Licensed to North Carolina Swimming - For Office Use Only License
                                   HY-TEK's MEET MANAGER 6.0 1/22/2017 04:43 PM
          2017 NC MOR Winter Snowflake Meet - 1/21/2017 to 1/22/2017           
                                    Results                                    
 
Event 1  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marlins of Raleigh-NC  'A'                        1:11.87    1:06.96  
     1) Kaidel, Kaya R 8                2) Elgart, Shayna B 8             
     3) Holt, Rainey G 8                4) Whitlock, Devon B 8            
                  34.78     1:06.96 (32.18)                                        
  2 YMCA of the Triangle Area-NC  'A'                 1:09.87    1:10.58  
     1) Creek-Anderson, Mya J 8         2) Sefried, Juliet T 8            
     3) Mitchell, Aubrey J 8            4) Thomas, Emma M 8               
                  35.47     1:10.58 (35.11)                                        
  3 Granite Falls Makos-NC  'A'                       1:15.25    1:10.81  
     1) Leichtner, Madeline G 8         2) Wrenn, Emily L 8               
     3) Smithwick, Emmy C 8             4) Schmitz, Madison G 8           
                  35.61     1:10.81 (35.20)                                        
  4 YMCA of the Triangle Area-NC  'B'                 1:15.16    1:12.49  
     1) Moffett, Lucy E 8               2) Robertson, Mesah S 8           
     3) Shannon, Kate A 8               4) Nixon, Nikki E 7               
                  34.09     1:12.49 (38.40)                                        
  5 Marlins of Raleigh-NC  'B'                        1:18.91    1:14.29  
     1) Mahoney, Alyssa A 8             2) Townsend, Annabel K 7          
     3) Johnson, Elyse C 7              4) Fleming, Alice H 8             
                  39.35     1:14.29 (34.94)                                        
  6 YMCA of the Triangle Area-NC  'D'                 1:20.46    1:16.52  
     1) Henderson, Erin 8               2) Thomas, Liv M 7                
     3) Blankenship, Berit A 8          4) Lange, Campbell E 7            
                  40.48     1:16.52 (36.04)                                        
  7 North Carolina Aquatic Club-NC  'A'               1:22.25    1:17.29  
     1) Hill, Ellie E 8                 2) Biswas, Emma A 8               
     3) Tisch, Lucy E 7                 4) Mahmoud, Noor T 8              
  8 YMCA of the Triangle Area-NC  'C'                 1:19.11    1:17.37  
     1) Mason, Sarah G 8                2) Cockman, Emma E 8              
     3) Dellasega, Emma Kate K 8        4) Stephens, Reese M 8            
                  40.91     1:17.37 (36.46)                                        
  9 Granite Falls Makos-NC  'B'                       1:22.94    1:18.86  
     1) Milne, Ella G 7                 2) Alexander, Lexi J 8            
     3) Eickhoff, Charlotte D 7         4) Phillips, Abbie E 8            
                  38.28     1:18.86 (40.58)                                        
 10 Marlins of Raleigh-NC  'C'                        1:24.00    1:19.56  
     1) Irish, Natalie Y 8              2) Cobb, Sawyer C 7               
     3) DuBois, Brielle J 8             4) Benson, Kate A 8               
                  43.64     1:19.56 (35.92)                                        
 11 Swim Gsa-NC  'A'                                  1:37.09    1:21.09  
     1) DeLoreto, Alice A 7             2) Wright, Lilly E 8              
     3) Schilling, Abigail R 8          4) Grados, Ximena 8               
                  43.64     1:21.09 (37.45)                                        
 12 Marlins of Raleigh-NC  'D'                        1:29.65    1:21.73  
     1) Gazda, Savannah C 8             2) Brantley, Charlotte F 8        
     3) Sharp, Eden O 8                 4) Boes, Emi A 7                  
                  43.09     1:21.73 (38.64)                                        
 13 Carolina Aquatic Team-NC  'A'                     1:27.09    1:29.94  
     1) Schaper, Caroline O 6           2) Hammett, Megan E 8             
     3) Takenaga, Sophie G 7            4) Cummings, Isa L 8              
                  43.94     1:29.94 (46.00)                                        
 14 Marlins of Raleigh-NC  'E'                        1:34.25    1:31.29  
     1) Ragains, Caroline J 7           2) Grant, Dorothy Ellen V 7       
     3) Hopkins, Lexi G 8               4) Dane, Caitlin A 8              
                  43.69     1:31.29 (47.60)                                        
 15 Marlins of Raleigh-NC  'F'                        1:41.35    1:32.29  
     1) Horne, Grace G 8                2) Purcell, Elaina K 6            
     3) Kiel, Lexi E 6                  4) Penny, Hadley E 7              
                  48.63     1:32.29 (43.66)                                        
 16 North Carolina Aquatic Club-NC  'B'               1:33.48    1:32.33  
     1) Kallepalli, Anya 8              2) Gilchrist, Chloe L 8           
     3) Ashley, Megan V 8               4) Burton, Chloe G 8              
                  48.25     1:32.33 (44.08)                                        
 17 Granite Falls Makos-NC  'C'                       1:40.84    1:39.77  
     1) Aberant, Riley D 7              2) Radzai, Reese J 7              
     3) Green, Genevieve L 8            4) Poorbaugh, Harper D 7          
 
Event 2  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marlins of Raleigh-NC  'A'                        1:07.70    1:06.69  
     1) Roberts, Henry C 7              2) Nakhla, Luke M 8               
     3) Heuer, Cole R 8                 4) Schermer, Brady L 8            
                  34.94     1:06.69 (31.75)                                        
  2 North Carolina Aquatic Club-NC  'A'               1:14.66    1:07.09  
     1) Li, Jason N 8                   2) Wu, Ames H 8                   
     3) Halas, Matej S 8                4) Chaires, Colton or Colt W 8    
                  33.94     1:07.09 (33.15)                                        
  3 Granite Falls Makos-NC  'A'                       1:21.95    1:09.17  
     1) Delos Santos, Joshua B 8        2) Payne, Wade W 8                
     3) Walcott, Noah S 8               4) Clayton, Thomas J 8            
                  34.16     1:09.17 (35.01)                                        
  4 Swim Gsa-NC  'A'                                  1:12.95    1:12.21  
     1) Guthrie, Reade A 8              2) Willis, Berkley S 7            
     3) Piner, Killian M 8              4) Rossato, Finley or Fin M 8     
                  38.42     1:12.21 (33.79)                                        
  5 YMCA of the Triangle Area-NC  'A'                 1:13.44    1:15.92  
     1) Stewart, Dylan P 8              2) Gwaltney, Cole T 7             
     3) Dellasega, Sam W 8              4) Cornpropst, Ronan W 7          
                  39.96     1:15.92 (35.96)                                        
  6 YMCA of the Triangle Area-NC  'B'                 1:19.01    1:19.22  
     1) Coulter, Ezra T 7               2) Sha, Cody L 7                  
     3) DeVizia, Gabe W 8               4) Duprey, James M 7              
                  42.69     1:19.22 (36.53)                                        
  7 Marlins of Raleigh-NC  'C'                        1:22.33    1:19.49  
     1) Davis, James Q 8                2) Elmore, Tanner S 8             
     3) Zola, Grayson J 8               4) Thomas, Drum 8                 
                  38.71     1:19.49 (40.78)                                        
  8 Marlins of Raleigh-NC  'D'                        1:30.81    1:20.50  
     1) Nelson, Cole T 7                2) Sharron, Raston T 8            
     3) Oversmith, Tyler A 7            4) Juricak, Alex C 8              
                  40.88     1:20.50 (39.62)                                        
  9 YMCA of the Triangle Area-NC  'C'                 1:27.07    1:21.75  
     1) Beede, Oliver P 7               2) Auerbach, Nicholas P 7         
     3) Morris, Cameron J 8             4) Battaglini, Vincent L 7        
                  41.21     1:21.75 (40.54)                                        
 10 Carolina Aquatic Team-NC  'A'                     1:22.35    1:25.32  
     1) Schaper, Calvin O 8             2) Serrano, Robbie J 8            
     3) Cummings, Doran B 6             4) Mihaly, Lysander S 7           
                  36.14     1:25.32 (49.18)                                        
 11 Marlins of Raleigh-NC  'E'                        1:38.07    1:27.62  
     1) Smith, Thomas C 7               2) Bonavita, Ryan T 8             
     3) Heuer, Jack W 6                 4) Gazda, Dex J 8                 
                  46.74     1:27.62 (40.88)                                        
 12 North Carolina Aquatic Club-NC  'B'               1:50.56    1:28.97  
     1) Shields, Diego S 8              2) Kim, Teo J 8                   
     3) Mahmoud, Adam 7                 4) Luo, Kevin L 8                 
                  45.84     1:28.97 (43.13)                                        
 13 Swim Gsa-NC  'B'                                       NT    1:29.24  
     1) Abraham, Luke D 8               2) Tobin, Cam T 8                 
     3) Nunn, Bo B 6                    4) Coltrane, Chasen A 7           
                  51.88     1:29.24 (37.36)                                        
 14 Granite Falls Makos-NC  'B'                            NT    1:54.52  
     1) Bacon, Chance M 6               2) Dettman, Jonah H 8             
     3) Slade, Gabe or Gabriel J 7      4) Slavik, Matt S 6               
                1:04.36     1:54.52 (50.16)                                        
 -- Marlins of Raleigh-NC  'B'                        1:16.35        DNF  
     1) Cook, Andrew L 8                2) Beebe, Nolan J 7               
     3) Hill, Nathan R 8                4) Helmedag, Rigs J 8             
 
Event 3  Girls 8 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schmitz, Madison G         8 GFSC-NC              2:50.34    2:42.98  
                  36.62     1:17.18 (40.56)     2:01.30 (44.12)     2:42.98 (41.68)
  2 Hill, Ellie E              8 NCAC-NC              3:46.60    3:07.77  
                  41.16     1:30.12 (48.96)     2:18.85 (48.73)     3:07.77 (48.92)
  3 Whitlock, Devon B          8 MOR-NC               3:05.00    3:12.59  
                  40.94     1:29.62 (48.68)     2:22.43 (52.81)     3:12.59 (50.16)
  4 Alexander, Lexi J          8 GFSC-NC                   NT    3:12.95  
                  44.50     1:35.01 (50.51)     2:26.37 (51.36)     3:12.95 (46.58)
  5 Yorkery, Cadence A         8 NSS-NC               3:03.03    3:13.17  
                  43.69     1:33.06 (49.37)     2:24.92 (51.86)     3:13.17 (48.25)
  6 Mitchell, Aubrey J         8 YOTA-NC              3:26.50    3:14.06  
                  43.22     1:32.26 (49.04)     2:24.88 (52.62)     3:14.06 (49.18)
  7 Richey, Ruby R             8 YOTA-NC                   NT    3:14.36  
                  44.02   3:14.36 (2:30.34)                                        
  8 Leichtner, Madeline G      8 GFSC-NC              3:29.81    3:18.75  
                  41.18     1:32.97 (51.79)     2:27.59 (54.62)     3:18.75 (51.16)
  9 Sefried, Juliet T          8 YOTA-NC                   NT    3:24.16  
                  43.27     1:33.90 (50.63)     2:29.84 (55.94)     3:24.16 (54.32)
 10 Shannon, Kate A            8 YOTA-NC                   NT    3:27.02  
                  45.10     1:40.56 (55.46)     2:36.69 (56.13)     3:27.02 (50.33)
 11 Mahmoud, Noor T            8 NCAC-NC                   NT    3:33.68  
                  46.37     1:41.55 (55.18)     2:38.98 (57.43)     3:33.68 (54.70)
 12 Robertson, Mesah S         8 YOTA-NC                   NT    3:41.14  
                  45.12     1:44.80 (59.68)   2:46.95 (1:02.15)     3:41.14 (54.19)
 13 Worthington, Janie M       8 YOTA-NC              3:30.66    3:43.50  
                  50.54     1:45.75 (55.21)     2:44.56 (58.81)     3:43.50 (58.94)
 14 Creek-Anderson, Mya J      8 YOTA-NC                   NT    3:47.50  
                  39.89     1:38.03 (58.14)   2:38.95 (1:00.92)   3:47.50 (1:08.55)
 15 Hilton, Avery N            7 YOTA-NC                   NT    3:49.98  
                  48.63                             2:51.68 ( )     3:49.98 (58.30)
 
Event 4  Boys 8 & Under 200 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chaires, Colton or Colt    8 NCAC-NC                   NT    2:46.53  
                  37.42     1:20.65 (43.23)     2:04.75 (44.10)     2:46.53 (41.78)
  2 Roberts, Henry C           7 MOR-NC               3:05.00    2:52.02  
                  39.13     1:23.16 (44.03)     2:08.69 (45.53)     2:52.02 (43.33)
  3 Halas, Matej S             8 NCAC-NC              3:22.35    3:00.59  
                  39.42     1:24.41 (44.99)     2:11.53 (47.12)     3:00.59 (49.06)
  4 Delos Santos, Joshua B     8 GFSC-NC                   NT    3:04.92  
                  39.98     1:30.01 (50.03)     2:21.51 (51.50)     3:04.92 (43.41)
  5 Li, Jason N                8 NCAC-NC                   NT    3:07.95  
                  40.75     1:29.82 (49.07)     2:21.37 (51.55)     3:07.95 (46.58)
  6 Sha, Cody L                7 YOTA-NC              3:50.09    3:16.51  
                  41.73     1:29.14 (47.41)     2:23.53 (54.39)     3:16.51 (52.98)
  7 Wu, Ames H                 8 NCAC-NC              3:22.77    3:19.50  
                  42.35     1:34.96 (52.61)     2:29.92 (54.96)     3:19.50 (49.58)
  8 Battaglini, Vincent L      7 YOTA-NC              3:45.09    3:27.65  
                  47.18     1:37.17 (49.99)     2:33.04 (55.87)     3:27.65 (54.61)
  9 Gwaltney, Cole T           7 YOTA-NC              3:50.09    3:45.55  
                  49.65     1:46.69 (57.04)     2:46.39 (59.70)     3:45.55 (59.16)
 10 Morris, Cameron J          8 YOTA-NC                   NT    3:49.69  
                  50.05   1:50.54 (1:00.49)   2:51.94 (1:01.40)     3:49.69 (57.75)
 11 Coulter, Ezra T            7 YOTA-NC                   NT    4:13.62  
                  52.11   1:58.24 (1:06.13)   3:05.82 (1:07.58)   4:13.62 (1:07.80)
 
Event 5  Girls 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carneiro, Amelie L         6 YOTA-NC                21.52      18.93  
  2 Chintapalli, Neela K       6 YOTA-NC                20.69      19.94  
  3 Wallace, Celeste E         6 CAST-NC                   NT      21.73  
  4 Schaper, Caroline O        6 CAT-NC                 20.70      22.00  
  5 Powell, Cate G             5 YOTA-NC                23.81      22.49  
  6 Davis, Elise C             6 ACCH-NC                23.50      22.64  
  7 Purcell, Elaina K          6 MOR-NC                 22.79      22.90  
  8 Eklund, Lauren M           6 YOTA-NC                24.49      23.33  
  9 Zola, Embrey A             6 MOR-NC                 26.34      23.56  
 10 Kiel, Lexi E               6 MOR-NC                 25.12      23.99  
 11 Zahnke, Katarina E         6 MOR-NC                 27.19      25.27  
 12 Barritt, Helen E           6 ACCH-NC                28.98      25.53  
 13 Volpe, Annalisa G          6 YOTA-NC                27.11      25.80  
 14 Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC                25.56      25.98  
 15 Grossmann, Adele C         6 MOR-NC                 27.88      26.18  
 16 Leichtner, Amelia R        5 GFSC-NC                30.26      28.21  
 17 Kenney, Abby C             6 CAST-NC                29.13      29.21  
 18 Tisch, Lily C              6 CKS-NC                 32.53      34.40  
 19 Swenson, Lilla E           5 MOR-NC                 35.08      34.77  
 20 Boggs, Molly K             6 GFSC-NC                42.75      35.02  
 21 Caporaso, Lucia V          6 MOR-NC                 39.34      37.03  
 22 Alexander, Jalyn L         5 GFSC-NC                   NT      42.92  
 23 Turner, Miranda M          5 CAST-NC                   NT      58.56  
 
Event 6  Boys 6 & Under 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chaires, Piers A           6 CKS-NC                 20.30      19.09  
  2 Nunn, Bo B                 6 SGSA-NC                23.77      19.35  
  3 Simmons, Roman S           6 UN-NC                  22.96      20.37  
  4 Slavik, Matt S             6 GFSC-NC                27.01      23.33  
  5 Heuer, Jack W              6 MOR-NC                 25.31      24.27  
  6 Hughes, Holland C          6 CKS-NC                 24.95      24.47  
  7 Tobin, Asher K             6 SGSA-NC                28.00      25.16  
  8 Jones, Parker D            6 MOR-NC                 34.01      25.74  
  9 Bacon, Chance M            6 GFSC-NC                29.66      28.68  
 10 Bondell, Colin J           5 MOR-NC                 32.35      32.58  
 11 Falck, Patterson R         5 MOR-NC                 40.79      36.58  
 12 Alexander, Odin J          6 MOR-NC                 35.08      40.33  
 
Event 7  Girls 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Elgart, Shayna B           8 MOR-NC                 18.39      16.40  
  2 Schilling, Abigail R       8 SGSA-NC                19.23      16.81  
  3 Moffett, Lucy E            8 YOTA-NC                18.43      16.98  
  4 Holt, Rainey G             8 MOR-NC                 18.37      17.23  
  5 Leichtner, Madeline G      8 GFSC-NC                17.98      17.35  
  6 Payton, Margaret C         8 YOTA-NC                21.35      17.55  
  7 Benson, Kate A             8 MOR-NC                 19.70      17.60  
  8 Freedman, Logan W          8 CKS-NC                 18.60      17.61  
  9 Binns, Beth A              8 YOTA-NC                19.15      17.72  
 10 Blankenship, Berit A       8 YOTA-NC                20.29      17.73  
 11 Wright, Lilly E            8 SGSA-NC                18.49      17.74  
 12 Pattison, Kathryn E        8 HAC-NC                 19.97      17.75  
 13 Alexander, Lexi J          8 GFSC-NC                20.96      17.97  
 14 Kaidel, Kaya R             8 MOR-NC                 18.10      18.19  
 15 Nixon, Nikki E             7 YOTA-NC                18.54      18.29  
 16 Lange, Campbell E          7 YOTA-NC                20.04      18.38  
 17 Phillips, Abbie E          8 GFSC-NC                19.54      18.41  
 18 DuBois, Brielle J          8 MOR-NC                 19.33      18.45  
 19 James, Mikayla I           8 HAC-NC                 19.64      18.47  
 20 Mahoney, Alyssa A          8 MOR-NC                 22.35      18.55  
 21 Fleming, Alice H           8 MOR-NC                 18.17      18.56  
 22 Henderson, Erin            8 YOTA-NC                20.06      18.61  
 22 Tisch, Lucy E              7 NCAC-NC                22.90      18.61  
 24 Townsend, Annabel K        7 MOR-NC                 18.85      18.67  
 25 Johnson, Elyse C           7 MOR-NC                 19.34      18.70  
 26 White, Sawyer A            8 HAC-NC                 19.81      18.90  
 27 Franklin, Kylee B          8 MOR-NC                 32.99      18.92  
 28 Wisenbaker, Zoe I          7 YOTA-NC                22.67      18.95  
 29 Stephens, Reese M          8 YOTA-NC                19.57      19.02  
 30 Grados, Ximena             8 SGSA-NC                19.39      19.23  
 31 Sharp, Eden O              8 MOR-NC                 18.75      19.31  
 32 Locklear, Marissa N        7 UN-NC                  20.86      19.37  
 33 Thomas, Liv M              7 YOTA-NC                20.07      19.38  
 34 Dellasega, Emma Kate K     8 YOTA-NC                19.86      19.41  
 35 Cummings, Isa L            8 CAT-NC                 19.05      19.50  
 35 Sefried, Juliet T          8 YOTA-NC                17.37      19.50  
 37 Meiferdt, Natalie S        8 YOTA-NC                21.02      19.61  
 38 Mason, Sarah G             8 YOTA-NC                19.83      19.69  
 39 Milne, Ella G              7 GFSC-NC                19.15      19.87  
 40 Millard, Payton M          8 MOR-NC                 30.08      19.92  
 41 Brantley, Charlotte F      8 MOR-NC                 20.29      20.02  
 42 Grant, Dorothy Ellen V     7 MOR-NC                 23.15      20.05  
 43 McKinnon, Nora L           8 YOTA-NC                   NT      20.21  
 44 Penny, Hadley E            7 MOR-NC                 24.04      20.46  
 45 Boes, Emi A                7 MOR-NC                 22.04      20.47  
 46 Biswas, Emma A             8 NCAC-NC                20.24      20.57  
 46 Pelletier, Ava E           8 GFSC-NC                   NT      20.57  
 48 Irish, Natalie Y           8 MOR-NC                 19.79      20.95  
 49 Grau, Taylor M             8 NSS-NC                 24.46      21.34  
 50 Ragains, Caroline J        7 MOR-NC                 21.18      21.44  
 50 Poorbaugh, Harper D        7 GFSC-NC                23.53      21.44  
 52 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC                19.85      21.45  
 53 Cobb, Sawyer C             7 MOR-NC                 19.93      21.75  
 54 Eickhoff, Charlotte D      7 GFSC-NC                23.29      21.80  
 55 Hopkins, Lexi G            8 MOR-NC                 23.33      22.08  
 56 Aberant, Riley D           7 GFSC-NC                23.93      22.21  
 57 Li, Joie N                 8 NCAC-NC                24.37      22.40  
 58 Gazda, Savannah C          8 MOR-NC                 21.67      22.47  
 59 Hammett, Megan E           8 CAT-NC                 21.31      22.54  
 60 Green, Brooklyn M          7 YOTA-NC                26.21      22.72  
 61 Burton, Chloe G            8 NCAC-NC                22.92      22.76  
 62 Dane, Caitlin A            8 MOR-NC                 22.47      23.19  
 63 McMullan, Isla J           7 MOR-NC                 27.63      23.22  
 64 Green, Genevieve L         8 GFSC-NC                27.06      23.36  
 65 DeLoreto, Alice A          7 SGSA-NC                29.37      23.54  
 66 Dai, Carina Z              7 NCAC-NC                26.34      23.59  
 67 Vergnano, Gabriella M      8 GFSC-NC                   NT      23.61  
 68 Jackson, Emory V           8 MOR-NC                 25.00      23.65  
 69 Motteler, Sadie E          8 NCAC-NC                24.25      23.83  
 70 Taylor, Anna S             8 CAT-NC                 28.15      23.86  
 71 Vest, Sadie A              8 SGSA-NC                30.48      23.92  
 72 Gilchrist, Chloe L         8 NCAC-NC                23.61      24.00  
 73 Ashley, Megan V            8 NCAC-NC                23.66      24.28  
 74 Tyndall, Clair E           8 MOR-NC                 27.35      25.04  
 75 Horne, Grace G             8 MOR-NC                 24.13      25.34  
 76 Takenaga, Sophie G         7 CAT-NC                 26.03      25.37  
 77 Kallepalli, Anya           8 NCAC-NC                23.29      25.40  
 78 Pai, Sania S               7 GFSC-NC                30.56      25.69  
 79 Stone, Parker L            7 MOR-NC                 25.85      25.94  
 80 Cattamanchi, Anisha        7 MOR-NC                 26.87      26.40  
 81 Romano, Mia I              8 MOR-NC                 28.00      26.89  
 82 Zafar, Hala I              8 YOTA-NC                   NT      27.80  
 83 Radzai, Reese J            7 GFSC-NC                26.32      28.67  
 84 Herr, Hayley B             7 MOR-NC                 29.00      29.23  
 85 Meskhidze, Mia             7 MOR-NC                 28.00      30.09  
 
Event 8  Boys 7-8 25 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schermer, Brady L          8 MOR-NC                 15.54      14.84  
  2 Clayton, Thomas J          8 GFSC-NC                16.47      15.40  
  3 Beebe, Nolan J             7 MOR-NC                 16.47      16.07  
  4 Delos Santos, Joshua B     8 GFSC-NC                17.38      16.12  
  5 Helmedag, Rigs J           8 MOR-NC                 17.46      16.28  
  6 Cornpropst, Ronan W        7 YOTA-NC                17.24      16.47  
  7 Cook, Andrew L             8 MOR-NC                 18.44      16.59  
  8 Guthrie, Reade A           8 SGSA-NC                17.93      16.64  
  9 Rossato, Finley or Fin M   8 SGSA-NC                16.96      16.76  
 10 Heuer, Cole R              8 MOR-NC                 16.63      16.99  
 11 Nakhla, Luke M             8 MOR-NC                 22.25      17.17  
 12 Schaper, Calvin O          8 CAT-NC                 18.29      17.22  
 13 Van Olst, Parker E         7 CAST-NC                18.80      17.25  
 14 DeVizia, Gabe W            8 YOTA-NC                20.00      17.97  
 15 Piner, Killian M           8 SGSA-NC                18.03      18.03  
 16 Payne, Wade W              8 GFSC-NC                20.09      18.10  
 17 Davis, Elliott C           8 ACCH-NC                20.59      18.46  
 18 Pham, Shawn N              8 CAST-NC                20.92      18.49  
 19 Thomas, Drum               8 MOR-NC                 19.73      18.57  
 20 Davis, James Q             8 MOR-NC                 20.00      18.60  
 21 Dellasega, Sam W           8 YOTA-NC                19.05      18.65  
 22 Mihaly, Lysander S         7 CAT-NC                 17.90      18.72  
 23 Beede, Oliver P            7 YOTA-NC                21.37      18.93  
 24 Zola, Grayson J            8 MOR-NC                 19.05      18.95  
 25 Hill, Nathan R             8 MOR-NC                 19.13      18.97  
 26 Sharron, Raston T          8 MOR-NC                 20.11      19.00  
 27 Durham, David S            8 CAT-NC                    NT      19.01  
 28 Duprey, James M            7 YOTA-NC                19.60      19.09  
 29 Shuck, Christopher W       8 MOR-NC                 25.08      19.12  
 30 Seawell, Christopher L     7 HAC-NC                 23.51      19.32  
 31 Stewart, Dylan P           8 YOTA-NC                18.35      19.49  
 32 Luo, Kevin L               8 NCAC-NC                21.43      20.18  
 33 Elmore, Tanner S           8 MOR-NC                 20.61      20.21  
 34 Gazda, Dex J               8 MOR-NC                 23.63      20.30  
 35 Juricak, Alex C            8 MOR-NC                 22.01      20.42  
 36 Serrano, Robbie J          8 CAT-NC                 20.25      20.51  
 37 Shanmuganathan, Akash A    8 YOTA-NC                23.30      20.55  
 38 Willis, Berkley S          7 SGSA-NC                20.03      20.66  
 39 Oversmith, Tyler A         7 MOR-NC                 22.63      20.67  
 40 Nelson, Cole T             7 MOR-NC                 22.08      20.89  
 41 Coltrane, Chasen A         7 SGSA-NC                20.11      21.05  
 42 Maiorana, Aaron T          7 ACCH-NC                23.67      21.13  
 43 Walcott, Noah S            8 GFSC-NC                28.01      21.29  
 44 Mahmoud, Adam              7 NCAC-NC                23.71      21.67  
 45 Auerbach, Nicholas P       7 YOTA-NC                22.46      21.74  
 46 Smith, Thomas C            7 MOR-NC                 23.84      22.01  
 47 Kim, Josh R                8 CAT-NC                 40.00      22.06  
 48 Bertics, Alan F            8 MOR-NC                 21.73      22.07  
 49 Abraham, Luke D            8 SGSA-NC                22.32      22.19  
 50 Kim, Teo J                 8 NCAC-NC                25.23      22.50  
 51 Shields, Diego S           8 NCAC-NC                23.99      22.67  
 52 Baker, Davis G             8 MOR-NC                 25.78      22.90  
 53 Bonavita, Ryan T           8 MOR-NC                 25.29      23.32  
 54 Tobin, Cam T               8 SGSA-NC                26.91      23.75  
 55 Fass, Brody D              7 CAST-NC                26.42      24.50  
 56 Crawford, Miles M          7 ACCH-NC                23.19      24.54  
 57 Schumann, Palmer J         8 MOR-NC                 30.08      24.79  
 58 Collins, Camden P          8 MOR-NC                 28.97      26.38  
 59 Bakelaar, Luke A           7 YOTA-NC                25.08      26.59  
 60 Dettman, Jonah H           8 GFSC-NC                33.11      29.53  
 61 Hillygus, Jake D           8 CAT-NC                 29.12      30.70  
 62 Owen, Elijah W             8 GFSC-NC                32.53      31.69  
 63 Rafferty, Skye G           8 GFSC-NC                   NT      31.80  
 64 Majercik, Arlen D          7 MOR-NC                 25.71      32.87  
 65 Rafferty, River G          7 GFSC-NC                   NT      33.67  
 
Event 9  Girls 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chintapalli, Neela K       6 YOTA-NC                23.00      23.50  
  2 Carneiro, Amelie L         6 YOTA-NC                24.82      24.12  
  3 Davis, Elise C             6 ACCH-NC                26.71      24.85  
  4 Volpe, Annalisa G          6 YOTA-NC                26.40      24.98  
  5 Schaper, Caroline O        6 CAT-NC                 23.84      25.00  
  6 Powell, Cate G             5 YOTA-NC                27.97      25.89  
  7 Wallace, Celeste E         6 CAST-NC                27.09      26.68  
  8 Purcell, Elaina K          6 MOR-NC                 28.35      27.97  
  9 Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC                25.78      28.75  
 10 Leichtner, Amelia R        5 GFSC-NC                31.76      29.10  
 11 Eklund, Lauren M           6 YOTA-NC                30.43      29.54  
 12 Kiel, Lexi E               6 MOR-NC                 32.98      29.61  
 13 Grossmann, Adele C         6 MOR-NC                 29.80      30.34  
 14 Zola, Embrey A             6 MOR-NC                 30.78      30.43  
 15 Zahnke, Katarina E         6 MOR-NC                 28.24      30.75  
 16 Tisch, Lily C              6 CKS-NC                 32.87      30.80  
 17 Caporaso, Lucia V          6 MOR-NC                 41.53      36.74  
 18 Boggs, Molly K             6 GFSC-NC                49.72      38.32  
 19 Swenson, Lilla E           5 MOR-NC                 40.08      43.40  
 20 Kenney, Abby C             6 CAST-NC                40.74      43.89  
 21 Alexander, Jalyn L         5 GFSC-NC                   NT      51.73  
 22 Turner, Miranda M          5 CAST-NC                   NT      54.91  
 -- Barritt, Helen E           6 ACCH-NC                29.44         DQ  
 
Event 10  Boys 6 & Under 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chaires, Piers A           6 CKS-NC                 23.73      23.55  
  2 Hughes, Holland C          6 CKS-NC                 29.11      25.44  
  3 Cummings, Doran B          6 CAT-NC                 27.81      27.15  
  4 Nunn, Bo B                 6 SGSA-NC                28.33      27.40  
  5 Heuer, Jack W              6 MOR-NC                 29.48      27.61  
  6 Simmons, Roman S           6 UN-NC                  27.72      27.89  
  7 Tobin, Asher K             6 SGSA-NC                32.67      28.21  
  8 Slavik, Matt S             6 GFSC-NC                29.14      28.98  
  9 Jones, Parker D            6 MOR-NC                 42.63      31.32  
 10 Falck, Patterson R         5 MOR-NC                 40.37      38.87  
 11 Bondell, Colin J           5 MOR-NC                 36.13      38.90  
 12 Alexander, Odin J          6 MOR-NC                 40.08      48.35  
 
Event 11  Girls 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whitlock, Devon B          8 MOR-NC                 18.97      18.57  
  2 Elgart, Shayna B           8 MOR-NC                 28.31      18.74  
  3 Hill, Ellie E              8 NCAC-NC                21.74      19.18  
  4 Fleming, Alice H           8 MOR-NC                 19.74      20.50  
  5 Schilling, Abigail R       8 SGSA-NC                22.17      20.75  
  6 Moffett, Lucy E            8 YOTA-NC                21.68      20.89  
  7 Benson, Kate A             8 MOR-NC                 23.42      21.09  
  8 Freedman, Logan W          8 CKS-NC                 22.54      21.14  
  9 Holt, Rainey G             8 MOR-NC                 24.22      21.19  
 10 Yorkery, Cadence A         8 NSS-NC                 22.80      21.38  
 11 Wrenn, Emily L             8 GFSC-NC                24.92      21.60  
 12 Kaidel, Kaya R             8 MOR-NC                 23.23      21.89  
 13 Lange, Campbell E          7 YOTA-NC                25.14      21.91  
 14 Millard, Payton M          8 MOR-NC                 35.08      21.95  
 15 Wright, Lilly E            8 SGSA-NC                23.58      21.96  
 16 Grant, Dorothy Ellen V     7 MOR-NC                 25.70      22.14  
 17 Stephens, Reese M          8 YOTA-NC                24.90      22.17  
 18 Johnson, Elyse C           7 MOR-NC                 23.01      22.41  
 18 James, Mikayla I           8 HAC-NC                 26.77      22.41  
 20 White, Sawyer A            8 HAC-NC                 21.75      22.48  
 21 Mason, Sarah G             8 YOTA-NC                23.83      22.67  
 22 Wisenbaker, Zoe I          7 YOTA-NC                24.64      22.79  
 23 Nixon, Nikki E             7 YOTA-NC                20.84      22.80  
 24 Cummings, Isa L            8 CAT-NC                 23.58      22.97  
 25 Binns, Beth A              8 YOTA-NC                23.83      22.99  
 26 DuBois, Brielle J          8 MOR-NC                 22.76      23.00  
 27 Grados, Ximena             8 SGSA-NC                24.38      23.13  
 28 Smithwick, Emmy C          8 GFSC-NC                24.16      23.17  
 29 Franklin, Kylee B          8 MOR-NC                 35.99      23.29  
 30 Cobb, Sawyer C             7 MOR-NC                 22.39      23.46  
 31 Biswas, Emma A             8 NCAC-NC                23.29      23.53  
 32 Dellasega, Emma Kate K     8 YOTA-NC                25.06      23.63  
 33 Payton, Margaret C         8 YOTA-NC                24.46      23.64  
 34 Townsend, Annabel K        7 MOR-NC                 23.63      23.65  
 35 Meiferdt, Natalie S        8 YOTA-NC                26.08      23.80  
 36 Worthington, Janie M       8 YOTA-NC                26.33      23.81  
 37 Thomas, Liv M              7 YOTA-NC                24.87      23.82  
 38 Mahoney, Alyssa A          8 MOR-NC                 23.04      24.01  
 39 Penny, Hadley E            7 MOR-NC                 28.42      24.21  
 40 Brantley, Charlotte F      8 MOR-NC                 25.59      24.24  
 41 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC                22.24      24.30  
 42 Dane, Caitlin A            8 MOR-NC                 24.17      24.39  
 43 Burton, Chloe G            8 NCAC-NC                28.28      24.42  
 44 Green, Brooklyn M          7 YOTA-NC                24.02      24.51  
 45 Irish, Natalie Y           8 MOR-NC                 22.94      24.59  
 46 Grau, Taylor M             8 NSS-NC                 24.93      24.69  
 47 Vest, Sadie A              8 SGSA-NC                32.55      24.75  
 48 Vergnano, Gabriella M      8 GFSC-NC                29.31      24.99  
 49 Hopkins, Lexi G            8 MOR-NC                 25.31      25.03  
 50 Henderson, Erin            8 YOTA-NC                24.21      25.16  
 51 Horne, Grace G             8 MOR-NC                 30.15      25.26  
 52 Sharp, Eden O              8 MOR-NC                 26.75      25.56  
 53 Boes, Emi A                7 MOR-NC                 25.29      25.83  
 54 Aberant, Riley D           7 GFSC-NC                24.96      25.84  
 54 Ashley, Megan V            8 NCAC-NC                23.91      25.84  
 56 Pelletier, Ava E           8 GFSC-NC                   NT      25.86  
 57 McKinnon, Nora L           8 YOTA-NC                   NT      26.05  
 58 Green, Genevieve L         8 GFSC-NC                26.30      26.19  
 59 Dai, Carina Z              7 NCAC-NC                   NT      26.37  
 60 Romano, Mia I              8 MOR-NC                 31.00      26.42  
 61 Taylor, Anna S             8 CAT-NC                 30.42      26.47  
 62 Gazda, Savannah C          8 MOR-NC                 26.06      26.50  
 63 Gilchrist, Chloe L         8 NCAC-NC                27.40      26.53  
 64 Takenaga, Sophie G         7 CAT-NC                 30.26      26.74  
 65 Jackson, Emory V           8 MOR-NC                 29.00      27.10  
 66 McMullan, Isla J           7 MOR-NC                 37.05      27.12  
 67 Poorbaugh, Harper D        7 GFSC-NC                30.96      27.33  
 68 Zafar, Hala I              8 YOTA-NC                   NT      27.45  
 69 Meskhidze, Mia             7 MOR-NC                 30.00      27.47  
 70 Kallepalli, Anya           8 NCAC-NC                28.71      28.19  
 71 Radzai, Reese J            7 GFSC-NC                28.80      28.50  
 72 Tyndall, Clair E           8 MOR-NC                 28.09      28.67  
 73 Stone, Parker L            7 MOR-NC                 31.67      28.70  
 74 Eickhoff, Charlotte D      7 GFSC-NC                29.99      29.09  
 75 DeLoreto, Alice A          7 SGSA-NC                35.15      29.30  
 76 Milne, Ella G              7 GFSC-NC                28.45      29.35  
 77 Hammett, Megan E           8 CAT-NC                 28.16      29.76  
 78 Pai, Sania S               7 GFSC-NC                   NT      30.05  
 79 Motteler, Sadie E          8 NCAC-NC                29.85      30.36  
 80 Cattamanchi, Anisha        7 MOR-NC                 34.04      32.40  
 81 Herr, Hayley B             7 MOR-NC                 37.66      33.97  
 -- Li, Joie N                 8 NCAC-NC                24.49         DQ  
 -- Pattison, Kathryn E        8 HAC-NC                 24.42         DQ  
 
Event 12  Boys 7-8 25 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schermer, Brady L          8 MOR-NC                 19.58      18.69  
  2 Li, Jason N                8 NCAC-NC                20.54      19.08  
  2 Guthrie, Reade A           8 SGSA-NC                21.14      19.08  
  4 Cornpropst, Ronan W        7 YOTA-NC                20.88      19.48  
  5 Beebe, Nolan J             7 MOR-NC                 20.86      19.85  
  5 Cook, Andrew L             8 MOR-NC                 22.40      19.85  
  7 Roberts, Henry C           7 MOR-NC                 19.82      19.97  
  8 Piner, Killian M           8 SGSA-NC                22.33      20.20  
  9 Sha, Cody L                7 YOTA-NC                22.09      20.25  
 10 Seawell, Christopher L     7 HAC-NC                 21.19      20.31  
 11 Schaper, Calvin O          8 CAT-NC                 22.68      20.72  
 12 Van Olst, Parker E         7 CAST-NC                21.62      20.76  
 13 Dawson, Jacob A            8 YOTA-NC                22.29      21.00  
 13 Payne, Wade W              8 GFSC-NC                23.73      21.00  
 15 Hill, Nathan R             8 MOR-NC                 22.49      21.40  
 16 Heuer, Cole R              8 MOR-NC                 22.40      21.48  
 17 Rossato, Finley or Fin M   8 SGSA-NC                21.53      21.49  
 18 Helmedag, Rigs J           8 MOR-NC                 21.02      21.60  
 19 Pham, Shawn N              8 CAST-NC                23.61      21.67  
 20 Battaglini, Vincent L      7 YOTA-NC                23.42      21.73  
 21 Elmore, Tanner S           8 MOR-NC                 22.18      21.87  
 22 Durham, David S            8 CAT-NC                    NT      22.22  
 23 Mihaly, Lysander S         7 CAT-NC                 25.80      22.28  
 24 Thomas, Drum               8 MOR-NC                 23.64      22.47  
 25 Nakhla, Luke M             8 MOR-NC                 26.90      22.60  
 26 Serrano, Robbie J          8 CAT-NC                 22.01      22.98  
 27 Zola, Grayson J            8 MOR-NC                 23.98      23.22  
 28 Juricak, Alex C            8 MOR-NC                 25.39      23.23  
 29 Gwaltney, Cole T           7 YOTA-NC                25.22      23.24  
 30 Dellasega, Sam W           8 YOTA-NC                26.87      23.60  
 31 DeVizia, Gabe W            8 YOTA-NC                26.87      23.85  
 32 Kim, Teo J                 8 NCAC-NC                30.04      24.26  
 33 Shanmuganathan, Akash A    8 YOTA-NC                25.86      24.47  
 34 Coltrane, Chasen A         7 SGSA-NC                24.97      24.49  
 35 Davis, James Q             8 MOR-NC                 25.00      24.84  
 36 Auerbach, Nicholas P       7 YOTA-NC                25.00      24.86  
 37 Davis, Elliott C           8 ACCH-NC                26.30      24.87  
 38 Beede, Oliver P            7 YOTA-NC                28.94      24.90  
 39 Oversmith, Tyler A         7 MOR-NC                 26.02      24.95  
 40 Walcott, Noah S            8 GFSC-NC                37.15      25.06  
 41 Kim, Josh R                8 CAT-NC                 45.00      25.13  
 41 Crawford, Miles M          7 ACCH-NC                26.54      25.13  
 43 Willis, Berkley S          7 SGSA-NC                24.31      25.22  
 44 Nelson, Cole T             7 MOR-NC                 27.64      25.26  
 45 Smith, Thomas C            7 MOR-NC                 25.28      25.46  
 46 Shuck, Christopher W       8 MOR-NC                 27.83      25.56  
 47 Duprey, James M            7 YOTA-NC                28.90      25.85  
 48 Gazda, Dex J               8 MOR-NC                 24.13      26.15  
 49 Baker, Davis G             8 MOR-NC                 30.08      26.32  
 50 Sharron, Raston T          8 MOR-NC                 23.65      26.66  
 51 Abraham, Luke D            8 SGSA-NC                28.52      27.42  
 52 Bakelaar, Luke A           7 YOTA-NC                30.54      28.16  
 53 Tobin, Cam T               8 SGSA-NC                36.38      28.49  
 54 Maiorana, Aaron T          7 ACCH-NC                28.75      28.60  
 55 Bertics, Alan F            8 MOR-NC                 29.81      28.62  
 56 Majercik, Arlen D          7 MOR-NC                 32.00      29.00  
 57 Rafferty, Skye G           8 GFSC-NC                   NT      29.52  
 58 Bonavita, Ryan T           8 MOR-NC                 28.82      29.91  
 59 Schumann, Palmer J         8 MOR-NC                 30.83      29.93  
 60 Fass, Brody D              7 CAST-NC                31.62      29.99  
 61 Shields, Diego S           8 NCAC-NC                41.94      30.08  
 62 Owen, Elijah W             8 GFSC-NC                45.03      31.65  
 63 Dettman, Jonah H           8 GFSC-NC                   NT      33.63  
 64 Hillygus, Jake D           8 CAT-NC                 31.84      34.11  
 65 Collins, Camden P          8 MOR-NC                 40.00      48.07  
 -- Stewart, Dylan P           8 YOTA-NC                22.22         DQ  
 
Event 13  Girls 7-8 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schmitz, Madison G         8 GFSC-NC              1:24.19    1:23.59  
                  40.57     1:23.59 (43.02)                                        
  2 Mitchell, Aubrey J         8 YOTA-NC              1:44.82    1:31.16  
                  42.77     1:31.16 (48.39)                                        
  3 Mahmoud, Noor T            8 NCAC-NC              1:41.88    1:38.72  
                  47.84     1:38.72 (50.88)                                        
  4 Richey, Ruby R             8 YOTA-NC              1:48.69    1:38.97  
  5 Wrenn, Emily L             8 GFSC-NC              1:41.13    1:40.19  
                  46.53     1:40.19 (53.66)                                        
  6 Phillips, Abbie E          8 GFSC-NC              1:55.18    1:43.24  
                  48.89     1:43.24 (54.35)                                        
  7 Sefried, Juliet T          8 YOTA-NC                   NT    1:43.70  
                  48.76     1:43.70 (54.94)                                        
  8 Tisch, Lucy E              7 NCAC-NC              1:50.18    1:43.93  
                  49.52     1:43.93 (54.41)                                        
  9 Robertson, Mesah S         8 YOTA-NC              2:22.06    1:43.96  
                  49.89     1:43.96 (54.07)                                        
 10 Smithwick, Emmy C          8 GFSC-NC                   NT    1:47.14  
                  51.40     1:47.14 (55.74)                                        
 11 Creek-Anderson, Mya J      8 YOTA-NC              1:47.51    1:48.72  
                  51.11     1:48.72 (57.61)                                        
 12 Lorms, Margaret A          8 YOTA-NC                   NT    1:58.28  
                  53.95   1:58.28 (1:04.33)                                        
 13 Ragains, Caroline J        7 MOR-NC               1:55.00    1:58.69  
 14 Hilton, Avery N            7 YOTA-NC              1:58.03    2:00.05  
                  58.82   2:00.05 (1:01.23)                                        
 15 Shannon, Kate A            8 YOTA-NC                   NT    2:02.12  
 16 Green, Brooklyn M          7 YOTA-NC              2:20.29    2:03.70  
 17 Aberant, Riley D           7 GFSC-NC                   NT    2:06.76  
                  58.63   2:06.76 (1:08.13)                                        
 -- Blankenship, Berit A       8 YOTA-NC              2:00.09         DQ  
                  52.45          DQ (57.52)                                        
 -- Eickhoff, Charlotte D      7 GFSC-NC                   NT         DQ  
                1:01.00        DQ (1:06.44)                                        
 -- Poorbaugh, Harper D        7 GFSC-NC                   NT         DQ  
                1:03.99        DQ (1:11.65)                                        
 
Event 14  Boys 7-8 100 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chaires, Colton or Colt    8 NCAC-NC              1:26.88    1:25.19  
                  42.72     1:25.19 (42.47)                                        
  2 Clayton, Thomas J          8 GFSC-NC              1:31.10    1:27.30  
                  41.83     1:27.30 (45.47)                                        
  3 Schermer, Brady L          8 MOR-NC               1:31.57    1:29.82  
                  43.92     1:29.82 (45.90)                                        
  4 Halas, Matej S             8 NCAC-NC              1:38.70    1:37.63  
  5 Wu, Ames H                 8 NCAC-NC              1:35.69    1:41.10  
                  51.45     1:41.10 (49.65)                                        
  6 Payne, Wade W              8 GFSC-NC                   NT    1:43.44  
                  47.94     1:43.44 (55.50)                                        
  7 Luo, Kevin L               8 NCAC-NC              1:51.01    1:46.19  
  8 Morris, Cameron J          8 YOTA-NC              1:54.15    1:55.89  
                1:00.08     1:55.89 (55.81)                                        
 -- Roberts, Henry C           7 MOR-NC               1:36.00         DQ  
                  43.62          DQ (45.90)                                        
 
Event 15  Girls 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chintapalli, Neela K       6 YOTA-NC                28.56      27.40  
  2 Carneiro, Amelie L         6 YOTA-NC                31.13      29.78  
  3 Davis, Elise C             6 ACCH-NC                33.63      30.14  
  4 Kiel, Lexi E               6 MOR-NC                 28.72      30.91  
  5 Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC                35.44      32.28  
  6 Eklund, Lauren M           6 YOTA-NC                37.01      32.47  
  7 Volpe, Annalisa G          6 YOTA-NC                47.41      33.65  
  8 Wallace, Celeste E         6 CAST-NC                42.86      33.99  
  9 Powell, Cate G             5 YOTA-NC                45.09      36.02  
 10 Zahnke, Katarina E         6 MOR-NC                 50.60      45.11  
 11 Grossmann, Adele C         6 MOR-NC                 45.08      45.52  
 12 Tisch, Lily C              6 CKS-NC                 56.21      56.81  
 -- Zola, Embrey A             6 MOR-NC                 36.70         DQ  
 -- Caporaso, Lucia V          6 MOR-NC                 40.00         DQ  
 -- Swenson, Lilla E           5 MOR-NC                 45.08         DQ  
 -- Leichtner, Amelia R        5 GFSC-NC                46.37         DQ  
 -- Kenney, Abby C             6 CAST-NC                42.31         DQ  
 -- Turner, Miranda M          5 CAST-NC                   NT         DQ  
 -- Purcell, Elaina K          6 MOR-NC                 32.61         DQ  
 -- Schaper, Caroline O        6 CAT-NC                 35.99         DQ  
 
Event 16  Boys 6 & Under 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nunn, Bo B                 6 SGSA-NC                33.94      29.15  
  2 Simmons, Roman S           6 UN-NC                  32.19      29.93  
  3 Chaires, Piers A           6 CKS-NC                 32.08      30.58  
  4 Hughes, Holland C          6 CKS-NC                 33.54      33.67  
  5 Bacon, Chance M            6 GFSC-NC                42.00      42.96  
 -- Heuer, Jack W              6 MOR-NC                 34.77         DQ  
 -- Jones, Parker D            6 MOR-NC                 50.08         DQ  
 -- Falck, Patterson R         5 MOR-NC                 36.82         DQ  
 -- Bondell, Colin J           5 MOR-NC                 58.87         DQ  
 -- Cummings, Doran B          6 CAT-NC                 51.52         DQ  
 -- Slavik, Matt S             6 GFSC-NC                41.76         DQ  
 -- Tobin, Asher K             6 SGSA-NC                   NT         DQ  
 
Event 17  Girls 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Shannon, Kate A            8 YOTA-NC                22.85      21.79  
  2 Creek-Anderson, Mya J      8 YOTA-NC                23.85      22.10  
  3 Alexander, Lexi J          8 GFSC-NC                26.53      22.69  
  4 Benson, Kate A             8 MOR-NC                 25.08      22.72  
  5 Moffett, Lucy E            8 YOTA-NC                26.79      23.25  
  6 Dellasega, Emma Kate K     8 YOTA-NC                24.39      23.76  
  7 Robertson, Mesah S         8 YOTA-NC                29.66      23.87  
  8 Schilling, Abigail R       8 SGSA-NC                25.18      23.93  
  9 Freedman, Logan W          8 CKS-NC                 24.70      24.55  
 10 Phillips, Abbie E          8 GFSC-NC                27.21      24.61  
 11 Kaidel, Kaya R             8 MOR-NC                 25.71      24.77  
 12 Blankenship, Berit A       8 YOTA-NC                25.20      24.86  
 13 Stephens, Reese M          8 YOTA-NC                28.88      24.94  
 14 Worthington, Janie M       8 YOTA-NC                28.20      25.20  
 15 Henderson, Erin            8 YOTA-NC                26.52      25.40  
 16 Meiferdt, Natalie S        8 YOTA-NC                27.42      25.56  
 17 Smithwick, Emmy C          8 GFSC-NC                28.68      26.09  
 18 Fleming, Alice H           8 MOR-NC                 30.08      26.40  
 19 Wisenbaker, Zoe I          7 YOTA-NC                30.24      26.96  
 20 Biswas, Emma A             8 NCAC-NC                28.74      27.19  
 21 Gazda, Savannah C          8 MOR-NC                 26.62      27.27  
 21 Lorms, Margaret A          8 YOTA-NC                27.98      27.27  
 23 Mason, Sarah G             8 YOTA-NC                31.47      27.31  
 24 Lange, Campbell E          7 YOTA-NC                30.09      27.35  
 25 Meskhidze, Mia             7 MOR-NC                 32.00      27.63  
 26 Penny, Hadley E            7 MOR-NC                 30.20      27.79  
 27 Cummings, Isa L            8 CAT-NC                 25.69      27.94  
 28 Boes, Emi A                7 MOR-NC                 26.97      28.09  
 29 McKinnon, Nora L           8 YOTA-NC                   NT      28.10  
 30 Locklear, Marissa N        7 UN-NC                  29.44      28.18  
 31 White, Sawyer A            8 HAC-NC                 27.77      28.35  
 32 Nixon, Nikki E             7 YOTA-NC                28.78      28.51  
 33 Green, Genevieve L         8 GFSC-NC                28.89      28.79  
 34 Motteler, Sadie E          8 NCAC-NC                29.98      28.87  
 35 Brantley, Charlotte F      8 MOR-NC                 30.96      28.96  
 36 Wright, Lilly E            8 SGSA-NC                31.52      29.14  
 37 Mahoney, Alyssa A          8 MOR-NC                 28.99      29.80  
 38 Pattison, Kathryn E        8 HAC-NC                 30.99      30.13  
 39 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC                31.97      30.23  
 40 Grau, Taylor M             8 NSS-NC                 33.53      30.25  
 41 Taylor, Anna S             8 CAT-NC                 30.19      30.30  
 42 Sharp, Eden O              8 MOR-NC                 38.64      30.39  
 43 Dane, Caitlin A            8 MOR-NC                 28.73      30.55  
 44 Millard, Payton M          8 MOR-NC                 40.08      30.75  
 45 Franklin, Kylee B          8 MOR-NC                 41.99      30.78  
 46 Eickhoff, Charlotte D      7 GFSC-NC                31.56      30.98  
 47 Vergnano, Gabriella M      8 GFSC-NC                40.60      31.02  
 48 Poorbaugh, Harper D        7 GFSC-NC                41.47      31.13  
 49 Binns, Beth A              8 YOTA-NC                35.71      31.15  
 50 Zafar, Hala I              8 YOTA-NC                   NT      32.00  
 51 DuBois, Brielle J          8 MOR-NC                 27.86      32.03  
 52 Jackson, Emory V           8 MOR-NC                 32.00      32.13  
 52 James, Mikayla I           8 HAC-NC                 31.99      32.13  
 54 Burton, Chloe G            8 NCAC-NC                31.62      33.04  
 55 Grados, Ximena             8 SGSA-NC                34.37      34.29  
 56 Hammett, Megan E           8 CAT-NC                 34.90      35.15  
 57 Herr, Hayley B             7 MOR-NC                 39.08      35.87  
 58 Cobb, Sawyer C             7 MOR-NC                 34.92      36.53  
 59 Dai, Carina Z              7 NCAC-NC                42.89      36.86  
 60 Hopkins, Lexi G            8 MOR-NC                 37.83      37.12  
 61 Cattamanchi, Anisha        7 MOR-NC                 38.00      37.38  
 62 Ragains, Caroline J        7 MOR-NC                 32.31      37.82  
 63 DeLoreto, Alice A          7 SGSA-NC                   NT      38.10  
 64 Tyndall, Clair E           8 MOR-NC                 44.96      40.73  
 65 Pai, Sania S               7 GFSC-NC                34.96      43.29  
 -- Takenaga, Sophie G         7 CAT-NC                 44.00         DQ  
 -- Payton, Margaret C         8 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Irish, Natalie Y           8 MOR-NC                 27.95         DQ  
 -- Stone, Parker L            7 MOR-NC                 30.79         DQ  
 -- Vest, Sadie A              8 SGSA-NC                   NT         DQ  
 -- Elgart, Shayna B           8 MOR-NC                 29.07         DQ  
 -- Romano, Mia I              8 MOR-NC                 33.00         DQ  
 -- McMullan, Isla J           7 MOR-NC                 38.00         DQ  
 
Event 18  Boys 7-8 25 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sharron, Raston T          8 MOR-NC                 20.54      22.09  
  2 Schaper, Calvin O          8 CAT-NC                 23.41      22.32  
  3 Pham, Shawn N              8 CAST-NC                23.54      22.85  
  4 Mihaly, Lysander S         7 CAT-NC                 23.03      23.35  
  5 DeVizia, Gabe W            8 YOTA-NC                24.80      23.77  
  6 Cook, Andrew L             8 MOR-NC                 28.93      24.00  
  7 Piner, Killian M           8 SGSA-NC                26.94      24.31  
  8 Nakhla, Luke M             8 MOR-NC                 30.08      24.86  
  9 Shuck, Christopher W       8 MOR-NC                 30.08      25.55  
 10 Guthrie, Reade A           8 SGSA-NC                25.85      25.61  
 11 Sha, Cody L                7 YOTA-NC                26.40      25.64  
 12 Gazda, Dex J               8 MOR-NC                 26.20      26.39  
 13 Stewart, Dylan P           8 YOTA-NC                24.35      26.81  
 14 Elmore, Tanner S           8 MOR-NC                 26.42      26.96  
 15 Hill, Nathan R             8 MOR-NC                 27.25      27.02  
 16 Dellasega, Sam W           8 YOTA-NC                30.79      28.03  
 16 Battaglini, Vincent L      7 YOTA-NC                30.09      28.03  
 18 Gwaltney, Cole T           7 YOTA-NC                27.62      28.39  
 19 Beede, Oliver P            7 YOTA-NC                35.58      28.91  
 20 Juricak, Alex C            8 MOR-NC                 35.23      28.95  
 21 Coulter, Ezra T            7 YOTA-NC                27.72      28.96  
 22 Bonavita, Ryan T           8 MOR-NC                 29.77      29.54  
 23 Davis, James Q             8 MOR-NC                 28.00      30.55  
 24 Nelson, Cole T             7 MOR-NC                 32.57      30.88  
 25 Davis, Elliott C           8 ACCH-NC                30.24      31.07  
 26 Duprey, James M            7 YOTA-NC                41.18      31.67  
 27 Smith, Thomas C            7 MOR-NC                 34.25      32.26  
 28 Abraham, Luke D            8 SGSA-NC                32.59      33.10  
 29 Cornpropst, Ronan W        7 YOTA-NC                27.81      33.41  
 30 Dawson, Jacob A            8 YOTA-NC                30.99      33.42  
 31 Schumann, Palmer J         8 MOR-NC                 36.00      34.57  
 32 Auerbach, Nicholas P       7 YOTA-NC                34.22      34.83  
 33 Durham, David S            8 CAT-NC                    NT      35.30  
 34 Rafferty, Skye G           8 GFSC-NC                   NT      35.77  
 35 Collins, Camden P          8 MOR-NC                 40.00      36.14  
 36 Coltrane, Chasen A         7 SGSA-NC                34.41      37.32  
 37 Rossato, Finley or Fin M   8 SGSA-NC                   NT      37.35  
 38 Baker, Davis G             8 MOR-NC                 40.08      37.62  
 39 Bakelaar, Luke A           7 YOTA-NC                40.37      40.98  
 40 Tobin, Cam T               8 SGSA-NC                   NT      46.80  
 -- Fass, Brody D              7 CAST-NC                39.86         DQ  
 -- Owen, Elijah W             8 GFSC-NC              1:02.48         DQ  
 -- Rafferty, River G          7 GFSC-NC                   NT         DQ  
 -- Seawell, Christopher L     7 HAC-NC                 31.99         DQ  
 -- Bertics, Alan F            8 MOR-NC                 40.00         DQ  
 -- Willis, Berkley S          7 SGSA-NC                25.60         DQ  
 -- Serrano, Robbie J          8 CAT-NC                 38.00         DQ  
 -- Kim, Josh R                8 CAT-NC                 50.00         DQ  
 
Event 19  Girls 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schmitz, Madison G         8 GFSC-NC              1:31.58    1:28.23  
                  40.26     1:28.23 (47.97)                                        
  2 Holt, Rainey G             8 MOR-NC               1:56.14    1:35.91  
                  44.56     1:35.91 (51.35)                                        
  3 Whitlock, Devon B          8 MOR-NC               1:39.21    1:35.93  
  4 Hill, Ellie E              8 NCAC-NC              1:40.95    1:39.17  
                  44.65     1:39.17 (54.52)                                        
  5 Richey, Ruby R             8 YOTA-NC                   NT    1:39.59  
                  49.59     1:39.59 (50.00)                                        
  6 Yorkery, Cadence A         8 NSS-NC               1:44.49    1:40.20  
                  45.00     1:40.20 (55.20)                                        
  7 Benson, Kate A             8 MOR-NC               1:45.32    1:41.48  
                  48.70     1:41.48 (52.78)                                        
  8 Wrenn, Emily L             8 GFSC-NC              1:41.88    1:41.83  
                  46.84     1:41.83 (54.99)                                        
  9 Elgart, Shayna B           8 MOR-NC               1:43.29    1:41.97  
                  44.71     1:41.97 (57.26)                                        
 10 Alexander, Lexi J          8 GFSC-NC              1:52.43    1:42.27  
                  51.14     1:42.27 (51.13)                                        
 11 Shannon, Kate A            8 YOTA-NC              1:48.09    1:43.86  
                  49.78     1:43.86 (54.08)                                        
 12 Mahmoud, Noor T            8 NCAC-NC              1:43.76    1:44.99  
                  47.73     1:44.99 (57.26)                                        
 13 Townsend, Annabel K        7 MOR-NC               1:55.61    1:46.02  
                  48.81     1:46.02 (57.21)                                        
 14 Leichtner, Madeline G      8 GFSC-NC              1:48.23    1:48.42  
                  50.91     1:48.42 (57.51)                                        
 15 Mason, Sarah G             8 YOTA-NC              1:56.66    1:48.51  
                  47.59   1:48.51 (1:00.92)                                        
 16 Thomas, Liv M              7 YOTA-NC                   NT    1:48.55  
                  48.97     1:48.55 (59.58)                                        
 17 Nixon, Nikki E             7 YOTA-NC                   NT    1:48.78  
                  49.99     1:48.78 (58.79)                                        
 18 Tisch, Lucy E              7 NCAC-NC              1:53.07    1:49.98  
                  54.19     1:49.98 (55.79)                                        
 19 Smithwick, Emmy C          8 GFSC-NC              1:54.71    1:51.63  
                  52.90     1:51.63 (58.73)                                        
 20 DuBois, Brielle J          8 MOR-NC               1:58.99    1:53.40  
                  50.98   1:53.40 (1:02.42)                                        
 21 Mahoney, Alyssa A          8 MOR-NC               1:59.99    1:53.70  
                  50.74   1:53.70 (1:02.96)                                        
 22 Worthington, Janie M       8 YOTA-NC              2:17.80    1:54.95  
                  55.65     1:54.95 (59.30)                                        
 23 Phillips, Abbie E          8 GFSC-NC              1:58.21    1:57.39  
                  55.42   1:57.39 (1:01.97)                                        
 24 Dane, Caitlin A            8 MOR-NC               1:58.85    1:57.58  
                  53.90   1:57.58 (1:03.68)                                        
 25 Irish, Natalie Y           8 MOR-NC               1:58.99    1:57.62  
                  53.87   1:57.62 (1:03.75)                                        
 26 Lorms, Margaret A          8 YOTA-NC                   NT    1:58.88  
                  56.17   1:58.88 (1:02.71)                                        
 27 Johnson, Elyse C           7 MOR-NC               1:59.20    1:59.07  
                  49.85   1:59.07 (1:09.22)                                        
 28 Brantley, Charlotte F      8 MOR-NC               2:05.59    2:00.34  
                  54.29   2:00.34 (1:06.05)                                        
 29 Henderson, Erin            8 YOTA-NC              1:51.66    2:01.98  
                  57.70   2:01.98 (1:04.28)                                        
 30 Hilton, Avery N            7 YOTA-NC                   NT    2:05.05  
                  58.07   2:05.05 (1:06.98)                                        
 31 Li, Joie N                 8 NCAC-NC              2:12.12    2:06.99  
                  57.50   2:06.99 (1:09.49)                                        
 32 Gazda, Savannah C          8 MOR-NC               2:25.99    2:10.92  
                1:06.51   2:10.92 (1:04.41)                                        
 33 Grant, Dorothy Ellen V     7 MOR-NC               2:15.00    2:11.45  
                  58.42   2:11.45 (1:13.03)                                        
 34 Milne, Ella G              7 GFSC-NC                   NT    2:12.62  
                1:09.04   2:12.62 (1:03.58)                                        
 35 Kallepalli, Anya           8 NCAC-NC                   NT    2:15.89  
                1:05.34   2:15.89 (1:10.55)                                        
 36 Gilchrist, Chloe L         8 NCAC-NC                   NT    2:18.79  
                1:09.11   2:18.79 (1:09.68)                                        
 37 Eklund, Lauren M           6 YOTA-NC                   NT    2:30.06  
                1:08.56   2:30.06 (1:21.50)                                        
 -- Creek-Anderson, Mya J      8 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  47.62          DQ (51.08)                                        
 -- Green, Brooklyn M          7 YOTA-NC                   NT         DQ  
                1:17.78                                                            
 -- Radzai, Reese J            7 GFSC-NC                   NT         DQ  
                1:14.40        DQ (1:35.13)                                        
 -- Boes, Emi A                7 MOR-NC               2:20.00         DQ  
                1:02.16        DQ (1:10.41)                                        
 -- Blankenship, Berit A       8 YOTA-NC              2:05.09         DQ  
                  51.58          DQ (57.38)                                        
 -- Freedman, Logan W          8 CKS-NC               1:58.23         DQ  
                  50.52          DQ (59.16)                                        
 
Event 20  Boys 8 & Under 100 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chaires, Colton or Colt    8 NCAC-NC              1:29.12    1:28.61  
                  41.21     1:28.61 (47.40)                                        
  2 Clayton, Thomas J          8 GFSC-NC              1:40.10    1:31.36  
                  41.54     1:31.36 (49.82)                                        
  3 Delos Santos, Joshua B     8 GFSC-NC              1:40.54    1:32.06  
                  43.45     1:32.06 (48.61)                                        
  4 Li, Jason N                8 NCAC-NC              1:37.10    1:32.08  
                  41.75     1:32.08 (50.33)                                        
  5 Roberts, Henry C           7 MOR-NC               1:38.64    1:34.78  
                  44.09     1:34.78 (50.69)                                        
  6 Schermer, Brady L          8 MOR-NC               1:33.46    1:35.57  
                  45.67     1:35.57 (49.90)                                        
  7 Halas, Matej S             8 NCAC-NC              1:37.49    1:36.01  
                  45.51     1:36.01 (50.50)                                        
  8 Heuer, Cole R              8 MOR-NC               1:38.69    1:40.97  
                  45.22     1:40.97 (55.75)                                        
  9 Zola, Grayson J            8 MOR-NC               1:55.00    1:44.84  
                  50.15     1:44.84 (54.69)                                        
 10 Thomas, Drum               8 MOR-NC               1:55.00    1:46.00  
                  49.71     1:46.00 (56.29)                                        
 11 Beebe, Nolan J             7 MOR-NC               1:47.52    1:46.24  
                  50.65     1:46.24 (55.59)                                        
 12 Sharron, Raston T          8 MOR-NC               1:49.99    1:46.76  
                  55.75     1:46.76 (51.01)                                        
 13 Stewart, Dylan P           8 YOTA-NC              1:46.66    1:46.97  
                  50.51     1:46.97 (56.46)                                        
 14 Helmedag, Rigs J           8 MOR-NC               1:43.94    1:47.15  
                  49.93     1:47.15 (57.22)                                        
 15 Van Olst, Parker E         7 CAST-NC              1:53.84    1:47.18  
                  47.98     1:47.18 (59.20)                                        
 16 Dawson, Jacob A            8 YOTA-NC              1:44.44    1:52.43  
                  44.77   1:52.43 (1:07.66)                                        
 17 Luo, Kevin L               8 NCAC-NC              1:59.61    1:55.87  
                  54.60   1:55.87 (1:01.27)                                        
 18 Payne, Wade W              8 GFSC-NC                   NT    1:57.55  
                  52.11   1:57.55 (1:05.44)                                        
 19 Walcott, Noah S            8 GFSC-NC                   NT    1:57.57  
                  55.52   1:57.57 (1:02.05)                                        
 20 Shanmuganathan, Akash A    8 YOTA-NC              2:14.57    1:58.91  
                  53.72   1:58.91 (1:05.19)                                        
 21 Morris, Cameron J          8 YOTA-NC              2:02.02    1:59.18  
                  59.81     1:59.18 (59.37)                                        
 22 Davis, Elliott C           8 ACCH-NC              2:15.00    2:13.02  
                1:03.74   2:13.02 (1:09.28)                                        
 23 Nelson, Cole T             7 MOR-NC               2:13.26    2:14.65  
                1:02.96   2:14.65 (1:11.69)                                        
 24 Coulter, Ezra T            7 YOTA-NC                   NT    2:17.51  
                1:09.18   2:17.51 (1:08.33)                                        
 25 Rafferty, Skye G           8 GFSC-NC                   NT    2:27.97  
                1:13.44   2:27.97 (1:14.53)                                        
 -- Oversmith, Tyler A         7 MOR-NC               2:08.51         DQ  
                  54.16        DQ (1:10.97)                                        
 -- Gazda, Dex J               8 MOR-NC               2:25.99         DQ  
                  58.27        DQ (1:04.38)                                        
 -- Mahmoud, Adam              7 NCAC-NC                   NT         DQ  
                1:01.42        DQ (1:12.07)                                        
 -- Wu, Ames H                 8 NCAC-NC                   NT         DQ  
                  48.72          DQ (53.81)                                        
 -- DeVizia, Gabe W            8 YOTA-NC                   NT         DQ  
                  49.79          DQ (56.31)                                        
 -- Bacon, Chance M            6 GFSC-NC                   NT         DQ  
                1:25.32        DQ (1:31.89)                                        
 
Event 21  Girls 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chintapalli, Neela K       6 YOTA-NC                26.95      22.97  
  2 Carneiro, Amelie L         6 YOTA-NC                29.04      26.43  
  3 Purcell, Elaina K          6 MOR-NC                 29.28      30.36  
  4 Volpe, Annalisa G          6 YOTA-NC                36.10      30.79  
  5 Schaper, Caroline O        6 CAT-NC                 31.39      30.91  
  6 Grossmann, Adele C         6 MOR-NC                 39.68      44.62  
  7 Zahnke, Katarina E         6 MOR-NC                 45.21      49.36  
 -- Zola, Embrey A             6 MOR-NC                 32.68         DQ  
 -- Kiel, Lexi E               6 MOR-NC                 35.54         DQ  
 -- Wallace, Celeste E         6 CAST-NC                   NT         DQ  
 -- Kenney, Abby C             6 CAST-NC                34.14         DQ  
 -- Tisch, Lily C              6 CKS-NC                    NT         DQ  
 -- Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC                31.22         DQ  
 
Event 22  Boys 6 & Under 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chaires, Piers A           6 CKS-NC                 28.16      23.41  
  2 Nunn, Bo B                 6 SGSA-NC                30.75      27.34  
  3 Simmons, Roman S           6 UN-NC                  28.57      29.02  
  4 Heuer, Jack W              6 MOR-NC                 33.08      31.92  
  5 Tobin, Asher K             6 SGSA-NC                   NT      34.17  
  6 Hughes, Holland C          6 CKS-NC                 42.23      37.10  
  7 Cummings, Doran B          6 CAT-NC                 35.00      37.22  
  8 Bacon, Chance M            6 GFSC-NC                   NT      45.86  
 -- Bondell, Colin J           5 MOR-NC                 49.86         DQ  
 -- Falck, Patterson R         5 MOR-NC                 45.00         DQ  
 -- Jones, Parker D            6 MOR-NC                 45.08         DQ  
 
Event 23  Girls 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Hill, Ellie E              8 NCAC-NC                21.93      19.10  
  2 Whitlock, Devon B          8 MOR-NC                 19.08      19.20  
  3 Wrenn, Emily L             8 GFSC-NC                23.87      19.22  
  4 Yorkery, Cadence A         8 NSS-NC                 20.59      19.29  
  5 Schilling, Abigail R       8 SGSA-NC                21.43      19.37  
  6 Holt, Rainey G             8 MOR-NC                 21.92      19.41  
  7 Fleming, Alice H           8 MOR-NC                 20.19      19.48  
  8 Townsend, Annabel K        7 MOR-NC                 22.40      20.58  
  9 Wisenbaker, Zoe I          7 YOTA-NC                25.72      21.18  
 10 Johnson, Elyse C           7 MOR-NC                 20.34      21.28  
 11 Mahmoud, Noor T            8 NCAC-NC                20.58      21.60  
 12 Grau, Taylor M             8 NSS-NC                 24.95      21.77  
 13 Leichtner, Madeline G      8 GFSC-NC                23.98      21.95  
 14 Moffett, Lucy E            8 YOTA-NC                27.25      21.96  
 15 Pattison, Kathryn E        8 HAC-NC                 24.00      22.49  
 16 Sefried, Juliet T          8 YOTA-NC                21.08      23.14  
 17 Sharp, Eden O              8 MOR-NC                 23.95      23.18  
 18 Grados, Ximena             8 SGSA-NC                25.88      23.29  
 19 Robertson, Mesah S         8 YOTA-NC                27.09      23.53  
 20 Binns, Beth A              8 YOTA-NC                40.99      23.64  
 21 Millard, Payton M          8 MOR-NC                 35.08      24.52  
 22 Kaidel, Kaya R             8 MOR-NC                 25.19      24.79  
 23 Lange, Campbell E          7 YOTA-NC                28.09      24.98  
 24 Tisch, Lucy E              7 NCAC-NC                25.72      25.04  
 24 Wright, Lilly E            8 SGSA-NC                   NT      25.04  
 26 Thomas, Liv M              7 YOTA-NC                26.25      25.31  
 27 Li, Joie N                 8 NCAC-NC                28.66      26.28  
 28 Lorms, Margaret A          8 YOTA-NC                25.34      26.45  
 29 Cobb, Sawyer C             7 MOR-NC                 31.92      26.58  
 30 Meiferdt, Natalie S        8 YOTA-NC                27.80      26.62  
 31 McKinnon, Nora L           8 YOTA-NC                   NT      26.79  
 32 Hilton, Avery N            7 YOTA-NC                27.51      27.16  
 33 Payton, Margaret C         8 YOTA-NC                28.83      27.57  
 34 Milne, Ella G              7 GFSC-NC                31.32      27.97  
 35 Horne, Grace G             8 MOR-NC                 25.30      28.03  
 36 Ragains, Caroline J        7 MOR-NC                 25.67      28.45  
 37 Franklin, Kylee B          8 MOR-NC                 35.99      28.46  
 38 Dellasega, Emma Kate K     8 YOTA-NC                29.73      28.81  
 39 Penny, Hadley E            7 MOR-NC                 33.27      30.03  
 40 Locklear, Marissa N        7 UN-NC                     NT      30.11  
 41 Romano, Mia I              8 MOR-NC                 35.00      30.52  
 42 Meskhidze, Mia             7 MOR-NC                 35.00      30.71  
 43 Vergnano, Gabriella M      8 GFSC-NC                45.01      30.94  
 43 Ashley, Megan V            8 NCAC-NC                29.61      30.94  
 45 James, Mikayla I           8 HAC-NC                 30.99      31.11  
 46 Jackson, Emory V           8 MOR-NC                 34.00      32.01  
 46 Grant, Dorothy Ellen V     7 MOR-NC                 25.24      32.01  
 48 McMullan, Isla J           7 MOR-NC                 41.45      32.03  
 49 Aberant, Riley D           7 GFSC-NC                32.87      32.30  
 50 Hammett, Megan E           8 CAT-NC                 32.11      33.29  
 51 Cattamanchi, Anisha        7 MOR-NC                 40.00      34.79  
 52 Taylor, Anna S             8 CAT-NC                 30.95      34.90  
 53 Stone, Parker L            7 MOR-NC                 42.56      38.23  
 54 Zafar, Hala I              8 YOTA-NC                   NT      38.75  
 55 Takenaga, Sophie G         7 CAT-NC                 35.00      42.65  
 -- Stephens, Reese M          8 YOTA-NC                25.46         DQ  
 -- Tyndall, Clair E           8 MOR-NC                 38.72         DQ  
 -- Radzai, Reese J            7 GFSC-NC                42.12         DQ  
 -- Cockman, Emma E            8 YOTA-NC                23.97         DQ  
 -- Vest, Sadie A              8 SGSA-NC                   NT         DQ  
 -- Hopkins, Lexi G            8 MOR-NC                 29.53         DQ  
 -- Herr, Hayley B             7 MOR-NC                 45.00         DQ  
 -- DeLoreto, Alice A          7 SGSA-NC                   NT         DQ  
 
Event 24  Boys 7-8 25 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delos Santos, Joshua B     8 GFSC-NC                29.31      17.32  
  2 Dawson, Jacob A            8 YOTA-NC                19.18      17.59  
  3 Chaires, Colton or Colt    8 NCAC-NC                18.31      18.59  
  4 Clayton, Thomas J          8 GFSC-NC                21.86      18.68  
  5 Piner, Killian M           8 SGSA-NC                20.23      18.75  
  6 Cornpropst, Ronan W        7 YOTA-NC                20.13      18.79  
  7 Heuer, Cole R              8 MOR-NC                 19.44      18.97  
  8 Schaper, Calvin O          8 CAT-NC                 20.80      19.23  
  9 Li, Jason N                8 NCAC-NC                29.23      19.62  
 10 Wu, Ames H                 8 NCAC-NC                21.55      19.67  
 11 Nakhla, Luke M             8 MOR-NC                 27.50      19.89  
 12 Hill, Nathan R             8 MOR-NC                 22.08      20.79  
 13 Helmedag, Rigs J           8 MOR-NC                 20.26      20.80  
 14 Cook, Andrew L             8 MOR-NC                 24.85      20.99  
 15 Duprey, James M            7 YOTA-NC                22.36      21.00  
 16 Guthrie, Reade A           8 SGSA-NC                21.42      21.10  
 17 Beebe, Nolan J             7 MOR-NC                 19.76      21.13  
 18 Walcott, Noah S            8 GFSC-NC                49.27      21.28  
 19 Halas, Matej S             8 NCAC-NC                21.82      21.49  
 20 Davis, James Q             8 MOR-NC                 30.00      21.65  
 21 Battaglini, Vincent L      7 YOTA-NC                27.07      22.06  
 22 Mihaly, Lysander S         7 CAT-NC                 24.85      22.42  
 23 Van Olst, Parker E         7 CAST-NC                23.03      22.54  
 24 Sha, Cody L                7 YOTA-NC                25.76      23.18  
 25 Thomas, Drum               8 MOR-NC                 23.93      23.19  
 26 Zola, Grayson J            8 MOR-NC                 23.96      23.56  
 26 Shanmuganathan, Akash A    8 YOTA-NC                25.86      23.56  
 28 Elmore, Tanner S           8 MOR-NC                 24.85      23.61  
 29 Mahmoud, Adam              7 NCAC-NC                27.74      24.22  
 30 Shuck, Christopher W       8 MOR-NC                 30.08      24.46  
 31 Juricak, Alex C            8 MOR-NC                 31.92      24.50  
 32 Pham, Shawn N              8 CAST-NC                22.88      24.53  
 33 Luo, Kevin L               8 NCAC-NC                29.94      24.82  
 34 Oversmith, Tyler A         7 MOR-NC                 25.57      24.86  
 35 Willis, Berkley S          7 SGSA-NC                22.87      25.92  
 36 Rossato, Finley or Fin M   8 SGSA-NC                27.86      26.16  
 37 Beede, Oliver P            7 YOTA-NC                31.87      27.06  
 38 Coltrane, Chasen A         7 SGSA-NC                28.14      27.37  
 39 Serrano, Robbie J          8 CAT-NC                 25.79      27.50  
 40 Gwaltney, Cole T           7 YOTA-NC                26.37      27.96  
 41 Dellasega, Sam W           8 YOTA-NC                32.66      28.65  
 41 Smith, Thomas C            7 MOR-NC                 47.73      28.65  
 43 Auerbach, Nicholas P       7 YOTA-NC                28.14      29.07  
 44 Durham, David S            8 CAT-NC                    NT      29.51  
 45 Kim, Teo J                 8 NCAC-NC                   NT      31.04  
 46 Abraham, Luke D            8 SGSA-NC                27.52      33.13  
 47 Schumann, Palmer J         8 MOR-NC                 35.08      33.91  
 48 Bakelaar, Luke A           7 YOTA-NC                41.58      35.27  
 49 Tobin, Cam T               8 SGSA-NC                   NT      35.92  
 50 Bertics, Alan F            8 MOR-NC                 40.00      41.76  
 51 Dettman, Jonah H           8 GFSC-NC                   NT      45.16  
 52 Hillygus, Jake D           8 CAT-NC                    NT      48.81  
 -- Baker, Davis G             8 MOR-NC                 30.08         DQ  
 -- Owen, Elijah W             8 GFSC-NC                50.74         DQ  
 -- Shields, Diego S           8 NCAC-NC                   NT         DQ  
 -- Bonavita, Ryan T           8 MOR-NC                 28.68         DQ  
 -- Fass, Brody D              7 CAST-NC                34.42         DQ  
 
Event 25  Girls 7-8 100 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schmitz, Madison G         8 GFSC-NC                   NT    1:36.91  
                  42.39     1:36.91 (54.52)                                        
  2 Mitchell, Aubrey J         8 YOTA-NC                   NT    1:44.79  
                  47.58     1:44.79 (57.21)                                        
  3 Richey, Ruby R             8 YOTA-NC                   NT    1:49.83  
                  50.29     1:49.83 (59.54)                                        
 
Event 27  Girls 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marlins of Raleigh-NC  'A'                        1:22.33    1:20.98  
     1) Elgart, Shayna B 8              2) Whitlock, Devon B 8            
     3) Holt, Rainey G 8                4) Kaidel, Kaya R 8               
                  42.51     1:20.98 (38.47)                                        
  2 Granite Falls Makos-NC  'A'                       1:29.35    1:22.78  
     1) Ciancanelli, Isabella R 8       2) Alexander, Lexi J 8            
     3) Schmitz, Madison G 8            4) Leichtner, Madeline G 8        
                  46.75     1:22.78 (36.03)                                        
  3 YMCA of the Triangle Area-NC  'B'                 1:24.34    1:24.84  
     1) Mitchell, Aubrey J 8            2) Dellasega, Emma Kate K 8       
     3) Nixon, Nikki E 7                4) Creek-Anderson, Mya J 8        
                  47.99     1:24.84 (36.85)                                        
  4 Swim Gsa-NC  'A'                                       NT    1:26.75  
     1) Grados, Ximena 8                2) Bales, Morgan E 8              
     3) Schilling, Abigail R 8          4) Wright, Lilly E 8              
                  47.47     1:26.75 (39.28)                                        
  5 Granite Falls Makos-NC  'B'                       1:34.01    1:29.82  
     1) Smithwick, Emmy C 8             2) Phillips, Abbie E 8            
     3) Wrenn, Emily L 8                4) Milne, Ella G 7                
                  49.90     1:29.82 (39.92)                                        
  6 Marlins of Raleigh-NC  'B'                        1:30.70    1:30.02  
     1) Cobb, Sawyer C 7                2) Gazda, Savannah C 8            
     3) Johnson, Elyse C 7              4) Fleming, Alice H 8             
                  50.42     1:30.02 (39.60)                                        
  7 YMCA of the Triangle Area-NC  'C'                 1:30.29    1:31.72  
     1) Duduman, Cristina M 8           2) Graham, Molly M 8              
     3) Green, Aubrey E 8               4) Robertson, Mesah S 8           
                  54.36     1:31.72 (37.36)                                        
  8 Marlins of Raleigh-NC  'C'                        1:33.25    1:31.80  
     1) Irish, Natalie Y 8              2) Boes, Emi A 7                  
     3) Benson, Kate A 8                4) Mahoney, Alyssa A 8            
                  53.34     1:31.80 (38.46)                                        
  9 Marlins of Raleigh-NC  'D'                        1:36.81    1:35.57  
     1) Sharp, Eden O 8                 2) Dane, Caitlin A 8              
     3) Townsend, Annabel K 7           4) Groner, Reid R 8               
                  54.21     1:35.57 (41.36)                                        
 10 YMCA of the Triangle Area-NC  'D'                 1:31.94    1:38.48  
     1) Cockman, Emma E 8               2) Thomas, Liv M 7                
     3) Worthington, Janie M 8          4) Stephens, Reese M 8            
                  53.81     1:38.48 (44.67)                                        
 11 Granite Falls Makos-NC  'C'                       1:53.85    1:50.89  
     1) Radzai, Reese J 7               2) Green, Genevieve L 8           
     3) Aberant, Riley D 7              4) Eickhoff, Charlotte D 7        
                  58.28     1:50.89 (52.61)                                        
 12 Carolina Aquatic Team-NC  'A'                     1:41.79    1:50.93  
     1) Taylor, Anna S 8                2) Cummings, Isa L 8              
     3) Hammett, Megan E 8              4) Schaper, Caroline O 6          
                1:01.24     1:50.93 (49.69)                                        
 13 Marlins of Raleigh-NC  'F'                        1:50.16    1:53.54  
     1) Kiel, Lexi E 6                  2) Penny, Hadley E 7              
     3) Purcell, Elaina K 6             4) Zola, Embrey A 6               
                  59.02     1:53.54 (54.52)                                        
 -- North Carolina Aquatic Club-NC  'A'               1:27.78         DQ  
     1) Tisch, Lucy E 7                 2) Hill, Ellie E 8                
     3) Mahmoud, Noor T 8               4) Collins, Daisy B 8             
                  47.67          DQ (38.75)                                        
 -- Marlins of Raleigh-NC  'E'                        1:40.30         DQ  
     1) Lewis, Finley G 8               2) DuBois, Brielle J 8            
     3) Grant, Dorothy Ellen V 7        4) Brantley, Charlotte F 8        
                  58.61          DQ (41.97)                                        
 -- YMCA of the Triangle Area-NC  'A'                 1:20.34         DQ  
     1) Kwong, Laila S 7                2) Shannon, Kate A 8              
     3) Sefried, Juliet T 8             4) Thomas, Emma M 8               
                  43.09          DQ (37.98)                                        
 
Event 28  Boys 8 & Under 100 Yard Medley Relay
===============================================================================
    Team                                                 Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Marlins of Raleigh-NC  'A'                        1:15.34    1:17.09  
     1) Roberts, Henry C 7              2) Sharron, Raston T 8            
     3) Heuer, Cole R 8                 4) Schermer, Brady L 8            
                  43.26     1:17.09 (33.83)                                        
  2 YMCA of the Triangle Area-NC  'A'                 1:22.42    1:18.04  
     1) Cornpropst, Ronan W 7           2) DeVizia, Gabe W 8              
     3) Dawson, Jacob A 8               4) Stonebraker, Joshua S 8        
                  45.12     1:18.04 (32.92)                                        
  3 North Carolina Aquatic Club-NC  'A'               1:24.41    1:24.21  
     1) Wu, Ames H 8                    2) Luo, Kevin L 8                 
     3) Tao, Jason J 8                  4) Halas, Matej S 8               
                  49.66     1:24.21 (34.55)                                        
  4 Swim Gsa-NC  'A'                                  1:32.35    1:24.23  
     1) Guthrie, Reade A 8              2) Nunn, Bo B 6                   
     3) Piner, Killian M 8              4) Rossato, Finley or Fin M 8     
                  48.49     1:24.23 (35.74)                                        
  5 Granite Falls Makos-NC  'A'                       1:33.11    1:27.69  
     1) Payne, Wade W 8                 2) Delos Santos, Joshua B 8       
     3) Clayton, Thomas J 8             4) Walcott, Noah S 8              
                  46.94     1:27.69 (40.75)                                        
  6 YMCA of the Triangle Area-NC  'B'                 1:30.97    1:28.08  
     1) Sha, Cody L 7                   2) Coulter, Ezra T 7              
     3) Duprey, James M 7               4) Gwaltney, Cole T 7             
                  49.80     1:28.08 (38.28)                                        
  7 YMCA of the Triangle Area-NC  'C'                 1:41.27    1:28.81  
     1) Battaglini, Vincent L 7         2) Shanmuganathan, Akash A 8      
     3) Auerbach, Nicholas P 7          4) Dellasega, Sam W 8             
                  48.55     1:28.81 (40.26)                                        
  7 Marlins of Raleigh-NC  'B'                        1:25.15    1:28.81  
     1) Elmore, Tanner S 8              2) Gazda, Dex J 8                 
     3) Helmedag, Rigs J 8              4) Beebe, Nolan J 7               
                  50.79     1:28.81 (38.02)                                        
  9 Carolina Aquatic Team-NC  'A'                     1:28.24    1:29.78  
     1) Cummings, Doran B 6             2) Mihaly, Lysander S 7           
     3) Schaper, Calvin O 8             4) Serrano, Robbie J 8            
                  53.83     1:29.78 (35.95)                                        
 10 Marlins of Raleigh-NC  'C'                        1:32.03    1:33.69  
     1) Smith, Thomas C 7               2) Aqrabawi, Siraj A 7            
     3) Hill, Nathan R 8                4) Zola, Grayson J 8              
                  57.96     1:33.69 (35.73)                                        
 -- Swim Gsa-NC  'B'                                       NT         DQ  
     1) Abraham, Luke D 8               2) Willis, Berkley S 7            
     3) Coltrane, Chasen A 7            4) Tobin, Asher K 6               
                  55.44          DQ (56.07)                                        
 -- Marlins of Raleigh-NC  'D'                        1:43.46         DQ  
     1) Shuck, Christopher W 8          2) O'Brien, Ben P 7               
     3) Thomas, Drum 8                  4) Bertics, Alan F 8              
                  55.10          DQ (45.12)                                        
 
Event 29  Girls 7-8 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schmitz, Madison G         8 GFSC-NC              3:21.49    3:11.29  
                  45.26     1:29.45 (44.19)     2:28.92 (59.47)     3:11.29 (42.37)
  2 Mitchell, Aubrey J         8 YOTA-NC                   NT    3:29.58  
                  49.07     1:36.10 (47.03)   2:39.62 (1:03.52)     3:29.58 (49.96)
  3 Yorkery, Cadence A         8 NSS-NC               3:45.67    3:40.53  
                  49.69     1:43.30 (53.61)   2:53.30 (1:10.00)     3:40.53 (47.23)
 -- Leichtner, Madeline G      8 GFSC-NC                   NT         DQ  
                  57.29   1:57.97 (1:00.68)   3:08.28 (1:10.31)          DQ (51.62)
 
Event 30  Boys 7-8 200 Yard IM
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Guthrie, Reade A           8 SGSA-NC              3:33.79    3:15.30  
                  47.44     1:34.54 (47.10)     2:32.69 (58.15)     3:15.30 (42.61)
 
Event 31  Girls 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Carneiro, Amelie L         6 YOTA-NC                49.09      45.62  
  2 Chintapalli, Neela K       6 YOTA-NC                45.73      46.09  
  3 Schaper, Caroline O        6 CAT-NC                 47.99      48.16  
  4 Powell, Cate G             5 YOTA-NC                55.09      49.70  
  5 Purcell, Elaina K          6 MOR-NC                 51.35      49.84  
  6 Kiel, Lexi E               6 MOR-NC                 56.80      52.30  
  7 Eklund, Lauren M           6 YOTA-NC                56.51      52.90  
  8 Volpe, Annalisa G          6 YOTA-NC                54.47      54.63  
  9 Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC              1:00.03      56.77  
 10 Zola, Embrey A             6 MOR-NC               1:02.07      59.56  
 11 Grossmann, Adele C         6 MOR-NC               1:06.04    1:01.94  
 12 Leichtner, Amelia R        5 GFSC-NC              1:15.28    1:02.49  
 13 Tisch, Lily C              6 CKS-NC               1:13.34    1:04.81  
 14 O'Hara, Addison K          6 GFSC-NC                   NT    1:13.35  
 15 Aqrabawi, Saffiya A        5 MOR-NC               1:18.99    1:15.11  
 16 Caporaso, Lucia V          6 MOR-NC               1:39.51    1:21.78  
 17 Boggs, Molly K             6 GFSC-NC                   NT    1:22.11  
 18 Boes, Maddy R              6 MOR-NC               1:05.08    1:23.74  
 
Event 32  Boys 6 & Under 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chaires, Piers A           6 CKS-NC                 45.72      44.16  
  2 Simmons, Roman S           6 UN-NC                  47.79      45.17  
  3 Nunn, Bo B                 6 SGSA-NC                44.48      45.75  
  4 Heuer, Jack W              6 MOR-NC                 59.00      52.33  
  5 Slavik, Matt S             6 GFSC-NC                   NT      55.70  
  6 Cummings, Doran B          6 CAT-NC               1:04.32      58.42  
  7 Tobin, Asher K             6 SGSA-NC                   NT    1:07.50  
  8 Bacon, Chance M            6 GFSC-NC              1:10.43    1:12.28  
 
Event 33  Girls 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Whitlock, Devon B          8 MOR-NC                 36.21      34.80  
  2 Hill, Ellie E              8 NCAC-NC                38.75      35.46  
  3 Kwong, Laila S             7 YOTA-NC                37.50      36.33  
  4 Elgart, Shayna B           8 MOR-NC                 37.10      36.89  
  5 Alexander, Lexi J          8 GFSC-NC                45.32      37.37  
  6 Wrenn, Emily L             8 GFSC-NC                41.32      37.61  
  7 Robertson, Mesah S         8 YOTA-NC                41.31      37.74  
  8 Creek-Anderson, Mya J      8 YOTA-NC                38.58      38.02  
  9 Benson, Kate A             8 MOR-NC                 41.67      38.34  
 10 Holt, Rainey G             8 MOR-NC                 39.23      38.64  
 11 Thomas, Emma M             8 YOTA-NC                   NT      38.67  
 12 Nixon, Nikki E             7 YOTA-NC                41.02      39.07  
 13 Shannon, Kate A            8 YOTA-NC                40.82      39.52  
 14 Leichtner, Madeline G      8 GFSC-NC                37.82      39.71  
 15 Yorkery, Cadence A         8 NSS-NC                 39.79      40.09  
 16 Freedman, Logan W          8 CKS-NC                 46.71      40.19  
 17 Wright, Lilly E            8 SGSA-NC                43.32      40.28  
 18 Mitchell, Aubrey J         8 YOTA-NC                41.30      40.45  
 19 Kaidel, Kaya R             8 MOR-NC                 42.35      40.51  
 20 Mahoney, Alyssa A          8 MOR-NC                 42.66      40.55  
 21 Mahmoud, Noor T            8 NCAC-NC                42.35      40.56  
 22 Green, Aubrey E            8 YOTA-NC                44.35      40.99  
 23 Fleming, Alice H           8 MOR-NC                 41.85      41.17  
 24 Collins, Daisy B           8 NCAC-NC                39.47      41.45  
 25 Ciancanelli, Isabella R    8 GFSC-NC                46.27      41.75  
 26 Bales, Morgan E            8 SGSA-NC                42.67      41.81  
 27 James, Mikayla I           8 HAC-NC                 59.99      41.91  
 28 Tisch, Lucy E              7 NCAC-NC                43.55      41.93  
 29 Stephens, Reese M          8 YOTA-NC                   NT      42.01  
 30 Phillips, Abbie E          8 GFSC-NC                42.68      42.03  
 31 Grados, Ximena             8 SGSA-NC                44.15      42.20  
 32 Thomas, Liv M              7 YOTA-NC                45.34      42.34  
 33 DuBois, Brielle J          8 MOR-NC                 42.75      42.55  
 34 Duduman, Cristina M        8 YOTA-NC                42.77      42.65  
 35 Sanoff, Louisa B           8 YOTA-NC                50.15      42.68  
 36 Townsend, Annabel K        7 MOR-NC                 43.23      42.71  
 37 Wisenbaker, Zoe I          7 YOTA-NC                43.18      42.83  
 38 Payton, Margaret C         8 YOTA-NC                44.46      43.06  
 39 Cummings, Isa L            8 CAT-NC                 45.26      43.32  
 40 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC                43.42      44.21  
 41 Johnson, Elyse C           7 MOR-NC                 42.94      44.34  
 42 Groner, Reid R             8 MOR-NC                 43.96      44.36  
 43 Smithwick, Emmy C          8 GFSC-NC                46.72      44.64  
 44 Sefried, Juliet T          8 YOTA-NC                40.71      44.76  
 45 Brantley, Charlotte F      8 MOR-NC                 49.45      45.06  
 46 Milne, Ella G              7 GFSC-NC                46.83      45.58  
 47 Sharp, Eden O              8 MOR-NC               1:03.93      45.69  
 48 Ray, Kaylin M              7 YOTA-NC                47.36      45.82  
 49 Grau, Taylor M             8 NSS-NC                 49.70      46.00  
 50 Hilton, Avery N            7 YOTA-NC                45.73      46.05  
 51 Lorms, Margaret A          8 YOTA-NC                50.56      46.23  
 52 Worthington, Janie M       8 YOTA-NC                48.73      46.52  
 53 McKinnon, Nora L           8 YOTA-NC                   NT      47.01  
 54 Irish, Natalie Y           8 MOR-NC                 46.09      47.10  
 55 Dew, Elisa E               7 HAC-NC                 49.19      47.46  
 56 Cobb, Sawyer C             7 MOR-NC                 55.04      47.65  
 57 Franklin, Kylee B          8 MOR-NC               1:08.99      47.66  
 58 Locklear, Marissa N        7 UN-NC                  51.57      47.84  
 59 Dellasega, Emma Kate K     8 YOTA-NC                46.93      48.40  
 60 Dane, Caitlin A            8 MOR-NC                 50.63      48.42  
 61 Poorbaugh, Harper D        7 GFSC-NC                   NT      48.48  
 62 Grant, Dorothy Ellen V     7 MOR-NC                 49.87      48.69  
 63 Vergnano, Gabriella M      8 GFSC-NC                   NT      48.74  
 64 Morris, Maliyah E          7 YOTA-NC                51.28      48.86  
 65 Penny, Hadley E            7 MOR-NC                 54.35      49.84  
 66 Hammett, Megan E           8 CAT-NC                 48.48      49.93  
 67 Lewis, Finley G            8 MOR-NC                 49.07      50.58  
 68 Boes, Emi A                7 MOR-NC                 49.76      50.76  
 69 DeLoreto, Alice A          7 SGSA-NC                56.83      51.05  
 70 Biswas, Emma A             8 NCAC-NC                48.28      51.59  
 71 Eickhoff, Charlotte D      7 GFSC-NC              1:01.59      51.74  
 72 Burton, Chloe G            8 NCAC-NC                50.57      52.71  
 73 Dai, Carina Z              7 NCAC-NC                   NT      52.88  
 73 DeLong, Alice M            7 MOR-NC                 55.14      52.88  
 75 Green, Brooklyn M          7 YOTA-NC                59.77      53.37  
 76 Bushelman, Bella H         7 YOTA-NC                51.34      53.46  
 77 Hopkins, Lexi G            8 MOR-NC               1:08.56      53.52  
 78 Brinkley, Liz A            8 MOR-NC                 52.87      53.67  
 79 Ashley, Megan V            8 NCAC-NC              1:00.46      54.74  
 80 McMullan, Isla J           7 MOR-NC                 58.17      55.03  
 81 Gazda, Savannah C          8 MOR-NC                 51.59      55.53  
 82 Aberant, Riley D           7 GFSC-NC                54.27      56.02  
 83 Lyons, Charlote A          7 MOR-NC               1:00.08      56.18  
 84 Green, Genevieve L         8 GFSC-NC                55.75      57.10  
 85 Taylor, Anna S             8 CAT-NC               1:01.10    1:01.45  
 86 Radzai, Reese J            7 GFSC-NC              1:04.04    1:01.95  
 87 Stone, Parker L            7 MOR-NC               1:05.54    1:03.30  
 88 Romano, Mia I              8 MOR-NC               1:05.00    1:07.37  
 89 Wein, Hadley E             7 MOR-NC               1:30.08    1:10.69  
 -- Pelletier, Ava E           8 GFSC-NC                   NT         DQ  
 
Event 34  Boys 7-8 50 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delos Santos, Joshua B     8 GFSC-NC                36.44      33.97  
  2 Schermer, Brady L          8 MOR-NC                 34.20      34.04  
  3 Clayton, Thomas J          8 GFSC-NC                35.70      34.93  
  4 Wu, Ames H                 8 NCAC-NC                37.40      36.16  
  5 Roberts, Henry C           7 MOR-NC                 38.14      36.26  
  6 Guthrie, Reade A           8 SGSA-NC                39.18      36.36  
  7 Stonebraker, Joshua S      8 YOTA-NC                   NT      36.92  
  8 Helmedag, Rigs J           8 MOR-NC                 40.50      37.34  
  9 Cornpropst, Ronan W        7 YOTA-NC                40.69      37.36  
 10 Heuer, Cole R              8 MOR-NC                 38.02      37.54  
 11 Halas, Matej S             8 NCAC-NC                36.18      37.71  
 12 Piner, Killian M           8 SGSA-NC                41.67      37.73  
 13 Rossato, Finley or Fin M   8 SGSA-NC                40.28      37.90  
 14 Mihaly, Lysander S         7 CAT-NC                 40.33      38.23  
 15 Sha, Cody L                7 YOTA-NC                42.09      38.49  
 16 Thomas, Drum               8 MOR-NC                 46.39      39.27  
 17 Schaper, Calvin O          8 CAT-NC                 40.75      39.62  
 18 Beebe, Nolan J             7 MOR-NC                 41.65      39.74  
 19 Van Olst, Parker E         7 CAST-NC                42.18      39.96  
 20 DeVizia, Gabe W            8 YOTA-NC                44.33      40.01  
 21 Stewart, Dylan P           8 YOTA-NC                41.55      40.48  
 22 Battaglini, Vincent L      7 YOTA-NC                48.47      40.56  
 23 Zola, Grayson J            8 MOR-NC                 44.78      40.69  
 24 Dellasega, Sam W           8 YOTA-NC                43.45      40.91  
 25 Dawson, Jacob A            8 YOTA-NC                41.49      41.56  
 26 Sharron, Raston T          8 MOR-NC                 40.99      41.57  
 27 Shuck, Christopher W       8 MOR-NC                 50.18      41.91  
 28 Hill, Nathan R             8 MOR-NC                 44.05      41.93  
 29 Davis, James Q             8 MOR-NC                 50.00      41.96  
 30 Tao, Jason J               8 NCAC-NC                42.74      42.09  
 31 Payne, Wade W              8 GFSC-NC                47.71      42.13  
 32 Pham, Shawn N              8 CAST-NC                49.85      42.25  
 33 Juricak, Alex C            8 MOR-NC                 49.20      42.79  
 34 Seawell, Christopher L     7 HAC-NC               1:01.41      42.96  
 35 Serrano, Robbie J          8 CAT-NC                 47.00      43.79  
 36 Gwaltney, Cole T           7 YOTA-NC                41.43      44.21  
 37 Duprey, James M            7 YOTA-NC                42.57      45.26  
 38 Elmore, Tanner S           8 MOR-NC                 47.25      45.59  
 39 Luo, Kevin L               8 NCAC-NC                45.23      46.12  
 40 Auerbach, Nicholas P       7 YOTA-NC              1:10.31      46.59  
 41 Vann, Alex N               7 CKS-NC                 48.94      46.65  
 42 Shanmuganathan, Akash A    8 YOTA-NC                50.73      46.80  
 43 O'Brien, Ben P             7 MOR-NC                 52.99      47.41  
 44 Tobin, Cam T               8 SGSA-NC                49.08      47.97  
 45 Corcoran, Ethan W          8 YOTA-NC                   NT      48.43  
 46 Gazda, Dex J               8 MOR-NC                 50.88      48.54  
 47 Maiorana, Aaron T          7 ACCH-NC                48.31      48.62  
 48 Crawford, Miles M          7 ACCH-NC              1:00.00      48.67  
 49 Willis, Berkley S          7 SGSA-NC                45.59      48.88  
 50 Coltrane, Chasen A         7 SGSA-NC                53.24      48.99  
 51 Knoblauch, Ethan K         7 HAC-NC                 52.58      49.04  
 52 Kim, Teo J                 8 NCAC-NC                   NT      49.38  
 53 Nelson, Cole T             7 MOR-NC                 50.68      49.55  
 54 Coulter, Ezra T            7 YOTA-NC                49.50      50.82  
 55 Shields, Diego S           8 NCAC-NC                   NT      51.59  
 56 Devries, Will D            8 ACCH-NC                50.45      51.61  
 57 Smith, Thomas C            7 MOR-NC               1:01.23      51.70  
 58 Mahmoud, Adam              7 NCAC-NC                55.22      52.33  
 59 Fass, Brody D              7 CAST-NC              1:00.74      54.36  
 60 Abraham, Luke D            8 SGSA-NC                55.21      54.55  
 61 Aqrabawi, Siraj A          7 MOR-NC                 55.83      56.90  
 62 Bakelaar, Luke A           7 YOTA-NC              1:07.19      58.48  
 63 Rafferty, Skye G           8 GFSC-NC                   NT      59.87  
 64 Bertics, Alan F            8 MOR-NC                 51.20    1:01.71  
 65 Baker, Davis G             8 MOR-NC               1:01.69    1:03.32  
 66 Hillygus, Jake D           8 CAT-NC               1:09.16    1:08.46  
 67 Owen, Elijah W             8 GFSC-NC                   NT    1:16.67  
 68 Rafferty, River G          7 GFSC-NC                   NT    1:20.20  
 
Event 35  Girls 6 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chintapalli, Neela K       6 YOTA-NC                54.46      52.86  
  1 Schaper, Caroline O        6 CAT-NC                 54.20      52.86  
  3 Volpe, Annalisa G          6 YOTA-NC                56.68      54.91  
  4 Carneiro, Amelie L         6 YOTA-NC              1:00.09      55.61  
  5 Powell, Cate G             5 YOTA-NC              1:10.09      56.55  
  6 Purcell, Elaina K          6 MOR-NC                 59.05    1:00.06  
  7 Zola, Embrey A             6 MOR-NC               1:06.82    1:02.14  
  8 Kiel, Lexi E               6 MOR-NC               1:09.16    1:02.47  
  9 Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC                   NT    1:02.63  
 10 Eklund, Lauren M           6 YOTA-NC              1:11.52    1:03.35  
 11 Leichtner, Amelia R        5 GFSC-NC                   NT    1:07.09  
 12 Grossmann, Adele C         6 MOR-NC               1:07.42    1:07.79  
 13 Boes, Maddy R              6 MOR-NC               1:15.81    1:13.39  
 14 Tisch, Lily C              6 CKS-NC               1:20.69    1:15.91  
 15 O'Hara, Addison K          6 GFSC-NC                   NT    1:16.88  
 16 Caporaso, Lucia V          6 MOR-NC               1:28.08    1:19.57  
 17 Boggs, Molly K             6 GFSC-NC                   NT    1:24.89  
 18 Aqrabawi, Saffiya A        5 MOR-NC               1:28.99    1:30.70  
 
Event 36  Boys 6 & Under 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nunn, Bo B                 6 SGSA-NC              1:03.28      57.63  
  2 Cummings, Doran B          6 CAT-NC               1:06.75      59.43  
  3 Heuer, Jack W              6 MOR-NC               1:05.00      59.73  
  4 Simmons, Roman S           6 UN-NC                  58.17      59.96  
  5 Slavik, Matt S             6 GFSC-NC                   NT    1:02.25  
  6 Tobin, Asher K             6 SGSA-NC              1:27.31    1:12.99  
  7 Bacon, Chance M            6 GFSC-NC              1:09.67    1:13.76  
 -- Chaires, Piers A           6 CKS-NC               1:01.34         DQ  
 
Event 37  Girls 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schmitz, Madison G         8 GFSC-NC                39.43      39.66  
  2 Whitlock, Devon B          8 MOR-NC                 43.88      40.24  
  3 Kwong, Laila S             7 YOTA-NC                42.99      40.76  
  4 Mitchell, Aubrey J         8 YOTA-NC                47.16      42.73  
  5 Thomas, Emma M             8 YOTA-NC                   NT      42.80  
  6 Hill, Ellie E              8 NCAC-NC                53.03      42.85  
  7 Elgart, Shayna B           8 MOR-NC                 42.29      43.15  
  8 Schilling, Abigail R       8 SGSA-NC                47.69      43.23  
  9 Robertson, Mesah S         8 YOTA-NC                50.36      44.56  
 10 Sefried, Juliet T          8 YOTA-NC                48.34      44.99  
 11 Yorkery, Cadence A         8 NSS-NC                 47.65      45.47  
 12 Mahmoud, Noor T            8 NCAC-NC                47.63      45.51  
 13 Wrenn, Emily L             8 GFSC-NC                47.15      45.64  
 14 Freedman, Logan W          8 CKS-NC                 52.04      45.70  
 15 Holt, Rainey G             8 MOR-NC                 48.68      46.02  
 16 Duduman, Cristina M        8 YOTA-NC                49.89      47.15  
 17 Wright, Lilly E            8 SGSA-NC                54.21      47.32  
 18 Green, Aubrey E            8 YOTA-NC                50.22      47.39  
 19 Ciancanelli, Isabella R    8 GFSC-NC                49.84      47.54  
 20 Bales, Morgan E            8 SGSA-NC                50.64      47.63  
 21 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC              1:10.99      48.02  
 22 Lange, Campbell E          7 YOTA-NC                55.40      48.28  
 23 Benson, Kate A             8 MOR-NC                 48.22      48.37  
 24 Johnson, Elyse C           7 MOR-NC                 52.89      48.42  
 25 Tisch, Lucy E              7 NCAC-NC                49.17      48.47  
 25 Cummings, Isa L            8 CAT-NC                 51.63      48.47  
 27 Townsend, Annabel K        7 MOR-NC                 50.29      48.50  
 28 Collins, Daisy B           8 NCAC-NC                49.88      48.57  
 29 Kaidel, Kaya R             8 MOR-NC                 52.55      48.64  
 30 Thomas, Liv M              7 YOTA-NC                56.85      48.76  
 31 Smithwick, Emmy C          8 GFSC-NC                53.84      49.10  
 32 Leichtner, Madeline G      8 GFSC-NC                49.87      49.38  
 33 Grant, Dorothy Ellen V     7 MOR-NC                 58.01      49.90  
 34 Grados, Ximena             8 SGSA-NC                54.60      50.05  
 35 Stephens, Reese M          8 YOTA-NC                   NT      50.28  
 36 Dew, Elisa E               7 HAC-NC                 50.98      50.34  
 37 Grau, Taylor M             8 NSS-NC               1:03.59      50.56  
 38 Irish, Natalie Y           8 MOR-NC                 54.70      50.59  
 39 Dellasega, Emma Kate K     8 YOTA-NC                50.68      50.70  
 40 Lewis, Finley G            8 MOR-NC                 54.81      50.73  
 41 Ray, Kaylin M              7 YOTA-NC                53.27      51.25  
 42 Mahoney, Alyssa A          8 MOR-NC                 50.62      51.39  
 43 Dane, Caitlin A            8 MOR-NC                 50.35      51.76  
 44 Cobb, Sawyer C             7 MOR-NC                 57.76      52.05  
 45 Franklin, Kylee B          8 MOR-NC               1:12.99      52.46  
 46 McKinnon, Nora L           8 YOTA-NC                   NT      53.18  
 46 Hopkins, Lexi G            8 MOR-NC                 56.96      53.18  
 48 Hilton, Avery N            7 YOTA-NC                54.49      53.29  
 49 Penny, Hadley E            7 MOR-NC               1:13.06      53.79  
 49 Worthington, Janie M       8 YOTA-NC                52.66      53.79  
 51 Brantley, Charlotte F      8 MOR-NC                 56.58      53.82  
 52 James, Mikayla I           8 HAC-NC               1:05.08      55.28  
 53 Pelletier, Ava E           8 GFSC-NC                   NT      55.66  
 54 Hammett, Megan E           8 CAT-NC               1:02.97      55.91  
 55 Green, Brooklyn M          7 YOTA-NC              1:01.11      55.93  
 56 Payton, Margaret C         8 YOTA-NC                55.67      56.08  
 57 Dai, Carina Z              7 NCAC-NC                   NT      57.31  
 58 Aberant, Riley D           7 GFSC-NC                56.40      57.91  
 59 Milne, Ella G              7 GFSC-NC              1:03.86      58.22  
 60 Vergnano, Gabriella M      8 GFSC-NC                   NT      58.44  
 61 Bushelman, Bella H         7 YOTA-NC                56.21      58.45  
 62 Ashley, Megan V            8 NCAC-NC                55.73      58.82  
 63 DeLoreto, Alice A          7 SGSA-NC              1:07.93      58.91  
 64 Morris, Maliyah E          7 YOTA-NC                58.75      58.96  
 65 Boes, Emi A                7 MOR-NC               1:01.81      59.54  
 66 Gazda, Savannah C          8 MOR-NC                 59.86      59.56  
 67 Brinkley, Liz A            8 MOR-NC                 59.99      59.96  
 68 Romano, Mia I              8 MOR-NC               1:10.00    1:00.22  
 69 Eickhoff, Charlotte D      7 GFSC-NC              1:10.19    1:00.64  
 70 Green, Genevieve L         8 GFSC-NC              1:03.35    1:00.69  
 71 Lyons, Charlote A          7 MOR-NC               1:10.08    1:00.72  
 72 Poorbaugh, Harper D        7 GFSC-NC              1:17.78    1:01.89  
 73 Groner, Reid R             8 MOR-NC                 55.40    1:02.92  
 74 Taylor, Anna S             8 CAT-NC               1:11.01    1:03.20  
 75 DeLong, Alice M            7 MOR-NC               1:05.28    1:03.64  
 76 Stone, Parker L            7 MOR-NC               1:06.36    1:03.84  
 77 Radzai, Reese J            7 GFSC-NC                   NT    1:04.90  
 78 Wein, Hadley E             7 MOR-NC               1:33.95    1:08.32  
 79 McMullan, Isla J           7 MOR-NC               1:17.80    1:09.46  
 -- Phillips, Abbie E          8 GFSC-NC                50.53         DQ  
 -- Nixon, Nikki E             7 YOTA-NC                45.84         DQ  
 -- Lorms, Margaret A          8 YOTA-NC              1:01.98         DQ  
 -- Wisenbaker, Zoe I          7 YOTA-NC                52.86         DQ  
 
Event 38  Boys 7-8 50 Yard Backstroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Clayton, Thomas J          8 GFSC-NC                41.80      39.32  
  2 Schermer, Brady L          8 MOR-NC                 43.92      40.02  
  3 Roberts, Henry C           7 MOR-NC                 45.60      42.49  
  4 Delos Santos, Joshua B     8 GFSC-NC                46.78      42.53  
  5 Cornpropst, Ronan W        7 YOTA-NC                47.24      42.58  
  6 Piner, Killian M           8 SGSA-NC                45.11      42.60  
  7 Wu, Ames H                 8 NCAC-NC                43.88      42.70  
  8 Halas, Matej S             8 NCAC-NC                46.21      43.70  
  9 Heuer, Cole R              8 MOR-NC                 48.47      44.43  
 10 Beebe, Nolan J             7 MOR-NC                 46.75      44.88  
 11 Schaper, Calvin O          8 CAT-NC                 51.53      45.30  
 12 Sha, Cody L                7 YOTA-NC                47.24      45.55  
 13 Tao, Jason J               8 NCAC-NC                47.78      45.76  
 14 Helmedag, Rigs J           8 MOR-NC                 46.78      46.61  
 15 Van Olst, Parker E         7 CAST-NC                50.53      46.70  
 16 Seawell, Christopher L     7 HAC-NC               1:10.99      46.72  
 17 Dellasega, Sam W           8 YOTA-NC                56.66      46.81  
 18 Payne, Wade W              8 GFSC-NC                50.32      46.98  
 19 Stonebraker, Joshua S      8 YOTA-NC                   NT      47.05  
 20 Dawson, Jacob A            8 YOTA-NC                46.96      47.06  
 21 Hill, Nathan R             8 MOR-NC                 48.89      47.51  
 22 Rossato, Finley or Fin M   8 SGSA-NC                49.80      47.86  
 23 Stewart, Dylan P           8 YOTA-NC                47.92      47.90  
 24 Battaglini, Vincent L      7 YOTA-NC                54.45      47.95  
 25 Mihaly, Lysander S         7 CAT-NC                 54.51      48.06  
 26 Gwaltney, Cole T           7 YOTA-NC                51.71      48.15  
 27 Willis, Berkley S          7 SGSA-NC                49.97      49.57  
 28 Luo, Kevin L               8 NCAC-NC                51.79      49.94  
 29 Popescu, Stephen M         8 HAC-NC                 53.24      49.95  
 30 Serrano, Robbie J          8 CAT-NC                 49.92      50.05  
 31 Shuck, Christopher W       8 MOR-NC                 55.08      50.07  
 32 Elmore, Tanner S           8 MOR-NC                 48.39      50.50  
 33 Shanmuganathan, Akash A    8 YOTA-NC                54.96      50.60  
 34 Juricak, Alex C            8 MOR-NC                 55.75      51.54  
 35 DeVizia, Gabe W            8 YOTA-NC                57.11      51.82  
 36 Auerbach, Nicholas P       7 YOTA-NC                   NT      53.40  
 37 Corcoran, Ethan W          8 YOTA-NC                   NT      53.91  
 38 Davis, James Q             8 MOR-NC                 55.00      54.05  
 39 Vann, Alex N               7 CKS-NC                 58.23      54.13  
 40 O'Brien, Ben P             7 MOR-NC               1:00.78      54.35  
 41 Sharron, Raston T          8 MOR-NC                 51.99      54.93  
 42 Kim, Teo J                 8 NCAC-NC                   NT      55.03  
 43 Gazda, Dex J               8 MOR-NC                 56.74      55.21  
 44 Crawford, Miles M          7 ACCH-NC              1:00.00      55.97  
 45 Knoblauch, Ethan K         7 HAC-NC               1:00.99      57.66  
 46 Smith, Thomas C            7 MOR-NC                 59.11      58.34  
 47 Baker, Davis G             8 MOR-NC               1:05.35      58.73  
 48 Abraham, Luke D            8 SGSA-NC                59.37      59.95  
 49 Aqrabawi, Siraj A          7 MOR-NC               1:02.24    1:00.58  
 50 Tobin, Cam T               8 SGSA-NC              1:10.74    1:00.65  
 51 Nelson, Cole T             7 MOR-NC               1:01.59    1:01.02  
 52 Rafferty, Skye G           8 GFSC-NC                   NT    1:01.95  
 53 Coltrane, Chasen A         7 SGSA-NC                54.05    1:02.43  
 54 Shields, Diego S           8 NCAC-NC                   NT    1:11.01  
 55 Hillygus, Jake D           8 CAT-NC               1:12.80    1:11.50  
 56 Bertics, Alan F            8 MOR-NC               1:01.06    1:18.79  
 57 Owen, Elijah W             8 GFSC-NC                   NT    1:22.97  
 -- Mahmoud, Adam              7 NCAC-NC              1:00.82         DQ  
 -- Thomas, Drum               8 MOR-NC                 48.06         DQ  
 -- Bakelaar, Luke A           7 YOTA-NC              1:04.86         DQ  
 -- Devries, Will D            8 ACCH-NC                58.18         DQ  
 -- Zola, Grayson J            8 MOR-NC                 54.54         DQ  
 -- Rafferty, River G          7 GFSC-NC                   NT         DQ  
 
Event 39  Girls 6 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Chintapalli, Neela K       6 YOTA-NC              1:02.86    1:00.89  
  2 Kiel, Lexi E               6 MOR-NC               1:10.00    1:07.24  
  3 Carneiro, Amelie L         6 YOTA-NC              1:10.09    1:09.92  
  4 Purcell, Elaina K          6 MOR-NC               1:13.33    1:12.23  
  5 Volpe, Annalisa G          6 YOTA-NC              1:13.51    1:12.86  
  6 Eklund, Lauren M           6 YOTA-NC                   NT    1:16.59  
  7 Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC                   NT    1:17.82  
  8 Zola, Embrey A             6 MOR-NC               1:20.00    1:24.92  
  9 Boes, Maddy R              6 MOR-NC               1:30.08    1:28.89  
 -- Aqrabawi, Saffiya A        5 MOR-NC               1:38.99         DQ  
 -- Tisch, Lily C              6 CKS-NC                    NT         DQ  
 -- Leichtner, Amelia R        5 GFSC-NC                   NT         DQ  
 -- Schaper, Caroline O        6 CAT-NC               1:15.99         DQ  
 
Event 40  Boys 6 & Under 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Nunn, Bo B                 6 SGSA-NC              1:09.18    1:05.99  
  2 Simmons, Roman S           6 UN-NC                     NT    1:14.41  
  3 Chaires, Piers A           6 CKS-NC                    NT    1:15.92  
  4 Heuer, Jack W              6 MOR-NC               1:16.00    1:16.02  
  5 Bacon, Chance M            6 GFSC-NC                   NT    1:25.54  
 -- Tobin, Asher K             6 SGSA-NC                   NT         DQ  
 -- Cummings, Doran B          6 CAT-NC               1:27.90         DQ  
 
Event 41  Girls 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Creek-Anderson, Mya J      8 YOTA-NC                51.12      48.32  
  2 Shannon, Kate A            8 YOTA-NC                48.96      49.17  
  3 Bales, Morgan E            8 SGSA-NC                53.12      50.15  
  4 Benson, Kate A             8 MOR-NC                 52.82      50.53  
  5 Schmitz, Madison G         8 GFSC-NC                47.84      50.61  
  6 Alexander, Lexi J          8 GFSC-NC                56.82      51.10  
  7 Freedman, Logan W          8 CKS-NC                 54.02      51.29  
  8 Ciancanelli, Isabella R    8 GFSC-NC                55.52      52.10  
  9 Hill, Ellie E              8 NCAC-NC                55.80      52.51  
 10 Elgart, Shayna B           8 MOR-NC               1:06.96      52.71  
 11 Thomas, Emma M             8 YOTA-NC                   NT      53.18  
 12 Schilling, Abigail R       8 SGSA-NC                55.33      53.42  
 13 Collins, Daisy B           8 NCAC-NC                55.65      53.64  
 14 Mahmoud, Noor T            8 NCAC-NC                53.75      53.98  
 15 Duduman, Cristina M        8 YOTA-NC                59.92      54.19  
 16 Kwong, Laila S             7 YOTA-NC              1:03.48      54.49  
 17 Phillips, Abbie E          8 GFSC-NC                58.57      54.57  
 18 Dellasega, Emma Kate K     8 YOTA-NC                54.63      55.22  
 19 Kaidel, Kaya R             8 MOR-NC                 56.28      55.87  
 20 Smithwick, Emmy C          8 GFSC-NC              1:01.90      55.91  
 21 Worthington, Janie M       8 YOTA-NC              1:13.52      56.98  
 22 Thomas, Liv M              7 YOTA-NC              1:01.60      56.99  
 23 Stephens, Reese M          8 YOTA-NC                57.43      57.32  
 24 Cummings, Isa L            8 CAT-NC                 59.94      57.45  
 25 Fleming, Alice H           8 MOR-NC                 57.02      57.84  
 26 Payton, Margaret C         8 YOTA-NC                58.30      58.13  
 27 Townsend, Annabel K        7 MOR-NC               1:05.08      58.55  
 28 Locklear, Marissa N        7 UN-NC                1:01.41      59.23  
 29 Wisenbaker, Zoe I          7 YOTA-NC              1:20.99      59.38  
 30 Tisch, Lucy E              7 NCAC-NC              1:02.21      59.43  
 31 Biswas, Emma A             8 NCAC-NC              1:02.82      59.84  
 32 Nixon, Nikki E             7 YOTA-NC              1:00.13    1:00.29  
 33 Wright, Lilly E            8 SGSA-NC              1:20.81    1:01.15  
 34 Grau, Taylor M             8 NSS-NC               1:02.87    1:02.45  
 35 Dane, Caitlin A            8 MOR-NC                 59.90    1:02.49  
 36 Penny, Hadley E            7 MOR-NC               1:06.00    1:02.91  
 37 Green, Genevieve L         8 GFSC-NC                   NT    1:03.20  
 37 Taylor, Anna S             8 CAT-NC               1:06.34    1:03.20  
 39 Hilton, Avery N            7 YOTA-NC              1:09.21    1:03.89  
 40 Sharp, Eden O              8 MOR-NC               1:05.62    1:05.00  
 41 Sefried, Juliet T          8 YOTA-NC              1:05.41    1:05.42  
 42 Milne, Ella G              7 GFSC-NC              1:11.98    1:05.67  
 43 McKinnon, Nora L           8 YOTA-NC                   NT    1:05.71  
 44 Irish, Natalie Y           8 MOR-NC               1:03.06    1:06.21  
 45 Mahoney, Alyssa A          8 MOR-NC               1:07.31    1:06.77  
 46 Eickhoff, Charlotte D      7 GFSC-NC              1:10.30    1:07.26  
 47 Burton, Chloe G            8 NCAC-NC                   NT    1:07.61  
 48 Morris, Maliyah E          7 YOTA-NC                   NT    1:07.74  
 49 Grados, Ximena             8 SGSA-NC              1:08.93    1:08.50  
 50 Grant, Dorothy Ellen V     7 MOR-NC               1:16.64    1:09.71  
 51 Lange, Campbell E          7 YOTA-NC              1:04.75    1:09.87  
 52 Cockman, Emma E            8 YOTA-NC              1:20.99    1:11.13  
 53 Brantley, Charlotte F      8 MOR-NC               1:08.39    1:12.12  
 54 Pelletier, Ava E           8 GFSC-NC                   NT    1:12.92  
 55 Dai, Carina Z              7 NCAC-NC                   NT    1:13.90  
 56 Cobb, Sawyer C             7 MOR-NC               1:15.00    1:17.58  
 57 Bushelman, Bella H         7 YOTA-NC              1:10.81    1:19.79  
 58 Lewis, Finley G            8 MOR-NC               1:20.00    1:24.30  
 -- McMullan, Isla J           7 MOR-NC               1:20.00         DQ  
 -- Hopkins, Lexi G            8 MOR-NC               1:42.46         DQ  
 -- Poorbaugh, Harper D        7 GFSC-NC                   NT         DQ  
 -- DuBois, Brielle J          8 MOR-NC               1:06.27         DQ  
 -- Franklin, Kylee B          8 MOR-NC               1:15.99         DQ  
 -- DeLoreto, Alice A          7 SGSA-NC                   NT         DQ  
 -- DeLong, Alice M            7 MOR-NC               1:20.00         DQ  
 -- Groner, Reid R             8 MOR-NC               1:10.00         DQ  
 -- Boes, Emi A                7 MOR-NC               1:05.00         DQ  
 -- Lyons, Charlote A          7 MOR-NC               1:20.08         DQ  
 -- Vergnano, Gabriella M      8 GFSC-NC                   NT         DQ  
 -- Stone, Parker L            7 MOR-NC               1:53.33         DQ  
 
Event 42  Boys 7-8 50 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schermer, Brady L          8 MOR-NC                 48.23      47.74  
  2 Sharron, Raston T          8 MOR-NC                 45.67      47.85  
  3 Schaper, Calvin O          8 CAT-NC                 52.19      49.32  
  4 Mihaly, Lysander S         7 CAT-NC                 51.35      50.48  
  5 Pham, Shawn N              8 CAST-NC                53.16      51.78  
  6 Guthrie, Reade A           8 SGSA-NC                55.73      52.96  
  7 Tao, Jason J               8 NCAC-NC                54.46      53.27  
  8 Halas, Matej S             8 NCAC-NC                50.82      53.62  
  9 DeVizia, Gabe W            8 YOTA-NC                58.38      53.68  
 10 Hill, Nathan R             8 MOR-NC               1:00.08      55.53  
 11 Sha, Cody L                7 YOTA-NC              1:17.74      57.24  
 12 Shuck, Christopher W       8 MOR-NC               1:00.08      57.53  
 13 Stewart, Dylan P           8 YOTA-NC              1:04.23      58.28  
 14 Zola, Grayson J            8 MOR-NC               1:05.34      58.88  
 15 Helmedag, Rigs J           8 MOR-NC                 58.65      58.93  
 16 Knoblauch, Ethan K         7 HAC-NC               1:05.99      59.02  
 17 Corcoran, Ethan W          8 YOTA-NC                   NT      59.18  
 18 Popescu, Stephen M         8 HAC-NC               1:01.14    1:00.16  
 19 Battaglini, Vincent L      7 YOTA-NC              1:10.09    1:01.66  
 20 Dellasega, Sam W           8 YOTA-NC              1:03.11    1:01.78  
 21 Luo, Kevin L               8 NCAC-NC                59.86    1:02.63  
 22 Aqrabawi, Siraj A          7 MOR-NC               1:01.59    1:02.94  
 23 Coulter, Ezra T            7 YOTA-NC              1:00.73    1:04.02  
 24 Willis, Berkley S          7 SGSA-NC              1:00.37    1:04.34  
 25 Shanmuganathan, Akash A    8 YOTA-NC              1:09.65    1:05.22  
 26 Davis, James Q             8 MOR-NC               1:00.00    1:05.33  
 27 Gazda, Dex J               8 MOR-NC                 58.45    1:05.58  
 28 Nelson, Cole T             7 MOR-NC               1:06.26    1:07.36  
 29 Abraham, Luke D            8 SGSA-NC              1:17.23    1:10.87  
 30 Duprey, James M            7 YOTA-NC              1:17.66    1:11.36  
 31 Coltrane, Chasen A         7 SGSA-NC              1:15.87    1:22.22  
 -- O'Brien, Ben P             7 MOR-NC               1:09.99         DQ  
 -- Wu, Ames H                 8 NCAC-NC                55.23         DQ  
 -- Tobin, Cam T               8 SGSA-NC                   NT         DQ  
 -- Auerbach, Nicholas P       7 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Hillygus, Jake D           8 CAT-NC               1:40.00         DQ  
 -- Bakelaar, Luke A           7 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Rafferty, Skye G           8 GFSC-NC                   NT         DQ  
 -- Smith, Thomas C            7 MOR-NC               1:15.00         DQ  
 -- Rossato, Finley or Fin M   8 SGSA-NC                   NT         DQ  
 -- Gwaltney, Cole T           7 YOTA-NC              1:07.09         DQ  
 
Event 43  Girls 6 & Under 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schaper, Caroline O        6 CAT-NC               1:10.99    1:10.00  
 -- Purcell, Elaina K          6 MOR-NC               1:12.00         DQ  
 
Event 45  Girls 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Yorkery, Cadence A         8 NSS-NC                 44.77      44.77  
  2 Whitlock, Devon B          8 MOR-NC                 49.28      45.36  
  3 Holt, Rainey G             8 MOR-NC                 51.00      45.52  
  4 Wrenn, Emily L             8 GFSC-NC                52.38      46.53  
  5 Shannon, Kate A            8 YOTA-NC                   NT      47.22  
  6 Mitchell, Aubrey J         8 YOTA-NC                49.74      47.75  
  7 Grau, Taylor M             8 NSS-NC                 57.66      52.03  
  8 Johnson, Elyse C           7 MOR-NC                 49.96      52.28  
  9 Robertson, Mesah S         8 YOTA-NC              1:11.52      52.48  
 10 Smithwick, Emmy C          8 GFSC-NC              1:02.65      53.65  
 11 Groner, Reid R             8 MOR-NC               1:05.00      53.67  
 12 Ray, Kaylin M              7 YOTA-NC              1:03.04      55.05  
 13 DuBois, Brielle J          8 MOR-NC                 52.90      55.07  
 14 Creek-Anderson, Mya J      8 YOTA-NC              1:01.14      56.25  
 15 Lorms, Margaret A          8 YOTA-NC                55.39      57.60  
 16 Green, Aubrey E            8 YOTA-NC                54.91      58.12  
 17 McKinnon, Nora L           8 YOTA-NC                   NT    1:00.23  
 18 Payton, Margaret C         8 YOTA-NC                59.33    1:04.82  
 19 Hilton, Avery N            7 YOTA-NC              1:04.43    1:06.02  
 20 Gazda, Savannah C          8 MOR-NC               1:16.68    1:07.49  
 21 Grant, Dorothy Ellen V     7 MOR-NC               1:05.15    1:08.52  
 22 Cobb, Sawyer C             7 MOR-NC               1:08.00    1:09.53  
 23 Hammett, Megan E           8 CAT-NC               1:13.62    1:11.64  
 24 Taylor, Anna S             8 CAT-NC               1:10.99    1:17.55  
 -- Morris, Maliyah E          7 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Penny, Hadley E            7 MOR-NC               1:12.00         DQ  
 -- Cockman, Emma E            8 YOTA-NC              1:10.99         DQ  
 -- Green, Brooklyn M          7 YOTA-NC                   NT         DQ  
 -- Brinkley, Liz A            8 MOR-NC               1:29.15         DQ  
 
Event 46  Boys 7-8 50 Yard Butterfly
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Dawson, Jacob A            8 YOTA-NC                45.43      39.74  
  2 Delos Santos, Joshua B     8 GFSC-NC                45.03      39.94  
  3 Piner, Killian M           8 SGSA-NC                46.13      43.49  
  4 Cornpropst, Ronan W        7 YOTA-NC                45.12      44.37  
  5 Clayton, Thomas J          8 GFSC-NC                49.55      44.73  
  6 Guthrie, Reade A           8 SGSA-NC                43.94      45.27  
  7 Heuer, Cole R              8 MOR-NC                 44.37      46.38  
  8 Roberts, Henry C           7 MOR-NC                 50.98      47.44  
  9 Schaper, Calvin O          8 CAT-NC                 49.11      49.31  
 10 Hill, Nathan R             8 MOR-NC                 55.08      49.89  
 11 Davis, James Q             8 MOR-NC                 59.00      50.08  
 12 Beebe, Nolan J             7 MOR-NC                 51.45      50.58  
 13 Duprey, James M            7 YOTA-NC                   NT      50.76  
 14 Stonebraker, Joshua S      8 YOTA-NC                49.19      51.22  
 15 Zola, Grayson J            8 MOR-NC                 55.00      52.99  
 16 Van Olst, Parker E         7 CAST-NC                   NT      53.18  
 17 Thomas, Drum               8 MOR-NC                 58.27      56.34  
 18 Elmore, Tanner S           8 MOR-NC                 55.00      56.71  
 19 O'Brien, Ben P             7 MOR-NC               1:12.99      58.24  
 20 Serrano, Robbie J          8 CAT-NC               1:01.00    1:02.58  
 21 Popescu, Stephen M         8 HAC-NC               1:07.50    1:11.46  
 -- Nelson, Cole T             7 MOR-NC               1:10.00         DQ  
 -- Mihaly, Lysander S         7 CAT-NC                 58.00         DQ  
 
Event 47  Girls 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Schmitz, Madison G         8 GFSC-NC              1:18.83    1:19.94  
                  37.49     1:19.94 (42.45)                                        
  2 Hill, Ellie E              8 NCAC-NC              1:31.97    1:21.72  
                  38.21     1:21.72 (43.51)                                        
  3 Kwong, Laila S             7 YOTA-NC              1:35.74    1:25.73  
                  39.87     1:25.73 (45.86)                                        
  4 Whitlock, Devon B          8 MOR-NC               1:25.00    1:26.22  
                  40.21     1:26.22 (46.01)                                        
  5 Holt, Rainey G             8 MOR-NC               1:30.19    1:26.73  
                  39.35     1:26.73 (47.38)                                        
  6 Elgart, Shayna B           8 MOR-NC               1:40.08    1:26.76  
                  40.59     1:26.76 (46.17)                                        
  7 Wrenn, Emily L             8 GFSC-NC              1:33.68    1:27.29  
                  40.61     1:27.29 (46.68)                                        
  8 Alexander, Lexi J          8 GFSC-NC              1:46.70    1:27.44  
                  42.07     1:27.44 (45.37)                                        
  9 Schilling, Abigail R       8 SGSA-NC              1:29.33    1:27.60  
                  41.97     1:27.60 (45.63)                                        
 10 Benson, Kate A             8 MOR-NC               1:40.08    1:30.91  
                  42.32     1:30.91 (48.59)                                        
 11 Collins, Daisy B           8 NCAC-NC                   NT    1:31.07  
                  43.69     1:31.07 (47.38)                                        
 12 Leichtner, Madeline G      8 GFSC-NC              1:32.58    1:31.87  
                  41.04     1:31.87 (50.83)                                        
 13 Kaidel, Kaya R             8 MOR-NC               1:40.00    1:32.22  
                  44.24     1:32.22 (47.98)                                        
 14 Bales, Morgan E            8 SGSA-NC              1:32.99    1:32.96  
                  43.17     1:32.96 (49.79)                                        
 15 Nixon, Nikki E             7 YOTA-NC              1:37.12    1:33.19  
                  43.76     1:33.19 (49.43)                                        
 16 Tisch, Lucy E              7 NCAC-NC              1:36.76    1:34.61  
                  44.65     1:34.61 (49.96)                                        
 17 Thomas, Emma M             8 YOTA-NC              1:36.46    1:34.67  
                  42.14     1:34.67 (52.53)                                        
 18 DuBois, Brielle J          8 MOR-NC               1:58.99    1:35.52  
                  44.52     1:35.52 (51.00)                                        
 19 Wright, Lilly E            8 SGSA-NC              1:37.97    1:35.78  
                  43.69     1:35.78 (52.09)                                        
 20 Mahoney, Alyssa A          8 MOR-NC               1:48.99    1:36.41  
                  45.46     1:36.41 (50.95)                                        
 21 Johnson, Elyse C           7 MOR-NC               1:50.08    1:38.33  
                  46.82     1:38.33 (51.51)                                        
 22 Townsend, Annabel K        7 MOR-NC               1:50.08    1:38.67  
                  46.79     1:38.67 (51.88)                                        
 23 Sefried, Juliet T          8 YOTA-NC              1:40.63    1:38.91  
                  47.83     1:38.91 (51.08)                                        
 24 Mahmoud, Noor T            8 NCAC-NC              1:39.27    1:39.28  
                  44.65     1:39.28 (54.63)                                        
 25 Phillips, Abbie E          8 GFSC-NC              1:49.61    1:39.45  
                  46.55     1:39.45 (52.90)                                        
 26 Ciancanelli, Isabella R    8 GFSC-NC              1:44.32    1:39.50  
                  46.74     1:39.50 (52.76)                                        
 27 Wisenbaker, Zoe I          7 YOTA-NC              2:30.99    1:41.15  
                  45.63     1:41.15 (55.52)                                        
 28 Irish, Natalie Y           8 MOR-NC               1:48.99    1:41.58  
                  50.18     1:41.58 (51.40)                                        
 29 Cummings, Isa L            8 CAT-NC               1:44.00    1:41.61  
                  45.99     1:41.61 (55.62)                                        
 30 Stephens, Reese M          8 YOTA-NC              1:57.29    1:43.06  
                  49.13     1:43.06 (53.93)                                        
 31 Duduman, Cristina M        8 YOTA-NC              1:36.66    1:43.42  
                  46.34     1:43.42 (57.08)                                        
 32 Thomas, Liv M              7 YOTA-NC                   NT    1:44.04  
                  50.31     1:44.04 (53.73)                                        
 33 Grados, Ximena             8 SGSA-NC              1:36.44    1:44.45  
                  46.27     1:44.45 (58.18)                                        
 34 Ray, Kaylin M              7 YOTA-NC              1:52.10    1:46.55  
                  49.69     1:46.55 (56.86)                                        
 35 Milne, Ella G              7 GFSC-NC                   NT    1:47.40  
                  52.10     1:47.40 (55.30)                                        
 36 Dane, Caitlin A            8 MOR-NC               2:00.08    1:48.43  
                  49.69     1:48.43 (58.74)                                        
 37 Carneiro, Amelie L         6 YOTA-NC              1:50.09    1:48.78  
                  52.45     1:48.78 (56.33)                                        
 38 Chintapalli, Neela K       6 YOTA-NC              1:47.20    1:49.45  
                  50.74     1:49.45 (58.71)                                        
 39 Dellasega, Emma Kate K     8 YOTA-NC              1:45.93    1:50.51  
                  52.72     1:50.51 (57.79)                                        
 40 Brantley, Charlotte F      8 MOR-NC               2:00.08    1:50.82  
                  50.94     1:50.82 (59.88)                                        
 41 Franklin, Kylee B          8 MOR-NC               2:25.99    1:52.36  
                  51.73   1:52.36 (1:00.63)                                        
 42 Lewis, Finley G            8 MOR-NC               1:50.00    1:53.59  
                  52.23   1:53.59 (1:01.36)                                        
 43 Gazda, Savannah C          8 MOR-NC               2:08.99    1:54.74  
                  18.70   1:54.74 (1:36.04)                                        
 44 Poorbaugh, Harper D        7 GFSC-NC                   NT    1:55.04  
 45 Vergnano, Gabriella M      8 GFSC-NC                   NT    1:55.32  
                  52.14   1:55.32 (1:03.18)                                        
 46 DeLoreto, Alice A          7 SGSA-NC                   NT    1:56.05  
                  54.66   1:56.05 (1:01.39)                                        
 47 Kiel, Lexi E               6 MOR-NC               2:00.00    1:56.77  
                  54.53   1:56.77 (1:02.24)                                        
 48 Boes, Emi A                7 MOR-NC               1:50.00    1:59.44  
                  21.32   1:59.44 (1:38.12)                                        
 49 Biswas, Emma A             8 NCAC-NC              2:00.62    2:01.28  
                  56.01   2:01.28 (1:05.27)                                        
 50 Bushelman, Bella H         7 YOTA-NC              2:14.61    2:01.52  
                  56.27   2:01.52 (1:05.25)                                        
 51 Pelletier, Ava E           8 GFSC-NC                   NT    2:02.32  
 52 Aberant, Riley D           7 GFSC-NC                   NT    2:04.64  
                  57.74   2:04.64 (1:06.90)                                        
 53 Eickhoff, Charlotte D      7 GFSC-NC                   NT    2:05.04  
                  57.40   2:05.04 (1:07.64)                                        
 54 Burton, Chloe G            8 NCAC-NC              2:00.71    2:07.89  
                  57.39   2:07.89 (1:10.50)                                        
 55 Green, Brooklyn M          7 YOTA-NC              2:36.77    2:08.85  
                  55.81   2:08.85 (1:13.04)                                        
 56 Volpe, Annalisa G          6 YOTA-NC              2:13.42    2:09.16  
 57 Ashley, Megan V            8 NCAC-NC                   NT    2:09.61  
 58 Brinkley, Liz A            8 MOR-NC               1:58.99    2:13.77  
                1:01.38   2:13.77 (1:12.39)                                        
 59 Mathur, Jasmine A          6 YOTA-NC                   NT    2:15.23  
                1:04.46   2:15.23 (1:10.77)                                        
 60 Powell, Cate G             5 YOTA-NC              2:30.09    2:15.47  
                  55.16   2:15.47 (1:20.31)                                        
 61 DeLong, Alice M            7 MOR-NC               2:00.00    2:15.64  
                1:03.06   2:15.64 (1:12.58)                                        
 62 Radzai, Reese J            7 GFSC-NC                   NT    2:18.49  
                1:05.62   2:18.49 (1:12.87)                                        
 63 Hopkins, Lexi G            8 MOR-NC               2:29.99    2:19.91  
                1:01.52   2:19.91 (1:18.39)                                        
 64 Eklund, Lauren M           6 YOTA-NC                   NT    2:20.14  
                1:04.88   2:20.14 (1:15.26)                                        
 -- Lange, Campbell E          7 YOTA-NC              1:55.30         DQ  
                  49.37          DQ (55.99)                                        
 
Event 48  Boys 8 & Under 100 Yard Freestyle
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Delos Santos, Joshua B     8 GFSC-NC              1:26.86    1:17.67  
                  36.49     1:17.67 (41.18)                                        
  2 Schermer, Brady L          8 MOR-NC               1:24.97    1:17.96  
                  36.40     1:17.96 (41.56)                                        
  3 Clayton, Thomas J          8 GFSC-NC              1:23.41    1:19.82  
                  38.29     1:19.82 (41.53)                                        
  4 Roberts, Henry C           7 MOR-NC               1:20.78    1:21.00  
                  38.20     1:21.00 (42.80)                                        
  5 Heuer, Cole R              8 MOR-NC               1:28.00    1:25.31  
                  40.10     1:25.31 (45.21)                                        
  6 Wu, Ames H                 8 NCAC-NC              1:26.41    1:26.31  
                  39.73     1:26.31 (46.58)                                        
  7 Piner, Killian M           8 SGSA-NC              1:29.24    1:26.38  
                  41.45     1:26.38 (44.93)                                        
  8 Cornpropst, Ronan W        7 YOTA-NC              1:35.94    1:26.63  
                  42.18     1:26.63 (44.45)                                        
  9 Dawson, Jacob A            8 YOTA-NC              1:34.58    1:28.27  
                  41.56     1:28.27 (46.71)                                        
 10 Van Olst, Parker E         7 CAST-NC                   NT    1:28.38  
                  41.08     1:28.38 (47.30)                                        
 11 Halas, Matej S             8 NCAC-NC              1:23.30    1:28.53  
                  40.94     1:28.53 (47.59)                                        
 12 Stonebraker, Joshua S      8 YOTA-NC                   NT    1:28.80  
                  42.90     1:28.80 (45.90)                                        
 13 Helmedag, Rigs J           8 MOR-NC               1:33.20    1:29.10  
                  43.32     1:29.10 (45.78)                                        
 14 Sha, Cody L                7 YOTA-NC              1:38.05    1:30.25  
                  43.98     1:30.25 (46.27)                                        
 15 Dellasega, Sam W           8 YOTA-NC              1:36.15    1:30.61  
                  43.01     1:30.61 (47.60)                                        
 16 Rossato, Finley or Fin M   8 SGSA-NC              1:34.98    1:31.07  
                  42.28     1:31.07 (48.79)                                        
 17 Thomas, Drum               8 MOR-NC               1:40.00    1:31.16  
                  43.64     1:31.16 (47.52)                                        
 18 Tao, Jason J               8 NCAC-NC              1:37.62    1:32.57  
                  41.77     1:32.57 (50.80)                                        
 19 Battaglini, Vincent L      7 YOTA-NC              1:54.72    1:36.18  
                  48.30     1:36.18 (47.88)                                        
 20 Payne, Wade W              8 GFSC-NC              1:49.24    1:36.28  
                  44.72     1:36.28 (51.56)                                        
 21 DeVizia, Gabe W            8 YOTA-NC              1:43.19    1:36.34  
                  18.11   1:36.34 (1:18.23)                                        
 22 Stewart, Dylan P           8 YOTA-NC              1:35.52    1:37.62  
                  46.39     1:37.62 (51.23)                                        
 23 Shuck, Christopher W       8 MOR-NC               2:00.08    1:38.67  
                  46.17     1:38.67 (52.50)                                        
 24 Beebe, Nolan J             7 MOR-NC               1:49.69    1:39.43  
                  52.70     1:39.43 (46.73)                                        
 25 Popescu, Stephen M         8 HAC-NC               1:45.99    1:39.63  
                  44.60     1:39.63 (55.03)                                        
 26 Juricak, Alex C            8 MOR-NC               2:00.08    1:40.84  
                  47.07     1:40.84 (53.77)                                        
 27 Serrano, Robbie J          8 CAT-NC               2:00.01    1:43.73  
                  45.23     1:43.73 (58.50)                                        
 28 Elmore, Tanner S           8 MOR-NC               1:42.00    1:44.52  
                  49.05     1:44.52 (55.47)                                        
 29 Chaires, Piers A           6 CKS-NC                    NT    1:44.92  
                  49.10     1:44.92 (55.82)                                        
 30 Vann, Alex N               7 CKS-NC               2:08.23    1:47.77  
                  50.41     1:47.77 (57.36)                                        
 31 Luo, Kevin L               8 NCAC-NC              1:55.69    1:47.93  
                  51.09     1:47.93 (56.84)                                        
 32 Simmons, Roman S           6 UN-NC                     NT    1:48.27  
                  49.86     1:48.27 (58.41)                                        
 33 Gazda, Dex J               8 MOR-NC               2:15.99    1:48.58  
                  49.90     1:48.58 (58.68)                                        
 34 Gwaltney, Cole T           7 YOTA-NC              1:41.01    1:49.49  
                  53.64     1:49.49 (55.85)                                        
 35 Duprey, James M            7 YOTA-NC                   NT    1:50.32  
                  50.17   1:50.32 (1:00.15)                                        
 36 Shanmuganathan, Akash A    8 YOTA-NC              2:35.81    1:51.59  
                  53.01     1:51.59 (58.58)                                        
 37 Nunn, Bo B                 6 SGSA-NC              1:47.57    1:52.45  
                  49.77   1:52.45 (1:02.68)                                        
 38 Coltrane, Chasen A         7 SGSA-NC              1:50.50    1:53.31  
                  51.84   1:53.31 (1:01.47)                                        
 39 Auerbach, Nicholas P       7 YOTA-NC                   NT    1:53.33  
                  54.22     1:53.33 (59.11)                                        
 40 Corcoran, Ethan W          8 YOTA-NC                   NT    1:53.51  
                  50.87   1:53.51 (1:02.64)                                        
 41 Abraham, Luke D            8 SGSA-NC              2:12.93    2:01.22  
 42 Aqrabawi, Siraj A          7 MOR-NC               2:15.99    2:03.57  
                  54.55   2:03.57 (1:09.02)                                        
 43 Bakelaar, Luke A           7 YOTA-NC              2:30.05    2:04.89  
                1:00.63   2:04.89 (1:04.26)                                        
 44 Coulter, Ezra T            7 YOTA-NC                   NT    2:05.86  
                  52.86   2:05.86 (1:13.00)                                        
 45 Mahmoud, Adam              7 NCAC-NC                   NT    2:06.26  
                  58.30   2:06.26 (1:07.96)                                        
 46 Fass, Brody D              7 CAST-NC                   NT    2:06.62  
                  57.86   2:06.62 (1:08.76)                                        
 47 Slavik, Matt S             6 GFSC-NC                   NT    2:08.47  
                  57.84   2:08.47 (1:10.63)                                        
 48 Rafferty, Skye G           8 GFSC-NC                   NT    2:13.27  
                1:01.49   2:13.27 (1:11.78)                                        
 49 Bertics, Alan F            8 MOR-NC               1:50.00    2:14.28  
                1:01.01   2:14.28 (1:13.27)                                        
 50 Hillygus, Jake D           8 CAT-NC               2:21.00    2:39.09  
                1:13.18   2:39.09 (1:25.91)                                        
 
Event 49  Girls 7-8 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Creek-Anderson, Mya J      8 YOTA-NC              1:53.35    1:47.63  
                  51.29     1:47.63 (56.34)                                        
  2 Shannon, Kate A            8 YOTA-NC              1:51.92    1:48.21  
                  51.69     1:48.21 (56.52)                                        
  3 Alexander, Lexi J          8 GFSC-NC              2:04.75    1:48.29  
                  51.32     1:48.29 (56.97)                                        
  4 Robertson, Mesah S         8 YOTA-NC              1:58.47    1:48.48  
                  51.56     1:48.48 (56.92)                                        
  5 Schilling, Abigail R       8 SGSA-NC              1:57.87    1:55.49  
                  55.18   1:55.49 (1:00.31)                                        
  6 Worthington, Janie M       8 YOTA-NC              2:30.66    2:03.48  
                  59.16   2:03.48 (1:04.32)                                        
  7 Locklear, Marissa N        7 UN-NC                     NT    2:05.54  
                1:00.93   2:05.54 (1:04.61)                                        
  8 Lorms, Margaret A          8 YOTA-NC                   NT    2:12.96  
                1:01.51   2:12.96 (1:11.45)                                        
  9 Green, Aubrey E            8 YOTA-NC                   NT    2:18.10  
                1:02.94   2:18.10 (1:15.16)                                        
 -- Green, Genevieve L         8 GFSC-NC                   NT         DQ  
                1:02.78        DQ (1:13.51)                                        
 
Event 50  Boys 7-8 100 Yard Breaststroke
===============================================================================
    Name                     Age Team                    Seed     Finals        
===============================================================================
  1 Sharron, Raston T          8 MOR-NC               1:49.99    1:45.26  
                  48.17     1:45.26 (57.09)                                        
  2 Willis, Berkley S          7 SGSA-NC                   NT    2:08.11  
                1:00.47   2:08.11 (1:07.64)                                        
 -- Pham, Shawn N              8 CAST-NC                   NT         DQ  
                  51.41        DQ (1:00.37)