Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                    HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/5/2017 12:54 PM
             2017 WNCY Hula Invitational - 5/26/2017 to 5/28/2017              
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 12 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neal, Madison F           12 TYDE-NC              2:32.36    2:35.28  
                  34.90     1:13.54 (38.64)     1:55.83 (42.29)     2:35.28 (39.45)
  2 Moehrke, Taylor M         11 TYDE-NC              2:49.15    2:42.88  
                  37.36     1:19.00 (41.64)     2:00.92 (41.92)     2:42.88 (41.96)
  3 Furbay, Caroline D        10 CFAC-NC                   NT    2:45.53  
                  38.42     1:20.90 (42.48)     2:04.32 (43.42)     2:45.53 (41.21)
  4 Cattaneo, Courtney A      12 YCSC-SC              2:47.91    2:45.61  
                  36.78     1:19.33 (42.55)     2:04.41 (45.08)     2:45.61 (41.20)
  5 Wiles, Morgan E           11 TYDE-NC              2:44.59    2:47.27  
                  37.05     1:19.93 (42.88)     2:04.20 (44.27)     2:47.27 (43.07)
  6 Mellor, Tatum N           12 TYDE-NC              2:44.45    2:48.67  
                  37.55     1:19.85 (42.30)     2:04.98 (45.13)     2:48.67 (43.69)
  7 Shlien-Dellinger, Phoeni  12 WNCY-NC              3:33.33    2:52.47  
                  39.23     1:22.82 (43.59)     2:09.47 (46.65)     2:52.47 (43.00)
  8 Frondoza, Audrey R        11 TYDE-NC              2:51.32    2:55.51  
                  37.71     1:21.43 (43.72)     2:09.99 (48.56)     2:55.51 (45.52)
  9 Halloran, Riley M          8 YCSC-SC              4:01.67    3:27.99  
                  46.43     1:39.44 (53.01)     2:37.46 (58.02)     3:27.99 (50.53)
 
Event 1  Girls 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kilpatrick, Ava S         13 WNCY-NC              2:33.85    2:26.44  
                  34.15     1:11.56 (37.41)     1:50.04 (38.48)     2:26.44 (36.40)
  2 Spirek, Allison L         14 YCSC-SC              2:32.70    2:28.22  
                                1:11.60 ( )     1:50.62 (39.02)     2:28.22 (37.60)
  3 Westle, Lacy B            14 WNCY-NC              2:23.64    2:30.24  
                  34.34     1:11.94 (37.60)     1:51.08 (39.14)     2:30.24 (39.16)
  4 Evans, Lauren K           14 RACY-NC              2:37.83    2:35.69  
                  35.50     1:14.72 (39.22)     1:55.19 (40.47)     2:35.69 (40.50)
  5 Baker, Morgan O           14 YCSC-SC              2:40.75    2:35.81  
                  36.04     1:14.82 (38.78)     1:56.12 (41.30)     2:35.81 (39.69)
  6 Moore, Sarah T            14 WNCY-NC                   NT    2:40.89  
                  37.35     1:19.34 (41.99)     2:00.59 (41.25)     2:40.89 (40.30)
  7 Beckerleg, Lindsay L      13 TYDE-NC              2:42.56    2:44.27  
                  37.31     1:20.62 (43.31)     2:04.60 (43.98)     2:44.27 (39.67)
  8 McGuire, Grace M          14 RACY-NC                   NT    2:44.98  
                  39.13     1:21.68 (42.55)     2:03.77 (42.09)     2:44.98 (41.21)
  9 Phillips, Abby N          14 RACY-NC              2:51.89    2:46.39  
                  37.08     1:21.14 (44.06)     2:07.90 (46.76)     2:46.39 (38.49)
 10 McCormack, Olivia A       13 WNCY-NC              2:59.05    2:52.01  
                  38.80     1:23.53 (44.73)     2:09.46 (45.93)     2:52.01 (42.55)
 11 Beard, Maddie E           13 TYDE-NC              2:46.31    2:55.36  
                  38.77     1:23.33 (44.56)     2:11.27 (47.94)     2:55.36 (44.09)
 12 Fairbairn, Sophia J       13 WNCY-NC                   NT    2:59.33  
                  40.15     1:25.12 (44.97)     2:12.74 (47.62)     2:59.33 (46.59)
 13 Ellisor, Lucy K           14 YCSC-SC              3:15.40    2:59.96  
                  38.71     1:24.88 (46.17)     2:12.20 (47.32)     2:59.96 (47.76)
 14 Cook, Cate M              13 YSST-NC                   NT    3:00.43  
                  37.69     1:22.01 (44.32)     2:11.63 (49.62)     3:00.43 (48.80)
 15 Sampson-Green, Margaret   14 WNCY-NC                   NT    3:07.42  
                  40.75     1:28.89 (48.14)     2:18.53 (49.64)     3:07.42 (48.89)
 16 Dow, Aila T               14 YCSC-SC              3:25.62    3:11.89  
                  40.47     1:29.59 (49.12)     2:20.67 (51.08)     3:11.89 (51.22)
 17 Sampson-Green, Emma Q     14 WNCY-NC                   NT    3:12.57  
                  42.35     1:31.40 (49.05)     2:21.85 (50.45)     3:12.57 (50.72)
 
Event 1  Girls 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reeder, Grace C           16 WNCY-NC              2:08.84    2:16.41  
                  31.54     1:05.41 (33.87)     1:40.95 (35.54)     2:16.41 (35.46)
  2 Long, Camille D           18 WNCY-NC              2:09.84    2:19.46  
                  32.49     1:06.56 (34.07)     1:43.11 (36.55)     2:19.46 (36.35)
  3 Pottle, Kate B            16 CFAC-NC              2:30.03    2:25.10  
                  33.23     1:08.89 (35.66)     1:48.13 (39.24)     2:25.10 (36.97)
  4 Parks, Lizzie N           16 TYDE-NC              2:24.59    2:25.77  
                  32.95     1:10.06 (37.11)     1:47.81 (37.75)     2:25.77 (37.96)
  5 Widmann, Maddy E          17 WNCY-NC              2:17.22    2:30.48  
                  33.66     1:11.08 (37.42)     1:50.92 (39.84)     2:30.48 (39.56)
  6 Bunting, Meredith T       15 TYDE-NC              2:27.17    2:31.68  
                  32.99     1:11.45 (38.46)     1:50.93 (39.48)     2:31.68 (40.75)
  7 Anderson, Tristan D       15 WNCY-NC              2:25.17    2:32.69  
                  34.69     1:12.76 (38.07)     1:53.17 (40.41)     2:32.69 (39.52)
  8 Orr, Emily B              15 WNCY-NC              2:33.67    2:33.60  
                  35.14     1:13.92 (38.78)     1:54.33 (40.41)     2:33.60 (39.27)
  9 Lubian-Lopez, Karina      17 WNCY-NC              2:36.97    2:34.08  
                  35.36     1:15.29 (39.93)     1:54.99 (39.70)     2:34.08 (39.09)
 10 Littauer, Rebekah H       17 WNCY-NC              2:33.74    2:35.68  
                  34.73     1:14.09 (39.36)     1:54.87 (40.78)     2:35.68 (40.81)
 11 Etter, Donna A            16 YCSC-SC              2:51.79    2:36.31  
                  34.30     1:12.14 (37.84)     1:53.68 (41.54)     2:36.31 (42.63)
 12 Jones, Paige L            16 TYDE-NC              2:29.17    2:36.61  
                  35.15     1:16.38 (41.23)     1:57.49 (41.11)     2:36.61 (39.12)
 13 Boram, Ally R             16 WNCY-NC              2:39.16    2:48.97  
                  36.56     1:18.02 (41.46)     2:04.22 (46.20)     2:48.97 (44.75)
 14 Hixson, Kaelyn R          16 WNCY-NC              2:57.58    2:56.35  
                  37.91     1:22.94 (45.03)     2:10.84 (47.90)     2:56.35 (45.51)
 15 Faherty, Taylor R         16 YSST-NC                   NT    3:06.56  
                  40.68     1:26.78 (46.10)     2:17.51 (50.73)     3:06.56 (49.05)
 16 Grant, Hannah G           17 YSST-NC                   NT    3:09.87  
                  39.86     1:24.78 (44.92)     2:17.32 (52.54)     3:09.87 (52.55)
 
Event 2  Boys 12 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jarrett  Jr., Samuel D    12 WNCY-NC              2:31.85    2:36.12  
                  35.31     1:16.57 (41.26)     1:57.21 (40.64)     2:36.12 (38.91)
  2 Ryan, Caden T             12 WNCY-NC              2:35.47    2:36.72  
                  35.41     1:16.40 (40.99)     1:57.36 (40.96)     2:36.72 (39.36)
  3 Halloran, Nate            11 YCSC-SC              2:48.53    2:37.39  
                  35.64     1:16.22 (40.58)     1:57.75 (41.53)     2:37.39 (39.64)
  4 Vess, Jack J              12 WNCY-NC              2:34.14    2:38.69  
                  36.37     1:16.61 (40.24)     1:58.05 (41.44)     2:38.69 (40.64)
  5 Gust, Conan C             12 YCSC-SC              3:02.51    2:44.24  
                  36.54     1:17.85 (41.31)     2:01.68 (43.83)     2:44.24 (42.56)
  6 Ellisor, Deon R           10 YCSC-SC              3:48.63    3:20.21  
                                                    2:28.61 ( )     3:20.21 (51.60)
  7 Cattaneo, Connor A         8 YCSC-SC              3:58.09    3:31.52  
                  42.07                             2:34.32 ( )     3:31.52 (57.20)
  8 Halloran, Cooper J         7 YCSC-SC              4:13.15    4:06.46  
                  55.03   1:59.35 (1:04.32)   4:06.46 (2:07.11)                    
 
Event 2  Boys 13-14 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Guffey, Nathaniel A       14 WNCY-NC              2:43.96    2:31.95  
                  33.85     1:12.44 (38.59)     1:53.47 (41.03)     2:31.95 (38.48)
  2 Whitworth, Nate C         13 TYDE-NC                   NT    2:33.51  
                  33.17     1:11.12 (37.95)     1:51.96 (40.84)     2:33.51 (41.55)
  3 Howden, Frank B           13 WNCY-NC              2:39.14    2:41.30  
                  36.70     1:18.49 (41.79)     2:00.23 (41.74)     2:41.30 (41.07)
  4 Hayes, Jackson G          14 WNCY-NC                   NT    2:49.37  
                  37.26     1:22.39 (45.13)     2:08.19 (45.80)     2:49.37 (41.18)
  5 Fore, Daniel G            13 TYDE-NC              2:43.73    2:50.89  
                  37.16     1:19.53 (42.37)     2:06.33 (46.80)     2:50.89 (44.56)
  6 Reeder, David W           13 WNCY-NC                   NT    2:59.35  
                  37.61     1:22.32 (44.71)     2:11.83 (49.51)     2:59.35 (47.52)
 
Event 2  Boys 15 & Over 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stanek, Mitchell B        18 WNCY-NC              2:06.69    2:05.94  
                  29.96     1:01.88 (31.92)     1:34.05 (32.17)     2:05.94 (31.89)
  2 Arwood, Reid R            17 WNCY-NC              2:09.62    2:09.16  
                  29.59     1:01.86 (32.27)     1:35.66 (33.80)     2:09.16 (33.50)
  3 Morrison, Matthew G       16 WNCY-NC              2:08.60    2:09.32  
                  29.52     1:02.29 (32.77)     1:36.22 (33.93)     2:09.32 (33.10)
  4 Fore, Dylan T             16 TYDE-NC              2:07.72    2:13.36  
                  30.79     1:04.31 (33.52)     1:39.46 (35.15)     2:13.36 (33.90)
  5 Talbert, Joshua D         16 YSST-NC              2:10.46    2:16.59  
                  30.22     1:04.80 (34.58)     1:40.66 (35.86)     2:16.59 (35.93)
  6 Kolomiyets, Israel Z      15 WNCY-NC              2:24.19    2:16.75  
                  30.34     1:04.77 (34.43)     1:41.87 (37.10)     2:16.75 (34.88)
  7 Ostrander, Ben R          17 RACY-NC              2:18.59    2:17.81  
                  30.99     1:05.83 (34.84)     1:42.41 (36.58)     2:17.81 (35.40)
  8 Armentrout, Will T        15 TYDE-NC              2:16.62    2:17.96  
                  31.27     1:06.28 (35.01)     1:43.40 (37.12)     2:17.96 (34.56)
  9 Chase, Ethan D            16 TYDE-NC              2:06.83    2:18.01  
                  31.40     1:06.31 (34.91)     1:43.46 (37.15)     2:18.01 (34.55)
 10 Procopii, Stephan C       16 YSST-NC              2:06.14    2:18.02  
                  30.97     1:05.72 (34.75)     1:43.23 (37.51)     2:18.02 (34.79)
 11 Vess, John H              15 WNCY-NC              2:20.91    2:18.16  
                  30.41     1:05.21 (34.80)     1:43.34 (38.13)     2:18.16 (34.82)
 12 Graham, Sam M             15 TYDE-NC              2:11.06    2:24.70  
                  32.05     1:08.42 (36.37)     1:46.61 (38.19)     2:24.70 (38.09)
 13 McGuire, Dylan J          15 TYDE-NC                   NT    2:48.31  
                  36.93     1:20.06 (43.13)     2:05.56 (45.50)     2:48.31 (42.75)
 14 Ferrucci, Joey A          17 YCSC-SC              2:40.12    2:57.40  
                  35.58     1:17.79 (42.21)     2:07.43 (49.64)     2:57.40 (49.97)
 
Event 3  Girls 12 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neal, Madison F           12 TYDE-NC              1:18.18    1:16.85  
                  37.45     1:16.85 (39.40)                                        
  2 Mellor, Tatum N           12 TYDE-NC              1:24.01    1:24.37  
                  41.28     1:24.37 (43.09)                                        
  3 Moehrke, Taylor M         11 TYDE-NC              1:30.05    1:27.11  
                  41.97     1:27.11 (45.14)                                        
  4 Frondoza, Audrey R        11 TYDE-NC              1:30.21    1:27.53  
                  43.32     1:27.53 (44.21)                                        
  5 Shlien-Dellinger, Phoeni  12 WNCY-NC              1:44.75    1:29.25  
                  43.02     1:29.25 (46.23)                                        
  6 Wiles, Morgan E           11 TYDE-NC              1:25.56    1:29.63  
                  44.39     1:29.63 (45.24)                                        
  7 Forbes, Abby R            10 CFAC-NC                   NT    1:32.21  
                  45.82     1:32.21 (46.39)                                        
  8 Spirek, Jill A             9 YCSC-SC              1:52.53    1:55.89  
                  53.23   1:55.89 (1:02.66)                                        
 
Event 3  Girls 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Klosterman, Carstyn J     14 TYDE-NC              1:11.27    1:13.99  
                  36.59     1:13.99 (37.40)                                        
  2 Alexander, Reece E        13 TYDE-NC              1:12.76    1:16.67  
                  37.10     1:16.67 (39.57)                                        
  3 Kilpatrick, Ava S         13 WNCY-NC              1:24.64    1:19.43  
                  38.94     1:19.43 (40.49)                                        
  4 Taylor, Kayana R          13 YSST-NC              1:16.89    1:19.60  
                  38.77     1:19.60 (40.83)                                        
  5 Dorn, Caitlyn A           14 YCSC-SC              1:27.47    1:23.16  
                  39.98     1:23.16 (43.18)                                        
  6 Westle, Lacy B            14 WNCY-NC              1:22.36    1:24.48  
                  41.10     1:24.48 (43.38)                                        
  7 Spirek, Allison L         14 YCSC-SC              1:21.91    1:25.02  
                  42.46     1:25.02 (42.56)                                        
  8 Evans, Lauren K           14 RACY-NC              1:27.74    1:26.01  
                  42.46     1:26.01 (43.55)                                        
  9 Phillips, Abby N          14 RACY-NC              1:31.67    1:26.77  
                  41.89     1:26.77 (44.88)                                        
 10 McCormack, Olivia A       13 WNCY-NC              1:33.78    1:28.27  
                  43.34     1:28.27 (44.93)                                        
 11 Beard, Maddie E           13 TYDE-NC              1:36.07    1:29.95  
                  43.20     1:29.95 (46.75)                                        
 12 McGuire, Grace M          14 RACY-NC                   NT    1:31.11  
                  45.58     1:31.11 (45.53)                                        
 13 Cook, Cate M              13 YSST-NC                   NT    1:31.38  
                  43.59     1:31.38 (47.79)                                        
 14 Beckerleg, Lindsay L      13 TYDE-NC              1:32.50    1:35.17  
                  46.55     1:35.17 (48.62)                                        
 15 Ellisor, Lucy K           14 YCSC-SC              1:36.24    1:35.93  
                  46.36     1:35.93 (49.57)                                        
 16 Sampson-Green, Emma Q     14 WNCY-NC                   NT    1:35.94  
 17 Fairbairn, Sophia J       13 WNCY-NC              1:39.05    1:37.90  
 18 Dow, Aila T               14 YCSC-SC              1:47.75    1:53.88  
                  55.85     1:53.88 (58.03)                                        
 
Event 3  Girls 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Soule, Mary O O           18 WNCY-NC              1:11.49    1:10.88  
                  34.89     1:10.88 (35.99)                                        
  2 Reeder, Grace C           16 WNCY-NC              1:07.64    1:12.17  
                  35.58     1:12.17 (36.59)                                        
  3 Halloran, Maggie E        17 YCSC-SC              1:09.63    1:14.12  
                  36.43     1:14.12 (37.69)                                        
  4 Sutter, Olivia C          15 WNCY-NC              1:11.78    1:14.46  
                  36.35     1:14.46 (38.11)                                        
  5 Cherkez, Sophia K         17 YSST-NC              1:11.99    1:14.62  
                  37.19     1:14.62 (37.43)                                        
  6 Newnam, Anna S            17 WNCY-NC              1:20.94    1:15.69  
                  36.37     1:15.69 (39.32)                                        
  7 Potter, Laurin E          15 TYDE-NC              1:16.20    1:16.15  
                  37.31     1:16.15 (38.84)                                        
  8 Hullette, Ruth K          17 YSST-NC              1:08.83    1:16.19  
                  36.74     1:16.19 (39.45)                                        
  9 Long, Camille D           18 WNCY-NC              1:08.96    1:16.43  
                  37.20     1:16.43 (39.23)                                        
 10 Lechner, Ashleigh N       17 WNCY-NC              1:21.91    1:18.70  
                  39.28     1:18.70 (39.42)                                        
 11 Jones, Paige L            16 TYDE-NC              1:16.73    1:20.03  
                  38.65     1:20.03 (41.38)                                        
 11 Brown, Katie M            20 WNCY-NC              1:10.99    1:20.03  
                  39.08     1:20.03 (40.95)                                        
 13 Pottle, Kate B            16 CFAC-NC              1:23.82    1:20.77  
                  39.88     1:20.77 (40.89)                                        
 14 Taylor, Marissa A         18 YSST-NC              1:14.55    1:21.73  
                  40.10     1:21.73 (41.63)                                        
 15 Ballantine, Aurelia D     16 WNCY-NC              1:19.36    1:23.92  
                  40.52     1:23.92 (43.40)                                        
 16 Orr, Emily B              15 WNCY-NC              1:24.23    1:26.05  
                  42.37     1:26.05 (43.68)                                        
 17 Lubian-Lopez, Karina      17 WNCY-NC              1:22.89    1:27.08  
                  42.06     1:27.08 (45.02)                                        
 18 Page, Emma Y              18 WNCY-NC                   NT    1:27.71  
                  42.14     1:27.71 (45.57)                                        
 19 Boram, Ally R             16 WNCY-NC              1:20.74    1:32.96  
                  45.18     1:32.96 (47.78)                                        
 20 Wangler, Abigail A        16 RACY-NC                   NT    1:34.97  
 21 Pottle, Paige E           19 CFAC-NC                   NT    1:36.10  
 22 Hixson, Kaelyn R          16 WNCY-NC              1:33.95    1:37.71  
                  46.25     1:37.71 (51.46)                                        
 23 Faherty, Taylor R         16 YSST-NC                   NT    1:46.96  
                  51.45     1:46.96 (55.51)                                        
 24 Grant, Hannah G           17 YSST-NC                   NT    1:53.55  
                  53.64     1:53.55 (59.91)                                        
 
Event 4  Boys 12 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jarrett  Jr., Samuel D    12 WNCY-NC              1:21.42    1:27.42  
                  43.32     1:27.42 (44.10)                                        
  2 Vess, Jack J              12 WNCY-NC              1:33.42    1:28.09  
                  43.84     1:28.09 (44.25)                                        
  3 Camacho, Clem C            9 CFAC-NC                   NT    1:34.00  
                  46.28     1:34.00 (47.72)                                        
  4 Ellisor, Deon R           10 YCSC-SC              2:55.07    1:58.48  
 
Event 4  Boys 13-14 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lizarralde, Bode C        13 WNCY-NC              1:20.18    1:12.86  
                  34.61     1:12.86 (38.25)                                        
  2 Whitworth, Nate C         13 TYDE-NC              1:22.89    1:15.74  
                  36.56     1:15.74 (39.18)                                        
  3 Guffey, Nathaniel A       14 WNCY-NC              1:28.77    1:22.52  
                  40.40     1:22.52 (42.12)                                        
  4 Dorn, Connor A            13 YCSC-SC              1:18.17    1:22.56  
                  39.81     1:22.56 (42.75)                                        
  5 Hayes, Jackson G          14 WNCY-NC                   NT    1:28.58  
                  42.68     1:28.58 (45.90)                                        
  6 Fore, Daniel G            13 TYDE-NC              1:27.79    1:29.56  
  7 Howden, Frank B           13 WNCY-NC              1:26.85    1:29.98  
                  44.33     1:29.98 (45.65)                                        
  8 Kukucka, Gage H           13 YCSC-SC              1:25.25    1:31.12  
 -- Johnson, Aj               13 WNCY-NC              1:27.83         DQ  
                  36.21          DQ (37.97)                                        
 
Event 4  Boys 15 & Over 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Arwood, Reid R            17 WNCY-NC              1:03.24    1:04.44  
                  31.42     1:04.44 (33.02)                                        
  2 Chase, Ethan D            16 TYDE-NC              1:03.83    1:08.73  
                  33.64     1:08.73 (35.09)                                        
  3 Armentrout, Will T        15 TYDE-NC              1:08.04    1:10.85  
                  35.04     1:10.85 (35.81)                                        
  4 Morrison, Matthew G       16 WNCY-NC              1:12.82    1:12.13  
                  34.79     1:12.13 (37.34)                                        
  5 Ostrander, Ben R          17 RACY-NC              1:12.49    1:13.26  
                  35.49     1:13.26 (37.77)                                        
  6 Cherkez, John M           15 YSST-NC              1:19.47    1:16.37  
                  37.78     1:16.37 (38.59)                                        
  7 Graham, Sam M             15 TYDE-NC              1:12.69    1:22.09  
                  40.13     1:22.09 (41.96)                                        
  8 McGuire, Dylan J          15 TYDE-NC                   NT    1:26.73  
                  42.37     1:26.73 (44.36)                                        
  9 Snuggs, Witt D            16 RACY-NC                   NT    1:27.41  
                  41.16     1:27.41 (46.25)                                        
 -- Webb, William J           15 YCSC-SC              1:27.90         DQ  
 
Event 5  Girls 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alexander, Reece E        13 TYDE-NC              2:43.77    2:35.55  
                  33.73     1:12.07 (38.34)     1:53.60 (41.53)     2:35.55 (41.95)
  2 Arwood, Fiona C           14 WNCY-NC              2:40.82    2:41.23  
                  34.84     1:14.86 (40.02)     1:58.10 (43.24)     2:41.23 (43.13)
  3 Hefner, Caitlin L         14 YSST-NC              2:45.69    2:44.76  
                  35.38     1:16.57 (41.19)     2:00.14 (43.57)     2:44.76 (44.62)
  4 Taylor, Kayana R          13 YSST-NC              3:05.18    2:51.56  
                  38.30     1:22.15 (43.85)     2:07.58 (45.43)     2:51.56 (43.98)
  5 Klosterman, Carstyn J     14 TYDE-NC              2:56.04    2:54.31  
                  38.33     1:20.84 (42.51)     2:07.41 (46.57)     2:54.31 (46.90)
  6 Randall, Lydia M          14 TYDE-NC              2:54.16    3:01.87  
                  40.07     1:26.27 (46.20)     2:14.52 (48.25)     3:01.87 (47.35)
  7 Edwards, Emma K           13 YSST-NC                   NT    3:11.49  
                  39.54     1:28.05 (48.51)   3:11.49 (1:43.44)                    
  8 Baker, Morgan O           14 YCSC-SC              3:13.15    3:17.97  
                  41.44     1:31.89 (50.45)   3:17.97 (1:46.08)                    
 
Event 5  Girls 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Soule, Mary O O           18 WNCY-NC              2:19.23    2:25.55  
                  33.33     1:09.32 (35.99)     1:47.36 (38.04)     2:25.55 (38.19)
  2 Durak, Anna J             17 YSST-NC              2:17.64    2:28.45  
                  33.23     1:10.12 (36.89)     1:49.39 (39.27)     2:28.45 (39.06)
  3 Peterson, Emmaline B      17 YSST-NC              2:24.90    2:32.19  
                  34.92     1:13.89 (38.97)     1:52.59 (38.70)     2:32.19 (39.60)
  4 Newnam, Anna S            17 WNCY-NC              2:21.30    2:33.94  
                  35.30     1:14.26 (38.96)     1:55.57 (41.31)     2:33.94 (38.37)
  5 Cherkez, Sophia K         17 YSST-NC              2:26.51    2:34.08  
                  34.24     1:13.68 (39.44)     1:54.10 (40.42)     2:34.08 (39.98)
  6 Lechner, Ashleigh N       17 WNCY-NC              2:27.79    2:37.44  
                  35.01     1:15.12 (40.11)     1:55.66 (40.54)     2:37.44 (41.78)
  7 Hullette, Ruth K          17 YSST-NC              2:41.00    2:37.60  
                  35.37     1:13.78 (38.41)     1:56.10 (42.32)     2:37.60 (41.50)
  8 Long, Camille D           18 WNCY-NC              2:27.62    2:38.04  
                  35.82     1:16.35 (40.53)     1:57.23 (40.88)     2:38.04 (40.81)
  9 Shores, Maly M            18 YSST-NC              2:39.88    2:38.76  
                  35.01     1:13.43 (38.42)     1:55.76 (42.33)     2:38.76 (43.00)
 10 Taylor, Marissa A         18 YSST-NC              2:31.13    2:43.94  
                  36.57     1:17.90 (41.33)     2:01.23 (43.33)     2:43.94 (42.71)
 11 Parks, Lizzie N           16 TYDE-NC              2:48.85    2:48.69  
                  34.48     1:17.21 (42.73)     2:02.65 (45.44)     2:48.69 (46.04)
 12 Sutter, Olivia C          15 WNCY-NC              2:56.12    2:49.41  
                  38.12     1:20.14 (42.02)     2:05.38 (45.24)     2:49.41 (44.03)
 13 Littauer, Rebekah H       17 WNCY-NC              2:45.22    2:50.89  
                  37.12     1:20.03 (42.91)     2:04.96 (44.93)     2:50.89 (45.93)
 14 Pottle, Kate B            16 CFAC-NC              2:59.54    2:52.42  
                  36.97     1:19.80 (42.83)     2:05.71 (45.91)     2:52.42 (46.71)
 15 Halloran, Maggie E        17 YCSC-SC              2:43.93    2:53.77  
                  37.27     1:21.90 (44.63)     2:08.67 (46.77)     2:53.77 (45.10)
 16 Boram, Ally R             16 WNCY-NC              2:46.55    3:03.23  
                  38.26     1:23.26 (45.00)     2:12.90 (49.64)     3:03.23 (50.33)
 17 Orr, Emily B              15 WNCY-NC              2:46.73    3:07.40  
                  41.08     1:27.09 (46.01)     2:18.25 (51.16)     3:07.40 (49.15)
 18 Cook, Kinsey M            15 RACY-NC              3:37.01    3:09.41  
                  40.65     1:28.31 (47.66)     2:22.72 (54.41)     3:09.41 (46.69)
 
Event 6  Boys 12 & Under 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kafitz, Chris S           12 RACY-NC                   NT    3:45.69  
                  42.52     1:38.05 (55.53)   2:41.56 (1:03.51)   3:45.69 (1:04.13)
 
Event 6  Boys 13-14 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Aj               13 WNCY-NC              2:21.32    2:23.40  
                  32.25     1:08.51 (36.26)     1:45.95 (37.44)     2:23.40 (37.45)
  2 Roten, Landon T           14 TYDE-NC              2:26.16    2:42.61  
                  33.52     1:11.42 (37.90)     1:54.70 (43.28)     2:42.61 (47.91)
  3 Kukucka, Gage H           13 YCSC-SC              4:15.91    4:09.35  
                  48.51   1:54.31 (1:05.80)   3:04.09 (1:09.78)   4:09.35 (1:05.26)
 
Event 6  Boys 15 & Over 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dant, Ross M              16 YSST-NC              2:08.48    2:13.92  
                  30.78     1:03.35 (32.57)     1:38.77 (35.42)     2:13.92 (35.15)
  2 Day, John R               17 TYDE-NC              2:14.66    2:20.43  
                  31.23     1:06.73 (35.50)     1:44.14 (37.41)     2:20.43 (36.29)
  3 Jann, Christian D         17 YSSC-SC              2:15.40    2:21.28  
                  30.42     1:05.20 (34.78)     1:43.78 (38.58)     2:21.28 (37.50)
  4 Williams, Nathan          16 YCSC-SC              2:22.27    2:25.49  
                  31.91     1:08.37 (36.46)     1:46.49 (38.12)     2:25.49 (39.00)
  5 Procopii, Stephan C       16 YSST-NC              2:23.73    2:27.51  
                  32.93     1:11.04 (38.11)     1:48.38 (37.34)     2:27.51 (39.13)
  6 Lenchik, Josh E           17 TYDE-NC              2:14.09    2:28.54  
                  32.35     1:09.13 (36.78)     1:50.22 (41.09)     2:28.54 (38.32)
  7 Morrison, Matthew G       16 WNCY-NC              3:15.13    2:31.97  
                  32.28     1:10.22 (37.94)     1:50.85 (40.63)     2:31.97 (41.12)
  8 Smith, Ben B              16 TYDE-NC              2:40.67    2:36.89  
                  32.93     1:11.74 (38.81)     1:53.88 (42.14)     2:36.89 (43.01)
  9 Talbert, Joshua D         16 YSST-NC              2:41.91    2:44.56  
                  35.34     1:16.23 (40.89)     2:00.40 (44.17)     2:44.56 (44.16)
 10 Armentrout, Will T        15 TYDE-NC              2:39.45    2:49.92  
                  35.80     1:17.40 (41.60)     2:05.58 (48.18)     2:49.92 (44.34)
 11 Cherkez, John M           15 YSST-NC              3:09.85    2:50.15  
                  37.11     1:20.19 (43.08)     2:05.36 (45.17)     2:50.15 (44.79)
 12 Graham, Sam M             15 TYDE-NC              2:48.36    2:57.05  
                  37.28     1:19.35 (42.07)     2:07.14 (47.79)     2:57.05 (49.91)
 
Event 7  Girls 12 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mellor, Tatum N           12 TYDE-NC                47.07      43.08  
  2 Moehrke, Taylor M         11 TYDE-NC                50.05      46.98  
  3 Shlien-Dellinger, Phoeni  12 WNCY-NC                   NT      47.33  
  4 Frondoza, Audrey R        11 TYDE-NC                51.53      47.79  
  5 Furbay, Caroline D        10 CFAC-NC                59.04      48.15  
  6 Wiles, Morgan E           11 TYDE-NC                49.66      48.87  
  7 Spirek, Jill A             9 YCSC-SC              1:04.46    1:03.93  
 
Event 7  Girls 13-14 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Arwood, Fiona C           14 WNCY-NC                37.18      38.68  
  2 Bradford, Marina M        13 YCSC-SC                37.25      38.84  
  3 Moore, Sarah T            14 WNCY-NC                   NT      41.62  
  4 Edwards, Emma K           13 YSST-NC                40.37      41.85  
  5 Spirek, Allison L         14 YCSC-SC                44.65      42.57  
  6 Sampson-Green, Emma Q     14 WNCY-NC                   NT      44.43  
  7 Kilpatrick, Ava S         13 WNCY-NC                52.24      45.44  
  8 Hefner, Caitlin L         14 YSST-NC                46.69      45.48  
  9 Ellisor, Lucy K           14 YCSC-SC                47.60      49.68  
 10 Sampson-Green, Margaret   14 WNCY-NC                   NT      51.00  
 11 Beard, Maddie E           13 TYDE-NC                42.55      51.83  
 12 McGuire, Grace M          14 RACY-NC                   NT      52.16  
 13 Cook, Cate M              13 YSST-NC                   NT      54.07  
 -- Dow, Aila T               14 YCSC-SC                57.83         DQ  
 
Event 7  Girls 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Page, Emma Y              18 WNCY-NC                37.91      39.87  
  2 Ballantine, Aurelia D     16 WNCY-NC                38.04      40.93  
  3 Bunting, Meredith T       15 TYDE-NC                39.87      40.95  
  4 Bradford, Koral R         15 YCSC-SC                42.61      41.04  
  5 Peterson, Emmaline B      17 YSST-NC                39.68      41.48  
  6 Cherkez, Sophia K         17 YSST-NC                39.13      41.50  
  7 Lubian-Lopez, Karina      17 WNCY-NC                36.44      41.62  
  8 Widmann, Maddy E          17 WNCY-NC                40.63      42.28  
  9 Durak, Anna J             17 YSST-NC                41.15      42.37  
 10 Hullette, Ruth K          17 YSST-NC                51.90      42.56  
 11 Shores, Maly M            18 YSST-NC                40.61      42.67  
 12 Hixson, Kaelyn R          16 WNCY-NC                43.54      43.11  
 13 Littauer, Rebekah H       17 WNCY-NC                43.30      43.30  
 14 Etter, Donna A            16 YCSC-SC                45.95      44.07  
 15 Pottle, Kate B            16 CFAC-NC                   NT      44.27  
 16 Anderson, Tristan D       15 WNCY-NC                40.94      44.43  
 17 Faherty, Taylor R         16 YSST-NC                   NT      48.44  
 18 Wangler, Abigail A        16 RACY-NC                   NT      49.02  
 19 Grant, Hannah G           17 YSST-NC                   NT      51.52  
 20 Pottle, Paige E           19 CFAC-NC                   NT      55.05  
 
Event 8  Boys 12 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vess, Jack J              12 WNCY-NC                44.16      43.79  
  2 Ryan, Caden T             12 WNCY-NC                50.52      48.51  
  3 Halloran, Nate            11 YCSC-SC                52.31      49.55  
  4 Ellisor, Deon R           10 YCSC-SC              1:07.08      57.24  
 -- Halloran, Cooper J         7 YCSC-SC              1:12.67         DQ  
 
Event 8  Boys 13-14 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Furbay, Pati D            14 CFAC-NC                44.30      39.70  
  2 Lizarralde, Bode C        13 WNCY-NC                57.05      41.03  
  3 Guffey, Nathaniel A       14 WNCY-NC                44.93      42.45  
  4 Howden, Frank B           13 WNCY-NC                42.38      42.55  
  5 Hayes, Jackson G          14 WNCY-NC                   NT      42.73  
  6 Reeder, David W           13 WNCY-NC                   NT      45.22  
 
Event 8  Boys 15 & Over 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stanek, Mitchell B        18 WNCY-NC                34.21      33.79  
  2 Fore, Dylan T             16 TYDE-NC                33.40      35.08  
  3 Vess, John H              15 WNCY-NC                34.89      36.14  
  4 Williams, Nathan          16 YCSC-SC                37.23      36.69  
  5 Day, John R               17 TYDE-NC                36.46      37.07  
  6 Ostrander, Ben R          17 RACY-NC                39.11      38.43  
  7 Dant, Ross M              16 YSST-NC                38.60      38.94  
  8 Cherkez, John M           15 YSST-NC                50.67      40.87  
  9 Snuggs, Witt D            16 RACY-NC                   NT      44.09  
 10 Webb, William J           15 YCSC-SC                49.32      44.79  
 11 Ferrucci, Joey A          17 YCSC-SC                55.12      47.36  
 12 McGuire, Dylan J          15 TYDE-NC                   NT      50.16  
 
Event 9  Girls 13-14 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Arwood, Fiona C           14 WNCY-NC              5:19.86    5:36.97  
                  35.96     1:17.46 (41.50)     2:02.19 (44.73)     2:45.33 (43.14)
        3:32.21 (46.88)     4:19.45 (47.24)     4:58.11 (38.66)     5:36.97 (38.86)
  2 Alexander, Reece E        13 TYDE-NC              5:33.40    5:43.25  
                  33.74     1:12.50 (38.76)     1:57.06 (44.56)     2:40.24 (43.18)
        3:31.88 (51.64)     4:25.22 (53.34)     5:04.82 (39.60)     5:43.25 (38.43)
  3 Hefner, Caitlin L         14 YSST-NC              5:35.21    5:49.17  
                  35.93     1:17.62 (41.69)     2:02.77 (45.15)     2:46.78 (44.01)
        3:40.01 (53.23)     4:33.43 (53.42)     5:10.95 (37.52)     5:49.17 (38.22)
  4 Taylor, Kayana R          13 YSST-NC              5:50.88    5:52.86  
                  37.61     1:23.67 (46.06)     2:10.15 (46.48)     2:55.03 (44.88)
        3:47.19 (52.16)     4:37.42 (50.23)     5:16.40 (38.98)     5:52.86 (36.46)
  5 Klosterman, Carstyn J     14 TYDE-NC              5:50.71    5:55.40  
                  37.68     1:21.03 (43.35)     2:08.61 (47.58)     2:54.13 (45.52)
        3:46.70 (52.57)     4:38.57 (51.87)     5:17.57 (39.00)     5:55.40 (37.83)
  6 Edwards, Emma K           13 YSST-NC                   NT    5:59.02  
                  40.21     1:25.08 (44.87)     2:12.24 (47.16)     2:57.34 (45.10)
        3:49.04 (51.70)     4:38.91 (49.87)     5:19.72 (40.81)     5:59.02 (39.30)
  7 Bradford, Marina M        13 YCSC-SC              5:45.05    6:05.74  
                  37.64     1:23.38 (45.74)     2:12.59 (49.21)     2:59.33 (46.74)
        3:50.38 (51.05)     4:44.11 (53.73)     5:25.44 (41.33)     6:05.74 (40.30)
  8 Randall, Lydia M          14 TYDE-NC              6:25.16    6:24.33  
                  40.77     1:28.97 (48.20)     2:16.64 (47.67)     3:04.03 (47.39)
        4:00.49 (56.46)     4:59.59 (59.10)     5:42.30 (42.71)     6:24.33 (42.03)
  9 Baker, Morgan O           14 YCSC-SC              6:35.30    6:33.62  
                  40.76     1:29.59 (48.83)     2:25.27 (55.68)     3:17.96 (52.69)
        4:13.86 (55.90)     5:11.05 (57.19)     5:52.65 (41.60)     6:33.62 (40.97)
 
Event 9  Girls 15 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Soule, Mary O O           18 WNCY-NC              5:01.70    5:13.54  
                  33.42     1:09.55 (36.13)     1:50.22 (40.67)     2:28.89 (38.67)
        3:16.04 (47.15)     4:02.22 (46.18)     4:38.41 (36.19)     5:13.54 (35.13)
  2 Peterson, Emmaline B      17 YSST-NC              4:57.08    5:17.08  
                  34.76     1:12.10 (37.34)     1:54.46 (42.36)     2:34.60 (40.14)
        3:20.75 (46.15)     4:06.27 (45.52)     4:42.38 (36.11)     5:17.08 (34.70)
  3 Cherkez, Sophia K         17 YSST-NC              5:04.12    5:20.51  
                  33.91     1:12.51 (38.60)     1:55.08 (42.57)     2:35.42 (40.34)
        3:22.61 (47.19)     4:09.73 (47.12)     4:45.51 (35.78)     5:20.51 (35.00)
  4 Reeder, Grace C           16 WNCY-NC              5:07.98    5:24.66  
                  33.91     1:13.42 (39.51)     1:54.45 (41.03)     2:35.44 (40.99)
        3:23.78 (48.34)     4:11.91 (48.13)     4:48.11 (36.20)     5:24.66 (36.55)
  5 Durak, Anna J             17 YSST-NC              5:11.20    5:27.68  
                  33.48     1:10.95 (37.47)     1:53.08 (42.13)     2:34.42 (41.34)
        3:25.25 (50.83)     4:16.35 (51.10)     4:52.22 (35.87)     5:27.68 (35.46)
  6 Sutter, Olivia C          15 WNCY-NC              5:04.82    5:31.58  
                  37.92     1:22.13 (44.21)     2:04.08 (41.95)     2:47.17 (43.09)
        3:33.28 (46.11)     4:19.94 (46.66)     4:56.24 (36.30)     5:31.58 (35.34)
  7 Lechner, Ashleigh N       17 WNCY-NC              5:28.62    5:34.18  
                  35.92     1:15.98 (40.06)     1:59.53 (43.55)     2:41.05 (41.52)
        3:30.84 (49.79)     4:19.42 (48.58)     4:58.17 (38.75)     5:34.18 (36.01)
  8 Shores, Maly M            18 YSST-NC              5:32.11    5:34.85  
                  35.08     1:15.18 (40.10)     1:58.11 (42.93)     2:40.76 (42.65)
        3:29.95 (49.19)     4:19.68 (49.73)     4:57.99 (38.31)     5:34.85 (36.86)
  9 Halloran, Maggie E        17 YCSC-SC              5:31.93    5:39.25  
                  36.74     1:21.18 (44.44)     2:05.36 (44.18)     2:48.10 (42.74)
        3:38.06 (49.96)     4:26.82 (48.76)     5:04.38 (37.56)     5:39.25 (34.87)
 10 Hullette, Ruth K          17 YSST-NC              5:38.38    5:39.50  
                  35.15     1:17.42 (42.27)     2:01.75 (44.33)     2:44.21 (42.46)
        3:34.79 (50.58)     4:25.27 (50.48)     5:03.60 (38.33)     5:39.50 (35.90)
 11 Newnam, Anna S            17 WNCY-NC              5:46.06    5:41.42  
                  34.76     1:14.32 (39.56)     1:59.08 (44.76)     2:43.29 (44.21)
        3:32.80 (49.51)     4:22.21 (49.41)     5:02.68 (40.47)     5:41.42 (38.74)
 12 Taylor, Marissa A         18 YSST-NC              5:15.82    5:41.53  
                  36.03     1:17.87 (41.84)     2:02.69 (44.82)     2:45.12 (42.43)
        3:33.97 (48.85)     4:24.30 (50.33)     5:02.95 (38.65)     5:41.53 (38.58)
 13 Potter, Laurin E          15 TYDE-NC              5:45.70    5:47.81  
                  36.26     1:17.25 (40.99)     2:02.29 (45.04)     2:46.68 (44.39)
        3:38.00 (51.32)     4:29.58 (51.58)     5:09.71 (40.13)     5:47.81 (38.10)
 14 Anderson, Tristan D       15 WNCY-NC              5:31.25    5:57.81  
                  39.03     1:22.78 (43.75)     2:11.07 (48.29)     2:57.54 (46.47)
        3:47.36 (49.82)     4:36.38 (49.02)     5:18.29 (41.91)     5:57.81 (39.52)
 15 Page, Emma Y              18 WNCY-NC              5:54.66    6:00.40  
                  37.23     1:20.34 (43.11)     2:10.78 (50.44)     2:57.72 (46.94)
        3:45.97 (48.25)     4:34.18 (48.21)     5:16.92 (42.74)     6:00.40 (43.48)
 16 Bunting, Meredith T       15 TYDE-NC              6:16.52    6:01.46  
                  36.69     1:23.53 (46.84)     2:12.38 (48.85)     2:59.51 (47.13)
        3:46.33 (46.82)     4:38.20 (51.87)     5:21.01 (42.81)     6:01.46 (40.45)
 17 Jones, Paige L            16 TYDE-NC              6:27.77    6:14.65  
                  41.53     1:32.37 (50.84)     2:20.76 (48.39)     3:06.98 (46.22)
        4:01.14 (54.16)     4:55.45 (54.31)     5:36.67 (41.22)     6:14.65 (37.98)
 18 Cook, Kinsey M            15 RACY-NC              6:40.63    6:15.20  
                  39.97     1:30.19 (50.22)     2:16.32 (46.13)     3:03.94 (47.62)
        3:57.68 (53.74)     4:52.69 (55.01)     5:35.29 (42.60)     6:15.20 (39.91)
 -- Ballantine, Aurelia D     16 WNCY-NC              5:45.39         DQ  
                  40.10     1:26.13 (46.03)     2:14.67 (48.54)     3:00.74 (46.07)
        3:52.31 (51.57)     4:43.26 (50.95)     5:27.57 (44.31)          DQ (41.82)
 
Event 10  Boys 12 & Under 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jarrett  Jr., Samuel D    12 WNCY-NC              6:03.71    6:17.92  
                  39.24     1:26.34 (47.10)     2:14.92 (48.58)     3:03.11 (48.19)
        3:58.30 (55.19)     4:55.24 (56.94)     5:37.06 (41.82)     6:17.92 (40.86)
  2 Kafitz, Chris S           12 RACY-NC                   NT    6:41.54  
                  40.96     1:39.51 (58.55)     2:29.99 (50.48)     3:19.93 (49.94)
        4:14.38 (54.45)     5:12.33 (57.95)     5:56.44 (44.11)     6:41.54 (45.10)
  3 Gust, Conan C             12 YCSC-SC              7:26.15    6:55.19  
                  46.90     1:41.40 (54.50)     2:32.32 (50.92)     3:22.60 (50.28)
      4:25.26 (1:02.66)     5:25.13 (59.87)     6:10.37 (45.24)     6:55.19 (44.82)
 
Event 10  Boys 13-14 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Aj               13 WNCY-NC              5:25.62    5:15.92  
                  33.05     1:09.72 (36.67)     1:53.77 (44.05)     2:36.20 (42.43)
        3:22.16 (45.96)     4:07.45 (45.29)     4:42.22 (34.77)     5:15.92 (33.70)
  2 Furbay, Pati D            14 CFAC-NC                   NT    5:34.44  
                  33.16     1:11.31 (38.15)     1:52.91 (41.60)     2:33.89 (40.98)
        3:25.62 (51.73)     4:16.98 (51.36)     4:56.52 (39.54)     5:34.44 (37.92)
  3 Kukucka, Gage H           13 YCSC-SC              8:06.74    7:29.61  
                  51.60   1:59.15 (1:07.55)     2:51.55 (52.40)     3:43.33 (51.78)
      4:49.45 (1:06.12)   5:52.50 (1:03.05)     6:40.00 (47.50)     7:29.61 (49.61)
 
Event 10  Boys 15 & Over 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dant, Ross M              16 YSST-NC              4:32.88    4:48.81  
                  30.57     1:04.54 (33.97)     1:41.44 (36.90)     2:16.58 (35.14)
        3:02.01 (45.43)     3:46.19 (44.18)     4:18.20 (32.01)     4:48.81 (30.61)
  2 Jann, Christian D         17 YSSC-SC              4:47.86    4:55.79  
                  30.96     1:05.51 (34.55)     1:45.19 (39.68)     2:23.62 (38.43)
        3:06.77 (43.15)     3:48.99 (42.22)     4:23.35 (34.36)     4:55.79 (32.44)
  3 Stanek, Mitchell B        18 WNCY-NC              4:42.71    4:59.31  
                  32.14     1:08.50 (36.36)     1:48.52 (40.02)     2:28.95 (40.43)
        3:10.14 (41.19)     3:51.21 (41.07)     4:26.09 (34.88)     4:59.31 (33.22)
  4 Arwood, Reid R            17 WNCY-NC              4:55.93    5:03.88  
                  31.27     1:09.77 (38.50)     1:47.10 (37.33)     2:24.23 (37.13)
        3:07.88 (43.65)     3:53.52 (45.64)     4:28.39 (34.87)     5:03.88 (35.49)
  5 Fore, Dylan T             16 TYDE-NC              4:53.65    5:11.40  
                  32.95     1:11.61 (38.66)     1:52.14 (40.53)     2:32.39 (40.25)
        3:15.52 (43.13)     3:59.92 (44.40)     4:36.87 (36.95)     5:11.40 (34.53)
  6 Williams, Nathan          16 YCSC-SC              4:51.29    5:12.33  
                  32.84     1:10.26 (37.42)     1:49.53 (39.27)     2:26.49 (36.96)
        3:12.88 (46.39)     4:00.43 (47.55)     4:36.41 (35.98)     5:12.33 (35.92)
  7 Lenchik, Josh E           17 TYDE-NC              5:16.25    5:19.95  
                  32.47     1:08.84 (36.37)     1:52.04 (43.20)     2:32.22 (40.18)
        3:21.77 (49.55)     4:09.83 (48.06)     4:45.18 (35.35)     5:19.95 (34.77)
  8 Procopii, Stephan C       16 YSST-NC              5:15.40    5:23.77  
                  33.36     1:10.96 (37.60)     1:56.44 (45.48)     2:38.87 (42.43)
        3:26.58 (47.71)     4:11.98 (45.40)     4:48.80 (36.82)     5:23.77 (34.97)
  9 Chase, Ethan D            16 TYDE-NC              4:53.99    5:29.02  
                  34.81     1:17.81 (43.00)     1:59.28 (41.47)     2:38.05 (38.77)
        3:24.35 (46.30)     4:10.96 (46.61)     4:50.56 (39.60)     5:29.02 (38.46)
 10 Cherkez, John M           15 YSST-NC              5:51.28    5:32.97  
                  35.92     1:18.29 (42.37)     2:00.69 (42.40)     2:40.90 (40.21)
        3:28.44 (47.54)     4:17.38 (48.94)     4:55.42 (38.04)     5:32.97 (37.55)
 11 Vess, John H              15 WNCY-NC              5:09.71    5:35.46  
                  33.95     1:16.97 (43.02)     2:00.73 (43.76)     2:43.41 (42.68)
        3:29.50 (46.09)     4:17.17 (47.67)     4:56.69 (39.52)     5:35.46 (38.77)
 12 Talbert, Joshua D         16 YSST-NC              5:36.82    5:37.51  
                  35.00     1:16.48 (41.48)     2:00.77 (44.29)     2:44.92 (44.15)
        3:36.68 (51.76)     4:27.03 (50.35)     5:02.31 (35.28)     5:37.51 (35.20)
 13 Kolomiyets, Israel Z      15 WNCY-NC              6:02.49    5:37.88  
                  35.98     1:19.91 (43.93)     2:03.72 (43.81)     2:48.40 (44.68)
        3:35.72 (47.32)     4:25.25 (49.53)     5:03.47 (38.22)     5:37.88 (34.41)
 14 Smith, Ben B              16 TYDE-NC              5:42.81    5:38.57  
                  33.71     1:14.60 (40.89)     2:00.59 (45.99)     2:47.09 (46.50)
        3:34.40 (47.31)     4:21.92 (47.52)     5:01.83 (39.91)     5:38.57 (36.74)
 
Event 11  Girls 12 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neal, Madison F           12 TYDE-NC                33.94      34.76  
  2 Wiles, Morgan E           11 TYDE-NC                34.82      35.25  
  3 Frondoza, Audrey R        11 TYDE-NC                36.86      35.52  
  4 Mellor, Tatum N           12 TYDE-NC                38.58      35.54  
  5 Moehrke, Taylor M         11 TYDE-NC                41.09      36.45  
  6 Lewis, Lauren E           11 TYDE-NC                36.44      36.57  
  7 Holshouser, Maci          12 RACY-NC                39.41      37.99  
  8 Shlien-Dellinger, Phoeni  12 WNCY-NC                52.42      38.98  
  9 Parks, Ella F             12 TYDE-NC                41.47      39.08  
 10 O'Shaughnessey, Ella C     9 YCSC-SC                46.64      46.21  
 11 Bonavilla, Jacki G         7 YCSC-SC                43.07      53.15  
 
Event 11  Girls 13-14 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alexander, Reece E        13 TYDE-NC                30.13      31.33  
  2 Mohr, Katie K             13 TYDE-NC                31.56      32.31  
  3 Klosterman, Carstyn J     14 TYDE-NC                35.52      33.47  
  4 Bradford, Marina M        13 YCSC-SC                32.11      34.14  
  5 Westle, Lacy B            14 WNCY-NC                34.43      34.98  
  6 McChesney, Shelby K       13 TYDE-NC                33.44      35.14  
  7 Wolf, Annie K             14 TYDE-NC                36.47      35.38  
  8 Gibson, Rachel L          13 RACY-NC                36.58      35.75  
  9 Kilpatrick, Ava S         13 WNCY-NC                36.57      36.89  
 10 Randall, Lydia M          14 TYDE-NC                35.40      37.37  
 11 Hetzel, Eva G             14 WNCY-NC                40.50      37.49  
 12 Teeters, Elizabeth G      13 CFAC-NC                47.31      37.73  
 13 Hessong, Anabelle C       14 YSST-NC                38.69      38.37  
 14 Moore, Sarah T            14 WNCY-NC                   NT      39.04  
 15 Phillips, Abby N          14 RACY-NC                38.75      39.16  
 16 McCormack, Olivia A       13 WNCY-NC                45.95      39.42  
 17 Lomoriello, Caylin        14 YCSC-SC                54.76      39.56  
 18 Cook, Cate M              13 YSST-NC                   NT      41.50  
 19 Eldeeb, Mayar K           13 TYDE-NC                51.61      41.80  
 20 Baker, Morgan O           14 YCSC-SC                55.86      42.08  
 21 Shaver, Madison B         14 RACY-NC                47.56      42.26  
 22 Sampson-Green, Margaret   14 WNCY-NC                   NT      43.50  
 23 Fairbairn, Sophia J       13 WNCY-NC                54.44      44.78  
 24 Williamson, Riley         14 Harris-NC              49.27      46.06  
 
Event 11  Girls 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Newnam, Anna S            17 WNCY-NC                29.11      30.63  
  2 Soule, Mary O O           18 WNCY-NC                32.28      30.98  
  3 Durak, Anna J             17 YSST-NC                31.13      31.93  
  4 Parks, Lizzie N           16 TYDE-NC                31.68      32.44  
  5 Brown, Katie M            20 WNCY-NC                32.99      33.11  
  6 Reeder, Grace C           16 WNCY-NC                30.97      33.52  
  7 Shores, Maly M            18 YSST-NC                32.32      33.81  
  8 Martin, Phoebe E          16 TYDE-NC                34.78      33.95  
  9 Littauer, Rebekah H       17 WNCY-NC                33.52      33.96  
  9 Pottle, Kate B            16 CFAC-NC                   NT      33.96  
 11 Cherkez, Sophia K         17 YSST-NC                31.18      34.07  
 12 Joram, Sarah M            17 TYDE-NC                32.41      34.94  
 13 Ball, Lauren              17 RACY-NC                37.17      35.06  
 13 Updyke, Noel S            15 YCSC-SC                34.34      35.06  
 15 Mohr, Maribeth E          15 TYDE-NC                35.33      35.32  
 16 Peterson, Emmaline B      17 YSST-NC                31.35      35.38  
 17 Etter, Donna A            16 YCSC-SC                40.19      35.89  
 18 Teeters, Hannah L         16 CFAC-NC                   NT      35.91  
 19 Widmann, Maddy E          17 WNCY-NC                36.01      36.68  
 20 Boram, Ally R             16 WNCY-NC                34.76      36.77  
 21 Moosbrugger, Madelyn M    16 YCSC-SC                42.32      36.96  
 22 Bradford, Koral R         15 YCSC-SC                39.68      37.64  
 23 Updyke, Kristin L         18 YCSC-SC                34.48      38.26  
 24 Gang, Camryn B            15 WNCY-NC                   NT      38.57  
 25 Hixson, Kaelyn R          16 WNCY-NC                41.65      40.38  
 26 Grant, Hannah G           17 YSST-NC                   NT      44.25  
 27 Wangler, Abigail A        16 RACY-NC                   NT      44.69  
 28 Culp, Brenna E            15 RACY-NC                41.82      44.98  
 29 Faherty, Taylor R         16 YSST-NC                   NT      48.42  
 
Event 12  Boys 12 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greene, Jonah R           12 TYDE-NC                34.89      34.46  
  2 Ryan, Caden T             12 WNCY-NC                40.78      37.95  
  3 Jarrett  Jr., Samuel D    12 WNCY-NC                35.90      38.23  
  4 Kafitz, Chris S           12 RACY-NC                42.32      39.42  
  5 Vess, Jack J              12 WNCY-NC                38.32      40.06  
  6 Bonavilla, LJ D           11 YCSC-SC                40.12      43.21  
 
Event 12  Boys 13-14 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCosh, Ethan A           14 YSST-NC                28.89      28.58  
  2 Wyatt, Trevor T           14 TYDE-NC                30.31      30.39  
  3 Roten, Landon T           14 TYDE-NC                30.79      30.71  
  4 Lizarralde, Bode C        13 WNCY-NC                32.63      31.15  
  5 Brown, Daniel T           14 YCSC-SC                34.50      31.76  
  6 Teeters, Thomas D         14 CFAC-NC                42.65      32.65  
  7 Smith, Sean C             14 TYDE-NC                   NT      34.05  
  8 McKenna, Patrick J        14 TYDE-NC                39.79      35.02  
  9 Vye, Benjamin J           14 TYDE-NC                37.26      35.83  
 10 Brown, Logan R            14 TYDE-NC                44.22      35.98  
 11 Huo, Jack X               13 CFAC-NC                   NT      36.99  
 12 Hayes, Jackson G          14 WNCY-NC                   NT      37.41  
 13 MacDermott, Maddux D      14 RACY-NC                   NT      38.42  
 
Event 12  Boys 15 & Over 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greene, Jacob T           17 TYDE-NC                32.88      28.96  
  2 Dant, Ross M              16 YSST-NC                28.14      29.25  
  3 Lenchik, Josh E           17 TYDE-NC                27.40      29.67  
  4 Williams, Nathan          16 YCSC-SC                29.51      30.27  
  5 Procopii, Stephan C       16 YSST-NC                31.25      30.82  
  6 Swedan, Matthew G         18 WNCY-NC                31.19      31.41  
  7 Armentrout, Will T        15 TYDE-NC                35.01      31.46  
  8 Chapel, Alex J            15 TYDE-NC                34.16      31.54  
  9 Gleaton, Chris H          17 YCSC-SC                45.54      32.17  
 10 Ostrander, Ben R          17 RACY-NC                32.01      32.32  
 11 Karre, Paul C             16 YSST-NC                32.73      32.35  
 12 Ploplis, Reilly M         16 RACY-NC                   NT      32.62  
 13 Snuggs, Witt D            16 RACY-NC                   NT      33.14  
 14 Webb, William J           15 YCSC-SC                41.22      34.17  
 15 McGuire, Dylan J          15 TYDE-NC                   NT      35.92  
 16 LeFevre, Ben B            15 TYDE-NC                50.58      38.23  
 17 Ferrucci, Joey A          17 YCSC-SC              1:03.16      40.41  
 18 Scott, Andrew B           15 YCSC-SC                   NT      42.44  
 
Event 13  Girls 12 & Under 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neal, Madison F           12 TYDE-NC                   NT    2:44.62  
                  38.43     1:20.83 (42.40)     2:02.90 (42.07)     2:44.62 (41.72)
  2 Parks, Ella F             12 TYDE-NC                   NT    3:03.02  
                  42.43     1:29.58 (47.15)     2:17.00 (47.42)     3:03.02 (46.02)
 
Event 13  Girls 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Alexander, Reece E        13 TYDE-NC              2:55.93    2:42.01  
                  37.50     1:19.34 (41.84)     2:00.46 (41.12)     2:42.01 (41.55)
  2 Taylor, Kayana R          13 YSST-NC              2:40.88    2:42.82  
                  38.35     1:18.97 (40.62)     2:01.16 (42.19)     2:42.82 (41.66)
  3 Arwood, Fiona C           14 WNCY-NC              2:48.15    2:43.14  
                  39.26     1:19.35 (40.09)     2:02.23 (42.88)     2:43.14 (40.91)
  4 Hefner, Caitlin L         14 YSST-NC              2:53.64    2:44.30  
                  39.80     1:19.99 (40.19)     2:03.30 (43.31)     2:44.30 (41.00)
  5 Klosterman, Carstyn J     14 TYDE-NC              2:35.57    2:44.84  
                  39.61     1:20.59 (40.98)     2:03.01 (42.42)     2:44.84 (41.83)
  6 Mohr, Katie K             13 TYDE-NC              2:47.26    2:45.12  
                  39.38     1:21.32 (41.94)     2:04.13 (42.81)     2:45.12 (40.99)
  7 McChesney, Shelby K       13 TYDE-NC              2:40.16    2:51.83  
                  40.23     1:23.54 (43.31)     2:08.94 (45.40)     2:51.83 (42.89)
  8 Kilpatrick, Ava S         13 WNCY-NC              2:56.62    2:54.75  
                  41.68     1:26.13 (44.45)     2:11.19 (45.06)     2:54.75 (43.56)
  9 Edwards, Emma K           13 YSST-NC                   NT    2:55.11  
                  39.29     1:24.37 (45.08)     2:09.88 (45.51)     2:55.11 (45.23)
 10 Spirek, Allison L         14 YCSC-SC              2:55.43    2:56.15  
                  41.86     1:26.65 (44.79)     2:12.31 (45.66)     2:56.15 (43.84)
 11 Hessong, Anabelle C       14 YSST-NC              3:08.13    2:56.37  
                  40.76     1:25.99 (45.23)     2:09.96 (43.97)     2:56.37 (46.41)
 12 Dorn, Caitlyn A           14 YCSC-SC              3:00.90    3:01.30  
                  41.63     1:27.94 (46.31)     2:15.39 (47.45)     3:01.30 (45.91)
 13 Teeters, Elizabeth G      13 CFAC-NC                   NT    3:02.07  
                  42.44     1:28.14 (45.70)     2:14.92 (46.78)     3:02.07 (47.15)
 14 Hernandez-Pena, Valeria   13 YSST-NC                   NT    3:05.12  
                  43.56     1:31.01 (47.45)     2:18.22 (47.21)     3:05.12 (46.90)
 15 Gibson, Rachel L          13 RACY-NC                   NT    3:06.13  
                  44.10     1:31.30 (47.20)     2:17.98 (46.68)     3:06.13 (48.15)
 16 Evans, Lauren K           14 RACY-NC              3:02.22    3:07.57  
                  44.10     1:30.64 (46.54)     2:20.43 (49.79)     3:07.57 (47.14)
 17 Randall, Lydia M          14 TYDE-NC              3:11.10    3:08.87  
                  45.19     1:32.13 (46.94)     2:20.63 (48.50)     3:08.87 (48.24)
 18 McGuire, Grace M          14 RACY-NC              3:14.30    3:13.80  
                  45.84     1:34.76 (48.92)     2:24.28 (49.52)     3:13.80 (49.52)
 19 Phillips, Abby N          14 RACY-NC                   NT    3:16.91  
                  44.47     1:35.13 (50.66)     2:27.86 (52.73)     3:16.91 (49.05)
 20 Beckerleg, Lindsay L      13 TYDE-NC                   NT    3:17.17  
                  44.12     1:34.41 (50.29)     2:26.57 (52.16)     3:17.17 (50.60)
 21 Wainright, Maris O        13 RACY-NC                   NT    3:27.23  
                  48.47     1:40.09 (51.62)     2:35.20 (55.11)     3:27.23 (52.03)
 22 Shaver, Madison B         14 RACY-NC              4:39.88    3:47.06  
                  52.80     1:50.18 (57.38)   3:47.06 (1:56.88)                    
 -- Dowd, Lily E              14 WNCY-NC              3:30.27         DQ  
                  51.57     1:43.72 (52.15)     2:38.15 (54.43)          DQ (53.06)
 -- McCormack, Olivia A       13 WNCY-NC                   NT         DQ  
                  44.94     1:33.06 (48.12)     2:23.87 (50.81)          DQ (49.81)
 -- Hawkins, Abi              14 TYDE-NC              3:30.62         DQ  
                                1:47.69 ( )     2:44.91 (57.22)          DQ (57.01)
 -- Wolf, Annie K             14 TYDE-NC              2:53.79         DQ  
                  40.57     1:24.01 (43.44)     2:09.05 (45.04)          DQ (45.40)
 
Event 13  Girls 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Soule, Mary O O           18 WNCY-NC              2:32.23    2:31.56  
                  36.90     1:14.73 (37.83)     1:53.41 (38.68)     2:31.56 (38.15)
  2 Reeder, Grace C           16 WNCY-NC              2:33.85    2:36.86  
                  36.98     1:16.65 (39.67)     1:56.85 (40.20)     2:36.86 (40.01)
  3 Durak, Anna J             17 YSST-NC              2:32.42    2:37.02  
                  36.66     1:16.37 (39.71)     1:56.71 (40.34)     2:37.02 (40.31)
  4 Sutter, Olivia C          15 WNCY-NC              2:38.35    2:38.64  
                  38.32     1:19.25 (40.93)     1:59.98 (40.73)     2:38.64 (38.66)
  5 Martin, Phoebe E          16 TYDE-NC              2:26.33    2:39.20  
                  38.15     1:18.17 (40.02)   2:39.20 (1:21.03)                    
  6 Cherkez, Sophia K         17 YSST-NC              2:27.75    2:39.25  
                  38.31     1:18.12 (39.81)     1:59.53 (41.41)     2:39.25 (39.72)
  7 Taylor, Marissa A         18 YSST-NC              2:35.73    2:40.03  
                  38.19     1:18.40 (40.21)     1:59.94 (41.54)     2:40.03 (40.09)
  8 Newnam, Anna S            17 WNCY-NC                   NT    2:41.10  
                                1:17.92 ( )     1:59.82 (41.90)     2:41.10 (41.28)
  9 Long, Camille D           18 WNCY-NC              2:35.14    2:42.13  
                  37.56     1:19.39 (41.83)     2:01.44 (42.05)     2:42.13 (40.69)
 10 Halloran, Maggie E        17 YCSC-SC              2:30.15    2:42.21  
                  37.80     1:19.35 (41.55)     2:01.62 (42.27)     2:42.21 (40.59)
 11 Peterson, Emmaline B      17 YSST-NC              2:26.07    2:42.68  
                  38.15     1:18.25 (40.10)     2:01.00 (42.75)     2:42.68 (41.68)
 12 Shores, Maly M            18 YSST-NC              2:37.25    2:44.21  
                  39.06     1:20.06 (41.00)     2:02.82 (42.76)     2:44.21 (41.39)
 13 Lechner, Ashleigh N       17 WNCY-NC              2:49.08    2:44.48  
                  39.17     1:19.97 (40.80)     2:02.63 (42.66)     2:44.48 (41.85)
 14 Potter, Laurin E          15 TYDE-NC              2:40.66    2:44.62  
                  38.92     1:20.84 (41.92)     2:02.98 (42.14)     2:44.62 (41.64)
 15 McChesney, Karly M        15 TYDE-NC              2:48.74    2:46.50  
                  39.32     1:21.07 (41.75)     2:04.11 (43.04)     2:46.50 (42.39)
 16 Pottle, Kate B            16 CFAC-NC                   NT    2:48.38  
                  40.58     1:23.40 (42.82)     2:07.04 (43.64)     2:48.38 (41.34)
 17 Bunting, Meredith T       15 TYDE-NC              2:53.27    2:51.02  
                  40.19     1:23.98 (43.79)     2:08.10 (44.12)     2:51.02 (42.92)
 18 Mohr, Maribeth E          15 TYDE-NC              2:49.26    2:52.91  
                  39.40     1:24.18 (44.78)     2:09.56 (45.38)     2:52.91 (43.35)
 19 Jones, Paige L            16 TYDE-NC              2:44.22    2:53.96  
                  40.81     1:25.93 (45.12)     2:10.69 (44.76)     2:53.96 (43.27)
 20 Joram, Sarah M            17 TYDE-NC              2:46.73    2:54.18  
                  42.68     1:25.51 (42.83)     2:09.79 (44.28)     2:54.18 (44.39)
 21 Olson, Sarah K            16 TYDE-NC              3:00.16    2:54.21  
                  41.55     1:24.81 (43.26)     2:10.99 (46.18)     2:54.21 (43.22)
 22 Shorter, Olivia G         16 RACY-NC              3:06.88    2:56.18  
                  41.74     1:26.09 (44.35)     2:11.81 (45.72)     2:56.18 (44.37)
 23 Orr, Emily B              15 WNCY-NC              2:49.23    2:56.33  
                  41.87     1:26.63 (44.76)     2:11.73 (45.10)     2:56.33 (44.60)
 24 Teeters, Hannah L         16 CFAC-NC              3:05.55    3:00.54  
                  40.46     1:25.63 (45.17)     2:13.15 (47.52)     3:00.54 (47.39)
 25 Cook, Kinsey M            15 RACY-NC              2:54.15    3:03.22  
                  43.02     1:29.11 (46.09)     2:17.35 (48.24)     3:03.22 (45.87)
 26 Boram, Ally R             16 WNCY-NC              2:58.40    3:10.24  
                  44.07     1:31.84 (47.77)     2:21.16 (49.32)     3:10.24 (49.08)
 27 Culp, Brenna E            15 RACY-NC              3:16.27    3:16.00  
                  47.25     1:36.53 (49.28)     2:29.09 (52.56)     3:16.00 (46.91)
 28 Wangler, Abigail A        16 RACY-NC                   NT    3:32.65  
                  49.77     1:42.51 (52.74)     2:39.41 (56.90)     3:32.65 (53.24)
 29 Alkoutami, Heidi M        16 YSST-NC              3:36.27    3:35.26  
                  50.11     1:43.81 (53.70)   3:35.26 (1:51.45)                    
 -- Cook, Abby E              16 WNCY-NC              3:34.99         DQ  
                  47.98     1:40.46 (52.48)        DQ (1:43.20)                    
 
Event 14  Boys 12 & Under 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greene, Jonah R           12 TYDE-NC                   NT    2:53.34  
                  41.89     1:26.35 (44.46)     2:11.22 (44.87)     2:53.34 (42.12)
  2 Kafitz, Chris S           12 RACY-NC              3:01.27    3:02.78  
                  44.10     1:29.40 (45.30)     2:16.68 (47.28)     3:02.78 (46.10)
 
Event 14  Boys 13-14 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCosh, Ethan A           14 YSST-NC              2:32.64    2:32.23  
                  35.96     1:14.44 (38.48)     1:54.61 (40.17)     2:32.23 (37.62)
  2 Furbay, Pati D            14 CFAC-NC                   NT    2:32.24  
                  36.03     1:14.49 (38.46)     1:53.96 (39.47)     2:32.24 (38.28)
  3 Teeters, Thomas D         14 CFAC-NC                   NT    2:34.20  
                  37.32     1:17.04 (39.72)     1:56.90 (39.86)     2:34.20 (37.30)
  4 Vye, Nicholas W           14 TYDE-NC              2:31.83    2:34.69  
                  36.95     1:15.11 (38.16)     1:55.76 (40.65)     2:34.69 (38.93)
  5 Johnson, Aj               13 WNCY-NC              2:42.87    2:37.36  
                  37.32     1:17.03 (39.71)     1:58.04 (41.01)     2:37.36 (39.32)
  6 McKenna, Patrick J        14 TYDE-NC              2:34.25    2:40.52  
                  37.66     1:19.03 (41.37)     2:00.18 (41.15)     2:40.52 (40.34)
  7 Brown, Logan R            14 TYDE-NC              2:48.06    2:43.22  
                  37.02     1:18.89 (41.87)     2:01.06 (42.17)     2:43.22 (42.16)
  8 Whitworth, Nate C         13 TYDE-NC                   NT    2:43.81  
                  37.45     1:18.70 (41.25)     2:00.90 (42.20)     2:43.81 (42.91)
  9 Vye, Benjamin J           14 TYDE-NC              2:50.80    2:47.20  
                  39.36     1:20.53 (41.17)     2:03.25 (42.72)     2:47.20 (43.95)
 10 Guffey, Nathaniel A       14 WNCY-NC              3:07.77    2:54.78  
                  41.42     1:26.51 (45.09)     2:11.86 (45.35)     2:54.78 (42.92)
 11 Smith, Sean C             14 TYDE-NC                   NT    2:55.21  
                  40.85     1:25.55 (44.70)     2:10.51 (44.96)     2:55.21 (44.70)
 12 Dorn, Connor A            13 YCSC-SC              3:22.35    2:56.58  
                  41.31     1:26.06 (44.75)     2:13.07 (47.01)     2:56.58 (43.51)
 13 Insixiengmay, Steven      13 TYDE-NC                   NT    2:59.20  
                  41.69     1:26.45 (44.76)     2:13.36 (46.91)     2:59.20 (45.84)
 14 Fore, Daniel G            13 TYDE-NC                   NT    2:59.82  
                  42.54     1:27.97 (45.43)     2:14.78 (46.81)     2:59.82 (45.04)
 15 Howden, Frank B           13 WNCY-NC              3:04.90    3:08.06  
                  44.10     1:32.90 (48.80)     2:20.44 (47.54)     3:08.06 (47.62)
 16 Kukucka, Gage H           13 YCSC-SC              3:13.95    3:12.91  
                  42.71     1:33.23 (50.52)     2:24.94 (51.71)     3:12.91 (47.97)
 17 MacDermott, Maddux D      14 RACY-NC                   NT    3:26.37  
 
Event 14  Boys 15 & Over 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dant, Ross M              16 YSST-NC              2:06.76    2:14.46  
                  31.77     1:05.60 (33.83)     1:40.73 (35.13)     2:14.46 (33.73)
  2 Arwood, Reid R            17 WNCY-NC              2:15.59    2:19.11  
                  32.23     1:06.96 (34.73)     1:42.94 (35.98)     2:19.11 (36.17)
  3 Jann, Christian D         17 YSSC-SC              2:14.91    2:19.38  
                  32.83     1:07.88 (35.05)     1:44.12 (36.24)     2:19.38 (35.26)
  4 Williams, Nathan          16 YCSC-SC              2:16.32    2:21.49  
                  34.04     1:09.33 (35.29)     1:45.76 (36.43)     2:21.49 (35.73)
  5 Greene, Jacob T           17 TYDE-NC              2:15.40    2:22.91  
                  33.40     1:08.87 (35.47)     1:47.16 (38.29)     2:22.91 (35.75)
  6 Nario, Austin P           15 TYDE-NC              2:26.56    2:26.52  
                  34.10     1:10.61 (36.51)     1:48.90 (38.29)     2:26.52 (37.62)
  7 Fore, Dylan T             16 TYDE-NC              2:19.55    2:27.21  
                  33.83     1:10.86 (37.03)     1:49.17 (38.31)     2:27.21 (38.04)
  8 Armentrout, Will T        15 TYDE-NC              2:28.80    2:33.91  
                  35.93     1:14.95 (39.02)     1:54.33 (39.38)     2:33.91 (39.58)
  9 Morrison, Matthew G       16 WNCY-NC              2:43.78    2:36.44  
                  35.75     1:14.83 (39.08)     1:56.04 (41.21)     2:36.44 (40.40)
 10 Nouchi, Noah C            15 TYDE-NC              2:35.66    2:37.14  
                  36.85     1:16.08 (39.23)     1:56.54 (40.46)     2:37.14 (40.60)
 11 Kolomiyets, Israel Z      15 WNCY-NC                   NT    2:38.02  
                  36.19     1:16.38 (40.19)     1:57.98 (41.60)     2:38.02 (40.04)
 12 Ostrander, Ben R          17 RACY-NC              2:45.31    2:40.50  
                  36.65     1:16.91 (40.26)     1:59.41 (42.50)     2:40.50 (41.09)
 13 Greene, Connor E          15 TYDE-NC              2:58.03    2:43.52  
                  38.60     1:19.68 (41.08)     2:03.16 (43.48)     2:43.52 (40.36)
 14 Procopii, Stephan C       16 YSST-NC              2:35.01    2:44.19  
                  37.45     1:19.85 (42.40)     2:02.82 (42.97)     2:44.19 (41.37)
 15 Talbert, Joshua D         16 YSST-NC              2:41.03    2:44.38  
                  37.85     1:19.49 (41.64)     2:02.42 (42.93)     2:44.38 (41.96)
 16 Cherkez, John M           15 YSST-NC              2:49.88    2:44.96  
                  39.33     1:20.43 (41.10)     2:02.90 (42.47)     2:44.96 (42.06)
 17 Karre, Paul C             16 YSST-NC              2:41.10    2:48.07  
                  38.42     1:20.13 (41.71)     2:04.31 (44.18)     2:48.07 (43.76)
 18 Smith, Ben B              16 TYDE-NC              2:55.89    2:48.70  
                  39.52     1:21.40 (41.88)     2:04.73 (43.33)     2:48.70 (43.97)
 19 Graham, Sam M             15 TYDE-NC              2:35.73    2:49.83  
                  38.68     1:21.41 (42.73)     2:06.17 (44.76)     2:49.83 (43.66)
 20 Gleaton, Chris H          17 YCSC-SC              2:51.54    2:52.70  
                  40.52     1:23.33 (42.81)     2:08.92 (45.59)     2:52.70 (43.78)
 21 Ploplis, Reilly M         16 RACY-NC                   NT    2:55.80  
                  41.95     1:26.83 (44.88)     2:11.85 (45.02)     2:55.80 (43.95)
 22 Chapel, Alex J            15 TYDE-NC              3:00.46    3:02.53  
                  41.95     1:26.94 (44.99)     2:14.42 (47.48)     3:02.53 (48.11)
 23 McGuire, Dylan J          15 TYDE-NC                   NT    3:07.24  
                  42.31     1:29.21 (46.90)     2:19.77 (50.56)     3:07.24 (47.47)
 24 LeFevre, Ben B            15 TYDE-NC              3:19.00    3:07.40  
                  43.22     1:30.35 (47.13)     2:19.40 (49.05)     3:07.40 (48.00)
 25 Swedan, Matthew G         18 WNCY-NC              2:30.66    3:08.12  
                  42.58     1:30.13 (47.55)     2:19.44 (49.31)     3:08.12 (48.68)
 26 Scott, Andrew B           15 YCSC-SC                   NT    3:17.13  
                  42.05     1:32.31 (50.26)     2:24.69 (52.38)     3:17.13 (52.44)
 27 Snuggs, Witt D            16 RACY-NC                   NT    3:21.59  
                  42.69     1:33.14 (50.45)     2:28.15 (55.01)     3:21.59 (53.44)
 
Event 15  Girls 12 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frondoza, Audrey R        11 TYDE-NC              1:25.25    1:22.06  
                  37.68     1:22.06 (44.38)                                        
  2 Lewis, Lauren E           11 TYDE-NC              1:22.18    1:23.26  
                  37.16     1:23.26 (46.10)                                        
  3 Shlien-Dellinger, Phoeni  12 WNCY-NC                   NT    1:28.24  
                  40.60     1:28.24 (47.64)                                        
  4 Holshouser, Maci          12 RACY-NC              1:35.00    1:31.98  
                  41.91     1:31.98 (50.07)                                        
 
Event 15  Girls 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Arwood, Fiona C           14 WNCY-NC              1:13.51    1:13.74  
                  35.26     1:13.74 (38.48)                                        
  2 Hefner, Caitlin L         14 YSST-NC              1:13.21    1:15.00  
                  35.13     1:15.00 (39.87)                                        
  3 Westle, Lacy B            14 WNCY-NC              1:18.17    1:17.75  
                  35.66     1:17.75 (42.09)                                        
  4 O'Shaughnessey, Anna G    14 YCSC-SC              1:20.12    1:20.55  
                  36.37     1:20.55 (44.18)                                        
  5 Hetzel, Eva G             14 WNCY-NC              1:30.59    1:26.89  
                  39.21     1:26.89 (47.68)                                        
  6 Teeters, Elizabeth G      13 CFAC-NC                   NT    1:28.04  
                  42.17     1:28.04 (45.87)                                        
  7 Evans, Lauren K           14 RACY-NC              1:31.56    1:31.54  
                  43.33     1:31.54 (48.21)                                        
  8 Beckerleg, Lindsay L      13 TYDE-NC                   NT    1:32.77  
                  41.47     1:32.77 (51.30)                                        
  9 McGuire, Grace M          14 RACY-NC              1:43.76    1:33.17  
                  43.88     1:33.17 (49.29)                                        
 10 Cook, Cate M              13 YSST-NC                   NT    1:38.35  
                  42.99     1:38.35 (55.36)                                        
 11 Hawkins, Abi              14 TYDE-NC              1:46.78    1:49.57  
 12 Wainright, Maris O        13 RACY-NC              1:52.95    1:53.69  
                  51.23   1:53.69 (1:02.46)                                        
 -- Eldeeb, Mayar K           13 TYDE-NC              2:13.17         DQ  
 -- Shaver, Madison B         14 RACY-NC                   NT         DQ  
                  43.92          DQ (55.68)                                        
 
Event 15  Girls 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lechner, Ashleigh N       17 WNCY-NC              1:06.79    1:12.13  
                  34.27     1:12.13 (37.86)                                        
  2 Parks, Lizzie N           16 TYDE-NC              1:10.26    1:12.43  
                  33.22     1:12.43 (39.21)                                        
  3 Long, Camille D           18 WNCY-NC              1:08.50    1:13.29  
                  35.02     1:13.29 (38.27)                                        
  4 Littauer, Rebekah H       17 WNCY-NC              1:14.71    1:13.59  
                  34.52     1:13.59 (39.07)                                        
  5 Sutter, Olivia C          15 WNCY-NC              1:19.52    1:13.97  
                  34.56     1:13.97 (39.41)                                        
  6 Potter, Laurin E          15 TYDE-NC              1:10.56    1:14.25  
                  35.42     1:14.25 (38.83)                                        
  7 McChesney, Karly M        15 TYDE-NC              1:16.94    1:14.97  
                  34.82     1:14.97 (40.15)                                        
  8 Olson, Sarah K            16 TYDE-NC              1:23.14    1:16.60  
                  34.96     1:16.60 (41.64)                                        
  9 Updyke, Noel S            15 YCSC-SC              1:14.06    1:16.72  
                  35.83     1:16.72 (40.89)                                        
 10 Anderson, Tristan D       15 WNCY-NC              1:14.38    1:17.04  
                  36.11     1:17.04 (40.93)                                        
 11 Pottle, Kate B            16 CFAC-NC              1:20.38    1:17.17  
                  37.22     1:17.17 (39.95)                                        
 12 Updyke, Kristin L         18 YCSC-SC              1:12.17    1:20.61  
                  36.61     1:20.61 (44.00)                                        
 13 Orr, Emily B              15 WNCY-NC              1:18.03    1:22.13  
                  37.13     1:22.13 (45.00)                                        
 14 Boram, Ally R             16 WNCY-NC              1:11.60    1:23.66  
                  37.80     1:23.66 (45.86)                                        
 15 Shorter, Olivia G         16 RACY-NC              1:22.26    1:24.92  
                  39.07     1:24.92 (45.85)                                        
 16 Bradford, Koral R         15 YCSC-SC              1:24.56    1:26.67  
                  39.83     1:26.67 (46.84)                                        
 17 Etter, Donna A            16 YCSC-SC              1:38.54    1:27.14  
                  38.74     1:27.14 (48.40)                                        
 18 Teeters, Hannah L         16 CFAC-NC              1:30.55    1:27.92  
                  41.77     1:27.92 (46.15)                                        
 19 Alkoutami, Heidi M        16 YSST-NC                   NT    1:43.28  
                  45.20     1:43.28 (58.08)                                        
 20 Grant, Hannah G           17 YSST-NC                   NT    1:46.29  
 -- Moosbrugger, Madelyn M    16 YCSC-SC              1:23.07         DQ  
 
Event 16  Boys 12 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greene, Jonah R           12 TYDE-NC              1:32.36    1:23.51  
                  37.90     1:23.51 (45.61)                                        
  2 Jarrett  Jr., Samuel D    12 WNCY-NC              1:21.15    1:23.63  
                  39.25     1:23.63 (44.38)                                        
 
Event 16  Boys 13-14 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Johnson, Aj               13 WNCY-NC              1:03.59    1:06.16  
                  31.52     1:06.16 (34.64)                                        
  2 Wyatt, Trevor T           14 TYDE-NC              1:04.99    1:07.02  
                  30.99     1:07.02 (36.03)                                        
  3 Furbay, Pati D            14 CFAC-NC              1:15.45    1:10.30  
                  32.57     1:10.30 (37.73)                                        
  4 Lizarralde, Bode C        13 WNCY-NC              1:15.86    1:10.77  
                  32.17     1:10.77 (38.60)                                        
  5 Whitworth, Nate C         13 TYDE-NC              1:17.47    1:11.05  
  6 Brown, Daniel T           14 YCSC-SC              1:19.25    1:13.03  
                  32.91     1:13.03 (40.12)                                        
  7 Teeters, Thomas D         14 CFAC-NC                   NT    1:14.70  
  8 Vye, Nicholas W           14 TYDE-NC              1:21.92    1:16.50  
                  35.07     1:16.50 (41.43)                                        
  9 Smith, Sean C             14 TYDE-NC                   NT    1:19.30  
                  36.67     1:19.30 (42.63)                                        
 10 Insixiengmay, Steven      13 TYDE-NC              1:27.63    1:23.89  
                  36.58     1:23.89 (47.31)                                        
 11 Fore, Daniel G            13 TYDE-NC              1:59.71    1:30.39  
                  40.33     1:30.39 (50.06)                                        
 12 Huo, Jack X               13 CFAC-NC                   NT    1:30.63  
                  40.63     1:30.63 (50.00)                                        
 
Event 16  Boys 15 & Over 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jann, Christian D         17 YSSC-SC                58.97    1:01.14  
                  29.11     1:01.14 (32.03)                                        
  2 Day, John R               17 TYDE-NC                58.88    1:02.65  
                  30.03     1:02.65 (32.62)                                        
  3 Lenchik, Josh E           17 TYDE-NC                59.49    1:04.48  
                  31.05     1:04.48 (33.43)                                        
  4 Stanek, Mitchell B        18 WNCY-NC              1:04.92    1:05.49  
                  30.87     1:05.49 (34.62)                                        
  5 Morrison, Matthew G       16 WNCY-NC              1:08.96    1:08.44  
                  31.44     1:08.44 (37.00)                                        
  6 Nario, Austin P           15 TYDE-NC              1:09.95    1:08.90  
                  33.20     1:08.90 (35.70)                                        
  7 Smith, Ben B              16 TYDE-NC              1:09.28    1:10.04  
                  32.33     1:10.04 (37.71)                                        
  8 Nario, Sean P             17 TYDE-NC              1:09.90    1:10.27  
                  32.94     1:10.27 (37.33)                                        
  9 Kolomiyets, Israel Z      15 WNCY-NC              1:15.09    1:11.56  
                  32.97     1:11.56 (38.59)                                        
 10 Vess, John H              15 WNCY-NC              1:19.46    1:11.94  
                  32.40     1:11.94 (39.54)                                        
 11 Nouchi, Noah C            15 TYDE-NC              1:10.82    1:11.98  
                  33.59     1:11.98 (38.39)                                        
 12 Graham, Sam M             15 TYDE-NC              1:09.22    1:13.61  
                  34.06     1:13.61 (39.55)                                        
 13 Cherkez, John M           15 YSST-NC              1:26.69    1:15.27  
                  35.15     1:15.27 (40.12)                                        
 14 McGuire, Dylan J          15 TYDE-NC                   NT    1:21.68  
                  37.55     1:21.68 (44.13)                                        
 15 Webb, William J           15 YCSC-SC              1:22.75    1:23.12  
                  35.91     1:23.12 (47.21)                                        
 16 Greene, Connor E          15 TYDE-NC              1:34.20    1:24.39  
                  37.09     1:24.39 (47.30)                                        
 
Event 17  Girls 12 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neal, Madison F           12 TYDE-NC                32.46      31.91  
  2 Parks, Ella F             12 TYDE-NC                36.27      32.59  
  3 Holshouser, Maci          12 RACY-NC                33.77      33.09  
  4 Wiles, Morgan E           11 TYDE-NC                33.54      33.45  
  5 Moehrke, Taylor M         11 TYDE-NC                34.57      33.67  
  6 Mellor, Tatum N           12 TYDE-NC                34.23      33.68  
  7 Frondoza, Audrey R        11 TYDE-NC                35.00      34.41  
  8 Lewis, Lauren E           11 TYDE-NC                35.60      34.98  
  9 Shlien-Dellinger, Phoeni  12 WNCY-NC                41.62      35.95  
 10 O'Shaughnessey, Ella C     9 YCSC-SC                41.17      36.82  
 11 Bonavilla, Jacki G         7 YCSC-SC                45.63      45.26  
 
Event 17  Girls 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mohr, Katie K             13 TYDE-NC                28.54      29.96  
  2 Kilpatrick, Ava S         13 WNCY-NC                31.09      30.38  
  3 Klosterman, Carstyn J     14 TYDE-NC                30.19      30.52  
  4 Bradford, Marina M        13 YCSC-SC                31.12      30.76  
  5 O'Shaughnessey, Anna G    14 YCSC-SC                30.77      30.79  
  6 McChesney, Shelby K       13 TYDE-NC                29.74      31.14  
  7 Taylor, Kayana R          13 YSST-NC                31.78      31.35  
  8 Spirek, Allison L         14 YCSC-SC                31.36      31.42  
  9 Edwards, Emma K           13 YSST-NC                31.38      31.83  
 10 Hernandez-Pena, Valeria   13 YSST-NC                33.92      32.17  
 11 Wolf, Annie K             14 TYDE-NC                32.84      32.24  
 12 Westle, Lacy B            14 WNCY-NC                31.04      32.27  
 13 Hessong, Anabelle C       14 YSST-NC                32.31      32.29  
 14 Phillips, Abby N          14 RACY-NC                32.65      32.40  
 15 Gibson, Rachel L          13 RACY-NC                33.45      32.57  
 16 Dorn, Caitlyn A           14 YCSC-SC                32.96      32.95  
 17 Baker, Morgan O           14 YCSC-SC                33.82      33.03  
 18 Randall, Lydia M          14 TYDE-NC                33.61      33.14  
 18 Moore, Sarah T            14 WNCY-NC                   NT      33.14  
 20 Lomoriello, Caylin        14 YCSC-SC                34.22      33.57  
 21 Teeters, Elizabeth G      13 CFAC-NC                   NT      33.77  
 22 Sampson-Green, Margaret   14 WNCY-NC                   NT      34.05  
 23 Evans, Lauren K           14 RACY-NC                33.16      34.42  
 24 Williamson, Riley         14 Harris-NC              34.24      34.68  
 25 Cook, Cate M              13 YSST-NC                   NT      34.81  
 26 Hetzel, Eva G             14 WNCY-NC                35.66      35.10  
 27 Sampson-Green, Emma Q     14 WNCY-NC                   NT      35.11  
 28 Beckerleg, Lindsay L      13 TYDE-NC                34.78      35.24  
 28 McGuire, Grace M          14 RACY-NC                38.89      35.24  
 30 Fairbairn, Sophia J       13 WNCY-NC                   NT      35.91  
 31 McCormack, Olivia A       13 WNCY-NC                38.16      36.71  
 32 Wainright, Maris O        13 RACY-NC                37.64      37.13  
 33 Eldeeb, Mayar K           13 TYDE-NC                38.08      37.37  
 34 Dowd, Lily E              14 WNCY-NC                38.77      37.64  
 35 Hawkins, Abi              14 TYDE-NC                37.57      37.66  
 36 Shaver, Madison B         14 RACY-NC                39.71      40.15  
 
Event 17  Girls 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reeder, Grace C           16 WNCY-NC                27.45      29.23  
  2 Cherkez, Sophia K         17 YSST-NC                29.02      29.68  
  3 Parks, Lizzie N           16 TYDE-NC                27.71      29.81  
  4 Potter, Laurin E          15 TYDE-NC                29.20      30.40  
  5 Long, Camille D           18 WNCY-NC                29.53      30.50  
  6 Newnam, Anna S            17 WNCY-NC                28.72      30.55  
  7 Halloran, Maggie E        17 YCSC-SC                29.07      30.60  
  8 Olson, Sarah K            16 TYDE-NC                29.32      30.66  
  9 Martin, Phoebe E          16 TYDE-NC                29.50      30.75  
 10 Pottle, Kate B            16 CFAC-NC                31.34      31.00  
 11 Etter, Donna A            16 YCSC-SC                34.70      31.03  
 12 Widmann, Maddy E          17 WNCY-NC                28.91      31.33  
 13 Updyke, Noel S            15 YCSC-SC                30.59      31.42  
 14 Ball, Lauren              17 RACY-NC                32.09      31.52  
 15 Taylor, Marissa A         18 YSST-NC                28.89      31.83  
 16 Teeters, Hannah L         16 CFAC-NC                33.31      32.06  
 17 Mohr, Maribeth E          15 TYDE-NC                31.47      32.11  
 18 Bunting, Meredith T       15 TYDE-NC                29.32      32.12  
 19 Brown, Katie M            20 WNCY-NC                29.91      32.13  
 20 Jones, Paige L            16 TYDE-NC                31.14      32.35  
 21 McChesney, Karly M        15 TYDE-NC                31.32      32.48  
 22 Anderson, Tristan D       15 WNCY-NC                30.69      32.77  
 23 Littauer, Rebekah H       17 WNCY-NC                33.26      32.94  
 24 Gang, Camryn B            15 WNCY-NC                   NT      33.26  
 25 Bradford, Koral R         15 YCSC-SC                33.23      33.53  
 26 Moosbrugger, Madelyn M    16 YCSC-SC                37.56      33.90  
 27 Cook, Kinsey M            15 RACY-NC                32.65      34.10  
 28 Orr, Emily B              15 WNCY-NC                33.09      34.42  
 29 Shorter, Olivia G         16 RACY-NC                32.14      35.22  
 30 Cook, Abby E              16 WNCY-NC                37.46      35.23  
 31 Hixson, Kaelyn R          16 WNCY-NC                36.06      35.41  
 32 Grant, Hannah G           17 YSST-NC                   NT      35.50  
 33 Updyke, Kristin L         18 YCSC-SC                33.65      36.27  
 34 Culp, Brenna E            15 RACY-NC                34.86      36.79  
 35 Pottle, Paige E           19 CFAC-NC                   NT      36.90  
 36 Alkoutami, Heidi M        16 YSST-NC                35.67      37.29  
 37 Faherty, Taylor R         16 YSST-NC                   NT      37.71  
 38 Wangler, Abigail A        16 RACY-NC                   NT      38.10  
 
Event 18  Boys 12 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greene, Jonah R           12 TYDE-NC                32.07      32.54  
  2 Vess, Jack J              12 WNCY-NC                32.72      32.99  
  3 Jarrett  Jr., Samuel D    12 WNCY-NC                33.23      33.10  
  4 Ryan, Caden T             12 WNCY-NC                33.71      33.41  
  5 Kafitz, Chris S           12 RACY-NC                35.61      34.39  
  6 Bonavilla, LJ D           11 YCSC-SC                36.46      36.75  
 
Event 18  Boys 13-14 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Furbay, Pati D            14 CFAC-NC                28.95      27.61  
  2 McCosh, Ethan A           14 YSST-NC                27.82      27.73  
  3 Wyatt, Trevor T           14 TYDE-NC                28.11      28.04  
  4 Roten, Landon T           14 TYDE-NC                29.48      28.20  
  5 Teeters, Thomas D         14 CFAC-NC                33.91      28.63  
  6 McKenna, Patrick J        14 TYDE-NC                29.19      28.81  
  7 Brown, Daniel T           14 YCSC-SC                28.86      29.36  
  8 Vye, Nicholas W           14 TYDE-NC                29.48      29.47  
  9 Vye, Benjamin J           14 TYDE-NC                31.77      29.49  
 10 Lizarralde, Bode C        13 WNCY-NC                30.97      29.50  
 11 Brown, Logan R            14 TYDE-NC                30.82      30.75  
 12 Huo, Jack X               13 CFAC-NC                   NT      31.07  
 13 Dorn, Connor A            13 YCSC-SC                33.36      31.25  
 14 Whitworth, Nate C         13 TYDE-NC                31.95      31.32  
 15 Fore, Daniel G            13 TYDE-NC                32.29      31.43  
 16 Hayes, Jackson G          14 WNCY-NC                   NT      31.44  
 17 Guffey, Nathaniel A       14 WNCY-NC                32.82      31.60  
 18 MacDermott, Maddux D      14 RACY-NC                   NT      31.79  
 19 Insixiengmay, Steven      13 TYDE-NC                31.92      32.68  
 20 Howden, Frank B           13 WNCY-NC                34.51      33.45  
 21 Smith, Sean C             14 TYDE-NC                   NT      33.75  
 22 Kukucka, Gage H           13 YCSC-SC                32.85      34.17  
 
Event 18  Boys 15 & Over 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Day, John R               17 TYDE-NC                24.40      26.57  
  2 Arwood, Reid R            17 WNCY-NC                28.38      27.25  
  3 Stanek, Mitchell B        18 WNCY-NC                27.23      27.64  
  4 Ostrander, Ben R          17 RACY-NC                27.47      27.89  
  5 Nario, Austin P           15 TYDE-NC                27.41      27.96  
  6 Morrison, Matthew G       16 WNCY-NC                27.43      27.98  
  7 Talbert, Joshua D         16 YSST-NC                28.23      28.19  
  8 Swedan, Matthew G         18 WNCY-NC                26.79      28.67  
  9 Vess, John H              15 WNCY-NC                28.44      28.70  
 10 Armentrout, Will T        15 TYDE-NC                27.83      28.84  
 11 Nouchi, Noah C            15 TYDE-NC                27.12      28.86  
 12 Karre, Paul C             16 YSST-NC                29.03      28.91  
 13 Nario, Sean P             17 TYDE-NC                27.97      28.92  
 14 Greene, Connor E          15 TYDE-NC                29.41      29.10  
 15 Kolomiyets, Israel Z      15 WNCY-NC                28.95      29.12  
 16 Graham, Sam M             15 TYDE-NC                27.09      29.15  
 17 Chapel, Alex J            15 TYDE-NC                29.35      29.44  
 18 Ploplis, Reilly M         16 RACY-NC                   NT      29.45  
 19 Gleaton, Chris H          17 YCSC-SC                30.00      30.14  
 20 LeFevre, Ben B            15 TYDE-NC                31.11      30.59  
 21 Cherkez, John M           15 YSST-NC                31.77      31.52  
 22 McGuire, Dylan J          15 TYDE-NC                   NT      32.15  
 23 Webb, William J           15 YCSC-SC                32.24      32.57  
 24 Scott, Andrew B           15 YCSC-SC                   NT      33.00  
 25 Ferrucci, Joey A          17 YCSC-SC                32.90      33.39  
 -- Snuggs, Witt D            16 RACY-NC                   NT         DQ  
 -- Greene, Jacob T           17 TYDE-NC                25.83         DQ  
 
Event 19  Girls 12 & Under 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holshouser, Maci          12 RACY-NC                   NT    3:36.00  
                  48.55     1:43.26 (54.71)     2:39.28 (56.02)     3:36.00 (56.72)
 
Event 19  Girls 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mohr, Katie K             13 TYDE-NC              2:52.12    2:58.14  
                  39.85     1:22.97 (43.12)     2:10.90 (47.93)     2:58.14 (47.24)
  2 Bradford, Marina M        13 YCSC-SC              3:04.82    3:03.54  
                  41.51     1:30.36 (48.85)     2:19.95 (49.59)     3:03.54 (43.59)
  3 Arwood, Fiona C           14 WNCY-NC              2:57.04    3:04.81  
                  41.49     1:27.87 (46.38)     2:16.13 (48.26)     3:04.81 (48.68)
  4 Spirek, Allison L         14 YCSC-SC              3:20.23    3:10.65  
                  44.43     1:32.36 (47.93)     2:21.23 (48.87)     3:10.65 (49.42)
  5 Wolf, Annie K             14 TYDE-NC              3:19.66    3:13.05  
                  43.77     1:33.18 (49.41)     2:23.02 (49.84)     3:13.05 (50.03)
  6 Taylor, Kayana R          13 YSST-NC              3:24.43    3:13.10  
                  45.39     1:33.69 (48.30)     2:25.67 (51.98)     3:13.10 (47.43)
  7 Hessong, Anabelle C       14 YSST-NC              3:04.27    3:13.32  
                  43.22     1:31.84 (48.62)     2:22.75 (50.91)     3:13.32 (50.57)
  8 Edwards, Emma K           13 YSST-NC                   NT    3:15.42  
                  45.26     1:33.19 (47.93)     2:26.29 (53.10)     3:15.42 (49.13)
  9 Gibson, Rachel L          13 RACY-NC              3:28.51    3:17.54  
                  44.69     1:34.46 (49.77)     2:27.38 (52.92)     3:17.54 (50.16)
 10 Alexander, Reece E        13 TYDE-NC              3:13.16    3:20.64  
                  45.15     1:36.43 (51.28)     2:27.99 (51.56)     3:20.64 (52.65)
 11 Hefner, Caitlin L         14 YSST-NC              3:22.69    3:20.73  
                  46.33     1:37.57 (51.24)     2:28.69 (51.12)     3:20.73 (52.04)
 12 Moore, Sarah T            14 WNCY-NC                   NT    3:20.82  
                  44.66     1:35.82 (51.16)     2:28.74 (52.92)     3:20.82 (52.08)
 13 Klosterman, Carstyn J     14 TYDE-NC              3:11.16    3:23.14  
                  46.82     1:37.55 (50.73)     2:30.72 (53.17)     3:23.14 (52.42)
 14 McChesney, Shelby K       13 TYDE-NC                   NT    3:23.99  
                  46.94     1:38.03 (51.09)     2:31.44 (53.41)     3:23.99 (52.55)
 15 Hernandez-Pena, Valeria   13 YSST-NC                   NT    3:31.91  
                  48.52     1:41.79 (53.27)     2:37.18 (55.39)     3:31.91 (54.73)
 16 Lomoriello, Caylin        14 YCSC-SC              3:40.48    3:39.51  
                  48.22     1:44.34 (56.12)     2:41.65 (57.31)     3:39.51 (57.86)
 17 Williamson, Riley         14 Harris-NC            3:30.28    3:44.95  
                  51.99     1:49.16 (57.17)     2:48.55 (59.39)     3:44.95 (56.40)
 18 Eldeeb, Mayar K           13 TYDE-NC                   NT    3:48.21  
                  51.49     1:50.42 (58.93)   2:52.66 (1:02.24)     3:48.21 (55.55)
 19 Sampson-Green, Emma Q     14 WNCY-NC                   NT    3:49.61  
                  50.44     1:48.30 (57.86)   2:49.39 (1:01.09)   3:49.61 (1:00.22)
 20 Beckerleg, Lindsay L      13 TYDE-NC                   NT    3:53.30  
                  53.11     1:52.25 (59.14)   2:56.35 (1:04.10)     3:53.30 (56.95)
 21 Dowd, Lily E              14 WNCY-NC                   NT    3:53.67  
                  53.61     1:52.61 (59.00)   2:52.99 (1:00.38)   3:53.67 (1:00.68)
 22 Randall, Lydia M          14 TYDE-NC                   NT    3:54.50  
                  54.50     1:53.83 (59.33)   2:54.60 (1:00.77)     3:54.50 (59.90)
 23 Phillips, Abby N          14 RACY-NC              3:44.67    3:55.52  
                  53.09   1:55.30 (1:02.21)   2:57.19 (1:01.89)     3:55.52 (58.33)
 24 Wainright, Maris O        13 RACY-NC                   NT    4:22.75  
                  58.80   2:05.40 (1:06.60)   3:15.46 (1:10.06)   4:22.75 (1:07.29)
 
Event 19  Girls 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutter, Olivia C          15 WNCY-NC              2:43.55    2:54.53  
                  41.22     1:24.86 (43.64)     2:11.51 (46.65)     2:54.53 (43.02)
  2 Soule, Mary O O           18 WNCY-NC              2:59.31    2:58.63  
                  42.22     1:26.35 (44.13)     2:12.80 (46.45)     2:58.63 (45.83)
  3 Taylor, Marissa A         18 YSST-NC              2:57.31    3:01.58  
                  41.10     1:26.38 (45.28)     2:14.40 (48.02)     3:01.58 (47.18)
  4 Joram, Sarah M            17 TYDE-NC              2:46.32    3:03.48  
                  42.52     1:28.12 (45.60)     2:16.32 (48.20)     3:03.48 (47.16)
  5 Lechner, Ashleigh N       17 WNCY-NC              3:03.37    3:05.01  
                  41.90     1:28.72 (46.82)     2:16.69 (47.97)     3:05.01 (48.32)
  6 Cherkez, Sophia K         17 YSST-NC              2:53.03    3:05.66  
                  42.53     1:29.63 (47.10)     2:18.26 (48.63)     3:05.66 (47.40)
  7 Shores, Maly M            18 YSST-NC              3:10.95    3:07.71  
                  43.04     1:29.89 (46.85)     2:18.99 (49.10)     3:07.71 (48.72)
  8 Updyke, Noel S            15 YCSC-SC              3:06.68    3:07.75  
                  42.01     1:29.79 (47.78)     2:18.77 (48.98)     3:07.75 (48.98)
  9 Anderson, Tristan D       15 WNCY-NC              2:57.70    3:08.28  
                  43.90     1:31.25 (47.35)     2:20.21 (48.96)     3:08.28 (48.07)
 10 Halloran, Maggie E        17 YCSC-SC              3:12.71    3:09.30  
                  44.22     1:32.36 (48.14)     2:21.60 (49.24)     3:09.30 (47.70)
 11 Olson, Sarah K            16 TYDE-NC              3:09.37    3:11.12  
                  44.27     1:31.90 (47.63)     2:22.53 (50.63)     3:11.12 (48.59)
 12 Durak, Anna J             17 YSST-NC              3:06.67    3:11.53  
                  42.97     1:31.69 (48.72)     2:21.27 (49.58)     3:11.53 (50.26)
 13 Widmann, Maddy E          17 WNCY-NC              3:09.51    3:14.81  
                  43.74     1:31.85 (48.11)     2:23.15 (51.30)     3:14.81 (51.66)
 14 Peterson, Emmaline B      17 YSST-NC              2:55.77    3:16.63  
                  43.51     1:34.71 (51.20)     2:24.99 (50.28)     3:16.63 (51.64)
 15 Mohr, Maribeth E          15 TYDE-NC              3:17.08    3:19.74  
                  45.69     1:36.06 (50.37)     2:29.33 (53.27)     3:19.74 (50.41)
 16 McChesney, Karly M        15 TYDE-NC              3:22.83    3:24.42  
                  45.03     1:37.21 (52.18)   3:24.42 (1:47.21)                    
 17 Jones, Paige L            16 TYDE-NC              3:13.10    3:25.62  
                  46.28     1:40.60 (54.32)     2:34.15 (53.55)     3:25.62 (51.47)
 18 Cook, Kinsey M            15 RACY-NC              3:19.26    3:26.59  
                  47.49     1:39.73 (52.24)     2:34.60 (54.87)     3:26.59 (51.99)
 19 Hixson, Kaelyn R          16 WNCY-NC              3:34.91    3:27.98  
                  45.75     1:38.61 (52.86)     2:32.83 (54.22)     3:27.98 (55.15)
 20 Culp, Brenna E            15 RACY-NC              3:49.86    3:44.09  
                  51.76     1:47.53 (55.77)   2:49.11 (1:01.58)     3:44.09 (54.98)
 21 Moosbrugger, Madelyn M    16 YCSC-SC              3:28.92    3:49.63  
                  52.72     1:50.76 (58.04)   2:53.88 (1:03.12)     3:49.63 (55.75)
 22 Faherty, Taylor R         16 YSST-NC                   NT    3:49.88  
                  51.36     1:50.16 (58.80)   2:52.63 (1:02.47)     3:49.88 (57.25)
 23 Alkoutami, Heidi M        16 YSST-NC              4:03.63    4:09.44  
                  56.07   1:59.32 (1:03.25)   4:09.44 (2:10.12)                    
 -- Bunting, Meredith T       15 TYDE-NC              3:10.17         DQ  
                  42.00     1:29.15 (47.15)     2:20.00 (50.85)          DQ (49.99)
 
Event 20  Boys 12 & Under 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vess, Jack J              12 WNCY-NC              3:36.17    3:21.54  
                  46.91     1:37.60 (50.69)     2:29.99 (52.39)     3:21.54 (51.55)
  2 Kafitz, Chris S           12 RACY-NC              3:21.88    3:26.22  
                  47.26     1:39.08 (51.82)     2:33.36 (54.28)     3:26.22 (52.86)
  3 Bonavilla, LJ D           11 YCSC-SC              3:57.95    3:55.25  
                  51.60     1:51.09 (59.49)   2:54.19 (1:03.10)   3:55.25 (1:01.06)
 
Event 20  Boys 13-14 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Insixiengmay, Steven      13 TYDE-NC              2:52.86    2:52.93  
                  40.58     1:23.95 (43.37)     2:10.63 (46.68)     2:52.93 (42.30)
  2 McKenna, Patrick J        14 TYDE-NC              2:53.96    2:56.31  
                  42.21     1:27.80 (45.59)     2:13.74 (45.94)     2:56.31 (42.57)
  3 Vye, Nicholas W           14 TYDE-NC              2:50.44    2:57.01  
                                1:24.95 ( )     2:12.15 (47.20)     2:57.01 (44.86)
  4 Wyatt, Trevor T           14 TYDE-NC              3:04.14    3:00.70  
                  40.72     1:27.14 (46.42)     2:14.10 (46.96)     3:00.70 (46.60)
  5 Johnson, Aj               13 WNCY-NC              3:18.31    3:01.77  
                  41.97     1:27.89 (45.92)     2:16.20 (48.31)     3:01.77 (45.57)
  6 McCosh, Ethan A           14 YSST-NC              3:08.33    3:06.19  
                  41.55     1:29.11 (47.56)     2:17.48 (48.37)     3:06.19 (48.71)
  7 Roten, Landon T           14 TYDE-NC              3:05.16    3:09.79  
                  42.71     1:30.14 (47.43)     2:21.49 (51.35)     3:09.79 (48.30)
  8 Vye, Benjamin J           14 TYDE-NC              3:25.25    3:10.63  
                  43.14     1:31.48 (48.34)     2:21.34 (49.86)     3:10.63 (49.29)
  9 Howden, Frank B           13 WNCY-NC              3:18.41    3:14.12  
                  43.61     1:34.15 (50.54)     2:24.50 (50.35)     3:14.12 (49.62)
 10 Hayes, Jackson G          14 WNCY-NC                   NT    3:14.88  
                  42.59     1:35.09 (52.50)     2:25.80 (50.71)     3:14.88 (49.08)
 11 Brown, Logan R            14 TYDE-NC              3:42.50    3:15.36  
                  42.79     1:32.79 (50.00)     2:24.03 (51.24)     3:15.36 (51.33)
 12 Guffey, Nathaniel A       14 WNCY-NC                   NT    3:16.88  
                  43.90     1:33.48 (49.58)     2:26.18 (52.70)     3:16.88 (50.70)
 13 Huo, Jack X               13 CFAC-NC                   NT    3:17.09  
                  45.05     1:33.67 (48.62)     2:26.11 (52.44)     3:17.09 (50.98)
 14 Fore, Daniel G            13 TYDE-NC                   NT    3:17.26  
                  43.86     1:35.29 (51.43)     2:28.03 (52.74)     3:17.26 (49.23)
 15 MacDermott, Maddux D      14 RACY-NC                   NT    3:43.42  
                  49.38     1:44.58 (55.20)   2:45.04 (1:00.46)     3:43.42 (58.38)
 16 Kukucka, Gage H           13 YCSC-SC              3:57.15    3:58.94  
                  55.28   1:57.68 (1:02.40)   3:00.49 (1:02.81)     3:58.94 (58.45)
 
Event 20  Boys 15 & Over 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stanek, Mitchell B        18 WNCY-NC              2:25.46    2:37.20  
                  35.91     1:14.92 (39.01)     1:56.13 (41.21)     2:37.20 (41.07)
  2 Jann, Christian D         17 YSSC-SC              2:43.08    2:42.81  
                  37.00     1:18.20 (41.20)     2:00.88 (42.68)     2:42.81 (41.93)
  3 Fore, Dylan T             16 TYDE-NC              2:34.81    2:43.48  
                  37.75     1:19.54 (41.79)     2:02.37 (42.83)     2:43.48 (41.11)
  4 Arwood, Reid R            17 WNCY-NC              2:54.77    2:46.88  
                  37.54     1:19.54 (42.00)     2:03.59 (44.05)     2:46.88 (43.29)
  5 Nario, Sean P             17 TYDE-NC              2:44.74    2:51.49  
                  38.57     1:21.03 (42.46)     2:06.23 (45.20)     2:51.49 (45.26)
  6 Procopii, Stephan C       16 YSST-NC              2:46.41    2:51.70  
                  38.42     1:22.24 (43.82)     2:07.08 (44.84)     2:51.70 (44.62)
  7 Vess, John H              15 WNCY-NC              2:37.96    2:52.28  
                  38.04     1:21.49 (43.45)     2:07.33 (45.84)     2:52.28 (44.95)
  8 Dant, Ross M              16 YSST-NC              2:48.69    2:52.73  
                  39.42     1:23.92 (44.50)     2:09.04 (45.12)     2:52.73 (43.69)
  9 Williams, Nathan          16 YCSC-SC              2:53.06    2:53.71  
                  40.96     1:25.16 (44.20)     2:09.50 (44.34)     2:53.71 (44.21)
 10 Chapel, Alex J            15 TYDE-NC              2:53.55    2:55.68  
                  39.24     1:23.08 (43.84)     2:09.84 (46.76)     2:55.68 (45.84)
 11 Nario, Austin P           15 TYDE-NC              3:04.80    2:56.89  
                  40.99     1:25.54 (44.55)     2:11.87 (46.33)     2:56.89 (45.02)
 12 Kolomiyets, Israel Z      15 WNCY-NC              3:02.39    2:57.28  
                  38.31     1:23.25 (44.94)     2:09.31 (46.06)     2:57.28 (47.97)
 13 Smith, Ben B              16 TYDE-NC              2:56.92    2:57.84  
                  40.42     1:25.66 (45.24)     2:11.93 (46.27)     2:57.84 (45.91)
 14 Greene, Connor E          15 TYDE-NC              3:04.67    3:01.39  
                  42.44     1:28.97 (46.53)     2:16.01 (47.04)     3:01.39 (45.38)
 15 Karre, Paul C             16 YSST-NC              3:09.48    3:01.51  
                  41.79     1:28.28 (46.49)     2:15.88 (47.60)     3:01.51 (45.63)
 16 LeFevre, Ben B            15 TYDE-NC              3:07.14    3:03.28  
                  42.01     1:28.65 (46.64)     2:16.22 (47.57)     3:03.28 (47.06)
 17 Cherkez, John M           15 YSST-NC              3:08.27    3:03.67  
                  41.61     1:28.39 (46.78)     2:17.02 (48.63)     3:03.67 (46.65)
 18 Talbert, Joshua D         16 YSST-NC              3:11.99    3:12.19  
                  43.93     1:32.80 (48.87)     2:22.27 (49.47)     3:12.19 (49.92)
 19 Ferrucci, Joey A          17 YCSC-SC              3:30.32    3:50.64  
                  47.34     1:44.70 (57.36)   2:46.79 (1:02.09)   3:50.64 (1:03.85)
 
Event 21  Girls 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA OF Western North Carolina-NC  'A'            1:51.10    2:00.28  
     1) Reeder, Grace C 16              2) Long, Camille D 18             
     3) Newnam, Anna S 17               4) Soule, Mary O O 18             
                                1:00.07 ( )     1:30.24 (30.17)     2:00.28 (30.04)
  2 YMCA Seahorse Swim Team-NC  'A'                   1:52.66    2:02.34  
     1) Durak, Anna J 17                2) Cherkez, Sophia K 17           
     3) Taylor, Marissa A 18            4) Peterson, Emmaline B 17        
                  28.35       59.43 (31.08)     1:29.76 (30.33)     2:02.34 (32.58)
  3 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'A'            1:54.77    2:04.03  
     1) Parks, Lizzie N 16              2) Mohr, Katie K 13               
     3) Potter, Laurin E 15             4) Bunting, Meredith T 15         
                  29.54     1:00.78 (31.24)     1:26.55 (25.77)     2:04.03 (37.48)
  4 YMCA Columbia Swim Club-SC  'A'                   2:01.55    2:06.24  
     1) Updyke, Noel S 15               2) O'Shaughnessey, Anna G 14      
     3) Bradford, Marina M 13           4) Halloran, Maggie E 17          
                                1:03.82 ( )     1:34.94 (31.12)     2:06.24 (31.30)
  5 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'B'            1:58.75    2:08.21  
     1) Mellor, Tatum N 12              2) Martin, Phoebe E 16            
     3) McChesney, Shelby K 13          4) Klosterman, Carstyn J 14       
                  32.50     1:04.93 (32.43)     1:36.19 (31.26)     2:08.21 (32.02)
  6 YMCA OF Western North Carolina-NC  'B'            1:58.94    2:08.85  
     1) Littauer, Rebekah H 17          2) Anderson, Tristan D 15         
     3) Lechner, Ashleigh N 17          4) Sutter, Olivia C 15            
                  33.55     1:06.86 (33.31)     1:37.52 (30.66)     2:08.85 (31.33)
  7 YMCA Seahorse Swim Team-NC  'B'                   2:05.60    2:10.28  
     1) Taylor, Kayana R 13             2) Hessong, Anabelle C 14         
     3) Hefner, Caitlin L 14            4) Shores, Maly M 18              
                                1:05.99 ( )     1:37.82 (31.83)     2:10.28 (32.46)
  8 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'C'            2:04.30    2:11.15  
     1) Alexander, Reece E 13           2) Joram, Sarah M 17              
     3) Jones, Paige L 16               4) McChesney, Karly M 15          
                  31.05                             1:36.53 ( )     2:11.15 (34.62)
  9 YMCA OF Western North Carolina-NC  'D'            2:08.78    2:15.40  
     1) Westle, Lacy B 14               2) McCormack, Olivia A 13         
     3) Moore, Sarah T 14               4) Kilpatrick, Ava S 13           
                  32.44                             1:48.69 ( )     2:15.40 (26.71)
 10 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'D'            2:10.31    2:16.49  
     1) Mohr, Maribeth E 15             2) Neal, Madison F 12             
     3) Wolf, Annie K 14                4) Wiles, Morgan E 11             
                                1:06.49 ( )     1:28.31 (21.82)     2:16.49 (48.18)
 11 YMCA Columbia Swim Club-SC  'C'                   2:20.30    2:16.52  
     1) Lomoriello, Caylin 14           2) Etter, Donna A 16              
     3) Moosbrugger, Madelyn M 16       4) Baker, Morgan O 14             
                  31.52                             1:41.42 ( )     2:16.52 (35.10)
 12 YMCA Columbia Swim Club-SC  'B'                   2:11.20    2:17.75  
     1) Dorn, Caitlyn A 14              2) Bradford, Koral R 15           
     3) Updyke, Kristin L 18            4) Spirek, Allison L 14           
                  33.91     1:08.37 (34.46)     1:44.30 (35.93)     2:17.75 (33.45)
 13 YMCA OF Western North Carolina-NC  'C'            2:04.10    2:19.23  
     1) Arwood, Fiona C 14              2) Orr, Emily B 15                
     3) Widmann, Maddy E 17             4) Boram, Ally R 16               
                  33.78                             1:40.56 ( )     2:19.23 (38.67)
 14 YMCA Seahorse Swim Team-NC  'C'                   2:18.11    2:20.27  
     1) Hernandez-Pena, Valeria 13      2) Alkoutami, Heidi M 16          
     3) Cook, Cate M 13                 4) Edwards, Emma K 13             
                  31.98     1:12.63 (40.65)      1:15.92 (3.29)   2:20.27 (1:04.35)
 15 Rowan Aquatic Club YMCA-NC  'A'                        NT    2:22.24  
     1) Holshouser, Maci 12             2) McGuire, Grace M 14            
     3) Culp, Brenna E 15               4) Cook, Kinsey M 15              
                  33.66     1:09.95 (36.29)     1:36.28 (26.33)     2:22.24 (45.96)
 16 YMCA OF Western North Carolina-NC  'E'            2:18.07    2:27.69  
     1) Hixson, Kaelyn R 16             2) Dowd, Lily E 14                
     3) Cook, Abby E 16                 4) Gang, Camryn B 15              
                  36.12                               56.89 ( )   2:27.69 (1:30.80)
 17 Rowan Aquatic Club YMCA-NC  'C'                        NT    2:30.56  
     1) Wangler, Abigail A 16           2) Shaver, Madison B 14           
     3) Wainright, Maris O 13           4) Evans, Lauren K 14             
                  36.16     1:18.68 (42.52)     1:56.47 (37.79)     2:30.56 (34.09)
 -- Rowan Aquatic Club YMCA-NC  'B'                        NT         DQ  
     1) Ball, Lauren 17                 2) Shorter, Olivia G 16           
     3) Phillips, Abby N 14             4) Gibson, Rachel L 13            
                  31.16     1:06.03 (34.87)     1:36.93 (30.90)          DQ (36.85)
 
Event 22  Boys 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'A'            1:43.21    1:51.13  
     1) Day, John R 17                  2) Greene, Jacob T 17             
     3) Lenchik, Josh E 17              4) Graham, Sam M 15               
                                  54.47 ( )     1:21.80 (27.33)     1:51.13 (29.33)
  2 YMCA OF Western North Carolina-NC  'A'            1:49.83    1:53.50  
     1) Stanek, Mitchell B 18           2) Swedan, Matthew G 18           
     3) Arwood, Reid R 17               4) Johnson, Aj 13                 
                  23.92                             1:23.61 ( )     1:53.50 (29.89)
  3 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'B'            1:49.76    1:53.92  
     1) Nouchi, Noah C 15               2) Fore, Dylan T 16               
     3) Nario, Austin P 15              4) Armentrout, Will T 15          
                  28.71       57.21 (28.50)     1:25.05 (27.84)     1:53.92 (28.87)
  4 YMCA Seahorse Swim Team-NC  'A'                   1:51.04    1:54.03  
     1) McCosh, Ethan A 14              2) Karre, Paul C 16               
     3) Talbert, Joshua D 16            4) Dant, Ross M 16                
                                  58.54 ( )     1:26.37 (27.83)     1:54.03 (27.66)
  5 YMCA Columbia Swim Club-SC  'A'                   1:58.55    1:58.34  
     1) Brown, Daniel T 14              2) Gleaton, Chris H 17            
     3) Dorn, Connor A 13               4) Williams, Nathan 16            
                  24.22     1:01.37 (37.15)     1:30.43 (29.06)     1:58.34 (27.91)
  6 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'C'            1:54.62    1:58.37  
     1) Nario, Sean P 17                2) Wyatt, Trevor T 14             
     3) McKenna, Patrick J 14           4) Chapel, Alex J 15              
                  27.91       58.28 (30.37)     1:26.99 (28.71)     1:58.37 (31.38)
  7 YMCA OF Western North Carolina-NC  'B'            1:59.91    1:58.44  
     1) Morrison, Matthew G 16          2) Hayes, Jackson G 14            
     3) Kolomiyets, Israel Z 15         4) Vess, John H 15                
                  28.05       59.99 (31.94)     1:28.70 (28.71)     1:58.44 (29.74)
  8 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'D'            1:58.17    2:01.24  
     1) Greene, Connor E 15             2) Vye, Nicholas W 14             
     3) Roten, Landon T 14              4) Smith, Ben B 16                
                  30.55     1:01.12 (30.57)     1:29.04 (27.92)     2:01.24 (32.20)
  9 Rowan Aquatic Club YMCA-NC  'A'                   2:02.45    2:07.61  
     1) Ostrander, Ben R 17             2) Ploplis, Reilly M 16           
     3) MacDermott, Maddux D 14         4) Snuggs, Witt D 16              
                  27.26       58.93 (31.67)     1:32.09 (33.16)     2:07.61 (35.52)
 
Event 23  Girls 8 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bonavilla, Jacki G         7 YCSC-SC              3:42.57    3:41.78  
                  49.82     1:47.27 (57.45)     2:46.62 (59.35)     3:41.78 (55.16)
  2 Morris, Emma E             8 YCSC-SC              3:52.07    3:46.73  
                  49.80   1:50.56 (1:00.76)     2:50.39 (59.83)     3:46.73 (56.34)
  3 Benson, Lauren R           8 YCSC-SC              4:29.98    4:22.18  
                  59.11   2:04.16 (1:05.05)   3:16.09 (1:11.93)   4:22.18 (1:06.09)
 
Event 23  Girls 9-10 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Keegan H           10 TYDE-NC              2:51.79    2:55.95  
                  37.87     1:21.72 (43.85)     2:10.05 (48.33)     2:55.95 (45.90)
  2 Pawa, Anika                9 TYDE-NC              3:10.58    2:58.33  
                  38.49     1:23.37 (44.88)     2:11.86 (48.49)     2:58.33 (46.47)
  3 Post, Allie Maria M       10 TYDE-NC                   NT    3:03.67  
                  41.71     1:31.72 (50.01)     2:22.94 (51.22)     3:03.67 (40.73)
  4 Kjar, Ava M               10 WNCY-NC              3:43.16    3:07.21  
                  40.95     1:30.24 (49.29)     2:22.15 (51.91)     3:07.21 (45.06)
  5 Stark, Madeleine K        10 TYDE-NC                   NT    3:13.11  
                  41.59     1:30.70 (49.11)     2:22.38 (51.68)     3:13.11 (50.73)
  6 Moehrke, Brooke A         10 TYDE-NC                   NT    3:30.59  
                                                    2:32.83 ( )     3:30.59 (57.76)
  7 Goodwin, Taylor M          9 WNCY-NC                   NT    3:33.98  
                  47.42     1:41.92 (54.50)     2:38.41 (56.49)     3:33.98 (55.57)
  8 Elkins, Makenzie R        10 YSST-NC              3:53.49    3:47.59  
                  44.82   3:47.59 (3:02.77)                                        
  9 Herlocker, Bella J        10 RACY-NC              4:14.38    3:53.24  
                  49.03     1:48.62 (59.59)   2:52.30 (1:03.68)   3:53.24 (1:00.94)
 10 Fields, Sage M             9 YSST-NC                   NT    4:10.47  
                  56.70   1:59.65 (1:02.95)   4:10.47 (2:10.82)                    
 
Event 23  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pitts, Emma W             11 YSST-NC              2:44.53    2:37.18  
                  36.28     1:15.51 (39.23)     1:57.07 (41.56)     2:37.18 (40.11)
  2 Bemis, Olivia L           12 WNCY-NC              2:53.62    2:43.29  
                  36.55     1:17.41 (40.86)     2:01.73 (44.32)     2:43.29 (41.56)
  3 Copeland, Addison O       11 TYDE-NC                   NT    2:55.78  
                  38.75     1:23.41 (44.66)     2:11.45 (48.04)     2:55.78 (44.33)
  4 Mabe, Molly K             12 TYDE-NC              3:48.03    2:57.96  
                  38.51     1:24.87 (46.36)     2:14.24 (49.37)     2:57.96 (43.72)
  5 Fields, Colby D           11 YSST-NC              3:15.20    3:01.29  
                  39.56     1:26.89 (47.33)     2:14.94 (48.05)     3:01.29 (46.35)
  6 Riley, Ryn E              12 WNCY-NC                   NT    3:07.03  
                  40.21     1:29.41 (49.20)     2:19.57 (50.16)     3:07.03 (47.46)
  7 McGee, Isabella H         12 RACY-NC              3:32.30    3:07.87  
                  40.92     1:29.56 (48.64)   3:07.87 (1:38.31)                    
  8 Bogan, Kate J             11 YCSC-SC              3:11.18    3:11.61  
                  41.22     1:30.50 (49.28)     2:23.45 (52.95)     3:11.61 (48.16)
  9 Camacho, Eppy E           11 CFAC-NC                   NT    3:22.97  
                  46.70     1:40.64 (53.94)     2:34.51 (53.87)     3:22.97 (48.46)
 10 Statham, Carlee L         11 YCSC-SC              4:14.40    3:32.40  
                  46.42     1:40.00 (53.58)     2:36.25 (56.25)     3:32.40 (56.15)
 11 Hume, Jazlyn M            11 WNCY-NC                   NT    3:37.13  
                  45.99     1:42.84 (56.85)   2:44.37 (1:01.53)     3:37.13 (52.76)
 
Event 24  Boys 8 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burton, Tyler A            8 TYDE-NC                   NT    3:21.29  
                  42.84     1:35.20 (52.36)     2:29.97 (54.77)     3:21.29 (51.32)
  2 Papaioannou, Stefanos      8 TYDE-NC                   NT    3:48.99  
                  44.75   1:47.96 (1:03.21)   2:49.03 (1:01.07)     3:48.99 (59.96)
 
Event 24  Boys 9-10 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frondoza, Ethan R          9 TYDE-NC              2:58.43    2:54.77  
                  39.21     1:24.69 (45.48)     2:11.22 (46.53)     2:54.77 (43.55)
  2 Burton, Bence W           10 TYDE-NC                   NT    2:55.84  
                  38.87     1:23.50 (44.63)     2:11.06 (47.56)     2:55.84 (44.78)
  3 Cronin, William J         10 YCSC-SC              3:12.29    2:57.31  
                  39.82     1:23.91 (44.09)     2:11.19 (47.28)     2:57.31 (46.12)
  4 Riley, River D            10 WNCY-NC                   NT    3:01.41  
                  39.44     1:25.73 (46.29)     2:15.19 (49.46)     3:01.41 (46.22)
  5 Beckerleg, Ben L          10 TYDE-NC              3:20.29    3:09.20  
                  42.30     1:32.60 (50.30)     2:24.26 (51.66)     3:09.20 (44.94)
  6 House, Will E              9 CFAC-NC                   NT    3:10.68  
                  40.76     1:32.02 (51.26)     2:23.16 (51.14)     3:10.68 (47.52)
  7 Brown, Noah A             10 YCSC-SC              3:34.30    3:32.57  
                  46.01     1:41.91 (55.90)     2:41.74 (59.83)     3:32.57 (50.83)
  8 Aberle, Luke T             9 YSST-NC                   NT    3:41.92  
                  46.49     1:42.11 (55.62)   2:43.65 (1:01.54)     3:41.92 (58.27)
  9 Green, Ayden A             9 YCSC-SC              3:59.73    4:06.55  
                                2:00.69 ( )   4:06.55 (2:05.86)                    
 10 Hessong, Carter A          9 YSST-NC                   NT    4:33.88  
                  52.94   2:03.99 (1:11.05)   4:33.88 (2:29.89)                    
 
Event 24  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Petruzzi, Erik E          11 TYDE-NC              3:19.59    2:47.28  
                  36.18     1:18.50 (42.32)     2:03.35 (44.85)     2:47.28 (43.93)
  2 Jarrett, Jake T           11 WNCY-NC              2:55.77    2:52.19  
                  38.26     1:21.28 (43.02)     2:07.55 (46.27)     2:52.19 (44.64)
  3 Papaioannou, Christos     11 TYDE-NC              3:13.96    3:00.99  
                  39.02     1:26.05 (47.03)     2:15.01 (48.96)     3:00.99 (45.98)
  4 Wisenbaker, Owen R        11 TYDE-NC              3:18.97    3:09.31  
                  41.23     1:31.27 (50.04)     2:22.20 (50.93)     3:09.31 (47.11)
  5 Copenhaver, Ryan N        12 WNCY-NC              3:15.26    3:14.38  
                  42.04     1:31.30 (49.26)   3:14.38 (1:43.08)                    
  6 Marks, John T             11 RACY-NC              4:25.12    3:26.82  
                  44.54     1:38.56 (54.02)     2:34.66 (56.10)     3:26.82 (52.16)
  7 Olson, David A            12 TYDE-NC              3:22.55    3:27.88  
                  48.02     1:41.83 (53.81)     2:41.71 (59.88)     3:27.88 (46.17)
  8 Eubanks, Evan R           12 YCSC-SC              3:25.95    3:32.59  
                  45.05     1:41.38 (56.33)     2:40.27 (58.89)     3:32.59 (52.32)
  9 Tran, Donal J             11 WNCY-NC                   NT    3:53.56  
 10 Cretu, Nic                11 WNCY-NC              3:56.53    3:54.23  
                  47.43   1:47.83 (1:00.40)   3:54.23 (2:06.40)                    
 
Event 25  Girls 8 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Halloran, Riley M          8 YCSC-SC              2:10.87    2:00.92  
                  56.88   2:00.92 (1:04.04)                                        
  2 Irvin, Isobel L            8 TYDE-NC                   NT    2:06.08  
                  58.80   2:06.08 (1:07.28)                                        
  3 Morris, Emma E             8 YCSC-SC              2:07.00    2:08.30  
                1:01.69   2:08.30 (1:06.61)                                        
  4 Vorhis, Ainsley C          8 WNCY-NC              3:05.90    2:11.86  
                1:03.73   2:11.86 (1:08.13)                                        
  5 Benson, Lauren R           8 YCSC-SC              2:42.32    2:37.98  
                1:17.00   2:37.98 (1:20.98)                                        
  6 Doyle, Jordan S            8 WNCY-NC                   NT    2:41.06  
                1:14.73   2:41.06 (1:26.33)                                        
  7 Riley, Tovah I             7 WNCY-NC                   NT    2:51.96  
                1:22.23   2:51.96 (1:29.73)                                        
  8 Kjar, Emma R               7 WNCY-NC                   NT    2:55.62  
                1:26.47   2:55.62 (1:29.15)                                        
  9 Hodge, Margaret M          7 WNCY-NC                   NT    3:12.12  
                1:30.93   3:12.12 (1:41.19)                                        
 -- Hodge, Amelia K            7 WNCY-NC                   NT         DQ  
                1:26.50        DQ (1:32.25)                                        
 -- Eldeeb, Merna K            8 TYDE-NC                   NT         DQ  
                1:09.86        DQ (1:20.60)                                        
 -- Jones, Evelyn D            8 WNCY-NC                   NT         DQ  
 
Event 26  Boys 8 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cattaneo, Connor A         8 YCSC-SC              2:16.57    1:58.12  
                  54.72   1:58.12 (1:03.40)                                        
 -- Hawkins III, Rodney D      8 RACY-NC                   NT         DQ  
                2:07.21        DQ (1:51.92)                                        
 
Event 27  Girls 9-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Furbay, Caroline D        10 CFAC-NC              2:09.31    1:41.29  
                  49.46     1:41.29 (51.83)                                        
  2 Brown, Keegan H           10 TYDE-NC              1:41.93    1:41.95  
                  50.54     1:41.95 (51.41)                                        
  3 McMahan, Emily S          10 YCSC-SC              1:52.94    1:46.97  
                  49.71     1:46.97 (57.26)                                        
  4 Serang, Lulu A             9 TYDE-NC                   NT    1:47.04  
                  51.06     1:47.04 (55.98)                                        
  5 Kjar, Ava M               10 WNCY-NC              2:02.22    1:48.48  
                  52.43     1:48.48 (56.05)                                        
  6 Forbes, Abby R            10 CFAC-NC                   NT    1:51.08  
                  53.62     1:51.08 (57.46)                                        
  7 Loibl, Hailey E           10 YCSC-SC              1:58.76    1:53.33  
                  54.29     1:53.33 (59.04)                                        
  8 Hitchcock, Ella Brett B    9 YSST-NC              2:01.20    1:53.60  
                  54.01     1:53.60 (59.59)                                        
  9 Doyle, Leila C            10 WNCY-NC                   NT    1:54.69  
                  54.12   1:54.69 (1:00.57)                                        
 10 Pawa, Anika                9 TYDE-NC              2:06.46    1:55.13  
 11 Post, Allie Maria M       10 TYDE-NC                   NT    1:57.31  
                  54.60   1:57.31 (1:02.71)                                        
 12 Stark, Madeleine K        10 TYDE-NC                   NT    1:57.90  
                  57.06   1:57.90 (1:00.84)                                        
 13 Behmer, Cooper C          10 YSST-NC                   NT    1:58.08  
                  57.63   1:58.08 (1:00.45)                                        
 14 McGee, Sophia G           10 RACY-NC              2:54.85    2:00.45  
                  56.57   2:00.45 (1:03.88)                                        
 15 Coates, Louise E          10 WNCY-NC                   NT    2:02.40  
                  57.44   2:02.40 (1:04.96)                                        
 16 Herlocker, Bella J        10 RACY-NC              2:23.92    2:02.65  
                  58.17   2:02.65 (1:04.48)                                        
 17 Copenhaver, Addison L     10 WNCY-NC                   NT    2:05.61  
                  58.44   2:05.61 (1:07.17)                                        
 18 Moehrke, Brooke A         10 TYDE-NC                   NT    2:08.87  
                  57.93   2:08.87 (1:10.94)                                        
 19 Kondal, Meera A            9 WNCY-NC                   NT    2:15.26  
                1:01.71   2:15.26 (1:13.55)                                        
 20 Spirek, Jill A             9 YCSC-SC              2:15.76    2:15.60  
                1:01.60   2:15.60 (1:14.00)                                        
 21 Kamer, Haleigh L          10 WNCY-NC                   NT    2:17.84  
 22 Kilpatrick, Lucy G         9 WNCY-NC                   NT    2:18.72  
 23 Ryder, Kaitlyn            10 Harris-NC            2:24.15    2:20.69  
                1:09.98   2:20.69 (1:10.71)                                        
 24 Goins, Audrey G            9 WNCY-NC                   NT    2:53.15  
 25 Hodge, Campbell P          9 WNCY-NC                   NT    5:19.56  
                2:29.65   5:19.56 (2:49.91)                                        
 -- Fields, Sage M             9 YSST-NC                   NT         DQ  
 
Event 28  Boys 9-10 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Camacho, Clem C            9 CFAC-NC                   NT    1:40.58  
                  48.21     1:40.58 (52.37)                                        
  2 Burton, Bence W           10 TYDE-NC                   NT    1:45.21  
                  49.64     1:45.21 (55.57)                                        
  3 Frondoza, Ethan R          9 TYDE-NC              1:48.15    1:47.91  
                  51.15     1:47.91 (56.76)                                        
  4 Fields, Charles W         10 YSST-NC              2:01.30    1:49.98  
                  54.61     1:49.98 (55.37)                                        
  5 Dye, Caeden                9 Harris-NC            1:56.92    1:52.75  
                  53.94     1:52.75 (58.81)                                        
  6 Garvin, Parris J           9 YCSC-SC              1:56.61    1:55.35  
                  54.70   1:55.35 (1:00.65)                                        
  7 Beckerleg, Ben L          10 TYDE-NC              1:57.65    1:56.55  
                  54.96   1:56.55 (1:01.59)                                        
  8 KuKucka, Gabriel J        10 YCSC-SC              2:01.66    1:58.39  
                  55.30   1:58.39 (1:03.09)                                        
  9 Brown, Noah A             10 YCSC-SC              2:13.77    2:08.83  
                1:01.89   2:08.83 (1:06.94)                                        
 10 Jarrett, Alex J            9 WNCY-NC              2:36.62    2:14.31  
                1:05.33   2:14.31 (1:08.98)                                        
 11 Aberle, Luke T             9 YSST-NC                   NT    2:18.22  
                1:04.16   2:18.22 (1:14.06)                                        
 12 Hessong, Carter A          9 YSST-NC                   NT    2:23.94  
                1:08.16   2:23.94 (1:15.78)                                        
 
Event 29  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pitts, Emma W             11 YSST-NC              1:37.22    1:30.61  
                  43.62     1:30.61 (46.99)                                        
  2 Bemis, Olivia L           12 WNCY-NC              1:48.41    1:37.00  
                  47.04     1:37.00 (49.96)                                        
  3 Leahy, Caroline           11 Harris-NC            1:40.42    1:42.40  
                  48.08     1:42.40 (54.32)                                        
  4 Ryan, Audrey G            11 WNCY-NC              1:55.16    1:45.37  
                  50.63     1:45.37 (54.74)                                        
  5 Riley, Ryn E              12 WNCY-NC              2:00.05    1:45.56  
                  51.21     1:45.56 (54.35)                                        
  6 Humphrey, Chloe E         12 YCSC-SC              1:50.62    1:45.89  
                  48.16     1:45.89 (57.73)                                        
  7 Bogan, Kate J             11 YCSC-SC              1:48.06    1:46.22  
                  49.12     1:46.22 (57.10)                                        
  8 Camacho, Eppy E           11 CFAC-NC                   NT    1:47.76  
  9 Weidner, Mia S            12 WNCY-NC              1:51.67    1:48.69  
 10 Fields, Colby D           11 YSST-NC              1:53.89    1:49.19  
                  53.31     1:49.19 (55.88)                                        
 11 Lloyd, Callie G           11 YCSC-SC              1:52.23    1:50.55  
                  50.48   1:50.55 (1:00.07)                                        
 12 McGee, Isabella H         12 RACY-NC              2:08.46    1:58.83  
                  56.88   1:58.83 (1:01.95)                                        
 13 Steele, Ava C             11 TYDE-NC                   NT    2:03.21  
                  57.20   2:03.21 (1:06.01)                                        
 14 Statham, Carlee L         11 YCSC-SC              2:30.85    2:03.77  
                  58.31   2:03.77 (1:05.46)                                        
 15 Savilla, Corinne          11 Harris-NC            2:12.10    2:04.56  
                  57.31   2:04.56 (1:07.25)                                        
 16 Hume, Jazlyn M            11 WNCY-NC                   NT    2:06.07  
                  59.64   2:06.07 (1:06.43)                                        
 17 Lewis, Piper A            11 TYDE-NC                   NT    2:08.16  
                  59.62   2:08.16 (1:08.54)                                        
 18 Dennis, Ally C            12 RACY-NC                   NT    2:10.50  
 19 Lewison, Ella K           12 WNCY-NC                   NT    2:16.08  
                1:04.29   2:16.08 (1:11.79)                                        
 -- Meadows, Grace G          11 WNCY-NC                   NT         DQ  
 -- Keefauver, Eva G          11 WNCY-NC              2:01.20         DQ  
                1:00.70        DQ (1:01.88)                                        
 -- Riet, Bella J             12 WNCY-NC                   NT         DQ  
                  55.17        DQ (1:05.02)                                        
 
Event 30  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Behmer, Jackson W         12 YSST-NC              1:36.16    1:30.06  
                  43.98     1:30.06 (46.08)                                        
  2 Petruzzi, Erik E          11 TYDE-NC              1:41.62    1:31.18  
                  45.13     1:31.18 (46.05)                                        
  3 Shores, Peter L           12 YSST-NC              1:38.47    1:35.29  
                  45.21     1:35.29 (50.08)                                        
  4 Papaioannou, Christos     11 TYDE-NC              1:51.01    1:36.50  
                  46.39     1:36.50 (50.11)                                        
  5 Hitchcock, Drew A         11 YSST-NC              1:45.58    1:40.82  
                  49.28     1:40.82 (51.54)                                        
  6 Halloran, Nate            11 YCSC-SC              1:51.15    1:43.16  
                  49.78     1:43.16 (53.38)                                        
  7 Gust, Conan C             12 YCSC-SC              2:00.15    1:43.20  
                  49.03     1:43.20 (54.17)                                        
  8 Bonavilla, LJ D           11 YCSC-SC              1:48.89    1:45.01  
                  48.34     1:45.01 (56.67)                                        
  9 Huff, Jackson P           11 TYDE-NC                   NT    1:50.25  
                  52.89     1:50.25 (57.36)                                        
 10 Cretu, Nic                11 WNCY-NC                   NT    1:50.30  
                  53.27     1:50.30 (57.03)                                        
 11 Kukucka, Michael J        11 YCSC-SC              1:56.07    1:52.46  
                  50.74   1:52.46 (1:01.72)                                        
 12 Moracco, Kaden B          12 YCSC-SC              1:54.02    1:54.42  
                  56.64     1:54.42 (57.78)                                        
 13 Eldeeb, Ahmed K           12 TYDE-NC              2:09.40    1:58.05  
                  54.14   1:58.05 (1:03.91)                                        
 14 Wisenbaker, Owen R        11 TYDE-NC              1:59.95    1:59.07  
                  55.04   1:59.07 (1:04.03)                                        
 15 Rhoades, Max              12 Harris-NC            2:02.93    2:05.61  
                  58.46   2:05.61 (1:07.15)                                        
 16 Copenhaver, Ryan N        12 WNCY-NC              2:26.08    2:12.74  
 17 Marks, John T             11 RACY-NC              2:43.18    2:14.62  
                1:02.85   2:14.62 (1:11.77)                                        
 18 Herlocker, Jax S          11 RACY-NC                   NT    2:15.88  
                1:04.02   2:15.88 (1:11.86)                                        
 -- Tran, Donal J             11 WNCY-NC                   NT         DQ  
                  56.68        DQ (1:04.74)                                        
 -- Day, Taylor G             12 YSST-NC                   NT         DQ  
                  56.36        DQ (1:04.16)                                        
 
Event 31  Girls 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Porter, Meagan J           8 WNCY-NC                   NT      49.73  
  2 Ford, Lexie J              8 WNCY-NC                   NT      53.47  
  3 Halloran, Riley M          8 YCSC-SC                57.13      54.36  
  4 Irvin, Isobel L            8 TYDE-NC                   NT      54.52  
  5 Doyle, Jordan S            8 WNCY-NC                   NT      59.23  
  6 Kondal, Jasmit O           7 WNCY-NC                   NT      59.93  
  7 Benson, Lauren R           8 YCSC-SC                58.05    1:00.90  
  8 Vorhis, Ainsley C          8 WNCY-NC              1:28.38    1:01.21  
  9 Wainright, Sophie A        8 RACY-NC              1:13.81    1:02.63  
 10 Uehling, Delaney P         8 YCSC-SC              1:02.94    1:04.05  
 11 Eldeeb, Merna K            8 TYDE-NC                   NT    1:04.06  
 12 Hodge, Amelia K            7 WNCY-NC                   NT    1:04.24  
 13 House, Asheford R          7 CFAC-NC                   NT    1:06.37  
 14 Herlocker, Patterson L     7 RACY-NC                   NT    1:08.65  
 15 Riley, Tovah I             7 WNCY-NC                   NT    1:12.52  
 16 Kolomiyets, Elianna C      7 WNCY-NC                   NT    1:15.85  
 17 Pinto, Kezia A             6 WNCY-NC                   NT    1:17.77  
 18 Jones, Evelyn D            8 WNCY-NC                   NT    1:17.97  
 19 Hodge, Margaret M          7 WNCY-NC                   NT    1:20.04  
 20 Kjar, Emma R               7 WNCY-NC                   NT    1:20.08  
                1:19.42      1:20.08 (0.66)                                        
 21 Hawkins, Charlotte J       5 RACY-NC                   NT    2:13.15  
                2:02.00     2:13.15 (11.15)                                        
 
Event 32  Boys 8 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burton, Tyler A            8 TYDE-NC                   NT      45.09  
  2 Cattaneo, Connor A         8 YCSC-SC                52.39      48.58  
  3 Porter, Logan T            7 WNCY-NC                   NT      50.59  
  4 Papaioannou, Stefanos      8 TYDE-NC                   NT      57.07  
  5 Halloran, Cooper J         7 YCSC-SC              1:08.05    1:13.81  
  6 Kukucka, Declan J          6 YCSC-SC              1:26.26    1:20.61  
  7 Hawkins III, Rodney D      8 RACY-NC              1:22.17    1:22.97  
                1:23.89         1:22.97 ( )                                        
  8 Kafitz, Brandon J          7 RACY-NC              1:37.15    1:29.71  
 
Event 33  Girls 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hitchcock, Ella Brett B    9 YSST-NC                47.75      43.52  
  2 Kondal, Meera A            9 WNCY-NC                53.64      44.38  
  3 O'Shaughnessey, Ella C     9 YCSC-SC                47.79      44.78  
  4 Doyle, Leila C            10 WNCY-NC              1:01.54      45.51  
  5 Coates, Louise E          10 WNCY-NC                   NT      50.88  
  6 Loibl, Hailey E           10 YCSC-SC                51.84      51.09  
  7 Spirek, Jill A             9 YCSC-SC                53.28      51.30  
  8 Moehrke, Brooke A         10 TYDE-NC                   NT      51.32  
  9 Guo, Maggie                9 TYDE-NC                   NT      51.59  
 10 Baumhauer, Matilda C      10 WNCY-NC                   NT      53.15  
 11 Ex, Georgie A              9 WNCY-NC                   NT      53.64  
 12 Kamer, Haleigh L          10 WNCY-NC                   NT      53.85  
 13 Goodwin, Taylor M          9 WNCY-NC                   NT      55.00  
 14 Elkins, Makenzie R        10 YSST-NC              1:01.91      55.60  
 15 Zirkelbach, Madeline M     9 WNCY-NC                   NT      59.43  
 16 Copenhaver, Addison L     10 WNCY-NC              1:04.70    1:00.63  
 17 Kilpatrick, Lucy G         9 WNCY-NC                   NT    1:02.44  
 18 Fields, Sage M             9 YSST-NC              1:07.76    1:03.76  
 19 Goins, Audrey G            9 WNCY-NC                   NT    1:13.88  
                1:13.33      1:13.88 (0.55)                                        
 20 Hodge, Campbell P          9 WNCY-NC                   NT    1:49.81  
 
Event 34  Boys 9-10 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cronin, William J         10 YCSC-SC                46.81      45.22  
  2 Garvin, Parris J           9 YCSC-SC                46.39      47.67  
  3 Fields, Charles W         10 YSST-NC                55.62      48.19  
  4 Riley, River D            10 WNCY-NC                53.80      48.40  
  5 House, Will E              9 CFAC-NC                   NT      50.68  
  6 Aberle, Luke T             9 YSST-NC              1:08.28      52.14  
  7 Brown, Noah A             10 YCSC-SC                47.94      52.56  
  8 Humphrey, Nathan D        10 YCSC-SC                53.98      55.44  
  9 Green, Ayden A             9 YCSC-SC                53.31      59.38  
 10 Jarrett, Alex J            9 WNCY-NC              1:08.81    1:02.53  
                1:07.87         1:02.53 ( )                                        
 11 Hessong, Carter A          9 YSST-NC                   NT    1:06.56  
                1:11.53         1:06.56 ( )                                        
 
Event 35  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cattaneo, Courtney A      12 YCSC-SC                40.11      39.42  
  2 Petras, Jaden             12 Harris-NC              40.54      39.95  
  3 Mabe, Molly K             12 TYDE-NC                42.32      40.34  
  4 Bemis, Olivia L           12 WNCY-NC                41.71      42.19  
  5 Van Noy, Jaylin           12 TYDE-NC                   NT      44.26  
  6 Bogan, Kate J             11 YCSC-SC                42.81      45.06  
  7 Lacy, Kiera E             12 WNCY-NC                   NT      45.53  
  8 Meadows, Grace G          11 WNCY-NC                   NT      46.86  
  9 Lewis, Piper A            11 TYDE-NC                   NT      48.24  
 10 Savilla, Corinne          11 Harris-NC              51.23      49.38  
 11 Camacho, Eppy E           11 CFAC-NC                   NT      49.60  
 12 Steele, Ava C             11 TYDE-NC                   NT      49.67  
 13 Statham, Carlee L         11 YCSC-SC              1:03.28      51.80  
 14 Ryan, Audrey G            11 WNCY-NC                55.55      53.21  
 15 Weidner, Mia S            12 WNCY-NC              1:07.89      57.87  
 16 Dennis, Ally C            12 RACY-NC                   NT      57.96  
 17 Daugherty, Cate A         11 RACY-NC                   NT    1:37.81  
 -- Lewison, Ella K           12 WNCY-NC                   NT         DQ  
 
Event 36  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gust, Conan C             12 YCSC-SC                46.19      40.36  
  2 Jarrett, Jake T           11 WNCY-NC                45.32      44.00  
  3 Day, Taylor G             12 YSST-NC                   NT      45.82  
  4 Huff, Jackson P           11 TYDE-NC                   NT      45.96  
  5 Olson, David A            12 TYDE-NC                49.85      48.57  
  6 Cline, Ayden A            12 TYDE-NC                54.73      48.58  
  7 Moracco, Kaden B          12 YCSC-SC                43.86      48.59  
  8 Eubanks, Evan R           12 YCSC-SC                46.85      49.11  
  9 Eldeeb, Ahmed K           12 TYDE-NC                54.14      50.13  
 10 Marks, John T             11 RACY-NC              1:07.14      52.02  
 11 Copenhaver, Ryan N        12 WNCY-NC                56.47      52.78  
 12 Cretu, Nic                11 WNCY-NC                57.84      53.34  
 13 Loibl, Hunter D           11 YCSC-SC                53.77      53.94  
 14 Herlocker, Jax S          11 RACY-NC                   NT      56.31  
 15 Rhoades, Max              12 Harris-NC              56.63      57.50  
                  57.27        57.50 (0.23)                                        
 
Event 37  Girls 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Bonavilla, Jacki G         7 YCSC-SC                45.63      43.51  
  2 Halloran, Riley M          8 YCSC-SC                47.27      44.53  
  3 Irvin, Isobel L            8 TYDE-NC                   NT      45.69  
  4 Porter, Meagan J           8 WNCY-NC                   NT      46.09  
  5 Ford, Lexie J              8 WNCY-NC                   NT      53.72  
  6 Benson, Lauren R           8 YCSC-SC                53.89      59.63  
  7 Eldeeb, Merna K            8 TYDE-NC              1:02.70    1:01.62  
  8 House, Asheford R          7 CFAC-NC                   NT    1:03.02  
  9 Wainright, Sophie A        8 RACY-NC              1:03.71    1:04.61  
 10 Kondal, Jasmit O           7 WNCY-NC                   NT    1:05.26  
 11 Uehling, Delaney P         8 YCSC-SC                59.41    1:06.61  
 12 Riley, Tovah I             7 WNCY-NC                   NT    1:08.52  
 13 Hodge, Amelia K            7 WNCY-NC                   NT    1:10.56  
 14 Jones, Evelyn D            8 WNCY-NC                   NT    1:15.71  
 15 Pinto, Kezia A             6 WNCY-NC                   NT    1:19.14  
 16 Kjar, Emma R               7 WNCY-NC                   NT    1:20.32  
 17 Herlocker, Patterson L     7 RACY-NC                   NT    1:25.26  
 18 Kolomiyets, Elianna C      7 WNCY-NC                   NT    1:42.52  
 -- Doyle, Jordan S            8 WNCY-NC                   NT         DQ  
 
Event 38  Boys 8 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burton, Tyler A            8 TYDE-NC                   NT      39.18  
  2 Cattaneo, Connor A         8 YCSC-SC                45.66      40.09  
  3 Papaioannou, Stefanos      8 TYDE-NC                   NT      46.00  
  4 Porter, Logan T            7 WNCY-NC                   NT      47.01  
  5 Halloran, Cooper J         7 YCSC-SC                58.06      53.23  
  6 Kafitz, Brandon J          7 RACY-NC              1:02.13      55.47  
  7 Hawkins III, Rodney D      8 RACY-NC              1:22.24    1:03.18  
  8 Kukucka, Declan J          6 YCSC-SC              1:21.26    1:27.33  
 
Event 39  Girls 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Furbay, Caroline D        10 CFAC-NC                44.83      34.24  
  2 McMahan, Emily S          10 YCSC-SC                39.24      34.42  
  3 Forbes, Abby R            10 CFAC-NC                   NT      35.52  
  4 Pawa, Anika                9 TYDE-NC                38.54      36.63  
  5 Stark, Madeleine K        10 TYDE-NC                42.37      37.43  
  6 Post, Allie Maria M       10 TYDE-NC                   NT      37.97  
  7 Doyle, Leila C            10 WNCY-NC                52.72      39.10  
  8 Kjar, Ava M               10 WNCY-NC                49.70      39.80  
  9 Serang, Lulu A             9 TYDE-NC                   NT      40.28  
 10 Behmer, Cooper C          10 YSST-NC                50.25      40.42  
 11 Moehrke, Brooke A         10 TYDE-NC                   NT      40.71  
 12 McGee, Sophia G           10 RACY-NC                48.39      41.31  
 13 Ryder, Kaitlyn            10 Harris-NC              45.59      42.51  
 14 Coates, Louise E          10 WNCY-NC                   NT      42.81  
 15 Goodwin, Taylor M          9 WNCY-NC                   NT      43.25  
 16 Elkins, Makenzie R        10 YSST-NC                47.35      44.15  
 17 Kamer, Haleigh L          10 WNCY-NC                   NT      44.74  
 18 Baumhauer, Matilda C      10 WNCY-NC                   NT      46.52  
 19 Spirek, Jill A             9 YCSC-SC                46.29      47.08  
 20 Ex, Georgie A              9 WNCY-NC                   NT      47.51  
 21 Copenhaver, Addison L     10 WNCY-NC                55.49      48.30  
 22 Guo, Maggie                9 TYDE-NC                   NT      49.28  
 23 Kilpatrick, Lucy G         9 WNCY-NC                   NT      52.05  
 24 Fields, Sage M             9 YSST-NC                59.29      53.53  
 25 Zirkelbach, Madeline M     9 WNCY-NC                   NT      56.34  
                  42.35       56.34 (13.99)                                        
 26 Hodge, Campbell P          9 WNCY-NC                   NT    1:55.69  
 
Event 40  Boys 9-10 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Camacho, Clem C            9 CFAC-NC                   NT      34.99  
  2 Cronin, William J         10 YCSC-SC                40.28      38.67  
  3 Beckerleg, Ben L          10 TYDE-NC                41.37      39.41  
  4 House, Will E              9 CFAC-NC                   NT      39.84  
  5 Dye, Caeden                9 Harris-NC              39.34      40.40  
  6 Brown, Noah A             10 YCSC-SC                40.45      43.46  
  7 Green, Ayden A             9 YCSC-SC                44.61      48.02  
  8 Humphrey, Nathan D        10 YCSC-SC                52.32      49.25  
  9 Jarrett, Alex J            9 WNCY-NC              1:03.83      49.95  
 10 Aberle, Luke T             9 YSST-NC                56.56      52.16  
 11 Hessong, Carter A          9 YSST-NC                   NT      55.45  
 
Event 41  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cattaneo, Courtney A      12 YCSC-SC                34.78      33.82  
  2 Petras, Jaden             12 Harris-NC              34.56      34.16  
  3 Bemis, Olivia L           12 WNCY-NC                36.56      34.49  
  4 Keefauver, Eva G          11 WNCY-NC                36.98      34.69  
  5 Mabe, Molly K             12 TYDE-NC                36.28      34.76  
  6 McGee, Isabella H         12 RACY-NC                37.99      35.19  
  7 Copeland, Addison O       11 TYDE-NC                41.33      35.39  
  8 Humphrey, Chloe E         12 YCSC-SC                35.63      36.48  
  9 Lacy, Kiera E             12 WNCY-NC                   NT      37.55  
 10 Riley, Ryn E              12 WNCY-NC                40.36      37.60  
 11 Van Noy, Jaylin           12 TYDE-NC                   NT      37.84  
 12 Bogan, Kate J             11 YCSC-SC                36.65      37.99  
 13 Lloyd, Callie G           11 YCSC-SC                41.05      38.24  
 14 Steele, Ava C             11 TYDE-NC                   NT      38.52  
 15 Leahy, Caroline           11 Harris-NC              37.99      38.63  
 16 Camacho, Eppy E           11 CFAC-NC                   NT      39.99  
 17 Savilla, Corinne          11 Harris-NC              41.85      40.90  
 18 Dennis, Ally C            12 RACY-NC                   NT      40.92  
 19 Hume, Jazlyn M            11 WNCY-NC                   NT      41.26  
 20 Statham, Carlee L         11 YCSC-SC                50.35      41.36  
 21 Meadows, Grace G          11 WNCY-NC                   NT      41.82  
 22 Weidner, Mia S            12 WNCY-NC                47.00      43.13  
 23 Lewis, Piper A            11 TYDE-NC                   NT      43.51  
 24 Riet, Bella J             12 WNCY-NC                   NT      49.55  
 25 Lewison, Ella K           12 WNCY-NC                   NT      54.49  
 26 Daugherty, Cate A         11 RACY-NC                   NT    1:23.20  
 
Event 42  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Behmer, Jackson W         12 YSST-NC                33.24      31.88  
  2 Shores, Peter L           12 YSST-NC                33.49      32.15  
  3 Halloran, Nate            11 YCSC-SC                35.31      33.16  
  4 Hitchcock, Drew A         11 YSST-NC                36.00      34.27  
  5 Papaioannou, Christos     11 TYDE-NC                36.66      35.33  
  6 Bonavilla, LJ D           11 YCSC-SC                36.46      36.42  
  7 Moracco, Kaden B          12 YCSC-SC                38.68      36.71  
  8 Huff, Jackson P           11 TYDE-NC                   NT      37.38  
  9 Jarrett, Jake T           11 WNCY-NC                38.51      37.98  
 10 Eldeeb, Ahmed K           12 TYDE-NC                40.42      38.92  
 11 Cretu, Nic                11 WNCY-NC                45.49      39.41  
 12 Herlocker, Jax S          11 RACY-NC                   NT      39.56  
 13 Olson, David A            12 TYDE-NC                39.55      39.85  
 14 Cline, Ayden A            12 TYDE-NC                41.34      40.13  
 15 Day, Taylor G             12 YSST-NC                   NT      40.36  
 16 Copenhaver, Ryan N        12 WNCY-NC                42.86      40.59  
 17 Eubanks, Evan R           12 YCSC-SC                39.76      42.00  
 18 Loibl, Hunter D           11 YCSC-SC                42.70      43.23  
 19 Marks, John T             11 RACY-NC                57.81      43.56  
 20 Rhoades, Max              12 Harris-NC              44.88      44.84  
 
Event 43  Girls 8 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Halloran, Riley M          8 YCSC-SC              4:29.48    4:07.29  
                1:04.21   2:07.05 (1:02.84)   3:14.71 (1:07.66)     4:07.29 (52.58)
  2 Morris, Emma E             8 YCSC-SC              4:00.65    4:12.31  
                1:02.51                             3:13.15 ( )     4:12.31 (59.16)
  3 Bonavilla, Jacki G         7 YCSC-SC              3:53.18    4:27.77  
                1:02.38   2:06.29 (1:03.91)   3:31.90 (1:25.61)     4:27.77 (55.87)
  4 Vorhis, Ainsley C          8 WNCY-NC                   NT    4:48.28  
                1:13.77   2:29.34 (1:15.57)   4:48.28 (2:18.94)                    
 
Event 43  Girls 9-10 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Furbay, Caroline D        10 CFAC-NC                   NT    3:14.69  
                  44.60     1:38.28 (53.68)     2:33.97 (55.69)     3:14.69 (40.72)
  2 Forbes, Abby R            10 CFAC-NC              4:13.55    3:18.32  
                  42.46     1:34.89 (52.43)   2:35.58 (1:00.69)     3:18.32 (42.74)
  3 Brown, Keegan H           10 TYDE-NC              3:14.85    3:21.73  
                  49.12     1:40.96 (51.84)     2:39.48 (58.52)     3:21.73 (42.25)
  4 McMahan, Emily S          10 YCSC-SC              3:34.28    3:24.22  
                  50.86     1:43.41 (52.55)     2:42.22 (58.81)     3:24.22 (42.00)
  5 Hitchcock, Ella Brett B    9 YSST-NC              3:39.29    3:25.21  
                  50.68     1:39.34 (48.66)   3:25.21 (1:45.87)                    
  6 Pawa, Anika                9 TYDE-NC              3:43.88    3:27.85  
                  47.50     1:40.64 (53.14)   2:44.52 (1:03.88)     3:27.85 (43.33)
  7 Doyle, Leila C            10 WNCY-NC                   NT    3:29.09  
                  46.37     1:40.53 (54.16)     2:39.78 (59.25)     3:29.09 (49.31)
  8 Serang, Lulu A             9 TYDE-NC                   NT    3:32.52  
                  47.87     1:42.43 (54.56)     2:41.61 (59.18)     3:32.52 (50.91)
  9 O'Shaughnessey, Ella C     9 YCSC-SC              3:44.77    3:34.27  
                  48.65     1:39.16 (50.51)   2:48.77 (1:09.61)     3:34.27 (45.50)
 10 Kjar, Ava M               10 WNCY-NC              4:22.29    3:36.71  
                  55.13     1:49.74 (54.61)     2:49.14 (59.40)     3:36.71 (47.57)
 11 Stark, Madeleine K        10 TYDE-NC                   NT    3:38.62  
                  47.79     1:42.83 (55.04)   2:47.60 (1:04.77)     3:38.62 (51.02)
 12 Loibl, Hailey E           10 YCSC-SC              4:09.59    3:42.80  
                  51.63   1:52.30 (1:00.67)   2:54.03 (1:01.73)     3:42.80 (48.77)
 13 Behmer, Cooper C          10 YSST-NC                   NT    3:44.26  
                  53.84   1:54.26 (1:00.42)   2:57.40 (1:03.14)     3:44.26 (46.86)
 14 Coates, Louise E          10 WNCY-NC                   NT    3:57.43  
                                2:00.08 ( )   3:07.31 (1:07.23)     3:57.43 (50.12)
 15 Ryder, Kaitlyn            10 Harris-NC            4:08.78    3:58.32  
                  55.34   1:56.42 (1:01.08)   3:09.75 (1:13.33)     3:58.32 (48.57)
 16 Kondal, Meera A            9 WNCY-NC                   NT    4:05.31  
                  58.95     1:54.88 (55.93)   3:15.80 (1:20.92)     4:05.31 (49.51)
 17 McGee, Sophia G           10 RACY-NC                   NT    4:07.54  
                  56.69   2:00.38 (1:03.69)   4:07.54 (2:07.16)                    
 18 Kamer, Haleigh L          10 WNCY-NC                   NT    4:30.61  
                  59.43   2:11.73 (1:12.30)   4:30.61 (2:18.88)                    
 19 Herlocker, Bella J        10 RACY-NC              5:07.17    4:49.98  
                                                    3:49.04 ( )   4:49.98 (1:00.94)
 -- Elkins, Makenzie R        10 YSST-NC              4:26.71         DQ  
                  53.47   1:58.78 (1:05.31)   3:10.28 (1:11.50)        DQ (1:01.87)
 
Event 43  Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pitts, Emma W             11 YSST-NC              3:02.60    2:52.78  
                  38.92     1:23.62 (44.70)     2:13.72 (50.10)     2:52.78 (39.06)
  2 Cattaneo, Courtney A      12 YCSC-SC              3:32.58    3:13.32  
                  45.81                             2:34.02 ( )     3:13.32 (39.30)
  3 Humphrey, Chloe E         12 YCSC-SC              3:30.13    3:22.99  
                  45.84     1:38.53 (52.69)   2:40.07 (1:01.54)     3:22.99 (42.92)
  4 Fields, Colby D           11 YSST-NC              3:32.12    3:24.04  
                  46.97     1:41.25 (54.28)   2:42.91 (1:01.66)     3:24.04 (41.13)
  5 Leahy, Caroline           11 Harris-NC            3:22.99    3:26.99  
                  44.99     1:42.27 (57.28)     2:39.59 (57.32)     3:26.99 (47.40)
  6 Copeland, Addison O       11 TYDE-NC                   NT    3:27.97  
                  40.41     1:33.52 (53.11)   2:41.55 (1:08.03)     3:27.97 (46.42)
  7 Lloyd, Callie G           11 YCSC-SC              3:53.92    3:36.61  
                  54.10     1:50.21 (56.11)   2:52.76 (1:02.55)     3:36.61 (43.85)
  8 McGee, Isabella H         12 RACY-NC              4:04.92    3:36.95  
                  49.30     1:48.25 (58.95)   2:52.66 (1:04.41)     3:36.95 (44.29)
  9 Weidner, Mia S            12 WNCY-NC                   NT    3:52.67  
                  52.49   1:54.38 (1:01.89)   2:57.10 (1:02.72)     3:52.67 (55.57)
 10 Steele, Ava C             11 TYDE-NC                   NT    4:22.33  
                  59.76   2:04.42 (1:04.66)   3:22.77 (1:18.35)     4:22.33 (59.56)
 -- Riley, Ryn E              12 WNCY-NC              3:53.68         DQ  
                  48.41     1:43.82 (55.41)   2:45.45 (1:01.63)          DQ (43.03)
 
Event 44  Boys 8 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burton, Tyler A            8 TYDE-NC                   NT    3:41.88  
                  50.89     1:47.26 (56.37)   2:53.12 (1:05.86)     3:41.88 (48.76)
 
Event 44  Boys 9-10 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frondoza, Ethan R          9 TYDE-NC              3:24.77    3:10.96  
                                1:29.43 ( )     2:27.01 (57.58)     3:10.96 (43.95)
  2 Camacho, Clem C            9 CFAC-NC                   NT    3:17.54  
                  46.40     1:40.58 (54.18)     2:35.97 (55.39)     3:17.54 (41.57)
  3 Burton, Bence W           10 TYDE-NC                   NT    3:20.75  
                  43.98     1:37.30 (53.32)     2:35.54 (58.24)     3:20.75 (45.21)
  4 Riley, River D            10 WNCY-NC                   NT    3:32.68  
                  48.90     1:42.84 (53.94)   2:45.83 (1:02.99)     3:32.68 (46.85)
  5 KuKucka, Gabriel J        10 YCSC-SC              3:46.54    3:35.69  
                  48.80     1:44.20 (55.40)   2:46.78 (1:02.58)     3:35.69 (48.91)
  6 Beckerleg, Ben L          10 TYDE-NC              3:45.68    3:36.20  
                  54.85     1:46.83 (51.98)   2:50.09 (1:03.26)     3:36.20 (46.11)
  7 Dye, Caeden                9 Harris-NC            3:44.96    3:36.32  
                  51.77     1:44.00 (52.23)   2:45.57 (1:01.57)     3:36.32 (50.75)
  8 Garvin, Parris J           9 YCSC-SC              4:16.98    3:40.96  
                  50.92     1:48.50 (57.58)   2:53.58 (1:05.08)     3:40.96 (47.38)
  9 Fields, Charles W         10 YSST-NC                   NT    3:47.22  
                  59.49     1:56.56 (57.07)   2:59.20 (1:02.64)     3:47.22 (48.02)
 10 House, Will E              9 CFAC-NC                   NT    3:47.54  
                  52.86     1:52.09 (59.23)   3:47.54 (1:55.45)                    
 
Event 44  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hitchcock, Drew A         11 YSST-NC              3:03.38    2:53.04  
                  36.94     1:22.87 (45.93)     2:16.43 (53.56)     2:53.04 (36.61)
  2 Behmer, Jackson W         12 YSST-NC              3:02.52    2:55.41  
                  40.02     1:25.76 (45.74)     2:18.58 (52.82)     2:55.41 (36.83)
  3 Shores, Peter L           12 YSST-NC              3:05.67    2:59.08  
                  41.12     1:29.81 (48.69)     2:21.70 (51.89)     2:59.08 (37.38)
  4 Halloran, Nate            11 YCSC-SC              3:18.04    3:03.89  
                  41.98     1:30.12 (48.14)     2:25.22 (55.10)     3:03.89 (38.67)
  5 Petruzzi, Erik E          11 TYDE-NC              3:38.11    3:13.85  
                  42.54     1:33.46 (50.92)     2:30.37 (56.91)     3:13.85 (43.48)
  6 Gust, Conan C             12 YCSC-SC              3:33.92    3:15.72  
                  45.28     1:33.07 (47.79)   2:33.10 (1:00.03)     3:15.72 (42.62)
  7 Papaioannou, Christos     11 TYDE-NC              3:45.93    3:21.62  
                  47.04     1:40.53 (53.49)     2:35.71 (55.18)     3:21.62 (45.91)
  8 Bonavilla, LJ D           11 YCSC-SC              3:13.20    3:24.92  
                  47.72     1:42.22 (54.50)     2:38.61 (56.39)     3:24.92 (46.31)
  9 Jarrett, Jake T           11 WNCY-NC              3:29.49    3:25.18  
                  50.94     1:42.70 (51.76)   2:43.07 (1:00.37)     3:25.18 (42.11)
 10 Kukucka, Michael J        11 YCSC-SC              3:25.55    3:31.16  
                  45.82     1:38.15 (52.33)   3:31.16 (1:53.01)                    
 11 Wisenbaker, Owen R        11 TYDE-NC              3:43.75    3:49.91  
                  52.74     1:51.12 (58.38)   2:56.58 (1:05.46)     3:49.91 (53.33)
 12 Eubanks, Evan R           12 YCSC-SC              3:55.01    4:07.77  
                  56.38   1:58.73 (1:02.35)   3:13.61 (1:14.88)     4:07.77 (54.16)
 -- Eldeeb, Ahmed K           12 TYDE-NC                   NT         DQ  
                  57.02   1:59.35 (1:02.33)   3:04.12 (1:04.77)          DQ (48.74)
 -- Tran, Donal J             11 WNCY-NC                   NT         DQ  
                                2:15.11 ( )        DQ (1:10.71)                    
 
Event 45  Girls 8 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Irvin, Isobel L            8 TYDE-NC                   NT      57.35  
 -- Eldeeb, Merna K            8 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 47  Girls 9-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Post, Allie Maria M       10 TYDE-NC                   NT    1:31.71  
                  42.04     1:31.71 (49.67)                                        
  2 Furbay, Caroline D        10 CFAC-NC              2:12.35    1:33.94  
                  44.96     1:33.94 (48.98)                                        
  3 Forbes, Abby R            10 CFAC-NC                   NT    1:37.88  
                  46.79     1:37.88 (51.09)                                        
  4 Hitchcock, Ella Brett B    9 YSST-NC              2:18.60    1:45.59  
  5 Serang, Lulu A             9 TYDE-NC                   NT    1:46.42  
                  50.16     1:46.42 (56.26)                                        
  6 Loibl, Hailey E           10 YCSC-SC              1:50.89    1:49.19  
                  51.60     1:49.19 (57.59)                                        
  7 McMahan, Emily S          10 YCSC-SC              2:10.24    1:49.26  
                  48.89   1:49.26 (1:00.37)                                        
  8 Brown, Keegan H           10 TYDE-NC                   NT    1:49.32  
                  51.51     1:49.32 (57.81)                                        
  9 Goodwin, Taylor M          9 WNCY-NC                   NT    1:54.10  
                  51.13   1:54.10 (1:02.97)                                        
 10 Behmer, Cooper C          10 YSST-NC              2:12.92    1:54.72  
                  52.90   1:54.72 (1:01.82)                                        
 11 Ryder, Kaitlyn            10 Harris-NC            1:57.23    1:59.97  
                  59.65   1:59.97 (1:00.32)                                        
 12 Kondal, Meera A            9 WNCY-NC                   NT    2:10.22  
                  59.08   2:10.22 (1:11.14)                                        
 -- Ex, Georgie A              9 WNCY-NC                   NT         DQ  
 
Event 48  Boys 9-10 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Camacho, Clem C            9 CFAC-NC                   NT    1:34.19  
                  46.29     1:34.19 (47.90)                                        
  2 Frondoza, Ethan R          9 TYDE-NC              1:31.38    1:34.85  
                  45.06     1:34.85 (49.79)                                        
  3 Burton, Bence W           10 TYDE-NC                   NT    1:37.77  
                  44.40     1:37.77 (53.37)                                        
  4 Riley, River D            10 WNCY-NC              2:09.51    1:41.44  
                  47.29     1:41.44 (54.15)                                        
  5 Garvin, Parris J           9 YCSC-SC              2:14.96    1:47.63  
                  49.68     1:47.63 (57.95)                                        
  6 KuKucka, Gabriel J        10 YCSC-SC              2:02.47    1:50.75  
                  49.36   1:50.75 (1:01.39)                                        
  7 Fields, Charles W         10 YSST-NC                   NT    1:58.51  
                  54.84   1:58.51 (1:03.67)                                        
 
Event 49  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pitts, Emma W             11 YSST-NC              1:27.10    1:21.97  
                  38.97     1:21.97 (43.00)                                        
  2 Keefauver, Eva G          11 WNCY-NC                   NT    1:33.33  
                  41.65     1:33.33 (51.68)                                        
  3 Copeland, Addison O       11 TYDE-NC              1:53.53    1:39.39  
                  41.77     1:39.39 (57.62)                                        
  4 Petras, Jaden             12 Harris-NC            1:29.16    1:39.50  
                  42.38     1:39.50 (57.12)                                        
  5 Leahy, Caroline           11 Harris-NC            1:36.32    1:40.06  
                  46.32     1:40.06 (53.74)                                        
  6 Fields, Colby D           11 YSST-NC              1:42.98    1:41.50  
                  47.80     1:41.50 (53.70)                                        
  7 Savilla, Corinne          11 Harris-NC            1:57.77    1:50.92  
                  49.72   1:50.92 (1:01.20)                                        
  8 Hume, Jazlyn M            11 WNCY-NC                   NT    2:01.62  
                  53.76   2:01.62 (1:07.86)                                        
 
Event 50  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hitchcock, Drew A         11 YSST-NC              1:25.19    1:18.15  
                  36.32     1:18.15 (41.83)                                        
  2 Behmer, Jackson W         12 YSST-NC              1:46.89    1:24.26  
                  40.89     1:24.26 (43.37)                                        
  3 Shores, Peter L           12 YSST-NC              1:38.20    1:24.67  
                  41.50     1:24.67 (43.17)                                        
  4 Halloran, Nate            11 YCSC-SC              1:53.64    1:32.54  
                  42.49     1:32.54 (50.05)                                        
  5 Petruzzi, Erik E          11 TYDE-NC              1:54.55    1:35.84  
                  43.85     1:35.84 (51.99)                                        
  6 Gust, Conan C             12 YCSC-SC              1:37.67    1:40.51  
                  47.22     1:40.51 (53.29)                                        
  7 Kukucka, Michael J        11 YCSC-SC              1:43.86    1:42.59  
                  46.87     1:42.59 (55.72)                                        
  8 Wisenbaker, Owen R        11 TYDE-NC              1:56.69    1:56.85  
                  50.65   1:56.85 (1:06.20)                                        
  9 Huff, Jackson P           11 TYDE-NC                   NT    2:14.42  
 
Event 51  Girls 8 & Under 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA OF Western North Carolina-NC  'A'                 NT    5:01.35  
     1) Jones, Evelyn D 8               2) Kjar, Emma R 7                 
     3) Porter, Meagan J 8              4) Kolomiyets, Elianna C 7        
                2:26.05   4:10.35 (1:44.30)     5:01.35 (51.00)                    
 -- YMCA OF Western North Carolina-NC  'C'                 NT         DQ  
     1) Riley, Tovah I 7                2) Pinto, Kezia A 6               
     3) Doyle, Jordan S 8               4) Kondal, Jasmit O 7             
                2:45.07   4:02.70 (1:17.63)        DQ (1:27.53)                    
 -- YMCA OF Western North Carolina-NC  'B'                 NT         DQ  
     1) Ford, Lexie J 8                 2) Hodge, Amelia K 7              
     3) Vorhis, Ainsley C 8             4) Hodge, Margaret M 7            
                1:26.08        DQ (3:14.42)                                        
 
Event 53  Girls 12 & Under 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA Columbia Swim Club-SC  'A'                   2:48.30    2:55.14  
     1) Cattaneo, Courtney A 12         2) McMahan, Emily S 10            
     3) Humphrey, Chloe E 12            4) Bogan, Kate J 11               
                                                    2:17.16 ( )     2:55.14 (37.98)
  2 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'A'            2:58.65    2:58.28  
     1) Mabe, Molly K 12                2) Brown, Keegan H 10             
     3) Pawa, Anika 9                   4) Stark, Madeleine K 10          
                                                    2:30.17 ( )     2:58.28 (28.11)
  3 YMCA Seahorse Swim Team-NC  'A'                   3:05.61    3:04.06  
     1) Hitchcock, Ella Brett B 9       2) Pitts, Emma W 11               
     3) Elkins, Makenzie R 10           4) Fields, Colby D 11             
                                                    2:46.15 ( )     3:04.06 (17.91)
  4 Harris YMCA Hurricanes-NC  'A'                    2:58.07    3:11.52  
     1) Savilla, Corinne 11             2) Leahy, Caroline 11             
     3) Petras, Jaden 12                4) Ryder, Kaitlyn 10              
                  56.28     1:46.38 (50.10)     2:28.49 (42.11)     3:11.52 (43.03)
  5 YMCA OF Western North Carolina-NC  'A'                 NT    3:12.72  
     1) Bemis, Olivia L 12              2) Kjar, Ava M 10                 
     3) Doyle, Leila C 10               4) Kondal, Meera A 9              
                                1:37.93 ( )   3:12.72 (1:34.79)                    
  6 YMCA Columbia Swim Club-SC  'B'                   3:10.83    3:16.13  
     1) O'Shaughnessey, Ella C 9        2) Lloyd, Callie G 11             
     3) Loibl, Hailey E 10              4) Bonavilla, Jacki G 7           
                  46.90     1:38.04 (51.14)     2:23.47 (45.43)     3:16.13 (52.66)
  7 Rowan Aquatic Club YMCA-NC  'A'                        NT    3:31.13  
     1) Herlocker, Bella J 10           2) Dennis, Ally C 12              
     3) McGee, Isabella H 12            4) McGee, Sophia G 10             
                  51.43   2:08.40 (1:16.97)     2:45.04 (36.64)     3:31.13 (46.09)
  8 YMCA OF Western North Carolina-NC  'B'                 NT    3:31.81  
     1) Riley, Ryn E 12                 2) Coates, Louise E 10            
     3) Goodwin, Taylor M 9             4) Ryan, Audrey G 11              
                  51.22   1:53.89 (1:02.67)   3:31.81 (1:37.92)                    
  9 YMCA OF Western North Carolina-NC  'C'                 NT    3:47.39  
     1) Weidner, Mia S 12               2) Hume, Jazlyn M 11              
     3) Kamer, Haleigh L 10             4) Kilpatrick, Lucy G 9           
                  59.11   1:59.38 (1:00.27)     2:56.84 (57.46)     3:47.39 (50.55)
 -- YMCA OF Western North Carolina-NC  'E'                 NT         DQ  
     1) Hodge, Campbell P 9             2) Meadows, Grace G 11            
     3) Riet, Bella J 12                4) Goins, Audrey G 9              
                                3:11.16 ( )          DQ (26.89)                    
 -- YMCA OF Western North Carolina-NC  'D'                 NT         DQ  
     1) Ex, Georgie A 9                 2) Lacy, Kiera E 12               
     3) Copenhaver, Addison L 10        4) Zirkelbach, Madeline M 9       
                                1:57.39 ( )   3:04.31 (1:06.92)        DQ (1:02.35)
 
Event 54  Boys 12 & Under 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA Seahorse Swim Team-NC  'A'                   2:38.33    2:42.78  
     1) Kelty, Sean F 11                2) Behmer, Jackson W 12           
     3) Hitchcock, Drew A 11            4) Shores, Peter L 12             
                                1:34.44 ( )     2:09.65 (35.21)     2:42.78 (33.13)
  2 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'A'            2:49.68    2:48.52  
     1) Beckerleg, Ben L 10             2) Petruzzi, Erik E 11            
     3) Frondoza, Ethan R 9             4) Papaioannou, Christos 11       
                                1:33.26 ( )     2:14.41 (41.15)     2:48.52 (34.11)
  3 YMCA Columbia Swim Club-SC  'A'                   2:48.54    2:55.32  
     1) KuKucka, Gabriel J 10           2) Gust, Conan C 12               
     3) Kukucka, Michael J 11           4) Halloran, Nate 11              
                  44.65     1:36.05 (51.40)     2:20.38 (44.33)     2:55.32 (34.94)
  4 YMCA Columbia Swim Club-SC  'B'                   3:04.23    3:04.34  
     1) Cronin, William J 10            2) Bonavilla, LJ D 11             
     3) Garvin, Parris J 9              4) Brown, Noah A 10               
                  44.94     1:35.01 (50.07)     2:21.73 (46.72)     3:04.34 (42.61)
  5 YMCA OF Western North Carolina-NC  'A'                 NT    3:24.12  
     1) Tran, Donal J 11                2) Cretu, Nic 11                  
     3) Riley, River D 10               4) Jarrett, Jake T 11             
                                1:56.26 ( )     2:44.75 (48.49)     3:24.12 (39.37)
  6 Rowan Aquatic Club YMCA-NC  'A'                        NT    4:33.80  
     1) Hawkins III, Rodney D 8         2) Herlocker, Jax S 11            
     3) Marks, John T 11                4) Kafitz, Brandon J 7            
                                2:20.39 ( )     3:08.23 (47.84)   4:33.80 (1:25.57)
 
Event 55  Girls 12 & Under 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Holshouser, Maci          12 RACY-NC                   NT   11:37.59  
 
Event 55  Girls 13-14 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hefner, Caitlin L         14 YSST-NC              9:58.99   10:11.59  
  2 Alexander, Reece E        13 TYDE-NC             10:05.16   10:19.92  
  3 Arwood, Fiona C           14 WNCY-NC             11:20.84   10:30.55  
  4 Spirek, Allison L         14 YCSC-SC             10:55.89   10:32.27  
  5 Mohr, Katie K             13 TYDE-NC                   NT   10:36.96  
  6 O'Shaughnessey, Anna G    14 YCSC-SC              9:45.21   10:47.15  
  7 Klosterman, Carstyn J     14 TYDE-NC             10:14.69   10:47.35  
  8 McChesney, Shelby K       13 TYDE-NC                   NT   10:55.93  
  9 Teeters, Elizabeth G      13 CFAC-NC                   NT   10:58.96  
 10 Edwards, Emma K           13 YSST-NC                   NT   11:05.91  
 11 Taylor, Kayana R          13 YSST-NC             10:45.02   11:08.70  
 12 Hernandez-Pena, Valeria   13 YSST-NC                   NT   11:34.29  
 13 Evans, Lauren K           14 RACY-NC                   NT   11:37.46  
 14 Wolf, Annie K             14 TYDE-NC                   NT   11:38.23  
 15 Baker, Morgan O           14 YCSC-SC             10:40.00   11:55.76  
 16 Randall, Lydia M          14 TYDE-NC                   NT   11:57.45  
 17 Wainright, Maris O        13 RACY-NC                   NT   13:39.22  
 18 Sampson-Green, Emma Q     14 WNCY-NC                   NT   14:43.38  
 
Event 55  Girls 15 & Over 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Peterson, Emmaline B      17 YSST-NC              8:49.15    9:34.94  
  2 Durak, Anna J             17 YSST-NC              9:17.13    9:36.38  
  3 Sutter, Olivia C          15 WNCY-NC              9:21.66    9:56.12  
  4 Halloran, Maggie E        17 YCSC-SC              9:24.69   10:04.52  
  5 Shores, Maly M            18 YSST-NC              9:41.12   10:09.09  
  6 Lechner, Ashleigh N       17 WNCY-NC             10:15.92   10:18.85  
  7 Taylor, Marissa A         18 YSST-NC              9:44.64   10:25.71  
  8 McChesney, Karly M        15 TYDE-NC             10:23.93   10:51.78  
  9 Orr, Emily B              15 WNCY-NC             10:56.94   10:55.13  
 10 Jones, Paige L            16 TYDE-NC             11:08.63   11:12.53  
 11 Mohr, Maribeth E          15 TYDE-NC                   NT   11:16.08  
 12 Shorter, Olivia G         16 RACY-NC             11:54.50   11:28.20  
 13 Meyer, Erika J            15 YSST-NC             10:41.54   11:33.65  
 14 Cook, Kinsey M            15 RACY-NC             11:38.92   11:48.22  
 
Event 56  Boys 12 & Under 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kafitz, Chris S           12 RACY-NC             11:50.44   12:20.08  
 
Event 56  Boys 13-14 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCosh, Ethan A           14 YSST-NC              9:01.58    9:28.01  
  2 Wyatt, Trevor T           14 TYDE-NC              9:37.36    9:32.60  
  3 Johnson, Aj               13 WNCY-NC             10:27.63   10:00.91  
  4 Teeters, Thomas D         14 CFAC-NC                   NT   10:09.96  
  5 Vye, Nicholas W           14 TYDE-NC              9:45.89   10:23.86  
  6 Roten, Landon T           14 TYDE-NC                   NT   10:30.76  
  7 Vye, Benjamin J           14 TYDE-NC             11:11.38   10:38.67  
  8 Smith, Sean C             14 TYDE-NC                   NT   10:48.62  
  9 Brown, Daniel T           14 YCSC-SC             11:18.87   11:04.00  
 10 McKenna, Patrick J        14 TYDE-NC                   NT   11:29.14  
 11 Brown, Logan R            14 TYDE-NC                   NT   11:33.75  
 
Event 56  Boys 15 & Over 800 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dant, Ross M              16 YSST-NC              8:14.15    8:48.35  
  2 Jann, Christian D         17 YSSC-SC              9:04.97    9:25.83  
  3 Day, John R               17 TYDE-NC              9:14.40    9:39.26  
  4 Williams, Nathan          16 YCSC-SC              8:59.68    9:46.12  
  5 Talbert, Joshua D         16 YSST-NC              9:26.26    9:46.79  
  6 Morrison, Matthew G       16 WNCY-NC              9:42.69    9:47.14  
  7 Greene, Jacob T           17 TYDE-NC              9:14.40    9:49.50  
  8 Procopii, Stephan C       16 YSST-NC              9:01.26    9:50.65  
  9 Lenchik, Josh E           17 TYDE-NC              9:14.88    9:51.91  
 10 Armentrout, Will T        15 TYDE-NC                   NT   10:15.77  
 11 Smith, Ben B              16 TYDE-NC                   NT   10:16.31  
 12 Graham, Sam M             15 TYDE-NC              9:37.42   10:31.31  
 13 Chapel, Alex J            15 TYDE-NC                   NT   10:44.04  
 14 Haas, Dylan R             15 YSST-NC                   NT   11:07.20  
 15 LeFevre, Ben B            15 TYDE-NC                   NT   11:19.72  
 16 Greene, Connor E          15 TYDE-NC                   NT   11:44.82  
 
Event 57  Girls 12 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neal, Madison F           12 TYDE-NC              2:47.26    2:50.46  
                  37.11     1:19.21 (42.10)     2:13.18 (53.97)     2:50.46 (37.28)
  2 Holshouser, Maci          12 RACY-NC              3:06.33    3:13.19  
                  42.97     1:34.56 (51.59)     2:31.03 (56.47)     3:13.19 (42.16)
  3 Lewis, Lauren E           11 TYDE-NC              3:08.74    3:13.45  
                  39.27     1:30.96 (51.69)     2:29.20 (58.24)     3:13.45 (44.25)
  4 Parks, Ella F             12 TYDE-NC              3:35.99    3:16.30  
                  41.28     1:31.10 (49.82)   2:34.49 (1:03.39)     3:16.30 (41.81)
 
Event 57  Girls 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Arwood, Fiona C           14 WNCY-NC              2:32.55    2:40.80  
                  35.85     1:17.76 (41.91)     2:04.27 (46.51)     2:40.80 (36.53)
  2 Alexander, Reece E        13 TYDE-NC              2:37.75    2:46.15  
                  32.97     1:15.54 (42.57)     2:08.17 (52.63)     2:46.15 (37.98)
  3 Taylor, Kayana R          13 YSST-NC              2:49.77    2:46.20  
                  33.84     1:15.84 (42.00)     2:08.94 (53.10)     2:46.20 (37.26)
  4 Bradford, Marina M        13 YCSC-SC              2:55.05    2:48.50  
                  36.97     1:20.48 (43.51)     2:08.48 (48.00)     2:48.50 (40.02)
  5 Kilpatrick, Ava S         13 WNCY-NC              3:06.34    2:52.17  
                  37.78     1:21.17 (43.39)     2:14.89 (53.72)     2:52.17 (37.28)
  6 Hefner, Caitlin L         14 YSST-NC              2:47.70    2:53.68  
                  35.69     1:19.95 (44.26)     2:15.39 (55.44)     2:53.68 (38.29)
  7 McChesney, Shelby K       13 TYDE-NC              2:45.39    2:54.80  
                  37.37     1:24.17 (46.80)     2:16.31 (52.14)     2:54.80 (38.49)
  8 Edwards, Emma K           13 YSST-NC              3:07.00    2:54.84  
                                1:24.07 ( )     2:16.79 (52.72)     2:54.84 (38.05)
  9 Westle, Lacy B            14 WNCY-NC              2:50.72    2:55.09  
                  36.48     1:22.87 (46.39)     2:18.43 (55.56)     2:55.09 (36.66)
 10 Wolf, Annie K             14 TYDE-NC              2:57.68    2:55.32  
                  38.74     1:24.30 (45.56)     2:13.58 (49.28)     2:55.32 (41.74)
 11 Gibson, Rachel L          13 RACY-NC              3:04.42    2:56.49  
                  38.65     1:25.60 (46.95)     2:15.35 (49.75)     2:56.49 (41.14)
 12 Hernandez-Pena, Valeria   13 YSST-NC              3:03.90    2:59.90  
                  37.90     1:26.08 (48.18)     2:19.75 (53.67)     2:59.90 (40.15)
 13 Moore, Sarah T            14 WNCY-NC                   NT    3:02.47  
                  39.65     1:27.72 (48.07)     2:19.63 (51.91)     3:02.47 (42.84)
 14 Dorn, Caitlyn A           14 YCSC-SC              3:02.07    3:05.89  
                  41.56     1:29.50 (47.94)     2:25.34 (55.84)     3:05.89 (40.55)
 15 Phillips, Abby N          14 RACY-NC              3:14.40    3:09.09  
                  43.68     1:33.75 (50.07)     2:31.52 (57.77)     3:09.09 (37.57)
 16 Teeters, Elizabeth G      13 CFAC-NC                   NT    3:09.60  
                  43.44     1:29.89 (46.45)     2:28.64 (58.75)     3:09.60 (40.96)
 17 Evans, Lauren K           14 RACY-NC              3:06.45    3:12.62  
                  44.84     1:34.23 (49.39)   3:12.62 (1:38.39)                    
 18 Baker, Morgan O           14 YCSC-SC              3:03.79    3:18.54  
                  44.67     1:40.88 (56.21)     2:36.46 (55.58)     3:18.54 (42.08)
 19 McCormack, Olivia A       13 WNCY-NC              3:30.02    3:20.83  
                  44.86     1:32.52 (47.66)   2:37.14 (1:04.62)     3:20.83 (43.69)
 20 Nguyen, Amy M             13 RACY-NC                   NT    3:21.36  
                  45.84     1:34.93 (49.09)   2:35.75 (1:00.82)     3:21.36 (45.61)
 21 Williamson, Riley         14 Harris-NC            3:24.03    3:28.88  
                  49.57     1:47.87 (58.30)     2:45.63 (57.76)     3:28.88 (43.25)
 22 Sampson-Green, Margaret   14 WNCY-NC                   NT    3:28.95  
                  49.51     1:41.85 (52.34)   2:43.88 (1:02.03)     3:28.95 (45.07)
 23 Shaver, Madison B         14 RACY-NC              3:55.05    3:33.10  
                  44.53     1:42.39 (57.86)   2:43.86 (1:01.47)     3:33.10 (49.24)
 24 Smith, Lauren C           13 TYDE-NC                   NT    3:35.06  
                  43.26                             2:47.54 ( )     3:35.06 (47.52)
 25 Wainright, Maris O        13 RACY-NC              3:40.22    3:45.77  
                  52.52     1:49.29 (56.77)   2:56.11 (1:06.82)     3:45.77 (49.66)
 
Event 57  Girls 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Soule, Mary O O           18 WNCY-NC              2:27.85    2:33.23  
                  33.06     1:11.49 (38.43)     1:58.30 (46.81)     2:33.23 (34.93)
  2 Reeder, Grace C           16 WNCY-NC              2:26.82    2:35.16  
                  34.54     1:13.48 (38.94)     2:01.77 (48.29)     2:35.16 (33.39)
  3 Sutter, Olivia C          15 WNCY-NC              2:25.15    2:36.14  
                  36.80     1:15.46 (38.66)     2:01.89 (46.43)     2:36.14 (34.25)
  4 Durak, Anna J             17 YSST-NC              2:31.35    2:37.29  
                  32.55     1:12.98 (40.43)     2:02.59 (49.61)     2:37.29 (34.70)
  5 Taylor, Marissa A         18 YSST-NC              2:29.39    2:39.98  
                  34.92     1:16.93 (42.01)     2:03.65 (46.72)     2:39.98 (36.33)
  6 Shores, Maly M            18 YSST-NC              2:30.43    2:41.69  
                  34.11     1:15.96 (41.85)     2:04.84 (48.88)     2:41.69 (36.85)
  7 Parks, Lizzie N           16 TYDE-NC              2:40.73    2:42.48  
                  33.59     1:17.18 (43.59)     2:06.99 (49.81)     2:42.48 (35.49)
  8 Lechner, Ashleigh N       17 WNCY-NC              2:29.95    2:42.54  
                  34.36     1:16.36 (42.00)     2:05.21 (48.85)     2:42.54 (37.33)
  9 Newnam, Anna S            17 WNCY-NC              2:32.75    2:43.19  
                  33.02     1:15.25 (42.23)     2:04.96 (49.71)     2:43.19 (38.23)
 10 Potter, Laurin E          15 TYDE-NC              2:40.75    2:46.13  
                  33.89     1:16.82 (42.93)     2:08.63 (51.81)     2:46.13 (37.50)
 11 McChesney, Karly M        15 TYDE-NC              2:48.32    2:51.86  
                  35.49     1:20.80 (45.31)     2:12.65 (51.85)     2:51.86 (39.21)
 12 Peterson, Emmaline B      17 YSST-NC              2:27.55    2:52.12  
                  36.61     1:21.71 (45.10)     2:14.07 (52.36)     2:52.12 (38.05)
 13 Bunting, Meredith T       15 TYDE-NC              2:41.18    2:52.96  
                  36.39     1:22.43 (46.04)     2:11.55 (49.12)     2:52.96 (41.41)
 14 Anderson, Tristan D       15 WNCY-NC              2:44.84    2:53.16  
                  37.09     1:23.75 (46.66)     2:13.42 (49.67)     2:53.16 (39.74)
 15 Littauer, Rebekah H       17 WNCY-NC              2:53.85    2:55.78  
                  35.51     1:24.32 (48.81)     2:16.40 (52.08)     2:55.78 (39.38)
 16 Page, Emma Y              18 WNCY-NC              2:38.74    2:56.78  
                  36.72     1:23.83 (47.11)     2:12.21 (48.38)     2:56.78 (44.57)
 17 Mohr, Maribeth E          15 TYDE-NC              2:46.48    2:57.61  
                  38.73     1:24.79 (46.06)     2:16.93 (52.14)     2:57.61 (40.68)
 18 Teeters, Hannah L         16 CFAC-NC              3:17.26    3:05.10  
                  40.91     1:25.76 (44.85)     2:22.84 (57.08)     3:05.10 (42.26)
 19 Jones, Paige L            16 TYDE-NC              2:50.34    3:05.20  
                  41.70     1:29.80 (48.10)     2:24.47 (54.67)     3:05.20 (40.73)
 20 Shorter, Olivia G         16 RACY-NC              2:56.11    3:06.23  
                  39.23     1:27.44 (48.21)     2:22.92 (55.48)     3:06.23 (43.31)
 21 Boram, Ally R             16 WNCY-NC              2:53.75    3:12.92  
                  39.27     1:28.51 (49.24)   2:30.77 (1:02.26)     3:12.92 (42.15)
 22 Meyer, Erika J            15 YSST-NC              3:01.08    3:13.75  
                  40.38     1:32.52 (52.14)     2:30.37 (57.85)     3:13.75 (43.38)
 23 Hixson, Kaelyn R          16 WNCY-NC              3:18.05    3:15.90  
                  44.46     1:38.20 (53.74)     2:31.29 (53.09)     3:15.90 (44.61)
 24 Marks, Anna C             15 RACY-NC              3:33.07    3:31.63  
                  49.44     1:42.89 (53.45)   2:45.07 (1:02.18)     3:31.63 (46.56)
 25 Marks, Alyssa C           16 RACY-NC              3:24.37    3:36.92  
                  49.91     1:42.21 (52.30)   2:50.51 (1:08.30)     3:36.92 (46.41)
 
Event 58  Boys 12 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jarrett  Jr., Samuel D    12 WNCY-NC              2:55.61    2:57.18  
                  38.30     1:23.48 (45.18)     2:19.10 (55.62)     2:57.18 (38.08)
  2 Vess, Jack J              12 WNCY-NC              3:00.69    2:59.88  
                  41.03     1:27.72 (46.69)     2:20.39 (52.67)     2:59.88 (39.49)
  3 Ryan, Caden T             12 WNCY-NC              3:07.10    3:06.79  
                  41.89     1:30.55 (48.66)     2:26.51 (55.96)     3:06.79 (40.28)
 
Event 58  Boys 13-14 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCosh, Ethan A           14 YSST-NC              2:24.91    2:29.18  
                  28.50     1:09.05 (40.55)     1:56.46 (47.41)     2:29.18 (32.72)
  2 Johnson, Aj               13 WNCY-NC              2:25.89    2:31.94  
                  31.33   2:31.94 (2:00.61)                                        
  3 Vye, Nicholas W           14 TYDE-NC              2:35.01    2:33.25  
                  34.72   2:33.25 (1:58.53)                                        
  4 Furbay, Pati D            14 CFAC-NC              2:51.32    2:33.80  
                  31.69     1:08.63 (36.94)     1:58.09 (49.46)     2:33.80 (35.71)
  5 Wyatt, Trevor T           14 TYDE-NC              2:31.50    2:35.34  
                  31.77     1:13.19 (41.42)     2:00.49 (47.30)     2:35.34 (34.85)
  6 Teeters, Thomas D         14 CFAC-NC                   NT    2:39.57  
                  36.40     1:15.03 (38.63)     2:05.14 (50.11)     2:39.57 (34.43)
  7 McKenna, Patrick J        14 TYDE-NC              2:41.28    2:42.67  
                  38.66     1:19.23 (40.57)     2:06.03 (46.80)     2:42.67 (36.64)
  8 Whitworth, Nate C         13 TYDE-NC              2:59.92    2:45.15  
                  32.83     1:14.60 (41.77)     2:07.41 (52.81)     2:45.15 (37.74)
  9 Insixiengmay, Steven      13 TYDE-NC              2:47.96    2:50.88  
                  37.27     1:24.36 (47.09)     2:08.71 (44.35)     2:50.88 (42.17)
 10 Dorn, Connor A            13 YCSC-SC              3:16.02    2:51.69  
                  36.29     1:20.19 (43.90)     2:15.29 (55.10)     2:51.69 (36.40)
 11 Brown, Logan R            14 TYDE-NC              2:55.17    2:52.12  
                  37.58     1:20.21 (42.63)     2:11.28 (51.07)     2:52.12 (40.84)
 12 Fore, Daniel G            13 TYDE-NC              3:11.36    2:54.88  
                  38.53     1:23.80 (45.27)     2:15.21 (51.41)     2:54.88 (39.67)
 13 Smith, Sean C             14 TYDE-NC                   NT    2:57.78  
                  36.97     1:25.89 (48.92)     2:21.05 (55.16)     2:57.78 (36.73)
 14 Howden, Frank B           13 WNCY-NC              2:57.87    2:59.04  
                  39.44     1:28.10 (48.66)     2:17.39 (49.29)     2:59.04 (41.65)
 15 Huo, Jack X               13 CFAC-NC                   NT    3:01.76  
                  37.16     1:22.74 (45.58)     2:17.65 (54.91)     3:01.76 (44.11)
 16 Reeder, David W           13 WNCY-NC              3:19.28    3:10.31  
                  41.35     1:30.42 (49.07)     2:27.19 (56.77)     3:10.31 (43.12)
 17 Spencer, Brandon P        14 CFAC-NC                   NT    3:10.37  
                  35.82     1:24.64 (48.82)   2:28.61 (1:03.97)     3:10.37 (41.76)
 18 Bacharach, Will J         13 YSST-NC              3:15.92    3:14.89  
                  41.38     1:30.05 (48.67)   2:32.94 (1:02.89)     3:14.89 (41.95)
 -- MacDermott, Maddux D      14 RACY-NC                   NT         DQ  
                  41.85     1:34.62 (52.77)        DQ (1:00.45)                    
 
Event 58  Boys 15 & Over 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jann, Christian D         17 YSSC-SC              2:17.17    2:19.07  
                  29.25     1:05.70 (36.45)     1:49.53 (43.83)     2:19.07 (29.54)
  2 Dant, Ross M              16 YSST-NC              2:15.78    2:19.82  
                  28.70     1:05.07 (36.37)     1:50.56 (45.49)     2:19.82 (29.26)
  3 Arwood, Reid R            17 WNCY-NC              2:22.90    2:21.44  
                  31.37     1:06.13 (34.76)     1:49.07 (42.94)     2:21.44 (32.37)
  4 Stanek, Mitchell B        18 WNCY-NC              2:15.32    2:22.60  
                  31.30     1:07.96 (36.66)     1:49.95 (41.99)     2:22.60 (32.65)
  5 Fore, Dylan T             16 TYDE-NC              2:17.33    2:23.85  
                  31.61     1:08.14 (36.53)     1:50.56 (42.42)     2:23.85 (33.29)
  6 Greene, Jacob T           17 TYDE-NC              2:22.11    2:24.21  
                  30.66     1:06.89 (36.23)     1:51.68 (44.79)     2:24.21 (32.53)
  7 Raub, Ethan C             18 TYDE-NC              2:30.10    2:28.38  
                  30.00     1:10.95 (40.95)     1:56.43 (45.48)     2:28.38 (31.95)
  8 Lenchik, Josh E           17 TYDE-NC              2:26.52    2:31.72  
                  31.83     1:12.15 (40.32)     1:59.50 (47.35)     2:31.72 (32.22)
  9 Nouchi, Noah C            15 TYDE-NC              2:26.92    2:31.91  
                  32.62     1:13.61 (40.99)     1:56.30 (42.69)     2:31.91 (35.61)
 10 Procopii, Stephan C       16 YSST-NC              2:28.59    2:32.46  
                  31.09     1:13.50 (42.41)     1:58.27 (44.77)     2:32.46 (34.19)
 11 Vess, John H              15 WNCY-NC              2:26.23    2:34.26  
                  32.79     1:13.79 (41.00)     1:59.37 (45.58)     2:34.26 (34.89)
 12 Talbert, Joshua D         16 YSST-NC              2:37.30    2:37.20  
                  34.26     1:14.32 (40.06)     2:04.89 (50.57)     2:37.20 (32.31)
 13 Armentrout, Will T        15 TYDE-NC                   NT    2:39.39  
                  33.50     1:13.12 (39.62)     2:05.97 (52.85)     2:39.39 (33.42)
 14 Ostrander, Ben R          17 RACY-NC              2:46.97    2:39.58  
                  34.00     1:14.17 (40.17)     2:04.49 (50.32)     2:39.58 (35.09)
 15 Greene, Connor E          15 TYDE-NC              2:56.96    2:47.37  
                  35.76     1:19.42 (43.66)     2:07.84 (48.42)     2:47.37 (39.53)
 16 Graham, Sam M             15 TYDE-NC              2:34.44    2:52.17  
                  34.37     1:20.64 (46.27)     2:14.25 (53.61)     2:52.17 (37.92)
 17 Gleaton, Chris H          17 YCSC-SC              2:51.31    2:54.95  
                  34.42     1:19.04 (44.62)     2:15.10 (56.06)     2:54.95 (39.85)
 18 Barlow, Cameron R         15 TYDE-NC              2:54.77    2:56.65  
                  37.30     1:25.01 (47.71)     2:15.80 (50.79)     2:56.65 (40.85)
 19 Ploplis, Reilly M         16 RACY-NC                   NT    2:57.35  
                  35.69                             2:18.50 ( )     2:57.35 (38.85)
 20 Haas, Dylan R             15 YSST-NC              2:55.02    3:01.41  
                  41.18   3:01.41 (2:20.23)                                        
 21 LeFevre, Ben B            15 TYDE-NC              3:01.55    3:01.73  
                  39.90     1:29.48 (49.58)   3:01.73 (1:32.25)                    
 22 Spencer, Gerald L         17 CFAC-NC                   NT    3:18.88  
                  40.48     1:37.58 (57.10)     2:36.67 (59.09)     3:18.88 (42.21)
 -- Spencer, Parker J         15 CFAC-NC                   NT         DQ  
                  52.10   2:03.45 (1:11.35)   3:09.29 (1:05.84)          DQ (47.56)
 
Event 59  Girls 12 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Moehrke, Taylor M         11 TYDE-NC                41.49      38.74  
  2 Mellor, Tatum N           12 TYDE-NC                39.91      39.68  
  3 Parks, Ella F             12 TYDE-NC                44.12      40.03  
  4 Wiles, Morgan E           11 TYDE-NC                39.20      40.69  
  5 Holshouser, Maci          12 RACY-NC                46.62      40.74  
  6 Shlien-Dellinger, Phoeni  12 WNCY-NC                46.66      41.06  
  7 Frondoza, Audrey R        11 TYDE-NC                42.85      41.15  
  8 Lewis, Lauren E           11 TYDE-NC                40.09      44.06  
 
Event 59  Girls 13-14 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mohr, Katie K             13 TYDE-NC                35.30      36.30  
  2 Kilpatrick, Ava S         13 WNCY-NC                38.74      36.44  
  3 Edwards, Emma K           13 YSST-NC                37.32      37.58  
  4 Phillips, Abby N          14 RACY-NC                41.34      38.48  
  5 O'Shaughnessey, Anna G    14 YCSC-SC                39.86      38.77  
  6 Dorn, Caitlyn A           14 YCSC-SC                45.13      38.87  
  7 Westle, Lacy B            14 WNCY-NC                38.17      38.89  
  8 Teeters, Elizabeth G      13 CFAC-NC                45.24      39.76  
  9 Moore, Sarah T            14 WNCY-NC                   NT      40.34  
 10 Hart, Savannah R          13 RACY-NC                   NT      40.78  
 11 Randall, Lydia M          14 TYDE-NC                47.94      41.07  
 12 McCormack, Olivia A       13 WNCY-NC                44.02      41.60  
 13 Cook, Cate M              13 YSST-NC                   NT      41.67  
 14 Gibson, Rachel L          13 RACY-NC                42.09      42.36  
 15 Nguyen, Amy M             13 RACY-NC                   NT      44.57  
 16 Lomoriello, Caylin        14 YCSC-SC                45.03      45.98  
 17 Smith, Lauren C           13 TYDE-NC                   NT      46.34  
 18 Wainright, Maris O        13 RACY-NC                52.43      48.68  
 19 Shaver, Madison B         14 RACY-NC                54.09      49.62  
 
Event 59  Girls 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reeder, Grace C           16 WNCY-NC                31.84      34.27  
  2 Soule, Mary O O           18 WNCY-NC                33.45      34.55  
  3 Halloran, Maggie E        17 YCSC-SC                33.58      35.08  
  4 Durak, Anna J             17 YSST-NC                31.84      35.16  
  5 Newnam, Anna S            17 WNCY-NC                34.51      35.17  
  6 Mohr, Maribeth E          15 TYDE-NC                   NT      36.32  
  7 Westle, Amanda L          16 WNCY-NC                36.08      36.86  
  8 Parks, Lizzie N           16 TYDE-NC                44.91      37.17  
  9 McChesney, Karly M        15 TYDE-NC                44.44      37.28  
 10 Widmann, Maddy E          17 WNCY-NC                38.74      37.55  
 11 Shores, Maly M            18 YSST-NC                36.49      37.90  
 12 Teeters, Hannah L         16 CFAC-NC                40.67      38.07  
 13 Brown, Katie M            20 WNCY-NC                32.99      38.46  
 14 Bradford, Koral R         15 YCSC-SC                44.65      39.03  
 15 Orr, Emily B              15 WNCY-NC                38.47      39.90  
 16 Peterson, Emmaline B      17 YSST-NC                35.55      41.22  
 17 Cook, Abby E              16 WNCY-NC                44.88      41.84  
 18 Boram, Ally R             16 WNCY-NC                46.87      44.04  
 
Event 60  Boys 12 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greene, Jonah R           12 TYDE-NC                36.14      37.29  
  2 Jarrett  Jr., Samuel D    12 WNCY-NC                39.14      40.96  
  3 Vess, Jack J              12 WNCY-NC                42.67      41.89  
  4 Ryan, Caden T             12 WNCY-NC                43.10      42.65  
  5 Kafitz, Chris S           12 RACY-NC                42.96      43.45  
 
Event 60  Boys 13-14 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Furbay, Pati D            14 CFAC-NC                33.72      32.59  
  2 McCosh, Ethan A           14 YSST-NC                33.78      32.89  
  3 Lizarralde, Bode C        13 WNCY-NC                36.72      33.01  
  4 Teeters, Thomas D         14 CFAC-NC                40.34      34.41  
  5 Brown, Logan R            14 TYDE-NC                35.60      36.06  
  6 Vye, Benjamin J           14 TYDE-NC                41.98      37.13  
  7 Dorn, Connor A            13 YCSC-SC                41.40      38.62  
  8 Insixiengmay, Steven      13 TYDE-NC                40.81      38.97  
  9 Guffey, Nathaniel A       14 WNCY-NC                42.71      39.29  
 10 Reeder, David W           13 WNCY-NC                44.97      40.69  
 11 Howden, Frank B           13 WNCY-NC                39.98      41.03  
 12 Spencer, Brandon P        14 CFAC-NC                   NT      41.66  
 13 MacDermott, Maddux D      14 RACY-NC                   NT      44.16  
 14 Bacharach, Will J         13 YSST-NC                46.78      44.96  
 15 Roten, Landon T           14 TYDE-NC                42.16      48.29  
 
Event 60  Boys 15 & Over 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dant, Ross M              16 YSST-NC                30.10      29.65  
  2 Arwood, Reid R            17 WNCY-NC                30.59      30.18  
  3 Nouchi, Noah C            15 TYDE-NC                32.04      32.84  
  4 Williams, Nathan          16 YCSC-SC                32.03      32.91  
  5 Kolomiyets, Israel Z      15 WNCY-NC                36.42      33.35  
  6 Day, John R               17 TYDE-NC                36.04      33.53  
  7 Ostrander, Ben R          17 RACY-NC                33.74      33.88  
  8 Morrison, Matthew G       16 WNCY-NC                34.36      34.88  
  9 Swedan, Matthew G         18 WNCY-NC                33.66      36.96  
 10 Ploplis, Reilly M         16 RACY-NC                   NT      37.21  
 11 Gleaton, Chris H          17 YCSC-SC                36.83      37.63  
 12 Webb, William J           15 YCSC-SC                45.55      39.02  
 13 Scott, Andrew B           15 YCSC-SC                   NT      39.63  
 14 Chapel, Alex J            15 TYDE-NC                34.16      40.93  
 15 Spencer, Gerald L         17 CFAC-NC                41.79      45.04  
 16 Spencer, Parker J         15 CFAC-NC                57.07      54.22  
 
Event 61  Girls 12 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mellor, Tatum N           12 TYDE-NC              1:44.98    1:35.12  
                  43.81     1:35.12 (51.31)                                        
  2 Moehrke, Taylor M         11 TYDE-NC              1:56.06    1:40.02  
                  48.03     1:40.02 (51.99)                                        
  3 Neal, Madison F           12 TYDE-NC              1:43.35    1:42.30  
                  48.39     1:42.30 (53.91)                                        
  4 Lewis, Lauren E           11 TYDE-NC              1:48.21    1:43.40  
                  48.46     1:43.40 (54.94)                                        
  5 Frondoza, Audrey R        11 TYDE-NC              1:51.30    1:44.26  
                  50.27     1:44.26 (53.99)                                        
  6 Shlien-Dellinger, Phoeni  12 WNCY-NC              1:59.34    1:44.78  
                  50.54     1:44.78 (54.24)                                        
  7 Wiles, Morgan E           11 TYDE-NC              1:50.81    1:49.93  
                  52.61     1:49.93 (57.32)                                        
  8 Parks, Ella F             12 TYDE-NC              2:10.03    1:55.53  
                  54.42   1:55.53 (1:01.11)                                        
 
Event 61  Girls 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Mohr, Katie K             13 TYDE-NC              1:20.27    1:22.32  
                  39.86     1:22.32 (42.46)                                        
  2 Bradford, Marina M        13 YCSC-SC              1:22.12    1:22.72  
                  38.90     1:22.72 (43.82)                                        
  3 Arwood, Fiona C           14 WNCY-NC              1:18.59    1:26.80  
                  41.05     1:26.80 (45.75)                                        
  4 Spirek, Allison L         14 YCSC-SC              1:34.96    1:29.59  
                  43.54     1:29.59 (46.05)                                        
  5 Wolf, Annie K             14 TYDE-NC              1:33.65    1:29.87  
                  42.36     1:29.87 (47.51)                                        
  6 Gibson, Rachel L          13 RACY-NC              1:30.06    1:32.52  
                  43.77     1:32.52 (48.75)                                        
  7 Moore, Sarah T            14 WNCY-NC                   NT    1:33.14  
                  43.93     1:33.14 (49.21)                                        
  8 Taylor, Kayana R          13 YSST-NC              1:34.47    1:35.38  
                  46.08     1:35.38 (49.30)                                        
  9 McChesney, Shelby K       13 TYDE-NC              1:36.14    1:38.78  
                  47.16     1:38.78 (51.62)                                        
 10 Hernandez-Pena, Valeria   13 YSST-NC              1:44.78    1:41.33  
                  49.29     1:41.33 (52.04)                                        
 11 Baker, Morgan O           14 YCSC-SC              1:39.34    1:43.59  
 12 Evans, Lauren K           14 RACY-NC              1:53.55    1:43.92  
                  48.94     1:43.92 (54.98)                                        
 13 Lomoriello, Caylin        14 YCSC-SC              1:43.66    1:44.05  
                  49.82     1:44.05 (54.23)                                        
 14 Nguyen, Amy M             13 RACY-NC                   NT    1:46.92  
                  51.19     1:46.92 (55.73)                                        
 15 Williamson, Riley         14 Harris-NC            1:42.59    1:47.02  
                  52.12     1:47.02 (54.90)                                        
 16 Shaver, Madison B         14 RACY-NC              1:54.31    1:53.88  
                  54.84     1:53.88 (59.04)                                        
 17 Smith, Lauren C           13 TYDE-NC                   NT    1:54.86  
                  54.65   1:54.86 (1:00.21)                                        
 18 Cook, Cate M              13 YSST-NC                   NT    1:56.20  
 19 Hart, Savannah R          13 RACY-NC                   NT    2:03.51  
                  56.57   2:03.51 (1:06.94)                                        
 
Event 61  Girls 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Sutter, Olivia C          15 WNCY-NC              1:20.44    1:23.64  
                  41.09     1:23.64 (42.55)                                        
  2 Widmann, Maddy E          17 WNCY-NC              1:26.39    1:29.52  
                  42.87     1:29.52 (46.65)                                        
  3 Lechner, Ashleigh N       17 WNCY-NC              1:22.86    1:30.23  
                  42.63     1:30.23 (47.60)                                        
  4 Page, Emma Y              18 WNCY-NC              1:18.59    1:30.38  
                  43.25     1:30.38 (47.13)                                        
  5 Anderson, Tristan D       15 WNCY-NC              1:22.61    1:33.62  
                  44.13     1:33.62 (49.49)                                        
  6 Bradford, Koral R         15 YCSC-SC              1:30.87    1:33.68  
                  43.98     1:33.68 (49.70)                                        
  7 Ball, Lauren              17 RACY-NC              1:38.86    1:35.80  
                  45.38     1:35.80 (50.42)                                        
  7 Mohr, Maribeth E          15 TYDE-NC              1:28.63    1:35.80  
                  46.59     1:35.80 (49.21)                                        
  9 Cook, Kinsey M            15 RACY-NC              1:38.81    1:36.06  
                  45.97     1:36.06 (50.09)                                        
 10 Potter, Laurin E          15 TYDE-NC              1:34.60    1:36.56  
                  46.79     1:36.56 (49.77)                                        
 11 Hixson, Kaelyn R          16 WNCY-NC              1:35.76    1:36.61  
                  45.98     1:36.61 (50.63)                                        
 12 Littauer, Rebekah H       17 WNCY-NC              1:31.07    1:37.36  
                  44.81     1:37.36 (52.55)                                        
 13 Teeters, Hannah L         16 CFAC-NC                   NT    1:43.82  
                  50.19     1:43.82 (53.63)                                        
 14 Meyer, Erika J            15 YSST-NC              1:39.78    1:44.23  
                  50.18     1:44.23 (54.05)                                        
 15 Cook, Abby E              16 WNCY-NC              2:02.01    1:52.05  
                  54.87     1:52.05 (57.18)                                        
 16 Marks, Anna C             15 RACY-NC              1:59.24    1:55.56  
                  55.56   1:55.56 (1:00.00)                                        
 17 Marks, Alyssa C           16 RACY-NC              1:51.54    2:04.95  
                1:00.14   2:04.95 (1:04.81)                                        
 
Event 62  Boys 12 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Vess, Jack J              12 WNCY-NC              1:37.69    1:37.07  
                  46.73     1:37.07 (50.34)                                        
  2 Ryan, Caden T             12 WNCY-NC                   NT    1:46.30  
                  54.09     1:46.30 (52.21)                                        
 
Event 62  Boys 13-14 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Insixiengmay, Steven      13 TYDE-NC              1:18.71    1:18.31  
                  36.59     1:18.31 (41.72)                                        
  2 McKenna, Patrick J        14 TYDE-NC              1:17.82    1:22.81  
                  38.93     1:22.81 (43.88)                                        
  3 Vye, Nicholas W           14 TYDE-NC              1:20.91    1:25.24  
                  40.66     1:25.24 (44.58)                                        
  4 Huo, Jack X               13 CFAC-NC              1:46.63    1:27.12  
                  41.11     1:27.12 (46.01)                                        
  5 Fore, Daniel G            13 TYDE-NC              1:39.26    1:28.70  
                  42.46     1:28.70 (46.24)                                        
  6 Vye, Benjamin J           14 TYDE-NC              1:34.52    1:29.38  
                  42.80     1:29.38 (46.58)                                        
  7 Guffey, Nathaniel A       14 WNCY-NC              1:39.17    1:32.33  
                  43.64     1:32.33 (48.69)                                        
  8 Howden, Frank B           13 WNCY-NC              1:29.88    1:32.76  
                  43.41     1:32.76 (49.35)                                        
  9 Brown, Daniel T           14 YCSC-SC              1:33.89    1:35.76  
                  45.06     1:35.76 (50.70)                                        
 10 Smith, Sean C             14 TYDE-NC                   NT    1:39.12  
                  46.55     1:39.12 (52.57)                                        
 11 Whitworth, Nate C         13 TYDE-NC                   NT    1:42.82  
                  48.37     1:42.82 (54.45)                                        
 12 Reeder, David W           13 WNCY-NC              1:48.80    1:44.00  
                  48.90     1:44.00 (55.10)                                        
 13 MacDermott, Maddux D      14 RACY-NC                   NT    1:44.37  
                  49.72     1:44.37 (54.65)                                        
 14 Bacharach, Will J         13 YSST-NC              1:47.63    1:49.04  
                  53.51     1:49.04 (55.53)                                        
 15 Spencer, Brandon P        14 CFAC-NC                   NT    1:53.71  
                  53.42   1:53.71 (1:00.29)                                        
 
Event 62  Boys 15 & Over 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Stanek, Mitchell B        18 WNCY-NC              1:07.69    1:14.26  
                  35.70     1:14.26 (38.56)                                        
  2 Fore, Dylan T             16 TYDE-NC              1:11.67    1:14.97  
                  36.04     1:14.97 (38.93)                                        
  3 Raub, Ethan C             18 TYDE-NC              1:18.38    1:19.31  
                  38.08     1:19.31 (41.23)                                        
  4 Vess, John H              15 WNCY-NC              1:13.07    1:19.67  
                  37.40     1:19.67 (42.27)                                        
  5 Chapel, Alex J            15 TYDE-NC              1:19.77    1:20.02  
                  37.37     1:20.02 (42.65)                                        
  6 Smith, Ben B              16 TYDE-NC              1:22.65    1:23.38  
                  39.49     1:23.38 (43.89)                                        
  7 Kolomiyets, Israel Z      15 WNCY-NC              1:23.62    1:24.50  
                  40.13     1:24.50 (44.37)                                        
  8 Greene, Connor E          15 TYDE-NC              1:25.37    1:25.17  
                  40.75     1:25.17 (44.42)                                        
  9 LeFevre, Ben B            15 TYDE-NC              1:26.38    1:25.70  
                  39.20     1:25.70 (46.50)                                        
 10 Swedan, Matthew G         18 WNCY-NC              1:16.66    1:26.20  
                  40.65     1:26.20 (45.55)                                        
 11 Barlow, Cameron R         15 TYDE-NC              1:24.73    1:28.38  
                  41.22     1:28.38 (47.16)                                        
 12 Haas, Dylan R             15 YSST-NC              1:31.70    1:33.53  
                  43.24     1:33.53 (50.29)                                        
 13 Webb, William J           15 YCSC-SC              1:39.58    1:44.48  
                  47.01     1:44.48 (57.47)                                        
 14 Spencer, Gerald L         17 CFAC-NC              1:59.85    1:49.43  
                  53.63     1:49.43 (55.80)                                        
 -- Spencer, Parker J         15 CFAC-NC              2:18.26         DQ  
                  56.01        DQ (1:02.78)                                        
 
Event 63  Girls 12 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Neal, Madison F           12 TYDE-NC              1:10.39    1:11.11  
                  34.54     1:11.11 (36.57)                                        
  2 Moehrke, Taylor M         11 TYDE-NC              1:16.18    1:14.74  
                  35.62     1:14.74 (39.12)                                        
  3 Wiles, Morgan E           11 TYDE-NC              1:16.45    1:15.02  
                  36.53     1:15.02 (38.49)                                        
  4 Mellor, Tatum N           12 TYDE-NC              1:17.34    1:15.11  
                  36.14     1:15.11 (38.97)                                        
  5 Holshouser, Maci          12 RACY-NC              1:15.13    1:15.18  
                  35.71     1:15.18 (39.47)                                        
  6 Frondoza, Audrey R        11 TYDE-NC              1:16.92    1:16.00  
                  37.13     1:16.00 (38.87)                                        
  7 Parks, Ella F             12 TYDE-NC              1:22.11    1:17.27  
  8 Shlien-Dellinger, Phoeni  12 WNCY-NC              1:36.42    1:20.91  
                  38.99     1:20.91 (41.92)                                        
  9 Lewis, Lauren E           11 TYDE-NC              1:18.75    1:21.60  
                  37.94     1:21.60 (43.66)                                        
 10 O'Shaughnessey, Ella C     9 YCSC-SC              1:22.50    1:23.51  
                  40.07     1:23.51 (43.44)                                        
 
Event 63  Girls 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Klosterman, Carstyn J     14 TYDE-NC              1:03.27    1:04.30  
                  31.22     1:04.30 (33.08)                                        
  2 Kilpatrick, Ava S         13 WNCY-NC              1:08.01    1:05.11  
                  30.93     1:05.11 (34.18)                                        
  3 Mohr, Katie K             13 TYDE-NC              1:01.70    1:05.19  
                  31.32     1:05.19 (33.87)                                        
  4 Alexander, Reece E        13 TYDE-NC              1:02.77    1:06.48  
                  31.88     1:06.48 (34.60)                                        
  5 O'Shaughnessey, Anna G    14 YCSC-SC              1:05.82    1:06.86  
                  32.00     1:06.86 (34.86)                                        
  6 Westle, Lacy B            14 WNCY-NC              1:06.15    1:08.63  
                  32.81     1:08.63 (35.82)                                        
  7 McChesney, Shelby K       13 TYDE-NC              1:07.06    1:09.09  
                  32.96     1:09.09 (36.13)                                        
  8 Spirek, Allison L         14 YCSC-SC              1:08.21    1:09.13  
                  33.25     1:09.13 (35.88)                                        
  9 Hefner, Caitlin L         14 YSST-NC              1:07.03    1:10.35  
                  33.95     1:10.35 (36.40)                                        
 10 Wolf, Annie K             14 TYDE-NC              1:13.71    1:11.48  
                  34.43     1:11.48 (37.05)                                        
 11 Bradford, Marina M        13 YCSC-SC              1:06.71    1:12.21  
                  34.43     1:12.21 (37.78)                                        
 12 Moore, Sarah T            14 WNCY-NC                   NT    1:13.64  
                  35.86     1:13.64 (37.78)                                        
 13 Lomoriello, Caylin        14 YCSC-SC              1:14.68    1:14.14  
                  36.06     1:14.14 (38.08)                                        
 14 Phillips, Abby N          14 RACY-NC              1:17.23    1:14.24  
                  36.38     1:14.24 (37.86)                                        
 15 Gibson, Rachel L          13 RACY-NC              1:14.05    1:14.77  
                  35.46     1:14.77 (39.31)                                        
 16 Randall, Lydia M          14 TYDE-NC              1:13.91    1:14.81  
                  35.23     1:14.81 (39.58)                                        
 17 Dorn, Caitlyn A           14 YCSC-SC              1:15.18    1:15.53  
                  36.10     1:15.53 (39.43)                                        
 18 Teeters, Elizabeth G      13 CFAC-NC              1:23.50    1:16.07  
                  36.59     1:16.07 (39.48)                                        
 19 Williamson, Riley         14 Harris-NC            1:15.88    1:20.55  
                  37.45     1:20.55 (43.10)                                        
 20 Sampson-Green, Margaret   14 WNCY-NC                   NT    1:20.66  
                  38.29     1:20.66 (42.37)                                        
 21 Nguyen, Amy M             13 RACY-NC                   NT    1:20.87  
                  38.49     1:20.87 (42.38)                                        
 22 Cook, Cate M              13 YSST-NC                   NT    1:20.88  
                  37.65     1:20.88 (43.23)                                        
 23 Sampson-Green, Emma Q     14 WNCY-NC                   NT    1:22.68  
                  38.76     1:22.68 (43.92)                                        
 24 McCormack, Olivia A       13 WNCY-NC              1:26.38    1:22.76  
                  39.94     1:22.76 (42.82)                                        
 25 Wainright, Maris O        13 RACY-NC              1:23.43    1:23.45  
                  39.94     1:23.45 (43.51)                                        
 26 Shaver, Madison B         14 RACY-NC              1:30.09    1:29.91  
                  42.50     1:29.91 (47.41)                                        
 27 Smith, Lauren C           13 TYDE-NC                   NT    1:30.61  
                  42.34     1:30.61 (48.27)                                        
 28 Hart, Savannah R          13 RACY-NC                   NT    1:39.61  
 
Event 63  Girls 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reeder, Grace C           16 WNCY-NC              1:00.44    1:02.82  
                  30.48     1:02.82 (32.34)                                        
  2 Soule, Mary O O           18 WNCY-NC              1:02.88    1:04.06  
                  31.71     1:04.06 (32.35)                                        
  3 Parks, Lizzie N           16 TYDE-NC              1:02.50    1:04.20  
                  30.70     1:04.20 (33.50)                                        
  4 Westle, Amanda L          16 WNCY-NC                58.57    1:04.75  
                  31.25     1:04.75 (33.50)                                        
  5 Halloran, Maggie E        17 YCSC-SC              1:04.05    1:05.72  
                  31.65     1:05.72 (34.07)                                        
  6 Taylor, Marissa A         18 YSST-NC              1:02.72    1:07.46  
                  32.15     1:07.46 (35.31)                                        
  7 Potter, Laurin E          15 TYDE-NC              1:03.67    1:07.53  
                  32.64     1:07.53 (34.89)                                        
  8 Newnam, Anna S            17 WNCY-NC              1:02.38    1:07.70  
                  32.63     1:07.70 (35.07)                                        
  9 Widmann, Maddy E          17 WNCY-NC              1:01.27    1:07.72  
                  32.60     1:07.72 (35.12)                                        
 10 Brown, Katie M            20 WNCY-NC              1:06.99    1:10.18  
                  33.64     1:10.18 (36.54)                                        
 11 Ball, Lauren              17 RACY-NC              1:10.31    1:10.66  
                  33.71     1:10.66 (36.95)                                        
 12 Teeters, Hannah L         16 CFAC-NC              1:13.51    1:10.77  
                  33.76     1:10.77 (37.01)                                        
 13 McChesney, Karly M        15 TYDE-NC              1:07.83    1:10.91  
                  33.47     1:10.91 (37.44)                                        
 14 Jones, Paige L            16 TYDE-NC              1:09.43    1:11.08  
                  33.26     1:11.08 (37.82)                                        
 15 Cook, Kinsey M            15 RACY-NC              1:13.70    1:12.93  
                  34.87     1:12.93 (38.06)                                        
 16 Bradford, Koral R         15 YCSC-SC              1:16.35    1:13.26  
                  34.78     1:13.26 (38.48)                                        
 17 Orr, Emily B              15 WNCY-NC              1:13.48    1:13.51  
                  35.41     1:13.51 (38.10)                                        
 18 Littauer, Rebekah H       17 WNCY-NC              1:12.39    1:14.60  
                  35.51     1:14.60 (39.09)                                        
 19 Shorter, Olivia G         16 RACY-NC              1:12.03    1:14.91  
                  35.86     1:14.91 (39.05)                                        
 20 Anderson, Tristan D       15 WNCY-NC              1:06.91    1:15.50  
                  36.19     1:15.50 (39.31)                                        
 21 Meyer, Erika J            15 YSST-NC              1:09.09    1:16.43  
                  36.80     1:16.43 (39.63)                                        
 22 Page, Emma Y              18 WNCY-NC              1:08.93    1:17.52  
                  36.58     1:17.52 (40.94)                                        
 23 Hixson, Kaelyn R          16 WNCY-NC              1:22.27    1:21.23  
                  37.38     1:21.23 (43.85)                                        
 24 Cook, Abby E              16 WNCY-NC              1:29.10    1:23.88  
                  38.90     1:23.88 (44.98)                                        
 25 Marks, Alyssa C           16 RACY-NC              1:22.49    1:26.53  
                  39.47     1:26.53 (47.06)                                        
 26 Marks, Anna C             15 RACY-NC              1:25.34    1:27.11  
                  41.21     1:27.11 (45.90)                                        
 27 Bunting, Meredith T       15 TYDE-NC              1:05.54    1:30.04  
                  41.73     1:30.04 (48.31)                                        
 
Event 64  Boys 12 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Greene, Jonah R           12 TYDE-NC              1:10.98    1:11.09  
                  33.32     1:11.09 (37.77)                                        
  2 Jarrett  Jr., Samuel D    12 WNCY-NC              1:10.95    1:12.88  
                  35.13     1:12.88 (37.75)                                        
  3 Ryan, Caden T             12 WNCY-NC              1:13.55    1:13.97  
                  36.01     1:13.97 (37.96)                                        
  4 Kafitz, Chris S           12 RACY-NC              1:16.41    1:20.10  
                  37.32     1:20.10 (42.78)                                        
 
Event 64  Boys 13-14 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 McCosh, Ethan A           14 YSST-NC                59.17      57.80  
                  28.29       57.80 (29.51)                                        
  2 Wyatt, Trevor T           14 TYDE-NC                57.92    1:01.58  
                  29.69     1:01.58 (31.89)                                        
  2 Furbay, Pati D            14 CFAC-NC              1:04.24    1:01.58  
                  29.66     1:01.58 (31.92)                                        
  4 Roten, Landon T           14 TYDE-NC              1:07.09    1:01.78  
                  29.68     1:01.78 (32.10)                                        
  5 Teeters, Thomas D         14 CFAC-NC              1:13.52    1:02.45  
                  30.38     1:02.45 (32.07)                                        
  6 Johnson, Aj               13 WNCY-NC              1:00.04    1:03.39  
                  30.45     1:03.39 (32.94)                                        
  7 Lizarralde, Bode C        13 WNCY-NC              1:09.83    1:03.90  
                  30.90     1:03.90 (33.00)                                        
  8 Vye, Nicholas W           14 TYDE-NC              1:03.13    1:04.20  
                  30.65     1:04.20 (33.55)                                        
  9 Brown, Daniel T           14 YCSC-SC              1:06.81    1:05.04  
                  31.20     1:05.04 (33.84)                                        
 10 Vye, Benjamin J           14 TYDE-NC              1:08.37    1:06.43  
                  31.46     1:06.43 (34.97)                                        
 11 Whitworth, Nate C         13 TYDE-NC              1:10.63    1:07.36  
                  32.10     1:07.36 (35.26)                                        
 12 Spencer, Brandon P        14 CFAC-NC              1:21.67    1:08.93  
                  33.51     1:08.93 (35.42)                                        
 13 Brown, Logan R            14 TYDE-NC              1:09.56    1:09.08  
                  32.11     1:09.08 (36.97)                                        
 14 Huo, Jack X               13 CFAC-NC              1:23.20    1:09.75  
                  33.09     1:09.75 (36.66)                                        
 15 Guffey, Nathaniel A       14 WNCY-NC              1:14.85    1:09.79  
                  32.77     1:09.79 (37.02)                                        
 16 McKenna, Patrick J        14 TYDE-NC              1:05.30    1:09.81  
                  32.79     1:09.81 (37.02)                                        
 17 Fore, Daniel G            13 TYDE-NC              1:13.88    1:10.78  
                  33.95     1:10.78 (36.83)                                        
 18 Smith, Sean C             14 TYDE-NC                   NT    1:11.16  
                  34.91     1:11.16 (36.25)                                        
 19 Dorn, Connor A            13 YCSC-SC              1:16.52    1:11.37  
                  35.08     1:11.37 (36.29)                                        
 20 Insixiengmay, Steven      13 TYDE-NC              1:12.59    1:13.84  
                  34.32     1:13.84 (39.52)                                        
 21 MacDermott, Maddux D      14 RACY-NC                   NT    1:17.31  
                  35.31     1:17.31 (42.00)                                        
 22 Bacharach, Will J         13 YSST-NC              1:18.31    1:20.68  
                  38.42     1:20.68 (42.26)                                        
 23 Reeder, David W           13 WNCY-NC              1:22.72    1:21.78  
                  38.26     1:21.78 (43.52)                                        
 
Event 64  Boys 15 & Over 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jann, Christian D         17 YSSC-SC                56.26      57.30  
                  28.36       57.30 (28.94)                                        
  2 Raub, Ethan C             18 TYDE-NC                55.06      57.71  
                  29.01       57.71 (28.70)                                        
  3 Greene, Jacob T           17 TYDE-NC                55.87      57.98  
                  28.62       57.98 (29.36)                                        
  4 Arwood, Reid R            17 WNCY-NC              1:00.24      58.23  
                  27.97       58.23 (30.26)                                        
  5 Stanek, Mitchell B        18 WNCY-NC                56.01      58.43  
                  28.48       58.43 (29.95)                                        
  6 Day, John R               17 TYDE-NC                54.10      58.64  
                  28.70       58.64 (29.94)                                        
  7 Morrison, Matthew G       16 WNCY-NC                59.58      59.19  
                  28.31       59.19 (30.88)                                        
  8 Lenchik, Josh E           17 TYDE-NC                56.42      59.61  
                  28.95       59.61 (30.66)                                        
  9 Fore, Dylan T             16 TYDE-NC                59.28      59.77  
                  29.03       59.77 (30.74)                                        
 10 Williams, Nathan          16 YCSC-SC                57.18      59.83  
                  28.71       59.83 (31.12)                                        
 11 Ostrander, Ben R          17 RACY-NC              1:01.68    1:00.50  
                  29.04     1:00.50 (31.46)                                        
 12 Talbert, Joshua D         16 YSST-NC              1:00.69    1:01.10  
                  29.56     1:01.10 (31.54)                                        
 13 Vess, John H              15 WNCY-NC              1:02.04    1:02.83  
                  29.83     1:02.83 (33.00)                                        
 14 Swedan, Matthew G         18 WNCY-NC                58.02    1:03.09  
                  30.19     1:03.09 (32.90)                                        
 15 Procopii, Stephan C       16 YSST-NC              1:00.77    1:03.35  
                  30.36     1:03.35 (32.99)                                        
 16 Armentrout, Will T        15 TYDE-NC              1:01.75    1:03.50  
                  30.81     1:03.50 (32.69)                                        
 17 Graham, Sam M             15 TYDE-NC                59.48    1:03.96  
                  30.43     1:03.96 (33.53)                                        
 18 Kolomiyets, Israel Z      15 WNCY-NC              1:04.54    1:03.98  
                  30.81     1:03.98 (33.17)                                        
 19 Nouchi, Noah C            15 TYDE-NC              1:04.65    1:04.01  
                  31.11     1:04.01 (32.90)                                        
 20 Smith, Ben B              16 TYDE-NC              1:04.65    1:05.83  
                  31.48     1:05.83 (34.35)                                        
 21 Chapel, Alex J            15 TYDE-NC              1:06.60    1:05.99  
                  31.98     1:05.99 (34.01)                                        
 22 Ploplis, Reilly M         16 RACY-NC                   NT    1:07.82  
                  31.83     1:07.82 (35.99)                                        
 23 Greene, Connor E          15 TYDE-NC              1:07.22    1:08.56  
                  31.18     1:08.56 (37.38)                                        
 24 Gleaton, Chris H          17 YCSC-SC              1:07.74    1:10.18  
                  32.25     1:10.18 (37.93)                                        
 25 LeFevre, Ben B            15 TYDE-NC              1:10.56    1:10.95  
                  32.48     1:10.95 (38.47)                                        
 26 Barlow, Cameron R         15 TYDE-NC              1:10.71    1:11.67  
                  33.48     1:11.67 (38.19)                                        
 27 Haas, Dylan R             15 YSST-NC              1:10.10    1:12.53  
                  34.07     1:12.53 (38.46)                                        
 28 Webb, William J           15 YCSC-SC              1:12.02    1:13.31  
                  35.01     1:13.31 (38.30)                                        
 29 Scott, Andrew B           15 YCSC-SC                   NT    1:14.62  
                  34.52     1:14.62 (40.10)                                        
 30 Spencer, Gerald L         17 CFAC-NC              1:16.49    1:17.01  
                  37.45     1:17.01 (39.56)                                        
 31 Spencer, Parker J         15 CFAC-NC              1:40.88    1:33.98  
                  48.63     1:33.98 (45.35)                                        
 
Event 65  Girls 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'A'            2:08.01    2:15.32  
     1) Klosterman, Carstyn J 14        2) Mohr, Katie K 13               
     3) Alexander, Reece E 13           4) Parks, Lizzie N 16             
                  35.38     1:14.39 (39.01)     1:45.48 (31.09)     2:15.32 (29.84)
  2 YMCA OF Western North Carolina-NC  'D'            2:21.40    2:19.50  
     1) Reeder, Grace C 16              2) Anderson, Tristan D 15         
     3) Newnam, Anna S 17               4) Sutter, Olivia C 15            
                                1:18.65 ( )     1:48.83 (30.18)     2:19.50 (30.67)
  3 YMCA Seahorse Swim Team-NC  'A'                   2:10.11    2:21.80  
     1) Edwards, Emma K 13              2) Taylor, Marissa A 18           
     3) Durak, Anna J 17                4) Shores, Maly M 18              
                                                    1:50.32 ( )     2:21.80 (31.48)
  4 YMCA Columbia Swim Club-SC  'A'                   2:16.82    2:23.39  
     1) Halloran, Maggie E 17           2) Bradford, Marina M 13          
     3) O'Shaughnessey, Anna G 14       4) Spirek, Allison L 14           
                  20.22     1:15.82 (55.60)     1:50.29 (34.47)     2:23.39 (33.10)
  5 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'B'            2:19.02    2:23.96  
     1) Neal, Madison F 12              2) Bunting, Meredith T 15         
     3) McChesney, Shelby K 13          4) Potter, Laurin E 15            
                  20.18                             1:51.26 ( )     2:23.96 (32.70)
  6 YMCA OF Western North Carolina-NC  'A'            2:03.47    2:24.69  
     1) Arwood, Fiona C 14              2) Page, Emma Y 18                
     3) Soule, Mary O O 18              4) Lechner, Ashleigh N 17         
                                1:20.96 ( )     1:52.31 (31.35)     2:24.69 (32.38)
  7 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'C'            2:24.98    2:30.43  
     1) Wolf, Annie K 14                2) Jones, Paige L 16              
     3) Wiles, Morgan E 11              4) McChesney, Karly M 15          
                  36.89     1:21.15 (44.26)     1:57.09 (35.94)     2:30.43 (33.34)
  8 Rowan Aquatic Club YMCA-NC  'A'                        NT    2:31.60  
     1) Ball, Lauren 17                 2) Gibson, Rachel L 13            
     3) Shorter, Olivia G 16            4) Phillips, Abby N 14            
                  38.58     1:20.58 (42.00)     1:54.81 (34.23)     2:31.60 (36.79)
  9 YMCA OF Western North Carolina-NC  'B'            2:09.26    2:34.18  
     1) Westle, Lacy B 14               2) Widmann, Maddy E 17            
     3) Littauer, Rebekah H 17          4) Orr, Emily B 15                
                                1:22.56 ( )     1:57.58 (35.02)     2:34.18 (36.60)
 10 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'D'            2:34.03    2:40.39  
     1) Lewis, Lauren E 11              2) Mellor, Tatum N 12             
     3) Randall, Lydia M 14             4) Mohr, Maribeth E 15            
                                1:29.68 ( )     2:06.48 (36.80)     2:40.39 (33.91)
 11 YMCA OF Western North Carolina-NC  'E'            2:32.43    2:42.06  
     1) McCormack, Olivia A 13          2) Moore, Sarah T 14              
     3) Kilpatrick, Ava S 13            4) Shlien-Dellinger, Phoenix S 12 
                                                    2:04.98 ( )     2:42.06 (37.08)
 12 YMCA Columbia Swim Club-SC  'B'                   2:49.43    2:47.85  
     1) O'Shaughnessey, Ella C 9        2) Bradford, Koral R 15           
     3) Lomoriello, Caylin 14           4) Dorn, Caitlyn A 14             
                  45.76     1:31.13 (45.37)     2:11.88 (40.75)     2:47.85 (35.97)
 13 Rowan Aquatic Club YMCA-NC  'B'                        NT    2:51.08  
     1) Cook, Kinsey M 15               2) Nguyen, Amy M 13               
     3) Holshouser, Maci 12             4) Evans, Lauren K 14             
                  43.89     1:35.41 (51.52)     2:15.16 (39.75)     2:51.08 (35.92)
 14 YMCA OF Western North Carolina-NC  'C'            2:13.98    2:53.72  
     1) Cook, Abby E 16                 2) Sampson-Green, Emma Q 14       
     3) Sampson-Green, Margaret Q 14    4) Hixson, Kaelyn R 16            
                                1:36.94 ( )     2:17.13 (40.19)     2:53.72 (36.59)
 15 Rowan Aquatic Club YMCA-NC  'C'                        NT    3:12.82  
     1) Shaver, Madison B 14            2) Hart, Savannah R 13            
     3) Marks, Anna C 15                4) Marks, Alyssa C 16             
                                1:47.62 ( )     2:09.84 (22.22)   3:12.82 (1:02.98)
 -- YMCA Seahorse Swim Team-NC  'B'                   2:30.00         DQ  
     1) Hernandez-Pena, Valeria 13      2) Taylor, Kayana R 13            
     3) Hefner, Caitlin L 14            4) Meyer, Erika J 15              
                                1:32.82 ( )     1:57.98 (25.16)          DQ (34.08)
 
Event 66  Boys 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'A'            1:53.43    2:01.14  
     1) Greene, Jacob T 17              2) Nouchi, Noah C 15              
     3) Raub, Ethan C 18                4) Day, John R 17                 
                  31.02                             1:26.80 ( )     2:01.14 (34.34)
  2 YMCA Seahorse Swim Team-NC  'A'                   2:07.22    2:04.07  
     1) Dant, Ross M 16                 2) Procopii, Stephan C 16         
     3) McCosh, Ethan A 14              4) Talbert, Joshua D 16           
                  29.57     1:07.45 (37.88)      1:13.55 (6.10)     2:04.07 (50.52)
  3 YMCA OF Western North Carolina-NC  'A'            2:01.32    2:06.21  
     1) Arwood, Reid R 17               2) Stanek, Mitchell B 18          
     3) Swedan, Matthew G 18            4) Morrison, Matthew G 16         
                  30.44     1:06.15 (35.71)     1:38.10 (31.95)     2:06.21 (28.11)
  4 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'B'            2:02.27    2:11.08  
     1) Wyatt, Trevor T 14              2) Fore, Dylan T 16               
     3) Lenchik, Josh E 17              4) Graham, Sam M 15               
                  34.81     1:10.90 (36.09)     1:40.98 (30.08)     2:11.08 (30.10)
  5 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'C'            2:10.70    2:11.31  
     1) McKenna, Patrick J 14           2) Insixiengmay, Steven 13        
     3) Roten, Landon T 14              4) Armentrout, Will T 15          
                                1:11.46 ( )     1:27.32 (15.86)     2:11.31 (43.99)
  6 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'D'            2:14.90    2:19.56  
     1) Brown, Logan R 14               2) Chapel, Alex J 15              
     3) Smith, Ben B 16                 4) Greene, Connor E 15            
                  36.12     1:14.37 (38.25)     1:30.82 (16.45)     2:19.56 (48.74)
  7 YMCA Columbia Swim Club-SC  'A'                   2:21.92    2:20.92  
     1) Gleaton, Chris H 17             2) Williams, Nathan 16            
     3) Brown, Daniel T 14              4) Dorn, Connor A 13              
                  31.57     1:16.55 (44.98)     1:48.47 (31.92)     2:20.92 (32.45)
  8 YMCA OF Western North Carolina-NC  'B'            2:10.73    2:25.47  
     1) Guffey, Nathaniel A 14          2) Howden, Frank B 13             
     3) Johnson, Aj 13                  4) Lizarralde, Bode C 13          
                                1:24.14 ( )     1:49.63 (25.49)     2:25.47 (35.84)
  9 Rowan Aquatic Club YMCA-NC  'A'                        NT    2:28.08  
     1) Ploplis, Reilly M 16            2) Kafitz, Chris S 12             
     3) Ostrander, Ben R 17             4) MacDermott, Maddux D 14        
                                1:22.33 ( )     1:53.48 (31.15)     2:28.08 (34.60)
 
Event 67  Girls 9-10 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Furbay, Caroline D        10 CFAC-NC                   NT    5:51.22  
                  40.90     1:25.42 (44.52)     2:11.95 (46.53)     2:57.00 (45.05)
        3:42.45 (45.45)     4:25.97 (43.52)     5:10.97 (45.00)     5:51.22 (40.25)
  2 Forbes, Abby R            10 CFAC-NC                   NT    5:53.46  
                  41.14     1:25.89 (44.75)     2:12.41 (46.52)     2:57.51 (45.10)
        3:42.44 (44.93)     4:27.47 (45.03)     5:11.89 (44.42)     5:53.46 (41.57)
  3 Post, Allie Maria M       10 TYDE-NC                   NT    6:14.93  
                  39.74     1:27.66 (47.92)     2:15.16 (47.50)                    
            3:54.72 ( )     4:44.81 (50.09)     5:32.79 (47.98)     6:14.93 (42.14)
  4 Hitchcock, Ella Brett B    9 YSST-NC              6:56.52    6:16.01  
                  42.02     1:28.83 (46.81)     2:17.57 (48.74)     3:05.30 (47.73)
        3:54.09 (48.79)     4:42.37 (48.28)     5:31.33 (48.96)     6:16.01 (44.68)
  5 Brown, Keegan H           10 TYDE-NC              6:08.58    6:19.62  
                  39.71     1:24.72 (45.01)     2:13.45 (48.73)     3:02.36 (48.91)
        3:52.45 (50.09)     4:41.74 (49.29)     5:32.35 (50.61)     6:19.62 (47.27)
  6 McMahan, Emily S          10 YCSC-SC              6:50.60    6:23.49  
                  41.15     1:29.62 (48.47)     2:20.15 (50.53)     3:10.54 (50.39)
        4:01.53 (50.99)     4:50.62 (49.09)     5:39.62 (49.00)     6:23.49 (43.87)
  7 Stark, Madeleine K        10 TYDE-NC                   NT    6:38.57  
                  43.71     1:33.50 (49.79)     2:25.05 (51.55)     3:16.27 (51.22)
        4:07.96 (51.69)     4:59.90 (51.94)     5:52.15 (52.25)     6:38.57 (46.42)
  8 Serang, Lulu A             9 TYDE-NC                   NT    6:38.92  
                  42.08     1:30.95 (48.87)     2:22.32 (51.37)     3:12.66 (50.34)
        4:05.37 (52.71)     4:55.75 (50.38)     5:48.79 (53.04)     6:38.92 (50.13)
  9 Behmer, Cooper C          10 YSST-NC                   NT    6:53.06  
                  45.54     1:39.29 (53.75)     2:33.20 (53.91)     3:25.80 (52.60)
        4:19.58 (53.78)     5:11.68 (52.10)     6:05.78 (54.10)     6:53.06 (47.28)
 10 Loibl, Hailey E           10 YCSC-SC              8:01.16    7:01.50  
                  45.47     1:35.66 (50.19)     2:30.41 (54.75)     3:24.49 (54.08)
        4:21.37 (56.88)     5:16.45 (55.08)     6:13.47 (57.02)     7:01.50 (48.03)
 11 Ryder, Kaitlyn            10 Harris-NC                 NT    7:05.42  
                  47.15     1:41.90 (54.75)     2:37.41 (55.51)     3:32.64 (55.23)
        4:27.75 (55.11)     5:22.90 (55.15)     6:14.84 (51.94)     7:05.42 (50.58)
 12 Kondal, Meera A            9 WNCY-NC                   NT    7:22.31  
                  50.97     1:48.69 (57.72)     2:46.14 (57.45)     3:42.56 (56.42)
        4:39.28 (56.72)     5:36.17 (56.89)     6:30.95 (54.78)     7:22.31 (51.36)
 
Event 67  Girls 11-12 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pitts, Emma W             11 YSST-NC              5:52.85    5:21.78  
                  37.22     1:16.71 (39.49)     1:58.56 (41.85)     2:38.90 (40.34)
        3:20.75 (41.85)     4:01.49 (40.74)     4:43.04 (41.55)     5:21.78 (38.74)
  2 Bolick, Greer J           12 YSST-NC                   NT    5:38.62  
                  38.76     1:21.42 (42.66)     2:05.68 (44.26)     2:49.93 (44.25)
        3:33.63 (43.70)     4:16.45 (42.82)     4:59.09 (42.64)     5:38.62 (39.53)
  3 Fields, Colby D           11 YSST-NC              6:46.42    6:15.68  
                  40.85     1:28.17 (47.32)     2:17.26 (49.09)     3:04.05 (46.79)
        3:53.05 (49.00)     4:41.60 (48.55)     5:30.46 (48.86)     6:15.68 (45.22)
  4 Keefauver, Eva G          11 WNCY-NC                   NT    6:17.16  
                  42.39     1:28.45 (46.06)     2:16.64 (48.19)     3:03.95 (47.31)
        3:53.96 (50.01)     4:44.19 (50.23)     5:34.20 (50.01)     6:17.16 (42.96)
  5 McGee, Isabella H         12 RACY-NC              7:16.50    6:22.44  
                  42.81     1:28.96 (46.15)     2:17.90 (48.94)     3:08.18 (50.28)
        3:58.98 (50.80)     4:47.96 (48.98)     5:37.82 (49.86)     6:22.44 (44.62)
  6 Lloyd, Callie G           11 YCSC-SC              6:58.52    6:43.68  
                  43.20     1:33.44 (50.24)     2:26.96 (53.52)     3:19.47 (52.51)
        4:11.20 (51.73)     5:04.90 (53.70)     5:58.34 (53.44)     6:43.68 (45.34)
  7 Leahy, Caroline           11 Harris-NC            7:14.05    6:48.30  
                  43.26     1:32.12 (48.86)     2:22.28 (50.16)     3:15.77 (53.49)
        4:07.88 (52.11)     5:03.39 (55.51)     5:56.60 (53.21)     6:48.30 (51.70)
  8 Hume, Jazlyn M            11 WNCY-NC                   NT    7:51.37  
                  49.86   1:50.37 (1:00.51)   2:51.93 (1:01.56)   3:54.70 (1:02.77)
      4:57.37 (1:02.67)   5:58.50 (1:01.13)   6:58.64 (1:00.14)     7:51.37 (52.73)
 
Event 68  Boys 9-10 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Camacho, Clem C            9 CFAC-NC                   NT    6:14.19  
                  42.88     1:32.19 (49.31)     2:21.34 (49.15)     3:09.91 (48.57)
        3:58.77 (48.86)     4:46.29 (47.52)     5:32.32 (46.03)     6:14.19 (41.87)
  2 Cronin, William J         10 YCSC-SC              6:04.79    6:20.59  
                  41.16     1:26.34 (45.18)     2:14.33 (47.99)     3:03.68 (49.35)
        3:53.42 (49.74)     4:43.00 (49.58)     5:33.25 (50.25)     6:20.59 (47.34)
  3 Frondoza, Ethan R          9 TYDE-NC                   NT    6:29.26  
                  40.70     1:30.21 (49.51)     2:21.25 (51.04)     3:11.59 (50.34)
        4:02.90 (51.31)     4:53.17 (50.27)     5:42.25 (49.08)     6:29.26 (47.01)
  4 Garvin, Parris J           9 YCSC-SC              7:59.57    6:39.40  
                  43.97     1:33.78 (49.81)     2:25.70 (51.92)     3:16.88 (51.18)
        4:08.59 (51.71)     4:59.75 (51.16)     5:51.60 (51.85)     6:39.40 (47.80)
  5 Beckerleg, Ben L          10 TYDE-NC                   NT    6:44.59  
                  42.58     1:32.79 (50.21)     2:24.93 (52.14)     3:16.90 (51.97)
        4:09.59 (52.69)     5:02.07 (52.48)     5:54.60 (52.53)     6:44.59 (49.99)
  6 Fields, Charles W         10 YSST-NC              7:46.81    6:47.26  
                  44.99     1:35.98 (50.99)     2:31.12 (55.14)     3:22.35 (51.23)
        4:16.60 (54.25)     5:08.51 (51.91)     6:01.21 (52.70)     6:47.26 (46.05)
  7 KuKucka, Gabriel J        10 YCSC-SC              7:21.90    7:04.90  
                  44.02     1:36.15 (52.13)     2:33.10 (56.95)     3:26.00 (52.90)
        4:22.67 (56.67)     5:16.20 (53.53)     6:12.09 (55.89)     7:04.90 (52.81)
 
Event 68  Boys 11-12 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Behmer, Jackson W         12 YSST-NC              6:00.66    5:10.77  
                  35.77     1:14.75 (38.98)     1:55.44 (40.69)     2:35.26 (39.82)
        3:15.16 (39.90)     3:54.97 (39.81)     4:34.06 (39.09)     5:10.77 (36.71)
  2 Shores, Peter L           12 YSST-NC              5:26.90    5:11.30  
                  35.50     1:14.74 (39.24)     1:55.87 (41.13)     2:35.30 (39.43)
        3:15.37 (40.07)     3:54.78 (39.41)     4:34.32 (39.54)     5:11.30 (36.98)
  3 Hitchcock, Drew A         11 YSST-NC              5:53.77    5:14.72  
                  35.88     1:15.19 (39.31)     1:56.71 (41.52)     2:35.93 (39.22)
        3:16.11 (40.18)     3:55.90 (39.79)     4:35.74 (39.84)     5:14.72 (38.98)
  4 Halloran, Nate            11 YCSC-SC              5:53.72    5:28.96  
                  36.64     1:16.98 (40.34)     1:59.64 (42.66)     2:41.58 (41.94)
        3:24.49 (42.91)     4:06.22 (41.73)     4:48.74 (42.52)     5:28.96 (40.22)
  5 Gust, Conan C             12 YCSC-SC              7:40.51    5:42.53  
                  38.38     1:21.37 (42.99)     2:06.80 (45.43)     2:50.14 (43.34)
        3:35.50 (45.36)     4:20.63 (45.13)     5:03.48 (42.85)     5:42.53 (39.05)
  6 Petruzzi, Erik E          11 TYDE-NC              7:10.27    6:08.00  
                  39.59     1:25.65 (46.06)     2:12.87 (47.22)     3:00.68 (47.81)
        3:48.37 (47.69)     4:36.00 (47.63)     5:23.28 (47.28)     6:08.00 (44.72)
  7 Kukucka, Michael J        11 YCSC-SC              6:27.72    6:36.45  
                  42.53     1:32.56 (50.03)     2:24.23 (51.67)     3:14.35 (50.12)
        4:04.52 (50.17)     4:56.21 (51.69)     5:47.73 (51.52)     6:36.45 (48.72)
  8 Papaioannou, Christos     11 TYDE-NC              7:01.69    6:44.50  
                  44.01     1:34.83 (50.82)     2:28.83 (54.00)     3:22.63 (53.80)
        4:15.79 (53.16)     5:05.93 (50.14)     5:57.85 (51.92)     6:44.50 (46.65)
  9 Wisenbaker, Owen R        11 TYDE-NC                   NT    6:50.04  
                  43.01     1:34.47 (51.46)     2:27.11 (52.64)     3:20.25 (53.14)
        4:13.69 (53.44)     5:06.57 (52.88)     5:59.37 (52.80)     6:50.04 (50.67)
 
Event 69  Girls 8 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Halloran, Riley M          8 YCSC-SC              1:58.73    1:54.06  
                  55.41     1:54.06 (58.65)                                        
  2 Irvin, Isobel L            8 TYDE-NC                   NT    1:54.11  
                  55.42     1:54.11 (58.69)                                        
  3 Morris, Emma E             8 YCSC-SC              1:57.55    1:56.42  
                  57.24     1:56.42 (59.18)                                        
  4 Benson, Lauren R           8 YCSC-SC              2:06.20    2:05.45  
                1:01.29   2:05.45 (1:04.16)                                        
  5 Eldeeb, Merna K            8 TYDE-NC              2:29.20    2:09.16  
                1:00.96   2:09.16 (1:08.20)                                        
  6 Kondal, Jasmit O           7 WNCY-NC                   NT    2:09.84  
  7 Doyle, Jordan S            8 WNCY-NC                   NT    2:12.81  
  8 Wainright, Sophie A        8 RACY-NC              2:20.39    2:13.05  
                1:00.52   2:13.05 (1:12.53)                                        
 
Event 70  Boys 8 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cattaneo, Connor A         8 YCSC-SC              1:57.02    1:42.12  
                  48.31     1:42.12 (53.81)                                        
  2 Papaioannou, Stefanos      8 TYDE-NC                   NT    2:01.94  
  3 Halloran, Cooper J         7 YCSC-SC              2:27.27    2:24.53  
  4 Hawkins III, Rodney D      8 RACY-NC              2:56.23    2:46.15  
                1:25.45   2:46.15 (1:20.70)                                        
 
Event 71  Girls 9-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hitchcock, Ella Brett B    9 YSST-NC              1:42.01    1:32.75  
                  46.54     1:32.75 (46.21)                                        
  2 McMahan, Emily S          10 YCSC-SC              1:39.00    1:32.88  
                  45.53     1:32.88 (47.35)                                        
  3 Forbes, Abby R            10 CFAC-NC                   NT    1:34.42  
                  46.98     1:34.42 (47.44)                                        
  4 Furbay, Caroline D        10 CFAC-NC              1:44.72    1:35.50  
  5 Stark, Madeleine K        10 TYDE-NC              1:46.30    1:35.53  
                  46.31     1:35.53 (49.22)                                        
  6 Brown, Keegan H           10 TYDE-NC              1:32.08    1:36.07  
                  47.43     1:36.07 (48.64)                                        
  7 Doyle, Leila C            10 WNCY-NC              1:47.27    1:37.61  
                  45.43     1:37.61 (52.18)                                        
  8 Serang, Lulu A             9 TYDE-NC                   NT    1:38.39  
                  47.54     1:38.39 (50.85)                                        
  9 Kjar, Ava M               10 WNCY-NC              1:57.92    1:39.42  
                  47.57     1:39.42 (51.85)                                        
 10 Kondal, Meera A            9 WNCY-NC              1:58.91    1:40.34  
                  47.59     1:40.34 (52.75)                                        
 11 Post, Allie Maria M       10 TYDE-NC                   NT    1:44.44  
                  51.07     1:44.44 (53.37)                                        
 12 Coates, Louise E          10 WNCY-NC                   NT    1:49.97  
                  53.09     1:49.97 (56.88)                                        
 13 Moehrke, Brooke A         10 TYDE-NC                   NT    1:51.06  
 14 McGee, Sophia G           10 RACY-NC              2:16.17    1:51.66  
                  53.86     1:51.66 (57.80)                                        
 15 Ryder, Kaitlyn            10 Harris-NC            1:55.19    1:52.62  
                  55.26     1:52.62 (57.36)                                        
 16 Loibl, Hailey E           10 YCSC-SC              2:21.49    1:54.77  
                  56.28     1:54.77 (58.49)                                        
 17 Kamer, Haleigh L          10 WNCY-NC                   NT    1:55.09  
                  54.51   1:55.09 (1:00.58)                                        
 18 Ex, Georgie A              9 WNCY-NC                   NT    1:58.59  
                  56.73   1:58.59 (1:01.86)                                        
 19 Yeatman, Madeline G        9 WNCY-NC                   NT    1:58.77  
 20 Herlocker, Bella J        10 RACY-NC                   NT    1:59.91  
                  57.50   1:59.91 (1:02.41)                                        
 21 Behmer, Cooper C          10 YSST-NC              2:07.57    1:59.97  
                1:03.33     1:59.97 (56.64)                                        
 22 Copenhaver, Addison L     10 WNCY-NC              2:34.11    2:03.82  
 23 Fields, Sage M             9 YSST-NC              2:22.45    2:20.17  
                1:03.71   2:20.17 (1:16.46)                                        
 -- Kilpatrick, Lucy G         9 WNCY-NC                   NT         DQ  
 -- Goodwin, Taylor M          9 WNCY-NC                   NT         DQ  
 
Event 72  Boys 9-10 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Frondoza, Ethan R          9 TYDE-NC              1:36.05    1:33.75  
                  45.56     1:33.75 (48.19)                                        
  2 KuKucka, Gabriel J        10 YCSC-SC              1:36.58    1:35.49  
                  45.28     1:35.49 (50.21)                                        
  3 Beckerleg, Ben L          10 TYDE-NC              1:39.85    1:39.14  
                  50.05     1:39.14 (49.09)                                        
  4 Garvin, Parris J           9 YCSC-SC              2:07.83    1:41.49  
                  49.76     1:41.49 (51.73)                                        
  5 House, Will E              9 CFAC-NC                   NT    1:46.25  
                  50.38     1:46.25 (55.87)                                        
  6 Fields, Charles W         10 YSST-NC              1:59.96    1:47.58  
                  52.12     1:47.58 (55.46)                                        
  7 Brown, Noah A             10 YCSC-SC              1:56.95    1:54.92  
  8 Humphrey, Nathan D        10 YCSC-SC              2:02.77    1:56.54  
                  54.09   1:56.54 (1:02.45)                                        
  9 Jarrett, Alex J            9 WNCY-NC              2:28.18    2:21.11  
                1:11.72   2:21.11 (1:09.39)                                        
 
Event 73  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cattaneo, Courtney A      12 YCSC-SC              1:28.34    1:22.74  
                  39.99     1:22.74 (42.75)                                        
  2 Pitts, Emma W             11 YSST-NC              1:29.85    1:25.35  
                  41.32     1:25.35 (44.03)                                        
  3 Mabe, Molly K             12 TYDE-NC              1:34.35    1:30.20  
                  44.82     1:30.20 (45.38)                                        
  4 Petras, Jaden             12 Harris-NC            1:27.54    1:30.34  
  5 Keefauver, Eva G          11 WNCY-NC              1:34.96    1:30.44  
                  44.28     1:30.44 (46.16)                                        
  6 Bolick, Scout A           12 YSST-NC                   NT    1:33.80  
                  46.10     1:33.80 (47.70)                                        
  7 Fields, Colby D           11 YSST-NC              1:46.30    1:38.29  
                  48.87     1:38.29 (49.42)                                        
  8 Lloyd, Callie G           11 YCSC-SC              1:40.11    1:41.12  
                  48.49     1:41.12 (52.63)                                        
  9 Meadows, Grace G          11 WNCY-NC                   NT    1:43.78  
 10 McGee, Isabella H         12 RACY-NC              1:56.60    1:45.98  
 11 Camacho, Eppy E           11 CFAC-NC                   NT    1:47.90  
                  52.51     1:47.90 (55.39)                                        
 12 Statham, Carlee L         11 YCSC-SC              1:57.18    1:49.49  
                  53.23     1:49.49 (56.26)                                        
 13 Leahy, Caroline           11 Harris-NC            1:47.57    1:50.15  
                  52.60     1:50.15 (57.55)                                        
 14 Ryan, Audrey G            11 WNCY-NC              1:57.70    1:50.22  
                  52.61     1:50.22 (57.61)                                        
 15 Riet, Bella J             12 WNCY-NC                   NT    2:00.10  
 16 Dennis, Ally C            12 RACY-NC                   NT    2:00.82  
                  55.81   2:00.82 (1:05.01)                                        
 -- Lacy, Kiera E             12 WNCY-NC                   NT         DQ  
                  48.14          DQ (58.13)                                        
 
Event 74  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Gust, Conan C             12 YCSC-SC              1:24.76    1:25.19  
                  41.84     1:25.19 (43.35)                                        
  2 Behmer, Jackson W         12 YSST-NC              1:32.09    1:25.82  
                  42.50     1:25.82 (43.32)                                        
  3 Babak, Oleg               12 WNCY-NC                   NT    1:28.41  
                  42.27     1:28.41 (46.14)                                        
  4 Hitchcock, Drew A         11 YSST-NC              1:30.55    1:30.16  
                  43.96     1:30.16 (46.20)                                        
  5 Halloran, Nate            11 YCSC-SC              1:31.75    1:30.19  
                  44.05     1:30.19 (46.14)                                        
  6 Jarrett, Jake T           11 WNCY-NC              1:39.98    1:32.32  
                  45.78     1:32.32 (46.54)                                        
  7 Shores, Peter L           12 YSST-NC              1:35.25    1:32.77  
                  45.08     1:32.77 (47.69)                                        
  8 Petruzzi, Erik E          11 TYDE-NC              1:42.68    1:34.33  
                  47.56     1:34.33 (46.77)                                        
  9 Kukucka, Michael J        11 YCSC-SC              1:33.74    1:36.70  
 10 Papaioannou, Christos     11 TYDE-NC              1:42.55    1:37.36  
                  47.19     1:37.36 (50.17)                                        
 11 Wisenbaker, Owen R        11 TYDE-NC                   NT    1:39.57  
                  49.39     1:39.57 (50.18)                                        
 12 Eldeeb, Ahmed K           12 TYDE-NC              1:53.83    1:49.40  
 13 Eubanks, Evan R           12 YCSC-SC              1:44.84    1:51.32  
                  53.53     1:51.32 (57.79)                                        
 14 McIntyre-Quinn, Lukas A   11 WNCY-NC                   NT    1:54.98  
 15 Herlocker, Jax S          11 RACY-NC                   NT    1:56.83  
 16 Copenhaver, Ryan N        12 WNCY-NC              2:10.08    1:58.70  
 
Event 75  Girls 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Halloran, Riley M          8 YCSC-SC              1:00.27      58.56  
  2 Morris, Emma E             8 YCSC-SC                57.65      58.74  
  3 Vorhis, Ainsley C          8 WNCY-NC              1:28.30      59.70  
  4 Irvin, Isobel L            8 TYDE-NC                   NT    1:00.15  
  5 Uehling, Delaney P         8 YCSC-SC              1:19.59    1:16.29  
  6 Doyle, Jordan S            8 WNCY-NC                   NT    1:16.75  
  7 Benson, Lauren R           8 YCSC-SC              1:15.00    1:17.17  
  8 Kjar, Emma R               7 WNCY-NC                   NT    1:22.31  
  9 Wainright, Sophie A        8 RACY-NC              1:47.26    1:25.89  
 -- Kondal, Jasmit O           7 WNCY-NC                   NT         DQ  
 -- Herlocker, Patterson L     7 RACY-NC                   NT         DQ  
 -- Eldeeb, Merna K            8 TYDE-NC                   NT         DQ  
 
Event 76  Boys 8 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cattaneo, Connor A         8 YCSC-SC              1:01.19      56.07  
  2 Papaioannou, Stefanos      8 TYDE-NC                   NT    1:03.72  
  3 Kafitz, Brandon J          7 RACY-NC                   NT    1:15.32  
  4 Hawkins III, Rodney D      8 RACY-NC                   NT    1:50.44  
 
Event 77  Girls 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Keegan H           10 TYDE-NC                46.85      47.34  
  2 McMahan, Emily S          10 YCSC-SC                48.83      48.93  
  3 Kjar, Ava M               10 WNCY-NC                53.80      51.81  
  4 Doyle, Leila C            10 WNCY-NC              1:00.38      53.30  
  5 Moehrke, Brooke A         10 TYDE-NC                   NT      53.42  
  6 Herlocker, Bella J        10 RACY-NC              1:02.97      53.56  
  7 McGee, Sophia G           10 RACY-NC              1:05.37      54.14  
  8 Forbes, Abby R            10 CFAC-NC                   NT      54.69  
  9 Loibl, Hailey E           10 YCSC-SC                52.76      55.84  
 10 Kamer, Haleigh L          10 WNCY-NC                   NT      56.39  
 11 Yeatman, Madeline G        9 WNCY-NC                   NT      57.67  
 12 Behmer, Cooper C          10 YSST-NC                   NT      57.71  
 13 Coates, Louise E          10 WNCY-NC                   NT      58.24  
 14 Copenhaver, Addison L     10 WNCY-NC              1:06.96      58.54  
 15 Kondal, Meera A            9 WNCY-NC              1:04.27    1:03.42  
 16 Goodwin, Taylor M          9 WNCY-NC                   NT    1:03.93  
 17 Guo, Maggie                9 TYDE-NC                   NT    1:06.51  
 18 Kilpatrick, Lucy G         9 WNCY-NC                   NT    1:08.40  
 19 Fields, Sage M             9 YSST-NC                   NT    1:16.79  
 
Event 78  Boys 9-10 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Camacho, Clem C            9 CFAC-NC                   NT      45.68  
  2 Fields, Charles W         10 YSST-NC                59.66      52.32  
  3 Cronin, William J         10 YCSC-SC                57.30      53.15  
  4 Garvin, Parris J           9 YCSC-SC                53.09      54.15  
  5 House, Will E              9 CFAC-NC                   NT      55.79  
  6 Brown, Noah A             10 YCSC-SC              1:01.64      56.32  
  7 Jarrett, Alex J            9 WNCY-NC              1:19.04    1:05.18  
  8 Green, Ayden A             9 YCSC-SC              1:12.97    1:16.68  
 
Event 79  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pitts, Emma W             11 YSST-NC                47.25      42.63  
  2 Leahy, Caroline           11 Harris-NC              45.86      47.69  
  3 Humphrey, Chloe E         12 YCSC-SC                48.22      47.87  
  4 Ryan, Audrey G            11 WNCY-NC                51.83      48.16  
  5 Lloyd, Callie G           11 YCSC-SC                50.46      48.40  
  6 Bolick, Greer J           12 YSST-NC                51.04      50.56  
  7 Camacho, Eppy E           11 CFAC-NC                   NT      50.59  
  8 Weidner, Mia S            12 WNCY-NC                54.06      50.77  
  9 Fields, Colby D           11 YSST-NC                58.98      52.11  
 10 Bolick, Scout A           12 YSST-NC                56.09      52.62  
 11 Cattaneo, Courtney A      12 YCSC-SC                52.82      53.34  
 12 Statham, Carlee L         11 YCSC-SC              1:08.35      54.83  
 13 Mabe, Molly K             12 TYDE-NC                52.59      55.98  
 14 Riet, Bella J             12 WNCY-NC                   NT      56.24  
 15 McGee, Isabella H         12 RACY-NC              1:00.38      56.39  
 16 Hume, Jazlyn M            11 WNCY-NC                   NT      57.76  
 17 Keefauver, Eva G          11 WNCY-NC              1:00.24      58.09  
 18 Van Noy, Jaylin           12 TYDE-NC                   NT      59.53  
 19 Dennis, Ally C            12 RACY-NC                   NT    1:00.58  
 -- Meadows, Grace G          11 WNCY-NC                   NT         DQ  
 -- Kennedy, Savannah M       12 WNCY-NC                58.74         DQ  
 
Event 80  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Behmer, Jackson W         12 YSST-NC                44.05      42.19  
  2 Petruzzi, Erik E          11 TYDE-NC                45.78      43.42  
  3 Papaioannou, Christos     11 TYDE-NC                50.23      43.65  
  4 Shores, Peter L           12 YSST-NC                44.37      45.31  
  5 Babak, Oleg               12 WNCY-NC                   NT      45.37  
  6 Moracco, Kaden B          12 YCSC-SC                52.06      51.33  
  7 McIntyre-Quinn, Lukas A   11 WNCY-NC                   NT      52.37  
  8 Jarrett, Jake T           11 WNCY-NC                55.04      52.56  
  9 Eldeeb, Ahmed K           12 TYDE-NC                57.87      54.21  
 10 Herlocker, Jax S          11 RACY-NC                   NT      59.08  
 11 Copenhaver, Ryan N        12 WNCY-NC              1:10.02    1:02.77  
 12 Eubanks, Evan R           12 YCSC-SC              1:01.85    1:03.65  
 13 Loibl, Hunter D           11 YCSC-SC              1:14.52    1:10.38  
 
Event 81  Girls 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Irvin, Isobel L            8 TYDE-NC                   NT      50.18  
  2 Benson, Lauren R           8 YCSC-SC              1:16.69    1:08.39  
  3 Vorhis, Ainsley C          8 WNCY-NC                   NT    1:12.76  
 -- Kondal, Jasmit O           7 WNCY-NC                   NT         DQ  
 -- Porter, Meagan J           8 WNCY-NC                   NT         DQ  
 -- Eldeeb, Merna K            8 TYDE-NC                   NT         DQ  
 -- Herlocker, Patterson L     7 RACY-NC                   NT         DQ  
 
Event 82  Boys 8 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cattaneo, Connor A         8 YCSC-SC                59.81      49.19  
  2 Porter, Logan T            7 WNCY-NC                   NT    1:02.82  
 
Event 83  Girls 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Furbay, Caroline D        10 CFAC-NC                55.07      37.96  
  2 Forbes, Abby R            10 CFAC-NC                53.63      40.29  
  3 Post, Allie Maria M       10 TYDE-NC                   NT      40.76  
  4 Stark, Madeleine K        10 TYDE-NC                   NT      41.70  
  5 McMahan, Emily S          10 YCSC-SC                57.75      41.96  
  6 Hitchcock, Ella Brett B    9 YSST-NC                50.47      44.57  
  7 Doyle, Leila C            10 WNCY-NC                55.53      47.38  
  8 Goodwin, Taylor M          9 WNCY-NC                   NT      49.70  
  9 Kjar, Ava M               10 WNCY-NC              1:06.11      51.87  
 10 Moehrke, Brooke A         10 TYDE-NC                   NT      52.93  
 11 Ryder, Kaitlyn            10 Harris-NC              50.65      52.99  
 12 Guo, Maggie                9 TYDE-NC                   NT      56.06  
 13 McGee, Sophia G           10 RACY-NC              1:08.22      56.66  
 14 Coates, Louise E          10 WNCY-NC                   NT      58.88  
 15 Yeatman, Madeline G        9 WNCY-NC                   NT    1:01.12  
 16 Herlocker, Bella J        10 RACY-NC              1:14.90    1:19.96  
 -- Fields, Sage M             9 YSST-NC                   NT         DQ  
 -- Ex, Georgie A              9 WNCY-NC                   NT         DQ  
 
Event 84  Boys 9-10 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Camacho, Clem C            9 CFAC-NC                   NT      37.16  
  2 Frondoza, Ethan R          9 TYDE-NC                38.65      39.21  
  3 KuKucka, Gabriel J        10 YCSC-SC                48.97      43.75  
  4 Brown, Noah A             10 YCSC-SC              1:01.39      49.91  
  5 Beckerleg, Ben L          10 TYDE-NC                53.28      53.29  
  6 House, Will E              9 CFAC-NC                   NT      53.37  
  7 Humphrey, Nathan D        10 YCSC-SC              1:15.23    1:08.16  
 -- Green, Ayden A             9 YCSC-SC                54.93         DQ  
 
Event 85  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Pitts, Emma W             11 YSST-NC                39.97      38.04  
  2 Kennedy, Savannah M       12 WNCY-NC                48.17      40.39  
  3 Petras, Jaden             12 Harris-NC              37.92      41.63  
  4 Fields, Colby D           11 YSST-NC                43.60      42.15  
  5 Humphrey, Chloe E         12 YCSC-SC                42.71      42.52  
  6 Bolick, Greer J           12 YSST-NC                47.61      42.65  
  7 Cattaneo, Courtney A      12 YCSC-SC                45.01      43.16  
  8 Leahy, Caroline           11 Harris-NC              43.16      43.36  
  9 Mabe, Molly K             12 TYDE-NC                44.68      44.05  
 10 Bolick, Scout A           12 YSST-NC                44.42      44.65  
 11 Camacho, Eppy E           11 CFAC-NC                   NT      46.42  
 12 McGee, Isabella H         12 RACY-NC              1:00.33      46.98  
 13 Van Noy, Jaylin           12 TYDE-NC                   NT      48.08  
 14 Weidner, Mia S            12 WNCY-NC                54.68      48.33  
 15 Statham, Carlee L         11 YCSC-SC              1:06.48      54.37  
 16 Dennis, Ally C            12 RACY-NC                   NT      59.40  
 -- Meadows, Grace G          11 WNCY-NC                   NT         DQ  
 -- Hume, Jazlyn M            11 WNCY-NC                   NT         DQ  
 
Event 86  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Hitchcock, Drew A         11 YSST-NC                38.51      36.79  
  2 Shores, Peter L           12 YSST-NC                41.12      40.10  
  3 Kukucka, Michael J        11 YCSC-SC                42.40      42.71  
  4 Wisenbaker, Owen R        11 TYDE-NC                43.55      45.45  
  5 Jarrett, Jake T           11 WNCY-NC                46.53      47.63  
  6 Moracco, Kaden B          12 YCSC-SC                46.98      49.78  
  7 Eldeeb, Ahmed K           12 TYDE-NC                   NT      52.98  
  8 Eubanks, Evan R           12 YCSC-SC                47.97      53.61  
  9 Loibl, Hunter D           11 YCSC-SC                53.19      55.72  
 10 Copenhaver, Ryan N        12 WNCY-NC                58.96      57.70  
 -- McIntyre-Quinn, Lukas A   11 WNCY-NC                   NT         DQ  
 -- Babak, Oleg               12 WNCY-NC                   NT         DQ  
 
Event 87  Girls 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Halloran, Riley M          8 YCSC-SC              1:49.28    1:39.47  
                  47.59     1:39.47 (51.88)                                        
  2 Irvin, Isobel L            8 TYDE-NC                   NT    1:43.52  
                  47.90     1:43.52 (55.62)                                        
  3 Morris, Emma E             8 YCSC-SC              1:59.06    1:53.29  
                  55.91     1:53.29 (57.38)                                        
  4 Eldeeb, Merna K            8 TYDE-NC              2:24.97    1:57.82  
                  53.45   1:57.82 (1:04.37)                                        
  5 Porter, Meagan J           8 WNCY-NC                   NT    1:59.06  
                  58.84   1:59.06 (1:00.22)                                        
  6 Benson, Lauren R           8 YCSC-SC              2:01.17    2:08.07  
                1:00.91   2:08.07 (1:07.16)                                        
  7 Doyle, Jordan S            8 WNCY-NC              2:50.93    2:19.16  
                1:01.86   2:19.16 (1:17.30)                                        
  8 Kjar, Emma R               7 WNCY-NC                   NT    2:36.09  
                1:14.05   2:36.09 (1:22.04)                                        
  9 Uehling, Delaney P         8 YCSC-SC              2:05.11    2:37.89  
                1:13.34   2:37.89 (1:24.55)                                        
 10 Wainright, Sophie A        8 RACY-NC              2:17.99    2:42.20  
                1:13.55   2:42.20 (1:28.65)                                        
 -- Vorhis, Ainsley C          8 WNCY-NC              2:56.55         DQ  
                1:00.22        DQ (1:08.94)                                        
 
Event 88  Boys 8 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cattaneo, Connor A         8 YCSC-SC              1:47.63    1:32.90  
                  42.33     1:32.90 (50.57)                                        
  2 Porter, Logan T            7 WNCY-NC                   NT    1:47.21  
                  48.68     1:47.21 (58.53)                                        
  3 Papaioannou, Stefanos      8 TYDE-NC                   NT    1:51.03  
                  51.30     1:51.03 (59.73)                                        
  4 Halloran, Cooper J         7 YCSC-SC              2:13.69    1:56.99  
                  55.94   1:56.99 (1:01.05)                                        
  5 Kafitz, Brandon J          7 RACY-NC              2:40.16    2:17.35  
                1:02.38   2:17.35 (1:14.97)                                        
  6 Hawkins III, Rodney D      8 RACY-NC              3:19.02    2:37.08  
                1:08.66   2:37.08 (1:28.42)                                        
 
Event 89  Girls 9-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Brown, Keegan H           10 TYDE-NC              1:17.86    1:19.01  
                  38.21     1:19.01 (40.80)                                        
  2 Post, Allie Maria M       10 TYDE-NC                   NT    1:23.87  
                  39.82     1:23.87 (44.05)                                        
  3 Stark, Madeleine K        10 TYDE-NC                   NT    1:25.28  
                  39.53     1:25.28 (45.75)                                        
  4 Hitchcock, Ella Brett B    9 YSST-NC              1:36.58    1:25.64  
                  40.61     1:25.64 (45.03)                                        
  5 Kjar, Ava M               10 WNCY-NC              1:44.57    1:28.80  
                  43.52     1:28.80 (45.28)                                        
  6 Doyle, Leila C            10 WNCY-NC              1:39.70    1:29.17  
                  40.62     1:29.17 (48.55)                                        
  7 Serang, Lulu A             9 TYDE-NC              1:36.50    1:29.52  
                  42.85     1:29.52 (46.67)                                        
  8 Goodwin, Taylor M          9 WNCY-NC                   NT    1:33.56  
                  44.10     1:33.56 (49.46)                                        
  9 Loibl, Hailey E           10 YCSC-SC              1:32.49    1:34.06  
                  45.03     1:34.06 (49.03)                                        
 10 Ryder, Kaitlyn            10 Harris-NC            1:40.38    1:35.98  
                  46.41     1:35.98 (49.57)                                        
 11 Behmer, Cooper C          10 YSST-NC              1:55.10    1:36.06  
                  45.99     1:36.06 (50.07)                                        
 12 Moehrke, Brooke A         10 TYDE-NC                   NT    1:36.12  
                  44.67     1:36.12 (51.45)                                        
 13 McGee, Sophia G           10 RACY-NC              2:08.74    1:37.84  
                  46.50     1:37.84 (51.34)                                        
 14 Coates, Louise E          10 WNCY-NC                   NT    1:39.28  
                  46.95     1:39.28 (52.33)                                        
 15 Kamer, Haleigh L          10 WNCY-NC                   NT    1:41.48  
                  47.07     1:41.48 (54.41)                                        
 16 Copenhaver, Addison L     10 WNCY-NC              2:07.41    1:52.64  
                  53.92     1:52.64 (58.72)                                        
 17 Guo, Maggie                9 TYDE-NC                   NT    1:57.36  
 18 Ex, Georgie A              9 WNCY-NC                   NT    1:57.56  
                  58.09     1:57.56 (59.47)                                        
 19 Kilpatrick, Lucy G         9 WNCY-NC                   NT    1:57.62  
 20 Yeatman, Madeline G        9 WNCY-NC                   NT    1:58.52  
                  55.22   1:58.52 (1:03.30)                                        
 21 Fields, Sage M             9 YSST-NC              2:25.76    2:04.44  
                  57.66   2:04.44 (1:06.78)                                        
 
Event 90  Boys 9-10 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Camacho, Clem C            9 CFAC-NC                   NT    1:18.56  
                  38.00     1:18.56 (40.56)                                        
  2 Frondoza, Ethan R          9 TYDE-NC              1:23.72    1:20.31  
                  38.89     1:20.31 (41.42)                                        
  3 Cronin, William J         10 YCSC-SC              1:29.16    1:23.45  
                  40.77     1:23.45 (42.68)                                        
  4 Garvin, Parris J           9 YCSC-SC              1:26.11    1:26.55  
                  42.59     1:26.55 (43.96)                                        
  5 House, Will E              9 CFAC-NC                   NT    1:29.46  
                  44.05     1:29.46 (45.41)                                        
  6 Beckerleg, Ben L          10 TYDE-NC              1:30.46    1:33.85  
                  45.07     1:33.85 (48.78)                                        
  7 Fields, Charles W         10 YSST-NC              1:44.97    1:34.26  
                  45.61     1:34.26 (48.65)                                        
  8 Brown, Noah A             10 YCSC-SC              1:44.46    1:35.88  
                  46.58     1:35.88 (49.30)                                        
  9 Green, Ayden A             9 YCSC-SC              1:46.46    1:46.62  
                  46.71     1:46.62 (59.91)                                        
 10 Humphrey, Nathan D        10 YCSC-SC              1:59.05    1:49.39  
 11 Jarrett, Alex J            9 WNCY-NC              2:24.45    2:05.62  
                  59.66   2:05.62 (1:05.96)                                        
 
Event 91  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Cattaneo, Courtney A      12 YCSC-SC              1:17.53    1:16.50  
                  37.44     1:16.50 (39.06)                                        
  2 Bolick, Greer J           12 YSST-NC              1:23.61    1:16.94  
                  37.93     1:16.94 (39.01)                                        
  3 Keefauver, Eva G          11 WNCY-NC                   NT    1:19.28  
                  37.70     1:19.28 (41.58)                                        
  4 Mabe, Molly K             12 TYDE-NC              1:22.24    1:23.07  
                  41.74     1:23.07 (41.33)                                        
  5 Humphrey, Chloe E         12 YCSC-SC              1:24.44    1:23.14  
  6 Petras, Jaden             12 Harris-NC            1:18.60    1:23.72  
                  38.99     1:23.72 (44.73)                                        
  7 Bolick, Scout A           12 YSST-NC              1:24.44    1:24.07  
                  40.01     1:24.07 (44.06)                                        
  8 Kennedy, Savannah M       12 WNCY-NC              1:34.77    1:24.79  
                  38.36     1:24.79 (46.43)                                        
  9 Van Noy, Jaylin           12 TYDE-NC                   NT    1:25.75  
 10 Lacy, Kiera E             12 WNCY-NC                   NT    1:26.59  
                  41.51     1:26.59 (45.08)                                        
 11 Camacho, Eppy E           11 CFAC-NC                   NT    1:29.69  
                  44.15     1:29.69 (45.54)                                        
 12 Lloyd, Callie G           11 YCSC-SC              1:27.63    1:31.95  
                  42.86     1:31.95 (49.09)                                        
 13 Statham, Carlee L         11 YCSC-SC              1:56.97    1:34.60  
                  44.29     1:34.60 (50.31)                                        
 14 Dennis, Ally C            12 RACY-NC                   NT    1:37.39  
                  44.10     1:37.39 (53.29)                                        
 15 Ryan, Audrey G            11 WNCY-NC              1:51.35    1:37.79  
                  46.47     1:37.79 (51.32)                                        
 16 Weidner, Mia S            12 WNCY-NC              1:55.30    1:38.55  
                  46.94     1:38.55 (51.61)                                        
 17 Meadows, Grace G          11 WNCY-NC                   NT    1:40.37  
 18 Hume, Jazlyn M            11 WNCY-NC                   NT    1:46.46  
                  49.87     1:46.46 (56.59)                                        
 
Event 92  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Behmer, Jackson W         12 YSST-NC              1:14.57    1:07.69  
                  33.37     1:07.69 (34.32)                                        
  2 Halloran, Nate            11 YCSC-SC              1:16.79    1:11.26  
                  34.45     1:11.26 (36.81)                                        
  3 Gust, Conan C             12 YCSC-SC              1:13.20    1:14.33  
                  35.56     1:14.33 (38.77)                                        
  4 Hitchcock, Drew A         11 YSST-NC              1:18.52    1:16.58  
                  35.83     1:16.58 (40.75)                                        
  5 Petruzzi, Erik E          11 TYDE-NC              1:26.38    1:17.06  
                  35.46     1:17.06 (41.60)                                        
  6 Babak, Oleg               12 WNCY-NC                   NT    1:17.25  
                  35.51     1:17.25 (41.74)                                        
  7 Papaioannou, Christos     11 TYDE-NC              1:33.90    1:23.48  
                  39.07     1:23.48 (44.41)                                        
  8 Eldeeb, Ahmed K           12 TYDE-NC              1:32.54    1:23.74  
                  40.75     1:23.74 (42.99)                                        
  9 Jarrett, Jake T           11 WNCY-NC              1:22.56    1:24.28  
                  39.13     1:24.28 (45.15)                                        
 10 Herlocker, Jax S          11 RACY-NC                   NT    1:29.72  
                  42.45     1:29.72 (47.27)                                        
 11 Wisenbaker, Owen R        11 TYDE-NC              1:45.49    1:30.58  
                  41.02     1:30.58 (49.56)                                        
 12 McIntyre-Quinn, Lukas A   11 WNCY-NC                   NT    1:34.72  
                  44.34     1:34.72 (50.38)                                        
 13 Copenhaver, Ryan N        12 WNCY-NC              1:35.00    1:35.51  
                  43.51     1:35.51 (52.00)                                        
 14 Eubanks, Evan R           12 YCSC-SC              1:29.49    1:35.83  
                  44.72     1:35.83 (51.11)                                        
 15 Loibl, Hunter D           11 YCSC-SC              1:44.85    1:42.58  
                  47.01     1:42.58 (55.57)                                        
 
Event 93  Girls 8 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA OF Western North Carolina-NC  'A'                 NT    3:54.31  
     1) Vorhis, Ainsley C 8             2) Porter, Meagan J 8             
     3) Doyle, Jordan S 8               4) Kondal, Jasmit O 7             
                  56.50                             1:13.39 ( )   3:54.31 (2:40.92)
 
Event 95  Girls 12 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA Columbia Swim Club-SC  'A'                   2:30.70    2:27.01  
     1) Humphrey, Chloe E 12            2) McMahan, Emily S 10            
     3) Lloyd, Callie G 11              4) Cattaneo, Courtney A 12        
                                1:14.66 ( )     1:52.23 (37.57)     2:27.01 (34.78)
  2 YMCA Seahorse Swim Team-NC  'A'                   2:30.90    2:27.72  
     1) Bolick, Greer J 12              2) Fields, Colby D 11             
     3) Bolick, Scout A 12              4) Pitts, Emma W 11               
                  36.12                             1:34.43 ( )     2:27.72 (53.29)
  3 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'A'            2:55.77    2:32.72  
     1) Brown, Keegan H 10              2) Mabe, Molly K 12               
     3) Stark, Madeleine K 10           4) Van Noy, Jaylin 12             
                  36.88     1:15.98 (39.10)     1:53.80 (37.82)     2:32.72 (38.92)
  4 Rowan Aquatic Club YMCA-NC  'A'                        NT    2:54.90  
     1) McGee, Isabella H 12            2) McGee, Sophia G 10             
     3) Dennis, Ally C 12               4) Herlocker, Bella J 10          
                                                    1:14.39 ( )   2:54.90 (1:40.51)
  5 YMCA OF Western North Carolina-NC  'B'                 NT    2:55.62  
     1) Goodwin, Taylor M 9             2) Hume, Jazlyn M 11              
     3) Kamer, Haleigh L 10             4) Kennedy, Savannah M 12         
                  43.04     1:29.87 (46.83)      1:34.59 (4.72)   2:55.62 (1:21.03)
  6 YMCA OF Western North Carolina-NC  'C'                 NT    2:55.80  
     1) Kilpatrick, Lucy G 9            2) Kjar, Ava M 10                 
     3) Kondal, Meera A 9               4) Lacy, Kiera E 12               
                  53.28     1:34.22 (40.94)     2:17.46 (43.24)     2:55.80 (38.34)
  7 YMCA OF Western North Carolina-NC  'D'                 NT    3:05.50  
     1) Meadows, Grace G 11             2) Riet, Bella J 12               
     3) Weidner, Mia S 12               4) Yeatman, Madeline G 9          
                  55.45     1:31.79 (36.34)   3:05.50 (1:33.71)                    
  8 YMCA Columbia Swim Club-SC  'B'                   3:13.82    3:06.50  
     1) Halloran, Riley M 8             2) Statham, Carlee L 11           
     3) Benson, Lauren R 8              4) Loibl, Hailey E 10             
                                1:29.17 ( )      1:35.34 (6.17)   3:06.50 (1:31.16)
  9 YMCA OF Western North Carolina-NC  'A'                 NT    3:09.79  
     1) Coates, Louise E 10             2) Copenhaver, Addison L 10       
     3) Doyle, Leila C 10               4) Ex, Georgie A 9                
                                                    2:27.34 ( )     3:09.79 (42.45)
 
Event 96  Boys 12 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA Seahorse Swim Team-NC  'A'                   2:19.38    2:22.14  
     1) Shores, Peter L 12              2) Fields, Charles W 10           
     3) Hitchcock, Drew A 11            4) Behmer, Jackson W 12           
                  49.75     1:16.91 (27.16)     1:49.94 (33.03)     2:22.14 (32.20)
  2 YMCA Columbia Swim Club-SC  'A'                   2:29.17    2:22.57  
     1) Gust, Conan C 12                2) Garvin, Parris J 9             
     3) Kukucka, Michael J 11           4) Halloran, Nate 11              
                  34.62                             1:49.33 ( )     2:22.57 (33.24)
  3 YMCA of Northwest North Caroli-NC  'A'            2:32.98    2:28.02  
     1) Papaioannou, Christos 11        2) Frondoza, Ethan R 9            
     3) Petruzzi, Erik E 11             4) Beckerleg, Ben L 10            
                  37.22                             1:23.77 ( )   2:28.02 (1:04.25)
  4 YMCA Columbia Swim Club-SC  'B'                   2:45.88    2:42.61  
     1) Brown, Noah A 10                2) KuKucka, Gabriel J 10          
     3) Loibl, Hunter D 11              4) Cronin, William J 10           
                  38.35     1:21.00 (42.65)     2:03.07 (42.07)     2:42.61 (39.54)
  5 YMCA OF Western North Carolina-NC  'A'                 NT    2:52.88  
     1) Babak, Oleg 12                  2) Copenhaver, Ryan N 12          
     3) Porter, Logan T 7               4) Jarrett, Alex J 9              
                  34.00     1:13.93 (39.93)      1:20.02 (6.09)   2:52.88 (1:32.86)