Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 6/21/2017 02:35 PM
            2017 NC ECA Beach Invitational - 6/16/2017 to 6/18/2017            
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Soleo, Lauren A           17 YOTA-NC              5:11.94    5:23.89   20  
                1:12.63   2:35.48 (1:22.85)   4:11.96 (1:36.48)   5:23.89 (1:11.93)
  2 Despres, Morgan K         16 ECA-NC               5:55.22    5:28.22   17  
  3 Carson, Megan A           14 YOTA-NC              5:31.52    5:29.23   16  
                1:14.51   2:38.10 (1:23.59)   4:19.28 (1:41.18)   5:29.23 (1:09.95)
  4 Bergstrom, Nora K         14 YOTA-NC              5:29.37    5:32.79   15  
                1:19.19   2:44.28 (1:25.09)   4:20.48 (1:36.20)   5:32.79 (1:12.31)
  5 Hastings, Emma R          13 ECA-NC                    NT    5:35.81   14  
                1:14.28   2:42.28 (1:28.00)   4:22.74 (1:40.46)   5:35.81 (1:13.07)
  6 Walker, Alexis L          15 YOTA-NC              5:29.27    5:37.92   13  
                1:15.13   2:45.66 (1:30.53)   4:23.52 (1:37.86)   5:37.92 (1:14.40)
  7 Krumanocker, Kelsey R     17 CVAC-NC              5:36.98    5:38.37   12  
                1:18.85   4:22.53 (3:03.68)   5:38.37 (1:15.84)                    
  8 Colaneri, Martina S       14 YOTA-NC                   NT    5:41.33   11  
  9 Tart, Bethany N           14 ECA-NC               5:55.21    5:45.78    9  
                                2:58.08 ( )   5:45.78 (2:47.70)                    
 10 Carson, Katie N           14 YOTA-NC              5:43.75    5:45.86    7  
                1:17.61   2:42.48 (1:24.87)   4:26.28 (1:43.80)   5:45.86 (1:19.58)
 11 Maloy, Jenna N            14 YOTA-NC              5:37.92    5:49.75    6  
 12 Muehl, Lauren R           17 CVAC-NC              5:52.64    5:51.80    5  
                1:24.64   2:55.50 (1:30.86)   4:33.34 (1:37.84)   5:51.80 (1:18.46)
 13 Fulford, Hanna W          16 YOTA-NC              5:53.31    5:51.90    4  
                1:18.18   2:51.87 (1:33.69)   4:36.81 (1:44.94)   5:51.90 (1:15.09)
 14 Dacier, Anna C            15 TEAM-NC              5:41.25    5:52.01    3  
                1:28.01   2:58.86 (1:30.85)   4:34.74 (1:35.88)   5:52.01 (1:17.27)
 15 Legarth, Megan M          13 YOTA-NC              5:55.99    5:52.37    2  
                1:34.83   3:15.78 (1:40.95)   5:52.37 (2:36.59)                    
 16 Medins, Delaney C         12 YOTA-NC              5:47.83    5:54.11    1  
 17 Jennings, Spencer R       12 YOTA-NC              6:33.05    5:56.71  
 18 Watson, Dana R            15 CVAC-NC              5:46.92    5:56.98  
                1:23.30   2:57.73 (1:34.43)   4:36.15 (1:38.42)   5:56.98 (1:20.83)
 19 Day, Keenan M             12 YOTA-NC              5:54.26    5:58.36  
                1:21.41   2:56.79 (1:35.38)   4:36.64 (1:39.85)   5:58.36 (1:21.72)
 20 Dungan, Kristin L         12 YOTA-NC              5:53.88    6:04.64  
 21 Battaglini, Gabi          14 YOTA-NC              5:30.88    6:09.59  
 22 Kozek, Teagan G           12 TEAM-NC                   NT    6:11.74  
 23 Faber, Rebecca J          12 YOTA-NC              6:12.12    6:13.26  
                                2:58.08 ( )   6:13.26 (3:15.18)                    
 24 Dease, Abby L             14 YOTA-NC              6:23.33    6:14.98  
 25 Secan, Rachel H           14 YOTA-NC              5:59.66    6:15.20  
 26 Prucha, Abby W            11 YOTA-NC              6:59.99    6:17.70  
                1:30.26   3:04.47 (1:34.21)   4:53.98 (1:49.51)   6:17.70 (1:23.72)
 27 Primm, Jett D             17 TEAM-NC              6:08.70    6:20.76  
 28 Mondo, Molly E            14 YOTA-NC              6:10.00    6:23.34  
                1:36.43   3:10.05 (1:33.62)   5:03.92 (1:53.87)   6:23.34 (1:19.42)
 28 Baysden, Kaley M          12 YOTA-NC              6:33.44    6:23.34  
                1:36.43   3:10.05 (1:33.62)   5:03.92 (1:53.87)   6:23.34 (1:19.42)
 30 Kilgallen, Emily K        12 YOTA-NC              6:35.09    6:23.91  
                1:26.98   3:01.20 (1:34.22)   6:23.91 (3:22.71)                    
 31 Altmeyer, Lily K          12 TEAM-NC                   NT    6:26.16  
                1:28.82   3:08.33 (1:39.51)   4:55.93 (1:47.60)   6:26.16 (1:30.23)
 32 Foglesong, Mia L          15 YOTA-NC              6:19.88    6:35.43  
                1:34.83   3:15.78 (1:40.95)   6:35.43 (3:19.65)                    
 33 Baysden, Becca L          12 YOTA-NC              6:29.58    6:41.10  
                1:38.09   3:17.83 (1:39.74)   6:41.10 (3:23.27)                    
 33 Shearon, Audrey F         13 YOTA-NC              6:02.66    6:41.10  
                1:38.09   3:17.83 (1:39.74)   6:41.10 (3:23.27)                    
 35 Gross, Kylie              14 ECA-NC               7:09.05    6:43.40  
 36 Kota, Emma M              13 YOTA-NC                   NT    6:45.60  
                1:38.28   3:21.48 (1:43.20)   6:45.60 (3:24.12)                    
 37 Syp, Mia N                16 ECA-NC                    NT    7:54.10  
                                                    6:14.39 ( )   7:54.10 (1:39.71)
 -- Templeton, Lindsay W      12 YOTA-NC              6:38.66         DQ  
                1:33.87   3:21.55 (1:47.68)   5:19.78 (1:58.23)        DQ (1:28.64)
 -- Posse, Madeline M         16 Unattached           6:08.81         DQ  
 
Event 2  Boys 400 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Queen, Jacob W            19 CVAC-NC              4:40.07    4:56.62   20  
                1:05.37   2:24.78 (1:19.41)   3:49.59 (1:24.81)   4:56.62 (1:07.03)
  2 Nowacek, Jack D           14 ECA-NC               5:17.99    5:08.76   17  
                1:08.44   2:29.14 (1:20.70)   3:59.22 (1:30.08)   5:08.76 (1:09.54)
  3 Martin, Micah R           15 CVAC-NC              5:15.65    5:11.68   16  
  4 Forgrave, Zack R          17 YOTA-NC              5:27.87    5:15.01   15  
                1:12.86   2:31.09 (1:18.23)   4:03.07 (1:31.98)   5:15.01 (1:11.94)
  5 Baker, Jay H              14 YOTA-NC              5:01.83    5:19.51   14  
                1:11.08   2:34.45 (1:23.37)   4:05.98 (1:31.53)   5:19.51 (1:13.53)
  6 Noble, Ross M             12 YOTA-NC              5:23.88    5:24.28   13  
                1:16.23   2:39.02 (1:22.79)   4:14.41 (1:35.39)   5:24.28 (1:09.87)
  7 Carroll, Brody W          14 CVAC-NC              5:23.39    5:25.14   12  
  8 Prucha, John M            13 YOTA-NC              5:34.28    5:25.20   11  
                1:11.50   2:37.02 (1:25.52)   4:12.76 (1:35.74)   5:25.20 (1:12.44)
  9 Humbert, William S        16 YOTA-NC              5:27.44    5:27.05    9  
                1:15.57   2:43.90 (1:28.33)   4:17.70 (1:33.80)   5:27.05 (1:09.35)
 10 Landry, Andrew T          17 ECA-NC               5:04.54    5:27.64    7  
                1:12.37   2:41.45 (1:29.08)   4:15.02 (1:33.57)   5:27.64 (1:12.62)
 11 Davis, Collin A           14 YOTA-NC              5:30.77    5:29.46    6  
 12 McRea, Levi T             13 CVAC-NC              5:50.77    5:34.18    5  
                1:20.90   2:46.54 (1:25.64)   4:20.50 (1:33.96)   5:34.18 (1:13.68)
 13 Faber, Samuel S           14 YOTA-NC              5:22.06    5:34.47    4  
                1:14.04   2:39.28 (1:25.24)   4:20.58 (1:41.30)   5:34.47 (1:13.89)
 14 McGovern, Camden          13 YOTA-NC              5:24.34    5:36.44    3  
                1:20.48   2:48.22 (1:27.74)   4:23.93 (1:35.71)   5:36.44 (1:12.51)
 15 Tillery, Seth R           15 ECA-NC                    NT    5:36.50    2  
                1:14.21   2:40.68 (1:26.47)   4:19.06 (1:38.38)   5:36.50 (1:17.44)
 16 Childs, James M           15 TEAM-NC              5:33.52    5:37.73    1  
                1:17.48   2:43.36 (1:25.88)   4:26.05 (1:42.69)   5:37.73 (1:11.68)
 17 Despres, Garrett T        14 ECA-NC                    NT    5:38.92  
                1:16.83   2:41.46 (1:24.63)   5:38.92 (2:57.46)                    
 18 Pena, Wyatt M             13 YOTA-NC              5:51.46    5:42.62  
                1:18.35   2:43.03 (1:24.68)   4:24.80 (1:41.77)   5:42.62 (1:17.82)
 19 Ansede, Lucas M           14 YOTA-NC              5:44.10    5:43.87  
                1:13.98   2:41.76 (1:27.78)   4:25.51 (1:43.75)   5:43.87 (1:18.36)
 20 Larrie, Micah P           14 YOTA-NC              5:53.67    5:49.00  
                1:21.76   2:53.73 (1:31.97)   4:28.57 (1:34.84)   5:49.00 (1:20.43)
 21 Epps, Jimmy N             14 YOTA-NC              5:49.02    5:52.50  
                1:16.99   2:46.56 (1:29.57)   4:28.74 (1:42.18)   5:52.50 (1:23.76)
 22 Smith, Ben W              12 YOTA-NC              5:52.88    5:58.17  
 23 Tuenker, Felix M          15 YOTA-NC              5:41.57    5:59.18  
                1:22.48   2:54.33 (1:31.85)   4:41.97 (1:47.64)   5:59.18 (1:17.21)
 24 Goins, George F           11 TEAM-NC                   NT    6:05.85  
                1:20.44   2:58.21 (1:37.77)   4:46.21 (1:48.00)   6:05.85 (1:19.64)
 25 Larrie, Uhlan R           15 YOTA-NC              5:49.70    6:06.08  
 26 Bock, Michael S           13 YOTA-NC              6:15.99    6:14.41  
                1:21.83   2:59.21 (1:37.38)   4:54.33 (1:55.12)   6:14.41 (1:20.08)
 27 Giffel, Ian A             13 YOTA-NC              6:49.12    6:15.21  
 28 Hanks, Wyatt L            13 TEAM-NC                   NT    6:19.17  
                1:29.43   3:06.99 (1:37.56)   6:19.17 (3:12.18)                    
 29 Walker, Ryan M            13 YOTA-NC              6:35.36    6:32.68  
                1:38.56   3:22.49 (1:43.93)   5:08.45 (1:45.96)   6:32.68 (1:24.23)
 30 Macha, Pranesh            14 YOTA-NC              6:05.99    6:32.90  
                1:32.14   3:11.34 (1:39.20)   5:06.17 (1:54.83)   6:32.90 (1:26.73)
 31 Skeete, Gabes B           13 TEAM-NC                   NT    6:56.55  
                5:25.04   6:56.55 (1:31.51)                                        
 -- Xu, Ayden                 12 YOTA-NC              5:36.13         DQ  
 -- Prucha, Ben J             14 YOTA-NC              5:46.30         DQ  
                1:15.95   2:39.00 (1:23.05)   4:22.12 (1:43.12)        DQ (1:15.86)
 
Event 3  Girls 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perry, Sophie E           10 YOTA-NC                   NT    3:18.94   20  
                1:35.30   3:18.94 (1:43.64)                                        
  2 Baysden, Riley B          10 YOTA-NC              3:30.64    3:23.80   17  
                1:41.04   3:23.80 (1:42.76)                                        
  3 Fountain, Anna E          10 ECA-NC               3:42.39    3:31.07   16  
                1:36.52   3:31.07 (1:54.55)                                        
  4 Smith, Clara Pierce P      9 ECA-NC               3:54.03    3:33.56   15  
  5 Austin, Whitney E         10 TEAM-NC                   NT    3:35.11   14  
                1:46.55   3:35.11 (1:48.56)                                        
  6 Matvey, Maggie J          10 TEAM-NC                   NT    3:39.75   13  
                1:48.35   3:39.75 (1:51.40)                                        
  7 Kreth, Rachel O           10 TEAM-NC                   NT    3:48.00   12  
  8 Gasch, Tate M             10 YOTA-NC              3:56.87    3:48.64   11  
  9 Patterson, Carmen B       10 ECA-NC                    NT    3:49.60    9  
                1:59.22   3:49.60 (1:50.38)                                        
 10 Lamar, Eliza A            10 YOTA-NC              3:50.88    3:51.65    7  
                1:59.11   3:51.65 (1:52.54)                                        
 11 Kilgallen, Katie E        10 YOTA-NC              4:03.67    3:54.61    6  
                1:53.25   3:54.61 (2:01.36)                                        
 12 Macha, Esha               10 YOTA-NC                   NT    4:06.21    5  
                1:58.95   4:06.21 (2:07.26)                                        
 13 Payton, Margaret C         8 YOTA-NC              4:05.88    4:22.14    4  
 14 Marshall, Valerie S        9 ECA-NC                    NT    5:24.13    3  
                1:48.35   5:24.13 (3:35.78)                                        
 -- Luedke, Tatum M            8 TEAM-NC              4:06.26         DQ  
                1:57.44        DQ (2:04.71)                                        
 -- Chintapalli, Neela K       7 YOTA-NC                   NT         DQ  
                1:46.55        DQ (1:48.56)                                        
 -- Gyure, Greyson E          10 YOTA-NC              4:30.99         DQ  
                1:59.22        DQ (1:50.38)                                        
 
Event 4  Boys 10 & Under 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jennings, Curry L          9 YOTA-NC              3:11.76    3:06.09   20  
  2 Roth, Matej E             10 ECA-NC               3:37.47    3:06.26   17  
  3 Harris, Hudson C           9 TEAM-NC              3:34.80    3:24.70   16  
                1:36.57   3:24.70 (1:48.13)                                        
  4 Wiese, Cooper R           10 YOTA-NC              3:32.22    3:38.99   15  
                1:51.55   3:38.99 (1:47.44)                                        
  5 Goins, Grant M             9 TEAM-NC                   NT    3:41.36   14  
                1:48.37   3:41.36 (1:52.99)                                        
  6 Chintapalli, Anil P       10 YOTA-NC              3:41.53    3:43.34   13  
                1:47.16   3:43.34 (1:56.18)                                        
  7 Willson, Tyler A          10 YOTA-NC              3:55.39    3:55.87   12  
  8 Humbert, Jack W           10 YOTA-NC              3:48.91    3:57.17   11  
                1:54.48   3:57.17 (2:02.69)                                        
 -- Cockman, Addison R        10 YOTA-NC              4:30.99         DQ  
                1:56.26        DQ (1:48.76)                                        
 
Event 5  Girls 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reeve, Lyndsey M          15 ECA-NC               4:34.26    4:39.67   20  
                1:05.68   2:16.40 (1:10.72)   3:28.77 (1:12.37)   4:39.67 (1:10.90)
  2 Soleo, Lauren A           17 YOTA-NC              4:23.40    4:42.36   17  
                1:07.79   2:19.24 (1:11.45)   3:31.86 (1:12.62)   4:42.36 (1:10.50)
  3 Hastings, Emma R          13 ECA-NC               4:47.85    4:47.38   16  
  4 Morgan, Brooke C          15 YOTA-NC              4:55.35    4:48.55   15  
                1:10.23   2:26.25 (1:16.02)   3:39.20 (1:12.95)   4:48.55 (1:09.35)
  5 Despres, Morgan K         16 ECA-NC               4:50.67    4:50.93   14  
                1:08.83   2:24.05 (1:15.22)   3:38.97 (1:14.92)   4:50.93 (1:11.96)
  6 Myhrvold, Mathea R        15 YOTA-NC              4:35.25    4:52.67   13  
                1:09.24   2:23.63 (1:14.39)   3:38.57 (1:14.94)   4:52.67 (1:14.10)
  7 Bergstrom, Grace E        17 YOTA-NC              4:41.72    4:54.03   12  
                1:09.92   2:25.06 (1:15.14)   3:40.32 (1:15.26)   4:54.03 (1:13.71)
  8 Tart, Bethany N           14 ECA-NC               4:53.56    4:55.07   11  
  9 Smith, Madeline R         13 ECA-NC               5:05.53    4:59.47    9  
                1:10.22   2:26.67 (1:16.45)   3:43.89 (1:17.22)   4:59.47 (1:15.58)
 10 Helfert, Sarah N          18 CVAC-NC              4:47.24    5:00.64    7  
                1:10.22   2:26.18 (1:15.96)   5:00.64 (2:34.46)                    
 11 Lajoie, Ava A             12 ECA-NC               5:13.81    5:01.31    6  
                1:10.51   2:28.24 (1:17.73)   3:45.34 (1:17.10)   5:01.31 (1:15.97)
 12 Fountain, Grace C         17 ECA-NC               4:50.44    5:01.50    5  
                1:11.33   2:28.48 (1:17.15)   3:45.61 (1:17.13)   5:01.50 (1:15.89)
 13 Burns, Abigail B          16 ECA-NC               4:48.26    5:01.57    4  
                1:11.56   2:28.04 (1:16.48)   5:01.57 (2:33.53)                    
 14 Texer, Sadie P            17 CVAC-NC              4:59.30    5:02.04    3  
                1:10.45   2:27.74 (1:17.29)   3:46.10 (1:18.36)   5:02.04 (1:15.94)
 15 Turley, Livv G            16 TEAM-NC              5:08.94    5:02.22    2  
                1:10.26   2:27.78 (1:17.52)   3:46.41 (1:18.63)   5:02.22 (1:15.81)
 16 Xu, Savannah              12 YOTA-NC              5:03.95    5:04.52    1  
                1:12.83   2:29.35 (1:16.52)   3:46.81 (1:17.46)   5:04.52 (1:17.71)
 17 Fulford, Hanna W          16 YOTA-NC              4:59.36    5:05.37  
 18 Welsh, Lily C             11 YOTA-NC              5:22.42    5:06.69  
                1:12.78   2:31.55 (1:18.77)   3:49.56 (1:18.01)   5:06.69 (1:17.13)
 19 Parsons, Sydney M         17 YOTA-NC              4:53.05    5:10.04  
                1:13.30   2:32.98 (1:19.68)   3:52.55 (1:19.57)   5:10.04 (1:17.49)
 20 Snyder, Allie M           21 YOTA-NC              4:37.82    5:10.57  
 21 Gunson, Eliza L           17 TEAM-NC              5:21.51    5:10.75  
 22 Goins, Carolyn K          14 TEAM-NC              5:34.77    5:12.62  
 23 Ortiz, Elaine G           15 YOTA-NC              5:11.53    5:13.17  
 24 Castle, Kendall T         14 YOTA-NC              5:26.49    5:14.34  
 25 Cohen, Ayden O            16 TEAM-NC              5:18.72    5:15.24  
 26 Bullard, Meredith C       16 ECA-NC               5:33.92    5:15.90  
                1:14.92   2:35.49 (1:20.57)   3:56.08 (1:20.59)   5:15.90 (1:19.82)
 27 Baysden, Kaley M          12 YOTA-NC              5:09.23    5:16.39  
                1:15.95   2:38.27 (1:22.32)   3:59.15 (1:20.88)   5:16.39 (1:17.24)
 28 Stines, Carly E           16 YOTA-NC              5:14.46    5:16.54  
 29 Kreth, Kaitlyn A          14 TEAM-NC              5:37.83    5:16.72  
                1:13.49   2:34.91 (1:21.42)   3:56.29 (1:21.38)   5:16.72 (1:20.43)
 30 Borders, Hope M           14 TEAM-NC              5:44.26    5:16.95  
                1:15.95   2:37.63 (1:21.68)   3:58.77 (1:21.14)   5:16.95 (1:18.18)
 31 Cao, Emma M               13 YOTA-NC              5:21.85    5:17.37  
                1:13.12   2:34.62 (1:21.50)   3:57.46 (1:22.84)   5:17.37 (1:19.91)
 32 Corrado, Mia P            13 YOTA-NC              5:21.43    5:17.94  
                1:16.40   2:38.21 (1:21.81)   3:59.90 (1:21.69)   5:17.94 (1:18.04)
 33 Gyure, Keenan A           13 YOTA-NC              5:16.65    5:18.10  
                1:17.47   2:39.46 (1:21.99)   4:01.20 (1:21.74)   5:18.10 (1:16.90)
 34 Quinn, Addy G             13 ECA-NC               5:17.17    5:18.29  
                1:15.45   2:36.16 (1:20.71)   3:58.66 (1:22.50)   5:18.29 (1:19.63)
 35 Tuenker, Claire E         14 YOTA-NC              5:17.17    5:18.34  
                1:16.32   2:36.43 (1:20.11)   3:59.09 (1:22.66)   5:18.34 (1:19.25)
 36 Carpenter, Isabella G     15 YOTA-NC              5:29.18    5:20.62  
 37 Altmeyer, Rose R          15 TEAM-NC              5:22.53    5:25.40  
                1:18.86   2:45.22 (1:26.36)   4:06.78 (1:21.56)   5:25.40 (1:18.62)
 38 Cao, Madorie M            15 YOTA-NC              5:13.16    5:25.48  
                1:15.45   2:37.86 (1:22.41)   4:02.67 (1:24.81)   5:25.48 (1:22.81)
 39 Ku, Katherine E           14 TEAM-NC                   NT    5:27.64  
                1:18.34   2:41.56 (1:23.22)   4:05.90 (1:24.34)   5:27.64 (1:21.74)
 40 Myhrvold, Amelia M        14 YOTA-NC              5:16.32    5:27.84  
                1:16.56   2:38.83 (1:22.27)   4:04.09 (1:25.26)   5:27.84 (1:23.75)
 41 Stevenson, Isabelle M     13 YOTA-NC              5:28.05    5:29.52  
                1:14.79   2:39.07 (1:24.28)   4:04.37 (1:25.30)   5:29.52 (1:25.15)
 42 Blount, Eleanor C         13 ECA-NC               5:22.01    5:30.62  
                1:18.08   2:41.97 (1:23.89)   4:06.65 (1:24.68)   5:30.62 (1:23.97)
 43 Baysden, Becca L          12 YOTA-NC              5:27.73    5:30.98  
                1:21.03   2:45.53 (1:24.50)   5:30.98 (2:45.45)                    
 44 Godfrey, Carly F          15 CVAC-NC              5:43.10    5:31.91  
                1:17.47   2:41.26 (1:23.79)   4:06.94 (1:25.68)   5:31.91 (1:24.97)
 45 Kozek, Teagan G           12 TEAM-NC              5:42.46    5:37.20  
                1:23.65   2:51.04 (1:27.39)   4:18.18 (1:27.14)   5:37.20 (1:19.02)
 46 Harding, Kathryn G        14 TEAM-NC              6:08.77    5:37.78  
                1:17.99   2:43.76 (1:25.77)   4:11.46 (1:27.70)   5:37.78 (1:26.32)
 47 Tapper, Abbie R           14 YOTA-NC              5:19.97    5:38.56  
                1:18.73   2:44.71 (1:25.98)   4:11.50 (1:26.79)   5:38.56 (1:27.06)
 48 Humbert, Ella K           12 YOTA-NC              5:35.88    5:39.18  
                1:19.91   2:48.01 (1:28.10)   4:16.97 (1:28.96)   5:39.18 (1:22.21)
 49 Caulway, Allison J        12 YOTA-NC              6:45.99    5:39.64  
                1:22.93   2:49.62 (1:26.69)   4:15.92 (1:26.30)   5:39.64 (1:23.72)
 50 Djuric, Sara N            12 YOTA-NC                   NT    5:39.77  
                1:23.11   2:49.66 (1:26.55)   4:14.11 (1:24.45)   5:39.77 (1:25.66)
 51 Secan, Rachel H           14 YOTA-NC              5:34.66    5:39.94  
                1:21.56   2:48.87 (1:27.31)   4:16.56 (1:27.69)   5:39.94 (1:23.38)
 52 Walker, Meghan A          14 YOTA-NC              5:49.27    5:40.55  
 53 Dennison, Helen E         13 ECA-NC               6:09.28    5:42.65  
                1:19.08   2:47.32 (1:28.24)   4:16.49 (1:29.17)   5:42.65 (1:26.16)
 54 Shearon, Audrey F         13 YOTA-NC              5:39.66    5:43.39  
 55 Autry, Sam M              14 ECA-NC                    NT    5:43.51  
                1:20.75   2:49.10 (1:28.35)   4:16.80 (1:27.70)   5:43.51 (1:26.71)
 56 Blackstock, Mary Molloy   12 TEAM-NC              5:46.90    5:48.37  
                1:22.36   2:53.27 (1:30.91)   4:23.86 (1:30.59)   5:48.37 (1:24.51)
 57 Satterfield, Carter C     13 YOTA-NC              6:05.17    5:48.79  
                1:22.74   2:51.46 (1:28.72)   4:21.38 (1:29.92)   5:48.79 (1:27.41)
 58 Caulway, Madeline M       14 YOTA-NC              6:17.48    5:50.73  
 59 Sterling, Logan A         12 TEAM-NC              6:06.50    5:53.55  
 60 Luedke, Avery M           10 TEAM-NC              6:00.92    5:54.49  
                1:24.50   2:55.67 (1:31.17)   4:27.63 (1:31.96)   5:54.49 (1:26.86)
 61 Howard, Jule E            12 TEAM-NC                   NT    5:56.22  
 62 Altmeyer, Lily K          12 TEAM-NC              6:12.63    5:57.08  
                1:25.56   2:58.29 (1:32.73)   4:31.22 (1:32.93)   5:57.08 (1:25.86)
 63 Sterling, Blake E         12 TEAM-NC              6:16.62    5:57.55  
                1:26.22   2:59.24 (1:33.02)   4:31.39 (1:32.15)   5:57.55 (1:26.16)
 64 Lines, Josephine E        11 YOTA-NC              6:25.88    6:03.50  
                1:28.39   3:03.67 (1:35.28)   4:39.00 (1:35.33)   6:03.50 (1:24.50)
 65 Fowler, Lizzie A          11 YOTA-NC              6:35.88    6:04.70  
 66 Fletcher, Lauren K        16 TEAM-NC                   NT    6:07.97  
                1:26.09   3:00.34 (1:34.25)   6:07.97 (3:07.63)                    
 67 Blount, Martha C          11 ECA-NC               6:30.46    6:09.69  
                1:25.67   3:00.15 (1:34.48)   4:35.99 (1:35.84)   6:09.69 (1:33.70)
 68 Dunzo, Grace C            12 YOTA-NC              6:06.58    6:12.64  
 69 Kreth, Mallory J          12 TEAM-NC                   NT    6:18.92  
 70 Jones, Madison G          11 ECA-NC                    NT    6:19.95  
                1:29.61   3:07.03 (1:37.42)   4:46.54 (1:39.51)   6:19.95 (1:33.41)
 71 Buffett, Cassidy          11 TEAM-NC                   NT    6:23.33  
                1:27.87   3:10.57 (1:42.70)   4:48.82 (1:38.25)   6:23.33 (1:34.51)
 72 Ward, Autumn J            12 TEAM-NC                   NT    6:29.98  
                1:32.57   3:14.22 (1:41.65)   4:54.70 (1:40.48)   6:29.98 (1:35.28)
 73 Syp, Mia N                16 ECA-NC                    NT    6:53.32  
                1:29.80   3:19.19 (1:49.39)   5:11.42 (1:52.23)   6:53.32 (1:41.90)
 74 Mwaikambo, Gracie         12 YOTA-NC              7:00.99    6:59.31  
                1:34.88   3:23.36 (1:48.48)   5:11.54 (1:48.18)   6:59.31 (1:47.77)
 75 Avon, Chloe G             11 ECA-NC                    NT    7:10.44  
 76 Lewis, Ashlyn N           10 ECA-NC                    NT    7:39.85  
                1:44.35   3:42.84 (1:58.49)   7:39.85 (3:57.01)                    
 
Event 6  Boys 400 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Boyd, Dylan J             18 YOTA-NC              4:01.54    4:19.58   20  
                1:02.42   2:09.65 (1:07.23)   3:16.39 (1:06.74)   4:19.58 (1:03.19)
  2 McRea, Micah W            16 CVAC-NC              4:24.09    4:21.42   17  
                1:05.76   2:13.30 (1:07.54)   3:19.51 (1:06.21)   4:21.42 (1:01.91)
  3 Ansede, Logan R           16 YOTA-NC              4:23.74    4:28.40   16  
                1:04.42   2:12.92 (1:08.50)   3:21.91 (1:08.99)   4:28.40 (1:06.49)
  4 Martin, Micah R           15 CVAC-NC              4:36.95    4:28.47   15  
                1:04.50   2:13.59 (1:09.09)   3:22.64 (1:09.05)   4:28.47 (1:05.83)
  5 Burgess, Daly D           16 CVAC-NC              4:35.70    4:29.38   14  
                1:03.40   2:12.13 (1:08.73)   3:21.92 (1:09.79)   4:29.38 (1:07.46)
  6 Barker, Will C            13 ECA-NC               5:06.40    4:40.26   13  
                1:06.56   2:17.89 (1:11.33)   3:30.07 (1:12.18)   4:40.26 (1:10.19)
  7 Soleo, Will L             15 YOTA-NC              4:30.86    4:40.84   12  
                1:07.71   2:19.33 (1:11.62)   3:31.51 (1:12.18)   4:40.84 (1:09.33)
  8 Clickner, Charlie D       15 TEAM-NC              4:36.89    4:40.93   11  
                1:06.55   2:19.10 (1:12.55)   3:31.94 (1:12.84)   4:40.93 (1:08.99)
  9 Carroll, Brody W          14 CVAC-NC              4:43.78    4:42.28    9  
                1:06.93   2:19.62 (1:12.69)   3:30.65 (1:11.03)   4:42.28 (1:11.63)
 10 Warlick, Drew A           17 TEAM-NC              4:33.73    4:42.53    7  
 11 Carson, Davis J           14 YOTA-NC              4:49.86    4:44.35    6  
                1:08.17   2:21.66 (1:13.49)   3:33.87 (1:12.21)   4:44.35 (1:10.48)
 12 Smith, Sadler V           15 ECA-NC               5:04.11    4:44.55    5  
                1:07.96   2:21.06 (1:13.10)   3:33.42 (1:12.36)   4:44.55 (1:11.13)
 13 Leatherman, Brady H       16 CVAC-NC              4:27.48    4:47.37    4  
 14 Noble, Ross M             12 YOTA-NC              5:01.43    4:49.50    3  
                1:12.40   2:27.69 (1:15.29)   3:40.48 (1:12.79)   4:49.50 (1:09.02)
 15 Dennison, Connor T        16 ECA-NC               4:39.39    4:50.16    2  
 16 McLawhorn III, Melvin C   15 YOTA-NC              5:05.08    4:50.83    1  
                1:08.25   2:22.33 (1:14.08)   3:36.89 (1:14.56)   4:50.83 (1:13.94)
 17 Satterfield, Shaw S       15 YOTA-NC              4:28.02    4:52.41  
                1:01.06   2:07.32 (1:06.26)   3:34.85 (1:27.53)   4:52.41 (1:17.56)
 18 Landry, Andrew T          17 ECA-NC               4:34.73    4:53.66  
                1:08.56   2:23.75 (1:15.19)   3:39.01 (1:15.26)   4:53.66 (1:14.65)
 19 Godfrey, Elijah B         13 CVAC-NC              5:01.10    4:56.41  
                1:11.75   2:28.07 (1:16.32)   3:43.72 (1:15.65)   4:56.41 (1:12.69)
 20 Despres, Garrett T        14 ECA-NC               4:58.25    4:57.67  
                1:11.25   2:27.57 (1:16.32)   3:44.52 (1:16.95)   4:57.67 (1:13.15)
 21 Wright, Thomas D          17 YOTA-NC              4:54.31    4:59.69  
 22 Prucha, Ben J             14 YOTA-NC              5:14.61    5:00.08  
 23 Battaglini, Lucca L       11 YOTA-NC              4:57.21    5:00.36  
                1:11.15   2:28.35 (1:17.20)   3:45.36 (1:17.01)   5:00.36 (1:15.00)
 24 Loveless, Colby M         15 ECA-NC               5:06.90    5:00.87  
                1:09.60   2:28.18 (1:18.58)   3:46.66 (1:18.48)   5:00.87 (1:14.21)
 25 Tillery, Seth R           15 ECA-NC               5:11.37    5:01.00  
                1:09.92   2:28.17 (1:18.25)   3:47.04 (1:18.87)   5:01.00 (1:13.96)
 26 Pieroni, Brandon S        17 TEAM-NC              5:11.06    5:01.78  
 27 Sikes, Wiley W            12 YOTA-NC              5:04.84    5:02.16  
 28 Moore, Joshua M           13 YOTA-NC              5:27.35    5:03.87  
                1:09.59   2:29.03 (1:19.44)   3:47.54 (1:18.51)   5:03.87 (1:16.33)
 29 Cockman, Ethan C          14 YOTA-NC              5:40.99    5:04.76  
                1:12.77   2:31.49 (1:18.72)   3:49.61 (1:18.12)   5:04.76 (1:15.15)
 30 Jorgensen, Cale A         14 YOTA-NC              5:04.73    5:07.49  
                1:12.61   2:31.06 (1:18.45)   3:50.69 (1:19.63)   5:07.49 (1:16.80)
 31 Giffel, Ian A             13 YOTA-NC              5:04.98    5:14.23  
                1:19.78   2:39.89 (1:20.11)   3:57.55 (1:17.66)   5:14.23 (1:16.68)
 32 Olson, Sammy M            12 YOTA-NC                   NT    5:16.34  
 33 Reindl, Patrick C         13 ECA-NC               6:00.37    5:27.85  
 34 Kilgallen, Ryan M         12 YOTA-NC              5:37.92    5:29.50  
                1:17.88   2:43.48 (1:25.60)   4:08.12 (1:24.64)   5:29.50 (1:21.38)
 35 Mealie, Matthew A         14 YOTA-NC              6:44.18    5:31.63  
 36 Cain, Jackson C           14 YOTA-NC              5:12.88    5:31.73  
                1:12.80   2:37.91 (1:25.11)   4:07.40 (1:29.49)   5:31.73 (1:24.33)
 37 Miller, Shawn W           14 YOTA-NC              6:03.64    5:34.60  
                1:16.28   2:43.27 (1:26.99)   4:11.12 (1:27.85)   5:34.60 (1:23.48)
 38 Nolet, Alec M             13 YOTA-NC              6:13.13    5:34.69  
                1:17.03   2:43.42 (1:26.39)   4:09.26 (1:25.84)   5:34.69 (1:25.43)
 39 Skeete, Gabes B           13 TEAM-NC              5:41.54    5:37.15  
 40 Goins, George F           11 TEAM-NC                   NT    5:38.17  
                1:20.77   2:46.18 (1:25.41)   4:14.18 (1:28.00)   5:38.17 (1:23.99)
 41 Day, Collin M             14 YOTA-NC              5:49.15    5:38.47  
                1:17.23   2:43.15 (1:25.92)   4:11.91 (1:28.76)   5:38.47 (1:26.56)
 42 Hanks, Wyatt L            13 TEAM-NC              7:13.96    5:42.72  
                1:22.54   2:52.08 (1:29.54)   4:21.04 (1:28.96)   5:42.72 (1:21.68)
 43 Yang, Raymond H           12 YOTA-NC              5:59.48    5:48.77  
                1:23.69   2:52.80 (1:29.11)   4:21.37 (1:28.57)   5:48.77 (1:27.40)
 44 Jennings, Curry L          9 YOTA-NC              6:13.70    5:51.47  
                1:26.81   2:58.14 (1:31.33)   4:26.60 (1:28.46)   5:51.47 (1:24.87)
 45 Wang, Eddie               11 YOTA-NC              6:20.09    5:57.76  
                1:21.80   2:56.29 (1:34.49)   4:26.50 (1:30.21)   5:57.76 (1:31.26)
 46 Mori, Axel F              11 YOTA-NC                   NT    5:59.66  
                1:22.11   2:53.56 (1:31.45)   4:27.92 (1:34.36)   5:59.66 (1:31.74)
 47 Hatfield, Geoff T         12 ECA-NC               9:27.43    6:06.94  
                1:25.03   3:01.55 (1:36.52)   4:37.04 (1:35.49)   6:06.94 (1:29.90)
 48 Taffar, Owen J            11 YOTA-NC              6:19.07    6:08.06  
 49 Roth, Matej E             10 ECA-NC               7:08.72    6:08.32  
                1:26.12   3:02.71 (1:36.59)   4:38.33 (1:35.62)   6:08.32 (1:29.99)
 50 Vaughn, Will F            11 TEAM-NC                   NT    6:13.50  
 51 Clodgo, Cole J            11 YOTA-NC              6:07.66    6:14.43  
                1:26.00   3:03.35 (1:37.35)   4:40.69 (1:37.34)   6:14.43 (1:33.74)
 52 Hallgren, Ryan A          10 YOTA-NC              6:42.23    6:28.98  
                                1:31.06 ( )   6:28.98 (4:57.92)                    
 53 Johnson, Cameron M        11 ECA-NC                    NT    6:36.07  
                1:26.62   3:07.63 (1:41.01)   6:36.07 (3:28.44)                    
 54 Auyeung, Jack Z           12 YOTA-NC              7:00.09    6:51.67  
                1:37.33   3:23.45 (1:46.12)   6:51.67 (3:28.22)                    
 55 Johnson, Sam T             9 ECA-NC                    NT    7:38.08  
 
Event 7  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Welsh, Lily C             11 YOTA-NC              2:22.95    2:24.42   20  
                1:09.54   2:24.42 (1:14.88)                                        
  2 Medins, Delaney C         12 YOTA-NC              2:28.56    2:25.32   17  
                1:11.49   2:25.32 (1:13.83)                                        
  3 Jennings, Spencer R       12 YOTA-NC              2:27.47    2:26.12   16  
                1:10.69   2:26.12 (1:15.43)                                        
  4 Heeden, Sydney E          12 YOTA-NC              2:37.93    2:27.42   15  
                1:12.28   2:27.42 (1:15.14)                                        
  5 Day, Keenan M             12 YOTA-NC              2:38.11    2:34.07   14  
  6 Faber, Rebecca J          12 YOTA-NC              2:33.29    2:35.78   13  
                1:16.39   2:35.78 (1:19.39)                                        
  7 Kozek, Teagan G           12 TEAM-NC                   NT    2:37.59   12  
                1:16.96   2:37.59 (1:20.63)                                        
  8 Baric, Catherine T        11 YOTA-NC              2:49.76    2:38.84   11  
                1:18.27   2:38.84 (1:20.57)                                        
  9 Humbert, Ella K           12 YOTA-NC              2:40.55    2:39.60    9  
                1:16.88   2:39.60 (1:22.72)                                        
 10 Kilgallen, Emily K        12 YOTA-NC              2:42.12    2:40.47    7  
                1:17.27   2:40.47 (1:23.20)                                        
 11 Templeton, Lindsay W      12 YOTA-NC              2:40.51    2:40.84    6  
                1:17.34   2:40.84 (1:23.50)                                        
 12 Prucha, Abby W            11 YOTA-NC              2:44.77    2:43.78    5  
 13 Caulway, Allison J        12 YOTA-NC              2:51.29    2:45.25    4  
                1:20.41   2:45.25 (1:24.84)                                        
 14 Djuric, Sara N            12 YOTA-NC              2:48.29    2:45.43    3  
 15 Mewshaw, Allie C          12 YOTA-NC              2:58.12    2:45.98    2  
 16 Sterling, Logan A         12 TEAM-NC              2:45.94    2:47.20    1  
                1:18.50   2:47.20 (1:28.70)                                        
 17 Howard, Jule E            12 TEAM-NC              3:05.71    2:47.37  
 18 Fisher, Jordan G          12 YOTA-NC              2:45.41    2:48.33  
                1:20.90   2:48.33 (1:27.43)                                        
 19 Harding, Lauren E         12 TEAM-NC              2:55.41    2:48.42  
                1:22.03   2:48.42 (1:26.39)                                        
 20 Lines, Josephine E        11 YOTA-NC              3:05.58    2:49.47  
                1:23.19   2:49.47 (1:26.28)                                        
 21 Dunzo, Grace C            12 YOTA-NC              2:49.66    2:50.95  
                1:22.72   2:50.95 (1:28.23)                                        
 22 Mitchell, Elodie M        11 YOTA-NC              2:56.91    2:51.61  
                1:26.33   2:51.61 (1:25.28)                                        
 23 Fowler, Lizzie A          11 YOTA-NC              3:10.28    2:53.27  
                1:22.61   2:53.27 (1:30.66)                                        
 24 Neudecker, Layne E        12 YOTA-NC              2:54.49    2:55.02  
 25 Moore, Antonia V          12 TEAM-NC              3:00.51    2:55.73  
 26 Armen, Emily P            11 ECA-NC                    NT    2:55.84  
                1:21.72   2:55.84 (1:34.12)                                        
 27 Oldson, Amanda J          11 YOTA-NC              3:08.57    2:57.37  
 28 Blount, Martha C          11 ECA-NC               2:59.72    2:58.25  
                1:26.86   2:58.25 (1:31.39)                                        
 29 Sterling, Blake E         12 TEAM-NC              2:51.15    2:59.47  
                1:25.10   2:59.47 (1:34.37)                                        
 30 Hummel, Olivia W          11 YOTA-NC              3:11.42    3:01.79  
 31 Hood, Maddie S            11 ECA-NC               3:44.03    3:01.99  
                1:29.24   3:01.99 (1:32.75)                                        
 32 VanderBroek, Allie M      11 YOTA-NC              3:00.79    3:02.04  
                1:28.94   3:02.04 (1:33.10)                                        
 33 Jones, Madison G          11 ECA-NC               3:02.00    3:02.40  
 34 Buffett, Cassidy          11 TEAM-NC              3:15.78    3:03.64  
                1:27.18   3:03.64 (1:36.46)                                        
 35 Evans, Anna McLean M      11 ECA-NC                    NT    3:09.09  
 36 Mwaikambo, Gracie         12 YOTA-NC              3:40.99    3:10.04  
                1:28.88   3:10.04 (1:41.16)                                        
 37 Ward, Autumn J            12 TEAM-NC                   NT    3:10.75  
                1:31.10   3:10.75 (1:39.65)                                        
 38 Smith, Emily G            11 ECA-NC               3:15.59    3:18.89  
 39 Overholt, Sophia A        11 YOTA-NC              3:15.88    3:28.56  
 40 Fleming, Bryn V           11 ECA-NC               3:37.06    3:29.64  
                1:38.52   3:29.64 (1:51.12)                                        
 41 Dellasega, Caroline E     11 YOTA-NC              3:31.27    3:32.97  
                1:42.54   3:32.97 (1:50.43)                                        
 42 Bullard, Riley G          11 TEAM-NC                   NT    3:41.28  
 
Event 8  Girls 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reeve, Lyndsey M          15 ECA-NC               2:11.78    2:13.68   20  
  2 Morgan, Brooke C          15 YOTA-NC              2:09.57    2:14.56   17  
                1:06.07   2:14.56 (1:08.49)                                        
  3 Carson, Megan A           14 YOTA-NC              2:12.70    2:14.83   16  
                1:05.49   2:14.83 (1:09.34)                                        
  4 Hastings, Emma R          13 ECA-NC               2:14.59    2:15.59   15  
                1:06.92   2:15.59 (1:08.67)                                        
  5 Bergstrom, Nora K         14 YOTA-NC              2:16.53    2:15.73   14  
  6 Despres, Morgan K         16 ECA-NC               2:10.99    2:17.38   13  
  7 Myhrvold, Mathea R        15 YOTA-NC              2:09.99    2:18.23   12  
                1:07.00   2:18.23 (1:11.23)                                        
  8 Brewer, Genna S           18 YOTA-NC              2:14.60    2:18.24   11  
  9 Walker, Alexis L          15 YOTA-NC              2:21.67    2:18.74    9  
 10 Murtaugh, Emma Grace G    14 YOTA-NC              2:16.04    2:19.70    7  
                1:07.40   2:19.70 (1:12.30)                                        
 11 Bergstrom, Grace E        17 YOTA-NC              2:13.10    2:20.71    6  
                1:07.73   2:20.71 (1:12.98)                                        
 12 Fountain, Grace C         17 ECA-NC               2:18.56    2:20.87    5  
                1:08.88   2:20.87 (1:11.99)                                        
 13 Torres, Svea E            17 ECA-NC               2:11.11    2:20.90    4  
                1:07.30   2:20.90 (1:13.60)                                        
 14 Smith, Madeline R         13 ECA-NC               2:23.43    2:21.17    3  
                1:08.57   2:21.17 (1:12.60)                                        
 15 Tart, Bethany N           14 ECA-NC               2:18.57    2:21.37    2  
                1:09.47   2:21.37 (1:11.90)                                        
 16 Carson, Katie N           14 YOTA-NC              2:26.86    2:23.31    1  
                1:08.40   2:23.31 (1:14.91)                                        
 17 Legarth, Megan M          13 YOTA-NC              2:23.06    2:23.48  
                1:09.67   2:23.48 (1:13.81)                                        
 18 Xu, Savannah              12 YOTA-NC              2:23.39    2:23.65  
 19 Fulford, Hanna W          16 YOTA-NC              2:23.18    2:25.24  
                1:10.23   2:25.24 (1:15.01)                                        
 20 Texer, Sadie P            17 CVAC-NC              2:20.55    2:25.37  
                1:09.63   2:25.37 (1:15.74)                                        
 21 Snyder, Allie M           21 YOTA-NC              2:14.35    2:25.42  
                1:08.93   2:25.42 (1:16.49)                                        
 22 Posse, Madeline M         16 Unattached           2:25.07    2:25.98  
                1:09.42   2:25.98 (1:16.56)                                        
 23 Helfert, Sarah N          18 CVAC-NC              2:17.79    2:26.18  
                1:10.39   2:26.18 (1:15.79)                                        
 24 Colaneri, Martina S       14 YOTA-NC                   NT    2:26.22  
 25 Gunson, Eliza L           17 TEAM-NC              2:29.27    2:27.00  
                1:11.92   2:27.00 (1:15.08)                                        
 26 Kota, Hannah J            17 YOTA-NC              2:11.62    2:27.06  
 27 Stines, Carly E           16 YOTA-NC              2:28.16    2:27.30  
 28 Muehl, Lauren R           17 CVAC-NC              2:23.49    2:27.66  
                1:11.31   2:27.66 (1:16.35)                                        
 29 Loynes, Anna M            17 ECA-NC               2:27.66    2:28.09  
                1:11.46   2:28.09 (1:16.63)                                        
 30 Hamrick, Melissa F        19 YOTA-NC              2:23.06    2:28.36  
                1:10.97   2:28.36 (1:17.39)                                        
 31 Fountain, Sarah R         19 ECA-NC               2:17.87    2:28.52  
                1:12.88   2:28.52 (1:15.64)                                        
 32 Kohut, Jordan A           18 YOTA-NC              2:15.43    2:28.54  
                1:11.81   2:28.54 (1:16.73)                                        
 33 Castle, Kendall T         14 YOTA-NC              2:29.71    2:28.96  
                1:12.20   2:28.96 (1:16.76)                                        
 34 Borders, Hope M           14 TEAM-NC              2:27.61    2:29.03  
                1:12.23   2:29.03 (1:16.80)                                        
 35 Bullard, Meredith C       16 ECA-NC               2:33.46    2:29.37  
 36 Everett, Sophia M         16 YOTA-NC                   NT    2:29.78  
 37 De Vente, Noelle M        14 ECA-NC               2:35.01    2:29.84  
                1:12.54   2:29.84 (1:17.30)                                        
 38 Krumanocker, Kelsey R     17 CVAC-NC              2:22.73    2:30.03  
                1:13.33   2:30.03 (1:16.70)                                        
 39 Battaglini, Gabi          14 YOTA-NC              2:25.69    2:30.48  
                1:11.34   2:30.48 (1:19.14)                                        
 40 Turley, Livv G            16 TEAM-NC              2:23.97    2:30.50  
 41 Parsons, Sydney M         17 YOTA-NC              2:19.32    2:30.54  
 42 Konopka, Ava L            14 YOTA-NC              2:29.82    2:30.58  
                1:12.50   2:30.58 (1:18.08)                                        
 43 Cao, Madorie M            15 YOTA-NC              2:29.75    2:30.64  
                1:11.06   2:30.64 (1:19.58)                                        
 44 Cao, Emma M               13 YOTA-NC              2:27.51    2:30.79  
 45 Kreth, Kaitlyn A          14 TEAM-NC              2:34.22    2:30.97  
 46 Watts, Ryan E             16 TEAM-NC              2:24.10    2:31.18  
 47 Baric, Elizabeth G        13 YOTA-NC              2:31.93    2:31.22  
 48 Paschall, Meghan Y        16 ECA-NC               2:38.83    2:32.19  
                1:14.61   2:32.19 (1:17.58)                                        
 49 Myhrvold, Amelia M        14 YOTA-NC              2:27.44    2:32.23  
                1:13.86   2:32.23 (1:18.37)                                        
 50 Dease, Abby L             14 YOTA-NC              2:27.54    2:32.48  
                1:14.03   2:32.48 (1:18.45)                                        
 51 Adams, Mackenzie G        14 YOTA-NC              2:32.86    2:32.49  
                1:13.91   2:32.49 (1:18.58)                                        
 52 Gyure, Keenan A           13 YOTA-NC              2:32.71    2:32.53  
                1:14.73   2:32.53 (1:17.80)                                        
 53 Ortiz, Elaine G           15 YOTA-NC              2:27.75    2:32.70  
                1:13.22   2:32.70 (1:19.48)                                        
 54 Quinn, Addy G             13 ECA-NC               2:29.47    2:32.76  
 55 Watson, Dana R            15 CVAC-NC              2:34.24    2:32.92  
                1:15.04   2:32.92 (1:17.88)                                        
 56 Dacier, Anna C            15 TEAM-NC              2:19.43    2:33.37  
                1:14.38   2:33.37 (1:18.99)                                        
 57 Corrado, Mia P            13 YOTA-NC              2:32.17    2:33.41  
                1:15.00   2:33.41 (1:18.41)                                        
 58 Tuenker, Claire E         14 YOTA-NC              2:32.49    2:34.35  
                1:15.45   2:34.35 (1:18.90)                                        
 59 Cohen, Ayden O            16 TEAM-NC              2:29.60    2:34.88  
                1:13.86   2:34.88 (1:21.02)                                        
 60 Carpenter, Isabella G     15 YOTA-NC              2:34.12    2:35.72  
 61 Goins, Carolyn K          14 TEAM-NC              2:31.46    2:35.86  
                1:15.84   2:35.86 (1:20.02)                                        
 62 Blount, Eleanor C         13 ECA-NC               2:33.67    2:36.06  
                1:15.81   2:36.06 (1:20.25)                                        
 63 Godfrey, Carly F          15 CVAC-NC              2:42.84    2:36.08  
                1:14.77   2:36.08 (1:21.31)                                        
 64 Ku, Katherine E           14 TEAM-NC              2:46.53    2:36.67  
 65 Stevenson, Isabelle M     13 YOTA-NC              2:36.69    2:37.00  
 66 Tapper, Abbie R           14 YOTA-NC              2:28.76    2:37.71  
                1:15.28   2:37.71 (1:22.43)                                        
 67 Tarrant, Bailey N         15 YOTA-NC              2:26.40    2:37.88  
 68 Jean, Ashley E            14 YOTA-NC              2:42.59    2:38.70  
 69 Harding, Kathryn G        14 TEAM-NC              2:44.33    2:39.42  
                1:15.71   2:39.42 (1:23.71)                                        
 70 Altmeyer, Rose R          15 TEAM-NC              2:34.26    2:40.53  
                1:16.73   2:40.53 (1:23.80)                                        
 71 Ogren, Virginia S         14 YOTA-NC              2:41.64    2:41.19  
 72 Zarins, Chloe G           14 TEAM-NC              2:49.69    2:41.55  
                1:20.62   2:41.55 (1:20.93)                                        
 73 Dennison, Helen E         13 ECA-NC               2:48.92    2:41.63  
 74 Shearon, Audrey F         13 YOTA-NC              2:39.95    2:41.71  
                1:18.90   2:41.71 (1:22.81)                                        
 75 Primm, Jett D             17 TEAM-NC              2:31.08    2:41.90  
                1:18.26   2:41.90 (1:23.64)                                        
 76 Norris, Maddie E          15 YOTA-NC              2:40.19    2:42.24  
                1:19.39   2:42.24 (1:22.85)                                        
 77 Chando, Carin N           14 YOTA-NC              2:46.31    2:42.90  
                1:17.14   2:42.90 (1:25.76)                                        
 78 Secan, Rachel H           14 YOTA-NC              2:42.80    2:43.98  
                1:19.23   2:43.98 (1:24.75)                                        
 79 Walker, Meghan A          14 YOTA-NC              2:47.77    2:45.08  
                1:21.23   2:45.08 (1:23.85)                                        
 80 Caulway, Madeline M       14 YOTA-NC              2:42.19    2:45.87  
                1:20.04   2:45.87 (1:25.83)                                        
 81 Satterfield, Carter C     13 YOTA-NC              2:49.71    2:46.68  
                1:20.30   2:46.68 (1:26.38)                                        
 82 Volpe, Bella A            17 YOTA-NC              2:36.12    2:47.86  
                1:21.01   2:47.86 (1:26.85)                                        
 83 Golden, Sarah C           16 ECA-NC               2:42.18    2:51.92  
                1:21.65   2:51.92 (1:30.27)                                        
 84 Kota, Emma M              13 YOTA-NC              2:47.43    2:52.04  
 85 Fletcher, Lauren K        16 TEAM-NC              2:54.66    2:53.72  
 86 Gross, Kylie              14 ECA-NC               3:05.29    2:54.98  
 87 Ormond, Kaitlyn           14 ECA-NC                    NT    2:55.18  
                1:22.95   2:55.18 (1:32.23)                                        
 88 Prosser, Sarah G          14 ECA-NC                    NT    2:56.59  
 89 Bullard, Lauren C         13 ECA-NC               3:31.63    2:58.01  
 90 Guerrier, Hannah L        17 YOTA-NC              2:39.63    2:58.21  
                1:23.89   2:58.21 (1:34.32)                                        
 91 Guerrier, Arielle E       16 YOTA-NC              2:48.55    2:58.28  
 92 Dufton, Blue B            16 TEAM-NC              3:00.19    3:01.96  
                1:26.64   3:01.96 (1:35.32)                                        
 93 Smith, Dory B             13 ECA-NC               3:15.53    3:02.89  
                1:23.54   3:02.89 (1:39.35)                                        
 94 Valencia, Lina M          25 TEAM-NC                   NT    3:12.73  
 -- Syp, Mia N                16 ECA-NC               3:04.54         DQ  
 
Event 9  Boys 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lauffer, Brayden M        20 YOTA-NC              2:03.83    2:00.48   20  
                  59.72   2:00.48 (1:00.76)                                        
  2 Boyd, Dylan J             18 YOTA-NC              1:54.58    2:03.56   17  
                1:00.23   2:03.56 (1:03.33)                                        
  3 Andrews, Kevin D          18 ECA-NC               2:03.97    2:04.83   16  
                1:00.47   2:04.83 (1:04.36)                                        
  4 Ansede, Logan R           16 YOTA-NC              2:01.25    2:05.42   15  
                1:02.50   2:05.42 (1:02.92)                                        
  5 McRea, Micah W            16 CVAC-NC              2:02.47    2:05.43   14  
  6 McCray III, John David D  17 ECA-NC               2:05.93    2:06.06   13  
                1:00.42   2:06.06 (1:05.64)                                        
  7 Clickner, Charlie D       15 TEAM-NC              2:15.73    2:06.12   12  
                1:00.09   2:06.12 (1:06.03)                                        
  8 Queen, Jacob W            19 CVAC-NC              2:03.08    2:07.10   11  
                1:02.09   2:07.10 (1:05.01)                                        
  9 Warlick, Drew A           17 TEAM-NC              2:11.10    2:08.81    9  
                1:03.99   2:08.81 (1:04.82)                                        
 10 Torres, Trevor T          15 ECA-NC               2:11.29    2:09.67    7  
 11 Leatherman, Brady H       16 CVAC-NC              2:04.13    2:10.16    6  
                1:03.03   2:10.16 (1:07.13)                                        
 12 Meadows, Grant I          16 ECA-NC               2:03.92    2:10.26    5  
 13 Nowacek, Jack D           14 ECA-NC               2:07.19    2:10.80    4  
                1:02.91   2:10.80 (1:07.89)                                        
 14 Smith, Sadler V           15 ECA-NC               2:19.13    2:11.01    3  
                1:01.81   2:11.01 (1:09.20)                                        
 15 Barker, Will C            13 ECA-NC               2:17.48    2:11.17    2  
 16 Martin, Micah R           15 CVAC-NC              2:10.71    2:12.17    1  
 17 Burgess, Daly D           16 CVAC-NC              2:09.16    2:12.53  
                1:04.24   2:12.53 (1:08.29)                                        
 18 Forgrave, Zack R          17 YOTA-NC              2:25.82    2:12.66  
 19 Carroll, Brody W          14 CVAC-NC              2:14.94    2:14.37  
                1:04.71   2:14.37 (1:09.66)                                        
 20 Soleo, Will L             15 YOTA-NC              2:11.56    2:15.28  
                1:06.14   2:15.28 (1:09.14)                                        
 21 Carson, Davis J           14 YOTA-NC              2:16.00    2:15.52  
 22 Howard, AJ T              17 ECA-NC                    NT    2:15.63  
                1:04.31   2:15.63 (1:11.32)                                        
 23 Dennison, Connor T        16 ECA-NC               2:15.84    2:16.73  
                1:06.13   2:16.73 (1:10.60)                                        
 24 Xu, Ayden                 12 YOTA-NC              2:22.00    2:16.76  
 25 Pieroni, Brandon S        17 TEAM-NC              2:23.41    2:17.15  
                1:04.68   2:17.15 (1:12.47)                                        
 26 Faber, Samuel S           14 YOTA-NC              2:15.16    2:17.52  
                1:07.49   2:17.52 (1:10.03)                                        
 27 Wright, Thomas D          17 YOTA-NC              2:10.79    2:17.62  
                1:06.25   2:17.62 (1:11.37)                                        
 28 Woodward, Benji T         18 ECA-NC               2:10.75    2:18.12  
                1:07.32   2:18.12 (1:10.80)                                        
 29 Rettammel, Connor M       16 YOTA-NC              2:16.25    2:18.58  
                1:06.39   2:18.58 (1:12.19)                                        
 30 Tillery, Seth R           15 ECA-NC               2:19.72    2:18.63  
                1:06.45   2:18.63 (1:12.18)                                        
 31 Carson, Alex W            20 Unattached           2:02.39    2:19.19  
                1:05.07   2:19.19 (1:14.12)                                        
 32 Loveless, Colby M         15 ECA-NC               2:21.72    2:19.46  
                1:07.98   2:19.46 (1:11.48)                                        
 33 Mabunga, Aidan J          16 YOTA-NC              2:16.71    2:19.69  
                1:04.75   2:19.69 (1:14.94)                                        
 34 Prucha, Ben J             14 YOTA-NC              2:14.62    2:20.55  
 35 Despres, Garrett T        14 ECA-NC               2:21.01    2:20.57  
 36 Landry, Andrew T          17 ECA-NC               2:11.21    2:20.65  
                1:06.61   2:20.65 (1:14.04)                                        
 37 Prucha, John M            13 YOTA-NC              2:13.72    2:20.92  
                1:08.24   2:20.92 (1:12.68)                                        
 38 Cook, Turner M            13 ECA-NC               2:41.71    2:21.81  
                1:07.79   2:21.81 (1:14.02)                                        
 39 McCray, Matthew           13 ECA-NC               2:23.93    2:21.92  
                1:08.05   2:21.92 (1:13.87)                                        
 40 Childs, James M           15 TEAM-NC              2:20.05    2:22.46  
                1:08.40   2:22.46 (1:14.06)                                        
 41 Sikes, Wiley W            12 YOTA-NC              2:26.86    2:23.09  
                1:09.96   2:23.09 (1:13.13)                                        
 42 Godfrey, Elijah B         13 CVAC-NC              2:28.34    2:23.39  
                1:10.86   2:23.39 (1:12.53)                                        
 43 Battaglini, Lucca L       11 YOTA-NC              2:21.07    2:23.94  
                1:09.36   2:23.94 (1:14.58)                                        
 44 Cockman, Ethan C          14 YOTA-NC              2:25.70    2:23.95  
                1:09.75   2:23.95 (1:14.20)                                        
 45 Giffel, Ian A             13 YOTA-NC              2:25.40    2:24.18  
                1:11.09   2:24.18 (1:13.09)                                        
 46 Pena, Wyatt M             13 YOTA-NC              2:26.44    2:26.05  
                1:10.48   2:26.05 (1:15.57)                                        
 47 Larrie, Micah P           14 YOTA-NC              2:24.43    2:26.50  
                1:11.74   2:26.50 (1:14.76)                                        
 48 Jorgensen, Cale A         14 YOTA-NC              2:26.31    2:26.55  
                1:10.50   2:26.55 (1:16.05)                                        
 49 Larrie, Uhlan R           15 YOTA-NC              2:23.81    2:26.62  
                1:10.54   2:26.62 (1:16.08)                                        
 50 McRea, Levi T             13 CVAC-NC              2:32.09    2:29.25  
                1:12.80   2:29.25 (1:16.45)                                        
 51 Cain, Jackson C           14 YOTA-NC              2:36.51    2:31.64  
                1:13.88   2:31.64 (1:17.76)                                        
 52 Skeete, Gabes B           13 TEAM-NC              2:32.44    2:31.66  
                1:13.70   2:31.66 (1:17.96)                                        
 53 Moore, Joshua M           13 YOTA-NC              2:25.03    2:32.40  
 54 Mealie, Matthew A         14 YOTA-NC              3:09.27    2:33.03  
                1:14.79   2:33.03 (1:18.24)                                        
 55 Reindl, Patrick C         13 ECA-NC               2:49.98    2:33.31  
                1:14.92   2:33.31 (1:18.39)                                        
 56 Bock, Michael S           13 YOTA-NC              2:39.57    2:33.36  
                1:13.91   2:33.36 (1:19.45)                                        
 57 Beasley, Basha J          13 YOTA-NC              2:36.79    2:34.58  
 58 Wright, Chris W           15 TEAM-NC                   NT    2:34.83  
                1:10.93   2:34.83 (1:23.90)                                        
 59 Epps, Jimmy N             14 YOTA-NC              2:31.35    2:35.00  
 60 Anderson, Nick D          13 YOTA-NC              2:39.95    2:35.59  
 61 Day, Collin M             14 YOTA-NC              2:43.88    2:35.63  
                1:14.21   2:35.63 (1:21.42)                                        
 62 Hanks, Wyatt L            13 TEAM-NC                   NT    2:36.05  
                1:15.51   2:36.05 (1:20.54)                                        
 63 Miller, Shawn W           14 YOTA-NC              2:39.87    2:39.79  
                1:16.67   2:39.79 (1:23.12)                                        
 64 Nolet, Alec M             13 YOTA-NC              2:49.73    2:40.47  
                1:17.72   2:40.47 (1:22.75)                                        
 65 Smith, Jacob A            14 ECA-NC                    NT    2:40.62  
 66 Macha, Pranesh            14 YOTA-NC              2:42.89    2:42.29  
 67 Walker, Ryan M            13 YOTA-NC              2:40.95    2:43.04  
 -- Knight, Benjamin B        13 YOTA-NC              2:57.88         DQ  
 -- Tuenker, Felix M          15 YOTA-NC              2:10.17         DQ  
                1:08.42        DQ (1:13.25)                                        
 
Event 10  Girls 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jennings, Spencer R       12 YOTA-NC                42.66      40.95   20  
  2 Humbert, Ella K           12 YOTA-NC                42.23      42.35   17  
  3 Baric, Catherine T        11 YOTA-NC                42.24      43.74   16  
  4 Hummel, Olivia W          11 YOTA-NC                43.81      44.08   15  
  5 Welsh, Lily C             11 YOTA-NC                43.68      44.99   14  
  6 Fisher, Jordan G          12 YOTA-NC                47.95      45.23   13  
  7 Smith, Breanna L          11 YOTA-NC                48.98      46.00   12  
  8 Mewshaw, Allie C          12 YOTA-NC                47.79      46.42   11  
  9 Henderson, Sarah Kathryn  12 TEAM-NC                53.24      47.23    9  
 10 VanderBroek, Allie M      11 YOTA-NC                50.04      47.79    7  
 11 Fowler, Lizzie A          11 YOTA-NC                48.12      48.79    6  
 12 Kilgallen, Emily K        12 YOTA-NC                48.33      49.00    5  
 13 Baysden, Becca L          12 YOTA-NC                51.04      49.36    4  
 14 Dunzo, Grace C            12 YOTA-NC                52.05      49.55    3  
 15 Templeton, Lindsay W      12 YOTA-NC                52.17      49.88    2  
 16 Overholt, Sophia A        11 YOTA-NC                49.58      49.93    1  
 17 Armen, Emily P            11 ECA-NC                 50.90      49.99  
 18 Baysden, Kaley M          12 YOTA-NC                51.62      50.80  
 19 Mwaikambo, Gracie         12 YOTA-NC                52.63      51.38  
 20 Lines, Josephine E        11 YOTA-NC                49.08      51.56  
 21 Moore, Antonia V          12 TEAM-NC                57.02      51.76  
 22 Avon, Chloe G             11 ECA-NC                 57.89      52.04  
 23 Evans, Anna McLean M      11 ECA-NC                    NT      52.43  
 24 Buffett, Cassidy          11 TEAM-NC                   NT      52.68  
 25 Neudecker, Layne E        12 YOTA-NC                53.50      54.07  
 26 Fleming, Bryn V           11 ECA-NC                 53.25      54.17  
 27 Blount, Martha C          11 ECA-NC                 52.98      54.24  
 28 Dellasega, Caroline E     11 YOTA-NC                56.05      54.51  
 29 Mitchell, Elodie M        11 YOTA-NC                54.92      55.85  
 30 Oldson, Amanda J          11 YOTA-NC                54.02      56.02  
 31 Bullard, Riley G          11 TEAM-NC              1:12.68    1:09.12  
 
Event 11  Girls 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Burns, Abigail B          16 ECA-NC               2:57.68    2:59.11   20  
  2 Parsons, Sydney M         17 YOTA-NC              2:47.14    3:01.00   17  
                1:27.96   3:01.00 (1:33.04)                                        
  3 Kohut, Jordan A           18 YOTA-NC              3:10.96    3:01.41   16  
                1:28.64   3:01.41 (1:32.77)                                        
  4 Hamrick, Melissa F        19 YOTA-NC              2:46.12    3:01.79   15  
                1:27.58   3:01.79 (1:34.21)                                        
  5 Bergstrom, Nora K         14 YOTA-NC              3:03.33    3:02.22   14  
                1:30.11   3:02.22 (1:32.11)                                        
  6 Despres, Morgan K         16 ECA-NC               2:55.35    3:03.31   13  
  7 Dacier, Anna C            15 TEAM-NC              2:57.48    3:03.53   12  
                1:31.57   3:03.53 (1:31.96)                                        
  8 Stines, Carly E           16 YOTA-NC              2:59.91    3:05.08   11  
                1:29.28   3:05.08 (1:35.80)                                        
  9 Maloy, Jenna N            14 YOTA-NC              2:58.68    3:07.51    9  
 10 Muehl, Lauren R           17 CVAC-NC              3:08.37    3:08.91    7  
 11 Xu, Savannah              12 YOTA-NC              3:15.09    3:10.37    6  
                1:36.16   3:10.37 (1:34.21)                                        
 12 Day, Keenan M             12 YOTA-NC              3:08.74    3:10.66    5  
 13 Krumanocker, Kelsey R     17 CVAC-NC              3:13.83    3:10.90    4  
 14 Lajoie, Ava A             12 ECA-NC                    NT    3:10.99    3  
 15 Quinn, Addy G             13 ECA-NC                    NT    3:12.81    2  
                1:34.34   3:12.81 (1:38.47)                                        
 16 Godfrey, Carly F          15 CVAC-NC              3:18.95    3:13.15    1  
                1:33.31   3:13.15 (1:39.84)                                        
 17 Mondo, Molly E            14 YOTA-NC              3:13.84    3:15.54  
                1:36.79   3:15.54 (1:38.75)                                        
 18 Watson, Dana R            15 CVAC-NC              3:12.01    3:15.57  
                1:35.77   3:15.57 (1:39.80)                                        
 19 Texer, Sadie P            17 CVAC-NC                   NT    3:15.65  
 20 Castle, Kendall T         14 YOTA-NC              3:13.94    3:16.20  
 21 Dungan, Kristin L         12 YOTA-NC              3:14.88    3:16.97  
                1:34.53   3:16.97 (1:42.44)                                        
 22 Primm, Jett D             17 TEAM-NC              3:08.17    3:17.31  
                1:32.50   3:17.31 (1:44.81)                                        
 23 Snyder, Allie M           21 YOTA-NC              2:50.58    3:18.22  
                1:34.11   3:18.22 (1:44.11)                                        
 24 Soleo, Lauren A           17 YOTA-NC              3:08.03    3:19.06  
                1:37.92   3:19.06 (1:41.14)                                        
 25 Stevenson, Isabelle M     13 YOTA-NC              3:24.84    3:21.39  
                1:37.37   3:21.39 (1:44.02)                                        
 26 Secan, Rachel H           14 YOTA-NC              3:18.69    3:21.60  
 27 Norris, Maddie E          15 YOTA-NC              3:19.04    3:21.73  
                1:38.13   3:21.73 (1:43.60)                                        
 28 Fulford, Hanna W          16 YOTA-NC              3:17.27    3:21.74  
                1:39.37   3:21.74 (1:42.37)                                        
 29 Walker, Meghan A          14 YOTA-NC              3:20.39    3:21.88  
 30 Posse, Madeline M         16 Unattached           3:25.88    3:22.26  
                1:40.10   3:22.26 (1:42.16)                                        
 31 Tuenker, Claire E         14 YOTA-NC              3:15.63    3:22.83  
                1:37.66   3:22.83 (1:45.17)                                        
 32 Ogren, Virginia S         14 YOTA-NC              3:25.53    3:23.16  
                1:40.78   3:23.16 (1:42.38)                                        
 33 Humbert, Ella K           12 YOTA-NC              3:13.88    3:23.31  
                1:37.36   3:23.31 (1:45.95)                                        
 34 Paschall, Meghan Y        16 ECA-NC               3:31.22    3:24.33  
 35 Foglesong, Mia L          15 YOTA-NC              3:20.45    3:24.62  
                1:38.77   3:24.62 (1:45.85)                                        
 36 Cao, Emma M               13 YOTA-NC              3:20.99    3:24.98  
 37 Autry, Sam M              14 ECA-NC               3:45.95    3:25.47  
                1:37.78   3:25.47 (1:47.69)                                        
 38 Harding, Kathryn G        14 TEAM-NC              3:28.99    3:27.05  
                1:39.14   3:27.05 (1:47.91)                                        
 39 Altmeyer, Lily K          12 TEAM-NC                   NT    3:28.39  
                1:41.52   3:28.39 (1:46.87)                                        
 40 Kota, Hannah J            17 YOTA-NC              3:10.35    3:28.66  
                1:40.22   3:28.66 (1:48.44)                                        
 41 Gyure, Keenan A           13 YOTA-NC              4:00.99    3:28.67  
                1:42.86   3:28.67 (1:45.81)                                        
 42 Corrado, Mia P            13 YOTA-NC              3:22.74    3:29.05  
                1:41.71   3:29.05 (1:47.34)                                        
 43 Prosser, Sarah G          14 ECA-NC                    NT    3:29.61  
 44 Baric, Elizabeth G        13 YOTA-NC              3:25.53    3:30.87  
 45 Helfert, Sarah N          18 CVAC-NC              3:33.63    3:32.10  
 46 Shearon, Audrey F         13 YOTA-NC              3:29.82    3:32.84  
 47 Caulway, Madeline M       14 YOTA-NC              3:25.74    3:33.32  
                1:44.64   3:33.32 (1:48.68)                                        
 48 Chando, Carin N           14 YOTA-NC              3:35.66    3:33.37  
                1:43.32   3:33.37 (1:50.05)                                        
 49 Kreth, Mallory J          12 TEAM-NC                   NT    3:34.29  
                1:44.80   3:34.29 (1:49.49)                                        
 50 Dease, Abby L             14 YOTA-NC              3:28.08    3:35.17  
                1:43.94   3:35.17 (1:51.23)                                        
 51 Blackstock, Mary Molloy   12 TEAM-NC                   NT    3:37.44  
 52 Myhrvold, Amelia M        14 YOTA-NC              3:35.99    3:41.98  
                1:48.46   3:41.98 (1:53.52)                                        
 53 Satterfield, Carter C     13 YOTA-NC              3:30.87    3:43.51  
 54 Kota, Emma M              13 YOTA-NC              3:36.03    3:43.66  
                1:49.53   3:43.66 (1:54.13)                                        
 55 Volpe, Bella A            17 YOTA-NC              3:35.79    3:43.72  
                1:47.39   3:43.72 (1:56.33)                                        
 56 Jean, Ashley E            14 YOTA-NC              3:23.87    3:44.89  
 57 Smith, Emily G            11 ECA-NC                    NT    4:10.47  
 58 Guerrier, Arielle E       16 YOTA-NC              3:56.05    4:13.83  
 59 Syp, Mia N                16 ECA-NC               4:32.62    4:19.00  
 
Event 12  Boys 200 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Queen, Jacob W            19 CVAC-NC              2:27.01    2:39.81   20  
                1:18.69   2:39.81 (1:21.12)                                        
  2 McRea, Micah W            16 CVAC-NC              2:39.69    2:41.53   17  
  3 Torres, Trevor T          15 ECA-NC               2:42.06    2:42.73   16  
                1:20.23   2:42.73 (1:22.50)                                        
  4 Pieroni, Brandon S        17 TEAM-NC              2:50.44    2:52.12   15  
                1:22.12   2:52.12 (1:30.00)                                        
  5 Satterfield, Shaw S       15 YOTA-NC              2:55.28    2:55.52   14  
  6 Wylie, Jacob L            16 YOTA-NC              2:35.15    2:55.60   13  
                1:24.92   2:55.60 (1:30.68)                                        
  7 Rettammel, Connor M       16 YOTA-NC              2:47.77    2:56.42   12  
                1:26.11   2:56.42 (1:30.31)                                        
  8 Anderson, Nick D          13 YOTA-NC              2:54.35    2:56.89   11  
                1:26.22   2:56.89 (1:30.67)                                        
  9 Baker, Jay H              14 YOTA-NC              2:49.00    2:57.19    9  
 10 Humbert, William S        16 YOTA-NC              2:55.85    2:57.45    7  
                1:27.74   2:57.45 (1:29.71)                                        
 11 Larrie, Micah P           14 YOTA-NC              2:53.41    2:59.07    6  
                1:27.78   2:59.07 (1:31.29)                                        
 12 Ansede, Logan R           16 YOTA-NC              3:30.51    3:00.14    5  
                1:23.77   3:00.14 (1:36.37)                                        
 13 Burgess, Daly D           16 CVAC-NC              2:59.69    3:00.66    4  
 14 Xu, Ayden                 12 YOTA-NC              3:03.06    3:01.03    3  
                1:28.35   3:01.03 (1:32.68)                                        
 15 Godfrey, Elijah B         13 CVAC-NC              3:02.69    3:01.12    2  
                1:30.50   3:01.12 (1:30.62)                                        
 16 McGovern, Camden          13 YOTA-NC              2:52.14    3:02.94    1  
                1:29.19   3:02.94 (1:33.75)                                        
 17 Wright, Thomas D          17 YOTA-NC              2:57.04    3:04.25  
                1:28.02   3:04.25 (1:36.23)                                        
 18 McRea, Levi T             13 CVAC-NC              3:13.68    3:06.13  
 19 Faber, Samuel S           14 YOTA-NC              3:01.45    3:06.20  
                1:32.53   3:06.20 (1:33.67)                                        
 20 Carroll, Brody W          14 CVAC-NC              3:11.42    3:06.75  
                1:31.51   3:06.75 (1:35.24)                                        
 21 Davis, Collin A           14 YOTA-NC              3:03.62    3:06.92  
                1:30.98   3:06.92 (1:35.94)                                        
 22 Hanks, Wyatt L            13 TEAM-NC              3:55.87    3:11.77  
 23 Sikes, Wiley W            12 YOTA-NC              3:10.09    3:11.87  
                1:32.75   3:11.87 (1:39.12)                                        
 24 Despres, Garrett T        14 ECA-NC                    NT    3:13.05  
                1:36.77   3:13.05 (1:36.28)                                        
 25 Lawson, Max R             16 TEAM-NC              3:11.23    3:14.23  
                1:32.29   3:14.23 (1:41.94)                                        
 26 Carson, Davis J           14 YOTA-NC              3:11.66    3:15.33  
                1:33.57   3:15.33 (1:41.76)                                        
 27 Mealie, Matthew A         14 YOTA-NC              3:45.72    3:17.16  
                1:34.29   3:17.16 (1:42.87)                                        
 28 Smith, Jacob A            14 ECA-NC                    NT    3:21.04  
 29 Miller, Shawn W           14 YOTA-NC              3:18.28    3:21.61  
                1:36.62   3:21.61 (1:44.99)                                        
 30 Walker, Ryan M            13 YOTA-NC              3:04.92    3:23.70  
 31 Jorgensen, Cale A         14 YOTA-NC              3:43.73    3:24.05  
                1:37.79   3:24.05 (1:46.26)                                        
 32 Cain, Jackson C           14 YOTA-NC              3:30.53    3:25.36  
                1:37.39   3:25.36 (1:47.97)                                        
 33 Moore, Joshua M           13 YOTA-NC              3:21.55    3:27.58  
 34 Taffar, Owen J            11 YOTA-NC                   NT    3:28.68  
                1:40.20   3:28.68 (1:48.48)                                        
 35 Macha, Pranesh            14 YOTA-NC              3:28.47    3:40.56  
                1:47.42   3:40.56 (1:53.14)                                        
 36 Knight, Benjamin B        13 YOTA-NC              3:41.62    3:45.83  
                1:48.23   3:45.83 (1:57.60)                                        
 37 Zapler, Ezra N             9 ECA-NC                    NT    4:08.12  
                2:00.60   4:08.12 (2:07.52)                                        
 38 Morrow, Cameron T         12 ECA-NC                    NT    4:27.91  
 
Event 13  Girls 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jennings, Spencer R       12 YOTA-NC              1:18.06    1:14.60   20  
  2 Medins, Delaney C         12 YOTA-NC              1:18.04    1:19.10   17  
  3 Fisher, Jordan G          12 YOTA-NC              1:23.26    1:19.52   16  
  4 Lajoie, Ava A             12 ECA-NC               1:21.26    1:21.68   15  
  5 Kilgallen, Emily K        12 YOTA-NC              1:23.35    1:21.78   14  
  6 Heeden, Sydney E          12 YOTA-NC              1:21.40    1:22.49   13  
  7 Prucha, Abby W            11 YOTA-NC              1:21.39    1:22.74   12  
  8 Kozek, Teagan G           12 TEAM-NC              1:24.68    1:26.09   11  
  9 Baysden, Kaley M          12 YOTA-NC              1:24.44    1:27.70    9  
 10 Baric, Catherine T        11 YOTA-NC              1:24.51    1:28.94    7  
 11 Baysden, Becca L          12 YOTA-NC              1:27.13    1:28.99    6  
 12 Caulway, Allison J        12 YOTA-NC              1:32.82    1:29.07    5  
 13 Harding, Lauren E         12 TEAM-NC              1:29.73    1:29.08    4  
 14 Djuric, Sara N            12 YOTA-NC                   NT    1:29.14    3  
 15 Mewshaw, Allie C          12 YOTA-NC              1:36.16    1:30.03    2  
 16 Templeton, Lindsay W      12 YOTA-NC              1:26.59    1:30.60    1  
 17 Smith, Breanna L          11 YOTA-NC              1:31.64    1:30.83  
 18 Fowler, Lizzie A          11 YOTA-NC              1:31.05    1:31.39  
 19 Blount, Martha C          11 ECA-NC               1:32.14    1:31.82  
 20 Lines, Josephine E        11 YOTA-NC              1:34.36    1:32.21  
 21 Armen, Emily P            11 ECA-NC                    NT    1:36.20  
 22 Neudecker, Layne E        12 YOTA-NC              1:37.52    1:37.95  
 23 Henderson, Sarah Kathryn  12 TEAM-NC              1:53.35    1:38.23  
 24 VanderBroek, Allie M      11 YOTA-NC              1:39.52    1:38.34  
 25 Hood, Maddie S            11 ECA-NC               1:53.67    1:40.86  
 26 Ward, Autumn J            12 TEAM-NC              1:36.20    1:41.16  
 27 Mwaikambo, Gracie         12 YOTA-NC              1:45.05    1:41.80  
 28 Evans, Anna McLean M      11 ECA-NC                    NT    1:43.97  
 29 Avon, Chloe G             11 ECA-NC               1:58.71    1:44.43  
 30 Jones, Madison G          11 ECA-NC               1:37.86    1:44.73  
 31 Smith, Emily G            11 ECA-NC               1:45.97    1:47.56  
 32 Oldson, Amanda J          11 YOTA-NC              1:55.99    1:47.76  
 33 Fleming, Bryn V           11 ECA-NC               2:04.91    1:53.88  
 34 Buffett, Cassidy          11 TEAM-NC              1:44.18    1:55.49  
 35 Overholt, Sophia A        11 YOTA-NC              2:15.24    1:56.93  
 36 Bullard, Riley G          11 TEAM-NC                   NT    2:01.43  
 -- Dellasega, Caroline E     11 YOTA-NC              1:48.56         DQ  
 
Event 14  Girls 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kohut, Jordan A           18 YOTA-NC              1:03.98    1:08.52   20  
  2 Morgan, Brooke C          15 YOTA-NC              1:06.73    1:12.50   17  
  3 Niebel, Tink J            16 ECA-NC               1:14.44    1:12.90   16  
  4 Myhrvold, Mathea R        15 YOTA-NC              1:10.10    1:13.14   15  
  5 Carson, Megan A           14 YOTA-NC              1:11.28    1:13.18   14  
  6 Carson, Katie N           14 YOTA-NC              1:10.90    1:13.37   13  
  7 Smith, Madeline R         13 ECA-NC               1:13.73    1:14.18   12  
  8 Tart, Bethany N           14 ECA-NC               1:14.86    1:14.23   11  
  9 Torres, Svea E            17 ECA-NC               1:15.93    1:15.97    9  
 10 Kota, Hannah J            17 YOTA-NC              1:06.59    1:16.44    7  
 11 Adams, Mackenzie G        14 YOTA-NC              1:17.13    1:16.50    6  
 12 Myhrvold, Amelia M        14 YOTA-NC              1:14.23    1:16.68    5  
 13 Legarth, Megan M          13 YOTA-NC              1:18.20    1:17.19    4  
 14 Walker, Alexis L          15 YOTA-NC              1:22.23    1:17.21    3  
 15 Kreth, Kaitlyn A          14 TEAM-NC              1:17.92    1:17.28    2  
 16 Quinn, Addy G             13 ECA-NC               1:17.24    1:17.40    1  
 17 Krumanocker, Kelsey R     17 CVAC-NC              1:12.75    1:17.54  
 17 Ku, Katherine E           14 TEAM-NC              1:15.27    1:17.54  
 19 Texer, Sadie P            17 CVAC-NC              1:14.12    1:17.60  
 20 Bergstrom, Grace E        17 YOTA-NC              1:14.79    1:18.01  
 21 Tarrant, Bailey N         15 YOTA-NC              1:12.73    1:18.60  
 22 Fountain, Grace C         17 ECA-NC               1:15.42    1:18.74  
 23 Corrado, Mia P            13 YOTA-NC              1:18.23    1:18.93  
 24 Soleo, Lauren A           17 YOTA-NC              1:09.87    1:19.50  
 25 Burns, Abigail B          16 ECA-NC               1:23.11    1:19.66  
 26 Parsons, Sydney M         17 YOTA-NC              1:18.72    1:19.80  
 27 Battaglini, Gabi          14 YOTA-NC              1:20.00    1:20.03  
 28 Konopka, Ava L            14 YOTA-NC              1:16.60    1:20.22  
 28 Turley, Livv G            16 TEAM-NC              1:12.15    1:20.22  
 30 Shearon, Audrey F         13 YOTA-NC              1:20.52    1:20.95  
 31 Baric, Elizabeth G        13 YOTA-NC              1:20.06    1:21.01  
 32 Loynes, Anna M            17 ECA-NC               1:21.63    1:21.24  
 33 Colaneri, Martina S       14 YOTA-NC                   NT    1:21.33  
 33 Watts, Ryan E             16 TEAM-NC              1:13.34    1:21.33  
 35 Blount, Eleanor C         13 ECA-NC               1:21.27    1:21.62  
 36 Dennison, Helen E         13 ECA-NC               1:28.80    1:21.78  
 37 Borders, Hope M           14 TEAM-NC              1:25.38    1:21.96  
 38 Fulford, Hanna W          16 YOTA-NC              1:14.62    1:22.19  
 39 Castle, Kendall T         14 YOTA-NC              1:21.00    1:22.21  
 40 Ortiz, Elaine G           15 YOTA-NC              1:20.69    1:22.38  
 40 Tuenker, Claire E         14 YOTA-NC              1:17.71    1:22.38  
 42 Dacier, Anna C            15 TEAM-NC              1:17.46    1:22.52  
 43 Bullard, Meredith C       16 ECA-NC               1:23.22    1:22.88  
 44 Tapper, Abbie R           14 YOTA-NC              1:22.68    1:23.33  
 45 Hommes, Olivia M          15 TEAM-NC              1:23.26    1:23.36  
 46 Zarins, Chloe G           14 TEAM-NC              1:27.15    1:23.40  
 47 Muehl, Lauren R           17 CVAC-NC              1:21.19    1:23.50  
 48 Ogren, Virginia S         14 YOTA-NC              1:22.15    1:23.54  
 49 Blackstock, Mary Molloy   12 TEAM-NC                   NT    1:23.67  
 50 Harding, Kathryn G        14 TEAM-NC              1:22.40    1:23.69  
 51 Cao, Madorie M            15 YOTA-NC              1:21.11    1:23.76  
 52 Goins, Carolyn K          14 TEAM-NC              1:23.55    1:23.96  
 53 Golden, Sarah C           16 ECA-NC               1:25.31    1:24.04  
 54 Gyure, Keenan A           13 YOTA-NC              1:18.96    1:24.73  
 55 Godfrey, Carly F          15 CVAC-NC              1:24.02    1:24.82  
 56 Chando, Carin N           14 YOTA-NC              1:25.59    1:24.97  
 57 Helfert, Sarah N          18 CVAC-NC              1:20.74    1:25.70  
 58 Everett, Sophia M         16 YOTA-NC                   NT    1:25.86  
 59 Guerrier, Hannah L        17 YOTA-NC              1:25.44    1:26.71  
 60 Secan, Rachel H           14 YOTA-NC              1:24.88    1:26.72  
 61 Caulway, Madeline M       14 YOTA-NC              1:26.87    1:27.16  
 62 Watson, Dana R            15 CVAC-NC              1:25.25    1:27.42  
 63 Cao, Emma M               13 YOTA-NC              1:24.57    1:27.49  
 64 Kreth, Mallory J          12 TEAM-NC              1:25.51    1:27.52  
 65 Mondo, Molly E            14 YOTA-NC              1:25.85    1:27.76  
 66 Foglesong, Mia L          15 YOTA-NC              1:22.86    1:28.05  
 66 Stevenson, Isabelle M     13 YOTA-NC              1:26.09    1:28.05  
 68 Bullard, Lauren C         13 ECA-NC               1:38.03    1:28.79  
 69 Jean, Ashley E            14 YOTA-NC              1:25.25    1:28.83  
 70 Norris, Maddie E          15 YOTA-NC              1:28.52    1:30.47  
 71 Kota, Emma M              13 YOTA-NC              1:29.49    1:30.85  
 72 Gross, Kylie              14 ECA-NC               1:37.25    1:32.08  
 73 Primm, Jett D             17 TEAM-NC              1:24.52    1:32.83  
 74 Fletcher, Lauren K        16 TEAM-NC              1:35.22    1:33.10  
 75 Walker, Meghan A          14 YOTA-NC              1:26.17    1:33.22  
 76 Altmeyer, Lily K          12 TEAM-NC                   NT    1:33.49  
 77 Guerrier, Arielle E       16 YOTA-NC              1:29.49    1:34.00  
 78 Satterfield, Carter C     13 YOTA-NC              1:32.96    1:34.44  
 79 Smith, Dory B             13 ECA-NC               1:52.38    1:34.89  
 80 Syp, Mia N                16 ECA-NC               1:43.20    1:38.94  
 81 Dufton, Blue B            16 TEAM-NC              1:36.04    1:39.00  
 82 Ormond, Kaitlyn           14 ECA-NC                    NT    2:00.90  
 -- Marshall, Valerie S        9 ECA-NC                    NT         DQ  
 -- Xu, Savannah              12 YOTA-NC              1:14.44         DQ  
 -- Paschall, Meghan Y        16 ECA-NC               1:26.93         DQ  
 
Event 15  Boys 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Andrews, Kevin D          18 ECA-NC               1:00.45    1:02.54   20  
  2 Reindl, James P           17 ECA-NC               1:03.42    1:05.94   17  
  3 Barker, Will C            13 ECA-NC               1:10.92    1:05.98   16  
  4 Carson, Alex W            20 Unattached             58.19    1:07.12   15  
  5 McCray III, John David D  17 ECA-NC               1:04.80    1:07.16   14  
  6 Wright, Thomas D          17 YOTA-NC              1:02.61    1:07.24   13  
  7 McRea, Micah W            16 CVAC-NC              1:08.64    1:07.97   12  
  8 Forgrave, Zack R          17 YOTA-NC              1:16.34    1:08.41   11  
  9 Nowacek, Jack D           14 ECA-NC               1:06.50    1:08.80    9  
 10 Prucha, Ben J             14 YOTA-NC              1:09.36    1:09.36    7  
 11 Carroll, Brody W          14 CVAC-NC              1:09.35    1:09.62    6  
 12 Ansede, Logan R           16 YOTA-NC              1:07.61    1:09.68    5  
 13 Satterfield, Shaw S       15 YOTA-NC              1:09.53    1:09.77    4  
 14 Mabunga, Aidan J          16 YOTA-NC              1:09.39    1:10.30    3  
 15 Martin, Micah R           15 CVAC-NC              1:09.34    1:11.39    2  
 16 Smith, Sadler V           15 ECA-NC               1:15.60    1:11.94    1  
 17 Childs, James M           15 TEAM-NC              1:13.59    1:12.00  
 18 Loveless, Colby M         15 ECA-NC               1:12.94    1:12.13  
 19 Meadows, Grant I          16 ECA-NC               1:15.74    1:12.20  
 20 Rettammel, Connor M       16 YOTA-NC              1:08.06    1:12.32  
 21 Soleo, Will L             15 YOTA-NC              1:11.32    1:12.36  
 22 Prucha, John M            13 YOTA-NC              1:16.53    1:12.80  
 23 Xu, Ayden                 12 YOTA-NC              1:16.80    1:13.88  
 24 Ansede, Lucas M           14 YOTA-NC              1:12.77    1:14.02  
 25 Giffel, Ian A             13 YOTA-NC              1:13.27    1:14.05  
 26 Woodward, Benji T         18 ECA-NC               1:10.96    1:14.08  
 27 Tillery, Seth R           15 ECA-NC               1:13.56    1:14.35  
 28 Wylie, Jacob L            16 YOTA-NC              1:05.97    1:14.60  
 29 Baker, Jay H              14 YOTA-NC              1:08.08    1:14.83  
 30 Battaglini, Lucca L       11 YOTA-NC              1:12.34    1:15.00  
 31 Godfrey, Elijah B         13 CVAC-NC              1:13.96    1:15.33  
 32 McCray, Matthew           13 ECA-NC               1:30.61    1:15.61  
 33 Despres, Garrett T        14 ECA-NC               1:17.13    1:15.62  
 34 Ierston-Brown, Jacob S    17 YOTA-NC              1:20.40    1:15.81  
 35 Pena, Wyatt M             13 YOTA-NC              1:14.50    1:16.24  
 36 Landry, Andrew T          17 ECA-NC               1:18.50    1:16.98  
 37 McLawhorn III, Melvin C   15 YOTA-NC              1:09.63    1:17.41  
 38 Boyd, Dylan J             18 YOTA-NC              1:09.18    1:17.50  
 39 Larrie, Micah P           14 YOTA-NC              1:16.51    1:17.53  
 40 Dennison, Connor T        16 ECA-NC               1:19.00    1:17.70  
 41 Maamoun-Eldawy, Eslam W   16 ECA-NC               1:22.09    1:17.74  
 42 McGovern, Camden          13 YOTA-NC              1:14.12    1:17.97  
 43 Burgess, Daly D           16 CVAC-NC              1:16.85    1:18.03  
 44 McRea, Levi T             13 CVAC-NC              1:25.85    1:18.37  
 45 Jorgensen, Cale A         14 YOTA-NC              1:18.79    1:18.43  
 46 Leatherman, Brady H       16 CVAC-NC              1:17.72    1:19.13  
 47 Cockman, Ethan C          14 YOTA-NC              1:17.68    1:19.24  
 48 Cook, Turner M            13 ECA-NC               1:20.28    1:19.45  
 48 Anderson, Nick D          13 YOTA-NC              1:19.42    1:19.45  
 50 Larrie, Uhlan R           15 YOTA-NC              1:12.83    1:19.70  
 51 Sikes, Wiley W            12 YOTA-NC              1:19.21    1:20.14  
 52 Epps, Jimmy N             14 YOTA-NC              1:16.20    1:20.31  
 53 Moore, Joshua M           13 YOTA-NC              1:18.89    1:20.49  
 54 Humbert, William S        16 YOTA-NC              1:20.48    1:20.63  
 55 Day, Collin M             14 YOTA-NC              1:21.40    1:20.82  
 56 Tuenker, Felix M          15 YOTA-NC              1:13.88    1:20.89  
 57 Bock, Michael S           13 YOTA-NC              1:20.99    1:21.29  
 58 Hanks, Wyatt L            13 TEAM-NC              1:30.67    1:21.83  
 59 Reindl, Patrick C         13 ECA-NC               1:34.01    1:22.88  
 60 Macha, Pranesh            14 YOTA-NC              1:19.00    1:23.07  
 61 Beasley, Basha J          13 YOTA-NC              1:27.15    1:23.95  
 62 Nolet, Alec M             13 YOTA-NC              1:29.51    1:25.56  
 63 Mealie, Matthew A         14 YOTA-NC              1:42.59    1:25.59  
 64 Miller, Shawn W           14 YOTA-NC              1:28.08    1:27.37  
 65 Smith, Jacob A            14 ECA-NC                    NT    1:28.03  
 66 Skeete, Gabes B           13 TEAM-NC              1:23.03    1:28.06  
 67 Walker, Ryan M            13 YOTA-NC              1:23.59    1:33.82  
 68 Knight, Benjamin B        13 YOTA-NC              1:35.22    1:38.68  
 -- Wright, Chris W           15 TEAM-NC                   NT         DQ  
 
Event 16  Girls 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Medins, Delaney C         12 YOTA-NC              1:20.74    1:22.05   20  
  2 Welsh, Lily C             11 YOTA-NC              1:22.39    1:23.25   17  
  3 Faber, Rebecca J          12 YOTA-NC              1:22.63    1:23.30   16  
  4 Dungan, Kristin L         12 YOTA-NC              1:27.18    1:25.16   15  
  5 Kozek, Teagan G           12 TEAM-NC              1:23.65    1:25.45   14  
  6 Harding, Lauren E         12 TEAM-NC              1:28.27    1:28.64   13  
  7 Mitchell, Elodie M        11 YOTA-NC              1:38.88    1:29.73   12  
  8 Caulway, Allison J        12 YOTA-NC              1:42.61    1:29.93   11  
  9 Djuric, Sara N            12 YOTA-NC              1:41.13    1:30.60    9  
 10 Sterling, Logan A         12 TEAM-NC              1:56.77    1:31.91    7  
 11 Prucha, Abby W            11 YOTA-NC              1:28.81    1:31.98    6  
 12 Baysden, Becca L          12 YOTA-NC              1:28.28    1:32.09    5  
 13 Humbert, Ella K           12 YOTA-NC              1:29.05    1:32.30    4  
 14 Hummel, Olivia W          11 YOTA-NC              1:36.98    1:33.81    3  
 15 Baysden, Kaley M          12 YOTA-NC              1:37.13    1:34.13    2  
 16 Smith, Breanna L          11 YOTA-NC              1:38.93    1:38.67    1  
 17 VanderBroek, Allie M      11 YOTA-NC              1:52.15    1:42.43  
 18 Henderson, Sarah Kathryn  12 TEAM-NC                   NT    1:44.79  
 19 Jones, Madison G          11 ECA-NC                    NT    1:50.08  
 20 Howard, Jule E            12 TEAM-NC              1:57.13    1:53.47  
 20 Ward, Autumn J            12 TEAM-NC                   NT    1:53.47  
 22 Hood, Maddie S            11 ECA-NC                    NT    1:56.10  
 -- Moore, Antonia V          12 TEAM-NC                   NT         DQ  
 
Event 17  Girls 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reeve, Lyndsey M          15 ECA-NC                    NT    2:31.92   20  
                1:10.64   2:31.92 (1:21.28)                                        
  2 Soleo, Lauren A           17 YOTA-NC              2:31.67    2:32.87   17  
  3 Brewer, Genna S           18 YOTA-NC              2:33.35    2:42.23   16  
                1:16.22   2:42.23 (1:26.01)                                        
  4 Hastings, Emma R          13 ECA-NC                    NT    2:43.21   15  
  5 Altmeyer, Rose R          15 TEAM-NC              2:52.87    2:45.50   14  
                1:19.95   2:45.50 (1:25.55)                                        
  6 Turley, Livv G            16 TEAM-NC              2:33.29    2:46.18   13  
                1:16.44   2:46.18 (1:29.74)                                        
  7 Murtaugh, Emma Grace G    14 YOTA-NC              2:48.82    2:46.28   12  
  8 Maloy, Jenna N            14 YOTA-NC              2:50.58    2:46.46   11  
                1:20.97   2:46.46 (1:25.49)                                        
  9 Niebel, Tink J            16 ECA-NC               2:47.13    2:50.13    9  
                1:14.98   2:50.13 (1:35.15)                                        
 10 Fulford, Hanna W          16 YOTA-NC              2:48.07    2:50.51    7  
                1:20.47   2:50.51 (1:30.04)                                        
 11 Carson, Katie N           14 YOTA-NC              2:53.93    2:52.42    6  
                1:20.30   2:52.42 (1:32.12)                                        
 12 De Vente, Noelle M        14 ECA-NC                    NT    2:53.13    5  
 13 Ortiz, Elaine G           15 YOTA-NC              2:53.69    2:55.95    4  
 14 Carpenter, Isabella G     15 YOTA-NC              3:01.42    2:56.32    3  
 15 Cohen, Ayden O            16 TEAM-NC              2:53.49    2:57.48    2  
                1:20.41   2:57.48 (1:37.07)                                        
 16 Day, Keenan M             12 YOTA-NC              2:49.88    3:01.34    1  
                1:22.87   3:01.34 (1:38.47)                                        
 17 Mondo, Molly E            14 YOTA-NC                   NT    3:10.82  
                1:33.11   3:10.82 (1:37.71)                                        
 18 Smith, Dory B             13 ECA-NC                    NT    3:22.78  
                1:30.87   3:22.78 (1:51.91)                                        
 19 Valencia, Lina M          25 TEAM-NC              3:22.45    3:36.72  
                1:36.34   3:36.72 (2:00.38)                                        
 20 Volpe, Bella A            17 YOTA-NC              3:00.87    3:49.24  
                1:50.70   3:49.24 (1:58.54)                                        
 
Event 18  Boys 200 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lauffer, Brayden M        20 YOTA-NC              2:09.99    2:13.75   20  
                1:07.28   2:13.75 (1:06.47)                                        
  2 Boyd, Dylan J             18 YOTA-NC              2:04.99    2:14.13   17  
                1:07.12   2:14.13 (1:07.01)                                        
  3 Queen, Jacob W            19 CVAC-NC              2:17.95    2:24.93   16  
                1:09.99   2:24.93 (1:14.94)                                        
  4 Warlick, Drew A           17 TEAM-NC              2:25.20    2:27.35   15  
                1:09.54   2:27.35 (1:17.81)                                        
  5 Clickner, Charlie D       15 TEAM-NC              2:26.88    2:28.00   14  
  6 Tillery, Seth R           15 ECA-NC               2:26.01    2:29.30   13  
                1:11.08   2:29.30 (1:18.22)                                        
  7 Nowacek, Jack D           14 ECA-NC               2:43.19    2:31.88   12  
  8 Leatherman, Brady H       16 CVAC-NC                   NT    2:32.28   11  
                1:12.92   2:32.28 (1:19.36)                                        
  9 Martin, Micah R           15 CVAC-NC              2:33.36    2:32.56    9  
                1:12.83   2:32.56 (1:19.73)                                        
 10 Ansede, Lucas M           14 YOTA-NC              2:38.66    2:34.57    7  
 11 McLawhorn III, Melvin C   15 YOTA-NC              2:42.88    2:37.01    6  
 12 Faber, Samuel S           14 YOTA-NC              2:32.32    2:38.24    5  
                1:13.90   2:38.24 (1:24.34)                                        
 13 Forgrave, Zack R          17 YOTA-NC              2:42.87    2:39.32    4  
                1:16.32   2:39.32 (1:23.00)                                        
 14 Davis, Collin A           14 YOTA-NC              2:45.46    2:39.84    3  
                1:16.46   2:39.84 (1:23.38)                                        
 15 Cockman, Ethan C          14 YOTA-NC              2:48.23    2:41.11    2  
                1:18.99   2:41.11 (1:22.12)                                        
 16 Prucha, John M            13 YOTA-NC              2:33.91    2:42.10    1  
                1:17.41   2:42.10 (1:24.69)                                        
 17 Carson, Davis J           14 YOTA-NC              2:50.55    2:43.84  
                1:19.17   2:43.84 (1:24.67)                                        
 18 Epps, Jimmy N             14 YOTA-NC              3:01.38    2:46.58  
                1:16.03   2:46.58 (1:30.55)                                        
 19 Mabunga, Aidan J          16 YOTA-NC              2:35.87    2:48.82  
                1:17.50   2:48.82 (1:31.32)                                        
 20 Giffel, Ian A             13 YOTA-NC              2:50.25    2:53.31  
 21 Sikes, Wiley W            12 YOTA-NC              3:06.09    2:57.57  
                1:23.94   2:57.57 (1:33.63)                                        
 22 Battaglini, Lucca L       11 YOTA-NC              2:45.09    2:59.04  
                1:24.31   2:59.04 (1:34.73)                                        
 23 Bock, Michael S           13 YOTA-NC              2:55.96    3:00.62  
 24 Ierston-Brown, Jacob S    17 YOTA-NC              2:59.26    3:06.95  
                1:29.10   3:06.95 (1:37.85)                                        
 25 Nolet, Alec M             13 YOTA-NC                   NT    3:12.42  
 26 Larrie, Uhlan R           15 YOTA-NC              2:44.70    3:13.06  
                1:29.16   3:13.06 (1:43.90)                                        
 
Event 19  Girls 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lajoie, Ava A             12 ECA-NC                 30.50      30.40   20  
  2 Day, Keenan M             12 YOTA-NC                30.45      30.64   17  
  3 Welsh, Lily C             11 YOTA-NC                30.87      31.45   15.5
  3 Jennings, Spencer R       12 YOTA-NC                32.25      31.45   15.5
  5 Medins, Delaney C         12 YOTA-NC                31.52      32.18   14  
  6 Heeden, Sydney E          12 YOTA-NC                32.23      32.25   13  
  7 Baysden, Kaley M          12 YOTA-NC                31.89      32.46   12  
  8 Baric, Catherine T        11 YOTA-NC                32.62      32.51   11  
  9 Templeton, Lindsay W      12 YOTA-NC                33.98      32.62    9  
 10 Kozek, Teagan G           12 TEAM-NC                33.71      32.70    7  
 11 Fisher, Jordan G          12 YOTA-NC                33.40      32.93    6  
 12 Baysden, Becca L          12 YOTA-NC                32.74      33.26    5  
 13 Kilgallen, Emily K        12 YOTA-NC                34.08      33.60    4  
 14 Sterling, Logan A         12 TEAM-NC                33.49      33.72    3  
 15 Dungan, Kristin L         12 YOTA-NC                32.75      33.79    2  
 16 Mewshaw, Allie C          12 YOTA-NC                35.14      33.99    1  
 17 Prucha, Abby W            11 YOTA-NC                33.85      34.15  
 18 Dunzo, Grace C            12 YOTA-NC                35.35      34.18  
 19 Faber, Rebecca J          12 YOTA-NC                33.10      34.28  
 20 Sterling, Blake E         12 TEAM-NC                32.93      34.53  
 21 Smith, Breanna L          11 YOTA-NC                34.89      34.73  
 22 Harding, Lauren E         12 TEAM-NC                34.80      35.11  
 23 Caulway, Allison J        12 YOTA-NC                35.75      35.12  
 24 Fowler, Lizzie A          11 YOTA-NC                34.56      35.18  
 25 Mitchell, Elodie M        11 YOTA-NC                37.72      35.22  
 26 Djuric, Sara N            12 YOTA-NC                34.29      35.30  
 27 Armen, Emily P            11 ECA-NC                 35.62      35.42  
 28 Lines, Josephine E        11 YOTA-NC                36.28      35.61  
 29 Blount, Martha C          11 ECA-NC                 36.62      35.63  
 30 Hummel, Olivia W          11 YOTA-NC                36.30      35.89  
 31 Ward, Autumn J            12 TEAM-NC                43.00      36.13  
 32 Oldson, Amanda J          11 YOTA-NC                37.57      36.46  
 33 Mwaikambo, Gracie         12 YOTA-NC                38.56      36.91  
 34 Howard, Jule E            12 TEAM-NC                36.07      37.08  
 35 Avon, Chloe G             11 ECA-NC                 42.48      37.16  
 36 Henderson, Sarah Kathryn  12 TEAM-NC                38.95      37.32  
 37 Moore, Antonia V          12 TEAM-NC                38.41      37.44  
 38 Buffett, Cassidy          11 TEAM-NC                41.39      37.79  
 39 Evans, Anna McLean M      11 ECA-NC                    NT      38.36  
 40 Jones, Madison G          11 ECA-NC                 38.43      38.51  
 41 Hood, Maddie S            11 ECA-NC                 36.88      38.66  
 42 Neudecker, Layne E        12 YOTA-NC                37.87      39.41  
 43 Overholt, Sophia A        11 YOTA-NC                46.11      39.48  
 44 Fleming, Bryn V           11 ECA-NC                 41.75      40.18  
 45 Smith, Emily G            11 ECA-NC                 41.18      42.38  
 46 Dellasega, Caroline E     11 YOTA-NC                43.48      44.36  
 47 Bullard, Riley G          11 TEAM-NC                52.56      44.46  
 
Event 20  Girls 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reeve, Lyndsey M          15 ECA-NC                 27.89      28.21   20  
  2 Kohut, Jordan A           18 YOTA-NC                27.01      28.52   17  
  3 Torres, Svea E            17 ECA-NC                 27.12      28.55   16  
  4 Despres, Morgan K         16 ECA-NC                 27.67      28.78   15  
  5 Morgan, Brooke C          15 YOTA-NC                27.63      28.81   14  
  6 Walker, Alexis L          15 YOTA-NC                28.23      29.08   13  
  7 Myhrvold, Mathea R        15 YOTA-NC                28.49      29.12   12  
  8 Murtaugh, Emma Grace G    14 YOTA-NC                29.31      29.53   11  
  9 Brewer, Genna S           18 YOTA-NC                27.95      29.61    9  
 10 Tart, Bethany N           14 ECA-NC                 29.24      29.63    7  
 11 Posse, Madeline M         16 Unattached             29.33      29.85    6  
 12 Bergstrom, Grace E        17 YOTA-NC                28.52      30.05    4.5
 12 Xu, Savannah              12 YOTA-NC                   NT      30.05    4.5
 14 Carson, Megan A           14 YOTA-NC                29.05      30.07    3  
 15 Bergstrom, Nora K         14 YOTA-NC                30.05      30.11    2  
 16 Smith, Madeline R         13 ECA-NC                 30.31      30.14    1  
 17 Legarth, Megan M          13 YOTA-NC                30.34      30.49  
 18 Watts, Ryan E             16 TEAM-NC                30.27      30.57  
 19 Paschall, Meghan Y        16 ECA-NC                 31.63      30.75  
 20 Fountain, Sarah R         19 ECA-NC                 29.31      30.79  
 21 Baric, Elizabeth G        13 YOTA-NC                30.20      30.83  
 22 Battaglini, Gabi          14 YOTA-NC                29.92      30.93  
 23 Gunson, Eliza L           17 TEAM-NC                30.47      30.98  
 24 Corrado, Mia P            13 YOTA-NC                31.26      31.10  
 25 Burns, Abigail B          16 ECA-NC                 29.82      31.14  
 26 Colaneri, Martina S       14 YOTA-NC                   NT      31.15  
 26 Stines, Carly E           16 YOTA-NC                30.43      31.15  
 28 Goins, Carolyn K          14 TEAM-NC                30.68      31.36  
 28 Kota, Hannah J            17 YOTA-NC                28.79      31.36  
 28 Texer, Sadie P            17 CVAC-NC                30.72      31.36  
 31 Tarrant, Bailey N         15 YOTA-NC                29.84      31.38  
 32 Loynes, Anna M            17 ECA-NC                 31.15      31.49  
 33 Maloy, Jenna N            14 YOTA-NC                29.71      31.50  
 34 Dease, Abby L             14 YOTA-NC                31.48      31.53  
 35 Dennison, Helen E         13 ECA-NC                 33.82      31.64  
 36 Bullard, Meredith C       16 ECA-NC                 32.22      31.65  
 37 Muehl, Lauren R           17 CVAC-NC                32.07      31.69  
 38 Blount, Eleanor C         13 ECA-NC                 31.15      31.70  
 39 Borders, Hope M           14 TEAM-NC                31.16      31.75  
 40 Chando, Carin N           14 YOTA-NC                31.90      31.79  
 40 Helfert, Sarah N          18 CVAC-NC                29.60      31.79  
 42 Stevenson, Isabelle M     13 YOTA-NC                31.10      31.81  
 43 Kreth, Kaitlyn A          14 TEAM-NC                31.05      31.84  
 44 Shearon, Audrey F         13 YOTA-NC                32.57      31.86  
 45 Adams, Mackenzie G        14 YOTA-NC                31.06      32.00  
 46 Foglesong, Mia L          15 YOTA-NC                32.21      32.01  
 47 Hommes, Olivia M          15 TEAM-NC                33.22      32.17  
 48 Konopka, Ava L            14 YOTA-NC                31.21      32.31  
 49 Autry, Sam M              14 ECA-NC                 33.18      32.32  
 50 Bullard, Lauren C         13 ECA-NC                 39.67      32.33  
 51 Castle, Kendall T         14 YOTA-NC                31.47      32.34  
 52 Ku, Katherine E           14 TEAM-NC                31.14      32.36  
 53 Prosser, Sarah G          14 ECA-NC                    NT      32.42  
 54 Tuenker, Claire E         14 YOTA-NC                31.51      32.47  
 55 Cao, Emma M               13 YOTA-NC                31.57      32.48  
 56 Hamrick, Melissa F        19 YOTA-NC                29.98      32.51  
 57 Parsons, Sydney M         17 YOTA-NC                31.37      32.54  
 58 Tapper, Abbie R           14 YOTA-NC                31.48      32.62  
 59 Carpenter, Isabella G     15 YOTA-NC                33.21      32.83  
 60 Jean, Ashley E            14 YOTA-NC                31.83      32.96  
 61 Cao, Madorie M            15 YOTA-NC                31.81      33.02  
 62 Watson, Dana R            15 CVAC-NC                32.34      33.06  
 63 Myhrvold, Amelia M        14 YOTA-NC                31.21      33.14  
 64 Krumanocker, Kelsey R     17 CVAC-NC                31.64      33.18  
 65 Fletcher, Lauren K        16 TEAM-NC                34.60      33.31  
 66 Zarins, Chloe G           14 TEAM-NC                33.40      33.48  
 67 Norris, Maddie E          15 YOTA-NC                32.39      33.54  
 68 Mondo, Molly E            14 YOTA-NC                32.45      33.65  
 69 Gyure, Keenan A           13 YOTA-NC                32.16      33.75  
 70 Godfrey, Carly F          15 CVAC-NC                33.49      33.82  
 71 Volpe, Bella A            17 YOTA-NC                31.59      33.87  
 72 Caulway, Madeline M       14 YOTA-NC                33.09      33.88  
 73 Golden, Sarah C           16 ECA-NC                 32.87      33.93  
 74 Ogren, Virginia S         14 YOTA-NC                33.68      34.10  
 75 Guerrier, Hannah L        17 YOTA-NC                31.51      34.48  
 76 Walker, Meghan A          14 YOTA-NC                34.96      34.72  
 77 Guerrier, Arielle E       16 YOTA-NC                32.50      34.75  
 78 Secan, Rachel H           14 YOTA-NC                35.84      34.88  
 79 Syp, Mia N                16 ECA-NC                 37.84      35.21  
 80 Gross, Kylie              14 ECA-NC                 35.65      35.92  
 81 Satterfield, Carter C     13 YOTA-NC                34.95      36.03  
 82 Ormond, Kaitlyn           14 ECA-NC                    NT      36.41  
 83 Kota, Emma M              13 YOTA-NC                35.35      36.77  
 84 Valencia, Lina M          25 TEAM-NC                35.27      36.78  
 85 Smith, Dory B             13 ECA-NC                 35.40      37.23  
 86 Dufton, Blue B            16 TEAM-NC                37.16      38.18  
 87 Marshall, Valerie S        9 ECA-NC                 50.38      50.70  
 
Event 21  Boys 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lauffer, Brayden M        20 YOTA-NC                28.67      24.89   20  
  2 Andrews, Kevin D          18 ECA-NC                 24.98      24.99   17  
  3 Howard, AJ T              17 ECA-NC                    NT      25.65   16  
  4 Carson, Alex W            20 Unattached             24.34      25.76   15  
  5 Prucha, Ben J             14 YOTA-NC                25.83      26.29   14  
  6 Meadows, Grant I          16 ECA-NC                 26.06      26.37   13  
  7 Queen, Jacob W            19 CVAC-NC                25.80      26.39   12  
  8 Ansede, Logan R           16 YOTA-NC                26.07      26.57   11  
  9 Leatherman, Brady H       16 CVAC-NC                25.95      26.61    9  
 10 Torres, Trevor T          15 ECA-NC                 26.67      26.67    7  
 11 Nowacek, Jack D           14 ECA-NC                 26.44      26.76    6  
 12 McRea, Micah W            16 CVAC-NC                30.51      26.78    5  
 13 McLawhorn III, Melvin C   15 YOTA-NC                25.71      26.83    4  
 14 Loveless, Colby M         15 ECA-NC                 26.82      27.02    3  
 15 Pieroni, Brandon S        17 TEAM-NC                27.27      27.17    2  
 16 Homem, Pedro H            15 ECA-NC                    NT      27.20    1  
 17 Wylie, Jacob L            16 YOTA-NC                26.14      27.37  
 18 Woodward, Benji T         18 ECA-NC                 26.70      27.52  
 19 McCray III, John David D  17 ECA-NC                 27.10      27.55  
 20 Barker, Will C            13 ECA-NC                 29.00      27.58  
 20 Smith, Sadler V           15 ECA-NC                 27.95      27.58  
 22 Mabunga, Aidan J          16 YOTA-NC                27.48      27.80  
 23 Carroll, Brody W          14 CVAC-NC                28.27      27.86  
 24 Rettammel, Connor M       16 YOTA-NC                26.86      27.91  
 25 Reindl, James P           17 ECA-NC                 27.69      28.14  
 26 Cain, Jackson C           14 YOTA-NC                29.29      28.22  
 27 Martin, Micah R           15 CVAC-NC                29.84      28.31  
 27 Mccabe, Jack W            14 ECA-NC                    NT      28.31  
 29 Satterfield, Shaw S       15 YOTA-NC                26.82      28.36  
 30 Humbert, William S        16 YOTA-NC                27.65      28.38  
 31 Xu, Ayden                 12 YOTA-NC                29.05      28.43  
 32 Bock, Michael S           13 YOTA-NC                29.17      28.50  
 33 Prucha, John M            13 YOTA-NC                28.38      28.67  
 34 Childs, James M           15 TEAM-NC                   NT      29.02  
 35 Baker, Jay H              14 YOTA-NC                28.91      29.13  
 35 McCray, Matthew           13 ECA-NC                 30.22      29.13  
 37 Day, Collin M             14 YOTA-NC                29.86      29.25  
 38 McGovern, Camden          13 YOTA-NC                28.61      29.32  
 39 Ierston-Brown, Jacob S    17 YOTA-NC                28.50      29.33  
 40 Cook, Turner M            13 ECA-NC                 32.08      29.41  
 41 Larrie, Micah P           14 YOTA-NC                28.31      29.43  
 41 Burgess, Daly D           16 CVAC-NC                27.61      29.43  
 43 Soleo, Will L             15 YOTA-NC                28.72      29.52  
 44 Skeete, Gabes B           13 TEAM-NC                30.10      29.63  
 45 Cockman, Ethan C          14 YOTA-NC                29.17      29.86  
 46 Davis, Collin A           14 YOTA-NC                28.48      29.87  
 47 Tuenker, Felix M          15 YOTA-NC                28.62      29.98  
 48 Battaglini, Lucca L       11 YOTA-NC                29.42      30.20  
 49 Maamoun-Eldawy, Eslam W   16 ECA-NC                 30.83      30.27  
 50 Wright, Chris W           15 TEAM-NC                30.47      30.43  
 51 Lawson, Max R             16 TEAM-NC                29.53      30.44  
 52 Jorgensen, Cale A         14 YOTA-NC                31.20      30.52  
 53 Epps, Jimmy N             14 YOTA-NC                30.69      30.73  
 54 Godfrey, Elijah B         13 CVAC-NC                32.56      30.93  
 55 Moore, Joshua M           13 YOTA-NC                30.25      31.20  
 56 Anderson, Nick D          13 YOTA-NC                31.15      31.40  
 57 Nolet, Alec M             13 YOTA-NC                30.91      31.61  
 58 Pena, Wyatt M             13 YOTA-NC                31.65      31.70  
 59 Miller, Shawn W           14 YOTA-NC                31.61      31.73  
 60 Hanks, Wyatt L            13 TEAM-NC                31.13      31.97  
 61 McRea, Levi T             13 CVAC-NC                32.39      32.40  
 62 Reindl, Patrick C         13 ECA-NC                 35.64      32.47  
 63 Morrow, Chase J           14 ECA-NC                 39.28      32.66  
 64 Smith, Jacob A            14 ECA-NC                 39.92      33.20  
 65 Macha, Pranesh            14 YOTA-NC                31.68      33.44  
 66 Walker, Ryan M            13 YOTA-NC                31.25      33.55  
 67 Knight, Benjamin B        13 YOTA-NC                39.20      38.13  
 -- Beasley, Basha J          13 YOTA-NC                31.01         DQ  
 -- Mealie, Matthew A         14 YOTA-NC                38.07         DQ  
 
Event 22  Girls 11-12 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            2:19.02    2:24.30   40  
     1) Welsh, Lily C 11                2) Day, Keenan M 12               
     3) Dunzo, Grace C 12               4) Medins, Delaney C 12           
                1:16.44   2:24.30 (1:07.86)                                        
  2 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            2:24.74    2:31.14   34  
     1) Faber, Rebecca J 12             2) Humbert, Ella K 12             
     3) Prucha, Abby W 11               4) Heeden, Sydney E 12            
                1:22.22   2:31.14 (1:08.92)                                        
  3 East Carolina Aquatics-NC  'A'                    2:42.83    2:49.33   32  
     1) Hood, Maddie S 11               2) Lajoie, Ava A 12               
     3) Blount, Martha C 11             4) Armen, Emily P 11              
  4 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'C'            2:27.35    2:54.40   30  
     1) Jennings, Spencer R 12          2) Baric, Catherine T 11          
     3) Kilgallen, Emily K 12           4) Fowler, Lizzie A 11            
                2:33.15     2:54.40 (21.25)                                        
 
Event 23  Girls 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            1:58.90    2:08.07   40  
     1) Kohut, Jordan A 18              2) Parsons, Sydney M 17           
     3) Morgan, Brooke C 15             4) Brewer, Genna S 18             
                1:08.95     2:08.07 (59.12)                                        
  2 East Carolina Aquatics-NC  'A'                    2:11.41    2:11.65   34  
     1) Niebel, Tink J 16               2) Despres, Morgan K 16           
     3) Reeve, Lyndsey M 15             4) Torres, Svea E 17              
                1:11.83     2:11.65 (59.82)                                        
  3 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'C'            2:13.84    2:15.21   32  
     1) Carson, Katie N 14              2) Bergstrom, Nora K 14           
     3) Carson, Megan A 14              4) Soleo, Lauren A 17             
  4 East Carolina Aquatics-NC  'B'                    2:14.37    2:15.91   30  
     1) Tart, Bethany N 14              2) Burns, Abigail B 16            
     3) Hastings, Emma R 13             4) Smith, Madeline R 13           
                1:13.62   2:15.91 (1:02.29)                                        
  5 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            2:10.70    2:17.87   28  
     1) Kota, Hannah J 17               2) Hamrick, Melissa F 19          
     3) Xu, Savannah 12                 4) Walker, Alexis L 15            
                1:15.76   2:17.87 (1:02.11)                                        
  6 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'A'                 2:17.08    2:24.43   26  
     1) Krumanocker, Kelsey R 17        2) Muehl, Lauren R 17             
     3) Texer, Sadie P 17               4) Helfert, Sarah N 18            
                1:25.19     2:24.43 (59.24)                                        
  7 East Carolina Aquatics-NC  'C'                    2:22.89    2:25.75   24  
     1) Blount, Eleanor C 13            2) Golden, Sarah C 16             
     3) Fountain, Sarah R 19            4) Fountain, Grace C 17           
 
Event 24  Boys 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            1:53.17    1:55.92   40  
     1)                                 2) Lauffer, Brayden M 20          
     3) Ansede, Logan R 16              4) Boyd, Dylan J 18               
                1:00.84     1:55.92 (55.08)                                        
  2 East Carolina Aquatics-NC  'A'                    1:58.27    1:58.25   34  
     1) Andrews, Kevin D 18             2) Torres, Trevor T 15            
     3) Howard, AJ T 17                 4) Meadows, Grant I 16            
                1:03.73     1:58.25 (54.52)                                        
  3 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'A'                 2:02.00    1:59.82   32  
     1) Carroll, Brody W 14             2) Queen, Jacob W 19              
     3) McRea, Micah W 16               4) Leatherman, Brady H 16         
                1:04.09     1:59.82 (55.73)                                        
  4 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            1:59.70    2:00.44   30  
     1) Wright, Thomas D 17             2) Wylie, Jacob L 16              
     3) Prucha, John M 13               4) McLawhorn III, Melvin C 15     
                1:04.38     2:00.44 (56.06)                                        
  5 East Carolina Aquatics-NC  'C'                    2:13.49    2:04.52   28  
     1) McCray III, John David D 17     2) Landry, Andrew T 17            
     3) Tillery, Seth R 15              4) Loveless, Colby M 15           
  6 East Carolina Aquatics-NC  'B'                    2:08.61    2:07.49   26  
     1) Barker, Will C 13               2) Reindl, James P 17             
     3) Nowacek, Jack D 14              4) Woodward, Benji T 18           
                1:08.18     2:07.49 (59.31)                                        
  7 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'C'            2:01.83    2:13.55   24  
     1) Faber, Samuel S 14              2) Humbert, William S 16          
     3) Cockman, Ethan C 14             4) Prucha, Ben J 14               
  8 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'B'                 2:18.80    2:17.02   22  
     1) McRea, Levi T 13                2) Godfrey, Elijah B 13           
     3) Burgess, Daly D 16              4) Martin, Micah R 15             
                1:16.76   2:17.02 (1:00.26)                                        
 
Event 25  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Smith, Ben W              12 YOTA-NC              2:30.19    2:31.34   20  
                1:14.41   2:31.34 (1:16.93)                                        
  2 Kilgallen, Ryan M         12 YOTA-NC              2:37.50    2:34.54   17  
                1:15.64   2:34.54 (1:18.90)                                        
  3 Adams, Jackson E          12 YOTA-NC              2:42.64    2:42.06   16  
                1:18.67   2:42.06 (1:23.39)                                        
  4 Mori, Axel F              11 YOTA-NC              2:50.55    2:45.58   15  
  5 Yang, Raymond H           12 YOTA-NC              2:55.02    2:46.22   14  
                1:21.95   2:46.22 (1:24.27)                                        
  6 Clodgo, Cole J            11 YOTA-NC              2:56.39    2:46.98   13  
                1:21.02   2:46.98 (1:25.96)                                        
  7 Broussard, Kody L         12 ECA-NC                    NT    2:48.61   12  
                1:21.39   2:48.61 (1:27.22)                                        
  8 Hatfield, Geoff T         12 ECA-NC               3:07.58    2:48.75   11  
                1:22.20   2:48.75 (1:26.55)                                        
  9 Zhang, Collin A           11 YOTA-NC              2:53.20    2:49.53    9  
                1:20.94   2:49.53 (1:28.59)                                        
 10 Vaughn, Will F            11 TEAM-NC              2:55.09    2:50.56    7  
 11 Wang, Eddie               11 YOTA-NC              2:56.84    2:54.57    6  
                1:21.55   2:54.57 (1:33.02)                                        
 12 Tart, Ethan W             11 ECA-NC               3:20.62    2:56.39    5  
                1:22.65   2:56.39 (1:33.74)                                        
 13 Hodulik, Stephen F        11 YOTA-NC              3:04.19    2:58.16    4  
 14 Anderson, Case M          12 ECA-NC               3:01.64    2:58.58    3  
                1:25.60   2:58.58 (1:32.98)                                        
 15 Volpe, Andrew S           11 YOTA-NC              2:58.75    2:58.60    2  
                1:28.40   2:58.60 (1:30.20)                                        
 16 Castillo, Andrew E        11 YOTA-NC              3:02.84    2:59.92    1  
                1:24.94   2:59.92 (1:34.98)                                        
 17 Konopka, Nathan S         12 YOTA-NC              3:01.53    3:01.14  
 18 Waters, Austin F          12 ECA-NC               3:13.58    3:01.19  
                1:27.58   3:01.19 (1:33.61)                                        
 19 Taffar, Owen J            11 YOTA-NC              2:55.74    3:01.32  
                1:28.08   3:01.32 (1:33.24)                                        
 20 Johnson, Cameron M        11 ECA-NC               3:31.59    3:05.54  
 21 Auyeung, Jack Z           12 YOTA-NC              3:13.73    3:05.79  
                1:31.80   3:05.79 (1:33.99)                                        
 
Event 26  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patterson, Carmen B       10 ECA-NC                    NT    2:46.55   20  
                1:22.78   2:46.55 (1:23.77)                                        
  2 Luedke, Avery M           10 TEAM-NC              2:47.25    2:48.51   17  
                1:22.69   2:48.51 (1:25.82)                                        
  3 Perry, Sophie E           10 YOTA-NC              3:12.23    3:00.03   16  
                1:31.89   3:00.03 (1:28.14)                                        
  4 Hodulik, Sydney A         10 YOTA-NC              3:11.15    3:05.62   15  
  5 Baysden, Riley B          10 YOTA-NC              3:19.59    3:06.55   14  
                1:33.10   3:06.55 (1:33.45)                                        
  6 Smith, Clara Pierce P      9 ECA-NC               3:16.41    3:08.04   13  
  7 Gyure, Greyson E          10 YOTA-NC              3:13.74    3:10.37   12  
                1:33.76   3:10.37 (1:36.61)                                        
  8 Reynders, Caroline C      10 YOTA-NC              3:09.81    3:13.43   11  
                1:34.24   3:13.43 (1:39.19)                                        
  9 Bakelaar, Kate J          10 YOTA-NC              3:16.43    3:14.96    9  
                1:34.42   3:14.96 (1:40.54)                                        
 10 Lauver, Lindsay C         10 YOTA-NC              3:34.96    3:18.79    7  
                1:38.19   3:18.79 (1:40.60)                                        
 11 Kreth, Rachel O           10 TEAM-NC                   NT    3:20.25    6  
                1:38.51   3:20.25 (1:41.74)                                        
 12 Kilgallen, Katie E        10 YOTA-NC              3:53.64    3:22.78    5  
                1:36.70   3:22.78 (1:46.08)                                        
 13 Volpe, Alena M             9 YOTA-NC              3:24.54    3:23.68    4  
                1:37.39   3:23.68 (1:46.29)                                        
 14 Gasch, Tate M             10 YOTA-NC              3:28.85    3:24.56    3  
                1:40.86   3:24.56 (1:43.70)                                        
 15 Mitchell, Aubrey J         9 YOTA-NC              3:29.21    3:24.85    2  
                1:42.58   3:24.85 (1:42.27)                                        
 16 Matvey, Maggie J          10 TEAM-NC                   NT    3:26.00    1  
                1:38.86   3:26.00 (1:47.14)                                        
 17 McCall, Eleanor B         10 YOTA-NC                   NT    3:28.57  
                1:44.51   3:28.57 (1:44.06)                                        
 18 Luedke, Tatum M            8 TEAM-NC              3:47.60    3:33.52  
                1:46.49   3:33.52 (1:47.03)                                        
 19 Stoner, Kennedy G         10 YOTA-NC              3:30.91    3:33.58  
 20 Okine, Kailey M           10 YOTA-NC              3:58.70    3:36.11  
                1:45.57   3:36.11 (1:50.54)                                        
 21 Moore, Elizabeth H        10 TEAM-NC              4:32.73    3:37.38  
                1:44.08   3:37.38 (1:53.30)                                        
 22 Schmaling, Stella G       10 YOTA-NC              3:30.09    3:38.15  
 23 Lawyer, Audrey E           9 YOTA-NC                   NT    3:41.97  
 24 Macha, Esha               10 YOTA-NC              4:23.77    3:42.02  
                1:47.65   3:42.02 (1:54.37)                                        
 25 Schmidt, Liza J           10 YOTA-NC              4:21.66    3:43.48  
 26 Winkel, Elizabeth         10 ECA-NC                    NT    3:43.54  
 27 Dellasega, Emma Kate K     9 YOTA-NC                   NT    3:47.02  
 28 Hood, Caroline C           9 ECA-NC                    NT    3:47.61  
                1:49.55   3:47.61 (1:58.06)                                        
 29 Payton, Margaret C         8 YOTA-NC              3:28.88    3:48.28  
 30 Chintapalli, Neela K       7 YOTA-NC                   NT    4:17.18  
 31 Marshall, Valerie S        9 ECA-NC                    NT    4:34.03  
 
Event 27  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roth, Matej E             10 ECA-NC               3:23.78    2:39.47   20  
                1:18.43   2:39.47 (1:21.04)                                        
  2 Jennings, Curry L          9 YOTA-NC              2:47.16    2:44.06   17  
                1:21.84   2:44.06 (1:22.22)                                        
  3 Lajoie, Ben L             10 YOTA-NC              3:12.87    3:01.96   16  
                1:29.46   3:01.96 (1:32.50)                                        
  4 Zapler, Ezra N             9 ECA-NC                    NT    3:02.17   15  
                1:29.49   3:02.17 (1:32.68)                                        
  5 Harris, Hudson C           9 TEAM-NC              3:04.45    3:02.86   14  
                1:29.83   3:02.86 (1:33.03)                                        
  6 Hallgren, Ryan A          10 YOTA-NC              3:10.48    3:03.20   13  
  7 Goins, Grant M             9 TEAM-NC                   NT    3:04.70   12  
                1:29.36   3:04.70 (1:35.34)                                        
  8 Neudecker, Jack G         10 YOTA-NC              3:39.93    3:08.03   11  
                1:33.49   3:08.03 (1:34.54)                                        
  9 Wiese, Cooper R           10 YOTA-NC              3:11.80    3:08.08    9  
                1:32.60   3:08.08 (1:35.48)                                        
 10 Chintapalli, Anil P       10 YOTA-NC              3:16.60    3:11.06    7  
 11 Humbert, Jack W           10 YOTA-NC              3:26.91    3:16.73    6  
                1:34.16   3:16.73 (1:42.57)                                        
 12 Cockman, Addison R        10 YOTA-NC              3:59.99    3:24.28    5  
                1:37.17   3:24.28 (1:47.11)                                        
 13 Cook, Pierson M            9 ECA-NC                    NT    3:26.51    4  
 14 Cornpropst, Ronan W        8 YOTA-NC                   NT    3:30.85    3  
                1:40.97   3:30.85 (1:49.88)                                        
 15 Sha, Cody L                8 YOTA-NC              3:25.09    3:37.23    2  
                1:42.63   3:37.23 (1:54.60)                                        
 16 Johnson, Sam T             9 ECA-NC               4:17.01    3:39.44    1  
 17 Stewart, Dylan P           8 YOTA-NC              3:47.22    3:57.70  
                1:53.08   3:57.70 (2:04.62)                                        
 
Event 28  Boys 11-12 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noble, Ross M             12 YOTA-NC                40.92      41.95   20  
  2 Olson, Sammy M            12 YOTA-NC                43.96      42.62   17  
  3 Adams, Jackson E          12 YOTA-NC                43.65      43.09   16  
  4 Mori, Axel F              11 YOTA-NC                   NT      43.91   15  
  5 Goins, George F           11 TEAM-NC                46.56      45.93   14  
  6 Hatfield, Geoff T         12 ECA-NC                 51.82      46.69   13  
  7 Yang, Raymond H           12 YOTA-NC                46.04      46.79   12  
  8 Taffar, Owen J            11 YOTA-NC                49.91      47.28   11  
  9 Hodulik, Stephen F        11 YOTA-NC                47.85      47.51    9  
 10 Volpe, Andrew S           11 YOTA-NC                48.32      47.83    7  
 11 Waters, Austin F          12 ECA-NC                 50.13      48.60    6  
 12 Wang, Eddie               11 YOTA-NC                47.20      48.85    5  
 13 Anderson, Case M          12 ECA-NC                 50.29      50.04    4  
 14 Castillo, Andrew E        11 YOTA-NC                50.00      50.19    3  
 15 Kilgallen, Ryan M         12 YOTA-NC                49.19      50.73    2  
 16 Tart, Ethan W             11 ECA-NC                 52.00      50.83    1  
 17 Lee, Alvin                11 YOTA-NC                56.81      51.45  
 18 Clodgo, Cole J            11 YOTA-NC                53.84      51.72  
 19 Jones, Tyler A            11 YOTA-NC              1:00.17      52.85  
 20 Auyeung, Jack Z           12 YOTA-NC                52.48      55.84  
 21 Morrow, Cameron T         12 ECA-NC                    NT      58.80  
 22 Fitzgerald, Sean H        11 ECA-NC               1:09.70    1:00.04  
 
Event 29  Girls 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lamar, Eliza A            10 YOTA-NC                51.25      48.68   20  
  2 Patterson, Carmen B       10 ECA-NC                    NT      50.15   17  
  3 Gyure, Greyson E          10 YOTA-NC                52.92      50.59   16  
  4 Matvey, Maggie J          10 TEAM-NC              1:05.26      51.33   15  
  5 Austin, Whitney E         10 TEAM-NC                53.36      51.43   14  
  6 Crowder, Audrey E          9 YOTA-NC                53.11      52.26   13  
  7 Fountain, Anna E          10 ECA-NC                 54.66      52.37   12  
  8 Kreth, Rachel O           10 TEAM-NC                56.93      53.07   11  
  9 Volpe, Alena M             9 YOTA-NC              1:00.33      53.21    9  
 10 Moore, Elizabeth H        10 TEAM-NC              1:05.43      53.60    7  
 11 Hodulik, Sydney A         10 YOTA-NC                56.34      54.62    6  
 12 Baysden, Riley B          10 YOTA-NC                57.60      54.83    5  
 13 Lauver, Lindsay C         10 YOTA-NC                54.47      55.65    4  
 14 Dellasega, Emma Kate K     9 YOTA-NC                   NT      57.29    3  
 15 Okine, Kailey M           10 YOTA-NC                57.53      57.46    2  
 16 Stuart, Winifred J         9 YOTA-NC                57.71      57.56    1  
 17 Smith, Clara Pierce P      9 ECA-NC               1:14.33      58.57  
 18 Bakelaar, Kate J          10 YOTA-NC                56.43      58.97  
 19 Schmidt, Liza J           10 YOTA-NC              1:01.71      59.09  
 20 Reynders, Caroline C      10 YOTA-NC                57.35      59.64  
 21 Payton, Margaret C         8 YOTA-NC              1:01.41      59.90  
 22 Schmaling, Stella G       10 YOTA-NC              1:06.64    1:00.49  
 23 Macha, Esha               10 YOTA-NC              1:00.97    1:00.52  
 24 Lewis, Ashlyn N           10 ECA-NC                    NT    1:00.98  
 25 Gasch, Tate M             10 YOTA-NC                59.25    1:01.26  
 26 Stoner, Kennedy G         10 YOTA-NC              1:00.60    1:01.28  
 27 Kilgallen, Katie E        10 YOTA-NC              1:03.99    1:02.65  
 28 Mitchell, Aubrey J         9 YOTA-NC              1:02.65    1:02.78  
 29 McCall, Eleanor B         10 YOTA-NC              1:02.89    1:04.31  
 30 Ray, Kaylin M              8 YOTA-NC              1:08.02    1:04.93  
 31 Luedke, Tatum M            8 TEAM-NC              1:01.42    1:06.49  
 32 Chintapalli, Neela K       7 YOTA-NC              1:08.85    1:08.19  
 33 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC              1:20.99    1:09.55  
 34 Bushelman, Bella H         8 YOTA-NC              1:16.99    1:11.98  
 35 Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC              1:18.18    1:14.06  
 36 Marshall, Valerie S        9 ECA-NC               1:20.60    1:24.16  
 37 Volpe, Annalisa G          7 YOTA-NC              1:19.45    1:25.58  
 38 Johnson, Maggie S          6 ECA-NC                    NT    2:04.52  
 -- Cook, Cheyenne L           9 ECA-NC                    NT         DQ  
 -- Fitzgerald, Ciara E        7 ECA-NC               2:28.14         DQ  
 -- Womble, Peyton N           9 YOTA-NC              1:07.69         DQ  
 -- Mu, Iris Y                 7 YOTA-NC              1:10.09         DQ  
 -- Winkel, Elizabeth         10 ECA-NC                    NT         DQ  
 
Event 30  Boys 10 & Under 50 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jennings, Curry L          9 YOTA-NC                46.87      46.34   20  
  2 Hallgren, Ryan A          10 YOTA-NC                49.72      49.66   17  
  3 Zapler, Ezra N             9 ECA-NC                    NT      50.09   16  
  4 Wiese, Cooper R           10 YOTA-NC                53.89      52.40   15  
  5 Cockman, Addison R        10 YOTA-NC              1:10.99      52.72   14  
  6 Harris, Hudson C           9 TEAM-NC                58.29      56.11   13  
  7 Lajoie, Ben L             10 YOTA-NC                55.19      56.20   12  
  8 Goins, Grant M             9 TEAM-NC                   NT      56.49   11  
  9 Chintapalli, Anil P       10 YOTA-NC                57.11      58.88    9  
 10 Johnson, Ryan A           10 ECA-NC                    NT    1:00.39    7  
 11 Neudecker, Jack G         10 YOTA-NC              1:08.65    1:00.81    6  
 12 Humbert, Jack W           10 YOTA-NC              1:02.29    1:01.97    5  
 13 Willson, Tyler A          10 YOTA-NC              1:02.37    1:02.24    4  
 14 Mu, Jaden J               10 YOTA-NC              1:03.09    1:02.63    3  
 15 Sha, Cody L                8 YOTA-NC              1:00.22    1:02.69    2  
 16 Cornpropst, Ronan W        8 YOTA-NC              1:08.57    1:05.02    1  
 17 Dellasega, Sam W           9 YOTA-NC              1:14.51    1:06.77  
 18 Baric, Mark Andrew B       9 YOTA-NC                   NT    1:07.19  
 19 Stewart, Dylan P           8 YOTA-NC              1:08.64    1:09.33  
 20 Bakelaar, Luke A           8 YOTA-NC              1:28.56    2:09.69  
 -- Matvey, Nicholas J         8 TEAM-NC                   NT         DQ  
 -- Castro, Luke P             9 TEAM-NC              1:27.87         DQ  
 -- Fleming, Morgan G          8 ECA-NC               1:02.72         DQ  
 
Event 31  Boys 11-12 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noble, Ross M             12 YOTA-NC              1:10.46    1:08.36   20  
  2 Goins, George F           11 TEAM-NC              1:20.42    1:17.34   17  
  3 Zhang, Collin A           11 YOTA-NC              1:49.97    1:27.18   16  
  4 Vaughn, Will F            11 TEAM-NC              1:36.07    1:28.18   15  
  5 Yang, Raymond H           12 YOTA-NC              2:05.75    1:38.61   14  
  6 Broussard, Kody L         12 ECA-NC                    NT    1:42.65   13  
  7 Jones, Tyler A            11 YOTA-NC                   NT    1:57.03   12  
  8 Johnson, Cameron M        11 ECA-NC               2:01.49    1:57.96   11  
 -- Auyeung, Jack Z           12 YOTA-NC              1:45.09         DQ  
 
Event 32  Girls 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perry, Sophie E           10 YOTA-NC              1:38.80    1:37.29   20  
  2 Austin, Whitney E         10 TEAM-NC              1:53.26    1:44.98   17  
  3 Bakelaar, Kate J          10 YOTA-NC              2:07.68    1:58.48   16  
  4 Lawyer, Audrey E           9 YOTA-NC              2:00.55    2:04.91   15  
 -- Moore, Elizabeth H        10 TEAM-NC                   NT         DQ  
 -- Ray, Kaylin M              8 YOTA-NC                   NT         DQ  
 
Event 33  Boys 10 & Under 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roth, Matej E             10 ECA-NC                    NT    1:27.95   20  
  2 Johnson, Sam T             9 ECA-NC                    NT    2:02.20   17  
 
Event 34  Boys 11-12 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noble, Ross M             12 YOTA-NC              1:11.41    1:12.06   20  
  2 Smith, Ben W              12 YOTA-NC              1:16.50    1:17.45   17  
  3 Olson, Sammy M            12 YOTA-NC              1:52.30    1:25.34   16  
  4 Goins, George F           11 TEAM-NC              1:22.68    1:25.61   15  
  5 Vaughn, Will F            11 TEAM-NC              1:32.64    1:27.27   14  
  6 Zhang, Collin A           11 YOTA-NC              1:28.53    1:28.29   13  
  7 Kilgallen, Ryan M         12 YOTA-NC              1:29.61    1:28.34   12  
  8 Mori, Axel F              11 YOTA-NC              1:37.30    1:29.73   11  
  9 Adams, Jackson E          12 YOTA-NC              1:34.33    1:30.25    9  
 10 Clodgo, Cole J            11 YOTA-NC              1:34.20    1:33.62    7  
 11 Anderson, Case M          12 ECA-NC               1:33.54    1:34.17    6  
 12 Broussard, Kody L         12 ECA-NC                    NT    1:36.99    5  
 13 Wang, Eddie               11 YOTA-NC              1:37.20    1:41.32    4  
 14 Tart, Ethan W             11 ECA-NC               1:40.07    1:41.78    3  
 15 Volpe, Andrew S           11 YOTA-NC              1:40.67    1:42.64    2  
 16 Hodulik, Stephen F        11 YOTA-NC              1:43.23    1:42.84    1  
 17 Konopka, Nathan S         12 YOTA-NC              1:47.04    1:44.56  
 18 Jones, Tyler A            11 YOTA-NC              1:56.17    1:45.22  
 19 Johnson, Cameron M        11 ECA-NC               2:01.73    1:47.54  
 20 Lee, Alvin                11 YOTA-NC              1:45.99    1:49.04  
 21 Waters, Austin F          12 ECA-NC               1:47.38    1:51.68  
 22 Castillo, Andrew E        11 YOTA-NC              1:46.47    1:53.42  
 23 Fitzgerald, Sean H        11 ECA-NC                    NT    2:21.87  
 
Event 35  Girls 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Luedke, Avery M           10 TEAM-NC              1:27.58    1:28.95   20  
  2 Perry, Sophie E           10 YOTA-NC              1:31.24    1:31.43   17  
  3 Patterson, Carmen B       10 ECA-NC                    NT    1:33.65   16  
  4 Hodulik, Sydney A         10 YOTA-NC              1:38.71    1:36.49   15  
  5 Smith, Clara Pierce P      9 ECA-NC               1:36.68    1:38.78   14  
  6 Lauver, Lindsay C         10 YOTA-NC              1:42.72    1:39.04   13  
  7 Austin, Whitney E         10 TEAM-NC              1:42.19    1:39.95   12  
  8 Fountain, Anna E          10 ECA-NC               1:41.13    1:40.00   11  
  9 Reynders, Caroline C      10 YOTA-NC              1:39.13    1:40.02    9  
 10 Ochieng, Gracie A         10 ECA-NC               2:06.49    1:42.99    7  
 11 Mitchell, Aubrey J         9 YOTA-NC              1:44.70    1:43.17    6  
 12 Baysden, Riley B          10 YOTA-NC              1:43.11    1:43.75    5  
 13 Matvey, Maggie J          10 TEAM-NC              2:08.14    1:43.99    4  
 14 Gyure, Greyson E          10 YOTA-NC              1:48.10    1:44.46    3  
 15 Luedke, Tatum M            8 TEAM-NC              1:55.39    1:47.72    2  
 16 Lawyer, Audrey E           9 YOTA-NC              1:52.13    1:48.41    1  
 17 Volpe, Alena M             9 YOTA-NC              1:45.58    1:48.64  
 18 Kilgallen, Katie E        10 YOTA-NC              1:59.65    1:51.20  
 19 Stoner, Kennedy G         10 YOTA-NC              1:52.40    1:51.80  
 20 Lamar, Eliza A            10 YOTA-NC              2:00.39    1:53.39  
 21 McCall, Eleanor B         10 YOTA-NC              1:47.71    1:54.02  
 22 Gasch, Tate M             10 YOTA-NC              1:58.35    1:54.24  
 23 Macha, Esha               10 YOTA-NC              2:01.33    1:56.20  
 24 Lewis, Ashlyn N           10 ECA-NC                    NT    1:59.89  
 25 Schmidt, Liza J           10 YOTA-NC              2:06.10    2:01.05  
 26 Winkel, Elizabeth         10 ECA-NC                    NT    2:08.88  
 27 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC              2:30.99    2:10.66  
 28 Hood, Caroline C           9 ECA-NC                    NT    2:15.51  
 29 Chintapalli, Neela K       7 YOTA-NC              2:08.80    2:15.84  
 30 Volpe, Annalisa G          7 YOTA-NC              2:15.22    2:17.01  
 31 Payton, Margaret C         8 YOTA-NC              2:10.67    2:20.43  
 32 Stuart, Winifred J         9 YOTA-NC                   NT    2:23.48  
 33 Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC              2:48.15    2:26.95  
 34 Bushelman, Bella H         8 YOTA-NC              2:14.73    2:27.51  
 35 Mu, Iris Y                 7 YOTA-NC              2:30.09    2:28.62  
 36 Cook, Cheyenne L           9 ECA-NC                    NT    2:42.20  
 -- Kreth, Rachel O           10 TEAM-NC              2:15.82         DQ  
 -- Schmaling, Stella G       10 YOTA-NC              2:07.64         DQ  
 -- Ray, Kaylin M              8 YOTA-NC              2:05.76         DQ  
 -- Okine, Kailey M           10 YOTA-NC              1:57.03         DQ  
 -- Womble, Peyton N           9 YOTA-NC              2:20.99         DQ  
 -- Crowder, Audrey E          9 YOTA-NC              1:48.42         DQ  
 -- Dellasega, Emma Kate K     9 YOTA-NC                   NT         DQ  
 
Event 36  Boys 10 & Under 100 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jennings, Curry L          9 YOTA-NC              1:29.36    1:28.63   20  
  2 Harris, Hudson C           9 TEAM-NC              1:35.11    1:33.09   17  
  3 Hallgren, Ryan A          10 YOTA-NC              1:44.96    1:38.91   16  
  4 Chintapalli, Anil P       10 YOTA-NC              1:37.13    1:39.15   15  
  5 Neudecker, Jack G         10 YOTA-NC              1:51.71    1:40.43   14  
  6 Wiese, Cooper R           10 YOTA-NC              1:53.04    1:44.94   13  
  7 Willson, Tyler A          10 YOTA-NC              1:51.09    1:46.71   12  
  8 Humbert, Jack W           10 YOTA-NC              1:43.34    1:47.81   11  
  9 Goins, Grant M             9 TEAM-NC              1:44.11    1:51.28    9  
 10 Cornpropst, Ronan W        8 YOTA-NC              1:50.43    1:51.96    7  
 11 Johnson, Sam T             9 ECA-NC               2:20.94    1:52.38    6  
 12 Baric, Mark Andrew B       9 YOTA-NC                   NT    1:54.44    5  
 13 Sha, Cody L                8 YOTA-NC              1:46.68    1:54.76    4  
 14 Cockman, Addison R        10 YOTA-NC              2:20.99    1:56.68    3  
 15 Mu, Jaden J               10 YOTA-NC              2:15.09    1:58.25    2  
 16 Dellasega, Sam W           9 YOTA-NC              1:56.65    1:58.73    1  
 17 Cook, Pierson M            9 ECA-NC                    NT    2:00.18  
 18 Stewart, Dylan P           8 YOTA-NC              1:54.79    2:00.84  
 19 Fleming, Morgan G          8 ECA-NC               2:48.24    2:14.67  
 20 Castro, Luke P             9 TEAM-NC              2:31.68    2:30.49  
 21 Matvey, Nicholas J         8 TEAM-NC                   NT    2:52.55  
 22 Bakelaar, Luke A           8 YOTA-NC              2:24.88    3:25.16  
 -- Lajoie, Ben L             10 YOTA-NC              1:42.82         DQ  
 
Event 37  Boys 11-12 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            2:27.68    2:28.75   40  
     1) Smith, Ben W 12                 2) Adams, Jackson E 12            
     3) Olson, Sammy M 12               4) Kilgallen, Ryan M 12           
                1:19.72   2:28.75 (1:09.03)                                        
  2 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            2:39.74    2:43.07   34  
     1) Taffar, Owen J 11               2) Yang, Raymond H 12             
     3) Zhang, Collin A 11              4) Wang, Eddie 11                 
                1:29.47   2:43.07 (1:13.60)                                        
  3 East Carolina Aquatics-NC  'A'                    2:47.46    2:54.85   32  
     1) Tart, Ethan W 11                2) Waters, Austin F 12            
     3) Hatfield, Geoff T 12            4) Anderson, Case M 12            
                1:41.28   2:54.85 (1:13.57)                                        
  4 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'C'            2:54.41    2:56.72   30  
     1) Jones, Tyler A 11               2) Hodulik, Stephen F 11          
     3) Volpe, Andrew S 11              4) Konopka, Nathan S 12           
 
Event 38  Girls 10 & Under 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            2:50.41    2:58.80   40  
     1) Hodulik, Sydney A 10            2) Crowder, Audrey E 9            
     3) Perry, Sophie E 10              4) Reynders, Caroline C 10        
                1:38.09   2:58.80 (1:20.71)                                        
  2 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            3:05.79    3:08.47   34  
     1) Kilgallen, Katie E 10           2) Lamar, Eliza A 10              
     3) Gasch, Tate M 10                4) Volpe, Alena M 9               
                1:40.15   3:08.47 (1:28.32)                                        
  3 East Carolina Aquatics-NC  'A'                    3:20.09    3:16.17   32  
     1) Ochieng, Gracie A 10            2) Fountain, Anna E 10            
     3) Smith, Clara Pierce P 9         4) Marshall, Valerie S 9          
 
Event 39  Boys 10 & Under 200 LC Meter Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            2:51.08    2:58.00   40  
     1) Jennings, Curry L 9             2) Hallgren, Ryan A 10            
     3) Chintapalli, Anil P 10          4) Wiese, Cooper R 10             
                1:33.15   2:58.00 (1:24.85)                                        
  2 East Carolina Aquatics-NC  'A'                    3:16.37    3:19.01   34  
     1) Zapler, Ezra N 9                2) Fleming, Morgan G 8            
     3) Roth, Matej E 10                4) Johnson, Sam T 9               
                1:52.17   3:19.01 (1:26.84)                                        
  3 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            3:07.07    3:22.39   32  
     1) Humbert, Jack W 10              2) Lajoie, Ben L 10               
     3) Sha, Cody L 8                   4) Willson, Tyler A 10            
                1:44.97   3:22.39 (1:37.42)                                        
 
Event 40  Girls 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Soleo, Lauren A           17 YOTA-NC             17:23.85   18:30.08   20  
  2 Bergstrom, Nora K         14 YOTA-NC             18:31.16   18:35.50   17  
  3 Hastings, Emma R          13 ECA-NC                    NT   18:44.74   16  
  4 Carson, Megan A           14 YOTA-NC             18:48.35   18:44.92   15  
  5 Brewer, Genna S           18 YOTA-NC             18:57.99   19:18.50   14  
  6 Murtaugh, Emma Grace G    14 YOTA-NC                   NT   19:40.14   13  
  7 Fountain, Grace C         17 ECA-NC                    NT   19:48.96   12  
  8 Bergstrom, Grace E        17 YOTA-NC             19:24.50   19:49.99   11  
  9 Dungan, Kristin L         12 YOTA-NC             19:50.88   20:37.43    9  
 10 Carson, Katie N           14 YOTA-NC                   NT   20:48.62    7  
 11 Faber, Rebecca J          12 YOTA-NC             20:18.88   21:33.87    6  
 
Event 41  Boys 1500 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lauffer, Brayden M        20 YOTA-NC             18:59.99   17:16.39   20  
  2 Boyd, Dylan J             18 YOTA-NC             18:59.99   17:59.00   17  
  3 Carson, Davis J           14 YOTA-NC             19:43.87   19:43.68   16  
  4 Smith, Ben W              12 YOTA-NC             20:05.88   20:29.00   15  
  5 Wright, Thomas D          17 YOTA-NC             20:13.18   20:43.74   14  
 
Event 42  Boys 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noble, Ross M             12 YOTA-NC              1:03.88    1:03.66   20  
  2 Smith, Ben W              12 YOTA-NC              1:08.54    1:09.01   17  
  3 Olson, Sammy M            12 YOTA-NC              1:11.09    1:10.52   16  
  4 Kilgallen, Ryan M         12 YOTA-NC              1:11.93    1:12.28   15  
  5 Wang, Eddie               11 YOTA-NC              1:15.28    1:14.93   14  
  6 Adams, Jackson E          12 YOTA-NC              1:15.97    1:15.15   13  
  7 Mori, Axel F              11 YOTA-NC              1:15.55    1:15.89   12  
  8 Clodgo, Cole J            11 YOTA-NC              1:17.46    1:15.97   11  
  9 Waters, Austin F          12 ECA-NC               1:25.03    1:17.66    9  
 10 Broussard, Kody L         12 ECA-NC                    NT    1:18.00    7  
 11 Zhang, Collin A           11 YOTA-NC              1:20.43    1:18.17    6  
 12 Volpe, Andrew S           11 YOTA-NC              1:23.03    1:18.34    5  
 13 Hatfield, Geoff T         12 ECA-NC               1:30.06    1:18.74    4  
 14 Yang, Raymond H           12 YOTA-NC              1:18.59    1:19.01    3  
 15 Uveges III, Charlie C     11 ECA-NC                    NT    1:19.74    2  
 16 Taffar, Owen J            11 YOTA-NC              1:23.92    1:20.63    1  
 17 Hodulik, Stephen F        11 YOTA-NC              1:21.48    1:21.81  
 18 Auyeung, Jack Z           12 YOTA-NC              1:26.12    1:23.88  
 19 Castillo, Andrew E        11 YOTA-NC              1:23.22    1:25.21  
 20 Jones, Tyler A            11 YOTA-NC              1:36.17    1:29.22  
 21 Johnson, Cameron M        11 ECA-NC               1:35.68    1:29.87  
 22 Lee, Alvin                11 YOTA-NC              1:33.52    1:34.36  
 
Event 43  Girls 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reeve, Lyndsey M          15 ECA-NC               1:00.89    1:00.29   20  
  2 Medlin, Sam E             17 YOTA-NC                58.43    1:00.77   17  
  3 Morgan, Brooke C          15 YOTA-NC                59.11    1:02.03   16  
  4 Despres, Morgan K         16 ECA-NC                 59.87    1:02.51   15  
  5 Torres, Svea E            17 ECA-NC                 59.21    1:03.31   14  
  6 Brewer, Genna S           18 YOTA-NC              1:01.33    1:03.46   13  
  7 Medlin, Lauren E          15 YOTA-NC              1:01.50    1:03.55   12  
  8 Hastings, Emma R          13 ECA-NC               1:01.58    1:03.76   11  
  9 Tart, Bethany N           14 ECA-NC               1:02.74    1:03.77    9  
 10 Myhrvold, Mathea R        15 YOTA-NC              1:00.74    1:03.91    7  
 11 Carson, Megan A           14 YOTA-NC              1:03.06    1:03.98    6  
 12 Bergstrom, Nora K         14 YOTA-NC              1:04.08    1:04.24    5  
 13 Murtaugh, Emma Grace G    14 YOTA-NC              1:02.94    1:04.65    4  
 14 Carson, Katie N           14 YOTA-NC              1:04.66    1:04.94    3  
 15 Smith, Madeline R         13 ECA-NC               1:04.55    1:05.06    2  
 16 Walker, Alexis L          15 YOTA-NC              1:01.51    1:05.48    1  
 17 Xu, Savannah              12 YOTA-NC              1:06.02    1:05.77  
 18 Bergstrom, Grace E        17 YOTA-NC              1:01.43    1:05.85  
 19 Kohut, Jordan A           18 YOTA-NC              1:00.14    1:05.99  
 20 Legarth, Megan M          13 YOTA-NC              1:05.60    1:06.18  
 21 Niebel, Tink J            16 ECA-NC               1:05.30    1:06.22  
 22 Fountain, Grace C         17 ECA-NC               1:03.27    1:06.38  
 23 Fountain, Sarah R         19 ECA-NC               1:03.00    1:06.71  
 24 Soleo, Lauren A           17 YOTA-NC              1:01.22    1:06.82  
 25 Burns, Abigail B          16 ECA-NC               1:04.15    1:07.39  
 26 Texer, Sadie P            17 CVAC-NC              1:05.00    1:07.47  
 27 Borders, Hope M           14 TEAM-NC              1:09.46    1:07.86  
 28 Krumanocker, Kelsey R     17 CVAC-NC              1:09.92    1:07.97  
 29 Gunson, Eliza L           17 TEAM-NC              1:05.86    1:08.20  
 30 Loynes, Anna M            17 ECA-NC               1:07.26    1:08.21  
 31 Bullard, Meredith C       16 ECA-NC               1:09.46    1:08.26  
 32 Battaglini, Gabi          14 YOTA-NC              1:05.43    1:08.38  
 33 Koesters, Faith A         14 ECA-NC               1:08.77    1:08.55  
 34 Muehl, Lauren R           17 CVAC-NC              1:05.92    1:08.58  
 35 Kreth, Kaitlyn A          14 TEAM-NC              1:11.13    1:08.69  
 36 Stines, Carly E           16 YOTA-NC              1:06.84    1:08.73  
 37 Dacier, Anna C            15 TEAM-NC              1:08.59    1:08.88  
 38 De Vente, Noelle M        14 ECA-NC               1:08.96    1:08.90  
 39 Medins, Delaney C         12 YOTA-NC              1:06.95    1:08.96  
 40 Cao, Emma M               13 YOTA-NC              1:07.41    1:09.04  
 41 Cohen, Ayden O            16 TEAM-NC              1:06.19    1:09.14  
 42 Corrado, Mia P            13 YOTA-NC              1:07.93    1:09.21  
 43 Everett, Sophia M         16 YOTA-NC                   NT    1:09.45  
 44 Snyder, Allie M           21 YOTA-NC              1:04.41    1:09.51  
 45 Helfert, Sarah N          18 CVAC-NC              1:04.15    1:09.71  
 46 Kota, Hannah J            17 YOTA-NC              1:02.42    1:10.06  
 47 Goins, Carolyn K          14 TEAM-NC              1:08.63    1:10.08  
 48 Paschall, Meghan Y        16 ECA-NC               1:11.31    1:10.16  
 49 Blount, Eleanor C         13 ECA-NC               1:10.50    1:10.17  
 50 Watts, Ryan E             16 TEAM-NC              1:05.07    1:10.29  
 51 Quinn, Addy G             13 ECA-NC               1:10.31    1:10.46  
 52 Foglesong, Mia L          15 YOTA-NC              1:10.03    1:10.51  
 53 Parsons, Sydney M         17 YOTA-NC              1:05.40    1:10.54  
 54 Konopka, Ava L            14 YOTA-NC              1:09.12    1:10.61  
 55 Watson, Dana R            15 CVAC-NC              1:10.06    1:10.75  
 56 Zarins, Chloe G           14 TEAM-NC              1:15.63    1:11.01  
 57 Ku, Katherine E           14 TEAM-NC              1:15.34    1:11.16  
 58 Myhrvold, Amelia M        14 YOTA-NC              1:07.18    1:11.23  
 59 Baric, Elizabeth G        13 YOTA-NC              1:07.71    1:11.27  
 60 Adams, Mackenzie G        14 YOTA-NC              1:11.22    1:11.31  
 61 Tuenker, Claire E         14 YOTA-NC              1:09.11    1:11.69  
 62 Cao, Madorie M            15 YOTA-NC              1:09.37    1:11.70  
 63 Dennison, Helen E         13 ECA-NC               1:39.62    1:11.78  
 64 Chando, Carin N           14 YOTA-NC              1:12.22    1:11.80  
 65 Hommes, Olivia M          15 TEAM-NC              1:13.77    1:11.96  
 66 Stevenson, Isabelle M     13 YOTA-NC              1:10.15    1:12.10  
 67 Tapper, Abbie R           14 YOTA-NC              1:08.40    1:12.77  
 68 Baric, Catherine T        11 YOTA-NC              1:15.46    1:12.79  
 69 Norris, Maddie E          15 YOTA-NC              1:12.93    1:13.31  
 70 Gyure, Keenan A           13 YOTA-NC              1:09.55    1:13.58  
 71 Harding, Kathryn G        14 TEAM-NC              1:13.90    1:13.59  
 72 Blackstock, Mary Molloy   12 TEAM-NC              1:13.27    1:13.72  
 73 Prosser, Sarah G          14 ECA-NC               1:17.13    1:14.32  
 74 Altmeyer, Rose R          15 TEAM-NC              1:11.97    1:14.40  
 75 Mondo, Molly E            14 YOTA-NC              1:12.43    1:14.82  
 76 Godfrey, Carly F          15 CVAC-NC              1:11.20    1:14.89  
 77 Guerrier, Arielle E       16 YOTA-NC              1:12.52    1:15.41  
 78 Caulway, Madeline M       14 YOTA-NC              1:14.25    1:15.46  
 79 Caulway, Allison J        12 YOTA-NC              1:20.48    1:16.45  
 80 Satterfield, Carter C     13 YOTA-NC              1:17.65    1:17.34  
 81 Guerrier, Hannah L        17 YOTA-NC              1:10.38    1:18.13  
 82 Altmeyer, Lily K          12 TEAM-NC              1:14.79    1:18.77  
 83 Golden, Sarah C           16 ECA-NC               1:12.53    1:19.02  
 84 Ormond, Kaitlyn           14 ECA-NC                    NT    1:19.03  
 85 Bullard, Lauren C         13 ECA-NC               1:16.88    1:19.10  
 86 Kota, Emma M              13 YOTA-NC              1:16.99    1:19.45  
 87 Walker, Meghan A          14 YOTA-NC              1:17.15    1:20.10  
 88 Gross, Kylie              14 ECA-NC               1:19.55    1:20.56  
 89 Valencia, Lina M          25 TEAM-NC              1:21.18    1:20.96  
 90 Smith, Dory B             13 ECA-NC               1:33.47    1:21.18  
 91 Kreth, Mallory J          12 TEAM-NC              1:19.31    1:22.06  
 92 Syp, Mia N                16 ECA-NC               1:22.55    1:22.85  
 93 Dufton, Blue B            16 TEAM-NC              1:21.94    1:24.18  
 94 Kreth, Rachel O           10 TEAM-NC              1:34.94    1:37.18  
 95 Marshall, Valerie S        9 ECA-NC                    NT    2:02.24  
 
Event 44  Boys 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Andrews, Kevin D          18 ECA-NC                 54.91      55.14   20  
  2 Boyd, Dylan J             18 YOTA-NC                53.13      55.48   17  
  3 Dyck, Brandon C           17 YOTA-NC                56.25      56.09   16  
  4 Warlick, Drew A           17 TEAM-NC                58.07      57.29   15  
  5 Clickner, Charlie D       15 TEAM-NC                57.86      57.57   13.5
  5 Torres, Trevor T          15 ECA-NC                 58.83      57.57   13.5
  7 McRea, Micah W            16 CVAC-NC                57.11      57.95   12  
  8 Carson, Alex W            20 Unattached             53.01      58.34   11  
  9 Queen, Jacob W            19 CVAC-NC                55.42      58.39    9  
 10 Leatherman, Brady H       16 CVAC-NC                55.71      58.74    7  
 11 McCray III, John David D  17 ECA-NC                 58.19      58.78    6  
 12 Satterfield, Shaw S       15 YOTA-NC                58.45      58.82    5  
 13 Ansede, Logan R           16 YOTA-NC                55.52      59.11    4  
 14 Smith, Sadler V           15 ECA-NC               1:03.76      59.21    3  
 15 Meadows, Grant I          16 ECA-NC                 56.90      59.40    2  
 16 Loveless, Colby M         15 ECA-NC               1:00.74      59.48    1  
 17 Homem, Pedro H            15 ECA-NC               1:01.23      59.74  
 18 Barker, Will C            13 ECA-NC               1:02.90      59.81  
 18 Nowacek, Jack D           14 ECA-NC                 57.75      59.81  
 20 Wright, Thomas D          17 YOTA-NC                58.07      59.98  
 21 Pieroni, Brandon S        17 TEAM-NC                58.92    1:00.05  
 22 Woodward, Benji T         18 ECA-NC                 59.56    1:00.13  
 23 Murray, Tyler S           18 ECA-NC               1:00.48    1:00.33  
 24 Howard, AJ T              17 ECA-NC                    NT    1:00.35  
 25 McLawhorn III, Melvin C   15 YOTA-NC                57.36    1:00.48  
 26 Wylie, Jacob L            16 YOTA-NC                57.40    1:00.52  
 27 Martin, Micah R           15 CVAC-NC              1:02.35    1:00.63  
 28 Carroll, Brody W          14 CVAC-NC              1:01.90    1:01.28  
 29 Mabunga, Aidan J          16 YOTA-NC              1:01.88    1:01.36  
 30 Rettammel, Connor M       16 YOTA-NC                57.96    1:01.56  
 31 Ansede, Lucas M           14 YOTA-NC              1:01.19    1:01.64  
 32 Xu, Ayden                 12 YOTA-NC              1:01.90    1:01.94  
 33 Burgess, Daly D           16 CVAC-NC                59.73    1:02.10  
 34 Carson, Davis J           14 YOTA-NC              1:01.78    1:02.90  
 35 Dennison, Connor T        16 ECA-NC               1:02.99    1:03.27  
 36 Cook, Turner M            13 ECA-NC               1:04.71    1:03.52  
 37 Baker, Jay H              14 YOTA-NC              1:03.10    1:03.54  
 38 Soleo, Will L             15 YOTA-NC              1:03.67    1:03.55  
 39 Landry, Andrew T          17 ECA-NC               1:01.27    1:03.67  
 39 Prucha, Ben J             14 YOTA-NC                59.43    1:03.67  
 41 Tillery, Seth R           15 ECA-NC               1:01.35    1:04.36  
 42 McCray, Matthew           13 ECA-NC               1:07.10    1:04.48  
 43 Cockman, Ethan C          14 YOTA-NC              1:06.21    1:04.50  
 44 Ierston-Brown, Jacob S    17 YOTA-NC              1:04.68    1:04.86  
 45 Prucha, John M            13 YOTA-NC              1:02.80    1:04.98  
 46 McGovern, Camden          13 YOTA-NC              1:02.24    1:05.03  
 47 Mccabe, Jack W            14 ECA-NC                    NT    1:05.11  
 48 Tuenker, Felix M          15 YOTA-NC              1:00.65    1:05.18  
 49 Jones, Tate W             15 ECA-NC               1:09.39    1:05.42  
 50 Despres, Garrett T        14 ECA-NC               1:10.07    1:05.49  
 51 Lawson, Max R             16 TEAM-NC              1:08.13    1:06.05  
 52 Battaglini, Lucca L       11 YOTA-NC              1:04.39    1:06.64  
 53 Sikes, Wiley W            12 YOTA-NC              1:06.43    1:07.06  
 54 Bock, Michael S           13 YOTA-NC              1:07.80    1:07.44  
 55 Moore, Joshua M           13 YOTA-NC              1:07.31    1:07.53  
 56 Wright, Chris W           15 TEAM-NC                   NT    1:07.57  
 57 Jorgensen, Cale A         14 YOTA-NC              1:08.60    1:07.90  
 58 Pena, Wyatt M             13 YOTA-NC              1:08.05    1:09.50  
 59 Anderson, Nick D          13 YOTA-NC              1:09.75    1:09.58  
 60 McRea, Levi T             13 CVAC-NC              1:18.01    1:09.63  
 61 Godfrey, Elijah B         13 CVAC-NC              1:15.40    1:09.65  
 62 Day, Collin M             14 YOTA-NC              1:07.49    1:09.85  
 63 Mealie, Matthew A         14 YOTA-NC              1:27.74    1:10.85  
 64 Beasley, Basha J          13 YOTA-NC              1:09.76    1:11.54  
 65 Larrie, Micah P           14 YOTA-NC              1:03.30    1:11.61  
 66 Epps, Jimmy N             14 YOTA-NC              1:08.37    1:11.91  
 67 Walker, Ryan M            13 YOTA-NC              1:09.65    1:12.41  
 68 Jones, Mack R             13 ECA-NC               1:14.36    1:12.43  
 69 Smith, Jacob A            14 ECA-NC               1:29.60    1:13.16  
 70 Miller, Shawn W           14 YOTA-NC              1:10.12    1:13.18  
 71 Nolet, Alec M             13 YOTA-NC              1:08.91    1:13.52  
 72 Goins, George F           11 TEAM-NC              1:13.26    1:13.75  
 73 Macha, Pranesh            14 YOTA-NC              1:12.95    1:14.48  
 74 Morrow, Chase J           14 ECA-NC                    NT    1:14.76  
 75 Vaughn, Will F            11 TEAM-NC              1:20.41    1:17.45  
 76 Knight, Benjamin B        13 YOTA-NC              1:29.68    1:24.70  
 77 Baric, Mark Andrew B       9 YOTA-NC                   NT    1:38.62  
 
Event 45  Boys 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noble, Ross M             12 YOTA-NC              1:26.61    1:27.39   20  
  2 Olson, Sammy M            12 YOTA-NC              1:33.80    1:32.00   17  
  3 Adams, Jackson E          12 YOTA-NC              1:35.02    1:32.26   16  
  4 Mori, Axel F              11 YOTA-NC                   NT    1:38.63   15  
  5 Yang, Raymond H           12 YOTA-NC              1:49.80    1:38.89   14  
  6 Hatfield, Geoff T         12 ECA-NC                    NT    1:39.41   13  
  7 Taffar, Owen J            11 YOTA-NC              1:40.38    1:40.41   12  
  8 Castillo, Andrew E        11 YOTA-NC              2:13.97    1:44.02   11  
  9 Volpe, Andrew S           11 YOTA-NC              1:43.55    1:44.47    9  
 10 Waters, Austin F          12 ECA-NC               1:51.66    1:46.24    7  
 11 Hodulik, Stephen F        11 YOTA-NC              1:47.04    1:46.75    6  
 12 Wang, Eddie               11 YOTA-NC              1:46.89    1:50.06    5  
 13 Clodgo, Cole J            11 YOTA-NC              1:52.64    1:50.15    4  
 14 Kilgallen, Ryan M         12 YOTA-NC              1:53.44    1:50.83    3  
 15 Lee, Alvin                11 YOTA-NC              1:55.95    1:50.87    2  
 16 Auyeung, Jack Z           12 YOTA-NC              1:53.01    1:54.22    1  
 17 Zhang, Collin A           11 YOTA-NC              2:05.09    1:56.21  
 18 Jones, Tyler A            11 YOTA-NC              1:59.78    2:02.97  
 
Event 46  Girls 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Torres, Svea E            17 ECA-NC               1:18.38    1:23.47   20  
  2 Medlin, Sam E             17 YOTA-NC              1:20.22    1:23.72   17  
  3 Parsons, Sydney M         17 YOTA-NC              1:17.47    1:24.05   16  
  4 Dacier, Anna C            15 TEAM-NC              1:21.17    1:24.85   15  
  5 Burns, Abigail B          16 ECA-NC               1:22.31    1:24.91   14  
  6 Medlin, Lauren E          15 YOTA-NC              1:26.56    1:25.74   13  
  7 Morgan, Brooke C          15 YOTA-NC              1:25.84    1:26.03   12  
  8 Stines, Carly E           16 YOTA-NC              1:22.84    1:26.73   11  
  9 Colaneri, Martina S       14 YOTA-NC                   NT    1:26.94    9  
 10 Walker, Alexis L          15 YOTA-NC              1:22.51    1:26.97    7  
 11 Muehl, Lauren R           17 CVAC-NC              1:25.62    1:29.25    6  
 12 Maloy, Jenna N            14 YOTA-NC              1:22.14    1:29.51    5  
 13 Kohut, Jordan A           18 YOTA-NC              1:20.97    1:29.89    4  
 14 Watson, Dana R            15 CVAC-NC              1:26.82    1:30.19    3  
 15 Murtaugh, Emma Grace G    14 YOTA-NC              1:38.88    1:31.06    2  
 16 Brewer, Genna S           18 YOTA-NC              1:30.52    1:31.32    1  
 17 Bergstrom, Grace E        17 YOTA-NC              1:26.46    1:31.57  
 18 Snyder, Allie M           21 YOTA-NC              1:25.34    1:31.58  
 19 Medins, Delaney C         12 YOTA-NC              1:31.77    1:31.61  
 20 Godfrey, Carly F          15 CVAC-NC              1:30.36    1:31.91  
 21 Koesters, Faith A         14 ECA-NC               1:30.22    1:32.34  
 22 Primm, Jett D             17 TEAM-NC              1:25.70    1:32.38  
 23 Mondo, Molly E            14 YOTA-NC              1:29.22    1:32.43  
 24 Quinn, Addy G             13 ECA-NC               1:31.31    1:32.51  
 25 Ortiz, Elaine G           15 YOTA-NC              1:31.18    1:32.97  
 26 Texer, Sadie P            17 CVAC-NC              1:31.88    1:33.45  
 27 Carson, Katie N           14 YOTA-NC              1:33.44    1:33.53  
 28 Prosser, Sarah G          14 ECA-NC               1:36.48    1:33.72  
 29 Foglesong, Mia L          15 YOTA-NC              1:32.32    1:33.95  
 30 Stevenson, Isabelle M     13 YOTA-NC              1:38.22    1:34.10  
 31 Norris, Maddie E          15 YOTA-NC              1:31.47    1:34.15  
 32 Harding, Kathryn G        14 TEAM-NC              1:35.56    1:34.35  
 33 Tapper, Abbie R           14 YOTA-NC              1:32.36    1:34.62  
 34 Cao, Emma M               13 YOTA-NC              1:34.88    1:34.97  
 35 Posse, Madeline M         16 Unattached           1:38.66    1:35.02  
 36 Altmeyer, Lily K          12 TEAM-NC              1:30.04    1:35.75  
 37 De Vente, Noelle M        14 ECA-NC               1:33.00    1:36.21  
 38 Battaglini, Gabi          14 YOTA-NC              1:34.55    1:37.01  
 39 Baric, Catherine T        11 YOTA-NC              1:34.74    1:37.47  
 40 Myhrvold, Mathea R        15 YOTA-NC              1:36.19    1:37.54  
 41 Paschall, Meghan Y        16 ECA-NC               1:36.49    1:37.65  
 42 Soleo, Lauren A           17 YOTA-NC              1:30.23    1:37.72  
 43 Carpenter, Isabella G     15 YOTA-NC              1:36.64    1:37.90  
 44 Tuenker, Claire E         14 YOTA-NC              1:31.79    1:40.02  
 45 Golden, Sarah C           16 ECA-NC               1:33.56    1:40.42  
 46 Helfert, Sarah N          18 CVAC-NC              1:30.92    1:40.64  
 47 Caulway, Allison J        12 YOTA-NC              1:45.59    1:40.76  
 48 Caulway, Madeline M       14 YOTA-NC              1:36.60    1:41.26  
 49 Kota, Hannah J            17 YOTA-NC              1:29.77    1:41.91  
 50 Walker, Meghan A          14 YOTA-NC              1:37.13    1:41.99  
 51 Chando, Carin N           14 YOTA-NC              1:37.66    1:42.92  
 52 Kreth, Mallory J          12 TEAM-NC              1:38.06    1:42.94  
 53 Satterfield, Carter C     13 YOTA-NC              1:42.87    1:43.32  
 54 Bullard, Lauren C         13 ECA-NC               1:42.71    1:43.74  
 55 Dennison, Helen E         13 ECA-NC               1:58.09    1:44.79  
 56 Gross, Kylie              14 ECA-NC               1:50.44    1:47.98  
 57 Kota, Emma M              13 YOTA-NC              1:42.99    1:49.59  
 58 Dufton, Blue B            16 TEAM-NC              1:52.88    1:54.43  
 59 Guerrier, Arielle E       16 YOTA-NC              1:51.56    2:01.25  
 60 Kreth, Rachel O           10 TEAM-NC              2:01.98    2:03.20  
 61 Syp, Mia N                16 ECA-NC               2:05.18    2:04.64  
 
Event 47  Boys 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Queen, Jacob W            19 CVAC-NC              1:07.29    1:11.94   20  
  2 McRea, Micah W            16 CVAC-NC              1:10.10    1:12.50   17  
  3 Torres, Trevor T          15 ECA-NC               1:11.15    1:12.53   16  
  4 Dyck, Brandon C           17 YOTA-NC              1:08.39    1:13.85   15  
  5 Wylie, Jacob L            16 YOTA-NC              1:10.17    1:16.76   14  
  6 Reindl, James P           17 ECA-NC               1:12.47    1:17.03   13  
  7 Pieroni, Brandon S        17 TEAM-NC              1:13.58    1:17.55   12  
  8 Meadows, Grant I          16 ECA-NC               1:21.39    1:20.86   11  
  9 Nowacek, Jack D           14 ECA-NC               1:18.56    1:21.21    9  
 10 Baker, Jay H              14 YOTA-NC              1:18.71    1:21.33    7  
 11 Rettammel, Connor M       16 YOTA-NC              1:17.47    1:21.97    6  
 12 Satterfield, Shaw S       15 YOTA-NC              1:22.71    1:22.14    5  
 13 Larrie, Micah P           14 YOTA-NC              1:21.00    1:22.53    4  
 14 Boyd, Dylan J             18 YOTA-NC              1:18.67    1:22.60    3  
 15 Anderson, Nick D          13 YOTA-NC              1:20.62    1:22.80    2  
 16 Mccabe, Jack W            14 ECA-NC                    NT    1:23.48    1  
 17 Ierston-Brown, Jacob S    17 YOTA-NC              1:25.85    1:23.75  
 18 Ansede, Lucas M           14 YOTA-NC              1:33.20    1:24.33  
 19 Burgess, Daly D           16 CVAC-NC              1:23.32    1:24.56  
 20 Xu, Ayden                 12 YOTA-NC              1:25.10    1:24.97  
 21 Humbert, William S        16 YOTA-NC              1:21.53    1:25.69  
 22 Maamoun-Eldawy, Eslam W   16 ECA-NC               1:29.64    1:26.21  
 23 Davis, Collin A           14 YOTA-NC              1:26.61    1:27.30  
 23 Jones, Tate W             15 ECA-NC               1:28.47    1:27.30  
 25 Faber, Samuel S           14 YOTA-NC              1:25.89    1:27.70  
 26 Cook, Turner M            13 ECA-NC               1:45.35    1:27.72  
 27 Martin, Micah R           15 CVAC-NC              1:24.43    1:28.09  
 28 Godfrey, Elijah B         13 CVAC-NC              1:38.50    1:28.34  
 29 Lawson, Max R             16 TEAM-NC              1:27.19    1:28.79  
 30 Dennison, Connor T        16 ECA-NC               1:49.52    1:30.62  
 31 Larrie, Uhlan R           15 YOTA-NC              1:31.09    1:31.05  
 32 Mealie, Matthew A         14 YOTA-NC              1:44.08    1:31.72  
 33 Walker, Ryan M            13 YOTA-NC              1:24.37    1:32.12  
 34 McRea, Levi T             13 CVAC-NC              1:42.06    1:32.55  
 35 Miller, Shawn W           14 YOTA-NC              1:31.34    1:32.97  
 36 Smith, Jacob A            14 ECA-NC               2:01.61    1:33.42  
 37 Moore, Joshua M           13 YOTA-NC              1:32.80    1:33.76  
 38 Epps, Jimmy N             14 YOTA-NC              1:32.72    1:34.02  
 39 Jones, Mack R             13 ECA-NC               1:41.29    1:34.57  
 40 Bock, Michael S           13 YOTA-NC              1:33.63    1:34.73  
 41 McCray, Matthew           13 ECA-NC                    NT    1:38.10  
 42 Knight, Benjamin B        13 YOTA-NC              1:55.21    1:42.79  
 43 Giffel, Ian A             13 YOTA-NC              1:59.28    1:45.36  
 44 Goins, George F           11 TEAM-NC              1:39.22    1:45.66  
 45 Nolet, Alec M             13 YOTA-NC              1:46.10    1:47.91  
 46 Morrow, Chase J           14 ECA-NC                    NT    1:50.50  
 
Event 48  Boys 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noble, Ross M             12 YOTA-NC                32.51      32.90   20  
  2 Anderson, Case M          12 ECA-NC                 42.40      40.99   17  
  3 Taffar, Owen J            11 YOTA-NC                41.03      42.22   16  
  4 Yang, Raymond H           12 YOTA-NC                47.27      42.68   15  
  5 Zhang, Collin A           11 YOTA-NC                40.86      43.90   14  
  6 Kilgallen, Ryan M         12 YOTA-NC                42.49      44.01   13  
  7 Broussard, Kody L         12 ECA-NC                    NT      44.82   12  
  8 Clodgo, Cole J            11 YOTA-NC                42.56      45.88   11  
  9 Uveges III, Charlie C     11 ECA-NC                    NT      46.45    9  
 10 Johnson, Cameron M        11 ECA-NC                 51.22      46.93    7  
 11 Auyeung, Jack Z           12 YOTA-NC                47.29      48.08    6  
 12 Lee, Alvin                11 YOTA-NC                49.26      49.08    5  
 13 Jones, Tyler A            11 YOTA-NC                46.91      49.29    4  
 14 Waters, Austin F          12 ECA-NC                 48.32      50.18    3  
 15 Castillo, Andrew E        11 YOTA-NC                49.19      51.69    2  
 
Event 49  Girls 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Kohut, Jordan A           18 YOTA-NC              2:20.71    2:35.46   20  
                1:19.12   2:35.46 (1:16.34)                                        
  2 Morgan, Brooke C          15 YOTA-NC              2:27.32    2:36.64   17  
                1:18.17   2:36.64 (1:18.47)                                        
  3 Carson, Megan A           14 YOTA-NC              2:32.98    2:37.07   16  
                1:17.89   2:37.07 (1:19.18)                                        
  4 Niebel, Tink J            16 ECA-NC               2:40.76    2:37.42   15  
                1:16.11   2:37.42 (1:21.31)                                        
  5 Myhrvold, Mathea R        15 YOTA-NC              2:31.88    2:39.44   14  
  6 Xu, Savannah              12 YOTA-NC              2:45.15    2:39.47   13  
  7 Tart, Bethany N           14 ECA-NC               2:46.76    2:40.25   12  
                1:19.85   2:40.25 (1:20.40)                                        
  8 Despres, Morgan K         16 ECA-NC               2:45.77    2:40.53   11  
                1:19.80   2:40.53 (1:20.73)                                        
  9 Texer, Sadie P            17 CVAC-NC              2:37.31    2:42.30    9  
                1:19.97   2:42.30 (1:22.33)                                        
 10 Medlin, Lauren E          15 YOTA-NC              2:33.56    2:42.42    7  
                1:20.05   2:42.42 (1:22.37)                                        
 11 Faber, Rebecca J          12 YOTA-NC              2:42.06    2:42.77    6  
 12 Fountain, Grace C         17 ECA-NC               2:42.44    2:43.19    5  
                1:20.67   2:43.19 (1:22.52)                                        
 13 Myhrvold, Amelia M        14 YOTA-NC              2:36.61    2:43.23    4  
                1:18.81   2:43.23 (1:24.42)                                        
 14 Smith, Madeline R         13 ECA-NC               2:42.70    2:43.40    3  
                1:20.13   2:43.40 (1:23.27)                                        
 15 Corrado, Mia P            13 YOTA-NC              2:44.73    2:43.93    2  
                1:21.00   2:43.93 (1:22.93)                                        
 16 Carson, Katie N           14 YOTA-NC              2:37.76    2:44.36    1  
                1:20.15   2:44.36 (1:24.21)                                        
 17 Kreth, Kaitlyn A          14 TEAM-NC              2:54.08    2:44.77  
                1:22.47   2:44.77 (1:22.30)                                        
 18 Hastings, Emma R          13 ECA-NC               3:12.30    2:45.29  
                1:21.66   2:45.29 (1:23.63)                                        
 19 Soleo, Lauren A           17 YOTA-NC              2:34.14    2:46.04  
 20 Gyure, Keenan A           13 YOTA-NC              2:43.23    2:46.18  
 21 Krumanocker, Kelsey R     17 CVAC-NC              2:33.63    2:46.35  
 22 Legarth, Megan M          13 YOTA-NC              2:45.66    2:46.54  
                1:22.31   2:46.54 (1:24.23)                                        
 23 Parsons, Sydney M         17 YOTA-NC              2:42.96    2:46.76  
                1:21.90   2:46.76 (1:24.86)                                        
 24 Turley, Livv G            16 TEAM-NC              2:38.58    2:47.45  
 25 Adams, Mackenzie G        14 YOTA-NC              2:45.64    2:47.82  
                1:21.78   2:47.82 (1:26.04)                                        
 26 Bergstrom, Grace E        17 YOTA-NC              2:42.77    2:48.56  
 27 Medins, Delaney C         12 YOTA-NC              2:46.82    2:50.07  
 28 Konopka, Ava L            14 YOTA-NC              2:43.92    2:50.37  
 29 Loynes, Anna M            17 ECA-NC               2:53.73    2:51.04  
                1:23.40   2:51.04 (1:27.64)                                        
 30 Colaneri, Martina S       14 YOTA-NC                   NT    2:52.97  
 31 Ku, Katherine E           14 TEAM-NC              2:56.96    2:53.91  
                1:25.67   2:53.91 (1:28.24)                                        
 32 Muehl, Lauren R           17 CVAC-NC              2:47.54    2:54.05  
                1:26.77   2:54.05 (1:27.28)                                        
 33 Dacier, Anna C            15 TEAM-NC              2:54.69    2:54.15  
 34 Godfrey, Carly F          15 CVAC-NC              2:59.43    2:55.04  
                1:27.33   2:55.04 (1:27.71)                                        
 35 Cao, Madorie M            15 YOTA-NC              2:52.29    2:55.24  
                1:26.08   2:55.24 (1:29.16)                                        
 36 Bullard, Meredith C       16 ECA-NC               2:59.02    2:55.42  
                1:26.31   2:55.42 (1:29.11)                                        
 37 Kilgallen, Emily K        12 YOTA-NC                   NT    2:56.52  
 38 Harding, Kathryn G        14 TEAM-NC              2:59.05    2:56.58  
                1:27.46   2:56.58 (1:29.12)                                        
 39 Tapper, Abbie R           14 YOTA-NC              2:55.27    2:56.75  
 40 Heeden, Sydney E          12 YOTA-NC              2:51.88    2:56.90  
                1:28.54   2:56.90 (1:28.36)                                        
 41 Blount, Eleanor C         13 ECA-NC               2:58.18    2:56.94  
                1:27.71   2:56.94 (1:29.23)                                        
 42 Baric, Elizabeth G        13 YOTA-NC              2:54.92    2:57.03  
                1:27.25   2:57.03 (1:29.78)                                        
 43 Hommes, Olivia M          15 TEAM-NC              3:01.81    2:57.44  
                1:29.00   2:57.44 (1:28.44)                                        
 44 Goins, Carolyn K          14 TEAM-NC              3:01.22    3:01.08  
 45 Helfert, Sarah N          18 CVAC-NC              2:49.78    3:03.54  
 46 Blackstock, Mary Molloy   12 TEAM-NC                   NT    3:03.57  
                1:33.32   3:03.57 (1:30.25)                                        
 47 Caulway, Allison J        12 YOTA-NC              3:20.99    3:03.93  
                1:31.65   3:03.93 (1:32.28)                                        
 48 Everett, Sophia M         16 YOTA-NC                   NT    3:04.35  
                1:31.50   3:04.35 (1:32.85)                                        
 49 Dease, Abby L             14 YOTA-NC              3:00.88    3:04.39  
                1:30.38   3:04.39 (1:34.01)                                        
 50 Zarins, Chloe G           14 TEAM-NC              3:04.49    3:05.59  
                1:32.93   3:05.59 (1:32.66)                                        
 51 Kreth, Mallory J          12 TEAM-NC              3:18.98    3:07.21  
 52 Norris, Maddie E          15 YOTA-NC              3:13.13    3:11.25  
 53 Guerrier, Hannah L        17 YOTA-NC              3:08.13    3:13.23  
 54 Walker, Meghan A          14 YOTA-NC              3:08.14    3:14.29  
 55 Bullard, Lauren C         13 ECA-NC                    NT    3:16.65  
                1:36.16   3:16.65 (1:40.49)                                        
 56 Altmeyer, Lily K          12 TEAM-NC              3:37.22    3:17.10  
                1:38.97   3:17.10 (1:38.13)                                        
 57 Syp, Mia N                16 ECA-NC                    NT    3:48.46  
 -- Primm, Jett D             17 TEAM-NC              3:01.74         DQ  
                1:35.52        DQ (1:40.47)                                        
 
Event 50  Boys 200 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Forgrave, Zack R          17 YOTA-NC              2:37.92    2:23.47   20  
  2 Wright, Thomas D          17 YOTA-NC              2:17.51    2:26.34   17  
                1:10.96   2:26.34 (1:15.38)                                        
  3 Barker, Will C            13 ECA-NC               2:35.43    2:26.62   16  
                1:09.71   2:26.62 (1:16.91)                                        
  4 Carson, Alex W            20 Unattached           2:13.57    2:28.98   15  
                1:12.78   2:28.98 (1:16.20)                                        
  5 Martin, Micah R           15 CVAC-NC              2:32.92    2:29.93   14  
                1:15.30   2:29.93 (1:14.63)                                        
  6 Carroll, Brody W          14 CVAC-NC              2:28.50    2:30.19   13  
                1:15.30   2:30.19 (1:14.89)                                        
  7 Mabunga, Aidan J          16 YOTA-NC              2:35.21    2:31.53   12  
  8 Satterfield, Shaw S       15 YOTA-NC              2:24.82    2:32.18   11  
                1:19.07   2:32.18 (1:13.11)                                        
  9 Soleo, Will L             15 YOTA-NC              2:28.10    2:32.22    9  
 10 Prucha, Ben J             14 YOTA-NC              2:31.14    2:32.64    7  
                1:14.00   2:32.64 (1:18.64)                                        
 11 Nowacek, Jack D           14 ECA-NC               2:34.38    2:34.63    6  
                1:15.17   2:34.63 (1:19.46)                                        
 12 Faber, Samuel S           14 YOTA-NC              2:23.31    2:36.41    5  
 13 Childs, James M           15 TEAM-NC              2:34.82    2:36.52    4  
 14 Loveless, Colby M         15 ECA-NC               2:35.52    2:36.96    3  
                1:16.11   2:36.96 (1:20.85)                                        
 15 Tillery, Seth R           15 ECA-NC               2:39.00    2:38.26    2  
                1:16.74   2:38.26 (1:21.52)                                        
 16 Despres, Garrett T        14 ECA-NC               2:36.61    2:38.84    1  
 17 Prucha, John M            13 YOTA-NC              2:38.42    2:39.29  
                1:17.44   2:39.29 (1:21.85)                                        
 18 Woodward, Benji T         18 ECA-NC               2:50.48    2:39.32  
 19 Godfrey, Elijah B         13 CVAC-NC              2:34.86    2:39.88  
                1:19.62   2:39.88 (1:20.26)                                        
 20 Xu, Ayden                 12 YOTA-NC              2:48.12    2:40.42  
 21 Smith, Ben W              12 YOTA-NC              2:44.04    2:40.46  
                1:19.04   2:40.46 (1:21.42)                                        
 22 Leatherman, Brady H       16 CVAC-NC              2:50.31    2:40.91  
                1:20.06   2:40.91 (1:20.85)                                        
 23 Battaglini, Lucca L       11 YOTA-NC              2:36.09    2:41.83  
                1:20.42   2:41.83 (1:21.41)                                        
 24 Pena, Wyatt M             13 YOTA-NC              2:39.66    2:42.13  
                1:19.44   2:42.13 (1:22.69)                                        
 25 Giffel, Ian A             13 YOTA-NC              2:37.07    2:43.04  
                1:21.60   2:43.04 (1:21.44)                                        
 26 Burgess, Daly D           16 CVAC-NC              2:35.92    2:43.12  
                1:19.38   2:43.12 (1:23.74)                                        
 27 McGovern, Camden          13 YOTA-NC              2:37.94    2:43.16  
                1:21.69   2:43.16 (1:21.47)                                        
 28 Jorgensen, Cale A         14 YOTA-NC              2:49.48    2:44.98  
                1:20.98   2:44.98 (1:24.00)                                        
 29 Tuenker, Felix M          15 YOTA-NC              2:35.09    2:46.59  
                1:21.64   2:46.59 (1:24.95)                                        
 30 McRea, Levi T             13 CVAC-NC              2:41.96    2:46.93  
 31 McLawhorn III, Melvin C   15 YOTA-NC              2:37.48    2:47.71  
 32 Cockman, Ethan C          14 YOTA-NC              3:10.79    2:49.50  
                1:25.13   2:49.50 (1:24.37)                                        
 33 Larrie, Uhlan R           15 YOTA-NC              2:43.66    2:50.00  
                1:23.82   2:50.00 (1:26.18)                                        
 34 Sikes, Wiley W            12 YOTA-NC              3:04.09    2:52.32  
 35 Jones, Mack R             13 ECA-NC                    NT    2:53.33  
 36 Moore, Joshua M           13 YOTA-NC              2:48.48    2:55.29  
                1:25.20   2:55.29 (1:30.09)                                        
 37 Macha, Pranesh            14 YOTA-NC              2:48.90    3:00.13  
                1:28.65   3:00.13 (1:31.48)                                        
 38 Goins, George F           11 TEAM-NC                   NT    3:01.40  
                1:31.62   3:01.40 (1:29.78)                                        
 39 Nolet, Alec M             13 YOTA-NC              2:58.99    3:04.10  
                1:30.45   3:04.10 (1:33.65)                                        
 40 Vaughn, Will F            11 TEAM-NC              3:35.00    3:07.24  
                1:33.21   3:07.24 (1:34.03)                                        
 41 Knight, Benjamin B        13 YOTA-NC              3:25.09    3:24.33  
                1:40.81   3:24.33 (1:43.52)                                        
 42 Baric, Mark Andrew B       9 YOTA-NC                   NT    4:01.61  
 
Event 51  Boys 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noble, Ross M             12 YOTA-NC                31.22      31.29   20  
  2 Olson, Sammy M            12 YOTA-NC                34.72      34.67   17  
  3 Anderson, Case M          12 ECA-NC                 39.58      39.16   15.5
  3 Adams, Jackson E          12 YOTA-NC                39.28      39.16   15.5
  5 Volpe, Andrew S           11 YOTA-NC                42.49      40.60   14  
  6 Mori, Axel F              11 YOTA-NC                41.30      40.95   13  
  7 Hatfield, Geoff T         12 ECA-NC                    NT      41.03   12  
  8 Yang, Raymond H           12 YOTA-NC                44.27      41.54   11  
  9 Broussard, Kody L         12 ECA-NC                    NT      44.01    9  
 10 Wang, Eddie               11 YOTA-NC                41.70      44.12    7  
 11 Johnson, Cameron M        11 ECA-NC                 48.57      44.80    6  
 12 Uveges III, Charlie C     11 ECA-NC                    NT      45.18    5  
 13 Hodulik, Stephen F        11 YOTA-NC                48.09      46.12    4  
 14 Waters, Austin F          12 ECA-NC                 48.80      46.67    3  
 15 Castillo, Andrew E        11 YOTA-NC                48.25      47.65    2  
 16 Jones, Tyler A            11 YOTA-NC                53.07      47.82    1  
 17 Lee, Alvin                11 YOTA-NC                49.83      49.78  
 
Event 52  Girls 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Reeve, Lyndsey M          15 ECA-NC               1:08.27    1:06.77   20  
  2 Niebel, Tink J            16 ECA-NC               1:10.80    1:10.92   17  
  3 Xu, Savannah              12 YOTA-NC              1:12.72    1:11.86   16  
  4 Turley, Livv G            16 TEAM-NC              1:08.66    1:12.09   15  
  5 Morgan, Brooke C          15 YOTA-NC              1:06.30    1:12.34   14  
  6 Tart, Bethany N           14 ECA-NC               1:14.31    1:12.42   13  
  7 Brewer, Genna S           18 YOTA-NC              1:09.20    1:12.65   12  
  8 Altmeyer, Rose R          15 TEAM-NC              1:15.85    1:12.92   11  
  9 Colaneri, Martina S       14 YOTA-NC                   NT    1:13.20    9  
 10 Soleo, Lauren A           17 YOTA-NC              1:08.79    1:13.76    7  
 11 Carson, Katie N           14 YOTA-NC              1:10.26    1:14.30    6  
 12 Maloy, Jenna N            14 YOTA-NC              1:10.05    1:14.54    5  
 13 Bergstrom, Nora K         14 YOTA-NC              1:15.00    1:15.22    4  
 14 Ku, Katherine E           14 TEAM-NC              1:18.32    1:15.63    3  
 15 Murtaugh, Emma Grace G    14 YOTA-NC              1:12.81    1:15.70    2  
 16 De Vente, Noelle M        14 ECA-NC               1:18.22    1:15.93    1  
 17 Cohen, Ayden O            16 TEAM-NC              1:10.64    1:16.40  
 18 Carpenter, Isabella G     15 YOTA-NC              1:18.76    1:16.69  
 19 Fountain, Sarah R         19 ECA-NC               1:10.90    1:16.75  
 20 Krumanocker, Kelsey R     17 CVAC-NC              1:19.05    1:17.05  
 21 Loynes, Anna M            17 ECA-NC               1:16.40    1:17.41  
 22 Watts, Ryan E             16 TEAM-NC              1:20.06    1:17.77  
 23 Battaglini, Gabi          14 YOTA-NC              1:14.23    1:18.06  
 24 Ortiz, Elaine G           15 YOTA-NC              1:16.66    1:18.14  
 25 Bergstrom, Grace E        17 YOTA-NC              1:12.51    1:18.23  
 26 Paschall, Meghan Y        16 ECA-NC               1:16.39    1:18.55  
 27 Blount, Eleanor C         13 ECA-NC               1:14.97    1:19.22  
 28 Watson, Dana R            15 CVAC-NC              1:16.39    1:19.35  
 29 Kohut, Jordan A           18 YOTA-NC              1:08.98    1:19.62  
 30 Posse, Madeline M         16 Unattached           1:21.98    1:20.14  
 31 Borders, Hope M           14 TEAM-NC              1:27.50    1:20.19  
 32 Dease, Abby L             14 YOTA-NC              1:19.59    1:20.39  
 33 Caulway, Madeline M       14 YOTA-NC              1:21.89    1:20.43  
 34 Quinn, Addy G             13 ECA-NC               1:20.72    1:20.55  
 35 Hommes, Olivia M          15 TEAM-NC                   NT    1:21.78  
 36 Gunson, Eliza L           17 TEAM-NC              1:28.08    1:22.30  
 37 Parsons, Sydney M         17 YOTA-NC              1:21.81    1:23.36  
 38 Konopka, Ava L            14 YOTA-NC              1:19.69    1:23.79  
 39 Adams, Mackenzie G        14 YOTA-NC              1:22.36    1:24.82  
 40 Mondo, Molly E            14 YOTA-NC              1:22.13    1:24.83  
 41 Corrado, Mia P            13 YOTA-NC              1:29.19    1:25.97  
 42 Tuenker, Claire E         14 YOTA-NC              1:21.56    1:26.49  
 43 Cao, Emma M               13 YOTA-NC              1:30.86    1:26.62  
 44 Dennison, Helen E         13 ECA-NC                    NT    1:27.67  
 45 Smith, Dory B             13 ECA-NC                    NT    1:28.23  
 46 Baric, Catherine T        11 YOTA-NC              1:26.31    1:28.30  
 47 Baric, Elizabeth G        13 YOTA-NC              1:19.16    1:29.40  
 48 Myhrvold, Amelia M        14 YOTA-NC              1:25.85    1:30.07  
 49 Gross, Kylie              14 ECA-NC               1:44.03    1:30.90  
 50 Golden, Sarah C           16 ECA-NC               1:28.53    1:31.22  
 51 Valencia, Lina M          25 TEAM-NC              1:28.93    1:31.51  
 52 Cao, Madorie M            15 YOTA-NC              1:33.50    1:33.87  
 53 Gyure, Keenan A           13 YOTA-NC              1:23.74    1:33.96  
 54 Guerrier, Arielle E       16 YOTA-NC              1:34.47    1:36.40  
 55 Ormond, Kaitlyn           14 ECA-NC                    NT    1:37.56  
 56 Satterfield, Carter C     13 YOTA-NC              1:32.95    1:40.36  
 57 Kota, Emma M              13 YOTA-NC              1:36.95    1:40.37  
 58 Dufton, Blue B            16 TEAM-NC                   NT    1:43.88  
 59 Syp, Mia N                16 ECA-NC               1:58.36    2:04.47  
 
Event 53  Boys 100 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Dyck, Brandon C           17 YOTA-NC                59.33    1:00.51   20  
  2 Boyd, Dylan J             18 YOTA-NC                57.46    1:01.59   17  
  3 Clickner, Charlie D       15 TEAM-NC              1:03.27    1:01.96   16  
  4 Queen, Jacob W            19 CVAC-NC                59.79    1:02.09   15  
  5 Warlick, Drew A           17 TEAM-NC              1:02.87    1:02.23   14  
  6 Howard, AJ T              17 ECA-NC                    NT    1:02.65   13  
  7 McRea, Micah W            16 CVAC-NC              1:03.96    1:03.18   12  
  8 Ansede, Lucas M           14 YOTA-NC              1:04.74    1:04.55   11  
  9 Ansede, Logan R           16 YOTA-NC              1:00.37    1:04.92    9  
 10 Carson, Alex W            20 Unattached           1:02.35    1:05.91    7  
 11 Reindl, James P           17 ECA-NC               1:05.36    1:06.12    6  
 12 Carroll, Brody W          14 CVAC-NC              1:10.77    1:06.81    5  
 13 Wylie, Jacob L            16 YOTA-NC              1:08.93    1:06.93    4  
 14 Nowacek, Jack D           14 ECA-NC               1:06.65    1:07.00    3  
 15 Murray, Tyler S           18 ECA-NC               1:05.80    1:07.07    2  
 16 McLawhorn III, Melvin C   15 YOTA-NC              1:06.78    1:07.36    1  
 17 Prucha, John M            13 YOTA-NC              1:06.21    1:07.42  
 18 Tillery, Seth R           15 ECA-NC               1:05.55    1:07.51  
 19 Cockman, Ethan C          14 YOTA-NC              1:09.83    1:07.76  
 20 Leatherman, Brady H       16 CVAC-NC              1:02.90    1:07.97  
 21 Barker, Will C            13 ECA-NC               1:12.58    1:08.38  
 22 Rettammel, Connor M       16 YOTA-NC              1:03.45    1:08.39  
 23 Meadows, Grant I          16 ECA-NC               1:09.56    1:08.45  
 24 Forgrave, Zack R          17 YOTA-NC              1:20.47    1:09.02  
 25 McCray III, John David D  17 ECA-NC               1:10.06    1:09.20  
 26 Childs, James M           15 TEAM-NC              1:10.76    1:09.34  
 27 Homem, Pedro H            15 ECA-NC               1:08.98    1:09.53  
 28 Baker, Jay H              14 YOTA-NC              1:03.93    1:09.61  
 29 Mabunga, Aidan J          16 YOTA-NC              1:10.82    1:10.25  
 30 Woodward, Benji T         18 ECA-NC               1:08.35    1:10.41  
 31 Landry, Andrew T          17 ECA-NC               1:07.42    1:10.76  
 32 Smith, Sadler V           15 ECA-NC               1:15.38    1:10.80  
 33 Davis, Collin A           14 YOTA-NC              1:11.60    1:10.88  
 34 Burgess, Daly D           16 CVAC-NC              1:09.11    1:10.92  
 35 Loveless, Colby M         15 ECA-NC               1:10.43    1:11.37  
 36 Humbert, William S        16 YOTA-NC              1:08.26    1:12.31  
 37 Dennison, Connor T        16 ECA-NC               1:08.83    1:12.40  
 38 Carson, Davis J           14 YOTA-NC              1:12.14    1:12.54  
 39 Wright, Thomas D          17 YOTA-NC              1:08.90    1:13.40  
 40 Epps, Jimmy N             14 YOTA-NC              1:14.67    1:13.90  
 41 Bock, Michael S           13 YOTA-NC              1:14.28    1:14.14  
 42 Pena, Wyatt M             13 YOTA-NC                   NT    1:15.97  
 43 Giffel, Ian A             13 YOTA-NC              1:13.80    1:16.45  
 44 Ierston-Brown, Jacob S    17 YOTA-NC              1:17.48    1:16.61  
 45 McGovern, Camden          13 YOTA-NC              1:12.22    1:17.14  
 46 Prucha, Ben J             14 YOTA-NC              1:09.38    1:17.18  
 47 Wright, Chris W           15 TEAM-NC                   NT    1:17.93  
 48 Tuenker, Felix M          15 YOTA-NC              1:16.54    1:18.95  
 49 Larrie, Uhlan R           15 YOTA-NC              1:11.92    1:19.80  
 50 Larrie, Micah P           14 YOTA-NC              1:15.85    1:19.91  
 51 Beasley, Basha J          13 YOTA-NC              1:21.22    1:19.95  
 52 Mealie, Matthew A         14 YOTA-NC              1:50.12    1:20.79  
 53 Jorgensen, Cale A         14 YOTA-NC              1:19.26    1:22.74  
 54 Day, Collin M             14 YOTA-NC              1:20.78    1:22.91  
 55 Jones, Tate W             15 ECA-NC                    NT    1:23.75  
 56 Miller, Shawn W           14 YOTA-NC              1:19.33    1:24.15  
 57 Smith, Jacob A            14 ECA-NC                    NT    1:28.45  
 58 Macha, Pranesh            14 YOTA-NC              1:22.42    1:32.35  
 59 Walker, Ryan M            13 YOTA-NC              1:32.79    1:36.04  
 
Event 54  Boys 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Olson, Sammy M            12 YOTA-NC                   NT    2:52.55   20  
                1:23.81   2:52.55 (1:28.74)                                        
  2 Smith, Ben W              12 YOTA-NC              2:49.02    2:52.90   17  
                1:22.18   2:52.90 (1:30.72)                                        
  3 Adams, Jackson E          12 YOTA-NC              3:07.91    3:02.11   16  
                1:30.49   3:02.11 (1:31.62)                                        
  4 Kilgallen, Ryan M         12 YOTA-NC              3:03.77    3:06.55   15  
  5 Zhang, Collin A           11 YOTA-NC              3:13.82    3:13.58   14  
  6 Taffar, Owen J            11 YOTA-NC              3:15.86    3:13.93   13  
  7 Clodgo, Cole J            11 YOTA-NC              3:44.30    3:14.32   12  
                1:35.01   3:14.32 (1:39.31)                                        
  8 Mori, Axel F              11 YOTA-NC              3:13.08    3:14.45   11  
                1:35.26   3:14.45 (1:39.19)                                        
  9 Hatfield, Geoff T         12 ECA-NC               3:54.55    3:15.18    9  
                1:37.75   3:15.18 (1:37.43)                                        
 10 Hodulik, Stephen F        11 YOTA-NC              3:23.21    3:19.38    7  
                1:41.33   3:19.38 (1:38.05)                                        
 11 Anderson, Case M          12 ECA-NC                    NT    3:20.53    6  
                1:30.28   3:20.53 (1:50.25)                                        
 12 Broussard, Kody L         12 ECA-NC                    NT    3:21.13    5  
                1:41.10   3:21.13 (1:40.03)                                        
 13 Volpe, Andrew S           11 YOTA-NC              3:30.30    3:22.61    4  
                1:45.24   3:22.61 (1:37.37)                                        
 14 Wang, Eddie               11 YOTA-NC              3:16.24    3:27.27    3  
                1:44.63   3:27.27 (1:42.64)                                        
 15 Uveges III, Charlie C     11 ECA-NC                    NT    3:28.23    2  
 16 Auyeung, Jack Z           12 YOTA-NC              3:36.22    3:32.09    1  
 17 Johnson, Cameron M        11 ECA-NC               4:25.06    3:56.14  
 
Event 55  Girls 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Medlin, Sam E             17 YOTA-NC              2:26.03    2:31.24   20  
                1:13.75   2:31.24 (1:17.49)                                        
  2 Medlin, Lauren E          15 YOTA-NC              2:33.36    2:33.57   17  
                1:13.99   2:33.57 (1:19.58)                                        
  3 Despres, Morgan K         16 ECA-NC               2:37.69    2:36.75   16  
                1:17.12   2:36.75 (1:19.63)                                        
  4 Walker, Alexis L          15 YOTA-NC              2:34.46    2:37.40   15  
                1:16.96   2:37.40 (1:20.44)                                        
  5 Hastings, Emma R          13 ECA-NC               2:36.35    2:38.21   14  
                1:15.73   2:38.21 (1:22.48)                                        
  6 Reeve, Lyndsey M          15 ECA-NC               2:42.31    2:39.44   13  
                1:13.09   2:39.44 (1:26.35)                                        
  7 Torres, Svea E            17 ECA-NC               2:36.36    2:39.58   12  
                1:18.27   2:39.58 (1:21.31)                                        
  8 Bergstrom, Nora K         14 YOTA-NC              2:34.89    2:39.92   11  
                1:17.63   2:39.92 (1:22.29)                                        
  9 Xu, Savannah              12 YOTA-NC              2:38.38    2:40.83    9  
                1:15.61   2:40.83 (1:25.22)                                        
 10 Carson, Megan A           14 YOTA-NC              2:34.97    2:41.78    7  
                1:16.85   2:41.78 (1:24.93)                                        
 11 Brewer, Genna S           18 YOTA-NC              2:39.50    2:42.86    6  
 12 Smith, Madeline R         13 ECA-NC               2:42.05    2:43.77    5  
                1:17.67   2:43.77 (1:26.10)                                        
 13 Texer, Sadie P            17 CVAC-NC              2:34.83    2:44.15    4  
 14 Niebel, Tink J            16 ECA-NC               2:40.43    2:44.39    3  
 15 Stines, Carly E           16 YOTA-NC              2:39.54    2:44.84    2  
                1:19.88   2:44.84 (1:24.96)                                        
 16 Burns, Abigail B          16 ECA-NC               2:40.01    2:45.30    1  
                   4.25   2:45.30 (2:41.05)                                        
 17 Legarth, Megan M          13 YOTA-NC              2:49.32    2:47.24  
 18 Krumanocker, Kelsey R     17 CVAC-NC              2:35.35    2:47.93  
 19 Koesters, Faith A         14 ECA-NC               2:51.53    2:49.01  
                1:22.96   2:49.01 (1:26.05)                                        
 20 Kreth, Kaitlyn A          14 TEAM-NC              2:53.12    2:49.10  
 21 Muehl, Lauren R           17 CVAC-NC              2:43.44    2:50.52  
 22 Goins, Carolyn K          14 TEAM-NC              2:55.09    2:50.54  
                1:22.83   2:50.54 (1:27.71)                                        
 23 Medins, Delaney C         12 YOTA-NC              2:46.70    2:50.96  
                1:23.79   2:50.96 (1:27.17)                                        
 24 Quinn, Addy G             13 ECA-NC               2:49.03    2:51.54  
                1:22.99   2:51.54 (1:28.55)                                        
 25 Posse, Madeline M         16 Unattached           2:48.69    2:51.90  
                1:22.97   2:51.90 (1:28.93)                                        
 26 Corrado, Mia P            13 YOTA-NC              2:50.31    2:52.11  
                1:22.52   2:52.11 (1:29.59)                                        
 27 Ortiz, Elaine G           15 YOTA-NC              2:50.61    2:52.42  
                1:26.81   2:52.42 (1:25.61)                                        
 28 Watson, Dana R            15 CVAC-NC              2:41.37    2:52.96  
                3:20.76         2:52.96 ( )                                        
 29 Carpenter, Isabella G     15 YOTA-NC              2:53.71    2:53.30  
                1:24.03   2:53.30 (1:29.27)                                        
 30 Loynes, Anna M            17 ECA-NC               2:53.57    2:54.29  
                1:22.74   2:54.29 (1:31.55)                                        
 31 Konopka, Ava L            14 YOTA-NC              2:50.88    2:54.83  
 32 Godfrey, Carly F          15 CVAC-NC              2:52.12    2:55.15  
 33 Baric, Elizabeth G        13 YOTA-NC              2:48.78    2:55.55  
                1:23.20   2:55.55 (1:32.35)                                        
 34 Stevenson, Isabelle M     13 YOTA-NC              2:58.21    2:55.70  
                1:26.19   2:55.70 (1:29.51)                                        
 35 Helfert, Sarah N          18 CVAC-NC              2:55.84    2:56.77  
                1:27.46   2:56.77 (1:29.31)                                        
 36 Myhrvold, Amelia M        14 YOTA-NC              2:51.56    2:56.86  
                1:22.77   2:56.86 (1:34.09)                                        
 37 Bullard, Meredith C       16 ECA-NC               3:01.79    2:57.17  
 38 Everett, Sophia M         16 YOTA-NC                   NT    2:58.35  
 39 Cao, Madorie M            15 YOTA-NC              2:58.28    2:58.47  
                1:27.97   2:58.47 (1:30.50)                                        
 40 Primm, Jett D             17 TEAM-NC              2:55.38    2:59.86  
 41 Cao, Emma M               13 YOTA-NC              2:54.94    3:00.45  
                1:28.36   3:00.45 (1:32.09)                                        
 42 Mondo, Molly E            14 YOTA-NC              2:51.87    3:00.58  
                1:31.40   3:00.58 (1:29.18)                                        
 43 Tuenker, Claire E         14 YOTA-NC              2:51.53    3:01.73  
                1:28.57   3:01.73 (1:33.16)                                        
 44 Dease, Abby L             14 YOTA-NC              2:56.74    3:02.08  
 45 Caulway, Madeline M       14 YOTA-NC              2:58.81    3:02.12  
                1:28.39   3:02.12 (1:33.73)                                        
 46 Foglesong, Mia L          15 YOTA-NC              2:59.65    3:03.56  
 47 Blackstock, Mary Molloy   12 TEAM-NC              3:03.10    3:03.57  
                1:28.31   3:03.57 (1:35.26)                                        
 48 Altmeyer, Lily K          12 TEAM-NC              3:02.26    3:04.37  
                1:32.00   3:04.37 (1:32.37)                                        
 49 Walker, Meghan A          14 YOTA-NC              3:02.63    3:04.46  
                1:33.51   3:04.46 (1:30.95)                                        
 50 Gyure, Keenan A           13 YOTA-NC              2:52.93    3:04.61  
                1:30.38   3:04.61 (1:34.23)                                        
 51 Baric, Catherine T        11 YOTA-NC              2:56.99    3:05.17  
                1:32.36   3:05.17 (1:32.81)                                        
 52 Norris, Maddie E          15 YOTA-NC              2:59.33    3:06.50  
 53 Chando, Carin N           14 YOTA-NC              3:09.62    3:06.95  
 54 Gross, Kylie              14 ECA-NC               3:25.04    3:12.28  
                1:35.12   3:12.28 (1:37.16)                                        
 55 Caulway, Allison J        12 YOTA-NC              3:16.69    3:12.41  
                1:34.54   3:12.41 (1:37.87)                                        
 56 Prosser, Sarah G          14 ECA-NC                    NT    3:16.97  
                1:33.14   3:16.97 (1:43.83)                                        
 57 Kota, Emma M              13 YOTA-NC              3:10.41    3:17.13  
 58 Satterfield, Carter C     13 YOTA-NC              3:14.97    3:17.38  
 59 Smith, Dory B             13 ECA-NC               3:43.30    3:18.58  
                1:32.00   3:18.58 (1:46.58)                                        
 60 Guerrier, Hannah L        17 YOTA-NC              3:01.28    3:18.63  
                1:36.54   3:18.63 (1:42.09)                                        
 61 Guerrier, Arielle E       16 YOTA-NC              3:15.57    3:37.52  
 
Event 56  Boys 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Queen, Jacob W            19 CVAC-NC              2:14.15    2:20.23   20  
                1:09.71   2:20.23 (1:10.52)                                        
  2 McRea, Micah W            16 CVAC-NC              2:17.15    2:20.61   17  
                1:08.24   2:20.61 (1:12.37)                                        
  3 Andrews, Kevin D          18 ECA-NC               2:24.58    2:22.38   16  
                1:06.76   2:22.38 (1:15.62)                                        
  4 Dyck, Brandon C           17 YOTA-NC              2:17.20    2:24.29   15  
                1:08.85   2:24.29 (1:15.44)                                        
  5 Torres, Trevor T          15 ECA-NC               2:41.13    2:25.52   14  
                1:13.45   2:25.52 (1:12.07)                                        
  6 McCray III, John David D  17 ECA-NC               2:26.77    2:28.09   13  
                1:09.58   2:28.09 (1:18.51)                                        
  7 Martin, Micah R           15 CVAC-NC              2:29.88    2:29.25   12  
                1:13.35   2:29.25 (1:15.90)                                        
  8 Forgrave, Zack R          17 YOTA-NC              2:48.20    2:30.00   11  
  9 Leatherman, Brady H       16 CVAC-NC              2:27.03    2:31.98    9  
                1:15.76   2:31.98 (1:16.22)                                        
 10 Wright, Thomas D          17 YOTA-NC              2:27.82    2:32.36    7  
                1:10.10   2:32.36 (1:22.26)                                        
 11 Rettammel, Connor M       16 YOTA-NC              2:23.97    2:32.61    6  
                1:13.21   2:32.61 (1:19.40)                                        
 12 Carroll, Brody W          14 CVAC-NC              2:30.20    2:32.78    5  
 13 Wylie, Jacob L            16 YOTA-NC              2:31.78    2:32.82    4  
                1:15.11   2:32.82 (1:17.71)                                        
 14 Xu, Ayden                 12 YOTA-NC              2:32.32    2:34.90    3  
 15 Barker, Will C            13 ECA-NC               2:39.99    2:35.18    2  
                3:05.88         2:35.18 ( )                                        
 16 Pieroni, Brandon S        17 TEAM-NC              2:45.88    2:35.52    1  
 17 Mabunga, Aidan J          16 YOTA-NC              2:33.47    2:36.27  
                1:14.17   2:36.27 (1:22.10)                                        
 18 Landry, Andrew T          17 ECA-NC               2:25.07    2:36.96  
 19 Godfrey, Elijah B         13 CVAC-NC              2:38.85    2:38.54  
                1:17.21   2:38.54 (1:21.33)                                        
 20 Soleo, Will L             15 YOTA-NC              2:31.12    2:38.70  
                1:16.85   2:38.70 (1:21.85)                                        
 21 Boyd, Dylan J             18 YOTA-NC                   NT    2:38.92  
 22 Homem, Pedro H            15 ECA-NC               2:35.20    2:39.37  
 23 Cockman, Ethan C          14 YOTA-NC              3:03.80    2:39.48  
                1:15.50   2:39.48 (1:23.98)                                        
 24 Davis, Collin A           14 YOTA-NC              2:35.58    2:40.43  
                1:17.06   2:40.43 (1:23.37)                                        
 25 Carson, Davis J           14 YOTA-NC              2:38.93    2:40.79  
                1:16.74   2:40.79 (1:24.05)                                        
 26 Despres, Garrett T        14 ECA-NC               2:44.37    2:41.05  
                1:16.70   2:41.05 (1:24.35)                                        
 27 Loveless, Colby M         15 ECA-NC               2:42.18    2:41.87  
                   5.56   2:41.87 (2:36.31)                                        
 28 Pena, Wyatt M             13 YOTA-NC              2:47.38    2:42.14  
                1:17.18   2:42.14 (1:24.96)                                        
 29 Murray, Tyler S           18 ECA-NC               2:40.52    2:42.71  
                3:05.84         2:42.71 ( )                                        
 29 Humbert, William S        16 YOTA-NC              2:32.11    2:42.71  
                1:19.59   2:42.71 (1:23.12)                                        
 31 Larrie, Micah P           14 YOTA-NC              2:40.16    2:43.53  
 32 McRea, Levi T             13 CVAC-NC              2:48.45    2:43.96  
                1:21.07   2:43.96 (1:22.89)                                        
 33 McCray, Matthew           13 ECA-NC               2:57.66    2:45.48  
                1:15.62   2:45.48 (1:29.86)                                        
 34 Faber, Samuel S           14 YOTA-NC              2:29.44    2:45.51  
                1:16.01   2:45.51 (1:29.50)                                        
 35 Anderson, Nick D          13 YOTA-NC              2:49.06    2:45.91  
                1:22.59   2:45.91 (1:23.32)                                        
 36 Epps, Jimmy N             14 YOTA-NC              2:41.45    2:46.45  
 37 Jorgensen, Cale A         14 YOTA-NC              2:44.27    2:47.21  
                1:21.26   2:47.21 (1:25.95)                                        
 38 Moore, Joshua M           13 YOTA-NC              2:53.78    2:47.96  
                1:22.08   2:47.96 (1:25.88)                                        
 39 Tuenker, Felix M          15 YOTA-NC              2:42.93    2:47.97  
                1:21.24   2:47.97 (1:26.73)                                        
 40 Battaglini, Lucca L       11 YOTA-NC                   NT    2:49.59  
                1:16.77   2:49.59 (1:32.82)                                        
 41 Maamoun-Eldawy, Eslam W   16 ECA-NC               2:47.47    2:50.30  
                1:21.01   2:50.30 (1:29.29)                                        
 42 Giffel, Ian A             13 YOTA-NC              2:54.30    2:52.27  
 43 Jones, Mack R             13 ECA-NC               2:59.79    2:52.80  
                1:24.19   2:52.80 (1:28.61)                                        
 44 Wright, Chris W           15 TEAM-NC                   NT    2:55.29  
 45 Mealie, Matthew A         14 YOTA-NC              3:34.43    2:55.73  
                1:27.57   2:55.73 (1:28.16)                                        
 46 Bock, Michael S           13 YOTA-NC              2:52.47    2:56.84  
                1:22.46   2:56.84 (1:34.38)                                        
 47 Beasley, Basha J          13 YOTA-NC              2:56.18    2:58.32  
                1:22.68   2:58.32 (1:35.64)                                        
 48 Lawson, Max R             16 TEAM-NC              3:00.24    2:59.06  
                1:27.45   2:59.06 (1:31.61)                                        
 49 Smith, Jacob A            14 ECA-NC                    NT    3:00.30  
                1:27.49   3:00.30 (1:32.81)                                        
 50 Macha, Pranesh            14 YOTA-NC              2:56.94    3:05.55  
 51 Walker, Ryan M            13 YOTA-NC              2:57.75    3:07.05  
                1:32.96   3:07.05 (1:34.09)                                        
 52 Day, Collin M             14 YOTA-NC              3:06.42    3:08.29  
                1:27.59   3:08.29 (1:40.70)                                        
 53 Nolet, Alec M             13 YOTA-NC              3:03.01    3:09.20  
 54 Vaughn, Will F            11 TEAM-NC              3:18.58    3:16.58  
                1:34.48   3:16.58 (1:42.10)                                        
 55 Knight, Benjamin B        13 YOTA-NC              3:45.20    3:22.25  
                1:38.85   3:22.25 (1:43.40)                                        
 
Event 57  Boys 11-12 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            1:59.70    2:12.07   40  
     1) Smith, Ben W 12                 2) Kilgallen, Ryan M 12           
     3) Wang, Eddie 11                  4) Olson, Sammy M 12              
  2 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            2:12.22    2:17.64   34  
     1) Adams, Jackson E 12             2) Volpe, Andrew S 11             
     3) Taffar, Owen J 11               4) Yang, Raymond H 12             
  3 East Carolina Aquatics-NC  'A'                    2:22.89    2:23.58   32  
     1) Uveges III, Charlie C 11        2) Waters, Austin F 12            
     3) Broussard, Kody L 12            4) Anderson, Case M 12            
  4 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'C'            2:21.54    2:32.23   30  
     1) Hodulik, Stephen F 11           2) Zhang, Collin A 11             
     3) Auyeung, Jack Z 12              4) Lee, Alvin 11                  
 
Event 58  Girls 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            1:49.74    1:53.48   40  
     1) Medlin, Sam E 17                2) Morgan, Brooke C 15            
     3) Medlin, Lauren E 15             4) Kohut, Jordan A 18             
                  56.73     1:53.48 (56.75)                                        
  2 East Carolina Aquatics-NC  'A'                    1:51.40    1:54.72   34  
     1) Despres, Morgan K 16            2) Reeve, Lyndsey M 15            
     3) Hastings, Emma R 13             4) Torres, Svea E 17              
                  57.61     1:54.72 (57.11)                                        
  3 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            1:53.10    2:01.63   32  
     1) Bergstrom, Nora K 14            2) Baric, Elizabeth G 13          
     3) Legarth, Megan M 13             4) Battaglini, Gabi 14            
                1:01.08   2:01.63 (1:00.55)                                        
  4 East Carolina Aquatics-NC  'B'                    1:57.90    2:02.63   30  
     1) Fountain, Sarah R 19            2) Fountain, Grace C 17           
     3) Burns, Abigail B 16             4) Tart, Bethany N 14             
                1:01.58   2:02.63 (1:01.05)                                        
  5 East Carolina Aquatics-NC  'C'                    2:04.13    2:04.22   28  
     1) Loynes, Anna M 17               2) Blount, Eleanor C 13           
     3) Niebel, Tink J 16               4) Smith, Madeline R 13           
  6 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'C'            1:55.29    2:06.45   26  
     1) Myhrvold, Amelia M 14           2) Dease, Abby L 14               
     3) Tuenker, Claire E 14            4) Tapper, Abbie R 14             
  7 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'A'                 2:04.03    2:10.05   24  
     1) Helfert, Sarah N 18             2) Texer, Sadie P 17              
     3) Krumanocker, Kelsey R 17        4) Muehl, Lauren R 17             
                1:03.62   2:10.05 (1:06.43)                                        
 
Event 59  Boys 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            1:39.01    1:43.10   40  
     1)                                 2) Dyck, Brandon C 17             
     3) McLawhorn III, Melvin C 15      4) Boyd, Dylan J 18               
                  50.87     1:43.10 (52.23)                                        
  2 East Carolina Aquatics-NC  'A'                    1:44.15    1:45.18   34  
     1) Howard, AJ T 17                 2) Meadows, Grant I 16            
     3) Torres, Trevor T 15             4) Andrews, Kevin D 18            
                  52.38     1:45.18 (52.80)                                        
  3 East Carolina Aquatics-NC  'B'                    1:48.31    1:48.21   32  
     1) Loveless, Colby M 15            2) McCray III, John David D 17    
     3) Nowacek, Jack D 14              4) Woodward, Benji T 18           
                  54.69     1:48.21 (53.52)                                        
  4 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'A'                 1:47.63    1:50.29   30  
     1) Queen, Jacob W 19               2) Leatherman, Brady H 16         
     3) McRea, Micah W 16               4) Burgess, Daly D 16             
                  54.74     1:50.29 (55.55)                                        
  5 East Carolina Aquatics-NC  'C'                    1:53.26    1:52.83   28  
     1) Smith, Sadler V 15              2) Tillery, Seth R 15             
     3) Barker, Will C 13               4) Murray, Tyler S 18             
  6 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            1:43.99    1:55.56   26  
     1) Faber, Samuel S 14              2) Xu, Ayden 12                   
     3) Day, Collin M 14                4) Humbert, Jack W 10             
                  57.17     1:55.56 (58.39)                                        
  7 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'C'            1:46.26    1:56.02   24  
     1) Tuenker, Felix M 15             2) Carson, Davis J 14             
     3) Soleo, Will L 15                4) McGovern, Camden 13            
  8 Catawba Valley Aquatic Cl-NC  'B'                 2:05.30    2:00.97   22  
     1) Martin, Micah R 15              2) Carroll, Brody W 14            
     3) Godfrey, Elijah B 13            4) McRea, Levi T 13               
                  56.93   2:00.97 (1:04.04)                                        
 
Event 60  Girls 11-12 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lajoie, Ava A             12 ECA-NC               1:12.15    1:06.48   20  
  2 Day, Keenan M             12 YOTA-NC              1:09.12    1:07.19   17  
  3 Jennings, Spencer R       12 YOTA-NC              1:10.70    1:07.50   16  
  4 Baysden, Kaley M          12 YOTA-NC              1:08.93    1:08.42   15  
  5 Heeden, Sydney E          12 YOTA-NC              1:09.08    1:08.56   14  
  6 Dungan, Kristin L         12 YOTA-NC              1:07.52    1:09.89   13  
  7 Baysden, Becca L          12 YOTA-NC              1:10.70    1:10.66   12  
  8 Kozek, Teagan G           12 TEAM-NC              1:15.06    1:11.80   11  
  9 Humbert, Ella K           12 YOTA-NC              1:12.99    1:13.19    9  
 10 Sterling, Logan A         12 TEAM-NC              1:20.21    1:13.62    7  
 11 Templeton, Lindsay W      12 YOTA-NC              1:14.14    1:13.63    6  
 12 Kilgallen, Emily K        12 YOTA-NC              1:13.50    1:13.71    5  
 13 Faber, Rebecca J          12 YOTA-NC              1:10.30    1:13.76    4  
 14 Fisher, Jordan G          12 YOTA-NC              1:14.73    1:13.84    3  
 15 Smith, Breanna L          11 YOTA-NC              1:23.20    1:15.32    2  
 16 Harding, Lauren E         12 TEAM-NC                   NT    1:15.58    1  
 17 Armen, Emily P            11 ECA-NC                    NT    1:15.65  
 18 Prucha, Abby W            11 YOTA-NC              1:13.97    1:16.16  
 19 Dunzo, Grace C            12 YOTA-NC              1:18.34    1:16.98  
 20 Morris, MacKenna B        11 YOTA-NC              1:21.50    1:18.26  
 21 Lines, Josephine E        11 YOTA-NC              1:22.15    1:18.41  
 22 Sterling, Blake E         12 TEAM-NC              1:19.20    1:18.56  
 23 Howard, Jule E            12 TEAM-NC              1:21.24    1:18.69  
 24 Mitchell, Elodie M        11 YOTA-NC              1:22.59    1:19.40  
 25 Moore, Antonia V          12 TEAM-NC              1:28.06    1:20.63  
 26 Blount, Martha C          11 ECA-NC               1:21.37    1:20.65  
 27 Fowler, Lizzie A          11 YOTA-NC              1:20.92    1:20.68  
 28 O'Keefe, Paige A          11 YOTA-NC              1:21.88    1:21.04  
 29 Jones, Madison G          11 ECA-NC               1:27.73    1:21.54  
 30 Hood, Maddie S            11 ECA-NC               1:23.48    1:21.95  
 31 Ward, Autumn J            12 TEAM-NC              1:24.45    1:22.03  
 32 VanderBroek, Allie M      11 YOTA-NC              1:22.69    1:22.20  
 33 Henderson, Sarah Kathryn  12 TEAM-NC              1:46.52    1:22.31  
 34 Neudecker, Layne E        12 YOTA-NC              1:22.16    1:23.22  
 35 Evans, Anna McLean M      11 ECA-NC                    NT    1:26.70  
 36 Smith, Emily G            11 ECA-NC               1:33.96    1:31.82  
 37 Buffett, Cassidy          11 TEAM-NC              1:25.77    1:32.87  
 
Event 61  Girls 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patterson, Carmen B       10 ECA-NC                    NT    1:15.76   20  
  2 Luedke, Avery M           10 TEAM-NC              1:18.39    1:17.49   17  
  3 Baysden, Riley B          10 YOTA-NC              1:20.41    1:19.90   16  
  4 Bowen, Madison E          10 ECA-NC               1:31.64    1:20.38   15  
  5 Perry, Sophie E           10 YOTA-NC              1:24.04    1:22.35   14  
  6 Reich, Sophie G           10 YOTA-NC              1:27.58    1:23.50   13  
  7 Hodulik, Sydney A         10 YOTA-NC              1:25.43    1:23.64   12  
  8 Smith, Clara Pierce P      9 ECA-NC               1:26.40    1:25.75   11  
  9 Fountain, Anna E          10 ECA-NC               1:25.93    1:26.16    9  
 10 Reynders, Caroline C      10 YOTA-NC              1:26.42    1:26.29    7  
 11 Ochieng, Gracie A         10 ECA-NC               1:39.03    1:26.55    6  
 12 Volpe, Alena M             9 YOTA-NC              1:29.90    1:28.11    5  
 13 Lauver, Lindsay C         10 YOTA-NC              1:27.40    1:29.10    4  
 14 McCall, Eleanor B         10 YOTA-NC              1:34.51    1:29.36    3  
 15 Crowder, Audrey E          9 YOTA-NC              1:32.38    1:30.03    2  
 16 Kilgallen, Katie E        10 YOTA-NC              1:35.03    1:31.41    1  
 17 Mitchell, Aubrey J         9 YOTA-NC              1:32.97    1:32.06  
 18 Bakelaar, Kate J          10 YOTA-NC              1:29.01    1:33.79  
 19 Schmidt, Liza J           10 YOTA-NC              1:49.96    1:34.42  
 20 Lamar, Eliza A            10 YOTA-NC              1:38.35    1:34.45  
 21 Matvey, Maggie J          10 TEAM-NC              2:09.32    1:34.59  
 22 Womble, Peyton N           9 YOTA-NC              1:34.94    1:35.52  
 23 Okine, Kailey M           10 YOTA-NC              1:35.97    1:35.93  
 24 Stoner, Kennedy G         10 YOTA-NC              1:37.52    1:37.36  
 25 Lawyer, Audrey E           9 YOTA-NC              1:38.27    1:38.27  
 26 Macha, Esha               10 YOTA-NC              1:47.71    1:39.75  
 27 Johnson, Taylor G          8 SASC-NC                   NT    1:42.05  
 28 Thomas, Emma M             9 YOTA-NC              1:53.83    1:42.71  
 29 Moore, Elizabeth H        10 TEAM-NC              2:22.61    1:43.03  
 30 Dellasega, Emma Kate K     9 YOTA-NC              2:00.53    1:43.30  
 31 Luedke, Tatum M            8 TEAM-NC              1:48.30    1:44.08  
 32 Thomas, Liv M              7 YOTA-NC              1:52.01    1:49.51  
 33 Hood, Caroline C           9 ECA-NC               2:36.87    1:51.78  
 34 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC              2:10.99    1:52.40  
 35 McKinnon, Hailey A        10 YOTA-NC              1:46.48    1:52.78  
 36 Chintapalli, Neela K       7 YOTA-NC              1:49.23    1:58.41  
 37 Mu, Iris Y                 7 YOTA-NC              1:46.09    2:00.96  
 38 Ray, Kaylin M              8 YOTA-NC              1:54.15    2:04.58  
 39 McKinnon, Nora L           8 YOTA-NC              1:59.79    2:05.84  
 40 Stuart, Winifred J         9 YOTA-NC                   NT    2:08.51  
 41 Volpe, Annalisa G          7 YOTA-NC              2:14.43    2:13.49  
 42 Cook, Cheyenne L           9 ECA-NC                    NT    2:17.12  
 43 Johnson, Maggie S          6 ECA-NC                    NT    2:37.21  
 -- Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC              2:33.94         DQ  
 
Event 62  Boys 10 & Under 100 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jennings, Curry L          9 YOTA-NC              1:18.43    1:16.72   20  
  2 Harris, Hudson C           9 TEAM-NC              1:25.94    1:22.04   17  
  3 Chintapalli, Anil P       10 YOTA-NC              1:22.63    1:26.02   16  
  4 Wiese, Cooper R           10 YOTA-NC              1:26.96    1:26.98   15  
  5 Zapler, Ezra N             9 ECA-NC                    NT    1:27.81   13.5
  5 Lajoie, Ben L             10 YOTA-NC              1:27.46    1:27.81   13.5
  7 Neudecker, Jack G         10 YOTA-NC              1:48.61    1:28.58   12  
  8 Hallgren, Ryan A          10 YOTA-NC              1:31.65    1:29.14   11  
  9 Humbert, Jack W           10 YOTA-NC              1:31.41    1:31.46    9  
 10 McKinnon, Connor W        10 YOTA-NC              1:32.42    1:32.54    7  
 11 Cockman, Addison R        10 YOTA-NC              1:52.91    1:32.79    6  
 12 Johnson, Sam T             9 ECA-NC               1:49.37    1:33.13    5  
 13 Sha, Cody L                8 YOTA-NC              1:40.20    1:37.16    4  
 14 Mu, Jaden J               10 YOTA-NC              1:35.09    1:39.73    3  
 15 Cornpropst, Ronan W        8 YOTA-NC              1:39.93    1:40.01    2  
 16 Morris, Cameron J          9 YOTA-NC              1:57.95    1:45.23    1  
 17 Fleming, Morgan G          8 ECA-NC               1:58.32    1:48.95  
 18 Stewart, Dylan P           8 YOTA-NC              1:43.35    1:49.18  
 19 Dellasega, Sam W           9 YOTA-NC              1:48.77    1:51.26  
 20 Castro, Luke P             9 TEAM-NC              2:11.11    2:11.11  
 21 Matvey, Nicholas J         8 TEAM-NC                   NT    2:16.30  
 22 Bakelaar, Luke A           8 YOTA-NC              2:14.74    2:18.82  
 
Event 63  Girls 11-12 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Day, Keenan M             12 YOTA-NC              1:28.88    1:27.82   20  
  2 Jennings, Spencer R       12 YOTA-NC              1:31.70    1:30.04   17  
  3 Lajoie, Ava A             12 ECA-NC               1:28.34    1:30.05   16  
  4 Kozek, Teagan G           12 TEAM-NC                   NT    1:33.04   15  
  5 Humbert, Ella K           12 YOTA-NC                   NT    1:33.47   14  
  6 Fisher, Jordan G          12 YOTA-NC              1:50.82    1:37.63   13  
  7 Dungan, Kristin L         12 YOTA-NC              1:33.02    1:38.64   12  
  8 Sterling, Logan A         12 TEAM-NC              1:39.73    1:38.87   11  
  9 Sterling, Blake E         12 TEAM-NC              1:41.31    1:39.90    9  
 10 VanderBroek, Allie M      11 YOTA-NC              1:45.76    1:42.21    7  
 11 Smith, Breanna L          11 YOTA-NC              1:39.61    1:42.72    6  
 12 Morris, MacKenna B        11 YOTA-NC              1:49.77    1:44.71    5  
 13 Henderson, Sarah Kathryn  12 TEAM-NC              1:47.71    1:45.59    4  
 14 Faber, Rebecca J          12 YOTA-NC              1:40.95    1:46.36    3  
 15 Fowler, Lizzie A          11 YOTA-NC              1:52.18    1:47.35    2  
 16 Armen, Emily P            11 ECA-NC                    NT    1:47.55    1  
 17 Evans, Anna McLean M      11 ECA-NC                    NT    1:48.59  
 18 Overholt, Sophia A        11 YOTA-NC              1:46.78    1:49.93  
 19 Lines, Josephine E        11 YOTA-NC              1:44.85    1:51.14  
 20 Harding, Lauren E         12 TEAM-NC                   NT    1:51.16  
 21 Moore, Antonia V          12 TEAM-NC              1:52.65    1:51.71  
 22 Blount, Martha C          11 ECA-NC                    NT    1:51.92  
 23 Fleming, Bryn V           11 ECA-NC                    NT    1:58.21  
 24 Hood, Maddie S            11 ECA-NC               2:18.50    2:00.82  
 25 Ward, Autumn J            12 TEAM-NC              2:15.53    2:01.67  
 26 Smith, Emily G            11 ECA-NC               1:51.73    2:01.72  
 27 Buffett, Cassidy          11 TEAM-NC              2:00.55    2:08.64  
 
Event 64  Girls 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perry, Sophie E           10 YOTA-NC                41.06      40.49   20  
  2 Luedke, Avery M           10 TEAM-NC                41.92      42.62   17  
  3 Patterson, Carmen B       10 ECA-NC                    NT      44.44   16  
  4 Reynders, Caroline C      10 YOTA-NC                46.34      44.46   15  
  5 Reich, Sophie G           10 YOTA-NC                48.27      44.57   14  
  6 Hodulik, Sydney A         10 YOTA-NC                46.03      45.09   13  
  7 Smith, Clara Pierce P      9 ECA-NC                 45.10      45.10   12  
  8 Fountain, Anna E          10 ECA-NC                 46.77      46.17   11  
  9 Lauver, Lindsay C         10 YOTA-NC                50.53      46.32    9  
 10 Baysden, Riley B          10 YOTA-NC                45.82      46.68    7  
 11 Volpe, Alena M             9 YOTA-NC                48.67      48.25    6  
 12 Matvey, Maggie J          10 TEAM-NC                59.16      48.36    5  
 13 Crowder, Audrey E          9 YOTA-NC                50.20      48.46    4  
 14 Bowen, Madison E          10 ECA-NC                 47.04      48.68    3  
 15 Mitchell, Aubrey J         9 YOTA-NC                49.62      48.93    2  
 16 Thomas, Emma M             9 YOTA-NC                48.57      49.01    1  
 17 Schmidt, Liza J           10 YOTA-NC                55.16      50.05  
 18 Stoner, Kennedy G         10 YOTA-NC                50.76      50.13  
 19 McCall, Eleanor B         10 YOTA-NC                49.98      50.15  
 20 Lawyer, Audrey E           9 YOTA-NC                51.91      50.32  
 21 Womble, Peyton N           9 YOTA-NC                52.26      51.42  
 21 Macha, Esha               10 YOTA-NC                51.79      51.42  
 23 Bakelaar, Kate J          10 YOTA-NC                48.56      51.52  
 24 Kilgallen, Katie E        10 YOTA-NC                47.66      52.18  
 25 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC                53.27      52.23  
 26 Okine, Kailey M           10 YOTA-NC                52.70      52.74  
 27 Dellasega, Emma Kate K     9 YOTA-NC                   NT      52.90  
 28 Luedke, Tatum M            8 TEAM-NC                50.99      53.07  
 29 McKinnon, Hailey A        10 YOTA-NC                52.82      54.36  
 30 Thomas, Liv M              7 YOTA-NC                54.09      54.73  
 31 Hood, Caroline C           9 ECA-NC                 59.48      56.12  
 32 Marshall, Valerie S        9 ECA-NC                 56.10      56.59  
 33 Moore, Elizabeth H        10 TEAM-NC              1:00.28      57.60  
 34 Ray, Kaylin M              8 YOTA-NC                57.09      57.77  
 35 Chintapalli, Neela K       7 YOTA-NC                58.63      59.67  
 36 Mu, Iris Y                 7 YOTA-NC              1:03.09    1:03.09  
 37 Stuart, Winifred J         9 YOTA-NC                53.01    1:04.52  
 38 McKinnon, Nora L           8 YOTA-NC                55.62    1:05.10  
 39 Volpe, Annalisa G          7 YOTA-NC              1:02.63    1:05.64  
 40 Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC              1:11.98    1:10.69  
 41 Johnson, Maggie S          6 ECA-NC               1:35.09    1:19.29  
 42 Cook, Cheyenne L           9 ECA-NC               1:18.28    1:19.82  
 
Event 65  Boys 10 & Under 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jennings, Curry L          9 YOTA-NC                41.40      42.58   20  
  2 Harris, Hudson C           9 TEAM-NC                46.90      44.79   17  
  3 Chintapalli, Anil P       10 YOTA-NC                45.57      45.25   16  
  4 Roth, Matej E             10 ECA-NC                 45.98      45.65   15  
  5 Hallgren, Ryan A          10 YOTA-NC                47.04      46.41   14  
  6 McKinnon, Connor W        10 YOTA-NC                47.06      46.54   13  
  7 Neudecker, Jack G         10 YOTA-NC                51.29      46.74   12  
  8 Zapler, Ezra N             9 ECA-NC                    NT      46.95   11  
  9 Lajoie, Ben L             10 YOTA-NC                51.15      48.76    9  
 10 Humbert, Jack W           10 YOTA-NC                47.03      50.53    7  
 11 Cornpropst, Ronan W        8 YOTA-NC                49.06      50.74    6  
 12 Wiese, Cooper R           10 YOTA-NC                47.66      50.86    5  
 13 Sha, Cody L                8 YOTA-NC                50.02      52.01    4  
 14 Mu, Jaden J               10 YOTA-NC                56.09      52.18    3  
 15 Johnson, Sam T             9 ECA-NC                 55.28      52.65    2  
 16 Cockman, Addison R        10 YOTA-NC                56.94      54.48    1  
 17 Dellasega, Sam W           9 YOTA-NC                52.90      56.73  
 18 Morris, Cameron J          9 YOTA-NC              1:00.47      58.87  
 19 Fleming, Morgan G          8 ECA-NC               1:05.87    1:01.88  
 20 Castro, Luke P             9 TEAM-NC              1:04.34    1:10.25  
 21 Bakelaar, Luke A           8 YOTA-NC              1:02.63    1:16.57  
 22 Matvey, Nicholas J         8 TEAM-NC                   NT    1:17.31  
 
Event 66  Girls 11-12 50 LC Meter Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jennings, Spencer R       12 YOTA-NC                36.89      36.12   20  
  2 Fisher, Jordan G          12 YOTA-NC                38.91      36.63   17  
  3 Lajoie, Ava A             12 ECA-NC                 37.76      37.81   16  
  4 Kilgallen, Emily K        12 YOTA-NC                38.48      39.15   15  
  5 Baysden, Kaley M          12 YOTA-NC                39.64      39.53   14  
  6 Sterling, Logan A         12 TEAM-NC                43.44      39.77   13  
  7 Baysden, Becca L          12 YOTA-NC                41.33      39.78   12  
  8 Dunzo, Grace C            12 YOTA-NC                39.38      39.82   11  
  9 Heeden, Sydney E          12 YOTA-NC                38.31      40.19    9  
 10 Smith, Breanna L          11 YOTA-NC                42.24      41.09    6.5
 10 O'Keefe, Paige A          11 YOTA-NC                43.29      41.09    6.5
 12 Templeton, Lindsay W      12 YOTA-NC                40.40      41.46    5  
 13 Harding, Lauren E         12 TEAM-NC                   NT      41.63    4  
 14 Blount, Martha C          11 ECA-NC                 41.93      42.87    3  
 15 Humbert, Ella K           12 YOTA-NC                41.84      42.92    2  
 16 Fowler, Lizzie A          11 YOTA-NC                44.71      42.95    1  
 17 Morris, MacKenna B        11 YOTA-NC                42.86      43.25  
 18 Mitchell, Elodie M        11 YOTA-NC                44.29      44.01  
 19 Henderson, Sarah Kathryn  12 TEAM-NC                   NT      44.10  
 20 Armen, Emily P            11 ECA-NC                 46.65      44.21  
 21 Ward, Autumn J            12 TEAM-NC                51.56      44.46  
 22 VanderBroek, Allie M      11 YOTA-NC                44.83      44.51  
 23 Neudecker, Layne E        12 YOTA-NC                45.13      44.61  
 24 Howard, Jule E            12 TEAM-NC                   NT      45.47  
 25 Lines, Josephine E        11 YOTA-NC                43.99      45.67  
 26 Jones, Madison G          11 ECA-NC                 46.20      46.08  
 27 Hood, Maddie S            11 ECA-NC                 45.69      46.85  
 28 Moore, Antonia V          12 TEAM-NC                45.39      47.19  
 29 Evans, Anna McLean M      11 ECA-NC                    NT      47.88  
 30 Fleming, Bryn V           11 ECA-NC                 55.35      52.25  
 
Event 67  Girls 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Luedke, Avery M           10 TEAM-NC              1:53.78    1:44.60   20  
  2 Patterson, Carmen B       10 ECA-NC                    NT    1:47.67   17  
  3 Lamar, Eliza A            10 YOTA-NC              1:54.21    1:50.31   16  
  4 Perry, Sophie E           10 YOTA-NC              1:52.50    1:50.88   15  
  5 Crowder, Audrey E          9 YOTA-NC              1:52.29    1:51.33   14  
  6 Baysden, Riley B          10 YOTA-NC              1:53.48    1:51.41   13  
  7 Matvey, Maggie J          10 TEAM-NC              2:03.49    1:51.57   12  
  8 Moore, Elizabeth H        10 TEAM-NC              2:05.30    1:52.29   11  
  9 Reich, Sophie G           10 YOTA-NC              2:02.21    1:56.12    9  
 10 Lauver, Lindsay C         10 YOTA-NC                   NT    1:57.96    7  
 11 Volpe, Alena M             9 YOTA-NC              1:59.81    1:58.17    6  
 12 Schmidt, Liza J           10 YOTA-NC              2:05.25    2:00.52    5  
 13 Bakelaar, Kate J          10 YOTA-NC              2:00.87    2:01.21    4  
 14 Okine, Kailey M           10 YOTA-NC              2:06.45    2:02.30    3  
 15 Hodulik, Sydney A         10 YOTA-NC              2:00.99    2:02.37    2  
 16 Stoner, Kennedy G         10 YOTA-NC              2:06.77    2:03.09    1  
 17 Smith, Clara Pierce P      9 ECA-NC                    NT    2:03.71  
 18 Thomas, Emma M             9 YOTA-NC              2:10.80    2:04.71  
 19 Reynders, Caroline C      10 YOTA-NC                   NT    2:08.56  
 20 Stuart, Winifred J         9 YOTA-NC                   NT    2:09.33  
 21 McKinnon, Hailey A        10 YOTA-NC              2:06.81    2:10.35  
 22 Dellasega, Emma Kate K     9 YOTA-NC              1:59.74    2:11.28  
 23 Mitchell, Aubrey J         9 YOTA-NC              2:11.19    2:12.73  
 24 McCall, Eleanor B         10 YOTA-NC              2:14.66    2:14.74  
 25 Thomas, Liv M              7 YOTA-NC              2:17.36    2:15.14  
 26 Luedke, Tatum M            8 TEAM-NC              2:11.03    2:17.53  
 27 Kilgallen, Katie E        10 YOTA-NC              2:18.06    2:17.85  
 28 McKinnon, Nora L           8 YOTA-NC              2:25.88    2:23.05  
 29 Lawyer, Audrey E           9 YOTA-NC              2:20.73    2:25.50  
 30 Hood, Caroline C           9 ECA-NC                    NT    2:28.49  
 31 Chintapalli, Neela K       7 YOTA-NC              2:26.08    2:28.80  
 32 Ray, Kaylin M              8 YOTA-NC              2:33.39    2:34.08  
 33 Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC                   NT    2:41.94  
 -- Macha, Esha               10 YOTA-NC              2:08.05         DQ  
 
Event 68  Boys 10 & Under 100 LC Meter Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Jennings, Curry L          9 YOTA-NC              1:46.48    1:44.76   20  
  2 Zapler, Ezra N             9 ECA-NC                    NT    1:47.84   17  
  3 Hallgren, Ryan A          10 YOTA-NC              1:49.40    1:49.39   16  
  4 Lajoie, Ben L             10 YOTA-NC              1:57.58    1:56.20   15  
  5 Wiese, Cooper R           10 YOTA-NC              1:52.20    1:56.44   14  
  6 Harris, Hudson C           9 TEAM-NC              2:02.91    2:03.17   13  
  7 McKinnon, Connor W        10 YOTA-NC              2:06.58    2:07.10   12  
  8 White, Jack P             10 YOTA-NC              2:12.69    2:07.40   11  
  9 Chintapalli, Anil P       10 YOTA-NC              2:03.04    2:10.50    9  
 10 Sha, Cody L                8 YOTA-NC              2:18.13    2:10.68    7  
 11 Humbert, Jack W           10 YOTA-NC              2:05.99    2:18.87    6  
 12 Cornpropst, Ronan W        8 YOTA-NC              2:20.90    2:20.81    5  
 13 Fleming, Morgan G          8 ECA-NC               2:40.10    2:21.44    4  
 14 Johnson, Sam T             9 ECA-NC                    NT    2:21.76    3  
 15 Dellasega, Sam W           9 YOTA-NC              2:26.34    2:28.59    2  
 16 Morris, Cameron J          9 YOTA-NC              2:28.24    2:35.20    1  
 17 Castro, Luke P             9 TEAM-NC                   NT    2:49.97  
 -- Cockman, Addison R        10 YOTA-NC              2:30.99         DQ  
 
Event 69  Girls 11-12 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Lajoie, Ava A             12 ECA-NC                 33.66      34.80   20  
  2 Dunzo, Grace C            12 YOTA-NC                33.90      35.59   17  
  3 Kozek, Teagan G           12 TEAM-NC                37.70      36.84   16  
  4 Baysden, Becca L          12 YOTA-NC                37.68      37.30   15  
  5 Baysden, Kaley M          12 YOTA-NC                37.99      37.60   14  
  6 Kilgallen, Emily K        12 YOTA-NC                37.57      37.66   13  
  7 Sterling, Blake E         12 TEAM-NC                39.28      37.79   12  
  8 Mitchell, Elodie M        11 YOTA-NC                42.04      38.09   11  
  9 Humbert, Ella K           12 YOTA-NC                36.75      38.85    9  
 10 Dungan, Kristin L         12 YOTA-NC                38.77      38.99    7  
 11 Templeton, Lindsay W      12 YOTA-NC                38.45      40.11    6  
 12 Smith, Breanna L          11 YOTA-NC                41.06      40.66    5  
 13 Howard, Jule E            12 TEAM-NC                45.36      41.96    4  
 14 O'Keefe, Paige A          11 YOTA-NC                48.88      42.30    3  
 15 Jones, Madison G          11 ECA-NC                 46.11      44.68    2  
 16 Neudecker, Layne E        12 YOTA-NC                47.20      47.02    1  
 17 Hood, Maddie S            11 ECA-NC                 49.90      49.32  
 18 Overholt, Sophia A        11 YOTA-NC                50.03      50.32  
 19 Evans, Anna McLean M      11 ECA-NC                    NT      50.87  
 20 Smith, Emily G            11 ECA-NC                 49.14      50.95  
 21 Buffett, Cassidy          11 TEAM-NC                50.72      58.27  
 
Event 70  Girls 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Perry, Sophie E           10 YOTA-NC                40.42      39.44   20  
  2 Bowen, Madison E          10 ECA-NC                 40.19      39.81   17  
  3 Fountain, Anna E          10 ECA-NC                 48.31      43.25   16  
  4 Baysden, Riley B          10 YOTA-NC                46.48      44.08   15  
  5 Luedke, Avery M           10 TEAM-NC                43.37      44.14   14  
  6 Ochieng, Gracie A         10 ECA-NC                 52.71      45.42   13  
  7 Smith, Clara Pierce P      9 ECA-NC                 45.00      47.17   12  
  8 Reich, Sophie G           10 YOTA-NC                50.32      47.61   11  
  9 Hodulik, Sydney A         10 YOTA-NC                57.09      48.72    9  
 10 McCall, Eleanor B         10 YOTA-NC                49.96      48.94    7  
 11 Kilgallen, Katie E        10 YOTA-NC                52.24      49.65    6  
 12 Lawyer, Audrey E           9 YOTA-NC                53.83      49.69    5  
 13 Bakelaar, Kate J          10 YOTA-NC                56.58      50.50    4  
 14 Reynders, Caroline C      10 YOTA-NC                45.80      53.07    3  
 15 Thomas, Emma M             9 YOTA-NC                55.89      53.86    2  
 16 Womble, Peyton N           9 YOTA-NC                52.09      53.96    1  
 17 Macha, Esha               10 YOTA-NC              1:03.19      54.11  
 18 Lauver, Lindsay C         10 YOTA-NC                49.74      54.56  
 19 Volpe, Alena M             9 YOTA-NC                53.59      55.34  
 20 Crowder, Audrey E          9 YOTA-NC                56.07      55.44  
 21 Lamar, Eliza A            10 YOTA-NC                55.87      56.04  
 22 Mitchell, Aubrey J         9 YOTA-NC                50.38      56.17  
 23 Okine, Kailey M           10 YOTA-NC                56.60      58.07  
 24 Thomas, Liv M              7 YOTA-NC                57.62      59.94  
 24 Johnson, Taylor G          8 SASC-NC                   NT      59.94  
 26 McKinnon, Hailey A        10 YOTA-NC                56.22    1:00.87  
 27 Hood, Caroline C           9 ECA-NC               1:03.56    1:04.60  
 28 Luedke, Tatum M            8 TEAM-NC              1:07.02    1:04.64  
 29 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC              1:15.99    1:05.51  
 30 Ray, Kaylin M              8 YOTA-NC                57.02    1:06.12  
 31 Chintapalli, Neela K       7 YOTA-NC              1:02.82    1:06.15  
 32 McKinnon, Nora L           8 YOTA-NC              1:07.83    1:07.69  
 33 Stuart, Winifred J         9 YOTA-NC              1:09.46    1:08.25  
 34 Dellasega, Emma Kate K     9 YOTA-NC              1:08.87    1:13.59  
 35 Mu, Iris Y                 7 YOTA-NC              1:04.09    1:17.65  
 -- Johnson, Maggie S          6 ECA-NC                    NT         DQ  
 -- Schmidt, Liza J           10 YOTA-NC              1:00.66         DQ  
 -- Stoner, Kennedy G         10 YOTA-NC                57.43         DQ  
 -- Buie, Emily R              9 SASC-NC                   NT         DQ  
 -- Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC              1:22.07         DQ  
 
Event 71  Boys 10 & Under 50 LC Meter Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Harris, Hudson C           9 TEAM-NC                43.19      41.33   20  
  2 Zapler, Ezra N             9 ECA-NC                    NT      46.03   17  
  3 Jennings, Curry L          9 YOTA-NC                52.71      46.31   16  
  4 McKinnon, Connor W        10 YOTA-NC                47.24      47.85   15  
  5 Chintapalli, Anil P       10 YOTA-NC                43.31      48.17   14  
  6 Hallgren, Ryan A          10 YOTA-NC                51.53      50.03   13  
  7 Wiese, Cooper R           10 YOTA-NC                55.37      50.57   12  
  8 Lajoie, Ben L             10 YOTA-NC                51.16      51.38   11  
  9 Cockman, Addison R        10 YOTA-NC              1:10.99      52.17    9  
 10 Cornpropst, Ronan W        8 YOTA-NC                54.44      52.37    7  
 11 Johnson, Sam T             9 ECA-NC                 51.59      52.79    6  
 12 Humbert, Jack W           10 YOTA-NC                48.82      56.18    5  
 13 Neudecker, Jack G         10 YOTA-NC              1:01.35      58.03    4  
 14 Sha, Cody L                8 YOTA-NC                58.22      58.28    3  
 15 Mu, Jaden J               10 YOTA-NC                59.09      59.81    2  
 16 Stewart, Dylan P           8 YOTA-NC              1:02.88    1:03.59    1  
 17 Morris, Cameron J          9 YOTA-NC              1:06.88    1:11.45  
 18 Dellasega, Sam W           9 YOTA-NC                   NT    1:15.15  
 19 Bakelaar, Luke A           8 YOTA-NC              1:29.92    1:30.77  
 
Event 72  Girls 11-12 200 LC Meter IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Day, Keenan M             12 YOTA-NC              2:45.99    2:47.21   20  
                1:20.49   2:47.21 (1:26.72)                                        
  2 Jennings, Spencer R       12 YOTA-NC              2:51.37    2:47.90   17  
                1:15.99   2:47.90 (1:31.91)                                        
  3 Dungan, Kristin L         12 YOTA-NC              2:52.17    2:58.33   16  
  4 Fisher, Jordan G          12 YOTA-NC              3:00.82    2:59.94   15  
                1:22.86   2:59.94 (1:37.08)                                        
  5 Heeden, Sydney E          12 YOTA-NC              2:59.16    3:00.20   14  
                1:26.95   3:00.20 (1:33.25)                                        
  6 Faber, Rebecca J          12 YOTA-NC              2:51.96    3:06.99   13  
                1:29.83   3:06.99 (1:37.16)                                        
  7 Sterling, Logan A         12 TEAM-NC              3:13.57    3:08.00   12  
                1:31.77   3:08.00 (1:36.23)                                        
  8 Dunzo, Grace C            12 YOTA-NC              3:08.90    3:11.42   11  
                1:33.04   3:11.42 (1:38.38)                                        
  9 Mitchell, Elodie M        11 YOTA-NC              3:24.88    3:12.62    9  
                1:31.09   3:12.62 (1:41.53)                                        
 10 Templeton, Lindsay W      12 YOTA-NC              3:02.07    3:13.81    7  
 11 Morris, MacKenna B        11 YOTA-NC              3:23.88    3:17.92    6  
                1:36.93   3:17.92 (1:40.99)                                        
 12 Sterling, Blake E         12 TEAM-NC              3:11.41    3:19.82    5  
 13 Armen, Emily P            11 ECA-NC                    NT    3:20.48    4  
                1:36.35   3:20.48 (1:44.13)                                        
 14 VanderBroek, Allie M      11 YOTA-NC              3:19.69    3:20.63    3  
 15 O'Keefe, Paige A          11 YOTA-NC              3:27.13    3:21.11    2  
 16 Fowler, Lizzie A          11 YOTA-NC              3:22.27    3:24.59    1  
 17 Neudecker, Layne E        12 YOTA-NC              3:20.57    3:26.95  
 18 Henderson, Sarah Kathryn  12 TEAM-NC                   NT    3:28.55  
 19 Lines, Josephine E        11 YOTA-NC              3:34.85    3:28.96  
 20 Jones, Madison G          11 ECA-NC               3:31.51    3:30.87  
 21 Ward, Autumn J            12 TEAM-NC                   NT    3:37.94  
                1:49.19   3:37.94 (1:48.75)                                        
 22 Smith, Emily G            11 ECA-NC               4:20.71    3:46.99  
                1:53.54   3:46.99 (1:53.45)                                        
 23 Fleming, Bryn V           11 ECA-NC               3:55.00    3:54.95  
                2:01.38   3:54.95 (1:53.57)                                        
 24 Buffett, Cassidy          11 TEAM-NC              3:41.90    4:00.72  
                2:09.71   4:00.72 (1:51.01)                                        
 
Event 73  Girls 10 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 East Carolina Aquatics-NC  'A'                    2:36.49    2:29.49   40  
     1) Smith, Clara Pierce P 9         2) Fountain, Anna E 10            
     3) Ochieng, Gracie A 10            4) Bowen, Madison E 10            
  2 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            2:25.40    2:29.75   34  
     1) Reich, Sophie G 10              2) Hodulik, Sydney A 10           
     3) Reynders, Caroline C 10         4) Perry, Sophie E 10             
  3 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            2:35.08    2:43.68   32  
     1) Volpe, Alena M 9                2) Bakelaar, Kate J 10            
     3) Mitchell, Aubrey J 9            4) Crowder, Audrey E 9            
 
Event 74  Boys 10 & Under 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            2:28.50    2:33.94   40  
     1) Wiese, Cooper R 10              2) Chintapalli, Anil P 10         
     3) Hallgren, Ryan A 10             4) Jennings, Curry L 9            
  2 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            2:41.92    2:49.49   34  
     1) Cockman, Addison R 10           2) McKinnon, Connor W 10          
     3) Neudecker, Jack G 10            4) Sha, Cody L 8                  
 
Event 75  Girls 11-12 200 LC Meter Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'A'            2:07.68    2:07.67   40  
     1) Heeden, Sydney E 12             2) Jennings, Spencer R 12         
     3) Dungan, Kristin L 12            4) Day, Keenan M 12               
  2 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'C'            2:18.88    2:17.83   34  
     1) Fowler, Lizzie A 11             2) Smith, Breanna L 11            
     3) Dunzo, Grace C 12               4) Kilgallen, Emily K 12          
  3 YMCA of the Triangle Area (Yot-NC  'B'            2:14.60    2:18.74   32  
     1) Templeton, Lindsay W 12         2) Humbert, Ella K 12             
     3) Prucha, Abby W 11               4) Faber, Rebecca J 12            
  4 East Carolina Aquatics-NC  'A'                    2:27.55    2:29.17   30  
     1) Armen, Emily P 11               2) Smith, Emily G 11              
     3) Jones, Madison G 11             4) Lajoie, Ava A 12               
 
Event 76  Boys 11-12 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Noble, Ross M             12 YOTA-NC                29.78      30.32   20  
  2 Smith, Ben W              12 YOTA-NC                31.20      31.22   17  
  3 Olson, Sammy M            12 YOTA-NC                31.76      31.41   16  
  4 Goins, George F           11 TEAM-NC                32.43      32.23   15  
  5 Kilgallen, Ryan M         12 YOTA-NC                32.88      32.59   14  
  6 Vaughn, Will F            11 TEAM-NC                35.42      32.62   13  
  7 Anderson, Case M          12 ECA-NC                 33.29      33.34   12  
  8 Wang, Eddie               11 YOTA-NC                33.39      33.76   11  
  9 Volpe, Andrew S           11 YOTA-NC                35.18      34.23    9  
 10 Waters, Austin F          12 ECA-NC                 36.78      34.25    7  
 11 Adams, Jackson E          12 YOTA-NC                34.19      34.62    6  
 12 Mori, Axel F              11 YOTA-NC                34.19      34.74    5  
 13 Tart, Ethan W             11 ECA-NC                 39.58      34.90    4  
 14 Taffar, Owen J            11 YOTA-NC                35.60      35.83    3  
 15 Clodgo, Cole J            11 YOTA-NC                36.81      36.17    2  
 16 Hodulik, Stephen F        11 YOTA-NC                37.10      36.40    1  
 17 Zhang, Collin A           11 YOTA-NC                35.08      36.54  
 18 Broussard, Kody L         12 ECA-NC                    NT      36.74  
 19 Konopka, Nathan S         12 YOTA-NC                37.16      37.57  
 20 Jones, Tyler A            11 YOTA-NC                38.63      38.16  
 21 Lee, Alvin                11 YOTA-NC                38.55      38.59  
 22 Auyeung, Jack Z           12 YOTA-NC                38.41      38.93  
 23 Johnson, Cameron M        11 ECA-NC                 37.62      39.10  
 24 Morrow, Cameron T         12 ECA-NC                    NT      41.08  
 25 Fitzgerald, Sean H        11 ECA-NC                 54.83      50.72  
 
Event 77  Girls 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Patterson, Carmen B       10 ECA-NC                    NT      32.76   20  
  2 Ochieng, Gracie A         10 ECA-NC                 44.47      34.33   17  
  3 Perry, Sophie E           10 YOTA-NC                36.81      35.71   16  
  4 Luedke, Avery M           10 TEAM-NC                36.57      36.07   15  
  5 Baysden, Riley B          10 YOTA-NC                37.69      36.67   14  
  6 Hodulik, Sydney A         10 YOTA-NC                37.34      38.22   12.5
  6 Smith, Clara Pierce P      9 ECA-NC                 38.93      38.22   12.5
  8 Gyure, Greyson E          10 YOTA-NC                38.29      38.48   11  
  9 Volpe, Alena M             9 YOTA-NC                39.16      38.64    9  
 10 Fountain, Anna E          10 ECA-NC                 39.31      38.74    7  
 11 Lauver, Lindsay C         10 YOTA-NC                42.31      39.20    6  
 12 Reynders, Caroline C      10 YOTA-NC                37.43      39.72    5  
 13 Gasch, Tate M             10 YOTA-NC                40.34      39.88    4  
 14 Austin, Whitney E         10 TEAM-NC                44.08      40.13    3  
 15 Bakelaar, Kate J          10 YOTA-NC                40.12      40.59    2  
 16 McCall, Eleanor B         10 YOTA-NC                41.37      40.66    1  
 17 Okine, Kailey M           10 YOTA-NC                42.00      41.04  
 18 Kilgallen, Katie E        10 YOTA-NC                43.76      41.20  
 19 Crowder, Audrey E          9 YOTA-NC                42.21      41.23  
 20 Lawyer, Audrey E           9 YOTA-NC                40.44      41.76  
 21 Kreth, Rachel O           10 TEAM-NC                40.79      42.10  
 22 Stoner, Kennedy G         10 YOTA-NC                42.29      42.71  
 23 Mitchell, Aubrey J         9 YOTA-NC                41.51      42.72  
 24 Winkel, Elizabeth         10 ECA-NC                    NT      43.01  
 25 Schmidt, Liza J           10 YOTA-NC                50.59      43.17  
 25 Lamar, Eliza A            10 YOTA-NC                46.43      43.17  
 27 Lewis, Ashlyn N           10 ECA-NC                    NT      43.21  
 28 Matvey, Maggie J          10 TEAM-NC                55.35      43.75  
 29 Womble, Peyton N           9 YOTA-NC                44.49      44.21  
 30 Macha, Esha               10 YOTA-NC                46.55      44.83  
 31 Schmaling, Stella G       10 YOTA-NC                50.51      46.54  
 32 Luedke, Tatum M            8 TEAM-NC                46.77      47.46  
 33 Payton, Margaret C         8 YOTA-NC                43.72      47.87  
 34 Fitzgerald, Ciara E        7 ECA-NC               2:11.35      47.90  
 35 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC                53.16      48.85  
 36 Moore, Elizabeth H        10 TEAM-NC                48.99      49.40  
 37 Dellasega, Emma Kate K     9 YOTA-NC                   NT      49.70  
 38 Mu, Iris Y                 7 YOTA-NC                48.09      52.67  
 39 Ray, Kaylin M              8 YOTA-NC                51.57      52.77  
 39 Chintapalli, Neela K       7 YOTA-NC                48.11      52.77  
 41 Stuart, Winifred J         9 YOTA-NC                54.29      53.05  
 42 Volpe, Annalisa G          7 YOTA-NC              1:01.72      57.45  
 43 Bushelman, Bella H         8 YOTA-NC              1:02.84    1:00.53  
 44 Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC                59.31    1:07.86  
 45 Cook, Cheyenne L           9 ECA-NC               1:04.83    1:08.44  
 46 Johnson, Maggie S          6 ECA-NC               1:14.31    1:11.04  
 
Event 78  Boys 10 & Under 50 LC Meter Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals Points 
===============================================================================
  1 Roth, Matej E             10 ECA-NC                 41.17      33.75   20  
  2 Jennings, Curry L          9 YOTA-NC                34.67      34.14   17  
  3 Cockman, Addison R        10 YOTA-NC                45.06      37.22   16  
  4 Wiese, Cooper R           10 YOTA-NC                37.31      37.55   15  
  5 Harris, Hudson C           9 TEAM-NC                38.99      37.71   14  
  6 Lajoie, Ben L             10 YOTA-NC                39.75      38.30   13  
  7 Neudecker, Jack G         10 YOTA-NC                42.53      38.65   12  
  8 Johnson, Sam T             9 ECA-NC                 42.05      38.84   11  
  9 Chintapalli, Anil P       10 YOTA-NC                38.15      39.01    9  
 10 Hallgren, Ryan A          10 YOTA-NC                38.37      39.15    7  
 11 Zapler, Ezra N             9 ECA-NC                    NT      39.64    6  
 12 Willson, Tyler A          10 YOTA-NC                41.54      39.75    5  
 13 Goins, Grant M             9 TEAM-NC                   NT      40.93    4  
 14 Humbert, Jack W           10 YOTA-NC                39.46      41.53    3  
 15 Johnson, Ryan A           10 ECA-NC                    NT      43.24    2  
 16 Sha, Cody L                8 YOTA-NC                43.03      43.40    1  
 17 Cornpropst, Ronan W        8 YOTA-NC                45.61      43.93  
 18 Mu, Jaden J               10 YOTA-NC                42.09      45.02  
 19 Cook, Pierson M            9 ECA-NC                    NT      45.21  
 20 Duprey, James M            8 YOTA-NC                   NT      47.65  
 21 Stewart, Dylan P           8 YOTA-NC                45.68      48.08  
 22 Dellasega, Sam W           9 YOTA-NC                48.26      48.39  
 23 Fleming, Morgan G          8 ECA-NC                 48.75      51.01  
 24 Castro, Luke P             9 TEAM-NC                58.81    1:01.79  
 25 Matvey, Nicholas J         8 TEAM-NC                   NT    1:08.07  
 -- Bakelaar, Luke A           8 YOTA-NC              1:05.44         DQ  
 
                    Combined Team Scores - Through Event 78                    
 
  1. YMCA of the Triangle Area (Yot   7136.5   2. East Carolina Aquatics             2778
  3. Team Charlotte Swimming          1038.5   4. Catawba Valley Aquatic Cl           673
  5. Unattached                           69                                             
 
                   Women - Team Rankings - Through Event 78                    
 
  1. YMCA of the Triangle Area (Yot   3734.5   2. East Carolina Aquatics           1494.5
  3. Team Charlotte Swimming             576   4. Catawba Valley Aquatic Cl           111
  5. Unattached                            6                                             
 
                    Men - Team Rankings - Through Event 78                     
 
  1. YMCA of the Triangle Area (Yot     3402   2. East Carolina Aquatics           1283.5
  3. Catawba Valley Aquatic Cl           562   4. Team Charlotte Swimming           462.5
  5. Unattached                           63