Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                  HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 11/13/2017 03:46 PM
              2017 NC NCAC 10U Mini Super Challenge - 11/12/2017               
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Napravnik, Sophia         10 NCAC-NC              1:30.90    1:31.35  
                                                      20.79 ( )   1:31.35 (1:10.56)
  2 Thomas, Livi M             8 YOTA-NC              1:31.65    1:34.84  
                                                      21.44 ( )   1:34.84 (1:13.40)
  3 Pattison, Kathryn E        9 NCAC-NC              1:40.42    1:37.53  
                  20.04       45.10 (25.06)     1:12.31 (27.21)     1:37.53 (25.22)
  4 Powell, Cate G             6 YOTA-NC              2:15.47    1:38.35  
                  21.81       46.03 (24.22)     1:12.25 (26.22)     1:38.35 (26.10)
  5 Chintapalli, Neela K       7 YOTA-NC              1:42.18    1:38.38  
                  22.00       48.23 (26.23)     1:38.38 (50.15)                    
  6 Carneiro, Amelie L         7 YOTA-NC              1:48.78    1:40.53  
                  20.94       47.28 (26.34)     1:15.02 (27.74)     1:40.53 (25.51)
  7 Werley, Ella D             8 NCAC-NC              2:10.99    1:40.55  
                  21.95       46.95 (25.00)     1:14.57 (27.62)     1:40.55 (25.98)
  8 Ray, Kaylin M              8 YOTA-NC              1:46.55    1:40.81  
                                                      21.26 ( )   1:40.81 (1:19.55)
  9 Kallepalli, Anya           8 NCAC-NC              1:35.99    1:42.01  
                  22.35       47.50 (25.15)     1:14.35 (26.85)     1:42.01 (27.66)
 10 Platts-Mills, Leah M       7 YOTA-NC              1:50.11    1:44.36  
                  23.43       49.92 (26.49)     1:18.87 (28.95)     1:44.36 (25.49)
 11 Anderson, Lorelai O        8 YOTA-NC                   NT    1:55.82  
                                  24.03 ( )   1:55.82 (1:31.79)                    
 12 Volpe, Annalisa G          7 YOTA-NC              1:56.46    1:59.70  
                  23.93       55.04 (31.11)     1:29.91 (34.87)     1:59.70 (29.79)
 13 Kreeger, Ilana            10 CKS-NC               2:10.96    2:03.59  
                  23.89       53.69 (29.80)     1:29.24 (35.55)     2:03.59 (34.35)
 14 Gilbert, Sarah E           8 YOTA-NC                   NT    2:10.84  
                  27.56                             1:39.00 ( )     2:10.84 (31.84)
 
Event 2  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hughes, Camden             9 CKS-NC               1:10.05    1:11.61  
                                  32.96 ( )       52.72 (19.76)     1:11.61 (18.89)
  2 Chaires, Colton            9 CKS-NC               1:10.24    1:15.35  
                  16.60       35.82 (19.22)       56.24 (20.42)     1:15.35 (19.11)
  3 Cornpropst, Ronan W        8 YOTA-NC              1:22.82    1:15.84  
                  17.05       36.38 (19.33)       57.27 (20.89)     1:15.84 (18.57)
  4 Wu, Ames H                 9 NCAC-NC              1:26.31    1:19.05  
                  16.98       37.18 (20.20)       58.89 (21.71)     1:19.05 (20.16)
  5 Holmes, Robert C          10 NCAC-NC              1:24.32    1:20.89  
                  17.34       37.68 (20.34)       59.42 (21.74)     1:20.89 (21.47)
  6 Wilber, Nathaniel G       10 NCAC-NC              1:25.05    1:23.78  
                  17.87       39.10 (21.23)     1:02.21 (23.11)     1:23.78 (21.57)
  7 Vaughn, Jackson           10 CKS-NC               1:22.40    1:24.25  
                  17.64       39.60 (21.96)     1:02.42 (22.82)     1:24.25 (21.83)
  8 MacIver, Keck             10 CKS-NC               1:24.65    1:26.34  
                  18.09       39.92 (21.83)     1:03.31 (23.39)     1:26.34 (23.03)
  9 Chaires, Piers             7 CKS-NC               1:30.24    1:27.68  
                  17.94       39.21 (21.27)     1:03.98 (24.77)     1:27.68 (23.70)
 10 Gwaltney, Cole T           8 YOTA-NC              1:33.71    1:28.16  
                  20.42       43.06 (22.64)     1:06.82 (23.76)     1:28.16 (21.34)
 11 Battaglini, Vincent L      8 YOTA-NC              1:31.37    1:33.83  
                  19.40       43.95 (24.55)     1:10.43 (26.48)     1:33.83 (23.40)
 12 Vann, Alex                 8 CKS-NC               1:30.05    1:36.15  
                  19.40       43.22 (23.82)     1:10.32 (27.10)     1:36.15 (25.83)
 13 Locklear, Devin C          9 NCAC-NC              1:38.19    1:36.83  
                  20.86       45.68 (24.82)     1:12.64 (26.96)     1:36.83 (24.19)
 14 Appelbaum, Moxy Q          7 NCAC-NC              1:40.99    1:38.21  
                  20.17       45.55 (25.38)     1:12.36 (26.81)     1:38.21 (25.85)
 15 Duprey, James M            8 YOTA-NC              1:50.32    1:38.62  
                  19.56                             1:11.33 ( )     1:38.62 (27.29)
 16 Lewis, Finn A              7 YOTA-NC              1:45.09    1:40.01  
                  22.03       46.88 (24.85)     1:14.16 (27.28)     1:40.01 (25.85)
 17 Caress, Baxter L           7 YOTA-NC              1:43.09    1:42.52  
                                  47.53 ( )     1:16.52 (28.99)     1:42.52 (26.00)
 18 Williamson IV, Cal E       8 YOTA-NC              1:45.09    1:46.59  
                                                    1:18.80 ( )     1:46.59 (27.79)
 19 Cummings, Doran B          7 YOTA-NC              2:02.08    2:02.54  
 20 Lee, Kent A                9 NCAC-NC              2:00.44    2:07.02  
                  22.97       54.09 (31.12)     1:32.99 (38.90)     2:07.02 (34.03)
 -- Kumar, Arjun V             9 NCAC-NC              1:30.99         DQ  
                  22.88       47.51 (24.63)          DQ (52.58)                    
 -- Coulter, Ezra T            8 YOTA-NC              1:50.32         DQ  
                  20.04                             1:10.45 ( )          DQ (24.47)
 
Event 3  Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kwong, Laila S             8 YOTA-NC                36.33      33.77  
                  16.37       33.77 (17.40)                                        
  2 Nixon, Nikki E             8 YOTA-NC                37.88      33.96  
                  16.63       33.96 (17.33)                                        
  3 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC                43.42      38.67  
                  18.43       38.67 (20.24)                                        
  4 Wisenbaker, Zoe I          8 YOTA-NC                37.23      38.84  
                  19.49       38.84 (19.35)                                        
  5 Lange, Campbell E          7 YOTA-NC                42.51      39.13  
                  18.48       39.13 (20.65)                                        
  6 Tisch, Lucy E              8 NCAC-NC                38.14      40.40  
                  18.96       40.40 (21.44)                                        
  7 Brock, Yari E              7 NCAC-NC                42.61      40.71  
                  19.97       40.71 (20.74)                                        
  8 Hilton, Avery N            8 YOTA-NC                45.73      41.20  
                  19.93       41.20 (21.27)                                        
  9 Biswas, Emma A             8 NCAC-NC                44.50      42.29  
                  20.49       42.29 (21.80)                                        
 10 Owens, Peyton W            8 YOTA-NC                   NT      42.83  
                  19.35       42.83 (23.48)                                        
 11 Appelbaum, Layla N        10 NCAC-NC                44.20      42.92  
                  20.24       42.92 (22.68)                                        
 12 Taub, Anna J              10 NCAC-NC                44.75      42.93  
 13 Morris, Maliyah E          8 YOTA-NC                48.86      44.89  
 14 Creech, Hailey A           8 YOTA-NC                   NT      45.18  
 15 Bushelman, Bella H         8 YOTA-NC                50.12      45.57  
 16 Locklear, Marissa N        8 NCAC-NC                43.92      45.59  
 17 Dai, Carina Z              8 NCAC-NC                46.90      45.66  
                  21.23       45.66 (24.43)                                        
 18 Learn, Bella L             7 YOTA-NC                   NT      46.77  
                  22.73       46.77 (24.04)                                        
 19 Hilton, Caroline H         6 YOTA-NC                   NT      46.96  
                  22.72       46.96 (24.24)                                        
 20 Steelman, Ryan E           7 YOTA-NC                   NT      47.46  
                  22.64       47.46 (24.82)                                        
 21 Skelly, Markela G          8 YOTA-NC                   NT      48.37  
 22 Bolden, Nahla D            8 YOTA-NC                   NT      48.68  
 23 Suter, Avery N             7 YOTA-NC                46.09      49.16  
 24 Huang, Emma Y              7 YOTA-NC                   NT      50.40  
                  23.64       50.40 (26.76)                                        
 25 Kreeger, Ilana            10 CKS-NC                 50.89      51.36  
                  24.61       51.36 (26.75)                                        
 26 Porter, Eliza G            8 YOTA-NC                   NT      52.78  
                  25.27       52.78 (27.51)                                        
 27 Li, Angela                 9 NCAC-NC                55.99      53.59  
                  25.83       53.59 (27.76)                                        
 28 Castillo, Marta L          8 YOTA-NC                59.06      55.31  
 29 Ramsey, Karis A            8 YOTA-NC                53.79      56.32  
                  25.44       56.32 (30.88)                                        
 30 Hollar, Anniston M         7 YOTA-NC                   NT      59.15  
 31 Davis, Hope E              7 YOTA-NC              1:02.67      59.31  
 32 Russell, Caroline R        6 YOTA-NC                   NT    1:00.12  
                  28.14     1:00.12 (31.98)                                        
 33 Tisch, Lily C              6 NCAC-NC                58.66    1:00.39  
                  28.53     1:00.39 (31.86)                                        
 34 Strausbaugh, Caraleice M   8 YOTA-NC                   NT    1:00.52  
 35 Dungan, Kenzie M           6 YOTA-NC                   NT    1:01.50  
                  29.00     1:01.50 (32.50)                                        
 36 Leedom, Elodie L           6 NCAC-NC              1:00.87    1:03.28  
 37 Raghunathan, Aarya V       8 NCAC-NC              1:12.25    1:06.37  
 -- Ramont, Cordi J            5 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Overcash, Carter L         7 YOTA-NC                   NT        DNF  
 
Event 4  Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hughes, Camden             9 CKS-NC                 30.05      30.59  
  2 Chaires, Colton            9 CKS-NC                 32.24      34.09  
                  16.60       34.09 (17.49)                                        
  3 Wu, Ames H                 9 NCAC-NC                33.72      34.43  
                  16.78       34.43 (17.65)                                        
  4 Sha, Cody L                8 YOTA-NC                38.49      36.00  
                  17.16       36.00 (18.84)                                        
  5 Holmes, Robert C          10 NCAC-NC                35.28      36.03  
                  17.67       36.03 (18.36)                                        
  6 Wilber, Nathaniel G       10 NCAC-NC                43.03      36.29  
                  17.24       36.29 (19.05)                                        
  7 Zhang, William             8 YOTA-NC                40.68      36.84  
                  18.30       36.84 (18.54)                                        
  8 Lim, Henry C              10 NCAC-NC                40.25      37.13  
                  18.65       37.13 (18.48)                                        
  9 Vaughn, Jackson           10 CKS-NC                 35.80      37.77  
                  17.65       37.77 (20.12)                                        
 10 Bolduc, Logan A            8 YOTA-NC                40.28      38.63  
                  18.80       38.63 (19.83)                                        
 11 Chaires, Piers             7 CKS-NC                 38.24      39.37  
                  19.37       39.37 (20.00)                                        
 12 Brock, Ben G               9 NCAC-NC                39.83      40.10  
                  18.07       40.10 (22.03)                                        
 13 Vann, Alex                 8 CKS-NC                 40.50      41.59  
 14 Moore, Ori C              10 NCAC-NC                43.37      41.65  
                  20.26       41.65 (21.39)                                        
 15 Locklear, Devin C          9 NCAC-NC                46.30      41.86  
                  20.13       41.86 (21.73)                                        
 16 Yang, Leo Y                9 NCAC-NC                55.99      42.46  
 17 Auerbach, Nicholas P       8 YOTA-NC                46.59      42.63  
                  19.78       42.63 (22.85)                                        
 18 Napravnik, Lukas           7 NCAC-NC                50.59      43.31  
                  20.36       43.31 (22.95)                                        
 19 Croom, Jack R              8 YOTA-NC                   NT      44.70  
                  20.56       44.70 (24.14)                                        
 20 Dungan, KC C               8 YOTA-NC                46.24      45.77  
                  22.68       45.77 (23.09)                                        
 21 Wolk, Max A                7 NCAC-NC                47.24      46.67  
                  23.20       46.67 (23.47)                                        
 22 Bakelaar, Luke A           8 YOTA-NC                45.91      47.99  
                  21.27       47.99 (26.72)                                        
 23 Moore, Valen H             8 NCAC-NC                52.49      50.46  
                  24.67       50.46 (25.79)                                        
 24 Hitchcock, David J         8 NCAC-NC              2:00.00      52.15  
                  22.94       52.15 (29.21)                                        
 25 Kestnbaum, Holden S        8 YOTA-NC                   NT      52.41  
 26 Boehlke, Noah G            7 NCAC-NC              1:00.44      52.96  
                  26.76       52.96 (26.20)                                        
 27 Lee, Kent A                9 NCAC-NC              1:00.44      56.14  
                  25.83       56.14 (30.31)                                        
 28 Olson, Hughie H            6 YOTA-NC                   NT    1:06.97  
                  28.03     1:06.97 (38.94)                                        
 29 Wagner, Charlie T          7 NCAC-NC              1:12.87    1:13.39  
 
Event 5  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Carneiro, Amelie L         7 YOTA-NC                18.93      18.57  
  2 Ray, Kaylin M              8 YOTA-NC                19.32      18.97  
  3 Powell, Cate G             6 YOTA-NC                18.94      19.18  
  4 Fishburn, Poppy L          8 YOTA-NC                18.57      19.51  
  5 Volpe, Annalisa G          7 YOTA-NC                23.46      20.28  
  6 Gilbert, Sarah E           8 YOTA-NC                20.71      20.38  
  7 Platts-Mills, Leah M       7 YOTA-NC                29.09      21.29  
  8 Bushelman, Bella H         8 YOTA-NC                21.22      21.38  
  9 Ramsey, Karis A            8 YOTA-NC                21.36      22.21  
 10 Anderson, Lorelai O        8 YOTA-NC                   NT      22.59  
 11 Stasko, Natalie J          7 YOTA-NC                22.52      23.27  
 12 Eklund, Lauren M           7 YOTA-NC                23.33      23.55  
 13 Henderson, Elisabeth L     8 YOTA-NC                26.30      23.61  
 14 Horne, Scarlett K          7 YOTA-NC                22.11      23.62  
 15 Crawford, Lydia L          8 YOTA-NC                   NT      24.00  
 16 Castillo, Marta L          8 YOTA-NC                   NT      24.52  
 17 Misnick, Morgan E          6 YOTA-NC                26.80      24.82  
 18 Church, Margot A           6 YOTA-NC                22.54      25.05  
 19 Overcash, Carter L         7 YOTA-NC                   NT      25.54  
 20 Russell, Caroline R        6 YOTA-NC                27.01      25.61  
 21 Schneider, Kira A          6 YOTA-NC                28.23      25.78  
 22 Hottenstein, Paige R       8 YOTA-NC                   NT      25.95  
 23 Strausbaugh, Caraleice M   8 YOTA-NC                   NT      26.45  
 24 Chintapalli, Anjali P      5 YOTA-NC                27.24      26.90  
 25 Tisch, Lily C              6 NCAC-NC              1:00.44      27.82  
 26 Schneider, Alana B         6 YOTA-NC                27.56      28.25  
 27 Del Rosario, Sofie E       7 YOTA-NC                29.35      28.31  
 28 Raghunathan, Aarya V       8 NCAC-NC              1:00.00      31.18  
 29 Parviz, Yasmine C          6 YOTA-NC                   NT      32.80  
 30 Minyard, Skye A            6 YOTA-NC                32.27      33.58  
 31 Heeden, Ashley G           6 YOTA-NC                37.27      34.65  
 
Event 6  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Battaglini, Vincent L      8 YOTA-NC                17.78      16.57  
  2 Halpern, Max N             8 NCAC-NC                   NT      16.92  
  3 Gwaltney, Cole T           8 YOTA-NC                18.70      17.04  
  4 Wulber, Fletcher D         8 NCAC-NC                   NT      17.14  
  5 Hughes, Holland            7 CKS-NC                 18.05      18.10  
  6 Caress, Baxter L           7 YOTA-NC                20.90      19.82  
  7 Napravnik, Lukas           7 NCAC-NC                22.52      19.84  
  8 Lewis, Finn A              7 YOTA-NC                19.39      20.08  
  9 Williamson IV, Cal E       8 YOTA-NC                19.76      20.41  
 10 Leuchtmann, Max D          8 YOTA-NC                   NT      20.66  
 11 Wolk, Max A                7 NCAC-NC              1:00.44      21.38  
 12 Lange, Colby R             6 YOTA-NC                26.09      22.13  
 13 Reschke, Gavin P           8 YOTA-NC                22.89      22.64  
 14 Steinfels, Andrew P        8 YOTA-NC                23.11      22.66  
 15 Beasley, Cohen C           8 YOTA-NC                28.43      22.91  
 16 Boehlke, Noah G            7 NCAC-NC                23.27      23.09  
 17 Moss, Conner               8 CKS-NC                    NT      23.99  
 18 Moore, Valen H             8 NCAC-NC                30.00      24.10  
 19 Sliwowski, Jason           6 YOTA-NC                26.93      25.11  
 20 Hitchcock, David J         8 NCAC-NC              1:00.00      25.23  
 21 Moss, Ian                  6 CKS-NC                    NT      29.11  
 22 Wagner, Charlie T          7 NCAC-NC              1:00.44      32.94  
 23 Hutchens, Luke L           8 YOTA-NC                30.03      34.14  
 
Event 7  Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Napravnik, Sophia         10 NCAC-NC              1:37.37    1:42.47  
                  24.33       50.87 (26.54)     1:18.64 (27.77)     1:42.47 (23.83)
  2 Locklear, Marissa N        8 NCAC-NC              2:05.54    1:55.23  
                  27.21       55.88 (28.67)     1:27.29 (31.41)     1:55.23 (27.94)
  3 Thomas, Livi M             8 YOTA-NC              2:00.59    1:55.71  
                  25.99       55.79 (29.80)     1:25.89 (30.10)     1:55.71 (29.82)
  4 Tisch, Lucy E              8 NCAC-NC              2:01.66    1:56.61  
                  25.76       56.22 (30.46)     1:25.82 (29.60)     1:56.61 (30.79)
  5 Kallepalli, Anya           8 NCAC-NC              2:10.99    1:56.72  
                  27.90       55.44 (27.54)     1:28.30 (32.86)     1:56.72 (28.42)
  6 Dai, Carina Z              8 NCAC-NC              2:01.99    1:59.70  
                  27.99       55.88 (27.89)     1:28.12 (32.24)     1:59.70 (31.58)
  7 Appelbaum, Layla N        10 NCAC-NC              2:01.99    2:00.46  
                  25.31       55.77 (30.46)     1:28.81 (33.04)     2:00.46 (31.65)
  8 Biswas, Emma A             8 NCAC-NC              2:01.99    2:00.61  
                  26.49       57.74 (31.25)     1:29.87 (32.13)     2:00.61 (30.74)
  9 Hilton, Avery N            8 YOTA-NC              2:25.14    2:02.04  
                  26.56       57.22 (30.66)     1:31.47 (34.25)     2:02.04 (30.57)
 10 Wilber, Elizabeth N        7 NCAC-NC              2:10.99    2:13.75  
                  30.89     1:03.58 (32.69)     1:40.34 (36.76)     2:13.75 (33.41)
 11 Mathur, Jasmine A          7 YOTA-NC                   NT    2:19.14  
                  30.77     1:05.40 (34.63)     1:41.00 (35.60)     2:19.14 (38.14)
 -- Pattison, Kathryn E        9 NCAC-NC              2:01.99         DQ  
                  24.84       55.80 (30.96)     1:26.85 (31.05)          DQ (32.15)
 -- Brock, Yari E              7 NCAC-NC              2:10.99         DQ  
                  28.55     1:00.93 (32.38)     1:35.81 (34.88)          DQ (33.35)
 
Event 8  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 MacIver, Keck             10 CKS-NC               1:45.00    1:47.03  
                  23.63       50.19 (26.56)     1:21.19 (31.00)     1:47.03 (25.84)
  2 Sha, Cody L                8 YOTA-NC              2:10.32    1:48.99  
                  24.02       51.92 (27.90)     1:20.11 (28.19)     1:48.99 (28.88)
  3 Wulber, Fletcher D         8 NCAC-NC              2:01.99    1:55.66  
                  27.55       56.86 (29.31)     1:26.99 (30.13)     1:55.66 (28.67)
  4 Duprey, James M            8 YOTA-NC              2:46.16    2:13.57  
                  29.50     1:03.92 (34.42)     1:39.84 (35.92)     2:13.57 (33.73)
  5 Kumar, Arjun V             9 NCAC-NC              2:10.99    2:15.03  
                  30.39     1:07.88 (37.49)   2:15.03 (1:07.15)                    
 -- Appelbaum, Moxy Q          7 NCAC-NC              2:01.99         DQ  
                  27.33       55.75 (28.42)     1:28.19 (32.44)          DQ (30.09)
 
Event 9  Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kwong, Laila S             8 YOTA-NC                51.40      48.95  
                  23.73       48.95 (25.22)                                        
  2 Taub, Anna J              10 NCAC-NC                50.74      49.30  
                  25.85       49.30 (23.45)                                        
  3 Chintapalli, Neela K       7 YOTA-NC              1:00.71      57.89  
                  27.80       57.89 (30.09)                                        
  4 Morris, Maliyah E          8 YOTA-NC              1:04.44    1:01.64  
                  27.81     1:01.64 (33.83)                                        
  5 Suter, Avery N             7 YOTA-NC                   NT    1:05.82  
                  30.60     1:05.82 (35.22)                                        
  6 Porter, Eliza G            8 YOTA-NC                   NT    1:09.79  
                  33.40     1:09.79 (36.39)                                        
  7 Castillo, Marta L          8 YOTA-NC                   NT    1:15.02  
 -- Werley, Ella D             8 NCAC-NC              1:01.99         DQ  
 -- Li, Angela                 9 NCAC-NC              1:00.99         DQ  
                  30.36          DQ (30.02)                                        
 -- Hilton, Caroline H         6 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  33.74          DQ (37.64)                                        
 -- Crawford, Lydia L          8 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  42.59          DQ (40.36)                                        
 -- Ray, Kaylin M              8 YOTA-NC              1:01.75         DQ  
                  28.33          DQ (32.03)                                        
 -- Davis, Hope E              7 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  32.62          DQ (38.58)                                        
 -- Learn, Bella L             7 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  30.85          DQ (35.22)                                        
 -- Owens, Peyton W            8 YOTA-NC                54.33         DQ  
                  26.06          DQ (30.87)                                        
 -- Kreeger, Ilana            10 CKS-NC                    NT         DQ  
                  40.16          DQ (42.84)                                        
 -- Church, Margot A           6 YOTA-NC                   NT         DQ  
 
Event 10  Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hughes, Camden             9 CKS-NC                 44.05      42.37  
                  19.83       42.37 (22.54)                                        
  2 MacIver, Keck             10 CKS-NC                 46.94      46.88  
                  22.21       46.88 (24.67)                                        
  3 Cornpropst, Ronan W        8 YOTA-NC                47.78      47.30  
                  22.27       47.30 (25.03)                                        
  4 Lim, Henry C              10 NCAC-NC                52.88      50.18  
                  24.11       50.18 (26.07)                                        
  5 Coulter, Ezra T            8 YOTA-NC                56.15      51.27  
                  24.68       51.27 (26.59)                                        
  6 Moore, Ori C              10 NCAC-NC                57.71      51.73  
                  25.82       51.73 (25.91)                                        
  7 Wilber, Nathaniel G       10 NCAC-NC                51.79      52.80  
                  24.76       52.80 (28.04)                                        
  8 Yang, Leo Y                9 NCAC-NC              1:00.99      54.77  
                  26.45       54.77 (28.32)                                        
  9 Locklear, Devin C          9 NCAC-NC                59.52      55.57  
                  26.67       55.57 (28.90)                                        
 10 Bolduc, Logan A            8 YOTA-NC                   NT      56.25  
                  26.09       56.25 (30.16)                                        
 11 Vann, Alex                 8 CKS-NC                 55.50      58.22  
                  27.71       58.22 (30.51)                                        
 12 Chaires, Piers             7 CKS-NC                 55.42      58.35  
                  27.07       58.35 (31.28)                                        
 13 Williamson IV, Cal E       8 YOTA-NC              1:03.09    1:02.80  
                  30.30     1:02.80 (32.50)                                        
 14 Bakelaar, Luke A           8 YOTA-NC              1:07.11    1:03.54  
                  29.59     1:03.54 (33.95)                                        
 15 Reschke, Gavin P           8 YOTA-NC                   NT    1:03.67  
                  28.70     1:03.67 (34.97)                                        
 16 Boehlke, Noah G            7 NCAC-NC              1:17.34    1:06.02  
                  31.77     1:06.02 (34.25)                                        
 17 Brock, Ben G               9 NCAC-NC              1:02.75    1:11.85  
                  32.81     1:11.85 (39.04)                                        
 18 Lee, Kent A                9 NCAC-NC              1:00.44    1:26.73  
                  41.46     1:26.73 (45.27)                                        
 -- Dungan, KC C               8 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  31.11          DQ (35.93)                                        
 -- Holmes, Robert C          10 NCAC-NC                47.46         DQ  
                  22.94          DQ (23.84)                                        
 -- Cummings, Doran B          7 YOTA-NC              1:27.90         DQ  
 
Event 11  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wisenbaker, Zoe I          8 YOTA-NC                26.96      23.87  
  2 Nixon, Nikki E             8 YOTA-NC                24.43      24.14  
  3 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC                28.56      24.31  
  4 Lange, Campbell E          7 YOTA-NC                27.35      24.70  
  5 Carneiro, Amelie L         7 YOTA-NC                27.00      25.51  
  6 Bolden, Nahla D            8 YOTA-NC                   NT      27.59  
  7 Skelly, Markela G          8 YOTA-NC                31.19      28.22  
  8 Bushelman, Bella H         8 YOTA-NC                27.92      29.09  
  9 Steelman, Ryan E           7 YOTA-NC                28.57      29.23  
 10 Volpe, Annalisa G          7 YOTA-NC                33.65      29.41  
 11 Creech, Hailey A           8 YOTA-NC                   NT      29.70  
 12 West, Makena P             7 YOTA-NC                32.03      30.09  
 13 Platts-Mills, Leah M       7 YOTA-NC                32.09      31.23  
 14 Gilbert, Sarah E           8 YOTA-NC                31.35      31.56  
 15 Eklund, Lauren M           7 YOTA-NC                32.47      31.70  
 16 Huang, Emma Y              7 YOTA-NC                34.59      32.14  
 16 Powell, Cate G             6 YOTA-NC                30.79      32.14  
 18 Chintapalli, Anjali P      5 YOTA-NC                36.66      32.89  
 19 Strausbaugh, Caraleice M   8 YOTA-NC                   NT      33.08  
 20 Fishburn, Poppy L          8 YOTA-NC                   NT      33.57  
 21 Horne, Scarlett K          7 YOTA-NC                36.02      35.29  
 22 Henderson, Elisabeth L     8 YOTA-NC                37.92      37.20  
 23 Schneider, Kira A          6 YOTA-NC                40.28      38.71  
 24 Del Rosario, Sofie E       7 YOTA-NC                43.82      39.84  
 25 Russell, Caroline R        6 YOTA-NC                51.66      41.45  
 26 Tisch, Lily C              6 NCAC-NC              1:00.44      41.96  
 27 Schneider, Alana B         6 YOTA-NC                   NT      43.96  
 28 Raghunathan, Aarya V       8 NCAC-NC              1:00.00      44.77  
 -- Hottenstein, Paige R       8 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Leedom, Elodie L           6 NCAC-NC              1:00.44         DQ  
 -- Misnick, Morgan E          6 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Heeden, Ashley G           6 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Stasko, Natalie J          7 YOTA-NC                37.09         DQ  
 -- Hollar, Anniston M         7 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Overcash, Carter L         7 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Parviz, Yasmine C          6 YOTA-NC                36.19         DQ  
 -- Minyard, Skye A            6 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Ramont, Cordi J            5 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Anderson, Lorelai O        8 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Ramsey, Karis A            8 YOTA-NC                32.87         DQ  
 -- Dungan, Kenzie M           6 YOTA-NC                   NT         DQ  
 
Event 12  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gwaltney, Cole T           8 YOTA-NC                24.98      23.87  
  2 Sha, Cody L                8 YOTA-NC                25.64      23.90  
  3 Battaglini, Vincent L      8 YOTA-NC                26.95      24.61  
  4 Hughes, Holland            7 CKS-NC                 27.50      24.66  
  5 Halpern, Max N             8 NCAC-NC                   NT      25.32  
  6 Croom, Jack R              8 YOTA-NC                27.58      27.05  
  7 Kestnbaum, Holden S        8 YOTA-NC                25.78      27.07  
  8 Leuchtmann, Max D          8 YOTA-NC                26.63      27.77  
  9 Auerbach, Nicholas P       8 YOTA-NC                28.38      28.59  
 10 Sliwowski, Jason           6 YOTA-NC                32.59      29.43  
 11 Moore, Valen H             8 NCAC-NC              1:00.00      29.68  
 12 Wolk, Max A                7 NCAC-NC                31.64      29.71  
 13 Hitchcock, David J         8 NCAC-NC              1:00.00      31.22  
 14 Boehlke, Noah G            7 NCAC-NC                35.25      31.84  
 15 Caress, Baxter L           7 YOTA-NC                33.44      32.39  
 16 Lange, Colby R             6 YOTA-NC                37.09      34.20  
 17 Beasley, Cohen C           8 YOTA-NC                40.07      36.09  
 18 Wagner, Charlie T          7 NCAC-NC              1:00.44      39.87  
 -- Olson, Hughie H            6 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Steinfels, Andrew P        8 YOTA-NC                35.09         DQ  
 -- Hutchens, Luke L           8 YOTA-NC                47.01         DQ  
 -- Lewis, Finn A              7 YOTA-NC                36.56         DQ  
 -- Moss, Conner               8 CKS-NC                    NT         DQ  
 -- Napravnik, Lukas           7 NCAC-NC              1:00.00         DQ  
 -- Moss, Ian                  6 CKS-NC                    NT         DQ  
 
Event 13  Girls 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kwong, Laila S             8 YOTA-NC              1:30.09    1:26.64  
                  19.73       41.02 (21.29)     1:04.06 (23.04)     1:26.64 (22.58)
  2 Tisch, Lucy E              8 NCAC-NC              1:38.19    1:39.05  
                  23.70       49.47 (25.77)     1:16.03 (26.56)     1:39.05 (23.02)
  3 Pattison, Kathryn E        9 NCAC-NC              2:01.99    1:39.44  
                  22.56       47.18 (24.62)     1:12.81 (25.63)     1:39.44 (26.63)
  4 Thomas, Livi M             8 YOTA-NC              1:48.66    1:42.65  
                  25.65       51.54 (25.89)     1:18.04 (26.50)     1:42.65 (24.61)
  5 Napravnik, Sophia         10 NCAC-NC              2:01.99    1:44.55  
                                  52.03 ( )     1:44.55 (52.52)                    
  6 Biswas, Emma A             8 NCAC-NC              1:50.99    1:46.70  
                  25.55       52.22 (26.67)     1:21.76 (29.54)     1:46.70 (24.94)
  7 Werley, Ella D             8 NCAC-NC              2:10.99    1:49.80  
                  24.75       51.19 (26.44)     1:20.42 (29.23)     1:49.80 (29.38)
  8 Dai, Carina Z              8 NCAC-NC              2:01.99    1:52.70  
                  24.90                             1:22.84 ( )     1:52.70 (29.86)
  9 Locklear, Marissa N        8 NCAC-NC              2:01.99    1:53.54  
                  26.01       54.80 (28.79)     1:53.54 (58.74)                    
 10 Appelbaum, Layla N        10 NCAC-NC              2:01.22    1:55.64  
                  24.38       53.16 (28.78)     1:26.40 (33.24)     1:55.64 (29.24)
 11 Brock, Yari E              7 NCAC-NC              2:01.99    1:56.52  
                  24.85       54.30 (29.45)     1:25.81 (31.51)     1:56.52 (30.71)
 12 Kallepalli, Anya           8 NCAC-NC              2:01.99    1:58.10  
                  26.91       56.48 (29.57)     1:25.38 (28.90)     1:58.10 (32.72)
 13 Morris, Maliyah E          8 YOTA-NC                   NT    2:12.76  
                  28.13     1:02.73 (34.60)     1:37.64 (34.91)     2:12.76 (35.12)
 -- Davis, Hope E              7 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  34.14     1:07.91 (33.77)        DQ (1:11.71)                    
 
Event 14  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Chaires, Colton            9 CKS-NC               1:16.89    1:25.11  
                  18.61       41.51 (22.90)     1:04.23 (22.72)     1:25.11 (20.88)
  2 Vaughn, Jackson           10 CKS-NC               1:34.25    1:35.49  
                                1:35.51 ( )         1:35.49 ( )                    
  3 Brock, Ben G               9 NCAC-NC              1:37.25    1:39.22  
                  21.41       46.59 (25.18)     1:12.63 (26.04)     1:39.22 (26.59)
  4 Zhang, William             8 YOTA-NC                   NT    1:43.46  
                  25.24                             1:18.15 ( )     1:43.46 (25.31)
  5 Kumar, Arjun V             9 NCAC-NC              2:10.99    1:53.60  
                  27.07       55.93 (28.86)     1:26.24 (30.31)     1:53.60 (27.36)
 -- Dungan, KC C               8 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  26.87       59.42 (32.55)     1:33.82 (34.40)          DQ (36.89)
 
Event 15  Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nixon, Nikki E             8 YOTA-NC                45.84      45.37  
                  22.91       45.37 (22.46)                                        
  2 Chintapalli, Neela K       7 YOTA-NC                50.05      47.83  
                  23.86       47.83 (23.97)                                        
  3 Hilton, Avery N            8 YOTA-NC                53.29      48.65  
                  23.30       48.65 (25.35)                                        
  4 Ray, Kaylin M              8 YOTA-NC                51.25      51.26  
                  24.73       51.26 (26.53)                                        
  5 Learn, Bella L             7 YOTA-NC                   NT      53.40  
                  26.69       53.40 (26.71)                                        
  6 Taub, Anna J              10 NCAC-NC                55.82      55.34  
                  26.89       55.34 (28.45)                                        
  7 Misnick, Morgan E          6 YOTA-NC                54.93      56.31  
                  27.27       56.31 (29.04)                                        
  8 Eklund, Lauren M           7 YOTA-NC              1:03.35      59.64  
                  28.50       59.64 (31.14)                                        
  9 Fishburn, Poppy L          8 YOTA-NC                   NT    1:01.71  
 10 Li, Angela                 9 NCAC-NC              1:00.99    1:02.70  
                  31.12     1:02.70 (31.58)                                        
 11 Porter, Eliza G            8 YOTA-NC                   NT    1:04.09  
 12 Mathur, Jasmine A          7 YOTA-NC              1:02.63    1:04.83  
                  31.50     1:04.83 (33.33)                                        
 13 Castillo, Marta L          8 YOTA-NC              1:06.77    1:09.18  
                  34.30     1:09.18 (34.88)                                        
 14 Schneider, Alana B         6 YOTA-NC                   NT    1:11.25  
                  33.61     1:11.25 (37.64)                                        
 15 Raghunathan, Aarya V       8 NCAC-NC              2:00.00    1:11.97  
                  33.64     1:11.97 (38.33)                                        
 16 Chintapalli, Anjali P      5 YOTA-NC              1:14.21    1:13.85  
                  32.19     1:13.85 (41.66)                                        
 17 Leedom, Elodie L           6 NCAC-NC              1:00.44    1:15.43  
 18 Heeden, Ashley G           6 YOTA-NC                   NT    1:18.08  
 19 Ramont, Cordi J            5 YOTA-NC              1:23.39    1:22.50  
                  40.48     1:22.50 (42.02)                                        
 -- Dungan, Kenzie M           6 YOTA-NC              1:08.53         DQ  
                  37.31          DQ (35.91)                                        
 -- Hilton, Caroline H         6 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Creech, Hailey A           8 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  26.07          DQ (30.27)                                        
 -- Bolden, Nahla D            8 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Kreeger, Ilana            10 CKS-NC               1:05.69         DQ  
                  32.20          DQ (34.34)                                        
 
Event 16  Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hughes, Camden             9 CKS-NC                 40.98      37.91  
                  19.14       37.91 (18.77)                                        
  2 Chaires, Colton            9 CKS-NC                 35.24      38.30  
                  19.40       38.30 (18.90)                                        
  3 Cornpropst, Ronan W        8 YOTA-NC                40.61      39.17  
                  19.45       39.17 (19.72)                                        
  4 Wu, Ames H                 9 NCAC-NC                42.31      40.59  
                  20.78       40.59 (19.81)                                        
  5 Holmes, Robert C          10 NCAC-NC                43.57      44.09  
                  22.06       44.09 (22.03)                                        
  6 Wilber, Nathaniel G       10 NCAC-NC                42.60      45.06  
                  22.28       45.06 (22.78)                                        
  7 Lim, Henry C              10 NCAC-NC                50.14      46.56  
                  23.42       46.56 (23.14)                                        
  8 Caress, Baxter L           7 YOTA-NC                59.09      49.54  
                  25.62       49.54 (23.92)                                        
  9 Coulter, Ezra T            8 YOTA-NC                51.11      50.21  
                  24.42       50.21 (25.79)                                        
 10 Yang, Leo Y                9 NCAC-NC              1:00.99      50.24  
                  25.08       50.24 (25.16)                                        
 11 Vann, Alex                 8 CKS-NC                 49.50      52.68  
 12 Moore, Ori C              10 NCAC-NC                53.09      54.51  
                  26.30       54.51 (28.21)                                        
 13 Cummings, Doran B          7 YOTA-NC                59.19      56.11  
                  25.50       56.11 (30.61)                                        
 14 Duprey, James M            8 YOTA-NC                58.67      56.34  
                  22.86       56.34 (33.48)                                        
 15 Lee, Kent A                9 NCAC-NC              1:00.44      56.71  
                  27.68       56.71 (29.03)                                        
 16 Williamson IV, Cal E       8 YOTA-NC                59.09      59.16  
 17 Wolk, Max A                7 NCAC-NC                57.24    1:00.93  
                  29.30     1:00.93 (31.63)                                        
 18 Sliwowski, Jason           6 YOTA-NC                   NT    1:03.11  
                  27.23     1:03.11 (35.88)                                        
 19 Wagner, Charlie T          7 NCAC-NC              1:07.46    1:14.03  
                  36.71     1:14.03 (37.32)                                        
 20 Olson, Hughie H            6 YOTA-NC                   NT    1:16.84  
                  41.41     1:16.84 (35.43)                                        
 -- Bolduc, Logan A            8 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  24.84          DQ (25.91)                                        
 -- Chaires, Piers             7 CKS-NC                 45.24         DQ  
                  23.20          DQ (23.53)                                        
 
Event 17  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC                22.21      21.26  
  2 Wisenbaker, Zoe I          8 YOTA-NC                22.79      21.76  
  3 Lange, Campbell E          7 YOTA-NC                20.49      22.23  
  4 Carneiro, Amelie L         7 YOTA-NC                21.85      22.56  
  5 Powell, Cate G             6 YOTA-NC                23.27      23.74  
  6 Gilbert, Sarah E           8 YOTA-NC                23.71      24.03  
  7 Volpe, Annalisa G          7 YOTA-NC                23.11      25.11  
  8 Skelly, Markela G          8 YOTA-NC                25.39      25.34  
                  36.68           25.34 ( )                                        
  9 Wilber, Elizabeth N        7 NCAC-NC                25.99      25.68  
                  38.67           25.68 ( )                                        
 10 Strausbaugh, Caraleice M   8 YOTA-NC                26.06      25.97  
 11 Bushelman, Bella H         8 YOTA-NC                25.27      26.08  
 12 Steelman, Ryan E           7 YOTA-NC                24.17      26.25  
 13 Ramsey, Karis A            8 YOTA-NC                27.10      26.34  
 14 Crawford, Lydia L          8 YOTA-NC                   NT      26.58  
 15 Platts-Mills, Leah M       7 YOTA-NC                29.09      26.59  
 16 Huang, Emma Y              7 YOTA-NC                29.55      26.79  
 17 Henderson, Elisabeth L     8 YOTA-NC                27.41      26.96  
 18 Suter, Avery N             7 YOTA-NC                24.59      27.06  
 19 West, Makena P             7 YOTA-NC                26.82      27.10  
 20 Hollar, Anniston M         7 YOTA-NC                27.37      27.70  
 21 Siler, Kaitlyn G           8 NCAC-NC                50.00      28.62  
 22 Parviz, Yasmine C          6 YOTA-NC                37.05      28.65  
 23 Schneider, Kira A          6 YOTA-NC                32.85      29.61  
                  16.63       29.61 (12.98)                                        
 24 Stasko, Natalie J          7 YOTA-NC                28.84      29.64  
 25 Tisch, Lily C              6 NCAC-NC              1:00.44      29.81  
 26 Overcash, Carter L         7 YOTA-NC                29.68      29.83  
 27 Church, Margot A           6 YOTA-NC                26.85      29.88  
 28 Horne, Scarlett K          7 YOTA-NC                32.47      30.38  
 29 Anderson, Lorelai O        8 YOTA-NC                31.98      30.63  
                  16.04       43.94 (27.90)           30.63 ( )                    
 30 Russell, Caroline R        6 YOTA-NC                29.52      30.82  
 31 Raghunathan, Aarya V       8 NCAC-NC              1:00.00      30.91  
 32 Leedom, Elodie L           6 NCAC-NC              1:00.44      31.18  
 33 Del Rosario, Sofie E       7 YOTA-NC                30.10      33.06  
 34 Hottenstein, Paige R       8 YOTA-NC                38.10      33.55  
 35 Misnick, Morgan E          6 YOTA-NC                26.89      38.66  
 -- Minyard, Skye A            6 YOTA-NC                48.88         DQ  
 
Event 18  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sha, Cody L                8 YOTA-NC                19.97      19.38  
  2 Gwaltney, Cole T           8 YOTA-NC                23.24      21.22  
  3 Halpern, Max N             8 NCAC-NC                   NT      21.56  
  4 Battaglini, Vincent L      8 YOTA-NC                19.80      21.67  
  5 Hughes, Holland            7 CKS-NC                 20.05      22.68  
  6 Napravnik, Lukas           7 NCAC-NC                34.99      22.76  
  7 Appelbaum, Moxy Q          7 NCAC-NC                27.31      23.08  
  8 Wulber, Fletcher D         8 NCAC-NC                   NT      23.92  
  9 Hitchcock, David J         8 NCAC-NC              1:00.00      24.30  
 10 Lewis, Finn A              7 YOTA-NC                24.21      24.59  
 11 Steinfels, Andrew P        8 YOTA-NC                26.04      25.84  
 12 Boehlke, Noah G            7 NCAC-NC                26.15      26.06  
 13 Auerbach, Nicholas P       8 YOTA-NC                24.86      26.50  
 14 Moore, Valen H             8 NCAC-NC                35.00      27.50  
 15 Lange, Colby R             6 YOTA-NC                28.12      27.51  
 16 Croom, Jack R              8 YOTA-NC                26.48      28.23  
 17 Kestnbaum, Holden S        8 YOTA-NC                25.97      28.41  
 18 Reschke, Gavin P           8 YOTA-NC                30.60      28.94  
 19 Beasley, Cohen C           8 YOTA-NC                29.02      29.47  
 20 Wagner, Charlie T          7 NCAC-NC              1:00.44      35.87  
 21 Moss, Conner               8 CKS-NC                    NT      41.67  
 22 Moss, Ian                  6 CKS-NC                    NT      41.78  
 -- Leuchtmann, Max D          8 YOTA-NC                23.60         DQ  
 -- Hutchens, Luke L           8 YOTA-NC                34.62         DQ  
 
Event 19  Girls 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Tisch, Lucy E              8 NCAC-NC              2:01.99    2:15.58  
                  25.76       59.35 (33.59)     1:37.53 (38.18)     2:15.58 (38.05)
 
Event 20  Boys 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cornpropst, Ronan W        8 YOTA-NC                   NT    1:32.77  
                  19.95       44.07 (24.12)     1:09.74 (25.67)     1:32.77 (23.03)
  2 Brock, Ben G               9 NCAC-NC              2:30.99    1:50.60  
                  23.56       51.02 (27.46)     1:19.89 (28.87)     1:50.60 (30.71)
 
Event 21  Girls 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kwong, Laila S             8 YOTA-NC                45.25      40.92  
                  19.42       40.92 (21.50)                                        
  2 Chintapalli, Neela K       7 YOTA-NC                55.56      55.15  
                  28.34       55.15 (26.81)                                        
  3 Thomas, Livi M             8 YOTA-NC                48.89      55.40  
                  25.70       55.40 (29.70)                                        
  4 Ray, Kaylin M              8 YOTA-NC                55.05      55.99  
                  23.34       55.99 (32.65)                                        
  5 Hilton, Avery N            8 YOTA-NC              1:04.43    1:01.71  
                  25.31     1:01.71 (36.40)                                        
  6 Creech, Hailey A           8 YOTA-NC                   NT    1:06.08  
                  31.06     1:06.08 (35.02)                                        
  8 Steelman, Ryan E           7 YOTA-NC                   NT    1:10.63  
                  33.76     1:10.63 (36.87)                                        
  9 Eklund, Lauren M           7 YOTA-NC                   NT    1:15.14  
                  35.82     1:15.14 (39.32)                                        
 13 Morris, Maliyah E          8 YOTA-NC                   NT    1:30.67  
                  31.49     1:30.67 (59.18)                                        
 14 Hilton, Caroline H         6 YOTA-NC                   NT    1:33.45  
                  42.52     1:33.45 (50.93)                                        
 12 Church, Margot A           6 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  40.18          DQ (45.26)                                        
 11 Hollar, Anniston M         7 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  37.46          DQ (44.31)                                        
  7 Mathur, Jasmine A          7 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  30.40          DQ (37.05)                                        
 10 Davis, Hope E              7 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  38.70          DQ (42.65)                                        
 
Event 22  Boys 8 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Duprey, James M            8 YOTA-NC                42.67      43.52  
                  19.36       43.52 (24.16)                                        
  2 Zhang, William             8 YOTA-NC                46.73      44.47  
                  19.69       44.47 (24.78)                                        
  3 Wulber, Fletcher D         8 NCAC-NC                50.99      49.55  
                  24.06       49.55 (25.49)                                        
  4 Chaires, Piers             7 CKS-NC                 45.42      53.15  
                  24.01       53.15 (29.14)                                        
  5 Coulter, Ezra T            8 YOTA-NC              1:01.13      53.94  
                  22.02       53.94 (31.92)                                        
  6 Halpern, Max N             8 NCAC-NC                55.99      54.11  
                  24.47       54.11 (29.64)                                        
  7 Appelbaum, Moxy Q          7 NCAC-NC                50.99      55.39  
                  22.46       55.39 (32.93)                                        
  8 Vann, Alex                 8 CKS-NC                 49.05    1:02.85  
                  26.82     1:02.85 (36.03)                                        
  9 Bakelaar, Luke A           8 YOTA-NC              1:03.16    1:03.72  
                  28.88     1:03.72 (34.84)                                        
 11 Dungan, KC C               8 YOTA-NC                   NT    1:08.79  
                  31.42     1:08.79 (37.37)                                        
 12 Cummings, Doran B          7 YOTA-NC                   NT    1:15.35  
 10 Reschke, Gavin P           8 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  27.69          DQ (38.99)                                        
 
Event 23  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Nixon, Nikki E             8 YOTA-NC                17.31      18.06  
  2 Wisenbaker, Zoe I          8 YOTA-NC                20.19      19.93  
  3 Platts-Mills, Leah M       7 YOTA-NC                35.09      23.20  
  4 Locklear, Marissa N        8 NCAC-NC                26.50      23.77  
  5 Owens, Peyton W            8 YOTA-NC                21.26      24.29  
  6 Lange, Campbell E          7 YOTA-NC                23.38      24.71  
  7 Fishburn, Poppy L          8 YOTA-NC                23.32      24.76  
  8 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC                21.63      24.98  
  9 Kallepalli, Anya           8 NCAC-NC                34.35      25.03  
 10 Dai, Carina Z              8 NCAC-NC                30.41      25.05  
 12 Wilber, Elizabeth N        7 NCAC-NC                26.21      26.31  
 13 Carneiro, Amelie L         7 YOTA-NC                23.76      26.32  
 14 Bushelman, Bella H         8 YOTA-NC                30.27      27.11  
 15 Werley, Ella D             8 NCAC-NC             31:39.00      27.24  
 16 Gilbert, Sarah E           8 YOTA-NC                27.56      27.65  
 17 Volpe, Annalisa G          7 YOTA-NC                25.90      27.76  
 18 Horne, Scarlett K          7 YOTA-NC                27.98      27.86  
 19 Powell, Cate G             6 YOTA-NC                34.09      28.20  
 21 Skelly, Markela G          8 YOTA-NC                27.09      29.57  
 22 Anderson, Lorelai O        8 YOTA-NC                28.85      29.59  
 23 Ramsey, Karis A            8 YOTA-NC                   NT      29.79  
 24 Huang, Emma Y              7 YOTA-NC                   NT      30.14  
 25 Chintapalli, Anjali P      5 YOTA-NC                38.12      30.85  
 26 Henderson, Elisabeth L     8 YOTA-NC                28.98      31.61  
 28 Strausbaugh, Caraleice M   8 YOTA-NC                   NT      32.35  
 30 Overcash, Carter L         7 YOTA-NC                   NT      32.93  
 33 Bolden, Nahla D            8 YOTA-NC                   NT      36.71  
 34 Del Rosario, Sofie E       7 YOTA-NC                37.25      36.92  
 35 Castillo, Marta L          8 YOTA-NC                31.72      37.42  
 36 Schneider, Alana B         6 YOTA-NC                37.57      38.77  
 38 Porter, Eliza G            8 YOTA-NC                   NT      40.21  
 40 Parviz, Yasmine C          6 YOTA-NC                   NT      43.98  
 42 Heeden, Ashley G           6 YOTA-NC                52.79         DQ  
 11 Learn, Bella L             7 YOTA-NC                26.95         DQ  
 37 Dungan, Kenzie M           6 YOTA-NC                   NT         DQ  
 39 Hottenstein, Paige R       8 YOTA-NC                   NT         DQ  
 29 Misnick, Morgan E          6 YOTA-NC                   NT         DQ  
 20 Crawford, Lydia L          8 YOTA-NC                   NT         DQ  
 43 Ramont, Cordi J            5 YOTA-NC                47.94         DQ  
 32 Minyard, Skye A            6 YOTA-NC                   NT         DQ  
 31 Russell, Caroline R        6 YOTA-NC                29.56         DQ  
 27 Suter, Avery N             7 YOTA-NC                28.27         DQ  
 41 Tisch, Lily C              6 NCAC-NC              1:00.44         DQ  
 
Event 24  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gwaltney, Cole T           8 YOTA-NC                21.22      19.97  
  2 Battaglini, Vincent L      8 YOTA-NC                19.30      20.03  
  3 Sha, Cody L                8 YOTA-NC                22.37      21.94  
  4 Bolduc, Logan A            8 YOTA-NC                19.67      22.97  
  5 Croom, Jack R              8 YOTA-NC                24.26      23.87  
  6 Lewis, Finn A              7 YOTA-NC                26.20      25.14  
  8 Williamson IV, Cal E       8 YOTA-NC                26.00      27.01  
  9 Hitchcock, David J         8 NCAC-NC              1:15.00      27.05  
 10 Caress, Baxter L           7 YOTA-NC                24.75      27.23  
 11 Kestnbaum, Holden S        8 YOTA-NC                25.48      27.53  
 12 Auerbach, Nicholas P       8 YOTA-NC                28.14      28.36  
 13 Leuchtmann, Max D          8 YOTA-NC                   NT      28.91  
 14 Napravnik, Lukas           7 NCAC-NC              1:00.00      29.55  
 15 Steinfels, Andrew P        8 YOTA-NC                31.63      30.14  
 16 Sliwowski, Jason           6 YOTA-NC                31.22      33.05  
 17 Moss, Conner               8 CKS-NC                    NT      36.33  
 19 Moore, Valen H             8 NCAC-NC              1:00.00      37.64  
 21 Olson, Hughie H            6 YOTA-NC                46.41         DQ  
  7 Hughes, Holland            7 CKS-NC                 24.50         DQ  
 20 Lange, Colby R             6 YOTA-NC                39.44         DQ  
 18 Moss, Ian                  6 CKS-NC                    NT         DQ  
 
Event 25  Girls 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wisenbaker, Zoe I          8 YOTA-NC                   NT    1:39.34  
                  20.69       45.44 (24.75)     1:16.22 (30.78)     1:39.34 (23.12)
  2 Napravnik, Sophia         10 NCAC-NC              2:01.99    1:43.34  
                  23.13       48.46 (25.33)     1:18.35 (29.89)     1:43.34 (24.99)
  4 Appelbaum, Layla N        10 NCAC-NC              2:01.51    1:50.35  
                  24.59       50.29 (25.70)     1:24.65 (34.36)     1:50.35 (25.70)
  5 Lange, Campbell E          7 YOTA-NC              1:51.40    1:51.33  
                  28.01       56.75 (28.74)     1:31.21 (34.46)     1:51.33 (20.12)
  6 Taub, Anna J              10 NCAC-NC              1:51.96    1:51.54  
                  27.52       59.33 (31.81)     1:26.16 (26.83)     1:51.54 (25.38)
  7 Chintapalli, Neela K       7 YOTA-NC              1:51.27    1:51.79  
                  27.40       56.56 (29.16)     1:51.79 (55.23)                    
  8 Biswas, Emma A             8 NCAC-NC              1:51.10    1:55.15  
                  26.94       55.04 (28.10)     1:29.40 (34.36)     1:55.15 (25.75)
  9 Brock, Yari E              7 NCAC-NC              1:55.20    1:56.17  
                  28.06       59.72 (31.66)     1:32.13 (32.41)     1:56.17 (24.04)
 10 Owens, Peyton W            8 YOTA-NC              1:48.75    1:57.66  
                  26.79       57.55 (30.76)     1:32.18 (34.63)     1:57.66 (25.48)
 11 Werley, Ella D             8 NCAC-NC              2:10.99    2:07.22  
                  30.14     1:00.92 (30.78)     1:38.43 (37.51)     2:07.22 (28.79)
 14 Morris, Maliyah E          8 YOTA-NC                   NT    2:09.80  
                  33.88     1:06.48 (32.60)     1:39.27 (32.79)     2:09.80 (30.53)
 15 Skelly, Markela G          8 YOTA-NC                   NT    2:12.06  
                  31.78     1:04.11 (32.33)     1:43.83 (39.72)     2:12.06 (28.23)
 18 Suter, Avery N             7 YOTA-NC                   NT    2:20.07  
                  33.39     1:05.35 (31.96)     1:45.75 (40.40)     2:20.07 (34.32)
 19 Eklund, Lauren M           7 YOTA-NC              2:30.06    2:22.20  
                  34.33     1:07.15 (32.82)   2:22.20 (1:15.05)                    
 20 Schneider, Kira A          6 YOTA-NC                   NT    2:22.33  
                  37.47     1:06.17 (28.70)     1:49.78 (43.61)     2:22.33 (32.55)
  3 Pattison, Kathryn E        9 NCAC-NC              1:57.43         DQ  
                  24.60       51.33 (26.73)     1:23.21 (31.88)          DQ (27.03)
 16 Mathur, Jasmine A          7 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  31.99     1:06.08 (34.09)     1:42.74 (36.66)          DQ (31.66)
 13 Li, Angela                 9 NCAC-NC              2:00.99         DQ  
                  31.19     1:06.32 (35.13)     1:38.98 (32.66)          DQ (30.80)
 12 Learn, Bella L             7 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  29.13       59.75 (30.62)     1:40.59 (40.84)          DQ (28.07)
 17 Hilton, Caroline H         6 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  38.87     1:12.46 (33.59)     1:51.89 (39.43)          DQ (26.92)
 
Event 26  Boys 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hughes, Camden             9 CKS-NC               1:29.07    1:24.84  
                  17.79       37.57 (19.78)     1:05.08 (27.51)     1:24.84 (19.76)
  3 Holmes, Robert C          10 NCAC-NC              1:36.27    1:35.50  
                                  16.69 ( )     1:13.90 (57.21)     1:35.50 (21.60)
  4 MacIver, Keck             10 CKS-NC               1:35.71    1:39.02  
                  22.32       48.68 (26.36)     1:17.33 (28.65)     1:39.02 (21.69)
  5 Wilber, Nathaniel G       10 NCAC-NC              1:41.53    1:40.19  
                  22.18       48.45 (26.27)     1:18.93 (30.48)     1:40.19 (21.26)
  6 Lim, Henry C              10 NCAC-NC              1:47.66    1:40.51  
                  23.44       50.13 (26.69)     1:18.99 (28.86)     1:40.51 (21.52)
  7 Vaughn, Jackson           10 CKS-NC               1:41.17    1:45.16  
                  22.79       47.72 (24.93)     1:21.10 (33.38)     1:45.16 (24.06)
  8 Bolduc, Logan A            8 YOTA-NC                   NT    1:46.03  
                                  16.48 ( )        22.69 (6.21)   1:46.03 (1:23.34)
  9 Moore, Ori C              10 NCAC-NC              1:50.94    1:47.27  
                  25.04       53.88 (28.84)     1:23.47 (29.59)     1:47.27 (23.80)
 10 Locklear, Devin C          9 NCAC-NC              1:57.87    1:48.95  
                  25.36       53.75 (28.39)     1:25.22 (31.47)     1:48.95 (23.73)
 11 Yang, Leo Y                9 NCAC-NC              2:01.99    1:54.90  
                  25.20       55.20 (30.00)     1:54.90 (59.70)                    
 12 Kumar, Arjun V             9 NCAC-NC              2:01.99    1:58.20  
                  27.62       57.79 (30.17)     1:31.21 (33.42)     1:58.20 (26.99)
 13 Appelbaum, Moxy Q          7 NCAC-NC              2:00.99    2:01.84  
                  25.29       57.90 (32.61)     1:30.41 (32.51)     2:01.84 (31.43)
 15 Croom, Jack R              8 YOTA-NC                   NT    2:08.46  
                  27.24     1:02.43 (35.19)     1:40.53 (38.10)     2:08.46 (27.93)
 16 Sliwowski, Jason           6 YOTA-NC                   NT    2:12.78  
                  32.37     1:04.61 (32.24)     1:40.17 (35.56)     2:12.78 (32.61)
 14 Kestnbaum, Holden S        8 YOTA-NC              2:03.30         DQ  
                  27.68     1:00.25 (32.57)     1:32.91 (32.66)          DQ (30.13)
  2 Wu, Ames H                 9 NCAC-NC              1:39.03         DQ  
                  20.11       42.02 (21.91)     1:11.41 (29.39)          DQ (19.95)
 
Event 27  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kwong, Laila S             8 YOTA-NC              3:00.09    2:56.66  
                  18.73       39.92 (21.19)     1:02.97 (23.05)     1:25.54 (22.57)
        1:47.18 (21.64)     2:10.55 (23.37)     2:34.12 (23.57)     2:56.66 (22.54)
  2 Nixon, Nikki E             8 YOTA-NC                   NT    3:08.89  
                  18.84       41.72 (22.88)     1:06.16 (24.44)     1:31.39 (25.23)
        1:56.74 (25.35)     2:22.47 (25.73)     2:45.18 (22.71)     3:08.89 (23.71)
  3 Napravnik, Sophia         10 NCAC-NC              3:10.99    3:24.50  
                  21.88       46.84 (24.96)                             1:37.97 ( )
      2:59.93 (1:21.96)     3:24.99 (25.06)         3:24.50 ( )                    
  4 Tisch, Lucy E              8 NCAC-NC              3:47.90    3:24.90  
                  19.89       44.67 (24.78)     1:11.19 (26.52)     1:38.51 (27.32)
        2:05.34 (26.83)     2:32.20 (26.86)     2:58.95 (26.75)     3:24.90 (25.95)
  5 Taub, Anna J              10 NCAC-NC              3:30.99    3:39.29  
                  23.74       50.29 (26.55)     1:18.13 (27.84)     1:46.33 (28.20)
        2:16.12 (29.79)     2:44.96 (28.84)     3:14.73 (29.77)     3:39.29 (24.56)
  6 Pattison, Kathryn E        9 NCAC-NC              3:30.99    3:42.69  
                  20.87       46.99 (26.12)     1:13.49 (26.50)     1:43.67 (30.18)
        2:14.02 (30.35)     2:44.09 (30.07)     3:14.43 (30.34)     3:42.69 (28.26)
  7 Brock, Yari E              7 NCAC-NC                   NT    3:43.34  
                  23.19       50.69 (27.50)     1:18.38 (27.69)     1:48.82 (30.44)
        2:16.44 (27.62)     2:47.19 (30.75)     3:43.34 (56.15)                    
  8 Wilber, Elizabeth N        7 NCAC-NC              3:30.99    3:44.55  
                  23.90       51.27 (27.37)     1:19.69 (28.42)     1:49.36 (29.67)
        2:19.47 (30.11)     2:49.08 (29.61)     3:19.03 (29.95)     3:44.55 (25.52)
  9 Kallepalli, Anya           8 NCAC-NC              3:30.99    3:44.88  
                  23.37       49.68 (26.31)     1:19.26 (29.58)     1:49.59 (30.33)
        2:20.22 (30.63)     2:50.09 (29.87)     3:19.39 (29.30)     3:44.88 (25.49)
 10 Appelbaum, Layla N        10 NCAC-NC              3:30.99    3:45.48  
                  21.61       48.78 (27.17)     1:16.66 (27.88)     1:48.36 (31.70)
        2:17.76 (29.40)     2:48.92 (31.16)     3:17.65 (28.73)     3:45.48 (27.83)
 11 Li, Angela                 9 NCAC-NC              3:30.99    3:49.44  
                  29.79     1:00.21 (30.42)     1:30.80 (30.59)     2:05.35 (34.55)
        2:38.24 (32.89)     3:12.59 (34.35)     3:49.44 (36.85)                    
 12 Biswas, Emma A             8 NCAC-NC              3:40.99    3:49.81  
                  22.36       51.23 (28.87)     1:20.14 (28.91)     1:52.04 (31.90)
        2:21.95 (29.91)     2:52.02 (30.07)     3:22.49 (30.47)     3:49.81 (27.32)
 13 Thomas, Livi M             8 YOTA-NC                   NT    3:51.10  
                  24.82       54.48 (29.66)     1:24.01 (29.53)     1:55.97 (31.96)
        2:27.20 (31.23)     2:57.13 (29.93)     3:27.05 (29.92)     3:51.10 (24.05)
 14 Locklear, Marissa N        8 NCAC-NC              3:30.99    3:55.59  
                  25.79       54.99 (29.20)     1:25.17 (30.18)     1:54.69 (29.52)
                                2:57.83 ( )     3:55.59 (57.76)                    
 16 Kreeger, Ilana            10 CKS-NC                    NT    4:35.24  
                  25.31       57.19 (31.88)     1:35.52 (38.33)     2:12.44 (36.92)
        2:48.81 (36.37)     3:27.29 (38.48)     4:04.00 (36.71)     4:35.24 (31.24)
 15 Dai, Carina Z              8 NCAC-NC              3:30.99         DQ  
                  22.03       47.10 (25.07)        DQ (3:11.46)                    
 
Event 28  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Wu, Ames H                 9 NCAC-NC              2:58.02    2:43.85  
                  16.79       36.56 (19.77)       57.70 (21.14)     1:19.36 (21.66)
        1:41.14 (21.78)     2:02.98 (21.84)     2:24.56 (21.58)     2:43.85 (19.29)
  2 Chaires, Colton            9 CKS-NC               2:30.24    2:43.86  
                  17.94       37.54 (19.60)       59.22 (21.68)     1:20.28 (21.06)
        1:41.94 (21.66)     2:03.88 (21.94)     2:25.28 (21.40)     2:43.86 (18.58)
  3 Brock, Ben G               9 NCAC-NC              3:10.99    3:09.73  
                  19.62       43.11 (23.49)     1:06.98 (23.87)     1:32.98 (26.00)
        1:55.72 (22.74)     2:20.19 (24.47)     2:46.37 (26.18)     3:09.73 (23.36)
  4 MacIver, Keck             10 CKS-NC               3:05.35    3:10.66  
                  19.18       42.99 (23.81)     1:07.29 (24.30)     1:31.78 (24.49)
        1:58.67 (26.89)     2:23.13 (24.46)     2:47.97 (24.84)     3:10.66 (22.69)
  5 Vaughn, Jackson           10 CKS-NC               3:08.52    3:11.67  
                  19.60       42.89 (23.29)     1:06.68 (23.79)     1:32.23 (25.55)
        1:58.02 (25.79)     2:23.28 (25.26)     2:48.75 (25.47)     3:11.67 (22.92)
  6 Halpern, Max N             8 NCAC-NC              3:30.99    3:28.43  
                  18.81       42.28 (23.47)     1:08.02 (25.74)     1:35.25 (27.23)
        2:02.13 (26.88)     2:31.23 (29.10)     3:28.43 (57.20)                    
  7 Wulber, Fletcher D         8 NCAC-NC              3:20.99    3:29.48  
                  19.58       42.24 (22.66)     1:07.68 (25.44)     1:35.14 (27.46)
        2:04.84 (29.70)     2:35.45 (30.61)     3:04.27 (28.82)     3:29.48 (25.21)
  8 Moore, Ori C              10 NCAC-NC              3:30.99    3:33.37  
                  23.57       50.39 (26.82)     1:16.88 (26.49)     1:44.27 (27.39)
        2:12.09 (27.82)     2:40.19 (28.10)     3:08.36 (28.17)     3:33.37 (25.01)
  9 Duprey, James M            8 YOTA-NC                   NT    3:33.44  
                  21.24       48.05 (26.81)                             1:45.25 ( )
        2:12.65 (27.40)                             3:09.81 ( )     3:33.44 (23.63)
 10 Locklear, Devin C          9 NCAC-NC              3:30.99    3:35.33  
                  22.75       48.56 (25.81)     1:16.08 (27.52)     1:43.35 (27.27)
        2:11.65 (28.30)     2:40.49 (28.84)     3:08.67 (28.18)     3:35.33 (26.66)
 11 Coulter, Ezra T            8 YOTA-NC              4:13.62    3:50.98  
                  20.96                                                 1:52.00 ( )
      3:50.98 (1:58.98)                                                            
 12 Yang, Leo Y                9 NCAC-NC              3:30.99    4:05.64  
                  23.45       50.04 (26.59)                             1:50.05 ( )
        2:22.05 (32.00)     2:56.79 (34.74)   4:05.64 (1:08.85)                    
 
Event 29  Girls 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hilton, Avery N            8 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  23.96       57.02 (33.06)     1:24.36 (27.34)     1:51.83 (27.47)
        2:28.19 (36.36)     3:01.98 (33.79)          DQ (51.61)                    
 
Event 30  Boys 10 & Under 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cornpropst, Ronan W        8 YOTA-NC                   NT    3:14.09  
                  19.65       42.44 (22.79)     1:07.50 (25.06)     1:32.24 (24.74)
        2:01.94 (29.70)     2:29.02 (27.08)     2:51.58 (22.56)     3:14.09 (22.51)
  2 Zhang, William             8 YOTA-NC                   NT    3:48.34  
                  24.29       54.46 (30.17)                             1:50.67 ( )
        2:28.71 (38.04)     3:03.87 (35.16)     3:26.74 (22.87)     3:48.34 (21.60)
  3 Bakelaar, Luke A           8 YOTA-NC                   NT    4:28.67  
                  27.79     1:04.90 (37.11)     1:37.23 (32.33)     2:11.08 (33.85)
        2:50.68 (39.60)     3:29.34 (38.66)     3:57.40 (28.06)     4:28.67 (31.27)