Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 7/26/2017 02:30 PM
               SwimMAC NC 12U BB and Below LC Champs - 7/22/2017               
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 7-8 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
 -- Jolley, Ava L              7 MAC-NC               2:05.45         DQ  
                1:00.79        DQ (1:02.02)                                        
 
Event 1  Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carlson, Sawyer G          9 MAC-NC               1:46.59    1:46.25  
                  53.23     1:46.25 (53.02)                                        
  2 Matthews, Hope M           9 MAC-NC                    NT    1:54.03  
                  56.69     1:54.03 (57.34)                                        
 
Event 1  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Graham, Avery G           10 MAC-NC               1:43.66    1:39.65  
                  48.77     1:39.65 (50.88)                                        
  2 Tyminski, Ella M          10 MAC-NC                    NT    1:40.85  
                  50.08     1:40.85 (50.77)                                        
  3 Murillo, Angelina C       10 MAC-NC               1:55.56    1:52.95  
                  57.98     1:52.95 (54.97)                                        
  4 Lang, Anna G              10 MAC-NC               1:53.47    1:55.96  
                  57.51     1:55.96 (58.45)                                        
  5 Unnikrishnan, Radhika     10 MAC-NC                    NT    2:00.02  
 
Event 2  Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yandle, Ashton C           9 MAC-NC               1:48.12    1:40.65  
                  47.17     1:40.65 (53.48)                                        
 
Event 2  Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wickerham, Connor D       10 MAC-NC               1:43.63    1:41.72  
                  52.01     1:41.72 (49.71)                                        
  2 Conroy, Gavin P           10 MAC-NC               1:55.61    1:43.80  
                  51.66     1:43.80 (52.14)                                        
  3 Patil, Sanat D            10 MAC-NC               1:49.60    1:44.23  
  4 Connors, Thomas E         10 MAC-NC               2:02.18    1:57.13  
                  57.52     1:57.13 (59.61)                                        
 
Event 2  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Klein, Freddy W           11 MAC-NC               1:28.77    1:28.06  
                  43.00     1:28.06 (45.06)                                        
 
Event 3  Girls 7-8 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Knox, Morgan A             8 MAC-NC                 56.39      57.46  
  2 Champion, Maria F          8 MAC-NC                 59.09      58.19  
  3 Druhan, Ellie E            8 MAC-NC                 56.41      58.88  
  4 Jolley, Ava L              7 MAC-NC                 57.80    1:00.32  
  5 Connors, Emily R           8 MAC-NC               1:00.44    1:01.40  
  5 Lindsay, Ann Marshall M    8 MAC-NC               1:04.43    1:01.40  
  7 Ricciardi, Giovanna R      8 MAC-NC               1:02.33    1:05.59  
  8 O'Dell, Sarah G            8 MAC-NC               1:04.59    1:06.29  
  9 Searight, Sloan R          7 MAC-NC                    NT    1:15.24  
 
Event 3  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matthews, Hope M           9 MAC-NC               1:01.86      54.10  
  2 Sadagopan, Ananya          9 MAC-NC                 54.82      58.58  
  3 Graham, Gabby              9 MAC-NC               1:00.22    1:03.63  
  4 Park, Joy J                9 MAC-NC                 59.53    1:03.73  
  5 Bernardo, CJ J             9 MAC-NC               1:09.01    1:06.29  
  6 Light, Maddie C            9 MAC-NC               1:05.33    1:08.31  
  7 Chia, Mollie J             9 MAC-NC               1:03.54    1:10.22  
 
Event 3  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Phenix A           10 MAC-NC                 54.79      54.63  
  2 Graham, Avery G           10 MAC-NC                 57.30      56.48  
  3 McConnell, Ainsley E      10 MAC-NC                 59.21      57.45  
  4 Murillo, Angelina C       10 MAC-NC               1:05.24    1:09.41  
 
Event 3  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lucy, Meredith G          11 MAC-NC               1:26.57    1:24.57  
 
Event 4  Boys 7-8 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haywood, Alex R            8 MAC-NC                 56.86      54.99  
  2 Shukhnov, Phillip A        8 MAC-NC                    NT    1:03.61  
  3 Cooler, Reid R             7 MAC-NC               1:05.53    1:06.12  
  4 Hamid, Dean N              8 MAC-NC                    NT    1:10.01  
  5 Cowles, Isaiah W           7 MAC-NC               1:12.61    1:14.12  
  6 Greathouse, Thomas A       8 MAC-NC               1:09.64    1:16.51  
 
Event 4  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Graham, Mason J            9 MAC-NC                 54.33      55.19  
  2 Yandle, Ashton C           9 MAC-NC               1:01.34      59.62  
  3 Chiu, Ryan L               9 MAC-NC               1:03.11    1:02.43  
  3 West, Carson J             9 MAC-NC                 58.44    1:02.43  
  5 Dugan, Tyler N             9 MAC-NC               1:17.38    1:12.02  
 
Event 4  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ahlborn, Banks M          10 MAC-NC               1:03.26    1:01.02  
  2 Connors, Thomas E         10 MAC-NC               1:07.87    1:04.77  
 
Event 8  Boys 11 Year Olds 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Klein, Freddy W           11 MAC-NC               2:44.61    2:46.63  
                  38.98     1:21.27 (42.29)     2:06.03 (44.76)     2:46.63 (40.60)
 
Event 9  Girls 7-8 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 O'Dell, Sarah G            8 MAC-NC                 48.88      47.74  
  2 Ricciardi, Giovanna R      8 MAC-NC                 44.96      50.10  
  3 Lindsay, Ann Marshall M    8 MAC-NC                 47.33      50.13  
  4 Connors, Emily R           8 MAC-NC                 53.66      50.43  
  5 Jolley, Ava L              7 MAC-NC                 44.48      51.20  
  6 Knox, Morgan A             8 MAC-NC                 45.31      52.71  
  7 Searight, Sloan R          7 MAC-NC                    NT      56.30  
 
Event 9  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Bernardo, CJ J             9 MAC-NC                 43.50      44.15  
  2 Graham, Gabby              9 MAC-NC                 41.28      44.23  
  3 Carlson, Sawyer G          9 MAC-NC                 41.97      44.65  
  4 Chia, Mollie J             9 MAC-NC                 44.00      44.86  
  5 Light, Maddie C            9 MAC-NC                 51.17      45.53  
  6 Matthews, Hope M           9 MAC-NC                 50.69      46.09  
  7 Park, Joy J                9 MAC-NC                 42.47      47.51  
  8 Cotchery, Jacey N          9 MAC-NC                 50.38      51.05  
  9 Sadagopan, Ananya          9 MAC-NC                 48.83      51.08  
 
Event 9  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tyminski, Ella M          10 MAC-NC                 41.87      41.28  
  2 Mayers, Kelsey D          10 MAC-NC                 41.53      42.10  
  3 Brown, Phenix A           10 MAC-NC                 44.23      44.62  
  4 McConnell, Ainsley E      10 MAC-NC                 43.07      46.32  
  5 Unnikrishnan, Radhika     10 MAC-NC                 45.77      48.27  
  6 Lang, Anna G              10 MAC-NC                 45.87      49.22  
 
Event 9  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lucy, Meredith G          11 MAC-NC                 55.36    1:02.41  
 
Event 10  Boys 7-8 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haywood, Alex R            8 MAC-NC                 42.37      41.88  
  2 Hamid, Dean N              8 MAC-NC                    NT      46.17  
  3 Greathouse, Thomas A       8 MAC-NC                 44.68      46.80  
  4 Cooler, Reid R             7 MAC-NC                 46.13      46.96  
  5 Roman, Vlad M              8 MAC-NC                 50.18      55.87  
  6 Shukhnov, Phillip A        8 MAC-NC                    NT      59.12  
 
Event 10  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Graham, Mason J            9 MAC-NC                 37.57      39.31  
  2 Yandle, Ashton C           9 MAC-NC                 40.80      41.81  
  3 Chiu, Ryan L               9 MAC-NC                 45.27      44.85  
  4 Dugan, Tyler N             9 MAC-NC                 48.33      49.67  
  5 Sondee, Luke C             9 MAC-NC                 55.96    1:00.04  
 
Event 10  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wickerham, Connor D       10 MAC-NC                 40.38      39.87  
  2 Ahlborn, Banks M          10 MAC-NC                 39.47      40.30  
  3 Conroy, Gavin P           10 MAC-NC                 41.01      40.96  
  4 Patil, Sanat D            10 MAC-NC                 44.96      42.06  
  5 Connors, Thomas E         10 MAC-NC                 46.52      47.30  
 
Event 11  Girls 7-8 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Druhan, Ellie E            8 MAC-NC               2:01.88    2:01.07  
                1:00.37   2:01.07 (1:00.70)                                        
  2 Adams, Ella R              8 MAC-NC               2:16.78    2:22.49  
                1:08.21   2:22.49 (1:14.28)                                        
 
Event 11  Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Park, Joy J                9 MAC-NC               2:07.35    2:04.09  
                1:02.72   2:04.09 (1:01.37)                                        
  2 Carlson, Sawyer G          9 MAC-NC               2:02.27    2:07.18  
                1:04.07   2:07.18 (1:03.11)                                        
  3 Cotchery, Jacey N          9 MAC-NC               2:47.82    2:32.65  
                1:15.43   2:32.65 (1:17.22)                                        
 
Event 11  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Brown, Phenix A           10 MAC-NC               2:00.96    2:00.52  
                  58.53   2:00.52 (1:01.99)                                        
  2 Lang, Anna G              10 MAC-NC               2:17.78    2:10.09  
 
Event 12  Boys 7-8 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dheel, Gage E              8 MAC-NC               2:15.47    2:17.42  
                1:07.76   2:17.42 (1:09.66)                                        
  2 Roman, Vlad M              8 MAC-NC               2:23.02    2:21.62  
                1:07.34   2:21.62 (1:14.28)                                        
  3 Cooler, Reid R             7 MAC-NC               2:14.23    2:25.77  
                1:07.81   2:25.77 (1:17.96)                                        
 
Event 12  Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 West, Carson J             9 MAC-NC               2:11.56    2:14.47  
                1:06.88   2:14.47 (1:07.59)                                        
  2 Sondee, Luke C             9 MAC-NC                    NT    2:35.61  
                1:15.05   2:35.61 (1:20.56)                                        
 
Event 12  Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Patil, Sanat D            10 MAC-NC               2:09.71    2:09.94  
                1:04.69   2:09.94 (1:05.25)                                        
 
Event 12  Boys 11 Year Olds 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Klein, Freddy W           11 MAC-NC               1:41.05    1:44.70  
                  51.46     1:44.70 (53.24)                                        
 
Event 13  Girls 7-8 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Champion, Maria F          8 MAC-NC                 48.51      47.59  
  2 Adams, Ella R              8 MAC-NC                 55.10      54.85  
  3 Knox, Morgan A             8 MAC-NC                 52.77      55.02  
  4 O'Dell, Sarah G            8 MAC-NC                 57.12      55.77  
  5 Connors, Emily R           8 MAC-NC                 54.95      56.24  
  6 Ricciardi, Giovanna R      8 MAC-NC                 55.15      57.27  
  7 Searight, Sloan R          7 MAC-NC                    NT      58.62  
  8 Lindsay, Ann Marshall M    8 MAC-NC                 59.33    1:03.79  
 
Event 13  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carlson, Sawyer G          9 MAC-NC                 47.93      47.80  
  2 Graham, Gabby              9 MAC-NC                 48.35      50.18  
  3 Bernardo, CJ J             9 MAC-NC                 53.20      52.66  
  4 Chia, Mollie J             9 MAC-NC                 52.20      53.64  
  5 Park, Joy J                9 MAC-NC                 51.68      54.25  
  6 Light, Maddie C            9 MAC-NC                 56.34      54.86  
  7 Cotchery, Jacey N          9 MAC-NC                 59.85      56.42  
  8 Sadagopan, Ananya          9 MAC-NC                 53.64      57.05  
 
Event 13  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Mayers, Kelsey D          10 MAC-NC                 50.54      48.66  
  2 Unnikrishnan, Radhika     10 MAC-NC                    NT      55.06  
  3 Murillo, Angelina C       10 MAC-NC                 57.63      56.08  
  4 McConnell, Ainsley E      10 MAC-NC                 59.21      59.36  
 
Event 13  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lucy, Meredith G          11 MAC-NC               1:16.93    1:17.16  
 
Event 14  Boys 7-8 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haywood, Alex R            8 MAC-NC                 49.52      50.75  
  2 Greathouse, Thomas A       8 MAC-NC                 54.30      52.91  
  3 Hamid, Dean N              8 MAC-NC                    NT      54.82  
  4 Cooler, Reid R             7 MAC-NC                 55.94      56.24  
  5 Dheel, Gage E              8 MAC-NC                 57.66      57.05  
  6 Roman, Vlad M              8 MAC-NC                 57.27    1:03.02  
  7 Cowles, Isaiah W           7 MAC-NC               1:02.70    1:04.71  
  8 Shukhnov, Phillip A        8 MAC-NC                    NT    1:06.46  
 
Event 14  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yandle, Ashton C           9 MAC-NC                 48.26      48.92  
  2 Graham, Mason J            9 MAC-NC                 51.43      52.54  
  3 Chiu, Ryan L               9 MAC-NC                 54.42      55.09  
  4 West, Carson J             9 MAC-NC                 54.86      56.25  
  5 Dugan, Tyler N             9 MAC-NC                 57.46    1:01.48  
  6 Sondee, Luke C             9 MAC-NC               1:04.61    1:06.44  
 
Event 14  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Conroy, Gavin P           10 MAC-NC                 48.28      46.89  
  2 Ahlborn, Banks M          10 MAC-NC                 52.34      51.44  
 
Event 15  Girls 7-8 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Champion, Maria F          8 MAC-NC               1:35.07    1:30.76  
                  44.96     1:30.76 (45.80)                                        
  2 Druhan, Ellie E            8 MAC-NC               1:44.19    1:37.75  
                  47.16     1:37.75 (50.59)                                        
  3 Adams, Ella R              8 MAC-NC               2:03.18    2:03.81  
 
Event 15  Girls 9 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Matthews, Hope M           9 MAC-NC                    NT    1:40.73  
                  46.31     1:40.73 (54.42)                                        
  2 Graham, Gabby              9 MAC-NC               1:36.63    1:43.78  
                  49.36     1:43.78 (54.42)                                        
 
Event 15  Girls 10 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tyminski, Ella M          10 MAC-NC               1:52.96    1:33.84  
                  44.99     1:33.84 (48.85)                                        
  2 Mayers, Kelsey D          10 MAC-NC                    NT    1:38.21  
  3 Brown, Phenix A           10 MAC-NC               1:42.80    1:39.04  
                  47.30     1:39.04 (51.74)                                        
  4 Murillo, Angelina C       10 MAC-NC               1:41.07    1:42.94  
                  50.50     1:42.94 (52.44)                                        
  5 Lang, Anna G              10 MAC-NC               1:44.11    1:51.67  
  6 Unnikrishnan, Radhika     10 MAC-NC                    NT    1:55.62  
 
Event 16  Boys 7-8 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dheel, Gage E              8 MAC-NC                    NT    1:53.43  
                  55.51     1:53.43 (57.92)                                        
  2 Cowles, Isaiah W           7 MAC-NC               2:11.78    2:02.97  
 
Event 16  Boys 9 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Graham, Mason J            9 MAC-NC               1:31.01    1:30.98  
                  45.45     1:30.98 (45.53)                                        
  2 West, Carson J             9 MAC-NC               1:49.42    1:52.46  
                  50.22   1:52.46 (1:02.24)                                        
 
Event 16  Boys 10 Year Olds 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Conroy, Gavin P           10 MAC-NC               1:31.55    1:31.06  
                  45.01     1:31.06 (46.05)                                        
  2 Wickerham, Connor D       10 MAC-NC               1:32.53    1:31.27  
                  43.72     1:31.27 (47.55)                                        
  3 Ahlborn, Banks M          10 MAC-NC               1:30.91    1:33.26  
                  45.47     1:33.26 (47.79)                                        
  4 Patil, Sanat D            10 MAC-NC               1:41.66    1:38.78  
                  47.10     1:38.78 (51.68)                                        
  5 Connors, Thomas E         10 MAC-NC               1:51.88    1:45.11  
                  50.04     1:45.11 (55.07)                                        
 
Event 17  Girls 10 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Graham, Avery G           10 MAC-NC                    NT    3:37.39  
                  48.98     1:42.20 (53.22)   2:49.48 (1:07.28)     3:37.39 (47.91)
 
Event 18  Boys 11 Year Olds 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Klein, Freddy W           11 MAC-NC               3:14.83    3:16.09  
                  47.20     1:34.43 (47.23)   2:34.68 (1:00.25)     3:16.09 (41.41)
 
Event 19  Girls 7-8 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Druhan, Ellie E            8 MAC-NC                 51.89      51.99  
  2 Champion, Maria F          8 MAC-NC                 56.20      55.59  
  3 Connors, Emily R           8 MAC-NC               1:02.13    1:04.86  
  4 O'Dell, Sarah G            8 MAC-NC                 57.02    1:05.06  
  5 Adams, Ella R              8 MAC-NC               1:08.37    1:07.04  
  6 Knox, Morgan A             8 MAC-NC                 56.22    1:09.37  
  7 Ricciardi, Giovanna R      8 MAC-NC               1:01.66    1:09.57  
  8 Jolley, Ava L              7 MAC-NC               1:00.94    1:09.85  
  9 Lindsay, Ann Marshall M    8 MAC-NC               1:14.74    1:09.97  
 
Event 19  Girls 9 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chia, Mollie J             9 MAC-NC                 51.75      54.82  
  2 Bernardo, CJ J             9 MAC-NC                 54.61      55.56  
  3 Sadagopan, Ananya          9 MAC-NC                 54.94      55.69  
  4 Light, Maddie C            9 MAC-NC               1:05.33      59.74  
  5 Cotchery, Jacey N          9 MAC-NC                    NT    1:19.14  
 
Event 19  Girls 10 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tyminski, Ella M          10 MAC-NC                 49.73      46.65  
  2 Graham, Avery G           10 MAC-NC                 48.20      47.79  
  3 McConnell, Ainsley E      10 MAC-NC                 58.81      52.79  
  4 Mayers, Kelsey D          10 MAC-NC                 56.46      56.42  
 
Event 19  Girls 11 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Lucy, Meredith G          11 MAC-NC               1:29.95    1:47.10  
 
Event 20  Boys 7-8 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Haywood, Alex R            8 MAC-NC                 56.52      57.64  
  2 Dheel, Gage E              8 MAC-NC                    NT    1:07.99  
  3 Roman, Vlad M              8 MAC-NC                 58.10    1:08.38  
  4 Cowles, Isaiah W           7 MAC-NC               1:30.45    1:10.86  
  5 Greathouse, Thomas A       8 MAC-NC                    NT    1:11.75  
 
Event 20  Boys 9 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chiu, Ryan L               9 MAC-NC               1:01.80    1:03.41  
  2 Dugan, Tyler N             9 MAC-NC                    NT    1:16.38  
 -- Sondee, Luke C             9 MAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 20  Boys 10 Year Olds 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Wickerham, Connor D       10 MAC-NC                 50.89      51.58