Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 5/22/2017 12:52 PM
                  2017 NC TAC TITANS Spring Meet - 5/20/2017                   
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tac Titans-NC  'D'                                1:53.84    1:51.25  
     1) Cureton, Taylor L 10            2) Zettel, Nicole A 10            
     3) Whelehan, Mere F 9              4) Willis, Lily F 10              
                              28.18 (28.18)                           56.16 (27.98)
        1:51.25 (55.09)                                                            
  2 Tac Titans-NC  'E'                                3:23.42    2:51.66  
     1) Solomon, Lia 7                  2) Ye, Rainy * 8                  
     3) Haxholdt, Jacqueline 8          4) Alvarez, Juliette Y 8          
                              45.30 (45.30)                         1:30.59 (45.29)
      2:51.66 (1:21.07)                                                            
 
Event 2  Boys 200 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Tac Titans-NC  'E'                                2:57.18    2:50.92  
     1) Cho, Owen N 9                   2) Yun, Matthew R 9               
     3) DeMoss, Matthew C 8             4) Ruhlin, Benny G 9              
                              45.14 (45.14)                         1:29.23 (44.09)
                            2:13.34 (44.11)     2:50.92 (37.58)                    
 
Event 3  Girls 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Willis, Lily F            10 TAC-NC                 30.75      30.50  
  2 Monville, Kathryn M       10 GFSC-NC                39.24      37.41  
  3 Long, Belle B             10 TAC-NC                 42.14      37.67  
  4 Medsker, Emily            10 TAC-NC                 41.35      38.22  
  5 Cheung, Florence T         9 GFSC-NC                45.03      41.29  
  6 Kalika, Abigail R         10 TAC-NC                 41.63      41.72  
  7 Hawkins, Riley J          10 TAC-NC                 44.56      42.15  
  8 Cauret, Marina D           9 GFSC-NC                44.60      43.19  
  9 Martin, Kaitlyn P          9 TAC-NC                 43.97      43.42  
 10 Ebron, Leah               10 GFSC-NC                44.52      43.48  
 11 Ciliano, Anna K           10 TAC-NC                    NT      44.13  
 12 Alvarez, Maddie M         10 TAC-NC                 43.78      44.78  
 13 Brown, Maggie H           10 GFSC-NC                50.73      45.49  
 14 Smithwick, Emmy C          8 GFSC-NC                49.10      47.34  
 15 Milne, Ella G              8 GFSC-NC                58.22      48.47  
 16 Haxholdt, Jacqueline       8 TAC-NC                 49.18      48.76  
 17 Sharan, Arushi R          10 TAC-NC                    NT      48.97  
 18 Alvarez, Juliette Y        8 TAC-NC                 52.86      50.81  
 19 Aberant, Riley D           7 GFSC-NC                56.40      52.38  
 20 Zoller, Ellie M            9 TAC-NC               1:00.24      53.11  
 21 Eickhoff, Charlotte D      7 GFSC-NC              1:00.25      53.28  
 22 Hicks, Marissa N           8 TAC-NC                    NT      53.33  
 23 Solomon, Lia               7 TAC-NC                 55.20      53.53  
 24 Zhao, Emma                 8 TAC-NC                    NT      57.00  
 25 Halfon, Noy B              6 TAC-NC               1:06.65      58.96  
 26 Singh, Anoushka            9 TAC-NC                    NT    1:00.26  
 27 Krutova, Zlata             9 TAC-NC                    NT    1:01.01  
 28 Vengala, Deekshitha D      8 TAC-NC                    NT    1:05.74  
 29 Quinn, Petra E             5 TAC-NC                    NT    1:29.23  
 
Event 4  Boys 10 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kenney, Leo M             10 TAC-NC                 34.99      34.42  
  2 Eickhoff, CJ J            10 GFSC-NC                36.12      35.33  
  3 Patkar, Aneesh A           9 TAC-NC                 41.02      41.07  
  4 Trexler, Grant M           9 UN-01-NC               40.88      41.45  
  5 Delos Santos, Joshua B     8 GFSC-NC                42.53      41.65  
  6 Rothchild, Brennan T       9 TAC-NC                 45.74      42.45  
  7 Rabon, Matthew R           9 GFSC-NC                42.32      42.86  
  8 Tolba, Ali H              10 TAC-NC                 49.22      44.79  
  9 Sonntag, Flynn E           9 TAC-NC                 45.20      45.33  
 10 Ray, Jake T               10 TAC-NC                 47.69      45.79  
 11 Benzing, William D         9 TAC-NC                 43.95      45.87  
 12 Torsone, Bryce G           9 GFSC-NC                44.56      46.49  
 13 Yun, Matthew R             9 TAC-NC                 46.19      46.52  
 14 Aberant, Alex A           10 GFSC-NC                47.97      46.70  
 15 Ruhlin, Benny G            9 TAC-NC                 48.87      47.27  
 16 Cho, Owen N                9 TAC-NC                 48.47      47.70  
 17 Kim, Lucas B               7 TAC-NC                 49.58      50.00  
 18 Zhao, Caden W              7 TAC-NC                    NT      51.57  
 19 Cao, Ethan                10 TAC-NC                    NT      52.41  
 20 Forrest, Bo T              9 TAC-NC                    NT      53.53  
 21 Peng, Alistair             6 TAC-NC                 54.87      54.08  
 22 Shah, Ishaan B             8 TAC-NC                    NT      54.88  
 23 DeMoss, Nathan T           7 TAC-NC                 50.87      56.37  
 24 Solomon, Jonathan          9 TAC-NC                 55.87    1:02.64  
 25 Cheung, Caleb Z            7 GFSC-NC              1:10.11    1:17.68  
 -- Vershinskii, Dmitrii       6 TAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 5  Girls 11 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hirsch, Danielle H        14 GFSC-NC                32.61      30.56  
  2 Clonch, Madison A         12 TAC-NC                 32.43      32.03  
  3 Martin, Sydney A          11 TAC-NC                 34.67      34.22  
  4 Kenney, Natalie J         12 TAC-NC                 35.48      34.37  
  5 Shellman, Hope E          12 TAC-NC                 35.62      34.63  
  6 Barbee, Annie E           12 TAC-NC                 45.33      35.11  
  7 Gandas, Shrushti N        12 TAC-NC                 36.51      35.69  
  8 Riggs, Ava G              13 GFSC-NC                36.78      37.35  
  9 Lewis, Nia D              12 GFSC-NC                38.05      37.47  
 10 Grady, Natalie M          11 TAC-NC                 38.77      38.94  
 11 Phillips, Margaret K      13 TAC-NC                 40.24      40.76  
 12 Ravi, Shreya              11 TAC-NC                 42.85      40.81  
 13 Ouellette, Mia G          11 GFSC-NC                46.31      41.79  
 14 Bissett, Abby E           11 TAC-NC                 43.47      42.28  
 15 Evans, Callie J           11 TAC-NC                    NT      42.60  
 16 Agarwal, Saanika          11 TAC-NC                 44.54      43.57  
 17 Massey, Rachel L          11 TAC-NC                 48.35      44.25  
 18 Lewis, Paris B            11 TAC-NC                 44.53      45.10  
 19 Solkhan, Navya S          13 TAC-NC                 46.36      46.78  
 20 Blair, Maya M             11 TAC-NC                 52.17      47.69  
 21 Dey, Shreya               11 TAC-NC                    NT      49.08  
 22 Barve, Manu M             12 TAC-NC                 50.46      50.20  
 23 Gupta, Anusha             11 TAC-NC                    NT      54.82  
 -- Sheets, Katelyn R         14 TAC-NC                 38.76         DQ  
 -- Takahashi Goni, Yuriko S  14 TAC-NC                 42.61         DQ  
 -- Bhonsle, Saania           13 TAC-NC                 50.26         DQ  
 
Event 6  Boys 11 & Over 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vaughan, Quinn E          13 TAC-NC                    NT      31.98  
  2 Cobb, Jason E             14 TAC-NC                 35.27      34.47  
  3 Hellmann, Cameron C       13 GFSC-NC                36.11      36.00  
  4 Gilbert, Thomas L         11 TAC-NC                 40.71      41.97  
  5 Reading, Cade A           11 TAC-NC                 46.59      43.28  
  6 Vasconi, Tommy            11 TAC-NC                 48.59      46.26  
  7 Zhu, Evan                 11 TAC-NC                    NT      50.05  
  8 Halfon, Ben               11 TAC-NC                 53.48      51.85  
 -- Tolba, Omar H             12 TAC-NC                 44.14         DQ  
 -- Demin, Fedor V            13 TAC-NC                 58.13         DQ  
 -- Evans, Farren J           15 TAC-NC                    NT         DQ  
 -- Bhat, Nikhil K            12 TAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 7  Girls 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zheng, Grace X            10 TAC-NC               1:32.68    1:32.63  
                                  44.20 ( )     1:32.63 (48.43)                    
  2 Hawkins, Riley J          10 TAC-NC               1:41.47    1:39.69  
                                  47.20 ( )     1:39.69 (52.49)                    
  3 Smith, Campbell G         10 TAC-NC               2:04.79    1:51.36  
                                  54.87 ( )     1:51.36 (56.49)                    
  4 Cauret, Marina D           9 GFSC-NC              1:50.25    1:51.91  
                                  52.90 ( )     1:51.91 (59.01)                    
  5 Brown, Maggie H           10 GFSC-NC              2:01.13    1:57.46  
                                  55.68 ( )   1:57.46 (1:01.78)                    
  6 Solomon, Lia               7 TAC-NC               2:10.87    1:59.95  
                                  57.07 ( )   1:59.95 (1:02.88)                    
  7 Alvarez, Juliette Y        8 TAC-NC               2:16.55    2:05.53  
                                1:00.65 ( )   2:05.53 (1:04.88)                    
  8 Singh, Anoushka            9 TAC-NC                    NT    2:06.92  
                                1:02.43 ( )   2:06.92 (1:04.49)                    
  9 Eickhoff, Charlotte D      7 GFSC-NC              2:15.11    2:07.89  
                                1:01.36 ( )   2:07.89 (1:06.53)                    
 -- Ye, Rainy *                8 TAC-NC               2:04.87         DQ  
                                1:00.43 ( )        DQ (1:05.53)                    
 
Event 8  Boys 10 & Under 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 DeMoss, Matthew C          8 TAC-NC               1:45.99    1:43.88  
                                  49.33 ( )     1:43.88 (54.55)                    
  2 Yun, Matthew R             9 TAC-NC               1:55.07    1:55.54  
                                  56.26 ( )     1:55.54 (59.28)                    
 -- Rothchild, Brennan T       9 TAC-NC               1:44.83         DQ  
                                  49.08 ( )          DQ (51.19)                    
 
Event 9  Girls 11 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hawkins, Taylor C         13 TAC-NC               1:18.39    1:16.92  
                  36.04     1:16.92 (40.88)                                        
  2 O'Sullivan, Sarah A       13 TAC-NC               1:23.79    1:24.64  
                  40.53     1:24.64 (44.11)                                        
  3 Palmateer, Becca A        13 GFSC-NC              1:36.90    1:35.09  
                  43.83     1:35.09 (51.26)                                        
  4 Bissett, Abby E           11 TAC-NC               1:43.62    1:41.28  
                                  47.51 ( )     1:41.28 (53.77)                    
  5 Seymour, Julia G          11 GFSC-NC              1:40.64    1:45.22  
                  45.16   1:45.22 (1:00.06)                                        
  6 Grady, Natalie M          11 TAC-NC               1:38.20    1:45.99  
                  49.72     1:45.99 (56.27)                                        
  7 Pandian, Manjusha N       11 TAC-NC                    NT    2:09.26  
                                1:00.24 ( )   2:09.26 (1:09.02)                    
 -- Bhonsle, Saania           13 TAC-NC                    NT         DQ  
                                  51.12 ( )          DQ (56.40)                    
 
Event 10  Boys 11 & Over 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ames, Caiden A            14 GFSC-NC              1:19.99    1:16.66  
                  36.60     1:16.66 (40.06)                                        
  2 Morse, Addison C          15 TAC-NC               1:22.21    1:17.92  
                  38.79     1:17.92 (39.13)                                        
  3 Yebka, Omar               14 TAC-NC               1:22.39    1:20.11  
                  36.44     1:20.11 (43.67)                                        
  4 Mei, Garway               14 TAC-NC               1:24.10    1:24.13  
                  39.19     1:24.13 (44.94)                                        
  5 Sonntag, Calvin S         11 TAC-NC               1:33.72    1:35.68  
                  45.44     1:35.68 (50.24)                                        
  6 Wang, Derek               11 TAC-NC                    NT    1:42.29  
                  47.09     1:42.29 (55.20)                                        
  7 Kenney, Patrick S         11 TAC-NC                    NT    1:54.55  
                  54.53   1:54.55 (1:00.02)                                        
 -- Bhat, Nikhil K            12 TAC-NC                    NT         DQ  
                  58.97        DQ (1:06.90)                                        
 
Event 11  Girls 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Monville, Kathryn M       10 GFSC-NC              1:11.33    1:09.80  
                  32.87     1:09.80 (36.93)                                        
  2 Medsker, Emily            10 TAC-NC               1:19.77    1:14.43  
                  35.00     1:14.43 (39.43)                                        
  3 Long, Belle B             10 TAC-NC               1:17.11    1:15.56  
                  35.05     1:15.56 (40.51)                                        
  4 Ebron, Leah               10 GFSC-NC              1:21.03    1:21.95  
                  38.55     1:21.95 (43.40)                                        
  5 Kalika, Abigail R         10 TAC-NC               1:21.64    1:24.37  
                  39.74     1:24.37 (44.63)                                        
  6 Alvarez, Maddie M         10 TAC-NC               1:24.11    1:25.29  
                  39.93     1:25.29 (45.36)                                        
  7 Ciliano, Anna K           10 TAC-NC                    NT    1:27.42  
                  42.40     1:27.42 (45.02)                                        
  8 Smith, Campbell G         10 TAC-NC               1:29.97    1:27.56  
                  41.40     1:27.56 (46.16)                                        
  9 Martin, Kaitlyn P          9 TAC-NC               1:32.40    1:28.49  
                  42.04     1:28.49 (46.45)                                        
 10 Haxholdt, Jacqueline       8 TAC-NC               1:40.73    1:31.25  
                  40.24     1:31.25 (51.01)                                        
 11 Smithwick, Emmy C          8 GFSC-NC              1:45.11    1:36.94  
                  46.57     1:36.94 (50.37)                                        
 12 Brown, Maggie H           10 GFSC-NC              1:35.11    1:38.99  
                  46.76     1:38.99 (52.23)                                        
 13 Sharan, Arushi R          10 TAC-NC                    NT    1:46.17  
                  51.25     1:46.17 (54.92)                                        
 14 Ye, Rainy *                8 TAC-NC               1:36.87    1:48.88  
                  50.49     1:48.88 (58.39)                                        
 15 Eickhoff, Charlotte D      7 GFSC-NC              2:02.79    1:57.16  
                  51.67   1:57.16 (1:05.49)                                        
 16 Halfon, Noy B              6 TAC-NC                    NT    2:05.01  
                  59.03   2:05.01 (1:05.98)                                        
 17 Hicks, Marissa N           8 TAC-NC                    NT    2:07.76  
 18 Aberant, Riley D           7 GFSC-NC              2:04.64    2:08.04  
                1:02.05   2:08.04 (1:05.99)                                        
 19 Vengala, Deekshitha D      8 TAC-NC                    NT    2:11.95  
                1:02.75   2:11.95 (1:09.20)                                        
 20 Krutova, Zlata             9 TAC-NC               2:10.80    2:28.53  
                1:07.54   2:28.53 (1:20.99)                                        
 -- Zoller, Ellie M            9 TAC-NC               2:12.23         DQ  
                  57.33        DQ (1:07.75)                                        
 
Event 12  Boys 10 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eickhoff, CJ J            10 GFSC-NC              1:06.76    1:06.91  
  2 Kenney, Leo M             10 TAC-NC               1:10.37    1:10.55  
                  33.64     1:10.55 (36.91)                                        
  3 Delos Santos, Joshua B     8 GFSC-NC              1:14.89    1:14.68  
                  35.42     1:14.68 (39.26)                                        
  4 Trexler, Grant M           9 UN-01-NC             1:19.35    1:19.21  
                  37.03     1:19.21 (42.18)                                        
  5 Rabon, Matthew R           9 GFSC-NC              1:20.02    1:22.26  
                  37.61     1:22.26 (44.65)                                        
  6 Rothchild, Brennan T       9 TAC-NC               1:34.29    1:22.38  
                  39.62     1:22.38 (42.76)                                        
  7 Aberant, Alex A           10 GFSC-NC              1:27.33    1:22.98  
                  40.01     1:22.98 (42.97)                                        
  8 Benzing, William D         9 TAC-NC               1:24.30    1:24.07  
                  40.01     1:24.07 (44.06)                                        
  9 Patkar, Aneesh A           9 TAC-NC               1:25.40    1:25.29  
                  39.90     1:25.29 (45.39)                                        
 10 Sonntag, Flynn E           9 TAC-NC               1:25.32    1:25.55  
                  41.35     1:25.55 (44.20)                                        
 11 Tolba, Ali H              10 TAC-NC               1:34.58    1:29.45  
                  39.00     1:29.45 (50.45)                                        
 12 Torsone, Bryce G           9 GFSC-NC              1:25.11    1:31.54  
                  43.44     1:31.54 (48.10)                                        
 13 Cao, Ethan                10 TAC-NC                    NT    1:34.20  
                  46.42     1:34.20 (47.78)                                        
 14 Ray, Jake T               10 TAC-NC               1:39.91    1:37.18  
                  44.91     1:37.18 (52.27)                                        
 15 Ruhlin, Benny G            9 TAC-NC               1:35.87    1:38.77  
                  45.81     1:38.77 (52.96)                                        
 16 DeMoss, Matthew C          8 TAC-NC               1:33.68    1:39.13  
                  46.24     1:39.13 (52.89)                                        
 17 Kim, Lucas B               7 TAC-NC               1:41.38    1:46.37  
                  50.03     1:46.37 (56.34)                                        
 18 Zhao, Caden W              7 TAC-NC                    NT    1:46.45  
                  47.81     1:46.45 (58.64)                                        
 19 Forrest, Bo T              9 TAC-NC                    NT    1:46.64  
                  50.16     1:46.64 (56.48)                                        
 20 Green, Caleb J             9 GFSC-NC              2:10.87    1:47.79  
                  47.48   1:47.79 (1:00.31)                                        
 21 Peng, Alistair             6 TAC-NC               1:56.87    1:52.94  
                  55.53     1:52.94 (57.41)                                        
 22 Cho, Owen N                9 TAC-NC               1:47.76    1:53.62  
                  52.82   1:53.62 (1:00.80)                                        
 23 Shah, Ishaan B             8 TAC-NC                    NT    1:57.85  
                  54.20   1:57.85 (1:03.65)                                        
 24 Solomon, Jonathan          9 TAC-NC               1:58.66    1:58.58  
                  53.80   1:58.58 (1:04.78)                                        
 25 DeMoss, Nathan T           7 TAC-NC               2:00.87    2:06.89  
                  57.63   2:06.89 (1:09.26)                                        
 26 Vershinskii, Dmitrii       6 TAC-NC                    NT    2:17.16  
 
Event 13  Girls 11 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Le, Lona M                13 TAC-NC                 59.92      58.82  
                  28.65       58.82 (30.17)                                        
  2 Swenson, Sophia P         14 TAC-NC                 58.01      59.86  
                  28.46       59.86 (31.40)                                        
  3 Uveges, Avalon M          14 GFSC-NC                58.43      59.92  
                  28.69       59.92 (31.23)                                        
  4 Wolff, Emilia R           13 TAC-NC               1:01.39    1:01.11  
                  29.08     1:01.11 (32.03)                                        
  5 Hawkins, Taylor C         13 TAC-NC               1:00.70    1:02.21  
                  30.19     1:02.21 (32.02)                                        
  6 Clonch, Madison A         12 TAC-NC               1:04.55    1:02.62  
                  29.91     1:02.62 (32.71)                                        
  7 Riggs, Ava G              13 GFSC-NC              1:06.75    1:03.74  
                  31.48     1:03.74 (32.26)                                        
  8 Kenney, Natalie J         12 TAC-NC               1:03.90    1:03.76  
                  30.84     1:03.76 (32.92)                                        
  9 Zamudio, Valerie M        11 GFSC-NC              1:05.44    1:04.15  
                  30.73     1:04.15 (33.42)                                        
 10 Flanagan, Delaney G       12 TAC-NC               1:08.45    1:06.09  
                  31.89     1:06.09 (34.20)                                        
 11 Gandas, Shrushti N        12 TAC-NC               1:08.46    1:06.63  
                  31.55     1:06.63 (35.08)                                        
 12 Shellman, Hope E          12 TAC-NC               1:07.92    1:06.89  
                  31.63     1:06.89 (35.26)                                        
 13 Le, Laila X               12 TAC-NC               1:08.79    1:07.36  
                  32.54     1:07.36 (34.82)                                        
 14 Barbee, Annie E           12 TAC-NC               1:10.33    1:09.41  
                  32.98     1:09.41 (36.43)                                        
 15 Sheets, Katelyn R         14 TAC-NC               1:27.29    1:09.75  
                  32.86     1:09.75 (36.89)                                        
 16 Grotjohn, Laine E         11 TAC-NC               1:11.04    1:11.27  
                  34.06     1:11.27 (37.21)                                        
 17 Palmateer, Becca A        13 GFSC-NC              1:16.31    1:11.99  
                  34.69     1:11.99 (37.30)                                        
 18 Cooke, Emily G            13 TAC-NC               1:12.70    1:12.25  
                  35.04     1:12.25 (37.21)                                        
 19 Martin, Sydney A          11 TAC-NC               1:10.05    1:14.02  
                  35.78     1:14.02 (38.24)                                        
 20 Lewis, Nia D              12 GFSC-NC              1:15.47    1:14.80  
                  35.59     1:14.80 (39.21)                                        
 21 Gilbert, Catherine L      13 TAC-NC               1:18.42    1:15.07  
                  37.17     1:15.07 (37.90)                                        
 22 Ouellette, Mia G          11 GFSC-NC              1:15.88    1:15.81  
                  36.71     1:15.81 (39.10)                                        
 23 Seymour, Julia G          11 GFSC-NC              1:21.57    1:18.19  
                  36.98     1:18.19 (41.21)                                        
 24 Takahashi Goni, Yuriko S  14 TAC-NC               1:21.07    1:18.95  
                  37.93     1:18.95 (41.02)                                        
 25 Evans, Callie J           11 TAC-NC                    NT    1:20.06  
                  37.35     1:20.06 (42.71)                                        
 26 Phillips, Margaret K      13 TAC-NC               1:21.03    1:22.34  
                  37.83     1:22.34 (44.51)                                        
 27 Agarwal, Saanika          11 TAC-NC               1:29.12    1:23.80  
                  39.86     1:23.80 (43.94)                                        
 28 Lewis, Paris B            11 TAC-NC               1:23.01    1:24.88  
                  19.68   1:24.88 (1:05.20)                                        
 29 Ravi, Shreya              11 TAC-NC               1:25.16    1:27.81  
                  40.20     1:27.81 (47.61)                                        
 30 Bhonsle, Saania           13 TAC-NC               1:32.02    1:28.11  
                  41.60     1:28.11 (46.51)                                        
 31 Massey, Rachel L          11 TAC-NC               1:29.62    1:31.28  
 32 Blair, Maya M             11 TAC-NC               1:30.97    1:32.57  
                  44.05     1:32.57 (48.52)                                        
 33 Solkhan, Navya S          13 TAC-NC               1:28.73    1:37.30  
                  44.83     1:37.30 (52.47)                                        
 34 Dey, Shreya               11 TAC-NC                    NT    1:39.78  
                  46.43     1:39.78 (53.35)                                        
 35 Barve, Manu M             12 TAC-NC               1:40.02    1:40.86  
                  47.57     1:40.86 (53.29)                                        
 36 Pandian, Manjusha N       11 TAC-NC                    NT    1:49.86  
                  51.66     1:49.86 (58.20)                                        
 37 Gupta, Anusha             11 TAC-NC                    NT    1:59.34  
                  55.32   1:59.34 (1:04.02)                                        
 
Event 14  Boys 11 & Over 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ames, Caiden A            14 GFSC-NC                59.73      59.81  
                  29.52       59.81 (30.29)                                        
  2 Yebka, Omar               14 TAC-NC               1:03.05    1:03.14  
                  29.59     1:03.14 (33.55)                                        
  3 Mei, Garway               14 TAC-NC               1:01.15    1:03.95  
                  30.41     1:03.95 (33.54)                                        
  4 Vaughan, Quinn E          13 TAC-NC                    NT    1:05.62  
                  30.69     1:05.62 (34.93)                                        
  5 Biersack, Joey M          12 TAC-NC               1:08.41    1:07.61  
                  31.62     1:07.61 (35.99)                                        
  6 Hellmann, Cameron C       13 GFSC-NC              1:09.59    1:09.05  
                  32.97     1:09.05 (36.08)                                        
  7 Sonntag, Calvin S         11 TAC-NC               1:08.41    1:10.05  
                  33.26     1:10.05 (36.79)                                        
  7 Cobb, Jason E             14 TAC-NC               1:10.10    1:10.05  
                  33.75     1:10.05 (36.30)                                        
  9 Gilbert, Thomas L         11 TAC-NC               1:14.64    1:13.37  
                  36.35     1:13.37 (37.02)                                        
 10 Durban, Clay T            13 TAC-NC                    NT    1:14.58  
                  34.97     1:14.58 (39.61)                                        
 11 Tolba, Omar H             12 TAC-NC               1:23.21    1:17.24  
                  35.59     1:17.24 (41.65)                                        
 12 Kenney, Patrick S         11 TAC-NC               1:20.58    1:23.34  
                  39.13     1:23.34 (44.21)                                        
 13 Reading, Cade A           11 TAC-NC               1:32.79    1:26.35  
                  40.26     1:26.35 (46.09)                                        
 14 Wang, Derek               11 TAC-NC               1:51.88    1:31.18  
                  42.27     1:31.18 (48.91)                                        
 15 Vasconi, Tommy            11 TAC-NC               1:31.65    1:31.37  
                  45.32     1:31.37 (46.05)                                        
 16 Zhu, Evan                 11 TAC-NC                    NT    1:36.04  
                  42.92     1:36.04 (53.12)                                        
 17 Bhat, Nikhil K            12 TAC-NC               1:47.78    1:40.45  
                  43.30     1:40.45 (57.15)                                        
 18 Halfon, Ben               11 TAC-NC               1:48.24    1:47.33  
                  49.05     1:47.33 (58.28)                                        
 -- Demin, Fedor V            13 TAC-NC               1:45.60         DQ  
                  37.05          DQ (45.82)                                        
 
Event 15  Girls 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Monville, Kathryn M       10 GFSC-NC                35.71      36.29  
  2 Hawkins, Riley J          10 TAC-NC                 43.20      43.18  
  3 Cheung, Florence T         9 GFSC-NC              1:11.37      46.23  
  4 Martin, Kaitlyn P          9 TAC-NC                 44.97      47.68  
  5 Alvarez, Juliette Y        8 TAC-NC                 53.62      49.28  
  6 Kalika, Abigail R         10 TAC-NC                 47.89      50.49  
  7 Milne, Ella G              8 GFSC-NC              1:00.11      51.82  
  8 Solomon, Lia               7 TAC-NC                 58.87      53.26  
 -- Vengala, Deekshitha D      8 TAC-NC                    NT         DQ  
 -- Ciliano, Anna K           10 TAC-NC                    NT         DQ  
 -- Hicks, Marissa N           8 TAC-NC                    NT         DQ  
 -- Zheng, Grace X            10 TAC-NC                 47.81         DQ  
 -- Sharan, Arushi R          10 TAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 16  Boys 10 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eickhoff, CJ J            10 GFSC-NC                34.66      34.92  
  2 Delos Santos, Joshua B     8 GFSC-NC                39.94      40.99  
  3 Rabon, Matthew R           9 GFSC-NC                48.87      43.55  
  4 Patkar, Aneesh A           9 TAC-NC                 54.47      46.64  
  5 Aberant, Alex A           10 GFSC-NC              1:05.77      47.47  
  6 Trexler, Grant M           9 UN-01-NC               44.23      47.54  
  7 Yun, Matthew R             9 TAC-NC                 59.96      53.94  
  8 Kim, Lucas B               7 TAC-NC                 57.15      55.03  
  9 Ray, Jake T               10 TAC-NC                    NT      57.86  
 -- Shah, Ishaan B             8 TAC-NC                    NT         DQ  
 -- Solomon, Jonathan          9 TAC-NC                    NT         DQ  
 -- Cao, Ethan                10 TAC-NC               1:07.68         DQ  
 -- Tolba, Ali H              10 TAC-NC                 50.13         DQ  
 -- Cho, Owen N                9 TAC-NC                 52.87         DQ  
 
Event 17  Girls 11 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hirsch, Danielle H        14 GFSC-NC                31.15      29.10  
  2 Gandas, Shrushti N        12 TAC-NC                 35.00      34.40  
  3 Kenney, Natalie J         12 TAC-NC                 33.56      35.32  
  4 Flanagan, Delaney G       12 TAC-NC                 34.77      35.43  
  5 Riggs, Ava G              13 GFSC-NC                36.27      35.61  
  6 Zamudio, Valerie M        11 GFSC-NC                34.40      35.74  
  7 Martin, Sydney A          11 TAC-NC                 39.17      39.94  
  8 Lewis, Nia D              12 GFSC-NC                42.18      42.37  
  9 Phillips, Margaret K      13 TAC-NC                    NT      42.61  
 10 Ravi, Shreya              11 TAC-NC                 53.56      42.94  
 11 Solkhan, Navya S          13 TAC-NC                 46.18      47.87  
 12 Blair, Maya M             11 TAC-NC                 53.40      50.78  
 13 Massey, Rachel L          11 TAC-NC                 49.04      51.21  
 14 Gupta, Anusha             11 TAC-NC                    NT    1:13.17  
 -- Dey, Shreya               11 TAC-NC                    NT         DQ  
 -- Evans, Callie J           11 TAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 18  Boys 11 & Over 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Biersack, Joey M          12 TAC-NC                 34.38      33.55  
  2 Evans, Farren J           15 TAC-NC                 37.21      35.12  
  3 Durban, Clay T            13 TAC-NC                    NT      36.20  
  4 Cobb, Jason E             14 TAC-NC                 35.79      36.97  
  5 Halfon, Ben               11 TAC-NC                 56.87      54.81  
 -- Reading, Cade A           11 TAC-NC                 44.93         DQ  
 -- Tolba, Omar H             12 TAC-NC                 43.66         DQ  
 
Event 19  Girls 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Willis, Lily F            10 TAC-NC               1:06.85    1:08.58  
                  32.09     1:08.58 (36.49)                                        
  2 Medsker, Emily            10 TAC-NC               1:33.51    1:29.55  
                  43.35     1:29.55 (46.20)                                        
  3 Hawkins, Riley J          10 TAC-NC               1:33.83    1:30.03  
                  43.68     1:30.03 (46.35)                                        
  4 Ebron, Leah               10 GFSC-NC              1:37.50    1:37.27  
                  47.90     1:37.27 (49.37)                                        
  5 Alvarez, Maddie M         10 TAC-NC               1:36.90    1:37.33  
                  47.03     1:37.33 (50.30)                                        
  6 Cauret, Marina D           9 GFSC-NC              1:40.29    1:37.56  
                  44.76     1:37.56 (52.80)                                        
  7 Smithwick, Emmy C          8 GFSC-NC              1:51.16    1:46.59  
                  49.31     1:46.59 (57.28)                                        
 
Event 20  Boys 10 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kenney, Leo M             10 TAC-NC               1:27.61    1:22.86  
                  39.31     1:22.86 (43.55)                                        
  2 Delos Santos, Joshua B     8 GFSC-NC              1:31.55    1:31.55  
                  45.30     1:31.55 (46.25)                                        
  3 Rabon, Matthew R           9 GFSC-NC              1:31.38    1:33.66  
                  42.43     1:33.66 (51.23)                                        
  4 Aberant, Alex A           10 GFSC-NC              1:57.86    1:42.10  
                  48.98     1:42.10 (53.12)                                        
  5 Benzing, William D         9 TAC-NC               1:39.71    1:42.16  
                  49.32     1:42.16 (52.84)                                        
 -- Zhao, Caden W              7 TAC-NC                    NT         DQ  
                  55.82          DQ (58.25)                                        
 -- Torsone, Bryce G           9 GFSC-NC              1:44.89         DQ  
                  51.29          DQ (51.40)                                        
 
Event 21  Girls 11 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Uveges, Avalon M          14 GFSC-NC              2:31.38    2:26.67  
                  32.20     1:08.18 (35.98)     1:53.27 (45.09)     2:26.67 (33.40)
  2 Le, Lona M                13 TAC-NC               2:30.92    2:28.37  
                  32.25     1:08.50 (36.25)     1:54.99 (46.49)     2:28.37 (33.38)
  3 Le, Laila X               12 TAC-NC               2:44.44    2:38.71  
                  34.87     1:15.40 (40.53)     2:01.64 (46.24)     2:38.71 (37.07)
  4 O'Sullivan, Sarah A       13 TAC-NC               2:52.32    2:52.18  
                  39.14     1:24.11 (44.97)     2:10.95 (46.84)     2:52.18 (41.23)
  5 Cooke, Emily G            13 TAC-NC               3:04.82    2:55.54  
                  40.54     1:19.69 (39.15)     2:16.76 (57.07)     2:55.54 (38.78)
  6 Palmateer, Becca A        13 GFSC-NC                   NT    3:01.70  
                  43.00     1:26.84 (43.84)     2:19.69 (52.85)     3:01.70 (42.01)
  7 Grotjohn, Laine E         11 TAC-NC               3:02.62    3:02.98  
                  42.57     1:30.23 (47.66)     2:21.99 (51.76)     3:02.98 (40.99)
  8 Bissett, Abby E           11 TAC-NC                    NT    3:21.41  
                  48.28     1:37.19 (48.91)     2:34.66 (57.47)     3:21.41 (46.75)
  9 Takahashi Goni, Yuriko S  14 TAC-NC               3:18.26    3:24.16  
                  46.48     1:37.08 (50.60)     2:37.05 (59.97)     3:24.16 (47.11)
 
Event 22  Boys 11 & Over 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Morse, Addison C          15 TAC-NC               2:50.38    2:30.41  
                  33.30     1:13.86 (40.56)     1:57.13 (43.27)     2:30.41 (33.28)
  2 Mei, Garway               14 TAC-NC               2:38.37    2:46.17  
                  34.23     1:15.02 (40.79)     2:06.48 (51.46)     2:46.17 (39.69)
 -- Durban, Clay T            13 TAC-NC                    NT         DQ  
                  38.37     1:33.75 (55.38)     2:28.14 (54.39)          DQ (51.05)
 -- Ames, Caiden A            14 GFSC-NC              2:28.12         DQ  
                  32.11     1:12.53 (40.42)     1:53.82 (41.29)          DQ (34.54)
 
Event 23  Girls 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Willis, Lily F            10 TAC-NC               1:05.39    1:07.36  
                  33.00     1:07.36 (34.36)                                        
  2 Long, Belle B             10 TAC-NC               1:30.65    1:27.18  
                  40.75     1:27.18 (46.43)                                        
  3 Medsker, Emily            10 TAC-NC               1:23.73    1:29.41  
                  42.57     1:29.41 (46.84)                                        
  4 Kalika, Abigail R         10 TAC-NC               1:33.35    1:32.08  
  5 Martin, Kaitlyn P          9 TAC-NC               1:35.62    1:32.95  
                  45.21     1:32.95 (47.74)                                        
  6 Smith, Campbell G         10 TAC-NC               1:37.48    1:37.82  
  7 Haxholdt, Jacqueline       8 TAC-NC               1:53.97    1:40.75  
                  49.26     1:40.75 (51.49)                                        
  8 Brown, Maggie H           10 GFSC-NC              1:45.11    1:41.67  
                  48.64     1:41.67 (53.03)                                        
  9 Alvarez, Maddie M         10 TAC-NC               1:36.62    1:42.38  
                  49.71     1:42.38 (52.67)                                        
 10 Ye, Rainy *                8 TAC-NC               1:50.87    1:50.23  
                  52.33     1:50.23 (57.90)                                        
 11 Solomon, Lia               7 TAC-NC               1:58.87    1:54.58  
                  56.22     1:54.58 (58.36)                                        
 12 Aberant, Riley D           7 GFSC-NC              2:06.76    1:54.73  
                  57.56     1:54.73 (57.17)                                        
 
Event 24  Boys 10 & Under 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Patkar, Aneesh A           9 TAC-NC               1:27.37    1:29.54  
                  44.23     1:29.54 (45.31)                                        
  2 Rothchild, Brennan T       9 TAC-NC               1:31.96    1:33.47  
                  45.70     1:33.47 (47.77)                                        
  3 Trexler, Grant M           9 UN-01-NC             1:33.51    1:36.26  
                  48.83     1:36.26 (47.43)                                        
  4 Yun, Matthew R             9 TAC-NC               1:41.02    1:37.16  
                  47.80     1:37.16 (49.36)                                        
  5 Ruhlin, Benny G            9 TAC-NC               1:40.87    1:39.88  
                  50.91     1:39.88 (48.97)                                        
  6 Benzing, William D         9 TAC-NC               1:34.44    1:40.96  
                  49.17     1:40.96 (51.79)                                        
  7 Sonntag, Flynn E           9 TAC-NC               1:38.93    1:41.25  
  8 DeMoss, Matthew C          8 TAC-NC               1:38.37    1:47.21  
                  51.89     1:47.21 (55.32)                                        
  9 Green, Caleb J             9 GFSC-NC              1:57.30    1:51.84  
                  54.72     1:51.84 (57.12)                                        
 10 Peng, Alistair             6 TAC-NC               2:08.87    2:02.07  
                  59.56   2:02.07 (1:02.51)                                        
 -- Torsone, Bryce G           9 GFSC-NC              1:45.11         DQ  
                  50.58          DQ (52.17)                                        
 
Event 25  Girls 11 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Uveges, Avalon M          14 GFSC-NC              1:06.81    1:06.46  
                  32.34     1:06.46 (34.12)                                        
  2 Swenson, Sophia P         14 TAC-NC               1:10.22    1:12.28  
                  34.95     1:12.28 (37.33)                                        
  3 Wolff, Emilia R           13 TAC-NC               1:17.71    1:12.87  
                  34.82     1:12.87 (38.05)                                        
  4 Clonch, Madison A         12 TAC-NC               1:10.89    1:14.21  
                  35.41     1:14.21 (38.80)                                        
  5 Shellman, Hope E          12 TAC-NC               1:15.20    1:15.51  
                  37.08     1:15.51 (38.43)                                        
  6 Hawkins, Taylor C         13 TAC-NC               1:18.36    1:15.53  
                  36.68     1:15.53 (38.85)                                        
  7 Flanagan, Delaney G       12 TAC-NC               1:15.52    1:16.52  
                  36.46     1:16.52 (40.06)                                        
  8 Martin, Sydney A          11 TAC-NC               1:16.58    1:16.94  
                  37.96     1:16.94 (38.98)                                        
  9 Zamudio, Valerie M        11 GFSC-NC              1:18.27    1:18.10  
                  38.20     1:18.10 (39.90)                                        
 10 Cooke, Emily G            13 TAC-NC               1:13.09    1:19.35  
                  39.51     1:19.35 (39.84)                                        
 11 Sheets, Katelyn R         14 TAC-NC               1:21.11    1:20.94  
                  38.46     1:20.94 (42.48)                                        
 12 Grady, Natalie M          11 TAC-NC               1:30.33    1:29.43  
 13 Gilbert, Catherine L      13 TAC-NC               1:26.85    1:29.98  
                  43.71     1:29.98 (46.27)                                        
 14 Ouellette, Mia G          11 GFSC-NC              1:38.87    1:32.60  
                  45.22     1:32.60 (47.38)                                        
 15 Lewis, Paris B            11 TAC-NC                    NT    1:34.30  
                  46.94     1:34.30 (47.36)                                        
 16 Agarwal, Saanika          11 TAC-NC               1:52.87    1:38.69  
 17 Barve, Manu M             12 TAC-NC               1:51.63    1:48.76  
                  52.53     1:48.76 (56.23)                                        
 -- Massey, Rachel L          11 TAC-NC               1:49.35         DQ  
 
Event 26  Boys 11 & Over 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cobb, Jason E             14 TAC-NC               1:15.54    1:16.32  
                  37.40     1:16.32 (38.92)                                        
  2 Sonntag, Calvin S         11 TAC-NC               1:18.43    1:18.64  
                  38.39     1:18.64 (40.25)                                        
  3 Hellmann, Cameron C       13 GFSC-NC              1:18.11    1:20.24  
                  39.75     1:20.24 (40.49)                                        
  4 Kenney, Patrick S         11 TAC-NC               1:28.20    1:26.78  
                  43.16     1:26.78 (43.62)                                        
  5 Demin, Fedor V            13 TAC-NC               2:04.40    1:33.79  
                  44.83     1:33.79 (48.96)                                        
  6 Vasconi, Tommy            11 TAC-NC               1:44.46    1:44.42  
                  51.31     1:44.42 (53.11)                                        
  7 Halfon, Ben               11 TAC-NC               2:00.12    1:55.35  
 -- Vaughan, Quinn E          13 TAC-NC                    NT         DQ  
                  34.49          DQ (37.24)                                        
 
Event 27  Girls 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Zheng, Grace X            10 TAC-NC                 43.33      43.67  
  2 Hawkins, Riley J          10 TAC-NC                 46.18      46.64  
  3 Kalika, Abigail R         10 TAC-NC                 48.22      50.05  
  4 Smith, Campbell G         10 TAC-NC                 55.35      54.14  
  5 Cheung, Florence T         9 GFSC-NC              1:00.88      54.33  
  6 Ye, Rainy *                8 TAC-NC                 58.87      54.94  
  7 Smithwick, Emmy C          8 GFSC-NC                55.91      54.97  
  8 Ebron, Leah               10 GFSC-NC                55.46      55.01  
  9 Alvarez, Juliette Y        8 TAC-NC               1:00.63      55.17  
 10 Brown, Maggie H           10 GFSC-NC                56.74      56.62  
 11 Singh, Anoushka            9 TAC-NC                    NT      58.94  
 12 Sharan, Arushi R          10 TAC-NC               1:00.02      59.26  
 13 Milne, Ella G              8 GFSC-NC              1:05.67    1:03.41  
 14 Krutova, Zlata             9 TAC-NC               1:06.26    1:03.72  
 15 Eickhoff, Charlotte D      7 GFSC-NC              1:07.26    1:04.11  
 16 Zhao, Emma                 8 TAC-NC                    NT    1:06.71  
 17 Vengala, Deekshitha D      8 TAC-NC                    NT    1:13.16  
 18 Zoller, Ellie M            9 TAC-NC               1:15.96    1:13.26  
 19 Aberant, Riley D           7 GFSC-NC              1:05.11    1:13.54  
 -- Halfon, Noy B              6 TAC-NC                    NT         DQ  
 -- Hicks, Marissa N           8 TAC-NC                    NT         DQ  
 -- Solomon, Lia               7 TAC-NC               1:00.38         DQ  
 -- Ciliano, Anna K           10 TAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 28  Boys 10 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eickhoff, CJ J            10 GFSC-NC                47.93      47.01  
  2 Patkar, Aneesh A           9 TAC-NC                 48.11      49.08  
  3 Sonntag, Flynn E           9 TAC-NC                 49.09      50.43  
  4 Tolba, Ali H              10 TAC-NC                 55.16      51.43  
  5 Yun, Matthew R             9 TAC-NC                 54.71      52.38  
  6 Benzing, William D         9 TAC-NC                 52.27      54.27  
  7 Aberant, Alex A           10 GFSC-NC                58.13      55.37  
  8 Zhao, Caden W              7 TAC-NC                    NT      59.89  
  9 Solomon, Jonathan          9 TAC-NC               1:09.00    1:00.16  
 10 Cao, Ethan                10 TAC-NC               1:04.12    1:02.56  
 11 Ruhlin, Benny G            9 TAC-NC               1:00.87    1:03.60  
 12 Ray, Jake T               10 TAC-NC               1:02.44    1:04.53  
 13 Green, Caleb J             9 GFSC-NC              1:14.93    1:10.96  
 14 DeMoss, Nathan T           7 TAC-NC               1:02.87    1:11.21  
 15 Forrest, Bo T              9 TAC-NC                    NT    1:15.11  
 -- Kim, Lucas B               7 TAC-NC                 56.73         DQ  
 -- Peng, Alistair             6 TAC-NC               1:06.87         DQ  
 -- Vershinskii, Dmitrii       6 TAC-NC                    NT         DQ  
 -- Cho, Owen N                9 TAC-NC               1:04.87         DQ  
 -- Shah, Ishaan B             8 TAC-NC                    NT         DQ  
 -- Rothchild, Brennan T       9 TAC-NC                 48.00         DQ  
 
Event 29  Girls 11 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Uveges, Avalon M          14 GFSC-NC                40.61      38.33  
  2 O'Sullivan, Sarah A       13 TAC-NC                 43.67      39.13  
  3 Gandas, Shrushti N        12 TAC-NC                 46.47      43.16  
  4 Barbee, Annie E           12 TAC-NC                 50.33      44.08  
  5 Seymour, Julia G          11 GFSC-NC                47.01      46.05  
  6 Grotjohn, Laine E         11 TAC-NC                 43.39      47.18  
  7 Grady, Natalie M          11 TAC-NC                 45.80      48.12  
  8 Solkhan, Navya S          13 TAC-NC                 53.06      49.00  
  9 Ravi, Shreya              11 TAC-NC                 51.59      49.24  
 10 Lewis, Nia D              12 GFSC-NC                45.92      49.89  
 11 Ouellette, Mia G          11 GFSC-NC                50.15      50.37  
 12 Agarwal, Saanika          11 TAC-NC                 55.64      51.87  
 13 Evans, Callie J           11 TAC-NC                 54.81      53.14  
 14 Blair, Maya M             11 TAC-NC                 57.46      53.67  
 15 Barve, Manu M             12 TAC-NC                 55.18      53.78  
 16 Gupta, Anusha             11 TAC-NC                    NT      59.86  
 17 Pandian, Manjusha N       11 TAC-NC                 57.46    1:01.51  
 -- Dey, Shreya               11 TAC-NC                    NT         DQ  
 -- Bhonsle, Saania           13 TAC-NC                    NT         DQ  
 
Event 30  Boys 11 & Over 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Vaughan, Quinn E          13 TAC-NC                    NT      39.18  
  2 Durban, Clay T            13 TAC-NC                    NT      44.08  
  3 Tolba, Omar H             12 TAC-NC                    NT      46.32  
  4 Wang, Derek               11 TAC-NC                 53.82      47.87  
  5 Zhu, Evan                 11 TAC-NC                    NT      49.67  
  6 Reading, Cade A           11 TAC-NC                 52.49      51.83  
  7 Vasconi, Tommy            11 TAC-NC                 52.23      53.11  
  8 Bhat, Nikhil K            12 TAC-NC                    NT      59.28  
 
Event 31  Girls 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Willis, Lily F            10 TAC-NC                 27.35      28.24  
  2 Monville, Kathryn M       10 GFSC-NC                32.84      31.52  
  3 Medsker, Emily            10 TAC-NC                 35.12      33.44  
  4 Long, Belle B             10 TAC-NC                 34.96      33.68  
  5 Martin, Kaitlyn P          9 TAC-NC                 40.23      37.69  
  6 Alvarez, Maddie M         10 TAC-NC                 36.37      38.32  
  7 Smith, Campbell G         10 TAC-NC                 39.25      38.86  
  8 Cauret, Marina D           9 GFSC-NC                41.77      39.81  
  9 Alvarez, Juliette Y        8 TAC-NC                 42.56      40.41  
 10 Smithwick, Emmy C          8 GFSC-NC                44.64      41.14  
 11 Ciliano, Anna K           10 TAC-NC                    NT      41.52  
 12 Haxholdt, Jacqueline       8 TAC-NC                 43.93      41.92  
 13 Milne, Ella G              8 GFSC-NC                45.58      42.42  
 14 Ye, Rainy *                8 TAC-NC               1:05.86      48.05  
 15 Sharan, Arushi R          10 TAC-NC                 48.49      51.13  
 16 Singh, Anoushka            9 TAC-NC                 57.51      51.93  
 17 Zhao, Emma                 8 TAC-NC                    NT      53.32  
 18 Eickhoff, Charlotte D      7 GFSC-NC                51.18      53.82  
 19 Hicks, Marissa N           8 TAC-NC                    NT      57.73  
 20 Aberant, Riley D           7 GFSC-NC                54.27      58.45  
 21 Zoller, Ellie M            9 TAC-NC                 56.58    1:00.11  
 22 Vengala, Deekshitha D      8 TAC-NC                    NT    1:01.54  
 23 Halfon, Noy B              6 TAC-NC               1:00.44    1:01.75  
 24 Krutova, Zlata             9 TAC-NC                 57.33    1:07.60  
 25 Quinn, Petra E             5 TAC-NC                    NT    1:07.69  
 
Event 32  Boys 10 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Eickhoff, CJ J            10 GFSC-NC                31.12      30.88  
  2 Kenney, Leo M             10 TAC-NC                 30.75      31.01  
  3 Trexler, Grant M           9 UN-01-NC               34.96      33.93  
  4 Sonntag, Flynn E           9 TAC-NC                 37.73      38.79  
  5 Tolba, Ali H              10 TAC-NC                 40.38      38.95  
  6 Torsone, Bryce G           9 GFSC-NC                40.14      39.92  
  7 Cao, Ethan                10 TAC-NC                 43.15      42.24  
  8 Kim, Lucas B               7 TAC-NC                 45.26      42.75  
  9 DeMoss, Matthew C          8 TAC-NC                 41.04      44.14  
 10 Ruhlin, Benny G            9 TAC-NC                 40.87      44.18  
 11 Green, Caleb J             9 GFSC-NC                48.90      48.18  
 12 Ray, Jake T               10 TAC-NC                 44.22      48.60  
 13 Forrest, Bo T              9 TAC-NC                    NT      50.69  
 14 Shah, Ishaan B             8 TAC-NC                 55.69      50.92  
 15 Zhao, Caden W              7 TAC-NC                 57.38      51.71  
 16 Cho, Owen N                9 TAC-NC                 46.49      52.17  
 17 Solomon, Jonathan          9 TAC-NC                 51.01      52.59  
 18 Peng, Alistair             6 TAC-NC                 50.87      53.66  
 19 DeMoss, Nathan T           7 TAC-NC                 50.87      57.83  
 20 Vershinskii, Dmitrii       6 TAC-NC                 55.19    1:01.85  
 21 Cheung, Caleb Z            7 GFSC-NC              1:21.76    1:11.97  
 
Event 33  Girls 11 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hirsch, Danielle H        14 GFSC-NC                27.41      27.27  
  2 Hawkins, Taylor C         13 TAC-NC                 27.67      27.52  
  3 Le, Lona M                13 TAC-NC                 27.76      28.04  
  4 Wolff, Emilia R           13 TAC-NC                 27.78      28.19  
  5 Swenson, Sophia P         14 TAC-NC                 26.39      28.24  
  6 Clonch, Madison A         12 TAC-NC                 28.99      28.68  
  7 Riggs, Ava G              13 GFSC-NC                29.33      28.81  
  8 Kenney, Natalie J         12 TAC-NC                 28.97      28.97  
  9 Shellman, Hope E          12 TAC-NC                 31.26      30.20  
 10 Zamudio, Valerie M        11 GFSC-NC                30.20      30.24  
 11 Gandas, Shrushti N        12 TAC-NC                 31.37      30.89  
 12 O'Sullivan, Sarah A       13 TAC-NC                 32.38      31.45  
 13 Barbee, Annie E           12 TAC-NC                 34.33      31.50  
 14 Sheets, Katelyn R         14 TAC-NC                 32.41      31.52  
 15 Martin, Sydney A          11 TAC-NC                 31.80      31.72  
 16 Flanagan, Delaney G       12 TAC-NC                 32.01      31.85  
 17 Le, Laila X               12 TAC-NC                 31.49      32.08  
 18 Palmateer, Becca A        13 GFSC-NC                37.05      33.02  
 19 Lewis, Nia D              12 GFSC-NC                33.66      33.93  
 20 Gilbert, Catherine L      13 TAC-NC                 35.13      34.06  
 21 Ouellette, Mia G          11 GFSC-NC                35.08      34.59  
 22 Seymour, Julia G          11 GFSC-NC                35.82      35.61  
 23 Evans, Callie J           11 TAC-NC                 40.61      35.76  
 24 Phillips, Margaret K      13 TAC-NC                 35.62      35.95  
 25 Bissett, Abby E           11 TAC-NC                 34.79      36.24  
 26 Lewis, Paris B            11 TAC-NC                 33.99      36.43  
 27 Grady, Natalie M          11 TAC-NC                 34.90      36.53  
 28 Ravi, Shreya              11 TAC-NC                 37.97      37.22  
 29 Takahashi Goni, Yuriko S  14 TAC-NC                 35.51      37.45  
 30 Agarwal, Saanika          11 TAC-NC                 38.07      37.73  
 31 Massey, Rachel L          11 TAC-NC                 39.03      40.35  
 32 Solkhan, Navya S          13 TAC-NC                 39.48      40.58  
 33 Blair, Maya M             11 TAC-NC                 39.69      41.10  
 34 Dey, Shreya               11 TAC-NC                    NT      45.56  
 35 Barve, Manu M             12 TAC-NC                 46.04      47.92  
 36 Gupta, Anusha             11 TAC-NC                 50.18      58.87  
 
Event 34  Boys 11 & Over 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Ames, Caiden A            14 GFSC-NC                28.33      27.08  
  2 Yebka, Omar               14 TAC-NC                 28.20      27.39  
  3 Vaughan, Quinn E          13 TAC-NC                    NT      28.35  
  4 Morse, Addison C          15 TAC-NC                 30.12      28.45  
  5 Biersack, Joey M          12 TAC-NC                 31.17      31.01  
  6 Evans, Farren J           15 TAC-NC                 30.72      31.23  
  7 Sonntag, Calvin S         11 TAC-NC                 31.86      32.00  
  8 Hellmann, Cameron C       13 GFSC-NC                32.01      32.65  
  9 Gilbert, Thomas L         11 TAC-NC                 33.51      33.01  
 10 Tolba, Omar H             12 TAC-NC                 36.85      33.64  
 11 Durban, Clay T            13 TAC-NC                    NT      34.02  
 12 Kenney, Patrick S         11 TAC-NC                 34.31      35.72  
 13 Demin, Fedor V            13 TAC-NC                 48.28      36.31  
 14 Reading, Cade A           11 TAC-NC                 39.19      39.29  
 15 Wang, Derek               11 TAC-NC                 49.11      41.58  
 16 Vasconi, Tommy            11 TAC-NC                 40.53      41.82  
 17 Zhu, Evan                 11 TAC-NC                    NT      41.84  
 18 Bhat, Nikhil K            12 TAC-NC                 45.81      43.00  
 19 Halfon, Ben               11 TAC-NC                 46.91      48.34  
 
Event 35  Girls 10 & Under 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Monville, Kathryn M       10 GFSC-NC              1:31.75    1:26.08  
                  39.18     1:26.08 (46.90)                                        
  2 Cauret, Marina D           9 GFSC-NC                   NT    1:46.86  
                  46.94     1:46.86 (59.92)                                        
 
Event 37  Girls 11 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hirsch, Danielle H        14 GFSC-NC              1:07.01    1:07.70  
                  31.53     1:07.70 (36.17)                                        
  2 Le, Lona M                13 TAC-NC               1:08.67    1:10.30  
                  34.50     1:10.30 (35.80)                                        
  3 Wolff, Emilia R           13 TAC-NC               1:25.84    1:14.26  
  4 Zamudio, Valerie M        11 GFSC-NC              1:18.38    1:17.93  
                  35.59     1:17.93 (42.34)                                        
  5 Le, Laila X               12 TAC-NC               1:27.62    1:18.17  
                  36.85     1:18.17 (41.32)                                        
  6 Cooke, Emily G            13 TAC-NC               1:22.93    1:19.35  
                  37.21     1:19.35 (42.14)                                        
  7 Flanagan, Delaney G       12 TAC-NC               1:24.84    1:20.36  
                  37.31     1:20.36 (43.05)                                        
 
Event 38  Boys 11 & Over 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Biersack, Joey M          12 TAC-NC               1:23.63    1:17.14  
                  35.71     1:17.14 (41.43)                                        
 
Event 39  Girls 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Cheung, Florence T         9 GFSC-NC              3:42.81    2:56.01  
                  38.65     1:25.08 (46.43)     2:12.71 (47.63)     2:56.01 (43.30)
  2 Zheng, Grace X            10 TAC-NC               3:10.16    3:01.27  
                  40.07     1:26.92 (46.85)     2:14.70 (47.78)     3:01.27 (46.57)
  3 Milne, Ella G              8 GFSC-NC              3:30.11    3:32.45  
                  47.36     1:43.24 (55.88)     2:38.38 (55.14)     3:32.45 (54.07)
 
Event 40  Boys 10 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Kenney, Leo M             10 TAC-NC               2:38.08    2:38.77  
 
Event 41  Girls 11 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Le, Lona M                13 TAC-NC               2:39.37    2:13.66  
                  31.45     1:05.04 (33.59)     1:39.65 (34.61)     2:13.66 (34.01)
  2 Swenson, Sophia P         14 TAC-NC               2:05.20    2:16.92  
                  31.44     1:06.56 (35.12)     1:42.78 (36.22)     2:16.92 (34.14)
  3 Hawkins, Taylor C         13 TAC-NC               2:13.09    2:18.31  
                  32.54     1:08.52 (35.98)     1:44.82 (36.30)     2:18.31 (33.49)
  4 Wolff, Emilia R           13 TAC-NC               2:16.12    2:20.91  
                  33.36     1:09.16 (35.80)     1:45.98 (36.82)     2:20.91 (34.93)
  5 Clonch, Madison A         12 TAC-NC               2:24.50    2:25.19  
                  32.34     1:10.25 (37.91)     1:48.63 (38.38)     2:25.19 (36.56)
  6 Le, Laila X               12 TAC-NC               2:27.21    2:25.55  
                  33.89     1:11.10 (37.21)     1:49.81 (38.71)     2:25.55 (35.74)
  7 Kenney, Natalie J         12 TAC-NC               2:24.51    2:26.54  
                  34.38     1:12.28 (37.90)     1:50.16 (37.88)     2:26.54 (36.38)
  8 Sheets, Katelyn R         14 TAC-NC               2:37.76    2:28.55  
                  33.44     1:11.25 (37.81)     1:50.64 (39.39)     2:28.55 (37.91)
  9 Shellman, Hope E          12 TAC-NC               2:28.57    2:30.10  
                  33.33     1:11.53 (38.20)     1:51.36 (39.83)     2:30.10 (38.74)
 10 Cooke, Emily G            13 TAC-NC               2:40.75    2:36.52  
                  36.84     1:17.38 (40.54)     1:58.24 (40.86)     2:36.52 (38.28)
 11 Barbee, Annie E           12 TAC-NC               2:45.33    2:39.77  
                  39.21     1:21.25 (42.04)     2:00.27 (39.02)     2:39.77 (39.50)
 12 O'Sullivan, Sarah A       13 TAC-NC               2:40.96    2:41.69  
                  36.78     1:18.42 (41.64)     2:00.35 (41.93)     2:41.69 (41.34)
 13 Seymour, Julia G          11 GFSC-NC              3:00.11    2:46.78  
                  36.93     1:21.04 (44.11)     2:06.45 (45.41)     2:46.78 (40.33)
 14 Grotjohn, Laine E         11 TAC-NC               2:41.35    2:47.06  
                  39.91     1:24.11 (44.20)     2:07.15 (43.04)     2:47.06 (39.91)
 15 Gilbert, Catherine L      13 TAC-NC               3:24.25    2:53.19  
                  36.81     1:20.69 (43.88)   2:53.28 (1:32.59)         2:53.19 ( )
 16 Bissett, Abby E           11 TAC-NC               3:01.50    3:04.01  
                  41.49     1:27.21 (45.72)     2:15.80 (48.59)     3:04.01 (48.21)
 17 Takahashi Goni, Yuriko S  14 TAC-NC               2:52.39    3:08.17  
                  42.87     1:32.05 (49.18)     2:20.52 (48.47)     3:08.17 (47.65)
 
Event 42  Boys 11 & Over 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yebka, Omar               14 TAC-NC               2:28.85    2:23.48  
                  31.66     1:09.89 (38.23)     1:49.04 (39.15)     2:23.48 (34.44)
  2 Mei, Garway               14 TAC-NC               2:20.57    2:23.68  
                  32.12     1:09.81 (37.69)     1:50.10 (40.29)     2:23.68 (33.58)
  3 Biersack, Joey M          12 TAC-NC               2:29.27    2:27.41  
                  33.31     1:11.31 (38.00)     1:49.89 (38.58)     2:27.41 (37.52)
  4 Sonntag, Calvin S         11 TAC-NC               2:30.61    2:37.57  
                  35.10     1:15.12 (40.02)     1:56.64 (41.52)     2:37.57 (40.93)
  5 Gilbert, Thomas L         11 TAC-NC               2:49.91    2:52.87  
                  40.47     1:24.55 (44.08)     2:11.38 (46.83)     2:52.87 (41.49)