  
  8 Taylor, John Reese        13 YOTA-NC              1:15.85    1:13.77  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Smith, Ben                13 YOTA-NC              1:14.54    1:14.00  
 10 St. Clair, Cameron        14 LY-VA                1:12.39    1:14.16  
 11 Stoner, Reese             13 YOTA-NC              1:14.55    1:14.18  
 12 Halicigil, Baran          13 TYDE-NC              1:24.10    1:15.14  
 13 Gatling III, Danny        14 GCY-NC               1:12.83    1:15.16  
 14 Muir, Avery               14 RSA-NC               1:15.42    1:15.32  
 15 Brooks, Sam               14 SAIL-NC              1:16.88    1:15.67  
 16 Liang, Jonathan           13 YOTA-NC              1:23.53    1:16.94  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Greene, Jonah             13 TYDE-NC              1:18.90    1:17.98  
 18 Luo, Matthew              14 WOW-NC               1:17.56    1:18.21  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Murali, Preeth            14 TYDE-NC                   NT    1:18.52  
 20 Yang, Raymond             13 YOTA-NC              1:23.02    1:18.75  
 21 Pendergraph, Rowan        14 SFY-VA               1:25.79    1:20.17  
 22 Pearce, Daniel            13 YOTA-NC              1:26.35    1:23.03  
 23 Sharpe, Sterling          13 GCY-NC               1:24.41    1:23.48  
 24 Kilgallen, Ryan           13 YOTA-NC              1:27.47    1:26.55  
 25 Miles, Thomas             13 SFY-VA               1:29.73    1:28.57  
 26 Poush, Aidan              13 SFY-VA               1:58.29    1:49.22  
 
Event 204  Men 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Henderson, Noah           17 STAR-NC              1:01.11      58.65  
  2 Jones, Christian          26 UN-NC                1:03.17    1:00.75  
  3 Lucky, Andrew             15 SAIL-NC              1:05.20    1:03.92  
  4 Adkins, Trey              17 WOW-NC               1:03.88    1:04.30  
  5 Watson, William           16 STAR-NC              1:06.48    1:05.66  
  6 Thakur, Jake              15 SAIL-NC              1:05.19    1:06.12  
  7 Davis, Collin             15 YOTA-NC              1:05.98    1:07.38  
  8 Ivy, Michael              16 RSA-NC               1:06.67    1:14.50  
B - Final
  9 Satterfield, Shaw         16 YOTA-NC              1:08.97    1:04.84  
 10 Womble, Ethan             15 GCY-NC               1:09.04    1:05.44  
 11 Berkowitz, Jeremy         17 YOTA-NC              1:07.88    1:06.42  
 12 DeWalt, Logan             15 SFY-VA               1:08.52    1:08.01  
 13 Eberhardt, Andrew         16 WOW-NC               1:08.38    1:08.23  
 14 Faber, Samuel             15 YOTA-NC              1:09.05    1:09.27  
 15 Ansede, Lucas             15 YOTA-NC              1:09.73    1:11.39  
 16 Tuenker, Felix            16 YOTA-NC              1:15.27    1:12.21  
C - Final
 17 Johnson, Bryson           16 RSA-NC               1:10.23    1:08.11  
 18 Davis, Austen             15 RSA-NC               1:10.34    1:09.59  
 19 Ubinger, Kennedy          17 RSA-NC               1:10.72    1:10.22  
 20 Curran, Garrett           15 RSA-NC               1:11.87    1:11.70  
 21 Horman, Elijah            15 RSA-NC               1:13.41    1:13.27  
 22 Vye, Nicholas             15 TYDE-NC              1:10.50    1:13.33  
 23 Day, Collin               15 YOTA-NC              1:14.64    1:13.75  
 24 Roten, Landon             15 TYDE-NC              1:13.19    1:13.80  
 
Event 204  Men 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Henderson, Noah           17 STAR-NC                59.51    1:01.11  
  2 Jones, Christian          26 UN-NC                  59.59    1:03.17  
  3 Adkins, Trey              17 WOW-NC               1:04.85    1:03.88  
  4 Forgrave, Zack            18 YOTA-NC              1:04.12    1:04.73  
  5 Brown, Taye               17 YOTA-NC              1:03.60    1:04.88  
  6 Thakur, Jake              15 SAIL-NC              1:01.84    1:05.19  
  7 Lucky, Andrew             15 SAIL-NC              1:02.56    1:05.20  
  8 Davis, Collin             15 YOTA-NC              1:06.46    1:05.98  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Watson, William           16 STAR-NC              1:12.02    1:06.48  
 10 Ivy, Michael              16 RSA-NC               1:04.39    1:06.67  
 11 Berkowitz, Jeremy         17 YOTA-NC              1:02.83    1:07.88  
 12 Eberhardt, Andrew         16 WOW-NC               1:09.76    1:08.38  
 13 DeWalt, Logan             15 SFY-VA               1:09.59    1:08.52  
 14 Satterfield, Shaw         16 YOTA-NC              1:06.74    1:08.97  
 15 Womble, Ethan             15 GCY-NC               1:06.20    1:09.04  
 16 Faber, Samuel             15 YOTA-NC              1:05.64    1:09.05  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Ansede, Lucas             15 YOTA-NC              1:12.77    1:09.73  
 18 Battaglini, Lucca         12 YOTA-NC                   NT    1:10.21  
 19 Johnson, Bryson           16 RSA-NC               1:03.82    1:10.23  
 20 Davis, Austen             15 RSA-NC               1:06.54    1:10.34  
 21 Vye, Nicholas             15 TYDE-NC              1:13.46    1:10.50  
 22 Ubinger, Kennedy          17 RSA-NC               1:13.26    1:10.72  
 23 Curran, Garrett           15 RSA-NC               1:12.16    1:11.87  
 24 Lesko, Cameron            15 WOW-NC               1:13.53    1:12.45  
-------------------------------------------------------------------------
 25 Roten, Landon             15 TYDE-NC              1:16.84    1:13.19  
 26 Horman, Elijah            15 RSA-NC               1:12.96    1:13.41  
-------------------------------------------------------------------------
 27 Maxwell, Anthony          18 YOTA-NC              1:09.35    1:13.83  
 28 Day, Collin               15 YOTA-NC              1:16.15    1:14.64  
 29 Tuenker, Felix            16 YOTA-NC              1:13.88    1:15.27  
 30 Valles, Jadon             16 GFSC-NC              1:11.36    1:15.87  
 31 Riner, Brent              15 LY-VA                1:16.82    1:16.92  
 32 Basinger, Andrew          15 WOW-NC               1:18.52    1:17.62  
 33 Franklin, Christopher     15 SAIL-NC              1:22.44    1:20.84  
 34 Otero, Santiago           16 LTNC-NC                   NT    1:27.70  
 
Event 205  Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Johnson, Emma             14 WOW-NC               2:55.27    2:57.98  
                1:26.05   2:57.98 (1:31.93)                                        
  2 Day, Keenan               13 YOTA-NC              3:07.37    3:05.30  
                1:30.26   3:05.30 (1:35.04)                                        
  3 Smith, Kelly              14 TYDE-NC              3:10.58    3:08.66  
                1:30.51   3:08.66 (1:38.15)                                        
  4 Falwell, Caroline         13 LY-VA                3:10.88    3:08.95  
                1:32.18   3:08.95 (1:36.77)                                        
  5 Cook, Kourtney            14 GCY-NC               3:09.85    3:09.79  
                1:31.40   3:09.79 (1:38.39)                                        
  6 Hileman, Addie            13 YOTA-NC              3:23.05    3:16.83  
                1:33.76   3:16.83 (1:43.07)                                        
  7 Lawrence, Peyton          13 SFY-VA               3:27.01    3:22.17  
                1:37.94   3:22.17 (1:44.23)                                        
  8 Plant, Victoria           13 RSA-NC               3:34.58    3:38.06  
                1:44.58   3:38.06 (1:53.48)                                        
B - Final
  9 Jenkins, Jaedyn           13 SFY-VA               3:42.23    3:42.83  
                1:45.27   3:42.83 (1:57.56)                                        
 
Event 205  Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Emma             14 WOW-NC               2:54.66    2:55.27  
                1:23.14   2:55.27 (1:32.13)                                        
  2 Colaneri, Martina         14 YOTA-NC              3:01.23    3:02.33  
                1:28.66   3:02.33 (1:33.67)                                        
  3 Day, Keenan               13 YOTA-NC              2:57.83    3:07.37  
                1:30.22   3:07.37 (1:37.15)                                        
  4 Cook, Kourtney            14 GCY-NC               3:12.66    3:09.85  
                1:32.01   3:09.85 (1:37.84)                                        
  5 Smith, Kelly              14 TYDE-NC              3:23.37    3:10.58  
                1:33.16   3:10.58 (1:37.42)                                        
  6 Falwell, Caroline         13 LY-VA                3:10.60    3:10.88  
                1:30.78   3:10.88 (1:40.10)                                        
  7 Clowes, Mia               13 YOTA-NC              3:21.84    3:13.33  
                1:33.37   3:13.33 (1:39.96)                                        
  8 Hileman, Addie            13 YOTA-NC              3:10.71    3:23.05  
                1:39.47   3:23.05 (1:43.58)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Lawrence, Peyton          13 SFY-VA               3:26.55    3:27.01  
                1:40.89   3:27.01 (1:46.12)                                        
 10 Aparicio, Analiyah        14 RSA-NC               3:20.97    3:28.22  
                1:40.25   3:28.22 (1:47.97)                                        
 11 Hubard, Riley             13 WOW-NC               3:32.12    3:33.05  
                1:44.18   3:33.05 (1:48.87)                                        
 12 Plant, Victoria           13 RSA-NC                    NT    3:34.58  
                1:43.87   3:34.58 (1:50.71)                                        
 13 Dontino, Mia              14 SAIL-NC              3:39.29    3:35.04  
                1:44.67   3:35.04 (1:50.37)                                        
 14 Baysden, Kaley            13 YOTA-NC              3:36.19    3:41.89  
                1:48.65   3:41.89 (1:53.24)                                        
 15 Baysden, Becca            13 YOTA-NC              3:32.39    3:41.94  
                1:49.87   3:41.94 (1:52.07)                                        
 16 Jenkins, Jaedyn           13 SFY-VA               3:55.85    3:42.23  
                1:47.39   3:42.23 (1:54.84)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Brechko, Elena            13 TYDE-NC              4:01.29    3:47.19  
                1:48.82   3:47.19 (1:58.37)                                        
 18 Mann, Kenzie              13 GCY-NC               4:07.81    3:54.32  
                1:54.22   3:54.32 (2:00.10)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 19 Rivas, AJ                 14 FISH-NC                   NT    4:22.56  
                2:01.73   4:22.56 (2:20.83)                                        
 
Event 205  Women 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Fleenor, Anna Clare       16 SFY-VA               2:55.24    2:54.79  
                1:24.91   2:54.79 (1:29.88)                                        
  2 Maloy, Jenna              15 YOTA-NC              2:57.81    2:58.56  
                1:26.50   2:58.56 (1:32.06)                                        
  3 Ally, Emily               15 GCY-NC               3:05.38    2:59.81  
                1:26.47   2:59.81 (1:33.34)                                        
  4 Wolf, Annie               16 TYDE-NC              3:06.51    3:06.65  
                1:29.57   3:06.65 (1:37.08)                                        
  5 Overton, Sam              15 RSA-NC               3:09.75    3:11.01  
                1:32.11   3:11.01 (1:38.90)                                        
  6 Holloway, Blythe          12 RSA-NC               3:13.25    3:11.32  
                1:32.28   3:11.32 (1:39.04)                                        
  7 Earnshaw, Suzanne         15 YOTA-NC              3:10.49    3:13.71  
                1:31.77   3:13.71 (1:41.94)                                        
  8 Norris, Maddie            16 YOTA-NC              3:17.92    3:23.23  
                1:38.24   3:23.23 (1:44.99)                                        
B - Final
  9 Roverato, Nevaeh          15 ASTF-NC              3:23.76    3:18.80  
                1:34.78   3:18.80 (1:44.02)                                        
 10 Potter, Laurin            16 TYDE-NC              3:22.23    3:22.47  
                1:38.67   3:22.47 (1:43.80)                                        
 11 Sorjonen, Taika           16 GCY-NC               3:34.25    3:32.80  
                1:42.49   3:32.80 (1:50.31)                                        
 
Event 205  Women 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Fleenor, Anna Clare       16 SFY-VA               2:55.62    2:55.24  
                1:26.31   2:55.24 (1:28.93)                                        
  2 Maloy, Jenna              15 YOTA-NC              2:56.83    2:57.81  
                1:25.59   2:57.81 (1:32.22)                                        
  3 Joyce, Alaina             18 GCY-NC               2:46.42    3:00.78  
                1:29.17   3:00.78 (1:31.61)                                        
  4 Ally, Emily               15 GCY-NC               2:58.04    3:05.38  
                1:28.07   3:05.38 (1:37.31)                                        
  5 Wolf, Annie               16 TYDE-NC              3:11.49    3:06.51  
                1:28.84   3:06.51 (1:37.67)                                        
  6 Maxwell, Angela           18 YOTA-NC              2:55.49    3:09.25  
                1:31.56   3:09.25 (1:37.69)                                        
  7 Overton, Sam              15 RSA-NC               3:09.23    3:09.75  
                1:32.20   3:09.75 (1:37.55)                                        
  8 Earnshaw, Suzanne         15 YOTA-NC              2:53.64    3:10.49  
                1:31.07   3:10.49 (1:39.42)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Bunting, Meredith         16 TYDE-NC              3:01.07    3:10.91  
                1:30.52   3:10.91 (1:40.39)                                        
 10 Holloway, Blythe          12 RSA-NC               3:20.00    3:13.25  
                1:34.48   3:13.25 (1:38.77)                                        
 11 Chance, Kristin           15 RSA-NC               3:09.32    3:13.73  
                1:31.45   3:13.73 (1:42.28)                                        
 12 Norris, Maddie            16 YOTA-NC              3:17.79    3:17.92  
                1:36.20   3:17.92 (1:41.72)                                        
 13 Potter, Laurin            16 TYDE-NC              3:20.84    3:22.23  
                1:36.83   3:22.23 (1:45.40)                                        
 14 Roverato, Nevaeh          15 ASTF-NC                   NT    3:23.76  
                1:37.28   3:23.76 (1:46.48)                                        
 15 Pennington, Isabel        15 TYDE-NC              3:25.47    3:29.13  
                1:41.22   3:29.13 (1:47.91)                                        
 16 Sorjonen, Taika           16 GCY-NC               3:21.64    3:34.25  
                1:43.08   3:34.25 (1:51.17)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Johnson, Addison          12 RSA-NC               3:57.03    3:46.90  
                1:49.95   3:46.90 (1:56.95)                                        
 18 Riggs, Skylar             11 LTNC-NC                   NT    3:55.82  
 
Event 206  Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Lucky, Matthew            13 SAIL-NC              2:36.75    2:35.07  
                1:13.97   2:35.07 (1:21.10)                                        
  2 Drake, Patrick            14 RSA-NC               2:36.06    2:36.43  
                1:16.60   2:36.43 (1:19.83)                                        
  3 Miller, Brandon           14 RMY-NC               2:44.82    2:43.88  
                1:20.87   2:43.88 (1:23.01)                                        
  4 Insixiengmay, Steven      14 TYDE-NC              2:45.97    2:46.13  
                1:19.16   2:46.13 (1:26.97)                                        
  5 Taylor, John Reese        13 YOTA-NC              2:50.19    2:47.85  
                1:21.56   2:47.85 (1:26.29)                                        
  6 Xu, Ayden                 13 YOTA-NC              2:49.95    2:50.11  
                1:21.24   2:50.11 (1:28.87)                                        
  7 Anderson, Nick            14 YOTA-NC              2:50.57    2:51.28  
                1:21.67   2:51.28 (1:29.61)                                        
  8 McDonald, Logan           14 TYDE-NC              2:53.70    2:57.89  
                1:24.21   2:57.89 (1:33.68)                                        
B - Final
  9 Valliere, Alex            14 TYDE-NC              2:54.28    2:50.84  
                1:22.43   2:50.84 (1:28.41)                                        
 10 Prucha, John              14 YOTA-NC              2:58.68    2:51.86  
                1:25.88   2:51.86 (1:25.98)                                        
 11 McGovern, Camden          14 YOTA-NC              2:56.93    2:54.28  
                1:24.06   2:54.28 (1:30.22)                                        
 12 Volpe, Michael            14 YOTA-NC              2:59.31    2:57.15  
                1:25.79   2:57.15 (1:31.36)                                        
 13 Lee, Henry                13 YOTA-NC              3:01.36    2:58.11  
                1:27.68   2:58.11 (1:30.43)                                        
 14 Sikes, Wiley              13 YOTA-NC              3:01.93    3:00.00  
                1:26.07   3:00.00 (1:33.93)                                        
 15 Vadapalli, Bhargav        13 SAIL-NC              3:00.07    3:01.22  
                1:27.67   3:01.22 (1:33.55)                                        
 16 Yang, Raymond             13 YOTA-NC              3:03.64    3:03.13  
                1:28.15   3:03.13 (1:34.98)                                        
 
Event 206  Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Drake, Patrick            14 RSA-NC               2:37.78    2:36.06  
                1:15.17   2:36.06 (1:20.89)                                        
  2 Lucky, Matthew            13 SAIL-NC              2:34.70    2:36.75  
                1:15.10   2:36.75 (1:21.65)                                        
  3 Miller, Brandon           14 RMY-NC               2:39.25    2:44.82  
                1:19.53   2:44.82 (1:25.29)                                        
  4 Insixiengmay, Steven      14 TYDE-NC              2:30.62    2:45.97  
                1:20.34   2:45.97 (1:25.63)                                        
  5 Xu, Ayden                 13 YOTA-NC              3:01.03    2:49.95  
                1:21.05   2:49.95 (1:28.90)                                        
  6 Taylor, John Reese        13 YOTA-NC              2:55.54    2:50.19  
                1:23.82   2:50.19 (1:26.37)                                        
  7 Anderson, Nick            14 YOTA-NC              2:45.04    2:50.57  
                1:21.74   2:50.57 (1:28.83)                                        
  8 Congiusta, Matthew        14 YOTA-NC              2:47.55    2:53.54  
                1:24.18   2:53.54 (1:29.36)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 McDonald, Logan           14 TYDE-NC              2:57.94    2:53.70  
                1:22.03   2:53.70 (1:31.67)                                        
 10 Valliere, Alex            14 TYDE-NC              3:00.69    2:54.28  
                1:23.75   2:54.28 (1:30.53)                                        
 11 McGovern, Camden          14 YOTA-NC              2:47.86    2:56.93  
                1:23.58   2:56.93 (1:33.35)                                        
 12 Prucha, John              14 YOTA-NC              2:58.33    2:58.68  
                1:27.86   2:58.68 (1:30.82)                                        
 13 Volpe, Michael            14 YOTA-NC              3:13.65    2:59.31  
                1:27.38   2:59.31 (1:31.93)                                        
 14 Vadapalli, Bhargav        13 SAIL-NC              3:04.12    3:00.07  
                1:27.28   3:00.07 (1:32.79)                                        
 15 Lee, Henry                13 YOTA-NC              2:59.41    3:01.36  
                1:27.83   3:01.36 (1:33.53)                                        
 16 Sikes, Wiley              13 YOTA-NC              2:58.21    3:01.93  
                1:27.51   3:01.93 (1:34.42)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Yang, Raymond             13 YOTA-NC              3:17.71    3:03.64  
                1:29.18   3:03.64 (1:34.46)                                        
 18 Zhang, Ray                14 GCY-NC               3:11.01    3:11.16  
                1:31.03   3:11.16 (1:40.13)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 19 Hardy, Ryan               13 YOTA-NC              3:34.95    3:12.03  
                1:33.49   3:12.03 (1:38.54)                                        
 20 Gaillard, Alston          14 TYDE-NC                   NT    4:02.46  
                2:06.15   4:02.46 (1:56.31)                                        
 -- Quaresma, David           13 GFSC-NC              3:22.51         DQ  
                1:41.89        DQ (1:50.36)                                        
 
Event 206  Men 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Gleason, Declan           15 YOTA-NC              2:51.55    2:39.58  
                1:17.88   2:39.58 (1:21.70)                                        
  2 Butner, Logan             15 WOW-NC               2:45.47    2:39.84  
                1:16.50   2:39.84 (1:23.34)                                        
  3 Bezuidenhout, Gideon      16 YOTA-NC              2:49.36    2:50.94  
                1:21.66   2:50.94 (1:29.28)                                        
  4 Esposito, Ben             18 GCY-NC               2:57.71    2:54.26  
                1:22.27   2:54.26 (1:31.99)                                        
  5 Masneri, David            12 GCY-NC               2:55.00    2:55.71  
                1:24.93   2:55.71 (1:30.78)                                        
  6 Rettammel, Connor         17 YOTA-NC              2:58.88    2:59.29  
                1:26.74   2:59.29 (1:32.55)                                        
  7 Petruzzi, Erik            12 TYDE-NC              3:02.63    3:02.04  
                1:30.04   3:02.04 (1:32.00)                                        
  8 Mejouev, Feodor           15 WOW-NC               3:02.28    3:03.90  
                1:25.80   3:03.90 (1:38.10)                                        
B - Final
  9 Esposito, Patty           15 GCY-NC               3:11.61    3:03.48  
                1:28.31   3:03.48 (1:35.17)                                        
 10 Vlahos, Luke              16 TYDE-NC              3:02.65    3:05.24  
                1:29.23   3:05.24 (1:36.01)                                        
 11 Riner, Brent              15 LY-VA                3:10.62    3:11.49  
                1:31.02   3:11.49 (1:40.47)                                        
 
Event 206  Men 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Butner, Logan             15 WOW-NC               2:43.01    2:45.47  
                1:20.96   2:45.47 (1:24.51)                                        
  2 Carroll, AJ               17 YOTA-NC              2:51.14    2:46.83  
                1:21.62   2:46.83 (1:25.21)                                        
  3 Nouchi, Noah              16 TYDE-NC              2:31.35    2:47.53  
                1:21.51   2:47.53 (1:26.02)                                        
  4 Bezuidenhout, Gideon      16 YOTA-NC              2:40.43    2:49.36  
                1:22.70   2:49.36 (1:26.66)                                        
  5 Baker, Jay                15 YOTA-NC              2:41.25    2:50.64  
                1:22.82   2:50.64 (1:27.82)                                        
  6 Gleason, Declan           15 YOTA-NC              2:50.70    2:51.55  
                1:22.37   2:51.55 (1:29.18)                                        
  7 Masneri, David            12 GCY-NC               2:58.21    2:55.00  
                1:24.65   2:55.00 (1:30.35)                                        
  8 Greene, Connor            16 TYDE-NC              2:49.28    2:55.31  
                1:23.84   2:55.31 (1:31.47)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Maxwell, Anthony          18 YOTA-NC              2:33.78    2:56.58  
                1:22.25   2:56.58 (1:34.33)                                        
 10 Esposito, Ben             18 GCY-NC               2:42.43    2:57.71  
                1:22.42   2:57.71 (1:35.29)                                        
 11 Rettammel, Connor         17 YOTA-NC              2:44.78    2:58.88  
                1:26.03   2:58.88 (1:32.85)                                        
 12 Ansede, Lucas             15 YOTA-NC              3:04.54    3:00.40  
                1:27.78   3:00.40 (1:32.62)                                        
 13 Mejouev, Feodor           15 WOW-NC               3:03.71    3:02.28  
                1:24.80   3:02.28 (1:37.48)                                        
 14 Petruzzi, Erik            12 TYDE-NC              3:18.15    3:02.63  
                1:30.76   3:02.63 (1:31.87)                                        
 15 Vlahos, Luke              16 TYDE-NC                   NT    3:02.65  
                1:27.88   3:02.65 (1:34.77)                                        
 16 Vye, Benjamin             15 TYDE-NC              3:08.05    3:09.23  
                1:31.04   3:09.23 (1:38.19)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Riner, Brent              15 LY-VA                3:20.80    3:10.62  
                1:32.56   3:10.62 (1:38.06)                                        
 18 Esposito, Patty           15 GCY-NC               2:56.23    3:11.61  
                1:32.25   3:11.61 (1:39.36)                                        
 19 Aparicio, Emilio          12 RSA-NC                    NT    3:11.82  
                1:30.88   3:11.82 (1:40.94)                                        
 20 Brown, Taye               17 YOTA-NC              3:02.71    3:14.41  
                1:33.28   3:14.41 (1:41.13)                                        
 21 Ison, Luka                12 RSA-NC               3:14.37    3:15.60  
                1:33.66   3:15.60 (1:41.94)                                        
 -- Ansede, Logan             17 YOTA-NC              3:00.14         DQ  
                1:23.40        DQ (1:32.29)                                        
 
Event 207  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Hicks, Hailey             14 YOTA-NC                28.31      27.76  
  2 Kondratick, Morgan        14 RSA-NC                 28.11      28.06  
  3 Fritz, Katie              14 GCY-NC                 29.46      28.57  
  4 Xu, Savannah              13 YOTA-NC                29.71      29.12  
  5 Corrado, Mia              14 YOTA-NC                29.49      29.22  
  6 Ciancanelli, MaKayla      14 GFSC-NC                30.12      29.49  
  7 Legarth, Megan            14 YOTA-NC                29.88      29.93  
  8 McChesney, Shelby         14 TYDE-NC                30.44      30.71  
B - Final
  9 Wilson, Peyton            14 GCY-NC                 31.19      30.07  
 10 Speerschneider, Kate      14 YOTA-NC                31.21      30.19  
 11 Day, Keenan               13 YOTA-NC                31.40      30.52  
 12 Poteat, Devin             14 SAIL-NC                30.80      30.56  
 13 Bezuidenhout, Chrisna     13 YOTA-NC                30.84      30.57  
 14 Bishop, Avery             14 WOW-NC                 31.17      30.74  
 15 Wilson, Grace             13 SAIL-NC                30.98      30.75  
 16 Maleski, Mary             14 RSA-NC                 31.37      31.76  
 
Event 207  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Kondratick, Morgan        14 RSA-NC                 28.22      28.11  
  2 Hicks, Hailey             14 YOTA-NC                27.28      28.31  
  3 Grill, Jenna              14 WOW-NC                 28.22      28.53  
  4 Fritz, Katie              14 GCY-NC                 28.88      29.46  
  5 Corrado, Mia              14 YOTA-NC                29.91      29.49  
  6 Xu, Savannah              13 YOTA-NC                29.45      29.71  
  7 Legarth, Megan            14 YOTA-NC                29.51      29.88  
  8 Ciancanelli, MaKayla      14 GFSC-NC                29.74      30.12  
-------------------------------------------------------------------------
  9 McChesney, Shelby         14 TYDE-NC                29.67      30.44  
 10 Poteat, Devin             14 SAIL-NC                31.09      30.80  
 11 Bezuidenhout, Chrisna     13 YOTA-NC                30.79      30.84  
 12 Wilson, Grace             13 SAIL-NC                31.61      30.98  
 13 Bishop, Avery             14 WOW-NC                 33.81      31.17  
 14 Wilson, Peyton            14 GCY-NC                 31.47      31.19  
 15 Speerschneider, Kate      14 YOTA-NC                30.42      31.21  
 16 Maleski, Mary             14 RSA-NC                 31.23      31.37  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Day, Keenan               13 YOTA-NC                29.54      31.40  
 18 Thomasson, Anna           13 GFSC-NC                32.38      31.51  
-------------------------------------------------------------------------
 19 White, Kaley              13 GCY-NC                    NT      31.63  
 20 Pierce, Camila            13 RSA-NC                 30.87      31.69  
 21 Heeden, Sydney            13 YOTA-NC                30.87      31.94  
 22 Evans, Tori               13 GCY-NC                 31.22      32.16  
 23 Iannucci, Lyndsey         13 SAIL-NC                   NT      32.55  
 24 Mann, Haley               14 GCY-NC                 32.38      32.61  
 25 Hickey, Dillan            14 YOTA-NC                31.21      32.72  
 26 Faber, Rebecca            13 YOTA-NC                31.02      32.99  
 27 Templeton, Lindsay        13 YOTA-NC                32.62      33.53  
 28 McKinney, Courtney        13 SAIL-NC                   NT      33.55  
 29 Lawrence, Peyton          13 SFY-VA                 32.89      33.71  
 30 Volety, Uma               13 WOW-NC                 34.76      34.16  
 31 Long, Sasha               14 RSA-NC                 34.64      34.42  
 32 Van Noy, Jaylin           13 TYDE-NC                   NT      35.49  
 33 Smith, Lauren             14 TYDE-NC                36.59      35.88  
 34 Fleming, Tally            13 SAIL-NC                36.55      36.10  
 35 Mann, Kenzie              13 GCY-NC                 33.97      36.30  
 36 Denton, Abigail           14 GFSC-NC              1:00.79    1:07.14  
 
Event 207  Women 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Welsh, Lily               12 YOTA-NC                28.53      28.32  
  2 Campbell, McKenzie        16 GCY-NC                 29.52      28.42  
  3 Murtaugh, Emma            15 YOTA-NC                29.09      28.44  
  4 Martin, Cady              16 ASTF-NC                28.91      28.46  
  5 Tripsa, Martha            16 SAIL-NC                28.61      28.71  
  6 Sigmon, Heather           19 UN-VA                  29.69      29.40  
  7 Holland, Mimi             15 RSA-NC                 29.03      29.61  
  8 Link, Madison             16 RSA-NC                 29.52      30.22  
B - Final
  9 Pinnix, Omega             16 GCY-NC                 30.09      28.67  
 10 Posse, Madeline           17 YOTA-NC                29.82      30.15  
 11 Everett, Sophia           17 YOTA-NC                30.47      30.23  
 12 Jewell, Brynn             17 WOW-NC                 30.34      30.37  
 13 Gregory, Lauren           15 STAR-NC                30.75      30.88  
 14 Earnshaw, Suzanne         15 YOTA-NC                30.46      31.28  
 15 Thomas, Cam               15 GCY-NC                 30.97      31.42  
 16 Dryden, Ellie             16 YOTA-NC                30.68      31.71  
C - Final
 25 Lin, Jennings             15 GCY-NC                 31.13      29.84  
 26 Clack, Carrington         17 RSA-NC                 31.05      30.90  
 27 Hyldahl, Aubrey Ella      16 WOW-NC                 31.26      30.93  
 28 Ortiz, Elaine             16 GFSC-NC                31.93      31.35  
 29 Denton, Emma              16 GFSC-NC                31.40      31.47  
 30 Wolf, Annie               16 TYDE-NC                32.29      31.90  
 31 Ogren, Virginia           15 YOTA-NC                31.80      32.61  
 
Event 207  Women 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Welsh, Lily               12 YOTA-NC                29.20      28.53  
  2 Tripsa, Martha            16 SAIL-NC                28.90      28.61  
  3 Martin, Cady              16 ASTF-NC                28.33      28.91  
  4 Holland, Mimi             15 RSA-NC                 28.85      29.03  
  5 Murtaugh, Emma            15 YOTA-NC                28.52      29.09  
  6 Link, Madison             16 RSA-NC                 28.98      29.52  
  6 Campbell, McKenzie        16 GCY-NC                 28.29      29.52  
  8 Sigmon, Heather           19 UN-VA                  28.27      29.69  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Posse, Madeline           17 YOTA-NC                28.60      29.82  
 10 Pinnix, Omega             16 GCY-NC                 24.81      30.09  
 11 Maxwell, Angela           18 YOTA-NC                29.93      30.29  
 12 Jewell, Brynn             17 WOW-NC                 29.11      30.34  
 13 Earnshaw, Suzanne         15 YOTA-NC                29.03      30.46  
 14 Everett, Sophia           17 YOTA-NC                28.54      30.47  
 15 Dryden, Ellie             16 YOTA-NC                29.09      30.68  
 16 Gregory, Lauren           15 STAR-NC                31.29      30.75  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Whiteman, Molly           17 YOTA-NC                28.43      30.82  
 18 Thomas, Cam               15 GCY-NC                 30.29      30.97  
 19 Schimmoller, Jennifer     15 SAIL-NC                31.55      31.04  
 20 Clack, Carrington         17 RSA-NC                 29.27      31.05  
 21 Lin, Jennings             15 GCY-NC                 29.35      31.13  
 22 Hyldahl, Aubrey Ella      16 WOW-NC                 31.56      31.26  
 23 Denton, Emma              16 GFSC-NC                30.32      31.40  
 23 Chance, Kristin           15 RSA-NC                 30.30      31.40  
-------------------------------------------------------------------------
 25 Chando, Carin             15 YOTA-NC                31.28      31.61  
 26 Grubb, Sarah              15 GCY-NC                    NT      31.71  
-------------------------------------------------------------------------
 27 Ogren, Virginia           15 YOTA-NC                33.02      31.80  
 28 Ortiz, Elaine             16 GFSC-NC                30.41      31.93  
 29 Battaglini, Gabi          15 YOTA-NC                29.75      32.00  
 30 Tuenker, Claire           15 YOTA-NC                30.86      32.10  
 31 Wolf, Annie               16 TYDE-NC                30.61      32.29  
 32 Bayle, Lauren             16 YOTA-NC                31.47      32.64  
 33 Fyler, Liz                15 TYDE-NC                30.48      32.66  
 34 Hawley, Gracie            15 SAIL-NC                33.54      33.02  
 35 Joyce, Alaina             18 GCY-NC                 29.31      33.09  
 36 Roverato, Nevaeh          15 ASTF-NC                   NT      33.17  
 37 Tapper, Abbie             15 YOTA-NC                31.36      33.28  
 38 Mondo, Molly              15 YOTA-NC                32.45      33.36  
 39 Trowbridge, Erin          16 TYDE-NC                33.12      34.10  
 40 Andrews, Stella           12 RSA-NC                 34.28      34.70  
 41 Howard, Maren             15 WOW-NC                 33.00      34.89  
 42 Harmon, Katelin           15 ASTF-NC                   NT      39.68  
 43 Johnson, Addison          12 RSA-NC                 39.32      40.51  
 44 Riggs, Skylar             11 LTNC-NC                   NT      41.70  
 -- Reynolds, Sara            16 GCY-NC                 31.54         DQ  
 
Event 208  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Xu, Ayden                 13 YOTA-NC                26.59      26.53  
  2 Fleenor, Boone            14 SFY-VA                 27.27      26.54  
  3 Prucha, John              14 YOTA-NC                27.21      26.92  
  4 Noble, Ross               13 YOTA-NC                27.55      27.17  
  5 Rock, Noah                13 GCY-NC                 27.82      27.37  
  6 Bock, Michael             14 YOTA-NC                27.91      27.55  
  7 Valliere, Alex            14 TYDE-NC                28.61      28.44  
  8 Hardy, Ryan               13 YOTA-NC                28.47      28.50  
B - Final
  9 McGovern, Camden          14 YOTA-NC                28.73      28.37  
  9 Insixiengmay, Steven      14 TYDE-NC                29.04      28.37  
 11 Volpe, Michael            14 YOTA-NC                29.11      28.41  
 12 Lee, Henry                13 YOTA-NC                28.80      28.85  
 13 Johnson, Blake            14 SAIL-NC                28.78      28.90  
 14 Beasley, Basha            14 YOTA-NC                29.37      29.23  
 15 Smith, Ben                13 YOTA-NC                29.44      29.28  
 16 Pearce, Daniel            13 YOTA-NC                29.57      29.37  
 
Event 208  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Xu, Ayden                 13 YOTA-NC                28.12      26.59  
  2 Kwon, Kyle                14 GCY-NC                 27.62      27.15  
  3 Prucha, John              14 YOTA-NC                27.02      27.21  
  4 Fleenor, Boone            14 SFY-VA                 26.53      27.27  
  5 Noble, Ross               13 YOTA-NC                29.78      27.55  
  6 Gatling III, Danny        14 GCY-NC                 26.93      27.56  
  7 Rock, Noah                13 GCY-NC                 27.76      27.82  
  8 Bock, Michael             14 YOTA-NC                28.37      27.91  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Hardy, Ryan               13 YOTA-NC                28.60      28.47  
 10 Valliere, Alex            14 TYDE-NC                30.72      28.61  
 11 McGovern, Camden          14 YOTA-NC                28.05      28.73  
 12 Johnson, Blake            14 SAIL-NC                28.66      28.78  
 13 Lee, Henry                13 YOTA-NC                32.32      28.80  
 14 Zhang, Ray                14 GCY-NC                 29.76      28.98  
 15 Insixiengmay, Steven      14 TYDE-NC                31.92      29.04  
 16 Volpe, Michael            14 YOTA-NC                30.53      29.11  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Beasley, Basha            14 YOTA-NC                30.46      29.37  
 18 Smith, Ben                13 YOTA-NC                29.54      29.44  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Pearce, Daniel            13 YOTA-NC                30.18      29.57  
 20 Liang, Jonathan           13 YOTA-NC                30.03      29.67  
 21 Olson, Sammy              13 YOTA-NC                29.94      29.69  
 22 Pendergraph, Rowan        14 SFY-VA                 29.62      29.74  
 23 Eischeid, Benjamin        13 YOTA-NC                29.25      29.79  
 24 Gray, Brooks              13 GCY-NC                 30.73      29.86  
 25 Halicigil, Baran          13 TYDE-NC                33.40      30.04  
 26 Luo, Matthew              14 WOW-NC                 29.36      30.13  
 27 Muir, Avery               14 RSA-NC                 30.69      30.45  
 28 Hyldahl, Cooper           14 WOW-NC                 30.74      30.47  
 29 Easter, Zach              13 SFY-VA                 30.73      30.70  
 30 Delcambre, Avery          13 YOTA-NC                31.92      31.23  
 31 Wells, Taj                14 ASTF-NC                   NT      31.56  
 32 Murali, Preeth            14 TYDE-NC                   NT      31.83  
 33 Gaillard, Alston          14 TYDE-NC                   NT      32.24  
 34 Hipps, Tigue              13 GCY-NC                 33.15      32.35  
 35 Miles, Thomas             13 SFY-VA                 39.02      33.02  
 36 Hua, James                13 GCY-NC                 32.00      33.14  
 37 Eberhardt, Nathan         13 WOW-NC                 33.42      33.71  
 38 Powell, Kyle              14 SFY-VA                 36.54      36.42  
 39 Poush, Aidan              13 SFY-VA                 39.64      41.65  
 
Event 208  Men 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Dyck, Brandon             18 YOTA-NC                23.99      24.01  
  1 Henderson, Noah           17 STAR-NC                25.12      24.01  
  3 Ivy, Michael              16 RSA-NC                 24.74      24.38  
  4 Adkins, Trey              17 WOW-NC                 25.21      25.24  
  5 Satterfield, Shaw         16 YOTA-NC                26.64      25.97  
  6 Johnson, Bryson           16 RSA-NC                 26.62      26.64  
  7 Burgess, Keenan           18 SAIL-NC                26.75      27.42  
B - Final
  9 Thakur, Jake              15 SAIL-NC                26.78      26.52  
 10 Watson, William           16 STAR-NC                26.76      26.65  
 11 Wyatt, Trevor             16 TYDE-NC                26.91      26.82  
 12 Ansede, Lucas             15 YOTA-NC                26.99      27.00  
 12 Eberhardt, Andrew         16 WOW-NC                 26.75      27.00  
 14 McKenna, Patrick          15 TYDE-NC                27.44      27.39  
 15 Davis, Collin             15 YOTA-NC                26.85      27.45  
 20 Simmons, Victor           15 SAIL-NC                28.06      28.05  
C - Final
 25 Kirby, Evan               15 WOW-NC                 27.68      27.53  
 26 Lynch, Ryan               15 RSA-NC                 27.67      27.58  
 27 Humbert, William          17 YOTA-NC                28.10      27.92  
 28 Tuenker, Felix            16 YOTA-NC                28.56      28.05  
 29 Battaglini, Lucca         12 YOTA-NC                28.05      28.20  
 30 Day, Collin               15 YOTA-NC                28.10      28.31  
 31 Carson, Davis             15 YOTA-NC                28.30      28.71  
 
Event 208  Men 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Dyck, Brandon             18 YOTA-NC                24.55      23.99  
  2 Ivy, Michael              16 RSA-NC                 24.24      24.74  
  3 Henderson, Noah           17 STAR-NC                24.43      25.12  
  4 Adkins, Trey              17 WOW-NC                 25.34      25.21  
  5 Wright, Hunter            19 YOTA-NC                25.33      25.78  
  6 Prucha, Ben               15 YOTA-NC                25.50      25.92  
  7 Ansede, Logan             17 YOTA-NC                25.50      26.55  
  8 Johnson, Bryson           16 RSA-NC                 25.79      26.62  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Satterfield, Shaw         16 YOTA-NC                26.17      26.64  
 10 Forgrave, Zack            18 YOTA-NC                27.10      26.71  
 11 Burgess, Keenan           18 SAIL-NC                26.56      26.75  
 12 Eberhardt, Andrew         16 WOW-NC                 26.86     J26.75  
 13 Watson, William           16 STAR-NC                27.58      26.76  
 14 Thakur, Jake              15 SAIL-NC                26.01      26.78  
 15 Davis, Collin             15 YOTA-NC                27.93      26.85  
 16 Wyatt, Trevor             16 TYDE-NC                26.81      26.91  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Ansede, Lucas             15 YOTA-NC                26.83      26.99  
 18 Balkus, Ethan             17 WOW-NC                 27.92      27.21  
 19 Savage, Tommy             17 YOTA-NC                27.33      27.22  
 20 McKenna, Patrick          15 TYDE-NC                27.72      27.44  
 21 Valles, Jadon             16 GFSC-NC                27.09      27.57  
 22 Lynch, Ryan               15 RSA-NC                 27.45      27.67  
 23 Kirby, Evan               15 WOW-NC                 27.15      27.68  
 24 Battaglini, Lucca         12 YOTA-NC                   NT      28.05  
-------------------------------------------------------------------------
 25 Simmons, Victor           15 SAIL-NC                25.97      28.06  
 26 Day, Collin               15 YOTA-NC                28.78      28.10  
 26 Humbert, William          17 YOTA-NC                27.40      28.10  
Swim-Off Required -------------------------------------------------------
 28 Breitling, Prescott       16 TYDE-NC                   NT      28.21  
 29 Carson, Davis             15 YOTA-NC                27.48      28.30  
 30 Cain, Jackson             15 YOTA-NC                27.59      28.35  
 31 Tuenker, Felix            16 YOTA-NC                28.52      28.56  
 32 Dai, Kevin                15 WOW-NC                    NT      28.71  
 33 Miroshnichenko, Alex      15 GCY-NC                 30.15      29.20  
 34 Lesko, Cameron            15 WOW-NC                 29.48      29.22  
 35 Curran, Garrett           15 RSA-NC                 28.68      29.35  
 36 Esposito, Ben             18 GCY-NC                 28.25      29.85  
 37 Pierce, Tomas             16 RSA-NC                 30.64      29.92  
 38 Miles, James              16 SFY-VA                 29.69      30.08  
 39 Basinger, Andrew          15 WOW-NC                 30.40      30.64  
 40 McDonald, Benjamin        15 GCY-NC                 28.53      30.66  
 41 Aparicio, Emilio          12 RSA-NC                 30.80      30.82  
 42 Franklin, Christopher     15 SAIL-NC                31.71      30.85  
 43 Ison, Luka                12 RSA-NC                 31.69      31.27  
 44 Esposito, Patty           15 GCY-NC                 28.70      32.89  
 45 Hinckley, Casey           12 LTNC-NC                35.25      34.13  
 46 Kondratick, Jack          11 RSA-NC                 35.13      35.86  
 47 Simmons, Roman             8 GCY-NC                 45.08      42.28  
 
Event 209  Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Chan, Chloe               13 RSA-NC                 32.59      32.69  
  2 Cranford, Aurora          13 GCY-NC                 33.35      33.01  
  3 Cross, Caroline           14 GCY-NC                 33.13      33.03  
  4 Poteat, Devin             14 SAIL-NC                35.30      34.34  
  5 White, Kaley              13 GCY-NC                 35.41      34.90  
  6 Hall, Adrianna            13 SFY-VA                 34.83      35.67  
  7 Maleski, Mary             14 RSA-NC                 35.46      36.06  
  8 Cook, Kourtney            14 GCY-NC                 36.24      37.41  
B - Final
  9 Kilgallen, Emily          13 YOTA-NC                36.37      36.42  
 10 Coburn, Zoe               13 GCY-NC                 36.66      36.45  
 11 Volety, Uma               13 WOW-NC                 39.38      38.17  
 12 Mann, Haley               14 GCY-NC                 38.43      38.34  
 
Event 209  Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Chan, Chloe               13 RSA-NC                 32.99      32.59  
  2 Cross, Caroline           14 GCY-NC                 34.04      33.13  
  3 Cranford, Aurora          13 GCY-NC                 32.49      33.35  
  4 Hall, Adrianna            13 SFY-VA                 43.97      34.83  
  5 Poteat, Devin             14 SAIL-NC                   NT      35.30  
  6 White, Kaley              13 GCY-NC                    NT      35.41  
  7 Maleski, Mary             14 RSA-NC                 37.47      35.46  
  8 Cook, Kourtney            14 GCY-NC                 39.80      36.24  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Kilgallen, Emily          13 YOTA-NC                37.16      36.37  
 10 Coburn, Zoe               13 GCY-NC                 42.73      36.66  
 11 Mann, Haley               14 GCY-NC                 37.18      38.43  
 12 Volety, Uma               13 WOW-NC                 37.49      39.38  
 13 Brechko, Elena            13 TYDE-NC                   NT      43.42  
 14 Rivas, AJ                 14 FISH-NC                   NT      53.96  
 -- Hawthorne, Morgan         13 WOW-NC                 34.29         DQ  
 
Event 209  Women 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Walker, Alexis            16 YOTA-NC                30.37      30.42  
  2 Maloy, Jenna              15 YOTA-NC                31.19      31.14  
  3 Fleenor, Anna Clare       16 SFY-VA                 32.13      31.92  
  4 Lin, Jennings             15 GCY-NC                 34.64      33.71  
  5 Reynolds, Sara            16 GCY-NC                 34.59      33.81  
  6 Kluepfel, Valerie         16 GCY-NC                 37.33      38.64  
 
Event 209  Women 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Walker, Alexis            16 YOTA-NC                33.43      30.37  
  2 Maloy, Jenna              15 YOTA-NC                34.11      31.19  
  3 Fleenor, Anna Clare       16 SFY-VA                 32.79      32.13  
  4 Parks, Lizzie             17 TYDE-NC                31.68      32.60  
  5 Battaglini, Gabi          15 YOTA-NC                36.06      34.54  
  6 Reynolds, Sara            16 GCY-NC                 34.58      34.59  
  7 Lin, Jennings             15 GCY-NC                 34.29      34.64  
  8 Kluepfel, Valerie         16 GCY-NC                 38.08      37.33  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Hawley, Gracie            15 SAIL-NC                   NT      39.58  
 10 Johnson, Addison          12 RSA-NC                 47.67      46.41  
 11 Riggs, Skylar             11 LTNC-NC                   NT      49.98  
 12 Harmon, Katelin           15 ASTF-NC                   NT      50.38  
 
Event 210  Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Lucky, Matthew            13 SAIL-NC                29.61      28.83  
  2 Fleenor, Boone            14 SFY-VA                 29.66      29.63  
  3 Whitfield, Brendan        13 LY-VA                  30.64      29.69  
  4 Ranier, Harrison          14 SAIL-NC                32.45      31.97  
  5 Olson, Sammy              13 YOTA-NC                32.88      32.29  
  6 Luo, Matthew              14 WOW-NC                 33.09      33.64  
  7 Vadapalli, Bhargav        13 SAIL-NC                34.19      34.33  
  8 Brooks, Sam               14 SAIL-NC                34.53      35.17  
B - Final
  9 Sharpe, Sterling          13 GCY-NC                 35.90      34.23  
 10 Anderson, Nick            14 YOTA-NC                35.11      34.77  
 11 Hua, James                13 GCY-NC                 37.69      36.17  
 12 Hipps, Tigue              13 GCY-NC                 38.88      39.40  
 
Event 210  Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Lucky, Matthew            13 SAIL-NC                28.86      29.61  
  2 Fleenor, Boone            14 SFY-VA                 30.24      29.66  
  3 Whitfield, Brendan        13 LY-VA                  32.67      30.64  
  4 Ranier, Harrison          14 SAIL-NC                37.33      32.45  
  5 Olson, Sammy              13 YOTA-NC                32.70      32.88  
  6 Luo, Matthew              14 WOW-NC                 32.37      33.09  
  7 Easter, Zach              13 SFY-VA                 39.34      33.55  
  8 Vadapalli, Bhargav        13 SAIL-NC                35.61      34.19  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Brooks, Sam               14 SAIL-NC                39.29      34.53  
 10 Anderson, Nick            14 YOTA-NC                36.86      35.11  
 11 Sharpe, Sterling          13 GCY-NC                 34.64      35.90  
 12 Hua, James                13 GCY-NC                 35.97      37.69  
 13 Eberhardt, Nathan         13 WOW-NC                 39.13      38.45  
 14 Hipps, Tigue              13 GCY-NC                 39.87      38.88  
 15 Wells, Taj                14 ASTF-NC                   NT      39.09  
 16 Bell, Jacob               13 TYDE-NC                   NT      40.93  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Powell, Kyle              14 SFY-VA                    NT      43.85  
 
Event 210  Men 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Jones, Christian          26 UN-NC                  26.89      26.60  
  2 DeWalt, Logan             15 SFY-VA                 29.23      29.10  
  3 Faber, Samuel             15 YOTA-NC                29.60      29.48  
  4 Womble, Ethan             15 GCY-NC                 30.26      29.77  
  5 Cain, Jackson             15 YOTA-NC                31.66      31.59  
  6 Humbert, William          17 YOTA-NC                30.46      33.31  
  7 Brown, Mark               12 GCY-NC                 34.35      35.02  
  8 Petruzzi, Erik            12 TYDE-NC                36.72      35.57  
 
Event 210  Men 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Jones, Christian          26 UN-NC                  27.50      26.89  
  2 DeWalt, Logan             15 SFY-VA                 32.33      29.23  
  3 Faber, Samuel             15 YOTA-NC                33.98      29.60  
  4 Womble, Ethan             15 GCY-NC                 30.24      30.26  
  5 Humbert, William          17 YOTA-NC                40.79      30.46  
  6 McDonald, Benjamin        15 GCY-NC                 33.28      31.15  
  7 Cain, Jackson             15 YOTA-NC                39.62      31.66  
  8 Brown, Mark               12 GCY-NC                 35.78      34.35  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Petruzzi, Erik            12 TYDE-NC                42.43      36.72  
 10 Hinckley, Casey           12 LTNC-NC                39.80      38.07  
 11 Kondratick, Jack          11 RSA-NC                    NT      46.34  
 12 Simmons, Roman             8 GCY-NC               1:03.12    1:05.85  
 
Event 211  Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Hicks, Hailey             14 YOTA-NC              1:01.82    1:01.48  
  2 Kondratick, Morgan        14 RSA-NC               1:03.55    1:03.21  
  3 Corrado, Mia              14 YOTA-NC              1:03.55    1:03.39  
  4 Ciancanelli, MaKayla      14 GFSC-NC              1:04.41    1:03.53  
  5 Xu, Savannah              13 YOTA-NC              1:04.54    1:05.14  
  6 Legarth, Megan            14 YOTA-NC              1:05.13    1:05.51  
  7 Medins, Delaney           13 YOTA-NC              1:05.38    1:05.96  
  8 Alexander, Reece          14 TYDE-NC              1:06.60    1:06.01  
B - Final
  9 Fritz, Katie              14 GCY-NC               1:07.10    1:05.34  
 10 McChesney, Shelby         14 TYDE-NC              1:07.69    1:06.08  
 11 Gyure, Keenan             14 YOTA-NC              1:08.68    1:06.91  
 12 Wilson, Grace             13 SAIL-NC              1:08.36    1:07.75  
 13 Preisach, Ella            14 RSA-NC               1:09.22    1:08.22  
 14 Bishop, Avery             14 WOW-NC               1:08.99    1:08.71  
 15 Johnson, Emma             14 WOW-NC               1:09.00    1:09.30  
 16 Groce, April              14 RSA-NC               1:09.30    1:11.52  
 
Event 211  Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Hicks, Hailey             14 YOTA-NC              1:00.45    1:01.82  
  2 Kondratick, Morgan        14 RSA-NC               1:02.12    1:03.55  
  2 Corrado, Mia              14 YOTA-NC              1:04.81    1:03.55  
  4 Ciancanelli, MaKayla      14 GFSC-NC              1:04.21    1:04.41  
  5 Xu, Savannah              13 YOTA-NC              1:04.99    1:04.54  
  6 Legarth, Megan            14 YOTA-NC              1:04.00    1:05.13  
  7 Medins, Delaney           13 YOTA-NC              1:06.58    1:05.38  
  8 Alexander, Reece          14 TYDE-NC              1:02.77    1:06.60  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Fritz, Katie              14 GCY-NC               1:05.97    1:07.10  
 10 McChesney, Shelby         14 TYDE-NC              1:06.04    1:07.69  
 11 Wilson, Grace             13 SAIL-NC              1:07.98    1:08.36  
 12 Gyure, Keenan             14 YOTA-NC              1:08.33    1:08.68  
 13 Bishop, Avery             14 WOW-NC                    NT    1:08.99  
 14 Johnson, Emma             14 WOW-NC               1:09.29    1:09.00  
 15 Preisach, Ella            14 RSA-NC               1:07.70    1:09.22  
 16 Groce, April              14 RSA-NC               1:07.81    1:09.30  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Prather, Caroline         14 GFSC-NC              1:07.44    1:09.75  
 18 Baysden, Becca            13 YOTA-NC              1:06.65    1:09.93  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Bezuidenhout, Chrisna     13 YOTA-NC              1:07.49    1:10.94  
 20 Hall, Adrianna            13 SFY-VA               1:18.57    1:11.05  
 21 Hickey, Dillan            14 YOTA-NC              1:06.03    1:11.49  
 22 Maleski, Mary             14 RSA-NC               1:10.27    1:11.55  
 23 Heeden, Sydney            13 YOTA-NC              1:06.94    1:11.63  
 24 Hawthorne, Morgan         13 WOW-NC               1:12.60    1:12.19  
 25 Cranford, Aurora          13 GCY-NC               1:09.73    1:12.22  
 26 Thomasson, Anna           13 GFSC-NC              1:15.88    1:12.43  
 27 Evans, Tori               13 GCY-NC               1:09.95    1:12.76  
 28 Faber, Rebecca            13 YOTA-NC              1:10.30    1:13.11  
 29 Shannon, Abbie            14 YOTA-NC              1:09.46    1:13.70  
 30 White, Kaley              13 GCY-NC                    NT    1:14.13  
 31 Smith, Kelly              14 TYDE-NC              1:31.79    1:15.01  
 32 Iannucci, Lyndsey         13 SAIL-NC              1:18.70    1:15.59  
 33 Aparicio, Analiyah        14 RSA-NC               1:10.86    1:16.26  
 34 Jenkins, Jaedyn           13 SFY-VA               1:22.15    1:18.28  
 35 McKinney, Courtney        13 SAIL-NC              1:22.87    1:18.60  
 36 Dontino, Mia              14 SAIL-NC                   NT    1:18.70  
 37 Van Noy, Jaylin           13 TYDE-NC                   NT    1:22.79  
 38 Smith, Lauren             14 TYDE-NC              1:23.70    1:24.87  
 39 Plant, Victoria           13 RSA-NC               1:36.99    1:27.25  
 40 Rivas, AJ                 14 FISH-NC              1:39.94    1:36.55  
 41 Denton, Abigail           14 GFSC-NC              2:14.74    2:23.20  
 
Event 211  Women 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Welsh, Lily               12 YOTA-NC              1:01.96    1:01.24  
  2 Hoover, Maddie            16 WOW-NC               1:03.28    1:02.20  
  3 Campbell, McKenzie        16 GCY-NC               1:04.45    1:02.78  
  4 Martin, Cady              16 ASTF-NC              1:04.78    1:02.91  
  5 Fleenor, Anna Clare       16 SFY-VA               1:03.03    1:03.67  
  6 Bergstrom, Nora           15 YOTA-NC              1:04.52    1:03.71  
  7 Walker, Alexis            16 YOTA-NC              1:04.33    1:04.14  
  8 Holland, Mimi             15 RSA-NC               1:04.70    1:04.55  
B - Final
  9 Pinnix, Omega             16 GCY-NC               1:05.45    1:03.16  
 10 Tripsa, Martha            16 SAIL-NC              1:05.11    1:03.97  
 11 Jean, Ashley              15 YOTA-NC              1:05.63    1:05.60  
 12 Jewell, Brynn             17 WOW-NC               1:06.83    1:06.21  
 13 Gregory, Lauren           15 STAR-NC              1:07.35    1:07.15  
 14 Hyldahl, Aubrey Ella      16 WOW-NC               1:07.61    1:07.16  
 15 Posse, Madeline           17 YOTA-NC              1:05.63    1:07.28  
 16 Clack, Carrington         17 RSA-NC               1:07.28    1:08.81  
C - Final
 17 Adams, Mackenzie          15 YOTA-NC              1:07.70    1:07.00  
 18 Everett, Sophia           17 YOTA-NC              1:07.97    1:07.09  
 19 Grubb, Sarah              15 GCY-NC               1:09.11    1:08.08  
 20 Overton, Sam              15 RSA-NC               1:08.01    1:09.19  
 21 Link, Madison             16 RSA-NC               1:09.47    1:09.26  
 22 Roverato, Nevaeh          15 ASTF-NC              1:09.88    1:10.02  
 23 Dryden, Ellie             16 YOTA-NC              1:10.00    1:10.09  
 24 Ogren, Virginia           15 YOTA-NC              1:09.55    1:11.84  
 
Event 211  Women 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Welsh, Lily               12 YOTA-NC              1:04.98    1:01.96  
  2 Fleenor, Anna Clare       16 SFY-VA               1:01.15    1:03.03  
  3 Hoover, Maddie            16 WOW-NC               1:02.88    1:03.28  
  4 Walker, Alexis            16 YOTA-NC              1:01.22    1:04.33  
  5 Campbell, McKenzie        16 GCY-NC               1:01.24    1:04.45  
  6 Bergstrom, Nora           15 YOTA-NC              1:03.13    1:04.52  
  7 Holland, Mimi             15 RSA-NC               1:03.95    1:04.70  
  8 Martin, Cady              16 ASTF-NC              1:02.74    1:04.78  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Bergstrom, Grace          18 YOTA-NC              1:01.43    1:04.87  
 10 Tripsa, Martha            16 SAIL-NC              1:03.82    1:05.11  
 11 Pinnix, Omega             16 GCY-NC               1:00.41    1:05.45  
 12 Jean, Ashley              15 YOTA-NC              1:10.23    1:05.63  
 12 Posse, Madeline           17 YOTA-NC              1:02.01    1:05.63  
 14 Jewell, Brynn             17 WOW-NC               1:02.60    1:06.83  
 15 Clack, Carrington         17 RSA-NC               1:04.01    1:07.28  
 16 Gregory, Lauren           15 STAR-NC              1:08.19    1:07.35  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Hyldahl, Aubrey Ella      16 WOW-NC               1:07.64    1:07.61  
 18 Adams, Mackenzie          15 YOTA-NC              1:11.22    1:07.70  
 19 Everett, Sophia           17 YOTA-NC              1:02.28    1:07.97  
 20 Overton, Sam              15 RSA-NC               1:08.53    1:08.01  
 21 Whiteman, Molly           17 YOTA-NC              1:04.53    1:08.57  
 22 Grubb, Sarah              15 GCY-NC               1:05.04    1:09.11  
 23 McChesney, Karly          17 TYDE-NC              1:07.83    1:09.25  
 24 Link, Madison             16 RSA-NC               1:06.79    1:09.47  
-------------------------------------------------------------------------
 25 Ogren, Virginia           15 YOTA-NC              1:11.95    1:09.55  
 26 Chance, Kristin           15 RSA-NC               1:08.08    1:09.65  
-------------------------------------------------------------------------
 27 Roverato, Nevaeh          15 ASTF-NC                   NT    1:09.88  
 28 Dryden, Ellie             16 YOTA-NC              1:04.66    1:10.00  
 29 Ortiz, Elaine             16 GFSC-NC              1:07.80    1:10.32  
 30 Chando, Carin             15 YOTA-NC              1:11.61    1:10.33  
 31 Joyce, Alaina             18 GCY-NC               1:03.19    1:11.16  
 32 Norris, Maddie            16 YOTA-NC              1:11.96    1:11.91  
 33 Malley, Makenna           16 RSA-NC               1:12.44    1:16.31  
 34 Hawley, Gracie            15 SAIL-NC              1:13.73    1:16.74  
 35 Sorjonen, Taika           16 GCY-NC               1:15.30    1:17.89  
 36 Andrews, Stella           12 RSA-NC               1:16.81    1:18.74  
 
Event 212  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Xu, Ayden                 13 YOTA-NC                58.20      58.44  
  2 Noble, Ross               13 YOTA-NC                59.69      58.49  
  3 Drake, Patrick            14 RSA-NC                 59.18    1:00.41  
  4 Fleenor, Boone            14 SFY-VA               1:00.98    1:00.70  
  5 Sterrett, Will            14 WOW-NC               1:00.94    1:00.98  
  6 Prucha, John              14 YOTA-NC              1:00.55    1:01.65  
  7 Bock, Michael             14 YOTA-NC              1:00.97    1:01.92  
  8 Giffel, Ian               14 YOTA-NC              1:01.95    1:03.34  
B - Final
  9 Sikes, Wiley              13 YOTA-NC              1:02.38    1:01.22  
 10 Rock, Noah                13 GCY-NC               1:02.80    1:01.72  
 11 Hardy, Ryan               13 YOTA-NC              1:02.58    1:02.31  
 12 Smith, Ben                13 YOTA-NC              1:04.73    1:03.66  
 13 Beasley, Basha            14 YOTA-NC              1:04.16    1:03.67  
 14 St. Clair, Cameron        14 LY-VA                1:04.78    1:05.66  
 15 Lee, Henry                13 YOTA-NC              1:04.62    1:06.12  
 -- McDonald, Logan           14 TYDE-NC              1:01.95         DQ  
 
Event 212  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Xu, Ayden                 13 YOTA-NC                59.30      58.20  
  2 Drake, Patrick            14 RSA-NC               1:00.28      59.18  
  3 Noble, Ross               13 YOTA-NC              1:03.66      59.69  
  4 Lucky, Matthew            13 SAIL-NC              1:04.62    1:00.01  
  5 Prucha, John              14 YOTA-NC                59.23    1:00.55  
  6 Sterrett, Will            14 WOW-NC               1:01.13    1:00.94  
  7 Bock, Michael             14 YOTA-NC              1:03.66    1:00.97  
  8 Fleenor, Boone            14 SFY-VA               1:00.71    1:00.98  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Giffel, Ian               14 YOTA-NC              1:04.66    1:01.95  
 10 McDonald, Logan           14 TYDE-NC              1:05.96   J1:01.95  
 11 Sikes, Wiley              13 YOTA-NC              1:01.36    1:02.38  
 12 Hardy, Ryan               13 YOTA-NC              1:03.46    1:02.58  
 13 Rock, Noah                13 GCY-NC               1:03.09    1:02.80  
 14 Gatling III, Danny        14 GCY-NC                 59.24    1:03.33  
 15 Beasley, Basha            14 YOTA-NC              1:04.52    1:04.16  
 16 Lee, Henry                13 YOTA-NC              1:12.40    1:04.62  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Smith, Ben                13 YOTA-NC              1:04.73    1:04.73  
 18 St. Clair, Cameron        14 LY-VA                1:04.36    1:04.78  
-------------------------------------------------------------------------
 19 McGovern, Camden          14 YOTA-NC              1:02.24    1:04.93  
 20 Gray, Brooks              13 GCY-NC               1:06.83    1:05.80  
 21 Halicigil, Baran          13 TYDE-NC              1:15.61    1:06.39  
 22 Zhang, Ray                14 GCY-NC               1:07.06    1:06.59  
 23 Muir, Avery               14 RSA-NC               1:09.25    1:06.82  
 24 Quaresma, David           13 GFSC-NC              1:04.99    1:07.26  
 25 Sharpe, Sterling          13 GCY-NC               1:07.03    1:07.78  
 26 Greene, Jonah             13 TYDE-NC              1:06.99    1:07.94  
 27 Brooks, Sam               14 SAIL-NC              1:08.71    1:07.97  
 28 Vadapalli, Bhargav        13 SAIL-NC              1:08.40    1:08.33  
 29 Hyldahl, Cooper           14 WOW-NC               1:08.36    1:08.59  
 30 Seeber, Andrew            13 GCY-NC               1:09.18    1:08.82  
 31 Kilgallen, Ryan           13 YOTA-NC              1:07.73    1:09.00  
 32 Murali, Preeth            14 TYDE-NC                   NT    1:11.45  
 33 Hipps, Tigue              13 GCY-NC               1:13.20    1:12.91  
 34 Gaillard, Alston          14 TYDE-NC                   NT    1:13.11  
 35 Wells, Taj                14 ASTF-NC                   NT    1:13.13  
 36 Miles, Thomas             13 SFY-VA               1:13.42    1:15.06  
 37 Eberhardt, Nathan         13 WOW-NC               1:17.85    1:18.17  
 38 Powell, Kyle              14 SFY-VA               1:24.51    1:23.52  
 39 Bell, Jacob               13 TYDE-NC                   NT    1:27.06  
 40 Poush, Aidan              13 SFY-VA               1:32.86    1:30.61  
 
Event 212  Men 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Cain, Jackson             15 YOTA-NC              1:03.49    1:02.62  
B - Final
  9 Henderson, Noah           17 STAR-NC                55.35      53.17  
 10 Ivy, Michael              16 RSA-NC                 56.40      53.99  
 11 Adkins, Trey              17 WOW-NC                 55.42      55.85  
 12 Satterfield, Shaw         16 YOTA-NC                56.90      56.59  
 13 Womble, Ethan             15 GCY-NC                 59.02      58.27  
 14 DeWalt, Logan             15 SFY-VA                 59.03      58.42  
 15 Eberhardt, Andrew         16 WOW-NC                 58.60      59.09  
 16 Berkowitz, Jeremy         17 YOTA-NC                59.06    1:00.06  
C - Final
 17 Wagner, Matt              18 TYDE-NC              1:00.69      58.17  
 18 Lynch, Ryan               15 RSA-NC                 59.22      59.11  
 19 Davis, Collin             15 YOTA-NC                59.78      59.58  
 20 Balkus, Ethan             17 WOW-NC               1:00.18    1:00.04  
 21 Simmons, Victor           15 SAIL-NC              1:01.00    1:00.23  
 22 Burgess, Keenan           18 SAIL-NC                59.89    1:00.26  
 23 Horman, Elijah            15 RSA-NC               1:00.54    1:01.33  
 24 Bezuidenhout, Gideon      16 YOTA-NC              1:01.19    1:02.50  
D - Final
 25 Johnson, Bryson           16 RSA-NC               1:02.48      58.73  
 26 Humbert, William          17 YOTA-NC              1:02.51    1:00.26  
 27 Day, Collin               15 YOTA-NC              1:02.73    1:01.48  
 28 Lucky, Andrew             15 SAIL-NC              1:01.50    1:01.62  
 29 Mejouev, Feodor           15 WOW-NC               1:02.61    1:01.65  
 30 Davis, Austen             15 RSA-NC               1:02.04    1:01.86  
 31 Miroshnichenko, Alex      15 GCY-NC               1:03.55    1:02.29  
 32 Dai, Kevin                15 WOW-NC               1:03.27    1:02.40  
 
Event 212  Men 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Dyck, Brandon             18 YOTA-NC                54.75      53.71  
  2 Henderson, Noah           17 STAR-NC                53.30      55.35  
  3 Adkins, Trey              17 WOW-NC                 55.83      55.42  
  4 Ivy, Michael              16 RSA-NC                 53.25      56.40  
  5 Satterfield, Shaw         16 YOTA-NC                56.94      56.90  
  6 Wright, Hunter            19 YOTA-NC                55.94      57.62  
  6 Ansede, Logan             17 YOTA-NC                54.93      57.62  
  8 Eberhardt, Andrew         16 WOW-NC                 59.09      58.60  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Womble, Ethan             15 GCY-NC                 56.36      59.02  
 10 DeWalt, Logan             15 SFY-VA               1:00.26      59.03  
 11 Berkowitz, Jeremy         17 YOTA-NC                56.22      59.06  
 12 Lynch, Ryan               15 RSA-NC               1:00.34      59.22  
 13 Davis, Collin             15 YOTA-NC                58.71      59.78  
 14 Burgess, Keenan           18 SAIL-NC                57.90      59.89  
 15 Balkus, Ethan             17 WOW-NC               1:01.13    1:00.18  
 16 Horman, Elijah            15 RSA-NC               1:00.59    1:00.54  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Wagner, Matt              18 TYDE-NC                57.04    1:00.69  
 18 Smith, Ben                17 TYDE-NC              1:02.33    1:00.89  
 19 Simmons, Victor           15 SAIL-NC                55.63    1:01.00  
 20 Bezuidenhout, Gideon      16 YOTA-NC              1:00.55    1:01.19  
 21 Lucky, Andrew             15 SAIL-NC              1:00.87    1:01.50  
 22 Lesko, Cameron            15 WOW-NC               1:03.32    1:01.68  
 23 Savage, Tommy             17 YOTA-NC              1:01.27    1:01.88  
 24 Davis, Austen             15 RSA-NC                 57.90    1:02.04  
-------------------------------------------------------------------------
 25 Prucha, Ben               15 YOTA-NC                58.16    1:02.10  
 26 Johnson, Bryson           16 RSA-NC                 57.61    1:02.48  
-------------------------------------------------------------------------
 27 Humbert, William          17 YOTA-NC                59.20    1:02.51  
 28 Mejouev, Feodor           15 WOW-NC               1:03.65    1:02.61  
 29 Valles, Jadon             16 GFSC-NC              1:00.17    1:02.68  
 30 Day, Collin               15 YOTA-NC              1:04.02    1:02.73  
 31 Dai, Kevin                15 WOW-NC                    NT    1:03.27  
 32 Cain, Jackson             15 YOTA-NC              1:00.10    1:03.49  
 33 Miroshnichenko, Alex      15 GCY-NC               1:02.67    1:03.55  
 34 Breitling, Prescott       16 TYDE-NC                56.93    1:03.60  
 35 Greene, Connor            16 TYDE-NC              1:02.55    1:04.65  
 36 Bodine, Joshua            16 LY-VA                1:05.39    1:05.36  
 37 Vye, Benjamin             15 TYDE-NC              1:02.99    1:06.35  
 38 Pierce, Tomas             16 RSA-NC               1:04.89    1:07.45  
 39 Aparicio, Emilio          12 RSA-NC               1:10.85    1:08.52  
 40 Franklin, Christopher     15 SAIL-NC              1:10.98    1:09.62  
 41 Miles, James              16 SFY-VA               1:03.94    1:10.29  
 42 Brown, Mark               12 GCY-NC               1:18.69    1:11.17  
 43 Otero, Santiago           16 LTNC-NC              1:18.27    1:12.79  
 44 Petruzzi, Erik            12 TYDE-NC              1:17.06    1:13.13  
 45 Ison, Luka                12 RSA-NC               1:13.18    1:15.33  
 46 Kondratick, Jack          11 RSA-NC               1:18.06    1:20.18  
 47 Hinckley, Casey           12 LTNC-NC              1:21.13    1:20.97  
 
Event 213  Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Colaneri, Martina         14 YOTA-NC              2:37.33    2:31.34  
                1:12.29   2:31.34 (1:19.05)                                        
  2 Mohr, Katie               14 TYDE-NC              2:39.26    2:35.88  
                1:13.86   2:35.88 (1:22.02)                                        
  3 Pierce, Camila            13 RSA-NC               2:37.67    2:39.02  
                1:15.62   2:39.02 (1:23.40)                                        
  4 Wilson, Peyton            14 GCY-NC               2:45.96    2:39.62  
                1:13.85   2:39.62 (1:25.77)                                        
  5 Chan, Chloe               13 RSA-NC               3:02.36    2:58.34  
                1:23.24   2:58.34 (1:35.10)                                        
  6 Greene, Bebe              13 GCY-NC               2:56.23    3:00.65  
                1:25.23   3:00.65 (1:35.42)                                        
  7 Smith, Kelly              14 TYDE-NC              3:08.04    3:07.20  
                1:27.27   3:07.20 (1:39.93)                                        
  8 Hileman, Addie            13 YOTA-NC              3:04.77    3:10.59  
                1:30.64   3:10.59 (1:39.95)                                        
 
Event 213  Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Colaneri, Martina         14 YOTA-NC              2:32.99    2:37.33  
                1:13.89   2:37.33 (1:23.44)                                        
  2 Pierce, Camila            13 RSA-NC               2:29.90    2:37.67  
                1:15.87   2:37.67 (1:21.80)                                        
  3 Mohr, Katie               14 TYDE-NC                   NT    2:39.26  
                1:13.78   2:39.26 (1:25.48)                                        
  4 Wilson, Peyton            14 GCY-NC               2:41.98    2:45.96  
                1:17.39   2:45.96 (1:28.57)                                        
  5 Clowes, Mia               13 YOTA-NC              3:00.87    2:55.36  
                1:23.65   2:55.36 (1:31.71)                                        
  6 Greene, Bebe              13 GCY-NC               3:13.65    2:56.23  
                1:22.70   2:56.23 (1:33.53)                                        
  7 Chan, Chloe               13 RSA-NC                    NT    3:02.36  
                1:27.91   3:02.36 (1:34.45)                                        
  8 Hileman, Addie            13 YOTA-NC              3:01.62    3:04.77  
                1:28.54   3:04.77 (1:36.23)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Smith, Kelly              14 TYDE-NC                   NT    3:08.04  
                1:28.34   3:08.04 (1:39.70)                                        
 10 Baysden, Kaley            13 YOTA-NC              3:00.87    3:19.83  
                1:35.62   3:19.83 (1:44.21)                                        
 11 Baysden, Becca            13 YOTA-NC              3:00.87    3:25.85  
                1:39.04   3:25.85 (1:46.81)                                        
 
Event 213  Women 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Ruiz Buceta, Sara         16 WOW-NC               2:29.24    2:28.29  
                1:09.92   2:28.29 (1:18.37)                                        
  2 Rydzewski, Amber          15 RSA-NC               2:42.60    2:40.31  
                1:16.57   2:40.31 (1:23.74)                                        
  3 Burton, Piper             16 GCY-NC               2:42.86    2:41.35  
                1:14.64   2:41.35 (1:26.71)                                        
  4 Ally, Emily               15 GCY-NC               2:47.56    2:41.58  
                1:12.73   2:41.58 (1:28.85)                                        
  5 Potter, Laurin            16 TYDE-NC              2:42.33    2:43.42  
                1:16.86   2:43.42 (1:26.56)                                        
  6 Jean, Ashley              15 YOTA-NC              2:57.48    3:00.21  
                1:26.37   3:00.21 (1:33.84)                                        
  7 Tuenker, Claire           15 YOTA-NC              3:17.91    3:06.27  
                1:25.87   3:06.27 (1:40.40)                                        
 
Event 213  Women 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Ruiz Buceta, Sara         16 WOW-NC               2:37.77    2:29.24  
                1:08.99   2:29.24 (1:20.25)                                        
  2 Cunningham, Victoria      15 RSA-NC               2:37.42    2:37.73  
                1:14.93   2:37.73 (1:22.80)                                        
  3 Potter, Laurin            16 TYDE-NC              2:41.57    2:42.33  
                1:17.07   2:42.33 (1:25.26)                                        
  4 Rydzewski, Amber          15 RSA-NC               2:41.68    2:42.60  
                1:17.01   2:42.60 (1:25.59)                                        
  5 Burton, Piper             16 GCY-NC               2:45.85    2:42.86  
                1:15.33   2:42.86 (1:27.53)                                        
  6 Schimmoller, Jennifer     15 SAIL-NC              2:41.75    2:45.65  
                1:15.64   2:45.65 (1:30.01)                                        
  7 Ally, Emily               15 GCY-NC               2:37.95    2:47.56  
                1:15.75   2:47.56 (1:31.81)                                        
  8 Miller, Kayla             17 YOTA-NC              2:44.99    2:52.31  
                1:18.28   2:52.31 (1:34.03)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Pennington, Isabel        15 TYDE-NC              2:52.13    2:52.55  
                1:19.67   2:52.55 (1:32.88)                                        
 10 Bergstrom, Grace          18 YOTA-NC              2:50.76    2:55.05  
                1:19.56   2:55.05 (1:35.49)                                        
 11 Jean, Ashley              15 YOTA-NC              2:58.91    2:57.48  
                1:23.87   2:57.48 (1:33.61)                                        
 12 Thomas, Cam               15 GCY-NC               3:18.69    3:03.46  
                1:21.11   3:03.46 (1:42.35)                                        
 13 Myhrvold, Amelia          15 YOTA-NC              3:00.87    3:15.88  
                1:30.55   3:15.88 (1:45.33)                                        
 14 Konopka, Ava              15 YOTA-NC              2:58.73    3:16.37  
                1:31.25   3:16.37 (1:45.12)                                        
 15 Tuenker, Claire           15 YOTA-NC              3:09.70    3:17.91  
                1:35.17   3:17.91 (1:42.74)                                        
 
Event 214  Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Miller, Brandon           14 RMY-NC               2:28.68    2:28.93  
                1:11.29   2:28.93 (1:17.64)                                        
  2 Congiusta, Matthew        14 YOTA-NC              2:33.66    2:31.35  
                1:11.70   2:31.35 (1:19.65)                                        
  3 Whitfield, Brendan        13 LY-VA                2:31.19    2:32.75  
                1:13.19   2:32.75 (1:19.56)                                        
  4 Volpe, Michael            14 YOTA-NC              2:41.52    2:44.98  
                1:16.34   2:44.98 (1:28.64)                                        
  5 Olson, Sammy              13 YOTA-NC              2:53.94    2:54.06  
                1:18.00   2:54.06 (1:36.06)                                        
  6 Ranier, Harrison          14 SAIL-NC              3:01.16    2:59.14  
                1:24.78   2:59.14 (1:34.36)                                        
 
Event 214  Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Miller, Brandon           14 RMY-NC               2:29.48    2:28.68  
                1:10.80   2:28.68 (1:17.88)                                        
  2 Whitfield, Brendan        13 LY-VA                     NT    2:31.19  
                1:11.39   2:31.19 (1:19.80)                                        
  3 Congiusta, Matthew        14 YOTA-NC              2:25.79    2:33.66  
                1:12.12   2:33.66 (1:21.54)                                        
  4 Walcott, David            13 GFSC-NC              2:36.32    2:35.43  
                1:12.02   2:35.43 (1:23.41)                                        
  5 Volpe, Michael            14 YOTA-NC              2:35.88    2:41.52  
                1:16.48   2:41.52 (1:25.04)                                        
  6 Coppedge, Tommy           14 YOTA-NC              3:00.87    2:49.25  
                1:19.96   2:49.25 (1:29.29)                                        
  7 Easter, Zach              13 SFY-VA               2:49.06    2:50.75  
                1:23.99   2:50.75 (1:26.76)                                        
  8 Olson, Sammy              13 YOTA-NC              2:51.42    2:53.94  
                1:21.83   2:53.94 (1:32.11)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Ranier, Harrison          14 SAIL-NC              3:20.00    3:01.16  
                1:20.82   3:01.16 (1:40.34)                                        
 
Event 214  Men 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Watson, William           16 STAR-NC              2:21.38    2:16.43  
                1:04.65   2:16.43 (1:11.78)                                        
  2 Baker, Jay                15 YOTA-NC              2:22.02    2:21.27  
                1:07.88   2:21.27 (1:13.39)                                        
  3 Vlahos, Luke              16 TYDE-NC              2:21.86    2:22.87  
                1:07.49   2:22.87 (1:15.38)                                        
  4 Curran, Garrett           15 RSA-NC               2:23.22    2:23.83  
                1:08.90   2:23.83 (1:14.93)                                        
  5 Berkowitz, Jeremy         17 YOTA-NC              2:31.93    2:36.17  
                1:15.78   2:36.17 (1:20.39)                                        
  6 Faber, Samuel             15 YOTA-NC              2:39.97    2:37.31  
                1:13.36   2:37.31 (1:23.95)                                        
  7 Carson, Davis             15 YOTA-NC              2:38.64    2:37.69  
                1:15.20   2:37.69 (1:22.49)                                        
 
Event 214  Men 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Watson, William           16 STAR-NC              2:19.47    2:21.38  
                1:06.07   2:21.38 (1:15.31)                                        
  2 Vlahos, Luke              16 TYDE-NC              2:13.96    2:21.86  
                1:05.45   2:21.86 (1:16.41)                                        
  3 Baker, Jay                15 YOTA-NC              2:20.59    2:22.02  
                1:08.12   2:22.02 (1:13.90)                                        
  4 Curran, Garrett           15 RSA-NC               2:23.67    2:23.22  
                1:08.39   2:23.22 (1:14.83)                                        
  5 Brown, Taye               17 YOTA-NC              2:26.77    2:28.73  
                1:09.21   2:28.73 (1:19.52)                                        
  6 Balkus, Ethan             17 WOW-NC               2:33.69    2:30.34  
                1:11.38   2:30.34 (1:18.96)                                        
  7 Berkowitz, Jeremy         17 YOTA-NC              2:41.80    2:31.93  
                1:13.70   2:31.93 (1:18.23)                                        
  8 Carson, Davis             15 YOTA-NC              2:33.03    2:38.64  
                1:15.36   2:38.64 (1:23.28)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Faber, Samuel             15 YOTA-NC              2:32.32    2:39.97  
                1:12.25   2:39.97 (1:27.72)                                        
 10 Nouchi, Noah              16 TYDE-NC              2:51.13    2:43.25  
                1:16.65   2:43.25 (1:26.60)                                        
 11 Maxwell, Anthony          18 YOTA-NC              2:27.76    2:46.31  
                1:16.31   2:46.31 (1:30.00)                                        
 12 Battaglini, Lucca         12 YOTA-NC                   NT    2:47.00  
                1:14.42   2:47.00 (1:32.58)                                        
 13 Rettammel, Connor         17 YOTA-NC              2:38.22    2:51.19  
                1:19.14   2:51.19 (1:32.05)                                        
 14 Vye, Nicholas             15 TYDE-NC              2:57.33    2:54.79  
                1:20.70   2:54.79 (1:34.09)                                        
 15 Walcott, Ben              11 GFSC-NC              3:01.11    3:00.61  
 -- Carroll, AJ               17 YOTA-NC              2:31.76         DQ  
                1:11.35                                                            
 
Event 215  Girls 13-14 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ciancanelli, MaKayla      14 GFSC-NC              4:47.06    4:45.16  
                1:07.22   2:19.20 (1:11.98)   3:32.68 (1:13.48)   4:45.16 (1:12.48)
  2 Corrado, Mia              14 YOTA-NC              5:10.98    4:52.02  
                1:09.17   2:23.27 (1:14.10)   3:37.98 (1:14.71)   4:52.02 (1:14.04)
  3 Bezuidenhout, Clarissa    13 YOTA-NC              4:59.56    4:56.33  
                1:11.20   2:25.81 (1:14.61)   3:41.88 (1:16.07)   4:56.33 (1:14.45)
  4 Cook, Kourtney            14 GCY-NC               5:09.56    4:57.30  
                1:10.39   2:26.22 (1:15.83)   3:42.92 (1:16.70)   4:57.30 (1:14.38)
  5 Kinlaw, Abby              13 YOTA-NC              4:57.72    4:59.64  
                1:09.86   2:25.84 (1:15.98)   3:42.98 (1:17.14)   4:59.64 (1:16.66)
  6 Alexander, Reece          14 TYDE-NC              4:44.37    5:01.09  
                1:10.15   2:25.57 (1:15.42)   3:42.61 (1:17.04)   5:01.09 (1:18.48)
  7 Medins, Delaney           13 YOTA-NC              5:07.55    5:02.70  
                1:16.50   2:33.71 (1:17.21)   3:47.89 (1:14.18)   5:02.70 (1:14.81)
  8 Mohr, Katie               14 TYDE-NC              4:44.38    5:02.99  
                1:09.03   2:26.35 (1:17.32)   3:44.67 (1:18.32)   5:02.99 (1:18.32)
  9 Legarth, Megan            14 YOTA-NC              5:00.71    5:05.95  
                1:13.97   2:32.87 (1:18.90)   3:49.39 (1:16.52)   5:05.95 (1:16.56)
 10 Gyure, Keenan             14 YOTA-NC              5:16.65    5:11.33  
                1:13.83   2:33.79 (1:19.96)   3:53.76 (1:19.97)   5:11.33 (1:17.57)
 11 Baysden, Kaley            13 YOTA-NC              4:58.19    5:18.32  
                1:17.43   2:40.24 (1:22.81)   4:01.41 (1:21.17)   5:18.32 (1:16.91)
 12 Groce, April              14 RSA-NC               4:59.95    5:18.47  
                1:15.77   2:36.64 (1:20.87)   3:58.09 (1:21.45)   5:18.47 (1:20.38)
 13 Prather, Caroline         14 GFSC-NC              5:14.45    5:19.77  
                1:14.63   2:35.88 (1:21.25)   3:57.89 (1:22.01)   5:19.77 (1:21.88)
 14 Clowes, Mia               13 YOTA-NC              6:14.17    5:21.19  
                1:18.32   2:42.56 (1:24.24)   4:04.90 (1:22.34)   5:21.19 (1:16.29)
 15 Greene, Bebe              13 GCY-NC               5:45.53    5:26.92  
                1:20.89   2:45.36 (1:24.47)   4:08.59 (1:23.23)   5:26.92 (1:18.33)
 16 Coburn, Zoe               13 GCY-NC               7:47.46    5:27.49  
                1:14.00   5:27.49 (4:13.49)                                        
 17 Hileman, Addie            13 YOTA-NC              5:40.92    5:30.58  
                1:19.90   2:44.95 (1:25.05)   4:08.44 (1:23.49)   5:30.58 (1:22.14)
 18 Preisach, Ella            14 RSA-NC               5:32.21    5:33.11  
                1:18.61   2:44.15 (1:25.54)   4:09.95 (1:25.80)   5:33.11 (1:23.16)
 19 Long, Sasha               14 RSA-NC               5:38.60    5:39.78  
                1:22.66   2:48.96 (1:26.30)   4:15.85 (1:26.89)   5:39.78 (1:23.93)
 20 Kilgallen, Emily          13 YOTA-NC              5:40.22    5:39.90  
                1:22.31   2:49.20 (1:26.89)   4:15.89 (1:26.69)   5:39.90 (1:24.01)
 21 Templeton, Lindsay        13 YOTA-NC              5:34.21    5:41.04  
                1:18.83   2:47.27 (1:28.44)   4:14.98 (1:27.71)   5:41.04 (1:26.06)
 22 Lawrence, Peyton          13 SFY-VA               6:43.59    5:57.23  
                1:26.10   5:57.23 (4:31.13)                                        
 23 Hubard, Riley             13 WOW-NC                    NT    6:22.97  
                1:34.69   6:22.97 (4:48.28)                                        
 
Event 215  Women 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jewell, Brynn             17 WOW-NC               4:36.80    4:39.97  
                1:07.32   2:18.79 (1:11.47)   3:29.84 (1:11.05)   4:39.97 (1:10.13)
  2 Hoover, Maddie            16 WOW-NC               4:49.02    4:44.12  
                1:06.24   2:19.37 (1:13.13)   3:32.43 (1:13.06)   4:44.12 (1:11.69)
  3 Miller, Kayla             17 YOTA-NC              4:48.55    4:45.74  
                1:09.14   2:21.88 (1:12.74)   3:34.56 (1:12.68)   4:45.74 (1:11.18)
  4 Bergstrom, Nora           15 YOTA-NC              4:39.06    4:48.47  
                1:09.30   2:22.29 (1:12.99)   3:35.90 (1:13.61)   4:48.47 (1:12.57)
  5 Rydzewski, Amber          15 RSA-NC               4:49.76    4:52.25  
                1:11.15   2:25.64 (1:14.49)   3:39.19 (1:13.55)   4:52.25 (1:13.06)
  6 Murtaugh, Emma            15 YOTA-NC              4:45.42    4:53.19  
                1:09.45   2:22.81 (1:13.36)   3:37.82 (1:15.01)   4:53.19 (1:15.37)
  7 Welsh, Lily               12 YOTA-NC              4:50.39    5:05.16  
                1:06.37   2:20.04 (1:13.67)   3:43.61 (1:23.57)   5:05.16 (1:21.55)
  8 Adams, Mackenzie          15 YOTA-NC              5:10.64    5:06.56  
                1:12.32   2:31.73 (1:19.41)   3:49.70 (1:17.97)   5:06.56 (1:16.86)
  9 McChesney, Karly          17 TYDE-NC              5:00.29    5:06.86  
                1:12.24   5:06.86 (3:54.62)                                        
 10 Myhrvold, Amelia          15 YOTA-NC              5:05.94    5:08.16  
                1:15.09   2:32.88 (1:17.79)   3:51.33 (1:18.45)   5:08.16 (1:16.83)
 11 Konopka, Ava              15 YOTA-NC              5:02.24    5:10.20  
                1:13.98   2:32.59 (1:18.61)   3:52.23 (1:19.64)   5:10.20 (1:17.97)
 12 Burton, Piper             16 GCY-NC               5:06.33    5:11.65  
                1:10.53   2:30.11 (1:19.58)   3:51.41 (1:21.30)   5:11.65 (1:20.24)
 13 Gregory, Lauren           15 STAR-NC              5:37.63    5:21.78  
                1:15.74   2:37.19 (1:21.45)   4:01.55 (1:24.36)   5:21.78 (1:20.23)
 14 Tuenker, Claire           15 YOTA-NC              5:17.17    5:34.76  
                1:18.61   2:44.86 (1:26.25)   4:11.01 (1:26.15)   5:34.76 (1:23.75)
 15 Tapper, Abbie             15 YOTA-NC              5:19.97    5:38.43  
                1:18.91   2:45.35 (1:26.44)   4:12.15 (1:26.80)   5:38.43 (1:26.28)
 16 Mondo, Molly              15 YOTA-NC              5:55.86    5:43.51  
                1:23.03   2:49.68 (1:26.65)   4:17.12 (1:27.44)   5:43.51 (1:26.39)
 17 Trowbridge, Erin          16 TYDE-NC              5:55.58    5:51.84  
                1:22.19   2:51.97 (1:29.78)   4:23.75 (1:31.78)   5:51.84 (1:28.09)
 -- Fyler, Liz                15 TYDE-NC              5:25.41        DFS  
 
Event 216  Boys 13-14 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Walcott, David            13 GFSC-NC              4:46.69    4:38.79  
                1:05.97   2:17.42 (1:11.45)   3:28.85 (1:11.43)   4:38.79 (1:09.94)
  2 Giffel, Ian               14 YOTA-NC              5:04.65    4:55.29  
                1:13.21   2:28.52 (1:15.31)   3:43.46 (1:14.94)   4:55.29 (1:11.83)
  3 St. Clair, Cameron        14 LY-VA                4:53.50    4:55.67  
                1:09.04   2:24.20 (1:15.16)   3:40.45 (1:16.25)   4:55.67 (1:15.22)
  4 Pendergraph, Rowan        14 SFY-VA               5:14.07    5:01.99  
                1:14.76   2:34.06 (1:19.30)   3:51.38 (1:17.32)   5:01.99 (1:10.61)
  5 Pearce, Daniel            13 YOTA-NC              4:56.88    5:05.52  
                1:07.78   2:25.61 (1:17.83)   3:46.36 (1:20.75)   5:05.52 (1:19.16)
  6 Coppedge, Tommy           14 YOTA-NC              5:15.93    5:06.41  
                1:13.45   2:33.09 (1:19.64)   3:51.01 (1:17.92)   5:06.41 (1:15.40)
  7 Seeber, Andrew            13 GCY-NC               5:13.38    5:06.44  
                1:12.28   2:29.96 (1:17.68)   3:48.42 (1:18.46)   5:06.44 (1:18.02)
  8 Stoner, Reese             13 YOTA-NC              5:38.40    5:13.20  
                1:15.24   2:35.71 (1:20.47)   3:57.26 (1:21.55)   5:13.20 (1:15.94)
  9 Kilgallen, Ryan           13 YOTA-NC              5:25.68    5:21.06  
                1:17.32   2:38.39 (1:21.07)   4:00.59 (1:22.20)   5:21.06 (1:20.47)
 
Event 216  Men 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wyatt, Trevor             16 TYDE-NC              4:22.92    4:33.17  
                1:04.92   2:14.29 (1:09.37)   3:24.41 (1:10.12)   4:33.17 (1:08.76)
  2 Lynch, Ryan               15 RSA-NC               4:36.74    4:33.49  
                1:06.02   2:16.13 (1:10.11)   3:26.14 (1:10.01)   4:33.49 (1:07.35)
  3 Horman, Elijah            15 RSA-NC               4:33.20    4:34.53  
                1:05.34   2:15.26 (1:09.92)   3:25.62 (1:10.36)   4:34.53 (1:08.91)
  4 Gleason, Declan           15 YOTA-NC              4:55.41    4:44.31  
                1:06.79   2:19.12 (1:12.33)   3:32.35 (1:13.23)   4:44.31 (1:11.96)
  5 Tuenker, Felix            16 YOTA-NC              4:37.32    4:45.02  
                1:06.60   2:18.56 (1:11.96)   3:31.25 (1:12.69)   4:45.02 (1:13.77)
  6 Roten, Landon             15 TYDE-NC              4:58.64    4:47.77  
                1:07.29   2:21.56 (1:14.27)   3:36.47 (1:14.91)   4:47.77 (1:11.30)
  7 Bodine, Joshua            16 LY-VA                4:49.01    4:49.65  
                1:07.70   2:20.76 (1:13.06)   3:35.21 (1:14.45)   4:49.65 (1:14.44)
  8 Smith, Ben                17 TYDE-NC              4:51.93    4:52.65  
                1:07.38   2:22.07 (1:14.69)   3:37.82 (1:15.75)   4:52.65 (1:14.83)
  9 Miroshnichenko, Alex      15 GCY-NC               5:03.37    4:54.93  
                1:11.83   2:28.35 (1:16.52)   3:42.66 (1:14.31)   4:54.93 (1:12.27)
 10 Wagner, Matt              18 TYDE-NC              4:33.33    4:55.39  
                1:06.03   2:19.99 (1:13.96)   3:37.02 (1:17.03)   4:55.39 (1:18.37)
 11 Riner, Brent              15 LY-VA                5:05.65    4:57.18  
                1:11.01   2:27.39 (1:16.38)   3:42.86 (1:15.47)   4:57.18 (1:14.32)
 12 Breitling, Prescott       16 TYDE-NC                   NT    5:03.05  
                1:10.19   2:28.13 (1:17.94)   3:46.88 (1:18.75)   5:03.05 (1:16.17)
 13 Esposito, Patty           15 GCY-NC               5:24.87    5:05.85  
                1:14.83   2:31.66 (1:16.83)   3:49.64 (1:17.98)   5:05.85 (1:16.21)
 14 Ubinger, Kennedy          17 RSA-NC               4:44.24    5:06.66  
                1:12.11   2:30.17 (1:18.06)   3:49.44 (1:19.27)   5:06.66 (1:17.22)
 15 Esposito, Ben             18 GCY-NC               4:57.86    5:09.50  
                1:10.06   2:28.77 (1:18.71)   3:49.88 (1:21.11)   5:09.50 (1:19.62)
 16 Vye, Benjamin             15 TYDE-NC              5:10.78    5:13.59  
                1:11.32   2:31.04 (1:19.72)   3:52.84 (1:21.80)   5:13.59 (1:20.75)
 17 Basinger, Andrew          15 WOW-NC                    NT    5:14.31  
                1:12.11   2:32.19 (1:20.08)   3:54.14 (1:21.95)   5:14.31 (1:20.17)
 18 Greene, Connor            16 TYDE-NC              5:18.23    5:16.95  
                1:16.96   2:37.98 (1:21.02)   4:01.67 (1:23.69)   5:16.95 (1:15.28)
 19 McKenna, Patrick          15 TYDE-NC              5:01.65    5:22.02  
                1:14.86   2:39.02 (1:24.16)   4:04.87 (1:25.85)   5:22.02 (1:17.15)
 20 Abernathy, Harris         10 GCY-NC                    NT    5:35.58  
                1:20.08   2:48.58 (1:28.50)   4:14.82 (1:26.24)   5:35.58 (1:20.76)
 -- Hubbard, Tom              17 RSA-NC               4:11.29         DQ  
 -- Forgrave, Zack            18 YOTA-NC              4:36.10         DQ  
 -- Savage, Tommy             17 YOTA-NC              5:00.87        DFS  
 
Event 251  Girls Under 11 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rendon, Kalle             10 RSA-NC               2:41.69    2:30.38  
                1:13.68   2:30.38 (1:16.70)                                        
  2 Pawa, Anika               10 TYDE-NC              2:40.66    2:40.57  
                1:16.65   2:40.57 (1:23.92)                                        
  3 Serang, Lulu              10 TYDE-NC              2:50.58    2:46.86  
                1:20.15   2:46.86 (1:26.71)                                        
  4 Mahland, Avery            10 LY-VA                2:55.23    2:47.60  
                1:22.08   2:47.60 (1:25.52)                                        
  5 Mizuba, Hannah            10 SFY-VA                    NT    2:50.65  
                1:21.92   2:50.65 (1:28.73)                                        
  6 Grubb, Mirabella          10 SGSA-NC              2:58.10    2:53.85  
                1:22.76   2:53.85 (1:31.09)                                        
  7 Irvin, Isobel              9 TYDE-NC                   NT    2:56.34  
                1:24.25   2:56.34 (1:32.09)                                        
  8 Nannucci, Bianca          10 SGSA-NC                   NT    2:57.22  
                1:25.77   2:57.22 (1:31.45)                                        
  9 Richey, Ruby               9 YOTA-NC                   NT    3:00.27  
                1:28.03   3:00.27 (1:32.24)                                        
 10 Teague, Avalon             9 STAR-NC              3:02.48    3:01.03  
                1:26.26   3:01.03 (1:34.77)                                        
 11 Volpe, Alena              10 YOTA-NC              3:16.09    3:02.97  
                1:28.44   3:02.97 (1:34.53)                                        
 12 Miller, Maris             10 RSA-NC               3:15.84    3:03.16  
                1:28.91   3:03.16 (1:34.25)                                        
 13 Overturf, Addison         10 SAIL-NC              3:30.58    3:03.21  
                1:29.48   3:03.21 (1:33.73)                                        
 14 Mitchell, Aubrey          10 YOTA-NC              3:24.63    3:03.55  
                1:29.55   3:03.55 (1:34.00)                                        
 15 Muminovic, Anya           10 LY-VA                3:00.27    3:05.24  
                1:30.36   3:05.24 (1:34.88)                                        
 16 Crane, Taylor              9 WOW-NC               3:04.39    3:05.38  
                1:27.71   3:05.38 (1:37.67)                                        
 17 Reaves, Camren Grace      10 WOW-NC               3:00.36    3:06.43  
                1:30.85   3:06.43 (1:35.58)                                        
 18 Schoenagel, Lauren        10 RSA-NC               3:04.24    3:09.20  
                1:31.63   3:09.20 (1:37.57)                                        
 19 Womble, Peyton            10 YOTA-NC              3:26.78    3:10.85  
                1:35.08   3:10.85 (1:35.77)                                        
 20 Henderson, Sarah          10 SAIL-NC                   NT    3:14.64  
                1:33.41   3:14.64 (1:41.23)                                        
 21 McMahon, Macy              9 SFY-VA               3:15.56    3:16.29  
                1:35.84   3:16.29 (1:40.45)                                        
 22 Nelson, Savannah           9 RSA-NC                    NT    3:16.82  
                1:34.93   3:16.82 (1:41.89)                                        
 23 Creek-Anderson, Mya        9 YOTA-NC              3:40.98    3:17.84  
                1:32.37   3:17.84 (1:45.47)                                        
 24 Bartlett, Kyla            10 WOW-NC                    NT    3:17.86  
                1:34.18   3:17.86 (1:43.68)                                        
 25 Bolyard, Jillian          10 SAIL-NC                   NT    3:22.48  
                1:37.59   3:22.48 (1:44.89)                                        
 26 Getman, Lily               9 YOTA-NC                   NT    3:24.54  
                1:41.35   3:24.54 (1:43.19)                                        
 27 Wright, Lilly              9 SGSA-NC                   NT    3:33.84  
 28 Copeland, Callie           8 SAIL-NC                   NT    3:36.00  
                1:39.80   3:36.00 (1:56.20)                                        
 29 Kwaramba, Natalya          9 SFY-VA                    NT    3:39.94  
                1:44.25   3:39.94 (1:55.69)                                        
 30 Augustyn, Carly            9 SAIL-NC              4:37.39    3:49.47  
                1:52.37   3:49.47 (1:57.10)                                        
 31 Grubb, Emma               10 GCY-NC               4:49.39    3:58.20  
                1:53.82   3:58.20 (2:04.38)                                        
 32 Cox, Madelyn               9 SAIL-NC                   NT    4:04.79  
                1:53.83   4:04.79 (2:10.96)                                        
 33 Hall, Kirsten             10 TYDE-NC                   NT    4:07.34  
                1:57.65   4:07.34 (2:09.69)                                        
 
Event 251  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Teague, Helena            12 STAR-NC              2:21.84    2:21.89  
                1:08.54   2:21.89 (1:13.35)                                        
  2 Rydzewski, Sami           12 RSA-NC               2:38.93    2:27.23  
                1:12.39   2:27.23 (1:14.84)                                        
  3 Osborne, Hadley           12 GCY-NC               2:25.24    2:27.67  
                1:09.94   2:27.67 (1:17.73)                                        
  4 Prucha, Abby              12 YOTA-NC              2:32.02    2:29.48  
                1:14.81   2:29.48 (1:14.67)                                        
  5 Kwong, Yasmine            12 YOTA-NC              2:32.65    2:31.22  
                1:12.56   2:31.22 (1:18.66)                                        
  6 Malley, Delaney           12 RSA-NC               2:33.87    2:32.05  
                1:14.05   2:32.05 (1:18.00)                                        
  7 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC              2:36.24    2:32.38  
                1:14.14   2:32.38 (1:18.24)                                        
  8 Moehrke, Taylor           12 UN-1-NC              2:42.88    2:33.59  
                1:14.42   2:33.59 (1:19.17)                                        
  9 Fleenor, Eliza            12 SFY-VA               2:40.62    2:35.72  
                1:15.17   2:35.72 (1:20.55)                                        
 10 Hill, Tessa               12 YOTA-NC              2:34.22    2:35.97  
                1:15.19   2:35.97 (1:20.78)                                        
 11 Yang, Angela              11 YOTA-NC              2:34.67    2:36.07  
                1:15.98   2:36.07 (1:20.09)                                        
 12 High, MaryDasher          11 TYDE-NC                   NT    2:36.40  
                1:16.62   2:36.40 (1:19.78)                                        
 13 Jackson, Alyssa           12 YOTA-NC              2:34.32    2:36.55  
                1:15.56   2:36.55 (1:20.99)                                        
 14 Joy, Madi                 12 WOW-NC               2:38.08    2:37.37  
                1:16.08   2:37.37 (1:21.29)                                        
 15 VanderBroek, Allie        12 YOTA-NC              2:39.65    2:37.80  
                1:15.93   2:37.80 (1:21.87)                                        
 16 Lac, Tabitha              12 WOW-NC               3:28.53    2:37.82  
                1:17.31   2:37.82 (1:20.51)                                        
 17 Ouellette, Mia            12 GFSC-NC              3:00.93    2:38.41  
                1:16.20   2:38.41 (1:22.21)                                        
 18 Copeland, Addison         12 TYDE-NC              2:53.99    2:39.02  
                1:17.18   2:39.02 (1:21.84)                                        
 19 Lewis, Lauren             12 TYDE-NC              2:49.91    2:40.42  
                1:14.58   2:40.42 (1:25.84)                                        
 20 Donald, Morgan            12 SAIL-NC              2:44.89    2:41.15  
                1:18.54   2:41.15 (1:22.61)                                        
 21 Baysden, Riley            11 YOTA-NC              3:01.37    2:42.04  
                1:18.30   2:42.04 (1:23.74)                                        
 22 Salazar, Ellie            11 LY-VA                2:43.27    2:43.18  
                1:18.37   2:43.18 (1:24.81)                                        
 23 Mitchell, Lily            11 GFSC-NC              2:52.17    2:44.95  
                1:18.46   2:44.95 (1:26.49)                                        
 24 Perry, Sophie             11 YOTA-NC              2:47.17    2:45.03  
                1:20.05   2:45.03 (1:24.98)                                        
 25 Hoblet, Lily              12 SAIL-NC                   NT    2:46.53  
                1:21.10   2:46.53 (1:25.43)                                        
 26 Malzahn, Ella             12 YOTA-NC              2:45.53    2:47.19  
                1:19.73   2:47.19 (1:27.46)                                        
 27 Weigand, Hailey           12 WOW-NC               2:41.03    2:47.36  
                1:19.86   2:47.36 (1:27.50)                                        
 28 Wright, Lily              11 YOTA-NC              3:15.85    2:48.00  
                1:24.71   2:48.00 (1:23.29)                                        
 29 Gyure, Greyson            11 YOTA-NC              3:10.37    2:48.26  
                1:22.42   2:48.26 (1:25.84)                                        
 30 Thompson, Bella           12 SAIL-NC              2:50.84    2:50.09  
 31 Perdue, Katherine         11 TYDE-NC              3:25.98    2:51.37  
                1:21.74   2:51.37 (1:29.63)                                        
 32 Horton, Presley           12 SAIL-NC              2:51.91    2:52.61  
                1:22.93   2:52.61 (1:29.68)                                        
 33 Park, Juyoung             12 YOTA-NC              2:50.86    2:52.72  
                1:21.13   2:52.72 (1:31.59)                                        
 34 Williams, Lexi            11 WOW-NC               2:58.33    2:55.82  
                1:24.02   2:55.82 (1:31.80)                                        
 35 O'Gara, Aryanna           11 STAR-NC              2:57.55    2:55.89  
                1:20.39   2:55.89 (1:35.50)                                        
 36 Carlton, Kendall          12 SAIL-NC              2:55.47    2:56.52  
                1:22.86   2:56.52 (1:33.66)                                        
 37 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC                   NT    2:59.69  
                1:25.53   2:59.69 (1:34.16)                                        
 38 Davis, Georgia            12 TYDE-NC              3:31.55    3:01.25  
                1:26.55   3:01.25 (1:34.70)                                        
 39 McDonald, Anna            11 TYDE-NC              3:23.98    3:02.69  
                1:27.89   3:02.69 (1:34.80)                                        
 40 Moffitt, Mary Grace       12 SAIL-NC              3:31.98    3:03.14  
                1:28.50   3:03.14 (1:34.64)                                        
 41 Davenport, Addison        11 RSA-NC               3:19.17    3:03.26  
                1:27.92   3:03.26 (1:35.34)                                        
 42 Moehrke, Brooke           11 TYDE-NC              3:20.31    3:03.48  
                1:27.36   3:03.48 (1:36.12)                                        
 43 Willis, Emma              11 SAIL-NC              3:34.15    3:07.76  
                1:28.51   3:07.76 (1:39.25)                                        
 44 Rountree, Finley          11 WOW-NC                    NT    3:09.42  
                1:29.21   3:09.42 (1:40.21)                                        
 45 Walsh, Ayden              11 SGSA-NC              3:07.40    3:14.40  
                1:32.57   3:14.40 (1:41.83)                                        
 46 Reel, Hannah              11 RSA-NC                    NT    3:20.57  
                1:32.64   3:20.57 (1:47.93)                                        
 47 Lee, Mia                  12 SAIL-NC              3:23.12    3:21.34  
                1:35.97   3:21.34 (1:45.37)                                        
 48 Brinson, Laney            11 SAIL-NC                   NT    3:21.99  
                1:42.29   3:21.99 (1:39.70)                                        
 49 Reiniche, Kate            12 WOW-NC                    NT    3:27.44  
                1:36.90   3:27.44 (1:50.54)                                        
 50 Classen, Karina           11 FISH-NC                   NT    3:49.47  
                1:47.67   3:49.47 (2:01.80)                                        
 51 Slattery, Letty           12 GCY-NC                    NT    4:21.10  
                2:03.43   4:21.10 (2:17.67)                                        
 
Event 252  Boys Under 11 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jennings, Curry           10 YOTA-NC              2:44.06    2:35.35  
                1:14.18   2:35.35 (1:21.17)                                        
  2 Sutherland, Ryan          10 YOTA-NC                   NT    2:37.25  
                1:16.09   2:37.25 (1:21.16)                                        
  3 Platts-Mills, Ian         10 YOTA-NC              2:55.67    2:39.83  
                1:19.79   2:39.83 (1:20.04)                                        
  4 Trowbridge, J.T.          10 TYDE-NC              2:37.40    2:41.92  
                1:17.63   2:41.92 (1:24.29)                                        
  5 Barritt, Tyler            10 YOTA-NC              2:50.09    2:48.92  
                1:21.43   2:48.92 (1:27.49)                                        
  6 Clark, Jameson            10 SFY-VA               3:09.82    2:51.19  
                1:22.43   2:51.19 (1:28.76)                                        
  7 Panol, Omar                9 YOTA-NC              2:55.09    2:52.01  
                1:22.06   2:52.01 (1:29.95)                                        
  8 Liang, Ethan              10 YOTA-NC              3:00.39    2:54.11  
                1:23.63   2:54.11 (1:30.48)                                        
  9 Singletary, Cohen         10 LTNC-NC                   NT    2:56.03  
                1:23.98   2:56.03 (1:32.05)                                        
 10 Hipps, Eamon              10 GCY-NC                    NT    3:00.01  
                1:28.12   3:00.01 (1:31.89)                                        
 11 Stieber, Jack             10 TYDE-NC                   NT    3:00.51  
                1:29.26   3:00.51 (1:31.25)                                        
 12 Cornpropst, Ronan          9 YOTA-NC              3:30.85    3:01.50  
                1:30.78   3:01.50 (1:30.72)                                        
 13 Hanson, Jack              10 WOW-NC               4:03.14    3:05.55  
                1:33.12   3:05.55 (1:32.43)                                        
 14 Dawson, Jacob              9 YOTA-NC              3:20.11    3:06.03  
                1:34.94   3:06.03 (1:31.09)                                        
 15 Zeng, Colin               10 YOTA-NC              3:00.09    3:06.11  
                1:30.12   3:06.11 (1:35.99)                                        
 16 Walcott, Noah              9 GFSC-NC              3:09.92    3:09.32  
                1:33.09   3:09.32 (1:36.23)                                        
 17 Zhang, John               10 YOTA-NC                   NT    3:10.81  
                1:29.72   3:10.81 (1:41.09)                                        
 18 Pendleton, Zac            10 GFSC-NC                   NT    3:13.58  
                1:32.42   3:13.58 (1:41.16)                                        
 19 Lee, Truman               10 SAIL-NC              3:22.35    3:18.69  
                1:35.00   3:18.69 (1:43.69)                                        
 20 Sha, Cody                  9 YOTA-NC              3:37.23    3:23.34  
                1:41.19   3:23.34 (1:42.15)                                        
 21 Papaioannou, Stefanos      9 TYDE-NC              3:44.86    3:25.13  
                1:41.68   3:25.13 (1:43.45)                                        
 22 Gaillard, Parker           9 TYDE-NC                   NT    3:27.22  
                1:39.77   3:27.22 (1:47.45)                                        
 23 Petruzzi, Cooper           9 TYDE-NC                   NT    3:30.13  
                1:40.73   3:30.13 (1:49.40)                                        
 24 McGonigal, Finn           10 STAR-NC              3:31.08    3:35.41  
                1:46.96   3:35.41 (1:48.45)                                        
 -- Frondoza, Ethan           10 TYDE-NC              2:44.15         DQ  
                1:14.71        DQ (1:21.80)                                        
 
Event 252  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shulgin, Nick             12 SAIL-NC              2:27.41    2:22.09  
                1:06.24   2:22.09 (1:15.85)                                        
  2 Schoenagel, Matthew       12 RSA-NC               2:25.50    2:24.39  
                1:09.66   2:24.39 (1:14.73)                                        
  3 Setzer, Sean              12 WOW-NC               2:37.76    2:25.95  
                1:09.85   2:25.95 (1:16.10)                                        
  4 Poush, Joren              11 SFY-VA               2:41.19    2:27.59  
                1:11.12   2:27.59 (1:16.47)                                        
  5 Wang, Eddie               12 YOTA-NC              2:27.76    2:27.77  
                1:10.26   2:27.77 (1:17.51)                                        
  6 Eickhoff, CJ              11 GFSC-NC              2:30.57    2:28.06  
                1:11.49   2:28.06 (1:16.57)                                        
  7 Hannon, William           12 YOTA-NC              2:29.86    2:28.12  
                1:11.57   2:28.12 (1:16.55)                                        
  8 Hughes, Jackson           11 WOW-NC               2:33.51    2:28.64  
                1:13.28   2:28.64 (1:15.36)                                        
  9 Sykes, Tyler              12 SFY-VA               2:30.10    2:30.39  
                1:13.34   2:30.39 (1:17.05)                                        
 10 Walcott, Ben              11 GFSC-NC              2:31.68    2:30.61  
                1:14.34   2:30.61 (1:16.27)                                        
 11 Covington, Bailey         11 GCY-NC                    NT    2:30.76  
                1:13.96   2:30.76 (1:16.80)                                        
 12 Hannon, Owen              12 YOTA-NC              2:28.41    2:31.26  
                1:13.73   2:31.26 (1:17.53)                                        
 13 Kempf, Mason              12 RSA-NC               2:38.83    2:31.46  
                1:13.35   2:31.46 (1:18.11)                                        
 14 Kehn, Lucas               12 RSA-NC                    NT    2:31.80  
                1:12.30   2:31.80 (1:19.50)                                        
 15 Casey, Alexander          12 YOTA-NC              2:43.54    2:34.43  
                1:12.68   2:34.43 (1:21.75)                                        
 16 Simmons, Nelson           12 SAIL-NC              2:58.97    2:37.30  
                1:14.77   2:37.30 (1:22.53)                                        
 17 Zhang, Collin             12 YOTA-NC              2:34.88    2:38.29  
                1:14.00   2:38.29 (1:24.29)                                        
 18 Castillo, Andrew          12 YOTA-NC              2:59.92    2:38.93  
                1:17.12   2:38.93 (1:21.81)                                        
 19 Durham, Lane              12 WOW-NC                    NT    2:39.82  
                1:13.99   2:39.82 (1:25.83)                                        
 20 Mori, Axel                12 YOTA-NC              2:40.39    2:41.96  
                1:17.57   2:41.96 (1:24.39)                                        
 21 Volpe, Andrew             12 YOTA-NC              2:58.60    2:42.50  
                1:17.93   2:42.50 (1:24.57)                                        
 22 Fagan, Milo               12 SAIL-NC              2:53.56    2:43.25  
                1:18.16   2:43.25 (1:25.09)                                        
 23 Clark, Quintin            12 STAR-NC              2:46.22    2:44.47  
                1:16.78   2:44.47 (1:27.69)                                        
 24 Clodgo, Cole              12 YOTA-NC              2:46.98    2:48.04  
                1:18.14   2:48.04 (1:29.90)                                        
 25 Riccoboni, Johnathan      11 TYDE-NC                   NT    2:48.91  
                1:19.41   2:48.91 (1:29.50)                                        
 26 Warrick, Carter           12 SGSA-NC              3:32.42    2:48.92  
                1:20.27   2:48.92 (1:28.65)                                        
 27 Dolan, Luke               12 SAIL-NC              2:50.61    2:49.96  
 28 Papaioannou, Christos     12 TYDE-NC              2:59.96    2:50.11  
                1:22.71   2:50.11 (1:27.40)                                        
 29 Barton, John Burke        11 GCY-NC               3:13.83    2:59.23  
                1:27.75   2:59.23 (1:31.48)                                        
 30 Mejouev, Maxim            11 WOW-NC               3:14.37    3:05.05  
                1:29.89   3:05.05 (1:35.16)                                        
 31 Splawski, Peyton          11 SGSA-NC              3:10.99    3:06.84  
                1:31.06   3:06.84 (1:35.78)                                        
 32 Perez, Blake              12 SFY-VA                    NT    3:13.02  
                1:31.95   3:13.02 (1:41.07)                                        
 33 Turner, Grant             11 TYDE-NC                   NT    3:21.59  
                1:36.59   3:21.59 (1:45.00)                                        
 34 Upadhyay, Apurva          11 GFSC-NC              3:27.46    3:23.53  
                1:38.59   3:23.53 (1:44.94)                                        
 35 White, Deacon             12 RSA-NC               3:41.73    3:35.57  
                1:48.24   3:35.57 (1:47.33)                                        
 
Event 253  Girls Under 11 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pawa, Anika               10 TYDE-NC                40.02      38.50  
  2 Richey, Ruby               9 YOTA-NC                40.73      39.56  
  3 Serang, Lulu              10 TYDE-NC                43.11      41.76  
  4 Simpson, Ava               9 SAIL-NC                44.40      42.90  
  5 Grubb, Mirabella          10 SGSA-NC                42.73      43.04  
  6 Mitchell, Aubrey          10 YOTA-NC                42.92      43.09  
  7 Schilling, Abigail        10 SGSA-NC                44.75      43.10  
  8 Weigand, Kelsey           10 WOW-NC                 42.53      43.47  
  9 Tars, Meribel             10 GCY-NC                 48.55      43.58  
 10 Miller, Maris             10 RSA-NC                 44.53      43.89  
 11 Talwar, Tara              10 RSA-NC                 42.93      44.41  
 12 Reaves, Camren Grace      10 WOW-NC                 47.25      44.81  
 13 Crane, Taylor              9 WOW-NC                 46.65      44.87  
 14 Henderson, Sarah          10 SAIL-NC                54.60      45.38  
 15 Overturf, Addison         10 SAIL-NC                48.90      45.46  
 16 Womble, Peyton            10 YOTA-NC                46.64      46.30  
 17 Barillaro, Carly           9 RSA-NC                 46.37      46.50  
 18 Volpe, Alena              10 YOTA-NC                48.14      46.89  
 19 Getman, Lily               9 YOTA-NC                   NT      47.64  
 20 McMahon, Macy              9 SFY-VA                 48.74      47.69  
 21 Senko, Ruby                9 RSA-NC                 49.28      48.37  
 22 Wright, Lilly              9 SGSA-NC                50.99      48.57  
 23 Wert, Sophie               9 WOW-NC                 51.10      48.60  
 24 Bolyard, Jillian          10 SAIL-NC                   NT      48.69  
 25 Brown, Makena             10 SGSA-NC                49.58      48.71  
 26 Copeland, Callie           8 SAIL-NC                50.21      49.77  
 27 Nelson, Savannah           9 RSA-NC                 49.40      49.94  
 28 Derry, Violet              9 WOW-NC                 51.82      50.00  
 29 Volety, Mia               10 WOW-NC                 52.54      50.25  
 30 Bolyard, Ashlyn            9 SAIL-NC                   NT      50.47  
 31 Stevens, Katherine         8 STAR-NC                53.16      51.07  
 32 Moliver, Chloe            10 SAIL-NC                55.79      51.94  
 33 Kwaramba, Natalya          9 SFY-VA                    NT      52.95  
 34 Strunk, Julia              9 RSA-NC                 52.66      53.19  
 35 Cox, Madelyn               9 SAIL-NC                51.43      53.56  
 36 Ciancanelli, Isabella      9 GFSC-NC                52.45      53.67  
 37 Vest, Sadie                9 SGSA-NC                55.29      54.27  
 38 Maiden, Reagan            10 SAIL-NC                58.01      54.62  
 39 Grubb, Emma               10 GCY-NC               1:03.40      54.81  
 40 Overturf, Sydney           7 SAIL-NC                   NT      55.50  
 41 Thornton, Braedy           9 SGSA-NC                54.00      55.63  
 42 DeLoreto, Alice            8 SGSA-NC                56.56      56.46  
 43 Augustyn, Carly            9 SAIL-NC                58.48      56.76  
 44 Kuly, Erin                 8 SAIL-NC                   NT      58.31  
 45 Fox, Maddie                8 LTNC-NC                   NT      58.77  
 46 Hall, Kirsten             10 TYDE-NC                56.72      59.09  
 47 Johnson, Eliza             8 WOW-NC               1:00.61    1:00.33  
 48 Plant, Elizabeth/Lizzy    10 RSA-NC                    NT    1:01.32  
 49 Misnick, Morgan            7 YOTA-NC                   NT    1:01.54  
 50 Grove, Tinsley            10 SGSA-NC                57.87    1:02.07  
 51 Reisig, Caroline           8 SAIL-NC              1:02.42    1:03.41  
 52 Fox, Ella                  6 LTNC-NC                   NT    1:05.66  
 53 Teague, Rowan              6 STAR-NC              1:03.67    1:05.91  
 54 Brown, Nyla                7 SGSA-NC              1:10.42    1:09.65  
 55 Walsh, Allanah             6 SGSA-NC              1:26.49    1:11.56  
 56 Willis, Holly              9 SAIL-NC              1:18.17    1:13.76  
 -- Buckler, Averi             8 SAIL-NC                   NT         DQ  
 
Event 253  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Joy, Madi                 12 WOW-NC                 35.14      35.70  
  2 O'Keefe, Paige            12 YOTA-NC                37.60      36.05  
  3 Rountree, Rori            12 GCY-NC                 37.84      36.13  
  4 Fleenor, Eliza            12 SFY-VA                 36.43      36.65  
  5 Kwong, Yasmine            12 YOTA-NC                36.57      36.71  
  6 Prucha, Abby              12 YOTA-NC                35.08      36.83  
  7 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC                37.83      37.04  
  8 Morris, MacKenna          12 YOTA-NC                38.89      37.49  
  9 McGonigal, Maeren         12 STAR-NC                37.64      37.53  
 10 Vanega, Claudia           11 RSA-NC                 38.57      38.06  
 11 Smith, Breanna            12 YOTA-NC                41.09      38.31  
 12 Lewis, Lauren             12 TYDE-NC                39.32      38.40  
 13 Nichols, Cassandra        12 RSA-NC                 36.90      38.50  
 14 Schell, Gabbie            11 GCY-NC                 39.10      38.52  
 15 Lac, Tabitha              12 WOW-NC                 38.85      38.86  
 16 Copeland, Addison         12 TYDE-NC                40.64      39.03  
 17 Perdue, Katherine         11 TYDE-NC                39.20      39.11  
 18 Lines, Josephine          12 YOTA-NC                39.28      39.14  
 19 Jackson, Alyssa           12 YOTA-NC                38.83      39.27  
 20 Fowler, Lizzie            12 YOTA-NC                38.57      39.28  
 21 Pierson, Sarah            12 WOW-NC                 39.97      39.60  
 22 Perry, Sophie             11 YOTA-NC                39.01      39.82  
 23 Moehrke, Taylor           12 UN-1-NC                38.36      39.87  
 24 Davis, Georgia            12 TYDE-NC                43.32      39.89  
 25 Hoblet, Lily              12 SAIL-NC                   NT      40.25  
 26 Mitchell, Elodie          12 YOTA-NC                44.01      40.30  
 27 La Fountain, Emma         12 SFY-VA                 51.88      40.31  
 28 Brunk, Grace              11 YOTA-NC                39.66      40.42  
 29 High, MaryDasher          11 TYDE-NC                48.03      40.87  
 30 Malzahn, Ella             12 YOTA-NC                44.44      40.98  
 31 Hummel, Olivia            12 YOTA-NC                41.24      40.99  
 32 Weigand, Hailey           12 WOW-NC                 40.79      41.23  
 33 Thompson, Bella           12 SAIL-NC                43.90      41.28  
 34 Baker, Abby               11 SAIL-NC                48.92      41.37  
 35 Williams, Lexi            11 WOW-NC                 41.52      41.42  
 36 Sypolt, Carley            11 SAIL-NC                41.59      41.43  
 37 Marriott, Camilla Anne    11 RSA-NC                 39.92      41.45  
 38 Yang, Angela              11 YOTA-NC                40.58      41.74  
 39 Ouellette, Mia            12 GFSC-NC                39.25      41.75  
 40 Oliver, Audrey            11 SAIL-NC                50.38      41.86  
 41 Gyure, Greyson            11 YOTA-NC                46.45      42.38  
 42 Reel, Hannah              11 RSA-NC                 43.14      42.60  
 43 Baysden, Riley            11 YOTA-NC                45.82      42.96  
 44 Speerschneider, Ella      11 YOTA-NC                44.46      43.07  
 45 Rountree, Finley          11 WOW-NC                 43.06      43.28  
 46 Anderson, Kate            12 YOTA-NC                46.30      43.44  
 47 McDonald, Anna            11 TYDE-NC                43.42      43.46  
 48 Steele, Ava               12 TYDE-NC                45.29      43.93  
 49 MacKinnon, Sarah          12 RSA-NC                 46.40      43.96  
 50 Wright, Lily              11 YOTA-NC                43.53      43.99  
 51 Reisig, Morgan            11 SAIL-NC                46.51      44.19  
 52 Wehe, Naomi               11 GCY-NC                 46.31      44.21  
 53 Moehrke, Brooke           11 TYDE-NC                45.64      44.35  
 54 Reynolds, Rebecca         11 ASTF-NC                   NT      44.73  
 55 Freeman, Sara             11 SAIL-NC                49.61      45.06  
 56 Davenport, Addison        11 RSA-NC                 43.53      45.19  
 57 Willis, Emma              11 SAIL-NC                48.01      46.04  
 58 Walsh, Ayden              11 SGSA-NC                44.22      46.32  
 59 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC                49.60      46.33  
 60 Brinson, Laney            11 SAIL-NC                47.72      47.39  
 61 Hua, Claire               11 GCY-NC                 51.53      49.11  
 62 Reiniche, Kate            12 WOW-NC                 47.65      50.11  
 63 Reynolds, Sanaa           11 FISH-NC                50.96      50.94  
 64 Balderson, Cameron        11 WOW-NC                 55.81      54.92  
 
Event 254  Boys Under 11 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Frondoza, Ethan           10 TYDE-NC                36.18      37.31  
  2 Jennings, Curry           10 YOTA-NC                39.77      37.92  
  3 Trowbridge, J.T.          10 TYDE-NC                37.11      38.00  
  4 Sutherland, Ryan          10 YOTA-NC                39.50      39.48  
  5 Platts-Mills, Ian         10 YOTA-NC                38.80      39.52  
  6 Liang, Ethan              10 YOTA-NC                39.07      40.16  
  7 Lee, Truman               10 SAIL-NC                44.58      41.46  
  8 Golinski, Luke            10 GCY-NC                 43.08      41.73  
  9 Hawthorne, Maxwell        10 WOW-NC                 38.75      41.93  
 10 Zeng, Colin               10 YOTA-NC                43.99      42.68  
 11 Panol, Omar                9 YOTA-NC                43.09      42.80  
 12 Clark, Jameson            10 SFY-VA                 47.47      42.92  
 13 Cornpropst, Ronan          9 YOTA-NC                47.95      42.95  
 14 Masneri, Ryan             10 GCY-NC                 42.16      43.32  
 15 Kanchi, Vaishnav          10 SAIL-NC                45.44      43.56  
 16 McFarland, Scott          10 WOW-NC                 53.34      44.01  
 17 Hanson, Jack              10 WOW-NC                 42.55      44.45  
 18 Butner, Avery             10 WOW-NC                 44.64      44.52  
 19 Jackson, Davis             9 YOTA-NC                44.16      45.17  
 20 Stieber, Jack             10 TYDE-NC                46.14      45.18  
 21 Mizuba, Max                9 SFY-VA                 43.52      45.69  
 22 Sha, Cody                  9 YOTA-NC                44.46      45.72  
 23 Hipps, Eamon              10 GCY-NC                 43.67      45.90  
 24 Pendleton, Zac            10 GFSC-NC                48.72      46.29  
 25 Weaver, Brett             10 SAIL-NC                   NT      46.35  
 26 Barritt, Tyler            10 YOTA-NC                48.09      46.64  
 27 Petruzzi, Cooper           9 TYDE-NC                54.99      47.62  
 28 Wehe, Isaiah               9 GCY-NC                 47.95      47.81  
 29 Sharpe, Hudson             8 GCY-NC                 48.40      48.94  
 30 Singletary, Cohen         10 LTNC-NC                   NT      48.96  
 31 Simmons, Roman             8 GCY-NC                 48.72      49.12  
 32 Drake, Liam                9 RSA-NC                 50.49      49.33  
 33 Dawson, Jacob              9 YOTA-NC                48.71      49.44  
 34 Walcott, Noah              9 GFSC-NC                46.25      49.79  
 35 McGonigal, Finn           10 STAR-NC                51.49      50.95  
 36 Fullagar, Keegan          10 GCY-NC                    NT      53.09  
 37 Papaioannou, Stefanos      9 TYDE-NC                57.07      53.39  
 38 Moffitt, Levi              9 SAIL-NC              1:03.33      53.45  
 39 Gaillard, Parker           9 TYDE-NC                55.07      54.64  
 40 Meck, Wyatt                8 SGSA-NC                55.42      55.55  
 41 Mizerani, Daniel           9 FISH-NC                   NT      57.66  
 42 Austria, Elijah            8 GCY-NC               1:02.84    1:04.76  
 43 Murgai, Ra                 9 RSA-NC                    NT    1:14.72  
 
Event 254  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sypolt, Owen              12 SAIL-NC                32.75      32.72  
  2 Shulgin, Nick             12 SAIL-NC                35.14      34.79  
  3 Covington, Bailey         11 GCY-NC                 35.81      35.72  
  4 Setzer, Sean              12 WOW-NC                 35.62      36.15  
  5 Simmons, Nelson           12 SAIL-NC                38.97      36.34  
  6 Durham, Lane              12 WOW-NC                 36.48      36.87  
  7 Mann, Spencer             12 GCY-NC                 38.82      37.25  
  8 Wang, Eddie               12 YOTA-NC                38.41      37.46  
  9 Casey, Alexander          12 YOTA-NC                38.32      37.50  
 10 Hannon, Owen              12 YOTA-NC                37.75      37.59  
 11 Zhang, Collin             12 YOTA-NC                38.76      37.68  
 12 Sykes, Tyler              12 SFY-VA                 37.82      37.96  
 13 Hughes, Jackson           11 WOW-NC                 37.84      38.16  
 14 Lin, Walker               11 GCY-NC                 38.32      38.17  
 15 Hannon, William           12 YOTA-NC                36.42      38.28  
 16 Kehn, Lucas               12 RSA-NC                 42.19      38.67  
 17 Harding, Michael          12 SGSA-NC                37.50      38.83  
 18 Buckler, Devin            12 SAIL-NC                45.28      38.93  
 19 Poush, Joren              11 SFY-VA                 36.80      39.02  
 20 Riccoboni, Johnathan      11 TYDE-NC                40.63      39.83  
 21 Warrick, Carter           12 SGSA-NC                42.51      40.25  
 22 Papaioannou, Christos     12 TYDE-NC                43.51      40.32  
 23 Mori, Axel                12 YOTA-NC                39.47      40.42  
 24 Reiniche, Ryan            11 WOW-NC                 39.66      41.26  
 25 Kempf, Mason              12 RSA-NC                 39.94      41.64  
 26 Lajoie, Ben               11 YOTA-NC                48.09      42.70  
 27 Newman, Cole              11 YOTA-NC                42.92      43.04  
 28 Seymour, Matthew          11 SAIL-NC                44.77      44.82  
 29 Splawski, Peyton          11 SGSA-NC                45.44      45.29  
 30 McCartan, Brodie          12 SAIL-NC                42.05      45.91  
 31 Perez, Blake              12 SFY-VA                 47.69      46.39  
 32 Turner, Grant             11 TYDE-NC                47.92      48.38  
 33 Upadhyay, Apurva          11 GFSC-NC                47.60      50.00  
 34 Harris, Alexander         12 FISH-NC                   NT      51.19  
 35 White, Rhett              11 SAIL-NC                53.85      51.33  
 36 White, Deacon             12 RSA-NC                 53.44      51.40  
 37 White, Gavin              11 SAIL-NC                56.52      53.27  
 
Event 255  Girls Under 11 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rendon, Kalle             10 RSA-NC                 49.36      44.60  
  2 Mahland, Avery            10 LY-VA                  49.80      45.38  
  3 Serang, Lulu              10 TYDE-NC                46.80      45.63  
  4 Grubb, Mirabella          10 SGSA-NC                46.24      47.05  
  5 Mizuba, Hannah            10 SFY-VA                 47.33      47.12  
  6 Nannucci, Bianca          10 SGSA-NC                   NT      48.59  
  7 Volpe, Alena              10 YOTA-NC                48.81      48.81  
  8 Henderson, Sarah          10 SAIL-NC                53.24      48.88  
  9 Talwar, Tara              10 RSA-NC                 48.83      48.89  
 10 Pawa, Anika               10 TYDE-NC                49.05      49.29  
 11 Overturf, Addison         10 SAIL-NC                58.31      49.37  
 12 Creek-Anderson, Mya        9 YOTA-NC                49.92      50.18  
 12 Tars, Meribel             10 GCY-NC                 49.27      50.18  
 14 Schoenagel, Lauren        10 RSA-NC                 51.52      50.48  
 15 Weigand, Kelsey           10 WOW-NC                 50.42      51.25  
 16 Crane, Taylor              9 WOW-NC                 49.46      52.40  
 17 Simpson, Ava               9 SAIL-NC                   NT      52.47  
 18 Bolyard, Jillian          10 SAIL-NC                   NT      53.88  
 19 Copeland, Callie           8 SAIL-NC                55.75      54.77  
 20 Ciancanelli, Isabella      9 GFSC-NC                54.69      55.20  
 21 Derry, Violet              9 WOW-NC                 56.58      55.81  
 22 Nelson, Savannah           9 RSA-NC                 55.91      56.48  
 22 Miller, Maris             10 RSA-NC                 57.20      56.48  
 24 Stevens, Katherine         8 STAR-NC                59.51      56.66  
 25 Wright, Lilly              9 SGSA-NC                   NT      56.89  
 26 Barillaro, Carly           9 RSA-NC               1:00.23      57.62  
 27 Schilling, Abigail        10 SGSA-NC                55.97      57.69  
 28 Getman, Lily               9 YOTA-NC                   NT      57.95  
 29 Moliver, Chloe            10 SAIL-NC              1:01.80      58.06  
 30 McMahon, Macy              9 SFY-VA                 59.36      58.36  
 31 Bartlett, Kyla            10 WOW-NC               1:07.83      58.44  
 32 Brown, Makena             10 SGSA-NC                58.09      58.96  
 33 Senko, Ruby                9 RSA-NC                 59.98      59.03  
 34 Volety, Mia               10 WOW-NC               1:00.11      59.04  
 35 Kwaramba, Natalya          9 SFY-VA                 59.54      59.19  
 36 Strunk, Julia              9 RSA-NC               1:04.85      59.62  
 37 Overturf, Sydney           7 SAIL-NC                   NT      59.84  
 38 Vest, Sadie                9 SGSA-NC              1:00.37      59.91  
 39 Maiden, Reagan            10 SAIL-NC                   NT    1:01.55  
 40 Cox, Madelyn               9 SAIL-NC              1:02.91    1:02.88  
 41 Wert, Sophie               9 WOW-NC               1:01.50    1:03.07  
 42 Johnson, Eliza             8 WOW-NC               1:02.94    1:04.38  
 43 Thornton, Braedy           9 SGSA-NC              1:08.29    1:07.15  
 44 Hall, Kirsten             10 TYDE-NC              1:07.81    1:08.93  
 45 Fox, Maddie                8 LTNC-NC                   NT    1:09.16  
 46 DeLoreto, Alice            8 SGSA-NC              1:03.45    1:12.52  
 47 Grubb, Emma               10 GCY-NC               1:18.90    1:14.63  
 48 Misnick, Morgan            7 YOTA-NC                   NT    1:17.62  
 49 Fox, Ella                  6 LTNC-NC                   NT    1:19.75  
 50 Reisig, Caroline           8 SAIL-NC                   NT    1:20.57  
 51 Augustyn, Carly            9 SAIL-NC              1:14.17    1:21.12  
 52 Walsh, Allanah             6 SGSA-NC              1:49.20    1:44.92  
 -- Grove, Tinsley            10 SGSA-NC                57.75         DQ  
 -- Plant, Elizabeth/Lizzy    10 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Kuly, Erin                 8 SAIL-NC                   NT         DQ  
 -- Bolyard, Ashlyn            9 SAIL-NC                   NT         DQ  
 -- Brown, Nyla                7 SGSA-NC                   NT         DQ  
 
Event 255  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vanega, Claudia           11 RSA-NC                 39.02      38.75  
  2 Rountree, Rori            12 GCY-NC                 39.47      39.16  
  3 McGonigal, Maeren         12 STAR-NC                40.67      39.59  
  4 Weigand, Hailey           12 WOW-NC                 40.04      40.08  
  5 Fleenor, Eliza            12 SFY-VA                 39.25      40.34  
  6 Malley, Delaney           12 RSA-NC                 44.41      40.93  
  7 Dontino, Kristina         12 SAIL-NC                   NT      41.78  
  8 Hummel, Olivia            12 YOTA-NC                40.79      42.20  
  9 Smith, Breanna            12 YOTA-NC                42.70      42.83  
 10 Kwong, Yasmine            12 YOTA-NC                45.76      42.84  
 11 Jackson, Alyssa           12 YOTA-NC                44.33      43.78  
 12 Yang, Angela              11 YOTA-NC                43.64      43.90  
 13 Wehe, Naomi               11 GCY-NC                 44.56      44.56  
 14 VanderBroek, Allie        12 YOTA-NC                44.87      44.78  
 15 Teague, Estelle           11 STAR-NC                45.37      44.80  
 16 Marriott, Camilla Anne    11 RSA-NC                 44.95      45.05  
 17 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC                47.79      45.44  
 18 Lac, Tabitha              12 WOW-NC                 45.39      45.54  
 19 Horton, Presley           12 SAIL-NC                46.11      45.97  
 20 Carlton, Kendall          12 SAIL-NC                   NT      46.15  
 21 Nichols, Cassandra        12 RSA-NC                 45.36      46.19  
 22 Anderson, Kate            12 YOTA-NC                46.93      46.36  
 23 Speerschneider, Ella      11 YOTA-NC                48.41      46.65  
 24 La Fountain, Emma         12 SFY-VA                 47.91      46.77  
 25 O'Keefe, Paige            12 YOTA-NC                51.67      46.95  
 26 Shalva, Michaela          12 YOTA-NC                47.05      47.28  
 27 Hill, Tessa               12 YOTA-NC                46.87      47.37  
 28 Donald, Morgan            12 SAIL-NC              1:01.75      47.39  
 29 Schell, Gabbie            11 GCY-NC                 46.38      47.42  
 30 Rountree, Finley          11 WOW-NC                 47.90      47.62  
 31 Reel, Hannah              11 RSA-NC                 49.26      47.74  
 32 Pierson, Sarah            12 WOW-NC                 47.15      47.77  
 32 Fowler, Lizzie            12 YOTA-NC                47.63      47.77  
 34 Gyure, Greyson            11 YOTA-NC                50.19      47.85  
 35 Lines, Josephine          12 YOTA-NC                49.08      47.88  
 36 High, MaryDasher          11 TYDE-NC                52.75      47.92  
 37 Thompson, Bella           12 SAIL-NC                48.94      48.06  
 38 Oliver, Audrey            11 SAIL-NC                58.26      48.16  
 39 Lee, Mia                  12 SAIL-NC                50.64      48.23  
 40 Moffitt, Mary Grace       12 SAIL-NC                52.58      48.63  
 41 O'Gara, Aryanna           11 STAR-NC                57.05      49.00  
 42 Salazar, Ellie            11 LY-VA                  55.21      49.05  
 43 Steele, Ava               12 TYDE-NC                54.23      49.10  
 44 Mitchell, Lily            11 GFSC-NC                49.10      49.25  
 45 Williams, Lexi            11 WOW-NC                 49.79      49.98  
 45 Park, Juyoung             12 YOTA-NC                49.02      49.98  
 47 Baker, Abby               11 SAIL-NC                55.65      50.23  
 48 Reiniche, Kate            12 WOW-NC                 49.95      50.45  
 49 Malzahn, Ella             12 YOTA-NC                51.68      50.68  
 50 Brunk, Grace              11 YOTA-NC                50.25      50.96  
 51 Davenport, Addison        11 RSA-NC                 51.66      51.27  
 52 Reynolds, Rebecca         11 ASTF-NC                   NT      51.37  
 53 Sypolt, Carley            11 SAIL-NC                50.72      51.92  
 54 Freeman, Sara             11 SAIL-NC                57.92      52.34  
 55 Walsh, Ayden              11 SGSA-NC                50.14      52.78  
 56 Willis, Emma              11 SAIL-NC                55.72      52.80  
 57 MacKinnon, Sarah          12 RSA-NC                 52.94      52.84  
 58 Copeland, Addison         12 TYDE-NC                55.09      53.33  
 59 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC                58.43      54.70  
 60 Reisig, Morgan            11 SAIL-NC                57.70      54.91  
 61 Brinson, Laney            11 SAIL-NC              1:01.35      57.43  
 62 Reynolds, Sanaa           11 FISH-NC                   NT      57.91  
 63 Balderson, Cameron        11 WOW-NC               1:00.58      58.49  
 64 Hua, Claire               11 GCY-NC                 59.59    1:00.78  
 65 Classen, Karina           11 FISH-NC                   NT    1:11.72  
 -- Slattery, Letty           12 GCY-NC                    NT         DQ  
 
Event 256  Boys Under 11 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sutherland, Ryan          10 YOTA-NC                44.11      44.06  
  2 Jennings, Curry           10 YOTA-NC                46.34      45.20  
  3 Hawthorne, Maxwell        10 WOW-NC                 44.94      45.63  
  4 Petruzzi, Cooper           9 TYDE-NC                54.19      47.46  
  5 Clark, Jameson            10 SFY-VA                 56.70      48.76  
  6 Zeng, Colin               10 YOTA-NC                47.38      48.77  
  7 Masneri, Ryan             10 GCY-NC                 49.01      48.92  
  8 Panol, Omar                9 YOTA-NC                52.09      49.79  
  9 Singletary, Cohen         10 LTNC-NC                50.09      50.22  
 10 McFarland, Scott          10 WOW-NC                 59.88      50.81  
 11 Hipps, Eamon              10 GCY-NC                 51.23      51.42  
 12 Weaver, Brett             10 SAIL-NC                   NT      52.11  
 13 Mizuba, Max                9 SFY-VA                 52.53      52.95  
 14 Jackson, Davis             9 YOTA-NC                55.81      53.20  
 15 Wehe, Isaiah               9 GCY-NC                 53.70      53.87  
 16 Lee, Truman               10 SAIL-NC                52.99      53.90  
 17 Fullagar, Keegan          10 GCY-NC               1:05.99      55.84  
 18 Butner, Avery             10 WOW-NC                 53.94      56.09  
 19 Pendleton, Zac            10 GFSC-NC                56.80      57.78  
 20 Walcott, Noah              9 GFSC-NC              1:06.05      57.87  
 21 Papaioannou, Stefanos      9 TYDE-NC              1:03.72      58.80  
 22 Sharpe, Hudson             8 GCY-NC                 58.25      59.79  
 23 Moffitt, Levi              9 SAIL-NC              1:02.59    1:00.23  
 24 Hanson, Jack              10 WOW-NC               1:00.58    1:00.36  
 25 Gaillard, Parker           9 TYDE-NC              1:03.28    1:02.38  
 26 Drake, Liam                9 RSA-NC               1:02.29    1:02.63  
 27 Zhang, John               10 YOTA-NC                   NT    1:03.24  
 28 Simmons, Roman             8 GCY-NC               1:04.38    1:05.02  
 29 Meck, Wyatt                8 SGSA-NC              1:05.05    1:07.00  
 -- Murgai, Ra                 9 RSA-NC                    NT         DQ  
 
Event 256  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Masneri, David            12 GCY-NC                 36.65      35.88  
  2 Papaioannou, Christos     12 TYDE-NC                42.40      39.85  
  3 Buckler, Devin            12 SAIL-NC                46.83      41.41  
  4 Lin, Walker               11 GCY-NC                    NT      41.53  
  5 Volpe, Andrew             12 YOTA-NC                46.86      41.72  
  6 Wang, Eddie               12 YOTA-NC                42.86      41.99  
  7 Clark, Quintin            12 STAR-NC                42.25      42.07  
  8 Durham, Lane              12 WOW-NC                 40.70      42.20  
  9 Casey, Alexander          12 YOTA-NC                44.61      42.58  
 10 Fagan, Milo               12 SAIL-NC                43.31      42.59  
 11 Warrick, Carter           12 SGSA-NC                45.80      43.16  
 12 Mann, Spencer             12 GCY-NC                 43.23      43.28  
 13 Castillo, Andrew          12 YOTA-NC                44.68      43.75  
 14 Harding, Michael          12 SGSA-NC                47.61      46.85  
 15 Sykes, Tyler              12 SFY-VA                 50.02      47.20  
 16 Splawski, Peyton          11 SGSA-NC                46.45      47.50  
 17 Lajoie, Ben               11 YOTA-NC                55.19      48.09  
 18 Reiniche, Ryan            11 WOW-NC                 48.49      48.35  
 19 Barton, John Burke        11 GCY-NC                 47.12      48.47  
 20 Perez, Blake              12 SFY-VA                 49.40      49.12  
 21 Clodgo, Cole              12 YOTA-NC                51.72      49.17  
 22 Turner, Grant             11 TYDE-NC                50.05      49.36  
 23 Newman, Cole              11 YOTA-NC                51.57      49.79  
 24 McCartan, Brodie          12 SAIL-NC                48.32      49.99  
 25 Shaw, Casey               11 GCY-NC                    NT      52.03  
 26 Dolan, Luke               12 SAIL-NC              1:02.67      52.80  
 27 White, Gavin              11 SAIL-NC                59.56      54.98  
 28 Seymour, Matthew          11 SAIL-NC                   NT      55.83  
 29 White, Rhett              11 SAIL-NC                58.44      56.40  
 30 White, Deacon             12 RSA-NC                 58.36      57.12  
 31 Upadhyay, Apurva          11 GFSC-NC                58.76      59.06  
 
Event 257  Girls Under 11 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pawa, Anika               10 TYDE-NC              1:16.37    1:14.79  
  2 Richey, Ruby               9 YOTA-NC              1:24.73    1:18.79  
  3 Serang, Lulu              10 TYDE-NC              1:19.65    1:20.05  
  4 Mitchell, Aubrey          10 YOTA-NC              1:21.60    1:20.40  
  5 Nannucci, Bianca          10 SGSA-NC                   NT    1:21.27  
  6 Talwar, Tara              10 RSA-NC               1:24.86    1:21.97  
  7 Teague, Avalon             9 STAR-NC              1:22.74    1:22.15  
  8 Irvin, Isobel              9 TYDE-NC              1:22.44    1:22.67  
  9 Volpe, Alena              10 YOTA-NC              1:23.16    1:22.72  
 10 Womble, Peyton            10 YOTA-NC              1:22.99    1:23.06  
 11 Grubb, Mirabella          10 SGSA-NC              1:27.80    1:23.89  
 12 Reaves, Camren Grace      10 WOW-NC               1:23.95    1:24.10  
 13 Barillaro, Carly           9 RSA-NC               1:36.18    1:25.36  
 14 Weigand, Kelsey           10 WOW-NC               1:28.31    1:25.54  
 15 Creek-Anderson, Mya        9 YOTA-NC              1:26.38    1:25.57  
 16 Schoenagel, Lauren        10 RSA-NC               1:30.21    1:26.11  
 17 Miller, Maris             10 RSA-NC               1:30.43    1:28.14  
 18 Muminovic, Anya           10 LY-VA                1:25.84    1:28.66  
 19 Henderson, Sarah          10 SAIL-NC              1:39.78    1:28.75  
 20 Overturf, Addison         10 SAIL-NC              1:37.29    1:29.32  
 21 Brown, Makena             10 SGSA-NC              1:37.28    1:29.70  
 22 Tars, Meribel             10 GCY-NC               1:25.49    1:29.73  
 23 Senko, Ruby                9 RSA-NC                    NT    1:31.67  
 24 Simpson, Ava               9 SAIL-NC                   NT    1:31.90  
 25 Nelson, Savannah           9 RSA-NC               1:32.01    1:33.88  
 26 McMahon, Macy              9 SFY-VA               1:31.25    1:33.92  
 27 Bolyard, Jillian          10 SAIL-NC                   NT    1:34.34  
 28 Schilling, Abigail        10 SGSA-NC              1:30.13    1:36.33  
 29 Bartlett, Kyla            10 WOW-NC               1:42.24    1:36.50  
 30 Getman, Lily               9 YOTA-NC                   NT    1:38.43  
 31 Copeland, Callie           8 SAIL-NC              1:39.72    1:38.68  
 32 Strunk, Julia              9 RSA-NC               1:51.40    1:41.24  
 33 Moliver, Chloe            10 SAIL-NC              1:48.76    1:43.22  
 34 Ciancanelli, Isabella      9 GFSC-NC              1:42.65    1:44.90  
 35 Cox, Madelyn               9 SAIL-NC              1:51.53    1:45.77  
 36 Bolyard, Ashlyn            9 SAIL-NC                   NT    1:46.60  
 37 Augustyn, Carly            9 SAIL-NC              1:48.85    1:46.69  
 38 Volety, Mia               10 WOW-NC               1:43.52    1:47.49  
 39 Vest, Sadie                9 SGSA-NC              1:44.44    1:47.90  
 40 Grove, Tinsley            10 SGSA-NC              1:43.26    1:48.19  
 41 Kwaramba, Natalya          9 SFY-VA               1:49.72    1:48.70  
 42 Maiden, Reagan            10 SAIL-NC              1:48.75    1:49.98  
 43 Overturf, Sydney           7 SAIL-NC                   NT    1:50.33  
 44 Fox, Maddie                8 LTNC-NC                   NT    1:50.43  
 45 Wert, Sophie               9 WOW-NC               1:54.12    1:51.31  
 46 Derry, Violet              9 WOW-NC               1:43.10    1:52.48  
 47 DeLoreto, Alice            8 SGSA-NC                   NT    1:53.64  
 48 Misnick, Morgan            7 YOTA-NC                   NT    1:55.21  
 49 Johnson, Eliza             8 WOW-NC               2:00.87    1:58.71  
 50 Teague, Rowan              6 STAR-NC              2:02.98    2:00.82  
 51 Thornton, Braedy           9 SGSA-NC                   NT    2:01.19  
 52 Hall, Kirsten             10 TYDE-NC              1:50.79    2:01.63  
 53 Grubb, Emma               10 GCY-NC               2:12.57    2:02.12  
 54 Classen, Kiara             8 FISH-NC                   NT    2:02.71  
 55 Kuly, Erin                 8 SAIL-NC                   NT    2:03.80  
 56 Buckler, Averi             8 SAIL-NC                   NT    2:05.14  
 57 Fox, Ella                  6 LTNC-NC                   NT    2:13.23  
 58 Plant, Elizabeth/Lizzy    10 RSA-NC                    NT    2:21.80  
 
Event 257  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McGonigal, Maeren         12 STAR-NC              1:09.87    1:05.88  
  2 Osborne, Hadley           12 GCY-NC               1:06.51    1:06.61  
  3 Teague, Helena            12 STAR-NC              1:04.68    1:06.94  
  4 Mitchell, Elodie          12 YOTA-NC              1:08.98    1:08.21  
  5 Rydzewski, Sami           12 RSA-NC               1:09.23    1:08.46  
  6 O'Keefe, Paige            12 YOTA-NC              1:10.65    1:09.20  
  7 Prucha, Abby              12 YOTA-NC              1:07.18    1:09.63  
  8 Smith, Breanna            12 YOTA-NC              1:09.45    1:09.80  
  9 Fleenor, Eliza            12 SFY-VA               1:11.53    1:10.36  
 10 Vanega, Claudia           11 RSA-NC               1:10.85    1:10.77  
 11 Moehrke, Taylor           12 UN-1-NC              1:11.08    1:11.14  
 12 Lac, Tabitha              12 WOW-NC               1:11.17    1:11.30  
 13 Malley, Delaney           12 RSA-NC               1:11.77    1:11.58  
 14 Yang, Angela              11 YOTA-NC              1:10.76    1:11.65  
 15 Lewis, Lauren             12 TYDE-NC              1:11.89    1:11.82  
 16 VanderBroek, Allie        12 YOTA-NC              1:12.97    1:12.77  
 17 Joy, Madi                 12 WOW-NC               1:12.62    1:12.87  
 18 High, MaryDasher          11 TYDE-NC              1:20.13    1:12.96  
 19 Dontino, Kristina         12 SAIL-NC              1:24.20    1:13.17  
 20 Donald, Morgan            12 SAIL-NC              1:55.42    1:13.31  
 21 Hill, Tessa               12 YOTA-NC              1:11.83    1:13.41  
 22 Hoblet, Lily              12 SAIL-NC                   NT    1:13.52  
 23 Brunk, Grace              11 YOTA-NC              1:13.83    1:13.88  
 24 Nichols, Cassandra        12 RSA-NC               1:14.25    1:13.91  
 25 Morris, MacKenna          12 YOTA-NC              1:15.90    1:14.02  
 26 Rountree, Rori            12 GCY-NC               1:17.99    1:14.21  
 27 Park, Juyoung             12 YOTA-NC              1:13.43    1:14.33  
 28 Ouellette, Mia            12 GFSC-NC              1:13.29    1:14.35  
 29 La Fountain, Emma         12 SFY-VA               1:16.37    1:14.79  
 30 Wright, Lily              11 YOTA-NC              1:15.03    1:15.04  
 31 Perry, Sophie             11 YOTA-NC              1:13.00    1:16.22  
 32 Gyure, Greyson            11 YOTA-NC              1:27.15    1:17.06  
 33 Weigand, Hailey           12 WOW-NC               1:16.67    1:17.14  
 34 Teague, Estelle           11 STAR-NC                48.57    1:17.16  
 35 Baysden, Riley            11 YOTA-NC              1:17.34    1:17.22  
 36 Wehe, Naomi               11 GCY-NC               1:25.17    1:17.49  
 37 Williams, Lexi            11 WOW-NC               1:19.85    1:17.55  
 38 Mitchell, Lily            11 GFSC-NC              1:21.24    1:17.75  
 39 Thompson, Bella           12 SAIL-NC              1:16.90    1:17.98  
 40 Hummel, Olivia            12 YOTA-NC              1:15.55    1:18.06  
 41 Sypolt, Carley            11 SAIL-NC              1:15.91    1:18.22  
 42 Perdue, Katherine         11 TYDE-NC              1:19.92    1:18.56  
 43 Anderson, Isabelle        11 TYDE-NC              1:23.52    1:20.25  
 44 Baker, Abby               11 SAIL-NC              1:32.01    1:20.46  
 45 Horton, Presley           12 SAIL-NC              1:18.35    1:20.56  
 46 Carlton, Kendall          12 SAIL-NC              1:23.26    1:20.89  
 47 Reynolds, Rebecca         11 ASTF-NC                   NT    1:20.99  
 48 McDonald, Anna            11 TYDE-NC              1:22.13    1:21.30  
 49 Speerschneider, Ella      11 YOTA-NC              1:21.17    1:21.42  
 50 Moehrke, Brooke           11 TYDE-NC              1:22.36    1:21.83  
 51 Oliver, Audrey            11 SAIL-NC              1:40.07    1:24.14  
 52 Freeman, Sara             11 SAIL-NC              1:36.42    1:24.81  
 53 Davis, Georgia            12 TYDE-NC              1:28.16    1:25.09  
 54 Willis, Emma              11 SAIL-NC              1:35.56    1:25.81  
 55 Rountree, Finley          11 WOW-NC               1:25.69    1:26.11  
 56 Reisig, Morgan            11 SAIL-NC              1:27.86    1:26.78  
 57 Davenport, Addison        11 RSA-NC               1:29.09    1:27.06  
 58 MacKinnon, Sarah          12 RSA-NC               1:31.25    1:28.29  
 59 Steele, Ava               12 TYDE-NC              1:22.33    1:30.51  
 60 Brinson, Laney            11 SAIL-NC              1:35.08    1:30.70  
 61 Walsh, Ayden              11 SGSA-NC              1:27.04    1:31.60  
 62 Reel, Hannah              11 RSA-NC                    NT    1:32.36  
 63 Reiniche, Kate            12 WOW-NC               1:33.63    1:33.27  
 64 Hua, Claire               11 GCY-NC               1:45.76    1:44.42  
 65 Classen, Karina           11 FISH-NC                   NT    1:49.45  
 66 Balderson, Cameron        11 WOW-NC               1:52.88    1:51.35  
 67 Slattery, Letty           12 GCY-NC                    NT    1:58.26  
 
Event 258  Boys Under 11 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jennings, Curry           10 YOTA-NC              1:13.49    1:11.62  
  2 Frondoza, Ethan           10 TYDE-NC              1:13.77    1:14.00  
  3 Platts-Mills, Ian         10 YOTA-NC              1:14.03    1:15.15  
  4 Trowbridge, J.T.          10 TYDE-NC              1:12.35    1:15.89  
  5 Liang, Ethan              10 YOTA-NC              1:14.04    1:16.40  
  6 Golinski, Luke            10 GCY-NC               1:21.03    1:18.11  
  7 Hawthorne, Maxwell        10 WOW-NC               1:21.00    1:19.46  
  8 Panol, Omar                9 YOTA-NC              1:20.09    1:19.50  
  9 Dawson, Jacob              9 YOTA-NC              1:23.68    1:19.53  
 10 Barritt, Tyler            10 YOTA-NC              1:16.66    1:19.91  
 11 Cornpropst, Ronan          9 YOTA-NC              1:36.66    1:20.53  
 12 Clark, Jameson            10 SFY-VA               1:28.95    1:20.70  
 13 Singletary, Cohen         10 LTNC-NC              1:33.38    1:23.76  
 14 Stieber, Jack             10 TYDE-NC              1:22.57    1:24.42  
 15 Pendleton, Zac            10 GFSC-NC              1:31.97    1:24.45  
 16 Zeng, Colin               10 YOTA-NC              1:26.45    1:25.10  
 17 Jackson, Davis             9 YOTA-NC              1:29.59    1:25.58  
 18 Kanchi, Vaishnav          10 SAIL-NC              1:29.08    1:25.73  
 19 Hipps, Eamon              10 GCY-NC               1:29.30    1:27.60  
 20 Wehe, Isaiah               9 GCY-NC               1:34.17    1:28.56  
 21 Walcott, Noah              9 GFSC-NC              1:28.14    1:28.99  
 22 Mizuba, Max                9 SFY-VA               1:28.46    1:29.28  
 23 Sha, Cody                  9 YOTA-NC              1:30.70    1:29.36  
 24 Weaver, Brett             10 SAIL-NC                   NT    1:30.97  
 25 Hanson, Jack              10 WOW-NC               1:25.82    1:30.99  
 26 Fullagar, Keegan          10 GCY-NC                    NT    1:32.15  
 27 Gaillard, Parker           9 TYDE-NC              1:35.88    1:32.36  
 28 McFarland, Scott          10 WOW-NC               1:49.68    1:32.58  
 29 Petruzzi, Cooper           9 TYDE-NC              1:41.91    1:32.90  
 30 Drake, Liam                9 RSA-NC                    NT    1:36.36  
 31 Butner, Avery             10 WOW-NC               1:31.78    1:36.88  
 32 Papaioannou, Stefanos      9 TYDE-NC              1:50.19    1:38.64  
 33 Sharpe, Hudson             8 GCY-NC               1:37.76    1:39.56  
 34 McGonigal, Finn           10 STAR-NC              1:33.62    1:39.81  
 35 Moffitt, Levi              9 SAIL-NC              1:59.06    1:47.27  
 36 Meck, Wyatt                8 SGSA-NC              2:00.55    1:57.28  
 37 Mizerani, Daniel           9 FISH-NC                   NT    1:58.80  
 38 Murgai, Ra                 9 RSA-NC                    NT    2:11.24  
 
Event 258  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shulgin, Nick             12 SAIL-NC              1:05.03    1:03.79  
  2 Poush, Joren              11 SFY-VA               1:05.62    1:06.02  
  3 Setzer, Sean              12 WOW-NC               1:10.44    1:06.23  
  4 Sypolt, Owen              12 SAIL-NC              1:06.49    1:06.41  
  5 Schoenagel, Matthew       12 RSA-NC               1:08.33    1:06.84  
  6 Covington, Bailey         11 GCY-NC               1:08.15    1:08.26  
  7 Hughes, Jackson           11 WOW-NC               1:09.60    1:08.34  
  8 Casey, Alexander          12 YOTA-NC              1:11.64    1:09.11  
  9 Hannon, William           12 YOTA-NC              1:07.80    1:09.12  
 10 Hannon, Owen              12 YOTA-NC              1:09.46    1:09.58  
 11 Eickhoff, CJ              11 GFSC-NC              1:10.64    1:09.74  
 12 Kempf, Mason              12 RSA-NC               1:09.58    1:09.77  
 13 Kehn, Lucas               12 RSA-NC               1:20.15    1:10.93  
 14 Simmons, Nelson           12 SAIL-NC              1:13.50    1:10.96  
 15 Mann, Spencer             12 GCY-NC               1:15.49    1:11.57  
 16 Zhang, Collin             12 YOTA-NC              1:09.68    1:12.34  
 17 Buckler, Devin            12 SAIL-NC              1:19.17    1:12.85  
 18 Volpe, Andrew             12 YOTA-NC              1:18.34    1:13.01  
 19 Clodgo, Cole              12 YOTA-NC              1:13.18    1:13.35  
 20 Sykes, Tyler              12 SFY-VA               1:10.82    1:13.51  
 21 Castillo, Andrew          12 YOTA-NC              1:13.37    1:13.59  
 22 Fagan, Milo               12 SAIL-NC              1:14.82    1:14.07  
 23 Mori, Axel                12 YOTA-NC              1:14.63    1:15.02  
 24 Harding, Michael          12 SGSA-NC              1:14.54    1:15.07  
 25 Newman, Cole              11 YOTA-NC              1:19.71    1:15.77  
 26 Warrick, Carter           12 SGSA-NC              1:21.26    1:16.12  
 27 Papaioannou, Christos     12 TYDE-NC              1:19.69    1:17.12  
 28 Lajoie, Ben               11 YOTA-NC              1:15.84    1:18.22  
 29 Reiniche, Ryan            11 WOW-NC               1:25.48    1:20.17  
 30 Dolan, Luke               12 SAIL-NC              1:27.12    1:20.35  
 31 Riccoboni, Johnathan      11 TYDE-NC              1:16.53    1:20.40  
 32 Shaw, Casey               11 GCY-NC                    NT    1:24.76  
 33 Mejouev, Maxim            11 WOW-NC               1:25.89    1:27.30  
 34 Seymour, Matthew          11 SAIL-NC              1:34.73    1:27.67  
 35 Perez, Blake              12 SFY-VA               1:29.62    1:28.54  
 36 Splawski, Peyton          11 SGSA-NC              1:26.37    1:28.79  
 37 Turner, Grant             11 TYDE-NC              1:30.84    1:36.04  
 38 Upadhyay, Apurva          11 GFSC-NC              1:36.58    1:36.33  
 39 White, Rhett              11 SAIL-NC              1:44.34    1:39.53  
 40 White, Deacon             12 RSA-NC                    NT    1:41.79  
 41 White, Gavin              11 SAIL-NC              2:09.02    1:42.45  
 42 Harris, Alexander         12 FISH-NC                   NT    1:45.39  
 
Event 259  Girls Under 11 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rendon, Kalle             10 RSA-NC               1:24.96    1:25.14  
  2 Nannucci, Bianca          10 SGSA-NC                   NT    1:29.36  
  3 Mizuba, Hannah            10 SFY-VA                    NT    1:32.87  
  4 Talwar, Tara              10 RSA-NC               1:39.63    1:33.07  
  5 Richey, Ruby               9 YOTA-NC                   NT    1:39.07  
  6 Irvin, Isobel              9 TYDE-NC              1:35.26    1:39.19  
  7 Mahland, Avery            10 LY-VA                1:44.80    1:41.76  
  8 Crane, Taylor              9 WOW-NC               1:45.76    1:42.15  
  9 Teague, Avalon             9 STAR-NC              1:37.90    1:46.82  
 10 Reaves, Camren Grace      10 WOW-NC               1:37.78    1:48.60  
 11 Schoenagel, Lauren        10 RSA-NC               2:00.95    1:52.61  
 12 Womble, Peyton            10 YOTA-NC                   NT    1:56.78  
 13 Simpson, Ava               9 SAIL-NC                   NT    1:59.83  
 14 Barillaro, Carly           9 RSA-NC                    NT    2:00.29  
 15 Wert, Sophie               9 WOW-NC               2:13.20    2:16.99  
 16 Stevens, Katherine         8 STAR-NC                   NT    2:25.47  
 17 Ciancanelli, Isabella      9 GFSC-NC              2:40.90    2:34.35  
 -- Muminovic, Anya           10 LY-VA                1:44.20         DQ  
 
Event 259  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Teague, Helena            12 STAR-NC              1:13.07    1:13.73  
  2 Kwong, Yasmine            12 YOTA-NC              1:18.20    1:14.42  
  3 Rydzewski, Sami           12 RSA-NC               1:16.61    1:15.22  
  4 Mitchell, Elodie          12 YOTA-NC              1:18.39    1:15.95  
  5 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC              1:14.96    1:15.98  
  6 Moehrke, Taylor           12 UN-1-NC              1:17.64    1:18.53  
  7 Lewis, Lauren             12 TYDE-NC              1:22.18    1:20.59  
  8 Malley, Delaney           12 RSA-NC                    NT    1:21.94  
  9 VanderBroek, Allie        12 YOTA-NC              1:41.10    1:23.30  
 10 Copeland, Addison         12 TYDE-NC              1:32.66    1:23.50  
 11 Prucha, Abby              12 YOTA-NC              1:19.38    1:25.41  
 12 Hummel, Olivia            12 YOTA-NC              1:24.03    1:25.66  
 13 Smith, Breanna            12 YOTA-NC              1:36.50    1:26.12  
 14 Schell, Gabbie            11 GCY-NC                    NT    1:26.64  
 15 Perry, Sophie             11 YOTA-NC              1:30.47    1:26.89  
 16 Vanega, Claudia           11 RSA-NC                    NT    1:27.14  
 17 Teague, Estelle           11 STAR-NC              1:29.00    1:27.64  
 18 Malzahn, Ella             12 YOTA-NC              1:25.90    1:29.07  
 19 Perdue, Katherine         11 TYDE-NC              1:31.09    1:29.26  
 20 Salazar, Ellie            11 LY-VA                1:41.76    1:29.46  
 21 Wright, Lily              11 YOTA-NC              1:36.68    1:29.92  
 22 Pierson, Sarah            12 WOW-NC               1:27.97    1:30.22  
 23 Marriott, Camilla Anne    11 RSA-NC               2:05.48    1:30.85  
 24 Anderson, Kate            12 YOTA-NC              1:51.01    1:31.95  
 25 Mitchell, Lily            11 GFSC-NC              1:37.25    1:33.24  
 26 La Fountain, Emma         12 SFY-VA                    NT    1:33.40  
 27 Ouellette, Mia            12 GFSC-NC                   NT    1:33.45  
 28 Hill, Tessa               12 YOTA-NC              1:49.75    1:34.68  
 29 Lines, Josephine          12 YOTA-NC              1:52.85    1:34.81  
 30 Park, Juyoung             12 YOTA-NC              1:26.99    1:35.35  
 31 Wehe, Naomi               11 GCY-NC               1:49.16    1:37.43  
 32 Fowler, Lizzie            12 YOTA-NC              1:37.30    1:37.58  
 33 Morris, MacKenna          12 YOTA-NC                   NT    1:39.40  
 34 Rountree, Rori            12 GCY-NC               1:51.97    1:39.44  
 35 Speerschneider, Ella      11 YOTA-NC                   NT    1:39.92  
 36 Davis, Georgia            12 TYDE-NC              1:41.67    1:41.49  
 37 MacKinnon, Sarah          12 RSA-NC               1:52.43    1:42.61  
 38 O'Gara, Aryanna           11 STAR-NC              1:45.74    1:43.00  
 39 Lee, Mia                  12 SAIL-NC              1:51.35    1:46.50  
 40 Freeman, Sara             11 SAIL-NC                   NT    1:49.57  
 41 Moffitt, Mary Grace       12 SAIL-NC              2:15.93    1:52.31  
 42 Moehrke, Brooke           11 TYDE-NC              2:07.43    1:53.50  
 43 McDonald, Anna            11 TYDE-NC              1:56.40    1:56.65  
 -- Joy, Madi                 12 WOW-NC               1:19.74         DQ  
 
Event 260  Boys Under 11 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sutherland, Ryan          10 YOTA-NC                   NT    1:25.34  
  2 Frondoza, Ethan           10 TYDE-NC              1:21.57    1:26.84  
  3 Liang, Ethan              10 YOTA-NC              1:49.55    1:32.99  
  4 Trowbridge, J.T.          10 TYDE-NC              1:24.25    1:37.20  
  5 Hawthorne, Maxwell        10 WOW-NC               1:35.52    1:38.38  
  6 Barritt, Tyler            10 YOTA-NC              1:38.09    1:41.11  
  7 Zhang, John               10 YOTA-NC              1:39.75    1:41.51  
  8 Stieber, Jack             10 TYDE-NC                   NT    1:41.96  
  9 Kanchi, Vaishnav          10 SAIL-NC                   NT    1:43.77  
 10 Masneri, Ryan             10 GCY-NC                    NT    1:46.95  
 11 Dawson, Jacob              9 YOTA-NC              1:50.92    1:51.83  
 12 Butner, Avery             10 WOW-NC                    NT    1:57.14  
 13 Mizuba, Max                9 SFY-VA                    NT    1:57.89  
 14 Wehe, Isaiah               9 GCY-NC                    NT    2:07.42  
 15 Fullagar, Keegan          10 GCY-NC                    NT    2:12.00  
 16 Weaver, Brett             10 SAIL-NC                   NT    2:13.54  
 -- Platts-Mills, Ian         10 YOTA-NC              1:38.83         DQ  
 
Event 260  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Masneri, David            12 GCY-NC               1:16.91    1:13.11  
  2 Schoenagel, Matthew       12 RSA-NC               1:14.74    1:13.37  
  3 Hannon, Owen              12 YOTA-NC              1:19.30    1:17.65  
  4 Setzer, Sean              12 WOW-NC               1:18.28    1:17.86  
  5 Kempf, Mason              12 RSA-NC               1:18.77    1:19.22  
  6 Hannon, William           12 YOTA-NC              1:30.83    1:20.50  
  7 Eickhoff, CJ              11 GFSC-NC              1:20.45    1:20.63  
  7 Durham, Lane              12 WOW-NC               1:17.14    1:20.63  
  9 Brown, Mark               12 GCY-NC                    NT    1:21.05  
 10 Zhang, Collin             12 YOTA-NC              1:27.18    1:21.10  
 11 Walcott, Ben              11 GFSC-NC              1:21.52    1:21.38  
 12 Harding, Michael          12 SGSA-NC              1:23.52    1:22.80  
 13 Lin, Walker               11 GCY-NC                    NT    1:23.04  
 14 Mann, Spencer             12 GCY-NC               1:19.29    1:24.67  
 15 Poush, Joren              11 SFY-VA               1:56.44    1:28.84  
 16 Wang, Eddie               12 YOTA-NC              1:31.09    1:30.62  
 17 Lajoie, Ben               11 YOTA-NC              1:27.93    1:32.18  
 18 Volpe, Andrew             12 YOTA-NC              1:43.01    1:33.69  
 19 Barton, John Burke        11 GCY-NC               1:36.18    1:37.45  
 20 Clark, Quintin            12 STAR-NC                   NT    1:37.82  
 21 Reiniche, Ryan            11 WOW-NC               1:44.43    1:41.44  
 22 Riccoboni, Johnathan      11 TYDE-NC                   NT    1:44.89  
 23 Newman, Cole              11 YOTA-NC                   NT    1:45.46  
 24 Seymour, Matthew          11 SAIL-NC                   NT    2:03.69  
 
Event 261  Girls Under 13 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            2:18.18    2:24.67  
     1) Prucha, Abby 12                 2) Hummel, Olivia 12              
     3) Kwong, Yasmine 12               4) Mitchell, Elodie 12            
                1:19.22   2:24.67 (1:05.45)                                        
  2 Greensboro Community YMCA-NC  'A'                 2:27.73    2:24.68  
     1) Schell, Gabbie 11               2) Rountree, Rori 12              
     3) Osborne, Hadley 12              4) Wehe, Naomi 11                 
                1:18.41   2:24.68 (1:06.27)                                        
  3 Raleigh Swimming Association-NC  'A'              2:23.26    2:26.02  
     1) Nichols, Cassandra 12           2) Vanega, Claudia 11             
     3) Rydzewski, Sami 12              4) Malley, Delaney 12             
                1:19.99   2:26.02 (1:06.03)                                        
  4 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            2:24.84    2:26.27  
     1) O'Keefe, Paige 12               2) Smith, Breanna 12              
     3) Perry, Sophie 11                4) Yang, Angela 11                
                1:19.17   2:26.27 (1:07.10)                                        
  5 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'C'            2:31.59    2:32.88  
     1) Malzahn, Ella 12                2) VanderBroek, Allie 12          
     3) Jackson, Alyssa 12              4) Anderson, Kate 12              
                1:25.15   2:32.88 (1:07.73)                                        
  6 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'A'            2:28.35    2:34.87  
     1) Perdue, Katherine 11            2) Lewis, Lauren 12               
     3) Copeland, Addison 12            4) Frondoza, Audrey 12            
                1:25.22   2:34.87 (1:09.65)                                        
  7 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'D'            2:35.71    2:39.52  
     1) Park, Juyoung 12                2) Fowler, Lizzie 12              
     3) Hill, Tessa 12                  4) Baysden, Riley 11              
                1:25.94   2:39.52 (1:13.58)                                        
  8 Salem Family YMCA Sharks-VA  'A'                  2:45.71    2:41.87  
     1) McMahon, Macy 9                 2) Fleenor, Eliza 12              
     3) La Fountain, Emma 12            4) Mizuba, Hannah 10              
                1:29.53   2:41.87 (1:12.34)                                        
  9 Sailfish Aquatics-NC  'A'                         2:45.17    2:42.16  
     1) Sypolt, Carley 11               2) Henderson, Sarah 10            
     3) Oliver, Audrey 11               4) Dontino, Kristina 12           
                1:37.86   2:42.16 (1:04.30)                                        
 10 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'B'            2:38.12    2:42.85  
     1) Pawa, Anika 10                  2) Serang, Lulu 10                
     3) High, MaryDasher 11             4) Davis, Georgia 12              
                1:26.85   2:42.85 (1:16.00)                                        
 11 Raleigh Swimming Association-NC  'B'              2:38.60    2:42.91  
     1) Rendon, Kalle 10                2) Marriott, Camilla Anne 11      
     3) Talwar, Tara 10                 4) Reel, Hannah 11                
                1:26.91   2:42.91 (1:16.00)                                        
 12 Swim Gsa-NC  'A'                                  2:44.47    2:54.04  
     1) Schilling, Abigail 10           2) Grubb, Mirabella 10            
     3) Nannucci, Bianca 10             4) Walsh, Ayden 11                
                1:34.05   2:54.04 (1:19.99)                                        
 13 Sailfish Aquatics-NC  'B'                         2:59.57    2:56.73  
     1) Simpson, Ava 9                  2) Willis, Emma 11                
     3) Baker, Abby 11                  4) Reisig, Morgan 11              
                1:39.02   2:56.73 (1:17.71)                                        
 14 Sailfish Aquatics-NC  'C'                         3:13.07    3:20.91  
     1) Brinson, Laney 11               2) Copeland, Callie 8             
     3) Hubbard, Hailey 11              4) Freeman, Sara 11               
                1:42.43   3:20.91 (1:38.48)                                        
 15 Swim Gsa-NC  'B'                                  3:07.51    3:35.89  
     1) Thornton, Braedy 9              2) Grove, Tinsley 10              
     3) Brown, Makena 10                4) Vest, Sadie 9                  
                1:58.37   3:35.89 (1:37.52)                                        
 
Event 262  Boys Under 13 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greensboro Community YMCA-NC  'A'                 2:20.20    2:19.41  
     1) Covington, Bailey 11            2) Masneri, David 12              
     3) Mann, Spencer 12                4) Lin, Walker 11                 
                1:12.82   2:19.41 (1:06.59)                                        
  2 Sailfish Aquatics-NC  'A'                         2:24.36    2:19.42  
     1) Sypolt, Owen 12                 2) Fagan, Milo 12                 
     3) Buckler, Devin 12               4) Shulgin, Nick 12               
                1:15.52   2:19.42 (1:03.90)                                        
  3 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            2:24.99    2:25.13  
     1) Hannon, William 12              2) Wang, Eddie 12                 
     3) Hannon, Owen 12                 4) Casey, Alexander 12            
                1:19.85   2:25.13 (1:05.28)                                        
  4 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'A'            2:30.41    2:29.88  
     1) Riccoboni, Johnathan 11         2) Papaioannou, Christos 12       
     3) Frondoza, Ethan 10              4) Trowbridge, J.T. 10            
                1:19.50   2:29.88 (1:10.38)                                        
  5 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            2:30.12    2:30.14  
     1) Zhang, Collin 12                2) Mori, Axel 12                  
     3) Castillo, Andrew 12             4) Clodgo, Cole 12                
                1:21.97   2:30.14 (1:08.17)                                        
  6 Salem Family YMCA Sharks-VA  'A'                  2:38.18    2:38.97  
     1) Mizuba, Max 9                   2) Poush, Joren 11                
     3) Sykes, Tyler 12                 4) Clark, Jameson 10              
                1:25.20   2:38.97 (1:13.77)                                        
  7 Raleigh Swimming Association-NC  'A'              2:37.31    2:39.57  
     1) Kehn, Lucas 12                  2) Schoenagel, Matthew 12         
     3) Kempf, Mason 12                 4) White, Deacon 12               
                1:19.39   2:39.57 (1:20.18)                                        
  8 Greensboro Community YMCA-NC  'B'                 2:50.32    2:51.69  
     1) Hipps, Eamon 10                 2) Masneri, Ryan 10               
     3) Barton, John Burke 11           4) Golinski, Luke 10              
                1:36.28   2:51.69 (1:15.41)                                        
  9 Sailfish Aquatics-NC  'B'                         3:12.73    3:00.29  
     1) Simmons, Nelson 12              2) White, Gavin 11                
     3) Seymour, Matthew 11             4) White, Rhett 11                
                1:28.83   3:00.29 (1:31.46)                                        
 10 Greensboro Community YMCA-NC  'C'                 3:22.14    3:19.19  
     1) Simmons, Roman 8                2) Wehe, Isaiah 9                 
     3) Fullagar, Keegan 10             4) Sharpe, Hudson 8               
                1:43.85   3:19.19 (1:35.34)                                        
 
Event 301  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Wilson, Peyton            14 GCY-NC               2:22.74    2:16.80  
                1:05.68   2:16.80 (1:11.12)                                        
  2 Corrado, Mia              14 YOTA-NC              2:19.28    2:17.73  
                1:06.20   2:17.73 (1:11.53)                                        
  3 Cook, Kourtney            14 GCY-NC               2:22.07    2:20.92  
                1:07.69   2:20.92 (1:13.23)                                        
  4 Kondratick, Morgan        14 RSA-NC               2:23.52    2:21.18  
                1:08.00   2:21.18 (1:13.18)                                        
  5 Xu, Savannah              13 YOTA-NC              2:22.24    2:22.01  
                1:07.23   2:22.01 (1:14.78)                                        
  6 Kinlaw, Abby              13 YOTA-NC              2:20.96    2:22.50  
                1:08.95   2:22.50 (1:13.55)                                        
  7 Legarth, Megan            14 YOTA-NC              2:23.78    2:26.71  
                1:09.72   2:26.71 (1:16.99)                                        
  8 Hicks, Hailey             14 YOTA-NC              2:19.40    2:35.58  
                1:15.09   2:35.58 (1:20.49)                                        
B - Final
  9 Medins, Delaney           13 YOTA-NC              2:24.58    2:22.73  
                1:09.71   2:22.73 (1:13.02)                                        
 10 Gyure, Keenan             14 YOTA-NC              2:26.66    2:22.90  
                1:09.75   2:22.90 (1:13.15)                                        
 11 Bezuidenhout, Clarissa    13 YOTA-NC              2:26.92    2:23.28  
                1:10.61   2:23.28 (1:12.67)                                        
 12 McChesney, Shelby         14 TYDE-NC              2:27.96    2:25.34  
                1:11.01   2:25.34 (1:14.33)                                        
 13 Bezuidenhout, Chrisna     13 YOTA-NC              2:28.15    2:25.42  
                1:11.82   2:25.42 (1:13.60)                                        
 14 Groce, April              14 RSA-NC               2:28.48    2:26.37  
                1:11.03   2:26.37 (1:15.34)                                        
 15 Taylor, Allie             14 YOTA-NC              2:27.19    2:28.54  
                1:11.82   2:28.54 (1:16.72)                                        
 16 Hickey, Dillan            14 YOTA-NC              2:30.65    2:29.22  
                1:12.04   2:29.22 (1:17.18)                                        
 
Event 301  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Corrado, Mia              14 YOTA-NC              2:21.11    2:19.28  
                1:07.53   2:19.28 (1:11.75)                                        
  2 Hicks, Hailey             14 YOTA-NC              2:17.12    2:19.40  
                1:07.85   2:19.40 (1:11.55)                                        
  3 Kinlaw, Abby              13 YOTA-NC              2:22.33    2:20.96  
                1:08.54   2:20.96 (1:12.42)                                        
  4 Cook, Kourtney            14 GCY-NC               2:23.54    2:22.07  
                1:08.38   2:22.07 (1:13.69)                                        
  5 Alexander, Reece          14 TYDE-NC              2:17.33    2:22.12  
                1:09.21   2:22.12 (1:12.91)                                        
  6 Xu, Savannah              13 YOTA-NC              2:19.76    2:22.24  
                1:10.74   2:22.24 (1:11.50)                                        
  7 Wilson, Peyton            14 GCY-NC               2:21.81    2:22.74  
                1:08.89   2:22.74 (1:13.85)                                        
  8 Kondratick, Morgan        14 RSA-NC               2:18.44    2:23.52  
                1:09.21   2:23.52 (1:14.31)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Legarth, Megan            14 YOTA-NC              2:22.68    2:23.78  
                1:09.93   2:23.78 (1:13.85)                                        
 10 Medins, Delaney           13 YOTA-NC              2:22.06    2:24.58  
                1:08.74   2:24.58 (1:15.84)                                        
 11 Pierce, Camila            13 RSA-NC               2:19.72    2:25.20  
                1:11.37   2:25.20 (1:13.83)                                        
 12 Gyure, Keenan             14 YOTA-NC              2:25.66    2:26.66  
                1:11.89   2:26.66 (1:14.77)                                        
 13 Bezuidenhout, Clarissa    13 YOTA-NC              2:26.14    2:26.92  
                1:13.16   2:26.92 (1:13.76)                                        
 14 Taylor, Allie             14 YOTA-NC              2:29.00    2:27.19  
                1:12.64   2:27.19 (1:14.55)                                        
 15 McChesney, Shelby         14 TYDE-NC              2:23.60    2:27.96  
                1:13.33   2:27.96 (1:14.63)                                        
 16 Bezuidenhout, Chrisna     13 YOTA-NC              2:28.72    2:28.15  
                1:13.01   2:28.15 (1:15.14)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Groce, April              14 RSA-NC               2:22.23    2:28.48  
                1:11.43   2:28.48 (1:17.05)                                        
 18 Clowes, Mia               13 YOTA-NC              2:37.74    2:29.73  
                1:12.05   2:29.73 (1:17.68)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 19 Prather, Caroline         14 GFSC-NC              2:29.27    2:30.38  
                1:12.85   2:30.38 (1:17.53)                                        
 20 Hickey, Dillan            14 YOTA-NC              2:24.94    2:30.65  
                1:12.49   2:30.65 (1:18.16)                                        
 21 Coburn, Zoe               13 GCY-NC               2:54.59    2:30.96  
                1:11.20   2:30.96 (1:19.76)                                        
 22 Speerschneider, Kate      14 YOTA-NC              2:20.55    2:32.08  
                1:12.54   2:32.08 (1:19.54)                                        
 23 Fritz, Katie              14 GCY-NC               2:32.81    2:32.40  
                1:12.33   2:32.40 (1:20.07)                                        
 24 Shannon, Abbie            14 YOTA-NC              2:41.91    2:32.49  
                1:12.62   2:32.49 (1:19.87)                                        
 25 Greene, Bebe              13 GCY-NC               2:40.95    2:32.79  
                1:15.68   2:32.79 (1:17.11)                                        
 26 Heeden, Sydney            13 YOTA-NC              2:26.73    2:33.68  
                1:14.73   2:33.68 (1:18.95)                                        
 27 Kunkle, Megan             14 SAIL-NC              2:36.05    2:35.69  
                1:15.58   2:35.69 (1:20.11)                                        
 28 Faber, Rebecca            13 YOTA-NC              2:22.15    2:35.94  
                1:16.06   2:35.94 (1:19.88)                                        
 29 Evans, Tori               13 GCY-NC               2:37.83    2:37.35  
                1:16.79   2:37.35 (1:20.56)                                        
 30 Rose, Charlotte           14 RSA-NC               2:38.28    2:37.68  
                1:14.27   2:37.68 (1:23.41)                                        
 31 Phillips, Ellen           13 WOW-NC               2:36.19    2:39.32  
                1:16.06   2:39.32 (1:23.26)                                        
 32 Preisach, Ella            14 RSA-NC               2:31.17    2:39.38  
                1:16.30   2:39.38 (1:23.08)                                        
 33 Aparicio, Analiyah        14 RSA-NC               2:42.93    2:42.03  
                1:16.46   2:42.03 (1:25.57)                                        
 34 Templeton, Lindsay        13 YOTA-NC              2:40.51    2:42.72  
                1:16.63   2:42.72 (1:26.09)                                        
 35 Hileman, Addie            13 YOTA-NC              2:32.55    2:44.61  
                1:18.42   2:44.61 (1:26.19)                                        
 36 Long, Sasha               14 RSA-NC               2:40.60    2:44.69  
                1:19.07   2:44.69 (1:25.62)                                        
 37 Smith, Kelly              14 TYDE-NC              2:57.57    2:47.90  
                1:21.10   2:47.90 (1:26.80)                                        
 38 Dontino, Mia              14 SAIL-NC              2:48.09    2:51.86  
                1:22.95   2:51.86 (1:28.91)                                        
 39 Mann, Haley               14 GCY-NC               2:40.96    2:52.83  
                1:23.34   2:52.83 (1:29.49)                                        
 40 Smith, Lauren             14 TYDE-NC              2:58.26    3:01.87  
                1:25.54   3:01.87 (1:36.33)                                        
 41 Cook, Lizzie              14 TYDE-NC                   NT    3:03.71  
 -- Bishop, Avery             14 WOW-NC                    NT         DQ  
                1:14.83        DQ (1:19.88)                                        
 
Event 301  Women 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Campbell, McKenzie        16 GCY-NC               2:14.24    2:09.27  
                1:02.76   2:09.27 (1:06.51)                                        
  2 Medlin, Sam               18 YOTA-NC              2:12.78    2:10.01  
                1:03.87   2:10.01 (1:06.14)                                        
  3 Hoover, Maddie            16 WOW-NC               2:13.45    2:15.53  
                1:04.54   2:15.53 (1:10.99)                                        
  4 Pape, Caroline            15 TYDE-NC              2:13.89    2:16.24  
                1:05.59   2:16.24 (1:10.65)                                        
  5 Rydzewski, Amber          15 RSA-NC               2:17.95    2:18.24  
                1:06.65   2:18.24 (1:11.59)                                        
  6 Bergstrom, Nora           15 YOTA-NC              2:17.84    2:18.37  
                1:07.80   2:18.37 (1:10.57)                                        
  7 Chang, Amy                17 RSA-NC               2:23.78    2:24.06  
                1:08.70   2:24.06 (1:15.36)                                        
  8 Jewell, Brynn             17 WOW-NC               2:22.93    2:27.70  
                1:10.76   2:27.70 (1:16.94)                                        
B - Final
  9 Ally, Emily               15 GCY-NC               2:24.38    2:18.03  
                1:06.00   2:18.03 (1:12.03)                                        
 10 Schimmoller, Jennifer     15 SAIL-NC              2:24.33    2:20.31  
                1:08.27   2:20.31 (1:12.04)                                        
 11 Everett, Sophia           17 YOTA-NC              2:26.48    2:21.78  
                1:07.74   2:21.78 (1:14.04)                                        
 12 Lin, Jennings             15 GCY-NC               2:27.26    2:22.35  
                1:08.27   2:22.35 (1:14.08)                                        
 13 Tripsa, Martha            16 SAIL-NC              2:26.15    2:24.64  
                1:07.79   2:24.64 (1:16.85)                                        
 14 Jean, Ashley              15 YOTA-NC              2:23.79    2:25.22  
                1:09.48   2:25.22 (1:15.74)                                        
 15 Martin, Cady              16 ASTF-NC              2:26.79    2:27.31  
                1:09.09   2:27.31 (1:18.22)                                        
 16 Potter, Laurin            16 TYDE-NC              2:26.00    2:27.68  
                1:11.08   2:27.68 (1:16.60)                                        
C - Final
 17 Parks, Lizzie             17 TYDE-NC              2:28.61    2:23.88  
                1:10.65   2:23.88 (1:13.23)                                        
 18 Overton, Sam              15 RSA-NC               2:28.12    2:24.17  
                1:11.24   2:24.17 (1:12.93)                                        
 19 Thomas, Cam               15 GCY-NC               2:27.71    2:24.79  
                1:09.95   2:24.79 (1:14.84)                                        
 20 Phillips, Paige           15 WOW-NC               2:28.89    2:26.32  
                1:10.90   2:26.32 (1:15.42)                                        
 21 Chance, Kristin           15 RSA-NC               2:31.41    2:36.98  
                1:14.23   2:36.98 (1:22.75)                                        
 
Event 301  Women 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Medlin, Sam               18 YOTA-NC              2:04.49    2:12.78  
                1:05.97   2:12.78 (1:06.81)                                        
  2 Hoover, Maddie            16 WOW-NC               2:15.22    2:13.45  
                1:04.78   2:13.45 (1:08.67)                                        
  3 Pape, Caroline            15 TYDE-NC              2:09.79    2:13.89  
                1:03.92   2:13.89 (1:09.97)                                        
  4 Campbell, McKenzie        16 GCY-NC               2:11.26    2:14.24  
                1:05.28   2:14.24 (1:08.96)                                        
  5 Cunningham, Victoria      15 RSA-NC               2:18.47    2:15.59  
                1:06.68   2:15.59 (1:08.91)                                        
  6 Miller, Kayla             17 YOTA-NC              2:11.94    2:15.72  
                1:06.50   2:15.72 (1:09.22)                                        
  7 Myhrvold, Mathea          16 YOTA-NC              2:09.99    2:17.54  
                1:06.69   2:17.54 (1:10.85)                                        
  8 Bergstrom, Nora           15 YOTA-NC              2:13.16    2:17.84  
                1:07.17   2:17.84 (1:10.67)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Rydzewski, Amber          15 RSA-NC               2:17.49    2:17.95  
                1:07.75   2:17.95 (1:10.20)                                        
 10 Murtaugh, Emma            15 YOTA-NC              2:13.98    2:18.66  
                1:07.02   2:18.66 (1:11.64)                                        
 11 Pinnix, Omega             16 GCY-NC               2:11.04    2:22.08  
                1:10.79   2:22.08 (1:11.29)                                        
 12 Pennington, Isabel        15 TYDE-NC              2:14.69    2:22.60  
                1:09.29   2:22.60 (1:13.31)                                        
 13 Jewell, Brynn             17 WOW-NC               2:13.08    2:22.93  
                1:08.26   2:22.93 (1:14.67)                                        
 14 Chang, Amy                17 RSA-NC               2:34.02    2:23.78  
                1:08.36   2:23.78 (1:15.42)                                        
 15 Jean, Ashley              15 YOTA-NC              2:38.70    2:23.79  
                1:08.96   2:23.79 (1:14.83)                                        
 16 Schimmoller, Jennifer     15 SAIL-NC              2:27.92    2:24.33  
                1:10.69   2:24.33 (1:13.64)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Ally, Emily               15 GCY-NC               2:18.13    2:24.38  
                1:08.56   2:24.38 (1:15.82)                                        
 18 Posse, Madeline           17 YOTA-NC              2:16.23    2:24.68  
                1:09.55   2:24.68 (1:15.13)                                        
 19 McChesney, Karly          17 TYDE-NC              2:24.04    2:25.52  
                1:10.57   2:25.52 (1:14.95)                                        
 20 Potter, Laurin            16 TYDE-NC              2:18.86    2:26.00  
                1:10.49   2:26.00 (1:15.51)                                        
 21 Tripsa, Martha            16 SAIL-NC              3:11.68    2:26.15  
                1:09.19   2:26.15 (1:16.96)                                        
 22 Everett, Sophia           17 YOTA-NC              2:13.92    2:26.48  
                1:11.46   2:26.48 (1:15.02)                                        
 23 Martin, Cady              16 ASTF-NC              2:23.43    2:26.79  
                1:10.00   2:26.79 (1:16.79)                                        
 24 Lin, Jennings             15 GCY-NC               2:29.04    2:27.26  
                1:11.46   2:27.26 (1:15.80)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 25 Thomas, Cam               15 GCY-NC               2:30.25    2:27.71  
                1:11.75   2:27.71 (1:15.96)                                        
 26 Overton, Sam              15 RSA-NC               2:28.94    2:28.12  
                1:11.82   2:28.12 (1:16.30)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 27 Earnshaw, Suzanne         15 YOTA-NC              2:23.44    2:28.42  
                1:11.12   2:28.42 (1:17.30)                                        
 28 Parks, Lizzie             17 TYDE-NC              2:18.51    2:28.61  
                1:11.66   2:28.61 (1:16.95)                                        
 29 Carter, Dani              17 RSA-NC               2:18.04    2:28.81  
                1:11.00   2:28.81 (1:17.81)                                        
 30 Phillips, Paige           15 WOW-NC               2:29.33    2:28.89  
                1:11.70   2:28.89 (1:17.19)                                        
 31 Ortiz, Elaine             16 GFSC-NC              2:26.51    2:30.06  
                1:12.92   2:30.06 (1:17.14)                                        
 32 Dryden, Ellie             16 YOTA-NC              2:29.41    2:30.91  
                1:12.61   2:30.91 (1:18.30)                                        
 33 Chance, Kristin           15 RSA-NC               2:33.93    2:31.41  
                1:12.46   2:31.41 (1:18.95)                                        
 34 Baumgartner, Allison      16 YOTA-NC              2:24.08    2:32.27  
                1:13.83   2:32.27 (1:18.44)                                        
 35 Miller, Emily             17 ASTF-NC              2:37.90    2:33.10  
                1:14.01   2:33.10 (1:19.09)                                        
 36 Joyce, Alaina             18 GCY-NC               2:19.10    2:33.25  
                1:13.40   2:33.25 (1:19.85)                                        
 37 Myhrvold, Amelia          15 YOTA-NC              2:24.42    2:34.54  
                1:14.14   2:34.54 (1:20.40)                                        
 38 Gregory, Lauren           15 STAR-NC              2:33.10    2:36.94  
                1:14.42   2:36.94 (1:22.52)                                        
 39 Roverato, Nevaeh          15 ASTF-NC                   NT    2:37.51  
                1:15.16   2:37.51 (1:22.35)                                        
 40 Ogren, Virginia           15 YOTA-NC              2:41.19    2:38.67  
                1:18.34   2:38.67 (1:20.33)                                        
 41 Howard, Maren             15 WOW-NC               2:39.54    2:41.52  
                1:19.28   2:41.52 (1:22.24)                                        
 42 Chando, Carin             15 YOTA-NC              2:36.94    2:42.48  
                1:16.92   2:42.48 (1:25.56)                                        
 43 Norris, Maddie            16 YOTA-NC              2:36.25    2:42.63  
                1:16.90   2:42.63 (1:25.73)                                        
 44 Trowbridge, Erin          16 TYDE-NC              2:45.20    2:45.25  
                1:20.61   2:45.25 (1:24.64)                                        
 45 Malley, Makenna           16 RSA-NC               2:48.01    2:46.20  
                1:21.07   2:46.20 (1:25.13)                                        
 46 Sorjonen, Taika           16 GCY-NC               2:42.69    2:47.15  
                1:22.64   2:47.15 (1:24.51)                                        
 47 Hadsell, Meghan           10 RSA-NC               3:00.78    3:00.15  
                1:28.72   3:00.15 (1:31.43)                                        
 
Event 302  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Noble, Ross               13 YOTA-NC              2:09.26    2:07.95  
                1:02.50   2:07.95 (1:05.45)                                        
  2 Xu, Ayden                 13 YOTA-NC              2:09.40    2:09.32  
                1:02.54   2:09.32 (1:06.78)                                        
  3 McGovern, Camden          14 YOTA-NC              2:18.70    2:15.85  
                1:04.97   2:15.85 (1:10.88)                                        
  4 Giffel, Ian               14 YOTA-NC              2:16.46    2:16.43  
                1:06.55   2:16.43 (1:09.88)                                        
  5 Whitfield, Brendan        13 LY-VA                2:16.84    2:16.96  
                1:06.30   2:16.96 (1:10.66)                                        
  6 Smith, Ben                13 YOTA-NC              2:18.97    2:18.36  
                1:07.45   2:18.36 (1:10.91)                                        
  7 St. Clair, Cameron        14 LY-VA                2:16.80    2:19.08  
                1:06.23   2:19.08 (1:12.85)                                        
  8 Prucha, John              14 YOTA-NC              2:19.43    2:21.84  
                1:07.84   2:21.84 (1:14.00)                                        
B - Final
  9 Hardy, Ryan               13 YOTA-NC              2:22.35    2:15.50  
                1:04.64   2:15.50 (1:10.86)                                        
 10 Sterrett, Will            14 WOW-NC               2:20.08    2:18.74  
                1:06.20   2:18.74 (1:12.54)                                        
 11 Rock, Noah                13 GCY-NC               2:21.46    2:19.72  
                1:05.79   2:19.72 (1:13.93)                                        
 12 Lee, Henry                13 YOTA-NC              2:23.19    2:20.08  
                1:06.83   2:20.08 (1:13.25)                                        
 13 Schonfelder, Evan         14 LY-VA                2:22.56    2:21.68  
                1:09.23   2:21.68 (1:12.45)                                        
 14 Muir, Avery               14 RSA-NC               2:26.31    2:24.78  
                1:08.90   2:24.78 (1:15.88)                                        
 15 Eischeid, Benjamin        13 YOTA-NC              2:24.58    2:25.95  
                1:12.31   2:25.95 (1:13.64)                                        
 16 Bock, Michael             14 YOTA-NC              2:24.22    2:34.67  
                1:15.79   2:34.67 (1:18.88)                                        
 
Event 302  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Noble, Ross               13 YOTA-NC              2:24.26    2:09.26  
                1:02.93   2:09.26 (1:06.33)                                        
  2 Xu, Ayden                 13 YOTA-NC              2:11.04    2:09.40  
                1:02.91   2:09.40 (1:06.49)                                        
  3 Walcott, David            13 GFSC-NC              2:16.66    2:14.63  
                1:05.12   2:14.63 (1:09.51)                                        
  4 Giffel, Ian               14 YOTA-NC              2:17.42    2:16.46  
                1:05.95   2:16.46 (1:10.51)                                        
  5 St. Clair, Cameron        14 LY-VA                2:18.65    2:16.80  
                1:06.15   2:16.80 (1:10.65)                                        
  6 Whitfield, Brendan        13 LY-VA                2:27.60    2:16.84  
                1:06.14   2:16.84 (1:10.70)                                        
  7 Drake, Patrick            14 RSA-NC               2:13.78    2:17.72  
                1:06.19   2:17.72 (1:11.53)                                        
  8 Bacon, Tate               14 GFSC-NC              2:30.01    2:18.24  
                1:04.92   2:18.24 (1:13.32)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Gatling III, Danny        14 GCY-NC               2:23.31    2:18.37  
                1:05.23   2:18.37 (1:13.14)                                        
 10 McGovern, Camden          14 YOTA-NC              2:14.70    2:18.70  
                1:06.85   2:18.70 (1:11.85)                                        
 11 Smith, Ben                13 YOTA-NC              2:21.03    2:18.97  
                1:07.42   2:18.97 (1:11.55)                                        
 12 Prucha, John              14 YOTA-NC              2:10.15    2:19.43  
                1:05.91   2:19.43 (1:13.52)                                        
 13 Sterrett, Will            14 WOW-NC               2:39.74    2:20.08  
                1:06.37   2:20.08 (1:13.71)                                        
 14 Rock, Noah                13 GCY-NC               2:31.41    2:21.46  
                1:07.76   2:21.46 (1:13.70)                                        
 15 Hardy, Ryan               13 YOTA-NC              2:30.80    2:22.35  
                1:08.15   2:22.35 (1:14.20)                                        
 16 Schonfelder, Evan         14 LY-VA                2:23.51    2:22.56  
                1:10.43   2:22.56 (1:12.13)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Liang, Jonathan           13 YOTA-NC              2:22.98    2:22.91  
                1:08.52   2:22.91 (1:14.39)                                        
 18 Lee, Henry                13 YOTA-NC              2:25.85    2:23.19  
                1:09.04   2:23.19 (1:14.15)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 19 Bock, Michael             14 YOTA-NC              2:25.30    2:24.22  
                1:11.08   2:24.22 (1:13.14)                                        
 20 Pearce, Daniel            13 YOTA-NC              2:22.38    2:24.41  
                1:07.49   2:24.41 (1:16.92)                                        
 21 Eischeid, Benjamin        13 YOTA-NC              2:26.15    2:24.58  
                1:08.41   2:24.58 (1:16.17)                                        
 22 Muir, Avery               14 RSA-NC               2:28.73    2:26.31  
                1:11.12   2:26.31 (1:15.19)                                        
 23 Olson, Sammy              13 YOTA-NC              2:26.89    2:26.49  
                1:11.13   2:26.49 (1:15.36)                                        
 24 Beasley, Basha            14 YOTA-NC              2:26.25    2:26.72  
 25 Stoner, Reese             13 YOTA-NC              2:30.62    2:28.74  
                1:12.44   2:28.74 (1:16.30)                                        
 26 Valliere, Alex            14 TYDE-NC              2:45.28    2:28.77  
                1:10.04   2:28.77 (1:18.73)                                        
 27 Ranier, Harrison          14 SAIL-NC              2:29.15    2:28.96  
                1:09.75   2:28.96 (1:19.21)                                        
 28 Zhang, Ray                14 GCY-NC               2:46.14    2:30.26  
                1:12.29   2:30.26 (1:17.97)                                        
 29 Luo, Matthew              14 WOW-NC               2:34.53    2:30.30  
                1:13.83   2:30.30 (1:16.47)                                        
 30 Sharpe, Sterling          13 GCY-NC               2:26.89    2:31.95  
                1:11.47   2:31.95 (1:20.48)                                        
 31 Seeber, Andrew            13 GCY-NC               2:32.65    2:33.37  
                1:14.61   2:33.37 (1:18.76)                                        
 32 Delcambre, Avery          13 YOTA-NC              2:35.36    2:33.62  
                1:12.84   2:33.62 (1:20.78)                                        
 33 Insixiengmay, Steven      14 TYDE-NC              2:35.75    2:37.53  
                1:15.80   2:37.53 (1:21.73)                                        
 34 Glebus, Chris             14 SGSA-NC              2:34.74    2:40.66  
                1:16.53   2:40.66 (1:24.13)                                        
 35 Gaillard, Alston          14 TYDE-NC                   NT    2:41.12  
                1:21.45   2:41.12 (1:19.67)                                        
 36 Yang, Raymond             13 YOTA-NC              2:39.76    2:41.45  
                1:18.38   2:41.45 (1:23.07)                                        
 37 Hipps, Tigue              13 GCY-NC                    NT    2:42.26  
                1:16.25   2:42.26 (1:26.01)                                        
 38 Pollina, Ethan            14 SGSA-NC              2:41.56    2:42.50  
                1:16.71   2:42.50 (1:25.79)                                        
 39 Hua, James                13 GCY-NC               3:15.55    2:46.55  
                1:19.52   2:46.55 (1:27.03)                                        
 40 Perry, Dylan              13 SAIL-NC              3:06.69    3:03.10  
                1:25.73   3:03.10 (1:37.37)                                        
 -- Quaresma, David           13 GFSC-NC              2:24.82         DQ  
                1:10.86        DQ (1:17.11)                                        
 
Event 302  Men 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Henderson, Noah           17 STAR-NC              2:02.23    1:58.28  
                  56.40   1:58.28 (1:01.88)                                        
  2 Satterfield, Shaw         16 YOTA-NC              2:03.45    2:04.46  
                  59.64   2:04.46 (1:04.82)                                        
  3 Carson, Davis             15 YOTA-NC              2:09.54    2:07.39  
                1:02.23   2:07.39 (1:05.16)                                        
  4 Ivy, Michael              16 RSA-NC               2:06.10    2:08.98  
                  59.73   2:08.98 (1:09.25)                                        
  5 Vlahos, Luke              16 TYDE-NC              2:09.92    2:10.63  
                1:03.45   2:10.63 (1:07.18)                                        
  6 Davis, Collin             15 YOTA-NC              2:09.40    2:11.26  
                1:02.43   2:11.26 (1:08.83)                                        
  7 Kirby, Evan               15 WOW-NC               2:12.03    2:12.47  
                1:02.98   2:12.47 (1:09.49)                                        
  8 Hoyle, Wyatt              18 TYDE-NC              2:12.83    2:12.71  
                1:03.60   2:12.71 (1:09.11)                                        
B - Final
  9 Wagner, Matt              18 TYDE-NC              2:13.35    2:11.08  
                1:03.39   2:11.08 (1:07.69)                                        
 10 Ansede, Lucas             15 YOTA-NC              2:15.02    2:13.99  
                1:05.52   2:13.99 (1:08.47)                                        
 11 Savage, Tommy             17 YOTA-NC              2:16.65    2:14.14  
                1:04.28   2:14.14 (1:09.86)                                        
 12 Smith, Ben                17 TYDE-NC              2:14.46    2:14.31  
                1:04.71   2:14.31 (1:09.60)                                        
 13 Rendon, Kolby             16 RSA-NC               2:14.77    2:15.13  
                1:06.62   2:15.13 (1:08.51)                                        
 14 Nario, Austin             16 TYDE-NC              2:14.64    2:15.83  
                1:06.43   2:15.83 (1:09.40)                                        
 15 Butner, Logan             15 WOW-NC               2:13.03    2:18.64  
                1:06.63   2:18.64 (1:12.01)                                        
 16 Miroshnichenko, Alex      15 GCY-NC               2:17.97    2:23.68  
                1:09.75   2:23.68 (1:13.93)                                        
C - Final
 17 Faber, Samuel             15 YOTA-NC              2:18.14    2:14.31  
                1:05.32   2:14.31 (1:08.99)                                        
 18 Breitling, Prescott       16 TYDE-NC              2:18.68    2:15.91  
 19 Rettammel, Connor         17 YOTA-NC              2:18.36    2:16.68  
                1:05.14   2:16.68 (1:11.54)                                        
 20 Day, Collin               15 YOTA-NC              2:22.88    2:19.89  
                1:07.69   2:19.89 (1:12.20)                                        
 21 Esposito, Ben             18 GCY-NC               2:23.10    2:21.22  
                1:07.85   2:21.22 (1:13.37)                                        
 22 Riner, Brent              15 LY-VA                2:19.60    2:21.58  
                1:06.06   2:21.58 (1:15.52)                                        
 23 Cain, Jackson             15 YOTA-NC              2:29.45    2:26.36  
                1:08.59   2:26.36 (1:17.77)                                        
 
Event 302  Men 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Henderson, Noah           17 STAR-NC              1:57.02    2:02.23  
                  58.96   2:02.23 (1:03.27)                                        
  2 Satterfield, Shaw         16 YOTA-NC              2:04.25    2:03.45  
                  59.43   2:03.45 (1:04.02)                                        
  3 Adkins, Trey              17 WOW-NC               2:05.49    2:05.02  
                  59.59   2:05.02 (1:05.43)                                        
  4 Ivy, Michael              16 RSA-NC               2:01.48    2:06.10  
                  59.61   2:06.10 (1:06.49)                                        
  5 Washburn, David           17 RSA-NC                    NT    2:06.49  
                1:00.84   2:06.49 (1:05.65)                                        
  6 Wright, Hunter            19 YOTA-NC              1:59.87    2:08.31  
                1:00.74   2:08.31 (1:07.57)                                        
  7 Davis, Collin             15 YOTA-NC              2:10.05    2:09.40  
                1:02.94   2:09.40 (1:06.46)                                        
  8 Carson, Davis             15 YOTA-NC              2:10.96    2:09.54  
                1:03.76   2:09.54 (1:05.78)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Vlahos, Luke              16 TYDE-NC              2:09.90    2:09.92  
                1:02.14   2:09.92 (1:07.78)                                        
 10 Baker, Jay                15 YOTA-NC              2:10.98    2:10.48  
                1:03.45   2:10.48 (1:07.03)                                        
 11 Yahi, Anis                20 GCY-NC               2:06.73    2:11.04  
                1:01.79   2:11.04 (1:09.25)                                        
 12 Lesko, Cameron            15 WOW-NC               2:19.32    2:12.02  
                1:04.63   2:12.02 (1:07.39)                                        
 13 Kirby, Evan               15 WOW-NC               2:20.28    2:12.03  
                1:04.62   2:12.03 (1:07.41)                                        
 14 Hoyle, Wyatt              18 TYDE-NC              2:08.89    2:12.83  
                1:03.93   2:12.83 (1:08.90)                                        
 15 Butner, Logan             15 WOW-NC               2:16.77    2:13.03  
                1:05.39   2:13.03 (1:07.64)                                        
 16 Balkus, Ethan             17 WOW-NC               2:14.77    2:13.19  
                1:05.09   2:13.19 (1:08.10)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Wagner, Matt              18 TYDE-NC              2:05.89    2:13.35  
                1:03.84   2:13.35 (1:09.51)                                        
 18 Lu, Ludy                  17 ASTF-NC              2:04.44    2:14.18  
                1:02.95   2:14.18 (1:11.23)                                        
 19 Smith, Ben                17 TYDE-NC              2:12.59    2:14.46  
                1:04.66   2:14.46 (1:09.80)                                        
 20 Bezuidenhout, Gideon      16 YOTA-NC              2:13.96    2:14.58  
                1:05.54   2:14.58 (1:09.04)                                        
 21 Nario, Austin             16 TYDE-NC              2:15.61    2:14.64  
                1:05.79   2:14.64 (1:08.85)                                        
 22 Watson, William           16 STAR-NC              2:08.49    2:14.73  
                1:05.80   2:14.73 (1:08.93)                                        
 23 Rendon, Kolby             16 RSA-NC               2:08.53    2:14.77  
                1:05.11   2:14.77 (1:09.66)                                        
 24 Ansede, Lucas             15 YOTA-NC              2:08.31    2:15.02  
                1:03.88   2:15.02 (1:11.14)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 25 Vye, Nicholas             15 TYDE-NC              2:11.15    2:15.04  
                1:04.16   2:15.04 (1:10.88)                                        
 26 Maxwell, Anthony          18 YOTA-NC              2:10.53    2:16.09  
                1:05.80   2:16.09 (1:10.29)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 27 Davis, Austen             15 RSA-NC               2:09.81    2:16.40  
                1:05.93   2:16.40 (1:10.47)                                        
 28 Berkowitz, Jeremy         17 YOTA-NC              2:08.98    2:16.44  
                1:05.89   2:16.44 (1:10.55)                                        
 29 Savage, Tommy             17 YOTA-NC              2:16.87    2:16.65  
                1:06.66   2:16.65 (1:09.99)                                        
 30 Miroshnichenko, Alex      15 GCY-NC               2:19.77    2:17.97  
                1:06.66   2:17.97 (1:11.31)                                        
 31 Faber, Samuel             15 YOTA-NC              2:12.89    2:18.14  
                1:07.24   2:18.14 (1:10.90)                                        
 32 Simmons, Victor           15 SAIL-NC              2:04.39    2:18.26  
                1:05.13   2:18.26 (1:13.13)                                        
 33 Bodine, Joshua            16 LY-VA                2:20.30    2:18.27  
                1:06.50   2:18.27 (1:11.77)                                        
 34 Rettammel, Connor         17 YOTA-NC              2:16.25    2:18.36  
                1:05.50   2:18.36 (1:12.86)                                        
 35 Breitling, Prescott       16 TYDE-NC                   NT    2:18.68  
                1:05.64   2:18.68 (1:13.04)                                        
 36 Prestwood, Brendan        17 TYDE-NC              2:16.86    2:18.73  
                1:05.14   2:18.73 (1:13.59)                                        
 37 Burgess, Keenan           18 SAIL-NC              2:05.20    2:19.12  
                1:06.26   2:19.12 (1:12.86)                                        
 38 Riner, Brent              15 LY-VA                2:22.19    2:19.60  
                1:07.87   2:19.60 (1:11.73)                                        
 39 Tuenker, Felix            16 YOTA-NC              2:10.17    2:19.65  
                1:06.14   2:19.65 (1:13.51)                                        
 40 Battaglini, Lucca         12 YOTA-NC                   NT    2:20.22  
                1:07.49   2:20.22 (1:12.73)                                        
 41 Nouchi, Noah              16 TYDE-NC              2:32.70    2:20.78  
                1:08.71   2:20.78 (1:12.07)                                        
 42 Ubinger, Kennedy          17 RSA-NC               2:18.34    2:21.48  
                1:06.43   2:21.48 (1:15.05)                                        
 43 Day, Collin               15 YOTA-NC              2:24.25    2:22.88  
                1:07.42   2:22.88 (1:15.46)                                        
 44 Esposito, Ben             18 GCY-NC               2:15.43    2:23.10  
                1:07.35   2:23.10 (1:15.75)                                        
 45 Valles, Jadon             16 GFSC-NC              2:31.30    2:23.58  
                1:06.07   2:23.58 (1:17.51)                                        
 46 Vye, Benjamin             15 TYDE-NC              2:19.24    2:24.17  
                1:06.42   2:24.17 (1:17.75)                                        
 47 Brown, Logan              15 TYDE-NC              2:24.36    2:24.86  
                1:07.70   2:24.86 (1:17.16)                                        
 48 Basinger, Andrew          15 WOW-NC               2:27.57    2:25.96  
                1:09.83   2:25.96 (1:16.13)                                        
 49 Eickhoff, CJ              11 GFSC-NC              2:30.57    2:27.58  
                1:11.38   2:27.58 (1:16.20)                                        
 50 Jorgensen, Cale           15 YOTA-NC              2:21.79    2:28.88  
                1:11.78   2:28.88 (1:17.10)                                        
 51 Cain, Jackson             15 YOTA-NC              2:23.98    2:29.45  
                1:09.42   2:29.45 (1:20.03)                                        
 52 Pierce, Tomas             16 RSA-NC               2:29.24    2:32.31  
                1:11.56   2:32.31 (1:20.75)                                        
 53 Hadsell, Ethan            12 RSA-NC               2:31.69    2:32.57  
                1:14.49   2:32.57 (1:18.08)                                        
 54 McGuire, Dylan            16 TYDE-NC              2:43.99    2:34.76  
                1:12.85   2:34.76 (1:21.91)                                        
 55 Dyck, Brandon             18 YOTA-NC                   NT    2:44.08  
                1:17.40   2:44.08 (1:26.68)                                        
 
Event 303  Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Johnson, Emma             14 WOW-NC               1:20.69    1:20.59  
  2 Hicks, Hailey             14 YOTA-NC              1:24.51    1:21.03  
  3 Colaneri, Martina         14 YOTA-NC              1:22.57    1:22.96  
  4 Day, Keenan               13 YOTA-NC              1:28.74    1:25.98  
  5 Falwell, Caroline         13 LY-VA                1:25.01    1:26.39  
  6 Smith, Kelly              14 TYDE-NC              1:27.39    1:26.40  
  7 Corrado, Mia              14 YOTA-NC              1:29.09    1:27.70  
  8 Kondratick, Morgan        14 RSA-NC               1:30.36    1:28.79  
B - Final
  9 Fritz, Katie              14 GCY-NC               1:30.65    1:27.63  
 10 Humbert, Ella             13 YOTA-NC              1:30.94    1:31.86  
 11 Wilson, Grace             13 SAIL-NC              1:31.37    1:32.44  
 12 Shannon, Abbie            14 YOTA-NC              1:32.70    1:33.49  
 13 McChesney, Shelby         14 TYDE-NC              1:39.89    1:38.63  
 14 Kinlaw, Abby              13 YOTA-NC              1:47.75    1:45.19  
 
Event 303  Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Johnson, Emma             14 WOW-NC               1:20.51    1:20.69  
  2 Colaneri, Martina         14 YOTA-NC              1:23.19    1:22.57  
  3 Hicks, Hailey             14 YOTA-NC              1:22.20    1:24.51  
  4 Falwell, Caroline         13 LY-VA                1:28.36    1:25.01  
  5 Smith, Kelly              14 TYDE-NC              1:50.39    1:27.39  
  6 Chan, Chloe               13 RSA-NC               1:31.20    1:28.05  
  7 Day, Keenan               13 YOTA-NC              1:24.74    1:28.74  
  8 Corrado, Mia              14 YOTA-NC              1:35.59    1:29.09  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Kondratick, Morgan        14 RSA-NC               1:31.38    1:30.36  
 10 Fritz, Katie              14 GCY-NC               1:30.76    1:30.65  
 11 Humbert, Ella             13 YOTA-NC              1:28.93    1:30.94  
 12 Wilson, Grace             13 SAIL-NC              1:32.28    1:31.37  
 13 Cross, Caroline           14 GCY-NC               1:30.14    1:31.52  
 14 Medins, Delaney           13 YOTA-NC              1:29.77    1:31.68  
 15 Shannon, Abbie            14 YOTA-NC              1:29.72    1:32.70  
 16 Hileman, Addie            13 YOTA-NC              1:31.68    1:32.74  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Wilson, Peyton            14 GCY-NC               1:33.73    1:33.69  
 18 Poteat, Devin             14 SAIL-NC                   NT    1:35.02  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Aparicio, Analiyah        14 RSA-NC               1:38.28    1:35.05  
 20 Healey, Megan             13 YOTA-NC              1:36.76    1:38.67  
 21 McChesney, Shelby         14 TYDE-NC              1:36.14    1:39.89  
 22 Long, Sasha               14 RSA-NC               1:39.90    1:44.98  
 23 Kinlaw, Abby              13 YOTA-NC              1:45.29    1:47.75  
 24 Smith, Lauren             14 TYDE-NC              1:51.06    1:49.56  
 
Event 303  Women 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Chang, Amy                17 RSA-NC               1:22.29    1:21.51  
  2 Maloy, Jenna              15 YOTA-NC              1:22.22    1:21.72  
  3 Medlin, Lauren            16 YOTA-NC              1:25.48    1:26.19  
  4 Bergstrom, Nora           15 YOTA-NC              1:29.02    1:26.68  
  5 Johnson, Ana              16 RSA-NC               1:26.44    1:27.64  
  6 Norris, Maddie            16 YOTA-NC              1:31.02    1:27.86  
  7 Chance, Kristin           15 RSA-NC               1:29.21    1:29.92  
B - Final
  9 Overton, Sam              15 RSA-NC               1:33.00    1:29.94  
 10 Martin, Cady              16 ASTF-NC              1:31.24    1:30.01  
 11 Tapper, Abbie             15 YOTA-NC              1:32.21    1:31.09  
 12 Roverato, Nevaeh          15 ASTF-NC              1:37.19    1:35.25  
 13 Potter, Laurin            16 TYDE-NC              1:34.65    1:35.53  
 14 Jean, Ashley              15 YOTA-NC              1:33.95    1:36.43  
 15 Malley, Makenna           16 RSA-NC               1:35.01    1:36.74  
C - Final
 17 Everett, Sophia           17 YOTA-NC              1:37.98    1:36.46  
 18 Harmon, Katelin           15 ASTF-NC              1:49.69    1:46.63  
 
Event 303  Women 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Maloy, Jenna              15 YOTA-NC              1:22.14    1:22.22  
  2 Chang, Amy                17 RSA-NC               1:16.91    1:22.29  
  3 Walker, Alexis            16 YOTA-NC              1:20.44    1:24.40  
  4 Burton, Piper             16 GCY-NC               1:17.29    1:25.07  
  5 Medlin, Lauren            16 YOTA-NC              1:24.57    1:25.48  
  6 Joyce, Alaina             18 GCY-NC               1:18.30    1:25.83  
  7 Miller, Anna              15 ASTF-NC              1:21.30    1:26.09  
  8 Wolf, Annie               16 TYDE-NC              1:24.74    1:26.16  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Johnson, Ana              16 RSA-NC               1:23.31    1:26.44  
 10 Bunting, Meredith         16 TYDE-NC              1:23.52    1:26.65  
 11 Maxwell, Angela           18 YOTA-NC              1:22.16    1:27.45  
 12 Bergstrom, Nora           15 YOTA-NC              1:24.71    1:29.02  
 13 Chance, Kristin           15 RSA-NC               1:27.41    1:29.21  
 14 Gregory, Lauren           15 STAR-NC              1:31.70    1:29.74  
 15 Earnshaw, Suzanne         15 YOTA-NC              1:19.31    1:29.89  
 16 Norris, Maddie            16 YOTA-NC              1:30.53    1:31.02  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Martin, Cady              16 ASTF-NC              1:44.31    1:31.24  
 18 Denton, Emma              16 GFSC-NC              1:27.82    1:31.27  
 19 Link, Madison             16 RSA-NC               1:30.73    1:31.31  
 20 Ortiz, Elaine             16 GFSC-NC              1:28.35    1:31.57  
 21 Tapper, Abbie             15 YOTA-NC              1:29.08    1:32.21  
 22 Pinnix, Omega             16 GCY-NC               1:27.02    1:32.42  
 23 Carter, Dani              17 RSA-NC               1:24.29    1:32.70  
 24 Overton, Sam              15 RSA-NC               1:28.81    1:33.00  
-------------------------------------------------------------------------
 25 Mondo, Molly              15 YOTA-NC              1:27.86    1:33.41  
 26 Jean, Ashley              15 YOTA-NC              1:41.07    1:33.95  
-------------------------------------------------------------------------
 27 Potter, Laurin            16 TYDE-NC              1:34.60    1:34.65  
 28 Malley, Makenna           16 RSA-NC               1:30.80    1:35.01  
 29 Ogren, Virginia           15 YOTA-NC              1:34.91    1:35.76  
 30 Tuenker, Claire           15 YOTA-NC              1:29.39    1:37.06  
 31 Roverato, Nevaeh          15 ASTF-NC                   NT    1:37.19  
 32 Pennington, Isabel        15 TYDE-NC              1:36.09    1:37.26  
 33 Everett, Sophia           17 YOTA-NC              1:29.85    1:37.98  
 34 Baumgartner, Allison      16 YOTA-NC              1:34.08    1:38.94  
 35 Sorjonen, Taika           16 GCY-NC               1:35.46    1:41.30  
 36 Chando, Carin             15 YOTA-NC              1:37.12    1:42.63  
 37 Konopka, Ava              15 YOTA-NC              1:43.46    1:46.57  
 38 Harmon, Katelin           15 ASTF-NC                   NT    1:49.69  
 
Event 304  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Taylor, John Reese        13 YOTA-NC              1:14.65    1:13.28  
  2 Lucky, Matthew            13 SAIL-NC              1:13.02    1:13.30  
  3 Anderson, Nick            14 YOTA-NC              1:18.83    1:16.70  
  4 Noble, Ross               13 YOTA-NC              1:22.06    1:19.01  
  5 Sterrett, Will            14 WOW-NC               1:19.34    1:19.21  
  6 Xu, Ayden                 13 YOTA-NC              1:19.32    1:19.34  
  7 Congiusta, Matthew        14 YOTA-NC              1:20.75    1:21.80  
B - Final
  9 McGovern, Camden          14 YOTA-NC              1:22.64    1:18.04  
 10 Volpe, Michael            14 YOTA-NC              1:22.52    1:18.25  
 11 Sikes, Wiley              13 YOTA-NC              1:25.00    1:23.26  
 12 Lee, Henry                13 YOTA-NC              1:23.09    1:23.49  
 13 Johnson, Blake            14 SAIL-NC              1:24.16    1:24.21  
 14 Bock, Michael             14 YOTA-NC              1:26.04    1:24.45  
 15 Vadapalli, Bhargav        13 SAIL-NC              1:24.94    1:24.48  
 16 Stoner, Reese             13 YOTA-NC              1:29.19    1:27.35  
 
Event 304  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Drake, Patrick            14 RSA-NC               1:17.71    1:13.01  
  2 Lucky, Matthew            13 SAIL-NC              1:11.91    1:13.02  
  3 Taylor, John Reese        13 YOTA-NC              1:22.44    1:14.65  
  4 Miller, Brandon           14 RMY-NC               1:16.22    1:17.55  
  5 McDonald, Logan           14 TYDE-NC              1:22.83    1:17.60  
  6 Anderson, Nick            14 YOTA-NC              1:16.60    1:18.83  
  7 Xu, Ayden                 13 YOTA-NC              1:18.93    1:19.32  
  8 Sterrett, Will            14 WOW-NC               1:20.33    1:19.34  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Coppedge, Tommy           14 YOTA-NC              1:19.26    1:20.20  
 10 Valliere, Alex            14 TYDE-NC              1:23.25    1:20.23  
 11 Congiusta, Matthew        14 YOTA-NC              1:20.16    1:20.75  
 12 Noble, Ross               13 YOTA-NC              1:23.50    1:22.06  
 13 Volpe, Michael            14 YOTA-NC              1:31.27    1:22.52  
 14 McGovern, Camden          14 YOTA-NC              1:20.00    1:22.64  
 15 Lee, Henry                13 YOTA-NC              1:23.04    1:23.09  
 16 Johnson, Blake            14 SAIL-NC              1:23.41    1:24.16  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Vadapalli, Bhargav        13 SAIL-NC              1:25.70    1:24.94  
 18 Sikes, Wiley              13 YOTA-NC              1:23.14    1:25.00  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Bock, Michael             14 YOTA-NC              1:33.63    1:26.04  
 20 Kwon, Kyle                14 GCY-NC               1:27.45    1:26.24  
 21 Zhang, Ray                14 GCY-NC               1:23.96    1:26.88  
 22 Yang, Raymond             13 YOTA-NC              1:29.74    1:27.00  
 23 Stoner, Reese             13 YOTA-NC              1:36.58    1:29.19  
 24 Halicigil, Baran          13 TYDE-NC              1:39.35    1:31.26  
 25 Pollina, Ethan            14 SGSA-NC              1:27.24    1:31.27  
 26 Gray, Brooks              13 GCY-NC               1:36.02    1:31.93  
 27 Delcambre, Avery          13 YOTA-NC              1:46.40    1:32.37  
 28 Hardy, Ryan               13 YOTA-NC              1:32.14    1:34.60  
 29 Hua, James                13 GCY-NC               1:34.61    1:38.01  
 30 Quaresma, David           13 GFSC-NC              1:37.47    1:39.07  
 31 Giffel, Ian               14 YOTA-NC              1:45.36    1:40.04  
 32 Perry, Dylan              13 SAIL-NC              1:42.68    1:40.89  
 33 Schonfelder, Evan         14 LY-VA                1:49.00    1:41.73  
 34 Sharpe, Sterling          13 GCY-NC               1:46.13    1:47.54  
 35 Gaillard, Alston          14 TYDE-NC                   NT    1:51.78  
 
Event 304  Men 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Butner, Logan             15 WOW-NC               1:11.72    1:12.08  
  2 Nouchi, Noah              16 TYDE-NC              1:14.38    1:12.74  
  3 Bezuidenhout, Gideon      16 YOTA-NC              1:17.95    1:14.58  
  4 McKenna, Patrick          15 TYDE-NC              1:15.84    1:16.49  
  5 Baker, Jay                15 YOTA-NC              1:19.97    1:18.06  
  6 Yahi, Anis                20 GCY-NC               1:18.00    1:18.08  
B - Final
  9 Gleason, Declan           15 YOTA-NC              1:20.15    1:14.85  
 10 Esposito, Ben             18 GCY-NC               1:20.51    1:19.36  
 11 Ansede, Logan             17 YOTA-NC              1:20.17    1:20.01  
 12 Humbert, William          17 YOTA-NC              1:21.74    1:20.14  
 13 Mejouev, Feodor           15 WOW-NC               1:20.41    1:20.30  
 14 Nario, Austin             16 TYDE-NC              1:20.82    1:23.76  
C - Final
 17 Rettammel, Connor         17 YOTA-NC              1:23.85    1:21.64  
 18 Miroshnichenko, Alex      15 GCY-NC               1:25.27    1:26.52  
 19 Rendon, Kolby             16 RSA-NC               1:29.81    1:31.85  
 20 Kondratick, Jack          11 RSA-NC               1:53.63    1:50.93  
 
Event 304  Men 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Butner, Logan             15 WOW-NC               1:13.07    1:11.72  
  2 Nouchi, Noah              16 TYDE-NC              1:09.34    1:14.38  
  3 McKenna, Patrick          15 TYDE-NC              1:13.75    1:15.84  
  4 Carroll, AJ               17 YOTA-NC              1:17.57    1:16.49  
  5 Bezuidenhout, Gideon      16 YOTA-NC              1:12.85    1:17.95  
  6 Yahi, Anis                20 GCY-NC               1:12.38    1:18.00  
  7 Maxwell, Anthony          18 YOTA-NC              1:08.50    1:18.75  
  8 Balkus, Ethan             17 WOW-NC               1:23.91    1:19.87  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Baker, Jay                15 YOTA-NC              1:18.71    1:19.97  
 10 Brown, Taye               17 YOTA-NC              1:21.38    1:20.13  
 11 Gleason, Declan           15 YOTA-NC              1:20.46    1:20.15  
 12 Ansede, Logan             17 YOTA-NC              1:17.30    1:20.17  
 13 Mejouev, Feodor           15 WOW-NC               1:21.02    1:20.41  
 14 Esposito, Ben             18 GCY-NC               1:14.68    1:20.51  
 15 Nario, Austin             16 TYDE-NC              1:22.34    1:20.82  
 16 Humbert, William          17 YOTA-NC              1:21.47    1:21.74  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Greene, Connor            16 TYDE-NC              1:16.04    1:21.75  
 18 Watson, William           16 STAR-NC              1:19.98    1:21.89  
 19 Johnson, Bryson           16 RSA-NC               1:15.90    1:21.94  
 20 LeFevre, Ben              16 TYDE-NC              1:16.80    1:22.75  
 21 Vlahos, Luke              16 TYDE-NC              1:18.52    1:23.62  
 22 Rettammel, Connor         17 YOTA-NC              1:17.45    1:23.85  
 23 Miroshnichenko, Alex      15 GCY-NC               1:22.03    1:25.27  
 24 Vye, Benjamin             15 TYDE-NC              1:27.27    1:25.48  
-------------------------------------------------------------------------
 25 Petruzzi, Erik            12 TYDE-NC              1:29.38    1:25.86  
 26 Aparicio, Emilio          12 RSA-NC               1:27.43    1:27.38  
-------------------------------------------------------------------------
 27 Muire, Eric               17 GCY-NC               1:28.99    1:28.27  
 28 Roten, Landon             15 TYDE-NC              1:26.93    1:28.50  
 29 Pierce, Tomas             16 RSA-NC               1:34.96    1:28.56  
 30 Brown, Logan              15 TYDE-NC              1:27.30    1:29.56  
 31 Rendon, Kolby             16 RSA-NC               1:33.82    1:29.81  
 32 Jorgensen, Cale           15 YOTA-NC              1:33.00    1:31.14  
 33 Kondratick, Jack          11 RSA-NC               1:54.80    1:53.63  
 -- Savage, Tommy             17 YOTA-NC              1:32.76         DQ  
 
Event 305  Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Xu, Savannah              13 YOTA-NC              2:34.84    2:33.01  
                1:13.30   2:33.01 (1:19.71)                                        
  2 Bezuidenhout, Clarissa    13 YOTA-NC              2:40.92    2:34.08  
                1:16.75   2:34.08 (1:17.33)                                        
  3 Gyure, Keenan             14 YOTA-NC              2:38.87    2:37.06  
                1:17.74   2:37.06 (1:19.32)                                        
  4 Faber, Rebecca            13 YOTA-NC              2:37.45    2:38.94  
                1:16.89   2:38.94 (1:22.05)                                        
  5 Medins, Delaney           13 YOTA-NC              2:44.79    2:41.72  
                1:20.43   2:41.72 (1:21.29)                                        
  6 Falwell, Caroline         13 LY-VA                2:45.10    2:44.72  
                1:20.50   2:44.72 (1:24.22)                                        
  7 Groce, April              14 RSA-NC               2:40.60    2:45.06  
                1:21.12   2:45.06 (1:23.94)                                        
  8 Mohr, Katie               14 TYDE-NC              2:40.05    2:58.71  
                1:27.64   2:58.71 (1:31.07)                                        
B - Final
  9 Speerschneider, Kate      14 YOTA-NC              2:52.57    2:38.76  
                1:18.03   2:38.76 (1:20.73)                                        
 10 Bezuidenhout, Chrisna     13 YOTA-NC              2:45.30    2:39.93  
                1:20.21   2:39.93 (1:19.72)                                        
 11 Hickey, Dillan            14 YOTA-NC              2:45.16    2:43.38  
                1:18.77   2:43.38 (1:24.61)                                        
 12 Heeden, Sydney            13 YOTA-NC              2:47.23    2:45.84  
                1:20.72   2:45.84 (1:25.12)                                        
 13 Preisach, Ella            14 RSA-NC               2:55.53    2:51.49  
                1:22.89   2:51.49 (1:28.60)                                        
 14 Taylor, Allie             14 YOTA-NC              2:47.36    2:52.16  
                1:24.80   2:52.16 (1:27.36)                                        
 15 Greene, Bebe              13 GCY-NC               2:59.59    2:57.41  
                1:29.87   2:57.41 (1:27.54)                                        
 
Event 305  Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Hicks, Hailey             14 YOTA-NC              2:26.76    2:33.12  
                1:15.34   2:33.12 (1:17.78)                                        
  2 Xu, Savannah              13 YOTA-NC              2:33.29    2:34.84  
                1:14.69   2:34.84 (1:20.15)                                        
  3 Faber, Rebecca            13 YOTA-NC              2:30.97    2:37.45  
                1:16.31   2:37.45 (1:21.14)                                        
  4 Gyure, Keenan             14 YOTA-NC              2:42.94    2:38.87  
                1:18.70   2:38.87 (1:20.17)                                        
  5 Mohr, Katie               14 TYDE-NC              2:45.12    2:40.05  
                1:18.43   2:40.05 (1:21.62)                                        
  6 Groce, April              14 RSA-NC               2:36.11    2:40.60  
                1:19.19   2:40.60 (1:21.41)                                        
  7 Bezuidenhout, Clarissa    13 YOTA-NC              2:38.44    2:40.92  
                1:18.46   2:40.92 (1:22.46)                                        
  8 Pierce, Camila            13 RSA-NC               2:27.01    2:41.27  
                1:18.36   2:41.27 (1:22.91)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Alexander, Reece          14 TYDE-NC              2:37.18    2:44.03  
                1:20.37   2:44.03 (1:23.66)                                        
 10 Medins, Delaney           13 YOTA-NC              2:41.50    2:44.79  
                1:21.95   2:44.79 (1:22.84)                                        
 11 Falwell, Caroline         13 LY-VA                2:47.90    2:45.10  
                1:20.57   2:45.10 (1:24.53)                                        
 12 Hickey, Dillan            14 YOTA-NC              2:45.47    2:45.16  
                1:19.17   2:45.16 (1:25.99)                                        
 13 Bezuidenhout, Chrisna     13 YOTA-NC              2:39.15    2:45.30  
                1:22.74   2:45.30 (1:22.56)                                        
 14 Heeden, Sydney            13 YOTA-NC              2:54.06    2:47.23  
                1:21.89   2:47.23 (1:25.34)                                        
 15 Taylor, Allie             14 YOTA-NC              2:47.45    2:47.36  
                1:22.31   2:47.36 (1:25.05)                                        
 16 Legarth, Megan            14 YOTA-NC              2:41.62    2:47.44  
                1:21.28   2:47.44 (1:26.16)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Prather, Caroline         14 GFSC-NC              2:50.52    2:50.14  
                1:23.60   2:50.14 (1:26.54)                                        
 18 Chan, Chloe               13 RSA-NC                    NT    2:52.45  
                1:25.26   2:52.45 (1:27.19)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 19 Speerschneider, Kate      14 YOTA-NC              2:45.55    2:52.57  
                1:23.53   2:52.57 (1:29.04)                                        
 20 Dontino, Mia              14 SAIL-NC              3:09.99    2:53.52  
                1:25.93   2:53.52 (1:27.59)                                        
 21 Preisach, Ella            14 RSA-NC               2:53.08    2:55.53  
                1:26.96   2:55.53 (1:28.57)                                        
 22 Cross, Caroline           14 GCY-NC                    NT    2:57.96  
                1:27.41   2:57.96 (1:30.55)                                        
 23 Rose, Charlotte           14 RSA-NC               2:57.55    2:58.61  
                1:27.46   2:58.61 (1:31.15)                                        
 24 Greene, Bebe              13 GCY-NC                    NT    2:59.59  
                1:31.22   2:59.59 (1:28.37)                                        
 25 Humbert, Ella             13 YOTA-NC                   NT    3:00.58  
                1:30.58   3:00.58 (1:30.00)                                        
 26 Long, Sasha               14 RSA-NC               2:58.08    3:03.41  
                1:31.25   3:03.41 (1:32.16)                                        
 27 Kunkle, Megan             14 SAIL-NC                   NT    3:04.20  
                1:30.30   3:04.20 (1:33.90)                                        
 28 Shannon, Abbie            14 YOTA-NC              3:31.76    3:06.31  
                1:31.19   3:06.31 (1:35.12)                                        
 29 Templeton, Lindsay        13 YOTA-NC              3:06.43    3:09.92  
                1:31.58   3:09.92 (1:38.34)                                        
 30 Phillips, Ellen           13 WOW-NC               3:48.40    3:11.18  
                1:34.33   3:11.18 (1:36.85)                                        
 31 Smith, Lauren             14 TYDE-NC              3:34.27    3:25.70  
                1:40.62   3:25.70 (1:45.08)                                        
 -- Hamilton, Andria          14 ASTF-NC                   NT         DQ  
                1:38.11        DQ (1:38.37)                                        
 -- Evans, Tori               13 GCY-NC               2:48.55         DQ  
                1:24.78        DQ (1:27.44)                                        
 
Event 305  Women 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Ruiz Buceta, Sara         16 WOW-NC               2:34.40    2:29.18  
                1:12.38   2:29.18 (1:16.80)                                        
  2 Dryden, Ellie             16 YOTA-NC              2:42.68    2:35.36  
                1:15.65   2:35.36 (1:19.71)                                        
  3 Ally, Emily               15 GCY-NC               2:40.34    2:36.05  
                1:14.56   2:36.05 (1:21.49)                                        
  4 Murtaugh, Emma            15 YOTA-NC              2:40.26    2:37.45  
                1:17.33   2:37.45 (1:20.12)                                        
  5 Medlin, Lauren            16 YOTA-NC              2:42.13    2:39.69  
                1:18.43   2:39.69 (1:21.26)                                        
  6 Pape, Caroline            15 TYDE-NC              2:42.47    2:44.71  
                1:20.67   2:44.71 (1:24.04)                                        
  7 Howard, Maren             15 WOW-NC               2:46.09    2:45.53  
                1:19.88   2:45.53 (1:25.65)                                        
  8 Thomas, Cam               15 GCY-NC               2:45.07    2:51.72  
                1:23.79   2:51.72 (1:27.93)                                        
B - Final
  9 Schell, Gabbie            11 GCY-NC               2:57.29    2:55.64  
                1:27.15   2:55.64 (1:28.49)                                        
 
Event 305  Women 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Welsh, Lily               12 YOTA-NC              2:31.99    2:29.35  
                1:11.85   2:29.35 (1:17.50)                                        
  2 Cunningham, Victoria      15 RSA-NC               2:32.55    2:31.92  
                1:15.54   2:31.92 (1:16.38)                                        
  3 Myhrvold, Mathea          16 YOTA-NC              2:29.23    2:34.39  
                1:15.77   2:34.39 (1:18.62)                                        
  4 Ruiz Buceta, Sara         16 WOW-NC               2:39.99    2:34.40  
  5 Campbell, McKenzie        16 GCY-NC               2:29.00    2:35.04  
                1:16.10   2:35.04 (1:18.94)                                        
  6 Hoover, Maddie            16 WOW-NC               2:36.64    2:35.50  
                1:14.50   2:35.50 (1:21.00)                                        
  7 Sigmon, Heather           19 UN-VA                2:20.88    2:35.92  
                1:17.29   2:35.92 (1:18.63)                                        
  8 Myhrvold, Amelia          15 YOTA-NC              2:33.96    2:39.82  
                1:16.45   2:39.82 (1:23.37)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Murtaugh, Emma            15 YOTA-NC              2:54.76    2:40.26  
                1:18.92   2:40.26 (1:21.34)                                        
 10 Ally, Emily               15 GCY-NC               2:33.47    2:40.34  
                1:16.97   2:40.34 (1:23.37)                                        
 11 Medlin, Lauren            16 YOTA-NC              2:33.56    2:42.13  
                1:20.42   2:42.13 (1:21.71)                                        
 12 Jewell, Brynn             17 WOW-NC                    NT    2:42.17  
                1:19.96   2:42.17 (1:22.21)                                        
 13 Pape, Caroline            15 TYDE-NC              2:32.82    2:42.47  
                1:20.53   2:42.47 (1:21.94)                                        
 14 Dryden, Ellie             16 YOTA-NC              2:38.98    2:42.68  
                1:18.88   2:42.68 (1:23.80)                                        
 15 Thomas, Cam               15 GCY-NC               2:35.55    2:45.07  
                1:21.96   2:45.07 (1:23.11)                                        
 16 Howard, Maren             15 WOW-NC               2:54.89    2:46.09  
                1:21.45   2:46.09 (1:24.64)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Posse, Madeline           17 YOTA-NC              2:43.01    2:46.46  
                1:20.85   2:46.46 (1:25.61)                                        
 18 Maxwell, Angela           18 YOTA-NC              2:36.52    2:46.84  
                1:21.31   2:46.84 (1:25.53)                                        
 19 McChesney, Karly          17 TYDE-NC              2:46.50    2:49.01  
                1:23.14   2:49.01 (1:25.87)                                        
 20 Miller, Kayla             17 YOTA-NC              2:44.56    2:50.83  
                1:23.88   2:50.83 (1:26.95)                                        
 21 Lin, Jennings             15 GCY-NC               2:50.93    2:50.92  
                1:23.39   2:50.92 (1:27.53)                                        
 22 Denton, Emma              16 GFSC-NC              2:57.37    2:51.67  
                1:25.95   2:51.67 (1:25.72)                                        
 23 Ogren, Virginia           15 YOTA-NC              2:54.17    2:53.72  
                1:25.26   2:53.72 (1:28.46)                                        
 24 Andrews, Stella           12 RSA-NC               2:56.86    2:54.57  
                1:24.07   2:54.57 (1:30.50)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 25 Tuenker, Claire           15 YOTA-NC              2:44.05    2:56.19  
                1:26.01   2:56.19 (1:30.18)                                        
 26 Tapper, Abbie             15 YOTA-NC              2:55.27    2:57.00  
                1:26.32   2:57.00 (1:30.68)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 27 Phillips, Paige           15 WOW-NC               2:58.37    2:57.11  
                1:25.32   2:57.11 (1:31.79)                                        
 28 Schell, Gabbie            11 GCY-NC                    NT    2:57.29  
                1:29.32   2:57.29 (1:27.97)                                        
 29 Baumgartner, Allison      16 YOTA-NC              2:49.27    2:58.38  
                1:26.67   2:58.38 (1:31.71)                                        
 30 Mondo, Molly              15 YOTA-NC              3:00.23    2:58.66  
                1:28.68   2:58.66 (1:29.98)                                        
 31 Miller, Emily             17 ASTF-NC                   NT    2:58.72  
                1:28.82   2:58.72 (1:29.90)                                        
 32 Konopka, Ava              15 YOTA-NC              2:42.56    2:59.99  
                1:28.37   2:59.99 (1:31.62)                                        
 33 Sorjonen, Taika           16 GCY-NC               3:01.56    3:01.30  
                1:30.02   3:01.30 (1:31.28)                                        
 34 Trowbridge, Erin          16 TYDE-NC              3:05.50    3:06.38  
                1:33.50   3:06.38 (1:32.88)                                        
 
Event 306  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Congiusta, Matthew        14 YOTA-NC              2:33.25    2:27.33  
                1:11.34   2:27.33 (1:15.99)                                        
  2 Hardy, Ryan               13 YOTA-NC              2:34.17    2:31.90  
                1:15.40   2:31.90 (1:16.50)                                        
  3 Prucha, John              14 YOTA-NC              2:35.87    2:32.14  
                1:16.05   2:32.14 (1:16.09)                                        
  4 Smith, Ben                13 YOTA-NC              2:36.20    2:32.85  
                1:15.77   2:32.85 (1:17.08)                                        
  5 Stoner, Reese             13 YOTA-NC              2:33.95    2:34.67  
                1:16.51   2:34.67 (1:18.16)                                        
  6 St. Clair, Cameron        14 LY-VA                2:34.82    2:37.08  
                1:17.80   2:37.08 (1:19.28)                                        
  7 Muir, Avery               14 RSA-NC               2:40.12    2:41.17  
                1:18.96   2:41.17 (1:22.21)                                        
B - Final
  9 Taylor, John Reese        13 YOTA-NC              2:43.37    2:39.05  
                1:18.91   2:39.05 (1:20.14)                                        
 10 Johnson, Blake            14 SAIL-NC              2:42.26    2:39.99  
                1:17.99   2:39.99 (1:22.00)                                        
 11 Eischeid, Benjamin        13 YOTA-NC              2:45.57    2:44.84  
                1:21.55   2:44.84 (1:23.29)                                        
 
Event 306  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Tars, Robert              14 GCY-NC               2:15.57    2:21.28  
                1:06.89   2:21.28 (1:14.39)                                        
  2 Bacon, Tate               14 GFSC-NC                   NT    2:31.98  
                1:14.36   2:31.98 (1:17.62)                                        
  3 Congiusta, Matthew        14 YOTA-NC              2:24.35    2:33.25  
                1:13.19   2:33.25 (1:20.06)                                        
  4 Stoner, Reese             13 YOTA-NC              2:35.24    2:33.95  
                1:16.72   2:33.95 (1:17.23)                                        
  5 Hardy, Ryan               13 YOTA-NC              2:32.14    2:34.17  
                1:13.99   2:34.17 (1:20.18)                                        
  6 St. Clair, Cameron        14 LY-VA                2:34.04    2:34.82  
                1:15.10   2:34.82 (1:19.72)                                        
  7 Prucha, John              14 YOTA-NC              2:35.56    2:35.87  
                1:17.81   2:35.87 (1:18.06)                                        
  8 Smith, Ben                13 YOTA-NC              2:35.47    2:36.20  
                1:16.96   2:36.20 (1:19.24)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 McDonald, Logan           14 TYDE-NC              2:48.34    2:37.52  
                1:18.31   2:37.52 (1:19.21)                                        
 10 Coppedge, Tommy           14 YOTA-NC              2:37.11    2:39.15  
                1:18.72   2:39.15 (1:20.43)                                        
 11 Muir, Avery               14 RSA-NC               2:44.11    2:40.12  
                1:19.40   2:40.12 (1:20.72)                                        
 12 Johnson, Blake            14 SAIL-NC              2:38.52    2:42.26  
                1:19.32   2:42.26 (1:22.94)                                        
 13 Taylor, John Reese        13 YOTA-NC              3:00.87    2:43.37  
                1:22.09   2:43.37 (1:21.28)                                        
 14 Brooks, Sam               14 SAIL-NC              2:51.25    2:44.04  
                1:21.36   2:44.04 (1:22.68)                                        
 15 Halicigil, Baran          13 TYDE-NC                   NT    2:44.59  
                1:21.19   2:44.59 (1:23.40)                                        
 16 Eischeid, Benjamin        13 YOTA-NC              2:43.99    2:45.57  
                1:21.92   2:45.57 (1:23.65)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Liang, Jonathan           13 YOTA-NC              2:46.76    2:46.80  
                1:22.48   2:46.80 (1:24.32)                                        
 18 Beasley, Basha            14 YOTA-NC                   NT    2:47.47  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Insixiengmay, Steven      14 TYDE-NC              2:59.20    2:50.64  
                1:22.66   2:50.64 (1:27.98)                                        
 20 Delcambre, Avery          13 YOTA-NC              2:50.99    2:51.31  
                1:23.32   2:51.31 (1:27.99)                                        
 21 Seeber, Andrew            13 GCY-NC                    NT    2:55.09  
                1:27.39   2:55.09 (1:27.70)                                        
 22 Pearce, Daniel            13 YOTA-NC              2:52.93    2:55.97  
                1:26.51   2:55.97 (1:29.46)                                        
 23 Gaillard, Alston          14 TYDE-NC                   NT    2:56.87  
                1:27.71   2:56.87 (1:29.16)                                        
 24 Glebus, Chris             14 SGSA-NC              2:51.87    2:58.74  
                1:26.92   2:58.74 (1:31.82)                                        
 
Event 306  Men 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Lucky, Andrew             15 SAIL-NC              2:17.62    2:20.58  
                1:09.39   2:20.58 (1:11.19)                                        
  2 Womble, Ethan             15 GCY-NC               2:26.53    2:23.06  
                1:10.61   2:23.06 (1:12.45)                                        
  3 Davis, Collin             15 YOTA-NC              2:28.74    2:25.71  
                1:12.23   2:25.71 (1:13.48)                                        
  4 Berkowitz, Jeremy         17 YOTA-NC              2:23.90    2:27.58  
                1:12.66   2:27.58 (1:14.92)                                        
  5 Ansede, Logan             17 YOTA-NC              2:28.94    2:30.26  
                1:15.47   2:30.26 (1:14.79)                                        
  6 Nario, Austin             16 TYDE-NC              2:32.28    2:31.04  
                1:14.84   2:31.04 (1:16.20)                                        
  7 Satterfield, Shaw         16 YOTA-NC              2:30.28    2:35.07  
                1:18.35   2:35.07 (1:16.72)                                        
B - Final
  9 Savage, Tommy             17 YOTA-NC              2:39.36    2:38.36  
                1:18.04   2:38.36 (1:20.32)                                        
 10 Hadsell, Ethan            12 RSA-NC               2:43.02    2:41.97  
                1:20.29   2:41.97 (1:21.68)                                        
 11 Schoenagel, Matthew       12 RSA-NC               2:42.41    2:42.30  
                1:21.71   2:42.30 (1:20.59)                                        
 12 Day, Collin               15 YOTA-NC              2:47.16    2:43.90  
                1:20.21   2:43.90 (1:23.69)                                        
 13 Cain, Jackson             15 YOTA-NC              2:47.14    2:44.64  
                1:20.28   2:44.64 (1:24.36)                                        
 14 Riner, Brent              15 LY-VA                2:45.17    2:44.86  
                1:21.71   2:44.86 (1:23.15)                                        
 15 Harding, Michael          12 SGSA-NC              2:52.89    2:47.95  
                1:22.51   2:47.95 (1:25.44)                                        
 16 Breitling, Prescott       16 TYDE-NC              2:59.81    2:53.21  
                1:23.67   2:53.21 (1:29.54)                                        
 
Event 306  Men 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Carroll, AJ               17 YOTA-NC              2:09.72    2:13.56  
                1:06.72   2:13.56 (1:06.84)                                        
  2 Forgrave, Zack            18 YOTA-NC              2:16.86    2:17.04  
                1:07.49   2:17.04 (1:09.55)                                        
  3 Lucky, Andrew             15 SAIL-NC              2:12.45    2:17.62  
                1:07.17   2:17.62 (1:10.45)                                        
  4 Berkowitz, Jeremy         17 YOTA-NC              2:17.71    2:23.90  
                1:11.35   2:23.90 (1:12.55)                                        
  5 Brown, Taye               17 YOTA-NC              2:19.77    2:25.10  
                1:09.52   2:25.10 (1:15.58)                                        
  6 Womble, Ethan             15 GCY-NC               2:29.48    2:26.53  
                1:13.35   2:26.53 (1:13.18)                                        
  7 Davis, Collin             15 YOTA-NC              2:24.35    2:28.74  
                1:12.88   2:28.74 (1:15.86)                                        
  8 Davis, Austen             15 RSA-NC               2:25.81    2:28.84  
                1:13.95   2:28.84 (1:14.89)                                        
-------------------------------------------------------------------------
  9 Ansede, Logan             17 YOTA-NC              2:27.73    2:28.94  
                1:14.87   2:28.94 (1:14.07)                                        
 10 Ubinger, Kennedy          17 RSA-NC               2:33.09    2:29.91  
                1:14.09   2:29.91 (1:15.82)                                        
 11 Satterfield, Shaw         16 YOTA-NC              2:24.82    2:30.28  
                1:16.52   2:30.28 (1:13.76)                                        
 12 Curran, Garrett           15 RSA-NC               2:31.17    2:31.16  
                1:14.91   2:31.16 (1:16.25)                                        
 13 Vye, Nicholas             15 TYDE-NC              2:30.64    2:31.78  
                1:14.41   2:31.78 (1:17.37)                                        
 14 Nario, Austin             16 TYDE-NC              2:24.23    2:32.28  
                1:16.18   2:32.28 (1:16.10)                                        
 15 Battaglini, Lucca         12 YOTA-NC                   NT    2:33.11  
                1:14.74   2:33.11 (1:18.37)                                        
 16 Ansede, Lucas             15 YOTA-NC              2:36.44    2:35.70  
                1:16.76   2:35.70 (1:18.94)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 17 Adkins, Trey              17 WOW-NC               2:21.94    2:36.24  
                1:18.92   2:36.24 (1:17.32)                                        
 18 Brown, Logan              15 TYDE-NC              2:36.03    2:38.90  
                1:18.61   2:38.90 (1:20.29)                                        
 19 Savage, Tommy             17 YOTA-NC              2:38.89    2:39.36  
                1:19.46   2:39.36 (1:19.90)                                        
 20 Schoenagel, Matthew       12 RSA-NC               2:50.76    2:42.41  
                1:19.87   2:42.41 (1:22.54)                                        
 21 Hadsell, Ethan            12 RSA-NC                    NT    2:43.02  
                1:20.40   2:43.02 (1:22.62)                                        
 22 Jorgensen, Cale           15 YOTA-NC              2:41.63    2:43.69  
                1:19.30   2:43.69 (1:24.39)                                        
 23 Gleason, Declan           15 YOTA-NC              2:46.86    2:44.20  
                1:20.42   2:44.20 (1:23.78)                                        
 24 Riner, Brent              15 LY-VA                2:47.34    2:45.17  
                1:20.94   2:45.17 (1:24.23)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 25 Basinger, Andrew          15 WOW-NC               2:47.06    2:46.41  
                1:21.42   2:46.41 (1:24.99)                                        
 26 Cain, Jackson             15 YOTA-NC              3:00.76    2:47.14  
                1:21.42   2:47.14 (1:25.72)                                        
-------------------------------------------------------------------------
 27 Day, Collin               15 YOTA-NC              2:42.56    2:47.16  
                1:21.80   2:47.16 (1:25.36)                                        
 28 Vye, Benjamin             15 TYDE-NC              2:47.20    2:49.59  
                1:23.51   2:49.59 (1:26.08)                                        
 29 Eickhoff, CJ              11 GFSC-NC              2:51.53    2:52.32  
                1:24.02   2:52.32 (1:28.30)                                        
 30 Harding, Michael          12 SGSA-NC              2:53.64    2:52.89  
                1:25.40   2:52.89 (1:27.49)                                        
 31 Petruzzi, Erik            12 TYDE-NC                   NT    2:59.06  
                1:29.28   2:59.06 (1:29.78)                                        
 32 Breitling, Prescott       16 TYDE-NC                   NT    2:59.81  
                1:26.40   2:59.81 (1:33.41)                                        
 33 Abernathy, Harris         10 GCY-NC                    NT    3:05.52  
 34 McGuire, Dylan            16 TYDE-NC              3:07.24    3:11.10  
                1:33.86   3:11.10 (1:37.24)                                        
 35 LeFevre, Ben              16 TYDE-NC              3:07.40    3:16.66  
                1:35.20   3:16.66 (1:41.46)                                        
 -- Tuenker, Felix            16 YOTA-NC              2:35.09         DQ  
                1:19.67        DQ (1:24.45)                                        
 -- Ivy, Michael              16 RSA-NC               2:28.94         DQ  
                1:12.98        DQ (1:20.29)                                        
 
Event 307  Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Day, Keenan               13 YOTA-NC                39.72      38.89  
  2 Falwell, Caroline         13 LY-VA                  39.08      39.34  
  3 Cook, Kourtney            14 GCY-NC                 38.99      39.94  
  4 Wilson, Grace             13 SAIL-NC                41.88      42.20  
  5 Hamilton, Andria          14 ASTF-NC                53.09      50.52  
 
Event 307  Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Colaneri, Martina         14 YOTA-NC                39.67      38.23  
  2 Johnson, Emma             14 WOW-NC                 37.96      38.33  
  3 Cook, Kourtney            14 GCY-NC                 40.48      38.99  
  4 Falwell, Caroline         13 LY-VA                  42.67      39.08  
  5 Day, Keenan               13 YOTA-NC                40.71      39.72  
  6 Wilson, Grace             13 SAIL-NC                43.06      41.88  
  7 Bishop, Avery             14 WOW-NC                 45.81      41.91  
  8 Poteat, Devin             14 SAIL-NC                   NT      42.85  
-------------------------------------------------------------------------
  9 White, Kaley              13 GCY-NC                    NT      47.75  
 10 Hamilton, Andria          14 ASTF-NC                   NT      53.09  
 
Event 307  Women 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Burton, Piper             16 GCY-NC                 37.70      36.25  
  2 Maloy, Jenna              15 YOTA-NC                37.47      37.48  
  3 Lin, Jennings             15 GCY-NC                 38.75      38.74  
  4 Parks, Lizzie             17 TYDE-NC                42.65      40.46  
  5 Roverato, Nevaeh          15 ASTF-NC                44.68      43.81  
  6 Everett, Sophia           17 YOTA-NC                44.95      44.16  
  7 Harmon, Katelin           15 ASTF-NC                50.11      51.81  
 
Event 307  Women 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Maloy, Jenna              15 YOTA-NC                42.11      37.47  
  2 Burton, Piper             16 GCY-NC                 35.60      37.70  
  3 Wolf, Annie               16 TYDE-NC                41.37      38.72  
  4 Lin, Jennings             15 GCY-NC                 38.04      38.75  
  5 Miller, Anna              15 ASTF-NC                42.10      38.94  
  6 Walker, Alexis            16 YOTA-NC                38.34      38.95  
  7 Earnshaw, Suzanne         15 YOTA-NC                39.92      39.70  
  8 Maxwell, Angela           18 YOTA-NC                39.18      39.72  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Bunting, Meredith         16 TYDE-NC                38.53      40.17  
 10 Schimmoller, Jennifer     15 SAIL-NC                40.69      40.57  
 11 Parks, Lizzie             17 TYDE-NC                49.42      42.65  
 12 Mondo, Molly              15 YOTA-NC                41.63      43.47  
 13 Welsh, Lily               12 YOTA-NC                43.68      44.59  
 14 Roverato, Nevaeh          15 ASTF-NC                   NT      44.68  
 15 Everett, Sophia           17 YOTA-NC                41.47      44.95  
 16 Johnson, Addison          12 RSA-NC                 49.93      47.86  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Harmon, Katelin           15 ASTF-NC                   NT      50.11  
 
Event 308  Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Anderson, Nick            14 YOTA-NC                34.98      34.67  
  2 Xu, Ayden                 13 YOTA-NC                35.35      34.77  
  3 McGovern, Camden          14 YOTA-NC                37.25      35.03  
  4 Congiusta, Matthew        14 YOTA-NC                36.73      36.66  
  5 Sikes, Wiley              13 YOTA-NC                38.89      38.14  
  6 Vadapalli, Bhargav        13 SAIL-NC                38.71      38.86  
 -- Lucky, Matthew            13 SAIL-NC                33.58         DQ  
B - Final
  9 Olson, Sammy              13 YOTA-NC                41.22      41.20  
 10 Schonfelder, Evan         14 LY-VA                  46.59      46.28  
 -- Gray, Brooks              13 GCY-NC                 41.58         DQ  
 
Event 308  Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Lucky, Matthew            13 SAIL-NC                32.14      33.58  
  2 Anderson, Nick            14 YOTA-NC                37.14      34.98  
  3 Xu, Ayden                 13 YOTA-NC                37.71      35.35  
  4 Zhang, Ray                14 GCY-NC                 36.85      36.63  
  5 Congiusta, Matthew        14 YOTA-NC                41.29      36.73  
  6 Volpe, Michael            14 YOTA-NC                41.93      37.09  
  7 McGovern, Camden          14 YOTA-NC                36.09      37.25  
  8 Rock, Noah                13 GCY-NC                 39.14      37.26  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Vadapalli, Bhargav        13 SAIL-NC                39.49      38.71  
 10 Sikes, Wiley              13 YOTA-NC                37.48      38.89  
 11 Yang, Raymond             13 YOTA-NC                42.56      39.30  
 12 Ranier, Harrison          14 SAIL-NC                45.42      40.18  
 13 Schlueter, Harmon         13 SAIL-NC                45.11      40.92  
 14 Olson, Sammy              13 YOTA-NC                40.48      41.22  
 15 Gray, Brooks              13 GCY-NC                 44.09      41.58  
 16 Perry, Dylan              13 SAIL-NC              1:04.28      45.25  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Schonfelder, Evan         14 LY-VA                  48.04      46.59  
 
Event 308  Men 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Smith, Ben                17 TYDE-NC                34.38      34.66  
  2 Faber, Samuel             15 YOTA-NC                36.76      35.52  
  3 Mejouev, Feodor           15 WOW-NC                 36.37      36.03  
  4 Humbert, William          17 YOTA-NC                36.61      36.57  
  5 Burgess, Keenan           18 SAIL-NC                38.86      38.77  
  6 Kondratick, Jack          11 RSA-NC                 50.19      51.73  
 
Event 308  Men 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Wright, Hunter            19 YOTA-NC                39.81      34.19  
  2 Smith, Ben                17 TYDE-NC                39.57      34.38  
  3 Lu, Ludy                  17 ASTF-NC                36.42      35.40  
  4 Simmons, Victor           15 SAIL-NC                34.99      36.17  
  5 Mejouev, Feodor           15 WOW-NC                 37.82      36.37  
  6 Greene, Connor            16 TYDE-NC                36.06      36.47  
  7 Humbert, William          17 YOTA-NC                35.86      36.61  
  8 Faber, Samuel             15 YOTA-NC                43.84      36.76  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Petruzzi, Erik            12 TYDE-NC                41.20      37.24  
 10 LeFevre, Ben              16 TYDE-NC                36.43      37.28  
 11 Johnson, Bryson           16 RSA-NC                 39.01      37.46  
 12 Lucky, Andrew             15 SAIL-NC                41.26      38.29  
 13 Burgess, Keenan           18 SAIL-NC                40.01      38.86  
 14 Roten, Landon             15 TYDE-NC                48.23      39.21  
 15 Aparicio, Emilio          12 RSA-NC                 39.69      39.34  
 16 Abernathy, Harris         10 GCY-NC                 48.52      47.96  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Kondratick, Jack          11 RSA-NC                 52.09      50.19  
 
Event 309  Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Corrado, Mia              14 YOTA-NC                33.22      33.26  
  2 Cook, Kourtney            14 GCY-NC                 34.64      34.62  
  3 Coburn, Zoe               13 GCY-NC                 34.66      34.88  
  4 Heeden, Sydney            13 YOTA-NC                36.88      37.31  
  5 Faber, Rebecca            13 YOTA-NC                37.37      37.88  
 -- Hickey, Dillan            14 YOTA-NC                36.62         DQ  
 -- Xu, Savannah              13 YOTA-NC                33.94         DQ  
B - Final
  9 Hamilton, Andria          14 ASTF-NC                42.54      39.40  
 
Event 309  Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Corrado, Mia              14 YOTA-NC                37.82      33.22  
  2 Xu, Savannah              13 YOTA-NC                34.01      33.94  
  3 Cook, Kourtney            14 GCY-NC                 37.19      34.64  
  4 Coburn, Zoe               13 GCY-NC                 40.07      34.66  
  5 Clowes, Mia               13 YOTA-NC                35.86      36.18  
  6 Hickey, Dillan            14 YOTA-NC                37.44      36.62  
  7 Heeden, Sydney            13 YOTA-NC                36.15      36.88  
  8 Faber, Rebecca            13 YOTA-NC                33.57      37.37  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Evans, Tori               13 GCY-NC                 37.44      37.83  
 10 White, Kaley              13 GCY-NC                    NT      38.87  
 11 Phillips, Ellen           13 WOW-NC                 40.53      40.01  
 12 Cook, Lizzie              14 TYDE-NC                45.25      41.44  
 13 Hamilton, Andria          14 ASTF-NC                   NT      42.54  
 
Event 309  Women 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Dryden, Ellie             16 YOTA-NC                34.48      34.25  
  2 Howard, Maren             15 WOW-NC                 35.41      35.03  
  3 Thomas, Cam               15 GCY-NC                 36.95      37.75  
  4 Hadsell, Meghan           10 RSA-NC                 44.03      43.29  
  5 Harmon, Katelin           15 ASTF-NC                48.31      47.70  
 
Event 309  Women 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Dryden, Ellie             16 YOTA-NC                43.07      34.48  
  2 Adams, Mackenzie          15 YOTA-NC                38.89      34.93  
  3 Howard, Maren             15 WOW-NC                 35.17      35.41  
  4 Joyce, Alaina             18 GCY-NC                 35.60      35.50  
  5 Tripsa, Martha            16 SAIL-NC                37.04      35.58  
  6 Posse, Madeline           17 YOTA-NC                35.91      36.10  
  7 Thomas, Cam               15 GCY-NC                 35.98      36.95  
  8 Andrews, Stella           12 RSA-NC                 43.96      38.87  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Hadsell, Meghan           10 RSA-NC                 43.84      44.03  
 10 Johnson, Addison          12 RSA-NC                 47.68      46.67  
 11 Harmon, Katelin           15 ASTF-NC                   NT      48.31  
 -- Sigmon, Heather           19 UN-VA                  29.97         DQ  
 
Event 310  Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Smith, Ben                13 YOTA-NC                35.51      33.56  
  2 Johnson, Blake            14 SAIL-NC                34.05      33.93  
  3 Gray, Brooks              13 GCY-NC                 35.39      34.80  
  4 Hua, James                13 GCY-NC                 42.48      41.90  
 
Event 310  Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Miller, Brandon           14 RMY-NC                 34.19      31.66  
  2 Drake, Patrick            14 RSA-NC                    NT      32.28  
  3 Gatling III, Danny        14 GCY-NC                 35.09      33.79  
  4 Brooks, Sam               14 SAIL-NC                36.16      33.85  
  5 Johnson, Blake            14 SAIL-NC                34.05      34.05  
  6 Gray, Brooks              13 GCY-NC                 35.27      35.39  
  7 Smith, Ben                13 YOTA-NC                36.43      35.51  
  8 Luo, Matthew              14 WOW-NC                 35.19      36.09  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Hipps, Tigue              13 GCY-NC                 41.39      41.81  
 10 Hua, James                13 GCY-NC                 43.06      42.48  
 11 Schlueter, Harmon         13 SAIL-NC                50.74      46.21  
 
Event 310  Men 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Jones, Christian          26 UN-NC                  28.62      28.06  
  2 Davis, Collin             15 YOTA-NC                31.02      30.95  
  3 Womble, Ethan             15 GCY-NC                 32.02      31.06  
  4 Kondratick, Jack          11 RSA-NC                 42.52      43.18  
 
Event 310  Men 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Jones, Christian          26 UN-NC                  28.21      28.62  
  2 Wagner, Matt              18 TYDE-NC                28.34      30.45  
  3 Davis, Collin             15 YOTA-NC                31.39      31.02  
  4 Johnson, Bryson           16 RSA-NC                 33.39      31.53  
  5 Lucky, Andrew             15 SAIL-NC                32.12      31.82  
  6 Womble, Ethan             15 GCY-NC                 32.31      32.02  
  7 Ubinger, Kennedy          17 RSA-NC                 47.39      32.31  
  8 Lesko, Cameron            15 WOW-NC                 33.92      32.32  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Battaglini, Lucca         12 YOTA-NC                   NT      33.81  
 10 Muire, Eric               17 GCY-NC                 34.48      34.21  
 11 McGuire, Dylan            16 TYDE-NC                35.78      36.41  
 12 Aparicio, Emilio          12 RSA-NC                 36.79      37.99  
 13 Kondratick, Jack          11 RSA-NC                 43.30      42.52  
 
Event 311  Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Colaneri, Martina         14 YOTA-NC              1:10.11    1:08.31  
  2 Kondratick, Morgan        14 RSA-NC               1:12.77    1:12.17  
  3 Speerschneider, Kate      14 YOTA-NC              1:20.27    1:14.63  
  4 Fritz, Katie              14 GCY-NC               1:19.72    1:16.61  
  5 Legarth, Megan            14 YOTA-NC              1:20.04    1:16.68  
  6 Greene, Bebe              13 GCY-NC               1:16.73    1:17.14  
  7 Preisach, Ella            14 RSA-NC               1:16.10    1:18.11  
  8 Groce, April              14 RSA-NC               1:18.94    1:18.54  
B - Final
  9 Day, Keenan               13 YOTA-NC              1:20.62    1:17.79  
 10 McChesney, Shelby         14 TYDE-NC              1:20.92    1:21.53  
 11 Smith, Kelly              14 TYDE-NC              1:24.01    1:22.61  
 12 Taylor, Allie             14 YOTA-NC              1:26.59    1:26.57  
 
Event 311  Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Alexander, Reece          14 TYDE-NC              1:05.84    1:07.61  
  2 Colaneri, Martina         14 YOTA-NC              1:10.61    1:10.11  
  3 Mohr, Katie               14 TYDE-NC              1:08.51    1:12.12  
  4 Chan, Chloe               13 RSA-NC               1:13.16    1:12.73  
  5 Kondratick, Morgan        14 RSA-NC               1:14.19    1:12.77  
  6 Clowes, Mia               13 YOTA-NC              1:21.25    1:14.00  
  7 Cross, Caroline           14 GCY-NC               1:09.54    1:14.39  
  8 Pierce, Camila            13 RSA-NC               1:10.07    1:14.63  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Preisach, Ella            14 RSA-NC               1:13.43    1:16.10  
 10 Greene, Bebe              13 GCY-NC               1:17.24    1:16.73  
 11 Johnson, Emma             14 WOW-NC               1:18.19    1:18.25  
 12 Groce, April              14 RSA-NC               1:15.45    1:18.94  
 13 Bezuidenhout, Chrisna     13 YOTA-NC              1:19.48    1:19.37  
 14 Fritz, Katie              14 GCY-NC               1:22.17    1:19.72  
 15 Gyure, Keenan             14 YOTA-NC              1:19.50    1:19.81  
 16 Legarth, Megan            14 YOTA-NC              1:17.13    1:20.04  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Speerschneider, Kate      14 YOTA-NC              1:14.60    1:20.27  
 18 Day, Keenan               13 YOTA-NC              1:13.52    1:20.62  
-------------------------------------------------------------------------
 19 McChesney, Shelby         14 TYDE-NC              1:18.62    1:20.92  
 20 Bishop, Avery             14 WOW-NC                    NT    1:21.09  
 21 Hileman, Addie            13 YOTA-NC              1:18.97    1:22.65  
 22 Smith, Kelly              14 TYDE-NC              1:30.45    1:24.01  
 23 Poteat, Devin             14 SAIL-NC              1:32.91    1:24.65  
 24 Templeton, Lindsay        13 YOTA-NC              1:30.63    1:24.67  
 25 Kunkle, Megan             14 SAIL-NC              1:25.60    1:25.43  
 26 Kinlaw, Abby              13 YOTA-NC              1:23.56    1:25.46  
 27 Taylor, Allie             14 YOTA-NC              1:28.24    1:26.59  
 28 White, Kaley              13 GCY-NC                    NT    1:27.00  
 29 Dontino, Mia              14 SAIL-NC              1:34.16    1:27.61  
 30 Wilson, Grace             13 SAIL-NC              1:35.95    1:28.72  
 31 Aparicio, Analiyah        14 RSA-NC               1:34.14    1:28.86  
 32 Humbert, Ella             13 YOTA-NC              1:29.05    1:31.86  
 33 Mann, Haley               14 GCY-NC               1:27.30    1:35.38  
 
Event 311  Women 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Ruiz Buceta, Sara         16 WOW-NC               1:07.47    1:06.73  
  2 Cunningham, Victoria      15 RSA-NC               1:08.90    1:08.82  
  3 Burton, Piper             16 GCY-NC               1:12.09    1:08.96  
  4 Medlin, Sam               18 YOTA-NC              1:09.30    1:10.45  
  5 Maloy, Jenna              15 YOTA-NC              1:09.80    1:10.63  
  6 Johnson, Ana              16 RSA-NC               1:10.25    1:11.36  
  7 Chang, Amy                17 RSA-NC               1:11.25    1:11.79  
  8 Martin, Cady              16 ASTF-NC              1:12.13    1:12.35  
B - Final
  9 Schimmoller, Jennifer     15 SAIL-NC              1:13.59    1:12.04  
 10 Murtaugh, Emma            15 YOTA-NC              1:13.32    1:12.46  
 11 Rydzewski, Amber          15 RSA-NC               1:12.57    1:12.64  
 12 Tripsa, Martha            16 SAIL-NC              1:12.58    1:13.05  
 13 Parks, Lizzie             17 TYDE-NC              1:16.14    1:14.35  
 14 Medlin, Lauren            16 YOTA-NC              1:13.48    1:15.83  
 15 Jewell, Brynn             17 WOW-NC               1:12.94    1:16.54  
 16 Bergstrom, Nora           15 YOTA-NC              1:15.63    1:17.41  
C - Final
 17 Overton, Sam              15 RSA-NC               1:18.14    1:18.33  
 18 Tapper, Abbie             15 YOTA-NC              1:18.47    1:19.04  
 19 Jean, Ashley              15 YOTA-NC              1:18.97    1:21.00  
 20 Malley, Makenna           16 RSA-NC               1:30.67    1:31.07  
 21 Chance, Kristin           15 RSA-NC               1:28.29    1:33.07  
 
Event 311  Women 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Ruiz Buceta, Sara         16 WOW-NC               1:10.20    1:07.47  
  2 Walker, Alexis            16 YOTA-NC              1:06.46    1:08.74  
  3 Cunningham, Victoria      15 RSA-NC               1:09.05    1:08.90  
  4 Medlin, Sam               18 YOTA-NC              1:05.81    1:09.30  
  5 Maloy, Jenna              15 YOTA-NC              1:08.69    1:09.80  
  6 Johnson, Ana              16 RSA-NC               1:09.00    1:10.25  
  7 Chang, Amy                17 RSA-NC               1:09.45    1:11.25  
  8 Burton, Piper             16 GCY-NC               1:06.10    1:12.09  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Martin, Cady              16 ASTF-NC              1:16.94    1:12.13  
 10 Rydzewski, Amber          15 RSA-NC               1:13.14    1:12.57  
 11 Tripsa, Martha            16 SAIL-NC              1:18.70    1:12.58  
 12 Jewell, Brynn             17 WOW-NC               1:12.49    1:12.94  
 13 Murtaugh, Emma            15 YOTA-NC              1:12.81    1:13.32  
 14 Medlin, Lauren            16 YOTA-NC              1:10.88    1:13.48  
 15 Schimmoller, Jennifer     15 SAIL-NC              1:12.89    1:13.59  
 16 Pennington, Isabel        15 TYDE-NC              1:07.81    1:14.42  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Welsh, Lily               12 YOTA-NC              1:16.46    1:14.55  
 18 Miller, Emily             17 ASTF-NC              1:32.37    1:15.26  
 19 Bergstrom, Nora           15 YOTA-NC              1:15.00    1:15.63  
 20 Parks, Lizzie             17 TYDE-NC              1:08.68    1:16.14  
 21 Bunting, Meredith         16 TYDE-NC              1:14.71    1:17.82  
 22 Overton, Sam              15 RSA-NC               1:26.13    1:18.14  
 23 Link, Madison             16 RSA-NC               1:13.54    1:18.26  
 24 Tapper, Abbie             15 YOTA-NC              1:14.37    1:18.47  
-------------------------------------------------------------------------
 25 Jean, Ashley              15 YOTA-NC              1:19.15    1:18.97  
 26 Adams, Mackenzie          15 YOTA-NC              1:20.24    1:19.94  
-------------------------------------------------------------------------
 27 Miller, Anna              15 ASTF-NC              1:21.33    1:20.84  
 28 Phillips, Paige           15 WOW-NC               1:17.35    1:21.27  
 29 Tuenker, Claire           15 YOTA-NC              1:17.83    1:25.32  
 30 Norris, Maddie            16 YOTA-NC              1:25.08    1:26.67  
 31 Chance, Kristin           15 RSA-NC                    NT    1:28.29  
 32 Denton, Emma              16 GFSC-NC              1:32.07    1:28.42  
 33 Malley, Makenna           16 RSA-NC               1:30.43    1:30.67  
 34 Andrews, Stella           12 RSA-NC               2:01.47    1:40.96  
 
Event 312  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Lucky, Matthew            13 SAIL-NC              1:05.93    1:03.64  
  2 Rock, Noah                13 GCY-NC               1:05.49    1:03.98  
  3 Prucha, John              14 YOTA-NC              1:06.37    1:04.74  
  4 Noble, Ross               13 YOTA-NC              1:05.80    1:04.92  
  5 Sterrett, Will            14 WOW-NC               1:06.97    1:05.39  
  6 Bock, Michael             14 YOTA-NC              1:06.56    1:06.20  
  7 Whitfield, Brendan        13 LY-VA                1:05.69    1:06.27  
  8 Volpe, Michael            14 YOTA-NC              1:07.91    1:06.62  
B - Final
  9 Lee, Henry                13 YOTA-NC              1:11.06    1:10.17  
 10 Giffel, Ian               14 YOTA-NC              1:10.01    1:10.55  
 11 Olson, Sammy              13 YOTA-NC              1:11.28    1:10.60  
 12 Taylor, John Reese        13 YOTA-NC              1:12.70    1:13.33  
 13 Muir, Avery               14 RSA-NC               1:15.09    1:17.39  
 14 Sikes, Wiley              13 YOTA-NC              1:17.75    1:17.77  
 15 Vadapalli, Bhargav        13 SAIL-NC              1:17.80    1:17.86  
 -- Anderson, Nick            14 YOTA-NC              1:20.76         DQ  
 
Event 312  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Rock, Noah                13 GCY-NC               1:04.92    1:05.49  
  2 Whitfield, Brendan        13 LY-VA                1:07.89    1:05.69  
  3 Noble, Ross               13 YOTA-NC              1:05.15    1:05.80  
  4 Lucky, Matthew            13 SAIL-NC              1:03.60    1:05.93  
  5 Prucha, John              14 YOTA-NC              1:03.69    1:06.37  
  6 Bock, Michael             14 YOTA-NC              1:08.08    1:06.56  
  7 Bacon, Tate               14 GFSC-NC              1:11.77    1:06.86  
  8 Sterrett, Will            14 WOW-NC               1:08.73    1:06.97  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Walcott, David            13 GFSC-NC              1:08.82    1:07.71  
 10 Volpe, Michael            14 YOTA-NC              1:12.28    1:07.91  
 11 Giffel, Ian               14 YOTA-NC              1:12.17    1:10.01  
 12 Lee, Henry                13 YOTA-NC              1:18.98    1:11.06  
 13 Olson, Sammy              13 YOTA-NC              1:11.12    1:11.28  
 14 Beasley, Basha            14 YOTA-NC              1:13.75    1:12.16  
 15 McDonald, Logan           14 TYDE-NC              1:11.43    1:12.30  
 16 Liang, Jonathan           13 YOTA-NC              1:14.58    1:12.41  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Coppedge, Tommy           14 YOTA-NC              1:13.37    1:12.64  
 18 Taylor, John Reese        13 YOTA-NC              1:17.63    1:12.70  
-------------------------------------------------------------------------
 19 Valliere, Alex            14 TYDE-NC              1:24.89    1:14.57  
 20 Muir, Avery               14 RSA-NC               1:22.02    1:15.09  
 21 Ranier, Harrison          14 SAIL-NC              1:13.61    1:15.29  
 22 Halicigil, Baran          13 TYDE-NC                   NT    1:15.83  
 23 Insixiengmay, Steven      14 TYDE-NC              1:18.26    1:15.94  
 24 Sikes, Wiley              13 YOTA-NC              1:14.24    1:17.75  
 25 Vadapalli, Bhargav        13 SAIL-NC              1:33.42    1:17.80  
 26 Quaresma, David           13 GFSC-NC              1:18.19    1:17.85  
 27 Eischeid, Benjamin        13 YOTA-NC              1:17.17    1:18.09  
 28 Gatling III, Danny        14 GCY-NC               1:18.67    1:18.26  
 29 Luo, Matthew              14 WOW-NC               1:17.50    1:18.58  
 30 Anderson, Nick            14 YOTA-NC              1:20.28    1:20.76  
 31 Pearce, Daniel            13 YOTA-NC              1:28.94    1:22.40  
 32 Sharpe, Sterling          13 GCY-NC               1:17.25    1:22.89  
 33 Seeber, Andrew            13 GCY-NC               1:18.09    1:23.34  
 34 Brooks, Sam               14 SAIL-NC              1:21.03    1:23.88  
 35 Pollina, Ethan            14 SGSA-NC              1:30.90    1:27.12  
 36 Glebus, Chris             14 SGSA-NC              1:30.48    1:28.70  
 
Event 312  Men 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                 Prelims     Finals        
===============================================================================
A - Final
  1 Henderson, Noah           17 STAR-NC                58.56      56.54  
  2 Jones, Christian          26 UN-NC                1:04.20    1:02.09  
  3 Thakur, Jake              15 SAIL-NC              1:01.66    1:02.53  
  4 Ivy, Michael              16 RSA-NC               1:03.25    1:02.67  
  5 Berkowitz, Jeremy         17 YOTA-NC              1:01.09    1:03.89  
  6 Ansede, Lucas             15 YOTA-NC              1:03.46    1:05.82  
  7 Satterfield, Shaw         16 YOTA-NC              1:04.22    1:06.40  
B - Final
  9 Ansede, Logan             17 YOTA-NC              1:05.20    1:04.98  
 10 Kirby, Evan               15 WOW-NC               1:05.21    1:05.11  
 11 Baker, Jay                15 YOTA-NC              1:04.96    1:05.41  
 12 Bezuidenhout, Gideon      16 YOTA-NC              1:06.79    1:05.48  
 13 Curran, Garrett           15 RSA-NC               1:06.29    1:05.52  
 14 Faber, Samuel             15 YOTA-NC              1:06.45    1:05.92  
 15 Butner, Logan             15 WOW-NC               1:07.50    1:07.16  
C - Final
 17 Womble, Ethan             15 GCY-NC               1:11.10    1:06.54  
 18 Esposito, Ben             18 GCY-NC               1:10.59    1:08.07  
 19 Hoyle, Wyatt              18 TYDE-NC              1:08.70    1:08.42  
 20 Humbert, William          17 YOTA-NC              1:11.30    1:10.00  
 21 Gleason, Declan           15 YOTA-NC              1:14.25    1:10.11  
 22 Rettammel, Connor         17 YOTA-NC              1:08.42    1:10.32  
 23 Day, Collin               15 YOTA-NC              1:12.17    1:11.02  
 24 Nouchi, Noah              16 TYDE-NC              1:09.30    1:11.74  
 
Event 312  Men 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed    Prelims        
===============================================================================
Preliminaries
  1 Dyck, Brandon             18 YOTA-NC                58.90      57.01  
  2 Henderson, Noah           17 STAR-NC                54.37      58.56  
  3 Watson, William           16 STAR-NC              1:02.18      59.16  
  4 Berkowitz, Jeremy         17 YOTA-NC              1:00.74    1:01.09  
  5 Thakur, Jake              15 SAIL-NC                59.11    1:01.66  
  6 Vlahos, Luke              16 TYDE-NC              1:00.29    1:01.71  
  7 Wright, Hunter            19 YOTA-NC              1:04.33    1:02.70  
  8 Washburn, David           17 RSA-NC                    NT    1:03.23  
-------------------------------------------------------------------------
  9 Ivy, Michael              16 RSA-NC               1:01.18    1:03.25  
 10 Ansede, Lucas             15 YOTA-NC              1:02.51    1:03.46  
 11 Adkins, Trey              17 WOW-NC               1:04.67    1:03.96  
 12 Jones, Christian          26 UN-NC                1:01.20    1:04.20  
 13 Satterfield, Shaw         16 YOTA-NC              1:04.83    1:04.22  
 14 Balkus, Ethan             17 WOW-NC               1:07.45    1:04.26  
 15 Carroll, AJ               17 YOTA-NC              1:03.02    1:04.81  
 16 Baker, Jay                15 YOTA-NC              1:03.93    1:04.96  
-------------------------------------------------------------------------
 17 Ansede, Logan             17 YOTA-NC              1:00.37    1:05.20  
 18 Kirby, Evan               15 WOW-NC               1:03.98    1:05.21  
 19 Lu, Ludy                  17 ASTF-NC              1:12.98    1:06.15  
 20 Curran, Garrett           15 RSA-NC               1:07.34    1:06.29  
 21 Faber, Samuel             15 YOTA-NC              1:01.85    1:06.45  
 22 Prestwood, Brendan        17 TYDE-NC              1:04.87    1:06.63  
 23 Bezuidenhout, Gideon      16 YOTA-NC              1:05.29    1:06.79  
 24 Butner, Logan             15 WOW-NC               1:09.60    1:07.50  
-------------------------------------------------------------------------
 25 Yahi, Anis                20 GCY-NC               1:03.87    1:07.92  
 26 Forgrave, Zack            18 YOTA-NC              1:08.26    1:08.37  
-------------------------------------------------------------------------
 27 Rettammel, Connor         17 YOTA-NC              1:02.59    1:08.42  
 28 Hoyle, Wyatt              18 TYDE-NC              1:06.73    1:08.70  
 29 Rendon, Kolby             16 RSA-NC               1:04.40    1:08.79  
 30 Maxwell, Anthony          18 YOTA-NC              1:03.07    1:08.88  
 31 Burgess, Keenan           18 SAIL-NC              1:05.74    1:09.03  
 32 Pierce, Tomas             16 RSA-NC               1:14.04    1:09.24  
 33 Nouchi, Noah              16 TYDE-NC              1:10.72    1:09.30  
 34 Carson, Davis             15 YOTA-NC              1:07.88    1:09.72  
 35 Esposito, Ben             18 GCY-NC               1:05.13    1:10.59  
 36 Womble, Ethan             15 GCY-NC               1:09.45    1:11.10  
 37 Humbert, William          17 YOTA-NC              1:06.69    1:11.30  
 38 Day, Collin               15 YOTA-NC              1:13.19    1:12.17  
 39 Muire, Eric               17 GCY-NC               1:15.22    1:14.04  
 40 Gleason, Declan           15 YOTA-NC              1:14.61    1:14.25  
 41 Vye, Nicholas             15 TYDE-NC              1:16.50    1:16.11  
 42 Cain, Jackson             15 YOTA-NC              1:08.47    1:17.32  
 43 Valles, Jadon             16 GFSC-NC              1:14.33    1:17.52  
 44 Greene, Connor            16 TYDE-NC              1:14.75    1:20.41  
 45 Tuenker, Felix            16 YOTA-NC              1:12.88    1:20.58  
 46 Basinger, Andrew          15 WOW-NC                    NT    1:26.01  
 -- Simmons, Victor           15 SAIL-NC              1:00.73         DQ  
 -- McKenna, Patrick          15 TYDE-NC              1:19.63         DQ  
 
Event 313  Girls 13-14 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Covington, Sadie          14 SGSA-NC              9:50.00    9:51.02  
                1:08.90   2:22.55 (1:13.65)   3:36.54 (1:13.99)   4:51.73 (1:15.19)
      6:06.46 (1:14.73)   7:21.80 (1:15.34)   8:37.10 (1:15.30)   9:51.02 (1:13.92)
  2 Wilson, Peyton            14 GCY-NC               9:44.62   10:00.65  
                1:08.45   2:22.88 (1:14.43)   3:37.91 (1:15.03)   4:54.38 (1:16.47)
      6:11.42 (1:17.04)   7:28.91 (1:17.49)   8:45.70 (1:16.79)  10:00.65 (1:14.95)
  3 Schoppa, Maura            14 SGSA-NC             10:12.40   10:01.37  
                1:11.02   2:29.14 (1:18.12)   3:46.26 (1:17.12)   5:03.89 (1:17.63)
      6:18.73 (1:14.84)   7:35.40 (1:16.67)   8:48.85 (1:13.45)  10:01.37 (1:12.52)
  4 Mohr, Katie               14 TYDE-NC             10:36.96   10:12.06  
                1:13.16   2:29.89 (1:16.73)   3:46.50 (1:16.61)   5:03.28 (1:16.78)
      6:20.59 (1:17.31)   7:38.44 (1:17.85)   8:56.28 (1:17.84)  10:12.06 (1:15.78)
  5 Bezuidenhout, Clarissa    13 YOTA-NC             10:15.92   10:30.11  
                1:12.89   2:31.25 (1:18.36)   3:50.90 (1:19.65)   5:11.71 (1:20.81)
      6:32.63 (1:20.92)   7:52.81 (1:20.18)   9:12.40 (1:19.59)  10:30.11 (1:17.71)
  6 Rose, Charlotte           14 RSA-NC              10:54.85   10:50.12  
                1:15.43   2:36.77 (1:21.34)   3:58.10 (1:21.33)   5:20.21 (1:22.11)
      6:42.95 (1:22.74)   8:05.99 (1:23.04)   9:28.69 (1:22.70)  10:50.12 (1:21.43)
  7 Coburn, Zoe               13 GCY-NC                    NT   11:14.43  
                1:16.05   2:41.79 (1:25.74)   4:08.62 (1:26.83)   5:36.76 (1:28.14)
      7:03.14 (1:26.38)   8:27.96 (1:24.82)   9:51.08 (1:23.12)  11:14.43 (1:23.35)
 
Event 313  Women 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hoover, Maddie            16 WOW-NC              10:06.48    9:47.98  
                1:08.69   2:22.57 (1:13.88)   3:36.94 (1:14.37)   4:51.42 (1:14.48)
      6:06.59 (1:15.17)   7:21.24 (1:14.65)   8:35.61 (1:14.37)   9:47.98 (1:12.37)
  2 Miller, Kayla             17 YOTA-NC              9:49.99    9:55.19  
                1:10.43   2:25.46 (1:15.03)   3:40.46 (1:15.00)   4:55.56 (1:15.10)
      6:10.32 (1:14.76)   7:26.13 (1:15.81)   8:42.05 (1:15.92)   9:55.19 (1:13.14)
  3 Rydzewski, Amber          15 RSA-NC              10:12.21    9:58.76  
                1:10.83   2:27.19 (1:16.36)   3:43.59 (1:16.40)   5:00.00 (1:16.41)
      6:15.61 (1:15.61)   7:31.26 (1:15.65)   8:46.92 (1:15.66)   9:58.76 (1:11.84)
  4 Pape, Caroline            15 TYDE-NC              9:37.03   10:08.61  
                1:10.44   2:26.72 (1:16.28)   3:43.71 (1:16.99)   5:00.92 (1:17.21)
      6:18.38 (1:17.46)   7:36.20 (1:17.82)   8:54.16 (1:17.96)  10:08.61 (1:14.45)
  5 Schoppa, Abby             16 SGSA-NC             10:37.34   10:08.70  
                1:14.52   2:31.70 (1:17.18)   3:47.65 (1:15.95)   5:02.54 (1:14.89)
      6:18.81 (1:16.27)   7:34.97 (1:16.16)   8:52.05 (1:17.08)  10:08.70 (1:16.65)
  6 Adams, Mackenzie          15 YOTA-NC             11:02.59   10:28.45  
                1:14.80   2:35.08 (1:20.28)   3:55.10 (1:20.02)   5:15.08 (1:19.98)
      6:33.26 (1:18.18)   7:51.70 (1:18.44)   9:10.73 (1:19.03)  10:28.45 (1:17.72)
  7 Potter, Laurin            16 TYDE-NC             10:19.55   10:28.82  
                1:13.91   2:32.71 (1:18.80)   3:52.50 (1:19.79)   5:12.47 (1:19.97)
      6:32.28 (1:19.81)   7:51.88 (1:19.60)   9:11.38 (1:19.50)  10:28.82 (1:17.44)
  8 McChesney, Karly          17 TYDE-NC             10:23.93   10:29.92  
                1:14.35   2:33.52 (1:19.17)   3:53.40 (1:19.88)   5:13.61 (1:20.21)
      6:33.64 (1:20.03)   7:53.01 (1:19.37)   9:12.23 (1:19.22)  10:29.92 (1:17.69)
  9 Ally, Emily               15 GCY-NC              10:17.64   10:39.71  
                1:13.15   2:34.71 (1:21.56)   3:56.38 (1:21.67)   5:17.90 (1:21.52)
      6:39.10 (1:21.20)   8:00.70 (1:21.60)   9:21.17 (1:20.47)  10:39.71 (1:18.54)
 10 Ortiz, Elaine             16 GFSC-NC             10:35.68   10:48.07  
                1:15.17   2:34.79 (1:19.62)   3:56.51 (1:21.72)   5:18.60 (1:22.09)
      6:41.20 (1:22.60)   8:03.72 (1:22.52)   9:26.30 (1:22.58)  10:48.07 (1:21.77)
 11 Myhrvold, Amelia          15 YOTA-NC             11:10.26   10:59.85  
                1:18.47   2:41.84 (1:23.37)   4:04.95 (1:23.11)   5:28.34 (1:23.39)
      6:51.02 (1:22.68)   8:13.90 (1:22.88)   9:37.10 (1:23.20)  10:59.85 (1:22.75)
 12 Gregory, Lauren           15 STAR-NC             11:14.97   11:19.74  
                1:18.34   2:44.90 (1:26.56)   4:11.06 (1:26.16)   5:38.22 (1:27.16)
      7:04.74 (1:26.52)   8:31.84 (1:27.10)   9:57.89 (1:26.05)  11:19.74 (1:21.85)
 13 Konopka, Ava              15 YOTA-NC             10:39.14   11:21.57  
                1:19.35   2:44.54 (1:25.19)   4:10.87 (1:26.33)   5:38.07 (1:27.20)
      7:05.39 (1:27.32)   8:32.00 (1:26.61)   9:58.24 (1:26.24)  11:21.57 (1:23.33)
 14 Wehe, Naomi               11 GCY-NC                    NT   11:58.09  
                1:24.48   2:56.22 (1:31.74)   4:29.26 (1:33.04)   6:02.55 (1:33.29)
      7:34.97 (1:32.42)   9:03.31 (1:28.34)  10:33.74 (1:30.43)  11:58.09 (1:24.35)
 15 Trowbridge, Erin          16 TYDE-NC                   NT   12:03.34  
                1:23.13   2:55.22 (1:32.09)   4:28.66 (1:33.44)   6:02.08 (1:33.42)
      7:33.76 (1:31.68)   9:04.98 (1:31.22)  10:36.43 (1:31.45)  12:03.34 (1:26.91)
 
Event 314  Boys 13-14 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Miller, Brandon           14 RMY-NC               9:19.46    9:21.33  
                1:07.00   2:18.00 (1:11.00)   3:29.64 (1:11.64)   4:41.51 (1:11.87)
      5:52.46 (1:10.95)   7:03.95 (1:11.49)   8:13.92 (1:09.97)   9:21.33 (1:07.41)
  2 Walcott, David            13 GFSC-NC                   NT    9:41.67  
                1:08.82   2:21.92 (1:13.10)   3:35.81 (1:13.89)   4:49.71 (1:13.90)
      6:03.75 (1:14.04)   7:17.39 (1:13.64)   8:30.27 (1:12.88)   9:41.67 (1:11.40)
  3 St. Clair, Cameron        14 LY-VA               10:32.58   10:15.37  
                1:11.50   2:27.78 (1:16.28)   3:44.94 (1:17.16)   5:02.97 (1:18.03)
      6:21.00 (1:18.03)   7:40.44 (1:19.44)   8:59.10 (1:18.66)  10:15.37 (1:16.27)
  4 Whitfield, Brendan        13 LY-VA               10:40.80   10:23.43  
                1:11.77   2:29.76 (1:17.99)   3:49.88 (1:20.12)   5:09.70 (1:19.82)
      6:28.74 (1:19.04)   7:47.49 (1:18.75)   9:06.33 (1:18.84)  10:23.43 (1:17.10)
 
Event 314  Men 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hering, Tanner            16 SGSA-NC              8:51.15    8:53.68  
                1:04.11   2:11.50 (1:07.39)   3:18.35 (1:06.85)   4:25.44 (1:07.09)
      5:32.44 (1:07.00)   6:39.90 (1:07.46)   7:47.69 (1:07.79)   8:53.68 (1:05.99)
  2 Cantrell, Eric            15 SGSA-NC              8:49.52    8:59.20  
                1:04.46   2:12.02 (1:07.56)   3:19.44 (1:07.42)   4:26.89 (1:07.45)
      5:34.61 (1:07.72)   6:42.98 (1:08.37)   7:51.52 (1:08.54)   8:59.20 (1:07.68)
  3 Washburn, David           17 RSA-NC               8:58.11    9:18.77  
                1:06.03   2:17.12 (1:11.09)   3:28.70 (1:11.58)   4:39.95 (1:11.25)
      5:50.95 (1:11.00)   7:01.53 (1:10.58)   8:11.84 (1:10.31)   9:18.77 (1:06.93)
  4 Carson, Davis             15 YOTA-NC              9:21.16    9:25.48  
                1:06.44   2:17.99 (1:11.55)   3:29.37 (1:11.38)   4:41.40 (1:12.03)
      5:53.02 (1:11.62)   7:04.33 (1:11.31)   8:15.46 (1:11.13)   9:25.48 (1:10.02)
  5 Forgrave, Zack            18 YOTA-NC              9:26.44    9:47.57  
                1:07.52   2:21.31 (1:13.79)   3:35.24 (1:13.93)   4:50.12 (1:14.88)
      6:05.72 (1:15.60)   7:20.58 (1:14.86)   8:34.64 (1:14.06)   9:47.57 (1:12.93)
  6 Mikuta, Reid              16 SGSA-NC              9:56.38    9:49.92  
                1:10.22   2:24.85 (1:14.63)   3:39.20 (1:14.35)   4:53.94 (1:14.74)
      6:09.00 (1:15.06)   7:23.78 (1:14.78)   8:38.20 (1:14.42)   9:49.92 (1:11.72)
  7 Bodine, Joshua            16 LY-VA               10:01.68    9:57.89  
                1:08.97   2:22.92 (1:13.95)   3:38.16 (1:15.24)   4:54.09 (1:15.93)
      6:09.93 (1:15.84)   7:26.06 (1:16.13)   8:42.34 (1:16.28)   9:57.89 (1:15.55)
  8 Maycock, Julian           15 SGSA-NC             10:34.73    9:58.59  
                1:10.24   2:25.38 (1:15.14)   3:41.76 (1:16.38)   4:58.37 (1:16.61)
      6:15.55 (1:17.18)   7:31.51 (1:15.96)   8:46.29 (1:14.78)   9:58.59 (1:12.30)
  9 Hoyle, Wyatt              18 TYDE-NC             10:31.84    9:59.04  
                1:11.55   2:26.50 (1:14.95)   3:41.69 (1:15.19)   4:57.69 (1:16.00)
      6:14.61 (1:16.92)   7:30.54 (1:15.93)   8:45.03 (1:14.49)   9:59.04 (1:14.01)
 10 Hering, Flinn             15 SGSA-NC             10:32.92   10:02.77  
                1:12.87   2:30.26 (1:17.39)   3:46.82 (1:16.56)   5:03.97 (1:17.15)
      6:19.45 (1:15.48)   7:34.28 (1:14.83)   8:49.23 (1:14.95)  10:02.77 (1:13.54)
 11 Roten, Landon             15 TYDE-NC              9:34.37   10:08.85  
                1:09.37   2:26.19 (1:16.82)   3:43.17 (1:16.98)   5:00.59 (1:17.42)
      6:18.48 (1:17.89)   7:35.87 (1:17.39)   8:53.43 (1:17.56)  10:08.85 (1:15.42)
 12 Davis, Austen             15 RSA-NC                    NT   10:12.95  
                1:10.59   2:26.96 (1:16.37)   3:44.29 (1:17.33)   5:03.38 (1:19.09)
      6:20.57 (1:17.19)   7:39.36 (1:18.79)   8:56.95 (1:17.59)  10:12.95 (1:16.00)
 13 Smith, Ben                17 TYDE-NC             10:16.31   10:13.28  
                1:10.52   2:27.27 (1:16.75)   3:44.49 (1:17.22)   5:02.26 (1:17.77)
      6:20.32 (1:18.06)   7:37.99 (1:17.67)   8:55.62 (1:17.63)  10:13.28 (1:17.66)
 14 Riner, Brent              15 LY-VA               10:30.80   10:25.92  
                1:11.93   2:30.70 (1:18.77)   3:48.39 (1:17.69)   5:07.80 (1:19.41)
      6:27.25 (1:19.45)   7:47.36 (1:20.11)   9:07.38 (1:20.02)  10:25.92 (1:18.54)
 15 McKenna, Patrick          15 TYDE-NC             11:29.14   10:53.19  
                1:11.16   2:31.03 (1:19.87)   3:54.41 (1:23.38)   5:18.30 (1:23.89)
      6:42.20 (1:23.90)   8:06.53 (1:24.33)   9:31.10 (1:24.57)  10:53.19 (1:22.09)
 
Event 351  Girls Under 11 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rendon, Kalle             10 RSA-NC                 34.52      31.99  
  2 Pawa, Anika               10 TYDE-NC                34.77      33.28  
  3 Lickfold, Katelyn         10 RSA-NC                 36.86      34.20  
  4 Talwar, Tara              10 RSA-NC                 36.16      34.53  
  5 Nannucci, Bianca          10 SGSA-NC                   NT      34.86  
  6 Richey, Ruby               9 YOTA-NC                36.11      34.97  
  7 Mitchell, Aubrey          10 YOTA-NC                36.84      35.65  
  8 Volpe, Alena              10 YOTA-NC                37.73      36.00  
  9 Weigand, Kelsey           10 WOW-NC                 36.64      36.03  
 10 Creek-Anderson, Mya        9 YOTA-NC                36.63      36.09  
 11 Serang, Lulu              10 TYDE-NC                36.81      36.22  
 12 Hadsell, Meghan           10 RSA-NC                    NT      36.94  
 12 Crane, Taylor              9 WOW-NC                 35.85      36.94  
 14 Wrenn, Emily               9 GFSC-NC                36.41      36.95  
 15 Kwong, Laila               8 YOTA-NC                38.15      37.46  
 16 Irvin, Isobel              9 TYDE-NC                37.88      37.80  
 16 Schoenagel, Lauren        10 RSA-NC                 40.58      37.80  
 18 Henderson, Sarah          10 SAIL-NC                   NT      38.00  
 19 Eklund, Alyssa            10 YOTA-NC                39.05      38.11  
 20 Teague, Avalon             9 STAR-NC                37.77      38.26  
 21 Womble, Peyton            10 YOTA-NC                38.79      38.29  
 22 Reaves, Camren Grace      10 WOW-NC                 37.91      38.36  
 23 Bartlett, Kyla            10 WOW-NC                 45.30      38.70  
 24 Bolyard, Jillian          10 SAIL-NC                   NT      38.87  
 24 Harrer, Sophia            10 RSA-NC                 41.55      38.87  
 26 Brown, Makena             10 SGSA-NC                40.66      39.84  
 27 Wright, Lilly              9 SGSA-NC                40.64      40.34  
 28 Simpson, Ava               9 SAIL-NC                40.28      41.36  
 29 Nicely, Ellie             10 SAIL-NC                   NT      41.53  
 30 Lewis, Emily               9 SGSA-NC                42.16      41.60  
 31 Honnold, Emory             8 RSA-NC                    NT      41.78  
 32 Cox, Madelyn               9 SAIL-NC                46.54      42.03  
 33 Wert, Sophie               9 WOW-NC                 46.90      42.76  
 34 Horman, Emily             10 RSA-NC                 41.07      42.88  
 35 Cockman, Emma              9 YOTA-NC                45.54      42.99  
 36 Strunk, Julia              9 RSA-NC                 50.21      44.26  
 37 Grove, Tinsley            10 SGSA-NC                45.56      45.47  
 38 Stevens, Katherine         8 STAR-NC                46.76      46.46  
 39 Volety, Mia               10 WOW-NC                 48.06      46.60  
 40 Derry, Violet              9 WOW-NC                 46.31      47.06  
 41 Misnick, Morgan            7 YOTA-NC                   NT      47.09  
 42 Bolyard, Ashlyn            9 SAIL-NC                   NT      47.79  
 43 Augustyn, Carly            9 SAIL-NC                47.97      48.07  
 44 Johnson, Eliza             8 WOW-NC                 50.00      49.64  
 45 Hall, Kirsten             10 TYDE-NC                49.14      49.78  
 46 Teague, Rowan              6 STAR-NC                53.66      51.50  
 47 Scott, Meredith            9 UN-2-NC                58.60      52.83  
 48 Thornton, Braedy           9 SGSA-NC                51.07      53.13  
 49 Reisig, Caroline           8 SAIL-NC                55.68      54.30  
 50 Policastro, Julia          7 GFSC-NC                57.10      58.30  
 51 Brown, Nyla                7 SGSA-NC              1:06.06    1:08.55  
 52 Willis, Holly              9 SAIL-NC              1:30.19    1:13.86  
 53 Walsh, Allanah             6 SGSA-NC              1:20.03    1:24.34  
 
Event 351  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Teague, Helena            12 STAR-NC                29.99      29.70  
  2 Osborne, Hadley           12 GCY-NC                 30.44      29.92  
  3 McGonigal, Maeren         12 STAR-NC                30.33      30.49  
  4 Lickfold, Megan           12 RSA-NC                 32.36      30.79  
  5 Healey, Caroline          11 YOTA-NC                30.68      30.98  
  6 Rydzewski, Sami           12 RSA-NC                 34.06      31.25  
  7 Yang, Angela              11 YOTA-NC                31.83      31.28  
  8 Prucha, Abby              12 YOTA-NC                32.57      31.31  
  9 Kwong, Yasmine            12 YOTA-NC                32.39      31.41  
 10 Smith, Breanna            12 YOTA-NC                32.09      31.59  
 11 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC                31.42      31.60  
 12 Whitt, Jadyn              12 SGSA-NC                32.02      31.64  
 13 Mitchell, Elodie          12 YOTA-NC                31.67      31.65  
 14 Vanega, Claudia           11 RSA-NC                 32.13      31.68  
 15 Lac, Tabitha              12 WOW-NC                 32.43      31.82  
 16 Dontino, Kristina         12 SAIL-NC                32.07      32.08  
 17 Hill, Tessa               12 YOTA-NC                32.96      32.09  
 18 Lewis, Lauren             12 TYDE-NC                32.47      32.12  
 19 Malley, Delaney           12 RSA-NC                 32.81      32.14  
 20 Rountree, Rori            12 GCY-NC                 33.15      32.27  
 21 High, MaryDasher          11 TYDE-NC                34.56      32.30  
 22 Grant, Lindsay            11 RSA-NC                 32.64      32.39  
 23 O'Keefe, Paige            12 YOTA-NC                32.86      32.47  
 24 Joy, Madi                 12 WOW-NC                 31.49      32.51  
 25 Park, Juyoung             12 YOTA-NC                33.02      32.57  
 26 Jackson, Alyssa           12 YOTA-NC                32.12      32.59  
 27 Nichols, Cassandra        12 RSA-NC                 32.46      32.63  
 28 Moehrke, Taylor           12 UN-1-NC                32.96      32.79  
 29 Brown, Keegan             11 TYDE-NC                33.16      32.89  
 30 Anderson, Kate            12 YOTA-NC                32.81      33.09  
 31 Smith, Jillian            12 YOTA-NC                33.77      33.12  
 31 Marriott, Camilla Anne    11 RSA-NC                 32.84      33.12  
 33 Speerschneider, Ella      11 YOTA-NC                34.96      33.19  
 34 Copeland, Addison         12 TYDE-NC                35.35      33.27  
 35 Wehe, Naomi               11 GCY-NC                 36.38      33.28  
 36 Brunk, Grace              11 YOTA-NC                33.04      33.31  
 37 VanderBroek, Allie        12 YOTA-NC                33.68      33.33  
 37 Perry, Sophie             11 YOTA-NC                33.47      33.33  
 39 Wright, Lily              11 YOTA-NC                33.91      33.47  
 40 Morris, MacKenna          12 YOTA-NC                34.00      33.51  
 41 Teague, Estelle           11 STAR-NC                33.59      33.67  
 42 Williams, Lexi            11 WOW-NC                 34.55      33.83  
 43 Witte, Lily               12 SAIL-NC                37.24      33.91  
 44 Pierson, Sarah            12 WOW-NC                 33.97      33.99  
 45 Gyure, Greyson            11 YOTA-NC                38.29      34.11  
 46 Hoblet, Lily              12 SAIL-NC                   NT      34.14  
 47 Sypolt, Carley            11 SAIL-NC                34.31      34.40  
 48 O'Gara, Aryanna           11 STAR-NC                34.64      34.46  
 49 Weigand, Hailey           12 WOW-NC                 35.48      34.49  
 50 Salazar, Ellie            11 LY-VA                  34.92      34.52  
 51 Lewis, Kaitlyn            12 SGSA-NC                34.44      34.63  
 52 Perdue, Katherine         11 TYDE-NC                41.66      34.87  
 53 McDonald, Anna            11 TYDE-NC                35.55      35.24  
 54 Moehrke, Brooke           11 TYDE-NC                36.58      35.68  
 55 Keasler, Laurel           12 SAIL-NC                36.61      35.79  
 56 Kennedy, Katie            11 TYDE-NC                36.43      35.81  
 57 Shalva, Michaela          12 YOTA-NC                37.93      35.88  
 58 Post, Allie Maria         12 TYDE-NC                37.40      35.97  
 59 Hampton, Adora            11 LY-VA                  37.06      36.08  
 60 Baker, Abby               11 SAIL-NC                35.57      36.14  
 61 Oliver, Audrey            11 SAIL-NC                35.59      36.25  
 62 Willis, Emma              11 SAIL-NC                41.42      37.08  
 63 Moffitt, Mary Grace       12 SAIL-NC                40.57      37.20  
 64 Reiniche, Kate            12 WOW-NC                 39.47      37.51  
 65 Rountree, Finley          11 WOW-NC                 38.06      37.63  
 66 Reisig, Morgan            11 SAIL-NC                37.97      37.81  
 67 Davis, Georgia            12 TYDE-NC                40.23      37.93  
 68 Moody, Sara               11 SAIL-NC                41.06      38.12  
 69 Luker, Elizabeth          11 SAIL-NC                38.04      38.18  
 70 MacKinnon, Sarah          12 RSA-NC                 39.66      38.30  
 71 Walsh, Ayden              11 SGSA-NC                36.40      39.39  
 72 Brinson, Laney            11 SAIL-NC                41.08      39.52  
 73 Hua, Claire               11 GCY-NC                 47.04      41.55  
 74 McCurdy, Charlotte        11 SAIL-NC                46.74      45.35  
 75 Balderson, Cameron        11 WOW-NC                 44.55      48.42  
 76 Slattery, Letty           12 GCY-NC                    NT      48.69  
 -- Steele, Ava               12 TYDE-NC                34.67         DQ  
 
Event 352  Boys Under 11 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Jennings, Curry           10 YOTA-NC                33.51      32.31  
  2 Frondoza, Ethan           10 TYDE-NC                32.46      32.68  
  3 Trowbridge, J.T.          10 TYDE-NC                32.26      32.81  
  4 Sutherland, Ryan          10 YOTA-NC                32.89      32.84  
  5 Barritt, Tyler            10 YOTA-NC                36.09      33.78  
  6 Zhang, John               10 YOTA-NC                35.19      34.22  
  7 Liang, Ethan              10 YOTA-NC                34.93      34.44  
  8 Golinski, Luke            10 GCY-NC                 35.86      35.04  
  9 Holloway, Ethan           10 RSA-NC                    NT      35.20  
 10 Panol, Omar                9 YOTA-NC                37.09      35.36  
 11 Cornpropst, Ronan          9 YOTA-NC                40.33      36.12  
 12 Stieber, Jack             10 TYDE-NC                37.12      36.21  
 13 Masneri, Ryan             10 GCY-NC                 37.20      36.46  
 14 Hipps, Eamon              10 GCY-NC                 37.42      36.53  
 15 Zeng, Colin               10 YOTA-NC                37.36      36.67  
 16 Sha, Cody                  9 YOTA-NC                38.80      36.89  
 17 Kanchi, Vaishnav          10 SAIL-NC                38.90      37.14  
 18 Weaver, Brett             10 SAIL-NC                   NT      37.83  
 19 Pendleton, Zac            10 GFSC-NC                39.55      37.96  
 20 Hanson, Jack              10 WOW-NC                 38.34      38.00  
 21 Butner, Avery             10 WOW-NC                 38.11      38.09  
 22 Jackson, Davis             9 YOTA-NC                40.37      38.17  
 23 McFarland, Scott          10 WOW-NC                 45.98      38.33  
 24 Wehe, Isaiah               9 GCY-NC                 40.68      38.35  
 25 Fullagar, Keegan          10 GCY-NC                 42.75      38.88  
 26 Walcott, Noah              9 GFSC-NC                38.80      39.00  
 27 Gaillard, Parker           9 TYDE-NC                41.53      39.49  
 28 Petruzzi, Cooper           9 TYDE-NC                43.63      39.80  
 29 McGonigal, Finn           10 STAR-NC                40.05      40.34  
 30 Bacon, Ty                 10 GFSC-NC                42.08      40.77  
 31 Papaioannou, Stefanos      9 TYDE-NC                46.00      41.44  
 32 Drake, Liam                9 RSA-NC                 42.19      42.91  
 33 Brumback, Noah             8 RSA-NC                 42.99      45.16  
 34 Moffitt, Levi              9 SAIL-NC                53.97      45.81  
 35 Bacon, Chance              8 GFSC-NC                   NT      46.46  
 36 Austria, Elijah            8 GCY-NC                 52.12      49.74  
 37 Meck, Wyatt                8 SGSA-NC                50.59      54.23  
 
Event 352  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sypolt, Owen              12 SAIL-NC                28.96      28.39  
  2 Shulgin, Nick             12 SAIL-NC                29.23      28.55  
  3 Setzer, Sean              12 WOW-NC                 29.26      28.86  
  4 Casey, Alexander          12 YOTA-NC                31.38      30.28  
  5 Wang, Eddie               12 YOTA-NC                31.17      30.54  
  6 Simmons, Nelson           12 SAIL-NC                33.08      30.77  
  7 Hannon, William           12 YOTA-NC                31.58      30.84  
  8 Hughes, Jackson           11 WOW-NC                 31.07      30.87  
  9 Clark, Quintin            12 STAR-NC                31.33      31.05  
 10 Covington, Bailey         11 GCY-NC                 31.79      31.06  
 10 Hannon, Owen              12 YOTA-NC                32.14      31.06  
 12 Kempf, Mason              12 RSA-NC                 31.59      31.33  
 13 Durham, Lane              12 WOW-NC                 31.14      31.34  
 14 Schonfelder, Max          11 LY-VA                  31.70      31.46  
 15 Brown, Mark               12 GCY-NC                 35.22      31.95  
 16 Zhang, Collin             12 YOTA-NC                32.64      32.12  
 17 Kehn, Lucas               12 RSA-NC                 37.58      32.39  
 18 Mann, Spencer             12 GCY-NC                 32.49      32.45  
 19 Papaioannou, Christos     12 TYDE-NC                34.53      32.51  
 20 Volpe, Andrew             12 YOTA-NC                33.93      32.57  
 21 Lin, Walker               11 GCY-NC                 32.86      32.84  
 22 Clodgo, Cole              12 YOTA-NC                32.71      32.88  
 23 Mori, Axel                12 YOTA-NC                33.96      33.01  
 24 Castillo, Andrew          12 YOTA-NC                33.24      33.25  
 25 Warrick, Carter           12 SGSA-NC                34.71      33.47  
 26 Walcott, Ben              11 GFSC-NC                34.56      33.52  
 27 Lajoie, Ben               11 YOTA-NC                35.83      34.04  
 28 Schmidt, Andrew           12 SAIL-NC                36.49      34.11  
 29 Cockman, Addison          11 YOTA-NC                35.19      34.60  
 30 Newman, Cole              11 YOTA-NC                33.97      34.89  
 31 Honnold, Owen             11 RSA-NC                    NT      35.01  
 32 Kightlinger, Evan         12 RSA-NC                 35.33      35.15  
 33 Reiniche, Ryan            11 WOW-NC                 36.28      35.98  
 34 Evans, Marc               12 GCY-NC                 36.90      36.27  
 35 Seymour, Matthew          11 SAIL-NC                37.77      36.91  
 36 Barton, John Burke        11 GCY-NC                 40.65      37.35  
 37 Mejouev, Maxim            11 WOW-NC                 37.70      37.80  
 38 Splawski, Peyton          11 SGSA-NC                37.64      38.11  
 39 White, Rhett              11 SAIL-NC                45.88      40.53  
 40 White, Gavin              11 SAIL-NC                49.71      45.17  
 
Event 353  Girls Under 11 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rendon, Kalle             10 RSA-NC                 37.27      34.86  
  2 Talwar, Tara              10 RSA-NC                 38.38      36.03  
  3 Pawa, Anika               10 TYDE-NC                38.67      38.25  
  4 Nannucci, Bianca          10 SGSA-NC                38.65      39.10  
  5 Serang, Lulu              10 TYDE-NC                40.71      39.31  
  6 Wrenn, Emily               9 GFSC-NC                41.87      41.30  
  7 Crane, Taylor              9 WOW-NC                 42.27      41.45  
  8 Irvin, Isobel              9 TYDE-NC                41.90      42.18  
  9 Simpson, Ava               9 SAIL-NC                48.63      42.19  
 10 Reaves, Camren Grace      10 WOW-NC                 41.54      42.56  
 11 Mitchell, Aubrey          10 YOTA-NC                45.32      42.83  
 12 Richey, Ruby               9 YOTA-NC                54.95      43.30  
 13 Eklund, Alyssa            10 YOTA-NC                43.95      45.16  
 14 Volpe, Alena              10 YOTA-NC                47.60      45.43  
 15 Kwong, Laila               8 YOTA-NC                51.40      45.69  
 16 Teague, Avalon             9 STAR-NC                41.40      45.90  
 17 Womble, Peyton            10 YOTA-NC                49.04      46.47  
 18 Bolyard, Jillian          10 SAIL-NC                   NT      47.05  
 19 Cockman, Emma              9 YOTA-NC                48.03      48.41  
 20 Brown, Makena             10 SGSA-NC                44.37      49.22  
 21 Henderson, Sarah          10 SAIL-NC                   NT      50.17  
 22 Nicely, Ellie             10 SAIL-NC                   NT      50.24  
 23 Weigand, Kelsey           10 WOW-NC                 47.74      51.25  
 24 Wert, Sophie               9 WOW-NC                 55.96      53.25  
 25 Harrer, Sophia            10 RSA-NC                 51.84      53.83  
 26 Cox, Madelyn               9 SAIL-NC              1:02.17      55.63  
 27 Horman, Emily             10 RSA-NC                 53.18      55.87  
 28 Lewis, Emily               9 SGSA-NC                51.73      55.97  
 29 Volety, Mia               10 WOW-NC               1:00.94      56.62  
 30 Bartlett, Kyla            10 WOW-NC                 58.51      56.82  
 31 Grove, Tinsley            10 SGSA-NC                56.44      57.93  
 32 Wright, Lilly              9 SGSA-NC                49.46      58.38  
 33 Hall, Kirsten             10 TYDE-NC              1:10.71      59.44  
 34 Johnson, Eliza             8 WOW-NC               1:37.55    1:05.06  
 35 Thornton, Braedy           9 SGSA-NC              1:09.55    1:12.10  
 36 Augustyn, Carly            9 SAIL-NC              1:15.20    1:12.36  
 37 Scott, Meredith            9 UN-2-NC                   NT    1:15.91  
 38 Teague, Rowan              6 STAR-NC              1:10.48    1:21.19  
 -- Misnick, Morgan            7 YOTA-NC                   NT         DQ  
 
Event 353  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Teague, Helena            12 STAR-NC                31.60      31.40  
  2 Rydzewski, Sami           12 RSA-NC                 32.96      33.02  
  3 McGonigal, Maeren         12 STAR-NC                33.10      33.40  
  4 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC                33.42      33.52  
  5 Kwong, Yasmine            12 YOTA-NC                33.61      33.80  
  6 Joy, Madi                 12 WOW-NC                 33.17      33.93  
  7 Healey, Caroline          11 YOTA-NC                34.53      34.21  
  8 Lewis, Lauren             12 TYDE-NC                34.34      34.29  
  9 Lac, Tabitha              12 WOW-NC                 34.87      34.30  
 10 Mitchell, Elodie          12 YOTA-NC                35.39      34.97  
 11 Prucha, Abby              12 YOTA-NC                34.48      35.04  
 12 Moehrke, Taylor           12 UN-1-NC                35.71      35.17  
 13 Copeland, Addison         12 TYDE-NC                37.56      35.21  
 14 Vanega, Claudia           11 RSA-NC                 35.79      35.40  
 15 Yang, Angela              11 YOTA-NC                36.58      35.58  
 16 Perry, Sophie             11 YOTA-NC                35.23      35.89  
 17 Marriott, Camilla Anne    11 RSA-NC                 36.14      36.07  
 18 Smith, Breanna            12 YOTA-NC                36.46      36.18  
 19 VanderBroek, Allie        12 YOTA-NC                36.98      36.26  
 20 Schell, Gabbie            11 GCY-NC                 37.50      36.54  
 21 O'Keefe, Paige            12 YOTA-NC                38.30      37.07  
 22 Teague, Estelle           11 STAR-NC                37.63      37.27  
 23 Grant, Lindsay            11 RSA-NC                 37.74      37.47  
 24 High, MaryDasher          11 TYDE-NC                42.80      37.83  
 25 Pierson, Sarah            12 WOW-NC                 38.47      37.89  
 26 Rountree, Rori            12 GCY-NC                 39.67      37.94  
 27 Salazar, Ellie            11 LY-VA                  38.20      38.16  
 28 Hill, Tessa               12 YOTA-NC                39.21      38.22  
 29 Park, Juyoung             12 YOTA-NC                39.43      38.44  
 30 Oliver, Audrey            11 SAIL-NC                38.27      38.56  
 31 Holloway, Blythe          12 RSA-NC                 38.96      38.71  
 31 Brunk, Grace              11 YOTA-NC                39.49      38.71  
 33 Anderson, Kate            12 YOTA-NC                40.82      38.85  
 34 Post, Allie Maria         12 TYDE-NC                40.76      39.13  
 34 Witte, Lily               12 SAIL-NC                   NT      39.13  
 36 Wright, Lily              11 YOTA-NC                40.49      39.17  
 37 Whitt, Jadyn              12 SGSA-NC                38.62      39.19  
 38 Perdue, Katherine         11 TYDE-NC                48.25      39.20  
 39 Williams, Lexi            11 WOW-NC                 41.73      39.28  
 40 Baker, Abby               11 SAIL-NC                41.48      39.50  
 41 Hoblet, Lily              12 SAIL-NC                   NT      40.76  
 42 Speerschneider, Ella      11 YOTA-NC                46.09      40.85  
 43 Rountree, Finley          11 WOW-NC                 39.76      41.14  
 44 Gyure, Greyson            11 YOTA-NC                52.04      41.18  
 45 Nichols, Cassandra        12 RSA-NC                 39.76      41.32  
 46 Kennedy, Katie            11 TYDE-NC                41.66      41.44  
 47 Steele, Ava               12 TYDE-NC                42.85      41.55  
 48 Hampton, Adora            11 LY-VA                  43.10      41.78  
 49 Smith, Jillian            12 YOTA-NC                45.40      42.01  
 50 Keasler, Laurel           12 SAIL-NC                56.80      42.30  
 51 Luker, Elizabeth          11 SAIL-NC                42.63      42.50  
 52 Weigand, Hailey           12 WOW-NC                 40.37      42.61  
 53 Brown, Keegan             11 TYDE-NC                40.29      43.00  
 54 Davis, Georgia            12 TYDE-NC                50.62      43.19  
 55 MacKinnon, Sarah          12 RSA-NC                 44.43      43.40  
 56 Willis, Emma              11 SAIL-NC                50.75      43.82  
 57 McDonald, Anna            11 TYDE-NC                47.38      43.89  
 58 Shalva, Michaela          12 YOTA-NC                47.26      44.56  
 59 Moehrke, Brooke           11 TYDE-NC                44.59      44.59  
 60 Lewis, Kaitlyn            12 SGSA-NC                44.52      47.24  
 61 Brinson, Laney            11 SAIL-NC                   NT      48.13  
 62 Moffitt, Mary Grace       12 SAIL-NC                56.15      48.27  
 63 Walsh, Ayden              11 SGSA-NC                45.10      49.04  
 64 Reisig, Morgan            11 SAIL-NC                45.23      49.10  
 65 Hua, Claire               11 GCY-NC                 55.18      50.06  
 66 Reiniche, Kate            12 WOW-NC                 54.29      51.23  
 67 Moody, Sara               11 SAIL-NC              1:01.75      55.92  
 68 Balderson, Cameron        11 WOW-NC               1:01.43      58.08  
 -- McCurdy, Charlotte        11 SAIL-NC              1:05.25        DNF  
 
Event 354  Boys Under 11 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Frondoza, Ethan           10 TYDE-NC                35.12      34.32  
  2 Sutherland, Ryan          10 YOTA-NC                38.26      35.33  
  3 Trowbridge, J.T.          10 TYDE-NC                36.81      36.50  
  4 Panol, Omar                9 YOTA-NC                41.09      38.29  
  5 Liang, Ethan              10 YOTA-NC                45.14      38.48  
  6 Cornpropst, Ronan          9 YOTA-NC                45.83      39.04  
  7 Jennings, Curry           10 YOTA-NC                46.31      40.00  
  8 Barritt, Tyler            10 YOTA-NC                40.45      40.83  
  9 Stieber, Jack             10 TYDE-NC                41.43      41.87  
 10 Zhang, John               10 YOTA-NC                42.42      42.56  
 11 Walcott, Noah              9 GFSC-NC                42.14      42.88  
 12 Jackson, Davis             9 YOTA-NC                48.65      43.14  
 13 Holloway, Ethan           10 RSA-NC                    NT      43.54  
 14 Kanchi, Vaishnav          10 SAIL-NC                42.58      43.83  
 15 Masneri, Ryan             10 GCY-NC                 44.49      45.02  
 16 Zeng, Colin               10 YOTA-NC                47.55      45.82  
 17 Butner, Avery             10 WOW-NC                 46.55      47.00  
 18 McFarland, Scott          10 WOW-NC                 57.37      47.53  
 19 Pendleton, Zac            10 GFSC-NC                52.25      47.87  
 20 Hanson, Jack              10 WOW-NC                 50.34      48.37  
 21 Petruzzi, Cooper           9 TYDE-NC              1:03.58      48.79  
 22 Wehe, Isaiah               9 GCY-NC                    NT      49.90  
 23 Hipps, Eamon              10 GCY-NC                 47.71      50.03  
 24 Fullagar, Keegan          10 GCY-NC                 57.65      51.48  
 25 Bacon, Ty                 10 GFSC-NC                55.46      52.89  
 26 Gaillard, Parker           9 TYDE-NC                   NT      55.03  
 27 Weaver, Brett             10 SAIL-NC                   NT      55.21  
 28 Drake, Liam                9 RSA-NC                 59.38      55.85  
 29 Papaioannou, Stefanos      9 TYDE-NC              1:09.16      55.95  
 30 McGonigal, Finn           10 STAR-NC                57.54      58.52  
 31 Bacon, Chance              8 GFSC-NC                   NT      59.47  
 32 Sharpe, Hudson             8 GCY-NC               1:03.95    1:02.44  
 33 Meck, Wyatt                8 SGSA-NC              1:06.57    1:07.09  
 
Event 354  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Durham, Lane              12 WOW-NC                 32.83      32.71  
  2 Masneri, David            12 GCY-NC                 33.23      32.76  
  3 Schonfelder, Max          11 LY-VA                  34.03      32.83  
  4 Sypolt, Owen              12 SAIL-NC                33.93      33.01  
  5 Setzer, Sean              12 WOW-NC                 33.54      33.60  
  6 Mann, Spencer             12 GCY-NC                 34.88      34.42  
  7 Hannon, Owen              12 YOTA-NC                34.33      34.56  
  8 Castillo, Andrew          12 YOTA-NC                34.81      35.11  
  9 Hannon, William           12 YOTA-NC                34.62      35.51  
 10 Zhang, Collin             12 YOTA-NC                35.56      35.56  
 11 Kehn, Lucas               12 RSA-NC                 44.37      36.14  
 12 Covington, Bailey         11 GCY-NC                 37.18      36.19  
 13 Walcott, Ben              11 GFSC-NC                36.38      36.21  
 14 Harding, Michael          12 SGSA-NC                35.86      36.32  
 15 Hadsell, Ethan            12 RSA-NC                    NT      36.63  
 16 Casey, Alexander          12 YOTA-NC                40.00      36.93  
 17 Volpe, Andrew             12 YOTA-NC                39.61      37.70  
 18 Kightlinger, Evan         12 RSA-NC                 39.07      37.97  
 19 Clodgo, Cole              12 YOTA-NC                37.95      38.29  
 20 Mori, Axel                12 YOTA-NC                39.29      38.88  
 21 Wang, Eddie               12 YOTA-NC                38.35      38.99  
 22 Cockman, Addison          11 YOTA-NC                38.63      39.02  
 23 Warrick, Carter           12 SGSA-NC                38.22      39.29  
 24 Shaw, Casey               11 GCY-NC                    NT      39.50  
 25 Reiniche, Ryan            11 WOW-NC                 39.14      39.58  
 26 Lajoie, Ben               11 YOTA-NC                38.95      40.19  
 27 Schmidt, Andrew           12 SAIL-NC                45.25      41.27  
 28 Barton, John Burke        11 GCY-NC                 41.78      41.29  
 29 McCartan, Brodie          12 SAIL-NC                40.98      41.53  
 30 Evans, Marc               12 GCY-NC                 39.80      42.42  
 31 Newman, Cole              11 YOTA-NC                43.15      43.20  
 32 Papaioannou, Christos     12 TYDE-NC                51.83      45.91  
 33 White, Rhett              11 SAIL-NC                57.19      50.33  
 34 Seymour, Matthew          11 SAIL-NC                48.32      52.36  
 35 Splawski, Peyton          11 SGSA-NC                52.70      55.58  
 -- White, Gavin              11 SAIL-NC                   NT         DQ  
 -- Fagan, Milo               12 SAIL-NC                36.12         DQ  
 
Event 355  Girls Under 11 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lickfold, Katelyn         10 RSA-NC               1:41.92    1:36.56  
  2 Serang, Lulu              10 TYDE-NC              1:40.52    1:37.01  
  3 Talwar, Tara              10 RSA-NC               1:49.61    1:42.75  
  4 Pawa, Anika               10 TYDE-NC              1:44.88    1:43.59  
  5 Nannucci, Bianca          10 SGSA-NC                   NT    1:46.53  
  6 Irvin, Isobel              9 TYDE-NC              1:53.05    1:47.81  
  7 Creek-Anderson, Mya        9 YOTA-NC              1:48.88    1:47.94  
  8 Henderson, Sarah          10 SAIL-NC                   NT    1:48.23  
  9 Volpe, Alena              10 YOTA-NC              1:45.87    1:48.30  
 10 Crane, Taylor              9 WOW-NC               1:48.81    1:48.61  
 11 Schoenagel, Lauren        10 RSA-NC               1:50.38    1:50.58  
 12 Wrenn, Emily               9 GFSC-NC              1:50.09    1:52.25  
 13 Bolyard, Jillian          10 SAIL-NC                   NT    1:54.01  
 14 Eklund, Alyssa            10 YOTA-NC              1:55.05    1:55.18  
 15 Weigand, Kelsey           10 WOW-NC               1:49.81    1:56.37  
 16 Simpson, Ava               9 SAIL-NC                   NT    1:59.56  
 17 Stevens, Katherine         8 STAR-NC              2:06.90    2:02.93  
 18 Derry, Violet              9 WOW-NC               2:06.65    2:05.37  
 19 Lewis, Emily               9 SGSA-NC              2:09.77    2:07.08  
 20 Nicely, Ellie             10 SAIL-NC                   NT    2:07.54  
 21 Wright, Lilly              9 SGSA-NC                   NT    2:07.70  
 22 Womble, Peyton            10 YOTA-NC              2:08.64    2:07.97  
 23 Brown, Makena             10 SGSA-NC              2:09.34    2:08.02  
 24 Volety, Mia               10 WOW-NC               2:10.74    2:09.85  
 25 Honnold, Emory             8 RSA-NC                    NT    2:10.60  
 26 Grove, Tinsley            10 SGSA-NC              2:09.80    2:10.99  
 27 Strunk, Julia              9 RSA-NC               2:18.20    2:12.55  
 28 Bolyard, Ashlyn            9 SAIL-NC                   NT    2:15.02  
 29 Cockman, Emma              9 YOTA-NC                   NT    2:16.04  
 30 Cox, Madelyn               9 SAIL-NC              2:21.38    2:19.23  
 31 Johnson, Eliza             8 WOW-NC               2:19.82    2:22.42  
 32 Wert, Sophie               9 WOW-NC               2:16.64    2:23.20  
 33 Hall, Kirsten             10 TYDE-NC              2:25.13    2:26.03  
 34 Scott, Meredith            9 UN-2-NC                   NT    2:40.41  
 35 Augustyn, Carly            9 SAIL-NC              3:05.20    2:44.77  
 36 Policastro, Julia          7 GFSC-NC              3:00.05    2:45.83  
 -- Thornton, Braedy           9 SGSA-NC                   NT         DQ  
 
Event 355  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Malley, Delaney           12 RSA-NC               1:27.92    1:24.33  
  2 Weigand, Hailey           12 WOW-NC               1:27.29    1:25.16  
  3 McGonigal, Maeren         12 STAR-NC              1:27.43    1:25.25  
  4 Vanega, Claudia           11 RSA-NC               1:26.62    1:27.21  
  5 Rountree, Rori            12 GCY-NC               1:27.96    1:29.06  
  6 Holloway, Blythe          12 RSA-NC               1:31.89    1:30.55  
  7 Lickfold, Megan           12 RSA-NC               1:28.11    1:30.57  
  8 Dontino, Kristina         12 SAIL-NC              1:31.50    1:31.46  
  9 Whitt, Jadyn              12 SGSA-NC              1:29.12    1:31.48  
 10 Kwong, Yasmine            12 YOTA-NC              1:35.17    1:32.28  
 11 Osborne, Hadley           12 GCY-NC               1:35.50    1:33.79  
 12 Keasler, Laurel           12 SAIL-NC                   NT    1:34.50  
 13 Yang, Angela              11 YOTA-NC              1:34.73    1:35.03  
 14 Smith, Breanna            12 YOTA-NC              1:34.73    1:36.38  
 15 Lac, Tabitha              12 WOW-NC               1:37.29    1:36.45  
 16 Lewis, Lauren             12 TYDE-NC              1:38.03    1:36.47  
 17 Moehrke, Taylor           12 UN-1-NC              1:34.35    1:36.67  
 18 Marriott, Camilla Anne    11 RSA-NC               1:37.58    1:36.85  
 19 Brown, Keegan             11 TYDE-NC              1:36.10    1:37.83  
 20 Jackson, Alyssa           12 YOTA-NC              1:33.40    1:38.03  
 21 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC              1:41.19    1:38.10  
 22 Teague, Helena            12 STAR-NC              2:04.07    1:38.18  
 23 Teague, Estelle           11 STAR-NC              1:38.96    1:38.50  
 24 Witte, Lily               12 SAIL-NC              1:53.81    1:38.71  
 25 Wehe, Naomi               11 GCY-NC               1:41.70    1:39.09  
 26 VanderBroek, Allie        12 YOTA-NC              1:39.28    1:39.35  
 27 Prucha, Abby              12 YOTA-NC              1:44.47    1:39.79  
 28 Perry, Sophie             11 YOTA-NC              1:39.63    1:40.45  
 29 O'Keefe, Paige            12 YOTA-NC              1:55.31    1:41.04  
 30 Schell, Gabbie            11 GCY-NC                    NT    1:41.38  
 31 Gyure, Greyson            11 YOTA-NC              1:53.48    1:41.88  
 32 Kennedy, Katie            11 TYDE-NC              1:49.39    1:42.24  
 33 High, MaryDasher          11 TYDE-NC              1:52.29    1:43.85  
 34 Morris, MacKenna          12 YOTA-NC              1:44.71    1:44.10  
 35 Shalva, Michaela          12 YOTA-NC              1:44.22    1:44.42  
 36 Williams, Lexi            11 WOW-NC               1:49.05    1:45.24  
 37 Moffitt, Mary Grace       12 SAIL-NC              1:54.08    1:45.29  
 38 Perdue, Katherine         11 TYDE-NC                   NT    1:45.54  
 39 Speerschneider, Ella      11 YOTA-NC              1:52.83    1:46.09  
 40 Hill, Tessa               12 YOTA-NC              1:43.88    1:46.57  
 41 Baker, Abby               11 SAIL-NC              2:27.82    1:47.54  
 42 Oliver, Audrey            11 SAIL-NC              1:54.71    1:48.31  
 43 Grant, Lindsay            11 RSA-NC               1:49.82    1:48.88  
 44 Rountree, Finley          11 WOW-NC               1:42.51    1:49.08  
 45 Sypolt, Carley            11 SAIL-NC              1:47.01    1:50.15  
 46 McDonald, Anna            11 TYDE-NC              1:58.89    1:50.24  
 47 Reiniche, Kate            12 WOW-NC               1:52.37    1:51.38  
 48 Park, Juyoung             12 YOTA-NC              1:47.01    1:51.44  
 49 Luker, Elizabeth          11 SAIL-NC              1:51.61    1:51.81  
 50 Post, Allie Maria         12 TYDE-NC              1:53.77    1:51.95  
 51 O'Gara, Aryanna           11 STAR-NC              2:10.78    1:52.45  
 52 Copeland, Addison         12 TYDE-NC              1:57.11    1:53.59  
 53 Steele, Ava               12 TYDE-NC              2:03.21    1:54.02  
 54 Wright, Lily              11 YOTA-NC              1:56.12    1:54.99  
 55 MacKinnon, Sarah          12 RSA-NC                    NT    1:55.43  
 56 Willis, Emma              11 SAIL-NC              2:00.56    1:55.51  
 57 Walsh, Ayden              11 SGSA-NC              1:53.05    1:56.73  
 58 Lewis, Kaitlyn            12 SGSA-NC              1:53.77    1:56.88  
 59 Moehrke, Brooke           11 TYDE-NC              2:03.26    1:57.21  
 60 Mitchell, Elodie          12 YOTA-NC              1:55.95    1:57.70  
 61 McCurdy, Charlotte        11 SAIL-NC                   NT    2:05.53  
 62 Balderson, Cameron        11 WOW-NC                    NT    2:09.98  
 63 Brinson, Laney            11 SAIL-NC                   NT    2:10.98  
 64 Slattery, Letty           12 GCY-NC                    NT    2:29.48  
 
Event 356  Boys Under 11 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Liang, Ethan              10 YOTA-NC              1:35.64    1:36.14  
  2 Jennings, Curry           10 YOTA-NC              1:41.53    1:39.68  
  3 Frondoza, Ethan           10 TYDE-NC              1:36.79    1:41.43  
  4 Trowbridge, J.T.          10 TYDE-NC              1:54.24    1:44.40  
  5 Barritt, Tyler            10 YOTA-NC              1:49.09    1:46.49  
  6 Masneri, Ryan             10 GCY-NC               1:46.71    1:48.12  
  7 Zeng, Colin               10 YOTA-NC              1:46.37    1:49.12  
  8 Petruzzi, Cooper           9 TYDE-NC              1:57.38    1:49.68  
  9 Holloway, Ethan           10 RSA-NC                    NT    1:51.35  
 10 McFarland, Scott          10 WOW-NC               2:19.00    1:52.40  
 11 Golinski, Luke            10 GCY-NC                    NT    1:52.87  
 12 Panol, Omar                9 YOTA-NC              1:52.09    1:52.90  
 13 Hipps, Eamon              10 GCY-NC               1:52.95    1:55.14  
 14 Stieber, Jack             10 TYDE-NC                   NT    1:57.07  
 15 Wehe, Isaiah               9 GCY-NC               2:14.55    1:58.09  
 16 Weaver, Brett             10 SAIL-NC                   NT    1:59.10  
 17 Butner, Avery             10 WOW-NC               2:06.80    2:01.27  
 18 Pendleton, Zac            10 GFSC-NC              2:02.99    2:03.20  
 19 Brumback, Noah             8 RSA-NC               1:57.71    2:03.46  
 20 Sharpe, Hudson             8 GCY-NC                    NT    2:07.47  
 21 Walcott, Noah              9 GFSC-NC              2:06.78    2:07.58  
 22 Hanson, Jack              10 WOW-NC               2:08.68    2:08.48  
 23 Papaioannou, Stefanos      9 TYDE-NC                   NT    2:10.09  
 24 Moffitt, Levi              9 SAIL-NC              2:13.66    2:11.01  
 25 Sha, Cody                  9 YOTA-NC              2:06.32    2:11.32  
 26 Zhang, John               10 YOTA-NC                   NT    2:13.85  
 27 Gaillard, Parker           9 TYDE-NC                   NT    2:22.15  
 28 Meck, Wyatt                8 SGSA-NC                   NT    2:23.14  
 29 Bacon, Chance              8 GFSC-NC                   NT    2:34.17  
 30 Bacon, Ty                 10 GFSC-NC                   NT    2:52.77  
 
Event 356  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Masneri, David            12 GCY-NC               1:22.68    1:19.62  
  2 Setzer, Sean              12 WOW-NC               1:26.59    1:23.62  
  3 Schoenagel, Matthew       12 RSA-NC               1:29.74    1:25.56  
  4 Brown, Mark               12 GCY-NC                    NT    1:25.99  
  5 Schonfelder, Max          11 LY-VA                1:29.09    1:28.20  
  6 Papaioannou, Christos     12 TYDE-NC              1:36.00    1:30.36  
  7 Wang, Eddie               12 YOTA-NC              1:34.03    1:32.24  
  8 Castillo, Andrew          12 YOTA-NC              1:31.49    1:32.67  
  9 Kempf, Mason              12 RSA-NC               1:33.36    1:32.68  
 10 Fagan, Milo               12 SAIL-NC              1:41.91    1:34.39  
 11 Volpe, Andrew             12 YOTA-NC              1:42.79    1:34.98  
 12 Mann, Spencer             12 GCY-NC               1:33.82    1:35.05  
 13 Hannon, William           12 YOTA-NC              1:36.11    1:35.61  
 14 Casey, Alexander          12 YOTA-NC              1:42.90    1:35.69  
 15 Durham, Lane              12 WOW-NC               1:32.78    1:35.84  
 16 Kightlinger, Evan         12 RSA-NC               1:36.27    1:36.06  
 17 Hannon, Owen              12 YOTA-NC              2:15.75    1:36.52  
 18 Hughes, Jackson           11 WOW-NC               1:35.71    1:36.70  
 19 Mori, Axel                12 YOTA-NC              1:38.63    1:36.72  
 20 Zhang, Collin             12 YOTA-NC              1:44.97    1:39.12  
 21 Warrick, Carter           12 SGSA-NC              1:41.74    1:39.80  
 22 Clark, Quintin            12 STAR-NC              1:41.63    1:40.25  
 23 Schmidt, Andrew           12 SAIL-NC              1:51.93    1:40.64  
 24 Walcott, Ben              11 GFSC-NC              1:42.31    1:42.15  
 25 Lajoie, Ben               11 YOTA-NC              1:44.30    1:43.03  
 26 Reiniche, Ryan            11 WOW-NC               1:44.16    1:43.52  
 27 McCartan, Brodie          12 SAIL-NC              1:45.55    1:43.95  
 28 Splawski, Peyton          11 SGSA-NC              1:42.15    1:43.97  
 29 Barton, John Burke        11 GCY-NC               1:43.53    1:44.65  
 30 Cockman, Addison          11 YOTA-NC              1:50.86    1:44.66  
 31 Newman, Cole              11 YOTA-NC              1:51.98    1:47.48  
 32 White, Gavin              11 SAIL-NC                   NT    1:59.00  
 33 Evans, Marc               12 GCY-NC               1:59.58    1:59.36  
 34 White, Rhett              11 SAIL-NC                   NT    2:00.43  
 35 Mejouev, Maxim            11 WOW-NC               2:00.63    2:03.60  
 36 Seymour, Matthew          11 SAIL-NC                   NT    2:09.54  
 -- Honnold, Owen             11 RSA-NC                    NT         DQ  
 
Event 357  Girls Under 11 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rendon, Kalle             10 RSA-NC               1:26.94    1:21.97  
  2 Pawa, Anika               10 TYDE-NC              1:25.83    1:23.17  
  3 Lickfold, Katelyn         10 RSA-NC               1:28.85    1:26.66  
  4 Nannucci, Bianca          10 SGSA-NC              1:26.14    1:27.81  
  5 Richey, Ruby               9 YOTA-NC              1:34.56    1:28.87  
  6 Mitchell, Aubrey          10 YOTA-NC              1:32.48    1:29.59  
  7 Serang, Lulu              10 TYDE-NC              1:31.84    1:30.01  
  8 Irvin, Isobel              9 TYDE-NC              1:35.43    1:32.27  
  9 Eklund, Alyssa            10 YOTA-NC              1:33.22    1:33.30  
 10 Talwar, Tara              10 RSA-NC               1:34.15    1:33.61  
 11 Weigand, Kelsey           10 WOW-NC               1:33.31    1:34.00  
 12 Simpson, Ava               9 SAIL-NC              1:38.96    1:34.19  
 13 Schoenagel, Lauren        10 RSA-NC               1:35.60    1:34.68  
 14 Hadsell, Meghan           10 RSA-NC               1:33.31    1:34.85  
 15 Kwong, Laila               8 YOTA-NC              1:43.52    1:35.55  
 16 Harrer, Sophia            10 RSA-NC               1:35.45    1:35.59  
 17 Wrenn, Emily               9 GFSC-NC              1:41.44    1:39.91  
 18 Volpe, Alena              10 YOTA-NC              1:41.43    1:40.06  
 19 Womble, Peyton            10 YOTA-NC              1:42.65    1:40.78  
 20 Creek-Anderson, Mya        9 YOTA-NC              1:43.29    1:41.49  
 21 Honnold, Emory             8 RSA-NC                    NT    1:42.16  
 22 Horman, Emily             10 RSA-NC               1:37.32    1:42.92  
 23 Lewis, Emily               9 SGSA-NC              1:41.51    1:43.31  
 24 Teague, Avalon             9 STAR-NC              1:41.54    1:43.83  
 25 Brown, Makena             10 SGSA-NC              1:46.57    1:44.24  
 26 Henderson, Sarah          10 SAIL-NC              1:58.98    1:44.98  
 27 Bartlett, Kyla            10 WOW-NC               2:00.07    1:45.60  
 28 Bolyard, Jillian          10 SAIL-NC                   NT    1:46.27  
 29 Nicely, Ellie             10 SAIL-NC                   NT    1:47.44  
 30 Wert, Sophie               9 WOW-NC               2:01.87    1:47.86  
 31 Cockman, Emma              9 YOTA-NC              1:50.17    1:47.89  
 32 Volety, Mia               10 WOW-NC               1:51.58    1:48.62  
 33 Bolyard, Ashlyn            9 SAIL-NC                   NT    1:51.10  
 34 Strunk, Julia              9 RSA-NC               1:52.60    1:51.16  
 35 Derry, Violet              9 WOW-NC               1:53.67    1:51.54  
 36 Wright, Lilly              9 SGSA-NC                   NT    1:51.77  
 37 Hall, Kirsten             10 TYDE-NC              1:55.56    1:57.83  
 38 Cox, Madelyn               9 SAIL-NC              2:08.67    2:00.33  
 39 Thornton, Braedy           9 SGSA-NC                   NT    2:01.02  
 40 Yang, Bailey               9 SAIL-NC                   NT    2:02.03  
 41 Grove, Tinsley            10 SGSA-NC              2:02.34    2:03.88  
 42 Augustyn, Carly            9 SAIL-NC              2:07.14    2:06.13  
 -- Stevens, Katherine         8 STAR-NC              1:52.58         DQ  
 
Event 357  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rydzewski, Sami           12 RSA-NC               1:17.83    1:16.24  
  2 Healey, Caroline          11 YOTA-NC              1:17.47    1:16.25  
  3 O'Keefe, Paige            12 YOTA-NC              1:21.55    1:17.83  
  4 Prucha, Abby              12 YOTA-NC              1:16.79    1:18.11  
  5 Lickfold, Megan           12 RSA-NC               1:20.38    1:18.23  
  6 Kwong, Yasmine            12 YOTA-NC              1:18.45    1:19.05  
  7 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC              1:21.55    1:20.85  
  8 Morris, MacKenna          12 YOTA-NC              1:24.77    1:21.50  
  9 Rountree, Rori            12 GCY-NC               1:23.04    1:21.81  
 10 Jackson, Alyssa           12 YOTA-NC              1:20.00    1:22.71  
 11 Smith, Breanna            12 YOTA-NC              1:22.09    1:23.03  
 12 Perry, Sophie             11 YOTA-NC              1:23.18    1:23.32  
 13 Lewis, Lauren             12 TYDE-NC              1:29.95    1:23.58  
 14 Park, Juyoung             12 YOTA-NC              1:26.94    1:24.06  
 15 Copeland, Addison         12 TYDE-NC              1:35.32    1:24.27  
 16 Malley, Delaney           12 RSA-NC               1:22.15    1:24.37  
 17 Lac, Tabitha              12 WOW-NC               1:24.59    1:24.43  
 18 Moehrke, Taylor           12 UN-1-NC              1:27.11    1:25.29  
 19 Perdue, Katherine         11 TYDE-NC              1:51.55    1:25.37  
 20 Yang, Angela              11 YOTA-NC              1:30.32    1:26.09  
 21 Pierson, Sarah            12 WOW-NC               1:28.99    1:26.44  
 22 Hill, Tessa               12 YOTA-NC              1:27.25    1:26.49  
 23 Salazar, Ellie            11 LY-VA                1:26.98    1:26.66  
 24 Witte, Lily               12 SAIL-NC                   NT    1:26.86  
 25 High, MaryDasher          11 TYDE-NC              1:36.14    1:27.09  
 26 Hoblet, Lily              12 SAIL-NC                   NT    1:27.14  
 27 Brown, Keegan             11 TYDE-NC              1:26.15    1:27.62  
 28 Davis, Georgia            12 TYDE-NC              1:33.90    1:28.31  
 29 Nichols, Cassandra        12 RSA-NC               1:25.77    1:28.35  
 30 Brunk, Grace              11 YOTA-NC              1:28.11    1:28.48  
 31 Speerschneider, Ella      11 YOTA-NC              1:40.89    1:29.43  
 32 Wright, Lily              11 YOTA-NC              1:43.87    1:29.70  
 33 Williams, Lexi            11 WOW-NC               1:27.99    1:29.98  
 34 Sypolt, Carley            11 SAIL-NC              1:31.48    1:30.28  
 35 Grant, Lindsay            11 RSA-NC                    NT    1:30.55  
 36 Marriott, Camilla Anne    11 RSA-NC               1:24.85    1:30.82  
 37 VanderBroek, Allie        12 YOTA-NC              1:27.64    1:30.95  
 38 Weigand, Hailey           12 WOW-NC               1:30.92    1:30.96  
 39 Kennedy, Katie            11 TYDE-NC              1:41.65    1:31.78  
 40 Anderson, Kate            12 YOTA-NC              1:36.35    1:32.09  
 41 O'Gara, Aryanna           11 STAR-NC              1:43.17    1:32.38  
 42 Lewis, Kaitlyn            12 SGSA-NC              1:34.10    1:32.59  
 43 McDonald, Anna            11 TYDE-NC              1:39.04    1:32.61  
 44 Whitt, Jadyn              12 SGSA-NC              1:32.98    1:35.31  
 45 Smith, Jillian            12 YOTA-NC              1:37.84    1:35.34  
 46 Hampton, Adora            11 LY-VA                1:34.47    1:35.49  
 47 Gyure, Greyson            11 YOTA-NC              1:39.34    1:35.69  
 48 Reisig, Morgan            11 SAIL-NC              1:40.37    1:37.87  
 49 Walsh, Ayden              11 SGSA-NC              1:35.64    1:38.45  
 50 Shalva, Michaela          12 YOTA-NC              1:35.33    1:39.85  
 51 Moehrke, Brooke           11 TYDE-NC              1:44.02    1:39.88  
 52 Moody, Sara               11 SAIL-NC              1:42.34    1:40.82  
 53 Steele, Ava               12 TYDE-NC                   NT    1:41.94  
 54 Post, Allie Maria         12 TYDE-NC              1:44.44    1:43.58  
 55 Hua, Claire               11 GCY-NC               2:04.00    1:44.84  
 56 Willis, Emma              11 SAIL-NC              1:52.32    1:44.85  
 57 Brinson, Laney            11 SAIL-NC                   NT    1:49.49  
 
Event 358  Boys Under 11 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Trowbridge, J.T.          10 TYDE-NC              1:20.90    1:19.87  
  2 Frondoza, Ethan           10 TYDE-NC              1:21.08    1:22.39  
  3 Sutherland, Ryan          10 YOTA-NC              1:34.20    1:22.92  
  4 Jennings, Curry           10 YOTA-NC              1:23.85    1:23.49  
  5 Liang, Ethan              10 YOTA-NC              1:25.88    1:25.93  
  6 Hanson, Jack              10 WOW-NC               1:32.06    1:30.84  
  7 Kanchi, Vaishnav          10 SAIL-NC              1:40.04    1:30.88  
  8 Panol, Omar                9 YOTA-NC              1:31.09    1:30.92  
  9 Zeng, Colin               10 YOTA-NC              1:37.45    1:32.26  
 10 Cornpropst, Ronan          9 YOTA-NC              1:43.86    1:32.40  
 11 Holloway, Ethan           10 RSA-NC                    NT    1:32.47  
 12 Stieber, Jack             10 TYDE-NC                   NT    1:34.14  
 13 Barritt, Tyler            10 YOTA-NC              1:40.45    1:38.20  
 14 Jackson, Davis             9 YOTA-NC              1:39.13    1:38.84  
 15 McFarland, Scott          10 WOW-NC                    NT    1:39.67  
 16 Hipps, Eamon              10 GCY-NC               1:39.17    1:40.35  
 17 Wehe, Isaiah               9 GCY-NC               1:41.73    1:41.03  
 18 Weaver, Brett             10 SAIL-NC                   NT    1:41.47  
 19 Walcott, Noah              9 GFSC-NC              2:00.63    1:41.88  
 20 Pendleton, Zac            10 GFSC-NC              1:41.97    1:43.49  
 21 Petruzzi, Cooper           9 TYDE-NC              1:53.10    1:43.71  
 22 Sha, Cody                  9 YOTA-NC              1:42.85    1:44.51  
 23 Sharpe, Hudson             8 GCY-NC                    NT    1:44.76  
 24 Butner, Avery             10 WOW-NC               1:38.48    1:46.16  
 25 Bacon, Ty                 10 GFSC-NC              2:03.56    1:48.88  
 26 McGonigal, Finn           10 STAR-NC              1:52.06    1:50.83  
 27 Papaioannou, Stefanos      9 TYDE-NC              2:01.94    1:55.14  
 28 Gaillard, Parker           9 TYDE-NC                   NT    1:58.75  
 29 Bacon, Chance              8 GFSC-NC              2:02.77    2:00.45  
 
Event 358  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sypolt, Owen              12 SAIL-NC              1:15.10    1:13.41  
  2 Shulgin, Nick             12 SAIL-NC              1:17.92    1:15.01  
  3 Covington, Bailey         11 GCY-NC               1:17.91    1:15.54  
  4 Schoenagel, Matthew       12 RSA-NC               1:17.16    1:16.54  
  5 Hadsell, Ethan            12 RSA-NC               1:18.44    1:17.70  
  6 Simmons, Nelson           12 SAIL-NC              1:24.45    1:17.98  
  7 Setzer, Sean              12 WOW-NC               1:17.94    1:18.39  
  8 Masneri, David            12 GCY-NC               1:38.63    1:19.23  
  9 Hannon, William           12 YOTA-NC              1:19.07    1:19.94  
 10 Hannon, Owen              12 YOTA-NC              1:18.21    1:20.10  
 11 Casey, Alexander          12 YOTA-NC              1:24.35    1:20.81  
 12 Zhang, Collin             12 YOTA-NC              1:20.25    1:21.82  
 13 Hughes, Jackson           11 WOW-NC               1:25.34    1:21.96  
 14 Lin, Walker               11 GCY-NC                    NT    1:22.26  
 15 Kehn, Lucas               12 RSA-NC               1:36.34    1:22.40  
 16 Mann, Spencer             12 GCY-NC               1:24.72    1:23.63  
 17 Walcott, Ben              11 GFSC-NC              1:25.76    1:23.68  
 18 Harding, Michael          12 SGSA-NC              1:22.70    1:24.20  
 19 Kempf, Mason              12 RSA-NC               1:26.99    1:24.74  
 20 Fagan, Milo               12 SAIL-NC              1:26.84    1:24.76  
 21 Wang, Eddie               12 YOTA-NC              1:24.22    1:26.69  
 22 Shaw, Casey               11 GCY-NC                    NT    1:27.90  
 23 Kightlinger, Evan         12 RSA-NC               1:30.20    1:27.99  
 24 Clodgo, Cole              12 YOTA-NC              1:25.99    1:28.04  
 25 Papaioannou, Christos     12 TYDE-NC              1:33.13    1:28.24  
 26 Volpe, Andrew             12 YOTA-NC              1:38.13    1:31.51  
 27 Newman, Cole              11 YOTA-NC              1:35.53    1:32.26  
 28 Lajoie, Ben               11 YOTA-NC              1:32.92    1:32.39  
 29 Evans, Marc               12 GCY-NC               1:32.38    1:34.25  
 30 Honnold, Owen             11 RSA-NC                    NT    1:34.91  
 31 Clark, Quintin            12 STAR-NC              1:42.44    1:35.38  
 32 McCartan, Brodie          12 SAIL-NC              1:29.79    1:36.87  
 33 Splawski, Peyton          11 SGSA-NC              1:35.72    1:38.23  
 34 Cockman, Addison          11 YOTA-NC              1:42.54    1:40.43  
 35 Seymour, Matthew          11 SAIL-NC                   NT    1:47.79  
 36 Barton, John Burke        11 GCY-NC               1:53.03    1:51.11  
 37 White, Gavin              11 SAIL-NC              2:19.21    1:52.21  
 38 White, Rhett              11 SAIL-NC              2:08.14    1:56.26  
 
Event 359  Girls Under 13 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Raleigh Swimming Association-NC  'A'              2:09.94    2:04.31  
     1) Lickfold, Megan 12              2) Vanega, Claudia 11             
     3) Malley, Delaney 12              4) Rydzewski, Sami 12             
                1:02.09   2:04.31 (1:02.22)                                        
  2 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            2:03.38    2:04.38  
     1) Healey, Caroline 11             2) Prucha, Abby 12                
     3) O'Keefe, Paige 12               4) Mitchell, Elodie 12            
                1:02.18   2:04.38 (1:02.20)                                        
  3 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'C'            2:11.65    2:11.20  
     1) Jackson, Alyssa 12              2) Kwong, Yasmine 12              
     3) Park, Juyoung 12                4) Anderson, Kate 12              
                1:05.14   2:11.20 (1:06.06)                                        
  4 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            2:09.17    2:11.22  
     1) Smith, Breanna 12               2) Yang, Angela 11                
     3) VanderBroek, Allie 12           4) Hill, Tessa 12                 
                1:03.95   2:11.22 (1:07.27)                                        
  5 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'A'            2:10.01    2:12.82  
     1) Frondoza, Audrey 12             2) Lewis, Lauren 12               
     3) High, MaryDasher 11             4) Brown, Keegan 11               
                1:05.05   2:12.82 (1:07.77)                                        
  6 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'D'            2:13.96    2:13.35  
     1) Wright, Lily 11                 2) Perry, Sophie 11               
     3) Brunk, Grace 11                 4) Morris, MacKenna 12            
                1:07.14   2:13.35 (1:06.21)                                        
  7 Raleigh Swimming Association-NC  'B'              2:17.08    2:18.26  
     1) Hadsell, Meghan 10              2) Lickfold, Katelyn 10           
     3) Talwar, Tara 10                 4) Rendon, Kalle 10               
                1:11.17   2:18.26 (1:07.09)                                        
  8 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'B'            2:17.24    2:20.21  
     1) Copeland, Addison 12            2) Pawa, Anika 10                 
     3) Perdue, Katherine 11            4) McDonald, Anna 11              
                1:07.67   2:20.21 (1:12.54)                                        
  9 Sailfish Aquatics-NC  'A'                         2:17.54    2:20.91  
     1) Sypolt, Carley 11               2) Baker, Abby 11                 
     3) Oliver, Audrey 11               4) Dontino, Kristina 12           
                1:12.42   2:20.91 (1:08.49)                                        
 10 Swim Gsa-NC  'A'                                  2:18.24    2:22.44  
     1) Lewis, Kaitlyn 12               2) Nannucci, Bianca 10            
     3) Walsh, Ayden 11                 4) Whitt, Jadyn 12                
                1:11.96   2:22.44 (1:10.48)                                        
 11 Greensboro Community YMCA-NC  'A'                 2:31.69    2:22.65  
     1) Schell, Gabbie 11               2) Wehe, Naomi 11                 
     3) Hua, Claire 11                  4) Rountree, Rori 12              
                1:09.57   2:22.65 (1:13.08)                                        
 12 Sailfish Aquatics-NC  'B'                         2:40.75    2:37.72  
     1) Simpson, Ava 9                  2) Brinson, Laney 11              
     3) Willis, Emma 11                 4) Reisig, Morgan 11              
                1:21.53   2:37.72 (1:16.19)                                        
 13 Swim Gsa-NC  'B'                                  2:49.02    2:51.46  
     1) Brown, Makena 10                2) Lewis, Emily 9                 
     3) Grove, Tinsley 10               4) Wright, Lilly 9                
                1:23.14   2:51.46 (1:28.32)                                        
 
Event 360  Boys Under 13 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            2:06.27    2:03.61  
     1) Casey, Alexander 12             2) Hannon, William 12             
     3) Hannon, Owen 12                 4) Wang, Eddie 12                 
                1:01.98   2:03.61 (1:01.63)                                        
  2 Sailfish Aquatics-NC  'A'                         2:04.63    2:04.18  
     1) Shulgin, Nick 12                2) Simmons, Nelson 12             
     3) Fagan, Milo 12                  4) Sypolt, Owen 12                
                1:00.48   2:04.18 (1:03.70)                                        
  3 Greensboro Community YMCA-NC  'A'                 2:08.38    2:07.04  
     1) Covington, Bailey 11            2) Mann, Spencer 12               
     3) Lin, Walker 11                  4) Masneri, David 12              
                1:04.17   2:07.04 (1:02.87)                                        
  4 Raleigh Swimming Association-NC  'A'              2:16.33    2:10.46  
     1) Schoenagel, Matthew 12          2) Kightlinger, Evan 12           
     3) Hadsell, Ethan 12               4) Kempf, Mason 12                
                1:05.58   2:10.46 (1:04.88)                                        
  5 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            2:11.48    2:12.71  
     1) Clodgo, Cole 12                 2) Sutherland, Ryan 10            
     3) Castillo, Andrew 12             4) Zeng, Colin 10                 
                1:07.40   2:12.71 (1:05.31)                                        
  6 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'C'            2:15.37    2:13.29  
     1) Volpe, Andrew 12                2) Mori, Axel 12                  
     3) Newman, Cole 11                 4) Jennings, Curry 10             
                1:05.99   2:13.29 (1:07.30)                                        
  7 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'A'            2:16.37    2:16.35  
     1) Trowbridge, J.T. 10             2) Frondoza, Ethan 10             
     3) Papaioannou, Christos 12        4) Stieber, Jack 10               
                1:06.56   2:16.35 (1:09.79)                                        
  8 Greensboro Community YMCA-NC  'B'                 2:27.38    2:32.37  
     1) Evans, Marc 12                  2) Masneri, Ryan 10               
     3) Hipps, Eamon 10                 4) Golinski, Luke 10              
                1:17.70   2:32.37 (1:14.67)                                        
  9 Greensboro Community YMCA-NC  'C'                 2:46.15    2:41.40  
     1) Wehe, Isaiah 9                  2) Sharpe, Hudson 8               
     3) Shaw, Casey 11                  4) Barton, John Burke 11          
                1:24.98   2:41.40 (1:16.42)                                        
 
Event 501  Women 200 LC Meter IM Swim-off
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  - Swim-off
  1 Bezuidenhout, Chrisna     13 YOTA-NC                   NT    2:42.32  
  2 Preisach, Ella            14 RSA-NC                    NT    2:44.74  
                1:17.17   2:44.74 (1:27.57)                                        
 
Event 801  Women 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lickfold, Megan           12 RSA-NC                    NT      30.38  
 
Event 802  Men 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dyck, Brandon             18 YOTA-NC                   NT      23.88