Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 4/24/2018 05:52 PM
                     2018 NC GCY Spring Fling - 4/21/2018                      
                             Sanction #: NC18079AP                             
                                    Results                                    
 
Event 101  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pawa, Anika               10 TYDE-NC              1:16.82    1:16.37  
  2 Serang, Lulu              10 TYDE-NC              1:23.11    1:22.22  
  3 Anderson, Isabelle        10 TYDE-NC              1:19.16    1:23.52  
  4 Tars, Meribel             10 GCY-NC               1:34.60    1:25.49  
  5 Irvin, Isobel              9 TYDE-NC              1:43.52    1:25.61  
  6 McGuire, Molly            10 LOY-NC                    NT    1:31.16  
  7 Guo, Maggie               10 TYDE-NC              1:46.16    1:31.47  
  8 Harris, Angelea           10 TYDE-NC              1:34.16    1:32.67  
  9 Jorgenson, Brooke          9 GCY-NC                    NT    1:36.02  
 10 Waters, Londyn            10 GCY-NC               1:30.78Y   1:43.56  
 11 Buttar, Amira              9 LOY-NC                    NT    1:45.03  
 12 Kayande, Anya              9 GCY-NC               1:36.37Y   1:48.96  
 13 Hall, Kirsten             10 TYDE-NC              1:53.16    1:51.35  
 14 Turner, Autumn             8 Harris-NC                 NT    2:01.18  
 15 Harris, Cassiah           10 TYDE-NC              1:47.16    2:03.46  
 
Event 101  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Osborne, Hadley           12 GCY-NC               1:07.16    1:06.51  
  2 Brooks, Lexi              12 GCY-NC               1:08.83    1:07.95  
  3 Bush, Savanna             12 LOY-NC               1:16.97    1:09.55  
  4 Hunt, Ellie               12 GCY-NC               1:08.73    1:09.58  
  5 Bellissimo, Sophia        11 LOY-NC               1:15.22    1:10.11  
  6 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC              1:12.18    1:10.69  
  7 Hunt, Gracie              12 GCY-NC               1:13.02    1:11.29  
  8 Lewis, Lauren             12 TYDE-NC              1:16.23    1:11.89  
  9 Yeh, Sabrina              12 LOY-NC               1:19.14    1:14.28  
 10 Betancourt, Amelia        11 LOY-NC               1:16.87    1:15.28  
 11 Brown, Keegan             11 TYDE-NC              1:14.56    1:15.83  
 12 Copeland, Addison         12 TYDE-NC              1:20.79    1:17.17  
 13 Schell, Gabbie            11 GCY-NC               1:20.35    1:17.66  
 14 Malloy, Adrienne          12 LOY-NC               1:23.12    1:17.75  
 15 Claborn, Alyssa           11 LOY-NC               1:22.81    1:17.87  
 16 Nelson, Avery             12 TYDE-NC              1:28.16    1:18.95  
 17 Leahy, Caroline           12 Harris-NC            1:21.10    1:19.54  
 18 Brewer, Kamryn            12 LOY-NC               1:21.24    1:19.56  
 19 Kennedy, Katie            11 TYDE-NC              1:28.42    1:22.00  
 20 McDonald, Anna            11 TYDE-NC              1:29.47    1:22.13  
 21 Steele, Ava               12 TYDE-NC              1:29.13    1:22.33  
 22 Moehrke, Brooke           11 TYDE-NC              1:27.13    1:22.36  
 23 McDonough, Addy           11 LOY-NC               1:27.85    1:22.59  
 24 McLaughlin, Isabella      12 Harris-NC            1:23.28    1:24.29  
 25 Filiault, Julia           11 LOY-NC               1:35.58    1:24.77  
 26 Wiechers, Abigail         11 LOY-NC                    NT    1:26.32  
 27 Ryder, Kaitlyn            11 Harris-NC            1:31.18    1:26.91  
 28 Breeden, Zoey             12 LOY-NC                    NT    1:28.08  
 29 Parui, Nika               12 LOY-NC                    NT    1:29.62  
 30 Post, Allie Maria         11 TYDE-NC              1:23.87    1:29.94  
 31 Okoniewski, Kayla         11 LOY-NC               1:31.79    1:30.60  
 32 Lewis, Piper              12 TYDE-NC              1:30.16    1:30.92  
 33 Schultz, Alije            11 Harris-NC            1:28.40    1:33.47  
 34 Hanson, Faith             11 Harris-NC            1:35.23    1:34.14  
 35 Hua, Claire               11 GCY-NC               1:45.76    1:48.32  
 -- Koontz, Berkley           11 TYDE-NC              2:03.32         DQ  
 
Event 101  Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knorr, Emily              14 GCY-NC               1:02.44    1:05.53  
  2 Wilson, Peyton            14 GCY-NC               1:07.69    1:07.24  
  3 Alexander, Reece          14 TYDE-NC              1:02.77    1:08.03  
  4 Neal, Madison             13 TYDE-NC              1:07.83    1:08.23  
  5 Greene, Bebe              13 GCY-NC               1:10.06    1:08.81  
  6 Respess, Josie            13 LOY-NC               1:11.06    1:09.31  
  7 Cranford, Aurora          13 GCY-NC               1:10.13    1:09.73  
  8 Knorr, Katie              14 GCY-NC               1:07.08    1:11.08  
  9 Tucker, Meredith          13 LOY-NC               1:14.29    1:11.88  
 10 Brannen, Molly            13 LOY-NC               1:18.60    1:12.33  
 11 Evans, Tori               13 GCY-NC               1:09.95    1:13.00  
 12 Russell, Leilani          13 LOY-NC               1:16.45    1:13.35  
 13 Bankirer, Ellery          13 LOY-NC               1:17.22    1:16.11  
 14 Mellor, Tatum             13 TYDE-NC              1:13.03    1:16.35  
 15 Schuster, Ava             13 LOY-NC               1:21.02    1:16.42  
 16 Ferguson, Ashley          13 LOY-NC                    NT    1:20.71  
 17 Smith, Ella               13 TYDE-NC              1:25.16    1:22.21  
 18 Granger, Olivia           13 TYDE-NC              1:16.16    1:22.95  
 19 Hawkins, Abi              14 TYDE-NC              1:22.16    1:23.50  
 20 Scordino, Arianna         13 LOY-NC                    NT    1:27.26  
 21 Mortoo, Sewoe             13 LOY-NC               1:27.14    1:27.44  
 22 Loza, Victoria            14 Harris-NC            1:33.85    1:34.80  
 23 Hirst, Mara               14 Harris-NC            1:27.54    1:36.11  
 24 Richardson, Haley         14 TYDE-NC              1:32.16    1:40.02  
 
Event 101  Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ally, Emily               15 GCY-NC               1:01.31    1:04.96  
  2 Pennington, Isabel        15 TYDE-NC              1:01.12    1:05.83  
  3 Campbell, McKenzie        16 GCY-NC                    NT    1:06.09  
  4 Bunting, Meredith         16 TYDE-NC              1:04.76    1:06.93  
  5 Lin, Jennings             15 GCY-NC               1:04.81    1:07.10  
  6 Thomas, Cam               15 GCY-NC               1:09.54    1:07.40  
  7 Campbell, Ella            17 TYDE-NC              1:06.70    1:07.64  
  8 Hoover, Caroline          16 GCY-NC               1:04.44    1:07.66  
  9 Driscoll, Leanne          16 TYDE-NC              1:03.16    1:08.57  
 10 Grubb, Sarah              15 GCY-NC               1:05.04    1:09.66  
 11 Gilliland, Virginia       18 GCY-NC               1:03.75    1:11.61  
 12 Randall, Lydia            15 TYDE-NC              1:10.63    1:13.12  
 13 Joyce, Alaina             18 GCY-NC               1:03.19    1:13.34  
 14 Williamson, Riley         15 Harris-NC            1:12.95    1:15.03  
 15 Salthouse, Hayley         15 GCY-NC               1:12.30    1:15.65  
 16 Sorjonen, Taika           16 GCY-NC               1:15.30    1:17.08  
 17 Aldridge, Olivia          16 LOY-NC               1:19.92    1:17.89  
 
Event 102  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Trowbridge, J.T.          10 TYDE-NC              1:19.65    1:12.35  
  2 Frondoza, Ethan           10 TYDE-NC              1:16.20    1:13.77  
  3 Abernathy, Harris         10 GCY-NC               1:15.49    1:14.56  
  4 Duggins, Mason             9 GCY-NC               1:08.61Y   1:20.54  
  5 Golinski, Luke            10 GCY-NC               1:29.65    1:21.03  
  6 Stieber, Jack             10 TYDE-NC              1:21.16    1:22.57  
  7 Burton, Tyler              9 TYDE-NC              1:24.95    1:24.16  
  8 Gaillard, Parker           9 TYDE-NC              1:35.16    1:35.88  
  9 Simmons, Roman             8 GCY-NC               1:44.28    1:41.26  
 10 Sharpe, Hudson             8 GCY-NC               1:37.76    1:41.73  
 11 Dean, Ace                 10 GCY-NC               1:39.09Y   1:50.30  
 12 Fifield-Beckham, Oli       8 GCY-NC                    NT    2:04.64  
 
Event 102  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sharpe, Sterling          12 GCY-NC               1:07.27    1:07.03  
  2 Masneri, David            12 GCY-NC               1:21.20    1:09.14  
  3 Covington, Bailey         11 GCY-NC               1:09.55    1:09.47  
  4 Seidel, Tyler             12 LOY-NC                    NT    1:11.92  
  5 Harris, Earnhardt         12 TYDE-NC              1:11.16    1:12.58  
  6 Burton, Bence             11 TYDE-NC              1:19.44    1:14.74  
  7 Lin, Walker               11 GCY-NC               1:06.87Y   1:14.83  
  8 Aguilar, Willy            12 TYDE-NC              1:24.16    1:16.28  
  9 Parsons, Riley            12 GCY-NC               1:25.58    1:16.38  
 10 Riccoboni, Johnathan      11 TYDE-NC              1:15.16    1:16.53  
 11 Dame, Evan                12 LOY-NC               1:18.85    1:18.42  
 12 Hartsell, Austin          12 LOY-NC                    NT    1:19.47  
 13 Cline, Ayden              12 TYDE-NC              1:37.69    1:20.90  
 14 Dauti, Klevis             11 TYDE-NC              1:29.16    1:24.63  
 15 Roussel, Mallory          12 LOY-NC                    NT    1:25.41  
 16 Morales, Gabe             11 LOY-NC                    NT    1:29.67  
 17 Turner, Grant             11 TYDE-NC              1:29.16    1:30.84  
 18 Loh, Alec                 11 LOY-NC                    NT    1:32.36  
 19 Piedrahita, Diego         12 TYDE-NC                   NT    1:36.85  
 
Event 102  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tars, Robert              14 GCY-NC                 58.95      57.83  
  2 Harris, Dax               13 GCY-NC                 59.25      59.22  
  3 Kwon, Kyle                14 GCY-NC               1:03.62    1:00.47  
  4 Gatling III, Danny        14 GCY-NC               1:02.01    1:01.08  
  5 Lucktong, Sammy           14 LOY-NC                    NT    1:05.67  
  6 Tate, Fletcher            14 GCY-NC               1:06.21    1:05.70  
  7 Holder, Deaven            13 LOY-NC               1:09.19    1:06.02  
  8 Brooks, Jason             13 GCY-NC               1:05.41    1:06.53  
  9 Greene, Jonah             13 TYDE-NC              1:07.66    1:06.99  
 10 Zhang, Ray                14 GCY-NC               1:11.10    1:07.06  
 10 Yeh, Alexander            13 LOY-NC               1:08.01    1:07.06  
 12 Gray, Brooks              13 GCY-NC               1:06.91    1:07.19  
 13 Schott, Ayden             13 LOY-NC               1:13.64    1:07.86  
 14 Adams, Brady              14 LOY-NC               1:11.22    1:07.96  
 15 Fore, Daniel              14 TYDE-NC              1:09.29    1:08.99  
 16 Seeber, Andrew            13 GCY-NC               1:10.63    1:09.18  
 17 Claborn, Nathan           14 LOY-NC               1:12.48    1:09.72  
 18 Hua, James                13 GCY-NC               1:18.17    1:12.27  
 19 Prybeha, Vlad             13 Harris-NC            1:18.30    1:16.51  
 20 Crawford, Everett         13 LOY-NC                    NT    1:18.91  
 21 Conkin, Dawson            14 Harris-NC                 NT    1:20.36  
 22 Derr, Cooper              13 Harris-NC                 NT    1:24.55  
 23 Hawkins, Aiden            13 TYDE-NC                   NT    2:01.82  
 
Event 102  Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greene, Jacob             18 TYDE-NC                55.87      58.43  
  2 Knorr, Ethan              17 GCY-NC                 56.08      58.86  
  2 Van der Linden, Brandon   17 GCY-NC                 56.74      58.86  
  4 Womble, Ethan             15 GCY-NC                 58.79      59.21  
  5 Wagner, Matt              17 TYDE-NC                57.04      59.35  
  6 Roten, Landon             15 TYDE-NC              1:01.37      59.55  
  7 Martin, Adam              15 YMST-VA              1:02.43    1:00.13  
  8 Kinkema, Connor           18 YMST-VA              1:00.05    1:00.18  
  9 Day, John                 18 TYDE-NC                53.61    1:00.52  
 10 Johnson, Sam              16 TYDE-NC                57.80    1:00.86  
 11 Warner, Gabriel           17 LOY-NC               1:02.55    1:01.53  
 12 Chase, Ethan              17 TYDE-NC                58.82    1:01.74  
 13 Vye, Nicholas             15 TYDE-NC              1:01.27    1:02.07  
 14 Warner, Calvin            17 LOY-NC               1:01.95    1:02.16  
 15 Esposito, Patty           15 GCY-NC               1:04.71    1:02.87  
 16 Crawford, Payton          15 LOY-NC               1:06.79    1:02.95  
 17 Vye, Benjamin             15 TYDE-NC              1:03.21    1:02.99  
 18 McKenna, Patrick          15 TYDE-NC              1:03.78    1:03.22  
 19 Yeh, Ryan                 15 LOY-NC               1:05.07    1:03.51  
 20 Miroshnichenko, Alex      15 GCY-NC               1:02.67    1:03.62  
 21 Carsten, Nate             15 LOY-NC               1:05.16    1:03.75  
 22 Esposito, Ben             17 GCY-NC               1:03.20    1:03.80  
 23 Brown, Logan              15 TYDE-NC              1:03.21    1:03.85  
 24 Foster, Cooper            16 TYDE-NC              1:03.16    1:04.49  
 25 Roussel, Timothee         16 LOY-NC               1:15.07    1:05.59  
 26 Muller, Nicholas          16 LOY-NC               1:07.28    1:06.21  
 27 Rasbornik, Duncan         15 LOY-NC               1:06.96    1:06.57  
 28 Wuwert, Jacob             16 TYDE-NC              1:07.97    1:10.92  
 29 Young, CT                 15 TYDE-NC              1:10.16    1:11.33  
 30 Banks, Anthony            17 GCY-NC                    NT    1:17.67  
 -- Presson, Will             15 GCY-NC               1:09.92         DQ  
 
Event 103  Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pawa, Anika               10 TYDE-NC                42.13      38.89  
  2 Serang, Lulu              10 TYDE-NC                44.17      40.71  
  3 Anderson, Isabelle        10 TYDE-NC                50.16      42.98  
  4 Irvin, Isobel              9 TYDE-NC                50.18      43.82  
  5 Guo, Maggie               10 TYDE-NC                47.16      45.91  
  6 Wilkinson, Presley         9 TYDE-NC                   NT      46.41  
  7 Sheek, Brady              10 TYDE-NC                46.16      50.65  
  8 Allen, Grace              10 LOY-NC                    NT      50.97  
  9 Jorgenson, Brooke          9 GCY-NC                    NT      55.18  
 10 Buttar, Amira              9 LOY-NC                    NT      55.85  
 11 Lyles, Salem-Grace        10 TYDE-NC                   NT      56.38  
 12 Kiser, Ava                 9 TYDE-NC              1:01.16      56.68  
 13 McGuire, Molly            10 LOY-NC                    NT    1:01.62  
 14 Turner, Autumn             8 Harris-NC                 NT    1:10.31  
 15 Hall, Kirsten             10 TYDE-NC                57.16    1:12.93  
 16 Kayande, Anya              9 GCY-NC               1:00.87Y   1:13.86  
 
Event 103  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brooks, Lexi              12 GCY-NC                 33.34      32.79  
  2 Bush, Savanna             12 LOY-NC                 35.87      33.00  
  3 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC                34.58      33.42  
  4 Osborne, Hadley           12 GCY-NC                 33.93      33.73  
  5 Lewis, Lauren             12 TYDE-NC                35.69      34.34  
  6 Hunt, Ellie               12 GCY-NC                 35.28      36.54  
  7 Bellissimo, Sophia        11 LOY-NC                 39.11      37.47  
  8 Schell, Gabbie            11 GCY-NC                 38.62      37.50  
  9 Copeland, Addison         12 TYDE-NC                39.45      37.56  
 10 Yeh, Sabrina              12 LOY-NC                 40.35      37.64  
 11 Betancourt, Amelia        11 LOY-NC                 43.50      37.69  
 12 Malloy, Adrienne          12 LOY-NC                 41.41      37.76  
 13 Claborn, Alyssa           11 LOY-NC                 37.32      37.89  
 14 Seifert, Camille          11 LOY-NC                 47.00      39.00  
 15 Post, Allie Maria         11 TYDE-NC                40.76      41.47  
 16 Kennedy, Katie            11 TYDE-NC                42.93      41.66  
 17 Brewer, Kamryn            12 LOY-NC                 45.38      42.10  
 18 Hill, Kipley              12 GCY-NC                 45.50      42.77  
 19 Steele, Ava               12 TYDE-NC                46.15      42.85  
 20 Leahy, Caroline           12 Harris-NC              40.67      43.02  
 21 Moehrke, Brooke           11 TYDE-NC                47.40      44.59  
 22 Ryder, Kaitlyn            11 Harris-NC              46.42      44.67  
 23 Carpenter, Addison        11 LOY-NC                    NT      46.73  
 24 McDonough, Addy           11 LOY-NC                 49.43      46.80  
 25 Schultz, Alije            11 Harris-NC              45.01      49.67  
 26 Filiault, Julia           11 LOY-NC                 49.86      50.29  
 27 Wiechers, Abigail         11 LOY-NC                    NT      50.34  
 28 Parui, Nika               12 LOY-NC                    NT      50.92  
 29 Breeden, Zoey             12 LOY-NC                    NT      51.26  
 30 Hanson, Faith             11 Harris-NC              50.61      51.30  
 31 Okoniewski, Kayla         11 LOY-NC                 53.70      53.18  
 32 Lewis, Piper              12 TYDE-NC                58.83      53.41  
 33 Hua, Claire               11 GCY-NC               1:03.39      55.18  
 -- Koontz, Berkley           11 TYDE-NC              1:05.08         DQ  
 
Event 103  Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alexander, Reece          14 TYDE-NC                30.13      30.96  
  2 Cranford, Aurora          13 GCY-NC                 34.54      32.49  
  3 Neal, Madison             13 TYDE-NC                33.94      32.75  
  4 Greene, Bebe              13 GCY-NC                 33.59      33.39  
  5 Mellor, Tatum             13 TYDE-NC                33.78      34.03  
  6 Knorr, Katie              14 GCY-NC                 38.27      34.11  
  7 Respess, Josie            13 LOY-NC                 35.61      34.51  
  8 Russell, Leilani          13 LOY-NC                 35.98      37.15  
  9 Bankirer, Ellery          13 LOY-NC                 36.99      37.31  
 10 Brannen, Molly            13 LOY-NC                 40.00      38.21  
 11 Evans, Tori               13 GCY-NC                 35.29      39.79  
 12 Ferguson, Ashley          13 LOY-NC                    NT      40.54  
 13 Schuster, Ava             13 LOY-NC                 45.08      41.05  
 14 Delgado, Nicole           14 Harris-NC              41.22      41.79  
 15 Scordino, Arianna         13 LOY-NC                    NT      43.47  
 16 Hawkins, Abi              14 TYDE-NC                36.16      43.74  
 17 Hirst, Mara               14 Harris-NC              45.58      47.70  
 18 Mortoo, Sewoe             13 LOY-NC                 53.36      48.43  
 19 Richardson, Haley         14 TYDE-NC                50.16      51.69  
 20 Iuppa, Amy                14 GCY-NC                 53.41      56.85  
 
Event 103  Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Piper             16 GCY-NC                 28.89      30.62  
  2 Campbell, McKenzie        16 GCY-NC                    NT      31.26  
  3 Ally, Emily               15 GCY-NC                 30.31      31.95  
  4 Graham, Anna              29 GCY-NC                    NT      32.10  
  5 Pennington, Isabel        15 TYDE-NC                30.74      32.31  
  6 Bunting, Meredith         16 TYDE-NC                35.03      32.40  
  7 Thomas, Cam               15 GCY-NC                 34.89      33.40  
  8 Hoover, Caroline          16 GCY-NC                 35.11      34.26  
  9 Driscoll, Leanne          16 TYDE-NC                35.16      34.86  
 10 Joyce, Alaina             18 GCY-NC                 34.93      35.19  
 11 Lin, Jennings             15 GCY-NC                 34.29      35.56  
 12 Grubb, Sarah              15 GCY-NC                 35.58      36.77  
 13 Jones, Paige              17 TYDE-NC                35.16      37.22  
 14 Randall, Lydia            15 TYDE-NC                35.40      37.37  
 15 Sorjonen, Taika           16 GCY-NC                 42.12      40.57  
 16 Aldridge, Olivia          16 LOY-NC                 44.31      42.64  
 
Event 104  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Frondoza, Ethan           10 TYDE-NC                35.74      35.16  
  2 Abernathy, Harris         10 GCY-NC                 36.91      36.69  
  3 Trowbridge, J.T.          10 TYDE-NC                38.83      37.11  
  4 Burton, Tyler              9 TYDE-NC                46.81      39.55  
  5 Stieber, Jack             10 TYDE-NC                40.16      41.43  
  6 Masneri, Ryan              9 GCY-NC               1:15.59      44.49  
  7 Duggins, Mason             9 GCY-NC                 40.14Y     46.20  
  8 Simmons, Roman             8 GCY-NC               1:03.12    1:04.50  
  9 Fifield-Beckham, Oli       8 GCY-NC                    NT    1:24.99  
 -- Borden, Spencer            9 GCY-NC                    NT         DQ  
 -- Gaillard, Parker           9 TYDE-NC                51.16         DQ  
 -- Austria, Elijah            8 GCY-NC                    NT         DQ  
 
Event 104  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Masneri, David            12 GCY-NC                 36.23      33.89  
  2 Brown, Mark               12 GCY-NC                 32.08Y     35.78  
  2 Dame, Evan                12 LOY-NC                 39.26      35.78  
  4 Lin, Walker               11 GCY-NC                 37.24      36.29  
  5 Parsons, Riley            12 GCY-NC                 45.17      37.40  
  6 Burton, Bence             11 TYDE-NC                36.77      37.65  
  7 Harris, Earnhardt         12 TYDE-NC                36.16      38.63  
  8 Morales, Gabe             11 LOY-NC                    NT      39.42  
  9 Aguilar, Willy            12 TYDE-NC                41.16      41.18  
 10 Hartsell, Austin          12 LOY-NC                    NT      42.50  
 11 Roussel, Mallory          12 LOY-NC                    NT      46.64  
 12 Piedrahita, Diego         12 TYDE-NC                   NT      55.12  
 -- Loh, Alec                 11 LOY-NC                    NT         DQ  
 -- Seidel, Tyler             12 LOY-NC                    NT         DQ  
 
Event 104  Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Rock, Noah                13 GCY-NC                 28.99      28.60  
  2 Kwon, Kyle                14 GCY-NC                 30.51      29.77  
  3 Brooks, Jason             13 GCY-NC                 34.79      30.77  
  4 Harris, Dax               13 GCY-NC                 32.05      31.89  
  5 Greene, Jonah             13 TYDE-NC                34.46      32.66  
  6 Lucktong, Sammy           14 LOY-NC                    NT      32.83  
  7 Holder, Deaven            13 LOY-NC                 35.00      33.36  
  8 Gatling III, Danny        14 GCY-NC                 34.03      33.42  
  9 Yeh, Alexander            13 LOY-NC                 36.43      33.44  
 10 Claborn, Nathan           14 LOY-NC                 35.62      33.74  
 11 Schott, Ayden             13 LOY-NC                 37.83      34.86  
 12 Seeber, Andrew            13 GCY-NC                 34.77      35.09  
 13 Hua, James                13 GCY-NC                 37.44      35.97  
 14 Adams, Brady              14 LOY-NC                 39.46      36.98  
 15 Gray, Brooks              13 GCY-NC                 39.63      37.33  
 16 Prybeha, Vlad             13 Harris-NC              44.25      42.19  
 17 Conkin, Dawson            14 Harris-NC                 NT      42.27  
 18 Crawford, Everett         13 LOY-NC                    NT      49.03  
 
Event 104  Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Prestwood, Brendan        17 TYDE-NC                28.78      28.63  
  2 Johnson, Sam              16 TYDE-NC                30.16      29.12  
  3 Day, John                 18 TYDE-NC                28.33      29.13  
  4 Warner, Gabriel           17 LOY-NC                 28.68      29.16  
  5 Martin, Adam              15 YMST-VA                41.31      29.25  
  6 Greene, Jacob             18 TYDE-NC                28.96      29.32  
  7 Van der Linden, Brandon   17 GCY-NC                 29.60      29.52  
  8 Roten, Landon             15 TYDE-NC                30.47      29.93  
  9 Warner, Calvin            17 LOY-NC                 32.62      29.95  
 10 Esposito, Ben             17 GCY-NC                 29.42      30.09  
 11 Womble, Ethan             15 GCY-NC                 26.64Y     30.24  
 12 Miroshnichenko, Alex      15 GCY-NC                 30.11      30.29  
 13 Crawford, Payton          15 LOY-NC                 31.87      31.01  
 14 Yeh, Ryan                 15 LOY-NC                 31.96      31.89  
 15 Esposito, Patty           15 GCY-NC                 35.70      31.95  
 16 Smith, Sean               15 TYDE-NC                33.38      32.10  
 17 Roussel, Timothee         16 LOY-NC                 34.08      32.31  
 18 Foster, Cooper            16 TYDE-NC                   NT      32.45  
 19 Rasbornik, Duncan         15 LOY-NC                 34.76      32.86  
 20 Greene, Connor            16 TYDE-NC                31.16      33.04  
 21 Muller, Nicholas          16 LOY-NC                    NT      33.06  
 22 Carsten, Nate             15 LOY-NC                 33.77      33.13  
 23 Lyles, Wynston            15 TYDE-NC                38.16      33.32  
 24 Young, CT                 15 TYDE-NC                   NT      34.44  
 25 Wuwert, Jacob             16 TYDE-NC                35.19      34.76  
 26 LeFevre, Ben              16 TYDE-NC                36.89      35.24  
 27 Presson, Will             15 GCY-NC                 48.13      35.40  
 -- Banks, Anthony            17 GCY-NC                    NT         DQ  
 
Event 105  Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pawa, Anika               10 TYDE-NC                42.03      41.61  
  2 Serang, Lulu              10 TYDE-NC                43.11      43.20  
  3 Sheek, Brady              10 TYDE-NC                55.16      47.49  
  4 Irvin, Isobel              9 TYDE-NC                51.65      47.95  
  5 McGuire, Molly            10 LOY-NC                    NT      48.53  
  6 Allen, Grace              10 LOY-NC                    NT      48.79  
  7 Guo, Maggie               10 TYDE-NC                47.16      48.89  
  8 Anderson, Isabelle        10 TYDE-NC                44.16      49.60  
  9 Harris, Cassiah           10 TYDE-NC                58.16      51.00  
 10 Jorgenson, Brooke          9 GCY-NC                 46.34Y     51.39  
 11 Kiser, Ava                 9 TYDE-NC                54.16      51.79  
 12 Wilkinson, Presley         9 TYDE-NC                   NT      53.09  
 13 Buttar, Amira              9 LOY-NC                    NT      53.12  
 14 Lyles, Salem-Grace        10 TYDE-NC                   NT      55.45  
 15 Burton, Abigail            7 TYDE-NC                   NT      56.15  
 16 Hall, Kirsten             10 TYDE-NC                58.16      59.48  
 
Event 105  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hunt, Gracie              12 GCY-NC                 37.62      37.26  
  2 Bush, Savanna             12 LOY-NC                 40.15      37.64  
  3 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC                39.93      37.83  
  4 Malloy, Adrienne          12 LOY-NC                 42.60      38.19  
  5 Hunt, Ellie               12 GCY-NC                 39.88      39.04  
  6 Schell, Gabbie            11 GCY-NC                 39.64      39.17  
  7 Lewis, Lauren             12 TYDE-NC                40.09      39.32  
  8 Brown, Keegan             11 TYDE-NC                40.52      39.59  
  9 Yeh, Sabrina              12 LOY-NC                 42.16      39.68  
 10 Claborn, Alyssa           11 LOY-NC                 41.59      39.75  
 11 Nelson, Avery             12 TYDE-NC                47.16      40.32  
 12 Copeland, Addison         12 TYDE-NC                46.42      40.64  
 13 Seifert, Camille          11 LOY-NC                 46.25      42.28  
 14 Kennedy, Katie            11 TYDE-NC                46.52      42.62  
 15 Hill, Kipley              12 GCY-NC                 46.50      42.80  
 16 McDonough, Addy           11 LOY-NC                 45.14      43.42  
 16 McDonald, Anna            11 TYDE-NC                46.71      43.42  
 18 Lewis, Piper              12 TYDE-NC                48.24      43.76  
 19 McLaughlin, Isabella      12 Harris-NC              45.42      44.68  
 20 Carpenter, Addison        11 LOY-NC                    NT      44.98  
 21 Wiechers, Abigail         11 LOY-NC                    NT      45.03  
 22 Moehrke, Brooke           11 TYDE-NC                51.01      45.64  
 23 Steele, Ava               12 TYDE-NC                45.29      46.04  
 24 Parui, Nika               12 LOY-NC                    NT      47.18  
 25 Ryder, Kaitlyn            11 Harris-NC              45.99      47.20  
 26 Okoniewski, Kayla         11 LOY-NC                 46.61      47.24  
 26 Hanson, Faith             11 Harris-NC              44.77      47.24  
 28 Filiault, Julia           11 LOY-NC                 47.89      47.61  
 29 Schultz, Alije            11 Harris-NC                 NT      48.17  
 30 Daniel, Melanie           11 GCY-NC                 56.56      48.20  
 31 Breeden, Zoey             12 LOY-NC                    NT      50.35  
 32 Hua, Claire               11 GCY-NC                 52.83      51.53  
 33 Koontz, Berkley           11 TYDE-NC              1:02.00      55.85  
 
Event 105  Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Neal, Madison             13 TYDE-NC                33.16      34.69  
  2 Knorr, Emily              14 GCY-NC                 35.21      35.49  
  3 Knorr, Katie              14 GCY-NC                 34.18      36.02  
  4 Wilson, Peyton            14 GCY-NC                 37.99      36.26  
  5 Alexander, Reece          14 TYDE-NC                34.77      36.98  
  6 Tucker, Meredith          13 LOY-NC                 39.55      37.05  
  7 Evans, Tori               13 GCY-NC                 38.62      37.44  
  8 Respess, Josie            13 LOY-NC                 40.28      38.39  
  9 Mellor, Tatum             13 TYDE-NC                38.00      38.61  
 10 Schuster, Ava             13 LOY-NC                 42.31      40.76  
 11 Delgado, Nicole           14 Harris-NC              40.38      41.21  
 12 Brannen, Molly            13 LOY-NC                 43.54      41.69  
 13 Bankirer, Ellery          13 LOY-NC                 42.29      41.88  
 14 Ferguson, Ashley          13 LOY-NC                    NT      42.83  
 15 Scordino, Arianna         13 LOY-NC                    NT      43.93  
 16 Smith, Ella               13 TYDE-NC                44.16      44.06  
 17 Granger, Olivia           13 TYDE-NC                41.16      45.50  
 18 Mortoo, Sewoe             13 LOY-NC                 46.84      49.55  
 19 Richardson, Haley         14 TYDE-NC                50.16      54.37  
 
Event 105  Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pennington, Isabel        15 TYDE-NC                31.66      32.96  
  2 Ally, Emily               15 GCY-NC                 32.41      33.57  
  3 Burton, Piper             16 GCY-NC                 35.16      35.17  
  4 Joyce, Alaina             18 GCY-NC                 35.60      35.75  
  5 Jones, Paige              17 TYDE-NC                37.60      36.30  
  6 Campbell, McKenzie        16 GCY-NC                    NT      36.48  
  7 Driscoll, Leanne          16 TYDE-NC                35.16      37.42  
  8 Thomas, Cam               15 GCY-NC                 35.98      38.21  
  9 Grubb, Sarah              15 GCY-NC                 39.70      39.00  
 10 Salthouse, Hayley         15 GCY-NC                 51.81      39.47  
 11 Randall, Lydia            15 TYDE-NC                37.96      40.79  
 12 Sorjonen, Taika           16 GCY-NC                 44.13      42.07  
 13 Hoover, Caroline          16 GCY-NC                 41.28      42.14  
 14 Aldridge, Olivia          16 LOY-NC                 44.45      42.71  
 
Event 106  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Trowbridge, J.T.          10 TYDE-NC                42.18      37.11  
  2 Frondoza, Ethan           10 TYDE-NC                40.18      37.13  
  3 Abernathy, Harris         10 GCY-NC                 43.93      41.42  
  4 Burton, Tyler              9 TYDE-NC                43.09      42.79  
  5 Golinski, Luke            10 GCY-NC                 36.00Y     43.08  
  6 Masneri, Ryan              9 GCY-NC                 50.06      43.53  
  7 Duggins, Mason             9 GCY-NC                 36.82Y     44.33  
  8 Stieber, Jack             10 TYDE-NC                42.16      46.14  
  9 Simmons, Roman             8 GCY-NC                 45.88Y     48.72  
 10 Sharpe, Hudson             8 GCY-NC                 51.25      49.88  
 11 Gaillard, Parker           9 TYDE-NC                52.16      55.07  
 12 Dean, Ace                 10 GCY-NC                 48.23Y     56.46  
 13 Fifield-Beckham, Oli       8 GCY-NC               1:03.38Y     59.02  
 14 Borden, Spencer            9 GCY-NC                 55.17Y   1:00.71  
 15 Borden, Max                7 GCY-NC               1:08.07Y   1:01.79  
 16 Austria, Elijah            8 GCY-NC               1:02.97    1:02.84  
 
Event 106  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Covington, Bailey         11 GCY-NC                 35.81      36.19  
  2 Sharpe, Sterling          12 GCY-NC                 38.75      38.57  
  3 Seidel, Tyler             12 LOY-NC                    NT      39.50  
  4 Burton, Bence             11 TYDE-NC                41.64      39.89  
  5 Riccoboni, Johnathan      11 TYDE-NC                39.16      40.63  
  6 Dauti, Klevis             11 TYDE-NC                   NT      40.67  
  7 Snow, Troy                12 TYDE-NC                44.23      40.88  
  8 Dame, Evan                12 LOY-NC                 42.86      41.61  
  9 Parsons, Riley            12 GCY-NC                 48.71      42.33  
 10 Cline, Ayden              12 TYDE-NC                48.58      42.52  
 11 Hartsell, Austin          12 LOY-NC                    NT      42.92  
 12 Aguilar, Willy            12 TYDE-NC                48.16      45.46  
 13 Roussel, Mallory          12 LOY-NC                    NT      45.67  
 14 Morales, Gabe             11 LOY-NC                    NT      46.50  
 15 Turner, Grant             11 TYDE-NC                45.16      47.92  
 16 Loh, Alec                 11 LOY-NC                    NT      50.19  
 17 Faraci, Grant             11 TYDE-NC                54.16      55.94  
 18 Piedrahita, Diego         12 TYDE-NC                   NT      57.91  
 
Event 106  Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tars, Robert              14 GCY-NC                 30.00      29.92  
  2 Rock, Noah                13 GCY-NC                 33.46      33.16  
  3 Harris, Dax               13 GCY-NC                 32.63      33.33  
  4 Tate, Fletcher            14 GCY-NC                    NT      33.98  
  5 Yeh, Alexander            13 LOY-NC                 36.35      34.10  
  6 Holder, Deaven            13 LOY-NC                 37.29      34.86  
  7 Gatling III, Danny        14 GCY-NC                 38.40      35.09  
  8 Lucktong, Sammy           14 LOY-NC                    NT      35.45  
  9 Claborn, Nathan           14 LOY-NC                 37.56      36.21  
 10 Gray, Brooks              13 GCY-NC                 35.27      36.39  
 11 Greene, Jonah             13 TYDE-NC                36.14      37.01  
 12 Fore, Daniel              14 TYDE-NC                39.84      37.57  
 13 Schott, Ayden             13 LOY-NC                 39.22      39.77  
 13 Prybeha, Vlad             13 Harris-NC              40.70      39.77  
 15 Zhang, Ray                14 GCY-NC                 44.21      40.51  
 16 Crawford, Everett         13 LOY-NC                    NT      43.00  
 17 Derr, Cooper              13 Harris-NC                 NT      44.44  
 18 Conkin, Dawson            14 Harris-NC                 NT      45.83  
 19 Hawkins, Aiden            13 TYDE-NC              1:21.12Y   1:03.98  
 -- Kwon, Kyle                14 GCY-NC                 36.14         DQ  
 
Event 106  Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greene, Jacob             18 TYDE-NC                29.70      29.94  
  2 Wagner, Matt              17 TYDE-NC                28.34      30.20  
  3 Knorr, Ethan              17 GCY-NC                 30.95      30.41  
  4 Chase, Ethan              17 TYDE-NC                30.12      30.50  
  5 McKenna, Patrick          15 TYDE-NC                35.58      31.86  
  6 Roussel, Timothee         16 LOY-NC                 34.64      32.18  
  7 Womble, Ethan             15 GCY-NC                 34.51      32.31  
  8 Johnson, Sam              16 TYDE-NC                35.35      32.97  
  9 Yeh, Ryan                 15 LOY-NC                 33.94      33.07  
 10 Warner, Gabriel           17 LOY-NC                    NT      33.14  
 11 Warner, Calvin            17 LOY-NC                 32.14      33.62  
 12 Day, John                 18 TYDE-NC                33.53      33.64  
 13 Greene, Connor            16 TYDE-NC              1:20.54      34.21  
 14 Rasbornik, Duncan         15 LOY-NC                 34.97      34.47  
 15 Carsten, Nate             15 LOY-NC                 35.22      34.51  
 16 Brown, Logan              15 TYDE-NC                35.60      35.08  
 17 Esposito, Patty           15 GCY-NC                    NT      35.34  
 18 Prestwood, Brendan        17 TYDE-NC                36.52      36.02  
 19 Young, CT                 15 TYDE-NC                   NT      36.17  
 20 Lyles, Wynston            15 TYDE-NC                45.16      38.30  
 21 Smith, Sean               15 TYDE-NC                38.84      38.57  
 22 Muller, Nicholas          16 LOY-NC                 43.74      38.94  
 23 Presson, Will             15 GCY-NC                 38.19      39.34  
 24 LeFevre, Ben              16 TYDE-NC                43.02      40.36  
 25 Banks, Anthony            17 GCY-NC                    NT      57.86  
 
Event 107  Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Harris, Angelea           10 TYDE-NC                48.16      48.51  
  2 Serang, Lulu              10 TYDE-NC                48.23      49.04  
  3 Tars, Meribel             10 GCY-NC                 57.46      49.27  
  4 Sheek, Brady              10 TYDE-NC                53.16      54.11  
  5 Irvin, Isobel              9 TYDE-NC                59.24      54.42  
  6 Allen, Grace              10 LOY-NC                    NT      56.29  
  7 Burton, Abigail            7 TYDE-NC                58.16      57.12  
  8 Wilkinson, Presley         9 TYDE-NC                   NT      58.09  
  9 Buttar, Amira              9 LOY-NC                    NT      58.25  
 10 Anderson, Isabelle        10 TYDE-NC                55.16      58.43  
 11 McGuire, Molly            10 LOY-NC                    NT      58.97  
 12 Jorgenson, Brooke          9 GCY-NC                    NT    1:00.17  
 13 Harris, Cassiah           10 TYDE-NC              1:07.16    1:01.20  
 14 Waters, Londyn            10 GCY-NC                 51.78Y   1:02.65  
 15 Wade, Lillith             10 Harris-NC            1:03.08    1:02.86  
 16 Lyles, Salem-Grace        10 TYDE-NC                   NT    1:05.62  
 17 Hall, Kirsten             10 TYDE-NC              1:07.16    1:15.33  
 -- Delgado, Lucia            10 Harris-NC                 NT         DQ  
 
Event 107  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Betancourt, Amelia        11 LOY-NC                 46.08      41.86  
  2 Osborne, Hadley           12 GCY-NC                 42.14      42.08  
  3 Leahy, Caroline           12 Harris-NC              43.56      43.12  
  4 Brown, Keegan             11 TYDE-NC                44.01      43.20  
  5 Bellissimo, Sophia        11 LOY-NC                 47.91      44.22  
  6 Yeh, Sabrina              12 LOY-NC                 49.31      44.93  
  7 Nelson, Avery             12 TYDE-NC                45.16      45.32  
  8 McDonough, Addy           11 LOY-NC                 48.46      46.18  
  9 Brewer, Kamryn            12 LOY-NC                 47.83      47.17  
 10 Schell, Gabbie            11 GCY-NC                 48.15      47.88  
 11 McLaughlin, Isabella      12 Harris-NC              45.82      47.93  
 12 Kennedy, Katie            11 TYDE-NC                51.03      48.08  
 13 Wiechers, Abigail         11 LOY-NC                    NT      49.39  
 14 Seifert, Camille          11 LOY-NC                 59.33      50.37  
 15 Moehrke, Brooke           11 TYDE-NC                53.07      50.67  
 16 Breeden, Zoey             12 LOY-NC                    NT      50.70  
 17 Malloy, Adrienne          12 LOY-NC                 52.35      50.79  
 18 McDonald, Anna            11 TYDE-NC                54.72      51.65  
 19 Schultz, Alije            11 Harris-NC              49.28      52.12  
 20 Carpenter, Addison        11 LOY-NC                    NT      52.23  
 21 Okoniewski, Kayla         11 LOY-NC                 49.99      53.73  
 22 Daniel, Melanie           11 GCY-NC                 58.56      53.80  
 23 Hill, Kipley              12 GCY-NC                 56.16      54.75  
 24 Hunt, Gracie              12 GCY-NC                 55.41      54.88  
 25 Lewis, Piper              12 TYDE-NC                52.16      55.11  
 26 Hanson, Faith             11 Harris-NC              54.39      55.70  
 27 Parui, Nika               12 LOY-NC                    NT      58.85  
 28 Ryder, Kaitlyn            11 Harris-NC            1:00.76    1:01.11  
 29 Hua, Claire               11 GCY-NC                 59.59    1:01.54  
 30 Koontz, Berkley           11 TYDE-NC              1:07.77    1:04.71  
 
Event 107  Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tucker, Meredith          13 LOY-NC                 42.81      40.65  
  2 Fritz, Katie              14 GCY-NC                 41.64      41.22  
  3 Wilson, Peyton            14 GCY-NC                 43.48      44.01  
  4 Ferguson, Ashley          13 LOY-NC                    NT      44.62  
  5 Knorr, Emily              14 GCY-NC                 50.70      44.80  
  6 Bankirer, Ellery          13 LOY-NC                 47.88      46.44  
  7 Russell, Leilani          13 LOY-NC                 46.94      47.70  
  8 Delgado, Nicole           14 Harris-NC              48.39      48.98  
  9 Scordino, Arianna         13 LOY-NC                    NT      49.67  
 10 Brannen, Molly            13 LOY-NC                 53.28      50.80  
 11 Mortoo, Sewoe             13 LOY-NC                 49.94      51.44  
 12 Hirst, Mara               14 Harris-NC              52.86      53.31  
 13 Smith, Ella               13 TYDE-NC                51.16      53.87  
 14 Loza, Victoria            14 Harris-NC                 NT      57.12  
 15 Iuppa, Amy                14 GCY-NC               1:00.05    1:00.01  
 
Event 107  Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Burton, Piper             16 GCY-NC                 35.60      36.87  
  2 Campbell, Ella            17 TYDE-NC                36.83      37.37  
  3 Lin, Jennings             15 GCY-NC                 38.82      38.04  
  4 Bunting, Meredith         16 TYDE-NC                39.41      38.53  
  5 Campbell, McKenzie        16 GCY-NC                    NT      38.83  
  6 Joyce, Alaina             18 GCY-NC                 36.38      40.77  
  7 Jones, Paige              17 TYDE-NC                40.18      42.14  
  8 Thomas, Cam               15 GCY-NC                 46.53      43.09  
  9 Williamson, Riley         15 Harris-NC              42.66      43.16  
 10 Sorjonen, Taika           16 GCY-NC                 46.12      46.17  
 11 Salthouse, Hayley         15 GCY-NC                 42.56Y     47.11  
 12 Hoover, Caroline          16 GCY-NC                 44.03      47.89  
 13 Aldridge, Olivia          16 LOY-NC                 47.97      48.56  
 
Event 108  Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Frondoza, Ethan           10 TYDE-NC                46.84      46.82  
  2 Abernathy, Harris         10 GCY-NC                 48.52      48.87  
  3 Masneri, Ryan              9 GCY-NC                 56.34      49.01  
  4 Trowbridge, J.T.          10 TYDE-NC                53.69      49.32  
  5 Golinski, Luke            10 GCY-NC                 57.05      50.15  
  6 Burton, Tyler              9 TYDE-NC                48.65      51.37  
  7 Duggins, Mason             9 GCY-NC                 45.21Y     53.02  
  8 Gaillard, Parker           9 TYDE-NC              1:06.16    1:03.28  
  9 Sharpe, Hudson             8 GCY-NC               1:07.37    1:04.20  
 10 Simmons, Roman             8 GCY-NC               1:06.03    1:04.38  
 11 Borden, Spencer            9 GCY-NC                    NT    1:14.45  
 12 Austria, Elijah            8 GCY-NC               1:33.99    1:33.84  
 
Event 108  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Masneri, David            12 GCY-NC                 36.65      37.47  
  2 Brown, Mark               12 GCY-NC                 45.58      39.68  
  3 Lin, Walker               11 GCY-NC                 44.25      44.18  
  4 Burton, Bence             11 TYDE-NC                44.88      44.46  
  5 Hartsell, Austin          12 LOY-NC                    NT      45.02  
  6 Covington, Bailey         11 GCY-NC                 48.37      45.40  
  7 Snow, Troy                12 TYDE-NC                55.02      47.71  
  8 Dauti, Klevis             11 TYDE-NC                49.16      48.37  
  9 Turner, Grant             11 TYDE-NC                49.16      50.05  
 10 Roussel, Mallory          12 LOY-NC                    NT      54.37  
 11 Morales, Gabe             11 LOY-NC                    NT      54.75  
 12 Faraci, Grant             11 TYDE-NC              1:04.16      57.49  
 13 Loh, Alec                 11 LOY-NC                    NT      58.28  
 14 Seidel, Tyler             12 LOY-NC                    NT      58.74  
 
Event 108  Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tars, Robert              14 GCY-NC                 42.15      35.73  
  2 Zhang, Ray                14 GCY-NC                 37.98      36.85  
  3 Tate, Fletcher            14 GCY-NC                 39.08      37.16  
  4 Harris, Dax               13 GCY-NC               1:00.89S     38.51  
  5 Yeh, Alexander            13 LOY-NC                 43.14      41.05  
  6 Schott, Ayden             13 LOY-NC                 46.64      42.06  
  7 Lucktong, Sammy           14 LOY-NC                    NT      42.55  
  8 Adams, Brady              14 LOY-NC                 44.72      43.47  
  9 Hua, James                13 GCY-NC                 44.20      43.53  
 10 Gray, Brooks              13 GCY-NC                 44.66      44.09  
 11 Derr, Cooper              13 Harris-NC              48.97      46.88  
 12 Crawford, Everett         13 LOY-NC                    NT      49.16  
 13 Prybeha, Vlad             13 Harris-NC              49.24      49.68  
 
Event 108  Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 McKenna, Patrick          15 TYDE-NC                39.89      34.12  
  2 Kinkema, Connor           18 YMST-VA                36.62      34.16  
  3 Wagner, Matt              17 TYDE-NC                32.16      34.56  
  4 Vye, Nicholas             15 TYDE-NC                40.84      35.06  
  5 Chase, Ethan              17 TYDE-NC                34.31      35.25  
  6 Prestwood, Brendan        17 TYDE-NC                34.65      35.69  
  7 Esposito, Ben             17 GCY-NC                 34.19      35.85  
  8 Knorr, Ethan              17 GCY-NC                 41.33      35.97  
  9 Greene, Connor            16 TYDE-NC                36.06      37.23  
 10 LeFevre, Ben              16 TYDE-NC                36.43      37.77  
 11 Carsten, Nate             15 LOY-NC                 38.65      38.52  
 12 Johnson, Sam              16 TYDE-NC                37.77      38.55  
 13 Crawford, Payton          15 LOY-NC                 38.52      39.10  
 14 Vye, Benjamin             15 TYDE-NC                37.16      39.54  
 15 Muller, Nicholas          16 LOY-NC                 43.52      39.78  
 16 Miroshnichenko, Alex      15 GCY-NC                 38.68      40.31  
 17 Foster, Cooper            16 TYDE-NC                   NT      40.58  
 18 Yeh, Ryan                 15 LOY-NC                 39.91      40.87  
 19 Van der Linden, Brandon   17 GCY-NC                 41.10      41.15  
 20 Smith, Sean               15 TYDE-NC                41.87      42.97  
 21 Young, CT                 15 TYDE-NC                   NT      44.28  
 22 Rasbornik, Duncan         15 LOY-NC                 42.90      44.31  
 23 Lyles, Wynston            15 TYDE-NC                46.16      46.21  
 24 Presson, Will             15 GCY-NC                 58.55      47.25  
 -- Banks, Anthony            17 GCY-NC                    NT         DQ  
 
Event 109  Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pawa, Anika               10 TYDE-NC                36.19      34.77  
  2 Anderson, Isabelle        10 TYDE-NC                35.16      37.38  
  3 Serang, Lulu              10 TYDE-NC                40.28      38.22  
  4 Tars, Meribel             10 GCY-NC                 42.40      38.52  
  5 McGuire, Molly            10 LOY-NC                    NT      39.95  
  6 Wilkinson, Presley         9 TYDE-NC                   NT      40.85  
  7 Guo, Maggie               10 TYDE-NC                41.16      40.86  
  8 Harris, Angelea           10 TYDE-NC                41.16      41.47  
  9 Irvin, Isobel              9 TYDE-NC                45.69      41.80  
 10 Harris, Cassiah           10 TYDE-NC                47.16      42.91  
 11 Kiser, Ava                 9 TYDE-NC                44.16      43.03  
 12 Sheek, Brady              10 TYDE-NC                44.16      44.09  
 13 Allen, Grace              10 LOY-NC                    NT      44.41  
 14 Jorgenson, Brooke          9 GCY-NC                 42.31Y     45.49  
 15 Lyles, Salem-Grace        10 TYDE-NC              1:04.00Y     46.33  
 16 Buttar, Amira              9 LOY-NC                    NT      47.05  
 17 Waters, Londyn            10 GCY-NC                 34.23Y     48.35  
 18 Burton, Abigail            7 TYDE-NC                   NT      49.90  
 19 Wade, Lillith             10 Harris-NC              52.60      49.91  
 20 Hall, Kirsten             10 TYDE-NC                37.16      51.96  
 21 Delgado, Lucia            10 Harris-NC              59.25      53.10  
 22 Turner, Autumn             8 Harris-NC                 NT      54.00  
 
Event 109  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brooks, Lexi              12 GCY-NC                 30.63      30.96  
  2 Hunt, Ellie               12 GCY-NC                 30.77      31.30  
  3 Bush, Savanna             12 LOY-NC                 33.26      31.34  
  4 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC                33.64      31.42  
  5 Hunt, Gracie              12 GCY-NC                 31.52      31.75  
  6 Bellissimo, Sophia        11 LOY-NC                 33.27      31.87  
  7 Betancourt, Amelia        11 LOY-NC                 34.40      32.22  
  8 Lewis, Lauren             12 TYDE-NC                34.98      32.47  
  9 Yeh, Sabrina              12 LOY-NC                 35.28      32.82  
 10 Brown, Keegan             11 TYDE-NC                33.16      33.69  
 11 Malloy, Adrienne          12 LOY-NC                 36.47      34.07  
 12 Steele, Ava               12 TYDE-NC                35.58      34.67  
 13 Nelson, Avery             12 TYDE-NC                35.16      34.76  
 14 Claborn, Alyssa           11 LOY-NC                 35.58      34.79  
 15 Brewer, Kamryn            12 LOY-NC                 37.07      35.10  
 16 McDonough, Addy           11 LOY-NC                 36.85      35.20  
 17 Schell, Gabbie            11 GCY-NC                 31.77Y     35.26  
 18 Seifert, Camille          11 LOY-NC                 38.73      35.27  
 19 Copeland, Addison         12 TYDE-NC                35.39      35.35  
 20 McDonald, Anna            11 TYDE-NC                38.78      35.55  
 21 Leahy, Caroline           12 Harris-NC              36.12      35.56  
 22 Kennedy, Katie            11 TYDE-NC                39.03      36.43  
 23 Moehrke, Brooke           11 TYDE-NC                36.58      36.88  
 24 Post, Allie Maria         11 TYDE-NC                37.97      37.40  
 25 McLaughlin, Isabella      12 Harris-NC              37.06      37.52  
 26 Carpenter, Addison        11 LOY-NC                    NT      37.82  
 27 Hill, Kipley              12 GCY-NC                 40.95      38.12  
 28 Okoniewski, Kayla         11 LOY-NC                 40.29      39.90  
 29 Parui, Nika               12 LOY-NC                    NT      40.29  
 30 Schultz, Alije            11 Harris-NC              37.66      42.32  
 31 Lewis, Piper              12 TYDE-NC                43.51      42.38  
 32 Hanson, Faith             11 Harris-NC              39.79      44.19  
 33 Hua, Claire               11 GCY-NC                 47.04      47.16  
 34 Koontz, Berkley           11 TYDE-NC                40.11      49.43  
 
Event 109  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greene, Bebe              13 GCY-NC                 31.57      30.10  
  2 Fritz, Katie              14 GCY-NC                 28.88      30.65  
  3 Alexander, Reece          14 TYDE-NC                30.57      31.09  
  4 Cranford, Aurora          13 GCY-NC                 30.84      31.38  
  5 Wilson, Peyton            14 GCY-NC                 31.48      31.47  
  6 Respess, Josie            13 LOY-NC                 32.20      31.72  
  7 Tucker, Meredith          13 LOY-NC                 33.85      31.80  
  8 Knorr, Emily              14 GCY-NC                 30.57      31.81  
  9 Neal, Madison             13 TYDE-NC                31.38      32.15  
 10 Knorr, Katie              14 GCY-NC                 31.67      32.56  
 11 Evans, Tori               13 GCY-NC                 31.22      32.72  
 12 Schuster, Ava             13 LOY-NC                 34.06      33.37  
 13 Russell, Leilani          13 LOY-NC                 33.69      34.09  
 14 Brannen, Molly            13 LOY-NC                 34.99      34.11  
 15 Mellor, Tatum             13 TYDE-NC                32.50      34.64  
 16 Bankirer, Ellery          13 LOY-NC                 34.28      34.82  
 17 Delgado, Nicole           14 Harris-NC              34.53      35.53  
 18 Granger, Olivia           13 TYDE-NC                34.37      36.03  
 19 Scordino, Arianna         13 LOY-NC                    NT      36.60  
 20 Hawkins, Abi              14 TYDE-NC                31.16      36.81  
 21 Smith, Ella               13 TYDE-NC                37.16      36.92  
 22 Mortoo, Sewoe             13 LOY-NC                 37.24      37.94  
 23 Loza, Victoria            14 Harris-NC              39.75      42.83  
 24 Iuppa, Amy                14 GCY-NC                 44.40      43.52  
 25 Hirst, Mara               14 Harris-NC              39.14      43.79  
 26 Richardson, Haley         14 TYDE-NC                41.16      44.11  
 
Event 109  Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ally, Emily               15 GCY-NC                 27.48      28.36  
  2 Pennington, Isabel        15 TYDE-NC                27.72      29.46  
  3 Campbell, McKenzie        16 GCY-NC                    NT      30.29  
  4 Graham, Anna              29 GCY-NC                    NT      30.35  
  5 Lin, Jennings             15 GCY-NC                 29.35      30.56  
  6 Hoover, Caroline          16 GCY-NC                 47.04      30.71  
  7 Bunting, Meredith         16 TYDE-NC                29.32      30.77  
  8 Burton, Piper             16 GCY-NC                 29.81      30.86  
  9 Driscoll, Leanne          16 TYDE-NC                29.16      30.88  
 10 Campbell, Ella            17 TYDE-NC                28.64      30.90  
 11 Thomas, Cam               15 GCY-NC                 30.39      31.75  
 12 Jones, Paige              17 TYDE-NC                30.23      31.95  
 13 Joyce, Alaina             18 GCY-NC                 29.31      32.09  
 14 Grubb, Sarah              15 GCY-NC                 30.54      32.26  
 15 Randall, Lydia            15 TYDE-NC                32.65      33.72  
 16 Salthouse, Hayley         15 GCY-NC                 33.08      33.99  
 17 Williamson, Riley         15 Harris-NC              33.47      34.35  
 18 Aldridge, Olivia          16 LOY-NC                 35.23      34.66  
 19 Sorjonen, Taika           16 GCY-NC                 35.13      35.72  
 
Event 110  Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Trowbridge, J.T.          10 TYDE-NC                34.14      32.48  
  2 Frondoza, Ethan           10 TYDE-NC                33.49      32.72  
  3 Abernathy, Harris         10 GCY-NC                 35.20      35.16  
  4 Duggins, Mason             9 GCY-NC                 29.36Y     35.26  
  5 Golinski, Luke            10 GCY-NC                 39.20      35.86  
  6 Burton, Tyler              9 TYDE-NC                37.14      37.12  
  6 Stieber, Jack             10 TYDE-NC                36.16      37.12  
  8 Masneri, Ryan              9 GCY-NC                 42.32      38.50  
  9 Gaillard, Parker           9 TYDE-NC                42.16      41.53  
 10 Simmons, Roman             8 GCY-NC                 41.86Y     45.08  
 11 Sharpe, Hudson             8 GCY-NC                 56.80      45.17  
 12 Dean, Ace                 10 GCY-NC                 41.51Y     48.70  
 13 Borden, Spencer            9 GCY-NC                 51.13Y     52.91  
 14 Austria, Elijah            8 GCY-NC                 52.12      58.11  
 15 Borden, Max                7 GCY-NC                 56.95Y   1:37.34  
 
Event 110  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sharpe, Sterling          12 GCY-NC                 31.50      31.30  
  2 Seidel, Tyler             12 LOY-NC                    NT      31.99  
  3 Masneri, David            12 GCY-NC                 36.00      32.05  
  4 Covington, Bailey         11 GCY-NC                 31.79      32.44  
  5 Harris, Earnhardt         12 TYDE-NC                31.16      32.67  
  6 Dame, Evan                12 LOY-NC                 35.18      32.84  
  7 Burton, Bence             11 TYDE-NC                35.14      33.94  
  8 Parsons, Riley            12 GCY-NC                 36.74      34.00  
  9 Snow, Troy                12 TYDE-NC                46.55      34.47  
 10 Aguilar, Willy            12 TYDE-NC                35.16      35.38  
 11 Hartsell, Austin          12 LOY-NC                    NT      36.37  
 12 Dauti, Klevis             11 TYDE-NC                41.16      36.75  
 13 Morales, Gabe             11 LOY-NC                    NT      37.11  
 14 Cline, Ayden              12 TYDE-NC                39.73      38.61  
 15 Roussel, Mallory          12 LOY-NC                    NT      38.80  
 16 Turner, Grant             11 TYDE-NC                39.16      41.15  
 17 Loh, Alec                 11 LOY-NC                    NT      41.93  
 18 Piedrahita, Diego         12 TYDE-NC                   NT      42.52  
 19 Faraci, Grant             11 TYDE-NC                48.16      47.58  
 -- Riccoboni, Johnathan      11 TYDE-NC                35.16         DQ  
 
Event 110  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tars, Robert              14 GCY-NC                 27.12      26.73  
  2 Kwon, Kyle                14 GCY-NC                 29.37      27.62  
  3 Rock, Noah                13 GCY-NC                 28.76      27.76  
  3 Gatling III, Danny        14 GCY-NC                 27.39      27.76  
  5 Tate, Fletcher            14 GCY-NC                 29.39      29.12  
  6 Fore, Daniel              14 TYDE-NC                30.33      29.23  
  7 Yeh, Alexander            13 LOY-NC                 30.53      29.57  
  8 Lucktong, Sammy           14 LOY-NC                    NT      29.61  
  9 Holder, Deaven            13 LOY-NC                 30.59      29.66  
 10 Brooks, Jason             13 GCY-NC                 29.69      29.75  
 11 Zhang, Ray                14 GCY-NC                 31.14      29.76  
 12 Schott, Ayden             13 LOY-NC                 32.60      30.46  
 13 Claborn, Nathan           14 LOY-NC                 31.40      31.25  
 14 Adams, Brady              14 LOY-NC                 32.43      31.50  
 15 Hua, James                13 GCY-NC                 33.92      32.00  
 16 Seeber, Andrew            13 GCY-NC                 33.34      33.09  
 17 Conkin, Dawson            14 Harris-NC                 NT      33.12  
 18 Prybeha, Vlad             13 Harris-NC              35.94      33.45  
 19 Crawford, Everett         13 LOY-NC                    NT      35.61  
 20 Derr, Cooper              13 Harris-NC              38.28      38.23  
 21 Hawkins, Aiden            13 TYDE-NC              1:05.54Y     49.24  
 
Event 110  Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Greene, Jacob             18 TYDE-NC                25.78      26.31  
  2 Womble, Ethan             15 GCY-NC                 26.54      26.36  
  3 Kinkema, Connor           18 YMST-VA                26.35      26.72  
  4 Day, John                 18 TYDE-NC                24.40      26.93  
  5 Johnson, Sam              16 TYDE-NC                26.13      27.01  
  6 Wagner, Matt              17 TYDE-NC                26.04      27.02  
  7 Van der Linden, Brandon   17 GCY-NC                 25.41      27.05  
  8 Roten, Landon             15 TYDE-NC                26.30      27.20  
  9 Knorr, Ethan              17 GCY-NC                 26.31      27.47  
 10 McKenna, Patrick          15 TYDE-NC                28.81      27.72  
 11 Chase, Ethan              17 TYDE-NC                27.31      27.74  
 12 Martin, Adam              15 YMST-VA                28.00      27.75  
 13 Crawford, Payton          15 LOY-NC                 29.26      28.05  
 14 Prestwood, Brendan        17 TYDE-NC                26.65      28.28  
 14 Warner, Calvin            17 LOY-NC                 28.10      28.28  
 16 Vye, Nicholas             15 TYDE-NC                29.46      28.30  
 17 Warner, Gabriel           17 LOY-NC                 28.51      28.60  
 18 Yeh, Ryan                 15 LOY-NC                 29.09      28.77  
 19 Muller, Nicholas          16 LOY-NC                 30.08      28.81  
 20 Foster, Cooper            16 TYDE-NC                26.16      28.86  
 21 Carsten, Nate             15 LOY-NC                 28.99      28.88  
 22 Vye, Benjamin             15 TYDE-NC                28.84      29.15  
 23 Greene, Connor            16 TYDE-NC                27.62      29.40  
 24 Smith, Sean               15 TYDE-NC                33.05      29.49  
 25 LeFevre, Ben              16 TYDE-NC                30.02      29.62  
 25 Roussel, Timothee         16 LOY-NC                 30.57      29.62  
 27 Esposito, Ben             17 GCY-NC                 28.25      29.85  
 28 Brown, Logan              15 TYDE-NC                29.40      29.97  
 29 Rasbornik, Duncan         15 LOY-NC                 29.47      30.07  
 30 Miroshnichenko, Alex      15 GCY-NC                 30.15      30.28  
 31 Young, CT                 15 TYDE-NC                31.16      30.89  
 32 Lyles, Wynston            15 TYDE-NC                34.91      31.05  
 33 Presson, Will             15 GCY-NC                 30.27      31.47  
 34 Wuwert, Jacob             16 TYDE-NC                32.01      31.65  
 35 Banks, Anthony            17 GCY-NC                    NT      34.23  
 
Event 111  Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pawa, Anika               10 TYDE-NC              3:20.65    3:13.55  
                1:33.54   3:13.55 (1:40.01)                                        
  2 Allen, Grace              10 LOY-NC                    NT    3:46.64  
                1:50.96   3:46.64 (1:55.68)                                        
  3 Waters, Londyn            10 GCY-NC                    NT    4:39.43  
                2:24.79   4:39.43 (2:14.64)                                        
  4 Turner, Autumn             8 Harris-NC                 NT    4:58.77  
                2:25.31   4:58.77 (2:33.46)                                        
 
Event 111  Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Osborne, Hadley           12 GCY-NC               3:01.22    2:51.37  
                1:21.88   2:51.37 (1:29.49)                                        
  2 Brooks, Lexi              12 GCY-NC               2:59.56    2:53.15  
                1:23.50   2:53.15 (1:29.65)                                        
  3 Bush, Savanna             12 LOY-NC               3:19.16    2:54.71  
                1:24.75   2:54.71 (1:29.96)                                        
  4 Frondoza, Audrey          12 TYDE-NC              3:01.44    2:58.53  
                1:22.82   2:58.53 (1:35.71)                                        
  5 Bellissimo, Sophia        11 LOY-NC               3:10.34    3:01.83  
                1:29.52   3:01.83 (1:32.31)                                        
  6 Copeland, Addison         12 TYDE-NC              3:25.47    3:09.38  
                1:26.86   3:09.38 (1:42.52)                                        
  7 Brown, Keegan             11 TYDE-NC              3:08.01    3:09.65  
                1:34.84   3:09.65 (1:34.81)                                        
  8 Betancourt, Amelia        11 LOY-NC                    NT    3:10.37  
                1:35.08   3:10.37 (1:35.29)                                        
  9 Seifert, Camille          11 LOY-NC                    NT    3:17.47  
                1:35.27   3:17.47 (1:42.20)                                        
 10 Leahy, Caroline           12 Harris-NC            3:16.24    3:18.60  
                1:36.87   3:18.60 (1:41.73)                                        
 11 Claborn, Alyssa           11 LOY-NC               3:22.74    3:18.74  
                1:33.37   3:18.74 (1:45.37)                                        
 12 Brewer, Kamryn            12 LOY-NC                    NT    3:19.36  
                1:39.28   3:19.36 (1:40.08)                                        
 13 Carpenter, Addison        11 LOY-NC                    NT    3:38.31  
                1:44.55   3:38.31 (1:53.76)                                        
 14 Ryder, Kaitlyn            11 Harris-NC            3:46.53    3:38.55  
                1:43.08   3:38.55 (1:55.47)                                        
 15 McDonald, Anna            11 TYDE-NC              3:24.16    3:40.01  
                1:47.97   3:40.01 (1:52.04)                                        
 16 Breeden, Zoey             12 LOY-NC                    NT    3:41.45  
                1:54.41   3:41.45 (1:47.04)                                        
 17 Wiechers, Abigail         11 LOY-NC                    NT    3:44.32  
                1:54.72   3:44.32 (1:49.60)                                        
 18 Daniel, Melanie           11 GCY-NC                    NT    3:55.15  
                2:00.09   3:55.15 (1:55.06)                                        
 -- Lewis, Lauren             12 TYDE-NC              3:08.74         DQ  
                1:21.83        DQ (1:34.58)                                        
 
Event 111  Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Alexander, Reece          14 TYDE-NC              2:37.75    2:43.31  
                1:15.94   2:43.31 (1:27.37)                                        
  2 Wilson, Peyton            14 GCY-NC               2:37.50    2:43.41  
                1:17.17   2:43.41 (1:26.24)                                        
  3 Knorr, Katie              14 GCY-NC               2:32.48    2:45.03  
                1:19.00   2:45.03 (1:26.03)                                        
  4 Knorr, Emily              14 GCY-NC               2:38.92    2:46.24  
                1:19.68   2:46.24 (1:26.56)                                        
  5 Greene, Bebe              13 GCY-NC               2:51.52    2:51.37  
                1:22.90   2:51.37 (1:28.47)                                        
  6 Cranford, Aurora          13 GCY-NC               2:59.34    2:52.93  
                1:20.73   2:52.93 (1:32.20)                                        
  7 Neal, Madison             13 TYDE-NC              2:47.26    2:54.50  
                1:21.04   2:54.50 (1:33.46)                                        
  8 Respess, Josie            13 LOY-NC               2:58.90    2:55.14  
                1:22.97   2:55.14 (1:32.17)                                        
  9 Tucker, Meredith          13 LOY-NC               3:02.65    2:57.91  
                1:28.37   2:57.91 (1:29.54)                                        
 10 Russell, Leilani          13 LOY-NC               3:06.57    3:04.38  
                1:31.68   3:04.38 (1:32.70)                                        
 11 Evans, Tori               13 GCY-NC               3:12.69    3:04.66  
                1:27.44   3:04.66 (1:37.22)                                        
 12 Ferguson, Ashley          13 LOY-NC                    NT    3:16.53  
                1:35.03   3:16.53 (1:41.50)                                        
 13 Schuster, Ava             13 LOY-NC               3:18.80    3:19.92  
                1:36.66   3:19.92 (1:43.26)                                        
 14 Hirst, Mara               14 Harris-NC            3:35.63    3:44.90  
                1:47.44   3:44.90 (1:57.46)                                        
 
Event 111  Girls 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ally, Emily               15 GCY-NC               2:30.46    2:38.40  
                1:13.70   2:38.40 (1:24.70)                                        
  2 Bunting, Meredith         16 TYDE-NC              2:34.10    2:42.98  
                1:18.26   2:42.98 (1:24.72)                                        
  3 Graham, Anna              29 GCY-NC               2:20.22Y   2:44.66  
                1:18.83   2:44.66 (1:25.83)                                        
  4 Lin, Jennings             15 GCY-NC               2:45.08    2:46.05  
                1:21.60   2:46.05 (1:24.45)                                        
  5 Burton, Piper             16 GCY-NC               2:32.66    2:46.09  
                1:18.01   2:46.09 (1:28.08)                                        
  6 Pennington, Isabel        15 TYDE-NC              2:38.87    2:46.83  
                1:17.80   2:46.83 (1:29.03)                                        
  7 Campbell, Ella            17 TYDE-NC              2:49.40    2:52.47  
                1:25.26   2:52.47 (1:27.21)                                        
  8 Grubb, Sarah              15 GCY-NC               2:44.52    2:55.77  
                1:22.93   2:55.77 (1:32.84)                                        
  9 Driscoll, Leanne          16 TYDE-NC              2:47.16    2:57.21  
                1:26.34   2:57.21 (1:30.87)                                        
 10 Salthouse, Hayley         15 GCY-NC               2:40.08Y   3:11.39  
                1:28.79   3:11.39 (1:42.60)                                        
 11 Williamson, Riley         15 Harris-NC            3:09.49    3:14.16  
                1:39.16   3:14.16 (1:35.00)                                        
 12 Randall, Lydia            15 TYDE-NC              3:04.54    3:21.19  
                1:33.98   3:21.19 (1:47.21)                                        
 
Event 112  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Masneri, David            12 GCY-NC               2:59.95    2:44.32  
                1:20.03   2:44.32 (1:24.29)                                        
  2 Brown, Mark               12 GCY-NC               3:15.08    2:56.48  
                1:26.48   2:56.48 (1:30.00)                                        
  3 Dame, Evan                12 LOY-NC               3:20.72    3:04.73  
                1:30.05   3:04.73 (1:34.68)                                        
  4 Parsons, Riley            12 GCY-NC               3:41.77    3:18.55  
                1:34.31   3:18.55 (1:44.24)                                        
  5 Riccoboni, Johnathan      11 TYDE-NC                   NT    3:25.23  
                1:35.33   3:25.23 (1:49.90)                                        
 
Event 112  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tars, Robert              14 GCY-NC               2:26.25    2:25.04  
                1:09.01   2:25.04 (1:16.03)                                        
  2 Rock, Noah                13 GCY-NC               2:40.27    2:36.97  
                1:12.04   2:36.97 (1:24.93)                                        
  3 Harris, Dax               13 GCY-NC               2:29.72    2:37.21  
                1:14.96   2:37.21 (1:22.25)                                        
  4 Kwon, Kyle                14 GCY-NC               2:35.19    2:41.62  
                1:16.91   2:41.62 (1:24.71)                                        
  5 Seeber, Andrew            13 GCY-NC               2:52.86    2:47.96  
                1:19.51   2:47.96 (1:28.45)                                        
  6 Greene, Jonah             13 TYDE-NC              2:47.28    2:48.78  
                1:19.90   2:48.78 (1:28.88)                                        
  7 Brooks, Jason             13 GCY-NC               2:49.06    2:49.70  
                1:18.70   2:49.70 (1:31.00)                                        
  8 Holder, Deaven            13 LOY-NC               2:53.22    2:49.74  
                1:18.44   2:49.74 (1:31.30)                                        
  9 Gatling III, Danny        14 GCY-NC               2:56.45    2:50.82  
                1:18.87   2:50.82 (1:31.95)                                        
 10 Zhang, Ray                14 GCY-NC               3:01.68    2:51.73  
                1:27.29   2:51.73 (1:24.44)                                        
 11 Claborn, Nathan           14 LOY-NC               2:59.91    2:54.61  
                1:18.16   2:54.61 (1:36.45)                                        
 12 Adams, Brady              14 LOY-NC               3:07.31    3:00.16  
                1:27.36   3:00.16 (1:32.80)                                        
 13 Hua, James                13 GCY-NC               3:06.81    3:05.68  
                1:28.77   3:05.68 (1:36.91)                                        
 
Event 112  Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knorr, Ethan              17 GCY-NC               2:15.45    2:22.18  
                1:05.81   2:22.18 (1:16.37)                                        
  2 Vye, Nicholas             15 TYDE-NC              2:33.25    2:28.90  
                1:12.30   2:28.90 (1:16.60)                                        
  3 Kinkema, Connor           18 YMST-VA              2:30.06    2:32.69  
                1:13.89   2:32.69 (1:18.80)                                        
  4 Chase, Ethan              17 TYDE-NC              2:26.41    2:33.54  
                1:12.72   2:33.54 (1:20.82)                                        
  5 Greene, Jacob             18 TYDE-NC              2:22.11    2:33.67  
                1:13.09   2:33.67 (1:20.58)                                        
  6 Warner, Gabriel           17 LOY-NC               2:31.22    2:34.22  
                1:11.82   2:34.22 (1:22.40)                                        
  7 McKenna, Patrick          15 TYDE-NC              2:41.28    2:34.64  
                1:14.43   2:34.64 (1:20.21)                                        
  8 Roten, Landon             15 TYDE-NC              2:33.25    2:34.65  
                1:13.59   2:34.65 (1:21.06)                                        
  9 Miroshnichenko, Alex      15 GCY-NC               2:36.64    2:36.66  
                1:15.82   2:36.66 (1:20.84)                                        
 10 Brown, Logan              15 TYDE-NC              2:37.15    2:39.75  
                1:17.15   2:39.75 (1:22.60)                                        
 11 Esposito, Ben             17 GCY-NC               2:28.15    2:39.98  
                1:15.85   2:39.98 (1:24.13)                                        
 12 Roussel, Timothee         16 LOY-NC               2:52.06    2:41.62  
                1:13.26   2:41.62 (1:28.36)                                        
 13 Warner, Calvin            17 LOY-NC               2:41.20    2:41.78  
                1:12.64   2:41.78 (1:29.14)                                        
 14 Crawford, Payton          15 LOY-NC               2:49.11    2:41.79  
                1:19.28   2:41.79 (1:22.51)                                        
 15 Womble, Ethan             15 GCY-NC               2:47.19    2:42.52  
                1:17.22   2:42.52 (1:25.30)                                        
 16 Vye, Benjamin             15 TYDE-NC              2:45.53    2:43.62  
                1:19.06   2:43.62 (1:24.56)                                        
 17 Van der Linden, Brandon   17 GCY-NC               2:43.73    2:51.44  
                1:16.61   2:51.44 (1:34.83)                                        
 18 Wuwert, Jacob             16 TYDE-NC              2:45.08    2:52.08  
                1:20.84   2:52.08 (1:31.24)                                        
 19 Lyles, Wynston            15 TYDE-NC              3:08.16    3:03.30  
                1:24.05   3:03.30 (1:39.25)