Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 2/13/2018 11:28 AM
                   2018 NC CVAC Valentine Invite - 2/3/2018                    
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schneider, Taia M          9 RCST-NC              1:21.23    1:21.82    7  
                  39.29     1:21.82 (42.53)                                        
  2 Schrock, Anna K           10 WA-NC                1:30.96    1:29.19    5  
                  43.53     1:29.19 (45.66)                                        
  3 Wasson, Hannah L           7 CVAC-NC              1:31.93    1:30.92    4  
                  42.79     1:30.92 (48.13)                                        
  4 Kohler, Madison N         10 WA-NC                1:31.51    1:30.96    3  
                  42.38     1:30.96 (48.58)                                        
  5 Hollar, Caylee A           9 CVAC-NC              1:30.11    1:31.52    2  
                  42.47     1:31.52 (49.05)                                        
  6 Ruebusch, Morgan W         9 CVAC-NC              1:37.47    1:37.37    1  
                  45.47     1:37.37 (51.90)                                        
  7 Hanood, Stella R           9 NMA-NC               1:56.20    1:38.03  
                  44.32     1:38.03 (53.71)                                        
  8 Ashcraft, McKenzie I       8 NMA-NC               1:54.01    1:47.39  
                  51.66     1:47.39 (55.73)                                        
  9 Casciani, Claire A        10 GG-NC                1:56.92    1:54.39  
                  55.66     1:54.39 (58.73)                                        
 10 Walker, Alyssa D           9 GG-NC                1:56.42    1:56.38  
                  53.91   1:56.38 (1:02.47)                                        
 11 Awad, Sarah Y              9 NMA-NC                    NT    1:56.59  
                  49.87   1:56.59 (1:06.72)                                        
 12 Pagano, Emily J           10 NMA-NC                    NT    2:02.70  
                  59.04   2:02.70 (1:03.66)                                        
 13 White, Skyler R           10 CVAC-NC              2:18.49    2:05.46  
                1:04.52   2:05.46 (1:00.94)                                        
 -- Baucom, Skylar G          10 WA-NC                1:40.55         DQ  
 
Event 2  Boys 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hedrick, Noah A           10 CVAC-NC              1:25.40    1:24.78    7  
                  38.70     1:24.78 (46.08)                                        
  2 Smith, Gunner L           10 CVAC-NC              1:28.85    1:32.33    5  
                  40.19     1:32.33 (52.14)                                        
  3 Ashcraft, Logan S         10 NMA-NC                    NT    1:43.14    3  
                  42.41   1:43.14 (1:00.73)                                        
  4 Watson, Ian A             10 NMA-NC               1:38.60    1:44.97    2  
                  53.90     1:44.97 (51.07)                                        
  5 Ashri, Nishant             8 GG-NC                1:54.04    1:47.06    1  
                  52.46     1:47.06 (54.60)                                        
 -- Maishman, Rowan W          9 RCST-NC              1:50.72         DQ    4  
                  46.39          DQ (53.76)                                        
 
Event 3  Girls 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crisp, Caroline P         11 WA-NC                1:19.04    1:18.35    7  
                  35.27     1:18.35 (43.08)                                        
  2 Beltran-Trejo, Nicole     12 CVAC-NC              1:26.13    1:25.37    5  
                  39.69     1:25.37 (45.68)                                        
  3 Driessen, Tarraleah L     12 NMA-NC               1:28.78    1:25.38    4  
                  38.27     1:25.38 (47.11)                                        
  4 Lee, Jovie M              11 CVAC-NC              1:26.92    1:26.04    3  
                  39.76     1:26.04 (46.28)                                        
  5 Loranger, Emma K          11 NMA-NC                    NT    1:29.74    2  
                  38.65     1:29.74 (51.09)                                        
  6 Hilderbran, Ella N        12 GG-NC                1:28.94    1:32.00    1  
                  46.10     1:32.00 (45.90)                                        
  7 Miller, McNeal R          11 GG-NC                1:36.75    1:33.89  
                  16.78   1:33.89 (1:17.11)                                        
  8 Kale, Zelina M            12 CVAC-NC              1:39.54    1:34.18  
                  41.10     1:34.18 (53.08)                                        
  9 Lawrence, Amelia S        11 WA-NC                1:33.85    1:35.18  
                  43.35     1:35.18 (51.83)                                        
 
Event 4  Boys 11-12 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Simpson, Jake R           12 GG-NC                1:09.68    1:10.10    7  
                  31.22     1:10.10 (38.88)                                        
  2 Hilderbran, Ethan L       12 GG-NC                1:22.62    1:21.23    5  
                  36.80     1:21.23 (44.43)                                        
  3 Taylor, Andrew J          11 GG-NC                1:25.46    1:26.22    4  
                  41.11     1:26.22 (45.11)                                        
  4 Tabor, Beckett C          11 GG-NC                1:24.35    1:27.01    3  
                  39.98     1:27.01 (47.03)                                        
  5 Peyton, Tristan T         11 GG-NC                1:31.02    1:28.61    2  
                  42.73     1:28.61 (45.88)                                        
  6 Ashri, Nikhil             11 GG-NC                1:30.80    1:31.87    1  
                  42.41     1:31.87 (49.46)                                        
  7 Maur, Evan I              12 CVAC-NC              1:42.73    1:42.58  
                  47.10     1:42.58 (55.48)                                        
  8 Tracy, Peter C            11 CVAC-NC              1:56.14    1:48.53  
  9 Stroman, Porter J         11 GG-NC                1:55.34    1:49.69  
                  53.31     1:49.69 (56.38)                                        
 10 Burgess, Dawson L         12 CVAC-NC              1:56.21    1:59.50  
                  56.26   1:59.50 (1:03.24)                                        
 -- Williams, Jaasiel L       11 GG-NC                     NT         DQ  
                  55.57          DQ (55.07)                                        
 
Event 5  Girls 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kimmel, Allison F         13 GG-NC                2:26.63    2:24.25    7  
                  32.06     1:09.55 (37.49)     1:51.35 (41.80)     2:24.25 (32.90)
  2 Little, Rachel D          14 CVAC-NC              2:27.32    2:24.90    5  
                  32.95     1:09.38 (36.43)     1:51.48 (42.10)     2:24.90 (33.42)
  3 Hedrick, Chloe M          13 CVAC-NC              2:38.81    2:46.10    4  
                  37.59     1:18.33 (40.74)     2:08.07 (49.74)     2:46.10 (38.03)
  4 Schneider, Palina D       14 RCST-NC              2:51.71    2:47.23    3  
                  34.69     1:17.78 (43.09)     2:08.92 (51.14)     2:47.23 (38.31)
  5 Huffman, Sydney M         13 CVAC-NC              2:53.88    2:53.42    2  
                  39.25     1:24.26 (45.01)     2:14.63 (50.37)     2:53.42 (38.79)
  6 Taylor, Emma G            13 GG-NC                2:53.99    2:54.51    1  
                  41.90     1:25.48 (43.58)     2:14.04 (48.56)     2:54.51 (40.47)
  7 Finch, Fiona A            14 CVAC-NC              3:02.31    3:01.80  
                  41.35     1:27.54 (46.19)     2:19.58 (52.04)     3:01.80 (42.22)
  8 Goedl, Monica L           14 GG-NC                2:51.66    3:02.14  
                  40.45     1:28.22 (47.77)     2:21.48 (53.26)     3:02.14 (40.66)
  9 Stafford, Makenna L       14 CVAC-NC              3:05.56    3:04.58  
                  41.03     1:26.86 (45.83)     2:20.98 (54.12)     3:04.58 (43.60)
 
Event 6  Boys 13-14 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Godfrey, Elijah B         13 CVAC-NC              2:11.34    2:16.38    7  
                  31.37     1:05.88 (34.51)     1:45.59 (39.71)     2:16.38 (30.79)
  2 Neumann, Asher T          13 GG-NC                2:31.60    2:40.39    5  
                1:18.14     2:03.54 (45.40)     2:40.46 (36.92)         2:40.39 ( )
  3 Monteith, Landon A        14 GG-NC                2:47.35    2:49.79    4  
                  38.35     1:21.16 (42.81)     2:10.69 (49.53)     2:49.79 (39.10)
  4 Stroman, Tanner T         14 GG-NC                2:46.70    2:52.83    3  
                  37.06     1:22.01 (44.95)     2:13.19 (51.18)     2:52.83 (39.64)
  5 Stoliker III, Dorn W      13 GG-NC                2:58.91    3:05.37    2  
                  38.07     1:22.56 (44.49)     2:20.98 (58.42)     3:05.37 (44.39)
 
Event 7  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Watson, Dana R            16 CVAC-NC              2:24.32    2:28.64    7  
                  31.46     1:10.83 (39.37)     1:53.68 (42.85)     2:28.64 (34.96)
  2 Watson, Darah E           18 CVAC-NC              2:30.29    2:33.55    5  
                  32.49     1:11.26 (38.77)     1:57.67 (46.41)     2:33.55 (35.88)
  3 Priola, Raegan E          15 CVAC-NC              3:02.83    3:04.90    4  
                  41.99     1:27.50 (45.51)     2:22.20 (54.70)     3:04.90 (42.70)
 
Event 8  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McRea, Micah W            16 CVAC-NC              1:53.96    1:58.62    7  
                  26.31       56.99 (30.68)     1:30.30 (33.31)     1:58.62 (28.32)
  2 Martin, Micah R           16 CVAC-NC              1:59.27    2:08.67    5  
                  27.35       59.89 (32.54)     1:38.60 (38.71)     2:08.67 (30.07)
  3 Carroll, Brody W          15 CVAC-NC              2:08.54    2:13.71    4  
                  29.27     1:01.74 (32.47)     1:43.18 (41.44)     2:13.71 (30.53)
  4 Rautiola, Ruslan A        15 CVAC-NC              2:07.95    2:15.89    3  
                  29.36     1:04.01 (34.65)     1:45.64 (41.63)     2:15.89 (30.25)
  5 Sebastian, William K      19 CVAC-NC              2:23.13    2:31.87    2  
                  31.43     1:10.34 (38.91)     1:57.22 (46.88)     2:31.87 (34.65)
 
Event 9  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'A'                 1:24.92    1:21.88   14  
     1) Wasson, Hannah L 7              2) Endsjo, Carolina I 8           
     3) Walters, Lydia J 8              4) Johnson, Valerie D 6           
                  37.76     1:21.88 (44.12)                                        
  2 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'B'                      NT    1:48.97   10  
     1) Bartlett, Veronica D 6          2) Beltran-Trejo, Fernanda 6      
     3) Huffman, Madison L 7            4) Millsaps, Katherine G 5        
                1:03.03     1:48.97 (45.94)                                        
 
Event 10  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gaston Gators-NC  'A'                             1:14.58    1:18.25   14  
     1) Ashri, Nishant 8                2) Fowler, Henry H 8              
     3) Huffstickler, Andrew J 8        4) Sweet, Eli 8                   
                  40.27     1:18.25 (37.98)                                        
 
Event 11  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nomad-NC  'A'                                     2:40.00    2:30.52   14  
                  38.04     1:14.64 (36.60)     2:04.02 (49.38)     2:30.52 (26.50)
  2 Wingate Aquatics-NC  'A'                          2:27.17    2:37.81   10  
     1) Baucom, Skylar G 10             2) Kohler, Madison N 10           
     3) Cotter, Keira E 10              4) Schrock, Anna K 10             
                  39.13     1:15.86 (36.73)     2:07.87 (52.01)     2:37.81 (29.94)
  3 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'A'                 2:39.07    2:38.54    8  
     1) Hollar, Caylee A 9              2) Ruebusch, Morgan W 9           
     3) Schiffel, Karsen L 9            4) Orlowski, Natalie G 9          
                  37.75     1:17.32 (39.57)     1:37.44 (20.12)   2:38.54 (1:01.10)
  4 Nomad-NC  'B'                                     3:13.02    3:19.69    6  
                  48.72     1:04.17 (15.45)     1:39.24 (35.07)   3:19.69 (1:40.45)
 
Event 12  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'A'                 2:23.66    2:26.66   14  
     1) Hedrick, Noah A 10              2) Smith, Gunner L 10             
     3) Olguin-Abreu, David F 10        4) Dy, Logan X 10                 
                  33.06     1:09.48 (36.42)     1:47.99 (38.51)     2:26.66 (38.67)
 
Event 13  Girls 12 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'A'                 2:15.66    2:19.33   14  
     1) Johnson, Margaret K 12          2) Olguin-Abreu, Denise 12        
     3) Beltran-Trejo, Nicole 12        4) Walters, Abby R 11             
                  33.00     1:06.50 (33.50)     1:40.99 (34.49)     2:19.33 (38.34)
  2 Wingate Aquatics-NC  'A'                          2:21.40    2:20.93   10  
     1) Sanchez, Aryanna I 11           2) Lawrence, Amelia S 11          
     3) Jones, Reilly E 11              4) Crisp, Caroline P 11           
                  33.59     1:10.63 (37.04)     1:49.76 (39.13)     2:20.93 (31.17)
  3 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'B'                 2:22.66    2:24.48    8  
     1) Caudle, Riley S 12              2) Olvera, Karina 12              
     3) Lee, Jovie M 11                 4) Ai, Bethany R 12               
                  40.74     1:15.93 (35.19)     1:52.31 (36.38)     2:24.48 (32.17)
  4 Gaston Gators-NC  'A'                             2:25.84    2:51.60    6  
     1) Hilderbran, Ella N 12           2) Casciani, Claire A 10          
     3) Miller, McNeal R 11             4) Lynch, Kirsten N 12            
                  34.66     1:20.61 (45.95)     1:58.94 (38.33)     2:51.60 (52.66)
 
Event 14  Boys 12 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gaston Gators-NC  'A'                             2:03.00    2:05.79   14  
     1) Hilderbran, Ethan L 12          2) Tabor, Beckett C 11            
     3) Peyton, Tristan T 11            4) Simpson, Jake R 12             
                  31.08     1:03.17 (32.09)     1:38.23 (35.06)     2:05.79 (27.56)
  2 Nomad-NC  'A'                                     2:33.44    2:28.30   10  
                  36.40     1:13.23 (36.83)     1:50.33 (37.10)     2:28.30 (37.97)
  3 Gaston Gators-NC  'B'                             2:38.91    2:39.49    8  
     1) Taylor, Andrew J 11             2) Williams, Jaasiel L 11         
     3) Stroman, Porter J 11            4) Ashri, Nikhil 11               
                  35.56     1:21.80 (46.24)     1:38.98 (17.18)   2:39.49 (1:00.51)
  4 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'B'                      NT    2:51.56    6  
     1) Burgess, Dawson L 12            2) Hareyan, Narek 10              
     3) McKinney, Jacob C 11            4) Tracy, Peter C 11              
                  45.95     1:25.03 (39.08)     2:05.25 (40.22)     2:51.56 (46.31)
 
Event 15  Girls 14 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'A'                 1:57.30    1:58.77   14  
     1) Little, Rachel D 14             2) Cloar, Olivia C 14             
     3) Hedrick, Chloe M 13             4) Huffman, Sydney M 13           
                  29.41       59.14 (29.73)     1:30.23 (31.09)     1:58.77 (28.54)
  2 Rutherford County Swim Team-NC  'A'               1:59.23    2:00.11   10  
     1) Schneider, Palina D 14          2) Mace, Marina A 13              
     3) Deviney, Emma G 14              4) Hollifield, Meredith V 14      
                  30.21     1:00.97 (30.76)     1:32.89 (31.92)     2:00.11 (27.22)
  3 Gaston Gators-NC  'A'                             2:01.45    2:09.83    8  
     1) Leazer, Kaitlyn S 14            2) Goedl, Monica L 14             
     3) Taylor, Emma G 13               4) Kimmel, Allison F 13           
                  33.26     1:07.75 (34.49)     1:40.44 (32.69)     2:09.83 (29.39)
 -- Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'B'                      NT         DQ  
     1) Stafford, Makenna L 14          2) Finch, Fiona A 14              
     3) Clontz, Leah J 13               4)                                
                  35.27     1:07.95 (32.68)     1:37.59 (29.64)          DQ (29.46)
 
Event 16  Boys 14 & Under 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'A'                 1:57.45    1:57.98   14  
     1) Godfrey, Elijah B 13            2) McRea, Levi T 14               
     3) Jimenez, Nathan G 13            4) Wilkie, Ty S 13                
                  27.84       55.70 (27.86)     1:24.21 (28.51)     1:57.98 (33.77)
  2 Gaston Gators-NC  'A'                             1:57.85    2:02.78   10  
     1) Monteith, Landon A 14           2) Futrell, Quinton T 14          
     3) Stroman, Tanner T 14            4) Neumann, Asher T 13            
                  30.77     1:01.19 (30.42)     1:33.71 (32.52)     2:02.78 (29.07)
  3 Gaston Gators-NC  'B'                                  NT    2:17.32    8  
     1) Stroman, Porter J 11            2) Samole, Andrew T 14            
     3) Dockery, Labron T 13            4) Stoliker III, Dorn W 13        
                  42.72     1:12.80 (30.08)     1:46.88 (34.08)     2:17.32 (30.44)
  4 Rutherford County Swim Team-NC  'A'               2:23.92    2:23.93    6  
     1) Deviney, Aaron G 12             2) Holland, Jacob F 11            
     3) Maishman, Rowan W 9             4) Gilliam, Carson L 14           
                  30.40     1:11.43 (41.03)     1:54.37 (42.94)     2:23.93 (29.56)
 
Event 18  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
 -- Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'A'                 1:30.44         DQ  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ashcraft, McKenzie I       8 NMA-NC                 19.20      17.19    7  
  2 Endsjo, Carolina I         8 CVAC-NC                19.18      19.58    5  
  3 Robinson, Kennedi M        8 GG-NC                  18.68      19.64    4  
  4 Handy, Elsie R             8 CVAC-NC                20.25      19.65    3  
  5 Miller, Brinley J          8 NMA-NC                 23.38      20.09    2  
  6 Vandergrift, Katelyn E     8 WA-NC                  22.90      20.37    1  
  7 Millsaps, Katherine G      5 CVAC-NC                25.79      22.23  
  8 Johnson, Valerie D         6 CVAC-NC                24.40      22.74  
  9 Cable, Meris A             7 GG-NC                  25.58      24.24  
 10 Stancil, Ellie G           7 GG-NC                  28.21      25.11  
 11 Bartlett, Veronica D       6 CVAC-NC                27.08      27.63  
 12 Huffman, Madison L         7 CVAC-NC                   NT      28.87  
 13 Beltran-Trejo, Fernanda    6 CVAC-NC                34.09      31.90  
 14 Cantu, Camila              7 RCST-NC                   NT      33.44  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sweet, Eli                 8 GG-NC                  16.08      16.81    7  
  2 Fowler, Henry H            8 GG-NC                  19.15      20.46    5  
  3 Butler, Brody S            7 CVAC-NC                21.57      20.79    4  
  4 Kohler, Tyler M            7 WA-NC                  21.12      21.45    3  
  5 Huffstickler, Andrew J     8 GG-NC                  20.87      23.02    2  
  6 Negrete-Perez, JJ J        8 CVAC-NC                25.80      24.19    1  
  7 Foster, Will H             8 CVAC-NC                28.09      24.81  
  8 Miller, Sammy D            7 GG-NC                     NT      53.94  
 
Event 21  Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Bree M              9 GG-NC                  33.03      34.26    7  
  2 Schrock, Anna K           10 WA-NC                  33.47      34.50    5  
  3 Schwartz, Alden K          9 NMA-NC                 35.71      34.80    4  
  4 Wasson, Hannah L           7 CVAC-NC                36.80      35.83    3  
  5 Hanood, Stella R           9 NMA-NC                 36.63      37.40    2  
  6 Rogers, Kate J             9 NMA-NC                 39.47      38.18    1  
  7 Baucom, Skylar G          10 WA-NC                  37.71      38.49  
  8 Ruebusch, Morgan W         9 CVAC-NC                38.68      40.18  
  9 Schiffel, Karsen L         9 CVAC-NC                41.64      40.44  
 10 Orlowski, Natalie G        9 CVAC-NC                43.83      41.59  
 11 Alvarez, Dayana N         10 CVAC-NC                49.03      44.42  
 12 Finney, Paige P           10 CVAC-NC                45.35      44.73  
 13 Casciani, Claire A        10 GG-NC                  43.97      45.92  
 14 Walker, Alyssa D           9 GG-NC                  41.20      46.74  
 15 Pagano, Emily J           10 NMA-NC                 49.49      48.94  
 16 Jones, Courtney A         10 NMA-NC                 45.77      49.23  
 17 Awad, Sarah Y              9 NMA-NC                 47.12      49.56  
 18 Suber, Caroline C          9 GG-NC                     NT      52.39  
 19 Pintuff, Jenna R           9 RCST-NC                48.23      52.40  
 20 Krishnametty, Bhanu        9 NMA-NC                 50.64      55.03  
 21 Allen, Caitlin R           9 RCST-NC              1:02.11    1:00.62  
 
Event 22  Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hedrick, Noah A           10 CVAC-NC                33.05      33.30    7  
  2 Lunsford, Seth H          10 GG-NC                  38.25      35.34    5  
  3 Watson, Ian A             10 NMA-NC                 33.07      37.69    4  
  4 Dy, Logan X               10 CVAC-NC                37.92      37.90    3  
  5 Olguin-Abreu, David F     10 CVAC-NC                36.72      38.51    2  
  6 Ashcraft, Logan S         10 NMA-NC                    NT      39.50    1  
  7 Hareyan, Narek            10 CVAC-NC                40.49      39.91  
  8 Ashri, Nishant             8 GG-NC                  40.10      41.52  
  9 Lawrence, Benton A         9 WA-NC                  46.31      45.78  
 10 Blanco Garcia, Guillermo  10 GG-NC                  48.11      47.31  
 11 Cantu, Damian              9 RCST-NC                   NT    1:01.87  
 
Event 23  Girls 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Ai, Bethany R             12 CVAC-NC                   NT      31.57    7  
  2 Johnson, Margaret K       12 CVAC-NC                32.43      32.16    5  
  3 Driessen, Tarraleah L     12 NMA-NC                 33.69      33.31    4  
  4 Loranger, Emma K          11 NMA-NC                 35.35      33.33    3  
  5 Sanchez, Aryanna I        11 WA-NC                  33.28      33.45    2  
  6 Hilderbran, Ella N        12 GG-NC                  33.76      33.82    1  
  7 Olguin-Abreu, Denise      12 CVAC-NC                34.02      33.98  
  8 Olvera, Karina            12 CVAC-NC                35.37      34.19  
  9 Lawrence, Amelia S        11 WA-NC                  36.68      36.37  
 10 Caudle, Riley S           12 CVAC-NC                38.26      37.92  
 11 Hadebe, Wandisile S       12 NMA-NC                 39.17      38.46  
 12 Miller, McNeal R          11 GG-NC                  38.87      39.00  
 13 Kale, Zelina M            12 CVAC-NC                38.55      39.91  
 14 Jones, Reilly E           11 WA-NC                  39.60      40.50  
 15 Byrd, Legacy F            11 CVAC-NC                43.93      42.81  
 
Event 24  Boys 11-12 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Deviney, Aaron G          12 RCST-NC                29.29      30.49    7  
  2 Hilderbran, Ethan L       12 GG-NC                  30.34      30.71    5  
  3 Tabor, Beckett C          11 GG-NC                  31.10      31.86    4  
  4 Peyton, Tristan T         11 GG-NC                  34.22      33.29    3  
  5 Mukkara, Kasyap S         11 NMA-NC                 34.55      36.31    2  
  6 Arnone, Devon P           11 NMA-NC                 38.44      38.70    1  
  7 Stroman, Porter J         11 GG-NC                  45.67      40.50  
  8 Holland, Jacob F          11 RCST-NC                44.17      41.18  
  9 McKinney, Jacob C         11 CVAC-NC                37.95      43.67  
 10 Burgess, Dawson L         12 CVAC-NC                38.50      44.40  
 11 Williams, Jaasiel L       11 GG-NC                  43.19      46.94  
 12 Tracy, Peter C            11 CVAC-NC                47.74      47.12  
 
Event 25  Girls 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hollifield, Meredith V    14 RCST-NC                59.87    1:04.26    7  
                  28.13     1:04.26 (36.13)                                        
  2 Schneider, Palina D       14 RCST-NC              1:04.22    1:04.80    5  
                  31.08     1:04.80 (33.72)                                        
  3 Cloar, Olivia C           14 CVAC-NC              1:04.69    1:05.76    4  
                  31.14     1:05.76 (34.62)                                        
  4 Yercheck, Gabrielle E     13 WA-NC                1:05.29    1:06.15    3  
                  31.59     1:06.15 (34.56)                                        
  5 Clontz, Leah J            13 CVAC-NC              1:08.25    1:06.64    2  
                  31.74     1:06.64 (34.90)                                        
  6 Mace, Marina A            13 RCST-NC              1:07.62    1:07.72    1  
                  31.90     1:07.72 (35.82)                                        
  7 Rautiola, Larissa L       13 CVAC-NC              1:08.87    1:08.60  
                  32.65     1:08.60 (35.95)                                        
  8 Huffman, Sydney M         13 CVAC-NC              1:08.16    1:09.22  
                  33.17     1:09.22 (36.05)                                        
  9 Goedl, Monica L           14 GG-NC                1:07.89    1:11.21  
                  33.12     1:11.21 (38.09)                                        
 10 Deviney, Emma G           14 RCST-NC              1:08.89    1:12.61  
                  33.84     1:12.61 (38.77)                                        
 11 Finch, Fiona A            14 CVAC-NC              1:13.88    1:13.45  
                  35.59     1:13.45 (37.86)                                        
 12 Ferrell, Abby L           13 GG-NC                1:14.69    1:16.09  
 13 Taylor, Emma G            13 GG-NC                1:12.43    1:16.46  
                  36.26     1:16.46 (40.20)                                        
 14 Heaton, Kayla N           13 NMA-NC               1:19.01    1:19.83  
                  36.92     1:19.83 (42.91)                                        
 15 Gundala, Dhanya S         13 NMA-NC               1:28.01    1:24.50  
                  37.24     1:24.50 (47.26)                                        
 16 Foor, Elizabeth G         13 GG-NC                1:29.66    1:29.17  
                  40.30     1:29.17 (48.87)                                        
 
Event 26  Boys 13-14 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McRea, Levi T             14 CVAC-NC                57.12      58.82    7  
                  28.57       58.82 (30.25)                                        
  2 Neumann, Asher T          13 GG-NC                1:02.30    1:03.28    5  
                  30.47     1:03.28 (32.81)                                        
  3 Jimenez, Nathan G         13 CVAC-NC              1:04.31    1:03.82    4  
                  30.12     1:03.82 (33.70)                                        
  4 Gilliam, Carson L         14 RCST-NC              1:03.82    1:03.95    3  
                  30.72     1:03.95 (33.23)                                        
  5 Samole, Andrew T          14 GG-NC                1:12.47    1:07.79    2  
                  32.28     1:07.79 (35.51)                                        
  6 Futrell, Quinton T        14 GG-NC                1:09.74    1:08.52    1  
                  32.48     1:08.52 (36.04)                                        
  7 Stoliker III, Dorn W      13 GG-NC                1:09.69    1:09.06  
                  32.27     1:09.06 (36.79)                                        
  8 Stroman, Tanner T         14 GG-NC                1:07.71    1:10.57  
                  34.06     1:10.57 (36.51)                                        
  9 Dockery, Labron T         13 GG-NC                1:15.58    1:13.86  
                  34.96     1:13.86 (38.90)                                        
 10 Wilkie, Ty S              13 CVAC-NC              1:29.31    1:19.91  
                  36.82     1:19.91 (43.09)                                        
 -- Monteith, Landon A        14 GG-NC                1:08.31         DQ  
                  33.71          DQ (35.83)                                        
 
Event 27  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Watson, Darah E           18 CVAC-NC              1:03.77    1:04.21    7  
                  30.84     1:04.21 (33.37)                                        
  2 Boyter, Brenna E          17 GG-NC                1:05.06    1:08.16    5  
                  32.45     1:08.16 (35.71)                                        
  3 Priola, Raegan E          15 CVAC-NC              1:13.72    1:12.97    4  
                  35.07     1:12.97 (37.90)                                        
  4 Robinson, Lilian B         9 GG-NC                     NT    1:27.73    3  
                  40.06     1:27.73 (47.67)                                        
 
Event 28  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McRea, Micah W            16 CVAC-NC                47.72      49.00    7  
                  23.73       49.00 (25.27)                                        
  2 Little III, Tommy W       16 CVAC-NC                51.49      52.36    5  
                  25.51       52.36 (26.85)                                        
  3 Rautiola, Ruslan A        15 CVAC-NC                53.05      55.59    4  
                  26.51       55.59 (29.08)                                        
  4 Vandergrift, Joshua R     17 WA-NC                  58.11      58.91    3  
                  27.85       58.91 (31.06)                                        
  5 Kines, Graham H           10 GG-NC                1:30.05    1:22.06    2  
                  38.47     1:22.06 (43.59)                                        
  6 Williams, Jaasiel L       11 GG-NC                1:38.72    1:44.93    1  
                  49.10     1:44.93 (55.83)                                        
 
Event 29  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Brinley J          8 NMA-NC                 28.67      25.32    7  
  2 Handy, Elsie R             8 CVAC-NC                25.10      25.98    5  
  3 Ashcraft, McKenzie I       8 NMA-NC                 27.29      26.97    4  
  4 Endsjo, Carolina I         8 CVAC-NC                28.11      27.72    3  
  5 Stancil, Ellie G           7 GG-NC                  31.33      29.16    2  
  6 Vandergrift, Katelyn E     8 WA-NC                  31.15      29.43    1  
  7 Millsaps, Katherine G      5 CVAC-NC                38.60      34.75  
  8 Bartlett, Veronica D       6 CVAC-NC                38.55      40.30  
  9 Beltran-Trejo, Fernanda    6 CVAC-NC                44.28      46.31  
 -- Cable, Meris A             7 GG-NC                     NT         DQ  
 
Event 30  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Butler, Brody S            7 CVAC-NC                25.48      23.13    7  
  2 Huffstickler, Andrew J     8 GG-NC                  27.24      27.60    5  
  3 Foster, Will H             8 CVAC-NC                37.61      32.50    3  
  4 Negrete-Perez, JJ J        8 CVAC-NC                37.04      35.41    2  
 -- Kohler, Tyler M            7 WA-NC                  26.55         DQ    4  
 
Event 31  Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schneider, Taia M          9 RCST-NC                44.61      44.30    7  
  2 Kohler, Madison N         10 WA-NC                  46.97      47.87    5  
  3 Hollar, Caylee A           9 CVAC-NC                47.13      47.99    4  
  4 Schwartz, Alden K          9 NMA-NC                 47.14      48.26    3  
  5 Robinson, Lilian B         9 GG-NC                  48.35      48.69    2  
  6 Casciani, Claire A        10 GG-NC                  55.01      56.06    1  
  7 Schiffel, Karsen L         9 CVAC-NC              1:01.13      57.41  
  8 White, Skyler R           10 CVAC-NC              1:06.10      58.66  
  9 Awad, Sarah Y              9 NMA-NC               1:02.80      59.36  
 10 Rogers, Kate J             9 NMA-NC                 58.72      59.46  
 11 Jones, Courtney A         10 NMA-NC               1:04.72    1:04.15  
 12 Suber, Caroline C          9 GG-NC                     NT    1:05.97  
 13 Krishnametty, Bhanu        9 NMA-NC               1:04.00    1:07.12  
 14 Pintuff, Jenna R           9 RCST-NC              1:04.23    1:08.38  
 -- Walker, Alyssa D           9 GG-NC                  56.88         DQ  
 -- Orlowski, Natalie G        9 CVAC-NC              1:02.73         DQ  
 
Event 32  Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Gunner L           10 CVAC-NC                46.15      46.62    7  
  2 Fowler, Henry H            8 GG-NC                     NT      49.09    5  
  3 Maishman, Rowan W          9 RCST-NC                50.72      49.54    4  
  4 Watson, Ian A             10 NMA-NC                 50.62      50.52    3  
  5 Ashri, Nishant             8 GG-NC                  54.36      52.68    2  
  6 Hareyan, Narek            10 CVAC-NC              1:04.56      55.38    1  
  7 Dy, Logan X               10 CVAC-NC                59.56      56.70  
  8 Lawrence, Benton A         9 WA-NC                1:00.97      59.37  
 -- Blanco Garcia, Guillermo  10 GG-NC                     NT         DQ  
 
Event 33  Girls 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crisp, Caroline P         11 WA-NC                  42.84      42.20    7  
  2 Hilderbran, Ella N        12 GG-NC                  42.09      42.27    5  
  3 Johnson, Margaret K       12 CVAC-NC                   NT      43.27    4  
  4 Ai, Bethany R             12 CVAC-NC                   NT      44.08    3  
  5 Lee, Jovie M              11 CVAC-NC                45.27      45.54    2  
  6 Sanchez, Aryanna I        11 WA-NC                  45.67      46.07    1  
  7 Caudle, Riley S           12 CVAC-NC                48.37      46.91  
  8 Beltran-Trejo, Nicole     12 CVAC-NC                47.99      47.47  
  9 Loranger, Emma K          11 NMA-NC                 53.46      49.39  
 10 Olvera, Karina            12 CVAC-NC                51.66      49.51  
 11 Miller, McNeal R          11 GG-NC                  48.46      49.53  
 12 Olguin-Abreu, Denise      12 CVAC-NC                50.04      50.25  
 13 Lawrence, Amelia S        11 WA-NC                  49.70      53.07  
 14 Jones, Reilly E           11 WA-NC                  48.80      53.37  
 15 Hadebe, Wandisile S       12 NMA-NC                 56.42      55.73  
 16 Byrd, Legacy F            11 CVAC-NC              1:01.86    1:03.94  
 
Event 34  Boys 11-12 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Simpson, Jake R           12 GG-NC                  38.33      38.70    7  
  2 Deviney, Aaron G          12 RCST-NC                39.94      41.07    5  
  3 Taylor, Andrew J          11 GG-NC                  40.20      41.84    4  
  4 Hilderbran, Ethan L       12 GG-NC                  42.43      42.98    3  
  5 Tabor, Beckett C          11 GG-NC                  41.86      43.74    2  
  6 Ashri, Nikhil             11 GG-NC                  45.22      45.01    1  
  7 Bartlett, Jack W          11 CVAC-NC                45.98      46.13  
  8 Peyton, Tristan T         11 GG-NC                  48.29      47.14  
  9 Arnone, Devon P           11 NMA-NC                 46.20      47.21  
 10 McKinney, Jacob C         11 CVAC-NC                53.04    1:01.01  
 11 Tracy, Peter C            11 CVAC-NC                58.73    1:03.17  
 
Event 35  Girls 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kimmel, Allison F         13 GG-NC                1:13.59    1:15.67    7  
                  36.02     1:15.67 (39.65)                                        
  2 Little, Rachel D          14 CVAC-NC              1:16.65    1:17.01    5  
                  36.78     1:17.01 (40.23)                                        
  3 Rautiola, Larissa L       13 CVAC-NC              1:26.28    1:27.43    4  
                  40.71     1:27.43 (46.72)                                        
  4 Taylor, Emma G            13 GG-NC                1:24.23    1:28.04    3  
                  42.19     1:28.04 (45.85)                                        
  5 Schneider, Palina D       14 RCST-NC              1:28.25    1:28.22    2  
                  41.61     1:28.22 (46.61)                                        
  6 Deviney, Emma G           14 RCST-NC              1:26.42    1:29.00    1  
                  42.05     1:29.00 (46.95)                                        
  7 Mace, Marina A            13 RCST-NC              1:27.70    1:29.08  
                  42.50     1:29.08 (46.58)                                        
  8 Hedrick, Chloe M          13 CVAC-NC              1:27.44    1:29.72  
                  42.02     1:29.72 (47.70)                                        
  9 Stafford, Makenna L       14 CVAC-NC              1:33.68    1:31.92  
                  43.27     1:31.92 (48.65)                                        
 10 Finch, Fiona A            14 CVAC-NC              1:34.26    1:34.26  
                  43.98     1:34.26 (50.28)                                        
 11 Ferrell, Abby L           13 GG-NC                1:35.83    1:35.75  
                  45.72     1:35.75 (50.03)                                        
 12 Goedl, Monica L           14 GG-NC                1:24.97    1:36.96  
                  44.91     1:36.96 (52.05)                                        
 13 Clontz, Leah J            13 CVAC-NC              1:40.09    1:42.49  
                  47.55     1:42.49 (54.94)                                        
 14 Gundala, Dhanya S         13 NMA-NC               1:44.66    1:50.64  
                  49.42   1:50.64 (1:01.22)                                        
 15 Heaton, Kayla N           13 NMA-NC               1:44.42    1:53.78  
                  54.52     1:53.78 (59.26)                                        
 16 Foor, Elizabeth G         13 GG-NC                1:59.51    1:58.46  
                  54.07   1:58.46 (1:04.39)                                        
 
Event 36  Boys 13-14 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gilliam, Carson L         14 RCST-NC              1:09.66    1:11.22    7  
                  33.89     1:11.22 (37.33)                                        
  2 Godfrey, Elijah B         13 CVAC-NC              1:11.41    1:14.37    5  
                  35.44     1:14.37 (38.93)                                        
  3 McRea, Levi T             14 CVAC-NC              1:14.22    1:16.38    4  
                  36.16     1:16.38 (40.22)                                        
  4 Samole, Andrew T          14 GG-NC                1:36.12    1:28.67    3  
                  42.62     1:28.67 (46.05)                                        
  5 Dockery, Labron T         13 GG-NC                1:27.59    1:29.40    2  
                  41.93     1:29.40 (47.47)                                        
  6 Jimenez, Nathan G         13 CVAC-NC              1:26.57    1:33.46    1  
                  43.64     1:33.46 (49.82)                                        
 
Event 37  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Watson, Dana R            16 CVAC-NC              1:15.44    1:20.31    7  
                  38.08     1:20.31 (42.23)                                        
  2 Boyter, Brenna E          17 GG-NC                1:18.99    1:22.63    5  
                  38.95     1:22.63 (43.68)                                        
 
Event 38  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McRea, Micah W            16 CVAC-NC                58.32    1:00.96    7  
                  29.15     1:00.96 (31.81)                                        
  2 Little III, Tommy W       16 CVAC-NC              1:08.11    1:09.52    5  
                  33.41     1:09.52 (36.11)                                        
  3 Martin, Micah R           16 CVAC-NC              1:09.23    1:09.82    4  
                  32.96     1:09.82 (36.86)                                        
  4 Carroll, Brody W          15 CVAC-NC              1:14.39    1:10.82    3  
                  33.44     1:10.82 (37.38)                                        
  5 Vandergrift, Joshua R     17 WA-NC                1:12.97    1:13.60    2  
                  34.81     1:13.60 (38.79)                                        
  6 Rautiola, Ruslan A        15 CVAC-NC              1:13.57    1:15.75    1  
                  35.75     1:15.75 (40.00)                                        
 
Event 39  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Miller, Brinley J          8 NMA-NC                    NT      22.60    7  
  2 Vandergrift, Katelyn E     8 WA-NC                  24.13      23.33    5  
  3 Handy, Elsie R             8 CVAC-NC                23.99      23.78    4  
  4 Robinson, Kennedi M        8 GG-NC                  25.30      24.88    3  
  5 Johnson, Valerie D         6 CVAC-NC                29.70      25.85    2  
  6 Stancil, Ellie G           7 GG-NC                  34.62      30.11    1  
  7 Huffman, Madison L         7 CVAC-NC                   NT      31.28  
  8 Bartlett, Veronica D       6 CVAC-NC                30.64      33.14  
 -- Cantu, Camila              7 RCST-NC                   NT         DQ  
 
Event 40  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sweet, Eli                 8 GG-NC                  19.49      21.19    7  
  2 Kohler, Tyler M            7 WA-NC                  22.96      23.05    5  
  3 Huffstickler, Andrew J     8 GG-NC                  23.45      26.17    4  
  4 Negrete-Perez, JJ J        8 CVAC-NC                   NT      30.14    3  
  5 Foster, Will H             8 CVAC-NC                32.79      35.36    2  
 
Event 41  Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schrock, Anna K           10 WA-NC                  40.82      42.11    7  
  2 Ruebusch, Morgan W         9 CVAC-NC                42.14      42.92    5  
  3 Hollar, Caylee A           9 CVAC-NC                42.94      43.25    4  
  4 Rogers, Kate J             9 NMA-NC                 45.41      43.97    3  
  5 Smith, Bree M              9 GG-NC                  40.61      45.10    2  
  6 Baucom, Skylar G          10 WA-NC                  45.06      47.05    1  
  7 Orlowski, Natalie G        9 CVAC-NC                51.09      48.94  
  8 Finney, Paige P           10 CVAC-NC                57.07      52.26  
  9 Krishnametty, Bhanu        9 NMA-NC                 57.42    1:00.96  
 10 Pintuff, Jenna R           9 RCST-NC                58.12    1:01.04  
 11 Allen, Caitlin R           9 RCST-NC              1:08.96    1:07.91  
 12 Suber, Caroline C          9 GG-NC                     NT    1:10.21  
 -- Alvarez, Dayana N         10 CVAC-NC              1:00.73         DQ  
 
Event 42  Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hedrick, Noah A           10 CVAC-NC                39.47      39.27    7  
  2 Dy, Logan X               10 CVAC-NC                45.26      44.87    5  
  3 Lunsford, Seth H          10 GG-NC                  45.30      46.48    4  
  4 Olguin-Abreu, David F     10 CVAC-NC                46.31      48.35    3  
  5 Maishman, Rowan W          9 RCST-NC                46.15      48.79    2  
  6 Blanco Garcia, Guillermo  10 GG-NC                1:03.20      55.51    1  
 
Event 43  Girls 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Crisp, Caroline P         11 WA-NC                  35.76      36.47    7  
  2 Olguin-Abreu, Denise      12 CVAC-NC                40.04      39.37    5  
  3 Kale, Zelina M            12 CVAC-NC                39.01      40.15    4  
  4 Beltran-Trejo, Nicole     12 CVAC-NC                40.16      40.29    3  
  5 Lee, Jovie M              11 CVAC-NC                39.91      40.66    2  
  6 Johnson, Margaret K       12 CVAC-NC                41.53      40.78    1  
  7 Byrd, Legacy F            11 CVAC-NC                56.44      50.83  
  8 Hadebe, Wandisile S       12 NMA-NC                 50.74      51.14  
 
Event 44  Boys 11-12 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mukkara, Kasyap S         11 NMA-NC                 39.79      41.16    7  
  2 Arnone, Devon P           11 NMA-NC                 42.97      41.44    5  
  3 Bartlett, Jack W          11 CVAC-NC                43.54      43.19    4  
  4 McKinney, Jacob C         11 CVAC-NC                45.25      49.46    3  
  5 Holland, Jacob F          11 RCST-NC                51.87      49.82    2  
  6 Maur, Evan I              12 CVAC-NC                51.20      51.10    1  
 -- Burgess, Dawson L         12 CVAC-NC                52.66         DQ  
 
Event 45  Girls 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hollifield, Meredith V    14 RCST-NC              1:07.51    1:08.89    7  
                  33.64     1:08.89 (35.25)                                        
  2 Little, Rachel D          14 CVAC-NC              1:08.57    1:09.60    5  
                  34.42     1:09.60 (35.18)                                        
  3 Yercheck, Gabrielle E     13 WA-NC                1:11.88    1:11.70    4  
                  35.17     1:11.70 (36.53)                                        
  4 Kimmel, Allison F         13 GG-NC                1:09.88    1:12.30    3  
                  35.80     1:12.30 (36.50)                                        
  5 Hedrick, Chloe M          13 CVAC-NC              1:09.73    1:12.54    2  
                  35.39     1:12.54 (37.15)                                        
  6 Cloar, Olivia C           14 CVAC-NC              1:13.98    1:14.67    1  
                  35.42     1:14.67 (39.25)                                        
  7 Mace, Marina A            13 RCST-NC              1:21.33    1:20.11  
                  38.16     1:20.11 (41.95)                                        
  8 Clontz, Leah J            13 CVAC-NC              1:23.32    1:20.59  
                  38.50     1:20.59 (42.09)                                        
  9 Huffman, Sydney M         13 CVAC-NC              1:18.49    1:20.63  
                  39.58     1:20.63 (41.05)                                        
 10 Rautiola, Larissa L       13 CVAC-NC              1:22.65    1:21.34  
                  40.05     1:21.34 (41.29)                                        
 11 Ferrell, Abby L           13 GG-NC                1:23.85    1:23.50  
                1:23.62         1:23.50 ( )                                        
 12 Stafford, Makenna L       14 CVAC-NC              1:30.11    1:25.82  
                1:25.93         1:25.82 ( )                                        
 13 Gundala, Dhanya S         13 NMA-NC               2:00.00    1:44.25  
                  50.04     1:44.25 (54.21)                                        
 14 Heaton, Kayla N           13 NMA-NC               1:37.14    1:49.37  
                  51.55     1:49.37 (57.82)                                        
 15 Foor, Elizabeth G         13 GG-NC                1:56.33    1:50.10  
                  54.99     1:50.10 (55.11)                                        
 
Event 46  Boys 13-14 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McRea, Levi T             14 CVAC-NC              1:02.86    1:03.86    7  
                  31.10     1:03.86 (32.76)                                        
  2 Monteith, Landon A        14 GG-NC                1:16.57    1:15.83    5  
                  37.27     1:15.83 (38.56)                                        
  3 Jimenez, Nathan G         13 CVAC-NC              1:15.78    1:16.77    4  
                  37.15     1:16.77 (39.62)                                        
  4 Stoliker III, Dorn W      13 GG-NC                1:20.46    1:19.65    3  
                  38.30     1:19.65 (41.35)                                        
  5 Futrell, Quinton T        14 GG-NC                1:22.99    1:21.92    2  
                  40.26     1:21.92 (41.66)                                        
  6 Wilkie, Ty S              13 CVAC-NC              1:36.05    1:26.40    1  
                  41.99     1:26.40 (44.41)                                        
  7 Samole, Andrew T          14 GG-NC                1:36.60    1:27.96  
                1:27.96         1:27.96 ( )                                        
 
Event 47  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyter, Brenna E          17 GG-NC                1:12.37    1:17.41    7  
                  37.70     1:17.41 (39.71)                                        
  2 Priola, Raegan E          15 CVAC-NC              1:21.64    1:22.52    5  
                  40.85     1:22.52 (41.67)                                        
 
Event 48  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Little III, Tommy W       16 CVAC-NC                57.73      59.27    7  
                  29.24       59.27 (30.03)                                        
  2 Vandergrift, Joshua R     17 WA-NC                1:02.29    1:05.18    5  
                  31.49     1:05.18 (33.69)                                        
  3 Sebastian, William K      19 CVAC-NC                   NT    1:09.47    4  
                  33.44     1:09.47 (36.03)                                        
 
Event 49  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Endsjo, Carolina I         8 CVAC-NC                25.89      23.87    7  
  2 Robinson, Kennedi M        8 GG-NC                  26.11      24.83    5  
  3 Johnson, Valerie D         6 CVAC-NC                32.03      27.04    4  
  4 Millsaps, Katherine G      5 CVAC-NC                33.92      28.60    3  
  5 Cable, Meris A             7 GG-NC                  38.86      28.73    2  
  6 Huffman, Madison L         7 CVAC-NC                   NT      41.60    1  
  7 Beltran-Trejo, Fernanda    6 CVAC-NC                57.56      46.93  
 
Event 50  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sweet, Eli                 8 GG-NC                  21.48      22.78    7  
  2 Butler, Brody S            7 CVAC-NC                   NT      22.92    5  
  3 Fowler, Henry H            8 GG-NC                  28.06      30.18    4  
 
Event 51  Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Schneider, Taia M          9 RCST-NC                37.46      36.13    7  
  2 Wasson, Hannah L           7 CVAC-NC                42.14      39.85    5  
  3 Smith, Bree M              9 GG-NC                  38.39      40.94    4  
  4 Schwartz, Alden K          9 NMA-NC                 43.38      41.80    3  
  5 Kohler, Madison N         10 WA-NC                  42.59      42.88    2  
  6 Schiffel, Karsen L         9 CVAC-NC                49.30      46.57    1  
  7 Hanood, Stella R           9 NMA-NC               1:07.16      46.62  
  8 Robinson, Lilian B         9 GG-NC                     NT      50.80  
  9 Jones, Courtney A         10 NMA-NC                 52.70      56.33  
 10 Finney, Paige P           10 CVAC-NC                54.93      57.01  
 11 Pagano, Emily J           10 NMA-NC                 57.63      59.87  
 12 Alvarez, Dayana N         10 CVAC-NC                   NT    1:00.16  
 13 White, Skyler R           10 CVAC-NC                   NT    1:17.93  
 
Event 52  Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Gunner L           10 CVAC-NC                39.92      40.34    7  
  2 Kines, Graham H           10 GG-NC                  46.04      42.35    5  
  3 Ashcraft, Logan S         10 NMA-NC                    NT      44.74    4  
  4 Olguin-Abreu, David F     10 CVAC-NC                41.35      45.94    3  
  5 Lunsford, Seth H          10 GG-NC                  51.73      50.03    2  
  6 Lawrence, Benton A         9 WA-NC                  56.90    1:01.63    1  
 
Event 53  Girls 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Driessen, Tarraleah L     12 NMA-NC                 39.92      37.42    7  
  2 Olvera, Karina            12 CVAC-NC                42.25      39.71    5  
  3 Caudle, Riley S           12 CVAC-NC                39.36      40.52    4  
  4 Ai, Bethany R             12 CVAC-NC                   NT      40.70    3  
  5 Sanchez, Aryanna I        11 WA-NC                  39.65      41.58    2  
  6 Jones, Reilly E           11 WA-NC                1:02.89      51.58    1  
 
Event 54  Boys 11-12 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Simpson, Jake R           12 GG-NC                  32.23      31.34    7  
  2 Deviney, Aaron G          12 RCST-NC                34.21      35.41    5  
  3 Mukkara, Kasyap S         11 NMA-NC                 43.05      44.67    4  
  4 Bartlett, Jack W          11 CVAC-NC                43.24      46.44    3  
  5 Stroman, Porter J         11 GG-NC                  52.94      50.49    2  
  6 Maur, Evan I              12 CVAC-NC                51.89      53.63    1  
 
Event 55  Girls 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Yercheck, Gabrielle E     13 WA-NC                1:05.41    1:07.44    7  
                  31.40     1:07.44 (36.04)                                        
  2 Cloar, Olivia C           14 CVAC-NC              1:14.23    1:18.98    5  
                  34.12     1:18.98 (44.86)                                        
  3 Hollifield, Meredith V    14 RCST-NC                   NT    1:20.77    4  
                  35.68     1:20.77 (45.09)                                        
  4 Deviney, Emma G           14 RCST-NC              1:22.22    1:25.13    3  
                  38.71     1:25.13 (46.42)                                        
 
Event 56  Boys 13-14 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Godfrey, Elijah B         13 CVAC-NC              1:04.21    1:05.45    7  
                  30.82     1:05.45 (34.63)                                        
  2 Gilliam, Carson L         14 RCST-NC              1:12.61    1:20.06    5  
                  37.77     1:20.06 (42.29)                                        
  3 Neumann, Asher T          13 GG-NC                1:13.33    1:20.87    4  
                  36.35     1:20.87 (44.52)                                        
  4 Stroman, Tanner T         14 GG-NC                1:19.37    1:21.75    3  
                  37.15     1:21.75 (44.60)                                        
  5 Futrell, Quinton T        14 GG-NC                1:25.52    1:26.69    2  
                  38.87     1:26.69 (47.82)                                        
  6 Wilkie, Ty S              13 CVAC-NC                   NT    1:39.35    1  
                  43.41     1:39.35 (55.94)                                        
 
Event 57  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Watson, Darah E           18 CVAC-NC              1:06.35    1:08.92    7  
                  32.51     1:08.92 (36.41)                                        
  2 Watson, Dana R            16 CVAC-NC              1:05.42    1:10.02    5  
                  32.76     1:10.02 (37.26)                                        
 
Event 58  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carroll, Brody W          15 CVAC-NC                54.68      57.71    7  
                  26.95       57.71 (30.76)                                        
  2 Martin, Micah R           16 CVAC-NC                55.85      58.21    5  
                  26.89       58.21 (31.32)                                        
  3 Ashri, Nikhil             11 GG-NC                1:37.28    1:37.35    4  
                  43.53     1:37.35 (53.82)                                        
  4 Kines, Graham H           10 GG-NC                2:04.21    1:41.91    3  
                  45.81     1:41.91 (56.10)