Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 7.0 10/1/2017 09:59 PM
                 2017 NC RSA Red-Black Intrasquad - 9/30/2017                  
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kondratick, Morgan H      14 RSA-NC               2:04.58    2:02.67  
  2 Butler, Lindsay A         17 RSA-NC               1:58.12    2:06.79  
  3 Haugh, Sophie E           13 RSA-NC               2:11.88    2:12.91  
  4 Groce, April M            14 RSA-NC               2:07.05    2:13.55  
  5 Chance, Kristin T         15 RSA-NC               2:07.77    2:15.09  
  6 Sayman, Emma R            15 RSA-NC               2:15.75    2:15.36  
  7 Diem, Addie               13 RSA-NC               2:11.17    2:17.53  
  8 Rosenblum, Jade R         15 RSA-NC               2:22.91    2:20.62  
  9 Rendon, Kalle B            9 RSA-NC               2:29.98    2:21.44  
 10 Holgate, Emma S           13 RSA-NC               2:27.88    2:21.79  
 11 Lu, Angelina Z             9 RSA-NC               2:45.37    2:38.17  
 12 Buchanan, Sylvia E        11 RSA-NC               2:42.92    2:40.49  
 13 Maleski, Mary C           13 RSA-NC               2:31.74    2:46.09  
 14 Richards, Nora M          10 RSA-NC               2:52.37    2:50.01  
 
Event 2  Boys 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hubbard, Tom T            17 RSA-NC               1:43.04    1:48.20  
  2 Spence, CJ J              17 RSA-NC               1:49.29    1:49.47  
  3 Watko, Cothalee G         17 RSA-NC               1:41.99    1:49.55  
  4 Starbuck, Jason P         15 RSA-NC               1:56.20    1:55.00  
  5 Sobocinski, Lukas J       15 RSA-NC               1:58.26    1:57.56  
  6 Ubinger, Kennedy R        17 RSA-NC               1:54.39    1:59.95  
  7 Todd, Jack R              16 RSA-NC               2:00.13    2:00.88  
  8 Muir, Avery J             14 RSA-NC               2:18.09    2:11.76  
  9 Schoenagel, Matthew R     11 RSA-NC               2:19.43    2:13.45  
 10 Hadsell, Ethan C          12 RSA-NC               2:22.64    2:21.10  
 11 Teague, Ian M              9 RSA-NC               3:08.14    3:00.27  
 
Event 3  Girls 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Howell, Addison M          8 RSA-NC                    NT      18.10  
  2 Romano, Dakota M           8 RSA-NC                    NT      18.82  
  3 Pearce, Jessica L          7 RSA-NC                 21.26      19.01  
  4 Gilreath, Sallie E         7 RSA-NC                    NT      19.10  
  5 Yun, Isabel R              7 RSA-NC                    NT      19.34  
  6 Kruse, Jamie A             7 RSA-NC                 21.38      20.55  
  7 Porper, Amelie R           7 RSA-NC                    NT      21.89  
  8 Turner, Elle G             7 RSA-NC                 32.04      23.66  
  9 Fish, Kacey J              8 RSA-NC                    NT      26.49  
 10 Gautreau, Gabby M          6 RSA-NC                    NT      27.79  
 11 Kick, Maddie E             8 RSA-NC                    NT      28.36  
 12 Philbin, Natalie G         8 RSA-NC                    NT      28.63  
 13 Haithcock, Caroline        7 RSA-NC                    NT      31.53  
 14 Finucane, Elinor P         7 RSA-NC                    NT      32.23  
 15 Brumback, Katelyn M        6 RSA-NC                    NT      40.53  
 16 Matthews, Ava M            6 RSA-NC                    NT      43.27  
 17 Pearce, Reagan C           5 RSA-NC                    NT      48.10  
 
Event 4  Boys 8 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lickfold, Alex A           7 RSA-NC                 21.85      18.22  
  2 Laws, Colton R             7 RSA-NC                 24.11      18.77  
  3 Drake, Liam K              8 RSA-NC                    NT      19.99  
  4 Ramirez-Strange, Sebasti   8 RSA-NC                 22.83      21.27  
  5 Parker, Brooks R           8 RSA-NC                    NT      23.99  
  6 Salvitti, Canaan J         7 RSA-NC                    NT      25.01  
  7 Strong, Mylen I            8 RSA-NC                    NT      26.89  
  8 Nosol, Aiden L             8 RSA-NC                    NT      28.28  
  9 Bondo, Henry W             7 RSA-NC                    NT      28.89  
 10 Philbin, Jack T            6 RSA-NC                    NT      30.08  
 11 Roman, Cruz D              8 RSA-NC                 53.68      32.01  
 12 Withers, Max K             6 RSA-NC                    NT      37.08  
 13 Yentsch, Henry A           6 RSA-NC                    NT      43.79  
 
Event 5  Girls 12 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nichols, Cassandra L      11 RSA-NC                 28.63      29.29  
  2 Starbuck, Erin M          12 RSA-NC                 30.01      29.39  
  3 Williams, Elena C         12 RSA-NC                 30.13      29.59  
  4 Grant, Lindsay E          11 RSA-NC                 30.24      29.66  
  5 Marriott, Camilla Anne A  11 RSA-NC                 29.47      29.81  
  6 Vestal, Chloe E           11 RSA-NC                 31.21      30.24  
  7 Williams, Natalie A       12 RSA-NC                 30.18      30.67  
  8 Vanega, Claudia E         11 RSA-NC                 30.96      30.77  
  9 Farishian, Emma M         12 RSA-NC                 31.99      31.62  
 10 Rendon, Kalle B            9 RSA-NC                 30.75      31.70  
 11 Hegeman, Reilley E        12 RSA-NC                 33.08      31.73  
 12 Holloway, Blythe M        11 RSA-NC                 33.31      31.94  
 13 Lickfold, Katelyn D       10 RSA-NC                 32.28      32.09  
 14 Tonnessen, Georgia K      11 RSA-NC                 32.18      32.30  
 15 Talwar, Tara               9 RSA-NC                 32.66      32.76  
 16 Plant, Victoria R         12 RSA-NC                    NT      33.71  
 17 Hadsell, Meghan L          9 RSA-NC                 35.89      34.13  
 18 Roman, Julia K            12 RSA-NC                 37.22      34.64  
 19 Barillaro, Carly D         8 RSA-NC                 39.14      35.50  
 20 Kruse, Olivia M            9 RSA-NC                 38.13      35.66  
 21 Hahl, Annelise S          11 RSA-NC                    NT      35.75  
 22 Pereira, Grace E           9 RSA-NC                 36.72      36.38  
 23 Gilreath, Delainey/Laine   9 RSA-NC                    NT      36.55  
 24 Reel, Hannah K            10 RSA-NC                    NT      36.99  
 25 Tischner, Kylen I          8 RSA-NC                 40.34      37.08  
 26 Miller, Maris R           10 RSA-NC                    NT      37.48  
 27 Jaeger-Sandruck, Maeve A  10 RSA-NC                 41.30      37.80  
 28 Hettich, Helena J          9 RSA-NC                    NT      37.91  
 29 Zhang, Kenna J             9 RSA-NC                 40.14      38.03  
 30 Nelson, Savannah K         8 RSA-NC                 43.70      38.91  
 31 Rash, Erica G             10 RSA-NC                    NT      39.21  
 32 Johnson, Fiona L           8 RSA-NC                 42.59      39.57  
 33 Hilder, Amelia R           9 RSA-NC                 46.10      40.00  
 34 Strunk, Julia A            9 RSA-NC                 48.65      41.07  
 35 Overcash, Maya S          11 RSA-NC                    NT      42.48  
 36 Pearce, Riley A           10 RSA-NC                    NT      46.27  
 37 Wingfield, Marley F       12 RSA-NC                    NT      46.59  
 38 Diem, Anya                 8 RSA-NC                 49.79      49.12  
 39 Plant, Elizabeth/Lizzy C   9 RSA-NC                    NT      51.11  
 40 Williams, Gweneth E        7 RSA-NC                    NT      51.92  
 41 Laine, Anne-Sophie        10 RSA-NC                    NT      53.93  
 42 Odonnell, Sedona L         9 RSA-NC                    NT      54.08  
 43 Stephens, Kara B           9 RSA-NC                    NT      57.12  
 44 Presnall, Ruby C           8 RSA-NC                    NT      57.27  
 45 Williams, Delwyn A         9 RSA-NC                    NT      59.09  
 46 Walton, Erin L            10 RSA-NC                    NT    1:02.93  
 47 Williams, Catrin R         7 RSA-NC                    NT    1:08.07  
 48 Trout, Maddie M            9 RSA-NC                    NT    1:58.66  
 
Event 6  Boys 12 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aparicio, Emilio          12 RSA-NC                 28.00      27.77  
  2 Kempf, Mason G            11 RSA-NC                 28.97      29.23  
  3 Ison, Luka I              11 RSA-NC                 31.02      29.86  
  4 Tsang, Teeven N           11 RSA-NC                 31.82      30.32  
  5 Malone, Sam M             11 RSA-NC                 31.81      30.89  
  6 Kehn, Lucas J             12 RSA-NC                 33.29      31.24  
  7 Honaker, Matthew J        11 RSA-NC                 32.64      31.65  
  8 Bridgers, Malone M        11 RSA-NC                 34.87      32.53  
  9 Tsang, Eiger N             9 RSA-NC                 34.62      32.84  
 10 Robinson, Caleb F         11 RSA-NC                 39.43      33.58  
 11 Holloway, Ethan R          9 RSA-NC                 34.71      33.91  
 12 Webb, Davis J             11 RSA-NC                 34.71      34.05  
 13 Lesser, Aidan V           12 RSA-NC                    NT      34.15  
 14 Zhang, Brian J            11 RSA-NC                 35.75      34.50  
 15 Haithcock, Will J         11 RSA-NC                 35.77      35.15  
 16 White, Derek W             9 RSA-NC                 38.85      36.01  
 17 Shuck, Chris W             8 RSA-NC                 41.91      36.81  
 18 Bondo, Christohper L      10 RSA-NC                 42.43      37.56  
 19 Williams, Casey P          9 RSA-NC                 42.02      38.01  
 20 White, Deacon C           11 RSA-NC                 47.46      38.12  
 21 DeAngelo, Brady T          9 RSA-NC                    NT      39.67  
 22 Roman, Lucas J            10 RSA-NC                 42.83      39.77  
 23 Wallace, Noah A           10 RSA-NC                 38.59      40.18  
 24 McDonnell, Gavin J        12 RSA-NC                    NT      41.51  
 25 Debrauwer, Liam M         10 RSA-NC                    NT      41.77  
 26 Brumback, Noah G           8 RSA-NC                 45.24      42.53  
 27 Bressler, CJ J            11 RSA-NC                    NT      42.82  
 28 White, Drew J              8 RSA-NC                 48.69      43.64  
 29 Hollingshead, Jack I      11 RSA-NC               1:01.14      43.82  
 30 Zeren, Ben P               9 RSA-NC                 45.03      43.93  
 31 Wen, Samuel X             10 RSA-NC                 55.19      44.72  
 32 Murphy, Sean P             9 RSA-NC                    NT      45.64  
 33 Uhorchak, Chase C         10 RSA-NC                    NT      45.82  
 34 Campbell, AJ J             9 RSA-NC                    NT      46.08  
 35 Huggard, Rhowan J         10 RSA-NC                    NT      50.06  
 36 Hoyt, Andrew J            10 RSA-NC                    NT      50.29  
 37 Parker, Brooks R           8 RSA-NC                    NT      53.42  
 38 Roman, Cruz D              8 RSA-NC               1:15.98    1:07.18  
 
Event 7  Girls 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Holland, Mimi             14 RSA-NC                 55.40      56.59  
  2 Banks, Madie A            14 RSA-NC               1:01.05      58.08  
  3 Butler, Lindsay A         17 RSA-NC                 55.14      58.42  
  4 Van Luvender, Harley E    16 RSA-NC                 56.51      58.82  
  5 Rydzewski, Amber E        14 RSA-NC                 58.71      58.90  
  6 Carter, Dani A            16 RSA-NC                 56.18      58.95  
  7 Johnson, Ana L            15 RSA-NC                 56.78      59.19  
  8 Overton, Sam A            14 RSA-NC                 57.31      59.68  
  9 Kempf, Stella M           16 RSA-NC                 55.05    1:00.17  
 10 Pierce, Camila E          12 RSA-NC                 58.30    1:00.57  
 11 Preisach, Ella R          14 RSA-NC                 57.98    1:01.68  
 12 Lickfold, Megan E         12 RSA-NC               1:01.38    1:01.96  
 13 Link, Madison G           15 RSA-NC                 58.52    1:02.45  
 14 Bunger, Valerie R         11 RSA-NC               1:04.25    1:03.50  
 15 Rosenblum, Jade R         15 RSA-NC               1:03.62    1:03.56  
 16 Rydzewski, Sami G         11 RSA-NC               1:04.03    1:04.15  
 17 Malley, Delaney L         12 RSA-NC               1:05.64    1:04.44  
 18 Long, Sasha E             14 RSA-NC               1:03.28    1:05.99  
 19 Swyers, Madi M            16 RSA-NC                    NT    1:06.32  
 20 Rose, Charlotte G         14 RSA-NC               1:05.72    1:06.62  
 21 Holgate, Emma S           13 RSA-NC               1:06.44    1:07.10  
 22 Hegeman, Reilley E        12 RSA-NC               1:10.71    1:08.16  
 23 Maleski, Mary C           13 RSA-NC               1:08.60    1:08.59  
 24 Terhune, Sophie C         13 RSA-NC               1:08.52    1:09.03  
 25 Mitchell, Kennedy A       14 RSA-NC               1:07.22    1:09.58  
 26 Meredith, Ella R          13 RSA-NC                    NT    1:10.00  
 27 Farishian, Emma M         12 RSA-NC               1:12.88    1:12.10  
 28 Buchanan, Sylvia E        11 RSA-NC               1:14.06    1:13.97  
 29 Mischke, Brooke E         13 RSA-NC                    NT    1:14.47  
 30 Shuck, Bridget G          10 RSA-NC                    NT    1:20.36  
 31 Savitsky, Abigail G       10 RSA-NC               1:28.77    1:21.26  
 32 Ahart, Ryann A            11 RSA-NC               1:53.13    1:22.65  
 33 Horman, Emily G            9 RSA-NC               1:29.93    1:23.18  
 34 Wingfield, Keera F        13 RSA-NC                    NT    1:24.83  
 35 Reel, Hannah K            10 RSA-NC                    NT    1:27.02  
 36 Jaeger-Sandruck, Maeve A  10 RSA-NC               1:31.25    1:33.53  
 37 Martin, Annabelle E        9 RSA-NC               1:54.76    1:38.71  
 
Event 8  Boys 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ockert, Coby A            15 RSA-NC                 49.09      50.31  
  2 Johnson, Bryson L         15 RSA-NC                 49.09      50.54  
  3 Washburn, David W         16 RSA-NC                 50.35      50.78  
  4 Smith, Ian A              17 RSA-NC                 49.53      50.90  
  5 Fiffick, Sam D            15 RSA-NC                 54.73      52.44  
  6 Thrower, Thomas F         17 RSA-NC                 53.57      53.40  
  7 Bunger, Joe               13 RSA-NC                 50.85      53.67  
  8 Davis, Austen G           15 RSA-NC                 52.89      54.12  
  9 Torre-Nieto, Sebastian A  15 RSA-NC                    NT      54.40  
 10 Lynch, Ryan T             14 RSA-NC                 54.99      55.00  
 11 Broza, Nick J             15 RSA-NC                 53.96      55.77  
 12 Drake, Patrick J          14 RSA-NC                 59.49      56.43  
 13 Pierce, Tomas F           16 RSA-NC                 59.80    1:00.17  
 14 Anderson, Tate D          13 RSA-NC               1:01.13    1:00.73  
 15 Wallace, Michael E        16 RSA-NC                 54.43    1:00.98  
 16 Cappoli, Kai J            15 RSA-NC                 59.02    1:01.11  
 17 Langebeck, Evan M         14 RSA-NC               1:07.43    1:01.29  
 18 Kightlinger, Evan C       12 RSA-NC               1:12.66    1:08.93  
 19 Li, Yicheng               13 RSA-NC                    NT    1:16.43  
 20 Miller, Riley C           12 RSA-NC                    NT    1:16.85  
 21 Kondratick, Jack A        11 RSA-NC               1:29.59    1:17.19  
 22 Levin, Adam M             11 RSA-NC               1:15.44    1:17.22  
 23 Teague, Ian M              9 RSA-NC               1:26.49    1:27.77  
 24 Lipson, Zachary or Zach   15 RSA-NC                    NT    1:36.28  
 25 Liu, Allen E               9 RSA-NC               2:04.39    1:42.44  
 
Event 9  Girls 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ahart, Savannah K         13 RSA-NC               2:59.96    2:51.07  
  2 Starbuck, Erin M          12 RSA-NC               2:53.75    2:54.70  
  3 Holloway, Blythe M        11 RSA-NC                    NT    3:07.01  
  4 Lu, Angelina Z             9 RSA-NC                    NT    3:25.41  
  5 Malone, Grayson A          9 RSA-NC                    NT    3:31.27  
 
Event 10  Boys 200 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Honaker, Matthew J        11 RSA-NC               4:05.50    3:15.22  
 
Event 11  Girls 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Howell, Addison M          8 RSA-NC                    NT      25.31  
  2 Curzan, Kate G             7 RSA-NC                    NT      25.52  
  3 Kruse, Jamie A             7 RSA-NC                 31.08      25.84  
  4 Romano, Dakota M           8 RSA-NC                    NT      27.12  
  5 Porper, Amelie R           7 RSA-NC                    NT      27.86  
  6 Gilreath, Sallie E         7 RSA-NC                    NT      29.27  
  7 Pearce, Jessica L          7 RSA-NC                    NT      29.76  
  8 Turner, Elle G             7 RSA-NC                    NT      30.70  
  9 Haithcock, Caroline        7 RSA-NC                    NT      44.08  
 10 Pearce, Reagan C           5 RSA-NC                    NT      53.03  
 -- Kick, Maddie E             8 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Matthews, Ava M            6 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Gautreau, Gabby M          6 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Brumback, Katelyn M        6 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Fish, Kacey J              8 RSA-NC                    NT         DQ  
 
Event 12  Boys 8 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lickfold, Alex A           7 RSA-NC                 27.64      23.90  
  2 Ramirez-Strange, Sebasti   8 RSA-NC                 31.44      27.41  
  3 Laws, Colton R             7 RSA-NC                 30.15      28.39  
  4 Bondo, Henry W             7 RSA-NC                    NT      33.79  
 -- Drake, Liam K              8 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Nosol, Aiden L             8 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Philbin, Jack T            6 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Salvitti, Canaan J         7 RSA-NC                    NT         DQ  
 
Event 13  Girls 12 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Raynor, Scarlett A        11 RSA-NC                 40.92      38.70  
  2 Vanega, Claudia E         11 RSA-NC                 39.64      38.90  
  3 Nichols, Cassandra L      11 RSA-NC                 38.39      39.03  
  4 Hegeman, Reilley E        12 RSA-NC                 42.08      41.68  
  5 Marriott, Camilla Anne A  11 RSA-NC                 40.12      42.58  
  6 Lickfold, Katelyn D       10 RSA-NC                 41.80      43.05  
  7 Tonnessen, Georgia K      11 RSA-NC                 46.46      43.83  
  8 Farishian, Emma M         12 RSA-NC                 43.12      43.87  
  9 Plant, Victoria R         12 RSA-NC                    NT      47.16  
 10 Roman, Julia K            12 RSA-NC                 48.05      47.19  
 11 Kruse, Olivia M            9 RSA-NC                 51.28      48.38  
 12 Rash, Erica G             10 RSA-NC                    NT      51.64  
 13 Hahl, Annelise S          11 RSA-NC                    NT      51.74  
 14 Reel, Hannah K            10 RSA-NC                    NT      53.58  
 15 Hilder, Amelia R           9 RSA-NC                 55.22      55.09  
 16 Johnson, Fiona L           8 RSA-NC               1:03.39      55.92  
 17 Nelson, Savannah K         8 RSA-NC                 57.93      55.98  
 18 Martin, Annabelle E        9 RSA-NC               1:01.92      57.46  
 19 Diem, Anya                 8 RSA-NC               1:08.12      58.40  
 20 Williams, Delwyn A         9 RSA-NC                    NT      58.42  
 21 Strunk, Julia A            9 RSA-NC               1:02.56    1:00.55  
 22 Plant, Elizabeth/Lizzy C   9 RSA-NC                    NT    1:12.99  
 23 Odonnell, Sedona L         9 RSA-NC                    NT    1:22.63  
 -- Laine, Anne-Sophie        10 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Williams, Gweneth E        7 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Williams, Catrin R         7 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Stephens, Kara B           9 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Walton, Erin L            10 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Trout, Maddie M            9 RSA-NC                    NT         DQ  
 
Event 14  Boys 12 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ison, Luka I              11 RSA-NC                 38.91      38.05  
  2 Kempf, Mason G            11 RSA-NC                 38.89      40.07  
  3 Lisi, Ian A               12 RSA-NC                 40.83      40.30  
  4 Bridgers, Malone M        11 RSA-NC                 44.94      42.84  
  5 Holloway, Ethan R          9 RSA-NC                 45.17      46.89  
  6 Levin, Adam M             11 RSA-NC                 48.27      48.69  
  7 Webb, Davis J             11 RSA-NC                 42.80      49.85  
  8 Williams, Casey P          9 RSA-NC                 56.29      49.97  
  9 Robinson, Caleb F         11 RSA-NC                    NT      50.49  
 10 Lesser, Aidan V           12 RSA-NC                    NT      50.67  
 11 Zhang, Brian J            11 RSA-NC                 47.72      50.89  
 12 White, Deacon C           11 RSA-NC                 53.39      53.66  
 13 Shuck, Chris W             8 RSA-NC                 57.53      54.45  
 14 Kondratick, Jack A        11 RSA-NC                 55.91      54.76  
 15 Brumback, Noah G           8 RSA-NC                 58.75      54.88  
 16 Wallace, Noah A           10 RSA-NC                 56.54      55.31  
 17 Debrauwer, Liam M         10 RSA-NC                    NT      56.31  
 18 DeAngelo, Brady T          9 RSA-NC                    NT      56.51  
 19 Liu, Allen E               9 RSA-NC                 58.21      56.70  
 20 Bressler, CJ J            11 RSA-NC                    NT      57.45  
 21 Uhorchak, Chase C         10 RSA-NC                    NT    1:00.70  
 22 McDonnell, Gavin J        12 RSA-NC                    NT    1:02.68  
 -- Hoyt, Andrew J            10 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Zeren, Ben P               9 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Wen, Samuel X             10 RSA-NC               1:00.48         DQ  
 -- Murphy, Sean P             9 RSA-NC                    NT         DQ  
 
Event 15  Girls 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chang, Amy                16 RSA-NC               1:06.69    1:11.72  
  2 Johnson, Ana L            15 RSA-NC               1:08.97    1:15.61  
  3 Carter, Dani A            16 RSA-NC               1:09.56    1:17.48  
  4 Holland, Mimi             14 RSA-NC               1:20.73    1:18.68  
  5 Chan, Chloe G             12 RSA-NC               1:17.99    1:20.52  
  6 Malley, Delaney L         12 RSA-NC               1:21.54    1:21.19  
  7 Mitchell, Kennedy A       14 RSA-NC               1:18.34    1:21.31  
  8 Malley, Makenna A         15 RSA-NC               1:22.96    1:22.05  
  9 Groce, April M            14 RSA-NC               1:20.06    1:23.20  
 10 Vanega, Claudia E         11 RSA-NC               1:30.33    1:24.52  
 11 Raynor, Scarlett A        11 RSA-NC               1:29.20    1:27.91  
 12 Andrews, Stella E         11 RSA-NC               1:35.70    1:31.37  
 13 Swyers, Madi M            16 RSA-NC                    NT    1:34.86  
 14 Mischke, Brooke E         13 RSA-NC                    NT    1:36.52  
 15 Savitsky, Abigail G       10 RSA-NC               1:45.93    1:38.12  
 16 Schoenagel, Lauren E       9 RSA-NC               1:39.41    1:39.73  
 17 Shuck, Bridget G          10 RSA-NC               1:46.36    1:43.81  
 18 Pereira, Grace E           9 RSA-NC                    NT    1:44.40  
 19 Ahart, Ryann A            11 RSA-NC               2:01.47    1:47.39  
 20 Hettich, Helena J          9 RSA-NC                    NT    2:08.85  
 
Event 16  Boys 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Martinez, Roman D         15 RSA-NC               1:07.92    1:05.91  
  2 Drake, Patrick J          14 RSA-NC               1:08.61    1:06.79  
  3 Torre-Nieto, Sebastian A  15 RSA-NC                    NT    1:11.37  
  4 Smith, Ian A              17 RSA-NC               1:11.23    1:11.48  
  5 Hester, Trey D            15 RSA-NC               1:12.99    1:11.72  
  6 Davis, Austen G           15 RSA-NC               1:19.30    1:14.04  
  7 Wallace, Michael E        16 RSA-NC               1:09.47    1:20.73  
  8 Aparicio, Emilio          12 RSA-NC               1:20.00    1:21.02  
  9 Kightlinger, Evan C       12 RSA-NC               1:37.97    1:27.49  
 10 Lisi, Ian A               12 RSA-NC               1:28.05    1:28.05  
 11 Bridgers, Malone M        11 RSA-NC               1:35.46    1:34.14  
 12 Li, Yicheng               13 RSA-NC                    NT    1:36.27  
 13 White, Deacon C           11 RSA-NC               2:05.22    1:55.51  
 -- Lipson, Zachary or Zach   15 RSA-NC                    NT         DQ  
 
Event 17  Girls 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Banks, Madie A            14 RSA-NC               2:30.71    2:18.34  
  2 Pierce, Camila E          12 RSA-NC               2:12.36    2:19.13  
  3 Kempf, Stella M           16 RSA-NC               2:21.65    2:27.86  
  4 Haugh, Sophie E           13 RSA-NC               2:33.56    2:34.76  
  5 Ahart, Savannah K         13 RSA-NC                    NT    2:37.13  
  6 Long, Sasha E             14 RSA-NC               2:35.00    2:38.88  
  7 Rose, Charlotte G         14 RSA-NC               2:34.84    2:39.43  
 
Event 18  Boys 200 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hubbard, Tom T            17 RSA-NC               1:53.85    2:02.99  
  2 Spence, CJ J              17 RSA-NC               2:01.33    2:05.67  
  3 Thrower, Thomas F         17 RSA-NC               2:13.44    2:14.77  
  4 Horman, Elijah J          14 RSA-NC               2:18.03    2:20.94  
  5 Artman, Cole T            12 RSA-NC               2:49.63    2:24.20  
  6 Muir, Avery J             14 RSA-NC               2:29.20    2:25.24  
  7 Schoenagel, Matthew R     11 RSA-NC               2:48.60    2:26.19  
 
Event 19  Girls 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tischner, Kylen I          8 RSA-NC                 23.09      18.83  
  2 Howell, Addison M          8 RSA-NC                    NT      23.38  
  3 Curzan, Kate G             7 RSA-NC                    NT      24.08  
  4 Porper, Amelie R           7 RSA-NC                    NT      24.54  
  5 Yun, Isabel R              7 RSA-NC                    NT      26.13  
  6 Diem, Anya                 8 RSA-NC                 30.68      26.54  
  7 Gilreath, Sallie E         7 RSA-NC                    NT      26.64  
  8 Kick, Maddie E             8 RSA-NC                    NT      31.47  
  9 Philbin, Natalie G         8 RSA-NC                    NT      32.46  
 10 Fish, Kacey J              8 RSA-NC                    NT      32.95  
 11 Gautreau, Gabby M          6 RSA-NC                    NT      36.16  
 12 Pearce, Reagan C           5 RSA-NC                    NT      37.22  
 -- Finucane, Elinor P         7 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Matthews, Ava M            6 RSA-NC                    NT         DQ  
 
Event 20  Boys 8 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lickfold, Alex A           7 RSA-NC                 28.12      24.77  
  2 Laws, Colton R             7 RSA-NC                 40.29      25.52  
  3 Strong, Mylen I            8 RSA-NC                    NT      28.53  
  4 Parker, Brooks R           8 RSA-NC                    NT      29.54  
  5 Salvitti, Canaan J         7 RSA-NC                    NT      30.22  
  6 Bondo, Henry W             7 RSA-NC                    NT      32.65  
  7 Roman, Cruz D              8 RSA-NC                 37.57      35.41  
  8 Nosol, Aiden L             8 RSA-NC                    NT      35.53  
  9 Withers, Max K             6 RSA-NC                    NT      42.51  
 10 Yentsch, Henry A           6 RSA-NC                    NT      45.22  
 11 Philbin, Jack T            6 RSA-NC                    NT      52.55  
 
Event 21  Girls 12 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lickfold, Megan E         12 RSA-NC                 35.66      33.15  
  2 Vestal, Chloe E           11 RSA-NC                 34.33      34.08  
  3 Nichols, Cassandra L      11 RSA-NC                 33.91      35.17  
  4 Marriott, Camilla Anne A  11 RSA-NC                 36.61      35.69  
  5 Williams, Elena C         12 RSA-NC                 37.44      36.57  
  6 Williams, Natalie A       12 RSA-NC                 35.57      37.61  
  7 Lickfold, Katelyn D       10 RSA-NC                 39.92      38.07  
  8 Andrews, Stella E         11 RSA-NC                 36.96      39.57  
  9 Buchanan, Sylvia E        11 RSA-NC                 39.38      39.71  
 10 Hadsell, Meghan L          9 RSA-NC                 45.01      40.44  
 11 Plant, Victoria R         12 RSA-NC                    NT      40.65  
 12 Horman, Emily G            9 RSA-NC                 42.55      41.24  
 13 Ahart, Ryann A            11 RSA-NC                 55.25      42.36  
 14 Kruse, Olivia M            9 RSA-NC                    NT      42.39  
 15 Barillaro, Carly D         8 RSA-NC                 44.14      42.65  
 16 Malone, Grayson A          9 RSA-NC                 44.43      43.37  
 17 Shuck, Bridget G          10 RSA-NC                 42.67      45.50  
 18 Overcash, Maya S          11 RSA-NC                    NT      46.13  
 19 Nelson, Savannah K         8 RSA-NC                 49.10      47.80  
 20 Hilder, Amelia R           9 RSA-NC                 51.04      49.89  
 21 Johnson, Fiona L           8 RSA-NC                 53.87      51.45  
 22 Martin, Annabelle E        9 RSA-NC                 56.36      51.52  
 23 Wingfield, Marley F       12 RSA-NC                    NT      53.62  
 24 Pearce, Riley A           10 RSA-NC                    NT      54.02  
 25 Williams, Catrin R         7 RSA-NC                    NT      59.25  
 26 Odonnell, Sedona L         9 RSA-NC                    NT      59.58  
 27 Williams, Gweneth E        7 RSA-NC                    NT    1:00.78  
 28 Stephens, Kara B           9 RSA-NC                    NT    1:02.02  
 29 Plant, Elizabeth/Lizzy C   9 RSA-NC                    NT    1:08.21  
 30 Walton, Erin L            10 RSA-NC                    NT    1:17.43  
 31 Trout, Maddie M            9 RSA-NC                    NT    2:08.32  
 -- Laine, Anne-Sophie        10 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Gilreath, Delainey/Laine   9 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Miller, Maris R           10 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Williams, Delwyn A         9 RSA-NC                    NT         DQ  
 
Event 22  Boys 12 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ison, Luka I              11 RSA-NC                 38.16      34.66  
  2 Hadsell, Ethan C          12 RSA-NC                 34.26      35.01  
  3 Tsang, Teeven N           11 RSA-NC                 36.30      35.51  
  4 Malone, Sam M             11 RSA-NC                 40.12      37.07  
  5 Kehn, Lucas J             12 RSA-NC                 40.07      38.69  
  6 Robinson, Caleb F         11 RSA-NC                 43.74      42.89  
  7 Bondo, Christohper L      10 RSA-NC                 49.77      44.28  
  8 Williams, Casey P          9 RSA-NC                 46.59      45.66  
  9 Zhang, Brian J            11 RSA-NC                 45.95      48.02  
 10 Campbell, AJ J             9 RSA-NC                    NT      50.83  
 11 Hollingshead, Jack I      11 RSA-NC                    NT      50.95  
 12 Roman, Lucas J            10 RSA-NC                 50.96      51.72  
 13 Liu, Allen E               9 RSA-NC                    NT      51.87  
 14 Hoyt, Andrew J            10 RSA-NC                    NT      52.09  
 15 White, Drew J              8 RSA-NC                 59.49      53.27  
 16 Zeren, Ben P               9 RSA-NC                 53.57      54.59  
 17 Wallace, Noah A           10 RSA-NC                 55.85      57.66  
 18 DeAngelo, Brady T          9 RSA-NC                    NT    1:01.21  
 18 Bressler, CJ J            11 RSA-NC                    NT    1:01.21  
 -- White, Derek W             9 RSA-NC                 47.20         DQ  
 -- Wen, Samuel X             10 RSA-NC               1:07.26         DQ  
 
Event 23  Girls 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cunningham, Victoria G    15 RSA-NC               1:03.90    1:03.13  
  2 Kondratick, Morgan H      14 RSA-NC               1:03.64    1:05.73  
  3 Van Luvender, Harley E    16 RSA-NC               1:01.42    1:06.42  
  4 Butler, Lindsay A         17 RSA-NC               1:01.51    1:07.00  
  5 Chang, Amy                16 RSA-NC               1:02.24    1:07.48  
  6 Preisach, Ella R          14 RSA-NC               1:07.30    1:09.50  
  7 Johnson, Ana L            15 RSA-NC               1:03.11    1:10.44  
  8 Rydzewski, Sami G         11 RSA-NC               1:10.44    1:10.92  
  9 Chan, Chloe G             12 RSA-NC               1:07.65    1:11.59  
 10 Chance, Kristin T         15 RSA-NC               1:11.14    1:12.23  
 11 Bunger, Valerie R         11 RSA-NC               1:13.10    1:14.27  
 12 Diem, Addie               13 RSA-NC               1:12.93    1:14.35  
 13 Vestal, Chloe E           11 RSA-NC               1:16.94    1:16.72  
 14 Starbuck, Erin M          12 RSA-NC               1:15.55    1:16.98  
 15 Rosenblum, Jade R         15 RSA-NC               1:13.99    1:17.32  
 16 Grant, Lindsay E          11 RSA-NC               1:21.55    1:20.69  
 17 Meredith, Ella R          13 RSA-NC                    NT    1:20.75  
 18 Holgate, Emma S           13 RSA-NC               1:25.17    1:20.81  
 19 Mischke, Brooke E         13 RSA-NC                    NT    1:25.55  
 20 Schoenagel, Lauren E       9 RSA-NC               1:25.57    1:26.90  
 21 Richards, Nora M          10 RSA-NC               1:32.16    1:27.72  
 22 Mitchell, Kennedy A       14 RSA-NC               1:25.01    1:29.35  
 23 Wingfield, Keera F        13 RSA-NC                    NT    1:43.90  
 24 Strunk, Julia A            9 RSA-NC                    NT    1:45.70  
 
Event 24  Boys 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bunger, Joe               13 RSA-NC                 53.71      57.01  
  2 Johnson, Bryson L         15 RSA-NC                 55.55      58.39  
  3 Washburn, David W         16 RSA-NC               1:01.20      58.81  
  4 Ockert, Coby A            15 RSA-NC                 59.24      58.96  
  5 Starbuck, Jason P         15 RSA-NC               1:00.89      59.75  
  6 Davis, Austen G           15 RSA-NC                 57.87    1:01.11  
  7 Hester, Trey D            15 RSA-NC               1:02.11    1:01.74  
  8 Martinez, Roman D         15 RSA-NC               1:00.48    1:02.02  
  9 Ubinger, Kennedy R        17 RSA-NC                 59.00    1:02.05  
 10 Fiffick, Sam D            15 RSA-NC               1:03.60    1:02.23  
 11 Sobocinski, Lukas J       15 RSA-NC               1:09.09    1:02.67  
 12 Todd, Jack R              16 RSA-NC               1:08.79    1:05.06  
 13 Broza, Nick J             15 RSA-NC               1:00.70    1:05.12  
 14 Cappoli, Kai J            15 RSA-NC               1:11.53    1:11.30  
 15 Langebeck, Evan M         14 RSA-NC               1:23.60    1:11.89  
 16 Hadsell, Ethan C          12 RSA-NC               1:12.24    1:15.50  
 17 Tsang, Eiger N             9 RSA-NC               1:24.18    1:23.75  
 18 Miller, Riley C           12 RSA-NC               1:33.30    1:26.63  
 19 Webb, Davis J             11 RSA-NC               1:32.39    1:28.22  
 20 Haithcock, Will J         11 RSA-NC               1:32.66    1:29.37  
 -- Smith, Ian A              17 RSA-NC               1:03.10         DQ  
 -- Kightlinger, Evan C       12 RSA-NC               1:22.33         DQ  
 
Event 25  Girls 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Pierce, Camila E          12 RSA-NC               2:14.14    2:24.95  
 
Event 26  Boys 200 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Watko, Cothalee G         17 RSA-NC               1:54.47    2:02.22  
  2 Lynch, Ryan T             14 RSA-NC                    NT    2:26.49  
  3 Horman, Elijah J          14 RSA-NC                    NT    2:59.82  
 
Event 27  Girls 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tischner, Kylen I          8 RSA-NC                    NT      18.50  
  2 Pearce, Jessica L          7 RSA-NC                    NT      22.74  
  3 Kruse, Jamie A             7 RSA-NC                    NT      24.37  
  4 Yun, Isabel R              7 RSA-NC                    NT      24.61  
  5 Romano, Dakota M           8 RSA-NC                    NT      24.98  
  6 Turner, Elle G             7 RSA-NC                    NT      29.61  
  7 Curzan, Kate G             7 RSA-NC                    NT      30.46  
  8 Philbin, Natalie G         8 RSA-NC                    NT      30.77  
 -- Finucane, Elinor P         7 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Haithcock, Caroline        7 RSA-NC                    NT         DQ  
 
Event 28  Boys 8 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shuck, Chris W             8 RSA-NC                 24.46      20.47  
  2 Ramirez-Strange, Sebasti   8 RSA-NC                 40.31      24.56  
  3 Drake, Liam K              8 RSA-NC                    NT      25.62  
  4 White, Drew J              8 RSA-NC                 27.96      27.67  
 
Event 29  Girls 12 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lickfold, Megan E         12 RSA-NC                 32.64      32.15  
  2 Grant, Lindsay E          11 RSA-NC                 35.03      34.55  
  3 Talwar, Tara               9 RSA-NC                 36.25      34.73  
  4 Williams, Elena C         12 RSA-NC                 35.46      35.05  
  5 Williams, Natalie A       12 RSA-NC                 35.09      35.18  
  6 Andrews, Stella E         11 RSA-NC                 36.83      39.89  
  7 Richards, Nora M          10 RSA-NC                 42.84      42.60  
  8 Hadsell, Meghan L          9 RSA-NC                 40.29      42.91  
  9 Malone, Grayson A          9 RSA-NC                    NT      44.30  
 10 Rash, Erica G             10 RSA-NC                    NT      44.97  
 11 Overcash, Maya S          11 RSA-NC                    NT      45.52  
 12 Roman, Julia K            12 RSA-NC                 49.87      45.64  
 13 Pereira, Grace E           9 RSA-NC                 50.73      47.34  
 14 Barillaro, Carly D         8 RSA-NC                 52.73      48.63  
 15 Hahl, Annelise S          11 RSA-NC                    NT      49.28  
 16 Miller, Maris R           10 RSA-NC                    NT      50.73  
 17 Pearce, Riley A           10 RSA-NC                    NT      51.53  
 18 Jaeger-Sandruck, Maeve A  10 RSA-NC                    NT      55.73  
 19 Wingfield, Marley F       12 RSA-NC                    NT      56.62  
 -- Hettich, Helena J          9 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Gilreath, Delainey/Laine   9 RSA-NC                    NT         DQ  
 -- Presnall, Ruby C           8 RSA-NC                    NT         DQ  
 
Event 30  Boys 12 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Aparicio, Emilio          12 RSA-NC                 31.25      31.00  
  2 Kempf, Mason G            11 RSA-NC                 33.37      32.85  
  3 Tsang, Teeven N           11 RSA-NC                 34.61      34.24  
  4 Lisi, Ian A               12 RSA-NC                 34.23      35.06  
  5 Honaker, Matthew J        11 RSA-NC                 38.43      37.27  
  6 Tsang, Eiger N             9 RSA-NC                 39.24      38.03  
  7 Lesser, Aidan V           12 RSA-NC                    NT      42.09  
  8 Miller, Riley C           12 RSA-NC                 49.81      42.78  
  9 White, Derek W             9 RSA-NC                    NT      42.92  
 10 Haithcock, Will J         11 RSA-NC                 41.68      43.71  
 11 Teague, Ian M              9 RSA-NC                 45.60      48.42  
 12 Kondratick, Jack A        11 RSA-NC                 51.25      53.11  
 13 Murphy, Sean P             9 RSA-NC                    NT      53.17  
 14 Roman, Lucas J            10 RSA-NC               1:02.81      56.18  
 15 McDonnell, Gavin J        12 RSA-NC                    NT      56.65  
 16 Brumback, Noah G           8 RSA-NC                    NT      58.07  
 17 Uhorchak, Chase C         10 RSA-NC                    NT    1:03.52  
 -- Kehn, Lucas J             12 RSA-NC                 36.99         DQ  
 -- Bondo, Christohper L      10 RSA-NC                 56.29         DQ  
 
Event 31  Girls 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cunningham, Victoria G    15 RSA-NC               1:00.92    1:02.60  
  2 Chang, Amy                16 RSA-NC                 59.32    1:03.65  
  3 Rydzewski, Amber E        14 RSA-NC               1:03.71    1:07.07  
  4 Overton, Sam A            14 RSA-NC               1:11.11    1:07.40  
  5 Carter, Dani A            16 RSA-NC               1:03.03    1:07.99  
  6 Kempf, Stella M           16 RSA-NC               1:02.01    1:08.94  
  7 Preisach, Ella R          14 RSA-NC               1:03.85    1:09.90  
  8 Bunger, Valerie R         11 RSA-NC               1:08.77    1:10.21  
  9 Link, Madison G           15 RSA-NC               1:10.01    1:11.63  
 10 Rydzewski, Sami G         11 RSA-NC               1:14.78    1:14.23  
 11 Groce, April M            14 RSA-NC               1:06.17    1:14.70  
 12 Malley, Makenna A         15 RSA-NC               1:15.11    1:15.54  
 13 Maleski, Mary C           13 RSA-NC               1:15.00    1:18.63  
 14 Talwar, Tara               9 RSA-NC               1:22.13    1:25.96  
 15 Savitsky, Abigail G       10 RSA-NC                    NT    1:33.61  
 16 Horman, Emily G            9 RSA-NC               2:12.13    1:52.92  
 
Event 32  Boys 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Washburn, David W         16 RSA-NC                 54.96      56.81  
  2 Johnson, Bryson L         15 RSA-NC                 54.93      56.96  
  3 Spence, CJ J              17 RSA-NC                 57.97      57.69  
  4 Bunger, Joe               13 RSA-NC                 53.88      57.71  
  5 Torre-Nieto, Sebastian A  15 RSA-NC                    NT    1:00.51  
  6 Todd, Jack R              16 RSA-NC               1:02.89    1:01.70  
  7 Thrower, Thomas F         17 RSA-NC               1:01.05    1:03.79  
  8 Pierce, Tomas F           16 RSA-NC               1:03.46    1:07.17  
  9 Broza, Nick J             15 RSA-NC               1:03.19    1:09.60  
 10 Drake, Patrick J          14 RSA-NC               1:12.96    1:10.22  
 11 Anderson, Tate D          13 RSA-NC               1:16.29    1:10.92  
 12 Artman, Cole T            12 RSA-NC               1:09.20    1:12.97  
 13 Langebeck, Evan M         14 RSA-NC                    NT    1:22.47  
 14 Levin, Adam M             11 RSA-NC               1:24.98    1:29.16  
 
Event 33  Girls 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cunningham, Victoria G    15 RSA-NC               2:15.18    2:18.75  
  2 Kondratick, Morgan H      14 RSA-NC               2:19.46    2:24.30  
  3 Holland, Mimi             14 RSA-NC               2:26.05    2:25.01  
  4 Banks, Madie A            14 RSA-NC               2:27.51    2:26.38  
  5 Van Luvender, Harley E    16 RSA-NC               2:17.07    2:26.61  
  6 Chan, Chloe G             12 RSA-NC               2:23.28    2:26.73  
  7 Ahart, Savannah K         13 RSA-NC               2:41.68    2:36.62  
  8 Chance, Kristin T         15 RSA-NC               2:32.06    2:37.20  
  9 Link, Madison G           15 RSA-NC               2:34.39    2:37.72  
 10 Malley, Delaney L         12 RSA-NC                    NT    2:39.01  
 11 Haugh, Sophie E           13 RSA-NC               2:41.55    2:40.97  
 12 Malley, Makenna A         15 RSA-NC               2:37.38    2:42.83  
 13 Long, Sasha E             14 RSA-NC               2:38.75    2:44.44  
 14 Diem, Addie               13 RSA-NC               2:43.46    2:44.86  
 15 Raynor, Scarlett A        11 RSA-NC               3:00.64    2:59.25  
 16 Lu, Angelina Z             9 RSA-NC                    NT    3:00.11  
 17 Swyers, Madi M            16 RSA-NC                    NT    3:00.15  
 18 Schoenagel, Lauren E       9 RSA-NC                    NT    3:16.26  
 -- Wingfield, Keera F        13 RSA-NC                    NT         DQ  
 
Event 34  Boys 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sobocinski, Lukas J       15 RSA-NC               2:10.03    2:12.86  
  2 Martinez, Roman D         15 RSA-NC               2:13.74    2:15.11  
  3 Ubinger, Kennedy R        17 RSA-NC               2:14.10    2:18.68  
  4 Hester, Trey D            15 RSA-NC               2:19.78    2:26.94  
  5 Horman, Elijah J          14 RSA-NC               2:20.89    2:27.26  
  6 Schoenagel, Matthew R     11 RSA-NC               2:27.76    2:27.70  
  7 Muir, Avery J             14 RSA-NC               2:29.74    2:34.72  
  8 Anderson, Tate D          13 RSA-NC               2:44.33    2:38.68  
  9 Malone, Sam M             11 RSA-NC                    NT    2:56.71  
 10 Holloway, Ethan R          9 RSA-NC                    NT    3:23.58  
 
Event 35  Girls 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Overton, Sam A            14 RSA-NC               5:12.22    5:04.50  
  2 Rydzewski, Amber E        14 RSA-NC               4:57.96    5:05.28  
  3 Rose, Charlotte G         14 RSA-NC               5:48.01    5:39.01  
  4 Rendon, Kalle B            9 RSA-NC               5:56.89    5:42.30  
 
Event 36  Boys 400 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Watko, Cothalee G         17 RSA-NC               4:08.10    4:25.23  
  2 Starbuck, Jason P         15 RSA-NC               4:35.20    4:45.47  
  3 Lynch, Ryan T             14 RSA-NC               5:33.52    4:56.87  
  4 Artman, Cole T            12 RSA-NC               5:44.84    5:15.00